hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2021.12.30

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w czwartek 30 grudnia 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Ucz się słówek z tych krzyżówek! Angielskie krzyżówki dla najmłodszych (Magdalena Bonk), na drugim Zimne ognie 16 cm (10 sztuk) (Godan). Kolejny produkt to Planer językowy. Czas na angielski (praca zbiorowa) oraz Planer językowy. Angielski. Czas na konwersacje (praca zbiorowa).
1
Ucz się słówek z tych krzyżówek! Angielskie krzyżówki dla najmłodszych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ucz się słówek z tych krzyżówek! Angielskie krzyżówki dla najmłodszych
Dostępny
107 szt.

Angielski + krzyżówki = praktyczna znajomość języka! Krzyżówki to jeden z najbardziej wciągających i rozwijających rodzajów łamigłówek. Nie tylko poprawiają inteligencję i spostrzegawczość rozwiązujących je osób, lecz także zwiększają zasób słownictwa i kształcą umiejętność kojarzenia faktów – niezależnie od wieku odbiorcy i języka, którym się na co dzień posługuje. Dlatego trudno wyobrazić sobie lepsze narzędzie do nauki języka angielskiego niż anglojęzyczne krzyżówki, dostosowane do wieku i poziomu wiedzy dziecka. Umożliwiają one szybkie poszerzenie słownictwa i osadzenie nowych pojęć w odpowiednim kontekście, co bezpośrednio przekłada się na naturalną umiejętność praktycznego zastosowania opanowanych słów. Jeśli chcesz sprawić, aby nauka angielskiego była dla Twojej pociechy świetną zabawą, nie znajdziesz lepszej książki! Ta bogato ilustrowana publikacja została opracowana w taki sposób, aby ułatwić każdemu dziecku w wieku od 7 do 9 lat poznanie najważniejszych słów i zwrotów oraz szybkie skojarzenie ich z sytuacjami, w których są stosowane.

10,62 zł
7,99 zł

Rabat 24,8%
oszczędzasz 2,63 zł

6 osób kupiło
2
Zimne ognie 16 cm (10 sztuk) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zimne ognie 16 cm (10 sztuk)
Godan, 10 sztuk
Dostępny
14 szt.

Organizujesz wesele i szukasz ciekawego pomysłu na wieczorne zdjęcia? Chcesz uświetnić swoje urodziny i dodać do nich dobrze wszystkim znane sztuczne fajerwerki? A może szukasz zabawy dla dzieci, oczywiście pod opieką osób dorosłych? :) Ponadczasowe zimne OGNIE uświetnią każdą okazję, która jest warta zapamiętania! Fantastyczny efekt i wspaniała zabawa :) Ilość: 10 szt Długość produktu: ok. 16.0 cm

2,99 zł
6 osób kupiło
3
Planer językowy. Czas na angielski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Planer językowy. Czas na angielski
Dostępny
28 szt.

Planer językowy. Czas na angielski pozwoli połączyć naukę języka angielskiego z codziennym planowaniem. Planuj, a do tego ucz się angielskiego i powtarzaj materiał – wszystko w jednym miejscu. Rozpocznij w dowolnym momencie roku! Nie szukaj wymówek i zacznij od dzisiaj. Nie musisz już czekać na nowy rok, miesiąc, czy specjalną okazję. Planer sprawi, że nauka wejdzie w nawyk i szybko zauważysz efekty, a motywacja nie osłabnie. Ucz się angielskiego! Materiał na poziomie A2–B1 zawiera słownictwo i gramatykę oraz specjalnie opracowany system regularnych powtórek, ponad 200 różnorodnych ćwiczeń i testy sprawdzające wiedzę. Planuj! Zaglądaj do Planera codziennie, korzystaj z kalendarza rocznego, miesięcznego i tygodniowego, zapisuj najważniejsze informacje, zadania, cele. Korzystaj ze strefy inspiracji, wolnej twórczości oraz geograficzno-kulturowej. Planuj – określ cel – ucz się – motywuj się – powtarzaj – obserwuj efekty! Planer językowy. Czas na angielski to: • połączenie codziennego planera z nauką języka, • kalendarz miesięczny i tygodniowy, • słownictwo i gramatyka na poziomie A2–B1, • system powtórek, • 200 różnorodnych ćwiczeń, • testy sprawdzające, • strefa wolnej twórczości (pisz pamiętnik, opowiadania, rysuj mapy myśli), • strefa geograficzno-kulturowa (zapisuj ciekawostki, zbieraj inspiracje), • pomoc w określeniu celów językowych i ich realizacji, • motywacja do regularnej nauki.

49,90 zł
34,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,97 zł

4 osoby kupiły
4
Planer językowy. Angielski. Czas na konwersacje - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Planer językowy. Angielski. Czas na konwersacje
Dostępny
18 szt.

Planer językowy. Angielski. Czas na konwersacje to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą połączyć planowanie z nauką angielskiego i ćwiczeniem mówienia. Dzięki codziennej aktywności, zostaniesz mistrzem swobodnej komunikacji. Bez trudu włączysz się do dialogu lub rozpoczniesz rozmowę i zabłyśniesz znajomością języka w towarzystwie! Ucz się angielskiego i ćwicz swobodną komunikację! Materiał na poziomie A2–B2 zawiera słownictwo, najważniejsze zwroty konwersacyjne i gramatykę oraz specjalnie opracowany system regularnych powtórek, ponad 200 różnorodnych ćwiczeń i testy sprawdzające wiedzę. Codzienna praca z Planerem to gwarancja językowego sukcesu i swobodnej komunikacji! Planuj! Zaglądaj do Planera codziennie, korzystaj z kalendarza rocznego, miesięcznego, tygodniowego i zapisuj najważniejsze informacje, zadania i cele. Korzystaj ze strefy inspiracji, wolnej twórczości oraz geograficzno-kulturowej. Planuj – określ cel – ucz się – motywuj się – powtarzaj – obserwuj efekty! Planer językowy. Angielski. Czas na konwersacje to: • połączenie codziennego planowania z nauką angielskiego, • zwroty i słówka niezbędne w codziennej komunikacji, • motywacja do regularnej nauki, • kalendarz miesięczny i tygodniowy, • słownictwo i gramatyka na poziomie A2–B2, • system powtórek, • ponad 200 różnorodnych ćwiczeń, • testy sprawdzające, • strefa wolnej twórczości (pisz pamiętnik, opowiadania, rysuj mapy myśli), • strefa geograficzno-kulturowa (zapisuj ciekawostki, zbieraj inspiracje).

49,90 zł
34,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,97 zł

2 osoby kupiły
5
Zestaw do piasku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw do piasku
Polesie
Dostępny
4 szt.

Zestaw do piaskownicy: wiaderko z nalepką, sito, łopatka, grabki, 6 foremek (w tym 2 duże: kotek i miś), konewka.

