hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2021.08.12

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w czwartek 12 sierpnia 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Mądra mysz - Mam przyjaciela kierowcę rajdowego (Ralf Butschkow), na drugim CreArt. Malowanie po numerach. Szczeniaczki (Ravensburger). Kolejny produkt to Morska wyprawa profesora Astrokota (Dominic Walliman, Ben Newman) oraz Bajkowe postacie. 2000 naklejek. Fantastyczne zadania! (Olesiejuk Sp. z o.o.).
1
Mądra mysz - Mam przyjaciela kierowcę rajdowego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mądra mysz - Mam przyjaciela kierowcę rajdowego
Dostępny
83 szt.

Mam przyjaciela kierowcę rajdowego to jedna z książeczek opisujących najróżniejsze zawody w serii książek dla dzieci Mądra Mysz.Wojtek lubi jeździć szybkimi samochodami im szybsze, tym lepiej. Dobrze się składa, bo jest kierowcą rajdowym. Opowiada mnóstwo ciekawych rzeczy wszystkim dzieciom, które są ciekawe, jak wygląda pasjonujący świat Formuły 1.Mądra Mysz to edukacyjna seria książek dla dzieci, w skład której wchodzą obyczajowe opowiadania o przygodach Zuzi, przybliżające najróżniejsze zawody książki, tak jak niniejsza Mam przyjaciela kierowcę rajdowego. Kwadratowe książki dla ciekawych świata maluchów to też cykl pełen technicznych szczegółów Maszyny i pojazdy. Coś dla siebie znajdą także wielbiciele historii w tomikach prezentujących świat dawniej i dziś.Podseria książeczek o zawodach cieszy się niesłabnącą popularnością. Dzieje się tak dlatego, że wśród opisanych profesji czytelnicy znajdą nie tylko tradycyjne zawody jak strażak czy policjant. Opisane zostały też zawody budzące ciekawość, jak śmieciarz czy kolejarz, ale i rzadziej spotykane, jak energetyk czy baletnica. Przystępne opisy, merytoryczne szczegóły i pełne detali ilustracje usatysfakcjonują najbardziej dociekliwe dziecko!Książeczka [] będzie wyśmienitym uzupełnieniem samochodzików-zabawek i zabaw, nieodłącznego elementu egzystencji małych chłopców.

8,90 zł
5,99 zł

Rabat 32,7%
oszczędzasz 2,91 zł

12 osób kupiło
2
CreArt. Malowanie po numerach. Szczeniaczki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
CreArt. Malowanie po numerach. Szczeniaczki
Ravensburger, CreArt
Dostępny
46 szt.

Nowa międzynarodowa seria do malowania CreArt, odpowiednia dla chłopców i dziewczynek w wieku od 9 lat. Każde opakowanie zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby namalować piękny obrazek oraz ramkę, w której możesz powiesić swoje dzieło po zakończeniu pracy. Malowanie jeszcze nigdy nie było tak proste! Tablice zawierają kolorowy i ponumerowany kontur, który należy pomalować odpowiednimi kolorami. Gwarantowane rezultaty dla każdego! Zawartość i cechy zestawu: • wymiary obrazka: ok. 18.0 x 13.0 cm • plansza z kolorowym i ponumerowanym konturem • pędzel • farby (10 kolorów) • kolekcja: CreArt

55,34 zł
49,81 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,53 zł

12 osób kupiło
3
Morska wyprawa profesora Astrokota - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Morska wyprawa profesora Astrokota
Dostępny
51 szt.

Skąd się wzięło tyle wody na Ziemi? Co to jest rafa koralowa? Czy da się dopłynąć aż na dno oceanu? Najnowsza część bestsellerowej serii edukacyjnej „Profesor Astrokot” przetłumaczonej na 16 języków. Chociaż morza i oceany pokrywają 70 procent powierzchni Ziemi, to nadal stanowią dla nas wielką tajemnicę, bo aż w 95 procentach są niezbadane! Tym razem więc profesor Astrokot zaprasza Was na pokład statku, by zapuścić się w najmroczniejsze zakamarki oceanów. Olbrzymie wieloryby i podwodne wulkany to nie wszystko, co zobaczycie podczas rejsu. Przygotujcie się na prawdziwą morską wyprawę! Dominic Walliman – doktor fizyki (specjalizuje się w fizyce urządzeń kwantowych), naukowiec i wykładowca uniwersytecki. Mieszka w Vancouver, gdzie na co dzień zajmuje się programowaniem komputerów kwantowych. Ben Newman – utalentowany, wielokrotnie nagradzany ilustrator i autor komiksów. Mieszka i pracuje w Londynie.

59,00 zł
36,58 zł

Rabat 38,0%
oszczędzasz 22,42 zł

11 osób kupiło
4
Bajkowe postacie. 2000 naklejek. Fantastyczne zadania! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bajkowe postacie. 2000 naklejek. Fantastyczne zadania!
Olesiejuk Sp. z o.o.
Dostępny
76 szt.

Zaprzyjaźnij się z sympatycznymi wróżkami, wspaniałymi księżniczkami i uroczymi zwierzakami. Rysuj, koloruj i rozwiązuj z nimi naklejkowe zadania - masz do dyspozycji aż 2000 kolorowych naklejek!

24,99 zł
16,99 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 8,00 zł

7 osób kupiło
5
Potęga podświadomości. Modlitwy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Potęga podświadomości. Modlitwy
Dostępny
103 szt.

W codziennym życiu nie może brakować chwil wyciszenia, przeznaczonych na szczerą refleksję i modlitwę. Niezależnie od tego, czy masz za sobą dobre, czy złe chwile, czy jest Ci smutno, czy odczuwasz wielką radość zawsze potrzebujesz Boga. Jeśli otworzysz się na Jego pełną nieskończonej miłości obecność, doznasz szczęścia, spokoju i ukojenia. Wystarczą dwie rzeczy: po pierwsze uświadom sobie, że jesteś ukochanym dzieckiem Boga i że Ty również głęboko Go kochasz, a po drugie szczerze się pomódl. W tej książce znajdziesz inspiracje do modlitw na każdy dzień. Zawarte w niej afirmacje i przemyślenia, zaczerpnięte z Pisma Świętego, skłaniają do własnych kontemplacji i medytacji. Są napisane z żarliwą tęsknotą i niezłomnym przekonaniem o tym, że w życiu najważniejsze jest pozostawanie w bliskości z Bogiem. Modlitwy w książce dotyczą zdrowia, wiary, wątpliwości, lęku, przyjaźni, prawdy, bogactwa, dobrobytu i leczenia. Przyniosą Ci dokładnie to, czego w danej chwili najbardziej potrzebujesz. W tej książce znajdziesz: • wskazówki, gdy czujesz zagubienie, • wzmocnienie, gdy potrzebujesz siły, • pociechę, gdy przytłacza Cię smutek, • przypomnienie o bezkresnej miłości i szczodrości Bożej – zawsze.

27,00 zł
17,99 zł

Rabat 33,4%
oszczędzasz 9,01 zł

6 osób kupiło
6
Balony lateksowe, białe (50 sztuk) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Balony lateksowe, białe (50 sztuk)
Godan, 50 sztuk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.29

• Wymiar balonów w calach: 10” • Wymiar balonów w centymetrach: ok. 25 cm • Kolor: biały • Nadruk: brak • Producent: Gemar • Ilość: 50 • Balony przeznaczone są do napełnienia powietrzem.

16,37 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 2,3%
oszczędzasz 0,38 zł

6 osób kupiło
7
Przyjaciele. O prawdziwej mocy naszych najważniejszych relacji - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przyjaciele. O prawdziwej mocy naszych najważniejszych relacji
Dostępny
69 szt.

Przyjaciele mają dla nas znaczenie, i to większe, niż sądzimy. W ciągu ostatnich lat badacze ze zdumieniem odkryli, jak ogromny wpływ ma posiadanie przyjaciół – nie tylko na nasze poczucie szczęścia, ale także na zdrowie, a nawet długowieczność. Nie umiemy żyć w odosobnieniu. Współczesny świat oferuje nam ogromne możliwości kontaktów międzyludzkich. Dlaczego więc, gdy wszystko wydaje się sprzyjać życiu społecznemu, dotyka nas plaga samotności? Robin Dunbar, wybitny antropolog i psycholog, bada w Przyjaciołach każdy aspekt przyjaźni, łącząc wiedzę naukową z dziedzin antropologii, psychologii, neurobiologii i genetyki z osobistymi doświadczeniami. Tłumaczy, jak przecinają się różne typy przyjaźni i relacji rodzinnych, jakie mechanizmy psychologiczne i behawioralne stanowią ich podstawę, a wreszcie – jak bardzo skomplikowane jest nawiązywanie i podtrzymywanie przyjaźni.

69,90 zł
48,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 20,97 zł

6 osób kupiło
8
Ściana fana. Plakaty i kolorowanki. Star Wars The Mandalorian - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ściana fana. Plakaty i kolorowanki. Star Wars The Mandalorian
Dostępny
41 szt.

Kolekcja plakatów artystycznych ze scenami z pierwszego sezonu przebojowej serii „Star Wars. The Mandalorian”!

14,99 zł
11,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,00 zł

5 osób kupiło
9
Kraina Lodu. Suknie księżniczek na każdą okazję - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kraina Lodu. Suknie księżniczek na każdą okazję
Dostępny
61 szt.

Anna i Elsa uwielbiają bywać na przyjęciach. Pomóż im wybrać najlepsze kreacje na wyjątkowe okazje. Znajdź wśród naklejek odpowiednie stroje dla sióstr na wielkie wyjście. Ubierz księżniczki i baw się razem z nimi. Dodatkowo na stronach do pokolorowania możesz ozdobić stroje za pomocą kredek.

14,99 zł
11,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,00 zł

5 osób kupiło
10
Disney uczy. Minnie. Logiczne łamigłówki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Disney uczy. Minnie. Logiczne łamigłówki
Dostępny
22 szt.

Minnie wraz z przyjaciółmi zaprasza do udziału w niezwykłej podróży do świata łamigłówek! Dziecko rozwiązuje zadania, wyszukując, porównując lub porządkując poszczególne elementy. Następnie udziela odpowiedzi, wklejając odpowiednie naklejki. Taka zabawa jest świetnym treningiem spostrzegawczości i logicznego myślenia!

12,99 zł
10,99 zł

Rabat 15,4%
oszczędzasz 2,00 zł

4 osoby kupiły
11
Disney uczy. Przygoda z czytaniem. Elementarz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Disney uczy. Przygoda z czytaniem. Elementarz
Dostępny
77 szt.

