hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2021.08.17

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli we wtorek 17 sierpnia 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Świnka Peppa. Chrum... Chrum... Lato wszędzie (praca zbiorowa), na drugim Wiatr ze Wschodu. Tom 4. Za zasłoną chmur (Maria Paszyńska). Kolejny produkt to DODO. Puzzle mini 35 elementów, Szalone koty (TM Toys) oraz Piórnik z wyposażeniem Pixel Game (Starpak).
1
Świnka Peppa. Chrum... Chrum... Lato wszędzie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świnka Peppa. Chrum... Chrum... Lato wszędzie
Dostępny91 szt.

Zadania, labirynty, zgadywanki, kolorowanki, łączenie kropek, pisanie po śladzie, znajdowanie różnic, naklejki i mnóstwo zabawy związanej z letnimi tematami – wakacyjnymi wyjazdami, wycieczką rowerową, letnim festynem. Książeczki z serii „Chrum… Chrum…” adresowane są do dzieci w wieku 2–6 lat. Zawierają różnorodne zadania, które pobudzają dziecięcą wyobraźnię, pomagają rozwinąć spostrzegawczość oraz umiejętności plastyczne najmłodszych. Do każdej książeczki dołączone są kolorowe naklejki – część z nich przyda się przy wykonywaniu zadań z książeczki, a część można dowolnie wykorzystać.

10,50 zł
7,99 zł

Rabat 23,9%
oszczędzasz 2,51 zł

13 osób kupiło
2
Wiatr ze Wschodu. Tom 4. Za zasłoną chmur - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wiatr ze Wschodu. Tom 4. Za zasłoną chmur
Dostępny357 szt.

Wielki finał bestsellerowej serii o przyjaźni, miłości i nienawiści Lata 30. XX wieku. Nad Związkiem Radzieckim wschodzi gwiazda czerwonego cara. Stalin skupia wokół siebie coraz większą władzę. By go wesprzeć, Borys Bogdanow postanawia przejąć majątek Birsztejnów. Porzucona przez męża Tatiana wydaje się łatwym łupem… Cudem ocalała Anastazja budzi się w szpitalu. Nie może pojąć, dlaczego przeżyła, skoro tak bardzo pragnie śmierci. Życie bez ukochanego nie ma już dla niej wartości. W oddalonej o setki kilometrów Warszawie Kazimierz usiłuje odnaleźć prawdę o sobie. Rzuca się w wir pracy na politechnice, gdzie zaprzyjaźnia się z inżynierem Stanisławem Wigurą i pilotem Franciszkiem Żwirką. Czy zdoła odciąć się od przeszłości? Czy ostatecznie porzuci żonę i syna? A przede wszystkim – czy będzie w stanie zapomnieć o Anastazji? Za zasłoną chmur to przejmująca podróż z Petersburga i Warszawy na gnębioną wielkim głodem Ukrainę, gdzie człowieczeństwo zostaje wystawione na największą próbę.

39,90 zł
25,54 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 14,36 zł

14 osób kupiło
3
DODO. Puzzle mini 35 elementów, Szalone koty - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
DODO. Puzzle mini 35 elementów, Szalone koty
TM Toys, 35
Dostępny1 szt.

Mini puzzle z szalonymi kotami to obrazek podzielony na części o różnych kształtach, łatwe do uchwycenia. Układanie kolorowych puzzli to świetny sposób na rodzinną rozrywkę. Każdy element ma indywidualny kształt i można go łatwo połączyć z innym. Układanie puzzli doskonale rozwija wyobraźnię i logiczne myślenie, zdolności motoryczne, umiejętność widzenia części i całości oraz ich porównywania, przyczynia się również do rozwoju wytrwałości, koncentracji i pamięci. Wymiary: • opakowania: 9.0 x 6.5 x 3.5 cm, • obrazka: 20.0 x 13.0 cm

9,10 zł
8,99 zł

Rabat 1,2%
oszczędzasz 0,11 zł

11 osób kupiło
4
Piórnik z wyposażeniem Pixel Game - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik z wyposażeniem Pixel Game
Starpak
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.29

Duży piórnik jednokomorowy z dwoma skrzydełkami. Elastyczne uchwyty na przybory szkolne. Mocny zamek błyskawiczny. Atrakcyjna grafika z kolekcji Pixel Game. Zawartość piórnika: kredki ołówkowe, flamastry, linijka, gumka, temperówka, długopis, ołówek, plan lekcji i tabliczka mnożenia – łącznie ponad 20 elementów.

27,90 zł
26,51 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,39 zł

8 osób kupiło
5
Miasto bajka. Wiele historii Kaliningradu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miasto bajka. Wiele historii Kaliningradu
Dostępny265 szt.

Zaledwie pięćdziesiąt kilometrów od północnej granicy Polski leży półmilionowe miasto. Dziś nazywa się Kaliningrad. Dawniej, gdy granice przebiegały inaczej, było pruskim Königsbergiem i było też Królewcem. To miasto na wskroś europejskie. A jednak transformacja dawnej stolicy Prus Wschodnich najpierw w sowiecki, a potem rosyjski Kaliningrad wywołuje dziwny niepokój, uczucie niedopasowania wyczuwalne w samym mieście – zarówno u mieszkańców, jak i władz, tych lokalnych i tych na Kremlu. Na pierwszy rzut oka to zwykła rosyjska prowincja, może bardziej zakompleksiona, porównująca się chętniej do przedwojennej potęgi i europejskich sąsiadów niż do Moskwy czy Petersburga. Ale równocześnie pod powierzchnią kryje się inne miasto, ni to widmo, ni to chimera. Paulina Siegień opowiada o połączeniu się przedwojennego Königsberga z powojennym Kaliningradem w jedno fantazmatyczne miasto niczym z bajki. Tu pamięć nie chce przeminąć, to, co współczesne, odbija się w tym, co dawne. Duch przeszłości nie znika. Tylko czy jest to dobry duch Kanta z jego ideą wiecznego pokoju, czy ponury i złowieszczy Smętek?

39,90 zł
24,74 zł

Rabat 38,0%
oszczędzasz 15,16 zł

8 osób kupiło
6
Puzzle 1500 elementów. Harry Potter. Na przestrzeni filmów - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1500 elementów. Harry Potter. Na przestrzeni filmów
Trefl Kraków, 1500
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.01

Puzzle składają się z 1500 elementów i przedstawiają kolaż powiązany z filmami ze światami Harry'ego Pottera. Nie lada gratka dla fanów tak serii książkowej, jak i kinematograficznej. Dzięki układance znów mogą zanurzyć się w swoim ukochanym uniwersum. Układanka będzie świetnym pomysłem na prezent oraz na wspólne spędzenie czasu z rodziną czy znajomymi. Po ułożeniu powstanie obrazek o wymiarach 85.0 x 58.0 cm.

