hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2021.08.13

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w piątek 13 sierpnia 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Zwiadowcy. Księga 7. Okup za Eraka (John Flanagan), na drugim Banda z Burej. Tajemnica Gwiazdy Morza (Magdalena Witkiewicz). Kolejny produkt to Opowieść wtajemniczonego, czyli jak pisać (Martin Amis) oraz Matka roku (Gabriela Gargaś).
1
Zwiadowcy. Księga 7. Okup za Eraka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zwiadowcy. Księga 7. Okup za Eraka
Dostępny
1084 szt.

Marzenie Willa wreszcie się spełniło. Po długiej, pełnej niebezpiecznych przygód nauce, otrzymał wreszcie odznakę królewskiego zwiadowcy... Araluen zawarł właśnie przymierze z wojowniczymi Skandianami, jednak pakt staje pod znakiem zapytania, gdy przywódca wojowników Północy znika, porwany przez tajemnicze pustynne plemię. Will, Halt, Gilan, Evanlyn, Horace i Svengal ruszają tropem Aridianów, aż na bezlitosną, spaloną słońcem pustynię. Od tego, czy uda im się uwolnić Eraka, zależy przyszłość Araluenu. Ale bezmierne, pozbawione życia piaski rządzą się własnymi prawami, a zasady, które obowiązują na ziemiach koczowników nie są tymi, których nauczył się Will... Obcy na obcej ziemi, bohaterowie muszą zmierzyć się nie tylko z porywaczami, ale stawić czoła burzom piaskowym i koszmarnemu gorącu, które przemieniło krainę Aridianów w piekło piekło, w którym nic nie jest takie, jakim wydaje się na pierwszy rzut oka.

41,90 zł
27,24 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 14,66 zł

19 osób kupiło
2
Banda z Burej. Tajemnica Gwiazdy Morza - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Banda z Burej. Tajemnica Gwiazdy Morza
Dostępny
90 szt.

Najnowsza odsłona „Bandy z Burej” – serii, którą pokochali zarówno najmłodsi czytelnicy, jak i ich rodzice! Gdy do miasteczka zawitało lato, wszyscy spodziewają się nastania spokoju. Ale czy faktycznie tak będzie? Jurek wraz z przyjaciółmi z bandy rozpoczyna letnie półkolonie w lokalnej restauracji. Gdy stosy pysznych naleśników piętrzą się na talerzach a smakowite zapachy rozchodzą się po kuchni, rezolutna grupka dzieci zaczyna odkrywać tajemnice restauracji. Kim właściwie jest nowa właścicielka „Gwiazdy Morza”, która niespodziewanie pojawiła się w miasteczku? Do tego wszystkiego Jurek i jego przyjaciele muszą przygotować latem zadanie domowe i dowiedzieć się czegoś więcej o swoich bliskich oraz o rodzinnych relacjach. Jakie tajemnice skrywają przodkowie? I czy warto rozpamiętywać przeszłość by dokopać się do swoich korzeni? Banda z Burej znów rozpocznie śledztwo na własną rękę. Bo czym byłaby przyjaźń bez odrobiny szaleństwa? Magdalena Witkiewicz kolejny raz udowadnia, że rozumie współczesne dzieci jak mało kto.

39,90 zł
25,54 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 14,36 zł

11 osób kupiło
3
Opowieść wtajemniczonego, czyli jak pisać - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Opowieść wtajemniczonego, czyli jak pisać
Dostępny
57 szt.

Autobiograficzna powieść o rodzinie i przyjaźni, seksie, miłości Impulsem do powstania Opowieści wtajemniczanego była śmierć Christophera Hitchensa, najbliższego przyjaciela Martina Amisa. To właśnie ich głęboka i wieloletnia relacja jest główną osią opisanych w tej książce historii – od wspólnej pracy zawodowej, pełnej recenzji nie tylko książek, miejsc i idei, ale też najświeższych plotek ze świata literatury, po meandry życia prywatnego i podboje miłosne (w tym ponętnie amoralną Phoebe Phelps, wobec której Amis żywił niezdrową obsesję). Na kartach tej niezwykłej książki pojawiają się też inne, silne postacie, które współzawodniczą o wpływy na życie autora – Kingsley Amis, Iris Murdoch, Elizabeth Jane Howard, Saul Bellow czy też jego niedościgniony wzór, i wymykający się wszelkim etykietom Philip Larkin. Poszukując własnej drogi, Amis zmaga się – z czułością i humorem – z najtrudniejszymi pytaniami: jak żyć, jak opłakiwać zmarłych i jak umierać. Próbując na nie odpowiedzieć, przywołuje nie tylko swoje prywatne doświadczenia, ale i historię najnowszą z jej najpotworniejszymi zdarzeniami i stara się dociec, w jaki sposób to wszystko nauczyło go pisać. Owocem tych rozważań jest najintymniejsze dzieło Amisa, list miłosny, w którym otwiera się na czytelników, prezentując panoramę swego niezwykłego świata. „Mick Jagger literatury [...] Amis to mistrz najbardziej olśniewającej prozy w całej historii brytyjskiej beletrystyki”. – Mick Brown, „The Daily Telegraph” „Charyzmatyczna mieszanka faktów i fikcji [...] Martin Amis wciąż potrafi fenomenalnie zaskakiwać”. – Parul Sehgal, „The New York Times” „Opowieść wtajemniczonego to książka [...] o seksie, Saulu Bellowie, literaturze, seksie, Philipie Larkinie, antysemityzmie, starzeniu się, papierosach, seksie, Christopherze Hitchensie, terroryzmie, samobójstwie [..]”. – Taylor Antrim, „Vogue” „To jest dziennik pisarza wciśnięty w ramy dyskursywnej powieści pełnej niekłamanego uroku”. – David Friend, „Vanity Fair”

59,90 zł
40,13 zł

Rabat 33,0%
oszczędzasz 19,77 zł

10 osób kupiło
4
Matka roku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Matka roku
Dostępny
303 szt.

Najnowsza powieść autorki książek uwielbianych przez polskie czytelniczki! Tatiana ma trzydzieści dziewięć lat. No dobra, prawie czterdzieści, do czego niechętnie się przyznaje. Stara się być najlepszą matką i żoną, ale wiadomo... chcieć, a móc to jednak wielka różnica. Życie – jak to życie – czasami potrafi spuścić łomot i najbardziej cierpliwą osobę wyprowadzić z równowagi. A Tatiana czasem tę cierpliwość traci. Na szczęście ma przyjaciółkę, która zawsze jej wysłucha. I kiedy kobieta wiedzie swoje spokojne życie i myśli, że nic już jej nie spotka, wtedy na jej drodze pojawia się Iwo – szkolna miłość – który nawija jej na uszy tonę makaronu, a że ona lubi jeść makaron, jest łasa na jego czułe słówka. Zabawna opowieść o tym, że nie zawsze trzeba być idealnym.

42,90 zł
30,89 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,01 zł

8 osób kupiło
5
Puzzle 1000 elementów. Gradient - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Gradient
Trefl, 1000
Dostępny
163 szt.

Puzzle składające się z 1000 elementów przedstawiające prawdziwą eksplozję kolorów. Po ułożeniu powstanie obrazek o wymiarach 68.0 x 48.0 cm. Produkt został wykonany z wysokiej jakości materiałów, z zastosowaniem specjalnego kalandrowanego papieru odbijającego światło, co ułatwia układanie. Produkt został wyprodukowany w Polsce, a do produkcji zostały użyte materiały ekologiczne.

24,90 zł
21,66 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,24 zł

6 osób kupiło
6
Warszawianka. Od zmierzchu do świtu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Warszawianka. Od zmierzchu do świtu
Dostępny
98 szt.

Karnawał 1894 roku Warszawa bawi się w najlepsze. Każdego dnia w wielkich salach i domach prywatnych odbywają się przyjęcia, rauty i maskarady. Matki robią wszystko, aby znaleźć odpowiednich mężów dla córek, a ojcowie liczą ruble przeznaczone na posagi. Radosny nastrój przerywa morderstwo. W trakcie balu w Resursie Obywatelskiej, ginie Józefina Majerowa, wyrocznia w sprawach mody oraz autorka rubryki towarzyskiej w jednej z warszawskich gazet. Zabójca zniknął w tłumie gości, nie zostawiając śladów. Młody sędzia śledczy, Jerzy Szuster, robi wszystko, aby rozwikłać sprawę dziwnej zbrodni. Pomaga mu w tym komisarz policji, Aleksander Woronin. Niestety, wysiłki śledczych nie przynoszą efektu. Nikt nie zna tajemnic zmarłej dziennikarki, motywy zbrodni są niejasne, zeznania świadków wykluczają się wzajemnie, podejrzani mają żelazne alibi, a jedynym dowodem rzeczowym jest stłuczona butelka. Wygląda na to, że w krwawej układance brakuje najważniejszych elementów. Tymczasem ktoś zabija kolejną osobę… Co łączy dwie z pozoru różne ofiary? Czy rozwiązania zagadki należy szukać w teraźniejszości, czy może w zamierzchłej przeszłości? Jaką rolę w sprawie odgrywa Leontyna Rapacka? Czy pierwsze śledztwo Jerzego Szustra ma szanse zakończyć się sukcesem? I czy Aleksander Woronin zdoła uporządkować swoje życie osobiste? Najnowsza powieść Idy Żmiejewskiej, której debiutancka Warszawianka zdobyła nominację do Nagrody Wielkiego Kalibru.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

5 osób kupiło
7
Doberman - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Doberman
Dostępny
8 szt.

