hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2022.01.08

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 8 stycznia 2022 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Pokochaj albo zabij (Weronika Ancerowicz), na drugim Wiersze zebrane (Tadeusz Hollender ). Kolejny produkt to Żywot człowieka rozbrojonego (Sergiusz Piasecki) oraz Dyrektor Szkoły. Miesięcznik kierowniczej kadry oświatowej. Nr 1/2022 (praca zbiorowa).
1
Pokochaj albo zabij - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pokochaj albo zabij
Dostępny
48 szt.

Czasem największe potwory nie skrywają się pod łóżkiem, tylko śpią tuż obok. Isabelle Rodriguez od dziecka była przygotowywana do roli, którą wyznaczył jej ojciec. Jako córka mafiosa musiała wcześniej czy później zacząć działać na rzecz rodziny. Więc kiedy kończy dwadzieścia jeden lat i otrzymuje pierwsze poważne zadanie, jest wniebowzięta. Jej ambitny, bardzo potężny ojciec chce poszerzyć wpływy o Nowy Jork. Isabelle musi rozpracować całe podziemie narkotykowe w mieście. W końcu odkrywa sieć dilerów i trafia na ważny trop, który prowadzi do klubu „Rising Sun”. Kobieta czuje, że właśnie w tym miejscu znajdzie odpowiedzi dla swojego ojca. Przez przypadek poznaje tam tajemniczego mężczyznę. Nieznajomy ją fascynuje, więc postanawia się do niego zbliżyć. Isabelle podejrzewa, że może on mieć coś wspólnego z mafijnym rynkiem narkotykowym. Alessandro Salvatore szybko udowodni Isabelle, że życie, jakie do tej pory znała, wcale nie było trudne. I pokaże, jak bardzo się myliła, nie dostrzegając w mężczyźnie niebezpieczeństwa oraz jego mrocznej natury.

41,90 zł
33,52 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,38 zł

4 osoby kupiły
2
Wiersze zebrane - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Wiersze zebrane
Dostępny
4 szt.

Kolejnym poetą prezentowanym w tzw. serii księżycowej, czyli serii tomów poetyckich, przybliżających twórczość polskich poetów zmarłych kilkadziesiąt lat temu, wielokrotnie w sposób tragiczny w wydarzeniach wojennych, które to przerwały obiecujące kariery literackie, jest Tadeusz Hollender (1910-1943) - poeta, tłumacz, głównie pamiętany jako satyryk. Przed wojną studiował na uniwersytecie lwowskim, wiele podróżował i wiele publikował, choć wydał zaledwie dwa tomy poetyckie. Po zajęciu Lwowa przez Niemców wyjechał do Warszawy, gdzie uczestniczył w konspiracyjnym życiu literackim, publikując i kolportując tajne pisma, organizując imprezy artystyczne, również brał udział w szeregu działań dywersyjno-propagandowych znanych jako Akcja N. W 1943 roku aresztowany został przez gestapo i rozstrzelany w ruinach getta. Myśląc dziś o tamtych czasach, warto pamiętać o satyrach i fraszkach, w których Tadeusz Hollender drwiną i żartem atakował m.in. okupantów.

39,90 zł
21,55 zł

Rabat 46,0%
oszczędzasz 18,35 zł

2 osoby kupiły
3
Żywot człowieka rozbrojonego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Żywot człowieka rozbrojonego
Dostępny
38 szt.

Żywot człowieka rozbrojonego to książka powstała z zapisków autora zebranych jeszcze w więzieniu. Piasecki przechował notatki przez lata okupacji i po zniszczeniu znacznej części dowiózł resztę do Anglii. Zrekonstruował powieść dopiero w 1957 roku, a opublikował w 1962. Bohaterem tej bogatej w wątki autobiograficzne książki jest młody weteran walk o niepodległość po pierwszej wojnie światowej. Po zwolnieniu z wojska zostaje pozostawiony samemu sobie: nie ma pracy, domu ani środków do życia. Zmuszony jest walczyć o przetrwanie na ulicach obcego miasta. Żywot tego rozbrojonego człowieka prowadzi go przez ohydne piwnice, spelunki, karczmy, meliny, domy publiczne, studio zdjęć pornograficznych, fałszerstwo czeków i sprzedaż tychże aż do więzienia.

36,50 zł
26,28 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,22 zł

1 osoba kupiła
4
Dyrektor Szkoły. Miesięcznik kierowniczej kadry oświatowej. Nr 1/2022 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dyrektor Szkoły. Miesięcznik kierowniczej kadry oświatowej. Nr 1/2022
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.05

Dyrektor szkoły. Miesięcznik kierowniczej kadry oświatowej to prestiżowe czasopismo dotyczące polityki edukacyjnej oraz praktyki zarządzania i przywództwa w oświacie. Dociera do tysięcy szkół, przedszkoli oraz innych placówek oświatowych z całego kraju. Przedstawiamy wiedzę i praktyczne rozwiązania z wiarygodnych i najlepszych źródeł. Dzięki dopasowaniu zawartości poszczególnych numerów Dyrektora Szkoły do potrzeb Czytelników prenumerata naszego pisma jest udaną inwestycję w ich rozwój.Nasze czasopismo inspiruje, dostarcza wiedzy i praktycznych rozwiązań, jest miejscem wymiany poglądów, dyskusji oraz wyznacznikiem nowych trendów w edukacji. Jesteśmy blisko spraw kluczowych dla polskiej oświaty. Do grona naszych Czytelników należą osoby, które łączy chęć stałego doskonalenia kompetencji w zakresie zarządzania, którzy chcą być na bieżąco ze zmianami prawnymi i najważniejszymi kwestiami związanymi z polityką edukacyjną oraz pragną korzystać z przykładów dobrej praktyki, narzędzi i materiałów pomocnych w realizacji bieżących zadań

37,00 zł
33,30 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,70 zł

1 osoba kupiła
5
Brelok Kłębek Szczęścia - ofiara losu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brelok Kłębek Szczęścia - ofiara losu
MCD
Dostępny
8 szt.

Brelok włóczkowy na blistrze. Każda figurka z indywidualną dedykacją. Wysokość 8.0 cm.

17,99 zł
1 osoba kupiła
6
Wyzwania polityki rozwoju regionalnego w Chinach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyzwania polityki rozwoju regionalnego w Chinach
Dostępny
150 szt.