Elementarz powstał jako uzupełnienie programu „Przygoda z Czytaniem” i będzie wspaniałą pomocą na każdym etapie nauki. Autorzy w taki sposób opracowali treści, żeby z książki mogły korzystać zarówno dzieci, które nie znają liter, jak i te, które już zaczęły naukę czytania. Podczas lektury Elementarza dzieci będą się uczyć alfabetu – każda litera jest zilustrowana obrazkami przedmiotów, zwierząt itp., których nazwy zaczynają się na daną literę, kończą się nią, a także mają ją w środku. Najmłodsi będą też mogli zapoznać się z dwuznakami. W celu przybliżenia dzieciom budowy wyrazów, są one zapisane z podziałem na sylaby oraz głoski. Teksty towarzyszące każdej literze stopniowo przybierają coraz dłuższą formę. Na pierwszych stronach Elementarza są to krótkie zdania – także w formie wesołych rymowanek. Nauka czytania ma być przede wszystkim zabawą, dlatego na kartach książki dzieci znajdą piękne ilustracje i wizerunki bohaterów znanych z filmów i seriali Disneya. Dzięki Elementarzowi nauka czytania będzie wspaniałą przygodą!

39,99 zł
31,59 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 8,40 zł

4 osoby kupiły
12
Najmroczniejszy sekret - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Najmroczniejszy sekret
Dostępny
2852 szt.

Powiedzieli, że Coco zaginęła w nocy. Kłamali. Impreza z okazji 50. urodzin Seana Jacksona miała być niezapomnianym wydarzeniem. Wykwintne dania, strumienie szampana, doskonała muzyka i wytworni goście. Wieczór nie kończy się jednak tak, jak wszyscy planowali... Uczestnikami imprezy wstrząsa wiadomość o zaginięciu jednej z bliźniaczek, córek jubilata. Trzyletnia Coco rozpłynęła się w powietrzu. Ani policyjne dochodzenie, ani zakrojone na szeroką skalę poszukiwania nie przynoszą żadnego efektu, a bliscy przestają się łudzić, że dziewczynka kiedyś do nich wróci. Dwanaście lat później pogrzeb Seana stanie się okazją do ponownego spotkania uczestników feralnego przyjęcia. Napięta atmosfera i przemilczane fakty sprawią, że na jaw zaczną wychodzić pilnie strzeżone sekrety, a wśród nich również ten najmroczniejszy... Przewrotna intryga... Zaskakujące zwroty akcji, psychodeliczny klimat i wisielczy humor. The New York Times Najmroczniejszy sekret sprawił, że Alex Marwood stała się moim absolutnym numerem jeden na liście autorów powieści kryminalnych. Niezwykle wciągająca i doskonale skomponowana powieść. Sophie Hannah Niesamowicie szokujący thriller, w którym nic nie jest tym, na co wygląda. Tak dobry, że sama chętnie bym się pod nim podpisała. Val McDermid Pełna napięcia, przejmująca i niesamowicie pomysłowo skonstruowana opowieść o tajemniczym zniknięciu dziecka, toksycznych relacjach międzyludzkich i mrocznych rodzinnych sekretach. The Guardian

39,90 zł
31,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

3 osoby kupiły
13
Disney uczy. Miki. Logiczne łamigłówki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Disney uczy. Miki. Logiczne łamigłówki
Dostępny
25 szt.

Miki wraz z przyjaciółmi zaprasza do udziału w niezwykłej podróży do świata łamigłówek! Dziecko rozwiązuje zadania, wyszukując, porównując lub porządkując poszczególne elementy. Następnie udziela odpowiedzi, wklejając odpowiednie naklejki. Taka zabawa jest świetnym treningiem spostrzegawczości i logicznego myślenia!

13,44 zł
10,99 zł

Rabat 18,2%
oszczędzasz 2,45 zł

2 osoby kupiły
14
Uczę się włoskiego śpiewająco książka z piosenkami 3-6 lat + audio online - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uczę się włoskiego śpiewająco książka z piosenkami 3-6 lat + audio onl...
Dostępny
2 szt.

Dzięki tej książeczce i dołączonych nagraniom online naukę języka włoskiego będzie mógł rozpocząć nawet trzylatek. Uczymy maluchy poprzez zabawę i piosenkę. Aby ułatwić Waszemu dziecku pierwsze kontakty z językiem angielskim, każdy z zaproponowanych tematów podzielony został na dwie części: piosenkę śpiewaną przez dzieci z objaśnieniem najważniejszych słów oraz piosenkę w wersji karaoke.

28,90 zł
2 osoby kupiły
15
Psi Patrol. Książka z puzzlami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Psi Patrol. Książka z puzzlami
Dostępny
118 szt.

Czy wiesz, jak układpuzzle? W książece znajdziesz 5 plansz z puzzlami. Pod każdą jest rysunek, który podpowie ci, jak ułożyc obrazek. A gdy ukłądanka będzie już gotowa, przeczytaj historyjkę, która ożywi ilustrację!

34,99 zł
25,54 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,45 zł

2 osoby kupiły
16
COBI 24511. Youngtimer Collection. Citroen 2CV Type AZ 1962 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
COBI 24511. Youngtimer Collection. Citroen 2CV Type AZ 1962
Cobi
Dostępny
46 szt.

Produkowany i ulepszany nieprzerwanie w latach 1949–1990 Citroen 2CV stał się ikoną francuskiej motoryzacji. Samochód został zaprojektowany jeszcze przed wojną. Jego powstanie wiąże się z potrzebą wyprodukowania prostego i taniego samochodu dla mas, w myśl hasła rzuconego przez dyrektora firmy Pierre Boulangera „quatre roues sous un parapluie” (cztery koła pod parasolem). Auto było maksymalnie uproszczone, ekonomiczne i umożliwiało komfortowy transport 4 osób z bagażem. Ochrzczone najbrzydszym samochodem świata na Salonie Paryskim w 1948 roku wbrew ocenom krytyków stało się obiektem pożądania. Przez 41 lat produkcji powstało blisko 4 miliony egzemplarzy w fabrykach na całym świecie. Dzisiaj samochód ten ma status kultowego i jest gratką dla kolekcjonerów. Auto w wersji AZ to sedan z kolejnymi ulepszeniami. Cechą charakterystyczną był rozpinany panoramiczny dach, który można było zwinąć. Z 82 klocków konstrukcyjnych COBI wybudujesz rewelacyjnie odwzorowany w modelarskiej skali 1:35, model kultowego Citroena 2CV type AZ. Dzięki zastosowaniu specjalnie zaprojektowanych dla tego auta elementów, kształt karoserii jest maksymalnie zbliżony do oryginału. Na uwagę zasługują również zupełnie nowe lampy przednie, które z pewnością znajdą zastosowanie w wielu modelach Kolekcji Historycznej COBI! Oddzielnym kolorem jest zaznaczony dach wraz z nadrukowanymi klamrami spinającymi. Samochód jest wyposażony w 4 ruchome koła oraz nadruki kluczowych detali. Citroen mierzy 11 cm długości i 4,5 cm wysokości. Do zestawu dołączona jest tabliczka z podpisem modelu i logo CITROEN z epoki! Nadrukowane tablice rejestracyjne również prezentują nazwę modelu. Kolekcja Cobi Youngtimer i Kolekcja Historyczna obejmuje zabytkowe samochody największych marek motoryzacyjnych. Wszystkie auta zaprojektowane są w modelarskiej skali 1:35 i stanowią spójną kolekcję idealną dla dzieci, młodzieży i dorosłych pasjonatów historii oraz motoryzacji. COBI –zbuduj historię, klocek po klocku! Zawartość i cechy zestawu: • 82 wysokiej jakości elementy, • wyprodukowane w UE przez firmę z ponad 20-letnią tradycją, • spełniają normy bezpieczeństwa dotyczące produktów dla dzieci, • w pełni kompatybilne z innymi markami klocków konstrukcyjnych, • klocki z nadrukami nie odkształcają się i nie bledną w czasie zabawy czy pod wpływem temperatury, • model samochodu w skali 1:35. Wymiary modelu (dł. x wys.): 11.0 (4.3”) x 4.5 cm (1.8") klocek z nadrukowaną nazwą modelu

51,99 zł
46,79 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,20 zł

2 osoby kupiły
17
Co ci leży na sercu? Dieta w chorobach układu krążenia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Co ci leży na sercu? Dieta w chorobach układu krążenia
Dostępny
73 szt.

Choroby układu krążenia są zdecydowanie główną przyczyną zgonów w Polsce. Zatrważające jest to, że jeszcze w roku 1960 choroby sercowo-naczyniowe odpowiadały za mniej niż jedną czwartą (23,4%) wszystkich zgonów, a już w 1991 roku były przyczyną ponad połowy śmierci (52,7%)! Jak wypadamy na tle innych krajów? W skali światowej dość blado. Według WHO w 2017 roku z powodu chorób układu krążenia zmarło 31% ludności na świecie, 85% tych zgonów spowodowanych było zawałem serca lub udarem. Choroby sercowo-naczyniowe to grupa chorób naczyń serca, mózgu i naczyń obwodowych. Do najczęstszych należą: nadciśnienie tętnicze, miażdżyca, choroba niedokrwienna serca, zawał serca, udar mózgu, choroby naczyń mózgu, choroba wieńcowa, zakrzepica żył, arytmia. Po tych dość smutnych, suchych faktach promyk nadziei! Aż w 80% przypadków można zapobiec chorobom sercowo-naczyniowym! Książka Ewy Trusewicz Co Ci leży na sercu? Dieta w chorobach układu krążenia nie jest kolejnym poradnikiem o tym, jak należy odżywiać się w miażdżycy. Dzięki niej zrozumiesz, co się dzieje w Twoim organizmie. Przekonasz się, dlaczego niektóre złote rady idą na skróty i mogą przynieść więcej szkody niż pożytku. Autorka, dietetyk kliniczny, zbiera w książce wiedzę medyczną opartą na faktach i dowodach, a nie na przypuszczeniach. Na czym polega mit złego i dobrego cholesterolu? Czy smażenie mięsa jest rzeczywiście gorsze od pieczenia? Czy słusznie unikasz w diecie jajek i masła? Która dieta jest najlepsza dla sercowców? Czy dietą można wyregulować ciśnienie? To tylko kilka z ogromu zagadnień poruszanych w książce, która powinna stać się niezbędnikiem dla wszystkich narażonych i cierpiących na schorzenia układu krążenia.

49,90 zł
35,93 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,97 zł

2 osoby kupiły
18
Upadek Kartaginy. Historia wojen punickich - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Upadek Kartaginy. Historia wojen punickich
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.16

Upadek Kartaginy zajmował umysły wielu dziejopisów starożytnego świata. Była to porywająca historia, w której główne role przypadły dwóm wielkim strategom, Hannibalowi i Scypionowi, lecz nie brakowało także barwnych postaci pierwszego i drugiego planu: zdradzieckich wodzów plemiennych, pięknych księżniczek, politycznych intrygantów i twardych zawodowych wojowników. Już wtedy zdawano sobie sprawę, że ów konflikt, największy – tak pod względem zaangażowanych weń sił, jak i liczby ofiar – i najbardziej zacięty w starożytności, był punktem zwrotnym w dziejach, który stworzył podwaliny rzymskiej dominacji w ówczesnym znanym świecie. Adrian Goldsworthy, jeden z najlepszych i najbardziej popularnych brytyjskich historyków starożytności, wziął na siebie zadanie przybliżenia tej historii współczesnym czytelnikom. Upadek Kartaginy żywo i barwnie przedstawia trzy rundy sławnego pojedynku między Rzymem i jego wielkim afrykańskim rywalem o panowanie w basenie śródziemnomorskim: od wczesnych konfrontacji na Sycylii przez legendarną karierę Hannibala aż po wielkie finałowe oblężenie zakończone zburzeniem Kartaginy.

