hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2021.08.26

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w czwartek 26 sierpnia 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Sztuka wojny (Sun-Tzu/Sun-Pin, Sawyer Ralph D.), na drugim Puzzle panoramiczne 60 elementów. CzuCzu. Kosmos (Bright Junior Media). Kolejny produkt to Imiona Boga (praca zbiorowa) oraz Puzzle 2000 elementów. Wiejska chatka (Trefl).
1
Sztuka wojny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sztuka wojny
Dostępny
1 szt.

Traktaty, które uczą zwyciężać Sztuka wojny Sun Tzu i Metody wojskowe Sun Pina to kanon literatury militarystycznej. Liczące około 2500 lat traktaty zadziwiają swoją ponadczasowością i walorami poznawczymi. Z każdego odtworzonego i przetłumaczonego przez współczesnych badaczy zdania bije ogromna wiedza mająca zastosowanie nie tylko na prawdziwym polu bitwy, ale także w wielu innych sferach życia - w walce o rynek toczonej między przedsiębiorstwami, w motywowaniu ludzi do wydajniejszej pracy czy w rozwiązywaniu osobistych problemów. To wszystko dzięki dualnemu charakterowi rad udzielanych przez tych dwóch wielkich strategów - dosłownemu i metaforycznemu. Dlatego współcześni czytelnicy nie muszą znać historii starożytnej chińskiej wojskowości, aby skorzystać z potencjału, jaki kryją w sobie myśli dwóch wielkich przedstawicieli rodziny Sun. zięki temu poprawionemu i poszerzonemu o elementy dodatkowe wydaniu każdy może odświeżyć swoją znajomość Sztuki wojny, a także zagłębić się bardziej w kulturę Państwa Środka poprzez lekturę 36 forteli. Nie są one sformalizowanym dziełem, lecz stanowią swoisty zbiór powiedzeń wywodzących się z myśli politycznej i militarystycznej lub z nią powiązanych. Funkcjonujące współcześnie jako wyrażenia idiomatyczne są dowodem na przetrwanie tej myśli do czasów obecnych. Ich znaczenie jest równie istotne co kiedyś, a Chińczycy często posługują się nimi w celu opisania różnych podstępów, wybiegów i zmyłek. To prawdziwa gratka zarówno dla koneserów, jak i dla osób, które dopiero pierwszy raz sięgną po Sztukę wojny.

39,90 zł
27,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,97 zł

22 osoby kupiły
2
Puzzle panoramiczne 60 elementów. CzuCzu. Kosmos - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle panoramiczne 60 elementów. CzuCzu. Kosmos
Bright Junior Media, 60
Dostępny
499 szt.

Lecimy razem w kosmiczną podróż! Poznajcie planety Układu Słonecznego i zobaczcie, co jeszcze można w nim spotkać. A to co, UFO? W poręcznym pudełku znajdziecie bardzo długą kosmiczną układankę o poziomie trudności dla bardziej zaawansowanych układaczy. Kolorowe ilustracje i uśmiechnięci bohaterowie i ich kosmiczne statki zachęcają dzieci do układania i zainteresowania się astronomią. Możecie wykorzystać puzzle jako tło do gwiezdnych zabaw, opowiadania własnych historii oraz inspirację do szukania informacji o wszechświecie. Wyjątkowa cecha: inspirują do pogłębiania zainteresowań i kreatywnych zabaw. Bawcie się i doskonalcie różne umiejętności. W pudełku znajdziecie: • 60 elementów Wymiar układanki: 14.0 x 63.0 cm Pudełko: 13.5 x 17.0 x 4.5 cm

19,90 zł
14,99 zł

Rabat 24,7%
oszczędzasz 4,91 zł

16 osób kupiło
3
Imiona Boga - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Imiona Boga
Dostępny
1 szt.

Broszura Imiona Boga to diagram Bożych imion które znajdziemy w Biblii. Zawiera również znaczenie każdego imienia. Broszura wyjaśnia Boży charakter i atrybuty poprzez jego święte imiona. Wiele z imion Boga które znajdujemy w Starym i w Nowym Testamencie będą budowały twoją wiarę i wzbogacą twój czas, który spędzasz z Bogiem w modlitwie oraz uwielbieniu. Ta kolorowa 12 panelowa broszura oferuje prosty do użytku diagram pomagający w uczeniu się Bożych imion i ich znaczeń takie jak na przykład El Szaddaj, Jahwe Raffa czy JHWH. Każde z imion Boga oznacza oddzielne błogosławieństwo lub obietnicę. Folder w swojej zwięzłej formie doskonale nadaje się do osobistego użytku, jak i podczas lekcji religii oraz spotkań biblijnych.

12,00 zł
9,99 zł

Rabat 16,8%
oszczędzasz 2,01 zł

5 osób kupiło
4
Puzzle 2000 elementów. Wiejska chatka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 2000 elementów. Wiejska chatka
Trefl, 2000
Dostępny
91 szt.

Puzzle składające się z 2000 elementów przedstawiające malowniczy krajobraz wsi i wiejską chatkę. Po ułożeniu powstanie obraz o wymiarach 96.0 x 68.0 cm. Produkt został wykonany z wysokiej jakości materiałów, z zastosowaniem specjalnego kalandrowanego papieru odbijającego światło, co ułatwia układanie. Produkt został wyprodukowany w Polsce, a do produkcji zostały użyte materiały ekologiczne.

44,00 zł
38,28 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,72 zł

5 osób kupiło
5
Duuuże puzzle 35 elementów. Droga dla pojazdów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Duuuże puzzle 35 elementów. Droga dla pojazdów
Bright Junior Media, 35
Dostępny
212 szt.

Ogromne podłogowe puzzle tworzą plan miasteczka z mnóstwem dróg, po których można jeździć zabawkowymi samochodzikami. Poznajcie z bliska tętniące życiem miasteczko i jego mieszkańców. Przygotujcie zabawkowe samochodziki i wyruszcie w drogę! Zaplanujcie własną trasę i odwiedźcie ulubione miejsca. Pełne humoru i mnóstwa szczegółów ilustracje inspirują do kreatywnej zabawy. Zaproście do niej rodzeństwo i przyjaciół! Wyjątkowa cecha: ułożenie puzzli to wstęp do kolejnych zabaw: jeżdżenia samochodzikami, budowania kartonowych lub klockowych domów. Bawcie się i doskonalcie różne umiejętności. Ułóżcie puzzle. Przyjrzyjcie się ilustracji, by dokładnie poznać miasteczko i jego mieszkańców. Przygotujcie ulubione autka i… ruszcie w drogę, planując zakupy, wizyty w parku, odwiedzanie ulubionych miejsc. A może wymyślicie własne opowieści o miasteczku lub… rozbudujecie je? Postawcie w nim klockowe domki, posadźcie papierowe drzewka, dorysujcie więcej dróg. Pomysłów na rozwijające zabawy jest mnóstwo – dajcie się porwać wyobraźni! W pudełku znajdziecie: • podłogową układankę (35 elementów) Wymiar układanki: 96 x 64 cm Pudełko: 33 x 28 x 7 cm

99,90 zł
72,93 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 26,97 zł

5 osób kupiło
6
CzuCzu. Domino. Dinozaury - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
CzuCzu. Domino. Dinozaury
Bright Junior Media, od 2 lat
Dostępny
507 szt.

Grrrajcie w domino z dinozaurami! Łączcie pasujące elementy – do wyboru macie dwie wersje gry: obrazkową i klasyczną. Wymyślcie własne sposoby na zabawę! To jednocześnie układanka i pierwsza gra, która rośnie razem z dziećmi, i pozycja obowiązkowa dla każdego fana dinozaurów. Zagrajcie razem w klasyczne domino lub łączcie kolorowe, duże elementy, poznając przy tym prehistoryczne gady. Dostosujcie poziom trudności zabawy do rozwijających się umiejętności dzieci i ćwiczcie przy tym spostrzegawczość, koncentrację i logiczne myślenie. Gramy razem z dinozaurami! CzuCzu domino rośnie razem z dziećmi, dlatego polecamy je graczom już od dwóch lat. Możecie łatwo dostosować poziom trudności do umiejętności dziecka. Najmłodsi gracze mogą zacząć zabawę od dopasowywania dwóch elementów z połówkami ilustracji lub takimi samymi obrazkami. Następnie układajcie razem coraz dłuższe “węże”. Nazywajcie dinozaury i kolory na obrazkach, liczcie oczka na rewersie płytek. Zabawa to przyjemny sposób na rozwijanie różnych kompetencji oraz spędzanie czasu razem. To też dobra okazja, by rozmawiać o emocjach pojawiających się podczas rozgrywek i uczyć się z nimi radzić. W pudełku znajdziecie: • 28 elementów Pudełko: 16,5 x 19 x 7 cm

44,90 zł
32,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

4 osoby kupiły
7
Hotel Hulajdusza. Tajemnica zabójczej brukselki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hotel Hulajdusza. Tajemnica zabójczej brukselki
Dostępny
85 szt.

Strasznie śmieszna książka pełna niezapomnianych postaci. Dla miłośników najczarniejszego humoru i opowieści z dreszczykiem.

34,90 zł
25,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,77 zł

4 osoby kupiły
8
Kot-o-ciaki. Nowa kolekcja bajek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kot-o-ciaki. Nowa kolekcja bajek
Dostępny
72 szt.

Pianka, Budyń i Krakers to trzy rude koty, których perypetie rozbawią cię do łez! Sprawdź, co się stało, gdy kociaki zapragnęły zostać superbohaterami, weź udział w wyjątkowym konkursie tańca, stań do rowerowego wyścigu, naucz się konstruować latawce i pomóż kociakom rozdawać paczki, które zgubił kot pocztowy! Poznaj słodką Babeczkę, łebskiego Lukra, ponurego Borysa i całą resztę kociego towarzystwa. W świecie kotociaków wszystko zawsze dobrze się kończy, a kluczem do sukcesu jest przyjaźń i współpraca!

34,99 zł
26,59 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 8,40 zł

3 osoby kupiły
9
Gdynia i Kępa Oksywska 1939 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gdynia i Kępa Oksywska 1939
Dostępny
11 szt.