Chiny inspirują do miana państwa o największej gospodarce i potencjale rozwojowym, co wymaga wykształcenia i ciągłego podtrzymywania zdolności modernizacyjnych w wymiarze gospodarczym, społecznym, politycznym czy technologicznym. Zamiar ten może okazać się próżny, jeżeli nadal w Chinach obecne będą tak znaczące dysproporcje rozwojowe jak dotychczas, także w układzie regionalnym. Polityka rozwoju regionalnego stanowi specyficzny przykład koegzystencji interwencji publicznej i wykorzystania mechanizmów rynkowych. Powyższemu towarzyszą polityczna centralizacja i gospodarcza decentralizacja. We wdrażaniu polityki rozwoju regionalnego Chiny podążają drogą inwestycji, które w założeniu mają budować konkurencyjność słabiej rozwiniętych regionów. Strategia ta przyczyniła się do niebywałej rozbudowy infrastruktury, wciąż jednak bez przełożenia na sukces w zakresie spójności. Dysproporcje nadal stanowią wyzwanie nie tyle dla autorytarnego systemu sprawowania władzy, ile dla rozwoju społeczno-gospodarczego kraju jako całości. Marek Świstak, dr hab. w zakresie nauk o polityce, prof. Uniwersytetu Jagiellońskiego w Instytucie Bliskiego i Dalekiego Wschodu. Specjalizuje się w badaniach nad politykami publicznymi w Europie i Azji. Autor bądź współautor ośmiu książek, ostatnio opublikował: Azjatycki model polityki rozwoju społeczno-gospodarczego (2019), Polityka regionalna Unii Europejskiej jako polityka publiczna (2018), Wybrane polityki publiczne Unii Europejskiej stan i perspektywy (2015)

44,10 zł
38,81 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 5,29 zł

7
Encyklopedia Powstania Wielkopolskiego 1918-1919 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Encyklopedia Powstania Wielkopolskiego 1918-1919
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.12

Oddajemy czytelnikom drugie, poprawione i poszerzone wydanie Encyklopedii Powstania Wielkopolskiego. Czeka na Państwa kilkaset stron albumowego formatu, kilkaset haseł, biogramów i artykułów problemowych, bogato ilustrowanych i pięknie wydanych przez naszą instytucję kultury ? Wojewódzką Bibliotekę Publiczną i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu.[...] Drugie wydanie Encyklopedii zbiegło się w czasie z ustanowieniem 27 grudnia, dnia wybuchu Powstania, świętem państwowym. Z pewnością pomoże to upowszechnić wiedzę o okolicznościach i znaczeniu Powstania Wielkopolskiego dla historii Polski, o co zabiegamy od lat. Ten czyn Wielkopolan w pełni zasługuje na szerszą, ogólnopolską promocję. I przede wszystkim wymaga zadbania o odpowiedni przekaz w podręcznikach szkolnych. (Marek Woźniak - Marszałek Województwa Wielkopolskiego i Tadeusz Musiał - Prezes Towarzystwa Pamięci Powstania Wielkopolskiego 1918/1919)

249,90 zł
224,91 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 24,99 zł

8
Waldemar Mikulec. Z pamiętnika internowanego. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Waldemar Mikulec. Z pamiętnika internowanego.
Dostępny
9 szt.

Wspomnienia "Z pamiętnika internowanego" autorstwa Waldemara Mikulca są opisem przeżyć z internowania w okresie stanu wojennego młodego studenta polonistyki. Trafił on do ośrodków odosobnienia w Krakowie, Nowym Wiśniczu oraz Rzeszowie-Załężu. W swoich spisanych po zwolnieniu z internowania pamiętnikach opisał doświadczenia i życie codzienne od momentu zatrzymania 14 grudnia 1981 r., aż do 29 kwietnia 1982 r. Na łamach prezentowanych wspomnień zrelacjonowane zostały warunki życia w ośrodkach odosobnienia, harmonogram dnia internowanych, stosunki z innymi zatrzymanymi, funkcjonariuszami Służby Bezpieczeństwa i Straży Więziennej. Waldemar Mikulec opisał także jak internowani spędzali czas. Przedstawia również różne formy stawiania oporu wobec władzy komunistycznej oraz narzucanych rygorów życia więziennego. Wspomnienia zostały opracowane i opatrzone aparatem naukowym. Są one cennym źródłem historycznym dotyczącym zagadnienia internowania jako jednej z form komunistycznych represji wobec działaczy opozycyjnych w okresie stanu wojennego.

25,00 zł
18,99 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,01 zł

9
Problemy funkcji archiwów. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Problemy funkcji archiwów.
Dostępny
3 szt.

W siódmym tomie serii ?Symposia Archivistica? opublikowano materiały sympozjum naukowego ?Problemy funkcji archiwów? zorganizowanego w dniach 7-8 listopada 2019 r. w Toruniu przez Instytut Pamięci Narodowej oraz Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu.

25,00 zł
18,99 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,01 zł

10
Układanka Puzzlopianka, Bing - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Układanka Puzzlopianka, Bing
Trefl
Dostępny
23 szt.

Układanki Puzzlopianki to duże, kolorowe puzzle, z których można budować figury przestrzenne, np. kostkę lub pudełko. Mogą również posłużyć jako podkładka przy innych zabawach. Układanka uczy spostrzegawczości, rozpoznawania kolorów i kształtów, budowania figur przestrzennych. Puzzlopianki można łatwo myć. Układanka z bohaterami z bajki „Bing”.

77,90 zł
67,77 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 10,13 zł

11
Gryzak z grzechotką. Korona - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gryzak z grzechotką. Korona
Baby mix
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

Gryzak z grzechotką Bayo, który dzięki swojemu kształtowi i materiałowi łagodzi ból i delikatnie masuje dziąsła podczas wzrostu zębów. Wykonany jest z wysokiej jakości, miękkiego i trwałego materiału, który można łatwo myć i gotować. Specjalny kształt pozwala dziecku łatwo go trzymać. Zaprojektowany dla dzieci od urodzenia.

7,70 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,2%
oszczędzasz 0,71 zł