21,90 zł
19,99 zł

Rabat 8,7%
oszczędzasz 1,91 zł

2 osoby kupiły
6
Planer językowy. Czas na włoski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Planer językowy. Czas na włoski
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.29

Planer językowy. Czas na włoski to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą połączyć naukę języka włoskiego z codziennym planowaniem. Planuj, a do tego ucz się włoskiego i powtarzaj materiał. Rozpocznij w dowolnym momencie! Nie szukaj wymówek i zacznij od dzisiaj. Nie musisz już czekać na nowy rok, miesiąc, czy specjalną okazję. Planer sprawi, że nauka wejdzie w nawyk i szybko zauważysz efekty, a motywacja nie osłabnie. Ucz się włoskiego! Materiał na poziomie A1–B1 zawiera słownictwo i gramatykę oraz specjalnie opracowany system regularnych powtórek, ponad 200 różnorodnych ćwiczeń i testy sprawdzające wiedzę. Codzienna kilkunastominutowa praca z Planerem to gwarancja sukcesu w nauce języka włoskiego! Planuj! Zaglądaj do Planera codziennie, korzystaj z kalendarza rocznego, miesięcznego, tygodniowego i zapisuj najważniejsze informacje, zadania i cele. Korzystaj ze strefy inspiracji, wolnej twórczości oraz geograficzno-kulturowej. Planuj – określ cel – ucz się – motywuj się – powtarzaj – obserwuj efekty! Planer językowy. Czas na włoski to: • połączenie codziennego planowania z nauką włoskiego, • motywacja do regularnej nauki, • kalendarz miesięczny i tygodniowy, • słownictwo i gramatyka na poziomie A2–B1, • system powtórek, • ponad 200 różnorodnych ćwiczeń, • testy sprawdzające, • strefa wolnej twórczości (pisz pamiętnik, opowiadania, rysuj mapy myśli), • strefa geograficzno-kulturowa (zapisuj ciekawostki, zbieraj inspiracje).

49,90 zł
34,93 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,97 zł

2 osoby kupiły
7
Literatura grozi myśleniem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Literatura grozi myśleniem
Dostępny
5 szt.

Książka – swoiste edukacyjne credo autora – to efekt namysłu nad myśleniem jako aktywnością decydującą o conditio humana, a także nad sposobami odpowiedzialnego organizowania warunków uprawiania tej aktywności przez innych. Ponieważ każdy człowiek, żyjąc, „wymyśla” unikatową o-powieść autobiograficzną i w ten sposób siebie stwarza, bezcenna w tym niezwykłym procesie, wyznaczanym datami narodzin i śmierci, może się okazać – zdaniem autora – literatura, czyli zbiór opowieści o doświadczeniach cudzych. Opowieści, w których jako ludzie mamy szansę się przeglądać – nawet jeśli ta literatura, ze względu na swą specyfikę, grozi myśleniem. A raczej właśnie dlatego. Sprawdzony w wieloletniej praktyce i ze znawstwem opisany model edukacji humanistycznej – na miarę XXI wieku – zdecydowanie przeciwstawia się urzędowym schematom. Propozycje zawarte w książce są i konkretne, i nowatorskie, a ich lektura sprawia niewątpliwą intelektualną przyjemność. Autor świetnie zna literaturę i literaturoznawstwo, a prezentowane działania to droga do wolności, rozumienia świata, współpracy, zdolności wyrażania własnych poglądów, akceptacji różnicy i niezgody na myślenie upraszczające rzeczywistość. Efekty są znakomite, a przywoływane wypowiedzi licealistek i licealistów dowodzą, że taka podmiotowa edukacja to nie fantasmagoria, ale realna możliwość. Całość publikacji ujmuje stylistyczną swadą. Włączenie w narrację chwytów retorycznych, przechodzenie od żartu i ironii do tonu zdecydowanie poważniejszego, a przede wszystkim ciekawe propozycje problemowych analiz rozmaitych współczesnych tekstów kultury (literatura, malarstwo, fotografia, rzeźba, mural itd.) oraz utworów budujących naszą wspólnotową pamięć – wszystko to sprawia, że opisanymi w książce kwestiami zainteresują się z pewnością nie tylko nauczyciele i akademicy. [Z recenzji prof. dr hab. Marii Kwiatkowskiej-Ratajczak] Piotr Kołodziej – profesor Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie i dyrektor Instytutu Filologii Polskiej, doktor habilitowany, literaturoznawca, dydaktyk, a także nauczyciel języka polskiego w liceum (VIII PALO w Krakowie), dokąd zaprasza swoich studentów. Interesuje się głównie interferencjami literatury i sztuk wizualnych (zwłaszcza malarstwa), jak również teorią i praktyką kształcenia (ujęcie antropologiczne) – jest współautorem koncepcji edukacji humanistycznej (m.in. program i seria podręczników dla uczniów i nauczycieli „To lubię!”; książki: Pakt dla szkoły, 2011; Edukacja w czasach cyfrowej zarazy, 2016) oraz współtwórcą Teatru Interakcji (Szkolny Teatr Interakcji, 2016). Opublikował kilkadziesiąt prac naukowych w kraju i za granicą, w tym m.in. monografie Czas na obraz (2013) oraz Dwadzieścia pięć twarzy dziewczyny z perłą (2018).

44,00 zł
32,12 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 11,88 zł

1 osoba kupiła
8
Idealne życie Molly - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Idealne życie Molly
Dostępny
25 szt.

Nowy thriller autorki Fatalnego kłamstwa Dla fanów Louise Jensen, Jess Ryder i Kathryn Croft Czy idealne życie to tylko iluzja? Molly Chatwell ma wszystko – pracę, w której się spełnia, piękny dom w centrum Londynu, przystojnego męża Jacka i dwoje dorosłych dzieci. Czego chcieć więcej? Jednak po tym jak Remi i Freya wyjeżdżają na studia, we wspaniałym życiu Molly coś zaczyna się psuć. Jack staje się bardziej nieobecny. Pracuje do późna, a czasem nawet w weekendy. Pewnego dnia stara przyjaciółka Amelia Lovell zaprasza Molly na wspólny weekend w wiejskim kurorcie w Wiltshire. Kiedy Jack odmawia, wymawiając się pracą, Molly postanawia pojechać sama. Podczas porannego joggingu spotyka młodego przystojnego mężczyznę. Od razu czuje do niego nieodparty pociąg, jest gotowa na wszystko. On jednak się od niej odsuwa. Upokorzona i wstrząśnięta, postanawia wracać natychmiast do domu i zapomnieć o niefortunnej przygodzie. Okazuje się to jednak niemożliwe, bo mężczyzna niespodziewanie odwiedza Molly w Londynie. Zostawia w drzwiach kartkę z numerem telefonu i prośbą o kontakt. Dzień później policja odnajduje jego zwłoki, a Molly staje się główną podejrzaną. Do czasu… kiedy to ona staje się niedoszłą ofiarą morderstwa.

42,90 zł
21,45 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 21,45 zł

1 osoba kupiła
9
Legnica 1945 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Legnica 1945
Dostępny
8 szt.