27,70 zł
24,93 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,77 zł

8 osób kupiło
7
Wizarding World. Harry Potter. Gra Boom Boom - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wizarding World. Harry Potter. Gra Boom Boom
Trefl, od 6 lat
Dostępny284 szt.

W nowej odsłonie gry Boom Boom Harry Potter gracze starają się zebrać identyczne karty z ulubionymi bohaterami z serii filmów o czarodziejach z Hogwartu. Wszyscy gracze w tym samym czasie wymieniają karty z ręki z kartami znajdującymi się na planszy. Po zebraniu zestawu 4 takich samych kart gracz uderza w dzwonek, sygnalizując innym wykonanie zadania. Gracze mogą polować na karty przeciwników – kto okaże się najszybszy? Gracz, który jako pierwszy zbierze odpowiednie stosy takich samych kart, zostaje zwycięzcą! Zawartość opakowania: • 56 kart, • dzwonek, • plansza, • instrukcja

53,17 zł
46,26 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 6,91 zł

7 osób kupiło
8
Spokój emocjonalny - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spokój emocjonalny
Dostępny62 szt.

To najnowsza książka Bernarda Stamateasa, autora licznych poradników wspomagających rozwój osobisty, która już spotkała się z życzliwym przyjęciem tysięcy czytelników. Stamateas potwierdza powszechnie uznane zjawisko, iż w obecnym świecie odczuwanie niepokoju, strachu, ustawiczne zamartwianie się, przybrały wymiar epidemii, wyrządzającej człowiekowi szkody zarówno na poziomie emocjonalnym, jak fizycznym. Ciągły stres sprawia, że ludzie coraz częściej sięgają po środki uspokajające, antydepresanty, a nawet narkotyki. Przyczyn jest wiele: we współczesnym społeczeństwie, w którym obowiązuje kult młodości, strach przed starością i utratą zdrowia jest jednym z głównych powodów wywołujących lęk, ale jest nim również strach przed odrzuceniem społecznym, towarzyskim, brakiem życiowego sukcesu. „Wyścig szczurów” powoduje stan permanentnego zmęczenia i zniechęcenia. Autor wskazuje, jak rozpoznać przyczyny odczuwanego niepokoju i radzi, jak ustalić priorytety i przemienić irracjonalny strach w prawdziwe, konstruktywne emocje, tym samym wzmacniając poczucie własnej wartości. Kiedy przekujemy niepokój, ustawiczne powtarzanie sobie „nie ośmielę się” w „mogę”, będziemy żyć bez strachu, umiejętnie realizując nasze projekty i marzenia.

29,90 zł
23,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,98 zł

6 osób kupiło
9
Głowa do liczb - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Głowa do liczb
Dostępny8 szt.

Zaproś matematykę do swojego życia! Pozbądź się uprzedzeń związanych z matematyką Zostań zaklinaczem liczb &mdash, trening, odpoczynek i zbrylanie wiedzy Doceń swó,j talent &mdash, siła właściwego myślenia i intuicyjnego rozumienia Czy przyszło Ci kiedyś do głowy, że matematyka może być interesująca i pomocna? Dzięki niej lepiej zrozumiesz wiele zagadnień wspó,łczesnego świata. Matematyczne umiejętności pomogą Ci w pracy i życiu codziennym, znacząco podniosą też Twoje kwalifikacje zawodowe. Matematyka jest wszędzie, bez niej niemożliwe byłoby programowanie, szacowanie ryzyka, działanie urządzeń medycznych, budowanie domó,w czy skuteczne łapanie przestępcó,w. Zaprzyjaźnij się z nią! Autorka tej książki, dr Barbara Oakley, z własnego doświadczenia wie, jak to jest mieć problemy z matematyką &mdash, w szkole średniej przedmioty ścisłe sprawiały jej ogromne trudności. Jednak gdy uświadomiła sobie, że brak wiedzy z tej dziedziny będzie już zawsze ograniczał jej możliwości zawodowe, postanowiła przekształcić swó,j mó,zg tak, by w końcu opanował nauki ścisłe. W tej książce dr Oakley opiera się na odkryciach neurologii i psychologii poznawczej, by pokazać, jak skutecznie uczyć się matematyki i przedmiotó,w ścisłych. Wbrew powszechnemu przekonaniu matematyka wymaga myślenia kreatywnego, nie tylko analitycznego. Każdy z nas może zabłysnąć w tej dziedzinie, a uczenie się jej może być bardzo przyjemnym doświadczeniem. Przeczytaj i dowiedz się: Czego uczy nas przykład Thomasa Edisona Na czym polega zbrylanie informacji i unikanie iluzji kompetencji Jak zapobiec prokrastynacji Jak obniżyć poziom stresu i podwyższyć poziom wiedzy Jak sprytnie podejść do nauki matematyki Jak usprawnić pamięć i rzeźbić swó,j umysł Na czym polega rozwijanie wyobraźni poprzez poezję ró,wnań Jak uczyli się ludzie w czasach renesansu Dlaczego warto się uczyć w zespole Jak z sukcesem podejść do sprawdzianó,w Raz, dwa, trzy... liczę! Dr Barbara Oakley &mdash, wykładowczyni akademicka, członkini American Institute for Medical and Biological Engineering. Wprowadziła do szkó,ł podstawowych w Pontiacu program nauki matematyki metodą Kumon, dzięki czemu wyniki ucznió,w na testach ogó,lnostanowych znacznie się poprawiły. Wcześniejsze książki dr Oakley, Evil Genes, ColdBlooded Kindness i Pathological Altruism, doczekały się przychylnych opinii Joyce Carol Oates, Stevena Pinkera i Edwarda O. Wilsona, laureata Nagrody Pulitzera.

49,00 zł
34,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,70 zł

6 osób kupiło
10
Geometria i trygonometria. Poziom rozszerzony - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Geometria i trygonometria. Poziom rozszerzony
Dostępny26 szt.

Kolejną książka z cyklu „Rozszerzony program matematyki w liceum”. Ze wstępu autora: „Początkowe rozdziały tej książki skupiają się w znacznej części na takiej geometrii, jaka może być zaprezentowana uczniom już na poziomie podstawowym. Jednak moim głównym zamysłem było napisanie książki dla nauczycieli klas poziomu rozszerzonego. Stąd przedstawiona tu wiedza z geometrii wykracza poza tę, którą powinien zdobyć uczeń na poziomie podstawowym. Nie najważniejsze dla mnie przy tym było pokazanie trudniejszych zadań, jakie mogą pojawić się na maturze rozszerzonej te można znaleźć w licznych zbiorach zadań maturalnych. Życzyłbym sobie, by uczeń poznawał nie tylko taką matematykę, która jest potrzebna na maturze. Chcę, by uczeń poziomu rozszerzonego uczył się nie pod egzamin (który nie zawsze wymaga od niego tego, co w matematyce jest najważniejsze), ale by poznawał matematykę dla niej samej, dla jej piękna.[...] Jestem przekonany, że książka, mimo dość dużej objętości, nie wyczerpuje tematu. O geometrii, którą warto pokazać uczniom w liceum, można z pewnością napisać jeszcze kilka równie obszernych książek.”

