hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2021.08.17

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli we wtorek 17 sierpnia 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Magiczny ołówek. Świat przedszkolaka (Trefl), na drugim Świnka Peppa. Chrum... Chrum... Lato wszędzie (praca zbiorowa). Kolejny produkt to Gra magnetyczna Kółko i Krzyżyk (Albi) oraz Gra z magicznym ołówkiem Zwierzęta (Trefl).
1
Magiczny ołówek. Świat przedszkolaka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magiczny ołówek. Świat przedszkolaka
Trefl, od 3 lat
Dostępny
87 szt.

Świat przedszkolaka to gra, która pozwoli Małemu Odkrywcy lepiej poznać otaczający go świat. Dzięki zabawie rozbudzi się w nim ciekawość poznawcza oraz chęć eksplorowania najbliższego otoczenia.

42,52 zł
36,99 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,53 zł

27 osób kupiło
2
Świnka Peppa. Chrum... Chrum... Lato wszędzie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świnka Peppa. Chrum... Chrum... Lato wszędzie
Dostępny
42 szt.

Zadania, labirynty, zgadywanki, kolorowanki, łączenie kropek, pisanie po śladzie, znajdowanie różnic, naklejki i mnóstwo zabawy związanej z letnimi tematami – wakacyjnymi wyjazdami, wycieczką rowerową, letnim festynem. Książeczki z serii „Chrum… Chrum…” adresowane są do dzieci w wieku 2–6 lat. Zawierają różnorodne zadania, które pobudzają dziecięcą wyobraźnię, pomagają rozwinąć spostrzegawczość oraz umiejętności plastyczne najmłodszych. Do każdej książeczki dołączone są kolorowe naklejki – część z nich przyda się przy wykonywaniu zadań z książeczki, a część można dowolnie wykorzystać.

9,79 zł
6,99 zł

Rabat 28,6%
oszczędzasz 2,80 zł

25 osób kupiło
3
Gra magnetyczna Kółko i Krzyżyk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
24,49 zł
22,04 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,45 zł

24 osoby kupiły
4
Gra z magicznym ołówkiem Zwierzęta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gra z magicznym ołówkiem Zwierzęta
Trefl, od 4 lat
Dostępny
264 szt.

Gra „Zwierzęta” budzi w Małym Odkrywcy ciekawość świata oraz pozwala mu poznać różne gatunki zwierząt. Podczas gry dziecko rozwija spostrzegawczość, wyobraźnię i uczy się logicznego myślenia. Zawartość opakowania: • magiczny ołówek, • 32 plansze z zadaniami (16 dwustronnych kart), • plansza we wkładce, • strzałka losująca, • 4 pionki, • instrukcja.

42,52 zł
36,99 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,53 zł

12 osób kupiło
5
Wizarding World. Harry Potter. Gra Boom Boom - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wizarding World. Harry Potter. Gra Boom Boom
Trefl, od 6 lat
Dostępny
16 szt.

W nowej odsłonie gry Boom Boom Harry Potter gracze starają się zebrać identyczne karty z ulubionymi bohaterami z serii filmów o czarodziejach z Hogwartu. Wszyscy gracze w tym samym czasie wymieniają karty z ręki z kartami znajdującymi się na planszy. Po zebraniu zestawu 4 takich samych kart gracz uderza w dzwonek, sygnalizując innym wykonanie zadania. Gracze mogą polować na karty przeciwników – kto okaże się najszybszy? Gracz, który jako pierwszy zbierze odpowiednie stosy takich samych kart, zostaje zwycięzcą! Zawartość opakowania: • 56 kart, • dzwonek, • plansza, • instrukcja

53,17 zł
46,26 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 6,91 zł

9 osób kupiło
6
Gra magnetyczna Domino - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
24,49 zł
22,04 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,45 zł

7 osób kupiło
7
Wiatr ze Wschodu. Tom 4. Za zasłoną chmur - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wiatr ze Wschodu. Tom 4. Za zasłoną chmur
Dostępny
369 szt.

Wielki finał bestsellerowej serii o przyjaźni, miłości i nienawiści Lata 30. XX wieku. Nad Związkiem Radzieckim wschodzi gwiazda czerwonego cara. Stalin skupia wokół siebie coraz większą władzę. By go wesprzeć, Borys Bogdanow postanawia przejąć majątek Birsztejnów. Porzucona przez męża Tatiana wydaje się łatwym łupem… Cudem ocalała Anastazja budzi się w szpitalu. Nie może pojąć, dlaczego przeżyła, skoro tak bardzo pragnie śmierci. Życie bez ukochanego nie ma już dla niej wartości. W oddalonej o setki kilometrów Warszawie Kazimierz usiłuje odnaleźć prawdę o sobie. Rzuca się w wir pracy na politechnice, gdzie zaprzyjaźnia się z inżynierem Stanisławem Wigurą i pilotem Franciszkiem Żwirką. Czy zdoła odciąć się od przeszłości? Czy ostatecznie porzuci żonę i syna? A przede wszystkim – czy będzie w stanie zapomnieć o Anastazji? Za zasłoną chmur to przejmująca podróż z Petersburga i Warszawy na gnębioną wielkim głodem Ukrainę, gdzie człowieczeństwo zostaje wystawione na największą próbę.

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

7 osób kupiło
8
DODO. Puzzle profesje 30 elementów, Wyprawa w kosmos - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
DODO. Puzzle profesje 30 elementów, Wyprawa w kosmos
TM Toys, 30
Dostępny
9 szt.

Puzzle to dobry trening motoryki rąk, percepcji wzrokowej, a także umiejętności poznawczych, które doskonalą się podczas układania małych części w większą całość. Łamigłówki uczą cierpliwości i wytrwałości, a nagrodą jest kolorowy i wesoły obrazek! Układanka „Wyprawa w kosmos” to idealna zagadka dla przedszkolaków. Dzięki tym puzzlom można wprowadzić dziecko w tematykę planet, zawodów lub zachęcić do snucia opowieści o fantastycznych postaciach spotkanych przez astronautów.

18,60 zł
16,99 zł

Rabat 8,7%
oszczędzasz 1,61 zł

6 osób kupiło
9
Odkrywam dźwięki. Łąka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Odkrywam dźwięki. Łąka
Dostępny
481 szt.

Łączenie różnych zmysłów przy nauce jest jedną z najbardziej skutecznych opcji zapamiętywania informacji, co dokładnie wiedzieli autorzy publikacji Łąka. Odkrywam dźwięki. Ich polisensoryczne podejście, łączące zarówno zmysł wzroku, słuchu, jak i dotyku, sprawiło, że jest to świetna pozycja do poznania ciekawych informacji przez najmłodszych. Ta mała, niepozorna książeczka, pomoże rodzicom w pokazaniu dzieciom życia na łące. Odpowiednia wizualizacja zapewniona przez delikatną szatę graficzną łączy się tutaj z ciekawymi, a jednocześnie prostymi historyjkami, aby stworzyć przyjemną atmosferę, którą wzbogacić może tylko ruch dziecka, włączający dodatkowe dźwięki zwierzątek znajdujących się na łące. Każdy przycisk ma ilustrację, która dopasowana jest do historyjki, co sprawia, że dziecko może domyślić się, który powinno nacisnąć. W ten sposób łatwo o sprawdzenie, czy rozumie ono czytaną mu opowieść. Kolejnym atutem tej publikacji są kolorowe wypustki, które przedstawiają zwierzęta. Dziecko może je dotykać, co łączy się z poznaniem przestrzennym, rozwijającym jego wyobraźnię i umiejętności kognitywne. Wszystko to sprawia, że książeczka ta uczy dziecko organizacji, nowego słownictwa, jak i kreatywnej i pouczającej zabawy. Całość powstała z ręki Natalii Kawałko-Dzikowskiej, która sprawiła, że pozycja ta ma niezwykle przystępną szatę graficzną, która zaprasza zarówno rodziców, jak i dzieci do zabawy i nauki.

49,90 zł
37,92 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 11,98 zł

6 osób kupiło
10
DODO. Puzzle mini 35 elementów, Szalone koty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
DODO. Puzzle mini 35 elementów, Szalone koty
TM Toys, 35
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.08

Mini puzzle z szalonymi kotami to obrazek podzielony na części o różnych kształtach, łatwe do uchwycenia. Układanie kolorowych puzzli to świetny sposób na rodzinną rozrywkę. Każdy element ma indywidualny kształt i można go łatwo połączyć z innym. Układanie puzzli doskonale rozwija wyobraźnię i logiczne myślenie, zdolności motoryczne, umiejętność widzenia części i całości oraz ich porównywania, przyczynia się również do rozwoju wytrwałości, koncentracji i pamięci. Wymiary: • opakowania: 9.0 x 6.5 x 3.5 cm, • obrazka: 20.0 x 13.0 cm

9,05 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 0,7%
oszczędzasz 0,06 zł

4 osoby kupiły
11
DODO. Puzzle sorter mini 5 elementów, żaba - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
DODO. Puzzle sorter mini 5 elementów, żaba
TM Toys, 5
Dostępny
5 szt.

Ważne, aby wybrać odpowiednią układankę na początek przygody z puzzlami. Aby jak najwięcej skorzystać na zabawie, małe dzieci potrzebują poziomu trudności dopasowanego do ich etapu rozwoju. Pozwala to na rozwijanie umiejętności motorycznych, koordynacji ręka-oko i strategii rozwiązywania problemów poprzez powtarzane ćwiczenia. Dzieci lubią samodzielnie rozwiązywać problemy, układając i rozkładając puzzle. Jasne, proste rysunki i wielkoformatowe detale pozwalają dziecku samodzielnie składać obrazki, a różnorodność wzorów puzzli nie pozwala się nudzić.

11,46 zł
10,99 zł

Rabat 4,1%
oszczędzasz 0,47 zł

4 osoby kupiły
12
Cała jaskrawość i inne opowiadania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cała jaskrawość i inne opowiadania
Dostępny
1705 szt.

Zebrany w jednym tomie obszerny wybór poezji i prozy Edwarda Stachury. Bohaterowie poszukujący prawdy i prawda szukająca form wyrazu. Zachwyt nad każdą chwilą obok przemijania i nostalgii. Cała jaskrawość życia i śmierci kultowego autora.

59,90 zł
44,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 14,97 zł

3 osoby kupiły
13
Puzzle 1500 elementów. Harry Potter. Na przestrzeni filmów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1500 elementów. Harry Potter. Na przestrzeni filmów
Trefl, 1500
Dostępny
211 szt.

Puzzle składają się z 1500 elementów i przedstawiają kolaż powiązany z filmami ze światami Harry'ego Pottera. Nie lada gratka dla fanów tak serii książkowej, jak i kinematograficznej. Dzięki układance znów mogą zanurzyć się w swoim ukochanym uniwersum. Układanka będzie świetnym pomysłem na prezent oraz na wspólne spędzenie czasu z rodziną czy znajomymi. Po ułożeniu powstanie obrazek o wymiarach 85.0 x 58.0 cm.

38,90 zł
33,84 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,06 zł

3 osoby kupiły
14
Ziemia trwa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ziemia trwa
Dostępny
44 szt.

Pierwszy polski przekład klasycznej powieści postapokaliptycznej, nagrodzonej International Fantasy Award, inspiracji dla Bastionu Stephena Kinga. Prowokująca opowieść o apokaliptycznej pandemii, upadku i odbudowie społeczeństwa. Na świecie wybucha epidemia nowej, niezwykle groźnej i zakaźnej choroby. Naukowcy nie potrafią ustalić, czy zarazki pochodzą od zwierząt, powstały w wyniku mutacji czy wymknęły się z laboratorium opracowującego broń biologiczną. Wszelkie próby wprowadzenia kwarantanny zawodzą i w krótkim czasie ludzkość ulega niemal całkowitej zagładzie. Przy życiu pozostają tylko nieliczni, w tym Ish, który podczas pandemii przebywał w górach w Kalifornii. Ish obawia się, że ci, którzy przetrwali, stoczą się w otchłań barbarzyństwa, a dorobek ludzkości zostanie zaprzepaszczony. W poszukiwaniu ocalałych Ish wyprawia się na Wschodnie Wybrzeże, a po powrocie do Kalifornii spotyka mądrą i odważną Em, która wzbudza w nim nadzieję i chęć życia. Razem stawiają czoło niewyobrażalnym wyzwaniom, budując w San Francisco nową wspólnotę i rzucając ziarna nowego początku. „Znakomita powieść”. - Stephen King

49,90 zł
37,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,47 zł

3 osoby kupiły
15
DODO. Puzzle mini 35 elementów, La-la-lamy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
DODO. Puzzle mini 35 elementów, La-la-lamy
TM Toys, 35
Dostępny
3 szt.

Mini puzzle z lalami to obrazek podzielony na części o różnych kształtach, łatwe do uchwycenia. Układanie kolorowych puzzli to świetny sposób na rodzinną rozrywkę. Każdy element ma indywidualny kształt i można go łatwo połączyć z innym. Układanie puzzli doskonale rozwija wyobraźnię i logiczne myślenie, zdolności motoryczne, umiejętność widzenia części i całości oraz ich porównywania, przyczynia się również do rozwoju wytrwałości, koncentracji i pamięci. Wymiary: • opakowania: 9.0 x 6.5 x 3.5 cm, • obrazka: 20.0 x 13.0 cm

9,10 zł
8,99 zł

Rabat 1,2%
oszczędzasz 0,11 zł

3 osoby kupiły
16
Miasto bajka. Wiele historii Kaliningradu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miasto bajka. Wiele historii Kaliningradu
Dostępny
158 szt.