Latem 1939 roku polskie dowództwo zdawało sobie sprawę, że w razie wojny z Niemcami polskie wybrzeże Bałtyku zostanie szybko odcięte. Zadanie obrony rejonu Gdyni i Oksywia powierzono Lądowej Obronie Wybrzeża, którą dowodził płk Stanisław Dąbek. Miał pod rozkazami 16 000 żołnierzy. Siły niemieckie, które zaatakowały 1 września 1939 roku z dwóch stron: od zachodu i wschodu (z Wolnego Miasta Gdańska), były ponad dwukrotnie liczniejsze i dysponowały wsparciem lotnictwa i okrętów Kriegsmarine. Mimo przewagi wroga oddziały LOW dzielnie broniły przedpoli Gdyni, po czym wycofały się na Kępę Oksywską. Niemcy zajęli Gdynię 14 września. Oksywie heroicznie walczyło do 19 września. Pułkownik Dąbek, nie chcąc iść do niewoli, popełnił samobójstwo. Książka Tomasza Miegonia, dyrektora Muzeum Marynarki Wojennej, oraz jego zastępcy Aleksandra Goska stanowi hołd dla obrońców Gdyni i Oksywia oraz społeczeństwa polskiego na ziemi kaszubskiej, które ofiarnie wspierało wojsko. Wprowadzeniem do opisów walk jest przybliżenie Gdyni, nowoczesnego miasta portowego zbudowanego od podstaw w latach 20. i 30., dumy Drugiej Rzeczypospolitej. Na 104 kolorowych stronach znajdą się liczne fotografie – archiwalne i współczesne – oraz mapy. To kolejna popularna publikacja w serii poświęconej polskim bitwom i kampaniom (ukazały się w niej m.in. książki o walkach pod Ossowem, Radzyminem i Zadwórzem w 1920 roku czy powstaniu sejneńskim w 1919 roku) jest adresowana do miłośników historii, w tym zwłaszcza do młodszych czytelników.

39,00 zł
33,15 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,85 zł

3 osoby kupiły
10
VIP Pets. Mini fans, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
VIP Pets. Mini fans, mix wzorów
TM Toys
Dostępny
92 szt.

Odkryj wszystkie 12 mini fanowskie postacie VIP Pets i ich wyjątkowe fryzury. Kto znajdzie rzadką lalkę? VIP Pets Mini Fan to mini figurka pieska z bardzo długimi, błyszczącymi włosami i grzebieniem. Dzięki dołączonym akcesoriom możesz wymyślać i tworzyć niezliczone fryzury. Wystarczy stworzyć mini salon fryzjerski we wnętrzu kapsułek w kształcie serca, aby stać się prawdziwym fryzjerem! Uwaga! Opakowanie niespodzianka. Dopiero po otwarciu dowiesz się jaka zabawka jest w środku. Cena dotyczy 1 opakowania.

63,38 zł
57,04 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,34 zł

3 osoby kupiły
11
Puzzle 2000 elementów. Anglia, Londyn. Big Ben - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 2000 elementów. Anglia, Londyn. Big Ben
Trefl, 2000
Dostępny
50 szt.

Puzzle składające się z 2000 elementów przedstawiające najsłynniejszą budowlę w Londynie - Big Ben. Po ułożeniu powstanie obraz o wymiarach 96.0 x 68.0 cm. Produkt został wykonany z wysokiej jakości materiałów, z zastosowaniem specjalnego kalandrowanego papieru odbijającego światło, co ułatwia układanie. Produkt został wyprodukowany w Polsce, a do produkcji zostały użyte materiały ekologiczne.

39,99 zł
34,79 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,20 zł

2 osoby kupiły
12
Arab przyszłości 4. Dzieciństwo na Bliskim Wschodzie (1987-1992) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Arab przyszłości 4. Dzieciństwo na Bliskim Wschodzie (1987-1992)
Dostępny
75 szt.

Czwarta część bestsellerowej serii graficznych memuarów Riada Sattoufa obejmuje lata dorastania francuskiego autora. Mały Riad wyrósł na nastolatka. W poprzednich tomach jego dzieciństwo komplikowało się z powodu ścierania się dwóch kultur – francuskiej i syryjskiej – oraz pogłębiającego się kryzysu w związku rodziców. Teraz jego ojciec, Adbel-Razak, wyjechał, by podjąć pracę w Arabii Saudyjskiej i po pielgrzymce do Mekki staje się coraz bardziej religijny, a granica między idealizmem a fanatyzmem coraz bardziej się zaciera. Matka Riada, Clementine, przez lata podążająca za nim z miejsca na miejsce, ma już dość. Nie chce żyć w kraju, w którym kobiety nie mają żadnych praw i wraca z dziećmi do Francji, gdzie mieszka z własną matką... aż do momentu, gdy niespodziewanie pojawia się Abdel-Razak, by zabrać rodzinę w kolejną podróż, której konsekwencje mogą być dramatyczne. „Arab przyszłości” to prawdziwa historia pewnej ekscentrycznej rodziny, pokazująca zaskakujący, pełen niuansów i absurdów obraz Bliskiego Wschodu. Kipiący życiem i nie stroniący od czarnego humoru komiks to popis niesamowitego talentu Riada Sattoufa i dzieło, które już dziś porównuje się do „Mausa” Arta Spiegelmana i „Persepolis” Marjane Satrapi.

99,90 zł
73,93 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 25,97 zł

2 osoby kupiły
13
Jedzenie emocjonalne i inne podjadania. Jak poprawić swoje relacje z jedzeniem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jedzenie emocjonalne i inne podjadania. Jak poprawić swoje relacje z j...
Dostępny
59 szt.

Jedzenie to konieczność ― bez energii, którą nam daje, nie przeżyjemy. Jest jednak czymś znacznie ważniejszym niż tylko naturalnym sposobem na dostarczenie sobie paliwa. Z jedzenia czerpiemy przyjemność, celebrujemy je i potrafimy się nim delektować. Niestety, bywa ono także niebezpieczne ― usidleni przez marketing, ale też przez własne, utrwalane latami złe nawyki żywieniowe, sami wyrządzamy sobie krzywdę, nieodpowiednio się odżywiając. Tyjemy, chorujemy, cierpimy z powodu niedoboru witamin i minerałów. Albo wpadamy w pułapkę kompulsywnego odchudzania lub tak restrykcyjnie przestrzegamy reguł zdrowego odżywania, aż... staje się ono niezdrową obsesją. To nie jest kolejna pozycja poświęcona cudownej, jedynie słusznej i skutecznej diecie. To książka o jedzeniu, o naszych z nim relacjach, często niełatwych, a także o mechanizmach powodujących, że pielęgnujemy szkodliwe nawyki żywieniowe, nawet jeżeli wiemy, że są dla nas złe. Zrozumienie przyczyn, dla których zachowujemy się przy stole czy w sklepie tak, a nie inaczej, stanowi punkt wyjścia do tego, by na nowo poczuć smak życia ― harmonijnego, zrównoważonego, pełnego dobrych emocji. Jak podkreślają autorki, nie ma tu prostych rad czy kilkunastu punktów z zadaniami do wykonania, książka z założenia bowiem ma być źródłem inspiracji, dodać odwagi do wejścia na drogę mądrej zmiany.

37,00 zł
27,38 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,62 zł

2 osoby kupiły
14
Zdrowo przez supermarket. Jak robić dobre zakupy? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zdrowo przez supermarket. Jak robić dobre zakupy?
Dostępny
5 szt.

Poradnik o tym, jak robić zdrowe i przemyślane zakupy Praktyczny poradnik po wszystkich działach w supermarkecie. W przystępny sposób opisujący produkty, analizujący ich skład, rozprawiający się z mitami na temat żywności. Lektura poradnika ma pomóc nam wszystkim – konsumentom – podejmować lepsze decyzje zakupowe. To jeden z pierwszych takich poradników na rynku wydawniczym.

44,90 zł
40,41 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,49 zł

2 osoby kupiły
15
Owoce Ducha Świętego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Owoce Ducha Świętego
Dostępny
2 szt.

Folder wyjaśnia duchowe dary w Biblii oraz zawiera ich formularz, który pomoże Ci poznać Twoje obdarowanie. Broszura wyjaśnia każdy z darów Ducha Świętego oraz co ten dar oznacza. Kiedy stałeś się chrześcijaninem, Duch Święty umieścił w tobie dary duchowe, aby budować innych wierzących zarówno w twoim kościele, jak i na całym świecie. Test darów duchowych pomoże ci zidentyfikować swoje i wyjaśni, jak używać ich dla korzyści innych. Każdy z darów Ducha jest równie ważny. Nie ważne, jakie jest twoje obdarowanie – odgrywasz ważną rolę we wzmacnianiu Kościoła. Doskonałe dla własnego użytku oraz w grupie na lekcjach religii czy spotkaniach biblijnych. Broszura składa się z 12 paneli.

12,00 zł
9,99 zł

Rabat 16,8%
oszczędzasz 2,01 zł

2 osoby kupiły
16
Siła niższa. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Siła niższa. Audiobook
Marta Kisiel, StoryBox
Dostępny
11 szt.

Szanuj anioła swego, bo możesz dostać gorszego! Kontynuacja kultowego Dożywocia. Wymęczony codzienną rutyną, za to oswojony z niecodziennymi zjawiskami Konrad Romańczuk odkrywa, że nie jest jedynym posiadaczem anioła stróża, a dwie takie istoty pod jednym dachem to dopiero początek kłopotów.

29,90 zł
23,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,98 zł

2 osoby kupiły
17
The Camorra Chronicles. Tom 4. Złamane więzi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Camorra Chronicles. Tom 4. Złamane więzi
Dostępny
14 szt.

Czwarty tom nowej serii autorki słynnych „Złączonych”! Kiara i Nino ze Złamanych emocji powracają! Kiara zawsze marzyła o kochającej się rodzinie. Nigdy nie sądziła, że stworzy ją z jednym z braci Falcone. Teraz ma coś, o co warto walczyć. Nino i Kiara zostali naznaczeni przez traumatyczne dzieciństwo. Razem próbują zapomnieć o przeszłości i zbudować dla siebie przyszłość. Jednak Kiara jest związana nie tylko z Nino, ale także z jego braćmi. Dziewczyna postara się chronić każdego z nich. Naprawienie tej rodziny będzie bardzo trudne, szczególnie kiedy na horyzoncie pojawi się matka braci. Kiarze zacznie grozić niebezpieczeństwo, a wtedy może zaryzykować to, co dla Nino jest najcenniejsze – jej własne życie.

44,90 zł
35,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,98 zł

2 osoby kupiły
18
Piórnik tuba mała Kwiaty Best wishes FRESH - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik tuba mała Kwiaty Best wishes FRESH
Fresh
Dostępny
7 szt.

Piórnik z dwoma komorami zamykanymi na zamek. Doskonale nadaje się do szkoły.

18,59 zł
17,99 zł

Rabat 3,2%
oszczędzasz 0,60 zł

1 osoba kupiła
19
Gra Headu Baby Memo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gra Headu Baby Memo
RUSSELL
Dostępny
35 szt.