59,90 zł
44,93 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 14,97 zł

2 osoby kupiły
19
Planeta wirusów. Czy wirusy sterują życiem na ziemi? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Planeta wirusów. Czy wirusy sterują życiem na ziemi?
Dostępny
83 szt.

Wirusy są wszędzie. Takie stwierdzenie zapewne cię nie szokuje, zwłaszcza w czasach pandemii COVID-19. Ale czy na pewno? Czy wiesz, że wirusy spadają na ciebie miliardami każdego dnia z najwyższych warstw atmosfery? Że pławisz się w bilionach ich cząstek podczas każdej kąpieli w oceanie? Albo wreszcie – że twoje własne geny usiane są szczątkami dawno już umarłych wirusów, które w prehistorii zaatakowały przodka naszego gatunku? Carl Zimmer w swojej książce opisuje świat niezwykły; świat, w którym nie rządzimy my, lecz właściwie nieożywione replikatory, maleńkie maszyny potrafiące podporządkować sobie dowolny proces w naszym ciele i w ciałach innych organizmów żywych. Boimy się ich – i słusznie. Ale jeśli spojrzymy na wirusy inaczej, poznamy grupę niezwykłych tworów, balansujących na cienkiej granicy między życiem i materią martwą, odpowiedzialnych za krążenie pierwiastków na Ziemi, regulację klimatu całej planety, czy wreszcie – powstanie wiele miliardów lat temu życia takiego, jakim znamy je obecnie.

44,90 zł
31,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 13,47 zł

2 osoby kupiły
20
Dinozaury 6 wzorów 9-10cm JLF-151A mix cena za 1 szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
5,00 zł
4,99 zł

Rabat 0,2%
oszczędzasz 0,01 zł

1 osoba kupiła
21
ściana fana. Plakaty i kolorowanki. Marvel Avengers - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
ściana fana. Plakaty i kolorowanki. Marvel Avengers
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.29

Kolekcja plakatów artystycznych z twoimi ulubionymi superbohaterami z uniwersum Marvela. W środku znajdziesz nie tylko sześć barwnych plakatów na ścianę, przedstawiających drużynę Avengersów, ale też 48 stron z rysunkami do kolorowania. Sięgnij po ulubione kredki!

14,99 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,00 zł

1 osoba kupiła
22
Nietypowy mundurowy. Psy do zadań specjalnych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nietypowy mundurowy. Psy do zadań specjalnych
Dostępny
48 szt.

Nie tylko ludzie pracują w służbach mundurowych. Niektórzy funkcjonariusze mają... futro, cztery łapy i znakomity węch. Cisi bohaterowie. Szukają zaginionych, tropią przestępców, uniemożliwiają przemyt, znajdują narkotyki i broń. Pilnują porządku, bronią opiekunów. Robią to za przysłowiową miskę zupy, choć w tym przypadku trafniej będzie powiedzieć: za możliwość pobawienia się piłeczką i dobre słowo przewodnika. Pracują, chociaż nawet nie zdają sobie z tego sprawy. Są. Warto je zauważyć. Psy towarzyszą ludziom we wszystkich służbach mundurowych: od Policji, przez Straż Graniczną, Straż Pożarną, po wojsko. Razem z opiekunem tworzą niezastąpiony, skuteczny duet. W tej książce można znaleźć mnóstwo ciekawostek związanych z psią pracą w różnych służbach, a przede wszystkim prawdziwe, niesamowite historie przewodników i ich czworonożnych partnerów. Czytelnik dowie się z niej m.in., kto może zostać przewodnikiem psa służbowego, czy w konkretnej służbie sprawdzają się określone rasy oraz jak szkoli się psy i przewodników.

49,90 zł
37,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,47 zł

1 osoba kupiła
23
Moja ukochana święta Rita. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moja ukochana święta Rita. Audiobook
Małgorzata Pabis, Rafael Dom Wydawniczy
Dostępny
13 szt.

Święta Rita – dlaczego od tylu stuleci ta pokorna kobieta jest ukochaną świętą? Czemu zyskała całe rzesze czcicieli i poprowadziła tylu wiernych ku Chrystusowi? Co jest w niej takiego, że ludzie nieprzerwanie garną się, by za jej pośrednictwem trafić do samego Zbawiciela? Odpowiedzi na powyższe pytania zawarte zostały w niniejszej książce, będącej kompletnym opracowaniem dotyczącym skromnej mniszki z Cascii. Ujęte zostało w niej życie, cuda św. Rity, a także świadectwa ludzi, którzy za jej pośrednictwem osiągnęli to, co po ludzku niemożliwe. Co najważniejsze, nie są to na wpół legendarne opowieści sprzed wieków, ale żywe historie, które wydarzyły się w świecie nam współczesnym. Uzupełnieniem całości jest rozbudowana część modlitewna.

19,90 zł
14,99 zł

Rabat 24,7%
oszczędzasz 4,91 zł

1 osoba kupiła
24
Schowek
Cała Sala Śpiewa Z Nami [Antologia Polskiej Muzyki]
Połomski, Jerzy, MTJ Agencja Artystyczna
Dostępny
11 szt.

Zestaw 16 niezapomnianych przebojów J.Połomskiego. Seria Antologia polskiej muzyki to specjalne wydania książka+cd w digibooku. Wykonawca: POŁOMSKI, JERZY, Wydawca: MTJ AGENCJA ARTYSTYCZNA, Gatunek: PIOSENKA/POP, Rodzaj wydania: ORIGINAL, Rok wydania: 2020, Dźwięk: STEREO, Kraj: Polska

29,90 zł
28,41 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,49 zł

1 osoba kupiła
25
Mała księga kosmologii - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mała księga kosmologii
Dostępny
53 szt.

W każdej sekundzie z samych krawędzi obserwowalnego wszechświata dociera do nas słabe promieniowanie – relikt burzliwej młodości kosmosu – zwane mikrofalowym promieniowaniem tła. W Małej księdze kosmologii czołowy badacz tego promieniowania Lyman Page zabiera nas w oszałamiającą podróż po naszej obecnej wiedzy o rozmiarach, budowie i początkach uniwersum. Łącząc najnowsze ustalenia kosmologii obserwacyjnej z przystępnie wprowadzanymi koncepcjami fizycznymi, Page wyjaśnia, jak na podstawie drobnych nieregularności mikrofalowego promieniowania tła kosmologom udało się precyzyjnie zrekonstruować historię kosmosu, ustalić jego kształt, skład, strukturę i tempo ekspansji. Z perspektywy tej wiedzy, zebranej w tzw. standardowym modelu kosmologicznym, widać jednak wyraźnie, jak wiele wciąż nie rozumiemy. Docierając do granic kosmologii, Page dobitnie ukazuje, że przed nami jeszcze mnóstwo fascynujących odkryć.

39,90 zł
27,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,97 zł

1 osoba kupiła
26
Magiczne puzzle 300 elementów. Wizarding World. Harry Potter. Pojedynek Harry'ego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magiczne puzzle 300 elementów. Wizarding World. Harry Potter. Pojedyne...
Rebel, 300
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.25

Magiczne puzzle skłądające się z 300 elementów z serii „Wizarding World. Harry Potter” z grafiką przedstawiającą scenę z filmu to niesamowita gratka dla prawdziwych kolekcjonerów czarodziejskiego świata Harry'ego Pottera! Czarodziejskich wrażeń dostarcza już samo pudełko, które przypomina prawdziwą księgę magii. Znajduje się w nim 300 elementów puzzli, które po złożeniu „ruszają się” i „mienią”, kiedy patrzymy na nie pod różnymi kątami. Puzzle sprawdzą się jako wyjątkowy prezent lub powiększą kolekcję gadżetów ze świata magii i czarodziejstwa.

94,96 zł
83,56 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 11,40 zł

1 osoba kupiła
27
Uczę się hiszpańskiego śpiewająco 2 książka z piosenkami 7+ lat + audio online - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uczę się hiszpańskiego śpiewająco 2 książka z piosenkami 7+ lat + audi...
Dostępny
15 szt.

Dzięki tej książeczce i dołączonej do niej płycie CD naukę języka hiszpańskiego będzie mógł rozpocząć nawet trzylatek. Uczymy maluchy poprzez zabawę i piosenkę. Aby ułatwić Waszemu dziecku pierwsze kontakty z językiem angielskim, każdy z zaproponowanych tematów podzielony został na dwie części: piosenkę śpiewaną przez dzieci z objaśnieniem najważniejszych słów oraz piosenkę w wersji karaoke.

34,00 zł
1 osoba kupiła
28
Uczę się hiszpańskiego śpiewająco książka z piosenkami 3-6 lat + audio online - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uczę się hiszpańskiego śpiewająco książka z piosenkami 3-6 lat + audio...
Dostępny
19 szt.

Dzięki tej książeczce i dołączonej do niej płycie CD naukę języka hiszpańskiego będzie mógł rozpocząć nawet trzylatek. Uczymy maluchy poprzez zabawę i piosenkę. Aby ułatwić Waszemu dziecku pierwsze kontakty z językiem angielskim, każdy z zaproponowanych tematów podzielony został na dwie części: piosenkę śpiewaną przez dzieci z objaśnieniem najważniejszych słów oraz piosenkę w wersji karaoke.

28,90 zł
1 osoba kupiła
29
Kim zostanę, gdy dorosnę? Piosenki o zawodach + 2CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Kim zostanę, gdy dorosnę? Piosenki o zawodach + 2CD
Dostępny
2 szt.

W trosce o harmonijny rozwój dzieci. Publikacja zawiera 50 piosenek o różnych zawodach i profesjach. Do każdego utworu opracowano cztery zabawy: ruchową, językową, plastyczną i zabawę w skojarzenia. Są to tylko propozycje, które mają pomóc nauczycielowi zapoznać dzieci z danym zawodem i przygotować ciekawe zajęcia. Do książki dołączono dwie płyty CD z utworami w wersjach: wokalno-instrumentalnej i instrumentalnej.

34,20 zł
20,52 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 13,68 zł

1 osoba kupiła
30
Informatyka Europejczyka. Część 3. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych. Zakres podstawowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Informatyka Europejczyka. Część 3. Podręcznik dla szkół ponadpodstawow...
Dostępny
134 szt.

Technologia informacyjna i informatyka to dziedziny, których wykorzystanie i dostępność stale rosną, a tempo zachodzących w nich zmian jest nieporównywalne z rozwojem innych dyscyplin. Umiejętność biegłego posługiwania się komputerem i bezpiecznego korzystania z sieci komputerowych są obowiązkowe na rynku pracy. Wkrótce każdy z nas będzie musiał legitymować się wiedzą z zakresu programowania oraz tworzenia strony internetowej zgodnie z obowiązującymi standardami. Rolą szkoły, a w szczególności nauczyciela przedmiotu, jest zaznajomienie uczniów z tą wiedzą i wskazanie pozytywnych aspektów włączenia cyfrowego. Informatyka w szkole ponadpodstawowej na poziomie podstawowym: • jest przedmiotem obowiązkowym prowadzonym we wszystkich klasach, • nie jest przedmiotem maturalnym, • stanowi podstawę do nauczania informatyki na poziomie rozszerzonym.