Zaledwie pięćdziesiąt kilometrów od północnej granicy Polski leży półmilionowe miasto. Dziś nazywa się Kaliningrad. Dawniej, gdy granice przebiegały inaczej, było pruskim Königsbergiem i było też Królewcem. To miasto na wskroś europejskie. A jednak transformacja dawnej stolicy Prus Wschodnich najpierw w sowiecki, a potem rosyjski Kaliningrad wywołuje dziwny niepokój, uczucie niedopasowania wyczuwalne w samym mieście – zarówno u mieszkańców, jak i władz, tych lokalnych i tych na Kremlu. Na pierwszy rzut oka to zwykła rosyjska prowincja, może bardziej zakompleksiona, porównująca się chętniej do przedwojennej potęgi i europejskich sąsiadów niż do Moskwy czy Petersburga. Ale równocześnie pod powierzchnią kryje się inne miasto, ni to widmo, ni to chimera. Paulina Siegień opowiada o połączeniu się przedwojennego Königsberga z powojennym Kaliningradem w jedno fantazmatyczne miasto niczym z bajki. Tu pamięć nie chce przeminąć, to, co współczesne, odbija się w tym, co dawne. Duch przeszłości nie znika. Tylko czy jest to dobry duch Kanta z jego ideą wiecznego pokoju, czy ponury i złowieszczy Smętek?

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

3 osoby kupiły
17
Puzzle 30 elementów. Super Thiings. Superbohaterowie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 30 elementów. Super Thiings. Superbohaterowie
Trefl, 30
Dostępny
173 szt.

Puzzle składające się z 30 elementów, zaprojektowaną z myślą o wszystkich fanach i fankach układanek. Po ułożeniu powstanie obrazek o wymiarach: 27.0 x 20.0 cm. Produkt został wykonany z wysokiej jakości materiałów, z zastosowaniem specjalnego kalandrowanego papieru odbijającego światło, co ułatwia układanie. Puzzle zostały wyprodukowane w Polsce, użyto materiałów ekologicznych.

11,05 zł
9,99 zł

Rabat 9,6%
oszczędzasz 1,06 zł

2 osoby kupiły
18
Dziwne jest serce kobiece. Tom 2. Wspomnienia z Pomorza i Hebdowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziwne jest serce kobiece. Tom 2. Wspomnienia z Pomorza i Hebdowa
Dostępny
69 szt.

To kontynuacja wydanego w 2019 tomu Dziwne jest serce kobiece. Wspomnienia galicyjskie. Autorka przenosi nas teraz na Pomorze, gdzie w odrodzonej Polsce toczą się dalsze losy jej i najbliższych. Tłem są zarówno ważne wydarzenia o randze narodowej, jak i drobne, lecz barwne przypadki życia spędzanego na prowincji. Druga część tomu to zapis dramatycznych przeżyć rodziny podczas II wojny światowej i okupacji. W tym czasie autorka żyje w podkrakowskim majątku Hebdów. Tom 2 jest wciągającą lekturą nie tylko dla miłośników wspomnień i rodzinnych sag, w której pojawia się wiele historycznych postaci. „Pisarstwo Zofii Skąpskiej nabiera w tym tomie dodatkowych rumieńców, a historia Jej życia i życia Jej rodziny to niemal gotowy scenariusz na film czy serial obyczajowo-przygodowy. Barwne, soczyste postaci, zaskakujące losy bohaterów, a życie Autorki bogate w dramatyczne i zaskakujące zdarzenia... Warto przeczytać.” – Wiesław Myśliwski „Po drugi tom wspomnień Zofii Skąpskiej sięgnąłem pełen uznania dla wartkości narracji i zdolności obserwacji Autorki, co zapamiętałem z tomu pierwszego. Historia jednej rodziny osnuta wokół historycznych przeżyć całego kraju to opowieść niemal uniwersalna o losie Polski i Polaków pierwszej połowy XX wieku. Bogate, ociekające faktami i zaskakującymi koligacjami przypisy stanowią dodatkowe tło opowieści, układają się w osobną, równoległą narrację o Polsce, której już nie ma.” – Józef Hen

62,00 zł
44,64 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 17,36 zł

2 osoby kupiły
19
Kujawsko-pomorskie. Podróżownik - mapa turystyczna w skali 1:250 000 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kujawsko-pomorskie. Podróżownik - mapa turystyczna w skali 1:250 000
Dostępny
29 szt.

Podróżownik znakomicie łączy na mapie aktualne informacje drogowe z lokalizacją i opisem miejsc i obiektów zabytkowych, rekreacyjnych oraz ze wskazaniem najcenniejszych dóbr kultury i natury. Mapa przeznaczona jest nie tylko dla kierowców, ale i dla turystów, którzy podróżują po Polsce i lubią odkrywać nowe miejsca. Zaznaczono na niej wiele obiektów sakralnych i świeckich ze szczególnym uwzględnieniem Pomników Historii i obiektów z list UNESCO, osobliwości przyrodniczych, zwłaszcza chronionych, wreszcie miejsca inscenizacji historycznych. Na odwrocie mapy znajdują się natomiast opisy wielu atrakcji zilustrowane zdjęciami. Wśród nich m.in. są takie obiekty zabytkowe jak starówka w Chełmnie (matce polskich miast), zamki w Radzyniu Chełmińskim czy świeciu, romańskie kościoły w Inowłodzu czy Strzelnie, dworek w Szafarni, w którym grywał Chopin oraz wszystkie parki krajobrazowe: Górznieńsko-Lidzbarski, Krajeński, Nadgoplański Park Tysiąclecia, Tucholski, Wdecki i wreszcie Zespół Parków Krajobrazowych Chełmińskiego i Nadwiślańskiego. Naprawdę każdy turysta znajdzie tu coś dla siebie.

19,90 zł
13,99 zł

Rabat 29,7%
oszczędzasz 5,91 zł

2 osoby kupiły
20
Puzzle 3x49 elementów. Miraculous - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 3x49 elementów. Miraculous
Ravensburger
Dostępny
13 szt.

Puzzle firmy Ravensburger charakteryzują się wysoką jakością. Przez ponad 100 lat cieszą dzieci i dorosłych na całym świecie. Perfect Age Fit to cecha, która dopasowuje wielkość elementów do możliwości charakterystycznych dla danego wieku rozwojowego, a SoftClick Technology pozwala precyzyjnie złożyć obraz. Idealne kształty, a także szeroka oferta motywów sprawiają, że znajdzie tu coś dla siebie pasjonat układanek w każdym wieku. Puzzle Ravensburger pozwalają nabywać cenne umiejętności, wykorzystując funkcję nauki poprzez zabawę. Układanie puzzli wspomaga koncentrację, uczy spostrzegawczości i cierpliwości.

42,96 zł
38,66 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,30 zł

2 osoby kupiły
21
Mapa turystyczna - Beskid Żywiecki 1:50 000 w.2021 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mapa turystyczna - Beskid Żywiecki 1:50 000 w.2021
Dostępny
13 szt.

Jest to mapa dwustronna w skali 1:50 000. Przedstawia teren Beskidu Żywieckiego, z Babiogórskim Parkiem Narodowym i najwyższym szczytem - Babią Górą (1725 m n.p.m.), która nie tylko góruje nad samym Beskidem Żywieckim, ale także nad całymi Beskidami Zachodnimi. Na mapie znajduje się także część Beskidu Śląskiego - sięgając na zachodzie po miejscowości Istebna i Jaworzynka, czyli miejsce styku granic Polski, Słowacji i Czech. Żywiecka część mapy obejmuje cały Beskid Żywiecki: Suchą Beskidzką na północy, Worek Raczański na południu, Zwardoń na zachodzie oraz Jordanów i Rabkę-Zdrój na wschodzie. Beskid Żywiecki to najwyższe po Tatrach pasmo górskie w Polsce. Słynie z malowniczego krajobrazu. Wyniosłe szczyty sąsiadują tu z dolinami, w których ulokowały się miejscowości z tradycyjną ludową zabudową, m.in.: Korbielów, Zawoja, Rajcza, Zwardoń. Beskid Żywiecki to idealne miejsce do uprawiania turystyki pieszej, ale także rowerowej. Przebiega tędy czerwony Główny Szlak Beskidzki. Występują tu również bardzo dobre warunki dla narciarzy z rozbudowaną infrastrukturą narciarską (Ośrodek Narciarski Pilsko, Mosorny Groń, Ośrodek Zwardoń Ski).

11,53 zł
8,99 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 2,54 zł

2 osoby kupiły
22
Obserwacja HEADU - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Obserwacja HEADU
Headu
Dostępny
37 szt.

Odruchy, koncentracja, logiczne myślenie. Zakręć pokrętłem i znajdź właściwe obiekty tak szybko, jak to możliwe! Obserwacja to fascynująca gra, która testuje umiejętności obserwacji i zdolność szybkiego myślenia, oferując różne tryby gry dla dzieci i dorosłych do wspólnej zabawy. W zestawie: 216 wycinanych elementów; 1 spinner; 1 minutnik; 1 gra planszowa-łamigłówka; Instrukcje. Wiek: 5-12.

61,90 zł
56,95 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,95 zł

1 osoba kupiła
23
DODO. Puzzle sorter mini 5 elementów, biedronka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
DODO. Puzzle sorter mini 5 elementów, biedronka
TM Toys, 5
Dostępny
5 szt.

Ważne, aby wybrać odpowiednią układankę na początek przygody z puzzlami. Aby jak najwięcej skorzystać na zabawie, małe dzieci potrzebują poziomu trudności dopasowanego do ich etapu rozwoju. Pozwala to na rozwijanie umiejętności motorycznych, koordynacji ręka-oko i strategii rozwiązywania problemów poprzez powtarzane ćwiczenia. Dzieci lubią samodzielnie rozwiązywać problemy, układając i rozkładając puzzle. Jasne, proste rysunki i wielkoformatowe detale pozwalają dziecku samodzielnie składać obrazki, a różnorodność wzorów puzzli nie pozwala się nudzić.

11,46 zł
10,99 zł

Rabat 4,1%
oszczędzasz 0,47 zł

1 osoba kupiła
24
Mroczne wody - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mroczne wody
Dostępny
165 szt.

Drugi tom sagi o silnych kobietach pragnących miłości, domu i szczęścia Rok 1670. Do nędznego magazynu na brzegu Tamizy przybywa dwoje nieoczekiwanych gości. Pierwszy to sir James Avery, który szuka kochanki porzuconej dwadzieścia lat temu. Jako protegowany króla Karola II dziś mógłby wiele zaoferować Alinor w zamian za odzyskanie tego, czego nie sposób kupić – syna i dziedzica. Drugim gościem jest piękna wenecjanka w żałobie. Przedstawia się jako synowa Alinor i oznajmia, że straciła męża w ciemnych wodach weneckiej laguny. Alinor jest jednak pewna, że syn żyje, a wdowa to oszustka. W listach dzieli się rozterkami z bratem, który wyjechał do Ameryki i próbuje ułożyć sobie życie gdzieś na pograniczu ziem zajętych przez angielskich osadników i terenów zamieszkanych przez Indian. Mroczne wody to przejmująca wędrówka z dzielnic biedy i pałaców XVII-wiecznego Londynu, przez kapiącą złotem Wenecję, aż po pionierską osadę Hadley w Nowej Anglii.

42,90 zł
31,75 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 11,15 zł

1 osoba kupiła
25
DODO. Puzzle mini 35 elementów, Niedźwiadek i przyjaciele - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
DODO. Puzzle mini 35 elementów, Niedźwiadek i przyjaciele
TM Toys, 35
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.02

Mini puzzle z niedźwiadkiem i jego przyjaciółmi to obrazek podzielony na części o różnych kształtach, łatwe do uchwycenia. Układanie kolorowych puzzli to świetny sposób na rodzinną rozrywkę. Każdy element ma indywidualny kształt i można go łatwo połączyć z innym. Układanie puzzli doskonale rozwija wyobraźnię i logiczne myślenie, zdolności motoryczne, umiejętność widzenia części i całości oraz ich porównywania, przyczynia się również do rozwoju wytrwałości, koncentracji i pamięci. Wymiary: • opakowania: 9.0 x 6.5 x 3.5 cm, • obrazka: 20.0 x 13.0 cm

9,05 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 0,7%
oszczędzasz 0,06 zł

1 osoba kupiła
26
Dieta w endometriozie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dieta w endometriozie
Dostępny
23 szt.

Dieta w endometriozie to kompendium wiedzy dla kobiet chorujących na endometriozę. Książka dotyka niezwykle ważnej tematyki powiązania tej choroby z insulinoopornością, otyłością, problemami jelitowymi, w tym SIBO. W publikacji wyjaśniono dlaczego konkretna interwencja dietetyczna czy suplementacja, mają zastosowanie w przypadku endometriozy, z czego to wynika i dla kogo i jaki konkretnie model żywienia będzie odpowiedni. Poruszone zostały również takie zagadnienia jak przygotowanie pacjentek do zabiegu operacyjnego, niepłodność, walka z bólem czy rola czynników środowiskowych. W publikacji zamieszczono przykładowe plany żywieniowe, na których można bazować tworząc swój codzienny jadłospis. Skierowana jest do kobiet chorujących na endometriozę, par zmagających się z niepłodnością i dietetyków

69,00 zł
64,17 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 4,83 zł

1 osoba kupiła
27
Mała Syrenka. Baśniowe przebieranki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mała Syrenka. Baśniowe przebieranki
Dostępny
16 szt.

Kolorowa seria "Baśniowe przebieranki" to mnóstwo świetnej zabawy w bajkowym świecie. Każda książeczka to adaptacja klasycznej bajki, rozkładane plansze, wiele sukienek dla głównej bohaterki, naklejki oraz wypychane postacie. W serii: Kopciuszek, Złotowłosa i trzy misie, Czerwony Kapturek, Dorotka w krainie Oz, Królewna śnieżka, Mała Syrenka, Roszpunka, Alicja w Krainie Czarów.