30,90 zł
27,81 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,09 zł

1 osoba kupiła
20
Jak przeżyć 50 lat i nadal cieszyć się życiem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak przeżyć 50 lat i nadal cieszyć się życiem
Dostępny
31 szt.

Wiek to stan umysłu. Co zrobić, by czuć się młodo w wieku dojrzałym? Wielu uważa, że po przekroczeniu magicznej granicy pięćdziesięciu lat coraz trudniej jest odnaleźć radość życia. Katarzyna Kozłowska na kartach swojej książki udowadnia, że nic bardziej mylnego! Jak wynika z badań, najbardziej produktywny okres w życiu człowieka przypada między 60 a 80 rokiem życia. Autorka barwnie opowiada o swoich doświadczeniach, zapewniając, że w wieku pięćdziesięciu kilku lat czuje się lepiej niż kiedykolwiek, i podpowiada, co robić, by naprawdę cieszyć się życiem w tym okresie. Korzysta nie tylko z własnych przeżyć, ale i z literatury, przedstawiając naukowe opracowania i analizy. Sukces swego dobrego samopoczucia opiera na filozofii 5S, w skład której wchodzą: sen, sport, seks, stoicyzm i szajba. Będzie pozytywnie, niebanalnie, z dużą dawką endorfin i szczerego uśmiechu! Jesteście gotowi na taką rewolucję?

34,99 zł
25,54 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,45 zł

1 osoba kupiła
21
1001 porad dla wspinaczy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
1001 porad dla wspinaczy
Dostępny
687 szt.

Tłumaczenie: Treter Krzysztof

69,90 zł
53,82 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 16,08 zł

1 osoba kupiła
22
Epidemia smartfonów. Czy jest zagrożeniem dla zdrowia, edukacji i społeczeństwa? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Epidemia smartfonów. Czy jest zagrożeniem dla zdrowia, edukacji i społ...
Manfred Spitzer, StoryBox
Dostępny
61 szt.

W ciągu minionej dekady smartfony podbijały świat w oszałamiającym tempie, zmieniając codzienność użytkowników w stopniu, w jakim nie udało się to dotąd żadnej technicznej nowince. Towarzyszą nam od rana do wieczora w pracy i w życiu prywatnym – wygląda na to, że nie możemy się bez nich obyć. Wielu ludzi dostrzega pozytywne strony korzystania z tych urządzeń, nieliczni zastanawiają się nad ich negatywnym wpływem na nasze myślenie, odczuwanie i działanie, a także na zdrowie. Czy mamy powody do obaw? Najwyższy czas przyjrzeć się faktom.

34,95 zł
27,96 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,99 zł

2 osoby kupiły
23
Podejrzany na wieki wieków. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podejrzany na wieki wieków. Audiobook
Jacek Getner, StoryBox
Dostępny
4 szt.

„Kryminał to taki romans, tyle że z trupem w tle”, mawia Basia Kotula, która kierując się tym mottem, stara się pomóc swojemu narzeczonemu Bazylemu. Bazyli, autor sloganów reklamowych, nie po raz pierwszy znalazł się na celowniku policji. Tym razem jest podejrzany o zabicie swojego irytującego klienta, a jego ukochana Basia podejrzewa go o romans z byłą dziewczyną Agnieszką… Bo Podejrzany na wieki wieków to w ogóle bardzo podejrzana książka! Tu wszyscy wszystkich podejrzewają. Basia Kotula sama staje się obiektem podejrzeń przystojnego podkomisarza Rafała Martusia, który posądza ją o pomaganie narzeczonemu i utrudnianie śledztwa. Partner Martusia, komisarz Gąsior, podejrzewa kolegę o to, że Barbara mu się podoba. Zaś Barbara podejrzewa, że przystojny Rafał jest głupi i dlatego chce zamknąć jej narzeczonego. Postanawia jednak udowodnić podkomisarzowi, że zabójcę łatwiej znaleźć, słuchając serca niż rozumu. Jakby tego było mało, wszyscy bliscy nieboszczyka podejrzewają siebie nawzajem o morderstwo…

29,95 zł
23,96 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,99 zł

1 osoba kupiła
24
Puzzle 2000 elementów. Popołudnie w Paryżu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 2000 elementów. Popołudnie w Paryżu
Trefl, 2000
Dostępny
81 szt.

Puzzle składające się z 2000 elementów przedstawiające malowniczy Paryż. Po ułożeniu powstanie obraz o wymiarach 96.0 x 68.0 cm. Produkt został wykonany z wysokiej jakości materiałów, z zastosowaniem specjalnego kalandrowanego papieru odbijającego światło, co ułatwia układanie. Produkt został wyprodukowany w Polsce, a do produkcji zostały użyte materiały ekologiczne.

44,00 zł
38,28 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,72 zł

1 osoba kupiła
25
Cerkwie w Polsce południowo-wschodniej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cerkwie w Polsce południowo-wschodniej
Dostępny
74 szt.

To książka o pięknie i misterium cerkwi. Zostały w niej zaprezentowane fotografie niemal dwustu obiektów z tej części historycznej eparchii przemyskiej, która po II wojnie światowej znalazła się w granicach Polski oraz kilka świątyń położonych na południowym krańcu diecezji chełmskiej. Wertując karty albumu, stajemy się uczestnikami wyjątkowej wędrówki szlakiem cerkwi, poczynając od Szlachtowej i wiosek nad górnym Popradem, dolinami oraz grzbietami Beskidu, Bieszczadów i Pogórza, po Roztocze i południowy kraniec Lubelszczyzny. „Kościół wschodni na interesującym nas terenie jest rodzimym, o ponad tysiącletniej historii – wywiedzionej z chrztu Księcia Włodzimierza Wielkiego i Rusi Kijowskiej w 988 roku, a eparchia przemyska zaliczana jest do jego najstarszych dziedzin administracyjnych. Pomimo zniszczeń jakie miały miejsce po 1947 roku, na obszarze południowo-wschodniej Polski zachowało się kilkaset cerkwi. Najstarsza – murowana świątynia w Posadzie Rybotyckiej, pochodzi z początku XV wieku i posiada unikalny zespół malowideł ściennych. Najbardziej sędziwe drewniane cerkwie pamiętają XVI stulecie. Służą dzisiaj prawosławnym, grekokatolikom i rzymskim katolikom. Wznoszone są również nowe, zawsze kształtowane w sposób nawiązujący do wiekowej tradycji. Zaproszenie do spotkania z Cerkwią, jakie kieruje do nas Kamil Paluszek jest intuicyjną a zarazem kształtowaną latami umiejętnością dzielenia się pięknem i wrażliwością na nie. Autor tych fotografii wpisuje Świątynię w krajobraz, aby za chwilę schylić się po drobiazg, którego nie dostrzegli inni. Chociaż w XXI wieku przestrzeń dookoła nas częściej bywa eksploatowana niż mądrze kształtowana, on nie ucieka się do jej fałszowania. Nie musi tego robić – potrafi patrzeć, a jego obrazy w naturalny sposób tchną pięknem tego co uniwersalne i poza czasem. Ten album sprawi, że baczniej rozejrzymy się wokół i zadziwi nas to, co umykało naszej uwadze, albo uważaliśmy za znane...” – Jarosław Giemza

159,90 zł
119,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 39,97 zł

1 osoba kupiła
26
Ukryta sieć. Tom 3. Gdziekolwiek spojrzysz. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ukryta sieć. Tom 3. Gdziekolwiek spojrzysz. Audiobook
Jakub Szamałek, StoryBox
Dostępny
11 szt.

Wielki finał bestsellerowej serii „Ukryta sieć”. 2020 rok. W Żelaznej Górze dochodzi do katastrofalnego wycieku na terenie kopalni miedzi. W ręce analityków złośliwego oprogramowania trafia tajemniczy wirus. Reporterka Julita Wójcicka odkrywa, że złoczyńcy, których nieprzerwanie śledzi od dwóch lat, zainteresowali się nagle... zbiorami bibliotecznymi. To, co łączy wszystkie, pozornie niepasujące do siebie wątki, to Sztuczna Inteligencja. Nic już nie będzie takie samo jak przedtem. Przeciwnik okaże się silniejszy niż kiedykolwiek. Wartka akcja, charyzmatyczna główna bohaterka, mocne osadzenie we współczesnej rzeczywistości oraz realność przedstawionych wydarzeń sprawiają, że po przeczytaniu powieści trudno się otrząsnąć.

29,90 zł
23,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,98 zł

1 osoba kupiła
27
Cry Babies Magic Tears. Laleczka Disney, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cry Babies Magic Tears. Laleczka Disney, mix wzorów
TM Toys
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.01

Nowa wersja Cry Babies - Disney przedstawiajaca najpopularniejsze postaci ze swiata Disneya tym razem jako Cry Babies Magic Tears. Uwaga! Mix wzorów. Towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 szt.

88,40 zł
79,56 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,84 zł

1 osoba kupiła
28
Przywództwo w świecie VUCA. Jak być skutecznym liderem w niepewnym środowisku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przywództwo w świecie VUCA. Jak być skutecznym liderem w niepewnym śro...
Dostępny
14 szt.

VUCA menedżerze! Witaj w nowej, niepewnej rzeczywistości. Witaj, zanurz się w niej i nie utoń. Co więcej, pływaj skutecznie i kieruj innymi tak, by i oni nie utonęli – ani Twoi pracownicy, ani Twoja firma. Termin VUCA odnosi się do działania w świecie XXI wieku, w którym stare, dobre czasy przewidywalności, stabilności, równomiernego wzrostu i braku spektakularnych niespodzianek od losu włożyć należy między historyczne bajki. Dziś rządzi niepewność i nieprzewidywalność, a kolejne tzw. czarne łabędzie, czyli zdarzenia nieprawdopodobne, jak pojawienie się pandemii wywołanej wirusem COVID, wydają się być już tylko kwestią czasu... Jak w tej sytuacji funkcjonować jako lider, osoba odpowiedzialna za dobrostan i rozwój firmy oraz ludzi w owej firmie zatrudnionych? W książce znajdziesz m.in.: • 10 sposobów na sprawne przywództwo w świecie VUCA, • 15 wskazówek dotyczących zarządzania wirtualnymi zespołami, • 25 zachowań zwycięskich zespołów, • 60 narzędzi i modeli przydatnych przy podejmowaniu decyzji, kreowaniu wizji przywództwa, samoocenie lidera, rekrutacji, we współpracy w zespole, w zarządzaniu zmianą i budowaniu zwinności w organizacji.

59,00 zł
43,66 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 15,34 zł

1 osoba kupiła
29
Cry Babies Magic Tears. Tutti Frutti. Fabryka lalki Pia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Cry Babies Magic Tears. Tutti Frutti. Fabryka lalki Pia
TM Toys
Dostępny
2 szt.