49,90 zł
44,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,99 zł

1 osoba kupiła
31
Uczę się francuskiego śpiewająco książka z piosenkami 3-6 lat + audio online - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
28,90 zł
1 osoba kupiła
32
Zestaw kuchenny 18 elementów RM8203-1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Zestaw kuchenny 18 elementów RM8203-1
Hipo
Dostępny
1 szt.

Zestaw skałada się z: dwa talerzyki o średnicy 11cm, gril elektryczny 19x10x3cm, dwa kubeczki 4x4cm, solniczka 6x5cm, łyżka i dwie łopatki 17cm, sztućce 11cm, parówki i jajko sadzone. Wymiary opakowania: 36x30x6cm

30,90 zł
23,79 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 7,11 zł

1 osoba kupiła
33
Nowa teoria czasu. Punkt Janusa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowa teoria czasu. Punkt Janusa
Dostępny
72 szt.

„Historia jest ścieżką, która wije się przez przestrzeń kształtów” – pisze Julian Barbour w swojej nowej opowieści o Wszechświecie. Podążając tą ścieżką nie dojdziemy, jak sugeruje większość teorii kosmologicznych, do smutnego końca, czyli śmierci cieplnej. Opowieść Barboura jest dowodem oświeconej nadziei, z którą ten znakomity brytyjski fizyk i kosmolog spogląda w daleką przyszłość. Wszechświat widziany jego oczami nie jest osuwaniem się w degradację i Wielkie Otępienie, a wielkim stawaniem się, dążeniem ku pięknu. W wyjątkowej, naukowej, ale też zaskakująco osobistej książce Barbour zdaje relację z trwającego blisko pół wieku procesu budowania teorii, która podsuwa odpowiedź na pytanie o naturę czasu. W jego teorii kształtów kosmos jest względem owego czasu symetryczny. Żaden kierunek nie zostaje wyróżniony. Nie ma początku ani końca. W swoich poszukiwaniach Barbour przemierza zapomniane terytoria nauki. Historia nie jest dla niego cmentarzem możliwości, a przestrzenią potencjalnie rewolucyjnych inspiracji. Także w tym sensie dla Juliana Barboura czas zdaje się istnieć inaczej niż zwykliśmy sądzić.

79,91 zł
55,94 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 23,97 zł

1 osoba kupiła
34
Granice zła - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Granice zła
Dostępny
1090 szt.

Samochód Lii odmawia posłuszeństwa na poboczu pustej szosy, w drodze z rodzinnego Miami do Orlando, gdzie ma wygłosić prelekcję na targach tatuażu. Dziewczyna nie spodziewa się, że na ratunek pospieszy jej rycerz nie na białym koniu, a na tuningowanym motocyklu. Nie spodziewa się również tego, że błyskawicznie straci dla niego głowę. Po kilku nieudanych związkach wydaje się, że w jej sercu nie ma miejsca dla żadnego mężczyzny, ale przystojny ciemnowłosy mechanik zdaje się idealnym kandydatem na niezobowiązujący, gorący, jednorazowy seks. Okazuje się jednak, że to dopiero początek historii…

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

1 osoba kupiła
35
Peppa Pig. Książka z puzzlami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Peppa Pig. Książka z puzzlami
Dostępny
118 szt.

Czy wiesz, jak układpuzzle? W książce znajdziesz 5 plansz z puzzlami. Pod każdą jest rysunek, który podpowie ci, jak powinien wyglądać obrazek. A gdy układanka będzie już gotowa, przeczytaj historyjkę, która ożywi ilustrację!

34,99 zł
25,54 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,45 zł

36
Natura umysłów. Jak zrozumieć świadomość - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Natura umysłów. Jak zrozumieć świadomość
Dostępny
73 szt.

Wybitny filozof Daniel C. Dennett, poszukując odpowiedzi na pytania o naturę naszego umysłu, łączy idee z zakresu filozofii, sztucznej inteligencji i neurobiologii. Starając się zrozumieć świadomość, stawia szereg intrygujących, a czasem wręcz niepokojących pytań. Czy możemy wiedzieć, co naprawdę dzieje się w umyśle innego człowieka? Czy to możliwe, że jesteś jedynym umysłem we Wszechświecie, a wszystko poza tobą jest jedynie bezwiednym mechanizmem? Autor dowodzi, jak bardzo skomplikowaną materią jest umysł człowieka – utkany z wielu różnych wątków i łączący wiele różnych wzorów. Niektóre z nich są tak stare jak samo życie, inne tak nowe jak dzisiejsza technologia. Umysł człowieka jest pod wieloma względami dokładnie taki jak umysły zwierząt, pod innymi całkowicie się od nich różni. Dzięki tej książce dostrzeżemy ścieżki, jakimi można podążyć, i pułapki, których należy unikać w naszych nieustających eksploracjach natury umysłów.

49,90 zł
34,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,97 zł

37
Krótka teoria podróży i pustyni - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Krótka teoria podróży i pustyni
Dostępny
101 szt.

Pierwsza hipoteza: kto dociera na jakąś pustynię, ten ucieka z jakiegoś innego miejsca. Druga hipoteza: pustynia jest z definicji przestrzenią jałową i niezamieszkaną, ściśle bezosobową, idealnie pasującą do najgłębszych warstw ludzkiej psychiki. Ostatnia hipoteza: nasze dusze są puste, ale potrzebują ruchu. Sześć krótkich narracji, z których każda stanowi grę z formą opowiadania, to próba otwarcia nas na pełnię ludzkiego doświadczenia. W swoim nomadycznym pisarstwie Cristian Crusat, uznany za jednego z najważniejszych europejskich twórców poetyki XXI wieku, zabiera nas w rozmaite światy – od jałowych krajobrazów śródziemnomorskiego wybrzeża po opowieści serbskiego pisarza Milorada Pavicia. W tej podróży dopasowujemy się do fizycznych czy wyimaginowanych miejsc każdej z historii i do kruchości natury tych, którzy je zamieszkują. Prowadzą nas oni w otchłań swoich lęków, wątpliwości i pragnień, które składają się na współczesny świat. Krótka teoria podróży i pustyni to mapa doznań, patchwork ludzkich emocji. Cristian Crusat jest jednym z najbardziej oryginalnych autorów najnowszej literatury hiszpańskiej. Urodził się w Maladze w 1983 roku jako syn Hiszpana i Holenderki. Studiował literaturoznawstwo na Uniwersytecie Complutense w Madrycie oraz lingwistykę stosowaną na Międzynarodowym Uniwersytecie Menéndez Pelayo w Santander. Stopień doktora z zakresu literatury porównawczej zdobył na Uniwersytecie w Amsterdamie. Jest autorem kilku tomów opowiadań, esejów oraz licznych przekładów i artykułów publikowanych w hiszpańskich i latynoamerykańskich czasopismach. Mieszkał we Francji, Maroku i Holandii. Za Krótką teorię podróży i pustyni otrzymał Nagrodę Literacką Unii Europejskiej.

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

38
The Quest. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Quest. CD
Yes, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak

71,90 zł
Powiadomienie
39
The Quest (Deluxe Box Edition). Płyta Analogowa + CD + Blu-ray Disc - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
529,90 zł
40
The Quest. Płyta Analogowa + CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Quest. Płyta Analogowa + CD
Yes, Sony Music Entertainment
Dostępny
100 szt.

153,90 zł
41
Naturalna odporność - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naturalna odporność
Dostępny
882 szt.

Recepty od Matki Natury na walkę z infekcjami. Znowu to samo – dziecko płacze wymęczone kaszlem i gorączką, a rodzice czują nadciągający ból głowy i drapanie w gardle. Apteki i przychodnie zapełniają się, a my zaczynamy się zastanawiać, jak uchronić rodzinę przed infekcjami, a przede wszystkim jak zwiększyć odporność dzieci. Na pomoc przychodzi farmaceutka, Ana Krysiewicz, znana jako Matka Aptekarka, która ułatwia rozeznanie się w tym, co jest warte naszej uwagi, a co jest tylko reklamową bujdą. Naturalna odporność to praktyczny poradnik, w którym znajdują się konkretne wskazówki, jak przez dwanaście miesięcy w roku wspierać układ odpornościowy całej rodziny. Odpowiednia ilość snu, zbilansowana dieta czy zadbanie o komfort termiczny to tylko kilka puzzli większej układanki. Autorka przedstawia też długą listę naturalnych wspomagaczy odporności i wskazuje, które z nich działają, a które mogą co najwyżej zapewnić efekt placebo. A jeśli dojdzie już do choroby, Matka Aptekarka krok po kroku doradzi, jak z nią walczyć bez popadania w niebezpieczną przesadę. Dzieli się także „smakowitymi” historiami z pracy w aptece i z życia swojej rodziny. Czy warto podawać dzieciom multiwitaminę? Co jeść i pić, by uchronić się przed chorobą? Co powinna zawierać apteczka dziecka, a co dorosłego? Jaki jest związek między stresem a odpornością? Jak w prosty sposób przygotować domowe kiszonki i syropy? Które ze współczesnych lub tradycyjnych sposobów na odporność faktycznie działają? Wskazówki Any Krysiewicz pomogły już dziesiątkom tysięcy rodziców odróżnić mity od faktów i ustrzec się przed niepotrzebnymi wydatkami.

44,90 zł
32,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

42
Legendy Mortal Kombat: Starcie Królestw, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Legendy Mortal Kombat: Starcie Królestw, DVD
Ethan Spaulding, 2021
Dostępny
201 szt.

Grupa bohaterów jest oblegana przez siły Shao Kahna. Zmusza on Raidena i jego wojowników do pójścia na ugodę oraz udział w finałowym turnieju Mortal Kombat, który zdecyduje o losie wszystkich światów. W tym samym czasie Scorpion musi odnaleźć pradawny artefakt zwany Kamidogu zanim zostanie wykorzystany do wskrzeszenia istoty, która może zniszczyć całe życie we wszechświecie.

31,90 zł
30,31 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,59 zł

43
Przyczyny i skutki. Rewolucyjna nauka wnioskowania przyczynowego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przyczyny i skutki. Rewolucyjna nauka wnioskowania przyczynowego
Dostępny
41 szt.

Wszyscy wiemy, że pianie koguta o świcie nie wywołuje wschodu słońca. Jednocześnie nie mamy wątpliwości, że użycie włącznika spowoduje apalenie lub zgaszenie światła. Skąd zatem pewność, że jedno zdarzenie spowodowało drugie? Przyczynowość jest jedną z najszerzej dyskutowanych i najtrudniejszych do wykazania kategorii w nauce i medycynie. „Rewolucja przyczynowa”, zainicjowana przez Judeę Pearla i innych badaczy, położyła kres wiekowi niejasności pojęciowych i oparła przyczynowość na solidnej podstawie naukowej. Dzieło Pearla i Mackenziego zawiera historię samej idei, a także dostarcza narzędzi niezbędnych do oceny, czego może – lub nie – dokonać Big Data. Autorzy tłumaczą, na czym polega drabina przyczynowości i opierając się na wielu przykładach z życia, ukazują istotę ludzkiej myśli oraz klucz do sztucznej inteligencji. Każdy, kto pragnie zrozumieć jedno lub drugie, powinien przeczytać książkę Przyczyny i skutki.