9,99 zł
7,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 2,00 zł

1 osoba kupiła
28
Barbie Dreamtopia. Kolorowanka z naklejkami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Barbie Dreamtopia. Kolorowanka z naklejkami
Dostępny
2 szt.

Książka do kolorowania z naklejkami: • barwne naklejki stanowią wzór do kolorowania obrazków, • ćwiczenie sprawności manualnej i koordynacji wzrokowo-ruchowej, • 2 strony naklejek.

9,99 zł
7,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 2,00 zł

1 osoba kupiła
29
Geometria i trygonometria. Poziom rozszerzony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Geometria i trygonometria. Poziom rozszerzony
Dostępny
28 szt.

Kolejną książka z cyklu „Rozszerzony program matematyki w liceum”. Ze wstępu autora: „Początkowe rozdziały tej książki skupiają się w znacznej części na takiej geometrii, jaka może być zaprezentowana uczniom już na poziomie podstawowym. Jednak moim głównym zamysłem było napisanie książki dla nauczycieli klas poziomu rozszerzonego. Stąd przedstawiona tu wiedza z geometrii wykracza poza tę, którą powinien zdobyć uczeń na poziomie podstawowym. Nie najważniejsze dla mnie przy tym było pokazanie trudniejszych zadań, jakie mogą pojawić się na maturze rozszerzonej te można znaleźć w licznych zbiorach zadań maturalnych. Życzyłbym sobie, by uczeń poznawał nie tylko taką matematykę, która jest potrzebna na maturze. Chcę, by uczeń poziomu rozszerzonego uczył się nie pod egzamin (który nie zawsze wymaga od niego tego, co w matematyce jest najważniejsze), ale by poznawał matematykę dla niej samej, dla jej piękna.[...] Jestem przekonany, że książka, mimo dość dużej objętości, nie wyczerpuje tematu. O geometrii, którą warto pokazać uczniom w liceum, można z pewnością napisać jeszcze kilka równie obszernych książek.”

49,00 zł
37,24 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 11,76 zł

1 osoba kupiła
30
Florentyna od kwiatów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Florentyna od kwiatów
Dostępny
75 szt.

Zachwycająca oda do świata, którego już nie ma. Albo którego nie potrafimy zobaczyć Rok 1918. Wśród polnych kwiatów, w maleńkiej wiosce otoczonej lasem, rodzi się Florentyna – dziewczynka obdarzona niezwykłymi zdolnościami. Dorastając, odkrywa, że jej Sokołów nie jest zwyczajną osadą, lecz miejscem pełnym tajemnic. Świat namacalny przenika się tu z inną rzeczywistością, którą można ujrzeć w krążących nad lasem światłach czy usłyszeć w echu zaplątanym w starej studni. Nastoletnia Florentyna zakochuje się w Siemile – wrażliwym, zapatrzonym w gwiazdy chłopcu. Ich beztroską młodość przerywa wybuch wojny, która nieodwracalnie odmieni życie wszystkich mieszkańców Sokołowa… Florentyna od kwiatów to wyjątkowa opowieść z elementami fantastyki i realizmu magicznego, pełna odniesień do ludowych wierzeń. Pokochają ją wielbiciele Olgi Tokarczuk, Radka Raka i Neila Gaimana.

36,90 zł
27,31 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,59 zł

1 osoba kupiła
31
DODO. Puzzle profesje 30 elementów, Maszyny budowlane - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
DODO. Puzzle profesje 30 elementów, Maszyny budowlane
TM Toys, 30
Dostępny
5 szt.

Puzzle to dobry trening motoryki rąk, percepcji wzrokowej, a także umiejętności poznawczych, które doskonalą się podczas układania małych części w większą całość. Łamigłówki uczą cierpliwości i wytrwałości, a nagrodą jest kolorowy i wesoły obrazek! Układanka „Maszyny budowlane” to idealna zagadka dla przedszkolaków. Dzięki tym puzzlom można wprowadzić dziecko w tematykę zawodów czy bezpieczeństwa na drodze.

18,60 zł
16,99 zł

Rabat 8,7%
oszczędzasz 1,61 zł

1 osoba kupiła
32
Psi Patrol. Wszystko o Podróżach piesków - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Psi Patrol. Wszystko o Podróżach piesków
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.25

Poznaj lepiej swoich ulubieńców! Dowiedz się więcej o podróżach Psiego Patrolu! Jak potoczyła się wyprawa na lodowiec? Czy spotkali kogoś na drodze? A może w dżungli? Odkryj wszystkie tajemnice wyprawy.

22,99 zł
16,99 zł
Powiadomienie

Rabat 26,1%
oszczędzasz 6,00 zł

1 osoba kupiła
33
DODO. Puzzle mini 35 elementów, Dino i przyjaciele - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
DODO. Puzzle mini 35 elementów, Dino i przyjaciele
TM Toys, 35 elementów
Dostępny
3 szt.

Mini puzzle z dinozaurami to obrazek podzielony na części o różnych kształtach, łatwe do uchwycenia. Układanie kolorowych puzzli to świetny sposób na rodzinną rozrywkę. Każdy element ma indywidualny kształt i można go łatwo połączyć z innym. Układanie puzzli doskonale rozwija wyobraźnię i logiczne myślenie, zdolności motoryczne, umiejętność widzenia części i całości oraz ich porównywania, przyczynia się również do rozwoju wytrwałości, koncentracji i pamięci. Wymiary: • opakowania: 9.0 x 6.5 x 3.5 cm, • obrazka: 20.0 x 13.0 cm

9,10 zł
8,99 zł

Rabat 1,2%
oszczędzasz 0,11 zł

2 osoby kupiły
34
Endorama (Ultimate Edition), 2 CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Endorama (Ultimate Edition), 2 CD
Kreator, Mystic Production
Dostępny
20 szt.

Lista utworów: Płyta 1: 1. Son Of Vengeance 2. Golden Age (Remastered) 3. Endorama (Remastered) 4. Shadowland (Remastered) 5. Chosen Few (Remastered) 6. Everlasting Flame (Remastered) 7. Passage To Babylon (Remastered) 8. Future King (Remastered) 9. Entry (Instrumental) (Remastered) 10. Soul Eraser (Remastered 11. Willing Spirit (Remastered) 12. Pandemonium (Remastered) 13. Tyranny (Remastered) 14. Children Of A Lesser God (Remastered) Płyta 2: 1. Golden Age 2. Endorama 3. Shadowland 4. Chosen Few 5. Everlasting Flame 6. Passage To Babylon 7. Future King 8. Entry (Instrumental) 9. Soul Eraser 10. Willing Spirit 11. Pandemonium 12. Tyrann Legendarny album „Endorama” Kreatora wreszcie w wersji ultimate, zremasterowanej, z dużą ilością materiałów bonusowych! Kreatora z pewnością nikomu nie trzeba w tym momencie przedstawiać. Niemcy należeli do ​​wyróżniających się zespołów, które pomogły ukształtować wyłaniający się styl thrash w latach 80-tych. I poprzez takie przełomowe albumy jak „Pleasure To Kill” (1986), „Terrible Certainty” ('87) i „Coma of Souls ('90) odcisnęli swój własny znak jakości, pasji i agresji. Ale nie spoczywając na laurach i nie powtarzając tego, co już było, pracowali, by być gotowymi wynieść interesujące ich tematy na nowy poziom z płytą – z najbardziej gotyckim albumem Kreator, jaki zrobiono, jak sam twierdzi Mille. Wydana w kwietniu 1999 roku „Endorama” jest nieocenionym dowodem na to, że Kreator pozostaje metalową ikoną o zachęcająco szerokich i rozświetlonych horyzontach. Teraz, ponad 22 lata później, „Endorama”, zyskuje ostateczny kształt – wydana jako całkowicie odnowiony remaster, który dodaje brzmieniu sporo mocy i pokazuje, że ten album wciąż stoi na silnych nogach nawet na tle nowoczesnych standardów!

65,90 zł
60,63 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,27 zł

35
Zabójcze aplikacje. Jak smartfony zmieniły nasz świat - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zabójcze aplikacje. Jak smartfony zmieniły nasz świat
Dostępny
78 szt.

Telefon komórkowy – kiedyś symbol statusu, dziś nieodłączny towarzysz każdego z nas. Mały komputerek ukryty w torebce czy kieszeni, bez którego trudno wyobrazić sobie codzienność. Pełny aplikacji porządkujących rzeczywistość – za ich pośrednictwem płacimy, bawimy się, pracujemy. Z nimi zasypiamy i z nimi się budzimy. Żyjemy w czasach trzech ekranów – telewizora, komputera i komórki, które konkurują ze sobą o naszą uwagę. Smartfony zmieniły sposób, w jaki konsumujemy i tworzymy treści. Czy to nie brzmi, jakbyśmy utknęli w grze komputerowej? Michał R. Wiśniewski błyskotliwie i z nutą nostalgii prowadzi nas przez historię telefonizacji. Od ciężkich i wielkich komórek z lat dziewięćdziesiątych, przez kosztowne SMS-y i MMS-y na początku XXI wieku, aż po dziesiątki aplikacji na ultranowoczesnych smartfonach. Rozkłada na czynniki pierwsze zagrożenia i korzyści płynące z coraz to nowszych cyfrowych rozwiązań i osadza je w szerszym kontekście – społecznym i politycznym. TikTok i mapy Google’a, Messenger i Candy Crush Saga, kolorowe emoji i szarzy panowie w garniturach używający Twittera jako politycznej broni. Możliwości jest wiele, a wybór którą „zabójczą aplikację” ściągnąć, należy do nas. Czy to my zmieniamy świat za pomocą smartfonów, czy to one zmieniają nas? Nie wiadomo. There’s no app for that.

34,90 zł
25,48 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,42 zł

36
Dancing Into Oblivion, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dancing Into Oblivion, CD
White Stones, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.08

Lista utworów: 1. La Menace 2. New Age Of Dark 3. Chain Of Command 4. Iron Titans 5. Woven Dream 6. To Lie Or To Die 7. Freedom In Captivity 8. Acacia

59,90 zł
55,11 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,79 zł

37
SepulQuarta, 2 LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
SepulQuarta, 2 LP
Sepultura, Mystic Production
Dostępny
5 szt.

Ponieważ pandemia sparaliżowała cały świat i uniemożliwiła artystom koncertowanie, Sepultura, największy zespół metalowy w Ameryce Łacińskiej, zaczął się... nudzić. Podobnie jak kwiaty wyrastające z ciała zmarłego ptaka, przedstawione na oszałamiającej kolorowej okładce autorstwa Eduardo Recife, pionierzy thrash metalu z Belo Horizonte dobrze wykorzystali swój niespodziewany wolny czas, aby rozpocząć projekt, który zapewnił im zajęcie przez cały rok. „SepulQuarta” ukazała się jako album koncertowy, zawierający wszystkie występy na żywo, jakie zespół odbył podczas blokady. Lista utworów: Strona A 01. Territory 02. Cut-Throat 03. Sepulnation 04. Inner Self Strona B 01. Hatred Aside 02. Mask 03. Fear, Pain, Chaos, Suffering 04. Vandals Nest Strona C 01. Slave New World 02. Ratamahatta 03. Apes Of God 04. Phantom Self Strona D 01. Slaves Of Pain 02. Kaiowas 03. Orgasmatron

100,90 zł
92,83 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,07 zł

38
Bitwy Kawalerii Tom 26 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bitwy Kawalerii Tom 26
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.09

40-tomowa seria ?Bitwy Kawalerii? opisuje wszystkie najważniejsze bitwy polskiej kawalerii z okresu wojen o Niepodległość, a także kampanii polskiej 1939 roku. W naszej kolekcji pragniemy przypomnieć Czytelnikom nie tylko te boje, które głęboko zapisały się w pamięci Polaków, lecz także te zapomniane, które według nas zasługują na przypomnienie.

27,00 zł
20,52 zł
Powiadomienie

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,48 zł

39
Pedagogika przygody a harcerstwo. Studium teoretyczne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pedagogika przygody a harcerstwo. Studium teoretyczne
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.20

Inspiracją do napisania książki były obserwacje dotyczące sposobów wykorzystywania metody pedagogiki przygody w pracy harcerskiej i (nie)świadomego stosowania wszystkich założeń edukacji przygodowej. Pedagogiką przygody często zajmują się byli lub obecni instruktorzy harcerscy, co nasuwa pytanie: czy i jaki potencjał widzą instruktorzy w tej metodzie? Powodów, dla których warto zbadać relacje obu nurtów – harcerskiego i edukacji przygodowej, jest kilka: ich wspólne korzenie, łączenie działań w tych nurtach przez instruktorów harcerskich, zbliżone (choć niejednakowe) założenia metodyczne. Autorka próbuje odpowiedzieć na pytania, jakie są związki pedagogiki przygody i harcerstwa oraz czy zasadne jest utożsamianie obu tych nurtów. Poddaje analizie – pod kątem teoretycznym – metody obu systemów wychowawczych, z uwzględnieniem tła ideowego oraz organizacyjnego. Abstrakt Autorka próbuje odpowiedzieć na pytania, jakie są związki pedagogiki przygody i harcerstwa oraz czy zasadne jest utożsamianie obu tych nurtów. Poddaje analizie – pod kątem teoretycznym – metody obu systemów wychowawczych, z uwzględnieniem tła ideowego oraz organizacyjnego. ****** Adventure Pedagogy and Scouting. A Theoretical Study The author attempts to answer the question concerning the relations between adventure pedagogy and scouting. She also asks if equating both of them is justified. She analyses – from a theoretical point of view – the methods of both education systems, including their ideological and organizational background.

