hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2022.01.03

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w poniedziałek 3 stycznia 2022 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Jak lepiej myśleć. Dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych (Christel Petitcollin), na drugim Brelok metalowy srebrny - On moje dni nasyca (Szaron). Kolejny produkt to Zawieszka zapachowa - Ufaj Panu (Szaron) oraz Bolesław Chrobry. Tom 3. Złe dni. Część 2 (Antoni Gołubiew).
1
Jak lepiej myśleć. Dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak lepiej myśleć. Dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych
Dostępny
113 szt.

Znawczyni ludzkiej natury – Christel Petitcollin – powraca z kontynuacją bestsellerowego poradnika Jak mniej myśleć! Po lekturze książki Jak mniej myśleć zapewne wiesz już, że zaliczasz się do kręgu osób analizujących bez końca. Zdajesz też sobie sprawę, że nadwydajność mentalna jest twoim atutem, a fantastyczny umysł – narzędziem do samodoskonalenia. Tylko jak optymalnie wykorzystać to, co siedzi w twojej głowie? Nikt nie wie lepiej od ciebie, jak potężne jest to wyzwanie! Książka Jak lepiej myśleć, będąca rozwinięciem i uzupełnieniem pierwszej części poradnika, pozwala wreszcie rozwiać dręczące cię wątpliwości. Autorka napisała ją w reakcji na liczne prośby czytelników, którzy domagali się dodatkowych wyjaśnień i odpowiedzi na konkretne pytania. Dzięki temu czytelnik ma wrażenie, że bierze udział w prywatnej rozmowie z terapeutką. Jak lepiej myśleć to zbiór przydatnych wskazówek dla osób nadwydajnych mentalnie i analizujących bez końca dotyczących codziennego życia w społeczeństwie. Jeśli potrzebujesz porady, jak odnaleźć spokój na płaszczyźnie zawodowej, w relacjach z najbliższymi oraz w miłości, koniecznie sięgnij po tę książkę! Dzięki niej jeszcze lepiej zrozumiesz siebie i innych, rozwiniesz i pokochasz swoją niezwykłą osobowość, a także nauczysz się organizować otoczenie tak, aby czuć się w nim jak najbezpieczniej. W książce Jak mniej myśleć autorka pomaga czytelnikowi znaleźć jego miejsce w świecie, a w Jak lepiej myśleć wskazuje, jak odnaleźć w tym świecie szczęście i spełnienie.

42,90 zł
28,31 zł

Rabat 34,0%
oszczędzasz 14,59 zł

7 osób kupiło
2
Brelok metalowy srebrny - On moje dni nasyca - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brelok metalowy srebrny - On moje dni nasyca
Szaron, 1
Dostępny
1 szt.

Wszelkie dobro w Twoim życiu pochodzi od Niego. Żyjąc z dnia na dzień zdarza nam się zapominać o tym, że to co mamy to dary od tego, Który nas ukochał. Ta brzmiąca prosto prawda może służyć dwóm celom. Po pierwsze, zawsze konfrontuje nasze serca, gdy zaczynamy sobie myśleć, że na wszystko zasłużyliśmy sobie sami. Po drugie wskazuje nam, gdzie szukać swojego zaopatrzenia w momentach gdy wydaje nam się, że nasze potrzeby nie są zaspokojone. Brelok mówiący o Bożej dobroci może stanowić dla nas drogowskaz, wskazujący na to, że to Bóg jest tym, który nasyca nasze życie dobrem. Brelok zawiera czarny napis na tle kwiatów. Już dzisiaj Twoje klucze mogą wzbogacić się o piękne przypomnienie o Bożej dobroci dostępnej dla Twojego życia. Cechy produktu: • dla kobiet, • wymiary: 4.5 x 3.6 x 2.5 cm, • wygrawerowany napis: „On moje dni nasyca dobrami”, • rodzaj: metalowy, • kolor: srebrny, • kształt: okrągłe.