79,90 zł
55,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 23,97 zł

44
Opowieści z Sudeckiej Puszczy Jesień - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Opowieści z Sudeckiej Puszczy Jesień
Pajdak Marcin, Moc Media Sylwia Chrabałowska
Dostępny
6 szt.

?Opowieści z Sudeckiej Puszczy. Jesień? to pierwsza z czterech pór roku bogato ilustrowanej przez autora literackiej baśni fascynującej i dzieci, i rodziców. Magiczna podróż do słowiańsko-germańskiej krainy uczy o lesie i czaruje przygodą. Gdzieś głęboko w puszczy, której już nie ma. Pośród gór, które pluły ogniem. Dwoje przypadkowych przyjaciół przemierza lasy, w których nie sposób odróżnić dnia od nocy. Wszystko, by odmienić los mieszkańców doliny, w której wysychają strumienie. Wyrusz w podróż z leśnymi bohaterami i poznaj tajemnice, których istnienia nikt nawet nie podejrzewał. Autor: Marcin Pajdak Co sprawia, że jesteś, kim jesteś? Jeśli wykształcenie, to jestem urzędnikiem. Jeśli zawód ? inżynierem w dziale badań i rozwoju. Jeśli rodzina ? ojcem. Jeśli pasja, to zdecydowanie twórcą. Trochę malarzem i rzeźbiarzem, a trochę pisarzem.

39,90 zł
35,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,99 zł

45
IIUII, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
IIUII, CD
Fink, Nopaper Records
Dostępny
34 szt.

Lista utworów: 1. Sort Of Revolution 2. Warm Shadow 3. Looking Too Closely 4. Shakespeare 5. Pills In My Pocket 6. This Is The Thing 7. Walking In The Sun 8. Blueberry Pancakes 9. Berlin Sunrise 10. Maker 11. Biscuits 12. Yesterday Was Hard On All Of Us

70,90 zł
46
Zapomniane królestwa. Tom 1. Sprawa Maseiny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapomniane królestwa. Tom 1. Sprawa Maseiny
Dostępny
37 szt.

Zdrada brata zmusza archeolożkę Thalię do ucieczki. Razem z przyjacielem Jamesem rozpoczyna dramatyczny wyścig z czasem, aby uratować mieszkańców zaginionego królestwa Maseiny przed straszliwym wrogiem. Archeolodzy będą musieli rozwiązać szereg zagadek, przejść wiele prób i pokonać przeszkody. Po drodze odkryją magiczne przedmioty i stawią czoła bestii. Przyszłość Maseiny jest w rękach Thalii i Jamesa. Tylko oni mogą uchronić mityczną krainę przed zagładą. Czy podołają temu wyzwaniu? Dołącz do pary archeologów i przeżyj magiczną przygodę! Kolejny tom perypetii Thalii i Jamesa już w przygotowaniu! Natalia od zawsze uwielbiała czytać. Jako dwunastolatka napisała swoją debiutancką powieść, którą kieruje do miłośników przygodowych książek fantasy, pełnych zagadek i zaskakujących zwrotów akcji.

32,90 zł
24,02 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,88 zł

47
Rebelianci i komedianci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Rebelianci i komedianci
Dostępny
4 szt.

Zbigniew Masternak jest prozaikiem, scenarzystą filmowym, reportażystą i… piłkarzem – co ciekawe piłkarzem utytułowanym w piłce błotnej i do tego kapitanem Reprezentacji Polskich Pisarzy w piłce nożnej, w której barwach zdobył ponad sto goli. Obok tych ciekawych zajęć jest również wnikliwym czytelnikiem, w pełni świadomie koncentrującym się na nieoczywistych wyborach literackich, szczególne zainteresowanym prowincją, wręcz twierdzącym, że „wszyscy jesteśmy ze wsi”. Autor cyklu Księstwo o swoich lekturach pisze w sposób zaangażowany, ale nie skrępowany jakimkolwiek programem, nieobojętny, bez ukrywania swoich sympatii czy antypatii, nie boi się ostrych sądów, a wreszcie z przekonaniem, ze swadą i przejmująco pod względem emocjonalnym oraz przekonywująco pod względem intelektualnym. Czym więc są Rebelianci i komedianci? Są osobistym, miejscami intymnym, notatnikiem z lektur, w którym autor chce dostrzegać próbę odsiania ziaren od plew, a w końcu próbę stworzenia osobistego kanonu literackiego z dala od głównego nurtu obecnej krytyki literackiej.

39,90 zł
21,55 zł

Rabat 46,0%
oszczędzasz 18,35 zł

48
BV 138 nr 517 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
BV 138 nr 517
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.20

„Łodzie latające Blohm und Voss 138 (Bv 138) stanowiły podstawowe uzbrojenie jednostek rozpoznawczych niemieckiego lotnictwa morskiego. Złowróżbny widok Bv 138 był dla marynarzy alianckich zwiastunem rychłego ataku »wilczego stada« niemieckich U-bootów lub ataku samolotów bombowych i torpedowych Luftwaffe. Bv 138 operowały głównie z baz w Norwegii na trasie konwojów do Murmańska i Archangielska. Działały także z terenów Francji oraz na Morzu Czarnym i na Morzu Śródziemnym. Jedna łódź latająca Bv 138 MS (Minensuch lub Mausi) została przystosowana do zwalczania min magnetycznych. Bv 138 z racjki kształtu kadłuba był popularnie nazywany »Der fliegende Holzschuh«, czyli »latający drewniany sabot«.” – ze Wstępu

36,00 zł
25,20 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,80 zł

49
Schowek
Deep Voiceless Wilderness, A, Winyl
Von Till, Steve, Neurot Recordings
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.14

W 2021 roku Steve Von Till wydał album "Harvestman - 23 Untitled Poems" na którym znalazly się nagrania z czytaniem utworów poetyckich napisanych przez Von Tilla. "A Deep Voiceless Wildernes" to z kolei płyta, koncentrująca się na stronie muzycznej tamtego albumu. I tak znalazło się tutaj sześć kompozycji, które stanowiły podkład dla głosu artysty. Muzyka zbliżona do dokonań Jóhanna Jóhannssona, Briana Eno, Gavina Bryarsa. Wykonawca: VON TILL, STEVE, Wydawca: NEUROT RECORDINGS, Gatunek: AMBIENT/DARK, Rodzaj wydania: ORIGINAL, Rok wydania: 2021, Dźwięk: STEREO, Kolor: PURPLE, Nagrane strony: 2, Rozmiar: 12", Prędkość: 33 1/3 RPM, Gramatura: 140 GRAM / 12", Kraj: Zagraniczna

145,90 zł
Powiadomienie
50
Schowek
Harvestman: 23 Untitled Poems, Winyl
Von Till, Steve, Neurot Recordings
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.14

W 2020 roku Steve Von Till opublikował ksiązkę poetycką "Harvestman - 23 Untitled Poems and Collected Lyrics". W 2021 roku artysta wydał płytę, na której znalazły się czytane przez niego wiersze z tej książki oraz towarzysząca w tle skomponowana przez niego muzyka. Wykonawca: VON TILL, STEVE, Wydawca: NEUROT RECORDINGS, Gatunek: NON-MUSIC, Rodzaj wydania: ORIGINAL, Rok wydania: 2021, Dźwięk: STEREO, Kolor: BLACK, Nagrane strony: 1, Rozmiar: 12", Prędkość: 33 1/3 RPM, Gramatura: 140 GRAM / 12", Kraj: Zagraniczna, LP etched: YES, Includes download co: YES

131,90 zł
Powiadomienie
51
Schowek
All The Time [Black], Winyl
Lanza, Jessy, Hyperdub Records
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.14

Początki powstawania "All The Time", pierwszego albumu Jessy Lanzy od 2016 roku, naznaczone były wieloma zmianami dla niej i jej współpracownika Jeremy'ego Greenspana. Jessy przeniosła się do Nowego Jorku, a Jeremy został w ich rodzinnym mieście Hamilton. Nowe okoliczności zmusiły ich do pracy nad płytą poprzez dzielące ich kilometry oddalenia. Pomimo trudnego czasu, z którym musieli się zmierzyć "All The Time" to najbardziej piosenkowy i popowy zestaw jaki duetowi udało się kiedykolwiek nagrać. Wiele z utworów na płycie, takich jak "Fire", "Face" i "Badly" powstało w trakcie zarejestrowanych na żywo improwizacji i eksperymentów z syntezatorami modularnymi. Również warstwa tekstowa oddaje te trudne momenty powstawania płyty, a słowa starają się opisać towarzyszącą Jessy złość, której źródło leży również w kulturowej roli kobiety w społeczeństwie patriarchalnym oraz doświadczanego w sytuacjach codziennych cynizmu otaczających producentkę osób. Pomimo takiego nagromadzenia trudnych emocji udało się Jessy przekształcić je w coś pełnego stylu i energii. Wykonawca: LANZA, JESSY, Wydawca: HYPERDUB RECORDS, Gatunek: ELEKTRONIKA/AVANTPOP, Rodzaj wydania: ORIGINAL, Rok wydania: 2020, Dźwięk: STEREO, Kolor: BLACK, Nagrane strony: 2, Rozmiar: 12", Prędkość: 33 1/3 RPM, Gramatura: 140 GRAM / 12", Kraj: Zagraniczna

103,90 zł
91,43 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 12,47 zł

52
Schowek
Nothing Ep, Winyl
James, Loraine, Hyperdub Records
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.14

Po świetnie przyjętym debiucie, który ukazał się nakładem Hyperdub Records Loraine James powraca z dwunastką "Nothing". Na EPce swoich głosów użyczyli: urugwajska producentka Lila Tirdo a Violeta (LTAV), raper Tardast i wokalistka HTRK Jonnine Standish. Wydawca: HYPERDUB RECORDS, Gatunek: ELEKTRONIKA/NOWE BRZMIENIA, Rodzaj wydania: ORIGINAL, Rok wydania: 2020, Dźwięk: STEREO, Kolor: BLACK, Nagrane strony: 2, Rozmiar: 12", Prędkość: 33 1/3 RPM, Gramatura: 140 GRAM / 12", Kraj: Zagraniczna, Wykonawca: JAMES, LORAINE

72,90 zł
64,15 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 8,75 zł

53
Schowek
Another Weekend / Live Together [Colour], Winyl
Earl 16, Greensleeves Records
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.30