41,00 zł
34,44 zł
Powiadomienie

Rabat 16,0%
oszczędzasz 6,56 zł

40
Chickamauga 1863. Niespełniona nadzieja Konfederacji - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chickamauga 1863. Niespełniona nadzieja Konfederacji
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.22

Boje oprzeprawy przedwcześnie odkryły przed Rosecransem kierunek natarcia konfederatów, zaś opór jego własnej konnicy dał mu czas na ściągnięcie wzagrożone rejony odpowiednich posiłków. Na północ od Lee iGordon’s Mills pchnięty został cały korpus Crittendena, wślad za którym maszerowały wojska George’aH. Thomasa iAleksandra McDowella McCooka. Brak kawaleryjskich pikiet konfederackich na kluczowych drogach nie pozwolił wychwycić kluczowego pochodu korpusu Thomasa, dzięki któremu front jankeski został przedłużony, aobejście zflanki oddziałów Crittendena zostało zniweczone jeszcze przed rozpoczęciem głównych działań. Miast skutecznego oskrzydlenia pozycji federalnych iuderzenia na odsłonięte północne zgrupowanie Armii Cumberlandu, „plan Bragga zamieniał się wchaotyczny bój spotkaniowy wgęstym lesie, gdzie dowodzenie ikoordynacja działań napotykały na olbrzymie trudności”. Czołowa konfederacka brygada piechoty 19 września nieoczekiwanie napotkała całą dywizję od Thomasa, aprzecież wedle dotychczasowych raportów nikt zwrogów wjej pasie działań miał nie występować…

27,00 zł
20,25 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 6,75 zł

41
Zestaw z figurkami Psi Patrol Rubbles Deluxe Buldożer - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
315,09 zł
283,58 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 31,51 zł

42
Konie z jeźdźcami i akcesoriami w pud. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Konie z jeźdźcami i akcesoriami w pud.
Hipo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.27

W zestawie dwa konie 10cm z dżokejami , ogrodzenie , siano i inne akcesoria .

62,90 zł
59,76 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,14 zł

43
Plecak BackUP model B 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plecak BackUP model B 1
Derform
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.22

Szkolny plecak BackUP model B w duże, nieregularne, różowo niebieskie kółka na granatowym tle. W zestawie słuchawki - gratis. Wyposażenie: - 4 duże komory - 1 pojemna, przednia kieszeń - 2 boczne kieszenie na napój - w tylnej komorze kieszenie na laptopa i tablet - w trzeciej komorze wygodna kieszeń na zamek na drobiazgi - w przedniej komorze poręczny organizer z kieszonką na zamek oraz odczepianym uchwytem na klucze - wygodne, profilowane szelki - wygodny uchwyt do przenoszenia plecaka i dodatkowy uchwyt do powieszenia - ergonomiczne, usztywnione plecy wyprofilowane oddychającą pianką - dyskretny odblask na szelkach

63,90 zł
Powiadomienie
44
Komplett plus 4. Książka ćwiczeń dla 4-letniego liceum i 5-letniego technikum - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Komplett plus 4. Książka ćwiczeń dla 4-letniego liceum i 5-letniego te...
Dostępny
729 szt.

„Komplett plus” to kompletny kurs do nauki języka niemieckiego w liceach i technikach dostosowany do nowej podstawy programowej. „Komplett plus” przeznaczony dla absolwentów 8 klas szkół podstawowych. Kurs przeznaczony jest zarówno dla uczniów rozpoczynających, jak i kontynuujących naukę języka niemieckiego, uwzględnia bowiem wymagania podstawy programowej III.2.0, III.2 oraz III.1P. „Komplett plus” stworzony jest dla osób, które będą przystępować do matury, ale również dla tych, którzy nie planują zdawać egzaminu. Zróżnicowany poziom zadań i rozmaitość ich typów pozwala na indywidualizację nauczania.

43,00 zł
38,70 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,30 zł

45
Skarpety z gumowa podeszwą z elem.3D zając dziew. r.24 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
24,60 zł
Powiadomienie
46
Skarpety z gumowa podeszwą z elem.3D dino chłop. r.24 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
24,60 zł
Powiadomienie
47
Notatnik Midi Kamuflaż - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notatnik Midi Kamuflaż
Niedostępny
Brak

Notatnik Mini Kamuflaż marki Peter Pauper Press. 160 stron w linie, papier bezkwasowy. Posiada zamknięcie na elastyczną gumkę. Z tyłu znajduje się koperta na drobne notatki oraz paragony.

49,90 zł
Powiadomienie
48
Zestaw kreatywny: Bombka z pianki [KSPI-110] - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw kreatywny: Bombka z pianki [KSPI-110]
DP Craft
Niedostępny
Brak

Zestaw kreatywny, dzięki któremu można stworzyć świąteczną bombkę z pianki. Połącz ze sobą wszystkie elementy, zgodnie z instrukcją, i gotowe! Bombkę można powiesić w dowolnym miejscu lub podarować bliskiej osobie. Zestaw zawiera: - 2 kształty z pianki, - 17 naklejek z pianki, - 3 samoprzylepne kryształy, - 3 czerwone pompony, - 1 m niebieskiej wstążki, - klej. Zestaw pobudzi wyobraźnię każdego dziecka. Wspaniały pomysł na prezent!

6,99 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 14,3%
oszczędzasz 1,00 zł

49
Filcowe dekoracje. Torebka świąteczna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Filcowe dekoracje. Torebka świąteczna
Stnux
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.05

Zestaw do samodzielnego przygotowania dekoracji świątecznych. Zawiera elementy z filcu gotowe do zszycia, nici, plastikową igłę , dekoracyjne elementy do naklejenia, dwustronna taśmę . Z tego zestawu uszyjesz jedną torebkę .

15,00 zł
13,99 zł
Powiadomienie

Rabat 6,7%
oszczędzasz 1,01 zł

50
Dororo i Hyakkimaru. Tom 4 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dororo i Hyakkimaru. Tom 4
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.30

Dororo i Hyakkimaru zostali ocaleni przez Mio, która prowadzi sierociniec w opuszczonej świątyni. Dziewczyna, choć poświęca się pracy z całego serca i z oddaniem zastępuje porzuconym dzieciom matkę, to skrywa też pewien sekret. . .

23,00 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 17,4%
oszczędzasz 4,01 zł

51
Karl Lagerfeld Choupette Head 3D Rubber - Etui iPhone 12 Pro Max (czarny) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karl Lagerfeld Choupette Head 3D Rubber - Etui iPhone 12 Pro Max (czar...
Karl Lagerfeld
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.29

Kolor bazowy: CzarnyMateriał główny: Skóra ecoFunkcjonalność: Ochrona tyłu i bokówKompatybilność: Apple iPhone 12 Pro MaxTyp: EtuiRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceMateriał dodatkowy: TPU

119,00 zł
Powiadomienie
52
Karl Lagerfeld Choupette Head 3D Rubber - Etui iPhone 12 / iPhone 12 Pro (czarny) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karl Lagerfeld Choupette Head 3D Rubber - Etui iPhone 12 / iPhone 12 P...
Karl Lagerfeld
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.22

Kolor bazowy: CzarnyMateriał główny: Skóra ecoFunkcjonalność: Ochrona tyłu i bokówKompatybilność: Apple iPhone 12 / 12 ProTyp: EtuiRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceMateriał dodatkowy: TPU

119,00 zł
Powiadomienie
53
DODO. Puzzle profesje 30 elementów, Bohaterscy strażacy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
DODO. Puzzle profesje 30 elementów, Bohaterscy strażacy
TM Toys, 30
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.12

Puzzle to dobry trening motoryki rąk, percepcji wzrokowej, a także umiejętności poznawczych, które doskonalą się podczas układania małych części w większą całość. Łamigłówki uczą cierpliwości i wytrwałości, a nagrodą jest kolorowy i wesoły obrazek! Układanka „Bohaterscy strażacy” to idealna zagadka dla przedszkolaków, z dzielnymi strażakami-pieskami walczącymi z ogniem ze swojego czerwonego wozu! Dzięki takiej zabawie można wprowadzić dziecko w tematykę zawodów, ale też bezpieczeństwa.

19,20 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 6,3%
oszczędzasz 1,21 zł

54
DODO. Puzzle profesje 30 elementów, Farmer Teddy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
DODO. Puzzle profesje 30 elementów, Farmer Teddy
TM Toys, 30
Dostępny
3 szt.

Puzzle to dobry trening motoryki rąk, percepcji wzrokowej, a także umiejętności poznawczych, które doskonalą się podczas układania małych części w większą całość. Łamigłówki uczą cierpliwości i wytrwałości, a nagrodą jest kolorowy i wesoły obrazek! Puzzle z farmerem Teddy'm to idealna układanka dla przedszkolaków, a na jego farmie znajduje się sympatyczny pluszowy charakter! Można prowadzić traktor z przyczepą, doglądać obory i kur. Asortyment żywych i kolorowych zabawek i puzzli Dodo oferuje korzyści edukacyjne i rozwojowe, dzięki czemu są to idealne prezenty, które pomogą dzieciom uczyć się podczas zabawy.

18,60 zł
16,99 zł

Rabat 8,7%
oszczędzasz 1,61 zł

55
DODO. Puzzle 2w1 16 elementów + kolorowanka, Świąteczny niedźwiadek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
DODO. Puzzle 2w1 16 elementów + kolorowanka, Świąteczny niedźwiadek
TM Toys, 16
Dostępny
4 szt.

Oto klasyczna układanka, którą pokocha Twoje dziecko. Główne zalety: • materiał, z którego wykonane są puzzle – karton – nie zawiera szkodliwych składników, • układanka ma jasny i kolorowy design, • z tyłu obrazka znajduje się kolorowanka!

18,10 zł
16,99 zł

Rabat 6,1%
oszczędzasz 1,11 zł

56
DODO. Puzzle 2w1 16 elementów + kolorowanka, Renifer i pingwin - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
DODO. Puzzle 2w1 16 elementów + kolorowanka, Renifer i pingwin
TM Toys, 16
Dostępny
1 szt.

Oto klasyczna układanka, którą pokocha Twoje dziecko. Główne zalety: • materiał, z którego wykonane są puzzle – karton – nie zawiera szkodliwych składników, • układanka ma jasny i kolorowy design, • z tyłu obrazka znajduje się kolorowanka!

16,50 zł
8,58 zł

Rabat 48,0%
oszczędzasz 7,92 zł

57
WKŁADKA DO WÓZKA VELVET SZARY ZWIERZĄTKA - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
WKŁADKA DO WÓZKA VELVET SZARY ZWIERZĄTKA
Sensillo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

67,10 zł
60,39 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,71 zł

58
Płyn do mycia butelek i smoczków, koncentrat 500ml - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Płyn do mycia butelek i smoczków, koncentrat 500ml
Nuk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

Płyn NUK do mycia butelek i smoczków, delikatny dla niemowląt, usuwa uporczywe resztki mleka i kaszki. Bez pozostawiania śladów. Bez zapachów i barwników. Płyn do mycia NUK został stworzony specjalnie z myślą o myciu artykułów dla niemowląt. Receptura oparta jest na składnikach naturalnych, enzymy szczególnie skutecznie usuwają zabrudzenia powstałe z mleka, soku oraz herbaty, ale teraz również resztek po owocach, zabrudzeń z kaszek, płatków owsianych oraz papek. Przy tym płyn do mycia NUK jest na tyle łagodny, że bez obawy o zdrowie dziecka, można nim myć zarówno butelki, smoczki, kubeczki, sztućce do nauki jedzenia, jak i części laktatora, czy nadające się do mycia zabawki. Płyn do mycia butelek i smoczków posiada specjalny skład stworzony z myślą o myciu produktów dziecięcych. Podczas gdy konwencjonalne środki czyszczące usuwają przede wszystkim tłuszcze, w domu w którym jest małe dziecko ważne jest, aby przede wszystkim usuwać proteiny i substancje zagęszczające, które osadzają się w formie resztek mleka i kaszki na butelkach i talerzach. Płyn do mycia butelek i smoczków usuwa te uporczywe pozostałości szczególnie skutecznie – zawiera składniki na bazie naturalnych odnawialnych surowców. Zgodnie z wymogami OECD ulegają one łatwo biodegradacji i nie zawierają sztucznych barwników oraz substancji zapachowych. Płyn do mycia naczyń działa zatem nie tylko przeciwko zabrudzeniom, jest także szczególnie delikatny i bezpieczny dla Waszego dziecka. Cechy • skoncentrowany płyn: dodaj 250ml wody do 250ml koncentratu i płyn jest gotowy do użytku, • usuwa nawet uporczywe osady powstałe z mleka oraz pokarmu dla niemowląt, • spłukuje się bez pozostawiania osadów, • zawiera bio-enzymy, • składniki na bazie naturalnej, • testowany dermatologicznie, • ph-neutralne dla skóry, nie zawiera składników barwiących i zapachowych, • butelka wykonana z materiału z recyklingu, • zwykła nakrętka ułatwia nalewanie.

35,00 zł
30,10 zł
Powiadomienie

Rabat 14,0%
oszczędzasz 4,90 zł

59
Piórnik z wyposażeniem Pixel Game - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik z wyposażeniem Pixel Game
Starpak
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.29

Duży piórnik jednokomorowy z dwoma skrzydełkami. Elastyczne uchwyty na przybory szkolne. Mocny zamek błyskawiczny. Atrakcyjna grafika z kolekcji Pixel Game. Zawartość piórnika: kredki ołówkowe, flamastry, linijka, gumka, temperówka, długopis, ołówek, plan lekcji i tabliczka mnożenia – łącznie ponad 20 elementów.

27,90 zł
26,51 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,39 zł

60
DODO. Puzzle 16 elementów, Kocie boże narodzenie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
DODO. Puzzle 16 elementów, Kocie boże narodzenie
TM Toys, 16
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.10

Aby jak najwięcej skorzystać na zabawie, małe dzieci potrzebują poziomu trudności dopasowanego do ich etapu rozwoju. Pozwala to na rozwijanie umiejętności motorycznych, koordynacji ręka-oko i strategii rozwiązywania problemów poprzez powtarzane ćwiczenia. Dzieci lubią samodzielnie rozwiązywać problemy, układając i rozkładając puzzle. Jasne, proste rysunki i wielkoformatowe detale pozwalają dziecku samodzielnie składać obrazki, a różnorodność wzorów puzzli nie pozwala się nudzić.