17,90 zł
13,99 zł

Rabat 21,8%
oszczędzasz 3,91 zł

5 osób kupiło
3
Zawieszka zapachowa - Ufaj Panu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zawieszka zapachowa - Ufaj Panu
Szaron, 1
Dostępny
18 szt.

Każda droga, w którą wyruszasz, napotka na swoje wyzwania, góry, doliny i zakręty. Dobrze podróżować z kimś, komu możemy zaufać. Najlepiej z kimś kto zna drogę, wie dokąd zmierzamy i potrafi poprowadzić. Jest jedna Osoba, której możemy zaufać całym sercem. W końcu wiemy, że drogą, którą dla nas wybierze, będzie tą najlepszą. Każda podróż samochodem to moment, w którym możesz zastanowić się nad tym, komu ufasz, komu powierzyłeś swoje troski, codzienność i wyzwania. Niech ta zawieszka zapachowa będzie codziennym przypomnieniem, że z całego serca możesz zaufać tylko Bogu. Jeśli cenisz sobie klasyczne zapachy, a woń nowego samochodu umila ci jazdę, to koniecznie wybierz tę zawieszkę zapachową.

15,65 zł
12,99 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 2,66 zł

5 osób kupiło
4
Bolesław Chrobry. Tom 3. Złe dni. Część 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bolesław Chrobry. Tom 3. Złe dni. Część 2
Dostępny
17 szt.

Kontynuacja trzeciego tomu monumentalnego dzieła o początkach polskiej państwowości. Powieść historyczna z czasów Mieszka I i początków panowania Bolesława Chrobrego. Potężna i niezwyciężona armia Henryka II prze na wschód, już stoi nad Odrą. Bolesław jeden tylko rozkaz wydaje - nie przepuścić! Jednakowoż za wielkie i za silne to parcie na Bolesławowe Księstwo. Giną tarczownicy, drużyny posieczone w lasach, spalone domostwa, mordy, rabunek i gwałty…. Ciżba ludzka, głodna i przerażona gna ku grodom, które trzeba zamknąć… Co robić, jak przetrwać ten marsz tysięcy saskich wojów w szłomach… Jaka będzie tego cena? Czy Księstwo się zbuntuje przeciw władcy? Antoni Gołubiew we wspaniałej powieści, pełnej historycznych wydarzeń i historycznych postaci portretuje wszystkie warstwy społeczne – od pospolitego raba, po księcia Bolesława czy cesarza Ottona III. Splata losy bohaterów, tak jak splatała się polska państwowość, wytrwale, cierpliwie, w boju i politycznych rozgrywkach.

49,90 zł
36,93 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 12,97 zł

5 osób kupiło
5
Scratch 3 dla najmłodszych. Kodowanie jest jak granie! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Scratch 3 dla najmłodszych. Kodowanie jest jak granie!
Dostępny
54 szt.

Scratch jest projektem MIT Media Lab. Początkowo miał służyć młodym ludziom do nauki programowania, ale szybko zaczął pełnić również inne funkcje. Jest jak cyfrowa piaskownica, w której każdy może nie tylko nauczyć się podstaw kodowania, ale także ćwiczyć kreatywność, umiejętność pracy w zespole i zdolność do wynajdywania nieszablonowych rozwiązań, na przykład podczas projektowania gier. Scratch jest bowiem świetnym narzędziem do tworzenia najróżniejszych gier, a poświęcona mu strona umożliwia dzielenie się wynikami swojej pracy z innymi. Ta książka jest przezabawnym przewodnikiem po programowaniu w Scratchu 3, przeznaczonym dla przyszłych inżynierów, programistów, naukowców i pasjonatów kodu. Dzięki niej szybko zaczniesz pisać klasyczne gry zręcznościowe i wzbogacać je w dźwięk i animacje. Pokazano tu również, czym są i do czego się przydają zmienne, pętle czy funkcje. Zaprezentowano także sposoby stosowania reguł matematycznych do stopniowego komplikowania gry. Poszczególne treści zostały bogato zilustrowane i uzupełnione przejrzystymi instrukcjami krok po kroku. W ten sposób, pisząc atrakcyjne gry, w mgnieniu oka przyswoisz nawet bardzo złożone zasady programowania! Dzięki książce: • sprawnie zaczniesz pracę ze Scratchem • nauczysz się programować wygląd i zachowanie duszków • dowiesz się, jak dodać do gry efekty dźwiękowe, animacje i... logikę • będziesz używać działań matematycznych do ulepszenia gry • napiszesz grę piłkarską, wyścigówkę z rakietami, a także mnóstwo innych gier! Scratch: wymyśl i zaprogramuj swoją ulubioną grę!