Legnica 1945 to publikacja ukazująca upadek pewnego mitu i koniec nadziei niemieckich mieszkańców Dolnego Śląska, i tym samym Legnicy, na powstrzymanie sowieckiej nawały na linii Odry. Autorzy, specjalizujący się w militarnych dziejach tej części Polski prezentują praktycznie nieznane lub mało znane fakty oraz wydarzenia ze stycznia i lutego 1945 roku, do jakich doszło w rejonie Malczyc, Prochowic oraz Legnicy. Książka powstała na podstawie dostępnej literatury, wspomnień oraz dokumentów źródłowych, zwłaszcza radzieckich. Przedstawiono w niej nie tylko przełomowe momenty toczonych walk, ale także nieznane dotychczas epizody oraz przykłady bohaterstwa i osiągnięć zwykłego żołnierza obu walczących stron. Stanowi ona swego rodzaju próbę odpowiedzi na rolę Festung Liegnitz (Twierdzy Legnica) oraz ukazania losów miasta i jego mieszkańców w schyłkowym etapie II wojny światowej. Obala funkcjonujące niegdyś mity zarówno o „niezwykle ciężkich” walkach , jak i „zajęciu miasta bez jednego wystrzału”. To cała prawda o zdobyciu Legnicy, która - jak się okazało - jest nieco zaskakująca.

53,65 zł
37,56 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 16,09 zł

1 osoba kupiła
10
Polesie 89953 Dysk frisbee średnica 205mm pomarańczowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
5,50 zł
4,99 zł

Rabat 9,3%
oszczędzasz 0,51 zł

1 osoba kupiła
11
Zimne ognie 90 cm (3 sztuki) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zimne ognie 90 cm (3 sztuki)
Godan, 3 sztuki
Dostępny
39 szt.

Zimne ognie to atrakcja idealna na sylwestra, Nowy Rok, Boże Narodzenie lub wesele. Opakowanie zawiera 3 sztuki. Długość produktu: ok. 90.0 cm

11,99 zł
1 osoba kupiła
12
Opowieści Baby Tiny. Mity słowiańskie dla dzieci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Opowieści Baby Tiny. Mity słowiańskie dla dzieci
Dostępny
226 szt.

Mam na imię Tina i pochodzę z dalekiej krainy. Jestem babą, czyli mądrą kobietą, czarodziejką albo wiedźmą. Dawno temu „baba” mówiono na kobiety, które umiały leczyć i wróżyć, pomagały ludziom słowem i czynem. Mieszkam w małej chatce niedaleko lasu. Musicie wiedzieć, że wiele w życiu widziałam i słyszałam. Widziałam, jak bogowie stwarzają świat. Jak powstał wiatr. Skąd się wziął deszcz, dlaczego zmieniają się pory roku i dokąd odchodzą ludzie, o których niesłusznie mówi się, że umierają. O tym wszystkim chciałabym Wam w tej książce opowiedzieć. Martina Mandera-Rzepczyńska - pasjonatka historii, zwłaszcza średniowiecznej, która przekuła swoje zainteresowania w wykształcenie. Interesuje ją zielarstwo i z lubością tworzy maści oraz eliksiry. W kręgu jej zamiłowań znalazły się również mitologia słowiańska i młode pokolenie. Z takiego połączenia powstały Opowieści Baby Tiny, które są jej debiutem literackim.

49,00 zł
35,77 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,23 zł

1 osoba kupiła
13
Zimne ognie 25 cm (10 sztuk) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zimne ognie 25 cm (10 sztuk)
Godan, 10 sztuk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.11

Zimne ognie to atrakcja idealna na sylwestra, Nowy Rok, Boże Narodzenie lub wesele. Opakowanie zawiera 10 sztuk. Długość produktu: ok. 25.0 cm

2,99 zł
Powiadomienie
1 osoba kupiła
14
Hall Of The Mountain King, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hall Of The Mountain King, LP
Savatage, Edel
Dostępny
7 szt.

Lista utworów: 1. 24 Hrs. Ago 2. Beyond The Doors Of The Dark 3. Legions 4. Strange Winds 5. Prelude To Madness 6. Hall Of The Mountain King 7. The Price You Pay 8. White Witch 9. Last Dawn 10. Devastation

97,90 zł
88,11 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,79 zł

15
Mlada, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mlada, CD
Grai, Good To Go
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.16

1.Beard 2.Hunt 3.Mlada 4.Hugging the Storm 5.Hay Harvest 6.Get Back 7.I Will Sow My Sorrow 8.Fortress (Instrumental) 9.Outro 10.In the Arms of Mara (Bonustrack) 11.Fish (Bonustrack)

53,90 zł
50,67 zł
Powiadomienie

Rabat 6,0%
oszczędzasz 3,23 zł

16
Kingdome Come, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
58,90 zł
55,37 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 3,53 zł

17
Showdown, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Showdown, CD
SHOW-YA, Good To Go
Dostępny
5 szt.

1.Confession 2.Agony Walk 3.Big Bang 4.Marlboro Man 5.Caterpillar 6.Kiss the Ghost 7.Second Chance 8.Blood Looks Cool 9.Cut the Corners 10.Big Feelings 11.Into the Trouble 12.Street Guy 13.Uno, Dos

58,90 zł
55,37 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 3,53 zł

18
Huffy, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Huffy, CD
We Are Scientists, Good To Go
Dostępny
7 szt.

1. You've Lost Your Shit 2. Contact High 3. Handshake Agreement 4. I Cut My Own Hair 5. Just Education 6. Sentimental Education 7. Fault Lines 8. Pandemonium 9. Bought Myself a Grave 10. Behavior Unbecoming

68,90 zł
64,77 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 4,13 zł

19
Confession LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Confession LP, Winyl
MOON SHOT, Good To Go
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.06

1.Confession 2.Agony Walk 3.Big Bang 4.Marlboro Man 5.Caterpillar 6.Kiss the Ghost 7.Second Chance 8.Blood Looks Cool 9.Cut the Corners 10.Big Feelings 11.Into the Trouble 12.Street Guy 13.Uno, Dos

134,90 zł
126,81 zł
Powiadomienie

Rabat 6,0%
oszczędzasz 8,09 zł

20
Beaumonster, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Beaumonster, CD
DAYTON, JESSE, Good To Go
Dostępny
8 szt.

1.Burning House of Love (X) 2.Pretend I Never Happened (Willie Nelson) 3.Wild Man From Borneo (Kinky Friedman) 4.At The Crossroads (Doug Sahm) 5.White Freightliner Blues (Townes Van Zandt) 6.Born With A Tail (The Supersuckers) 7.Just To Satisfy You (Waylon Jennings) 8.I'll Be There (Ray Price) 9.Sold American (Kinky Friedman) 10.Story Of My Life (Social Distortion)

49,90 zł
46,91 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 2,99 zł

21
Stomping Ground, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stomping Ground, CD
Dion, Mystic Production
Dostępny
16 szt.