Ta historia wydarzyła się naprawdę! 1996 rok. Rosja. W rzece Aba zostaje znaleziony kawałek dziecięcej czaszki. Po intensywnych przeszukiwaniach terenów wokół rzeki, śledczy odnajdują rozczłonkowane ciała dziewczynek i chłopców w wieku od 9 do 14 lat. Na mieszkańców Nowokuźniecka pada blady strach. W mieście pojawiają się pogłoski o wyjątkowo brutalnym, seryjnym mordercy. Jak się okazuje to nie koniec wstrząsających, makabrycznych zbrodni... Poznaj historię chłopca, który mógłby być twoim kolegą. Mężczyzny, z którym chętnie napiłbyś się wódki i ponarzekał na otaczający cię świat. Człowieka, który przeżył wielką miłość. Poznaj historię najbardziej przerażającego mordercy współczesnej Rosji. Potwór z Nowokuźniecka, Syberyjski Rozpruwacz, maniak, chałupnik, bestia – to wszystkie przydomki seryjnego mordercy, o którym Rosja chciałaby zapomnieć. Czy masz odwagę, by zobaczyć jak wygląda najgłębsza otchłań zła?

39,90 zł
19,95 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 19,95 zł

5 osób kupiło
8
Puzzle 3D 54 Mini budowle. Krzywa Wieża w Pizie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 3D 54 Mini budowle. Krzywa Wieża w Pizie
Ravensburger
Dostępny
180 szt.

Twórz wyjątkowe konstrukcje 3D z puzzlami 3D od firmy Ravensburger! Odkryj nowy, trójwymiarowy sposób układania puzzli. Elementy tych puzzli zostały wykonane ze sztywnego tworzywa sztucznego, które pozwala na utrzymanie się konstrukcji bez użycia kleju. Ułożone przedmioty nie rozwarstwiają się, a puzzle mocno trzymają się siebie. Materiał użyty do produkcji klocków jest łatwy w czyszczeniu, wystarczy użyć wilgotnej szmatki. Krzywa wieża w Pizie z serii Mini budynki to coś dla małych miłośników architektury. Konstrukcja z puzzli 3D to wiernie odwzorowana budowla, którą możesz trzymać u siebie w domu. W zestawie oprócz puzzli znajdziesz również podstawkę.

39,13 zł
35,22 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,91 zł

4 osoby kupiły
9
Puzzle ramkowe 15 elementów. Świnka Peppa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle ramkowe 15 elementów. Świnka Peppa
Ravensburger, 15
Dostępny
20 szt.

Puzzle w ramce to układanki stworzone z myślą o najmłodszych dzieciach. Kilkuelementowe obrazki przedstawiają ciekawe i bliskie maluchom motywy, zapoznając je z otaczającym światem. Puzzle firmy Ravensburger, charakteryzują się wysoką jakością. Przez ponad 100 lat cieszą dzieci i dorosłych na całym świecie. Perfect Age Fit to cecha, która dopasowuje wielkość elementów do możliwości charakterystycznych dla danego wieku rozwojowego, a SoftClick Technology pozwala precyzyjnie złożyć obraz. Idealne kształty, a także szeroka oferta motywów sprawiają, że znajdzie tu coś dla siebie pasjonat układanek w każdym wieku. Puzzle Ravensburger pozwalają nabywać cenne umiejętności, wykorzystując funkcję nauki poprzez zabawę. Układanie puzzli wspomaga koncentrację, uczy spostrzegawczości i cierpliwości, nie pozostaje też bez wpływu na zdolności motoryczne. To wspaniała aktywność dla dużych i małych, jak również świetna okazja do wspólnego spędzenia czasu. Zawartość i cechy zestawu: • ilość elementów: ramka oraz 15 elementów przedstawiających Świnkę Peppę • produkt przeznaczony dla dzieci od 4 roku życia

24,33 zł
21,90 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,43 zł

4 osoby kupiły
10
Polska czy Polin - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polska czy Polin
Dostępny
32 szt.

Przeżywamy trudne czasy. Skaczą na nas jak koza na pochyłe drzewo, rodzimi zaprzańcy wyją z radości, polskie ustawy pisze Mosad, a polskich ministrów zatwierdza ambasador Izraela. Dlaczego udostępniono Wawel na obrady Knesetu? Dlaczego prezydent nie ma czasu dla Kresowiaków, a nie wytrzyma dnia bez spotkania z rabinem Schudrichem? Gdzie jest ośrodek, w którym podejmuje się decyzje? Na Nowogrodzkiej czy na szabasowych kolacjach? Skąd sprzeciw wobec wznowienia ekshumacji w Jedwabnem? I wreszcie – dlaczego premierem w trybie nadzwyczajnym, ocierającym się o groteskę, zrobiono bankiera, a żydowskie gazety powitały go nagłówkiem – „świetny bankier na czele rządu”? Krzysztof Baliński ujawnia prawdziwe oblicze relacji polsko-żydowskich, te sekrety jakie w mediach głównego nurtu, tych rządowych jak i lewico-liberalnych starannie się ukrywa.

45,00 zł
32,40 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,60 zł

3 osoby kupiły
11
Puzzle 3D 54 Przybornik Super Mario - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 3D 54 Przybornik Super Mario
Ravensburger, 54
Dostępny
60 szt.

Twórz wyjątkowe konstrukcje 3D z puzzlami 3D od firmy Ravensburger! Odkryj nowy, trójwymiarowy sposób układania puzzli. Elementy tych puzzli zostały wykonane ze sztywnego tworzywa sztucznego, które pozwala na utrzymanie się konstrukcji bez użycia kleju. Ułożone przedmioty nie rozwarstwiają się, a puzzle mocno trzymają się siebie. Materiał użyty do produkcji klocków jest łatwy w czyszczeniu, wystarczy użyć wilgotnej szmatki. Przybornik z motywem Super Mario to konstrukcja dla fanów kultowej gry z puzzli 3D, która łączy przyjemne z pożytecznym rozwija wyobraźnię przestrzenną, a po złożeniu służy jako ozdobny przybornik. Zawartość i cechy zestawu: 54 elementy puzzli przeznaczony dla dzieci od 7 roku życia pojemnik po zbudowaniu ma 10cm

38,90 zł
35,01 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,89 zł

3 osoby kupiły
12
Puzzle 4w1. Kolorowe Kucyki Pony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 4w1. Kolorowe Kucyki Pony
Trefl
Dostępny
146 szt.

Kolorowe Kucyki Pony to puzzle dla dzieci składające się z 4 niezależnych układanek, zaprojektowane z myślą o wszystkich miłośnikach kolorowych kucyków. Po ułożeniu puzzli powstaną cztery obrazki o wymiarach 28.5 x 20.5 cm każdy. Zróżnicowana liczba elementów (35, 48, 54, 70) pozwala na zabawę zarówno młodszym, jak i nieco starszym fanom puzzli. Puzzle zostały wyprodukowane w Polsce, a do produkcji zostały wykorzystane ekologiczne materiały. Puzzle przeznaczone są dla dzieci powyżej 4. roku życia.

23,90 zł
20,79 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,11 zł

3 osoby kupiły
13
Bayala. SLH70572. Morski jednorożec, źrebię - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bayala. SLH70572. Morski jednorożec, źrebię
Schleich
Dostępny
13 szt.

Odrobina magii jest na wyciągnięcie ręki. Wspaniała seria „Bayala” przeniesie Cię do fascynującego świata magii, gdzie czekają na Ciebie niezwykłe przygody. Życie elfów, syren i innych zaklętych istot toczy się wokół pięknego magicznego zamku. Odwiedź cudowny, magiczny świat, w którym rządzą dobro i przyjaźń. Tu wszyscy są równi i zawsze pomocni. Morski jednorożec – źrebię W wyjątkowym zestawie Schleich znajdziecie ślicznego jednorożca. Okaż nieśmiałej i delikatnej istocie dużo cierpliwości i serca, a zaufa Ci i stanie się Twoim najwierniejszym przyjacielem. Jego wielką moc skrywa róg, który ma niezwykłą moc oczyszczania. Podobno przynoszą też szczęście i pomagają spełniać marzenia. Odwiedź baśniową krainę z morskim jednorożcem Schleich. Schleich to figurki wykonane z najwyższą dbałością o szczegóły, starannie odlane oraz ręcznie pomalowane, oddają rzeczywisty wygląd postaci i zwierząt. Wymiary: 12.5 x 2.7 x 16.0 cm

46,48 zł
43,23 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 3,25 zł

3 osoby kupiły
14
Szkolne szaleństwa. Widmo pana Stopka! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szkolne szaleństwa. Widmo pana Stopka!
Dostępny
84 szt.

Widmo pana Stopka! to kolejna książeczka z uwielbianej przez maluchy serii „Szkolne szaleństwa”. To, co łączy ją z poprzednimi publikacjami to wciągająca fabuła, mnóstwo humoru i cała paleta emocji. Książkę można czytać z małymi dziećmi, a tym starszym, przyswajającym litery i doskonalącym naukę czytania, podsunąć ją do samodzielnej lektury. Dopasowana treścią oraz atrakcyjnością pod względem wizualnym do potrzeb małego czytelnika wzbudzi zaciekawienie i dostarczy wiele frajdy. Książka Szkolne szaleństwa. Widmo pana Stopka! to historia małej Mai i jej przyjaciół. Dziewczynka odkrywa, że Pan Stopek... zniknął. Czy, jak podejrzewa, wyjechał do Rzymu? A może przydarzyło mu się coś zupełnie innego? I skąd szara mgławica za szopą? Dlaczego Maja ma ciągle zimne stopy, choć zakłada ciepłe, grube rajstopy? Dzieci próbują rozwikłać tajemnicę, przeżywając przy tym mnóstwo ekscytujących przygód. W tej opowieści nic nie jest przewidywalne. Pan Stopek wraca do akcji pod postacią... WIDMA i funduje maluchom dużo wrażeń.