12
Schowek
26,70 zł
21,63 zł
Powiadomienie

Rabat 19,0%
oszczędzasz 5,07 zł

13
Schowek
83,00 zł
67,23 zł
Powiadomienie

Rabat 19,0%
oszczędzasz 15,77 zł

14
Schowek
26,70 zł
21,63 zł
Powiadomienie

Rabat 19,0%
oszczędzasz 5,07 zł

15
Schowek
83,00 zł
67,23 zł
Powiadomienie

Rabat 19,0%
oszczędzasz 15,77 zł

16
Schowek
83,00 zł
67,23 zł
Powiadomienie

Rabat 19,0%
oszczędzasz 15,77 zł

17
Schowek
106,80 zł
86,51 zł
Powiadomienie

Rabat 19,0%
oszczędzasz 20,29 zł

18
Schowek
26,70 zł
21,63 zł
Powiadomienie

Rabat 19,0%
oszczędzasz 5,07 zł

19
Schowek
95,10 zł
77,03 zł
Powiadomienie

Rabat 19,0%
oszczędzasz 18,07 zł

20
Schowek
83,00 zł
67,23 zł
Powiadomienie

Rabat 19,0%
oszczędzasz 15,77 zł

21
Schowek
33,40 zł
27,05 zł
Powiadomienie

Rabat 19,0%
oszczędzasz 6,35 zł

22
Schowek
95,10 zł
77,03 zł
Powiadomienie

Rabat 19,0%
oszczędzasz 18,07 zł

23
Schowek
83,00 zł
67,23 zł
Powiadomienie

Rabat 19,0%
oszczędzasz 15,77 zł

24
Schowek
106,80 zł
86,51 zł
Powiadomienie

Rabat 19,0%
oszczędzasz 20,29 zł

25
Schowek
106,80 zł
86,51 zł
Powiadomienie

Rabat 19,0%
oszczędzasz 20,29 zł

26
Schowek
95,10 zł
77,03 zł
Powiadomienie

Rabat 19,0%
oszczędzasz 18,07 zł

27
Schowek
68,00 zł
55,08 zł
Powiadomienie

Rabat 19,0%
oszczędzasz 12,92 zł

28
Schowek
68,00 zł
55,08 zł
Powiadomienie

Rabat 19,0%
oszczędzasz 12,92 zł

29
Schowek
68,00 zł
55,08 zł
Powiadomienie

Rabat 19,0%
oszczędzasz 12,92 zł

30
Schowek
106,80 zł
86,51 zł
Powiadomienie

Rabat 19,0%
oszczędzasz 20,29 zł

31
Schowek
95,10 zł
77,03 zł
Powiadomienie

Rabat 19,0%
oszczędzasz 18,07 zł

32
Maserati GT Spyder, czerwony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Maserati GT Spyder, czerwony
Bburago
Niedostępny
Brak

Model Bburago Maserati GT Spyder (18-12019) w skali 1:18. Model jest wykonany z metalu, z plastikowymi dodatkami. Posiada ruchome elementy - drzwi, maska, bagażnik.

123,90 zł
113,99 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 9,91 zł

33
Barbie. GHT46 75-lecie. Ekskluzywna kolekcjonerska lalka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Barbie. GHT46 75-lecie. Ekskluzywna kolekcjonerska lalka
Barbie, Mattel
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

Barbie® świętuje 75. rocznicę Mattela, przedstawiając klasyczną czarno-białą lalkę w stroju kąpielowym z 1959r. Lalka ma na sobie strój kąpielowy bez ramiączek, w stylu vintage. Do kultowych akcesoriów należą okulary przeciwsłoneczne w kształcie kocich oczu. Ta kolekcjonerska lalka zawiera specjalne opakowanie na 75. rocznicę i stojak na lalkę.

321,90 zł
289,71 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 32,19 zł

34
BURAGO 18-31630 FARM TRACTOR - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
BURAGO 18-31630 FARM TRACTOR
Bburago
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.06

39,90 zł
36,71 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,19 zł

35
Schowek
83,00 zł
67,23 zł
Powiadomienie

Rabat 19,0%
oszczędzasz 15,77 zł

36
Schowek
83,00 zł
67,23 zł
Powiadomienie

Rabat 19,0%
oszczędzasz 15,77 zł

37
Ubranka dla lalki 30 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ubranka dla lalki 30 cm
Bayer
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.15

Piękne ubranie dla lalek Deluxe Dress, składające się ze słodkiej kurtki jeansowej i czapki w paski. Każda lalka poczuje się komfortowo w tym nowoczesnym stroju. Odpowiedni dla lalek do 30 cm. Dostawa z wieszakiem w torebce. Wymiary (cm): 12,5 x 13,5 x 1 Kolor: wielokolorowy Licencja: brak

30,90 zł
28,43 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,47 zł

38
Prototyp biomimetycznego rusztowania łączącego z kością komponenty nowej generacji - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prototyp biomimetycznego rusztowania łączącego z kością komponenty now...
Dostępny
42 szt.

Celem monografii jest przedstawienie ważniejszych wyników dotyczących opracowanego prototypu biomimetycznego wieloszpilkowego rusztowania łączącego (Multi-Spiked Connecting Scaffold, MSC-Scaffold) z kością okołostawową komponenty nowej generacji całkowicie bezcementowych powierzchniowych endoprotez stawowych (ang. resurfacing arthroplasty endoprostheses), otrzymanych przez nasz Zespół bioinżyniersko-kliniczny (złożony z badaczy z Politechniki Poznańskiej, Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu i Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy) podczas realizacji w latach 2005-2015 dwóch projektów badawczych MNiSW/NCN.

52,50 zł
44,63 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 7,87 zł

39
Emma - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Emma
Niedostępny
Brak

Małżeństwo dla pieniędzy to nikczemność, a małżeństwo bez nich to głupota. To błyskotliwa komedia omyłek, której przedmiotem jest gra pozorów, samooszustwa i iluzje, jakich dostarczają bohaterom ich egoizm i zadufanie. Czyta: Magdalena Woźniak

29,90 zł
21,53 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,37 zł

40
Kodeks postępowania cywilnego Komentarz Tom3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kodeks postępowania cywilnego Komentarz Tom3
Niedostępny
Brak

Oddajemy do rąk Czytelników kolejne wydanie profesjonalnego komentarza do Kodeksu postępowania cywilnego. Autorstwo najwybitniejszych autorytetów polskiej procedury cywilnej oraz długoletnia obecność dzieła na rynku wydawniczym gwarantują najwyższy poziom merytoryczny i edytorski publikacji. Tomy I?III obejmują komentarz do dwóch części Kodeksu: części pierwszej ? postępowania rozpoznawczego i części drugiej ? postępowania zabezpieczającego. W tomie IV omówiono postępowanie egzekucyjne (część trzecia), a w tomie V ? przepisy z zakresu międzynarodowego postępowania cywilnego (część czwarta) oraz dotyczące sądu polubownego (arbitrażowego) (część piąta). W czwartym wydaniu uwzględniono liczne zmiany w procedurze cywilnej, jakie wprowadził ustawodawca w ostatnim czasie, w tym również wchodzące w życie 3 maja 2012 r. W zakresie obejmującym tom III są to zmiany związane z udziałem organizacji pozarządowych w postępowaniu cywilnym, w sprawach rodzinnych ? z pieczą zastępczą i umieszczeniem dziecka w rodzinie zastępczej, w postępowaniu rejestrowym ? z zakładaniem tzw. spółek S24. Liczne zmiany w postępowaniu zabezpieczającym mają na celu m.in.: uproszczenie - przez eliminację nadmiernego formalizmu - regulacji prawnych związanych z wnioskiem o zabezpieczenie roszczenia, uregulowanie terminu do dochodzenia naprawienia szkody wyrządzonej wykonaniem zabezpieczenia, rezygnację z nowacyjnego zabezpieczenia roszczeń pieniężnych wynikających z praw własności intelektualnej, złagodzenie wymogu wykazywania interesu prawnego jako podstawy zabezpieczenia niektórych roszczeń.