Dwa rzadkie i godne uwagi głosy z wczesnych lat 80-tych reggae - Freddie McKay i Earl Sixteen współpracują z producentem Linvalem Thompsonem (Big Ship, Viceroys, et al. Freddie McGregor) i ze wsparciem zespołu Roots Radics Band w Channel One. To ekskluzywne tłoczenie to reprodukcja oryginalnego wydania Greensleeves z 1981 r. Limitowane europejskie wydanie na kolorowym winylu z okazji Recxord Store Day 2019. Gatunek: RAGGA/DANCEHALL, Rodzaj wydania: REPRESS, Rok wydania: 2019, Dźwięk: STEREO, Kolor: COLOUR, Nagrane strony: 2, Rozmiar: 12", Prędkość: 45 RPM, Gramatura: 120 GRAM / 12", Kraj: Zagraniczna, Edycja limitowana: YES, LP record store day: YES, Comments: Limited European pressing, Wykonawca: EARL 16, Wydawca: GREENSLEEVES RECORDS

58,90 zł
Powiadomienie
54
Schowek
L'amica Di Mia Madre, Winyl
Baldan Bembo, Alberto, Sonor Music Editions
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.14

Tracklist A1 Tema di Barbara 2:34 A2 Blue Velvet 1:84 A3 Night Samba 2:20 A4 Tropical Club 3:12 A5 Gonzales Go 2:10 A6 Cavallo Blu 2:02 B1 Tema Di Andrea 2:32 B2 Abat Jour 2:29 B3 Carmen Blues 2:10 B4 Club Moreno 1:48 B5 Linda 1:01 B6 Pedro Come 2:40 Wykonawca: BALDAN BEMBO, ALBERTO, Kolor: BLACK, Rozmiar: 12", Gatunek: MUZYKA FILMOWA, Wydawca: SONOR MUSIC EDITIONS, Rodzaj wydania: REMASTERED, Rok wydania: 2019, Kraj: Zagraniczna, Nagrane strony: 2, Prędkość: 33 1/3 RPM, Gramatura: 180 GRAM / 12"

162,90 zł
146,61 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 16,29 zł

55
Schowek
Raise The Ark, CD
Alpha Steppa, Steppas Records
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.21

Najnowszy album studyjny Alpha Steppa "Raise The Ark" wprowadza nowe elementy brzmieniowe do charakterystycznego dla duetu miksu dub'u z wokalami. Producenci koszystają z wielu inspiracji i gatunków muzycznych takich jak trap, folk, hip hop i muzyka basowa, tworząc nowoczesną i chwytliwą kombinację. Na płycie znalazły się utwory wokalne i ich dubowe wersje. Wykonawca: ALPHA STEPPA, Wydawca: STEPPAS RECORDS, Gatunek: DUB/REGGAE, Rodzaj wydania: ORIGINAL, Rok wydania: 2020, Dźwięk: STEREO, Kraj: Zagraniczna

55,90 zł
50,31 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,59 zł

56
Schowek
Knightstown, Winyl
Knightstown, FatCat Records
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.14

Debiutancki album Michaela Astona, to świetne połączenie subtelnej i melodyjnej elektroniki z głosem artysty. W efekcie powstała spójna i dojrzała całość. Gatunek: AVANTPOP, Rodzaj wydania: ORIGINAL, Rok wydania: 2018, Dźwięk: STEREO, Kolor: BLACK, Nagrane strony: 2, Rozmiar: 12", Prędkość: 33 1/3 RPM, Gramatura: 140 GRAM / 12", Kraj: Zagraniczna, Wydawca: FATCAT RECORDS

124,90 zł
116,16 zł
Powiadomienie

Rabat 7,0%
oszczędzasz 8,74 zł

57
Schowek
Sky Music: A Tribute To Terje Rypdal, CD + winyl
Various Artists, Rune Grammofon
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.14

Składanka Sky Music to tak naprawdę prezent od muzyków i wytwórni Rune Grammofon dla Terje Rypdala z okazji jego 70-tych urodzin. Gatunek: JAZZ/ROCK, Rodzaj wydania: ORIGINAL, Rok wydania: 2017, Dźwięk: STEREO, Compilation: YES, Kolor: BLACK, Nagrane strony: 4, Rozmiar: 12", Prędkość: 33 1/3 RPM, Gramatura: 140 GRAM / 12", Kraj: Zagraniczna, Wykonawca: VARIOUS ARTISTS, Wydawca: RUNE GRAMMOFON

138,90 zł
Powiadomienie
58
Schowek
Dead Rider Trio Featuring Mr. Paul Williams, CD
Dead Rider, Drag City
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.14

Dead Rider wita widmową obecność Pana Paula Williamsa przy mikrofonie co daje zachwycający efekt. Gatunek: ROCK/AWANGARDA, Rodzaj wydania: ORIGINAL, Rok wydania: 2018, Dźwięk: STEREO, Kraj: Zagraniczna, Wykonawca: DEAD RIDER, Wydawca: DRAG CITY

72,90 zł
Powiadomienie
59
Schowek
Fixed Rope Ii, CD
Express Rising, Numero Group, The
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.04

Czwarty Express Rising i drugi z rozszerzonym składem Williama Surana i Kevina Blagga, oprócz lidera Dante Carfagna. Trio w dużej mierze unikało perkusji na korzyść dwunastu krótkich, gorzkich wycieczek. Niemniej jednak zachowują powściągliwe, wymierzone i bardzo melodyjne granie z poprzedniej płyty. Jest tu więcej Santo i Johnny'ego w ich najskromniejszej części, nieco oszklonych, z pewnością rozbitych, tajemniczo rozlewających rozświetlone, nasycone światło pustyni o zmierzchu. Gatunek: POST ROCK, Rodzaj wydania: ORIGINAL, Rok wydania: 2018, Dźwięk: STEREO, Kraj: Zagraniczna, Wydawca: NUMERO GROUP, THE

58,90 zł
53,01 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,89 zł

60
Schowek
Dead Rider Trio Featuring Mr. Paul Williams, Winyl
Dead Rider, Drag City
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.14

Dead Rider wita widmową obecność Pana Paula Williamsa przy mikrofonie co daje zachwycający efekt. Gatunek: ROCK/AWANGARDA, Rodzaj wydania: ORIGINAL, Rok wydania: 2018, Dźwięk: STEREO, Kolor: BLACK, Nagrane strony: 2, Rozmiar: 12", Prędkość: 33 1/3 RPM, Gramatura: 140 GRAM / 12", Kraj: Zagraniczna, Wykonawca: DEAD RIDER, Wydawca: DRAG CITY

107,90 zł
Powiadomienie
61
Schowek
Fixed Rope Ii, Winyl
Express Rising, Numero Group, The
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.04

Czwarty Express Rising i drugi z rozszerzonym składem Williama Surana i Kevina Blagga, oprócz lidera Dante Carfagna. Trio w dużej mierze unikało perkusji na korzyść dwunastu krótkich, gorzkich wycieczek. Niemniej jednak zachowują powściągliwe, wymierzone i bardzo melodyjne granie z poprzedniej płyty. Jest tu więcej Santo i Johnny'ego w ich najskromniejszej części, nieco oszklonych, z pewnością rozbitych, tajemniczo rozlewających rozświetlone, nasycone światło pustyni o zmierzchu. Gatunek: POST ROCK, Rodzaj wydania: ORIGINAL, Rok wydania: 2018, Dźwięk: STEREO, Kolor: BLACK, Nagrane strony: 2, Rozmiar: 12", Prędkość: 33 1/3 RPM, Gramatura: 140 GRAM / 12", Kraj: Zagraniczna, Wydawca: NUMERO GROUP, THE

138,90 zł
125,01 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 13,89 zł

62
Schowek
Cutheart, Winyl
Tolley & Dara, Roundtable, The
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.14

"Cutheart" to mistyczny kamień milowy z eksperymentalnego podziemia Australii z lat 70. skomponowany przez restauratora / muzyka Dure Dara i Davida Tolleya. Być może jest to jedyna płytą sondujących gestów new age, spontanicznie skomponowanych w ciągu trzech nocy w Universal Theatre w Melbourne. W ciągu ostatnich kilku lat pojawiły się nieprzyzwoite antypodyjskie dziwactwa, muzyka obdarzona alternatywnym, szerokim spojrzeniem i rozwija się dzięki naturalistycznej, nieakademickiej, ujmującej eksperymentalnej naiwności tworzonej z dala od zwykłych hotspotów muzyki elektronicznej. Witaj w dziwnym muzycznym świecie Tolley & Dara, eksperymentalnego duetu, którego niesamowita muzyka miała marginalne, ale istotne miejsce na obrzeżach australijskiego przemysłu muzycznego pod koniec lat 70. i na początku lat 80. XX wieku. Składający się z basisty jazzowego i elektronika Davida Tolleya oraz perkusisty Dure Dary zespół był związkiem romantyzmu i intensywnej kreatywności, głębokiej więzi duchowej wśród mnóstwa modułowych syntezatorów i stojaków na egzotyczne instrumenty perkusyjne. Cutheart to pionierskie nagranie z australijskiego eksperymentalnego podziemia. Gatunek: ELEKTRONIKA/AWANGARDA, Rodzaj wydania: ORIGINAL, Rok wydania: 2018, Dźwięk: STEREO, Kolor: BLACK, Nagrane strony: 2, Rozmiar: 12", Prędkość: 33 1/3 RPM, Gramatura: 140 GRAM / 12", Kraj: Zagraniczna, Wykonawca: TOLLEY & DARA, Wydawca: ROUNDTABLE, THE

190,90 zł
171,81 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 19,09 zł

63
Schowek
Retrospektywny (Retrospective), Winyl
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.14

Kompilacja utworów mistrza syntezatorów Władysława Komendarka. Nagrania obejmują albumy z lat 1987-90, okresu historycznego niezwykle ważnego dla Polaków. Gatunek: ELEKTRONIKA, Rodzaj wydania: ORIGINAL, Rok wydania: 2019, Dźwięk: STEREO, Kolor: BLACK, Nagrane strony: 2, Rozmiar: 12", Prędkość: 33 1/3 RPM, Gramatura: 140 GRAM / 12", Kraj: Zagraniczna, Wykonawca: KOMENDAREK, WŁADYSŁAW, Wydawca: AKUPHONE

108,90 zł
98,01 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,89 zł

64
Ładowarka, prostownik Green Cell do akumulatorów 12V (5A) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ładowarka, prostownik Green Cell do akumulatorów 12V (5A)
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.30

Parametry techniczne: Gwarancja: 12 miesięcyMoc: 60WPrąd wyjściowy: 5A (automatyczne dopasowanie do optimum)Kolor: CzarnyZabezpieczenie przed przeładowaniem: TakKod produktu: ACAGM11Producent: Green CellW zestawie: Ładowarka (z klemami), instrukcja obsługiPrąd wejściowy: 100-240V AC, 50/60 HzWykrywanie odwrotnej polaryzacji: TakZabezpieczenie przed zwarciem: Tak

96,00 zł
Powiadomienie
65
Ładowarka, prostownik Green Cell do akumulatorów 12V (6A) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ładowarka, prostownik Green Cell do akumulatorów 12V (6A)
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.19