Odkryj fabrykę Tutti Frutti! Baw się z Pią w różnych częściach fabryki i używaj jej akcesoriów do robienia koktajli, dżemów, soków i galaretek. Daj jej butelkę do picia, ściśnij jej brzuszek, a będzie płakać prawdziwymi łzami. Ten zestaw to magia! Wymieszaj płyn z dodatkami, a następnie dodaj sekretny składnik… magiczne łzy. Rób dżemy, galaretki, soki i koktajle, tak jak w animowanej treści.

296,80 zł
124,66 zł

Rabat 58,0%
oszczędzasz 172,14 zł

1 osoba kupiła
30
Piłka Miękka Kolorowa 10 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piłka Miękka Kolorowa 10 cm
Lena
Dostępny
22 szt.

Super miękka piłka o średnicy 10 cm. Swym wyglądem przypomina piłkę do footballu. Występuje w czterech wersjach kolorystycznych. Zabawka przeznaczona: dla dzieci w wieku od 2 lat.Wymiary: op. 37x28x10 cm

16,90 zł
15,99 zł

Rabat 5,4%
oszczędzasz 0,91 zł

1 osoba kupiła
31
Piórnik tuba duża I love you so much z flamingiem, fioletowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik tuba duża I love you so much z flamingiem, fioletowy
Fresh, 1
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.25

Piórnik typu saszetka zamykany na zamek błyskawiczny z przywieszką w kształcie serduszka. Popularny wzór z flamingiem przyciąga uwagę i spodoba się najmłodszym! Piórnik ma jedną komorę w której umieszczono kieszeń na zamek oraz przegródkę na przybory do pisania.

38,40 zł
36,48 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,92 zł

1 osoba kupiła
32
Jak nie bać się ciemności? Z poradnika smyka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak nie bać się ciemności? Z poradnika smyka
Dostępny
41 szt.

Julek, główny bohater książeczki, podsuwa pięć zabawnych i kreatywnych sposobów poradzenia sobie ze strachem przed ciemnością. Bez trudu może je wypróbować każdy maluch. Ilustracje, naśladujące dziecięce rysunki, skupiają uwagę małych czytelników, pomagają oswoić strach i radzić sobie w trudnych sytuacjach. Książka jest skierowana również do rodziców – znajdą w niej praktyczne porady psychologa, które podpowiedzą, jak pomóc dziecku odczuwającemu strach przed ciemnością.

24,90 zł
17,99 zł

Rabat 27,8%
oszczędzasz 6,91 zł

1 osoba kupiła
33
Przemoc Nie! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przemoc Nie!
Dostępny
79 szt.

Istnieją różne rodzaje przemocy: słowna, cielesna, psychiczna... Przemoc, którą stosujemy, i przemoc, której jesteśmy ofiarami. W każdym przypadku prowadzi ona do zła, sprawia, że życie staje się ciągłą walką. Ten miniporadnik uczy, jak sprzeciwiać się przemocy, pomaga zrozumieć jej źródła, pokazuje, jak nad nią zapanować, by życie było piękniejsze.

29,00 zł
20,88 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,12 zł

1 osoba kupiła
34
Cobi 30146. Little Live Pets. Cutie Cuts, piesek różowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cobi 30146. Little Live Pets. Cutie Cuts, piesek różowy
Cobi
Dostępny
7 szt.

Zmień kudłaczka w eleganckiego psiaczka! Sprawdź jaki piesek kryje się pod futerkiem. Ostrzyż go przy pomocy golarki, następnie wykąp, wysusz i uczesz. Dodaj akcesoria ukryte w salonie (otwórz wszystkie drzwiczki, aby je znaleźć). Pomaluj pazurki pieska przy pomocy „magicznego lakieru”. Z ostrzyżonej sierści pieska możesz zrobić dla niego poduszkę. Piesek w opakowaniu jest różowy, ale nie wiesz jakiej rasy piesek ukryty jest w środku: York czy Buldog Francuski. To będzie dopiero niespodzianka! Zawartość opakowania: • piesek niespodzianka, • golarka, • 7 akcesoriów. Zasilanie: 2 baterie AAA/LR03 (w zestawie znajdują się baterie do celów demonstracyjnych.) Wymiary opakowania: 28.0 x 12.5 x 30.0 cm

209,33 zł
188,40 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 20,93 zł

1 osoba kupiła
35
Czerń rubinu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czerń rubinu
Dostępny
26 szt.

Koszmary z dzieciństwa to tylko preludium do prawdziwego dramatu. Luiza Dot od dziecka miała wrażenie, że nie pasuje do ułożonego życia jej rodziców. Widziała i słyszała więcej niż zwykli śmiertelnicy, co nieustannie ściągało na nią kłopoty. Jednak dopiero dramatyczne przeżycie przelało czarę goryczy, popychając ją ku tragicznemu końcowi. Dawid Drwal, najpotężniejszy Wojownik, zmagając się z własnymi demonami, robi wszystko, by ochronić poddanych. Tak samo jak z całych sił próbuje odnaleźć kobietę, którą niegdyś zawiódł. Nie liczy się nic innego. Do czasu, aż na jego drodze staje nieświadoma własnej wyjątkowości Widząca, wprowadzając do jego niebezpiecznego życia jeszcze większy chaos. W pojedynkę są niebezpieczni i śmiercionośni, a razem stają się niepokonani. Wkrótce będą musieli zmierzyć się z niewyobrażalnie trudną misją: ocalić od zagłady ich Wymiar i zapobiec wojnie, która może pogrążyć miliony istnień. Czy tych dwoje będzie w stanie udźwignąć konsekwencje podjętych decyzji i stanąć oko w oko z przeznaczeniem?

48,99 zł
35,76 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,23 zł

1 osoba kupiła
36
Brylanty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brylanty
Dostępny
38 szt.

Powieść wpisująca się w nurt żydowskiej literatury społeczno-obyczajowej, przedstawia przełomowy dla Europy okres pierwszej wojny światowej. Na tym tle autorka kreśli rozbudowane portrety poszczególnych postaci oraz osadza je w szerokim społecznym kontekście. Burzliwości opisywanych przez Kreitman czasów towarzyszą dramatyczne zmiany w łonie rodziny żydowskiej. Pisarka żywo i przekonująco przedstawia perypetie wzbogaconych migrantów z polskiego miasteczka, których dzieci, wychowane wedle zachodnioeuropejskich burżuazyjnych wzorców, odcinają się od wartości istotnych dla swych rodziców. Brylanty to zarówno mikrostudium świata i rodziny w rozpadzie, jak i gorzko-satyryczna przestroga przed kulturowym i religijnym wykorzenieniem prowadzącym do rozchwiania, a nawet całkowitej zguby jednostki.

92,90 zł
66,89 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 26,01 zł

1 osoba kupiła
37
Wysłuchaj mnie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wysłuchaj mnie
Dostępny
20 szt.

Nigdy nie wątp w to, że zasługujesz na życie. Aneta ma wszystko, co tylko może sobie wymarzyć młoda kobieta ? kochającego męża, wspaniałego synka, własny dom i rodziców zawsze chętnych do pomocy. Z radością oczekuje drugiego dziecka. Kiedy jednak rodzi się Emilka, wszystko idzie nie tak, ja powinno. Aneta, zamiast płakać ze szczęścia? wymiotuje, kiedy próbuje przytulić noworodka. Dziecko wydaje się jej obce, zimne i obrzydliwe. Kobieta nie czuje nic poza chłodem i odrazą, bólem głowy i całego ciała. Sytuację pogarsza fakt, że jej córeczka nie chce ssać piersi. Początkowa nadzieja, że wszystko ułoży się po wyjściu ze szpitala, szybko się ulatnia ? w domu Anety zaczyna rządzić jej toksyczna i apodyktyczna matka. Powrotu do pełni sił nie ułatwia jej również rodzinna tajemnica sprzed lat. Wydaje się, że każdy dzień zbliża członków tej rodziny do nieuchronnej katastrofy. Czy miotająca się w sidłach depresji poporodowej Aneta przekroczy ostatnią granicę?

36,99 zł
27,00 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,99 zł

1 osoba kupiła
38
Prawdziwa dwunastka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prawdziwa dwunastka
Dostępny
150 szt.

Zbiór Prawdziwa dwunastka to premierowe wydanie opowiadań Bogdana Widery wybitnego dziennikarza i radiowca, który przeszedł do historii jako legendarny, lubiany przez czytelników Starzyk z ostatniej, felietonowej strony tygodnika „Gość Niedzielny”. Nie wszystkie ujrzały światło dzienne za życia twórcy, część udało się odzyskać z jego dwóch starych komputerów, więc ich lektura jest tym bardziej pasjonująca. Opowiadania Widery mają coś z klimatu prozy Bohumila Hrabala, ale też Heimito von Doderera, których cenił i czytał. Jak Hrabal ze szczegółów zwyczajnego życia, na które nikt inny nie zwróciłby uwagi, buduje zapadające w pamięć historie. Od jednego kufla piwa w tytułowej Prawdziwej dwunastce zaczyna się pasjonująca opowieść o życiu bohaterów za czasów komunistycznej Czechosłowacji. Po mistrzowsku jak von Doderer, który przez pryzmat ludzkich losów ukazuje schyłek cesarstwa w Austrii, Widera przedstawia chylącą się ku upadkowi epokę PRL-u. To proza mięsista, pełna humoru, czasem dosadnego języka, ale kiedy trzeba subtelna i pełna poezji. Bo Widera, jak rzadko kto, potrafi się przyznać do wiary w romantyczną miłość, która nawet jeśli się nie spełnia, przez samo pragnienie jest stale obecna w przemijającym świecie. Autor dobrze zna życie, a więc nie może w niej braknąć złotych myśli na marginesie opisu często gorzkiej rzeczywistości bo, jak mawiał: „gdzie jest wielka mądrość tam jest wielki smutek”. Dodatkowymi atutami tych tekstów jest świetna polszczyzna, mistrzowskie budowanie nastroju, nienachalne przekazywane przesłanie. Psychologiczna wiedza, głęboka intuicja, zmysł obserwacji oraz literacki talent Widery są gwarancją, że czytanie tych opowiadań jest nie tylko przyjemne, ale zbliża do tajemnicy życia. Dlatego, że autor nie ulega jakimkolwiek ideologicznym złudzeniom, ale trzyma się ziemi: faktów, ludzi, słów i uczuć. Może dlatego ta lektura tak chwilami boli. Ale jest to ból zdecydowanie wart przeżycia. Bogdan Widera (26.06.1947-10.12.2020) to dziennikarz, radiowiec, satyryk, krytyk literacki, pisarz, teatrolog, prowadził wydawnictwo Parol. Znawca historii i kultury Górnego Śląska. Był redaktorem w Radio Katowice, „Gościu Niedzielnym”, „Miesięczniku Śląsk”. W latach 1990-1995 był prezesem katowickiego oddziału Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich. Był jednym z członków założycieli Związku Górnośląskiego i Śląskiego Towarzystwa Filmowego. W latach 1998-2002 był współpracownikiem Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Bogdan Widera wywodził się ze znanego na śląsku rodu Widerów. Jego dziadek Ignacy Widera był powstańcem śląskim, ojciec Aleksander Widera (1917-2002) był znanym literatem, folklorystą, patriotą polskim. W domu rodzinnym Widery gościła elita kulturalna lat powojennych - m.in. Gustaw Morcinek, Wilhelm Szewczyk, Jan Wypler, Paweł Steller, Jan Józef Szczepański. Partnerem wydania książki jest Miasto Katowice.

