hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2021.08.19

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w czwartek 19 sierpnia 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Kraina Lodu. Ubieranki, Naklejanki (praca zbiorowa), na drugim Jak widzę świat... Kubuś okazuje życzliwość. Disney Kubuś i Przyjaciele. Kolejny produkt to Królik i Misia. Coś na ząb (Julian Gough, Jim Field) oraz Królik i Misia. Utrapienie Królika (Julian Gough).
1
Kraina Lodu. Ubieranki, Naklejanki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kraina Lodu. Ubieranki, Naklejanki
Dostępny
99 szt.

Anna i Elsa są prawie nierozłączne! Jednak każda z nich ma własny styl i dobrze wie, co lubi najbardziej. Chcesz poznać ich modowe sekrety? Dołącz do zabawy i przyszykuj dla sióstr kreacje na co dzień oraz na specjalne okazje. Zabawę urozmaicą ci fantastyczne naklejki wielokrotnego użytku w tym także brokatowe.

18,99 zł
13,99 zł

Rabat 26,3%
oszczędzasz 5,00 zł

22 osoby kupiły
2
Jak widzę świat... Kubuś okazuje życzliwość. Disney Kubuś i Przyjaciele - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak widzę świat... Kubuś okazuje życzliwość. Disney Kubuś i Przyjaciel...
Dostępny
80 szt.

Kubuś to najsympatyczniejszy miś na świecie, a do tego jest bardzo życzliwy i pomocny. Pewnego dnia odkrywa, że ta jego uczynność wprawia go w doskonały humor. "Zorganizujmy grę w życzliwość" - zaproponował swoim przyjaciołom. Czy udało im się codziennie spełniać dobry uczynek? Urocza opowiastka dla maluszków opatrzona jest wstępem, w którym psycholożka dziecięca podpowie, jak wspierać dziecko w rozwoju i jak je przygotować do życia w grupie.

12,99 zł
8,99 zł

Rabat 30,8%
oszczędzasz 4,00 zł

11 osób kupiło
3
Królik i Misia. Coś na ząb - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Królik i Misia. Coś na ząb
Dostępny
139 szt.

Królik jest bardzo zaskoczony, że niektóre drzewa szykują się do odlotu do ciepłych krajów. Jego przyjaciółka – niedźwiedzica Misia jest jednak pewna, że drzewa nie potrafią latać. Nagle w pobliżu rozlega się bardzo dziwny dźwięk – ogromne CHRUP! Brzmi to jak największy na świecie królik, jedzący największą na świecie marchewkę. Co to może być? Niezwykła opowieść o przyjaźni, akceptacji i o tym, co można zrobić z jagodową kupą! Seria „Królik i Misia” to przezabawne, pełne ciepła i radości historie o przygodach miłej niedźwiedzicy Misi i bardzo zgryźliwego Królika! Opowiadania wzruszają i zarazem rozśmieszają do łez dzieci i dorosłych! Wyjątkowe dialogi i piękne ilustracje to dzieło znanego i nagradzanego duetu: pisarza Juliana Gougha i ilustratora Jima Fielda (m.in. Wiewiórki, które nie chciały się dzielić, Koala, który się trzymał, Mysz, która chciała być lwem).

24,99 zł
15,99 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 9,00 zł

10 osób kupiło
4
Królik i Misia. Utrapienie Królika - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Królik i Misia. Utrapienie Królika
Dostępny
139 szt.

W lesie Królika i Misi niespodziewanie pojawia się Dzięcioł, który postanawia wydrążyć dziuplę w drzewie rosnącym tuż przy norce Królika. Nowy lokator robi dużo hałasu. Posiadanie takiego sąsiada to prawdziwe utrapienie, Królik nie może już tego wytrzymać. Chce się pozbyć przybysza, ale Misia uważa, że jest on naprawdę uroczy. Kiedy razem wspinają się na drzewo Dzięcioła, odkrywają, że świat jest dużo większy niż im się do tej pory wydawało. Może więc problemy Królika wcale nie są takie duże? Historia o przyjaźni, otwartości i o tym, jak zrobić naprawdę dużo hałasu. Seria „Królik i Misia” to przezabawne, pełne ciepła i radości historie o przygodach miłej niedźwiedzicy Misi i bardzo zgryźliwego Królika! Opowiadania wzruszają i zarazem rozśmieszają do łez dzieci i dorosłych! Wyjątkowe dialogi i piękne ilustracje to dzieło znanego i nagradzanego duetu: pisarza Juliana Gougha i ilustratora Jima Fielda (m.in. Wiewiórki, które nie chciały się dzielić, Koala, który się trzymał, Mysz, która chciała być lwem).

24,99 zł
15,99 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 9,00 zł

10 osób kupiło
5
Disney Księżniczka. Kolorowanka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Disney Księżniczka. Kolorowanka
Dostępny
104 szt.

Czas na kolorową przygodę z ulubionymi księżniczkami ze świata Disneya! Obrazki z ulubionymi bohaterami zachęcają do wypełniania ich barwami, co pobudza kreatywność i wyobraźnię małego twórcy. Kolorowanie wpływa też pozytywnie na rozwój manualny i ćwiczy koncentrację. Do książki są dołączone naklejki, które dziecko może wykorzystać w dowolny sposób – na przykład tworząc bajkowe scenki lub ozdabiając ulubione przedmioty.

12,99 zł
8,99 zł

Rabat 30,8%
oszczędzasz 4,00 zł

8 osób kupiło
6
Puzzle 4w1. Fajny dzień Mickiego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 4w1. Fajny dzień Mickiego
Trefl
Dostępny
163 szt.

Fajny dzień Mickiego to puzzle dla dzieci składające się z 4 niezależnych układanek, zaprojektowane z myślą o wszystkich fanach i fankach Myszki Miki. Po ułożeniu puzzli powstaną cztery obrazki o wymiarach 28.5 x 20.5 cm każdy. Zróżnicowana liczba elementów (12, 15, 20, 24) pozwala na zabawę zarówno młodszym, jak i nieco starszym fanom puzzli. Puzzle zostały wyprodukowane w Polsce, a do produkcji zostały wykorzystane ekologiczne materiały. Puzzle przeznaczone są dla dzieci powyżej 4. roku życia.

23,04 zł
20,04 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,00 zł

8 osób kupiło
7
Czekolada z chili - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czekolada z chili
Dostępny
84 szt.

Linka niedawno dowiedziała się, że ma siostrę, którą mama oddała kiedyś do domu dziecka. Ma też ojczyma, z którym nie do końca potrafi się porozumieć. No i braciszka, który ciężko przeżywa rozstanie rodziców. W dodatku Linka idzie do liceum i po wakacjach musi odnaleźć się w nowej rzeczywistości i nowej klasie. Nie jest łatwo, szczególnie, że jej chłopak wyjechał do Londynu. Czy uda jej się znaleźć pracę i zarobić na czesne w szkole marzeń? Czy związek z Adrianem przetrwa? Związek, który nie zawsze smakuje jak czekolada mleczna. Częściej ma smak czekolady z chilli. Dalsze losy Linki z Kawy z kardamonem.

29,90 zł
20,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,97 zł

7 osób kupiło
8
Czuję. Zawrót głowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czuję. Zawrót głowy
Dostępny
119 szt.

To cztery teksty o podróży. Autor wędruje szlakiem Stendhala, sprawdza, jaki dzień wybrał Casanova na ucieczkę z więzienia, z Kafką przebywa u wód i idzie do kina, okrężnymi drogami trafia w głąb swojego dzieciństwa. Proza Sebalda kocha się w szczegółach. Warto zatrzymać uwagę na mijanym wzgórzu, na przechodniu spacerującym pod parasolem, na współpasażerach w przedziale pociągu, na kloszardach z dworca kolejowego. Literacka podróż nasączona konkretem służy zachowaniu w pamięci wydarzeń teraźniejszych i przypomnieniu minionych, zarówno z historii prywatnej sprzed kilku czy kilkunastu lat, jak i dawniejszej, wspólnej wszystkim ludziom, przekazywanej w listach i dziennikach.

39,00 zł
27,69 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 11,31 zł

6 osób kupiło
9
Królik i Misia. Sposób na przekąskę - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Królik i Misia. Sposób na przekąskę
Dostępny
124 szt.

Chlup! Tajemniczy przybysz ląduje w spokojnym jeziorze tuż obok Królika i Misi. Jest niesamowity czy przerażający? Czy to maleńka, puchata sówka, czy wielki, przerażający potwór? I czyżby Królik wreszcie poznał stworzenie, które ma jeszcze bardziej niesmaczne zwyczaje od niego? Królik jest pewny, że może rozwiązać te zagadki. Ale kiedy niechcący zmienia Najlepszy Dzień w Swoim Życiu w Najgorszy Dzień w Swoim Życiu, natychmiast potrzebna jest… pomoc Misi. Niezwykła opowieść o przyjaźni, akceptacji i o tym, co można zrobić z jagodową kupą! Seria „Królik i Misia” to przezabawne, pełne ciepła i radości historie o przygodach miłej niedźwiedzicy Misi i bardzo zgryźliwego Królika! Opowiadania wzruszają i zarazem rozśmieszają do łez dzieci i dorosłych! Wyjątkowe dialogi i piękne ilustracje to dzieło znanego i nagradzanego duetu: pisarza Juliana Gougha i ilustratora Jima Fielda (m.in. Wiewiórki, które nie chciały się dzielić, Koala, który się trzymał, Mysz, która chciała być lwem).

24,99 zł
17,99 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,00 zł

5 osób kupiło
10
Barbie. Ubieranki, naklejanki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Barbie. Ubieranki, naklejanki
Dostępny
73 szt.

Czy to w cukierni, czy w planetarium – odpowiedni ciuszek to podstawa dobrej zabawy! Barbie i jej przyjaciółki uwielbiają eksperymentować z modą. Dołącz do nich i znajdź odpowiednie kreacje na każdą okazję. Dziewczyny na pewno to docenią! Zabawę w przebieranki urozmaicą naklejki wielokrotnego użytku, w tym także brokatowe.

20,00 zł
15,99 zł

Rabat 20,1%
oszczędzasz 4,01 zł

6 osób kupiło
11
Beskid Sądecki; laminowana mapa turystyczna 1:50 000 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Beskid Sądecki; laminowana mapa turystyczna 1:50 000
Dostępny
2 szt.

Tajemniczy Diabelski Kamień na Jaworzynie Krynickiej, ruiny średniowiecznego zamku w Rytrze, zabytkowa cerkiew w Szczawniku oraz stacja narciarska Wierchomla to tylko niektóre atrakcje Beskidu Sądeckiego. Nasza dwustronnie laminowana i wygodna w składaniu mapa tego obszaru pomoże zaplanować udany wypoczynek. Publikacja została opracowana we współpracy z krajoznawcami z regionu. Cechy mapy: o dogodna dla turysty skala 1:50 000 (1 cm - 500 m), o bogata treść turystyczna, o zgodność z GPS - współrzędne geograficzne w układzie WGS-84.Na mapie m.in.: o szlaki piesze i czasy przejść, ścieżki dydaktyczne i spacerowe, szlaki rowerowe, wyciągi i trasy narciarskie, o schroniska górskie i młodzieżowe, kempingi, pola namiotowe, hotele i pensjonaty, o muzea, zabytki i inne interesujące obiekty, o parki krajobrazowe, rezerwaty przyrody, atrakcje przyrodnicze, o cieniowanie plastycznie pokazujące ukształtowanie terenu.Seria comfort! map to praktyczne mapy na każdą okazję. Dwustronnie laminowane i wodoodporne, nie tracą walorów użytkowych przez długi czas, można na nie nanosić i ścierać notatki. Mapy łatwo też złożyć w dowolny sposób, nie niszcząc ich. Seria obejmuje zarówno mapy turystyczne, jak i samochodowe oraz plany miast w różnych formatach.

29,90 zł
20,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,97 zł

6 osób kupiło
12
Troja Północy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Troja Północy
Dostępny
45 szt.

Zofia Kossak przedstawia porywająca wizję życia słowiańskich plemion i czasów pogańskich – utkaną z opowieści i cytatów z kronik. Jacy byli Słowianie? Czego bronili? Czy bardzo zmieniło się pojmowanie zagrożenia tożsamości i dziedzictwa kulturowego? Kto ma rację w konflikcie cywilizacyjnym? Na te pytania autorka odpowiada w precyzyjnie odtworzonym okresie wczesnego średniowiecza i walk z nawałą germańską, która na siłę, w morderczym szale wprowadzała chrześcijaństwo na obszarze Pomorza Zachodniego. Zofia Kossak udowadnia, że chrześcijaństwo to nie wyabstrahowany z relacji międzyludzkich cel sam w sobie, ale postawa człowieka. A dobro leży po stronie uciskanych. Troja Północy to zbeletryzowana opowieść o nadziei wbrew historii, plemiennej dumie, ale i o tajemniczym uniwersalizmie konfliktów z sąsiadami... Wszystko to w mistrzowski sposób przeplatane fragmentami z historycznych kronik.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

5 osób kupiło
13
Puzzle 54 elementów mini. Minionki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 54 elementów mini. Minionki
Trefl, 54
Dostępny
8 szt.