49,00 zł
37,24 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 11,76 zł

5 osób kupiło
11
DODO. Puzzle profesje 30 elementów, Wyprawa w kosmos - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
DODO. Puzzle profesje 30 elementów, Wyprawa w kosmos
TM Toys, 30
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.30

Puzzle to dobry trening motoryki rąk, percepcji wzrokowej, a także umiejętności poznawczych, które doskonalą się podczas układania małych części w większą całość. Łamigłówki uczą cierpliwości i wytrwałości, a nagrodą jest kolorowy i wesoły obrazek! Układanka „Wyprawa w kosmos” to idealna zagadka dla przedszkolaków. Dzięki tym puzzlom można wprowadzić dziecko w tematykę planet, zawodów lub zachęcić do snucia opowieści o fantastycznych postaciach spotkanych przez astronautów.

18,60 zł
16,99 zł
Powiadomienie

Rabat 8,7%
oszczędzasz 1,61 zł

5 osób kupiło
12
Odkrywam dźwięki. Łąka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Odkrywam dźwięki. Łąka
Dostępny15 szt.

Łączenie różnych zmysłów przy nauce jest jedną z najbardziej skutecznych opcji zapamiętywania informacji, co dokładnie wiedzieli autorzy publikacji Łąka. Odkrywam dźwięki. Ich polisensoryczne podejście, łączące zarówno zmysł wzroku, słuchu, jak i dotyku, sprawiło, że jest to świetna pozycja do poznania ciekawych informacji przez najmłodszych. Ta mała, niepozorna książeczka, pomoże rodzicom w pokazaniu dzieciom życia na łące. Odpowiednia wizualizacja zapewniona przez delikatną szatę graficzną łączy się tutaj z ciekawymi, a jednocześnie prostymi historyjkami, aby stworzyć przyjemną atmosferę, którą wzbogacić może tylko ruch dziecka, włączający dodatkowe dźwięki zwierzątek znajdujących się na łące. Każdy przycisk ma ilustrację, która dopasowana jest do historyjki, co sprawia, że dziecko może domyślić się, który powinno nacisnąć. W ten sposób łatwo o sprawdzenie, czy rozumie ono czytaną mu opowieść. Kolejnym atutem tej publikacji są kolorowe wypustki, które przedstawiają zwierzęta. Dziecko może je dotykać, co łączy się z poznaniem przestrzennym, rozwijającym jego wyobraźnię i umiejętności kognitywne. Wszystko to sprawia, że książeczka ta uczy dziecko organizacji, nowego słownictwa, jak i kreatywnej i pouczającej zabawy. Całość powstała z ręki Natalii Kawałko-Dzikowskiej, która sprawiła, że pozycja ta ma niezwykle przystępną szatę graficzną, która zaprasza zarówno rodziców, jak i dzieci do zabawy i nauki.

39,90 zł
30,32 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 9,58 zł

5 osób kupiło
13
Magiczny ołówek. Świat przedszkolaka - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magiczny ołówek. Świat przedszkolaka
Trefl, od 3 lat
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.16

Świat przedszkolaka to gra, która pozwoli Małemu Odkrywcy lepiej poznać otaczający go świat. Dzięki zabawie rozbudzi się w nim ciekawość poznawcza oraz chęć eksplorowania najbliższego otoczenia.

42,52 zł
36,99 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,53 zł

4 osoby kupiły
14
Dziwne jest serce kobiece. Tom 2. Wspomnienia z Pomorza i Hebdowa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziwne jest serce kobiece. Tom 2. Wspomnienia z Pomorza i Hebdowa
Dostępny67 szt.

To kontynuacja wydanego w 2019 tomu Dziwne jest serce kobiece. Wspomnienia galicyjskie. Autorka przenosi nas teraz na Pomorze, gdzie w odrodzonej Polsce toczą się dalsze losy jej i najbliższych. Tłem są zarówno ważne wydarzenia o randze narodowej, jak i drobne, lecz barwne przypadki życia spędzanego na prowincji. Druga część tomu to zapis dramatycznych przeżyć rodziny podczas II wojny światowej i okupacji. W tym czasie autorka żyje w podkrakowskim majątku Hebdów. Tom 2 jest wciągającą lekturą nie tylko dla miłośników wspomnień i rodzinnych sag, w której pojawia się wiele historycznych postaci. „Pisarstwo Zofii Skąpskiej nabiera w tym tomie dodatkowych rumieńców, a historia Jej życia i życia Jej rodziny to niemal gotowy scenariusz na film czy serial obyczajowo-przygodowy. Barwne, soczyste postaci, zaskakujące losy bohaterów, a życie Autorki bogate w dramatyczne i zaskakujące zdarzenia... Warto przeczytać.” – Wiesław Myśliwski „Po drugi tom wspomnień Zofii Skąpskiej sięgnąłem pełen uznania dla wartkości narracji i zdolności obserwacji Autorki, co zapamiętałem z tomu pierwszego. Historia jednej rodziny osnuta wokół historycznych przeżyć całego kraju to opowieść niemal uniwersalna o losie Polski i Polaków pierwszej połowy XX wieku. Bogate, ociekające faktami i zaskakującymi koligacjami przypisy stanowią dodatkowe tło opowieści, układają się w osobną, równoległą narrację o Polsce, której już nie ma.” – Józef Hen

62,00 zł
44,64 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 17,36 zł

4 osoby kupiły
15
Strażak Sam. Do Pary! Co się dzieje w Pontypandy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Strażak Sam. Do Pary! Co się dzieje w Pontypandy
Dostępny5 szt.

Książka z serii Do pary daje dużo możliwości kreatywnej zabawy i zachęca do samodzielnego tworzenia ciekawych historii o ulubionych bohaterach. Konstrukcja książki pozwala tworzyć własne historie o tym, co się dzieje w Pontypandy. Pozwólmy dziecku uwolnić fantazję! Zestawienie ze sobą różnych stron pozwala zmienić wygląd Sama i ekipy, a także nadać nowe funkcje pojazdom. A na konice można ułożyć wszystko tak, jak być powinno.

18,00 zł
13,99 zł

Rabat 22,3%
oszczędzasz 4,01 zł

3 osoby kupiły
16
Puzzle 3x49 elementów. Miraculous - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 3x49 elementów. Miraculous
Ravensburger
Dostępny26 szt.