42,00 zł
37,80 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,20 zł

39
Time Clocks, 2 LP black - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Time Clocks, 2 LP black
Joe Bonamassa, Mystic Production
Dostępny
5 szt.

Lista utworów: A1. Pilgrimage A2. Notches A3. The Heart That Never Waits B1. Time Clocks B2. Questions And Answers B3. Mind's Eye C1. Curtain Call C2. The Loyal Kind D1. Hanging On A Loser D2. Known Unknowns

139,90 zł
128,71 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 11,19 zł

40
Time Clocks, 2 LP gold - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Time Clocks, 2 LP gold
Joe Bonamassa, Mystic Production
Dostępny
20 szt.

Lista utworów: A1. Pilgrimage A2. Notches A3. The Heart That Never Waits B1. Time Clocks B2. Questions And Answers B3. Mind's Eye C1. Curtain Call C2. The Loyal Kind D1. Hanging On A Loser D2. Known Unknowns

139,90 zł
128,71 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 11,19 zł

41
Time Clocks, CD Box Deluxe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Time Clocks, CD Box Deluxe
Joe Bonamassa, Mystic Production
Dostępny
20 szt.

Lista utworów: 1 Pilgrimage 2 Notches 3 The Heart That Never Waits 4 Time Clocks 5 Questions And Answers 6 Mind's Eye 7 Curtain Call 8 The Loyal Kind 9 Hanging On A Loser 10 Known Unknowns CD Box zawiera: Joe Bonamassa – Time Clocks Digipack CD 2x Joe Bonamassa-themed coasters 10x postcards – 1 design for each song 3x Joe Bonamassa guitar picks

97,90 zł
90,07 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 7,83 zł

42
Przerwane milczenie. Na gruzach World Trade Center. Polskie historie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przerwane milczenie. Na gruzach World Trade Center. Polskie historie
Dostępny
58 szt.

Dopiero po 10 latach od tragicznych zamachów na World Trade Center w Nowym Jorku ponownie pojawił się w Strefie Zero. Po 20 latach zdecydował się przerwać milczenie. Jan Szumański kierował pracami porządkującymi niebezpieczne zgliszcza i z bliska widział przerażające sceny, które już na zawsze wryły się w jego pamięć. Książka Kamila Tureckiego to pełna zwrotów podróż przez barwne życie Jana i jego najbliższych, którzy tuż przed stanem wojennym zatrwożeni opuścili Polskę, by spełnić amerykański sen. Nowy Jork pokazał im jednak swoje mroczne oblicze. Najpierw straszna bieda zaglądała w oczy, później pojawił się paraliżujący strach przed bezlitosnymi gangami. Kiedy wydawało się, że najgorsze już za nimi, nadszedł 11 września 2001 roku. Autor rozmawia też z Polakami, którzy przeżyli atak na WTC i krewnymi ofiar. Koszmar tamtego słonecznego wtorku do dziś odciska na nich bolesne piętno, a apokaliptyczne obrazy wciąż mają przed oczami. Tak, jakby to było wczoraj... „Od tamtego dnia minęło już 20 lat. Dorasta pokolenie, które na szczęście nie oglądało na żywo płonących wież WTC. Ta tragedia ma też bardzo ważny wątek polski i wpisuje 11 września w historię naszego kraju. Kamil Turecki ten fragment historii naszego kraju swą książką zapisuje.” – Bartosz Węglarczyk „Wielokrotnie byłem w miejscach opisanych w tej książce i spotkałem jej wielu bohaterów, a jednak Kamil Turecki odsłania historie, których nigdy wcześniej nie znałem. Jan Szumański był również bohaterem naszych materiałów dla telewizji. To niezwykły człowiek, a jego wiedza o Ground Zero jest absolutnie wyjątkowa. Z tak bliska tego miejsca z pewnością jeszcze nie znaliście.” – Piotr Kraśko

44,90 zł
32,33 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,57 zł

43
El Dos, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
El Dos, CD
GRINDER BLUES, Good To Go
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.21

1.Another Way Around 2.Everybody 3.Gotta Get Me Some of That 4.Who Wants a Spankin 5.When the Storm Comes 6.Somebody 7.Keep Away 8.Hold Me Close 9.Hand of God 10.King Without a Throne

58,90 zł
55,37 zł
Powiadomienie

Rabat 6,0%
oszczędzasz 3,53 zł

44
Never Enough Snuff, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Never Enough Snuff, CD
Abramelin, Mystic Production
Dostępny
5 szt.

1.Never Enough Snuff 2.Knife-Play 3.Full Gore Whore] 4.Moon Dogs 5.The Peeler 6.Horror-Zontal 7.Play With Your Prey 8.Sparagmos 9.A Head Fuck 10.Pleasures 2019

62,90 zł
57,87 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,03 zł

45
Shamatanic, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Shamatanic, CD
SATURNIAN MIST, Mystic Production
Dostępny
18 szt.

1.Ill-Mystic 2.Blood Magick 3.Chaos Is The Law 4.The Manifestation 5.Altar Of Flesh And Blood 6.The End Times 7.Arbatel Of Black Magick 8.Shamatanic

62,90 zł
57,87 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,03 zł

46
Dieta Stwórcy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dieta Stwórcy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.06

Dieta Stwórcy to książka oparta na Piśmie Świętym i badaniach naukowych. Pokazuje nie tylko, jak odzyskać pełne zdrowie, lecz również, jak je utrzymać. Zapierająca dech w piersiach historia powrotu do zdrowia Jordana Rubina cierpiącego na chorobę Leśniewskiego-Crohna. Dowiedz się, jak nieuleczalnie chory mężczyzna odzyskał zdrowie i odkrył ponadczasowe zasady żywieniowe najzdrowszego narodu na świecie. Dzięki książce osiągniesz i utrzymasz idealną wagę, poprawisz swój wygląd, wzmocnisz układ odpornościowy, odzyskasz energię, zredukujesz stres, uregulujesz trawienie. ?Na długo przed odkryciem syntetycznych witamin ludzie [?] cieszyli się długowiecznością, nie cierpiąc na niedobory witamin lub poważniejsze choroby?. ?Zapobieganie chorobom i utrzymywanie dobrego stanu zdrowia nie zaczyna się od izby przyjęć i pobytu na oddziale intensywnej terapii, tylko od codziennych decyzji, które kształtują nasz styl życia?. (Dr Jordan S. Rubin) Dieta Stwórcy jest wyjątkową pozycją na polskim rynku wydawniczym. Solidna analiza biblijnych zaleceń oraz przekonywująca argumentacja poparta badaniami naukowymi i obserwacją poprawy własnego stanu zdrowia, aż do pełnego uleczenia, legły u podstaw sukcesu polecanej przeze mnie.

35,00 zł
29,40 zł
Powiadomienie

Rabat 16,0%
oszczędzasz 5,60 zł

47
A, LP + CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
A, LP + CD
/A, Good To Go
Dostępny
8 szt.

121,90 zł
114,59 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 7,31 zł

48
War Culture, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
War Culture, CD
Perfect World, Mystic Production
Dostępny
8 szt.

Lista utworów: 1. Quarantine 2. Lariat 3. My Time Runs Out 4. King Of The Night 5. World Of Execution 6. Breaking News 7. I Walk 8. Wrest 9. War Culture 10. Human Targets 11. Mission 12. Exchange 13. Become What You Hate

62,90 zł
57,87 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,03 zł

49
Sześć opowieści o tym, jak godnie przeżyć życie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sześć opowieści o tym, jak godnie przeżyć życie
Dostępny
150 szt.

Sześć opowieści o tym, jak godnie przeżyć życie to to wybór reprezentatywnych dla autora, zróżnicowanych tematycznie tekstów, skierowanych zarówno do młodzieży, jak i dorosłego odbiorcy. Kaczorowski sięga do rozmaitych tropów literacko-teatralnych od starożytnych, przez bajkowe, czy popkulturowe. Autor w przewrotny i błyskotliwy sposób krąży wokół dylematu, czy i jak „godnie przeżyć życie”. Do planowanego pierwotnie „pięcioksiągu” dodany został tekst pisany w pandemicznej rzeczywistości, nagrodzonyw Konkursie na Sztukę Teatralną dla Dzieci i Młodzieży − Achilleis 2021. „„Sztuki Tomasza Kaczorowskiego są aktualne, interwencyjne, zabierają głos w sprawach wielkiej wagi i mają zarazem szczególny potencjał teatralny. Autor eksperymentuje zarówno z językiem, jak i dramatem jako gatunkiem literackim, bada możliwości teatru, siłę improwizacji, zasady performansu, a także użyteczność animantów, od klasycznych pacynek i marionetek, po abstrakcyjne twory wyobraźni” – Halina Waszkiel, „Teatr Lalek” Tomasz Kaczorowski – reżyser i autor tekstów dla teatru i koncepcji działań edukacyjnych. Jego spektakle pokazywane były na ogólnopolskich i międzynarodowych festiwalach i przeglądach. Jest laureatem głównej nagrody w konkursie dramaturgicznym organizowanym przez Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku i Teatr Nowy w Krakowie (Las Villas), głównej nagrody w 32. Konkursie na Sztukę Teatralną dla Dzieci i Młodzieży organizowanym przez poznańskie Centrum Sztuki Dziecka (Achilleis 2021) oraz III nagrody w 28. edycji tegoż konkursu (z czuba…).

35,00 zł
27,30 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 7,70 zł

50
When Fire Rains Down From The Sky Mankind Will Reap As It Has Sown, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
When Fire Rains Down From The Sky Mankind Will Reap As It Has Sown, CD
Anaal Nathrakh, Mystic Production
Dostępny
12 szt.