Mini puzzle mają wymiary 2.2 cm. Są zapakowane w małe pudełko. Obrazek nawiązuje do bardzo dobrze znanej najmłodszym (i nie tylko!) serii filmów animowanych o zwariowanych Minionkach. Wymiary obrazka: 20.0 x 13.0 cm

3,99 zł
5 osób kupiło
14
Pluszowa torebka na ramię Unicorn, biała - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pluszowa torebka na ramię Unicorn, biała
Starpak
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.30

Pluszowa torebka na ramię w kształcie słodkiego jednorożca Jest niezwykle poręczna, posiada jedną komorę zasuwaną na zamek. Torebka jest pokryta miękkim i przyjemnym w dotyku kolorowym futerkiem, posiada ozdobne złote uszy oraz róg jednorożca. Centralna część została ozdobiona grafiką z motywem jednorożca. Pasek bez regulacji. Torebka jest niezbędnym elementem stylizacji każdej księżniczki i miejscem przechowywania jej skarbów i drobiazgów. Wymiary torebki: 22.0 x 18.0 x 6.0 cm Długość paska: 82.0 cm

33,20 zł
31,54 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,66 zł

4 osoby kupiły
15
Czas wilka. Powojenne losy Niemców - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czas wilka. Powojenne losy Niemców
Dostępny
292 szt.

Pierwsze lata powojenne to dla jednych „dziki kontynent”, dla innych „wielka trwoga”, dla Niemców „wilczy czas” – czas, w którym cały naród musiał dokonać przewartościowania swych postaw i stworzyć fundamenty demokratycznego państwa. Harald Jähner ukazuje Niemców w całej ich różnorodności: pisarza Alfreda Döblina, który w swej twórczości próbował kreować nowych, nieobarczonych przeszłością obywateli, Beate Uhse – twórczynię pierwszego sex-shopu na świecie, bezimiennych handlarzy z lucky strike’ami w kieszeniach i stylowe gospodynie domowe. Czas wilka to również opowieść o krajobrazie wszechobecnych ruin, o masowych migracjach ludności, o silnych afektach i emocjach. O kształtowaniu nowej gospodarki rynkowej w cieniu grabieży i czarnego rynku, o generacji Garbusa. Ale też o systematycznym wypieraniu prawdy o Zagładzie. To barwna historia pierwszej powojennej dekady pokonanych Niemiec, która położyła podwaliny pod niemiecki rozwój gospodarczy, „cudu, że się udało”.

49,90 zł
36,43 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,47 zł

3 osoby kupiły
16
Saga Barroy. Tom 4. Tylko matka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Saga Barroy. Tom 4. Tylko matka
Dostępny
149 szt.

Kameralna i nastrojowa opowieść o życiu w powojennej Norwegii. Po długiej podróży przez Norwegię Ingrid w końcu wróciła do Barrøy. Życie się ustabilizowało, ale wojna nadal rzuca długie cienie na cały kraj. Wkrótce na maleńką wyspę przypływa pięcioletni Mathias. Jego ojciec znika w tajemniczych okolicznościach, a Ingrid decyduje się przygarnąć dziecko. Życie zaczyna się teraz toczyć wokół nowego mieszkańca. Tymczasem odcięta od świata Ingrid z listów od przyjaciół dowiaduje się, jak dramatyczne zmiany zachodzą właśnie w powojennej Norwegii. Co powinna zachować dla siebie, a o czym odważy się powiedzieć bliskim? Czwarty tom doskonale przyjętej przez czytelników sagi Barrøy opowiada o wyzwaniach macierzyństwa, ciężkiej, samotnej pracy i życiu w cieniu bolesnych wspomnień.

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

3 osoby kupiły
17
Zeszyt A4 32 kartki w kratkę, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt A4 32 kartki w kratkę, mix wzorów
Interdruk, 1 sztuka
Dostępny
168 szt.

Zeszyty charakteryzuje wysoka jakość papieru, estetyczne wykończenia, piękna grafika okładek. Klasyczne, minimalistyczne, a jednocześnie niezwykle eleganckie. • Okładka polipropylenowa • Ilość kartek: 32 • Format:A4 • Wkład zeszytu: papier offset • Gramatura papieru: 70 g/m2 • Okładka: polipropylenowa • Liniatura: kratka Uwaga. Mix wzorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

8,99 zł
4 osoby kupiły
18
Wybór prozy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wybór prozy
Dostępny
92 szt.

Seria: Biblioteka Narodowa, I 338 Wybór, wstęp i opracowanie: Wojciech Browarny „Mówiąc »pisarz«, myślę o pisaniu prozy” – zanotował w dzienniku Tadeusz Różewicz. Niniejsza książka przedstawia najciekawszą i najbardziej reprezentatywną część dorobku prozatorskiego autora Wycieczki do muzeum. Niektórzy krytycy i badacze uznawali opowiadania i szkice Różewicza za twórczość drugorzędną, jednak wielu innych doceniło jej różnorodność, dynamizm i refleksyjność. Dzieła takie jak powieść Śmierć w starych dekoracjach czy zbiór esejów, notatek warsztatowych i wspomnień zatytułowanych Przygotowanie do wieczoru autorskiego ugruntowały pozycję Różewicza w literaturze polskiej przełomu lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych jako wybitnego prozaika. Wybór prozy zawiera dzieła dobrze znane, ale i te nieco dziś zapomniane, lecz równie ważne w twórczości i biografii pisarza. Tom przypomina utwory partyzanckie i humorystyczne, dokumentuje reporterski okres pracy literackiej Różewicza, a także naprowadza na trop nienapisanej powieści Sobowtór. To właśnie w prozie autora Niepokoju ukryte są odpowiedzi na pytania: dlaczego Różewicz nie został pisarzem katolickim ani „żołnierzem wyklętym”; kiedy i dokąd, mimo niechęci do podróżowania, kilkadziesiąt razy wyjeżdżał za granicę; co czytał w gazetach i oglądał w muzeach, galeriach, kinach; co sądził o kulturze masowej, kapitalizmie konsumpcyjnym i skażeniu naturalnego środowiska; dlaczego spoczął na luterańskim cmentarzu w Sudetach. Nowele, opowiadania i eseje Tadeusza Różewicza są znakomitą literaturą, ale również autentyczną, przejmującą i wielowątkową „biografią” polskiej nowoczesności oraz kultury XX i początku XXI wieku.

52,00 zł
36,92 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 15,08 zł

3 osoby kupiły
19
Sorter drewniany. Gąsieniczka sortowniczka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sorter drewniany. Gąsieniczka sortowniczka
Trefl
Dostępny
20 szt.

Gąsieniczka sortowniczka to zabawka, która wspomaga naukę liczenia na wiele sposobów oraz rozpoznawania kształtów i kolorów. Tułów gąsieniczki składa się z 5 puzzli, które należy ułożyć w odpowiedniej kolejności. Zabawka wspiera rozwój motoryki małych paluszków, wzmacnia koordynację wzrokowo-ruchową, a także uczy precyzji. W zestawie aż 15 kształtów do dopasowania. Wszystkie materiały wykorzystane do stworzenia zabawki posiadają atesty, a także zostały pomalowane nietoksycznymi farbami.

51,80 zł
45,07 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 6,73 zł

3 osoby kupiły
20
Pluszowa torebka na ramię Unicorn, różowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pluszowa torebka na ramię Unicorn, różowa
Starpak
Dostępny
101 szt.

Pluszowa torebka na ramię w kształcie słodkiego jednorożca Jest niezwykle poręczna, posiada jedną komorę zasuwaną na zamek. Torebka jest pokryta miękkim i przyjemnym w dotyku kolorowym futerkiem, posiada ozdobne uszy oraz róg jednorożca. Centralna część została ozdobiona grafiką z motywem jednorożca. Pasek bez regulacji. Torebka jest niezbędnym elementem stylizacji każdej księżniczki i miejscem przechowywania jej skarbów i drobiazgów. Wymiary torebki: 22.0 x 18.0 x 6.0 cm Długość paska: 82.0 cm

31,82 zł
30,23 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,59 zł

1 osoba kupiła
21
Klocki Małych Geniuszy. Słomki, 1000 elementów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klocki Małych Geniuszy. Słomki, 1000 elementów
Askato
Dostępny
11 szt.

Klocki-patyczki, które za pomocą krzyżaków, można łączyć w różne figury. 1000 elementów w różnych kolorach. Zabawa klockami ćwiczy umysł, poprawia spostrzegawczość, usprawnia logikę, pobudza kreatywność oraz niestereotypowe myślenie. Wymiary opakowania: 29.0 x 20.0 x 18.0 cm

168,56 zł
139,90 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 28,66 zł

2 osoby kupiły
22
GEOMAG. Klocki magnetyczne. Mechanics Motion RE. Magnetic Gears (96 elementów) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
GEOMAG. Klocki magnetyczne. Mechanics Motion RE. Magnetic Gears (96 el...
Trefl, GEOMAG
Dostępny
3 szt.

Geomag Mechanics to platforma konstrukcyjna, która łączy siły magnetyzmu ze światem konstrukcji mechanicznych, stymulując kreatywność i pomysłowość. Do konstrukcji dodane są patyczki magnetyczne i metalowe kulki oraz elementy mechaniczne, poszerzające możliwości zabawy. Niektóre części konstrukcji mogą się obracać, wywołując reakcje łańcuchowe wynikające z przyciągania i odpychania magnetycznego. Zestaw jest wykonany z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu. • Wiek szkolny, od 7 lat • Konstrukcje zawierają elementy magnetyczne • Zaobserwuj reakcje łańcuchowe podczas zabawy • Zabawa i frajda podczas budowania • STEM Wykorzystaj niewidoczny magnetyzm do wywołania ruchu i reakcji łańcucha! Każdy zestaw do budowania to oddzielna zabawa! • Zbadaj pole magnetyczne Ziemi • Odkryj polaryzację magnesów • Naucz się podstaw mechaniki Stwórz przekładnie magnetyczne, buduj łożyska kulkowe i baw się odpychaniem magnetycznym! • Zbuduj konstrukcje i łożyska kulkowe. • Ustaw polaryzację. • Ciesz się przekładniami magnetycznymi w ruchu. Jeden zestaw, wiele różnych konstrukcji do zbudowania!

149,99 zł
130,49 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 19,50 zł

1 osoba kupiła
23
Seria z Joanną Chyłką. Tom 4. Immunitet (wydanie kieszonkowe) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Seria z Joanną Chyłką. Tom 4. Immunitet (wydanie kieszonkowe)
Dostępny
242 szt.

Najmłodszy w historii sędzia Trybunału Konstytucyjnego zostaje publicznie oskarżony o zabójstwo człowieka, z którym nic go nie łączy. Ofiara pochodzi z innego miasta i nigdy nie spotkała swojego rzekomego oprawcy, mimo to prokuratura zaczyna zabiegać o uchylenie immunitetu. Spisek na szczytach władzy? Polityczna zemsta? A może sędzia jest winny? Oskarżony zwraca się o pomoc do znajomej ze studiów, Joanny Chyłki. Nie wie, że prawniczka, która niegdyś brylowała w salach sądowych, teraz zmaga się z chorobą alkoholową i upiorami z czasów młodości. Razem zaczynają odkrywać tropy prowadzące do miejsc, gdzie zasady prawa nie sięgają...

14,90 zł
11,99 zł

Rabat 19,5%
oszczędzasz 2,91 zł

2 osoby kupiły
24
Wiedza a świat społeczny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wiedza a świat społeczny
Dostępny
38 szt.

Książka jest pionierskim dziełem rozwijającego się w ostatnich dziesięcioleciach paradygmatu epistemologii społecznej. W opozycji do zainspirowanych przez T.S. Kuhna relatywizujących nurtów w rodzaju różnych odmian konstruktywizmu społecznego czy radykalnej epistemologii feministycznej, Autor przywraca pojęciu wiedzy jego tradycyjny związek z prawdą i jej systematycznym dociekaniem. Zrywa natomiast ze zwyczajowym traktowaniem poznania jako przedsięwzięcia pojedynczego podmiotu poznającego i koncentruje się na wpływach na poznanie ze strony instytucji i praktyk społecznych. Zajmuje się zagadnieniami komunikacji i argumentacji w aspekcie upowszechniania wiedzy, poznawczymi zaletami i wadami technologii informacyjnych oraz instytucjonalnych uwarunkowań działania mediów. Oprócz innowacyjnego podejścia do społecznej natury poznania Autor podejmuje też starsze motywy, które dziś zaliczają się do repertuaru epistemologii społecznej, jak kwestia roli doniesień (przekazu, zeznań, ogólnie: świadectw z drugiej ręki) w poznaniu. W szczególności stosuje on do tego zagadnienia rozwijane dotąd w innym kontekście filozoficznym metody bayesowskie. Podczas gdy epistemologia indywidualistyczna często splata się etyką (np. w epistemologii cnót poznawczych), tak epistemologia społeczna jest ściśle związana z polityką. Widać to zwłaszcza w końcowych rozdziałach książki poświęconych specjalnym obszarom zastosowania epistemologii społecznej: analizie poznawczych aspektów funkcjonowania instytucji naukowych, systemu wymiaru sprawiedliwości, demokracji i systemu edukacji.

89,00 zł
78,32 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 10,68 zł

2 osoby kupiły
25
LEGO Marvel. Kapitan Carter i Niszczyciel Hydry 76201 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
LEGO Marvel. Kapitan Carter i Niszczyciel Hydry 76201
LEGO
Dostępny
13 szt.