39,90 zł
22,74 zł

Rabat 43,0%
oszczędzasz 17,16 zł

5 osób kupiło
6
Happy life. Sztuka odpuszczania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Happy life. Sztuka odpuszczania
Dostępny
38 szt.

Happy Life. Sztuka odpuszczania to ciepła i życiowa książka, do której chce się wracać, by czytać ją wciąż na nowo, szukając w niej inspiracji, uniwersalnej mądrości i pokrzepienia. Kasia Bem podpowiada w niej, co i jak odpuścić, żeby zacząć żyć pełnią życia tu i teraz. Czerpiąc z jogi i wschodnich filozofii opisuje 12 najpopularniejszych pułapek umysłu, w które wpada większość z nas i podsuwa sposoby, jak ich unikać. Wyposaża czytelnika w narzędzia MOC-y: proste medytacje, techniki oddechowe, ćwiczenia, które pomagają przeżywać życie jako CUD bez czekania na cud. I przekonuje, że CUD-em jest każdy z nas. „Świetna i mądra książka dla tych, którzy pragną wolności i szczęścia. W prosty, a jednocześnie wnikliwy sposób dociera do esencji różnych tradycji duchowych, tego, co w nich żywe i zawsze aktualne. Przynosi ukojenie, sprowadza do Tu, do Teraz”. – Nitya Patrycja Pruchnik, nauczycielka duchowa „Zgoda, życie nie polega na byciu zajętą. Ale żeby wreszcie odpuścić i wejść na ścieżkę ulgi, nie zatracając się jednocześnie w obojętności, warto mieć sprawdzone narzędzia Moc-y, bo odpuszczanie to też sztuka. Kasia Bem dzieli się zdobywaną, praktykowaną przez lata mądrością, jak wypisać się z wyścigu i zbliżyć do stanu czystego bycia”. – Anna Maruszeczko, dziennikarka, autorka, podcasterka „Ze wszystkich rzeczy, które nas blokują, największe są nasze przekonania. To chyba pierwsza taka książka joginki, która nie pisze tylko o medytacji i oddechu, ale też właśnie o tym, jak zmienić własne przekonania po to, byśmy byli szczęśliwą, integralną całością”. – Julia Izmalkowa, badaczka, psycholożka, autorka psychomama_julia „Potrzebowałam tej książki. Przyszła do mnie w samą porę, akurat gdy szukałam odpowiedzi, jak powstrzymać się od działania bez wytchnienia, od wywierania wpływu na innych i ciągłego przesuwania granic. Kasia Bem pokazała mi, jak przestać i łagodnie przejść do bycia. Wsunęła mi między żebra wielkie prawdy Wschodu, które dotąd mnie onieśmielały. Znalazła dla nich proste, życzliwe słowa, a ja zobaczyłam w nich nową drogę”. Paulina Wilk, pisarka i dziennikarka

44,90 zł
32,33 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,57 zł

5 osób kupiło
7
Cuda Wielkich Świętych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cuda Wielkich Świętych
Dostępny
48 szt.