1.Cataclysmic Nihilism 2.How the Angels Fly In (We Can Never Be Forgiven) 3.Never Fucking Again [Explicit] 4.Genesis of the Antichrist 5.Atavism 6.When Fire Rains Down from the Sky, Mankind Will Reap as It Has Sown

44,90 zł
41,31 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,59 zł

51
At The Moment, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
At The Moment, CD
Mano Le Tough, Good To Go
Dostępny
11 szt.

Lista utworów: 1. Man Of Aran 04:08 2. Empty Room 03:32 3. Snow On Bamboo 02:38 4. Aye Aye Mi Mi 05:35 5. Moment To Change 03:11 6. Fadó Fadó 04:48 7. Pompeii 06:32 8. No Road Without A Turn (PAMPADIGI001) 04:38 9. New/cycles 03:32 10. So Many So Silent 04:52 11. Short Cuts 02:26 12. Together 04:41

58,90 zł
55,37 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 3,53 zł

52
Visual Lies, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Visual Lies, LP
Lizzy Borden, Mystic Production
Dostępny
9 szt.

Lista utworów: 1. Me Against the World 2. Eyes of a Stranger 3. Shock 4. Lord of the Flies 5. Voyeur (I'm Watching You) 6. Outcast 7. Visions 8. Den of Thieves 9. Visual Lies

97,90 zł
90,07 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 7,83 zł

53
Free, 2 LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Free, 2 LP
Osi, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.15

Lista utworów: LP 1 Strona A: 1. Sure You Will 2. Free 3. Go 4. All Gone Now Strona B: 1. Home Was Good 2. Bigger Wave 3. Kicking 4. Better LP 2 Strona C: 1. Simple Life 2. Once 3. Our Town Strona D: 1. Osidea 9 2. Set It On Fire 3. Communicant 4. When You're Ready (Demo) 5. Remain Calm 6. Old War

128,90 zł
118,59 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 10,31 zł

54
Leaves Of Zaqqum, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Leaves Of Zaqqum, CD
Demon Incarnate, Good To Go
Dostępny
8 szt.

1.In Disguise 2.The Liar's Tongue 3.To Resist 4.Longing for, Pt. 1 5.Black Veil 6.Lunar Majestic 7.Over the Under 8.Longing for, Pt. 2 9.Serve the Cause 10.Grave Worms

58,90 zł
55,37 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 3,53 zł

55
Homage. The Silence Inside, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Homage. The Silence Inside, CD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.31

Lista utworów: 1. I Will Wade Out 2. Sometimes 3. The Meaning of Existence 4. The House Dog's Grave 5. Buddha in Der Glorie 6. Silentium 7. Vril 8. Swan 9. There Will Come Soft Rains 10. Sonus 11. Leisure 12. When You Are Old 13. Modum 14. A Star Here and a Star There 15. A Community of the Spirit

58,90 zł
55,37 zł
Powiadomienie

Rabat 6,0%
oszczędzasz 3,53 zł

56
Hell Is Empty And All The Devils Are Here, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hell Is Empty And All The Devils Are Here, CD
Anaal Nathrakh, Mystic Production
Dostępny
15 szt.

1.Solifugae (Intro) 2.Der Hölle Rache Kocht in Meinem Herzen 3.Screaming of the Unborn 4.Virus Bomb 5.The Final Absolution 6.Shatter the Empyrean 7.Lama Sabachthani 8.Until the World Stops Turning 9.Genetic Noose 10.Sanction Extremis (Kill Them All) 11.Castigation and Betrayal

44,90 zł
41,31 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,59 zł

57
Influence Denied, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Influence Denied, CD
Eradicator, Good To Go
Dostępny
6 szt.

1.Driven by Illusion 2.Hate Preach 3.Echo Chamber 4.Influence Denied 5.5-0-1 6.Jackals to Chains 7.Mondays for Murder 8.Hypocrite 9.Descent into Darkness 10.Anthropocene

58,90 zł
55,37 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 3,53 zł

58
Give Em The Axe, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Give Em The Axe, LP
Lizzy Borden, Mystic Production
Dostępny
8 szt.

Lista utworów: Strona A 1. Give 'Em the Axe 02:55 2. Kiss of Death 02:24 Strona B 3. No Time to Lose 02:36 4. Long Live Rock 'n' Roll (Rainbow cover) 03:54

97,90 zł
90,07 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 7,83 zł

59
Erlosung - The Victory Of Light Deluxe Edition, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Erlosung - The Victory Of Light Deluxe Edition, CD
Blutengel, Mystic Production
Dostępny
6 szt.

1.Illuminate My Soul 2.Wir sind das Licht 3.We Are Not Dead 4.Seasons 5.Wer ist dein Meister? 6.Deine Dämonen 7.I Am the Darkness 8.Erlöse Mich 9.Wie Sand 10.No Religion 11.Darkness Awaits Us 12.We Fall 13.The Victory of Light 14.Hand in Hand 1.Herrschaft 2.Freak Out 3.She's Not a Saint 4.Purple Sky 5.Angel's Cry 6.New World 7.Wir Sind Unsterblich 8.Old (Hidden Track)

92,90 zł
85,47 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 7,43 zł

60
Erlosung - The Victory Of Light, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Erlosung - The Victory Of Light, CD
Blutengel, Mystic Production
Dostępny
15 szt.

1.Illuminate My Soul 2.Wir sind das Licht 3.We Are Not Dead 4.Seasons 5.Wer ist dein Meister? 6.Deine Dämonen 7.I Am the Darkness 8.Erlöse Mich 9.Wie Sand 10.No Religion 11.Darkness Awaits Us 12.We Fall 13.The Victory of Light 14.Hand in Hand 1.Herrschaft 2.Freak Out 3.She's Not a Saint 4.Purple Sky 5.Angel's Cry 6.New World 7.Wir Sind Unsterblich 8.Old (Hidden Track)

58,90 zł
54,19 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,71 zł

61
The Sisters Of Mercy Tribute, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
58,90 zł
55,37 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 3,53 zł

62
Free, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Free, CD
Osi, Mystic Production
Dostępny
20 szt.

1.Sure You Will 2.Free 3.Go 4.All Gone Now 5.Home Was Good 6.Bigger Wave 7.Kicking 8.Better 9.Simple Life 10.Once 11.Our Town 12.Osidea 9 13.Set It on Fire 14.Communicant 15.When You're Ready (Demo) 16.Remain Calm 17.Old War 18.Go (Console Remix) 19.Kicking (Kevin Moore Remix) 20.Home Was Good (Kevin Moore Remix)

79,90 zł
73,51 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,39 zł

63
When Fire Rains Down From The Sky Mankind Will Reap As It Has Sown LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
When Fire Rains Down From The Sky Mankind Will Reap As It Has Sown LP,...
Anaal Nathrakh, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.13

1.Cataclysmic Nihilism 2.Genesis of the Antichrist 3.How the Angels Fly In (We Can Never Be Forgiven) 4.Atavism 5.Never Fucking Again 6.When Fire Rains Down from the Sky, Mankind Will Reap as It Has Sown

97,90 zł
90,07 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 7,83 zł

64
The Reality Of Miracles, LP, purpurowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Reality Of Miracles, LP, purpurowy
Lionheart, Good To Go
Dostępny
5 szt.

Lista utworów: 1. Salvation 2. Thine Is The Kingdom 3. High Plains Drifter 4. The Reality Of Miracles 5. Five Tribes 6. Behind The Wall 7. All I Want Is You 8. Widows 9. Kingdom Of The East 10. Outlaws Of The Western World 11. Overdrive 12. The First Man 13. Still It Rains On Planet Earth (Lacrimosa)

164,90 zł
155,01 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 9,89 zł

65
Invicta, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Invicta, CD
Skarlett Riot, Good To Go
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.24

Lista utworów: 1. Breaking the Habit 04:09 2. Gravity 03:47 3. Black Cloud 04:15 4. Underwater 04:53 5. Stronger 04:12 6. Cut the Ties 04:31 7. Into Pieces 05:58 8. Not Alone 03:46 9. To the Flames 03:51 10. Falling 04:32 11. Human 04:11

58,90 zł
55,37 zł
Powiadomienie

Rabat 6,0%
oszczędzasz 3,53 zł

66
Minnewar, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Minnewar, CD
Harpyie, Good To Go
Dostępny
9 szt.

58,90 zł
55,37 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 3,53 zł

67
Skyggespil, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skyggespil, CD
Angstskrig, Good To Go
Dostępny
9 szt.

Lista utworów: 1. Skyggespil (feat Attila Vörös) 05:11 2. Uhygge 06:41 3. Lad Paladserne Brænde 07:07 4. Lucifer Kalder (feat Frédéric Leclercq) 03:06 5. Slæbt Gennem Sølet (feat Mathias Lillmåns, Tomas Elofsson) 06:07 6. Knæfald (feat Sylvain Coudret, Frederik Brandt Jakobsen) 05:53

58,90 zł
55,37 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 3,53 zł

68
The Very Best Of LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
97,90 zł
92,03 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 5,87 zł

69
Hell Is Empty And All The Devils Are Here LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hell Is Empty And All The Devils Are Here LP, Winyl
Anaal Nathrakh, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.13

97,90 zł
90,07 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 7,83 zł

70
Recursive Definitions Of Suppuration, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Recursive Definitions Of Suppuration, CD
Consumption, Mystic Production
Dostępny
7 szt.

Lista utworów: 1. Fermented Tissue 2. Infectus Exteriorisation 3. Suppuration 4. Rigor Mortis 5. Consumption 6. Splenium Corporis Callosi 7. Fragmentum 8. Ictus Cordis

62,90 zł
57,87 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,03 zł

71
Cern A Smrt, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cern A Smrt, CD
Bohemyst, Mystic Production
Dostępny
10 szt.

Lista utworów: 1. Intro 2. Čerň A Smrt 3. Krvehlas 4. Na Umrlčích Prknech 5. Paní Lesa 6. Kosti 7. Co Nelze Zapomenout 8. Nekromantika 9. Do Chřtánu Smrti 10. Zvrácenosti Zvědavosti

62,90 zł
57,87 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,03 zł

72
Come Share My Shroud, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Come Share My Shroud, CD
Cemetery Echo, Mystic Production
Dostępny
6 szt.

Lista utworów: 1. Beneath The Crypts 2. Come Share My Shroud 3. Youth Disease 4. Transylvanian Moon

41,90 zł
38,55 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,35 zł

73
Lux, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lux, CD
In the Company of Serpents, Mystic Production
Dostępny
7 szt.