Lista utworów: 1. Take It Back Feat. Joe Bonamassa 2. Hey Diddle Diddle Feat. G.E. Smith 3. Dancing Girl Feat. Mark Knopfler 4. If You Wanna Rock 'n' Roll Feat. Eric Clapton 5. There Was A Time Feat. Peter Frampton 6. Cryin' Shame Feat. Sonny Landreth 7. The Night Is Young Feat. Joe Menza & Wayne Hood 8. That's What The Doctor Said Feat. Steve Conn 9. My Stomping Ground Feat. Billy Gibbons 10. Angel In The Alleyways Feat. Patti Scialfa & Bruce Spri 11. I've Got To Get To You Feat. Boz Scaggs & Joe And Mike 12. Red House Feat. Keb' Mo' 13. I Got My Eyes On You Baby Feat. Marcia Ball & Jimmy Viv 14. I've Been Watching Feat. Rickie Lee Jones & Wayne Hood

58,90 zł
54,19 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,71 zł

22
Live at Roadburn 2018, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Live at Roadburn 2018, CD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.28

Lista utworów: 1. Kevät 2. Saturaatio 3. Lahja 4. Havuluu 5. Vino Verso 6. Vasemman Käden Hierarkia

53,90 zł
Powiadomienie
23
Alruna, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Alruna, CD
Dostępny
8 szt.

Lista utworów: 1. Giants 2. Alruna 3. Shores Of The Dead 4. Raven Void 5. Atra Mors

65,90 zł
24
Vita Arkivet, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Vita Arkivet, CD
Wormwood, Black Lodge
Dostępny
18 szt.

1. The White Archive 2. Overgrowth 3. End Of Message 4. My Northern Heart 5. Ensamheten 6. The Slow Drown 7. The Gentle Touch Of Humanity 8. Shipwrecked & Northbound - Redux 9. The Weeping Song (Nick Cave Cover) 10. Caravanserai (Loreena Mckennit)

65,90 zł
25
Live at Roadburn 2013, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Live at Roadburn 2013, CD
Elder, Pias
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.07

Lista utworów: 1. Gemini 2. Dead Roots Stirring 3. Spires Burn 4. The End 5. Knot 6. Riddle Of Steel Part 1

53,90 zł
Powiadomienie
26
Nightmother, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nightmother, CD
Wormlight, Sound Pollution
Dostępny
9 szt.

1. Nightmother 2. The Whispering Night 3. Blood Wine And Spirits 4. Hounds Of Apophrades 5. Voidspawn 6. Fateweaver 7. Aeon Of The Wolves 8. The Deadlight Descent 9. By Empty Cradles

65,90 zł
61,95 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 3,95 zł

27
Regret Beyond Death, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Regret Beyond Death, CD
Dostępny
6 szt.

Lista utworów: 1. Instead Of... 2. The Irony 3. New Verse Inferno 4. Regret Beyond Death 5. Wilderness Of Steel And Stone 6. The Standard 7. A Terror To The Adversary

65,90 zł
28
Panspermia, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Panspermia, CD
Nibiru, Pias
Dostępny
9 szt.

Lista utworów: 1. Alkaest 2. Aqua Solis 3. Efflatus 4. Kteis

65,90 zł
29
Dawn Of Days, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dawn Of Days, CD
Conclave, Pias
Dostępny
7 szt.

Lista utworów: 1. Dawn of Days 2. Death Blows Cold 3. Haggard 4. Thrown on Spikes 5. Suicide Funeral

65,90 zł
30
Heavenly Songes, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Heavenly Songes, CD
Dostępny
6 szt.

Lista utworów: 1. Anonyme Deo gracias anglia 2. Ludford Missa Sabato: Kyrie 3. Ludford Missa Sabato: Gloria 4. Ludford Missa Sabato: Alleluya 5. Ludford Missa Sabato: Sequentia hodierne lux diei 6. Anonyme Glose sur Edi beo thu hevene quene 7. Ludford Missa Sabato: Credo 8. Ludford Missa Sabato: Sanctus 9. Ludford Missa Sabato: Agnus dei 10. Anonyme Ite missa est 11. Anonyme Glose sur There is no rose 12. Anonyme Abide I hope

44,90 zł
31
Our Voices Shall Remain, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Our Voices Shall Remain, CD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.08

Lista utworów: 1. Mesmerized [09:25] 2. We Used to Speak in Colours [08:45] 3. Lifelines [07:46] 4. The Understanding [09:47] 5. Our Voices Shall Remain [06:35] 6. One of Us Is Missing [09:18] 7. The Black Wreath of Mind [14:24]

65,90 zł
Powiadomienie
32
Trigger, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trigger, CD
The MOBILE HOMES, Sound Pollution
Dostępny
6 szt.

65,90 zł
61,95 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 3,95 zł

33
Colossus, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Colossus, CD
Kayleth, Pias
Dostępny
7 szt.

Lista utworów: 1. Lost In The Swamp 2. Forgive 3. Ignorant Song 4. Colossus 5. So Distant 6. Mankind's Glory 7. The Spectator 8. Solitude 9. Pitchy Mantra 10. The Angry Man 11. The Escape 12. Oracle

65,90 zł
34
Economic Violence, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Economic Violence, CD
Mangog, Pias
Dostępny
7 szt.

Lista utworów: 1. Of Infinity 2. Suicide Donkey 3. Shadow Pictures 4. Economic Violence 5. Propaganda 6. Adrift 7. As the Stars Fall 8. The Killing Fields 9. Secret War 10. Invisible Chains

65,90 zł
35
Asgaardsreien, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Asgaardsreien, CD
Varde, Sound Pollution
Dostępny
6 szt.

1.Asgaardsreien 2.Koll Med Bilen (Del II)

55,90 zł
52,55 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 3,35 zł

36
I'm The Antipop, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
I'm The Antipop, CD
Dostępny
8 szt.

Lista utworów: 1. Testify Written-By – Brad Wilk, Tim Commerford, Tom Morello, Zack de La Rocha 2. Buena Written-By – Mark Sandman 3. Heartbreaker Written-By – Jimmy Page, John Bonham, John Paul Jones, Robert Plant 4. Show Me How To Live Written-By – Brad Wilk, Chris Cornell, Tim Commerford, Tom Morello 5. Ruphus Written-By – Bjørn Berge 6. Antipop Written-By – Brain (26), Larry LaLonde, Les Claypool 7. Louise Written-By – Paul Seibel* 8. Hmm Written-By – Bjørn Berge 9. Suck My Kiss Written-By – Anthony Kiedis, Chad Smith, Flea, John Frusciante 10. N.I.B. Written-By – Ward*, Osbourne*, Butler*, Iommi* 11. One Believer Written-By – Dennis Walker, John Campbell 12. Dream On Written-By – Bjørn Berge

39,90 zł
37
Welkin Shores Burning, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Welkin Shores Burning, CD
Dostępny
6 szt.

Lista utworów: 1. Welkin 2. Planets 3. Explosions 4. One Breath 5. The Burning Sea 6. Leaders 7. Autumn Wings, Behold 8. Flamedoves 9. Shore

65,90 zł
38
Who Else, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Who Else, CD
Dostępny
6 szt.