189,00 zł
170,10 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 18,90 zł

41
How to Train Your Dragon. Book 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
How to Train Your Dragon. Book 1
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.10

Read the book that inspired the hit DreamWorks film „How to Train Your Dragon: THE HIDDEN WORLD”. With exclusive content, including Viking facts and a sneak peek of The Wizards of Once! Hiccup Horrendous Haddock the Third is a smallish Viking with a longish name. Hiccup's father is chief of the Hairy Hooligan tribe which means Hiccup is the Hope and the Heir to the Hairy Hooligan throne - but most of the time Hiccup feels like a very ordinary boy, finding it hard to be a Hero. In the first How to Train Your Dragon book Hiccup must lead ten novices in their initiation into the Hairy Hooligan Tribe. They have to train their dragons or be BANISHED from the tribe FOR EVER! But what if Hiccup's dragon resembles an ickle brown bunny with wings? And has NO TEETH? The Seadragonus Giganticus Maximus is stirring and wants to devour every Viking on the Isle of Berk . . . Can Hiccup save the tribe - and become a Hero?

25,00 zł
23,75 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,25 zł

42
Approaches to Death and Dying - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Approaches to Death and Dying
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.08

The book Approaches to Death and Dying: Bioethical and Cultural Perspectives, edited by Marta Szabat and Jan Piasecki, is part of a still too narrow catalogue of works devoted to end-of-life themes. The volume consists of eleven articles arranged in four parts corresponding to a broad range of issues: law, ethics, philosophy, and cultural studies. The arrangement of the book is thus constructed around various perspectives upon which any reflection on death and dying must be based. This is perhaps indicative of how difficult it is to adopt an unambiguous attitude towards deathmodernity, which introduces a multitude of possible choices and decisions regarding our own bodies, has enhanced individualism but at the same time done away with the order provided by old customs, cultural arrangements, strategies towards the inevitable and the power exerted by that order.Addressing the issue of death and dying in the suggested contexts conjures up a number of meanings and problems that require reflection and even solutions. I am delighted to say that I have no hesitation in recommending the publication of Approaches to Death and Dying: Bioethical and Cultural Perspectives, an impeccably edited volume of considerable intellectual substance. The book demonstrates the importance of collective works integrating the research of various scientific communities, provided, however, that the selection of both the topic and the writers is not governed by chance, but rather by a carefully thought-out and faultlessly explored idea of more general resonance. And this is the case here, for which congratulations and respect are deserved. I am convinced that this opinion will be shared by the readers of this publication.

39,90 zł
33,12 zł
Powiadomienie

Rabat 17,0%
oszczędzasz 6,78 zł

43
Zgadywanki w kolorze - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zgadywanki w kolorze
Dostępny
34 szt.

Książka edukacyjna z zadaniami logicznymi i naklejkami.

16,00 zł
11,99 zł

Rabat 25,1%
oszczędzasz 4,01 zł

44
Wiedeń naszkicowany / Wien in skizze. Książka do pisania / Ein Buch zum schreiben - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wiedeń naszkicowany / Wien in skizze. Książka do pisania / Ein Buch zu...
Dostępny
2 szt.

Noszę w sobie wyobrażenie miasta, w którym nikt się nie spieszy. Nikt nie garbi się w samolocie i nikt nie szarpie portfela. Nikt nie czuje się winny. Każdy ulepiony z gliny doskonałej, kelner, lekarka i artysta. A gdyby to miało być zdjęcie, byłoby czarno-białe, byłoby stare i nowe. Jednocześnie. Byłoby gotowe, choć dopiero przeze mnie robione. Moje i nienależące do mnie. Jak przytulenie do człowieka, który wcale tego nie potrzebuje. W aptece przy Wipplingerstraße 12, stoją drewniane pudełka, zabytkowe puszki, czcionki zwołane z innego czasu. Kokardki. Wstążki. Tasiemki. Papierki. Kolorowe upominki. Dekorowane pierniki. A przecież to tylko apteka. W końcu jednak są święta, nawet akcjonistyczne ryzyka muszą iść spać. Może w Perinetkeller też stawiają choinki? Dość. Przecież definiowanie gotowych miejsc jest zupełnie pozbawione sensu. Ich trage das Bild einer Stadt in mir, in der niemand in Eile ist. Niemand krümmt sich im Flugzeug, und niemand rüttelt an seinem Geldbeutel. Niemand fühlt sich schuldig. Jeder ist aus perfektem Lehm gemacht, der Kellner, die Ärztin und der Künstler. Und wenn es ein Foto wäre, dann wäre es schwarz-weiß, es wäre alt und neu. Zur gleichen Zeit. Es wäre fertig, wenn auch nur gerade von mir gemacht. Mein und nicht mein Eigentum. Wie eine Umarmung für eine Person, die sie überhaupt nicht braucht. In der Apotheke in der Wipplingerstraße 12 stehen Holzkisten, antike Dosen, Schriften, die aus einer anderen Zeit stammen. Schleifchen. Bänder. Bändchen. Schnipsel. Bunte Geschenke. Dekorierte Lebkuchenmänner. Und schließlich ist es nur eine Apotheke. Schließlich ist Weihnachten, da müssen auch die Risikoträger ins Bett gehen. Vielleicht stellen sie im Perinetkeller auch Weihnachtsbäume auf? Das reicht. Es ist nämlich völlig sinnlos, fertige Orte zu definieren. Anna Petelenz

44,00 zł
31,68 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,32 zł

45
Zagadki z księżniczkami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zagadki z księżniczkami
Dostępny
24 szt.

Książka edukacyjna z zadaniami logicznymi i naklejkami.

11,99 zł
8,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 3,00 zł

46
Miesięcznik Znak 800 01/2022. Osiem lekcji na 800. numer - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miesięcznik Znak 800 01/2022. Osiem lekcji na 800. numer
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.31

Na przestrzeni blisko 80 lat miesięcznik „Znak" niewątpliwie ewoluował. Niezmienne pozostały jednak jego imponderabilia: przywiązanie do wolności i solidarności, poszukiwanie głębszej warstwy rzeczywistości, zamiłowanie do piękna i pasji życia. A także upodobanie do najwyższej klasy autorek i autorów: zapraszamy do lektury zarówno tych dzisiejszych, jak i tych z przeszłości, wyrażających prawdy zadziwiająco ponadczasowe. Wierzymy, że zebrane tu hasła i teksty mogą stanowić dla Czytelniczek i Czytelników inspirację do dobrego, mądrego życia – i radości z niego.