24,99 zł
17,99 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,00 zł

3 osoby kupiły
15
DODO. Puzzle biomy 60 elementów, W gorącej Afryce - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
DODO. Puzzle biomy 60 elementów, W gorącej Afryce
TM Toys, 60
Dostępny
10 szt.

Odkryj szczęśliwy świat afrykańskich zwierząt! Zestaw zawiera 60 puzzli wykonanych z wytrzymałej tektury. Kolorowy obrazek przedstawia zwierzęta żyjące w Afryce (lew, zebra, słoń, antylopa, pelikan, itd.). Układanie puzzli zdecydowanie pomaga dziecku się rozwijać, ćwiczy motorykę małą i umiejętność dopasowywania przedmiotów. Gotowa scenka może posłużyć za podstawę do tworzenia opowieści. Rozmiar obrazka: 32.0 x 23.0 cm Rozmiar produktu: 18.0 x 24.0 x 4.0 cm

20,20 zł
18,99 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 1,21 zł

4 osoby kupiły
16
Akta Dresdena. Tom 16. Rozmowy pokojowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akta Dresdena. Tom 16. Rozmowy pokojowe
Dostępny
60 szt.

Harry Dresden powrócił i jest gotów do działania. Wy również przygotujcie się na najnowszą przygodę w bestsellerowej serii „Akta Dresdena”. Kiedy nadprzyrodzone nacje spotykają się, by na drodze negocjacji położyć kres trwającym konfliktom, Harry Dresden, jedyny zawodowy mag w Chicago, dołącza do grupy dbającej o bezpieczeństwo Białej Rady i spokojny przebieg rozmów pokojowych. Ale czy może mu się udać, skoro mroczne polityczne manipulacje zagrażają istnieniu całego miasta i wszystkiego, co dla niego ważne?

45,00 zł
36,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 9,00 zł

2 osoby kupiły
17
Kiedy się pojawiłeś... - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kiedy się pojawiłeś...
Dostępny
83 szt.

Poruszająca historia kobiet, którym przyjdzie stoczyć nierówną walkę z przeciwnościami losu... Małgosia jest pielęgniarką, która kocha swój zawód. Pracując na oddziale dziecięcym często musi zmagać się z trudnymi sytuacjami. Wspólnie z mężem stara się o dziecko. Iza i Adam są małżeństwem, które mimo młodego wieku osiągnęło już bardzo wiele i ma apetyt na jeszcze więcej. Gdy dowiadują się o ciąży i o tym, że spodziewają się syna, muszą przewartościować swój idealny świat. Wkrótce losy bohaterek splatają się w nieoczekiwany sposób. Każda z nich będzie zmuszona do podjęcia decyzji, które na zawsze zmienią ich życie. Jakie niespodzianki przygotował dla nich los? Czy wszystkie decyzje okażą się słuszne? Jak bardzo zmieni się życie Izy i Małgosi?

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

2 osoby kupiły
18
Wild Life. SLH14763. Młody słoń afrykański - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wild Life. SLH14763. Młody słoń afrykański
Schleich
Dostępny
20 szt.

Seria Wild Life zawiera okazy zwierząt z całego świata, które często dzieci podziwiają w ogrodach zoologicznych. Teraz dzięki figurkom Schleicha mali miłośnicy przyrody mogą stworzyć swoje własne ZOO z prawdziwego zdarzenia, nie ruszając się z domu. Młody słoń afrykański Nowo narodzone słoniątka ważą już 100 kilogramów i mają 90 centymetrów wzrostu. Po pół godzinie potrafią już stać na własnych nogach i podążać za stadem. Wymiary figurki: 6.8 x 3.5 x 5.5 cm Schleich to figurki wykonane z najwyższą dbałością o szczegóły, starannie odlane oraz ręcznie pomalowane, oddają rzeczywisty wygląd postaci i zwierząt.

26,90 zł
25,02 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 1,88 zł

2 osoby kupiły
19
Poland Not a Map - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Poland Not a Map
Dostępny
67 szt.

Jak zapoznać z Polską młodego i ciekawego świata obcokrajowca? Zastanawialiśmy się nad tym wspólnie z Ministerstwem Spraw Zagranicznych, przygotowując NIEMAPĘ Polski w 5 wersjach językowych. O czym opowiedzieć, co pokazać, czego spróbować z zagranicznym gościem w Polsce? Wiele pomysłów dla angielskojęzycznych turystów zawiera NOTaMAP Poland.

20,00 zł
14,99 zł

Rabat 25,1%
oszczędzasz 5,01 zł

1 osoba kupiła
20
Horse Club. SLH13854. Źrebię rasy quarter - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Horse Club. SLH13854. Źrebię rasy quarter
Schleich
Dostępny
13 szt.

Źrebięta w pierwszych tygodniach życia są pokryte tzw. źrebięcą sierścią, która jest bardzo puszysta. Pierwsza zmiana sierści jest zawsze bardzo ekscytująca, ponieważ kolor może stać się jaśniejszy lub ciemniejszy. Może również zmieniać się z biegiem czasu. Uznanych jest 17 kolorów, w tym tak nietypowe odcienie jak myszowy, kremello i perlino. Z tych źrebaków wyrastają naprawdę szybkie konie! Schleich to niemiecka firma zajmująca się produkcją zabawek od wczesnych lat 60-tych. W latach 80-tych wprowadzono figurki zwierząt, które od tego czasu są wykonywane z najwyższą dbałością o szczegóły, starannie odlane oraz ręcznie pomalowane oddają rzeczywisty wygląd zwierzęcia. Materiały z których są produkowane figurki Schleich zostały wyselekcjonowane i przebadane tak aby spełniać najwyższe normy bezpieczeństwa. Wymiary: 8.0 x 2.6 x 8.1 cm Figurka sprzedawana w saszetce.

26,90 zł
25,02 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 1,88 zł

1 osoba kupiła
21
Slow Burn. Tom 3. Gra Matteo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Slow Burn. Tom 3. Gra Matteo
Dostępny
35 szt.

Gorący Włoch, którego poznała w Nowym Jorku, okazał się jej przybranym bratem. Życie Kimber DiSanto – projektantki i właścicielki butiku – obraca się w ruinę. Narzeczony porzuca ją przed ołtarzem. W dodatku kobieta dowiaduje się, że jej ojciec niedługo może umrzeć. Aby go zobaczyć, musi pojechać do Florencji. Podczas podróży Kimber poznaje nieziemsko przystojnego Włocha, Matteo Morettiego. Mężczyzna zauważa, że kobieta ma interesujące go szkice projektów ubrań. Wkrótce zawiera z nią układ. Kimber nie zdaje sobie sprawy, że właśnie oddała swoje pomysły jednemu z najbardziej znanych projektantów we Włoszech, a on dzięki temu odzyskał coś, czego dawno nie miał – inspirację. Jakby tego było mało, po przyjeździe do Florencji Kimber dowiaduje się, że ojciec niedawno ponownie się ożenił, a mężczyzna, który tak ją załatwił w Nowym Jorku, to nikt inny jak jej przybrany brat.

39,90 zł
31,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

1 osoba kupiła
22
Podróżowanie z Beniaminem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podróżowanie z Beniaminem
Dostępny
28 szt.

David, dobrze sytuowany mężczyzna, po tragicznej śmierci żony zostaje sam z ośmioletnim synem. Nagle jest wolny, czuje, że nic go już nie trzyma w Pradze i wreszcie ma okazję zbliżyć się do własnego dziecka, o którym nic nie wie. Dlatego wpada na pomysł, że wyruszą razem zagubić się w Nieznane. Dla chłopca to wspaniała przygoda, dla ojca próba odnalezienia sensu życia. Jadą przed siebie, coraz dalej i dalej, ale wakacje się kończą, a chłopiec nie stawia się na rozpoczęcie roku szkolnego. Ojciec przestaje interesować się swoją firmą. Obaj przekraczają nie tylko kolejne granice państw, ale i granice własne między ojcem i synem. Nie znają celu swojej podróży, nie podążają w żadnym określonym kierunku, chcą tylko być razem, zagubieni tak, żeby nikt nie wiedział, gdzie są, a rzucone bez zastanowienia słowa o "zagubieniu się w Nieznanym", niczym w greckiej tragedii, tylko czekają, żeby się wypełnić... To jedna z najpiękniejszych czeskich powieści - Mariusz Szczygieł

40,00 zł
29,20 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,80 zł

1 osoba kupiła
23
Horse Club. SLH13812. Klacz rasy haflinger - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Horse Club. SLH13812. Klacz rasy haflinger
Schleich
Dostępny
14 szt.

Haflingery są bardzo łagodne, inteligentne i wszechstronne. Najczęściej już pierwsze spojrzenie na ich piękną, rudą sierść i blond grzywę podbija serce każdego miłośnika koni. Konie rasy Haflinger regularnie plasują się w pierwszej dziesiątce najpopularniejszych ras koni na świecie. Są to bardzo ładne i wytrzymałe małe konie górskie, które mogą wypasać się przez cały rok i mają niewielkie wymagania żywieniowe. Są bardzo cierpliwe, co sprawia, że cieszą się dużą popularnością wśród początkujących jeźdźców i dzieci. Ze względu na swój przyjazny, niezawodny i zrównoważony charakter są nawet często wykorzystywane jako konie terapeutyczne. Klacze rasy haflinger mogą urodzić zdrowe źrebięta nawet w wieku 25 lat. Wymiary figurki: 13.4 x 3.2 x 9.8 cm Figurka sprzedawana w saszetce.

46,50 zł
43,25 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 3,25 zł

1 osoba kupiła
24
Petra - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Petra
Dostępny
27 szt.