Lista utworów: 1. Monkey Ship 2. Lost Pearl 3. Mr. Bones 4. It Just Ain’t So 5. Bitter Sweet 6. Speed of Light 7. The Calling 8. Ginger Brandy Wine 9. The Sun’s Going Down

65,90 zł
39
Live at Roadburn 2018, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Live at Roadburn 2018, CD
Cave In, Pias
Dostępny
5 szt.

Lista utworów: 1. Youth Overrided 2. The Calypso 3. Everest 4. New Moon 5. Dark Driving 6. Heartaches, Earthquakes 7. Big Riff 8. Sing My Love

53,90 zł
40
Maiden Mother Crone, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Maiden Mother Crone, CD
Sigiriya, Pias
Dostępny
8 szt.

Lista utworów: 1 .Mantis 2. Cwn Annwn 3. Tau Ceti 4. Piece Of My Mind 5. Seeking Eden 6. Dark Call 7. Arise (Darkness Died Today) 8. Crushed By The Weight Of The Sky

53,90 zł
41
2020 Back To Earth, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
2020 Back To Earth, CD
Kayleth, Pias
Dostępny
7 szt.

1. Corrupted 2. Concrete 3. Lost In The Canyons 4. The Dawn Of Resurrection 5. Delta Pavonis 6. By Your Side 7. Electron 8. The Avalanche 9. Sirens 10. Cosmic Thunder

65,90 zł
42
Fire, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fire, CD
Io, Pias
Dostępny
6 szt.

Lista utworów:

65,90 zł
43
Live at Roadburn 2015, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Live at Roadburn 2015, CD
Dostępny
7 szt.

Lista utworów: 1. Endless 2. Descent 3. Into Ruin

53,90 zł
44
Live At Roadburn 2012, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Live At Roadburn 2012, CD
Dostępny
8 szt.

1.Hail 2.Satan 3.Worship 4.Doom

53,90 zł
45
Somnus Throne, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Somnus Throne, CD
Dostępny
9 szt.

1. CALIPHATE OBEISANCE 2. SADOMANCER 3. SHADOW HEATHEN 4. RECEPTOR ANTAGONIST 5. AETHERONAUT / PERMADOSE

53,90 zł
46
Sju Pulsarer, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sju Pulsarer, CD
Dostępny
9 szt.

Lista utworów: 1. Pulsar 1 2. Pulsar 2 3. Pulsar 3 4. Pulsar 4 5. Pulsar 5 6. Pulsar 6 7. Pulsar 7 8. Noll Och Intet

65,90 zł
47
Conviction, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Conviction, CD
Dostępny
7 szt.

Lista utworów: 1. Prologue : Affliction 2. Voices Of The Dead 3. Through The Window 4. Curse Of The Witch 5. Outworn 6. Wrong Life 7. Castles Made Of Shame 8. My Sanctuary

65,90 zł
48
Mundus, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mundus, CD
Dostępny
5 szt.

Lista utworów: 1. Human Extinction 2. Plague The Night 3. I Am Everywhere 4. Will To Destroy 5. For The Glory Of The Grave 6. Desensitized 7. Severed Ways 8. Edge Of The Abyss

65,90 zł
49
Monotheistic Enslavement, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Monotheistic Enslavement, CD
GODHEAD MACHINERY, Sound Pollution
Dostępny
9 szt.

1.Sovereign Of Nullity 2.Ethereal 3.Dethroned 4.Orbis Non Sufficit 5.Upon His Deceitful Star 6.Helion 7.Monotheistic Enslavement

65,90 zł
61,95 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 3,95 zł

50
I Wish Every Day Could Be Like Christmas, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
I Wish Every Day Could Be Like Christmas, CD
Dostępny
10 szt.

Lista utworów: 1. If Every Day Was Like ChristmasFab 3, The (Flaata, Paal / Ackles, Stephan / Busk, Vidar) 2. Santa Claus Is Back In TownFab 3, The (Flaata, Paal / Ackles, Stephan / Busk, Vidar) 3. I'll Be Home For ChristmasFab 3, The (Flaata, Paal / Ackles, Stephan / Busk, Vidar) 4. If I Get Home On Christmas DayFab 3, The (Flaata, Paal / Ackles, Stephan / Busk, Vidar) 5. Santa Bring My Baby Back To MeFab 3, The (Flaata, Paal / Ackles, Stephan / Busk, Vidar) 6. Mama Liked The RosesFab 3, The (Flaata, Paal / Ackles, Stephan / Busk, Vidar) 7. I'll Be Home On Christmas DayFab 3, The (Flaata, Paal / Ackles, Stephan / Busk, Vidar) 8. Blue ChristmasFab 3, The (Flaata, Paal / Ackles, Stephan / Busk, Vidar) 9. Crying In The ChapelFab 3, The (Flaata, Paal / Ackles, Stephan / Busk, Vidar) 10. Holly Leaves And Christmas TreesFab 3, The (Flaata, Paal / Ackles, Stephan / Busk, Vidar) 11. Merry Christmas BabyFab 3, The (Flaata, Paal / Ackles, Stephan / Busk, Vidar) 12. Miracle Of The RosaryFab 3, The (Flaata, Paal / Ackles, Stephan / Busk, Vidar)

65,90 zł
51
Weighing Souls With Sand, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Weighing Souls With Sand, CD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.07

Lista utworów: 1. The Promise Of Snakes 2. Million Year Summer 3. The Resonance Of Goodbye 4. We All Die Laughing 5. Dying In A-Minor 6. Weighing Souls With Sand 7. Mouvement-World Deafening Eclipse 8. Burning In The Undertow Of God 9. Mouvement-The Smoke Of Her Burning 10. How To Build A Time Machine 11. Sleepwritten

53,90 zł
Powiadomienie
52
Champain, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Champain, CD
Dostępny
10 szt.

Lista utworów: 1. Before I Disappear 2. Shine Equal Dark 3. Interlight 4. Dead Gift 5. Another Cure 6. Kozel 7. I Will Not 8. Interdark 9. When We Suffer Guest [Vocals] – Anton Lisovoj 10. A Shrine 11. Champain

65,90 zł
53
Yodh Live At Roadburn 2018, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Yodh Live At Roadburn 2018, CD
Mizmor, Pias
Dostępny
7 szt.

Lista utworów: 1. Woe Regains My Substance 2. A Semblance Waning 3. The Serpent Eats Its Tail 4. Inertia, An Ill Compeller 5. Bask In The Lingering

53,90 zł
54
Basement Noise, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Basement Noise, CD
Sator, Sound Pollution
Dostępny
10 szt.