25,00 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,01 zł

47
Biuro. Tom 1. Wbrew regułom - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Biuro. Tom 1. Wbrew regułom
Dostępny
33 szt.

Gorący romans biurowy w samym sercu Trójmiasta! Dwudziestopięcioletnia Róża Czarnecka żyje w świecie erotycznych fantazji. I tak się składa, że główną rolę w tych marzeniach na jawie odgrywa jej szef, Daniel Ostrowski. Szkoda tylko, że ten trzydziestodwuletni prezes korporacji, milioner i potentat na rynku deweloperskim wyznaje kilka bardzo sztywnych zasad. Najważniejsza z nich dotyczy zakazu pozasłużbowych relacji między pracownikami. Jeden piątkowy wieczór zmienia życie Róży na zawsze. Zachęcona przez pijane koleżanki kobieta postanawia poderwać szefa, który, o zgrozo, pojawia się w tym samym lokalu. Jednak w poniedziałkowy poranek Róża niewiele z tego pamięta. Co innego Daniel. On wie o swojej pracownicy znacznie więcej, niż mogłaby przypuszczać, a piątkowy wieczór powoduje szereg konsekwencji, o których dziewczyna nie śniła w najśmielszych snach.

41,90 zł
33,52 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,38 zł

48
Magnes Miko-020 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magnes Miko-020
PAN DRAGON
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.17

Magnes Miko z ciepłym i serdecznym przesłaniem.Magnes można również powiesić na ścianie lub postawić na biurku.Wymiary 8 x 5,3 cm

11,99 zł
Powiadomienie
49
Famiglia. Tom 1. Don - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Famiglia. Tom 1. Don
Dostępny
43 szt.

Rosa Provenzano jest młodą, charyzmatyczną lekarką z perspektywą świetlanej kariery. Jej ojciec, znany, włoski prokurator, zapewnił córce świetny start. Ale wpływowi rodzice to nie zawsze gwarancja bezpieczeństwa i wspaniałego życia. Zmagając się z wrogami ojca, Rosa musiała nauczyć się bronić, dlatego od najmłodszych lat trenowała sztuki walki. Pewnego wieczoru dziewczyna wybiera się z chłopakiem i swoją przyjaciółką do klubu. Tam dochodzi do incydentu z nieznanym jej mężczyzną, Tommasem Colettim, który jest młodym szefem mafii. Nagle życie Rosy runie jak domek z kart. Nie będzie już w nim chłopaka, przyjaciółki ani imprez w klubach. Nie będzie w nim nawet jej ukochanego San Francisco. Rosa zostanie porwana prosto spod szpitala i zmuszona do udzielenia pomocy bratu Tommasa. W ten sposób pozna rodzinę mafijną Colettich.

41,90 zł
33,52 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,38 zł

50
Jedzenie i inne rzeczy. Antropologia zmiany w systemach żywnościowych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jedzenie i inne rzeczy. Antropologia zmiany w systemach żywnościowych
Dostępny
21 szt.

Jedzenie i inne rzeczy to poszerzenie socjologicznej perspektywy patrzenia na jedzenie oraz systemy żywnościowe. Ewa Kopczyńska ujawnia aktorów, którzy uczestniczą w praktykach konsumpcyjnych i tym samym determinują naszą jedzeniową codzienność. Wskazuje granice, wyzwania i potencjał zmiany społecznej dokonującej się w sferze jedzeniowych stylów życia. Wyjaśnia, na czym polega polityczny charakter zrzeszeń, które nieustannie zawiązują i reorganizują się wokół jedzenia. Książka nie daje odpowiedzi na pytanie, dokąd zmierza system żywnościowy. Proponuje natomiast narzędzia do namysłu i działania na rzecz pożądanych scenariuszy zmiany. Przedstawione studia przypadku to naprawdę solidna teoria aktora-sieci (Actor-Network Theory – ANT). Autorka umiejętnie i zarazem krytycznie posługuje się narzędziami tej koncepcji. Konsekwentnie pozostaje na gruncie ontologii ANT. Wiąże ze sobą sferę mikro i makro, śledzi translacje, pokazuje, jak działają aktorzy. Jednocześnie trzyma się blisko danych, więc nie jest to ANT spekulatywna, ale ugruntowana. Wreszcie nie ucieka od polityczności trzech badanych kolektywów. Jedzenie jest tu polityką uprawianą innymi środkami. Z recenzji wydawniczej dr. hab. Łukasza Afeltowicza, prof. AGH

42,00 zł
34,86 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 7,14 zł

51
Księga kabał królowej Sobieskiej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Księga kabał królowej Sobieskiej
Dostępny
7 szt.

Rękopis [Księga kabał królowej Sobieskiej] nie został dotąd tak wszechstronnie opracowany i skomentowany jako źródło do poznania mentalności w drugiej połowie XVII wieku, zwłaszcza zaś oceny oddziaływania na nią i roli, jaką w tym oddziaływaniu odgrywały wzorce myślenia magicznego. Przez autora (autorów) tego tekstu zostały one do pewnego stopnia uprawomocnione przez odwoływanie się do autorytetu Biblii, a także do tradycji mistyki żydowskiej, czyli właśnie kabały. Ta bowiem w okresie wczesnonowożytnym, szczególnie w wiekach XVIXVII, łączona bywała z tradycją neoplatońską, tak charakterystyczną dla prądu humanistyczno- renesansowego. Owe relacje między świadomością magiczno- -kabalistyczną a elementami prądów filozoficznych omówiono wyczerpująco i w niektórych punktach w sposób odkrywczy w erudycyjnym wstępie [ ]. Wartość poznawcza tego wstępu oraz komentarzy szczegółowych odnoszących się do rękopiśmiennego tekstu Księgi kabał królowej Sobieskiej jest spora także dla większego grona odbiorców niż wąski tylko krąg specjalistów [ ]. Tekst uświadamia doniosłość oddziaływania mentalności magicznej na sposób pojmowania i opisywania rzeczywistości w epoce określanej w kulturze Zachodu jako wiek rozumu, czyli na przełomie XVII i XVIII wieku. [ ] Inną jeszcze godną podkreślenia zaletą publikacji jest uprzystępnienie czytelnikowi polskiemu nie tylko oryginału w poprawnej, zweryfikowanej wersji językowej, ale także jego treści w języku polskim dzięki szczegółowemu omówieniu we wstępie; konkretnych, drobiazgowych przepisów lekarsko-magicznych na różnego rodzaju dolegliwości czy nawet choroby. Informacje te mogą stanowić wartościowy, wiarygodny klucz pojęciowy dla badaczy rozmaitych tekstów, także poetyckich, reprezentatywnych dla kultury literackiej polskiej i europejskiej drugiej połowy XVII wieku. Z recenzji prof. dra hab. Andrzeja Borowskiego, em. profesora Uniwersytetu Jagiellońskiego

46,20 zł
38,35 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 7,85 zł

52
Kraina niezwykłości - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kraina niezwykłości
Dostępny
18 szt.

Bruno i Maja mieszkają po sąsiedzku. Łączy ich przyjaźń, bogata wyobraźnia i ciekawość otaczającego świata. To właśnie te cechy sprawiły, że zostali wybrani do wzięcia udziału w niezwykle ważnej misji ocalenia Prawdopodobny, Krainy Niezwykłości. Czeka ich ekscytująca podróż, podczas której będą musieli zmierzyć się z mrocznymi siłami Nicości, ale też własnymi lękami i słabościami. Aby je pokonać, wykorzystają swój najcenniejszy skarb niesamowitą moc dziecięcej wyobraźni. Dokąd zaprowadzi ich niewidzialna gra i tajemnicze przejście w ścianie dzielącej ich pokoje?