Petra jest pasjonującą powieścią historyczną dla dzieci napisaną przez Marię Krüger, autorkę Karolci. Maria Krüger zaprasza młodego czytelnika w podróż po średniowiecznej Polsce, a czyni to ze znaną tylko sobie wirtuozerią, wplatając autentyczne motywy i postacie w bieg fascynujących przygód stworzonej przez siebie charyzmatycznej bohaterki – Petry. Intryga powieści jest niezwykle atrakcyjna i… aktualna! Petra jest dziewczyną ubogiego stanu. Choć wyróżnia się inteligencją i wieloma talentami, współczesny jej świat nie może zaoferować ambitnej dziewczynie ciekawszej oferty na życie, jak pracę w bogatej gospodzie, gdzie odziana w piękną suknię zarabia śpiewem. Ale rezolutna bohaterka nie godzi się ze swoim losem pięknej panny do zabawiania gości. Przebrana za chłopaka wymyka się ze złotej klatki i sama staje się kowalem swojej wolności i swojego losu.

19,99 zł
14,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 5,00 zł

1 osoba kupiła
25
Zestaw fryzjerski na baterie blister HIPO - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
30,90 zł
29,36 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,54 zł

1 osoba kupiła
26
Puzzle 35 elementów. Świnka Peppa. Deser - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 35 elementów. Świnka Peppa. Deser
Ravensburger, 35
Dostępny
106 szt.

Puzzle dla dzieci 35 elementów Ravensburger składają się z 35-elementowej układanki ze Świnką Peppą. Puzzle Ravensburger charakteryzują się wysoką jakością. Przez ponad 100 lat cieszą dzieci i dorosłych na całym świecie. Idealne kształty, a także szeroka oferta motywów sprawiają, że znajdzie tu coś dla siebie pasjonat układanek w każdym wieku. Puzzle Ravensburger uczą dzieci cennych umiejętności jak logiczne myślenie, cierpliwość oraz spostrzegawczość, wykorzystując funkcję nauki poprzez zabawę. Zawartość i cechy zestawu: • Obrazek z motywem Świnki Peppy i jej całej klasy • Ilość elementów: 35 elementów • Różnorodność kształtów dzięki ręcznie wykonanej sztancy • Idealnie dopasowane puzzle do wieku dziecka • Wyraźne motywy na puzzlach dzięki zastosowaniu struktury naturalnego lnu • Części odporne na zginanie Przeznaczony dla dzieci od 3. roku życia

35,30 zł
31,77 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,53 zł

1 osoba kupiła
27
Religia 1. Jesteśmy Bożą Rodziną. Podręcznik z ćwiczeniami do klasy 1 szkoły podstawowej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Religia 1. Jesteśmy Bożą Rodziną. Podręcznik z ćwiczeniami do klasy 1 ...
Dostępny
7 szt.

Doświadczenie rodziny jest fundamentem w życiu każdego człowieka. To w tej pierwszej wspólnocie człowiek poznaje całe bogactwo piękna otaczającego nas świata. Tutaj także, przez doświadczenie życia najbliższych dziecko odkrywa cały świat wartości. Mamy nadzieję, że przygotowany przez nas podręcznik pomoże dzieciom rozpoczynającym szkolną przygodę odkryć także prawdę o tym, że od dnia Chrztu Świętego są także dziećmi Boga i należą do wielkiej rodziny Kościoła. O pięknie Boga można opowiadać tylko pięknie. Dlatego też dołożyliśmy wszelkich starań, aby poszczególne ilustracje katechez poruszyły także serce dzieci.

33,00 zł
1 osoba kupiła
28
Sklep potrzeb kulturalnych po remoncie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sklep potrzeb kulturalnych po remoncie
Dostępny
52 szt.

Sklep potrzeb kulturalnych to pokłon oddany kulturze podhalańskiej, wyznanie miłosne maskowane ironią i żartem. Próba oddania atmosfery Podhala lat 50., 60. i 70., całkowicie subiektywna, bez naukowego zadęcia. Antoni Kroh o sobie: pochodzę z Warszawy, ale kilka lat dzieciństwa przemieszkałem w Bukowinie Tatrzańskiej. W 1955 roku ukończyłem tam szkołę podstawową. W latach 1967–70, zaraz po studiach, pracowałem w dziale etnograficznym Muzeum Tatrzańskiego w Zakopanem. Poznałem wówczas wielu wybitnych zakopiańczyków, miejscowych oryginałów, chłonąłem środowiskowe opowieści, bajdy i plotki. Zdobyłem „blachę” przewodnika tatrzańskiego. W kwartalniku Instytutu Sztuki PAN „Polska Sztuka Ludowa” opublikowałem kilka młodzieńczych, buntowniczych artykułów o kulturze ludowej Podhala, zaś po latach dwie książki o tym regionie: Sklep Potrzeb Kulturalnych oraz Tatry i Podhale w serii „A to Polska właśnie”. Po latach od pierwszego wydania Sklep potrzeb kulturalnych przeszedł gruntowny remont i dziś oddajemy go w ręce Czytelników w odnowionej postaci. „Antoni Kroh jest etnografem, ale sporo lat wcześniej – co nie tylko etnografom się przydarza – był małym chłopcem. Chłopiec urodził się wprawdzie w Warszawie, jednak przez pierwsze lata nauki mieszkał w Bukowinie Tatrzańskiej, gdzie chodził do miejscowej szkoły. Były to czasy Bieruta, w szkole panowała programowa nuda i szarzyzna. Ale dobrego pisarza poznaje się m.in. po tym, że nawet o szarzyźnie pisze kolorowo. Toteż książka roi się od uciesznych opowiastek i postaci podpatrzonych bystrym okiem dziecka. W miarę czytania anegdotki trochę rzedną i do głosu dochodzi etnograf, który podhalańskie tereny zna od dawna i dobrze. Wraz z ich historią prawdziwą i zmyśloną (...)” – Wisława Szymborska

44,90 zł
31,88 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 13,02 zł

1 osoba kupiła
29
A Beginner's Mind, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
A Beginner's Mind, CD
Dostępny
13 szt.

Mówi się, że pisanie o muzyce jest jak taniec o architekturze (niemożliwe i absurdalne). Ale co ze śpiewaniem o filmach? Sufjan Stevens i Angelo de Augustine połączyli siły we wspólnym projekcie, który właśnie to robi. „A Beginner's Mind” to ich debiutancki album zawierający 14 piosenek (luźno) opartych na (w większości) popularnych filmach. Materiał źródłowy to highbrow, lowbrow i wszystko pomiędzy. Muzyka jest folkowa, słodka, szczera i harmonijnie musująca – Simon & Garfunkel z rozkwitami New Age. Ten album ma całą gamę i dobrze się z nim bawi, nawet jeśli autorzy piosenek pozostają w pełni zakorzenieni w melancholijnych idiomach ludowych, z których są znani. Daniel Anum Jasper, pionier malarstwa plakatów filmowych z Ghany, otrzymał zlecenie namalowania serii nowych prac dla Umysł początkującego. Jego obrazy są graficznym symulakrum tego samego poczucia zachwytu, gry słów i intryg, które kształtują Umysł początkującego. Przekształcając stare filmy w nowe, żywotne piosenki, Stevens i de Augustine proszą nas, abyśmy spojrzeli na siebie z wcześniej nierozważanego punktu widzenia – z nowego sposobu widzenia i słyszenia – ćwiczenie, które jest teraz tak samo konieczne i istotne, jak nigdy dotąd. Lista utworów: 1. Reach Out 2. Lady MacBeth in Chains 3. Back to Oz 4. The Pillar of Souls 5. You Give Death a Bad Name 6. Beginner's Mind 7. Olympus 8. Murder and Crime 9. (This Is) the Thing 10. It's Your Own Body and Mind 11. Lost in the World 12. Fictional California 13. Cimmerian Shade 14. Lacrimae

65,90 zł
60,63 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,27 zł

30
Knopperz, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Knopperz, LP
Dave Okumu, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.02

Debiutancka płyta solowa jednego z najgorętszych brytyjskich songwriterów! Lista nazwisk, dla których skomponowałpiosenki zapiera dech w piersiach – od Arlo Parks i Jessie Ware poprzez Grace Jones, St Vincent i Davida Lyncha, aż po samą Adele! Artysta stoi też za nominowanym do prestiżowej nagrody Mercury, zespołem The Invisible. Teraz po latach bycia za kulisami nareszcie nadszedł moment wyjścia z cienia! Okumu nie zaprosił jednak tym razem nikogo ze słynnych znajomych do współpracy. Nagrał w całości instrumentalny album, który doskonale łączy hip-hop z jazzem i eskperymentalną elektroniką. Lista utworów: 1. Intro 2. Son of Emmerson 3. Ballpark 4. Trouble 5. New Dawn 6. Brother 7. Reprise 8. RTN 9. Don't Die

106,90 zł
98,35 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,55 zł

31
Knopperz, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Knopperz, CD
Dave Okumu, Mystic Production
Dostępny
20 szt.