12,99 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 7,7%
oszczędzasz 1,00 zł

61
DODO. Puzzle 16 elementów, Wyczekując świąt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
DODO. Puzzle 16 elementów, Wyczekując świąt
TM Toys, 16
Dostępny
32 szt.

Aby jak najwięcej skorzystać na zabawie, małe dzieci potrzebują poziomu trudności dopasowanego do ich etapu rozwoju. Pozwala to na rozwijanie umiejętności motorycznych, koordynacji ręka-oko i strategii rozwiązywania problemów poprzez powtarzane ćwiczenia. Dzieci lubią samodzielnie rozwiązywać problemy, układając i rozkładając puzzle. Jasne, proste rysunki i wielkoformatowe detale pozwalają dziecku samodzielnie składać obrazki, a różnorodność wzorów puzzli nie pozwala się nudzić.

12,50 zł
11,99 zł

Rabat 4,1%
oszczędzasz 0,51 zł

62
DODO. Puzzle 16 elementów, Prezent dla pieska - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
DODO. Puzzle 16 elementów, Prezent dla pieska
TM Toys, 16
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.22

Aby jak najwięcej skorzystać na zabawie, małe dzieci potrzebują poziomu trudności dopasowanego do ich etapu rozwoju. Pozwala to na rozwijanie umiejętności motorycznych, koordynacji ręka-oko i strategii rozwiązywania problemów poprzez powtarzane ćwiczenia. Dzieci lubią samodzielnie rozwiązywać problemy, układając i rozkładając puzzle. Jasne, proste rysunki i wielkoformatowe detale pozwalają dziecku samodzielnie składać obrazki, a różnorodność wzorów puzzli nie pozwala się nudzić.

11,50 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,4%
oszczędzasz 0,51 zł

63
DODO. Puzzle 16 elementów, Radość małego liska - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
DODO. Puzzle 16 elementów, Radość małego liska
TM Toys, 16
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.05

Aby jak najwięcej skorzystać na zabawie, małe dzieci potrzebują poziomu trudności dopasowanego do ich etapu rozwoju. Pozwala to na rozwijanie umiejętności motorycznych, koordynacji ręka-oko i strategii rozwiązywania problemów poprzez powtarzane ćwiczenia. Dzieci lubią samodzielnie rozwiązywać problemy, układając i rozkładając puzzle. Jasne, proste rysunki i wielkoformatowe detale pozwalają dziecku samodzielnie składać obrazki, a różnorodność wzorów puzzli nie pozwala się nudzić.

12,50 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,1%
oszczędzasz 0,51 zł

64
DODO. Puzzle sorter mini 5 elementów, ryba - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
DODO. Puzzle sorter mini 5 elementów, ryba
TM Toys, 5
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.08

Ważne, aby wybrać odpowiednią układankę na początek przygody z puzzlami. Aby jak najwięcej skorzystać na zabawie, małe dzieci potrzebują poziomu trudności dopasowanego do ich etapu rozwoju. Pozwala to na rozwijanie umiejętności motorycznych, koordynacji ręka-oko i strategii rozwiązywania problemów poprzez powtarzane ćwiczenia. Dzieci lubią samodzielnie rozwiązywać problemy, układając i rozkładając puzzle. Jasne, proste rysunki i wielkoformatowe detale pozwalają dziecku samodzielnie składać obrazki, a różnorodność wzorów puzzli nie pozwala się nudzić.

11,50 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,4%
oszczędzasz 0,51 zł

65
DODO. Puzzle sorter mini 5 elementów, pszczoła - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
DODO. Puzzle sorter mini 5 elementów, pszczoła
TM Toys, 5
Dostępny
2 szt.

Ważne, aby wybrać odpowiednią układankę na początek przygody z puzzlami. Aby jak najwięcej skorzystać na zabawie, małe dzieci potrzebują poziomu trudności dopasowanego do ich etapu rozwoju. Pozwala to na rozwijanie umiejętności motorycznych, koordynacji ręka-oko i strategii rozwiązywania problemów poprzez powtarzane ćwiczenia. Dzieci lubią samodzielnie rozwiązywać problemy, układając i rozkładając puzzle. Jasne, proste rysunki i wielkoformatowe detale pozwalają dziecku samodzielnie składać obrazki, a różnorodność wzorów puzzli nie pozwala się nudzić.

11,46 zł
10,99 zł

Rabat 4,1%
oszczędzasz 0,47 zł

66
DODO. Puzzle sorter mini 5 elementów, tygrys - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
DODO. Puzzle sorter mini 5 elementów, tygrys
TM Toys, 5
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.15

Ważne, aby wybrać odpowiednią układankę na początek przygody z puzzlami. Aby jak najwięcej skorzystać na zabawie, małe dzieci potrzebują poziomu trudności dopasowanego do ich etapu rozwoju. Pozwala to na rozwijanie umiejętności motorycznych, koordynacji ręka-oko i strategii rozwiązywania problemów poprzez powtarzane ćwiczenia. Dzieci lubią samodzielnie rozwiązywać problemy, układając i rozkładając puzzle. Jasne, proste rysunki i wielkoformatowe detale pozwalają dziecku samodzielnie składać obrazki, a różnorodność wzorów puzzli nie pozwala się nudzić.

11,50 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,4%
oszczędzasz 0,51 zł

67
DODO. Puzzle sorter mini 5 elementów, statek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
DODO. Puzzle sorter mini 5 elementów, statek
TM Toys, 5
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.31

Ważne, aby wybrać odpowiednią układankę na początek przygody z puzzlami. Aby jak najwięcej skorzystać na zabawie, małe dzieci potrzebują poziomu trudności dopasowanego do ich etapu rozwoju. Pozwala to na rozwijanie umiejętności motorycznych, koordynacji ręka-oko i strategii rozwiązywania problemów poprzez powtarzane ćwiczenia. Dzieci lubią samodzielnie rozwiązywać problemy, układając i rozkładając puzzle. Jasne, proste rysunki i wielkoformatowe detale pozwalają dziecku samodzielnie składać obrazki, a różnorodność wzorów puzzli nie pozwala się nudzić.

12,90 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 7,1%
oszczędzasz 0,91 zł

68
DODO. Puzzle sorter mini 5 elementów, samochód - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
DODO. Puzzle sorter mini 5 elementów, samochód
TM Toys, 5
Dostępny
3 szt.

Ważne, aby wybrać odpowiednią układankę na początek przygody z puzzlami. Aby jak najwięcej skorzystać na zabawie, małe dzieci potrzebują poziomu trudności dopasowanego do ich etapu rozwoju. Pozwala to na rozwijanie umiejętności motorycznych, koordynacji ręka-oko i strategii rozwiązywania problemów poprzez powtarzane ćwiczenia. Dzieci lubią samodzielnie rozwiązywać problemy, układając i rozkładając puzzle. Jasne, proste rysunki i wielkoformatowe detale pozwalają dziecku samodzielnie składać obrazki, a różnorodność wzorów puzzli nie pozwala się nudzić.

11,46 zł
10,99 zł

Rabat 4,1%
oszczędzasz 0,47 zł

69
DODO. Puzzle sorter mini 5 elementów, rakieta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
DODO. Puzzle sorter mini 5 elementów, rakieta
TM Toys, 5
Dostępny
3 szt.

Ważne, aby wybrać odpowiednią układankę na początek przygody z puzzlami. Aby jak najwięcej skorzystać na zabawie, małe dzieci potrzebują poziomu trudności dopasowanego do ich etapu rozwoju. Pozwala to na rozwijanie umiejętności motorycznych, koordynacji ręka-oko i strategii rozwiązywania problemów poprzez powtarzane ćwiczenia. Dzieci lubią samodzielnie rozwiązywać problemy, układając i rozkładając puzzle. Jasne, proste rysunki i wielkoformatowe detale pozwalają dziecku samodzielnie składać obrazki, a różnorodność wzorów puzzli nie pozwala się nudzić.

8,99 zł
70
Daniel Romanowicz król Rusi (ok. 1201-1264). Biografia polityczna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Daniel Romanowicz król Rusi (ok. 1201-1264). Biografia polityczna
Dostępny
237 szt.

Losy noszącego od 1253 r. tytuł króla Rusi Daniela Romanowicza były niezwykłe. Osierocony w wieku czterech lat przez ojca, Romana Mścisławowicza (zm. 1205 r.) zdołał po kilkudziesięciu latach walk i zabiegów dyplomatycznych stworzyć silne i rozległe państwo, Ruś halicko-wołyńską. Daniela można uznać za jednego z najciekawszych i najpotężniejszych Rurykowiczów XII w. Należał on równocześnie w swoim czasie do grona najbardziej wpływowych władców Europy Środkowo-Wschodniej. Bliskie związki, jakie utrzymywał z Polską, powodują, że biografia tego dynasty może wnieść wkład w lepsze poznanie historii krajowej, ukazując ją w szczególnej, dotąd nieuwzględnionej perspektywie.

39,00 zł
31,20 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,80 zł

71
Pierwsze piątki miesiąca. Praktyczne wprowadzenie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pierwsze piątki miesiąca. Praktyczne wprowadzenie
Dostępny
15 szt.

Jezus Chrystus obiecał, że ci, którzy praktykują dziewięć pierwszych piątków miesiąca, nie umrą, nie będąc w stanie łaski uświęcającej. Odkąd Jezus objawił św. Małgorzacie Marii Alacoque swoje Serce rozpalone miłością do ludzi i zranione ludzkimi grzechami, a następnie przekazał obietnice związane z praktykowaniem nabożeństwa do Najświętszego Serca Jezusa, tysiące wiernych na całym świecie przystępują w pierwsze piątki miesiąca do sakramentu pokuty i Komunii świętej. Ta książka jest doskonałym przewodnikiem i nieocenioną pomocą dla tych, którzy już odprawiają pierwsze piątki, ale również dla tych, którzy zamierzają rozpocząć tę praktykę lub którzy nigdy o niej nie słyszeli. W pierwszej książki części autor przybliża historię objawień Jezusa, których doświadczyła św. Małgorzata Maria Alacoque, oraz omawia najważniejsze założenia kultu Najświętszego Serca Jezusa. Następnie szczegółowo objaśnia każdą z dwunastu obietnic, które Jezus Chrystus przekazał światu za pośrednictwem francuskiej zakonnicy. Druga część publikacji to praktyczna pomoc w przygotowaniu do sakramentu pokuty. Czerpiąc z wieloletniego doświadczenia duszpasterskiego, ksiądz Marek Piedziewicz w sposób przekonujący i klarowny tłumaczy kolejne punkty Katechizmu i odpowiada na liczne pytania dotyczące tego tematu. Dowiadujemy się m.in.: • czym jest łaska uświęcająca, a czym grzech, • jak właściwie przeżywać żal za grzechy, • dlaczego i jak należy wyznawać grzechy, • czym są rozgrzeszenie i pokuta, • jak często się spowiadać i jak przygotować rachunek sumienia. W kolejnej części autor omawia treść każdego z dziesięciu przykazań Dekalogu, a następnie proponuje rachunek sumienia dla dorosłych przed przystąpieniem do spowiedzi. Ksiądz dr Marek Piedziewicz – kapłan diecezji elbląskiej. Święcenia kapłańskie otrzymał w 2011 roku. Po trzech latach posługi w parafii pw. św. Mikołaja w Elblągu został skierowany na studia dziennikarskie na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, gdzie uzyskał stopień doktora nauk teologicznych. Obecnie posługuje jako wikariusz i katecheta w Elblągu. Jest diecezjalnym duszpasterzem młodzieży.

26,90 zł
19,99 zł

Rabat 25,7%
oszczędzasz 6,91 zł

72
Rok liturgiczny dla dzieci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rok liturgiczny dla dzieci
Dostępny
57 szt.

Podróż przez kolejne okresy i dni roku liturgicznego to pełne emocji przygody, zaskakujące odkrycia i świetna zabawa! Czy wiecie... • gdzie stanęła największa na świece szopka bożonarodzeniowa, wpisana później do Księgi rekordów Guinnessa?, • dlaczego ku zdziwieniu papieża Liberiusza 5 sierpnia 352 roku w środku upalnego lata w Rzymie nagle spadł śnieg?, • dlaczego w Wielki Czwartek 2013 roku papież Franciszek umył nogi dwóm kobietom odbywającym karę w więzieniu?, • jak wyglądały zamówione przez cara Rosji najdroższe na świecie pisanki wykonane ze złota, srebra, kamieni szlachetnych i kości słoniowej? Dzięki tej książce przejdziecie przez najważniejsze okresy i dni roku liturgicznego – od adwentu do Uroczystości Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Poznacie mnóstwo ciekawych zwyczajów związanych z poszczególnymi świętami i przeczytacie fascynujące historie z życia niektórych świętych. Do każdego tematu dołączyliśmy: • krzyżówki, • labirynty, • szyfry, • obrazki z różnicami, • zabawy origami, • uzupełnianki. Jesteście gotowi, by wyruszyć z nami w drogę? Ksiądz Sebastian Kosecki – ksiądz archidiecezji częstochowskiej, autor książek pt. Ministranci. Poradnik dla opiekunów Liturgicznej Służby Ołtarza i Odkryj świat Biblii. Fascynująca podróż z bohaterami najważniejszej księgi świata. Przez wiele lat pełnił funkcję animatora grup dziecięcych i młodzieżowych we wspólnotach ministranckich i oazowych, a dzisiaj jako ksiądz sam je prowadzi.