Lista utworów: 1 .The Fool's Journey (10:00) 2. Scales of Maat (06:17) 3. Daybreak (01:16) 4. The Chasm at the Mouth of the All (06:11) 5. Lightchild (06:29) 6. Archonic Manipulations (05:18) 7. Nightfall (01:07) 8. Prima Materia (07:30)

62,90 zł
57,87 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,03 zł

74
Bitwy Kawalerii Tom 27 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bitwy Kawalerii Tom 27
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.02

40-tomowa seria ?Bitwy Kawalerii? opisuje wszystkie najważniejsze bitwy polskiej kawalerii z okresu wojen o Niepodległość, a także kampanii polskiej 1939 roku. W naszej kolekcji pragniemy przypomnieć Czytelnikom nie tylko te boje, które głęboko zapisały się w pamięci Polaków, lecz także te zapomniane, które według nas zasługują na przypomnienie.

27,00 zł
20,52 zł
Powiadomienie

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,48 zł

75
Prawniczka Camorry. Tom 2. Prawniczka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prawniczka Camorry. Tom 2. Prawniczka
Dostępny
1 szt.

Zaufanie to bezcenna rzecz i mimo niechęci obojga zacznie kiełkować. Po dramatycznych wydarzeniach ostatnich tygodni Lisa próbuje odzyskać spokój i odnaleźć odpowiedzi na wiele nurtujących ją pytań. Niestety analizy dziennika ojca nie przynoszą rezultatów. Na horyzoncie pojawia się jednak kolejny, zdecydowanie poważniejszy problem. Bliskość i trudne do ignorowania przyciąganie, jakie zaczynają rodzić się pomiędzy nią a Jamesem, z jednej strony niepokoją Lisę, z drugiej dają więcej narzędzi, za pomocą których będzie mogła wypełnić swoją piekielną misję udowodnić, że Moretti nie jest nietykalny. Jednak sprawy mocno się komplikują i nic nie wydaje się proste. Tym razem na szali zostaje postawione życie brata Lisy. Wybór między Lucą a Jamesem tylko na pozór jest oczywisty. Kobieta ma wrażenie, że utknęła w próżni dwóch równoległych światów. I co najgorsze, do żadnego z nich nie należy.

44,90 zł
24,70 zł

Rabat 45,0%
oszczędzasz 20,20 zł

76
Zestaw upominkowy mały Milan SUNSET różowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw upominkowy mały Milan SUNSET różowy
MILAN
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.10

Zestaw upominkowy z produktami z kolekcji SUNSET w kolorach różowym, fioletowym i zielonym. Prostokątne małe pudełko upominkowe z przezroczystym plastikowym przesuwanym wierzchem. Zawiera 3 produkty: długopis z niebieskim tuszem, ołówek automatyczny i miękką gumkę. Wymiary pudełka: 13 x 11 x 4 cm. Szczegółowy opis zawartości: 1. Długopis COMPACT z niebieskim tuszem. Przybliżona długość pisania: 1000 metrów. Końcówka 1 mm. Atrament wyprodukowany w Niemczech. 2. Ołówek automatyczny COMPACT z grafitem 2B 0,7 mm. Grafit 2B jest miękki dzięki czemu idealnie nadaje się do pisania i rysowania artystycznego. Na końcu pod obudową duża gumka do wymazywania. Ołówek o pogrubionym kształcie, ułatwiający uchwyt. 3. Miękka i delikatna różowa gumka 320 plastikowa o wszechstronnym zastosowaniu. Do wycierania wszelkiego rodzaju powierzchni. Nie uszkadza papieru.

50,94 zł
Powiadomienie
77
Temperówko-gumka Stick +Edition, różowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Temperówko-gumka Stick +Edition, różowa
MILAN, 1
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.31

Fantazyjne połączenie temperówki i gumki w jednym. Obudowa zawiera biocyd i poddana jest działaniu szkła fosforanowo-srebrowego (CAS 308069-39-8) o działaniu przeciwbakteryjnym. Idealna do poprawy higieny w szkole, w biurze, w środowiskach mających kontakt z żywnością i środowiskach sanitarnych, przychodniach, szpitalach. Z jednej strony pojedyncza temperówka na cienkie kredki i ołówki. Z drugiej miękka wysuwana długa i prostokątna gumka z syntetycznego kauczuku, a pomiędzy pojemnik na ścinki. Ma ostre i wytrzymałe ostrza ze stali węglowej, dzięki czemu idealnie nadaje się do wszystkich rodzajów ołówków. System bezpiecznych ostrzy zapobiega odłączeniu się ostrza od korpusu temperówki. Idealne do użytku szkolnego. Oryginalny produkt stworzony przez własny dział badawczo-rozwojowy Milan. Wymiary: 8.8 x 1.8 x 1.8 cm

15,99 zł
Powiadomienie
78
Temperówko-gumka Stick +Edition, zielona - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Temperówko-gumka Stick +Edition, zielona
MILAN, 1
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.07

Fantazyjne połączenie temperówki i gumki w jednym. Obudowa zawiera biocyd i poddana jest działaniu szkła fosforanowo-srebrowego (CAS 308069-39-8) o działaniu przeciwbakteryjnym. Idealna do poprawy higieny w szkole, w biurze, w środowiskach mających kontakt z żywnością i środowiskach sanitarnych, przychodniach, szpitalach. Z jednej strony pojedyncza temperówka na cienkie kredki i ołówki. Z drugiej miękka wysuwana długa i prostokątna gumka z syntetycznego kauczuku, a pomiędzy pojemnik na ścinki. Ma ostre i wytrzymałe ostrza ze stali węglowej, dzięki czemu idealnie nadaje się do wszystkich rodzajów ołówków. System bezpiecznych ostrzy zapobiega odłączeniu się ostrza od korpusu temperówki. Idealne do użytku szkolnego. Oryginalny produkt stworzony przez własny dział badawczo-rozwojowy Milan. Wymiary: 8.8 x 1.8 x 1.8 cm

15,99 zł
Powiadomienie
79
Zestaw upominkowy mały Sunset, żółty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw upominkowy mały Sunset, żółty
MILAN
Dostępny
4 szt.

Zestaw upominkowy z produktami z kolekcji Sunset w kolorach żółtym, fioletowym i zielonym. Prostokątne małe pudełko upominkowe z przezroczystym plastikowym przesuwanym wierzchem. Zawiera 3 produkty: • długopis z niebieskim tuszem, • ołówek automatyczny, • miękką gumkę. Wymiary pudełka: 13.0 x 11.0 x 4.0 cm Długopis Compact z niebieskim tuszem o przybliżonej długości pisania 1000 metrów. Końcówka 1 mm. Atrament wyprodukowany w Niemczech. Ołówek automatyczny Compact z grafitem o twardości 2B i grubości 0.7 mm. Grafit 2B jest miękki, dzięki czemu idealnie nadaje się do pisania i rysowania artystycznego. Na końcu pod obudową duża gumka do wymazywania. Ołówek o pogrubionym kształcie, ułatwiający uchwyt. Miękka i delikatna żółta gumka plastikowa o wszechstronnym zastosowaniu. Do wycierania wszelkiego rodzaju powierzchni. Nie uszkadza papieru.

50,94 zł
80
Gumka Milan OFFICE 320 + EDITION w plastikowej obudowie, zielona na blistrze - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gumka Milan OFFICE 320 + EDITION w plastikowej obudowie, zielona na bl...
MILAN
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.20

Gumka OFFICE 320 zielona w plastikowej obudowie. Obudowa gumki zawiera biocyd i poddana jest działaniu szkła fosforanowo-srebrowego (CAS 308069-39-8) o działaniu przeciwbakteryjnym. Idealna do poprawy higieny w szkole, w biurze, w środowiskach mających kontakt z żywnością i środowiskach sanitarnych, przychodniach, szpitalach. Miękka i delikatna gumka plastikowa do usuwania pociągnięć ołówka z dowolnej powierzchni. Oryginalny produkt stworzony przez własny dział badawczo-rozwojowy Milan. Wyprodukowana w Hiszpanii. Rozmiar gumki: 6,3 x 2,6 x 1,6 cm.

10,99 zł
Powiadomienie
81
Gumka Office 320 +Edition w plastikowej obudowie, różowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gumka Office 320 +Edition w plastikowej obudowie, różowa
MILAN, 1
Dostępny
4 szt.

Obudowa gumki zawiera biocyd i poddana jest działaniu szkła fosforanowo-srebrowego (CAS 308069-39-8) o działaniu przeciwbakteryjnym. Idealna do poprawy higieny w szkole, w biurze, w środowiskach mających kontakt z żywnością i środowiskach sanitarnych, przychodniach, szpitalach. Miękka i delikatna gumka plastikowa do usuwania pociągnięć ołówka z dowolnej powierzchni. Oryginalny produkt stworzony przez własny dział badawczo-rozwojowy Milan. Wyprodukowana w Hiszpanii. Rozmiar gumki: 6.3 x 2.6 x 1.6 cm

10,99 zł
82
Żyć i dorastać jak kot! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Żyć i dorastać jak kot!
Dostępny
21 szt.

Kochani! Czy wiecie, że największym marzeniem Waszych rodziców jest żyć jak kot? Poważnie! Gdyby tak nie było to ta seria nie byłaby takim hitem! Dorośli marzą, by być tak wyluzowanym, wolnym i szczęśliwym jak kot. No i żeby wszyscy nas zauważali wtedy, gdy tego chcemy. Ziggy od lat udziela im fachowych porad w tym zakresie, ale wiecie jak to jest… Nie jest łatwo czegoś nauczyć dorosłych. Dalej są pospinani i zestresowani. Ciągle czymś się zamartwiają. Dlatego Ziggy postanowił podzielić się swymi radami z młodymi człowiekami. Młode człowieki są bystrzejsze i prędzej można je czegoś nauczyć. Jest szansa, że od razu wyrosną na szczęśliwe zdrowe kot… tzn. człowieki. Żyć i dorastać jak kot! to wersja kociego bestsellera Żyć jak kot napisana przez Ziggiego specjalnie dla Was. Poznacie tu jego ludzkich przyjaciół, którzy mieli to szczęście, że osobiście udzielił im swych porad. Zobaczcie jak to było i co z tego wynikło! Z kotem Ziggy’m: - Polubisz siebie! - Inni polubią Ciebie! - Porzucisz nieśmiałość! - Znajdziesz prawdziwych przyjaciół! - Przestaniesz się zamartwiać!

39,90 zł
28,33 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 11,57 zł

83
Teczka z gumką A4 Paso Nasa PP20NS-109 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teczka z gumką A4 Paso Nasa PP20NS-109
Paso
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.12

Teczka z gumką A4, Zewnątrz lakierUV, wnętrze białe.