Debiutancka płyta solowa jednego z najgorętszych brytyjskich songwriterów! Lista nazwisk, dla których skomponowałpiosenki zapiera dech w piersiach – od Arlo Parks i Jessie Ware poprzez Grace Jones, St Vincent i Davida Lyncha, aż po samą Adele! Artysta stoi też za nominowanym do prestiżowej nagrody Mercury, zespołem The Invisible. Teraz po latach bycia za kulisami nareszcie nadszedł moment wyjścia z cienia! Okumu nie zaprosił jednak tym razem nikogo ze słynnych znajomych do współpracy. Nagrał w całości instrumentalny album, który doskonale łączy hip-hop z jazzem i eskperymentalną elektroniką. Lista utworów: 1. Intro 2. Son of Emmerson 3. Ballpark 4. Trouble 5. New Dawn 6. Brother 7. Reprise 8. RTN 9. Don't Die

58,90 zł
54,19 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,71 zł

32
Beauty In The Silence, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Beauty In The Silence, LP
SOJA, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.07

Światowe gwiazdy reggae SOJA powracają z pierwszym od 4 lat albumem! Na krążku pojawiają się goście specjalni: Rebelution, UB40, Dirty Heads, Slightly Stoopid, Collie Buddz i wielu innych. „Beauty in the Silence” jest bardzo potrzebnym antidotum na dzisiejsze trudne czasy. Zespół SOJA świadomie nie spieszył się z tworzeniem „Beauty in the Silence”, ponieważ eksplorował nowe tereny dźwiękowe – nagrywając w tak kultowych miejscach jak Circle House Studios w Miami i Haunted Hollow Dave Matthews Band, współpracując z takimi producentami jak Niko Marzouca (Bob Marley, Pharrell, Rick Ross, A$AP Rocky), Mariano Aponte i Johnny Cosmic. Zespół w końcu zaczął pracować zdalnie, ponieważ w całym kraju wprowadzono lockdown. W tym procesie, główny gitarzysta Trevor Young (wcześniej technik gitarowy SOJA) przejął znacznie większą rolę w kreatywnym kierunku zespołu, współprodukując wraz z Hemphillem i starannie kształtując hipnotyczne brzmienie albumu. Lista utworów: 01. Press Rewind feat. J Boog & Collie Buddz 02. It's Funny feat. Eli Mac & Common Kings 03. The Day You Came feat. Rebelution & Ali Campbell 04. Break It Down 05. Something To Believe In feat. Stick Figure 06. Things You Can't Control feat. Trevor Young 07. Back To The Start feat. Mihali 08. Jump feat. Slightly Stoopid 09. Still You 10. Messages 11. Reason To Live feat. Nanpa Basico & Dirty Heads 12. Tis Heart Is Mine feat. Eric Swanson 13. Fall Like Rain

106,90 zł
98,35 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,55 zł

33
Beauty In The Silence, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Beauty In The Silence, CD
SOJA, Mystic Production
Dostępny
20 szt.

Światowe gwiazdy reggae SOJA powracają z pierwszym od 4 lat albumem! Na krążku pojawiają się goście specjalni: Rebelution, UB40, Dirty Heads, Slightly Stoopid, Collie Buddz i wielu innych. „Beauty in the Silence” jest bardzo potrzebnym antidotum na dzisiejsze trudne czasy. Zespół SOJA świadomie nie spieszył się z tworzeniem „Beauty in the Silence”, ponieważ eksplorował nowe tereny dźwiękowe – nagrywając w tak kultowych miejscach jak Circle House Studios w Miami i Haunted Hollow Dave Matthews Band, współpracując z takimi producentami jak Niko Marzouca (Bob Marley, Pharrell, Rick Ross, A$AP Rocky), Mariano Aponte i Johnny Cosmic. Zespół w końcu zaczął pracować zdalnie, ponieważ w całym kraju wprowadzono lockdown. W tym procesie, główny gitarzysta Trevor Young (wcześniej technik gitarowy SOJA) przejął znacznie większą rolę w kreatywnym kierunku zespołu, współprodukując wraz z Hemphillem i starannie kształtując hipnotyczne brzmienie albumu. Lista utworów: 01. Press Rewind feat. J Boog & Collie Buddz 02. It's Funny feat. Eli Mac & Common Kings 03. The Day You Came feat. Rebelution & Ali Campbell 04. Break It Down 05. Something To Believe In feat. Stick Figure 06. Things You Can't Control feat. Trevor Young 07. Back To The Start feat. Mihali 08. Jump feat. Slightly Stoopid 09. Still You 10. Messages 11. Reason To Live feat. Nanpa Basico & Dirty Heads 12. Tis Heart Is Mine feat. Eric Swanson 13. Fall Like Rain

58,90 zł
54,19 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,71 zł

34
Bright Magic, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bright Magic, CD
Public Service Broadcasting, Mystic Production
Dostępny
20 szt.

Album składa się z trzech części („Building A City” / „Building A Myth” / „Bright Magic”) i jest najbardziej ambitnym artystycznie przedsięwzięciem zespołu do tej pory. Przeniesie słuchacza do serca Europy i de facto stolicy, kulturalnej i politycznej metropolii, którą jest Hauptstadt Republiki Federalnej Niemiec, czyli Berlin. Materiał na płytę został zarejestrowany w kultowym Hansa Tonstudio. Choć elektronika i gitarowy rock w wykonaniu PSB pozostają znajome, „Bright Magic” oszczędnie korzysta z sampli i języka angielskiego. Różni się od poprzednich albumów pod innymi względami: jest mniej linearny i narracyjny, to impresjonistyczny portret miasta od podstaw. Pewnego rodzaju moment eureki przyszedł w listopadzie 2018 r., kiedy Willgoose usłyszał radykalne berlińskie tape-artwork Waltera Ruttmana „Wochenende” (lub „Weekend”), który jest samplowany w trzech utworach „Bright Magic”. Postanawiając zintegrować te fragmenty z nowymi, zmanipulowanymi źródłami dźwięku, artysta zabrał się za tworzenie własnego „Wochenende”: narracyjnego dramatu, który dekoduje i urzeczywistnia marzenia o Berlinie, jakie skonstruował w swoim umyśle. Willgoose mieszkał w Berlinie od kwietnia 2019 r. do stycznia 2020 r. Łącząc archeologię dźwięku z flâneuringiem psychogeografa, w jednym z ulicznych poszukiwań energii miasta Willgoose przemierzał Leipzigerstrasse, miejsce pierwszej elektrycznej latarni ulicznej w mieście, używając szerokopasmowego odbiornika elektromagnetycznego z moskiewskiego Soma Laboratories. Lista utworów: 1. Der Sumpf (Sinfonie der Großstadt) 2. Im Licht 3. Der Rhythmus der Maschinen [ft. Blixa Bargeld] 4. People, Let’s Dance [ft. EERA] 5. Blue Heaven [ft. Andreya Casablanca] 6. Gib mir das Licht [ft. EERA] 7. The Visitor 8. Lichtspiel I: Opus 9. Lichtspiel II: Schwarz Weiss Grau 10. Lichtspiel III: Symphonie Diagonale 11. Ich und die Stadt [ft. Nina Hoss]

58,90 zł
54,19 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,71 zł

35
Bright Magic, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bright Magic, LP
Public Service Broadcasting, Mystic Production
Dostępny
8 szt.

Album składa się z trzech części („Building A City” / „Building A Myth” / „Bright Magic”) i jest najbardziej ambitnym artystycznie przedsięwzięciem zespołu do tej pory. Przeniesie słuchacza do serca Europy i de facto stolicy, kulturalnej i politycznej metropolii, którą jest Hauptstadt Republiki Federalnej Niemiec, czyli Berlin. Materiał na płytę został zarejestrowany w kultowym Hansa Tonstudio. Choć elektronika i gitarowy rock w wykonaniu PSB pozostają znajome, „Bright Magic” oszczędnie korzysta z sampli i języka angielskiego. Różni się od poprzednich albumów pod innymi względami: jest mniej linearny i narracyjny, to impresjonistyczny portret miasta od podstaw. Pewnego rodzaju moment eureki przyszedł w listopadzie 2018 r., kiedy Willgoose usłyszał radykalne berlińskie tape-artwork Waltera Ruttmana „Wochenende” (lub „Weekend”), który jest samplowany w trzech utworach „Bright Magic”. Postanawiając zintegrować te fragmenty z nowymi, zmanipulowanymi źródłami dźwięku, artysta zabrał się za tworzenie własnego „Wochenende”: narracyjnego dramatu, który dekoduje i urzeczywistnia marzenia o Berlinie, jakie skonstruował w swoim umyśle. Willgoose mieszkał w Berlinie od kwietnia 2019 r. do stycznia 2020 r. Łącząc archeologię dźwięku z flâneuringiem psychogeografa, w jednym z ulicznych poszukiwań energii miasta Willgoose przemierzał Leipzigerstrasse, miejsce pierwszej elektrycznej latarni ulicznej w mieście, używając szerokopasmowego odbiornika elektromagnetycznego z moskiewskiego Soma Laboratories. Lista utworów: 1. Der Sumpf (Sinfonie der Großstadt) 2. Im Licht 3. Der Rhythmus der Maschinen [ft. Blixa Bargeld] 4. People, Let’s Dance [ft. EERA] 5. Blue Heaven [ft. Andreya Casablanca] 6. Gib mir das Licht [ft. EERA] 7. The Visitor 8. Lichtspiel I: Opus 9. Lichtspiel II: Schwarz Weiss Grau 10. Lichtspiel III: Symphonie Diagonale 11. Ich und die Stadt [ft. Nina Hoss]

106,90 zł
98,35 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,55 zł

36
Blood from Blood. Tom 3. Domenico - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blood from Blood. Tom 3. Domenico
Dostępny
20 szt.

Historia Domenico Mancuso – zbuntowanego syna Federico Mancuso, bossa Camorry. Domenico Mancuso różni się od swoich braci. Jest lekkoduchem lubiącym spędzać czas na imprezach w towarzystwie pięknych kobiet. Panujące w mafii zasady traktuje z przymrużeniem oka, co sprawia, że ciągle podpada ojcu. Wszystko się zmienia, kiedy pewnej nocy poznaje Maddie. Tańcząca na rurze dziewczyna zwala go z nóg. Domenico pierwszy raz w życiu się zakochuje. Od tej pory każdego wieczoru przekracza próg klubu tylko po to, by popatrzeć na zmysłowy taniec Maddie. Domenico dorastał w brutalnym świecie mafii i zdaje sobie sprawę, że w końcu jej reguły dosięgną także jego. Dobrze wie, że to boss wybiera synom żony, więc będzie musiał poślubić kandydatkę, którą wskaże mu ojciec, a nie jego serce… Czy zbuntowany syn spełni wolę bossa? A jeżeli nie, jaką cenę za to zapłaci?