Zestaw LEGO® Marvel Kapitan Carter i Niszczyciel Hydry (76201) pozwala młodym superbohaterom w wieku od 8 lat odgrywać scenki z oryginalnego, emitowanego na platformie Disney+ serialu „What If…?” wytwórni Marvel Studios. Na dzieci czeka nowy wymiar kreatywnej zabawy. Nowe historie ze znanymi superbohaterami Gdy Red Skull, kultowy złoczyńca z uniwersum Marvela, kradnie Tesserakt – jeden z najpotężniejszych obiektów we wszechświecie – Steve Rogers wsiada do Niszczyciela Hydry i z pomocą dzieci rusza odzyskać artefakt. Mech jest niezwykle ruchomy – podczas walki może się obracać i strzelać w Red Skulla klockami z dwóch miotaczy. Ten ekscytujący zestaw inspirowany światem Marvel Cinematic Universe gwarantuje dzieciom nieograniczone możliwości twórczej zabawy z superbohaterami. • Zestaw LEGO® Marvel Kapitan Carter i Niszczyciel Hydry (76201) pozwala dzieciom odgrywać scenki z emitowanego na platformie Disney+ serialu „What If…?” wytwórni Marvel Studios. Na dzieci czeka nowy wymiar pomysłowej zabawy. • W zestawie są minifigurki Kapitan Carter, Steve’a Rogersa i Red Skulla, a także mech do zbudowania z otwieranym kokpitem i dwoma miotaczami klocków. • Dzieci mogą posadzić minifigurkę Steve’a Rogersa za sterami ruchomego Niszczyciela Hydry i stanąć do walki z Red Skullem, złoczyńcą Marvela, który ukradł potężny Tesserakt Kapitan Carter. • Zestaw LEGO® Marvel Kapitan Carter i Niszczyciel Hydry to doskonały prezent dla ośmiolatków i starszych fanów filmów Marvela oraz dostępnego na platformie Disney+ serialu „What If…?”. • Mech ma ok. 15 cm wysokości, a jego kończyny są ruchome. Doskonale nadaje się do dynamicznej zabawy i postawienia na półkę. • W serii LEGO® Marvel dostępnych jest więcej mechów do kolekcjonowania, które pozwolą dzieciom na wspaniałą zabawę i wymyślanie niezliczonych pomysłowych przygód z superbohaterami w rolach głównych. • Elementy LEGO® spełniają wymogi rygorystycznych standardów branżowych, dzięki czemu zawsze do siebie pasują i można je z łatwością połączyć i rozdzielić – i tak jest niezmiennie od 1958 roku. • Elementy LEGO® są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu można mieć pewność, że spełniają rygorystyczne światowe standardy bezpieczeństwa.

150,90 zł
129,77 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 21,13 zł

1 osoba kupiła
26
Made In Poland II, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Made In Poland II, CD
Kult, SP Records
Dostępny
1 szt.

„Made in Poland” to kontynuacja wyjątkowej płyty live Kultu. Zespół, prawdziwi koncertowi giganci, wybrali dla swoich fanów największe przeboje w wersji na żywo. Płyta to gratka nie tylko dla fanów Kazika, ale dla każdego słuchacza rockowej muzyki. Lista utworów: 1. Patrz 2. Niejeden 3. Brooklyńska Rada Żydów 4. Dziewczyna bez zęba na przedzie 5. Knajpa morderców 6. Oni chcą ciebie 7. Królowa życia 8. Post 9. Generał Ferreira 10. Kołysanka stalinowska 11. To nie jest kraj dla starszych ludzi 12. Marianna 13. 6 lat później 14. Poznaj swój raj 15. Ręce do góry 16. Jeśli zechcesz odejść – odejdź

42,90 zł
38,61 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,29 zł

1 osoba kupiła
27
Puzzle 500 elementów. Space Collection. Nasa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 500 elementów. Space Collection. Nasa
Clementoni, 500
Dostępny
34 szt.

Gruba tektura puzzlowa i specjalna technologia druku zapewniają produkt wysokiej klasy. Wymiary obrazka po ułożeniu: 49.0 x 36.0 cm

25,90 zł
22,79 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,11 zł

1 osoba kupiła
28
Schowek
Teczka ofertowa 40 koszulek czarna D.RECT
D.RECT
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.25

Teczka ofertowa w formacie A4 mieszcząca do 40 koszulek.

14,99 zł
Powiadomienie
1 osoba kupiła
29
Luna (wydanie kieszonkowe) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Luna (wydanie kieszonkowe)
Dostępny
269 szt.

Luna ma w sobie coś z żywiołu. Gdy się śmieje, świat śmieje się wraz z nią. A gdy kocha, to całym sercem. Latając, czuje się wolna. I choć wciąż ściga ją wspomnienie przeszłości, wierzy, że wypełniając swoją misję w przestworzach, zagłuszy czarne myśli. Daniel musi być silny. W jego zawodzie chwila zawahania może oznaczać czyjąś śmierć. Tajemniczy samotnik nie wie, czym jest strach. Przy Lunie dowie się, czym jest miłość. Połączy ich gorący romans. Rozdzielą setki kilometrów i mężczyzna, który potrafi walczyć o swoje. Czy krótki, ale bardzo intensywny związek przetrwa tak ciężką próbę? Szalona miłość, spontaniczne wybory i żar, który może zranić. Gabriela Gargaś odważnie opowiada o emocjach silniejszych niż rozsądek.

14,90 zł
11,99 zł

Rabat 19,5%
oszczędzasz 2,91 zł

1 osoba kupiła
30
Kostka sensoryczna z gryzakiem Pierwsze zwierzaki, 11 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kostka sensoryczna z gryzakiem Pierwsze zwierzaki, 11 cm
BabySenses
Dostępny
2 szt.

Zabawny miś, odważny lew i leniwa panda to przyjaciele, których Twój maluszek odnajdzie na naszej kostce. Zwierzątka są bardzo przyjazne i chętnie będą się bawić z Twoim bobaskiem! Kostka została wykonana z tkanin w zdecydowanych, kontrastowych kolorach dostosowanych do wzroku dziecka. Dzięki temu zabawka jest szczególnie ciekawa dla Twojego maluszka i przyczynia się do rozwoju jego umysłu. Maluszek z łatwością skupia na niej uwagę i z zachwytem obserwuje zwierzątka. Różnorodne materiały, z których powstała zabawka pobudzają zmysł dotyku, a kolorowe metki, które umieściliśmy z boku kostki ułatwiają naukę chwytania i rozwijają motorykę Twojego dziecka. Natomiast dołączony gryzak, ukoi ból w czasie ząbkowania i przyniesie ulgę swędzącym dziąsłom. Dodatkowo w naszej kostce umieściliśmy dzwoneczek miły dla każdego małego uszka. Pokaż naszą kostkę swojemu bobaskowi i przekonaj się jaką radość mu sprawia! Wymiary: ok. 11.0 x 11.0 x 11.0 cm

59,00 zł
50,15 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 8,85 zł

1 osoba kupiła
31
Zacznij Od Bacha - The Best, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zacznij Od Bacha - The Best, Winyl
Wodecki, Zbigniew, MTJ Agencja Artystyczna
Dostępny
17 szt.

Zbigniew Wodecki był wszechstronnie utalentowanym muzykiem, kompozytorem i wokalistą. Jego niezwykły talent i dorobek artystyczny sprawił, że wybitny artysta stał się jednym z najbardziej rozpoznawanych, docenianych i lubianych polskich wykonawców. Wydawnictwo "The Best: Zacznij od Bacha" zostanie wydane w wyjątkowy sposób. Najpiękniejsze polskie przeboje w wykonaniu Zbigniewa Wodeckiego ukazują się na płycie winylowej. Gatunek: POP/PIOSENKA, Rodzaj wydania: ORIGINAL, Rok wydania: 2017, Dźwięk: STEREO, Kolor: BLACK, Nagrane strony: 2, Rozmiar: 12", Prędkość: 33 1/3 RPM, Gramatura: 140 GRAM / 12", Compilation: YES, Kraj: Polska, Wykonawca: WODECKI, ZBIGNIEW, Wydawca: MTJ AGENCJA ARTYSTYCZNA

69,29 zł
65,83 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,46 zł

1 osoba kupiła
32
Ulysses Moore. Tom 18. Wielkie lato - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ulysses Moore. Tom 18. Wielkie lato
Dostępny
570 szt.

Kilmore Cove w Kornwalii, 1958 rok. To wyjątkowe lato dla Ulyssesa Moorea i jego taty, którzy przyjeżdżają do Willi Argo stojącej na klifie z widokiem na morze. Czekają na nich otwarte drzwi: to zaproszenie do poznawania tajemnic, które kryją się w domu i za portretami zdobiącymi ściany. Ulysses, razem z nowo poznanymi przyjaciółmi, będzie musiał rozwiązać zagadkę dziwnego dokumentu, który być może ocali Willę. W XVIII tomie serii dowiecie się, jak to się wszystko zaczęło

29,99 zł
23,69 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 6,30 zł

1 osoba kupiła
33
Parasol 516229 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Parasol 516229
ADAR
Dostępny
1 szt.

27,90 zł
21,48 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 6,42 zł

1 osoba kupiła
34
GEOMAG. Klocki magnetyczne. Mechanics Motion RE Compass (35 elementów) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
GEOMAG. Klocki magnetyczne. Mechanics Motion RE Compass (35 elementów)
Trefl, GEOMAG
Dostępny
3 szt.

Geomag Mechanics to platforma konstrukcyjna, która łączy siły magnetyzmu ze światem konstrukcji mechanicznych, stymulując kreatywność i pomysłowość. Do konstrukcji dodane są patyczki magnetyczne i metalowe kulki oraz elementy mechaniczne, poszerzające możliwości zabawy. Niektóre części konstrukcji mogą się obracać, wywołując reakcje łańcuchowe wynikające z przyciągania i odpychania magnetycznego. Zestaw jest wykonany z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu. • Wiek szkolny, od 7 lat • Konstrukcje zawierają elementy magnetyczne • Zaobserwuj reakcje łańcuchowe podczas zabawy • Zabawa i frajda podczas budowania • STEM Wykorzystaj niewidoczny magnetyzm do wywołania ruchu i reakcji łańcucha! Każdy zestaw do budowania to oddzielna zabawa! • Zbadaj pole magnetyczne Ziemi • Odkryj polaryzację magnesów • Naucz się podstaw mechaniki Zbuduj swój własny kompas z łożyskiem kulkowym. • Wyrównaj bieguny. • Odkryj magnetyczny biegun północny. • Zbuduj swoje łożysko kulkowe. Jeden zestaw, wiele różnych konstrukcji do zbudowania!

52,99 zł
46,10 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 6,89 zł

1 osoba kupiła
35
Zobowiązania. Pytania. Kazusy. Tablice. Testy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zobowiązania. Pytania. Kazusy. Tablice. Testy
Dostępny
14 szt.

Repetytorium prezentuje i porządkuje najważniejsze zagadnienia z zakresu zobowiązań - części ogólnej i szczegółowej.Dzięki niej sprawnie przyswoisz wiedzę, poznasz podstawy najważniejszych zagadnień, a na koniec sprawdzisz i uzupełnisz ewentualne braki w przygotowaniu do egzaminu. Zagadnienia zostały opracowane przez specjalistów i są oparte o aktualny stan prawny.Repetytorium składa się z czterech części: PYTANIA Z ODPOWIEDZIAMI - zawierające niezbędne informacje z danej dziedziny prawa oraz odpowiedzi z właściwą podstawą prawną oraz odesłaniem do konkretnego artykułu. KAZUSY Z ROZWIZANIAMI - oparte na aktualnym stanie prawnym i przykładowym orzecznictwie, uczące prawniczego myślenia. TABLICE - czytelnie prezentujące zagadnienia i ułatwiające wzrokowe zapamiętanie haseł i definicji. TESTY - sprawdzające poziom przygotowania z danej tematyki.Zagadnienia zawarte w książce dotyczą m.in.: Istoty i źródła zobowiązań, Treści stosunku zobowiązaniowego, Świadczeń pieniężnych i zasad ich wykonywania, Odpowiedzialności za szkodę, Umów sprzedaży, Gwarancji, Rękojmi za wady.Książka zawiera: Praktyczne pomoce w formie pytań i kazusów. Ponad 500 pytań testowych. Przejrzystą prezentację treści w formie 74 tablic i schematów. Ponad 400 stron czystej wiedzy -> przekonaj się sam!Szybko i skutecznie przygotuj się do egzaminu!

59,00 zł
48,97 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 10,03 zł

1 osoba kupiła
36
Bayala. SLH70598. Peach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bayala. SLH70598. Peach
Schleich
Dostępny
6 szt.