Jedyna taka książka na świecie. Ponad 100 sylwetek największych i najważniejszych świętych Kościoła katolickiego, ich biografie oraz cuda beatyfikacyjne i kanonizacyjne, a także te, których dokonali za życia – wszystko zebrane w jednym tomie. Ponad tysiąc stron porywającego tekstu. Henryk Bejda dotarł do historycznych relacji z wydarzeń, wypowiedzi postulatorów procesów kanonizacyjnych oraz do dokumentów potwierdzających autentyczność cudów osób wyniesionych na ołtarze. Ponad 2800 fotografii i ilustracji. Współczesne, bajecznie kolorowe zdjęcia z sanktuariów poświęconych świętym, materiały historyczne, archiwalia, dokumenty i reprodukcje najwspanialszych dzieł sztuki sakralnej. Nasza książka pokazuje wszystko to, co inne próbują tylko opisać. Ponad 100 map ukazujących miejsca pochodzenia świętych lub ich apostolskiej aktywności, pomagających zrozumieć tło historyczne wydarzeń. Dzięki zapierającej dech w piersiach szacie graficznej książka łączy cechy leksykonu, opowieści sensacyjnej i efektownego albumu. Jakość na pokolenia. Książka idealna na niepowtarzalny prezent. św. Ojciec Pio, św. Szarbel, Matka Teresa z Kalkuty, Mała Tereska, św. Andrzej Bobola, św. Jadwiga królowa, św. Stanisław Papczyński, św. Faustyna Kowalska i wielu innych. Dodatkowo – specjalne rozdziały tematyczne: Mocarze egzorcyzmów, Cuda na wielką skalę, Wielkie cuda małych dzieci, Czternastu wielkich wspomożycieli. Specjalnie dla czcicieli wielkich świętych przygotowaliśmy również modlitwy za wstawiennictwem bohaterów ujętych w tomie, akty strzeliste i litanie.

259,00 zł
189,07 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 69,93 zł

4 osoby kupiły
8
Zawieszka zapachowa - O jak piękna jesteś - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zawieszka zapachowa - O jak piękna jesteś
Szaron, 1
Dostępny
1 szt.

Bóg zaadresował do ciebie list miłosny, mając nadzieję, że będziesz go czytać każdego dnia i napawać się słodyczą jego słów. Z pewnością przyda ci się drobne przypomnienie o tym, jak wspaniała i kochana jesteś. Jeśli ta zawieszka sprawi, że spoglądając na nią uśmiechniesz się w sercu do kochającego Boga Ojca – nasze zadanie zostanie spełnione. Twoja tożsamość jako córki Boga, to fundament, na którym z ufnością możesz budować spełnione życie. Pamiętaj o tym! Wybierz tę zawieszkę, jeśli ucieszy cię słodka, świeża i soczysta woń grejpfruta.

12,90 zł
10,99 zł

Rabat 14,8%
oszczędzasz 1,91 zł

4 osoby kupiły
9
Droga do zdrowia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Droga do zdrowia
Dostępny
133 szt.

Na nasze zdrowie, tak jak na trapiące nas choroby, pracujemy latami. Ta właśnie filozofia jest motywem przewodnim niniejszej książki. Przepisy autora umożliwiają poprawę zdrowia przez wykorzystanie naturalnych, łatwo dostępnych składników – bez tak charakterystycznego dzisiaj arsenału chemicznego.

53,10 zł
41,42 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 11,68 zł

3 osoby kupiły
10
Brelok metalowy srebrny - Z całego serca - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brelok metalowy srebrny - Z całego serca
Szaron, 1
Dostępny
23 szt.

Zaufaj Temu, który nigdy nie zawodzi. Żyjemy w dynamicznie zmieniającym się świecie. Przemianie ulega wszystko, począwszy od norm społecznych po technikę. Trudno jest nam żyć stabilnie w świecie, w którym wszystko jest niepewne. Jest jednak jedna rzecz, która jest niezmienna. Stabilny fundament, który nigdy nie zawodzi. To Jezus. Brelok z tekstem „Z całego serca Bogu zaufaj” będzie przypominać ci każdego dnia, że jest ktoś komu naprawdę warto ufać, nawet gdy nie wszystko układa się po naszej myśli. Już dzisiaj możesz przywiesić brelok do swoich kluczy, by pamiętać, że jest ktoś komu warto zawsze ufać. Cechy produktu: • wymiary: 4.5 x 3.6 x 2.5 cm, • wygrawerowany napis: „Z całego serca Bogu zaufaj”, • rodzaj: metalowy, • kolor: srebrny, • kształt: okrągły.