26,90 zł
19,99 zł

Rabat 25,7%
oszczędzasz 6,91 zł

73
Kalendarz 2022 A6 Vivella tygodniowy A6T121B, czarny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2022 A6 Vivella tygodniowy A6T121B, czarny
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.12

Kalendarz książkowy A6 tygodniowy ma blok kalendarza szyty nićmi. Drukowany na papierze białym; kapitałka i tasiemka białe; ma perforację narożną; przejrzysty układ graficzny kalendarium. Kalendarz zawiera między innymi następujące informacje: • kalendarium w językach: PL, D, GB, RUS, • fazy Księżyca, wschody i zachody Słońca, • kalendarium 2022, 2023, • plan roku 2022, 2023, • alfabetyczny skorowidz teleadresowy.

15,93 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 18,5%
oszczędzasz 2,94 zł

74
Kalendarz 2022 A6T120K tygodniowy A6 Cross, srebrny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2022 A6T120K tygodniowy A6 Cross, srebrny
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.13

Kalendarz książkowy A6 tygodniowy. Blok kalendarza szyty nićmi. Drukowany na papierze kremowym, kapitałka i tasiemka żółte. Ma perforację narożną i przejrzysty układ graficzny kalendarium. Kalendarze zawierają między innymi następujące informacje: • kalendarium w językach: polskim, niemieckim, angielskim, rosyjskim, • fazy Księżyca, wschody i zachody Słońca, • kalendarium 2022, 2023, • plan roku 2022, 2023, • alfabetyczny skorowidz teleadresowy. Cechy: • nr katalogowy: A6T120K, • układ: tygodniowy, • oprawa: Cross, • papier kremowy 70 g, • perforacja narożna, • format bloku: 8.3 x 15.3 cm, • liczba stron: 128.

17,84 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 16,0%
oszczędzasz 2,85 zł

75
Kalendarz 2022 A6 Vivella tygodniowy A6T121B, czaerwony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2022 A6 Vivella tygodniowy A6T121B, czaerwony
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.03

Kalendarz książkowy A6 tygodniowy ma blok kalendarza szyty nićmi. Drukowany na papierze białym; kapitałka i tasiemka białe; ma perforację narożną; przejrzysty układ graficzny kalendarium. Kalendarz zawiera między innymi następujące informacje: • kalendarium w językach: PL, D, GB, RUS, • fazy Księżyca, wschody i zachody Słońca, • kalendarium 2022, 2023, • plan roku 2022, 2023, • alfabetyczny skorowidz teleadresowy.

15,93 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 18,5%
oszczędzasz 2,94 zł

76
Kalendarz 2022 A6 Vivella tygodniowy A6T121B, granatowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2022 A6 Vivella tygodniowy A6T121B, granatowy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.07

Kalendarz książkowy A6 tygodniowy ma blok kalendarza szyty nićmi. Drukowany na papierze białym; kapitałka i tasiemka białe; ma perforację narożną; przejrzysty układ graficzny kalendarium. Kalendarz zawiera między innymi następujące informacje: • kalendarium w językach: PL, D, GB, RUS, • fazy Księżyca, wschody i zachody Słońca, • kalendarium 2022, 2023, • plan roku 2022, 2023, • alfabetyczny skorowidz teleadresowy.

14,70 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 18,4%
oszczędzasz 2,71 zł

77
Kalendarz 2022 A6T120K tygodniowy A6 Cross, granatowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2022 A6T120K tygodniowy A6 Cross, granatowy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.27

Kalendarz książkowy A6 tygodniowy. Blok kalendarza szyty nićmi. Drukowany na papierze kremowym, kapitałka i tasiemka żółte. Ma perforację narożną i przejrzysty układ graficzny kalendarium. Kalendarze zawierają między innymi następujące informacje: • kalendarium w językach: polskim, niemieckim, angielskim, rosyjskim, • fazy Księżyca, wschody i zachody Słońca, • kalendarium 2022, 2023, • plan roku 2022, 2023, • alfabetyczny skorowidz teleadresowy. Cechy: • nr katalogowy: A6T120K, • układ: tygodniowy, • oprawa: Cross, • papier kremowy 70 g, • perforacja narożna, • format bloku: 8.3 x 15.3 cm, • liczba stron: 128.

17,84 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 16,0%
oszczędzasz 2,85 zł

78
Kalendarz 2022 A6T120K tygodniowy A6 Cross, czerwony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2022 A6T120K tygodniowy A6 Cross, czerwony
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.23

Kalendarz książkowy A6 tygodniowy. Blok kalendarza szyty nićmi. Drukowany na papierze kremowym, kapitałka i tasiemka żółte. Ma perforację narożną i przejrzysty układ graficzny kalendarium. Kalendarze zawierają między innymi następujące informacje: • kalendarium w językach: polskim, niemieckim, angielskim, rosyjskim, • fazy Księżyca, wschody i zachody Słońca, • kalendarium 2022, 2023, • plan roku 2022, 2023, • alfabetyczny skorowidz teleadresowy. Cechy: • nr katalogowy: A6T120K, • układ: tygodniowy, • oprawa: Cross, • papier kremowy 70 g, • perforacja narożna, • format bloku: 8.3 x 15.3 cm, • liczba stron: 128.

17,84 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 16,0%
oszczędzasz 2,85 zł

79
Kalendarz 2022 A6 Vivella tygodniowy A6T121B, szary - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2022 A6 Vivella tygodniowy A6T121B, szary
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.02

Kalendarz książkowy A6 tygodniowy ma blok kalendarza szyty nićmi. Drukowany na papierze białym; kapitałka i tasiemka białe; ma perforację narożną; przejrzysty układ graficzny kalendarium. Kalendarz zawiera między innymi następujące informacje: • kalendarium w językach: PL, D, GB, RUS, • fazy Księżyca, wschody i zachody Słońca, • kalendarium 2022, 2023, • plan roku 2022, 2023, • alfabetyczny skorowidz teleadresowy.

15,93 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 18,5%
oszczędzasz 2,94 zł

80
Kalendarz 2022 A6T120K tygodniowy A6 Cross, czarny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2022 A6T120K tygodniowy A6 Cross, czarny
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.02

Kalendarz książkowy A6 tygodniowy. Blok kalendarza szyty nićmi. Drukowany na papierze kremowym, kapitałka i tasiemka żółte. Ma perforację narożną i przejrzysty układ graficzny kalendarium. Kalendarze zawierają między innymi następujące informacje: • kalendarium w językach: polskim, niemieckim, angielskim, rosyjskim, • fazy Księżyca, wschody i zachody Słońca, • kalendarium 2022, 2023, • plan roku 2022, 2023, • alfabetyczny skorowidz teleadresowy. Cechy: • nr katalogowy: A6T120K, • układ: tygodniowy, • oprawa: Cross, • papier kremowy 70 g, • perforacja narożna, • format bloku: 8.3 x 15.3 cm, • liczba stron: 128.

17,84 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 16,0%
oszczędzasz 2,85 zł

81
Kalendarz 2022 B6 dzienny, Vivella A6D119B, szary - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2022 B6 dzienny, Vivella A6D119B, szary
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.24

Kalendarz dzienny w oprawie Vivella. Kalendarz w oprawie Vivella. Blok kalendarza szyty nićmi. Papier biały z perforacją narożną. Kapitałka i tasiemka białe. Kalendarz posiada: rozbudowaną część informacyjną; przejrzysty układ graficzny kalendarium. Kalendarz zawiera między innymi następujące informacje: • kalendarium w językach: PL, D, GB, RUS, • fazy Księżyca, wschody i zachody Słońca, • kalendarium 2021, 2022, 2023, • plan roku 2022, 2023, • plan urlopów 2022, • kalendarium miesięczne 2022, • plan roczny 2022, • cele na rok 2022, • ważniejsze instytucje państwowe i urzędy centralne, • drogowe przejścia graniczne, • wybrane długie weekendy w 2022 roku, • strefy czasowe, • tabela świąt ruchomych, • przydatne informacje dla kierowców, • instrukcja pierwszej pomocy, • wspólne oświadczenie o zdarzeniu drogowym, • alfabetyczny skorowidz teleadresowy.

26,90 zł
21,52 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,38 zł

82
Kalendarz 2022 B6 dzienny, Vivella A6D119B, granatowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2022 B6 dzienny, Vivella A6D119B, granatowy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.04

Kalendarz dzienny w oprawie Vivella. Kalendarz w oprawie Vivella. Blok kalendarza szyty nićmi. Papier biały z perforacją narożną. Kapitałka i tasiemka białe. Kalendarz posiada: rozbudowaną część informacyjną; przejrzysty układ graficzny kalendarium. Kalendarz zawiera między innymi następujące informacje: • kalendarium w językach: PL, D, GB, RUS, • fazy Księżyca, wschody i zachody Słońca, • kalendarium 2021, 2022, 2023, • plan roku 2022, 2023, • plan urlopów 2022, • kalendarium miesięczne 2022, • plan roczny 2022, • cele na rok 2022, • ważniejsze instytucje państwowe i urzędy centralne, • drogowe przejścia graniczne, • wybrane długie weekendy w 2022 roku, • strefy czasowe, • tabela świąt ruchomych, • przydatne informacje dla kierowców, • instrukcja pierwszej pomocy, • wspólne oświadczenie o zdarzeniu drogowym, • alfabetyczny skorowidz teleadresowy.

26,70 zł
21,36 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,34 zł

83
Balony z liczbą 25, 30 cm, mix kolorów (5 sztuk) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Balony z liczbą 25, 30 cm, mix kolorów (5 sztuk)
MK TRADE, 5 sztuk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.10

Balony metaliczne z nadrukiem to świetna dekoracja okolicznościowa na rocznicę urodzin, ślubu lub z okazji każdego wybranego święta. W opakowaniu znajduje się 5 sztuk w różnych kolorach.

6,99 zł
Powiadomienie
84
Terminarz 2022 B6D118RK dzienny B6 Cross z gumką z ażurową datówką, srebrny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Terminarz 2022 B6D118RK dzienny B6 Cross z gumką z ażurową datówką, sr...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.24

Terminarz książkowy w oprawie Cross z metalową datą na gumce zamykającej. Blok kalendarza szyty nićmi. Terminarz posiada rozbudowaną część informacyjną. Drukowany na papierze kremowym, kapitałka i tasiemka żółte. Ma wycinane registry miesięczne, przejrzysty układ graficzny kalendarium. Oprawa umożliwia wykonanie nadruków, tłoczenia i personalizacji kalendarza nawet na dużych powierzchniach. Kalendarz sprzedawany bez długopisu. Kalendarze zawierają między innymi następujące informacje: • kalendarium w językach: polskim, niemieckim, angielskim, francuskim, rosyjskim, • fazy Księżyca, wschody i zachody Słońca, • planer przed każdym miesiącem, • skrócone kalendarium 2021, 2022, 2023, • ważne rocznice, urodziny, imieniny, • plan roku 2022, 2023, • plan urlopów 2022, • numery kierunkowe połączeń telefonicznych w Polsce, • numery międzynarodowych połączeń telefonicznych, • ważniejsze instytucje państwowe i urzędy centralne, • wybrane długie weekendy w 2022 roku, • strefy czasowe, • tabele rozmiarów odzieży i miar obuwia, • poprawne nakrycie stołu, naczynia do alkoholi, • dni wolne od pracy w wybranych krajach, • tabela świąt ruchomych, • temperatury na świecie, • autostrady – mapa administracyjno-drogowa Polski, • odległości pomiędzy ważniejszymi miejscowościami w Polsce, • odległości między stolicami europejskimi, • lotniska i porty lotnicze, • przydatne informacje dla kierowców, • instrukcja pierwszej pomocy, • wspólne oświadczenie o zdarzeniu drogowym, • daty imienin, znaki zodiaku, • alfabetyczny skorowidz teleadresowy. Cechy: • nr katalogowy: B6D118RK, • układ: dzienny, • oprawa: Cross z gumką z ażurową datówką, • papier kremowy 70 g, • wycinane registry miesięczne, • format bloku: 11.4 x 15.7 cm • liczba stron: 368.

47,90 zł
38,32 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 9,58 zł

85
Kalendarz 2022 B6 dzienny, Vivella A6D119B, czerwony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2022 B6 dzienny, Vivella A6D119B, czerwony
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.24

Kalendarz dzienny w oprawie Vivella. Kalendarz w oprawie Vivella. Blok kalendarza szyty nićmi. Papier biały z perforacją narożną. Kapitałka i tasiemka białe. Kalendarz posiada: rozbudowaną część informacyjną; przejrzysty układ graficzny kalendarium. Kalendarz zawiera między innymi następujące informacje: • kalendarium w językach: PL, D, GB, RUS, • fazy Księżyca, wschody i zachody Słońca, • kalendarium 2021, 2022, 2023, • plan roku 2022, 2023, • plan urlopów 2022, • kalendarium miesięczne 2022, • plan roczny 2022, • cele na rok 2022, • ważniejsze instytucje państwowe i urzędy centralne, • drogowe przejścia graniczne, • wybrane długie weekendy w 2022 roku, • strefy czasowe, • tabela świąt ruchomych, • przydatne informacje dla kierowców, • instrukcja pierwszej pomocy, • wspólne oświadczenie o zdarzeniu drogowym, • alfabetyczny skorowidz teleadresowy.