Zanurz się w Bayala., magicznej kraine gdzie żyją długowieczne i niezmiennie piękne elfy, dla których magia nie ma żadnych tajemnic Znajdziesz tu gwiezdne elfy, elfy słońca, morskich głębin oraz magiczne stworzenia, które im towarzyszą. W tym zaczarowanym świecie mnóstwo jest niezwykłych przepełnionych magią miejsc, altan, pałaców, karoc i akcesoriów, o których istnieniu nie miałeś pojęcia! Peach to słodkie źrebię jednorożca z serii Schleich Bayala, które wraz z pozostałym jedenaściorgiem źrebiąt ze stada nazywane są przez elfki, smoki i innych mieszkańców krainy Bayala czule owockami. A to dlatego, że każdy jednorożec zawdzięcza swój wygląd właśnie temu owocowi, który jako źrebię podjadało jako pierwszy, jak w przypadku Peach – brzoskwinia. I właśnie stąd pochodzi jego słodki owocowy tatuaż. Peach jest szczególnie kreatywnym źrebięciem, tryskającym pomysłami. Z pomocą bujnej wyobraźni wynajduje wciąż nowe historie, których inni bardzo chętnie słuchają. Wymiary figurki: 9.0 x 2.4 x 7.6 cm Figurki Schleich® modelowane są z ogromną dbałością o szczegóły i są synonimem wartościowej zabawy edukacyjnej. Figurka wchodzi w skład nowej kolekcji jednorożców.

28,00 zł
26,04 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 1,96 zł

1 osoba kupiła
37
W tajemnicy. Mimo twoich kłamstw - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W tajemnicy. Mimo twoich kłamstw
Dostępny
283 szt.

Czy kobieca intuicja nigdy nie zawodzi? Kinga wiedzie szczęśliwe życie. Stworzyła dom, o jakim zawsze marzyła. Wydaje się, że można jej tylko zazdrościć. Jednak coraz rzadziej obecny mąż i coraz częstsze kłótnie powodują rysę na tym pięknym obrazku. Gdy kobieta przypadkiem znajduje w rzeczach ukochanego tajemniczą karteczkę, nie wie sama, co o tym myśleć. Dokąd zaprowadzi ją jej własne śledztwo? Poruszająca seria „W tajemnicy” to historie, które wciągają od pierwszych słów. Daj się ponieść opowieści, poczuj intensywne emocje i pozwól Agacie Przybyłek poruszyć twoje serce.

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

1 osoba kupiła
38
Tylko nie mów mamie, wydanie kieszonkowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tylko nie mów mamie, wydanie kieszonkowe
Dostępny
10 szt.

Miłość mamy dawała mi poczucie bezpieczeństwa. Byłam pewna, że każe mu przestać. Ale nie kazała. Matka i córka. Nie widziały się od lat. Teraz Toni czuwa przy umierającej matce i czeka na prośbę o przebaczenie... Patrzy na matkę i widzi siebie - małą, śliczną Antoinette, dziewczynkę, którą była. I o której wspomnienie musiała ukryć głęboko w niepamięci. Żeby móc dalej żyć... Pierwsze lata życia Antoinette to idylla, z dystyngowaną matką i kochającą babcią. Ale wszystko się zmienia, kiedy tata wraca z wojska. Zaczyna się koszmar. Toni ma sześć lat, gdy po raz pierwszy tatuś całuje ją... Nie tak jak ojciec całuje córkę. - Tylko nie mów mamie - ostrzega - bo przestanie cię kochać. Jednak dziecko mówi mamie. A matka nie chce nawet o tym słyszeć... Od tej chwili Toni musi mieć z tatusiem wspólną „tajemnicę”… Przez osiem lat… A kiedy prawda wreszcie wychodzi na jaw, dziewczynka zostaje potępiona, wtrącona w otchłań depresji i autodestrukcji. Nadzieję i siłę musi znaleźć sama w sobie. Tylko nie mów mamie, tragiczna historia jej dzieciństwa, przebaczenia sobie samej i triumfu nad przeszłością, przypomina niewiarygodną wręcz powieść z najwyższej półki: napisaną pięknym językiem, przejmującą i wzruszającą. Wydana w 12 krajach, w Anglii i we Francji zajmowała przez wiele tygodni 1. miejsce na listach bestsellerów. Doczekała się kontynuacji Kiedy tata powraca.

14,99 zł
10,99 zł

Rabat 26,7%
oszczędzasz 4,00 zł

1 osoba kupiła
39
Od Cortesa do Bolivara - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Od Cortesa do Bolivara
Dostępny
80 szt.

Książka przedstawia skomplikowane dzieje walk w Ameryce podczas hiszpańskiej konkwisty i kolonizacji. Autor opisuje przebieg walk Europejczyków z rdzennymi Amerykanami od najwcześniejszych dni ekspansji, jak też funkcjonowania aparatu militarnego na terytorium zamorskim Hiszpanii. Nacisk został położony na konkwistę, kolonizację, konsolidację militarną, walki z rdzenną ludnością i obronę zdobytego terytorium przed piratami, korsarzami i bukanierami. Omówiono także konflikty Hiszpanii z innymi państwami europejskimi uczestniczącymi w wyścigu o dominację w Ameryce. Publikacja wypełnia lukę w polskiej historiografii tematu, w której brakowało opracowania o podobnym zakresie chronologicznym i geograficznym. Ponadto praca została też w znacznej mierze oparta na badaniach historyków hiszpańskich i latynoamerykańskich, dotąd mało znanych w Polsce. W pierwszej części książki omówiono walki prowadzone między Hiszpanami i rdzennymi Amerykanami, gdzie czytelnik może znaleźć informację na temat uzbrojenia, taktyki i strategii wojennej, która doprowadziła do podboju znacznej części lokalnej populacji. W części drugiej przedstawiony został podział administracyjny hiszpańskich kolonii, który miał istotny wpływ na organizację i finansowanie systemu obronnego, wprowadzonego w celu obrony przed buntami rdzennej ludności i innymi Europejczykami, którzy od połowy XVI w. najeżdżali Indie Zachodnie. W tej części książki znajdują się informacje o fortyfikacjach, garnizonach i siłach militarnych, które utrzymywała hiszpańska korona na podpitych terytoriach. Omówiono tu również osiemnastowieczne reformy burbońskie i ich wielkie znaczenie polityczne i społeczne, szczególnie dla ludów tubylczych, widzących w nich możliwość awansu społecznego w zhierarchizowanym społeczeństwie Ameryki.

69,00 zł
60,72 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 8,28 zł

1 osoba kupiła
40
Ultrasonografia. Od wskazania do interpretacji - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ultrasonografia. Od wskazania do interpretacji
Dostępny
150 szt.

Ultrasonografia to małoinwazyjna, bezpieczna, trafna, szybka i niezbyt kosztowna metoda diagnostyczna. Autorzy podręcznika omówili jej zalety i ograniczenia oraz bardzo dobrze oddali klimat codziennej klinicznej praktyki diagnostów ultrasonograficznych. Publikacja powinna okazać się pomocna zarówno doświadczonym, jak i początkującym diagnostom USG oraz lekarzom wszystkich specjalności wykonującym to badanie. Przeanalizowano w niej różne poziomy trudności diagnostyki ultrasonograficznej, pokazano, jak je opanować oraz podkreślono różnice w stosunku do tomografii komputerowej i rezonansu magnetycznego. Można w niej znaleźć m.in.: - kompleksowy opis możliwości diagnostycznych ultrasonografii, - specjalistyczną i fachową wiedzę z zakresu obrazowania wszystkich narządów ludzkiego ciała umożliwiającą trafne rozpoznanie i dokładną ocenę, - bogaty materiał ilustracyjny, a dodatkowo unikalne ryciny poglądowe na początku rozdziałów o narządach, - 25 opisów szczególnych przypadków, - przejrzysty układ i liczne wyróżnienia w tekście przydatne podczas przygotowywania się do egzaminu, - krótkie zintegrowane z podręcznikiem filmy możliwe do odtworzenia za pomocą kodu QR.

199,00 zł
1 osoba kupiła
41
Ta druga - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ta druga
Dostępny
347 szt.

Jedna z najbardziej cenionych powieści Karoliny Wilczyńskiej znów dostępna! Czy dwie kobiety mogą dzielić się miłością do tego samego mężczyzny? Autorka najpiękniejszej literatury obyczajowej stworzyła niebanalną i mądrą historię, która może stać się bliska każdej kobiecie. Wciągająca i zapadająca w pamięć opowieść o tym, do czego może doprowadzić ocenianie po pozorach, chorobliwa zazdrość i życie pełne niedomówień. I jak daleko może posunąć się kobieta żyjąca w poczuciu, że odsunięto ją na dalszy plan.

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

1 osoba kupiła
42
Kreatywne zabawy. W krainie wyobraźni - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kreatywne zabawy. W krainie wyobraźni
Dostępny
44 szt.

Nudy w domu? Deszczowa pogoda? Długa podróż? Sięgnijcie po książki z serii „Kreatywne zabawy” i spędźcie wyjątkowo ten czas! Czeka nas Was mnóstwo zadań, w tym kolorowanie, uzupełnianie i naklejanie. Książki dostosowane są do dzieci w wieku 1-3 lat. Maluchy będą mogły m.in. dokończyć rysowanie marchewek należących do pewnego zajączka, uzupełnić kolorowe pióra pięknego pawia, zaprojektować but należący do Kota w Butach czy dokończyć rysowanie ostrych zębów dinozaura. Weźcie kredki w dłoń i dołączycie do zabawy./b>

13,44 zł
9,99 zł

Rabat 25,7%
oszczędzasz 3,45 zł

1 osoba kupiła
43
Kostka sensoryczna Bibi, 14 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kostka sensoryczna Bibi, 14 cm
BabySenses
Dostępny
1 szt.

Kostka sensoryczna Bibi to mega zabawa! Bibi z radością będzie towarzyszyć Twojemu bobasowi we wszystkich harcach! Dzięki dużym wzorom i kontrastowym kolorom nasza zabawka zaciekawi każdego malucha i stanie się jego najlepszym przyjacielem. Tkaniny w zdecydowanych czarno-biało-czerwonych barwach stymulują wzrok maluszka i pobudzają jego umysł do działania. Naszą Bibi wyposażyliśmy w dzwoneczek, który przyciąga uwagę Twojej pociechy i rozwija zmysł słuchu, a długie uszy ułatwiają chwytanie – idealne do ciągnięcia, tarmoszenia i gryzienia. A to właśnie to, co lubimy najbardziej! Kostka jest lekka oraz przyjemna w dotyku i uwielbia się przytulać i zasypiać razem z bobasem! Zabawka została wykonana z najwyższej jakości materiałów i jest w pełni bezpieczna dla maluszka już od pierwszych chwil jego życia. Wymiary: ok. 14.0 x 14.0 x 14.0 cm (z uszami – 16.0 cm)

65,00 zł
55,25 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 9,75 zł

1 osoba kupiła
44
Maskotka brelok Fortnite Lama - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Maskotka brelok Fortnite Lama
Daffi
Dostępny
1 szt.

Maskotka brelok Lama z popularnej gry Fornite. Zawiera plastikową zawieszkę.Maskotka wykonana z materiału najwyższej jakości.

27,05 zł
19,21 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 7,84 zł

1 osoba kupiła
45
Trylogia Mostu: Światło wirtualne / Idoru / Wszystkie jutra - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trylogia Mostu: Światło wirtualne / Idoru / Wszystkie jutra
Dostępny
1221 szt.

Pierwsze wydanie zbiorcze kultowej trylogii Gibsona! Poznaj trzy porywające historie mające miejsce w różnych miejscach świata! Trylogia mostu to trzy tytuły: Światło wirtualne, Idoru oraz Wszystkie jutra. Akcja cyklu rozgrywa się w XXI wieku. W pierwszej części cyklu znajdujemy się w zniszczonej w wyniku trzęsienia ziemi Kalifornii, w której powstają dwa siostrzane stany NoCal oraz SoCal. Bohaterką tej części jest Chevette Washington, która na jednym z przyjęć pod wpływem impulsu kradnie okulary. Pozornie zwyczajny przedmiot okazuje się bardzo niebezpieczny. W drugiej części znajdujemy się w Tokio, gdzie Chia McKenzie została wydelegowana przez oddział fanów ze Seattle. Dziewczyna ma zdobyć informacje na temat domniemanego ślubu młodzieżowej gwiazdy Reza z nieistniejącą realnie królową wirtualnych światów. Trzecia, finałowa część opowiada o punkcie węzłowym historii świata, który został zlokalizowany w San Francisco. Pewne jest jedno – życie ludzi zmieni się na zawsze. William Gibson to amerykański pisarz science fiction i twórca cyberpunku. Autor napisał również wiele opowiadań, esejów oraz scenariuszy filmowych i telewizyjnych. Jego twórczość to połączenie różnych folklorów, miejskich legend oraz wiedzy technicznej. Wydał dwa popularne cykle, czyli „Trylogię Ciągu” oraz „Trylogię Mostu”, szereg pojedynczych tytułów, takich jak: Maszyna różnicowa, Rozpoznanie wzorca, Spook Country. W kraju agentów, Alien 3 czy Peryferal, a także jeden zbiór opowiadań Wypalić chrom.