39,90 zł
31,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

37
Dla mądrego nic trudnego. Poziom 1. Dla początkujących - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dla mądrego nic trudnego. Poziom 1. Dla początkujących
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.27

Myśl, trenuj, rozwiązuj! Seria „Dla mądrego nic trudnego” wydana pod patronatem MENSA* POLSKA, to propozycja dla wszystkich, którzy chcą pogimnastykować umysł. W trzech częściach serii znajdują się zadania, rebusy i łamigłówki o różnym stopniu trudności - dla początkujących (część pierwsza), dla wtajemniczonych (część druga) i dla prawdziwych mądrali (część trzecia). Każda książka zawiera aż 50 różnorodnych zadań, dzięki którym dziecko nauczy się logicznego myślenia. Już Kartezjusz mawiał: Myślę, więc jestem! *Mensa jest międzynarodowym stowarzyszeniem zrzeszającym osoby o wyjątkowo wysokim ilorazie inteligencji - IQ.

13,00 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,2%
oszczędzasz 3,01 zł

38
Dla mądrego nic trudnego. Poziom 2. Dla wtajemniczonych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dla mądrego nic trudnego. Poziom 2. Dla wtajemniczonych
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.09

Myśl, trenuj, rozwiązuj! Seria „Dla mądrego nic trudnego” wydana pod patronatem MENSA* POLSKA, to propozycja dla wszystkich, którzy chcą pogimnastykować umysł. W trzech częściach serii znajdują się zadania, rebusy i łamigłówki o różnym stopniu trudności - dla początkujących (część pierwsza), dla wtajemniczonych (część druga) i dla prawdziwych mądrali (część trzecia). Każda książka zawiera aż 50 różnorodnych zadań, dzięki którym dziecko nauczy się logicznego myślenia. Już Kartezjusz mawiał: Myślę, więc jestem! *Mensa jest międzynarodowym stowarzyszeniem zrzeszającym osoby o wyjątkowo wysokim ilorazie inteligencji - IQ.

13,00 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,2%
oszczędzasz 3,01 zł

39
Dla mądrego nic trudnego. Poziom 3. Dla mądrali - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dla mądrego nic trudnego. Poziom 3. Dla mądrali
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.01

Myśl, trenuj, rozwiązuj! Seria „Dla mądrego nic trudnego” wydana pod patronatem MENSA* POLSKA, to propozycja dla wszystkich, którzy chcą pogimnastykować umysł. W trzech częściach serii znajdują się zadania, rebusy i łamigłówki o różnym stopniu trudności - dla początkujących (część pierwsza), dla wtajemniczonych (część druga) i dla prawdziwych mądrali (część trzecia). Każda książka zawiera aż 50 różnorodnych zadań, dzięki którym dziecko nauczy się logicznego myślenia. Już Kartezjusz mawiał: Myślę, więc jestem! *Mensa jest międzynarodowym stowarzyszeniem zrzeszającym osoby o wyjątkowo wysokim ilorazie inteligencji - IQ.

12,99 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,1%
oszczędzasz 3,00 zł

40
Dla mądrego nic trudnego. Łamigłówki matematyczne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dla mądrego nic trudnego. Łamigłówki matematyczne
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.29

Myśl, trenuj, rozwiązuj! Seria „Dla mądrego nic trudnego” wydana pod patronatem MENSA* POLSKA, to propozycja dla wszystkich, którzy chcą pogimnastykować umysł. W części Łamigłówki matematyczne znajdziesz różnego rodzaju zadania matematyczne, szyfry, układanki, labirynty liczbowe, zagadki związane liczeniem i liczbami. Jeśli i Ty, w przyszłości chcesz dołączyć do Stowarzyszenia Mensa Polska, chwyć długopis i rozwiązuj zadania! Do dzieła! Będziesz nie tylko doskonale się bawić, ale przy okazji dowiesz się wielu ciekawych rzeczy. Na końcu każdej książki znajdziesz prawidłowe odpowiedzi.

12,99 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,1%
oszczędzasz 3,00 zł

41
Model plastikowy Niemiecki czołg Panzerkampfwagen IV Ausf.G Sd.Kfz.161/1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
228,90 zł
210,59 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 18,31 zł

42
Klej modelarski Extra Thin Cement Quick-Set - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klej modelarski Extra Thin Cement Quick-Set
Tamiya
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.06

24,17 zł
22,24 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 1,93 zł

43
INNOGIO GIO-829 Plush Ośmiornica różowa 16cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
INNOGIO GIO-829 Plush Ośmiornica różowa 16cm
Innogio
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.16

Dwustronna ośmiorniczka polskiej marki InnoGIO to wyjątkowa zabawka - przytulanka, która przyniesie Twojemu dziecku dużo radości. Maskotka ośmiornica została uszyta z wysokogatunkowego pluszu, jest bardzo miękka i miła w dotyku. Wystarczy wywrócić maskotkę na drugą stronę, żeby jej zmienić wygląd i humor. Świetnie sprawdzi się przy wyrażaniu emocji. Maskotka będzie prezentem dla mniejszych i starszych dzieci. Dzięki jej delikatnym kształtom idealnie sprawdzi się jako przytulanka i wkomponuje się w pokój dziecka. Charakterystyka produktu: produkt certyfikowany CE, BSCI prać w 30 stopniach wiek 0m+ materiał 100% poliester nie można prasować Wymiary produktu (dł. x szer. x wys)35 x 35 x 16cm

26,10 zł
23,23 zł
Powiadomienie

Rabat 11,0%
oszczędzasz 2,87 zł

44
INNOGIO GIO-829 Plush Ośmiornica niebieska 16cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
INNOGIO GIO-829 Plush Ośmiornica niebieska 16cm
Innogio
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

Dwustronna ośmiorniczka polskiej marki InnoGIO to wyjątkowa zabawka - przytulanka, która przyniesie Twojemu dziecku dużo radości. Maskotka ośmiornica została uszyta z wysokogatunkowego pluszu, jest bardzo miękka i miła w dotyku. Wystarczy wywrócić maskotkę na drugą stronę, żeby jej zmienić wygląd i humor. Świetnie sprawdzi się przy wyrażaniu emocji. Maskotka będzie prezentem dla mniejszych i starszych dzieci. Dzięki jej delikatnym kształtom idealnie sprawdzi się jako przytulanka i wkomponuje się w pokój dziecka. Charakterystyka produktu: produkt certyfikowany CE, BSCI prać w 30 stopniach wiek 0m+ materiał 100% poliester nie można prasować Wymiary produktu (dł. x szer. x wys)35 x 35 x 16cm

34,90 zł
31,06 zł
Powiadomienie

Rabat 11,0%
oszczędzasz 3,84 zł

45
Bidon ze słomką 240 ml, Banana Split - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bidon ze słomką 240 ml, Banana Split
B.BOX
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

Banana Split Oto wyjątkowa, niesłychanie apetyczna, słodka i pastelowa jak wata cukrowa lub najsmaczniejsze włoskie lody, odsłona innowacyjnego bidonu b.box. Całym sobą zachęca by po niego sięgnąć i pić. Uroczy design oczywiście idzie w parze z wyjątkowym rozwiązaniem, które umożliwia dziecku wypicie ulubionego napoju aż do ostatniej kropli i to trzymając kubek w dowolnej pozycji. Maluch może dokonać tej sztuki dzięki specjalnie zaprojektowanej słomce z obciążeniem, które wykorzystując grawitację, pozwala jej „podążać za płynem”. Dzięki temu z bidonu da się pić nawet wtedy, gdy odwrócony jest do góry dnem. Co więcej słomkę wyposażono w dwukierunkowy zawór, który wraz z uszczelką i wzmocnioną pokrywką zapewnia szczelność kubeczka. Ten fantastyczny bidon jest bardzo praktyczny. Może towarzyszyć dziecku na każdym kroku. W domu, na spacerze, w podróży i na plaży. Jego wyprofilowane uchwyty umożliwiają wygodny i pewny chwyt. Szczególnie mocno docenią to szkraby dopiero co uczące się samodzielnego picia. Kubek można szybko i bez problemu umyć nawet w zmywarce. By zapewnić czystość słomce można ją zdemontować i dokładnie wyczyścić. W tym celu warto dokupić zestaw wymiennych słomek ze szczoteczką do ich mycia. Właściwości produktu: • bidon ma obciążoną słomkę, poruszającą się wraz z płynem; • zapewnia możliwość picia bez względu na kąt pod jakim dziecko trzyma kubek; • w sam raz do nauki picia; • posiada szczelne zamknięcie, które zapobiega wylewaniu zawartości kubka; • dwukierunkowy zawór w słomce również poprawia szczelność bidonu; • wyposażony jest w wyprofilowane uchwyty ułatwiające dziecku pewne i wygodne trzymanie; • ma zamknięcie/wieczko łatwe w obsłudze dla dziecka; • słomka jest wymienna. Parametry techniczne: • wiek dziecka: 6 m+; • wymiar z pokrywką: 15.0 x 12.0 x 7.5 cm; • pojemność: 240 ml; • materiał: polipropylenu (PP) i silikon; • wolne od BPA, ftalanów i PVC • można myć w zmywarce; • NIE może być używany w kuchenkach mikrofalowych. • można dokupić do niego dodatkowe akcesoria oraz słomki i szczoteczki. Do NOWYCH bidonów pasują tylko NOWE słomki marki b.box

74,40 zł
66,96 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,44 zł

46
LA Little Women książka + audio online B1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
27,90 zł
Powiadomienie
49
Diamentowa mozaika 1004866 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Diamentowa mozaika 1004866
Norimpex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.06

18,90 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,8%
oszczędzasz 0,91 zł

50
Diamentowa mozaika 1004874 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Diamentowa mozaika 1004874
Norimpex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.12