21,00 zł
16,99 zł

Rabat 19,1%
oszczędzasz 4,01 zł

3 osoby kupiły
11
Profesor - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Profesor
Dostępny
36 szt.

William Cromsworth odrzuca swe arystokratyczne dziedzictwo i wyrusza do Brukseli, by tam znaleźć szczęście. Zostaje nauczycielem języka angielskiego w szkole z internatem dla młodych panien, gdzie musi stawić czoła manipulacjom ze strony dyrektorki, Zoraïde Reuter, która, powodowana zazdrością, usiłuje zniszczyć miłość rodzącą się między nim a uczennicą, Frances Henri, równie jak William ambitną i energiczną młodą kobietą. Niezwykła opowieść o miłości, a zarazem krytyka relacji damsko-męskich, które w epoce wiktoriańskiej niejednokrotnie sprowadzały się do walki o dominację. W książce tej znajdziemy wątki autobiograficzne. Charlotte Brontë, podobnie jak jej bohater William, uczyła angielskiego w szkole w Brukseli. I podobnie jak on doświadczała miłości. Jednak jej obiektem był żonaty właściciel szkoły, co nie mogło zakończyć się happy endem.

44,90 zł
33,23 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 11,67 zł

2 osoby kupiły
12
Miasteczko Middlemarch. Tom 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miasteczko Middlemarch. Tom 1
Dostępny
53 szt.

Miasteczko Middlemarch to jedna z najważniejszych pozycji w kanonie klasycznej literatury angielskiej. George Eliot, jedna z najbardziej nowoczesnych postaci epoki wiktoriańskiej, erudytka, okrzyknięta z powodu wyzwań, jakie rzuciła opinii publicznej – angielską George Sand, podniosła powieść do rangi dyskursu filozoficznego, a pasjonujący romans umiejscowiła w sferze społeczno-moralnej. Dzieją się w Anglii lat 20 XIX wieku, rzeczy ważne, a miasteczko Middlemarch, tak jak każde prowincjonalne miasteczko, jest tych wielkich przemian mini sceną, toteż historia toczy się wraz z wątkiem romantycznym i kryminalnym. Losy miasteczka Middlemarch są historycznie i ekonomicznie splecione z losami okolicznej społeczności, mieszkańcami sąsiednich dworów i należących do nich farm. Na tak szeroko zarysowanym tle maluje George Eliot losy głównych bohaterów: młodej, bogatej i szlachetnej Dorotei Brooke, która szuka godnego celu, by nadać sens swojemu życiu, oraz Tertiusa Lydgate, lekarza, który cel znalazł w pracy badawczej i praktyce medycznej, ale przeszkodą w jego realizacji staje się piękna kobieta. Oba te główne wątki mają liczne odgałęzienia, odnogi i boczne pędy, tyleż interesujące, co barwne i nasycone ciepłym humorem. Oglądamy cały złożony świat prowincjonalnej Anglii – mieszczan, kupców, lekarzy, prawników, a także farmerów, ba, nawet najemnych robotników rolnych, których zakończony około 1815 roku proces grodzenia otwartych pastwisk, uprzednio dostępnych każdemu, pozbawił możliwości pracy na własnej ziemi. Nie brak również przedstawicieli Kościoła i typowego dla ówczesnych zmian w hierarchii społecznej procesu przeobrażania się żarliwego kalwińskiego dysydenta – w szacownego członka Kościoła anglikańskiego. Obraz uzupełnia piękna sceneria okolic Coventry, pełne nostalgicznej tęsknoty opisy krajobrazu środkowej Anglii, owego raju utraconego szczęśliwego dzieciństwa pisarki…

49,90 zł
36,93 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 12,97 zł

2 osoby kupiły
13
Brelok metalowy złoty – Ukochana córka Króla - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brelok metalowy złoty – Ukochana córka Króla
Szaron, 1
Dostępny
11 szt.