Parametry techniczne: Gwarancja: 12 miesięcyMoc: 72WPrąd wyjściowy: 6A (automatyczne dopasowanie do optimum)Kolor: CzarnyZabezpieczenie przed przegrzaniem: TakZabezpieczenie przed przeładowaniem: TakKod produktu: ACAGM10Producent: Green CellW zestawie: Ładowarka (z klemami), instrukcja obsługiPrąd wejściowy: 100-240V AC, 50/60 HzWykrywanie odwrotnej polaryzacji: TakZabezpieczenie przed zwarciem: Tak

200,00 zł
Powiadomienie
66
BIBS SUPREME 510216 Smoczek uspokajający IVORY S - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
BIBS SUPREME 510216 Smoczek uspokajający IVORY S
BIBS
Niedostępny
Brak

Ekskluzywny wentylowany smoczek uspokajający z organicznego kauczuku naturalnego odpowiedni dla Noworodków od dnia narodzin. Kauczuk jest obecnie najczęściej wybieranym przez Mamy materiałem z którego produkowane są smoczki dla dzieci. Smoczki BIBS są wytrzymałe, miękkie i elastyczne, dzięki czemu dziecko przy odpowiedniej wentylacji podczas ssania czuje jakby ssało pierś Mamy. Osłonka/tarczka została wykonana w formie oddychającego, ażurowego motylka tak aby zapobiegać zaczerwienieniom, krostkom, wykwitom, wyprzeniom bakteryjnym czy poważniejszym zakażeniom skóry. Dzięki temu kształtowi osłonki/tarczki Maluszek łatwo oddycha trzymając smoczek w buzi. Każdy z elementów smoczka został zaprojektowany przy współpracy z neonantologami, dzięki temu uzyskano pełną ergonomię anatomiczną odpowiednią dla danego wieku rozwojowego Maluszka. Smoczki uspokająjące wykonane z organicznego kauczuku mogą być stosowane u dzieci od pierwszego dnia życia. Właściwości uspokajających smoczków BIBS wykonanych z organicznego kauczuku 100% bezpieczne 100% organiczny nie zawiera BPA 0% nie zawiera PVC 0% nie zawiera ftalanów 0% Made in Denmark Dlaczego warto wybrać smoczek z organicznego kauczuku hevea ? naturalnie delikatny w dotyku wytrzymalszy od silikonu ze względu na większą elastyczność materiałową kauczuku z drzewa Hevea wykonany z organicznego, naturalnego materiału wspomagają prawidłowy rozwój Organiczny kauczuk hevea jest w 100% naturalnym materiałem, a dzięki temu nietoksyczny i nie powoduje alergii. Bardzo niewiele dzieci jest uczulonych na naturalny kauczuk hevea, jakkolwiek przy pierwszym zastosowaniu należy zwrócić szczególną uwagę na wszelkie możliwe reakcje alergiczne i w przypadku ich wystąpienia zamienić smoczek na smoczek z silikonu medycznego. INFORMACJE Produkt wykonany jest z naturalnego kauczuku organicznego pozyskiwanego z drzew Hevea. Produkt jest naturalny i nie zawiera ropopochodnych toksyn np. BPA. Spełnia wymogi europejskie (EU) No. 321/2011. Produkt wykonano w Danii SKŁAD Smoczek: 100% naturalny kauczuk Hevea Osłonka: polipropylen (PP) WYMIARY średnica końcówki: 15 mm średnica słupka : 10 mm wysokość smoczka kauczuk Hevea: 25-27 mm wymiary osłonki/tarczki: 37 x 59 mm INSTRUKCJA UŻYTKOWANIA Przed pierwszym użyciem należy umyć produkt a następnie zalać wrzątkiem na 5 min. a następnie wyciągnąć i pozostawić do wystudzenia. Przed każdym użyciem należy umyć smoczek w wodzie z mydłem i pozostawić do wyschnięcia. Produkt nie nadaje się do mycia w zmywarce Produkt nie nadaje się do sterylizacji w mikrofalówce Smoczek należy wymieniać co 30 dni lub wcześniej ze względów bezpieczeństwa i higieny Smoczki z kauczuku drzewa Hevea rozciągają się podczas użytkowania a wymiary końcówki ssącej zwiększają się. Smoczek używany może być nawet o 5 mm większy [w każdym wymiarze] w stosunku do smoczka nowego Smoczki BIBS są smoczkami wentylowanymi [otwartymi] co powoduje zasysanie powietrza, wody, innych płynów podczas użytkowania Należy osuszyć smoczek po każdorazowym użytkowaniu OSTRZEŻENIE DLA BEZPIECZEŃSTWA I ZDROWIA TWOJEGO DZIECKA Produkt może być używany wyłącznie pod nadzorem osoby dorosłej Nigdy nie pozostawiaj smoczka w miejscu nasłonecznienia (bezpośredniej propagacji słonecznej), bezpośredniego ciepła lub w płynach lub urządzenia dezynfekujących dłużej niż jest to wskazane (w opisie płynu lub urządzenia), ponieważ może to skutkować osłabieniem smoczka a w skrajnych przypadkach jego zniszczeniem. Przed każdym użyciem należy sprawdzić stan smoczka, przekrzywiając go w każdym możliwym kierunku. Należy wyrzucić w przypadku jakichkolwiek oznak uszkodzenia lub osłabienia materiału.. Bardzo niewiele dzieci jest uczulonych na naturalny kauczuk hevea, jakkolwiek przy pierwszym zastosowaniu należy zwrócić szczególną uwagę na wszelkie możliwe reakcje alergiczne i w przypadku ich wystąpienia zamienić smoczek na smoczek z silikonu medycznego.

30,50 zł
Powiadomienie
67
ALBERO MIO Zestaw Kosz Mojżesza ZKM01 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
ALBERO MIO Zestaw Kosz Mojżesza ZKM01
Albero mio
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.30

W zestawie: - Kosz (80x42x25 cm) - wykonany z łuski kukurydzianej naturalnej - Materacyk (65x30 cm) - 100% poliester - Stojak (52 cm) - drewno sosnowe, funkcja bujaka tył - przód. - Kosz ze stojakiem (65 cm)

461,90 zł
424,95 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 36,95 zł

68
Zestaw kuchenny 11 elementów RM8203-2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw kuchenny 11 elementów RM8203-2
Hipo
Dostępny
12 szt.

Zestaw skałada się z : kuchenka 18x12x4cm , deska do krojenia 15x8x2cm , garnek z pokrywką 8x5cm , pólmisek 13x7x2cm z solniczką 6x5cm oraz z ogórkiem 9cm oraz sztućce 14cm .

27,90 zł
26,51 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,39 zł

69
Lalka 37cm z głosem, siusiajaca YL428B-2 mix Cena za 1szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lalka 37cm z głosem, siusiajaca YL428B-2 mix Cena za 1szt
Hipo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.26

Lalka pijąco - siusiająca z głosem , mówi : mama , tata , śmieje się , płacze , ssie i odbija się jej . W zestawie talerzyk o średnicy 10cm , łyżeczka i widelec 10cm , butelka 11x4cm , smoczek oraz pampers . Wymiary opakowania: 31x39x12cm

103,90 zł
98,71 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 5,19 zł

70
Zestaw wojsko blister 02320 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
8,99 zł
71
Pojazdy drewniane pierwsza pomoc 3rodzaje  HIPO mix Cena za 1szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
24,90 zł
23,66 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,24 zł

72
Wesołe zwierzęta domowe worek.   HIPO - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wesołe zwierzęta domowe worek. HIPO
Hipo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.03

24,90 zł
23,66 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,24 zł

73
Trening piłkarski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trening piłkarski
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.05

W tej książce młodzi fani futbolu znajdą propozycje rozmaitych ćwiczeń i zabaw, które pomogą im szlifować piłkarskie umiejętności samodzielnie lub w gronie przyjaciół. Do tego -dużo cennych wskazówek od trenera, wiele ciekawych informacji i mnóstwo kolorowych zdjęć z treningu piłkarskiego!

8,90 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 10,2%
oszczędzasz 0,91 zł

74
Teksta Mikro Kotek lub Piesek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teksta Mikro Kotek lub Piesek
Cobi
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.20

Teksta Micro Pets to nowa kolekcja interaktywnych zwierzątek-robotów. Powiedz coś do swojego zwierzaka, klaśnij w dłonie lub wydaj dowolny dźwięk, a zwierzątko zacznie chodzić i wydawać zabawne dźwięki, jednocześnie błyskając oczami. One są jak prawdziwe zwierzątka wydające dźwięki. Chodzą, słuchają i są takie mądre! Wymagane 3 baterie AG13 LR44. Baterie załączone. W asortymencie znajduje się kotek i piesek

24,90 zł
22,41 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,49 zł

75
Ładowarka, prostownik Green Cell do akumulatorów  6V / 12V (1.5A) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ładowarka, prostownik Green Cell do akumulatorów 6V / 12V (1.5A)
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.30

Parametry techniczne: Gwarancja: 12 miesięcyMoc: 9/18WPrąd wyjściowy: 1,5A (automatyczne dopasowanie do optimum)Kolor: CzarnyZabezpieczenie przed przeładowaniem: TakKod produktu: ACAGM09Producent: Green CellW zestawie: Ładowarka (z klemami), instrukcja obsługiPrąd wejściowy: 100-240V AC, 50/60 HzWykrywanie odwrotnej polaryzacji: TakZabezpieczenie przed zwarciem: Tak

66,00 zł
Powiadomienie
76
Uczę się niemieckiego śpiewająco książka z piosenkami 3-6 + online audio - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uczę się niemieckiego śpiewająco książka z piosenkami 3-6 + online aud...
Dostępny
26 szt.

Dzięki tej książeczce i dołączonej nagraniach online naukę języka niemieckiego będzie mógł rozpocząć nawet trzylatek. Uczymy maluchy poprzez zabawę i piosenkę. Aby ułatwić Waszemu dziecku pierwsze kontakty z językiem angielskim, każdy z zaproponowanych tematów podzielony został na dwie części: piosenkę śpiewaną przez dzieci z objaśnieniem najważniejszych słów oraz piosenkę w wersji karaoke.

28,90 zł
77
Uczę się angielskiego śpiewająco książka z piosenkami 3-6 lat + audio online - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uczę się angielskiego śpiewająco książka z piosenkami 3-6 lat + audio ...
Dostępny
15 szt.

Uczę się angielskiego śpiewająco to kurs języka angielskiego dla dzieci od 3-6 lat opracowany, by pomóc najmłodszym rozpocząć przygodę z angielskim w sposób, który jest im najlepiej znany - poprzez zabawę.Dzieci bardzo szybko i na długi czas przyswajają nowe informacje; autorzy kursu wzięli to pod uwagę i stworzyli książkę, która ułatwia naukę i czyni ją przyjemną. Każdy z tematów podręcznika składa się z dwóch części: pierwszej z piosenką śpiewaną przez dzieci, której towarzyszy objaśnienie najważniejszych słów i drugiej z piosenką w wersji karaoke, by dziecko samodzielnie mogło zaśpiewać całą piosenkę lub jej fragmenty. Melodii towarzyszą dodatkowe ćwiczenia w formie zabawy.Piosenki zostały napisane z myślą o dzieciach, opowiadają o dziecięcym świecie i poruszają bliskie im tematy.