59,00 zł
47,20 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 11,80 zł

46
Alborosie Meets The Wailers United - Unbreakable, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapowiedź
Alborosie Meets The Wailers United - Unbreakable, CD
The Wailers, Greensleeves Records
Zapowiedź
Data premiery: 2023.06.16

Nowy album studyjny jednej z największych gwiazd muzyki reggae! Alborosie jest piosenkarzem i didżejem, autorem piosenek, multiinstrumentalistą, producentem i inżynierem. "Unbreakable" to jego szósty pełny wokalny album studyjny, a wybór instrumentalnych i wokalnych gości na albumie zaowocował album, który potwierdza jego klasę. W zestawie Aston "Family Man" Barrett, Tyrone Downie i Junior Marvin - gitara basowa, instrumenty klawiszowe i gitara, wszystkie znane zespoły Boba Marleya, teraz zwane The Wailers United - oraz czterech niesamowitych piosenkarzy, którzy dograli wokale: Chronixx , Jah Cure, Beres Hammond, Raging Fyah i J Boog. Pan Alberto d'Ascola (alias Alborosie) i jego zespół zapraszja do słuchania!! Gatunek: REGGAE/DUB, Rodzaj wydania: ORIGINAL, Rok wydania: 2018, Dźwięk: STEREO, Kraj: Zagraniczna, Wykonawca: ALBOROSIE / HAMMOND, BERES / JAH CURE / WAILERS, THE, Wydawca: GREENSLEEVES RECORDS

62,90 zł
Powiadomienie
47
Future Sounds Of Jazz Vol.14, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Future Sounds Of Jazz Vol.14, CD
Dostępny
10 szt.

A1. Basil Hardhaus - Breezin (Compiled By Benjamin Frohlich) A2. Jtc - Gallup A3. The Abstract Eye - I Feel It In My Forehead A4. Jex Opolis - Mt Belzoni B1. Tee Mango - Into The Wild B2. Claude Rodap - Hiwa B3. Jose Padilla - Lollipop (I:cube Casiotone Reprise Mix) C1. Herzel - Devoid C2. David Goldberg - Part Bells (Benjamin Frohlich Remix) C3. Marvin Horsch - Pace D1. Matt O´ Brien - Flourish D2. Aubrey - Dot 3 (Russ Gabriel Remix) D3. Marcellus Pittman - A Mix E1. Move D - Beyond The Machine (Compiled By Tom Bioly) E2. Pierre Bastien - Snide Dins E3. Vanishing Twin - Under The Water E4. Yussef Kamaal - Ayla E5. Roman Flugel - Song With Blue E6. Luke Abbott - Dumb F1. Machine Woman - I Can Mend Your Broken Heart (Kassem Mosse Remix) F2. New Jackson - Let The Freak Come Out At Night F3. Albinos - Palazzo G1. The Stowaway - A Suspicious Passenger G2. Isolee - In Our Country G3. Tb - Unskinny Dub H1. Slowdive - Sugar For The Pill (Avalon Emerson Gilded Escalation) H2. Cobblestone Jazz - Midnight Sun H3. Sirconical - Jambon Mama

92,90 zł
48
This Night, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
This Night, Winyl
Destroyer, Merge Records
Dostępny
5 szt.

Niesamowity epicki zestaw piosenek - This Night - dostarcza hymnu i symfonicznej kolekcji przepięknie zaaranżowanych popowych piosenek. LIMITOWANA EDYCJA Z OKAZJI RECORD STORE DAY 2013! Pierwsze wydawnictwo Destroyer'a dla Merge Records było punktem spornym w karierze frontmana Dana Bajara. This Night to cykl pieśni, który przetrwał próbę czasu i uderza równie mocno przy każdym przesłuchaniu. Gatunek: ROCK/ALTERNATYWA, Rodzaj wydania: REISSUE, Rok wydania: 2013, Dźwięk: STEREO, Kolor: BLACK, Nagrane strony: 4, Rozmiar: 12", Prędkość: 33 1/3 RPM, Gramatura: 140 GRAM / 12", Kraj: Zagraniczna, Includes download co: YES, Edycja limitowana: YES, Wykonawca: DESTROYER, Wydawca: MERGE RECORDS

164,90 zł
148,41 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 16,49 zł

49
Out In The Storm, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Out In The Storm, Winyl
Waxahatchee, Merge Records
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.23

1.Never Been Wrong 2.8 Ball 3.Silver 4.Recite Remorse 5.Sparks Fly 6.Brass Beam 7.Hear You 8.A Little More 9.No Question 10.Fade

128,90 zł
116,01 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,89 zł

50
City Of Daughters, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
City Of Daughters, Winyl
Destroyer, Merge Records
Dostępny
6 szt.

A1.Comments On The World As Will A2.No Cease Fires! (Crimes Against The State Of Our Love, Baby) A3.Dark Purposes A4.Emax I A5.I Want This Cyclops A6.Loves Of A Gnostic A7.Emax II A8.State Of The Union A9.School, And The Girls Who Go There B1..The Space Race B2.Melanie And Jennifer And Melanie B3.War On Jazz II Or How I Learned To Love The War On Jazz B4.Emax III B5.You Were So Cruel B6.Signs B7.Rereading The Marble Faun B8.Son Of The Earth

128,90 zł
116,01 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,89 zł

51
Thief, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Thief, Winyl
Destroyer, Merge Records
Dostępny
6 szt.

Thief to album, na którym Destroyer naprawdę osiągnął swój cel. Dan Bejar przedstawił nie tylko to, co do tej pory było jego najlepszą pracą - z tym albumem stało się jasne, że był autorem piosenek, który nie tylko tworzył kolejne partie piosenek, ale także całą łączącą się z nimi twórczość. Limitowany, pomarańczowy wosk + MP3 Gatunek: ROCK/ALTERNATYWA, Rodzaj wydania: REISSUE, Rok wydania: 2018, Dźwięk: STEREO, Kolor: ORANGE, Nagrane strony: 2, Rozmiar: 12", Prędkość: 33 1/3 RPM, Gramatura: 140 GRAM / 12", Kraj: Zagraniczna, Comments: Limited Creamsicle Orange, Edycja limitowana: YES, Includes download co: YES, Wykonawca: DESTROYER, Wydawca: MERGE RECORDS

128,90 zł
116,01 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,89 zł

52
Destroyer's Rubies, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Destroyer's Rubies, CD
Destroyer, Merge Records
Dostępny
12 szt.

1.Rubies 2.Your Blood 3.European Oils 4.Painter In Your Pocket 5.Looters' Follies 6.3000 Flowers 7.A Dangerous Woman Up To A Point 8.Priest's Knees 9.Watercolours Into The Ocean 10.Sick Priest Learns To Last Forever

68,90 zł
62,01 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,89 zł

53
Destroyer's Rubies, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Destroyer's Rubies, Winyl
Destroyer, Merge Records
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.23

Dan Bejar z Vancouver powraca z siódmym pełnometrażowym występem jako Destroyer. Zgodnie z oczekiwaniami, jest to całkowicie nieoczekiwany zbiór sprytnej muzyki pop, która nie zabiera więźniów. Splatają się tu opowieści o wygranych i utraconych miłościach, straconych szansach i artystycznej uczciwości znanej fanom Destroyer. To również spektakularny talent Bejara do muzycznego dowcipu i jego ukłon w stronę czarującego podejścia do wczesnego T-Rex i dystansu Bowie'go. Podwójny, limitowany czarny wosk w gatefoldzie + MP3. Gatunek: ROCK/ALTERNATYWA, Rodzaj wydania: REMASTERED, Rok wydania: 2016, Dźwięk: STEREO, Kolor: BLACK, Nagrane strony: 4, Rozmiar: 12", Prędkość: 33 1/3 RPM, Gramatura: 140 GRAM / 12", Kraj: Zagraniczna, Includes download co: YES, Edycja limitowana: YES, Wykonawca: DESTROYER, Wydawca: MERGE RECORDS

164,90 zł
148,41 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 16,49 zł

54
Dead Letters Fan Edition, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dead Letters Fan Edition, CD
The Rasmus, Playground Music
Dostępny
20 szt.

1.First Day Of My Life 2.In The Shadows 3.Still Standing 4.In My Life 5.Time To Burn 6.Guilty 7.Not Like The Other Girls 8.The One I Love 9.Back In The Picture 10.Funeral Song 11.Everything You Say (Bonus Track) 12.What Ever (Bonus Track) 13.Since You've Been Gone (Bonus Track) 14.If You Ever (Bonus Track) 1.Bullet 2.Livin' In A World Without You 3.F-F-F-Falling 4.Night After Night (Out Of The Shadows) 5.Sail Away 6.No Fear 7.Lucifer's Angel 8.Dead Promises 9.Liquid 10.Last Waltz

68,90 zł
62,01 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,89 zł

55
Three / Three, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Three / Three, CD
Dabrye, Ghostly International
Dostępny
8 szt.

1.Tunnel Vision 2.Emancipated 3.Tape Flip Too 4.Lil Mufukuz 5.Fightscene 6.Electrocutor 7.Stranded 8.The Appetite 9.Pretty 10.Sunset 11.Nova 12.Bubble Up 13.Vert-Horiz 14.Dr. Shroomen 15.Sisfo Ridin' 16.Culture Shuffle 17.Honey 18.First Law Of Nature Rock Day 19.Tahn Ice Rhythm

68,90 zł
56
Pocztówka z Mokum. 21 opowieści o Holandii - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pocztówka z Mokum. 21 opowieści o Holandii
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.05

Mokum to w języku jidysz „bezpieczna przystań”. Tak holenderscy Żydzi nazywali Amsterdam. Piotr Oczko znajduje schronienie w świecie ukochanej kultury holenderskiej i oprowadza po niej czytelników jak najlepszy przewodnik. Razem z nim odkrywamy ukryte znaczenia na obrazach dawnych mistrzów, zaglądamy do XVII-wiecznych kościołów i burdeli, patrzymy w oczy dumnym mieszczanom i czarnoskórym niewolnikom. Trafiamy na ślady Zbigniewa Herberta i zatrzymujemy na chwilę na jointa, przyglądając się współczesnym Holendrom. W Mokum - razem z autorem - znajdujemy też samych siebie. „Nigdy nie byłem w Holandii i pewnie nieprędko będę. Ukazanie się tej książki przyjąłem zaś, zdziwiony samym sobą, jak wydarzenie, na które długo i niecierpliwie czekałem. W pisarstwie Oczki są erudycja, reporterskie zacięcie i ogrom wiedzy, który stoi za każdym zdaniem. I coś więcej, co trudno objaśnić, a co sprawia, że ta literatura ma wielką moc.” – Filip Springer „Zobaczyć okiem Oczki kulturę Holandii to zobaczyć pod kolejnymi warstwami farb i werniksu nie tylko Kraj Nizin, ale też współczesną Polskę z jej bolączkami.” – Sztuczne Fiołki „Pod względem doboru tematu i stylu książkę można porównać jedynie do słynnej Martwej natury z wędzidłem Zbigniewa Herberta. Piotr Oczko jako wytrawny znawca kultury holenderskiej unika jednak uproszczeń i błędów, które stały się udziałem poety.” – Prof. Antoni Ziemba

54,99 zł
42,34 zł
Powiadomienie

Rabat 23,0%
oszczędzasz 12,65 zł

57
Historia zapisana na drzwiach i dwie inne opowieści - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Historia zapisana na drzwiach i dwie inne opowieści
Dostępny
71 szt.

Interesujesz się literaturą austriacką? Uwielbiasz czytać książki, które nie są oczywiste w swoim przesłaniu? Chcesz poznać twórczość wybitnej pisarki, uznawanej za ikonę renesansu austriackiego? Koniecznie zajrzyj do wybitnej książki Historia zapisana na drzwiach i dwie inne opowieści z kraju i ze świata autorstwa Christine Lavant! Książka zawiera trzy opowieści: Historia zapisana na drzwiach, Dziecko oraz Chłopak, które składają się na znakomite studium okresu dzieciństwa, choroby oraz wyobcowania. Obserwacje poczynione z dziecięcej perspektywy oraz naiwne wyobrażenia o świecie sprawiają, że książka jest przejmująco sugestywna. Czytelnik nie znajdzie w niej oczywistych faktów i odpowiedzi. Nie są to zwyczajne opowieści z życia wzięte, ale głębokie przemyślenia na temat ludzkiego postrzegania. Publikacja stanowi preludium do wydarzeń opisanych w Zapiskach z domu wariatów. Przeznaczona jest dla wszystkich osób, które cenią sobie literaturę pisaną czystym, precyzyjnym i niezwykle oryginalnym językiem. Autorka książki była austriacką poetką i prozaiczką. Christine Lavant szukała swojego życiowego azylu w twórczości artystycznej i literackiej. W 1948 roku zadebiutowała prozą Das Kind. W ciągu swojego życia wydała kilkanaście książek. Lavant jest dwukrotną laureatką Nagrody im. Georga Trakla. Pod koniec swojego życia otrzymała Austriacką Nagrodę Państwową w dziedzinie literatury. Jest autorką takich publikacji, jak Zapiski z domu wariatów czy Nocny krzyk.

36,00 zł
25,56 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 10,44 zł

58
Królik i Misia. Niesmaczne zwyczaje Królika - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Królik i Misia. Niesmaczne zwyczaje Królika
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.20

Misia jest wielkim, przyjacielskim niedźwiedziem, a niedźwiedzie – jak wiadomo – zapadają w sen zimowy. Królik jest mały, królik kradnie innym zapasy, królik jest przemądrzały i nie ma przyjaciół. Ciekawe dlaczego… Jak myślicie, co się stanie, kiedy tych dwoje się spotka? Czy niesmaczne zwyczaje królika i bezgraniczna ufność Misi dobrze wróżą tej znajomości? Dowiedz się, na czym polega prawdziwa przyjaźń. Seria „Królik i Misia” to przezabawne, pełne ciepła i radości historie o przygodach miłej niedźwiedzicy Misi i bardzo zgryźliwego Królika! Opowiadania wzruszają i zarazem rozśmieszają do łez dzieci i dorosłych! Wyjątkowe dialogi i piękne ilustracje to dzieło znanego i nagradzanego duetu: pisarza Juliana Gougha i ilustratora Jima Fielda (m.in. Wiewiórki, które nie chciały się dzielić, Koala, który się trzymał, Mysz, która chciała być lwem).