16,99 zł
Powiadomienie
51
Diamentowa mozaika 1004906 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
18,90 zł
17,99 zł

Rabat 4,8%
oszczędzasz 0,91 zł

52
Diamentowa mozaika 1004932 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
23,90 zł
22,71 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,19 zł

53
Diamentowa mozaika, pies - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Diamentowa mozaika, pies
Norimpex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.26

Mozaika 5D to rewelacyjna zabawa dla dzieci! Diamentowa mozaika to idealne zajęcie na spędzenie wolnego czasu. Aby powstał obrazek przyklej diamenciki za pomocą aplikatora na płótno pokryte specjalnym woskiem. Zestaw zawiera: - płótno z nadrukowanym wzorem oraz pokrytym specjalną warstwą klejącą, - diamenciki niezbędne do wykonania obrazu, które są posegregowane kolorami w ponumerowanych i oznaczonych symbolami woreczkach, - aplikator umożliwiający nakładanie diamencików na płótno, - plastikowy pojemnik do przechowywania diamencików, - suchy klej, Instrukcja użytkowania: 1. Przygotuj stanowisko do pracy i rozpakuj zestaw. Przed użyciem płótno należy wyprostować (np. przy użyciu książek). 2. Całe płótno pokryte jest warstwą kleju, który umożliwia przyklejanie diamencików. Odklej folię ochronną tylko z tego fragmentu płótna, który akurat będziesz wypełniać diamencikami. Stopniowo odklejaj folię ochronną z kolejnych fragmentów. Dzięki temu reszta warstwy klejącej nie wyschnie. 3. Znajdź diamenciki, które chcesz użyć, wsyp je do dołączonego pojemniczka. 4. Zanurz aplikator w poduszeczce z klejem i podnieś diamencik za pomocą aplikatora. 5. Umieść diamencik na płótnie w odpowiednim miejscu. Wymiary opakowania: szer. 7 cm x wys. 31 cm, gł. 3 cm. Wymiary obrazka: szer. 40 cm x wys. 30 cm.

24,99 zł
23,74 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,25 zł

54
Diamentowa mozaika 1004945 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
18,90 zł
17,99 zł

Rabat 4,8%
oszczędzasz 0,91 zł

55
Diamentowa mozaika 1004952 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
18,90 zł
17,99 zł

Rabat 4,8%
oszczędzasz 0,91 zł

56
Diamentowa mozaika 1004941 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Diamentowa mozaika 1004941
Norimpex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.11

18,90 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,8%
oszczędzasz 0,91 zł

57
Diamentowa mozaika 1004948 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
16,99 zł
58
Crong Hybrid Protect Cover - Etui Samsung Galaxy A40 (przezroczysty) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Crong Hybrid Protect Cover - Etui Samsung Galaxy A40 (przezroczysty)
Crong
Niedostępny
Brak

Kolor bazowy: PrzezroczystyFunkcjonalność: ochrona tyłu i bokówKompatybilność: Samsung Galaxy A40 (2019)Typ: EtuiRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ce

34,30 zł
Powiadomienie
59
Diamentowa mozaika 1004960 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Diamentowa mozaika 1004960
Norimpex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.03

18,90 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,8%
oszczędzasz 0,91 zł

60
Diamentowa mozaika 1004935 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Diamentowa mozaika 1004935
Norimpex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.22

18,90 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,8%
oszczędzasz 0,91 zł

61
Miś z kocykiem - maskotka tulimiś, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miś z kocykiem - maskotka tulimiś, mix kolorów
Norimpex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.11

Zestaw idealny dla niemowlaka – zawiera kocyk z delikatnej mikrofibry i pluszowego tulimisia. Doskonale nadaje się jako pierwszy prezent dla maluszka i może służyć przez długi czas. Miś jest bardzo mięciutki i miły w dotyku, będzie wymarzoną przytulanką już od dnia narodzin, wykonany został z delikatnego pluszu i łatwo go utrzymać w czystości (można go prać). Kocyk, który jest w zestawie, jest niezwykle delikatny i lekki, jednocześnie cieplutki. Może służyć jako kołderka, ale również jako coś, co przypomina dziecku mamę, ponieważ chłonie zapach tak samo jak pieluszka tetrowa. Przytulając się do niego, maluszek będzie spokojniejszy i słodko zaśnie. Kocyk również można prać. Słodki miś przytulanka i kocyk wykonane zostały z największą dokładnością i starannością o każdy szczegół, tak aby były bezpieczne dla maluszków już od dnia ich narodzin. Ciepłe pastelowe kolory dodają łagodności słodkim misiom i sprawiają, że wyglądają jeszcze bardziej ciepło i przytulnie. W zestawie: • przytulanka ok. 29.0 cm, • kocyk z mikrofibry o wymiarach 100.0 x 70.0 cm. Uwaga. Mix kolorów – dostępne różne wersje kolorystyczne produktu – wysyłka losowa. Cena dotyczy 1 zestawu.

46,90 zł
44,56 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,34 zł

62
Kostka Fidget Cube odstresowująca - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kostka Fidget Cube odstresowująca
Norimpex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.26

22,90 zł
21,76 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,14 zł

63
Baśniowe królestwo. Rozkładanka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Baśniowe królestwo. Rozkładanka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.20

Jeśli chcecie sprawić swoim pociechom niespodziankę i urozmaicić wspólną lekturę, sięgnijcie po serię pomysłowych książeczek z trójwymiarowymi ilustracjami. Znajdziecie tu postacie i scenki, które spodobają się wszystkim ciekawym świata maluchom. W serii `Rozkładanka`: Baśniowe królestwo, Z wizytą w ZOO, Mój kochany kucyk.

5,00 zł
3,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,2%
oszczędzasz 1,01 zł

64
Bajki bajeczki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bajki bajeczki
Dostępny
5 szt.

W tym tomie zebrano zarówno klasyczne, jak i współczesne bajki, popularne i te mniej znane. Dzięki pięknym ilustracjom dzieci z łatwością się przeniosą do magicznego świata, a po lekturze będą mogły sprawdzić swoją wiedzę i spostrzegawczość, rozwiązując bajkowe łamigłówki.

19,99 zł
15,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 4,00 zł

65
Gospodarstwo. świat w obrazkach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gospodarstwo. świat w obrazkach
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.24

Dzięki barwnym ilustracjom i przystępnym opisom dzieci dowiedzą się, jak wygląda życie w gospodarstwie. Zobaczą w akcji różne maszyny i urządzenia, bez których trudno byłoby sobie wyobrazić współczesną hodowlę czy uprawę. Poznają uprawiane rośliny i zwierzęta hodowlane. Będą też mogły sprawdzić swoją wiedzę i utrwalić informacje, z którymi zapoznały się podczas lektury, rozwiązując obrazkowe zadania z końca książki.

15,00 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 3,01 zł

66
Świat w obrazkach. Przyroda - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świat w obrazkach. Przyroda
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.28

Dzięki przystępnym tekstom i wspaniałym obrazkom dziecko odkryje fascynujący świat przyrody. Nauczy się nazywać drzewa i kwiaty, pozna ciekawostki na temat zwierząt, przeprowadzi proste doświadczenia. Dowie się także, jak cenna jest otaczająca nas przyroda.

15,00 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 3,01 zł

67
Świat w obrazkach. Kosmos - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świat w obrazkach. Kosmos
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.20

Ta pięknie ilustrowana książeczka pomoże dzieciom zrozumieć, czym jest wszechświat. Dzięki niej młodzi czytelnicy poznają Układ Słoneczny i najważniejsze ciała niebieskie, które się w nim znajdują, dowiedzą się, jak żyją kosmonauci podczas dalekich podróży i poczytają o historii lotów w kosmos. To rozwijająca lektura, idealna dla dzieci zainteresowanych otaczającym je światem.

20,00 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 4,01 zł

68
Tank Power vol. CCXLVI 514. Sherman 75 mm vol. II - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tank Power vol. CCXLVI 514. Sherman 75 mm vol. II
Dostępny
14 szt.

Niniejsze opracowanie jest kolejną monografią czołgu Medium Tank M4. Najpierw zostały opisane brytyjskie czołgi „Firefly” (Militaria nr 436) i w dwóch publikacjach (nr 470 i 473) Czołgi uzbrojone w armatę kalibru 105 mm oraz czołg M4A3E2 „Jumbo”. W kolejnej czołgi M4 i M4A1 z armatą 75 mm (nr 484). Obecnie zostaną omówione czołgi M4A2 i M4A4 uzbrojone w armatę kalibru 75 mm.

37,00 zł
25,90 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,10 zł

69
PRZEWIJAK MIĘKKI - GARDEN PALMY - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
PRZEWIJAK MIĘKKI - GARDEN PALMY
Sensillo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

56,10 zł
50,49 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,61 zł

70
Kalendarz Ksiaz B6 oprawa twarda Universal Meski Top - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
16,20 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 1,3%
oszczędzasz 0,21 zł

71
Kalendarz Ksiaz B5 oprawa twarda Standard czarny Top - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
35,40 zł
33,63 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,77 zł

72
Kalendarz Ksiaz B5 oprawa twarda Flowers Oxford - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz Ksiaz B5 oprawa twarda Flowers Oxford
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.06

29,90 zł
28,41 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,49 zł

73
Kalendarz Ksiaz A5 oprawa twarda European czarny Oxford - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
39,66 zł
37,68 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,98 zł

74
Kalendarz Ksiaz 10x15 oprawa twarda Flowers Oxford - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
16,00 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,01 zł

75
Kalendarz Ksiaz A5 oprawa twarda Standard Bra Top - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
20,30 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 1,5%
oszczędzasz 0,31 zł

76
Kalendarz Ksiaz B5 oprawa twarda Jewel Oxford - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz Ksiaz B5 oprawa twarda Jewel Oxford
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.24

35,44 zł
33,67 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,77 zł

77
Kalendarz Biurk Stojacy 28x11cm Top - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz Biurk Stojacy 28x11cm Top
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.04

14,60 zł
13,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,2%
oszczędzasz 0,61 zł

78
Kalendarz Biurk Stojacy 12x18cm Top - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz Biurk Stojacy 12x18cm Top
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.18

11,10 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 1,0%
oszczędzasz 0,11 zł

79
Zeszyt A5 60 kartek w kratkę z marginesem, Oxford Easybook, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt A5 60 kartek w kratkę z marginesem, Oxford Easybook, mix koloró...
Hamelin
Dostępny
85 szt.