1.So Dressed Up 2.Angelina And Sister Ray 3.Escape From Pigvalley Beach 4.The Ghost Of My Control 5.Goodbye Joey 6.This Ain't The Way Home 7.Water On A Drowning Man 8.At The End Of Time 9.You Ain't Nothing To Me 10.You're Out Of My Hands 11.Things You Don't 12.No! 13.You Walk Alone

65,90 zł
61,95 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 3,95 zł

55
Hustle & Flow, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hustle & Flow, CD
Dostępny
8 szt.

Lista utworów: 1. Six Strings Down 2. Goin' Down South' 3. Oh Mama 4. Drive On 5. I Love You 6. A Little Dab'll Do Ya 7. Oh Louise 8. St James Infirmary 9. Evil Train 10. Wrecked By Snooks 11. Drive On (Instrumental)

65,90 zł
56
First And Last Days Of Unwelcome, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
First And Last Days Of Unwelcome, CD
Lumbar, Pias
Dostępny
8 szt.

Lista utworów: 1. Day One 2. Day Two 3. Day Three 4. Day Four 5. Day Five 6. Day Six 7. Day Seven

65,90 zł
57
Paper Blood, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Paper Blood, CD
Royal Hunt, Sound Pollution
Dostępny
7 szt.

65,90 zł
61,95 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 3,95 zł

58
Live at Roadburn 2010, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Live at Roadburn 2010, CD
Yob, Pias
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.18

Lista utworów: 1. Ball Of Molten Lead 2. Burning The Altar 3. Kosmos 4. The Great Cessation

53,90 zł
Powiadomienie
59
Mitochondrial Sun, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mitochondrial Sun, CD
Dostępny
8 szt.

Lista utworów: 1. Ur Tehom 2. Chronotopes 3. Braying Cells 4. Stars Beneath The Sea 5. Nyaga 6. Celestial Animal 7. Arkadia 8. The Void Begets 9. Entropy's Gift 10. The Great Filter

65,90 zł
60
Live at Roadburn 2015, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Live at Roadburn 2015, CD
Dostępny
8 szt.

Lista utworów: 1. Pink Flamingos 2. Creep Purple 3. The Vampire Strikes Back 4. Ego Trip 5. Nothing Hill

53,90 zł
61
The Chronicles of Wode, 3 CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Chronicles of Wode, 3 CD
Acrimony, Pias
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.21

Lista utworów: CD 1 Hymns To The Stone: 1. Leaves Of Mellow Grace 2. The Inn 3. Second Wind 4. Spaced Cat #6 5. Urabalaboom 6. Herb 7. Magical Mystical Man 8. Whatever 9. Cosmic A.W.O.L. CD 2 Tumuli Shroomroom: 1. Hymns To The Stone 2. Million Year Summer 3. Turn The Page 4. Vy 5. Find The Path 6. The Bud Song 7. Motherslug (The Mother Of All Slugs) 8. Heavy Feather 9. Firedance CD 3 Extras: 1. Earthchild Inferno 2. O Baby 3. Exploitation 4. Tumuli 5. Sattelite 19 6. In Other Wor(l)ds 7. 100 New Gods 8. Timebomb!!!

75,90 zł
Powiadomienie
62
The Old Colossus, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Old Colossus, CD
Redscale, Sound Pollution
Dostępny
8 szt.

65,90 zł
61,95 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 3,95 zł

63
The Secret Teachings, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Secret Teachings, CD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.19

53,90 zł
Powiadomienie
64
Doom Nacional, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
65,90 zł
65
Generations - Senaille & Leclair Sonatas for Violin And Harpsichord, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Generations - Senaille & Leclair Sonatas for Violin And Harpsichord, C...
Niedostępny
Brak

Lista utworów: 1. Leclair: Sonata in E minor, Op.3 No.5: I. Gavotte. Andante Grazioso 2. Senaillé: Sonata in E minor, Op.4 No.5: I. Largo 3. Senaillé: Sonata in E minor, Op.4 No.5: II. Corrente. Allegro 4. Senaillé: Sonata in E minor, Op.4 No.5: III. Sarabanda. Largo 5. Senaillé: Sonata in E minor, Op.4 No.5: IV. Allegro 6. Senaillé: Sonata in G minor, Op.1 No.6: I. Preludio. Largo 7. Senaillé: Sonata in G minor, Op.1 No.6: II. Allemanda. Allegro 8. Senaillé: Sonata in G minor, Op.1 No.6: III. Adagio 9. Senaillé: Sonata in G minor, Op.1 No.6: IV. Gavotta. Allegro 10. Senaillé: Sonata in D Major, Op.3 No.10: I. Adagio 11. Senaillé: Sonata in D Major, Op.3 No.10: II. Allemanda. Allegro 12. Senaillé: Sonata in D Major, Op.3 No.10: III. Gavotta. Affettuoso 13. Senaillé: Sonata in D Major, Op.3 No.10: IV. Allegro Assai 14. Leclair: Sonata in a Major, Op.1 No.5: I. Allegro Ma Non Troppo 15. Leclair: Sonata in a Major, Op.1 No.5: II. Sarabanda. Largo 16. Leclair: Sonata in a Major, Op.1 No.5: III. Giga. Presto 17. Leclair: Improvised Prelude for Solo Violin 18. Senaillé:Sonata in C minor, Op.1 No.5: I. Preludio. Adagio 19. Senaillé:Sonata in C minor, Op.1 No.5: II. Corrente 20. Senaillé:Sonata in C minor, Op.1 No.5: III. Gavotta 21. Senaillé:Sonata in C minor, Op.1 No.5: IV. Giga. Allegro 22. Leclair: Sonata in F Major, Op.2 No.2: I. Adagio 23. Leclair: Sonata in F Major, Op.2 No.2: II. Allegro Ma Poco 24. Leclair: Sonata in F Major, Op.2 No.2: III. Adagio 25. Leclair: Sonata in F Major, Op.2 No.2: IV. Allegro Ma Non Troppo

58,90 zł
Powiadomienie
66
Odhin CD LIMITED, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Odhin CD LIMITED, CD
Bhleg, Sound Pollution
Dostępny
8 szt.

68,90 zł
64,77 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 4,13 zł

67
Live At Roadburn, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Live At Roadburn, CD
Bong, Pias
Dostępny
7 szt.

CD1-1.Onwards To Perdondaris CD1-2.Wizards Of Krull Live At Roadburn 2012 CD2-1.Mana-Yood-Sushai CD2-2.Trees, Grass And Stones Live At Roadburn 2014 CD3-1.Polaris CD3-2.Out Of The Aeons CD3-3.In The Shadow Of The Towers

75,90 zł
68
The Gospel Album, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Gospel Album, CD
Dostępny
10 szt.

Lista utworów: 1. We Call On Him 2. Saved 3. Reach Out To Jesus 4. A Thing Called Love 5. Where Did They Go, Lord 6. In My Father's House 7. Milky White Way 8. Without Him 9. Where No One Stands Alone 10. An Evening Prayer 11. Run On 12. You'll Never Walk Alone

65,90 zł
69
Den Tredje Dagen, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Den Tredje Dagen, CD
Dostępny
8 szt.

Lista utworów: 1. Den Tredje Dagen 2. Hyllningen 3. Dömd 4. Den Sista Resan 5. Dimension 5 (Bonus Track)

65,90 zł
70
Were Gonna Groove, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Were Gonna Groove, CD
Dostępny
8 szt.