64,99 zł
47,44 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 17,55 zł

53
Receptura wszechmocy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Receptura wszechmocy
Dostępny
1 szt.

Odwieczna żądza władzy nad światem we współczesnej odsłonie Łukasz Lijewski wiedzie uporządkowane zwyczajne życie, praktykując jako psychoterapeuta. Do swojej pracy podchodzi poważnie i metodycznie, stawiając na pierwszym planie dobro pacjentów, jakkolwiek byliby oni trudni czy wręcz irytujący. W istocie jednak sam zmaga się z nerwicą, miewa napady lęku i koszmarne sny. Kiedy na prośbę rodziców zgadza się zająć swoją uzależnioną od narkotyków siostrą, wie, że pakuje się w ten sposób w kłopoty. Jego prawdziwe problemy zaczynają się jednak, gdy niemal w tym samym czasie, kiedy przyjmuje siostrę pod swój dach, w jego gabinecie zjawia się dawna przyjaciółka, z którą wiąże go mroczny sekret z przeszłości. Łukasz szybko się orientuje, że wysunięta przez nią propozycja współpracy to w gruncie rzeczy ultimatum.

31,99 zł
16,31 zł

Rabat 49,0%
oszczędzasz 15,68 zł

54
Brelok Kłębek Szczęścia - Anioł Stróż - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brelok Kłębek Szczęścia - Anioł Stróż
MCD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.26

Brelok włóczkowy na blistrze. Każda figurka z indywidualną dedykacją. Wysokość 8 cm.

18,00 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,01 zł

55
Brelok Kłębek Szczęścia - Reduktor stresu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brelok Kłębek Szczęścia - Reduktor stresu
MCD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.17

Brelok włóczkowy na blistrze. Każda figurka z indywidualną dedykacją. Wysokość ok. 8 cm.

18,00 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,01 zł

56
Polski Ład. Wynagrodzenia 2022. Rozliczanie płac w praktyce - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polski Ład. Wynagrodzenia 2022. Rozliczanie płac w praktyce
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.14

W książce szczegółowo wyjaśniono kwestie związane z obliczaniem wynagrodzenia za pracę w 2022 r. Przystępnie przedstawiono zasady dokonywania potrąceń oraz sporządzania listy płac – zarówno dla pracowników, jak i zleceniobiorców – po rewolucyjnych zmianach wprowadzonych przez Polski Ład. Objaśniono także, jak prawidłowo rozliczać wpłaty do PPK. Uwzględniono przy tym przepisy szczególne obowiązujące w czasie epidemii COVID-19. Ustalenie wysokości wynagrodzenia oraz innych świadczeń pracowniczych, a także sporządzanie listy płac często sprawiają kłopoty służbom kadrowo-płacowym. Te problemy będą jeszcze większe od 1 stycznia 2022 r. w związku z wejściem w życie tzw. Polskiego Ładu. Składające się nań regulacje prawne wprowadzają bowiem rewolucyjne zmiany w zakresie naliczania podatku i składek ZUS, m.in. od wynagrodzeń. W poradniku wyjaśniono kwestie związane z obliczaniem wynagrodzenia za okresy nieobecności, m.in. z powodu urlopu wypoczynkowego, zwolnień okolicznościowych czy niezdolności do pracy z powodu choroby i macierzyństwa. Omówiono także zasady dokonywania potrąceń z wynagrodzenia za pracę oraz sporządzanie listy płac w różnych wariantach – zarówno dla pracowników, jak i zleceniobiorców. Przedstawiono również najważniejsze zmiany, jakie w zakresie naliczania wynagrodzeń zostały wprowadzone przez Polski Ład. Jak co roku, od 1 stycznia 2022 r. wzrasta wynagrodzenie minimalne – zarówno dla pracowników, jak i osób pracujących na zlecenie. Z tego powodu wzrosną także inne świadczenia pracownicze zależne od płacy minimalnej. Od 1 stycznia 2022 r. obowiązywać będzie również więcej nowych zwolnień z podatku dochodowego – dla rodzin wielodzietnych czy pracujących emerytów. W określonych przypadkach przy obliczaniu zaliczki na podatek dochodowy pracodawcy będą musieli stosować nowy rodzaj odliczenia od dochodu – tzw. ulgę dla klasy średniej. Nowością jest też brak prawa do obniżenia zaliczki na podatek o pobraną składkę zdrowotną. Zmiany podatkowe wiążą się z podwyższeniem kwoty stanowiącej górną granicę pierwszego przedziału skali podatkowej oraz kwoty zmniejszającej podatek. Książka uwzględnia wymienione zmiany i na przykładach pokazuje nowy sposób rozliczania wynagrodzeń pracowników, a także zleceniobiorców. ATUTY PUBLIKACJI: Aktualne i praktyczne opracowanie pomocne w rozstrzyganiu wątpliwości związanych z ustalaniem wysokości wynagrodzenia oraz innych świadczeń pracowniczych po zmianach wprowadzonych przez Polski Ład. Zawiera przykładowe wzory list płac zarówno dla pracownika, jak i osoby niebędącej pracownikiem. To przystępne i wyczerpujące opracowanie jest wsparciem dla osób zajmujących się rozliczeniami płacowymi – kadrowych i księgowych. Zainteresuje też pracodawców, dyrektorów działów HR, pozostałych kierowników wyższego szczebla oraz biura rachunkowe, które prowadzą obsługę w tym zakresie. AUTOR: Izabela Nowacka – ekonomistka, od wielu lat zajmuje się tematyką wynagrodzeń i rozliczaniem płac.

79,00 zł
75,84 zł
Powiadomienie

Rabat 4,0%
oszczędzasz 3,16 zł

57
Brelok Kłębek Szczęścia - obieżyświat - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brelok Kłębek Szczęścia - obieżyświat
MCD
Dostępny
3 szt.