Puzzle firmy Ravensburger charakteryzują się wysoką jakością. Przez ponad 100 lat cieszą dzieci i dorosłych na całym świecie. Perfect Age Fit to cecha, która dopasowuje wielkość elementów do możliwości charakterystycznych dla danego wieku rozwojowego, a SoftClick Technology pozwala precyzyjnie złożyć obraz. Idealne kształty, a także szeroka oferta motywów sprawiają, że znajdzie tu coś dla siebie pasjonat układanek w każdym wieku. Puzzle Ravensburger pozwalają nabywać cenne umiejętności, wykorzystując funkcję nauki poprzez zabawę. Układanie puzzli wspomaga koncentrację, uczy spostrzegawczości i cierpliwości.

43,00 zł
38,70 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,30 zł

3 osoby kupiły
17
Dieta w endometriozie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dieta w endometriozie
Dostępny141 szt.

Dieta w endometriozie to kompendium wiedzy dla kobiet chorujących na endometriozę. Książka dotyka niezwykle ważnej tematyki powiązania tej choroby z insulinoopornością, otyłością, problemami jelitowymi, w tym SIBO. W publikacji wyjaśniono dlaczego konkretna interwencja dietetyczna czy suplementacja, mają zastosowanie w przypadku endometriozy, z czego to wynika i dla kogo i jaki konkretnie model żywienia będzie odpowiedni. Poruszone zostały również takie zagadnienia jak przygotowanie pacjentek do zabiegu operacyjnego, niepłodność, walka z bólem czy rola czynników środowiskowych. W publikacji zamieszczono przykładowe plany żywieniowe, na których można bazować tworząc swój codzienny jadłospis. Skierowana jest do kobiet chorujących na endometriozę, par zmagających się z niepłodnością i dietetyków

69,00 zł
64,17 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 4,83 zł

3 osoby kupiły
18
Cała jaskrawość i inne opowiadania - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cała jaskrawość i inne opowiadania
Dostępny1800 szt.

Zebrany w jednym tomie obszerny wybór poezji i prozy Edwarda Stachury. Bohaterowie poszukujący prawdy i prawda szukająca form wyrazu. Zachwyt nad każdą chwilą obok przemijania i nostalgii. Cała jaskrawość życia i śmierci kultowego autora.

59,90 zł
44,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 14,97 zł

3 osoby kupiły
19
Ziemia trwa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ziemia trwa
Dostępny44 szt.

Pierwszy polski przekład klasycznej powieści postapokaliptycznej, nagrodzonej International Fantasy Award, inspiracji dla Bastionu Stephena Kinga. Prowokująca opowieść o apokaliptycznej pandemii, upadku i odbudowie społeczeństwa. Na świecie wybucha epidemia nowej, niezwykle groźnej i zakaźnej choroby. Naukowcy nie potrafią ustalić, czy zarazki pochodzą od zwierząt, powstały w wyniku mutacji czy wymknęły się z laboratorium opracowującego broń biologiczną. Wszelkie próby wprowadzenia kwarantanny zawodzą i w krótkim czasie ludzkość ulega niemal całkowitej zagładzie. Przy życiu pozostają tylko nieliczni, w tym Ish, który podczas pandemii przebywał w górach w Kalifornii. Ish obawia się, że ci, którzy przetrwali, stoczą się w otchłań barbarzyństwa, a dorobek ludzkości zostanie zaprzepaszczony. W poszukiwaniu ocalałych Ish wyprawia się na Wschodnie Wybrzeże, a po powrocie do Kalifornii spotyka mądrą i odważną Em, która wzbudza w nim nadzieję i chęć życia. Razem stawiają czoło niewyobrażalnym wyzwaniom, budując w San Francisco nową wspólnotę i rzucając ziarna nowego początku. „Znakomita powieść”. - Stephen King

49,90 zł
37,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,47 zł

3 osoby kupiły
20
DODO. Puzzle sorter mini 5 elementów, pszczoła - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
DODO. Puzzle sorter mini 5 elementów, pszczoła
TM Toys, 5
Dostępny5 szt.

Ważne, aby wybrać odpowiednią układankę na początek przygody z puzzlami. Aby jak najwięcej skorzystać na zabawie, małe dzieci potrzebują poziomu trudności dopasowanego do ich etapu rozwoju. Pozwala to na rozwijanie umiejętności motorycznych, koordynacji ręka-oko i strategii rozwiązywania problemów poprzez powtarzane ćwiczenia. Dzieci lubią samodzielnie rozwiązywać problemy, układając i rozkładając puzzle. Jasne, proste rysunki i wielkoformatowe detale pozwalają dziecku samodzielnie składać obrazki, a różnorodność wzorów puzzli nie pozwala się nudzić.

11,50 zł
10,99 zł

Rabat 4,4%
oszczędzasz 0,51 zł

2 osoby kupiły
21
DODO. Puzzle mini 35 elementów, Urodziny - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
DODO. Puzzle mini 35 elementów, Urodziny
TM Toys, 35
Dostępny13 szt.

Mini puzzle z urodzinowym przyjęciem to obrazek podzielony na części o różnych kształtach, łatwe do uchwycenia. Układanie kolorowych puzzli to świetny sposób na rodzinną rozrywkę. Każdy element ma indywidualny kształt i można go łatwo połączyć z innym. Układanie puzzli doskonale rozwija wyobraźnię i logiczne myślenie, zdolności motoryczne, umiejętność widzenia części i całości oraz ich porównywania, przyczynia się również do rozwoju wytrwałości, koncentracji i pamięci. Wymiary: • opakowania: 9.0 x 6.5 x 3.5 cm, • obrazka: 20.0 x 13.0 cm

9,10 zł
8,99 zł

Rabat 1,2%
oszczędzasz 0,11 zł

2 osoby kupiły
22
Kalendarz ścienny 2022. Pieniny - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz ścienny 2022. Pieniny
Dostępny80 szt.

Przedstawiamy kalendarz na 2022 rok z pięknymi fotografiami.

24,90 zł
18,99 zł

Rabat 23,7%
oszczędzasz 5,91 zł

2 osoby kupiły
23
Obserwacja HEADU - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Obserwacja HEADU
Headu
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.06

Odruchy, koncentracja, logiczne myślenie. Zakręć pokrętłem i znajdź właściwe obiekty tak szybko, jak to możliwe! Obserwacja to fascynująca gra, która testuje umiejętności obserwacji i zdolność szybkiego myślenia, oferując różne tryby gry dla dzieci i dorosłych do wspólnej zabawy. W zestawie: 216 wycinanych elementów; 1 spinner; 1 minutnik; 1 gra planszowa-łamigłówka; Instrukcje. Wiek: 5-12.

63,90 zł
58,79 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,11 zł

2 osoby kupiły
24
Lego City. Ruszaj do Akcji! - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lego City. Ruszaj do Akcji!
Dostępny47 szt.