Lista utworów: 1. Had A Suspicion 2. Mable Blues 3. Accused Of Counting On You 4. A Little Follow Through 5. The Darker Side Of Me 6. Walk Away 7. Knock You Down 8. We're Gonna Groove 9. Here Comes The Devil 10. Out Of Time 11. You've Been Had 12. Have A Cigarette And Smile

39,90 zł
71
Suffer Then We're Gone, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Suffer Then We're Gone, CD
Dostępny
5 szt.

Lista utworów: 1. When The Fear Subsides 2. I Bare The Scars 3. Take Your Pain Away 4. End Of Times 5. Suffer, Then We're Gone 6. Refuse To Fall 7. Progeny Of Pain 8. Wisdom Bestowed 9. Blink Of An Eye

65,90 zł
72
Into The Maw Of Death, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Into The Maw Of Death, CD
GRAND CADAVER, Sound Pollution
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.04

Into The Maw Of Death 1.Disanimated 2.Soul Infestation 3.World Mausoleum 4.Grim Eternal 5.Reign Through Fire 6.Into The Maw Of Death 7.Empire Of Lies 8..Malevolent Fate 9Manifest Insanity 10.Cold Dead Light Madnes Comes 11.Madness Comes 12.Staff Of The Opposer 13.Blood Filles Skies 14.Fields Of The Undying

65,90 zł
61,95 zł
Powiadomienie

Rabat 6,0%
oszczędzasz 3,95 zł

73
Live At Roadburn 2011, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Live At Roadburn 2011, CD
Ufomammut, Pias
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.18

Lista utworów: 1. Stigma 2. Eve Pt. I 3. Eve Pt. II 4. Eve Pt. III 5. Eve Pt. IV 6. Eve Pt. V 7. UFO 8. Braindome 9. God

53,90 zł
Powiadomienie
74
Now Is The Time, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Now Is The Time, CD
PERPETUAL ETUDE, Black Lodge
Dostępny
12 szt.

1.I've Got The Power 2.Show Me 3.Straight Through The Heart 4.Once We Were One 5.Hell Fire Burn 6.Now Is The Time 7.Sail Away 8.Our Love

65,90 zł
75
Til The Oceans Overflow, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Til The Oceans Overflow, CD
Fischer-Z, Pias
Dostępny
5 szt.

Lista utworów: 1. Choose 2. Brian 3. Romance Can Last Forever 4. Cuban Rain Falling 5. Waterside 6. The Selfish Mirror 7. Til The Oceans Overflow 8. Narcissus Took Me Down 9. Big Orange Sun 10. Oh Compassion 11. Dystopia’s Here 12. A.I.OWNS.U.

53,90 zł
76
Ballet Royal De La Naissance De Venus Les Talens Lyriques Rousset Choeur De Chambre De Namur, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ballet Royal De La Naissance De Venus Les Talens Lyriques Rousset Choe...
Lully, Harmonia Mundi
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.16

58,90 zł
Powiadomienie
77
Live At Roadburn 2012, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Live At Roadburn 2012, CD
Niedostępny
Brak

Lista utworów: 1. Halfsleeper 2. Movie Screen 3. Demons 4. Mer 5. Tracks 6. Noorus 7. Moses 8. Pale On Pale

53,90 zł
Powiadomienie
78
Incandescence Brahms Respighi Dohnanyi Szymanowski, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Incandescence Brahms Respighi Dohnanyi Szymanowski, CD
Dostępny
7 szt.

Lista utworów: 1. Moderato 2. Andante Espressivo 3. Passacaglia: Allegro Moderato Ma Energico Ernst von Dohnányi–Violin Sonata In C Sharp Minor, Op.21 4. Allegro Appassionato 5. Allegro Ma Non Tenerezza 6. Vivace Assai 7. Karol Szymanowski–Romance In D Major, Op.23 Johannes Brahms– Violin Sonata In D Minor No.3, Op.108 8. Allegro 9. Adagio 10. Un Poco Presto E Con Sentimento 11. Presto Agitato

58,90 zł
79
Raoul Barbe Bleue Orkester Nord Wahlberg Santon-Jeffery Rougier, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Raoul Barbe Bleue Orkester Nord Wahlberg Santon-Jeffery Rougier, CD
Gretry, Harmonia Mundi
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.19

85,90 zł
Powiadomienie
80
Soli Deo Gloria - 25 Years, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Soli Deo Gloria - 25 Years, CD
Narnia, Sound Pollution
Dostępny
17 szt.

68,90 zł
64,77 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 4,13 zł

81
Gorgon, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gorgon, CD
Dostępny
8 szt.

Lista utworów: 1. Mars 2. Unbirth 3. To See Eyes 4. Mercury

65,90 zł
82
This Will Leave A Mark, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
This Will Leave A Mark, CD
CHUCK NORRIS EXPERIMENT, Sound Pollution
Dostępny
7 szt.

1.DirtShot [Explicit] 2.Landslide [Explicit] 3.Kill The Night 4.In For The Kill 5.Turning Me Inside Out 6.Benefit Of The Doubt [Explicit] 7.Hand Grenade [Explicit] 8.This Will Leave A Mark 9.Spin It Round 10.Devils Lake 11.Bad Blood 12.New Day Rising

65,90 zł
61,95 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 3,95 zł

83
Rites, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rites, CD
Satyrus, Pias
Dostępny
7 szt.

Lista utworów: 1.Black Satyrus Soloist [Guest Guitar-Solo] – Dario Albano (2) 2.Showel Soloist [Guest Guitar-Solo] – Marco Failla 3.Swirl Soloist [Guest Guitar-Solo] – Manuel Buscaglia 4.Stigma Soloist [Guest Guitar-Solo] – Simone Campione 4.Trailblazer Soloist [Guest Guitar-Solo] – Giorgio Trombino

65,90 zł
84
Bag Of Nails, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bag Of Nails, CD
Dostępny
7 szt.

1.AssholeBjorn Berge 2.Hell of a partyBjorn Berge 3.Buy your thingsBjorn Berge 4.Hey, hey what can I doBjorn Berge 5.The other dayBjorn Berge 6.Whipping boyBjorn Berge 7.King of speedBjorn Berge 8.Tell meBjorn Berge 9.Ain't that badBjorn Berge 10.Bring it on homeBjorn Berge 11.Just allrightBjorn Berge

39,90 zł
85
Legends, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Legends, CD
Niedostępny
Brak

Lista utworów: 1. Henriette Renié– Légende 2. Henriette Renié– Danse Des Lutins 3. André Caplet– Conte Fantastique For Harp And String Quartet 4. Franz Liszt– Le Rossignol Arranged By – Henriette Renié 5. Benjamin Attahir– De L'obscurité II 6. Marcel Tournier– Féérie For Harp And String Quintet 7. Marcel Tournier– L'Éternel Rêveur

58,90 zł
Powiadomienie
86
Away, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Away, CD
Dostępny
8 szt.