Jesteś córką Króla. Cały świat dookoła nas próbuje definiować ludzi żyjących obok. Naszą wartość czerpiemy z opinii innych, z własnych osiągnieć, z tego co posiadamy. Jednak nasza prawdziwa tożsamość leży w tym, co mówi o nas Bóg. On nadaje Ci wartości i mówi o Tobie, że jesteś Jego córką. Jesteś córką króla. Brelok z tekstem „Ukochana córka króla” to idealne narzędzie, które może przekierować nasz wzrok na prawdziwe źródło naszej wartości. Na tego, który nadaje nam królewską tożsamość. Dołącz breloczek do twoich kluczy i wzbogać się o przypomnienie Twojej wartości w Nim, które będzie zawsze pod ręką. Cechy produktu: • wymiary: 4.5 x 3.6 x 2.5 cm, • wygrawerowany napis: „Ukochana córka króla”, • rodzaj: metalowy, • kolor: srebrny, • kształt: okrągły.

21,00 zł
16,99 zł

Rabat 19,1%
oszczędzasz 4,01 zł

2 osoby kupiły
14
Brelok metalowy srebrny - Dusza moja - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brelok metalowy srebrny - Dusza moja
Szaron, 1
Dostępny
8 szt.

Najwspanialsze pragnienie. Pragnienia są niczym niewypowiedziane tęsknoty naszego serca. Często nie widać ich na zewnątrz, ale wylewają się dopiero wtedy, kiedy czujemy silną potrzebę czegoś w naszym życiu. Potrzeba ta może prowadzić nas do naprawdę radykalnych kroków. Pośród wielu bardzo przyziemnych pragnień jest jedno, które swoją rangą powinno przewyższać każde inne w naszym sercu. To pragnienie Boga. Pragnienie poznania Jego samego i dróg, które dla nas przygotował. Brelok z tekstem „Dusza moja pragnie Ciebie” może być dla nas wspaniałym przypomnieniem o tym, co powinno być największym pragnieniem serca każdego człowieka. Przypnij do swoich kluczy brelok, mówiący o największym pragnieniu jakie istnieje. Cechy produktu: • wymiary: 4.5 x 3.6 x 2.5 cm, • wygrawerowany napis: „Dusza moja pragnie Ciebie”, • rodzaj: metalowy, • kolor: srebrny, • kształt: okrągły.

17,90 zł
13,99 zł

Rabat 21,8%
oszczędzasz 3,91 zł

2 osoby kupiły
15
Pani na Hruszowej. Dwadzieścia pięć lat wspomnień o Marii Rodziewiczównie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pani na Hruszowej. Dwadzieścia pięć lat wspomnień o Marii Rodziewiczów...
Dostępny
52 szt.

Pamiętnik najbliższej przyjaciółki Marii Rodziewiczówny zdeponowany w Bibliotece Jagiellońskiej, a spisany z nadzieją, że kiedyś będzie mógł dotrzeć do rąk czytelników autorki. Poznały się w czasie rodzinnych wizyt. Praca społeczna, wspólne zebrania i wycieczki zaowocowały stale pogłębiającą się przyjaźnią, na której charakter niewątpliwy wpływ miał podziw, by nie powiedzieć uwielbienie Jadwigi dla starszej o jedenaście lat Marii. Z czasem więzy przyjaźni zadzierzgnęły się jeszcze mocniej. W 1919 obie zamieszkały razem. Jadwiga stała się prawą ręką właścicielki Hruszowej, pomagała jej w prowadzeniu domu i ogrodu. Stała się dobrym i po trosze opiekuńczym duchem powieściopisarki, starającym się odsunąć od niej wszystko, co mogłoby stanowić przeszkodę w twórczej pracy. Dla siebie wybrała świadomie miejsce na drugim planie. Wszyscy zapamiętali ją jako osobę uśmiechniętą, pogodną... Towarzyszyła pisarce podczas wojen i pokoju, zarówno w Warszawie, jak i w Hruszowej. Była z nią aż do chwili śmierci. Wspomnienia spisane w niniejszej książce to zapis przepięknej przyjaźni, czy wręcz miłości dwóch niezwykłych kobiet, ale też zapis życia w wyjątkowych czasach i w wyjątkowych miejscach, które tak bardzo obie ukochały – Warszawie i Kresach.