25,00 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,01 zł

59
Kalendarz 2022. Kryminalny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2022. Kryminalny
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.25

Wyjątkowy kalendarz dla wszystkich miłośników kryminałów, zbrodni i zagadek kryminalnych. W środku krótkie wciągające opowiadanie z zagadką kryminalną. W kalendarzu zachowany został tygodniowy układ kalendarzowy, ze stroną na notatki przy każdym tygodniu.

39,99 zł
28,79 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

60
Kalendarz 2022. Japoński - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2022. Japoński
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.25

Marzysz, by mieć swój „kawałek” Japonii na wyłączność? Nic prostszego – ten elegancki, subtelny i orientalny kalendarz z grafiką, motywami i roślinnością nawiązującą do Japonii zachwyci każdego fana kraju kwitnących wiśni! W środku znajdują się klimatyczne grafiki i orientalne ilustracje inspirowane kulturą japońską. W kalendarzu zachowany został tygodniowy układ z dodatkową stroną na cotygodniowe notatki – przemyślenia, inspiracje, plany i marzenia! Reszta jest w Twoich rękach!

39,99 zł
28,79 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

61
Kalendarz 2022. Szachy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2022. Szachy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.25

Kochasz szachy? Ten uniwersalny, elegancki, a zarazem minimalistyczny kalendarz w swoim wnętrzu skrywa między innymi historię szachów, ciekawostki, zasady gry, sylwetki sławnych szachistów, ale też szachowe zagrania, które na zawsze przeszły do historii tego sportu. W kalendarzu zachowany został tygodniowy układ z dodatkową stroną na cotygodniowe notatki – plany, inspiracje i cele. Teraz Twój ruch!

39,99 zł
28,79 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

62
David Redfern. Tom 2. Punkty zapalne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
David Redfern. Tom 2. Punkty zapalne
Dostępny
316 szt.

Policja w Woking rozpoczyna poszukiwania kilkuletniej Izy Wolańskiej, córki polskiej imigrantki. Pogrążona w rozpaczy matka dziewczynki nie potrafi w żaden sposób pomóc funkcjonariuszom, natomiast brak jakiegokolwiek tropu nie pozwala wytypować podejrzanych ani nawet wskazać motywu ich działania. Funkcjonariusze czują, że upływający czas nieubłaganie zmniejsza szansę na uratowanie dziecka. W tym samym czasie Redfernowi przydzielone zostaje śledztwo w sprawie brutalnego morderstwa przy Monument Road. W spływającym krwią pokoju odnaleziono ciała pięćdziesięcioletniego taksówkarza, Muztara Abbasiego, i jego żony. Początkowo policjant zakłada, że ma do czynienia ze zbrodnią na tle religijnym. Wkrótce znika jednak także syn ofiar i sprawa przyjmuje nieoczekiwany obrót... Usiłując odnaleźć zaginioną dziewczynkę i wyjaśnić zagadkę mrożącego krew w żyłach morderstwa, Redfern nie może zapomnieć o własnych problemach – tajemniczy mężczyzna, który pozostaje nieuchwytny, zagraża już nie tylko jemu, ale też jego bliskim. Czy inspektorowi uda się zatrzymać nieznajomego, zanim ten posunie się o krok za daleko?

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

63
Kalendarz 2022 tygodniowy, Rośliny domowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2022 tygodniowy, Rośliny domowe
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.17

Bardzo elegancki i delikatny kalendarz z motywami kwiatowymi oraz roślinami domowymi. W środku piękne ilustracje najbardziej popularnych i modnych obecnie roślin domowych. Krótkie opisy każdej rośliny, wskazówki jak o nie dbać i jak je pielęgnować, aby wspaniale rosły. W kalendarzu zachowany tygodniowy układ kalendarzowy, ze stroną na notatki przy każdym tygodniu.

40,00 zł
28,80 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

64
Raz wiedźmie śmierć - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Raz wiedźmie śmierć
Dostępny
80 szt.

Los rodziny Bies został przypieczętowany. Bum! Doszło do morderstwa Maximiliana de Gousse’a, popularnego w kręgach magicznych czarownika. Czy za tę zbrodnię odpowiedzialne są czary babki Agrei, jego byłej żony? A może to inna, przedwieczna moc zbudziła się ze snu i próbuje namieszać w świecie żywych? Co za licho szpieguje nieświadomych niczego członków wiedźmowego rodu? Saturnin właśnie przygotowuje się do czarodzielnicy, rytuału, który pozwoli mu osiągnąć pełnię mocy i dumnie reprezentować rodzinę. Dragomira, jego siostra, zostaje postawiona przed nie lada wyzwaniem – musi stoczyć bój z własnymi snami, a przy okazji nie dać się spalić na stosie. Rodzeństwo wkracza na drogę odkrycia prawdy o swoich korzeniach i o sobie samych, podejrzliwie zerkając na ojca, matkę, no i babkę, którzy zachowują się bardzo dziwnie, gdy nagle do całego ich grona dołącza zmarła ciotka. Czekajcie, ale dlaczego ona wraca z tych zaświatów? Adam Faber zaprasza na ucztę wyobraźni: do kotła, w którym gotują się sekrety, przekręty, miłość i szczypta... magii!

42,90 zł
30,89 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,01 zł

65
Savage Land, LP (czerwony) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Savage Land, LP (czerwony)
Gruesome, Relapse Records
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.21

Lista utworów: 1. Savage Land 2. Trapped in Hell 3. Demonized 4. Hideous 5. Gangrene 6. Closed Casket 7. Psychic Twin 8. Gruesome 9. Land of No Return (Bonus Track) 10. Black Magic (Bonus Track)

97,90 zł
93,01 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 4,89 zł

66
Dimensions Of Horror, LP, kolorowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dimensions Of Horror, LP, kolorowy
Gruesome, Relapse Records
Dostępny
5 szt.

Lista utworów: 1. Forces of Death 2. Raped by Darkness 3. Amputation 4. Hellbound 5. Seven Doors 6. Dimensions of Horror

97,90 zł
93,01 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 4,89 zł

67
Diabli nadali - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Diabli nadali
Dostępny
24 szt.

Przewrotne charaktery, zagadkowe intrygi i dużo śmiechu! Dagmar Różyk zostaje znaleziony martwy w swoim gabinecie w okolicznościach budzących u jednych śmiech, u drugich wstręt, a jeszcze u innych – godną pożałowania radość. Za życia był obiektem pożądania kobiet, nienawiści mężczyzn, oczkiem w głowie prezesa. Motywów zabójstwa jest bez liku, tak samo jak podejrzanych. Monika, jego sekretarka, jako jedyna zna tajemnice szefa i jest zdecydowana za wszelką cenę sama odkryć prawdę. Pomaga jej młody policjant Mateusz Jankowski, który po szkole oficerskiej wylądował na stanowisku stażysty w wydziale kryminalnym prowadzącym śledztwo w tejże sprawie. Jego zwierzchnicy, starzy wyjadacze, niechętnym okiem patrzą na młodego, ambitnego nowicjusza, robią sobie z niego żarty i dają na każdym kroku do zrozumienia, że szkoła szkołą, a życie życiem i wiele mu jeszcze brakuje, by stał się twardym gliną. Z powodu prywatnych kontaktów z Moniką, która jest jedną z głównych podejrzanych, Mateusz zostaje odsunięty od sprawy. Nie wierząc w winę dziewczyny, postanawia działać na własną rękę, ryzykując przyszłą karierę. Poszlaki prowadzą do mieszkania Magdy W., znienawidzonej przez wszystkich zastępczyni Różyka, zwanej przez personel Zdzirą. Zdaniem Moniki to właśnie ona może być zabójczynią, ale najpierw muszą się dowiedzieć, gdzie jest pani wicedyrektor. Ostatnio widziano ją w wieczór poprzedzający śmierć Różyka, gdy odgrażając się i klnąc na czym świat stoi, wybiegła z jego biura. Olga Rudnicka (ur. 1988) – znana autorka powieści sensacyjnych Natalii 5, Cichy wielbiciel, Były sobie świnki trzy i wielu, wielu innych. Miłośniczka zwierząt, natury i dobrego jedzenia. Kocha jazdę konną i dobrą książkę. Nigdy nie polubi kawy i hipokryzji. Zawsze będzie podążać za swoimi marzeniami.

39,99 zł
29,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,00 zł

68
W magicznej komnacie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W magicznej komnacie
Dostępny
48 szt.

GRZEGORZ MYSIORSKI ? szczecinianin, rocznik 1968, na drogę zawodową wybrał medycynę, a potem to pulmonologia wybrała jego. Po latach pracy w ośrodku akademickim rozpoczął praktykowanie na peryferiach, tam gdzie najbliżej do ludzi. Stara się łączyć intelektualny profesjonalizm z wewnętrznym romantyzmem. Poezja jest dla niego antidotum na współczesny deficyt piękna i harmonii. Jest próbą uchwycenia chwili ? słowną fotografią nastroju, uczucia, przeżycia. Swoje wiersze pisze nocami, bo wtedy najlepiej wszystko widać. Zawierają one osobiste podróże od baśniowej przeszłości do międzygwiezdnej przyszłości, spisywane w hołdującym nawiązaniu do klasyki polskiej poezji.

30,00 zł
21,90 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,10 zł

69
Twist me. Tom 2. Jej porywacz. Zatrzymaj mnie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Twist me. Tom 2. Jej porywacz. Zatrzymaj mnie
Dostępny
43 szt.

Drugi tom legendarnej zagranicznej trylogii! Dla fanów Raw i Birthday Girl. Julian zabiera Norę do Kolumbii, do miejsca, gdzie się wychował. Nie był tam od śmierci rodziców. Teraz potrzebuje strzeżonego schronienia, a tym właśnie jest dom jego ojca. Mężczyzna zrobi wszystko, żeby zapewnić Norze bezpieczeństwo. Jego zabaweczka należy do niego i nikt mu jej nie odbierze. Nora nie jest już tą samą przestraszoną dziewczyną, którą Julian zabrał na wyspę. Porywacz posiadł nie tylko jej ciało, ale również duszę. Przez okres, kiedy nie byli razem, kobieta zapomniała o skrywającym się w sercu Juliana mroku. Jednak szybko sobie o nim przypomni.

38,90 zł
31,12 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,78 zł

70
Twist me. Tom 1. Jej porywacz. Zmień mnie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Twist me. Tom 1. Jej porywacz. Zmień mnie
Dostępny
43 szt.

Pierwszy tom legendarnej zagranicznej serii! Dla fanów Raw i Birthday Girl. Porwana. Przetrzymywana. Szantażowana. Gdy Nora Leston spotkała w klubie Juliana Esguerrę, od razu wiedziała, że ten mężczyzna jest niebezpieczny. Mimo to sama przed sobą nie potrafiła ukryć, że wzbudził jej zainteresowanie. I miała wrażenie, że tamtego dnia złożył jej obietnicę… Później długo nie mogła przestać o nim myśleć i była zszokowana, kiedy na uroczystości rozdania dyplomów ponownie go zobaczyła. Poczuła niepokój. Nic jednak nie zaskoczyło Nory tak bardzo jak to, co wydarzyło się potem, gdy wracała z kina z kolegą, w którym się podkochiwała. W jednej chwili Jake miał ją pocałować, a w drugiej leżał na ziemi. Teraz Nora jest więźniem groźnego handlarza bronią. Musi być posłuszna, ponieważ od tego zależy, czy jej kolega będzie żył.

38,90 zł
31,12 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,78 zł

71
Twist me. Tom 3. Jej porywacz. Nie opuszczaj mnie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Twist me. Tom 3. Jej porywacz. Nie opuszczaj mnie
Dostępny
37 szt.

Trzeci, finałowy tom legendarnej zagranicznej serii mafijnej! Nora i Julian w końcu są bezpieczni. Wydaje się, że najgorsze już za nimi. Jednak pozostają jeszcze wspomnienia i sny, które sprawiają, że kobieta nie potrafi dojść do siebie. Być może nigdy to się nie stanie. Oboje próbują wrócić do czasów, kiedy on był jej porywaczem, a ona więźniem. Ale teraz Nora jest z Julianem z własnej woli. Zakochała się i dla swojego mężczyzny zrobi wszystko. Jeżeli będzie trzeba, ochroni go własnym ciałem. Między kochankami pojawia się kość niezgody. Obietnica, którą Nora złożyła pewnemu człowiekowi i której ma zamiar dotrzymać, niezależnie od woli Juliana.

38,90 zł
31,12 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,78 zł

72
Psychiatria dzieci i młodzieży. Tom 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Psychiatria dzieci i młodzieży. Tom 1
Dostępny
81 szt.