Lista utworów: 1. Stone Rider 2. Pacciani 3. Candyman 4. Monster From The Abyss 5. Mazinga 6. Thiz Iz 7. Hard As A Stone 8. Hurricane 9. Crown 10. The Snake 11. Solar Mantra

65,90 zł
87
Encased In Iron, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Encased In Iron, CD
Dostępny
6 szt.

Lista utworów: 1. A Snowflake of Death's Denial 2. Valorous 3. Panic Inducer 4. Infinite Stages of Grief 5. Sickening Thrum

65,90 zł
88
I, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
I, CD
Dostępny
8 szt.

1. Runaway 2. Nightfly 3. Aria 4. Two Hearts At War 5. Still Around 6. Rivers Of Fear 7. All That I Want 8. After The Love Has Gone 9. Carry On 10. Evermore 11. Aria (2021) 12. Runaway (Live) 13. Nightfly (Live)

65,90 zł
89
The Unreal Never Lived Live at Roadburn 2012, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Unreal Never Lived Live at Roadburn 2012, CD
Yob, Pias
Dostępny
7 szt.

Lista utworów: 1. Quantum Mystic 2. Grasping Air 3. Kosmos 4. The Mental Tyrant

53,90 zł
90
Jookbox-Charade, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jookbox-Charade, CD
Dostępny
10 szt.

Lista utworów: 1. The Message... 2. Big Chief 3. Junko Partner 4. Years Since Yesterday (Total) 5. Goodnight Moon 6. When Did You Leave Heaven 7. Red Lipstick 8. New Suit 9. Only You 10. Keep On Loving Me Baby 11. Mardi Gras In New Orleans 12. ...From The Voo Doodz 13. Town Without Pity 14. Charade

53,90 zł
91
Futurians Live At Roadburn, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Futurians Live At Roadburn, CD
Slomatics, Pias
Dostępny
5 szt.

Lista utworów: 1. Electric Breath 2. Running Battle 3. Return to Kraken 4. And Yet It Moves 5. Tramontane 6. Supernothing 7. Ulysses My Father 8. March Of The 1000 Volt Ghost

53,90 zł
92
Eldhymner, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Eldhymner, CD
Haxkapell, Sound Pollution
Dostępny
12 szt.

65,90 zł
61,95 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 3,95 zł

93
Armida Les Talens Lyriques Rousset Ruiten Valiquette, 2 CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Armida Les Talens Lyriques Rousset Ruiten Valiquette, 2 CD
Salieri, Harmonia Mundi
Dostępny
6 szt.

Lista utworów: CD 1 1. Sinfonia 2. Sparso Di Pure Brine 3. Ballo 4. Gavotta 5. Donzelle Semplici 6. Ah Difendete, Amiche 7. Ah Fralla Nera 8. In Si Crudel Dubbiezza Ah Non Perdiamo 9. Sparso Di Pure Brine 10. Ecco L'onda Insidiosa 11. Vieni Al Fonte Del Contento 12. Che Periglioso Assalto! 13. Mostri I Più Crudi, E Infesti 14. Qual È La Man Che Scuote 15. Quanto Fragili, E Vane, Immondi Spirti 16. Tornate Al Nero Abisso 17. Qual Sibilo Orrendo 18. Eterno Provveder, Tu Che Guidasti 19. Finta Larva, D'abisso Fra L'ombra 20. Qui'l Regno È Del Contento 21. Addio. Già M'abbandoni? 22. Tremo, Bell'idol Mio 23. E Non Deggio Seguirla? 24. Lungi Da Te, Ben Moi 25. Forse, Chi Sà? Verranno 26. Vieni À Me Sull'ali D'oro 27. Ballo CD 2 1. Sinfonia 2. Oh Come in Un Momento 3. Così Molle E Ridente 4. Misero! Chi Mi Scuote? 5. Soccorso, O Dei! 6. Questo Arcano Funesto 7. Dilegua Il Tuo Timore 8. Ora Si Ch'io Mi Perdo 9. Fermati, Incauto 10. Vedo L'abisso Orrendo 11. Chi Sorde Vi Rende 12. Misera! Il Ciel M'opprime 13. Corri, Regina 14. Ah Mi Tolga Almen La Vita 15. Ove Corre, Infelice! 16. Ah Misera Regina 17. Schernita, Depressa 18. Siam Quasi in Salvo, Eccoci Al Lido 19. Torna Schiavo Infelice 20. Ah Non Lasciarmi No 21. Misera! E' Già Vicina 22. Fermati, Aspetta 23. Strappami Il Cuor Dal Seno 24. Eccola Sventurata 25. Ah Barbaro, Ah Senti 26. Infelice Regina! Ancor Respira 27. Io Con Voi La Nera Face

58,90 zł
94
Damnatio Cursus, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Damnatio Cursus, CD
Avdagata, Sound Pollution
Dostępny
14 szt.

55,90 zł
52,55 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 3,35 zł

95
Get In Line, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Get In Line, CD
ELECTRIC HAZE, Sound Pollution
Dostępny
8 szt.

1. Succuba 2. Woah! 3. Get in Line 4. All I Ask for 5. Cavern of Pain 6. Lest We Forget 7. Too Close to the Truth 8. Clenched Fist 9. Cryin' 10. Hidden Ghost Track

65,90 zł
61,95 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 3,95 zł

96
Live At Roadburn 2018, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Live At Roadburn 2018, CD
Dostępny
8 szt.

Lista utworów: 1. Veka 2. Soak 3. Dangerous Days 4. Hikikomori 5. Witness 6. Siphon 7. Wiseblood 8. Bound 9. Remains 10. Night 11. Vessel 12. Exhumed

53,90 zł
97
Live In Europe, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Live In Europe, CD
Dostępny
8 szt.

Lista utworów: Live In Europe 1. Buena 2. N.V. 3. Introducing Louise 4. Louise 5. Trains 6. Sissy Boys And Girlie Men 7. Thursday 8. Someday 9. The Story Behind Stringmachine 10. Stringmachine 11. The New Guitar 12. See That My Grave is Kept Clean 13. Bring It On Home 14. Black Jesus 15. Testify/Give It Away 16. Angel Band 17. Ace Of Spades 18. 13 Question Methods 19.Minutes

39,90 zł
98
Suma 20th Anniversary Edition, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Suma 20th Anniversary Edition, CD
Suma, Pias
Dostępny
8 szt.

Lista utworów: 1. Papertiger 2. Holy 3. It's Broken 4. Dominator 5. Habit 6. Roaches 7. Pale Rider 8. Swordlord 9. (Still) Doin' Nothing

65,90 zł
99
Somnus, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Somnus, CD
Dostępny
9 szt.

Lista utworów: 1. Somnia 2. Void 3. Incubus 4. Oculus 5. Drocht 6. When God Comes Down

65,90 zł
100
Drunk in Hell, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Drunk in Hell, CD
Dostępny
8 szt.

Lista utworów: 1. I'm An Arsehole 2. Sick Sick Sex 3. Bitch Boy 4. I'm Not Laughing 5. Born Sick 6. Chick Flick 7. Gag 8. Walking Abortion 9. Moneymaker 10. Hungry For Blood

53,90 zł
Wróć do góry