28,90 zł
78
Uczę się angielskiego śpiewająco 2 książka z piosenkami 7+ lat + audio online - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uczę się angielskiego śpiewająco 2 książka z piosenkami 7+ lat + audio...
Dostępny
11 szt.

Uczę się angielskiego śpiewająco 2 to kurs języka angielskiego dla dzieci od 7 lat opracowany, by pomóc najmłodszym rozpocząć przygodę z angielskim w sposób, który jest im najlepiej znany - poprzez zabawę.Dzieci bardzo szybko i na długi czas przyswajają nowe informacje; autorzy kursu wzięli to pod uwagę i stworzyli książkę, która ułatwia naukę i czyni ją przyjemną. Każdy z tematów podręcznika składa się z dwóch części: pierwszej z piosenką śpiewaną przez dzieci, której towarzyszy objaśnienie najważniejszych słów i drugiej z piosenką w wersji karaoke, by dziecko samodzielnie mogło zaśpiewać całą piosenkę lub jej fragmenty. Melodii towarzyszą dodatkowe ćwiczenia w formie zabawy.Piosenki zostały napisane z myślą o dzieciach, opowiadają o dziecięcym świecie i poruszają bliskie im tematy.

34,00 zł
79
Drewniane ogrodzenie 6 sztuk 1:32 HIPO - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Drewniane ogrodzenie 6 sztuk 1:32 HIPO
Hipo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.30

22,90 zł
21,76 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,14 zł

80
Koraliki od nawlekania, 72 sztuki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koraliki od nawlekania, 72 sztuki
Hipo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.01

Zestaw kolorowych drewnianych koralików manipulacyjnych do nawlekania. W skład zestawu wchodzą koraliki w różnych kształtach i kolorach oraz z sznurki w plastikowym słoiku. Zestaw może wykorzystywany przy ćwiczeniach sprawności manualnej czy koordynacji wzrokowo-ruchowej.

22,90 zł
21,76 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,14 zł

81
Koń z jeźdźcem - 2 rodzaje 10cm w pud. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
16,99 zł
Powiadomienie
82
Drewniane skrzynki na ziemniaki 6 sztuk 1:32 HIPO - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Drewniane skrzynki na ziemniaki 6 sztuk 1:32 HIPO
Hipo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.03

22,90 zł
21,76 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,14 zł

83
Linijka 30cm podwójna (20szt) PRATEL - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Linijka 30cm podwójna (20szt) PRATEL
MemoBe
Niedostępny
Brak

Opakowanie zbiorcze 20 sztukTrwała przezroczysta linijka szkolno-biurowa podwójna. Nieścieralna podziałka i precyzyjny nadruk skali (do 0,001 cm). Posiada zaokrąglone rogi dla bezpieczeństwa użytkownika. Wykonana z plastiku o odpowiednim stosunku twardości do elastyczności zapewniającym wysoką odporność na złamania. Dostępna w różnych długościach.

85,58 zł
77,02 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,56 zł

84
Półśpioch Dreams 56 grafit druk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Półśpioch Dreams 56 grafit druk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.04

24,70 zł
Powiadomienie
85
Półśpioch Dreamer 74 grafit druk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Półśpioch Dreamer 74 grafit druk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.16

24,70 zł
Powiadomienie
86
Leginsy Dreamer 74 grafit druk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Leginsy Dreamer 74 grafit druk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.04

37,00 zł
Powiadomienie
87
Leginsy Dreamer 86 grafit druk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
37,00 zł
Powiadomienie
88
Leginsy Dreaner 80 grafit druk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Leginsy Dreaner 80 grafit druk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.04

37,00 zł
Powiadomienie
89
Leginsy Dreamer 74 beż druk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
37,00 zł
Powiadomienie
90
Leginsy Dreamer 86 beż druk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Leginsy Dreamer 86 beż druk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.04

37,00 zł
Powiadomienie
91
Leginsy Dreamer 62 beż druk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Leginsy Dreamer 62 beż druk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.04

37,00 zł
Powiadomienie
92
Leginsy Dreamer 68 grafit druk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Leginsy Dreamer 68 grafit druk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.04

37,00 zł
Powiadomienie
93
Leginsy Dreamer 62 grafit druk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Leginsy Dreamer 62 grafit druk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.04

37,00 zł
Powiadomienie
94
Tor samochodowy - RACE CAR - 265 cm 1066323 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tor samochodowy - RACE CAR - 265 cm 1066323
Dromader
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.26

93,90 zł
86,39 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 7,51 zł

95
Balon foliowy okrągły (36 cm), Happy 40 Birthday - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Balon foliowy okrągły (36 cm), Happy 40 Birthday
Godan, 1 sztuka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.28

Szukasz prezentu na 40 urodziny? Organizujesz czterdzieste urodziny i chcesz zrobić efektowne dekoracje? Wybierasz się na imprezę urodzinową 40 latka i zastanawiasz się jaki prezent wybrać? Czarny balon foliowy z nadrukiem Happy 40 Birthday będzie doskonałym wyborem! Balon wykonaliśmy z mocnej folii, dzięki czemu jest bardzo wytrzymały. Łatwo go napełnisz helem lub powietrzem a samozamykający system uniemożliwi ucieczkę helu po napełnieniu. • Rozmiar: 36 cm (18”) Kształt: okrągły • Kolor: czarny ze srebrnym nadrukiem • Nadruk: Happy 40 Birthday • Ilość sztuk w opakowaniu: 1 • Producent: Godan S.A. • Kolekcja: Beauty&Charm • Balony są przeznaczone do napełnienia helem. Napełnienie ich powietrzem spowoduje, że balony nie będą się unosić. • Balony nie są napełnione helem ani powietrzem. Należy je napełnić samodzielnie. • Balon wyposażony w samo zamykający zawór

8,24 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 3,0%
oszczędzasz 0,25 zł

96
Balon foliowy ślubny (36 cm), Mąż i żona - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Balon foliowy ślubny (36 cm), Mąż i żona
Godan, 1 sztuka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.22

Szukasz oryginalnej dekoracji ślubnej? Przygotowujesz salę weselną na ślub młodej pary? Potrzebujesz prezentu dla nowożeńców? Wybierz balon foliowy mąż i żona – to idealna dekoracja na wesele. Balon wykonaliśmy z mocnej folii, dzięki czemu jest bardzo wytrzymały. Łatwo go napełnisz helem lub powietrzem a samozamykający system uniemożliwi ucieczkę helu po napełnieniu. • Rozmiar: 45 cm (18”) • Kształt: okrągły • Kolor: biały • Nadruk: Mąż i Żona • Ilość sztuk w opakowaniu: 1 • Producent: Godan S.A. • Kolekcja: Celebration • Balony są przeznaczone do napełnienia helem. Napełnienie ich powietrzem spowoduje, że balony nie będą się unosić. • Balony nie są napełnione helem ani powietrzem. Należy je napełnić samodzielnie. • Balon wyposażony w samo zamykający zawór

6,99 zł
Powiadomienie
97
Balon foliowy okrągły (36 cm), Happy 18 Birthday - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Balon foliowy okrągły (36 cm), Happy 18 Birthday
Godan, 1 sztuka
Dostępny
20 szt.

Szukasz prezentu na 18. urodziny? Wybierasz się na osiemnastkę znajomej? Balon foliowy Happy 18 Birthday będzie strzałem w dziesiątkę! Balon wykonaliśmy z mocnej folii, dzięki czemu jest bardzo wytrzymały. Łatwo go napełnisz helem lub powietrzem a samozamykający system uniemożliwi ucieczkę helu po napełnieniu. • Rozmiar: 36 cm (18”) • Kształt: okrągły • Kolor: biały z różowo-złotym nadrukiem • Nadruk: Happy 18 Birthday • Ilość sztuk w opakowaniu: 1 • Producent: Godan S.A. • Kolekcja: Beauty&Charm • Balony są przeznaczone do napełnienia helem. Napełnienie ich powietrzem spowoduje, że balony nie będą się unosić. • Balony nie są napełnione helem ani powietrzem. Należy je napełnić samodzielnie. • Balon wyposażony w samo zamykający zawór

8,24 zł
7,99 zł

Rabat 3,0%
oszczędzasz 0,25 zł

98
Balon foliowy 18 Happy 18 Birthday - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Balon foliowy 18 Happy 18 Birthday
Godan, 1 sztuka
Dostępny
52 szt.

Szukasz prezentu na 18. urodziny? Wybierasz się na osiemnastkę znajomego? Balon foliowy Happy 18 Birthday będzie strzałem w dziesiątkę! Balon wykonaliśmy z mocnej folii, dzięki czemu jest bardzo wytrzymały. Łatwo go napełnisz helem lub powietrzem a samozamykający system uniemożliwi ucieczkę helu po napełnieniu. Rozmiar: 45 cm (18”) • Kształt: okrągły • Kolor: czarny ze złotym nadrukiem • Nadruk: Happy 18 Birthday • Ilość sztuk w opakowaniu: 1 • Producent: Godan S.A. • Kolekcja: Beauty&Charm • Balony są przeznaczone do napełnienia helem. Napełnienie ich powietrzem spowoduje, że balony nie będą się unosić. • Balony nie są napełnione helem ani powietrzem. Należy je napełnić samodzielnie. • Balon wyposażony w samo zamykający zawór

8,24 zł
7,99 zł

Rabat 3,0%
oszczędzasz 0,25 zł

99
Linijka 20cm (20szt) PRATEL - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Linijka 20cm (20szt) PRATEL
MemoBe
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.16

Opakowanie zbiorcze 20 sztukTrwała przezroczysta linijka szkolno-biurowa. Nieścieralna podziałka i precyzyjny nadruk skali (do 0,001 cm). Posiada zaokrąglone rogi dla bezpieczeństwa użytkownika. Wykonana z plastiku o odpowiednim stosunku twardości do elastyczności zapewniającym wysoką odporność na złamania. Dostępna w różnych długościach, dodatkowo w wersji linijki podwójnej.

26,20 zł
23,58 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,62 zł

100
Nowe Książki 7-8/2021 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowe Książki 7-8/2021
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.07

Pismo krytyki literackiej i naukowej wydawane przez Instytut Książki Adresowane jest do środowisk akademickich, literackich, bibliotekarzy oraz użytkowników bibliotek, wydawców, księgarzy – mówiąc najogólniej: do wszystkich miłośników książek. Zawiera recenzje, rozmowy, materiały publicystyczne, informacje o ruchu wydawniczym, kronikę wydarzeń i bibliografię. Komentowane książki reprezentują rozmaite dziedziny; na łamach pisma powstaje obraz stanu piśmiennictwa w Polsce, a przynajmniej jego najistotniejszej części. Do tego sylwetki autorów, również tych, którzy – choć zasłużeni dla kultury i nauki – są mniej znani. Każdy numer przynosi omówienie około osiemdziesięciu książek w recenzjach czy notach. Osobny dodatek „Kurier” dopełnia treść informacyjną pisma krótkimi, pochodzącymi od wydawców notami o zapowiedziach i nowościach.

20,00 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 10,1%
oszczędzasz 2,01 zł

Wróć do góry