Ten zeszyt idealnie sprawdzi się na zajęciach szkolnych. Ma format A5 i 60 kartek. Uwaga. Mix kolorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

17,18 zł
16,99 zł

Rabat 1,1%
oszczędzasz 0,19 zł

80
Monster Jam. Buldożer Squad Dugg - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Monster Jam. Buldożer Squad Dugg
Spin Master
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.09

Twórz swoje własne wydarzenia ze świata Monster Jam z tymi niesamowitymi modelami maszyn - buldożerów w skali 1:64! Te niepowtarzalne, pieczołowicie odlane w drobniejszym szczególe maszyny wyposażone w haki holownicze są nieodzownym elementem każdego wydarzenia spod znaku Monster Jam! Buldożery poradzą sobie z budową najbardziej skomplikowanych torów przeszkód. Wkrocz do akcji z koparką, walcem i żurawiem budowlanym i twórz niepowtarzalne trasy dla twoich aut Monster Jam! Niech w ruch pójdą spychacze, ładowarki i inny ciężki sprzęt: rampy i trasy na pewno będą gotowe na czas. A jeśli twoja ciężarówka Monster Jam rozbije się w akcji, nowe autka wyposażone są haki holownicze, by zabrać ją prosto do warsztatu. Wszystko odbędzie się dokładnie, jak na prawdziwym Monster Jam show. Zbierz wszystkie modele w skali 1:64 z serii Buldożer, w tym Rolland, Dugg i Scoopz (każdy sprzedawany jest oddzielnie) i twórz u siebie w domu widowiska Monster Jam!

41,90 zł
37,71 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,19 zł

81
Monster Jam. Buldożer - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Monster Jam. Buldożer
Spin Master
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.04

Twórz swoje własne wydarzenia ze świata Monster Jam z tymi niesamowitymi modelami maszyn - buldożerów w skali 1:64! Te niepowtarzalne, pieczołowicie odlane w drobniejszym szczególe maszyny wyposażone w haki holownicze są nieodzownym elementem każdego wydarzenia spod znaku Monster Jam! Buldożery poradzą sobie z budową najbardziej skomplikowanych torów przeszkód. Wkrocz do akcji z koparką, walcem i żurawiem budowlanym i twórz niepowtarzalne trasy dla twoich aut Monster Jam! Niech w ruch pójdą spychacze, ładowarki i inny ciężki sprzęt: rampy i trasy na pewno będą gotowe na czas. A jeśli twoja ciężarówka Monster Jam rozbije się w akcji, nowe autka wyposażone są haki holownicze, by zabrać ją prosto do warsztatu. Wszystko odbędzie się dokładnie, jak na prawdziwym Monster Jam show. Zbierz wszystkie modele w skali 1:64 z serii Buldożer, w tym Rolland, Dugg i Scoopz (każdy sprzedawany jest oddzielnie) i twórz u siebie w domu widowiska Monster Jam!Skala: 1:64

41,90 zł
37,71 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,19 zł

82
Monster Jam. Buldożer Squad Wedge - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Monster Jam. Buldożer Squad Wedge
Spin Master
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.05

Twórz swoje własne wydarzenia ze świata Monster Jam z tymi niesamowitymi modelami maszyn - buldożerów w skali 1:64! Te niepowtarzalne, pieczołowicie odlane w drobniejszym szczególe maszyny wyposażone w haki holownicze są nieodzownym elementem każdego wydarzenia spod znaku Monster Jam! Buldożery poradzą sobie z budową najbardziej skomplikowanych torów przeszkód. Wkrocz do akcji z koparką, walcem i żurawiem budowlanym i twórz niepowtarzalne trasy dla twoich aut Monster Jam! Niech w ruch pójdą spychacze, ładowarki i inny ciężki sprzęt: rampy i trasy na pewno będą gotowe na czas. A jeśli twoja ciężarówka Monster Jam rozbije się w akcji, nowe autka wyposażone są haki holownicze, by zabrać ją prosto do warsztatu. Wszystko odbędzie się dokładnie, jak na prawdziwym Monster Jam show. Zbierz wszystkie modele w skali 1:64 z serii Buldożer, w tym Rolland, Dugg i Scoopz (każdy sprzedawany jest oddzielnie) i twórz u siebie w domu widowiska Monster Jam!

41,90 zł
37,71 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,19 zł

83
Monster Jam. Grave Digger 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Monster Jam. Grave Digger 2
Spin Master
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.12

Pojazd z figurką dla prawdziwych fanów Monster Jam.Skala: 1:64

70,90 zł
63,81 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,09 zł

84
PRZEWIJAK MIĘKKI - BOTANICAL PLATYNA - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
PRZEWIJAK MIĘKKI - BOTANICAL PLATYNA
Sensillo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

56,10 zł
50,49 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,61 zł

85
PRZEWIJAK MIĘKKI - AFRICA PANDA SZARY - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
PRZEWIJAK MIĘKKI - AFRICA PANDA SZARY
Sensillo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

56,10 zł
50,49 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,61 zł

86
PRZEWIJAK MIĘKKI - BOTANICAL BEŻOWY - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
PRZEWIJAK MIĘKKI - BOTANICAL BEŻOWY
Sensillo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.15

51,20 zł
46,08 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,12 zł

87
PRZEWIJAK MIĘKKI - BOHO - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
PRZEWIJAK MIĘKKI - BOHO
Sensillo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

56,10 zł
50,49 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,61 zł

88
Przewijak miękki Animals, szary szop - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przewijak miękki Animals, szary szop
Sensillo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

Przewijak miękki Sensillo został przygotowany z myślą o komfortowej pielęgnacji najmłodszych. Produkt jest przeznaczony do umieszczenia na komodzie lub innym stabilnym podłożu. Do produkcji użyliśmy najwyższej jakości materiałów zapewniających maksymalne bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Ceratka, którą pokryty jest przewijak niemowlęcy Sensillo jest w pełni bezpieczna dla zdrowia dziecka – nie zawiera ftalanów, metali ciężkich oraz innych szkodliwych substancji. Wypełnienie stanowi pianka poliuretanowa. Najważniejsze cechy: • przewijak przewidziany do ułożenia na komodzie lub innej sztywnej powierzchni, • wyprofilowany, wypełniony miękką pianką, • lekki i łatwy w przechowywaniu, • łatwy w utrzymaniu czystości, • wolny od ftalanów, • wyprodukowany w Polsce. Przeznaczony dla dzieci w wieku 0–12 miesięcy (max. 11 kg). Produkt spełnia normy EN 12221–1, EN 12221–2. Sposób konserwacji: materiał wierzchni jest całkowicie wodoodporny i może być czyszczony przy użyciu wody i delikatnych środków czyszczących.

56,10 zł
50,49 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,61 zł

89
PRZEWIJAK MIĘKKI - GARDEN KWIATY - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
PRZEWIJAK MIĘKKI - GARDEN KWIATY
Sensillo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

56,10 zł
50,49 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,61 zł

90
PRZEWIJAK MIĘKKI - GARDEN MAKI - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
PRZEWIJAK MIĘKKI - GARDEN MAKI
Sensillo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

56,10 zł
50,49 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,61 zł

91
PRZEWIJAK MIĘKKI - GARDEN LIŚCIE - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
PRZEWIJAK MIĘKKI - GARDEN LIŚCIE
Sensillo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

56,10 zł
50,49 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,61 zł

92
PRZEWIJAK MIĘKKI - LAS - LIS PLATYNA - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
PRZEWIJAK MIĘKKI - LAS - LIS PLATYNA
Sensillo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

56,10 zł
50,49 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,61 zł

93
Schowek
Pajac Bawełniany
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.24

44,40 zł
Powiadomienie
94
Schowek
44,40 zł
Powiadomienie
95
Pantofelki księżniczki, niebieskie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pantofelki księżniczki, niebieskie
Norimpex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.25

Gustowne pantofelki lodowej księżniczki z piórkami Wyjątkowe buciki dla małej damy. Doskonale nadają się do zabawy, w której główną rolę grają księżniczki. Teraz możesz stać się Kopciuszkiem, Królewną Śnieżką, a nawet Elzą!

23,90 zł
22,71 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,19 zł

96
Auto na radio Racing, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Auto na radio Racing, mix kolorów
Norimpex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.06

Solidnie wykonane sportowe auto sterowane za pomocą pilota. Uwaga! Mix wzorów, towar wysyłany losowo.

40,90 zł
38,86 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,04 zł

97
Kasa sklepowa z panelem dotykowym 1004922 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kasa sklepowa z panelem dotykowym 1004922
Norimpex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

70,90 zł
67,36 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,54 zł

98
Piła łańcuchowa z okularami ochronnymi 1003752 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piła łańcuchowa z okularami ochronnymi 1003752
Norimpex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.01

50,90 zł
48,36 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,54 zł

99
Robot Policyjny 997 - jeździ, tańczy, na baterie w pudełku 1000823 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
37,90 zł
36,01 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,89 zł

100
Zestaw figurek Bakugan Geogan Rising Seria 3 Pack 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw figurek Bakugan Geogan Rising Seria 3 Pack 3
Spin Master
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.26

171,90 zł
154,71 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 17,19 zł

Wróć do góry