Książka z zadaniami, komiksami oraz akcesoriami dla minifigurek LEGO. • niesamowite ciekawostki i mnóstwo akcesoriów dla minifigurek, • książka łącząca różne aktywności: czytanie i rozwiązywanie zadań, • gratka dla wszystkich kolekcjonerów – przydatne narzędzia, które pomagają mieszkańcom w ich wyjątkowej i ciężkiej pracy.

19,99 zł
15,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 4,00 zł

2 osoby kupiły
25
Zabójcze aplikacje. Jak smartfony zmieniły nasz świat - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zabójcze aplikacje. Jak smartfony zmieniły nasz świat
Dostępny86 szt.

Telefon komórkowy – kiedyś symbol statusu, dziś nieodłączny towarzysz każdego z nas. Mały komputerek ukryty w torebce czy kieszeni, bez którego trudno wyobrazić sobie codzienność. Pełny aplikacji porządkujących rzeczywistość – za ich pośrednictwem płacimy, bawimy się, pracujemy. Z nimi zasypiamy i z nimi się budzimy. Żyjemy w czasach trzech ekranów – telewizora, komputera i komórki, które konkurują ze sobą o naszą uwagę. Smartfony zmieniły sposób, w jaki konsumujemy i tworzymy treści. Czy to nie brzmi, jakbyśmy utknęli w grze komputerowej? Michał R. Wiśniewski błyskotliwie i z nutą nostalgii prowadzi nas przez historię telefonizacji. Od ciężkich i wielkich komórek z lat dziewięćdziesiątych, przez kosztowne SMS-y i MMS-y na początku XXI wieku, aż po dziesiątki aplikacji na ultranowoczesnych smartfonach. Rozkłada na czynniki pierwsze zagrożenia i korzyści płynące z coraz to nowszych cyfrowych rozwiązań i osadza je w szerszym kontekście – społecznym i politycznym. TikTok i mapy Google’a, Messenger i Candy Crush Saga, kolorowe emoji i szarzy panowie w garniturach używający Twittera jako politycznej broni. Możliwości jest wiele, a wybór którą „zabójczą aplikację” ściągnąć, należy do nas. Czy to my zmieniamy świat za pomocą smartfonów, czy to one zmieniają nas? Nie wiadomo. There’s no app for that.

34,90 zł
25,48 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,42 zł

2 osoby kupiły
26
Puzzle 30 elementów. Super Thiings. Superbohaterowie - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 30 elementów. Super Thiings. Superbohaterowie
Trefl, 30
Dostępny290 szt.

Puzzle składające się z 30 elementów, zaprojektowaną z myślą o wszystkich fanach i fankach układanek. Po ułożeniu powstanie obrazek o wymiarach: 27.0 x 20.0 cm. Produkt został wykonany z wysokiej jakości materiałów, z zastosowaniem specjalnego kalandrowanego papieru odbijającego światło, co ułatwia układanie. Puzzle zostały wyprodukowane w Polsce, użyto materiałów ekologicznych.

11,05 zł
9,99 zł

Rabat 9,6%
oszczędzasz 1,06 zł

2 osoby kupiły
27
Mroczne wody - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mroczne wody
Dostępny184 szt.

Drugi tom sagi o silnych kobietach pragnących miłości, domu i szczęścia Rok 1670. Do nędznego magazynu na brzegu Tamizy przybywa dwoje nieoczekiwanych gości. Pierwszy to sir James Avery, który szuka kochanki porzuconej dwadzieścia lat temu. Jako protegowany króla Karola II dziś mógłby wiele zaoferować Alinor w zamian za odzyskanie tego, czego nie sposób kupić – syna i dziedzica. Drugim gościem jest piękna wenecjanka w żałobie. Przedstawia się jako synowa Alinor i oznajmia, że straciła męża w ciemnych wodach weneckiej laguny. Alinor jest jednak pewna, że syn żyje, a wdowa to oszustka. W listach dzieli się rozterkami z bratem, który wyjechał do Ameryki i próbuje ułożyć sobie życie gdzieś na pograniczu ziem zajętych przez angielskich osadników i terenów zamieszkanych przez Indian. Mroczne wody to przejmująca wędrówka z dzielnic biedy i pałaców XVII-wiecznego Londynu, przez kapiącą złotem Wenecję, aż po pionierską osadę Hadley w Nowej Anglii.

42,90 zł
31,75 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 11,15 zł

4 osoby kupiły
28
DODO. Puzzle profesje 30 elementów, Maszyny budowlane - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
DODO. Puzzle profesje 30 elementów, Maszyny budowlane
TM Toys, 30
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.02

Puzzle to dobry trening motoryki rąk, percepcji wzrokowej, a także umiejętności poznawczych, które doskonalą się podczas układania małych części w większą całość. Łamigłówki uczą cierpliwości i wytrwałości, a nagrodą jest kolorowy i wesoły obrazek! Układanka „Maszyny budowlane” to idealna zagadka dla przedszkolaków. Dzięki tym puzzlom można wprowadzić dziecko w tematykę zawodów czy bezpieczeństwa na drodze.

18,60 zł
16,99 zł
Powiadomienie

Rabat 8,7%
oszczędzasz 1,61 zł

2 osoby kupiły
29
Rok liturgiczny dla dzieci - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rok liturgiczny dla dzieci
Dostępny32 szt.

Podróż przez kolejne okresy i dni roku liturgicznego to pełne emocji przygody, zaskakujące odkrycia i świetna zabawa! Czy wiecie... • gdzie stanęła największa na świece szopka bożonarodzeniowa, wpisana później do Księgi rekordów Guinnessa?, • dlaczego ku zdziwieniu papieża Liberiusza 5 sierpnia 352 roku w środku upalnego lata w Rzymie nagle spadł śnieg?, • dlaczego w Wielki Czwartek 2013 roku papież Franciszek umył nogi dwóm kobietom odbywającym karę w więzieniu?, • jak wyglądały zamówione przez cara Rosji najdroższe na świecie pisanki wykonane ze złota, srebra, kamieni szlachetnych i kości słoniowej? Dzięki tej książce przejdziecie przez najważniejsze okresy i dni roku liturgicznego – od adwentu do Uroczystości Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Poznacie mnóstwo ciekawych zwyczajów związanych z poszczególnymi świętami i przeczytacie fascynujące historie z życia niektórych świętych. Do każdego tematu dołączyliśmy: • krzyżówki, • labirynty, • szyfry, • obrazki z różnicami, • zabawy origami, • uzupełnianki. Jesteście gotowi, by wyruszyć z nami w drogę? Ksiądz Sebastian Kosecki – ksiądz archidiecezji częstochowskiej, autor książek pt. Ministranci. Poradnik dla opiekunów Liturgicznej Służby Ołtarza i Odkryj świat Biblii. Fascynująca podróż z bohaterami najważniejszej księgi świata. Przez wiele lat pełnił funkcję animatora grup dziecięcych i młodzieżowych we wspólnotach ministranckich i oazowych, a dzisiaj jako ksiądz sam je prowadzi.