6,99 zł
Powiadomienie
84
Jesienne grzybobranie. Rodzina Treflików. Książka obserwacyjna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jesienne grzybobranie. Rodzina Treflików. Książka obserwacyjna
Dostępny
1 szt.

Uwaga, skarby jesieni pilnie poszukiwane! W tej książce obserwacyjnej, wspólnie z Treflikami, znajdziecie je wszystkie – nawet te niewidoczne na pierwszy rzut oka. Przed przedszkolakiem przecież żaden grzyb, liść i kasztan się nie ukryje, prawda? Na jesienną przechadzkę możecie zabrać ze sobą koszyk, kalosze, płaszcz przeciwdeszczowy, a już na pewno czujny wzrok! Serial „Rodzina Treflików” to skierowany do dzieci animowany musical o przygodach Treflika, Treflinki i ich sympatycznej rodzinki, realizowany techniką lalkową w studiu animacji w Gdyni. Telewizyjna bajka pomaga dzieciom zrozumieć otaczający je świat.

29,99 zł
17,99 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 12,00 zł

85
Edukacja informatyczna.  Zeszyt ćwiczeń. Klasa 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Edukacja informatyczna. Zeszyt ćwiczeń. Klasa 1
Dostępny
20 szt.

Edukacja informatyczna. Zeszyt ćwiczeń, klasa 1 Dane produktu: Publikacja zawiera materiały do edukacji informatycznej, spójne z projektami z podręczników i ćwiczeń dla edukacji wczesnoszkolnej. Publikacja nie zawiera płyty CD.

15,99 zł
86
Zwierzaki przytulanki panda/krówka 22cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zwierzaki przytulanki panda/krówka 22cm
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.29

36,20 zł
Powiadomienie
87
Skarpety półfrotte boy Eur 27-30 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skarpety półfrotte boy Eur 27-30
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

6,99 zł
Powiadomienie
88
Skarpety półfrotte boy Eur 23-26 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skarpety półfrotte boy Eur 23-26
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.04

7,99 zł
Powiadomienie
89
Skarpety półfrotte boy Eur 20-22 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skarpety półfrotte boy Eur 20-22
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

7,99 zł
Powiadomienie
90
Owieczka Jadzia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
36,51 zł
91
Na! Na! Na! Surprise Teens. Seria 1. Lalka, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Na! Na! Na! Surprise Teens. Seria 1. Lalka, mix wzorów
MGA
Dostępny
44 szt.

Na! Na! Na! Surprise to kolekcja słodkich laleczek, o pięknych włosach, które skrywają się w różowych pudełkach przypominających balonik. Każda laleczka ma swój niepowtarzalny styl i charakter! Lalka Teens to jeszcze wyższa laleczka od Na! Na! Na! Surprise – 28.0 cm szyku i stylu. Laleczka jest miękka i bardzo miła w dotyku. Jej piękne włosy możesz czesać, układać i tworzyć fantazyjne fryzury. Laleczka ma ruchome elementy, co powoduje, że zabawa jest jeszcze bardziej udana! Znajdź wszystkie saszetki ukryte w pudełku i odkryj akcesoria dołączone do zestawu. W zestawie: • laleczka, • szczotka do włosów, • buty, • strój dla laleczki, • nakrycie głowy. Uwaga. Mix wzorów – dostępne różne wersje produktu – wysyłka losowa. Cena dotyczy 1 zestawu.

109,90 zł
103,31 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 6,59 zł

92
Rainbow High. Samochód zmieniający kolor 8w1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rainbow High. Samochód zmieniający kolor 8w1
MGA, Rainbow High
Dostępny
6 szt.

Rainbow High – legenda mówi, że gdzieś na końcu tęczy, znajduje się naczynie ze złotem... Prawda jest jednak zupełnie inna, zdecydowanie bardziej ekscytująca! Odkryć mogą ją jedynie nieliczni, z ogromną wrażliwością, którzy podążając za tęczą, znajdą na jej końcu kolorową szkołę mody – Rainbow High, gdzie dziewczęta uczą się, jak najpiękniej prezentować swoje kolory! Podjedź do Rainbow High w wielkim stylu dzięki samochodowi z funkcją zmiany koloru 8w1. Zabierz swoje ulubione lalki z Rainbow High (sprzedawane oddzielnie) na przejażdżkę. Zaproś przyjaciół i jedź najmodniejszym sportowym kabrioletem w szkole. Po co zadowalać się jednym kolorowym samochodem, skoro możesz mieć tęczowy. Auto ma białą karoserię z automatyczną zmianą kolorów LED. Naciśnij złoty przycisk na masce, aby wybrać kolor samochodu. Możesz wybrać dowolny kolor tęczy (biały, czerwony, pomarańczowy, żółty, zielony, niebieski lub fioletowy) lub zmieniające się po kolei wszystkie kolory. Każdy kolor wyłącza się automatycznie po 30 sekundach, aby oszczędzać baterię. Skręć za rogiem, aby dostać się do swojego ulubionego miejsca z działającą kierownicą i ruchomymi kołami. Dopracowane detale i szczegóły z logo Rainbow High, srebrne wykończenia, spersonalizowana tablica rejestracyjna nadają wyjątkowego stylu. Aby ułatwić wsiadanie i wysiadanie lalek z samochodu, możesz przesuwać kierownicę w górę i w dół, wyciągnąć pas bezpieczeństwa z pozycji talii, a nawet zdjąć przednią szybę. Lalki Rainbow High, sprzedawane oddzielnie. Cechy produktu: • samochód Kabriolet zmieniający kolor 8w1, • wystarczy nacisnąć złoty przycisk na masce, aby wybrać kolor samochodu, • zmiana koloru zaczyna się od białego, a następnie możesz wybrać dowolny kolor tęczy (biały, czerwony, pomarańczowy, żółty, zielony, niebieski lub fioletowy) lub zmieniające się po kolei wszystkie kolory, • każdy kolor wyłącza się automatycznie po 30 sekundach, • dwumiejscowe auto posiada czarne wnętrze, srebrne wykończenia, pasy bezpieczeństwa, ruchome koła i kierownicę, spersonalizowaną tablicę rejestracyjną, • pasuje do lalek modelek Rainbow High (lalki sprzedawane oddzielnie), • wymagane baterie: 3 x AA (brak w zestawie). Wymiary opakowania: 31.0 x 51.0 x 14.0 cm

289,81 zł
272,42 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 17,39 zł

93
Magiczna plastelina świecąca w ciemnościach, żółta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magiczna plastelina świecąca w ciemnościach, żółta
Strigo, 1
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.01

Plastelina, która ma magiczne właściwości. Możesz formować z niej dowolne kształty, a także odbijać ją jak piłkę, rozciągać jak gumę, rozrywać jak papier. Jest to kreatywna zabawka dla każdego, niezależnie od wieku. Edukuje, rozwija wyobraźnię i działa antystresowo. Uwaga! Gadżet, który uzależnia!

7,99 zł
Powiadomienie
94
Magiczna plastelina świecąca w ciemnościach, grafitowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magiczna plastelina świecąca w ciemnościach, grafitowa
Strigo, 1
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.15

Plastelina, która ma magiczne właściwości. Możesz formować z niej dowolne kształty, a także odbijać ją jak piłkę, rozciągać jak gumę, rozrywać jak papier. Jest to kreatywna zabawka dla każdego, niezależnie od wieku. Edukuje, rozwija wyobraźnię i działa antystresowo. Uwaga! Gadżet, który uzależnia! Nie pozostawiać w dłuższym kontakcie z tekstyliami, plastelina wchłania się i jest ciężka do usunięcia. Plastelina jest nietoksyczna.

7,99 zł
Powiadomienie
95
Skarpety półfrotte girl Eur 23-26 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skarpety półfrotte girl Eur 23-26
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

7,99 zł
Powiadomienie
96
Skarpety półfrotte girl Eur 27-30 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skarpety półfrotte girl Eur 27-30
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

7,99 zł
Powiadomienie
97
Skarpety półfrotte girl Eur 20-22 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skarpety półfrotte girl Eur 20-22
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.06

7,99 zł
Powiadomienie
98
Pyk i kupione, czyli między innymi o tym, jak barbarzyńcy z Facebooka i Instagrama podbili, a w zasadzie kupili zachodnią cywilizację - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pyk i kupione, czyli między innymi o tym, jak barbarzyńcy z Facebooka ...
Dostępny
17 szt.

Dlaczego kupujemy ubrania? Żeby się okryć. Jedzenie – żeby zaspokoić głód. Mieszkania – żeby zapewnić sobie schronienie. Czyżby? Nawet dziecko wie, że to nieprawda. Po ulicach miast suną komercyjne wersje pojazdów z Rajdu Dakar! Rowery i narty światowych marek, na których sportowcy ustanawiają rekordy, są tłem do zdjęć na Instagramie! Kupując towary, zaspokajamy swoje rozmaite potrzeby, jednak nie chodzi tu wyłącznie o cechy określonej rzeczy, ale szerszy przekaz: oryginalny otwieracz do win sugeruje mój szczególny stosunek do tego szlachetnego trunku, czyniąc mnie koneserem! Pandemia COVID-19, zamykając ludzi w domach, równocześnie przeniosła ich do Internetu. Ta książka jest o tym, jak zmieniło się nasze podejście do ludzi i rzeczy, gdy większość relacji stała się wirtualna. Co to oznacza? Odpowiedź poznamy w kolejnych latach, ale już dziś widać, że nasze relacje straciły bezpośredni charakter. Rzeczy zyskały siłę oddziaływania na innych dzięki marce, nazwie, designowi i subtelnym sugestiom, że właśnie z takich cudów korzystamy. Siła oddziaływania zwielokrotniła się dzięki portalom społecznościowym. Manipulacje, głównie te z wykorzystaniem Internetu, stały się elementem naszej codzienności.

35,00 zł
28,70 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 6,30 zł

99
Torebka prezentowa z dinozaurem, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torebka prezentowa z dinozaurem, mix wzorów
M&Z
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.17

Torebka to dobry pomysł na efektowne wręczenie prezentu. Wymiary: 32.0 x 26.0 x 10.0 cm Uwaga! Mix wzorów. Towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 szt.

5,99 zł
Powiadomienie
100
Torebka prezentowa dla niemowlaka, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torebka prezentowa dla niemowlaka, mix wzorów
M&Z
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.18

Torebka prezentowa to doskonały pomysł na efektowne wręczenie prezentu. Uwaga! Mix wzorów. Towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 szt.

5,40 zł
4,99 zł
Powiadomienie

Rabat 7,6%
oszczędzasz 0,41 zł

Wróć do góry