26,90 zł
21,52 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,38 zł

86
Terminarz 2022 B6D118RK dzienny B6 Cross z gumką z ażurową datówką, granatowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Terminarz 2022 B6D118RK dzienny B6 Cross z gumką z ażurową datówką, gr...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.24

Terminarz książkowy w oprawie Cross z metalową datą na gumce zamykającej. Blok kalendarza szyty nićmi. Terminarz posiada rozbudowaną część informacyjną. Drukowany na papierze kremowym, kapitałka i tasiemka żółte. Ma wycinane registry miesięczne, przejrzysty układ graficzny kalendarium. Oprawa umożliwia wykonanie nadruków, tłoczenia i personalizacji kalendarza nawet na dużych powierzchniach. Kalendarz sprzedawany bez długopisu. Kalendarze zawierają między innymi następujące informacje: • kalendarium w językach: polskim, niemieckim, angielskim, francuskim, rosyjskim, • fazy Księżyca, wschody i zachody Słońca, • planer przed każdym miesiącem, • skrócone kalendarium 2021, 2022, 2023, • ważne rocznice, urodziny, imieniny, • plan roku 2022, 2023, • plan urlopów 2022, • numery kierunkowe połączeń telefonicznych w Polsce, • numery międzynarodowych połączeń telefonicznych, • ważniejsze instytucje państwowe i urzędy centralne, • wybrane długie weekendy w 2022 roku, • strefy czasowe, • tabele rozmiarów odzieży i miar obuwia, • poprawne nakrycie stołu, naczynia do alkoholi, • dni wolne od pracy w wybranych krajach, • tabela świąt ruchomych, • temperatury na świecie, • autostrady – mapa administracyjno-drogowa Polski, • odległości pomiędzy ważniejszymi miejscowościami w Polsce, • odległości między stolicami europejskimi, • lotniska i porty lotnicze, • przydatne informacje dla kierowców, • instrukcja pierwszej pomocy, • wspólne oświadczenie o zdarzeniu drogowym, • daty imienin, znaki zodiaku, • alfabetyczny skorowidz teleadresowy. Cechy: • nr katalogowy: B6D118RK, • układ: dzienny, • oprawa: Cross z gumką z ażurową datówką, • papier kremowy 70 g, • wycinane registry miesięczne, • format bloku: 11.4 x 15.7 cm • liczba stron: 368.

47,90 zł
38,32 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 9,58 zł

87
Spokój emocjonalny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spokój emocjonalny
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.19

To najnowsza książka Bernarda Stamateasa, autora licznych poradników wspomagających rozwój osobisty, która już spotkała się z życzliwym przyjęciem tysięcy czytelników. Stamateas potwierdza powszechnie uznane zjawisko, iż w obecnym świecie odczuwanie niepokoju, strachu, ustawiczne zamartwianie się, przybrały wymiar epidemii, wyrządzającej człowiekowi szkody zarówno na poziomie emocjonalnym, jak fizycznym. Ciągły stres sprawia, że ludzie coraz częściej sięgają po środki uspokajające, antydepresanty, a nawet narkotyki. Przyczyn jest wiele: we współczesnym społeczeństwie, w którym obowiązuje kult młodości, strach przed starością i utratą zdrowia jest jednym z głównych powodów wywołujących lęk, ale jest nim również strach przed odrzuceniem społecznym, towarzyskim, brakiem życiowego sukcesu. „Wyścig szczurów” powoduje stan permanentnego zmęczenia i zniechęcenia. Autor wskazuje, jak rozpoznać przyczyny odczuwanego niepokoju i radzi, jak ustalić priorytety i przemienić irracjonalny strach w prawdziwe, konstruktywne emocje, tym samym wzmacniając poczucie własnej wartości. Kiedy przekujemy niepokój, ustawiczne powtarzanie sobie „nie ośmielę się” w „mogę”, będziemy żyć bez strachu, umiejętnie realizując nasze projekty i marzenia.

29,90 zł
23,92 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,98 zł

88
Głowa do liczb - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Głowa do liczb
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.08

Zaproś matematykę do swojego życia! Pozbądź się uprzedzeń związanych z matematyką Zostań zaklinaczem liczb &mdash, trening, odpoczynek i zbrylanie wiedzy Doceń swó,j talent &mdash, siła właściwego myślenia i intuicyjnego rozumienia Czy przyszło Ci kiedyś do głowy, że matematyka może być interesująca i pomocna? Dzięki niej lepiej zrozumiesz wiele zagadnień wspó,łczesnego świata. Matematyczne umiejętności pomogą Ci w pracy i życiu codziennym, znacząco podniosą też Twoje kwalifikacje zawodowe. Matematyka jest wszędzie, bez niej niemożliwe byłoby programowanie, szacowanie ryzyka, działanie urządzeń medycznych, budowanie domó,w czy skuteczne łapanie przestępcó,w. Zaprzyjaźnij się z nią! Autorka tej książki, dr Barbara Oakley, z własnego doświadczenia wie, jak to jest mieć problemy z matematyką &mdash, w szkole średniej przedmioty ścisłe sprawiały jej ogromne trudności. Jednak gdy uświadomiła sobie, że brak wiedzy z tej dziedziny będzie już zawsze ograniczał jej możliwości zawodowe, postanowiła przekształcić swó,j mó,zg tak, by w końcu opanował nauki ścisłe. W tej książce dr Oakley opiera się na odkryciach neurologii i psychologii poznawczej, by pokazać, jak skutecznie uczyć się matematyki i przedmiotó,w ścisłych. Wbrew powszechnemu przekonaniu matematyka wymaga myślenia kreatywnego, nie tylko analitycznego. Każdy z nas może zabłysnąć w tej dziedzinie, a uczenie się jej może być bardzo przyjemnym doświadczeniem. Przeczytaj i dowiedz się: Czego uczy nas przykład Thomasa Edisona Na czym polega zbrylanie informacji i unikanie iluzji kompetencji Jak zapobiec prokrastynacji Jak obniżyć poziom stresu i podwyższyć poziom wiedzy Jak sprytnie podejść do nauki matematyki Jak usprawnić pamięć i rzeźbić swó,j umysł Na czym polega rozwijanie wyobraźni poprzez poezję ró,wnań Jak uczyli się ludzie w czasach renesansu Dlaczego warto się uczyć w zespole Jak z sukcesem podejść do sprawdzianó,w Raz, dwa, trzy... liczę! Dr Barbara Oakley &mdash, wykładowczyni akademicka, członkini American Institute for Medical and Biological Engineering. Wprowadziła do szkó,ł podstawowych w Pontiacu program nauki matematyki metodą Kumon, dzięki czemu wyniki ucznió,w na testach ogó,lnostanowych znacznie się poprawiły. Wcześniejsze książki dr Oakley, Evil Genes, ColdBlooded Kindness i Pathological Altruism, doczekały się przychylnych opinii Joyce Carol Oates, Stevena Pinkera i Edwarda O. Wilsona, laureata Nagrody Pulitzera.

49,00 zł
34,30 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,70 zł

89
Kalendarz 2022 B6 dzienny, Vivella A6D119B, czarny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2022 B6 dzienny, Vivella A6D119B, czarny
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.24

Kalendarz dzienny w oprawie Vivella. Kalendarz w oprawie Vivella. Blok kalendarza szyty nićmi. Papier biały z perforacją narożną. Kapitałka i tasiemka białe. Kalendarz posiada: rozbudowaną część informacyjną; przejrzysty układ graficzny kalendarium. Kalendarz zawiera między innymi następujące informacje: • kalendarium w językach: PL, D, GB, RUS, • fazy Księżyca, wschody i zachody Słońca, • kalendarium 2021, 2022, 2023, • plan roku 2022, 2023, • plan urlopów 2022, • kalendarium miesięczne 2022, • plan roczny 2022, • cele na rok 2022, • ważniejsze instytucje państwowe i urzędy centralne, • drogowe przejścia graniczne, • wybrane długie weekendy w 2022 roku, • strefy czasowe, • tabela świąt ruchomych, • przydatne informacje dla kierowców, • instrukcja pierwszej pomocy, • wspólne oświadczenie o zdarzeniu drogowym, • alfabetyczny skorowidz teleadresowy.

32,00 zł
25,60 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,40 zł

90
Terminarz 2022 B6D118RK dzienny B6 Cross z gumką z ażurową datówką, czerwony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Terminarz 2022 B6D118RK dzienny B6 Cross z gumką z ażurową datówką, cz...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.24

Terminarz książkowy w oprawie Cross z metalową datą na gumce zamykającej. Blok kalendarza szyty nićmi. Terminarz posiada rozbudowaną część informacyjną. Drukowany na papierze kremowym, kapitałka i tasiemka żółte. Ma wycinane registry miesięczne, przejrzysty układ graficzny kalendarium. Oprawa umożliwia wykonanie nadruków, tłoczenia i personalizacji kalendarza nawet na dużych powierzchniach. Kalendarz sprzedawany bez długopisu. Kalendarze zawierają między innymi następujące informacje: • kalendarium w językach: polskim, niemieckim, angielskim, francuskim, rosyjskim, • fazy Księżyca, wschody i zachody Słońca, • planer przed każdym miesiącem, • skrócone kalendarium 2021, 2022, 2023, • ważne rocznice, urodziny, imieniny, • plan roku 2022, 2023, • plan urlopów 2022, • numery kierunkowe połączeń telefonicznych w Polsce, • numery międzynarodowych połączeń telefonicznych, • ważniejsze instytucje państwowe i urzędy centralne, • wybrane długie weekendy w 2022 roku, • strefy czasowe, • tabele rozmiarów odzieży i miar obuwia, • poprawne nakrycie stołu, naczynia do alkoholi, • dni wolne od pracy w wybranych krajach, • tabela świąt ruchomych, • temperatury na świecie, • autostrady – mapa administracyjno-drogowa Polski, • odległości pomiędzy ważniejszymi miejscowościami w Polsce, • odległości między stolicami europejskimi, • lotniska i porty lotnicze, • przydatne informacje dla kierowców, • instrukcja pierwszej pomocy, • wspólne oświadczenie o zdarzeniu drogowym, • daty imienin, znaki zodiaku, • alfabetyczny skorowidz teleadresowy. Cechy: • nr katalogowy: B6D118RK, • układ: dzienny, • oprawa: Cross z gumką z ażurową datówką, • papier kremowy 70 g, • wycinane registry miesięczne, • format bloku: 11.4 x 15.7 cm • liczba stron: 368.

47,90 zł
38,32 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 9,58 zł

91
Kalendarz 2022 A5 Vivella tygodniowy z notesem A5TN117B, czarny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2022 A5 Vivella tygodniowy z notesem A5TN117B, czarny
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.17

Miękka, przyjemna w dotyku oprawa wykonana jest z materiału pokryciowego Vivella. Brzeg okładki obramowany ozdobnym przeszyciem. Rozmieszczenie daty wytłoczonej w górnej części okładki umożliwia wykonanie tłoczenia termicznego nawet na dużej powierzchni. Drukowany na papierze białym; bloki terminarza szyte nićmi; kapitałka i tasiemka białe; posiada perforację narożników, przejrzysty układ graficzny kalendarium; rozbudowana część informacyjna oraz barwne mapy przedstawiające kraje europejskie; oprawa umożliwia wykonanie nadruków, tłoczenia i personalizacji kalendarza. Kalendarze zawierają między innymi następujące informacje: • kalendarium w językach: PL, D, GB, F, RUS, • fazy Księżyca, wschody i zachody Słońca, • plan roku 2022, 2023, • kolumnowe skrócone kalendarium miesięczne 2022, • kalendarium 2021, 2022, 2023, • ważne rocznice, urodziny, imieniny, • plan urlopów 2022, • połączenia telefoniczne w Polsce, • międzynarodowe połączenia telefoniczne, • ważniejsze instytucje państwowe i urzędy centralne, • wybrane długie weekendy w 2022 roku, • strefy czasowe, • tabele rozmiarów odzieży i miar obuwia, • poprawne nakrycie stołu, naczynia do alkoholi, • dni wolne od pracy w wybranych krajach, • tabela świąt ruchomych, • temperatury na świecie, • autostrady – mapa administracyjno – drogowa Polski, • odległości pomiędzy ważniejszymi miejscowościami w Polsce, • odległości między stolicami europejskimi, • lotniska i porty lotnicze w Polsce, • przydatne informacje dla kierowców, • instrukcja pierwszej pomocy, • wspólne oświadczenie o zdarzeniu drogowym, • daty imienin, znaki zodiaku, • alfabetyczny skorowidz teleadresowy, • mapy.

36,90 zł
29,52 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,38 zł

92
Terminarz 2022 B6D118RK dzienny B6 Cross z gumką z ażurową datówką, czarny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Terminarz 2022 B6D118RK dzienny B6 Cross z gumką z ażurową datówką, cz...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.24

Terminarz książkowy w oprawie Cross z metalową datą na gumce zamykającej. Blok kalendarza szyty nićmi. Terminarz posiada rozbudowaną część informacyjną. Drukowany na papierze kremowym, kapitałka i tasiemka żółte. Ma wycinane registry miesięczne, przejrzysty układ graficzny kalendarium. Oprawa umożliwia wykonanie nadruków, tłoczenia i personalizacji kalendarza nawet na dużych powierzchniach. Kalendarz sprzedawany bez długopisu. Kalendarze zawierają między innymi następujące informacje: • kalendarium w językach: polskim, niemieckim, angielskim, francuskim, rosyjskim, • fazy Księżyca, wschody i zachody Słońca, • planer przed każdym miesiącem, • skrócone kalendarium 2021, 2022, 2023, • ważne rocznice, urodziny, imieniny, • plan roku 2022, 2023, • plan urlopów 2022, • numery kierunkowe połączeń telefonicznych w Polsce, • numery międzynarodowych połączeń telefonicznych, • ważniejsze instytucje państwowe i urzędy centralne, • wybrane długie weekendy w 2022 roku, • strefy czasowe, • tabele rozmiarów odzieży i miar obuwia, • poprawne nakrycie stołu, naczynia do alkoholi, • dni wolne od pracy w wybranych krajach, • tabela świąt ruchomych, • temperatury na świecie, • autostrady – mapa administracyjno-drogowa Polski, • odległości pomiędzy ważniejszymi miejscowościami w Polsce, • odległości między stolicami europejskimi, • lotniska i porty lotnicze, • przydatne informacje dla kierowców, • instrukcja pierwszej pomocy, • wspólne oświadczenie o zdarzeniu drogowym, • daty imienin, znaki zodiaku, • alfabetyczny skorowidz teleadresowy. Cechy: • nr katalogowy: B6D118RK, • układ: dzienny, • oprawa: Cross z gumką z ażurową datówką, • papier kremowy 70 g, • wycinane registry miesięczne, • format bloku: 11.4 x 15.7 cm • liczba stron: 368.