26,90 zł
19,99 zł

Rabat 25,7%
oszczędzasz 6,91 zł

1 osoba kupiła
30
Gra magnetyczna Domino - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
27,40 zł
24,66 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,74 zł

1 osoba kupiła
31
DODO. Puzzle mini 35 elementów, Morskie przygody - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
DODO. Puzzle mini 35 elementów, Morskie przygody
TM Toys, 35
Dostępny1 szt.

Mini puzzle z piratami to obrazek podzielony na części o różnych kształtach, łatwe do uchwycenia. Układanie kolorowych puzzli to świetny sposób na rodzinną rozrywkę. Każdy element ma indywidualny kształt i można go łatwo połączyć z innym. Układanie puzzli doskonale rozwija wyobraźnię i logiczne myślenie, zdolności motoryczne, umiejętność widzenia części i całości oraz ich porównywania, przyczynia się również do rozwoju wytrwałości, koncentracji i pamięci. Wymiary: • opakowania: 9.0 x 6.5 x 3.5 cm, • obrazka: 20.0 x 13.0 cm

9,10 zł
8,99 zł

Rabat 1,2%
oszczędzasz 0,11 zł

2 osoby kupiły
32
Ferraty Alp Austriackich. Tom 2. Centrum - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ferraty Alp Austriackich. Tom 2. Centrum
Dostępny12 szt.

Trzytomowy przewodnik po kilkuset drogach wspinaczkowych Alp Austriackich, od bardzo łatwych, dostępnych bez sprzętu asekuracyjnego i szkoleń, po najtrudniejsze, przeznaczone dla osób obytych z uprzężą, skałą i przepaściami. Barwny, wyczerpujący opis tras, sklasyfikowanych według jednolitej skali trudności. Drugie wydanie przewodnika zostało znacząco rozszerzone. Trzy tomy zawierają opisy ponad 500 zróżnicowanych technicznie dróg, poczynając od 5-minutowej ferraty w Lesie Wiedeńskim, aż po ekstremalnie trudny wariant „Arena”na hali Bürgeralm w grupie Hochschwab.

69,00 zł
48,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 20,70 zł

1 osoba kupiła
33
Płatki kosmetyczne okrągłe Bella Cotton (140 sztuk) - Mama i dziecko
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Płatki kosmetyczne okrągłe Bella Cotton (140 sztuk)
Bella, Bella Cotton
Dostępny7 szt.

Płatki kosmetyczne Bella Cotton wykonane ze 100% bawełny idealnie sprawdzają się dla całej rodziny. Miękkość i delikatność płatków pozwala na używanie ich nawet do najbardziej wymagającej skóry. Przeznaczone są nie tylko do oczyszczania twarzy, szyi i dekoldu, ale także do zmywania lakieru na paznokciach, robienia okładów i maseczek na oczy. Płatki są bardzo chłonne, nie rozwarstwiają i nie rozrywają się. Praktyczny woreczek foliowy ze sznureczkiem umożliwiaja zawieszenie opakowania.

8,19 zł
6,99 zł

Rabat 14,7%
oszczędzasz 1,20 zł

1 osoba kupiła
34
Psi Patrol. Wszystko o Podróżach piesków - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Psi Patrol. Wszystko o Podróżach piesków
Dostępny59 szt.

Poznaj lepiej swoich ulubieńców! Dowiedz się więcej o podróżach Psiego Patrolu! Jak potoczyła się wyprawa na lodowiec? Czy spotkali kogoś na drodze? A może w dżungli? Odkryj wszystkie tajemnice wyprawy.

22,99 zł
16,99 zł

Rabat 26,1%
oszczędzasz 6,00 zł

1 osoba kupiła
35
DODO. Puzzle sorter mini 5 elementów, ryba - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
DODO. Puzzle sorter mini 5 elementów, ryba
TM Toys, 5
Dostępny1 szt.

Ważne, aby wybrać odpowiednią układankę na początek przygody z puzzlami. Aby jak najwięcej skorzystać na zabawie, małe dzieci potrzebują poziomu trudności dopasowanego do ich etapu rozwoju. Pozwala to na rozwijanie umiejętności motorycznych, koordynacji ręka-oko i strategii rozwiązywania problemów poprzez powtarzane ćwiczenia. Dzieci lubią samodzielnie rozwiązywać problemy, układając i rozkładając puzzle. Jasne, proste rysunki i wielkoformatowe detale pozwalają dziecku samodzielnie składać obrazki, a różnorodność wzorów puzzli nie pozwala się nudzić.

11,50 zł
10,99 zł

Rabat 4,4%
oszczędzasz 0,51 zł

1 osoba kupiła
36
Florentyna od kwiatów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Florentyna od kwiatów
Dostępny103 szt.

Zachwycająca oda do świata, którego już nie ma. Albo którego nie potrafimy zobaczyć Rok 1918. Wśród polnych kwiatów, w maleńkiej wiosce otoczonej lasem, rodzi się Florentyna – dziewczynka obdarzona niezwykłymi zdolnościami. Dorastając, odkrywa, że jej Sokołów nie jest zwyczajną osadą, lecz miejscem pełnym tajemnic. Świat namacalny przenika się tu z inną rzeczywistością, którą można ujrzeć w krążących nad lasem światłach czy usłyszeć w echu zaplątanym w starej studni. Nastoletnia Florentyna zakochuje się w Siemile – wrażliwym, zapatrzonym w gwiazdy chłopcu. Ich beztroską młodość przerywa wybuch wojny, która nieodwracalnie odmieni życie wszystkich mieszkańców Sokołowa… Florentyna od kwiatów to wyjątkowa opowieść z elementami fantastyki i realizmu magicznego, pełna odniesień do ludowych wierzeń. Pokochają ją wielbiciele Olgi Tokarczuk, Radka Raka i Neila Gaimana.

36,90 zł
27,31 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,59 zł

1 osoba kupiła
37
Kujawsko-pomorskie. Podróżownik - mapa turystyczna w skali 1:250 000 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kujawsko-pomorskie. Podróżownik - mapa turystyczna w skali 1:250 000
Dostępny28 szt.

Podróżownik znakomicie łączy na mapie aktualne informacje drogowe z lokalizacją i opisem miejsc i obiektów zabytkowych, rekreacyjnych oraz ze wskazaniem najcenniejszych dóbr kultury i natury. Mapa przeznaczona jest nie tylko dla kierowców, ale i dla turystów, którzy podróżują po Polsce i lubią odkrywać nowe miejsca. Zaznaczono na niej wiele obiektów sakralnych i świeckich ze szczególnym uwzględnieniem Pomników Historii i obiektów z list UNESCO, osobliwości przyrodniczych, zwłaszcza chronionych, wreszcie miejsca inscenizacji historycznych. Na odwrocie mapy znajdują się natomiast opisy wielu atrakcji zilustrowane zdjęciami. Wśród nich m.in. są takie obiekty zabytkowe jak starówka w Chełmnie (matce polskich miast), zamki w Radzyniu Chełmińskim czy świeciu, romańskie kościoły w Inowłodzu czy Strzelnie, dworek w Szafarni, w którym grywał Chopin oraz wszystkie parki krajobrazowe: Górznieńsko-Lidzbarski, Krajeński, Nadgoplański Park Tysiąclecia, Tucholski, Wdecki i wreszcie Zespół Parków Krajobrazowych Chełmińskiego i Nadwiślańskiego. Naprawdę każdy turysta znajdzie tu coś dla siebie.

