hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Większość produktów na Bonito.pl jest tańsza niż na Bonito-pl przez Allegro!

Czy wiesz, że kupując bezpośrednio na naszej stronie Bonito.pl lub przez aplikację najczęściej zapłacisz mniej za produkty, niż kupując u nas przez Allegro? Różnice mogą sięgać nawet 10%. Poniżej przedstawiamy kilka powodów, dla których powinieneś rozważyć bezpośredni zakup na naszej stronie Bonito.pl lub za pomocą aplikacji mobilnej, zamiast dokonować zakupu na naszym koncie sprzedawcy Bonito-pl na Allegro.
Oferty i ceny
Bonito.pl, jako bezpośredni sprzedawca, może oferować korzystniejsze ceny, promocje lub wyprzedaże, które są niedostępne na Allegro, ponieważ nie musi płacić dodatkowej prowizji. Ponadto, bezpośredni zakup umożliwia dostęp do ponad dwukrotnie większej oferty produktów oferowanych przez Bonito. Bonito na Allegro nie oferuje produktów z wydłużonym czasem realizacji, ponieważ portal Allegro obniża widoczność tego typu ofert oraz obniża punktację dla sprzedającego.
Dostęp do sieci Punktów Bonito z darmowym odbiorem
Bonito.pl, jako bezpośredni sprzedawca oferuje Ci możliwość odbierania zamówień zupełnie za darmo we własnej sieci punktów odbioru. W przypadku zakupów przez Allegro nie ma takiej możliwości. Swoje zamówienia możesz odbierać bez ponoszenia dodatkowych kosztów oraz bez względu na kwotę zamówienia.
Obsługa klienta
Kupując bezpośrednio na Bonito.pl lub za pomocą aplikacji mobilnej, masz pewność, że obsługa klienta jest realizowana przez pracowników Bonito. Możesz również kontaktować się z Bonito bezpośrednio poprzez maila, telefon lub przez czata. W przypadku problemów z zamówieniem lub potrzeby wsparcia, możesz liczyć na szybką i bezpośrednią odpowiedź od zespołu Bonito. Kiedy pojawi się problem z zamówieniem, Bonito może zaoferować Ci rekompensatę np wysyłając mailem kod rabatowy do wykorzystania na naszej stronie lub w aplikacji. Wysłanie tego typu wiadomości użytkownikowi Allegro jest surowo zakazane i może doprowadzić do blokady konta sprzedającego.
Bezpieczeństwo i prywatność
Bezpośredni zakup na Bonito.pl lub przez aplikację mobilną zapewnia duże bezpieczeństwo i ochronę Twoich danych osobowych. Swoje dane osobowe do celów realizacji zamówienia przekazujesz tylko nam. W przypadku zakupu przez Allegro swoje dane przekazujesz również pośrednikowi jakim jest portal Allegro.
Polityka zwrotów i gwarancji
Kupując bezpośrednio na Bonito.pl lub za pomocą aplikacji mobilnej, można liczyć na jasną i jednolitą politykę zwrotów i gwarancji, co może być ważne w przypadku ewentualnych problemów z zamówionymi produktami.
Program rabatowy dla stałych klientów
Bonito.pl na swojej stronie i w aplikacji może oferować własny program rabatowy dla stałych klientów, który pozwala uzyskać dodatkowe rabaty za zakupy. W przypadku zakupów na Allegro, taka korzyść nie jest dostępna z uwagi na to, że Allegro pobiera od Bonito znaczącą prowizję.
Wróć do góry