Brelok włóczkowy na blistrze. Każda figurka z indywidualną dedykacją. Wysokość 8.0 cm.

17,99 zł
58
Brelok Kłębek Szczęścia - Urodzony geniusz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brelok Kłębek Szczęścia - Urodzony geniusz
MCD
Dostępny
9 szt.

Brelok włóczkowy na blistrze. Każda figurka z indywidualną dedykacją. Wysokość 8 cm.

17,99 zł
59
Brelok Kłębek Szczęścia - ja, ja i tylko ja - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brelok Kłębek Szczęścia - ja, ja i tylko ja
MCD
Dostępny
8 szt.

Brelok włóczkowy na blistrze. Każda figurka z indywidualną dedykacją. Wysokość 8.0 cm

17,99 zł
60
Brelok Kłębek Szczęścia - Najlepsza Przyjaciółka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brelok Kłębek Szczęścia - Najlepsza Przyjaciółka
MCD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.01

Brelok włóczkowy na blistrze. Każda figurka z indywidualną dedykacją. Wysokość 8 cm.

18,00 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,01 zł

61
Brelok kłębek szczęścia - tylko spokój Cię uratuje - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brelok kłębek szczęścia - tylko spokój Cię uratuje
MCD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.02

Kłębek szczęścia to brelok z życzeniem, sentencją i dawką dobrego humoru! Ma tylko pozytywne działanie. Przynosi szczęście będąc swoistym amuletem. Pomoże w ciężkich chwilach, doda odwagi, poprawi samopoczucie i pomoże rozwiązać problem. Każdy z kłębków ma swoją magiczną moc przekazywania dobrych wibracji. Wprowadza dobry nastrój i poczucie humoru. Jedynie, czego potrzebujesz to odrobina wyobraźni i pozytywnego myślenia - Kłębek Szczęścia załatwi resztę. Doskonały prezent dla każdego, kto chce spełnić swoje marzenia!

18,00 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,01 zł

62
Brelok kłębek szczęścia - fajna dziewczyna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brelok kłębek szczęścia - fajna dziewczyna
MCD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.25

Kłębek szczęścia to brelok z życzeniem, sentencją i dawką dobrego humoru! Ma tylko pozytywne działanie. Przynosi szczęście będąc swoistym amuletem. Pomoże w ciężkich chwilach, doda odwagi, poprawi samopoczucie i pomoże rozwiązać problem. Każdy z kłębków ma swoją magiczną moc przekazywania dobrych wibracji. Wprowadza dobry nastrój i poczucie humoru. Jedynie, czego potrzebujesz to odrobina wyobraźni i pozytywnego myślenia - Kłębek Szczęścia załatwi resztę. Doskonały prezent dla każdego, kto chce spełnić swoje marzenia!

18,00 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,01 zł

63
Brelok kłębek szczęścia - królowa jest tylko jedna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brelok kłębek szczęścia - królowa jest tylko jedna
MCD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.08

Kłębek szczęścia to brelok z życzeniem, sentencją i dawką dobrego humoru! Ma tylko pozytywne działanie. Przynosi szczęście będąc swoistym amuletem. Pomoże w ciężkich chwilach, doda odwagi, poprawi samopoczucie i pomoże rozwiązać problem. Każdy z kłębków ma swoją magiczną moc przekazywania dobrych wibracji. Wprowadza dobry nastrój i poczucie humoru. Jedynie, czego potrzebujesz to odrobina wyobraźni i pozytywnego myślenia - Kłębek Szczęścia załatwi resztę. Doskonały prezent dla każdego, kto chce spełnić swoje marzenia!

18,00 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,01 zł

64
Brelok kłębek szczęścia - mistrz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brelok kłębek szczęścia - mistrz
MCD
Dostępny
7 szt.

Kłębek szczęścia to brelok z życzeniem, sentencją i dawką dobrego humoru! Ma tylko pozytywne działanie. Przynosi szczęście będąc swoistym amuletem. Pomoże w ciężkich chwilach, doda odwagi, poprawi samopoczucie i pomoże rozwiązać problem. Każdy z kłębków ma swoją magiczną moc przekazywania dobrych wibracji. Wprowadza dobry nastrój i poczucie humoru. Jedynie, czego potrzebujesz to odrobina wyobraźni i pozytywnego myślenia - Kłębek Szczęścia załatwi resztę. Doskonały prezent dla każdego, kto chce spełnić swoje marzenia!

17,99 zł
65
Brelok kłębek szczęścia - influencer - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brelok kłębek szczęścia - influencer
MCD
Dostępny
6 szt.

Kłębek szczęścia to brelok z życzeniem, sentencją i dawką dobrego humoru! Ma tylko pozytywne działanie. Przynosi szczęście będąc swoistym amuletem. Pomoże w ciężkich chwilach, doda odwagi, poprawi samopoczucie i pomoże rozwiązać problem. Każdy z kłębków ma swoją magiczną moc przekazywania dobrych wibracji. Wprowadza dobry nastrój i poczucie humoru. Jedynie, czego potrzebujesz to odrobina wyobraźni i pozytywnego myślenia - Kłębek Szczęścia załatwi resztę. Doskonały prezent dla każdego, kto chce spełnić swoje marzenia!

17,99 zł
66
Brelok kłębek szczęścia - brat nr 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brelok kłębek szczęścia - brat nr 1
MCD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.21

Kłębek szczęścia to brelok z życzeniem, sentencją i dawką dobrego humoru! Ma tylko pozytywne działanie. Przynosi szczęście będąc swoistym amuletem. Pomoże w ciężkich chwilach, doda odwagi, poprawi samopoczucie i pomoże rozwiązać problem. Każdy z kłębków ma swoją magiczną moc przekazywania dobrych wibracji. Wprowadza dobry nastrój i poczucie humoru. Jedynie, czego potrzebujesz to odrobina wyobraźni i pozytywnego myślenia - Kłębek Szczęścia załatwi resztę. Doskonały prezent dla każdego, kto chce spełnić swoje marzenia!

18,00 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,01 zł

67
Brelok kłębek szczęścia - 18 lat - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brelok kłębek szczęścia - 18 lat
MCD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.23

Kłębek szczęścia to brelok z życzeniem, sentencją i dawką dobrego humoru! Ma tylko pozytywne działanie. Przynosi szczęście będąc swoistym amuletem. Pomoże w ciężkich chwilach, doda odwagi, poprawi samopoczucie i pomoże rozwiązać problem. Każdy z kłębków ma swoją magiczną moc przekazywania dobrych wibracji. Wprowadza dobry nastrój i poczucie humoru. Jedynie, czego potrzebujesz to odrobina wyobraźni i pozytywnego myślenia - Kłębek Szczęścia załatwi resztę. Doskonały prezent dla każdego, kto chce spełnić swoje marzenia!