19,90 zł
13,99 zł

Rabat 29,7%
oszczędzasz 5,91 zł

1 osoba kupiła
38
Ferraty Alp Austriackich. Tom 3. Zachód - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ferraty Alp Austriackich. Tom 3. Zachód
Dostępny16 szt.

Trzytomowy przewodnik po kilkuset drogach wspinaczkowych Alp Austriackich, od bardzo łatwych, dostępnych bez sprzętu asekuracyjnego i szkoleń, po najtrudniejsze, przeznaczone dla osób obytych z uprzężą, skałą i przepaściami. Barwny, wyczerpujący opis tras, sklasyfikowanych według jednolitej skali trudności. Drugie wydanie przewodnika zostało znacząco rozszerzone. Trzy tomy zawierają opisy ponad 500 zróżnicowanych technicznie dróg, poczynając od 5-minutowej ferraty w Lesie Wiedeńskim, aż po ekstremalnie trudny wariant „Arena” na hali Bürgeralm w grupie Hochschwab.

69,00 zł
48,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 20,70 zł

1 osoba kupiła
39
DODO. Puzzle mini 35 elementów, Mała księżniczka - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
DODO. Puzzle mini 35 elementów, Mała księżniczka
TM Toys, 35
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.17

Mini puzzle z księżniczkami to obrazek podzielony na części o różnych kształtach, łatwe do uchwycenia. Układanie kolorowych puzzli to świetny sposób na rodzinną rozrywkę. Każdy element ma indywidualny kształt i można go łatwo połączyć z innym. Układanie puzzli doskonale rozwija wyobraźnię i logiczne myślenie, zdolności motoryczne, umiejętność widzenia części i całości oraz ich porównywania, przyczynia się również do rozwoju wytrwałości, koncentracji i pamięci. Wymiary: • opakowania: 9.0 x 6.5 x 3.5 cm, • obrazka: 20.0 x 13.0 cm

9,10 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 1,2%
oszczędzasz 0,11 zł

1 osoba kupiła
40
DODO. Puzzle profesje 30 elementów, Farmer Teddy - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
DODO. Puzzle profesje 30 elementów, Farmer Teddy
TM Toys, 30
Dostępny4 szt.

Puzzle to dobry trening motoryki rąk, percepcji wzrokowej, a także umiejętności poznawczych, które doskonalą się podczas układania małych części w większą całość. Łamigłówki uczą cierpliwości i wytrwałości, a nagrodą jest kolorowy i wesoły obrazek! Puzzle z farmerem Teddy'm to idealna układanka dla przedszkolaków, a na jego farmie znajduje się sympatyczny pluszowy charakter! Można prowadzić traktor z przyczepą, doglądać obory i kur. Asortyment żywych i kolorowych zabawek i puzzli Dodo oferuje korzyści edukacyjne i rozwojowe, dzięki czemu są to idealne prezenty, które pomogą dzieciom uczyć się podczas zabawy.

18,60 zł
16,99 zł

Rabat 8,7%
oszczędzasz 1,61 zł

1 osoba kupiła
41
DODO. Puzzle sorter mini 5 elementów, biedronka - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
DODO. Puzzle sorter mini 5 elementów, biedronka
TM Toys, 5
Dostępny3 szt.

Ważne, aby wybrać odpowiednią układankę na początek przygody z puzzlami. Aby jak najwięcej skorzystać na zabawie, małe dzieci potrzebują poziomu trudności dopasowanego do ich etapu rozwoju. Pozwala to na rozwijanie umiejętności motorycznych, koordynacji ręka-oko i strategii rozwiązywania problemów poprzez powtarzane ćwiczenia. Dzieci lubią samodzielnie rozwiązywać problemy, układając i rozkładając puzzle. Jasne, proste rysunki i wielkoformatowe detale pozwalają dziecku samodzielnie składać obrazki, a różnorodność wzorów puzzli nie pozwala się nudzić.

11,50 zł
10,99 zł

Rabat 4,4%
oszczędzasz 0,51 zł

3 osoby kupiły
42
DODO. Puzzle mini 35 elementów, Słodkie potworki - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
DODO. Puzzle mini 35 elementów, Słodkie potworki
TM Toys, 35
Dostępny5 szt.

Mini puzzle z potworami to obrazek podzielony na części o różnych kształtach, łatwe do uchwycenia. Układanie kolorowych puzzli to świetny sposób na rodzinną rozrywkę. Każdy element ma indywidualny kształt i można go łatwo połączyć z innym. Układanie puzzli doskonale rozwija wyobraźnię i logiczne myślenie, zdolności motoryczne, umiejętność widzenia części i całości oraz ich porównywania, przyczynia się również do rozwoju wytrwałości, koncentracji i pamięci. Wymiary: • opakowania: 9.0 x 6.5 x 3.5 cm, • obrazka: 20.0 x 13.0 cm

9,10 zł
8,99 zł

Rabat 1,2%
oszczędzasz 0,11 zł

1 osoba kupiła
43
Komplett plus 4. Książka ćwiczeń dla 4-letniego liceum i 5-letniego technikum - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Komplett plus 4. Książka ćwiczeń dla 4-letniego liceum i 5-letniego te...
Dostępny61 szt.

„Komplett plus” to kompletny kurs do nauki języka niemieckiego w liceach i technikach dostosowany do nowej podstawy programowej. „Komplett plus” przeznaczony dla absolwentów 8 klas szkół podstawowych. Kurs przeznaczony jest zarówno dla uczniów rozpoczynających, jak i kontynuujących naukę języka niemieckiego, uwzględnia bowiem wymagania podstawy programowej III.2.0, III.2 oraz III.1P. „Komplett plus” stworzony jest dla osób, które będą przystępować do matury, ale również dla tych, którzy nie planują zdawać egzaminu. Zróżnicowany poziom zadań i rozmaitość ich typów pozwala na indywidualizację nauczania.