Nowoczesny podręcznik przygotowany na podstawie aktualnej wiedzy. Książka odwołuje się do nowoczesnych systemów klasyfikacyjnych (DSM-5, ICD-11), jak również obejmuje najbardziej aktualną farmakoterapię oraz oddziaływania pozafarmakologiczne. Obszerny materiał został przedstawiony w dwóch tomach, w częściach: Podstawy, Klinika, Terapia. W części Podstawy przedstawiono systemy klasyfikacyjne i diagnostyczne stosowane w psychiatrii wieku rozwojowego. Omówiono metodykę badania psychiatrycznego dziecka i adolescenta, w tym badanie psychologiczne wraz z rolą kwestionariuszy i testów psychologicznych oraz badania neurologiczne. Przedstawiono również narzędzia diagnostyczne do oceny nasilenia objawów psychopatologicznych. Ponadto omówiono aspekty prawne w psychiatrii dzieci i młodzieży oraz psychiatrię sądową nieletnich. W części Klinika omówiono zaburzenia neurorozwojowe oraz zaburzenia należące do spektrum schizofrenii i chorób afektywnych. Przedstawiono również szerokie spektrum wielu innych zaburzeń psychicznych o różnym podłożu z uwzględnieniem farmakologicznych i pozafarmakologicznych metod leczenia. Oddzielne rozdziały poświęcono problematyce FASD oraz dziecku – ofierze przemocy w rodzinie, zaburzeniom psychicznym w chorobach somatycznych, a także psychiatrii konsultacyjnej. W części Terapia znalazły się wiadomości z zakresu planowania terapii w psychiatrii dzieci i młodzieży oraz stosowanych metod terapeutycznych (m.in.: metoda behawioralno-poznawcza, systemowa, psychodynamiczna). Przedstawiono podstawy farmakoterapii, a także farmakoterapię opartą na faktach. Publikacja skierowana jest do lekarzy specjalizujących się w psychiatrii dzieci i młodzieży i w psychiatrii ogólnej, a także psychologów, neurologów dziecięcych, pediatrów i psychoterapeutów.

174,00 zł
161,82 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 12,18 zł

73
Niezwykłe spotkania, kotka Blue - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niezwykłe spotkania, kotka Blue
Dostępny
154 szt.

„Przyjemne dla oka i dla ucha przygody kotka Blue to zupełnie bezbolesny i jakby mimochodem sposób na przyswojenie pierwszych słówek angielskich”. - Anna Dyl, nauczycielka języka angielskiego i właścicielka Centrum Kulturalno-Językowego „SmallTalks” „Zwinnie, zabawnie i z wdziękiem opowiedziane historie o otwartości na świat, wielkiej ciekawości Innego, apetycie na życie i... na ziarenka słonecznika. Oraz o tym, że nie wszystko jest takie, jak się z pozoru wydaje, a po największej przygodzie dobrze jest wrócić do siebie. Z filozoficznym zamyśleniem zamiast puenty... z punktu widzenia kocich oczu. Wciąga w każdym wieku! Polecam!” - Anna Adamów, psycholog i psychoterapeutka z długoletnim doświadczeniem w pracy z dorosłymi, dziećmi i młodzieżą „Jest to książka niezwykła, budująca wrażliwość językową i przyrodniczą u dzieci. Złożona z subtelnych, rytmicznych opowiastek, mądrych, ale pozbawionych nachalnego moralizatorstwa. Wspaniałe narzędzie do nauki języka angielskiego, przyrody i życia, doskonałe jako książka na dobranoc. Jestem przekonana, że dzieciaki pokochają głównego bohatera i jego przyjaciół, dlatego mocno popieram ten projekt”. - Alicja Brzezowska, pedagog, przyrodniczka, założycielka Motylarni w Czaplach Wielkich

29,00 zł
21,17 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 7,83 zł

74
Dzieła. Tom 7. Inedita - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzieła. Tom 7. Inedita
Dostępny
142 szt.

Tom Inedita obrazuje różnorodność, bogactwo i zachęcający do eksploracji potencjał myślenia, którym Marek J. Siemek wypełniał swój oryginalny zamysł społecznego transcendentalizmu, porównywalny z transcendentalizmem dyskursu społecznie „usytuowanego” przez Habermasa i postmetafizyczno-pragmatycznymi modelami racjonalności od McCarthy'ego po Brandoma. Niepublikowane dotąd materiały pozwolą Czytelnikowi znaleźć odpowiedź między innymi na pytania: - jakiego rozumu i racjonalności potrzeba, by dopełnił się - a nade wszystko: nie cofał - jakże burzliwy proces nowoczesnego uspołecznienia, - czy jest dziś możliwa samorządność według reguł, jakie ich „dawcy” i zarazem „biorcy” aprobowaliby z tą samą autonomią i z mocą tego samego prawidła, któremu wyraz daje Kantowska „transcendentalna jedność apercepcji”. Works. Inedita The volume shows the diversity and richness of intellectual potential, which Marek J. Siemek used in his original idea of ?social transcendence?. The idea can be compared with the transcendence of the discourse socially ?placed? by Habermas and with the post-metaphysical rationality models from McCarthy to Brandom. It allows to answer such questions as: what reason and rationality is needed for the process of modern socialization to take place, and if it possible today for the ?givers? and the ?takers? to approve the rules of self-government having the same autonomy and within the same law which is expressed by the Kantian ?transcendental unity of apperception?.

35,00 zł
29,40 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 5,60 zł

75
O!Klocki. Klocki drewniane Bobaski i Miś. Kodowanie, 50 elementów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
O!Klocki. Klocki drewniane Bobaski i Miś. Kodowanie, 50 elementów
Trefl
Dostępny
51 szt.

To edukacyjny zestaw 50 kolorowych klocków z instrukcją, stworzony we współpracy z psychologiem, z myślą o potrzebach najmłodszych. Rozpocznij naukę kodowania od przedstawienia rzeczy za pomocą symboli. Wykorzystaj do tego 2 rodzaje ćwiczeń dopasowanych do możliwości dwulatka: kodowanie rysunkowe oraz przestrzenne. Zabawka wspiera rozwój motoryki małej oraz koordynacji wzrokowo-ruchowej, a także rozwija wyobraźnię przestrzenną i kreatywność. Połącz zestaw z innymi zestawami z serii O!Klocki i stwórz świat według własnej koncepcji. Wszystkie materiały wykorzystane do stworzenia zabawki posiadają atesty, a także zostały pomalowane nietoksycznymi farbami.

97,90 zł
85,17 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 12,73 zł

76
Model plastikowy U.S.Army OH-58D Black Death 1/35 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Model plastikowy U.S.Army OH-58D Black Death 1/35
Academy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.11

Skala: 1:35

88,90 zł
81,79 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 7,11 zł

77
Bateria Green Cell A1713 do Apple MacBook Pro 13 A1708 (2016 i 2017, 2 porty thunderbolt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bateria Green Cell A1713 do Apple MacBook Pro 13 A1708 (2016 i 2017, 2...
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.26

Parametry techniczne: Gwarancja: 12 miesięcyProducent ogniw: Green CellNapięcie: 11.26VIlość ogniw: 3Rodzaj ogniw: Li-PolymerKolor: CzarnyPojemność: 54.4WhCzas pracy: od 2.5 do 10hSeria: Polymer Kompatybilne urządzenia: Apple MacBook ProApple MacBook 13 Kompatybilne modele: A1713

480,00 zł
Powiadomienie
78
Bateria Green Cell A1820 do Apple MacBook Pro 15 A1707 (2016 i 2017) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bateria Green Cell A1820 do Apple MacBook Pro 15 A1707 (2016 i 2017)
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.16

Parametry techniczne: Gwarancja: 12 miesięcyProducent ogniw: Green CellNapięcie: 11.4 VRodzaj ogniw: Li-PolymerKolor: CzarnyPojemność: 74WhCzas pracy: od 1.5 do 8hSeria: Polymer Kompatybilne urządzenia: Apple Macbook ProApple MacBook Pro Kompatybilne modele: A1820

502,00 zł
Powiadomienie
79
Koc 150x200cm (brązowy) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koc 150x200cm (brązowy)
Inny
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.10

Przyjemne w dotyku koce wykonane z miękkiej tkaniny. Uniwersalny produkt, który dopasuje się do każdego wnętrza jako dekoracja a także zapewni ciepło w chłodne wieczory. Zabiera niewiele miejsca dzięki czemu można go zabrać ze sobą w podróż. Wymiary: 150x200 cm.Kolor bazowy: BrązowyTyp: Akcesoria domoweRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ce

31,20 zł
28,08 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,12 zł

80
Koc 150x200cm (zielony) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koc 150x200cm (zielony)
Inny
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.08

Przyjemne w dotyku koce wykonane z miękkiej tkaniny. Uniwersalny produkt, który dopasuje się do każdego wnętrza jako dekoracja a także zapewni ciepło w chłodne wieczory. Zabiera niewiele miejsca dzięki czemu można go zabrać ze sobą w podróż. Wymiary: 150x200 cm.Kolor bazowy: ZielonyTyp: Akcesoria domoweRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ce

35,00 zł
31,50 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,50 zł

81
Koc 150x200cm (szary) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koc 150x200cm (szary)
Inny
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.17

Przyjemne w dotyku koce wykonane z miękkiej tkaniny. Uniwersalny produkt, który dopasuje się do każdego wnętrza jako dekoracja a także zapewni ciepło w chłodne wieczory. Zabiera niewiele miejsca dzięki czemu można go zabrać ze sobą w podróż. Wymiary: 150x200 cm.Kolor bazowy: SzaryTyp: Akcesoria domoweRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ce

31,20 zł
28,08 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,12 zł

82
Bateria Green Cell WD52H GVD76 do laptopów Dell Latitude E7240 E7250 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bateria Green Cell WD52H GVD76 do laptopów Dell Latitude E7240 E7250
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

Parametry techniczne: Gwarancja: 12 miesięcyProducent ogniw: Green CellNapięcie: 7.6V (7.4)VIlość ogniw: 4Rodzaj ogniw: Li-PolymerKolor: CzarnyZabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem: TakZabezpieczenie przed przeładowaniem: TakPojemność: 6000mAhCzas pracy: od 3 do 11h Kompatybilne urządzenia: Dell Latitude E7240Dell Latitude E7250 Kompatybilne modele: WD52H451-BBFXHJ8KPKWFFN0HJ8KP0KWFFN0WD52HGVD76OHJ8KPOKWFFNOWD52HVFV59W57CV

170,00 zł
Powiadomienie
83
Bateria Green Cell 245RR T0TRM TOTRM do laptopów Dell XPS 15 9530, Dell Precision M3800 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bateria Green Cell 245RR T0TRM TOTRM do laptopów Dell XPS 15 9530, Del...
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

Parametry techniczne: Gwarancja: 12 miesięcyProducent ogniw: Green CellNapięcie: 10.8V (11.1V)Ilość ogniw: 4Rodzaj ogniw: Li-PolymerKolor: CzarnyZabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem: TakZabezpieczenie przed przeładowaniem: TakPojemność: 4000 mAhCzas pracy: od 1.5 do 6h Kompatybilne urządzenia: Dell Precision M3800Dell XPS 15 Kompatybilne modele: 02YVP10JHXPY245RR2YVP1JHXPYT0TRMTOTRM

180,00 zł
Powiadomienie
84
Bateria Green Cell A1965 do Apple MacBook Air 13 A1932 A2179 (2018, 2019, 2020) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bateria Green Cell A1965 do Apple MacBook Air 13 A1932 A2179 (2018, 20...
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.03

Parametry techniczne: Gwarancja: 12 miesięcyProducent ogniw: Green CellNapięcie: 11.4 VIlość ogniw: 3Kolor: CzarnyPojemność: 49WhCzas pracy: od 3 do 11hSeria: Polymer Kompatybilne urządzenia: Apple MacBook Air Kompatybilne modele: A1965

329,00 zł
Powiadomienie
85
Bateria Green Cell A1494 do Apple MacBook Pro 15 A1398 (Late 2013, Mid 2014) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bateria Green Cell A1494 do Apple MacBook Pro 15 A1398 (Late 2013, Mid...
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.19

Parametry techniczne: Gwarancja: 12 miesięcyProducent ogniw: Green CellNapięcie: 11.26VKolor: CzarnyZabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem: TakZabezpieczenie przed przeładowaniem: TakPojemność: 95WhModel: MacBook Pro 15" Retina DisplayCzas pracy: od 2.5 do 6.5hSeria: Standard

441,00 zł
Powiadomienie
86
Bateria Green Cell A1185 do laptopów Apple MacBook 13 A1181 (2006, 2007, 2008, 2009) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bateria Green Cell A1185 do laptopów Apple MacBook 13 A1181 (2006, 200...
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

Parametry techniczne: Gwarancja: 12 miesięcyProducent ogniw: Green CellNapięcie: 10.8V (11.1V)Ilość ogniw: 6Rodzaj ogniw: Li-PolymerKolor: BiałyZabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem: TakZabezpieczenie przed przeładowaniem: TakPojemność: 52 WhModel: MacBook 13"Czas pracy: od 2 do 6.5hSeria: Polymer Kompatybilne urządzenia: Apple MacBook 13 Kompatybilne modele: A1185

125,00 zł
Powiadomienie
87
Plecak młodzieżowy CoolPack, napisy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plecak młodzieżowy CoolPack, napisy
PATIO
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.02

Plecak CoolPack Base to bardzo dobrej jakości, pojemny plecak szkolny z najnowszej kolekcji. Plecak charakteryzuje modny wzór z szarymi napisami, który każdemu przypadnie do gustu. Materiał z którego uszyto plecak jest wodoodporny i wytrzymały. Plecak posiada 2 pojemne komory, które bez problemu pomieszczą format A4. W plecaku z powodzeniem zmieszczą się wszystkie książki, ćwiczenia i zeszyty. Na froncie znajduje się kieszeń zapinana na gruby zamek. Po bokach plecak posiada dwie otwarte kieszenie na butelkę wody lub inne drobiazgi. Wewnątrz plecak posiada organizer na długopisy i inne drobiazgi oraz zawieszkę na klucze. Dwukierunkowe suwaki dają możliwość szybkiego, wygodnego dostępu do wnętrza. Tył plecaka jest usztywniony, ergonomiczny, pokryty oddychającym materiałem. Szelki są szerokie, wyprofilowane, miękko wyściełane, dając tym samym duży komfort użytkowania. Plecak ma wszyty uchwyt do przenoszenia w ręku. Wymiary: 44.0 x 29.0 x 16.0 cm

122,90 zł
Powiadomienie
88
Osobista historia Porozumienia Centrum. U źródeł Prawa i Sprawiedliwości - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Osobista historia Porozumienia Centrum. U źródeł Prawa i Sprawiedliwoś...
Dostępny
67 szt.