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

2 osoby kupiły
16
Balony lateksowe na 30 urodziny (5 sztuk) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Balony lateksowe na 30 urodziny (5 sztuk)
Godan, 5 sztuk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.01

Balony lateksowe na 30 urodziny • Rozmiar w calach: 13 • Rozmiar w centymetrach: ok. 33 cm • Ilość sztuk w opakowaniu: 5 • Kolor: wielokolorowe • Nadruk: liczba: 30

6,20 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 3,4%
oszczędzasz 0,21 zł

2 osoby kupiły
17
Życie starożytnych Rzymian - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Życie starożytnych Rzymian
Dostępny
12 szt.

Starożytny Rzym – potężne imperium, które podbiło niezliczone ludy i rozległe tereny. Kim jednak byli jego mieszkańcy? Jak żyli? Czy antyczne wille były równie luksusowe jak współczesne? Czy ogrzewano podłogi? Czy Rzymianie kąpali się w basenach i chodzili na stadion? Poznaj sekrety ludzi żyjących 2000 lat temu i odpowiedz sobie na pytanie, czy jesteśmy do nich podobni!

16,99 zł
12,99 zł

Rabat 23,5%
oszczędzasz 4,00 zł

1 osoba kupiła
18
Brelok grawerowany - Boże obietnice nie zawiodą - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brelok grawerowany - Boże obietnice nie zawiodą
Szaron, 1
Dostępny
18 szt.

Bóg jest wierny swoim obietnicom. Czy wiesz o tym, że Biblia zawiera setki obietnic dotyczących naszego życia? Obietnice te są dostępne dla każdego kto Go naśladuje. Jednak często w natłoku przyziemnych spraw, zapominamy o tym co mówi Bóg i Jego słowo. W takich chwilach potrzebujemy sobie przypomnieć o tym, że „Boże obietnice nie zawiodą”. Brelok z przypomnieniem tej prawdy może Tobie towarzyszyć każdego dnia, w twoich codziennych czynnościach. Już dzisiaj możesz przywiesić brelok do swoich kluczy, by przypomnienie o Jego obietnicach było zawsze pod twoją ręką. Cechy produktu: • wymiary: 4.5 x 3.6 x 2.5 cm, • wygrawerowany napis: „Boże obietnice nie zawiodą”, • rodzaj: grawerowany, • kształt: okrągły.

21,00 zł
16,99 zł

Rabat 19,1%
oszczędzasz 4,01 zł

1 osoba kupiła
19
Brelok metalowy złoty - O jak piękna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brelok metalowy złoty - O jak piękna
Szaron, 1
Dostępny
5 szt.

Twoje piękno jest w Nim. W każdej kobiecie tkwi prawdziwe piękno. Wierzymy, że nie tylko to fizyczne, ale przede wszystkim duchowe. Jest Ktoś, Kto jest dumny z tego jak piękną Cię stworzył. Tym kimś jest Jezus. Nasz złoty brelok może przypominać Ci każdego dnia, że to Twój Bóg definiuje Twoją wartość i Twoje piękno. Dołącz brelok do swoich kluczy aby móc wracać do miejsca spoglądania na siebie z Bożej perspektywy. Cechy produktu: • wymiary: 5.1 x 3.0 x 4.0 cm, • wygrawerowany napis: „O jak piękna jesteś przyjaciółko moja PNP 2,10”, • rodzaj: metalowy, • kolor: złoty, • kształt: prostokątny.

20,95 zł
16,99 zł

Rabat 18,9%
oszczędzasz 3,96 zł

1 osoba kupiła
20
Fragments, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fragments, CD
Bonobo, Universal Music Polska
Dostępny
299 szt.