37,91 zł
34,12 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,79 zł

1 osoba kupiła
44
DODO. Puzzle mini 35 elementów, Świat fantazji - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
DODO. Puzzle mini 35 elementów, Świat fantazji
TM Toys, 35
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.26

Mini puzzle z uroczymi jednorożcami to obrazek podzielony na części o różnych kształtach, łatwe do uchwycenia. Układanie kolorowych puzzli to świetny sposób na rodzinną rozrywkę. Każdy element ma indywidualny kształt i można go łatwo połączyć z innym. Układanie puzzli doskonale rozwija wyobraźnię i logiczne myślenie, zdolności motoryczne, umiejętność widzenia części i całości oraz ich porównywania, przyczynia się również do rozwoju wytrwałości, koncentracji i pamięci. Wymiary: • opakowania: 9.0 x 6.5 x 3.5 cm, • obrazka: 20.0 x 13.0 cm

9,10 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 1,2%
oszczędzasz 0,11 zł

1 osoba kupiła
45
Cuda adoracji. Modlitwa przed Najświętszym Sakramentem - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cuda adoracji. Modlitwa przed Najświętszym Sakramentem
Dostępny3 szt.

Francoise Lemaire daje nam do ręki książkę, która jest doskonałym przewodnikiem na drodze adoracji. Autorka oparła się na dziełku św. Alfonsa Liguoriego Nawiedzenia Przenajświętszego Sakramentu, adaptując je do wrażliwości i potrzeb współczesnego katolika. Książka zawiera pasjonującą opowieść o św. Alfonsie i jego duchowości oraz 31 osobistych krótkich rozważań autorki dostosowanych do realiów i mentalności współczesnych odbiorców. Celem tych tekstów jest wprowadzenie czytelnika w adorację w ciszy. We wstępie do książki ojciec Daniel-Ange przypomina, że adoracja Najświętszego Sakramentu jest najlepszym antidotum na współczesne coraz to nowe oblicza bałwochwalstwa i przygotowaniem do wpatrywania się w oblicze Boga przez całą wieczność.

18,90 zł
13,99 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 4,91 zł

1 osoba kupiła
46
Endorama (Ultimate Edition), 2 CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Endorama (Ultimate Edition), 2 CD
Kreator, Mystic Production
Dostępny16 szt.

Lista utworów: Płyta 1: 1. Son Of Vengeance 2. Golden Age (Remastered) 3. Endorama (Remastered) 4. Shadowland (Remastered) 5. Chosen Few (Remastered) 6. Everlasting Flame (Remastered) 7. Passage To Babylon (Remastered) 8. Future King (Remastered) 9. Entry (Instrumental) (Remastered) 10. Soul Eraser (Remastered 11. Willing Spirit (Remastered) 12. Pandemonium (Remastered) 13. Tyranny (Remastered) 14. Children Of A Lesser God (Remastered) Płyta 2: 1. Golden Age 2. Endorama 3. Shadowland 4. Chosen Few 5. Everlasting Flame 6. Passage To Babylon 7. Future King 8. Entry (Instrumental) 9. Soul Eraser 10. Willing Spirit 11. Pandemonium 12. Tyrann Legendarny album „Endorama” Kreatora wreszcie w wersji ultimate, zremasterowanej, z dużą ilością materiałów bonusowych! Kreatora z pewnością nikomu nie trzeba w tym momencie przedstawiać. Niemcy należeli do ​​wyróżniających się zespołów, które pomogły ukształtować wyłaniający się styl thrash w latach 80-tych. I poprzez takie przełomowe albumy jak „Pleasure To Kill” (1986), „Terrible Certainty” ('87) i „Coma of Souls ('90) odcisnęli swój własny znak jakości, pasji i agresji. Ale nie spoczywając na laurach i nie powtarzając tego, co już było, pracowali, by być gotowymi wynieść interesujące ich tematy na nowy poziom z płytą – z najbardziej gotyckim albumem Kreator, jaki zrobiono, jak sam twierdzi Mille. Wydana w kwietniu 1999 roku „Endorama” jest nieocenionym dowodem na to, że Kreator pozostaje metalową ikoną o zachęcająco szerokich i rozświetlonych horyzontach. Teraz, ponad 22 lata później, „Endorama”, zyskuje ostateczny kształt – wydana jako całkowicie odnowiony remaster, który dodaje brzmieniu sporo mocy i pokazuje, że ten album wciąż stoi na silnych nogach nawet na tle nowoczesnych standardów!

65,90 zł
60,63 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,27 zł

47
Dancing Into Oblivion, LP - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dancing Into Oblivion, LP
White Stones, Mystic Production
Niedostępny
Brak

Lista utworów: Strona A 1. La Menace 2. New Age Of Dark 3. Chain Of Command 4. Iron Titans Strona B 1. Woven Dream 2. To Lie Or To Die 3. Freedom In Captivity 4. Acacia

85,90 zł
79,03 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,87 zł

48
Dancing Into Oblivion, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dancing Into Oblivion, CD
White Stones, Mystic Production
Niedostępny
Brak

Lista utworów: 1. La Menace 2. New Age Of Dark 3. Chain Of Command 4. Iron Titans 5. Woven Dream 6. To Lie Or To Die 7. Freedom In Captivity 8. Acacia

59,90 zł
55,11 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,79 zł

49
SepulQuarta, 2 LP - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
SepulQuarta, 2 LP
Sepultura, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.09

Ponieważ pandemia sparaliżowała cały świat i uniemożliwiła artystom koncertowanie, Sepultura, największy zespół metalowy w Ameryce Łacińskiej, zaczął się... nudzić. Podobnie jak kwiaty wyrastające z ciała zmarłego ptaka, przedstawione na oszałamiającej kolorowej okładce autorstwa Eduardo Recife, pionierzy thrash metalu z Belo Horizonte dobrze wykorzystali swój niespodziewany wolny czas, aby rozpocząć projekt, który zapewnił im zajęcie przez cały rok. „SepulQuarta” ukazała się jako album koncertowy, zawierający wszystkie występy na żywo, jakie zespół odbył podczas blokady. Lista utworów: Strona A 01. Territory 02. Cut-Throat 03. Sepulnation 04. Inner Self Strona B 01. Hatred Aside 02. Mask 03. Fear, Pain, Chaos, Suffering 04. Vandals Nest Strona C 01. Slave New World 02. Ratamahatta 03. Apes Of God 04. Phantom Self Strona D 01. Slaves Of Pain 02. Kaiowas 03. Orgasmatron

100,90 zł
92,83 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,07 zł

50
Bitwy Kawalerii Tom 26 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bitwy Kawalerii Tom 26
Niedostępny
Brak

40-tomowa seria ?Bitwy Kawalerii? opisuje wszystkie najważniejsze bitwy polskiej kawalerii z okresu wojen o Niepodległość, a także kampanii polskiej 1939 roku. W naszej kolekcji pragniemy przypomnieć Czytelnikom nie tylko te boje, które głęboko zapisały się w pamięci Polaków, lecz także te zapomniane, które według nas zasługują na przypomnienie.

27,00 zł
20,52 zł
Powiadomienie

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,48 zł

Wróć do góry