18,00 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,01 zł

68
Brelok kłębek szczęścia - niesamowita ciocia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brelok kłębek szczęścia - niesamowita ciocia
MCD
Dostępny
8 szt.

Kłębek szczęścia to brelok z życzeniem, sentencją i dawką dobrego humoru! Ma tylko pozytywne działanie. Przynosi szczęście będąc swoistym amuletem. Pomoże w ciężkich chwilach, doda odwagi, poprawi samopoczucie i pomoże rozwiązać problem. Każdy z kłębków ma swoją magiczną moc przekazywania dobrych wibracji. Wprowadza dobry nastrój i poczucie humoru. Jedynie, czego potrzebujesz to odrobina wyobraźni i pozytywnego myślenia - Kłębek Szczęścia załatwi resztę. Doskonały prezent dla każdego, kto chce spełnić swoje marzenia!

17,99 zł
69
Brelok kłębek szczęścia - super szefowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brelok kłębek szczęścia - super szefowa
MCD
Dostępny
6 szt.

Kłębek szczęścia to brelok z życzeniem, sentencją i dawką dobrego humoru! Ma tylko pozytywne działanie. Przynosi szczęście będąc swoistym amuletem. Pomoże w ciężkich chwilach, doda odwagi, poprawi samopoczucie i pomoże rozwiązać problem. Każdy z kłębków ma swoją magiczną moc przekazywania dobrych wibracji. Wprowadza dobry nastrój i poczucie humoru. Jedynie, czego potrzebujesz to odrobina wyobraźni i pozytywnego myślenia - Kłębek Szczęścia załatwi resztę. Doskonały prezent dla każdego, kto chce spełnić swoje marzenia!

17,99 zł
70
Brelok kłębek szczęścia - jeszcze lepszy wujek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brelok kłębek szczęścia - jeszcze lepszy wujek
MCD
Dostępny
6 szt.

Kłębek szczęścia to brelok z życzeniem, sentencją i dawką dobrego humoru! Ma tylko pozytywne działanie. Przynosi szczęście będąc swoistym amuletem. Pomoże w ciężkich chwilach, doda odwagi, poprawi samopoczucie i pomoże rozwiązać problem. Każdy z kłębków ma swoją magiczną moc przekazywania dobrych wibracji. Wprowadza dobry nastrój i poczucie humoru. Jedynie, czego potrzebujesz to odrobina wyobraźni i pozytywnego myślenia - Kłębek Szczęścia załatwi resztę. Doskonały prezent dla każdego, kto chce spełnić swoje marzenia!

17,99 zł
71
Brelok kłębek szczęścia - kochana córka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brelok kłębek szczęścia - kochana córka
MCD
Dostępny
12 szt.

Kłębek szczęścia to brelok z życzeniem, sentencją i dawką dobrego humoru! Ma tylko pozytywne działanie. Przynosi szczęście będąc swoistym amuletem. Pomoże w ciężkich chwilach, doda odwagi, poprawi samopoczucie i pomoże rozwiązać problem. Każdy z kłębków ma swoją magiczną moc przekazywania dobrych wibracji. Wprowadza dobry nastrój i poczucie humoru. Jedynie, czego potrzebujesz to odrobina wyobraźni i pozytywnego myślenia - Kłębek Szczęścia załatwi resztę. Doskonały prezent dla każdego, kto chce spełnić swoje marzenia!

17,99 zł
72
Brelok kłębek szczęścia - tata superhero! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brelok kłębek szczęścia - tata superhero!
MCD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.19

Kłębek szczęścia to brelok z życzeniem, sentencją i dawką dobrego humoru! Ma tylko pozytywne działanie. Przynosi szczęście będąc swoistym amuletem. Pomoże w ciężkich chwilach, doda odwagi, poprawi samopoczucie i pomoże rozwiązać problem. Każdy z kłębków ma swoją magiczną moc przekazywania dobrych wibracji. Wprowadza dobry nastrój i poczucie humoru. Jedynie, czego potrzebujesz to odrobina wyobraźni i pozytywnego myślenia - Kłębek Szczęścia załatwi resztę. Doskonały prezent dla każdego, kto chce spełnić swoje marzenia!

17,99 zł
Powiadomienie
73
Brelok kłębek szczęścia - najlepsza siostra - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brelok kłębek szczęścia - najlepsza siostra
MCD
Dostępny
9 szt.

Kłębek szczęścia to brelok z życzeniem, sentencją i dawką dobrego humoru! Ma tylko pozytywne działanie. Przynosi szczęście będąc swoistym amuletem. Pomoże w ciężkich chwilach, doda odwagi, poprawi samopoczucie i pomoże rozwiązać problem. Każdy z kłębków ma swoją magiczną moc przekazywania dobrych wibracji. Wprowadza dobry nastrój i poczucie humoru. Jedynie, czego potrzebujesz to odrobina wyobraźni i pozytywnego myślenia - Kłębek Szczęścia załatwi resztę. Doskonały prezent dla każdego, kto chce spełnić swoje marzenia!

17,99 zł
74
Brelok kłębek szczęścia - najlepsza mama na świecie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brelok kłębek szczęścia - najlepsza mama na świecie
MCD
Dostępny
4 szt.

Kłębek szczęścia to brelok z życzeniem, sentencją i dawką dobrego humoru! Ma tylko pozytywne działanie. Przynosi szczęście będąc swoistym amuletem. Pomoże w ciężkich chwilach, doda odwagi, poprawi samopoczucie i pomoże rozwiązać problem. Każdy z kłębków ma swoją magiczną moc przekazywania dobrych wibracji. Wprowadza dobry nastrój i poczucie humoru. Jedynie, czego potrzebujesz to odrobina wyobraźni i pozytywnego myślenia - Kłębek Szczęścia załatwi resztę. Doskonały prezent dla każdego, kto chce spełnić swoje marzenia!

17,99 zł
75
Brelok kłębek szczęścia - kochany syn - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brelok kłębek szczęścia - kochany syn
MCD
Dostępny
6 szt.

Kłębek szczęścia to brelok z życzeniem, sentencją i dawką dobrego humoru! Ma tylko pozytywne działanie. Przynosi szczęście będąc swoistym amuletem. Pomoże w ciężkich chwilach, doda odwagi, poprawi samopoczucie i pomoże rozwiązać problem. Każdy z kłębków ma swoją magiczną moc przekazywania dobrych wibracji. Wprowadza dobry nastrój i poczucie humoru. Jedynie, czego potrzebujesz to odrobina wyobraźni i pozytywnego myślenia - Kłębek Szczęścia załatwi resztę. Doskonały prezent dla każdego, kto chce spełnić swoje marzenia!

17,99 zł
Wróć do góry