57,70 zł
46,16 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 11,54 zł

93
Kalendarz 2022 A5 Vivella tygodniowy z notesem A5TN117B, czerwony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2022 A5 Vivella tygodniowy z notesem A5TN117B, czerwony
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.05

Miękka, przyjemna w dotyku oprawa wykonana jest z materiału pokryciowego Vivella. Brzeg okładki obramowany ozdobnym przeszyciem. Rozmieszczenie daty wytłoczonej w górnej części okładki umożliwia wykonanie tłoczenia termicznego nawet na dużej powierzchni. Drukowany na papierze białym; bloki terminarza szyte nićmi; kapitałka i tasiemka białe; posiada perforację narożników, przejrzysty układ graficzny kalendarium; rozbudowana część informacyjna oraz barwne mapy przedstawiające kraje europejskie; oprawa umożliwia wykonanie nadruków, tłoczenia i personalizacji kalendarza. Kalendarze zawierają między innymi następujące informacje: • kalendarium w językach: PL, D, GB, F, RUS, • fazy Księżyca, wschody i zachody Słońca, • plan roku 2022, 2023, • kolumnowe skrócone kalendarium miesięczne 2022, • kalendarium 2021, 2022, 2023, • ważne rocznice, urodziny, imieniny, • plan urlopów 2022, • połączenia telefoniczne w Polsce, • międzynarodowe połączenia telefoniczne, • ważniejsze instytucje państwowe i urzędy centralne, • wybrane długie weekendy w 2022 roku, • strefy czasowe, • tabele rozmiarów odzieży i miar obuwia, • poprawne nakrycie stołu, naczynia do alkoholi, • dni wolne od pracy w wybranych krajach, • tabela świąt ruchomych, • temperatury na świecie, • autostrady – mapa administracyjno – drogowa Polski, • odległości pomiędzy ważniejszymi miejscowościami w Polsce, • odległości między stolicami europejskimi, • lotniska i porty lotnicze w Polsce, • przydatne informacje dla kierowców, • instrukcja pierwszej pomocy, • wspólne oświadczenie o zdarzeniu drogowym, • daty imienin, znaki zodiaku, • alfabetyczny skorowidz teleadresowy, • mapy.

36,90 zł
29,52 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,38 zł

94
Kalendarz 2022 A5 Vivella tygodniowy z notesem A5TN117B, granatowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2022 A5 Vivella tygodniowy z notesem A5TN117B, granatowy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.04

Miękka, przyjemna w dotyku oprawa wykonana jest z materiału pokryciowego Vivella. Brzeg okładki obramowany ozdobnym przeszyciem. Rozmieszczenie daty wytłoczonej w górnej części okładki umożliwia wykonanie tłoczenia termicznego nawet na dużej powierzchni. Drukowany na papierze białym; bloki terminarza szyte nićmi; kapitałka i tasiemka białe; posiada perforację narożników, przejrzysty układ graficzny kalendarium; rozbudowana część informacyjna oraz barwne mapy przedstawiające kraje europejskie; oprawa umożliwia wykonanie nadruków, tłoczenia i personalizacji kalendarza. Kalendarze zawierają między innymi następujące informacje: • kalendarium w językach: PL, D, GB, F, RUS, • fazy Księżyca, wschody i zachody Słońca, • plan roku 2022, 2023, • kolumnowe skrócone kalendarium miesięczne 2022, • kalendarium 2021, 2022, 2023, • ważne rocznice, urodziny, imieniny, • plan urlopów 2022, • połączenia telefoniczne w Polsce, • międzynarodowe połączenia telefoniczne, • ważniejsze instytucje państwowe i urzędy centralne, • wybrane długie weekendy w 2022 roku, • strefy czasowe, • tabele rozmiarów odzieży i miar obuwia, • poprawne nakrycie stołu, naczynia do alkoholi, • dni wolne od pracy w wybranych krajach, • tabela świąt ruchomych, • temperatury na świecie, • autostrady – mapa administracyjno – drogowa Polski, • odległości pomiędzy ważniejszymi miejscowościami w Polsce, • odległości między stolicami europejskimi, • lotniska i porty lotnicze w Polsce, • przydatne informacje dla kierowców, • instrukcja pierwszej pomocy, • wspólne oświadczenie o zdarzeniu drogowym, • daty imienin, znaki zodiaku, • alfabetyczny skorowidz teleadresowy, • mapy.

30,80 zł
24,64 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,16 zł

95
Kalendarz 2022 A5 Vivella tygodniowy z notesem A5TN117B, szary - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2022 A5 Vivella tygodniowy z notesem A5TN117B, szary
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.01

Miękka, przyjemna w dotyku oprawa wykonana jest z materiału pokryciowego Vivella. Brzeg okładki obramowany ozdobnym przeszyciem. Rozmieszczenie daty wytłoczonej w górnej części okładki umożliwia wykonanie tłoczenia termicznego nawet na dużej powierzchni. Drukowany na papierze białym; bloki terminarza szyte nićmi; kapitałka i tasiemka białe; posiada perforację narożników, przejrzysty układ graficzny kalendarium; rozbudowana część informacyjna oraz barwne mapy przedstawiające kraje europejskie; oprawa umożliwia wykonanie nadruków, tłoczenia i personalizacji kalendarza. Kalendarze zawierają między innymi następujące informacje: • kalendarium w językach: PL, D, GB, F, RUS, • fazy Księżyca, wschody i zachody Słońca, • plan roku 2022, 2023, • kolumnowe skrócone kalendarium miesięczne 2022, • kalendarium 2021, 2022, 2023, • ważne rocznice, urodziny, imieniny, • plan urlopów 2022, • połączenia telefoniczne w Polsce, • międzynarodowe połączenia telefoniczne, • ważniejsze instytucje państwowe i urzędy centralne, • wybrane długie weekendy w 2022 roku, • strefy czasowe, • tabele rozmiarów odzieży i miar obuwia, • poprawne nakrycie stołu, naczynia do alkoholi, • dni wolne od pracy w wybranych krajach, • tabela świąt ruchomych, • temperatury na świecie, • autostrady – mapa administracyjno – drogowa Polski, • odległości pomiędzy ważniejszymi miejscowościami w Polsce, • odległości między stolicami europejskimi, • lotniska i porty lotnicze w Polsce, • przydatne informacje dla kierowców, • instrukcja pierwszej pomocy, • wspólne oświadczenie o zdarzeniu drogowym, • daty imienin, znaki zodiaku, • alfabetyczny skorowidz teleadresowy, • mapy.

36,90 zł
29,52 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,38 zł

96
Kalendarz 2022 A5 tygodniowy, Vivella A5D116B, szary - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2022 A5 tygodniowy, Vivella A5D116B, szary
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.13

Kalendarz tygodniowy w oprawie Vivella. Blok kalendarza szyty nićmi. Papier biały z perforacją narożną. Kapitałka i tasiemka białe. Kalendarz posiada: barwne mapy przedstawiające Polskę i kraje europejskie; rozbudowaną część informacyjną; przejrzysty układ graficzny kalendarium. Kalendarz zawiera między innymi następujące informacje: • kalendarium w językach: PL, D, GB, RUS, • fazy Księżyca, wschody i zachody Słońca, • kalendarium 2021, 2022, 2023, • plan roku 2022, 2023, • plan urlopów 2022, • kalendarium miesięczne 2022, • plan roczny 2022, • cele na rok 2022, • ważniejsze instytucje państwowe i urzędy centralne, • drogowe przejścia graniczne, • wybrane długie weekendy w 2022 roku, • strefy czasowe, • tabela świąt ruchomych, • przydatne informacje dla kierowców, • instrukcja pierwszej pomocy, • wspólne oświadczenie o zdarzeniu drogowym, • dzienne zapotrzebowanie kalorii, • liczba spalanych kalorii, • wartość kaloryczna produktów spożywczych, • alfabetyczny skorowidz teleadresowy.

34,40 zł
27,52 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,88 zł

97
Kalendarz 2022 A5 tygodniowy, Vivella A5D116B, granatowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2022 A5 tygodniowy, Vivella A5D116B, granatowy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.01

Kalendarz tygodniowy w oprawie Vivella. Blok kalendarza szyty nićmi. Papier biały z perforacją narożną. Kapitałka i tasiemka białe. Kalendarz posiada: barwne mapy przedstawiające Polskę i kraje europejskie; rozbudowaną część informacyjną; przejrzysty układ graficzny kalendarium. Kalendarz zawiera między innymi następujące informacje: • kalendarium w językach: PL, D, GB, RUS, • fazy Księżyca, wschody i zachody Słońca, • kalendarium 2021, 2022, 2023, • plan roku 2022, 2023, • plan urlopów 2022, • kalendarium miesięczne 2022, • plan roczny 2022, • cele na rok 2022, • ważniejsze instytucje państwowe i urzędy centralne, • drogowe przejścia graniczne, • wybrane długie weekendy w 2022 roku, • strefy czasowe, • tabela świąt ruchomych, • przydatne informacje dla kierowców, • instrukcja pierwszej pomocy, • wspólne oświadczenie o zdarzeniu drogowym, • dzienne zapotrzebowanie kalorii, • liczba spalanych kalorii, • wartość kaloryczna produktów spożywczych, • alfabetyczny skorowidz teleadresowy.

34,40 zł
27,52 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,88 zł

98
Kalendarz 2022 A5 tygodniowy, Vivella A5D116B, czerwony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2022 A5 tygodniowy, Vivella A5D116B, czerwony
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.13

Kalendarz tygodniowy w oprawie Vivella. Blok kalendarza szyty nićmi. Papier biały z perforacją narożną. Kapitałka i tasiemka białe. Kalendarz posiada: barwne mapy przedstawiające Polskę i kraje europejskie; rozbudowaną część informacyjną; przejrzysty układ graficzny kalendarium. Kalendarz zawiera między innymi następujące informacje: • kalendarium w językach: PL, D, GB, RUS, • fazy Księżyca, wschody i zachody Słońca, • kalendarium 2021, 2022, 2023, • plan roku 2022, 2023, • plan urlopów 2022, • kalendarium miesięczne 2022, • plan roczny 2022, • cele na rok 2022, • ważniejsze instytucje państwowe i urzędy centralne, • drogowe przejścia graniczne, • wybrane długie weekendy w 2022 roku, • strefy czasowe, • tabela świąt ruchomych, • przydatne informacje dla kierowców, • instrukcja pierwszej pomocy, • wspólne oświadczenie o zdarzeniu drogowym, • dzienne zapotrzebowanie kalorii, • liczba spalanych kalorii, • wartość kaloryczna produktów spożywczych, • alfabetyczny skorowidz teleadresowy.

34,40 zł
27,52 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,88 zł

99
Kalendarz 2022 A5 tygodniowy, Vivella A5D116B, czarny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2022 A5 tygodniowy, Vivella A5D116B, czarny
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.01

Kalendarz tygodniowy w oprawie Vivella. Blok kalendarza szyty nićmi. Papier biały z perforacją narożną. Kapitałka i tasiemka białe. Kalendarz posiada: barwne mapy przedstawiające Polskę i kraje europejskie; rozbudowaną część informacyjną; przejrzysty układ graficzny kalendarium. Kalendarz zawiera między innymi następujące informacje: • kalendarium w językach: PL, D, GB, RUS, • fazy Księżyca, wschody i zachody Słońca, • kalendarium 2021, 2022, 2023, • plan roku 2022, 2023, • plan urlopów 2022, • kalendarium miesięczne 2022, • plan roczny 2022, • cele na rok 2022, • ważniejsze instytucje państwowe i urzędy centralne, • drogowe przejścia graniczne, • wybrane długie weekendy w 2022 roku, • strefy czasowe, • tabela świąt ruchomych, • przydatne informacje dla kierowców, • instrukcja pierwszej pomocy, • wspólne oświadczenie o zdarzeniu drogowym, • dzienne zapotrzebowanie kalorii, • liczba spalanych kalorii, • wartość kaloryczna produktów spożywczych, • alfabetyczny skorowidz teleadresowy.

34,40 zł
27,52 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,88 zł

100
Kalendarz 2022 A5 dzienny, Vivella A5D115B, szary - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2022 A5 dzienny, Vivella A5D115B, szary
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.25

Kalendarz dzienny w oprawie Vivella. Blok kalendarza szyty nićmi. Papier biały z perforacją narożną. Kapitałka i tasiemka białe. Kalendarz posiada: barwne mapy przedstawiające Polskę i kraje europejskie; rozbudowaną część informacyjną; przejrzysty układ graficzny kalendarium. Kalendarz zawiera między innymi następujące informacje: • kalendarium w językach: PL, D, GB, RUS, • fazy Księżyca, wschody i zachody Słońca, • kalendarium 2021, 2022, 2023, • plan roku 2022, 2023, • plan urlopów 2022, • kalendarium miesięczne 2022, • plan roczny 2022, • cele na rok 2022, • ważniejsze instytucje państwowe i urzędy centralne, • drogowe przejścia graniczne, • wybrane długie weekendy w 2022 roku, • strefy czasowe, • tabela świąt ruchomych, • przydatne informacje dla kierowców, • instrukcja pierwszej pomocy, • wspólne oświadczenie o zdarzeniu drogowym, • alfabetyczny skorowidz teleadresowy.

39,99 zł
31,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,00 zł

Wróć do góry