Książka Andrzeja Anusza jest zapisem osobliwym końca PR-u, transformacji ustrojowej i kształtowania się III RP z wszystkimi jej powiązaniami z komunistyczną przeszłością oraz dramatycznymi próbami zerwania tej "pępowiny" przez rząd Jana Olszewskiego, Porozumienie Centrum, Akcję Wyborczą Solidarność i Prawo i Sprawiedliwość. Anusz uczestnicząc w tym procesie przywołuje dokumenty, teksty wystąpień parlamentarnych i prasowych, oświadczenia, opracowania i materiały programowe partii politycznych, a także ocen etc., które dokumentują drogę życiową Autora, wizję Jego prawicowej polityki, jak też i najważniejszych liderów niepodległościowej prawicy. To werystyczna opowieść o sobie i ludziach politycznej konserwy, ludzi mających ambicje służyć Polsce i tylko Polsce, oddanych całym swoim życiem dewizie "Bóg-Honor-Ojczyzna". z cerenzji prof. dr hab. Wiesława Jana Wysockiego

69,90 zł
61,51 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 8,39 zł

89
Projekt relaks, czyli jak zapanować nad życiowym chaosem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Projekt relaks, czyli jak zapanować nad życiowym chaosem
Dostępny
13 szt.

Jedyny na rynku taki bogaty organizer z przeglądem standardowych i sprawdzonych oraz tych mniej znanych, ale bardzo skutecznych metod i technik relaksacji. Przydatne listy kontrolne sprawdzające działanie przedstawionych technik. Spersonalizowany planer z miejscem na osobiste notatki i zapisywania efektów i postępów. Możliwość poznania w jednej publikacji dużej ilości (ponad 60) technik i metod relaksacyjnych, możliwość wyboru najlepszej dla siebie, dopasowanej do swoich preferencji. 1. Kalendaria na każdy miesiąc roku. 2. Eksperckie wprowadzenie w temat czyli informacje dot. stresu, jego objawów oraz metod przeciwdziałania czyli wejścia w relaksację i wyboru odpowiednich dla siebie technik 3. Psychozabawa i ankieta. 4. Ciekawostki z różnych stron świata czyli szczęście po skandynawsku czy japońsku, relaks po amerykańsku i inne. 5. Przegląd wielu nowoczesnych oraz najnowszych technik relaksacyjnych dla ciała i umysłu według potrzeb, wieku i możliwości. Między innymi czytelnicy poznają: metodę fizjoterapeutyczną Gerdy Aleksander, techniki napinania i rozluźniania mięśni zwaną relaksem Jakobsona, techniki głębokiego oddychania Wima Hofa, dowiedzą się czym jest tapping, total immersion oraz relaksacja Bensona. 6. Czytelnicy poznają również niestandardowe metody relaksacyjne takie jak: leczenie pączkami, relaksację jedzeniem czy relaksację sofroniczną. 7. Przydatne listy kontrolne po każdym etapie poznawania nowych technik relaksacyjnych 8. Mnóstwo ciekawostek do wdrożenia od zaraz: relaks japoński w 5 minut, relaks dla młodych mam i wiele innych.

59,90 zł
41,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 17,97 zł

90
Akumulator do Bosch PS50-2A 1.5Ah - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akumulator do Bosch PS50-2A 1.5Ah
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

Markowy akumulator Green Cell dedykowany jako zamiennik baterii o oznaczeniach Bosch BAT411, BAT411A, BAT412, BAT413, BAT413A, GBA 12V oraz innych kompatybilnych modeli. Ogniwa Panasonic. Najważniejsze cechy: • wysokiej jakości akumulator Green Cell® stworzony do pracy w każdych warunkach, • idealnie kompatybilny z Twoim urządzeniem oraz oryginalną ładowarką, • gwarancja realnej pojemności, • bezpieczeństwo i jakość potwierdzona certyfikatami CE oraz RoHS. Green Cell to najczęściej wybierany na polskim rynku producent zamiennych baterii do zasilania elektroniki użytkowej. Ta marka gwarantuje korzystny stosunek ceny do jakości, a zastosowane materiały w tym ogniwa nie ustępują poziomem oryginalnym bateriom. Idealne w każdym calu W akumulatorze zastosowano najwyższej klasy ogniwa Panasonic gwarantujące wydłużoną, stabilną oraz bezpieczną pracę Twojego urządzenia. Wykorzystane ogniwa Li-Ion cechują się zerowym efektem pamięci, a co za tym idzie znacznie wyższą żywotnością akumulatora i niezawodnością, w każdych warunkach pracy. Akumulatory Green Cell są zaprojektowane z dbałością o każdy detal oferując jako nieliczni pełną kompatybilność z oryginalnymi ładowarkami, elektronarzędziami oraz innymi pojemnościami akumulatorów. Ponadto dbamy o ergonomię i efektywność użytkowania Twojego urządzenia dostarczając produkty o niskiej wadze i idealnych wymiarach. Gwarancja jakości Zapewnimy Ci profesjonalne doradztwo naszych ekspertów przed jak i po zakupie. Nasze produkty posiadają certyfikaty RoHS i CE świadczące o ich jakości i bezpieczeństwie użytkowania. W przeciwieństwie do wielu oryginalnych akumulatorów nasze produkty nie posiadają wbudowanych chipów blokujących jego pracę po określonym czasie. Specyfikacja techniczna: • typ ogniw: Li-Ion, • pojemność: 1.5Ah (1500mAh), • napięcie: 10.8V, • producent ogniw: Panasonic, • kontrola temperatury pracy ogniw: tak, • zabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem: tak, • zabezpieczenie przed przeładowaniem: tak, Zastępuje akumulatory o oznaczeniu: • BAT411, • BAT411A, • BAT412, • BAT413, • BAT413A, • GBA 12V.

76,00 zł
Powiadomienie
91
Bateria Green Cell AA-PBYN4AB do laptopów Samsung 530U 535U 540U NP530U3B NP530U3C NP535U3C NP540U3C - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bateria Green Cell AA-PBYN4AB do laptopów Samsung 530U 535U 540U NP530...
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

Parametry techniczne: Gwarancja: 12 miesięcyNapięcie: 7.6V (7.4)VIlość ogniw: 6Rodzaj ogniw: Li-PolymerKolor: CzarnyZabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem: TakZabezpieczenie przed przeładowaniem: TakProducent: Green CellWaga: 0.55 kgPojemność: 4900 mAhCzas pracy: od 1.5 do 6hSeria: Polymer Kompatybilne urządzenia: Samsung 530USamsung 530U3BSamsung 530U3CSamsung 532USamsung 532U3CSamsung 535USamsung 535U3CSamsung 540USamsung 540U3CSamsung NP530U3BSamsung NP530U3BISamsung NP530U3CSamsung NP532U3CSamsung NP535U3CSamsung NP540U3CSamsung NP535U4C Kompatybilne modele: AA-PLWN4ABAA-PBYN4ABAA-PBYM4ABAA-PLWM4AB

125,00 zł
Powiadomienie
92
Bateria Green Cell L15L4PC0 L15M4PC0 L15M6PC0 L15S4PC0 do laptopów Lenovo V730 V730-13 Ideapad 710s Plus 710s-13IKB 710s-13ISK - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bateria Green Cell L15L4PC0 L15M4PC0 L15M6PC0 L15S4PC0 do laptopów Len...
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

Parametry techniczne: Gwarancja: 12 miesięcyProducent ogniw: Green CellNapięcie: 7.6V (7.4)VIlość ogniw: 4Rodzaj ogniw: Li-PolymerKolor: CzarnyZabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem: TakZabezpieczenie przed przeładowaniem: TakPojemność: 3200mAhCzas pracy: od 1.5 do 4.5hSeria: Polymer Kompatybilne urządzenia: Lenovo IdeaPad 710SLenovo IdeaPad 710S-PLUSLenovo V730 Kompatybilne modele: 5B10K842915B10K856255B10L55039L15L4PC0L15M4PC0L15M6PC0L15S4PC0

155,00 zł
Powiadomienie
93
Piórnik podwójny z wyposażeniem Jumper XL Game over D077326  CoolPack - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
63,90 zł
Powiadomienie
94
Plecak młodzieżowy Base Game over D027326 CoolPack - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plecak młodzieżowy Base Game over D027326 CoolPack
PATIO
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.31

122,90 zł
Powiadomienie
95
Plecak młodzieżowy CoolPack, Doggies - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plecak młodzieżowy CoolPack, Doggies
PATIO
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.17

Plecak CoolPack to bardzo wysokiej jakości, pojemny plecak szkolny z najnowszej kolekcji. Plecak charakteryzuje modny wzór z pieskami na różowym tle, który każdemu przypadnie do gustu. Materiał, z którego uszyto plecak, jest wodoodporny i wytrzymały. Plecak posiada 2 pojemne komory, które bez problemu pomieszczą format A4. W plecaku z powodzeniem zmieszczą się wszystkie książki, ćwiczenia i zeszyty. Na froncie znajduje się kieszeń zapinana na gruby zamek. Po bokach plecak posiada dwie otwarte kieszenie na butelkę wody lub inne drobiazgi. Wewnątrz plecak posiada organizer na długopisy i inne drobiazgi oraz zawieszkę na klucze. Dwukierunkowe suwaki dają możliwość szybkiego, wygodnego dostępu do wnętrza. Tył plecaka jest usztywniony, ergonomiczny, pokryty oddychającym materiałem. Szelki są szerokie, wyprofilowane, miękko wyściełane, dając tym samym duży komfort użytkowania. Plecak ma wszyty uchwyt do przenoszenia w ręku. Wymiary: 44.0 x 29.0 x 16.0 cm Pojemność: 27 l Materiał: poliester 600D

122,90 zł
Powiadomienie
96
Fizyka 3. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fizyka 3. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy
Dostępny
3566 szt.

Numer MEN: 999/3/2021 Podręcznik do klasy 3 obejmuje 5 działów: • Elektrostatyka, • Prąd elektryczny, • Elektromagnetyzm, • Fizyka atomowa, • Fizyka jądrowa. Każdy z 5 działów składa się z rozdziałów. W każdym rozdziale znajdziemy następujące elementy: • spis zagadnień, które będą omawiane w danym temacie, • sekcję „Przypomnij sobie” – informacje o zagadnieniach, które uczeń powinien przypomnieć przed lekcją, • tekst główny rozdziału, • doświadczenia, • przykłady, • wyróżnione definicje i wzory, • treści „Wiedzieć więcej” – ciekawostki poszerzające wiedzę ucznia, • w każdym dziale dwustronna infografika, która w interesujący sposób pokazuje zastosowanie fizyki w życiu codziennym, • podsumowanie rozdziału, • pytania i zadania. Każdy rozdział zakończony jest „Podsumowaniem” przypominającym najważniejsze treści z danego tematu oraz „Pytaniami i zadaniami”. Z kolei na końcu każdego działu umieszczono „Powtórzenie działu”, składające się z części teoretycznej i z części zadaniowej. Na końcu podręcznika znajdują się „Scenariusze doświadczeń”, które uczniowie będą mogli samodzielnie wykonać w domu lub na lekcji.

64,90 zł
57,76 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 7,14 zł

97
Rybka nakręcana pływaczek 379961 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rybka nakręcana pływaczek 379961
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.24

7,20 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 2,9%
oszczędzasz 0,21 zł

98
Lampion szklany żarówka 48 z drucikiem 206199 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
24,90 zł
22,41 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,49 zł

99
Lalka stylowa 60cm IC PL w pudełku 532311 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
145,90 zł
131,31 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 14,59 zł

100
Plecak 25x31x9 1zam 1kiesz Minnie 3d Fol - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plecak 25x31x9 1zam 1kiesz Minnie 3d Fol
Cerda
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.24

46,90 zł
44,56 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,34 zł

Wróć do góry