Lista utworów: 1. Polyghost (feat. Miguel Atwood-Ferguson) 2. Shadows (feat. Jordan Rakei) 3. Rosewood 4. Otomo (feat. O'Flynn) 5. Tides (feat. Jamila Woods) 6. Elysian 7. Closer 8. Age of Phase 9. From You (feat. Joji) 10. Counterpart 11. Sapien 12. Day by Day (feat. Kadhja Bonet)

27,90 zł
27,34 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,56 zł

1 osoba kupiła
21
Brelok grawerowany - Błogosławieństwo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brelok grawerowany - Błogosławieństwo
Szaron, 1
Dostępny
29 szt.

Niech Cię Pan Błogosławi i strzeże… Siła błogosławieństwa jest ogromna. Kluczowe jest to, abyśmy to przede wszystkim my błogosławili innych. Jednak również i my potrzebujemy błogosławieństwa. Brelok z tekstem, jednego z najpiękniejszych błogosławieństw zawartych na kartach biblii, może stać się tym, co każdego dnia doda Ci sił. Pamiętaj o tym, Kto ci błogosławi i od Kogo możesz czerpać pokój. Przypnij go do kluczy i pamiętaj o sile Bożego błogosławieństwa. Cechy produktu: • wymiary: 5.1 x 3.0 x 4.0 cm, • wygrawerowany napis: „Niech Cię Pan błogosławi i strzeże. Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad tobą, niech cię obdarzy swą łaską. Niech zwróci ku tobie swoje oblicze i niech cię obdarzy pokojem. Lb 6,24-26”, • rodzaj: grawerowany, • kształt: prostokątny.

21,00 zł
16,99 zł

Rabat 19,1%
oszczędzasz 4,01 zł

1 osoba kupiła
22
Brelok metalowy złoty - Ukochałem Cię - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brelok metalowy złoty - Ukochałem Cię
Szaron, 1
Dostępny
21 szt.

Doskonała miłość jest dostępna dla Ciebie. Miłość jest najpiękniejszą wartością na świecie. Niestety miłość między ludźmi jest czymś kruchym i niedoskonałym. Jednak istnieje miłość, która nie zawodzi, miłość, która jest odwieczna, miłość, która jest doskonała. Ta miłość nazywa się Jezus. Każdego dnia potrzebujemy sobie przypominać o Jego perfekcyjnej miłości. Pomoże ci w tym brelok z napisem „Ukochałem cię odwieczną miłością”. Zaopatrz się w metalowy, złoty brelok, który wisząc przy twoich kluczach, będzie mógł przypominać Ci o Jego miłości. Cechy produktu: • wymiary: 4.2 x 3.2 x 3.7 cm, • wygrawerowany napis: „Ukochałem cię odwieczną miłością Jr 31,3”, • rodzaj: metalowy, • kolor: złoty, • kształt: prostokątny.

21,00 zł
16,99 zł

Rabat 19,1%
oszczędzasz 4,01 zł

1 osoba kupiła
23
Zawieszka zapachowa - Owocem zaś Ducha jest - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zawieszka zapachowa - Owocem zaś Ducha jest
Szaron, 1
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.31

Oto, czego uczę: postępujcie według ducha, a nie spełnicie pożądania ciała. Ciało bowiem do czego innego dąży niż duch, a duch do czego innego niż ciało, i stąd nie ma między nimi zgody, tak że nie czynicie tego, co chcecie. Jeśli jednak pozwolicie się prowadzić duchowi, nie znajdziecie się w niewoli Prawa. Zanim Apostoł Paweł wymieni listę cech, które towarzyszą tym, którzy chodzą w Duchu, w Liście do Galacjan pisze powyższe słowa. Chcemy być tymi, dla których Duch jest przyjacielem i drogowskazem. Im więcej Jego, a mniej nas, tym bardziej rozwija się owoc Ducha Świętego. O tym chcemy sobie przypomnieć, gdy ruszamy do codziennych zadań. Jeśli jest to i twoim pragnieniem, a do tego lubisz, towarzystwo świeżego zapachu cytryny, ta zawieszka sprawdzi się w twoim aucie.

12,90 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 14,8%
oszczędzasz 1,91 zł

1 osoba kupiła
24
Rozmowa kwalifikacyjna. O czym nie wiedzą kandydaci do pracy, czyli sekrety rekrutujących wyd. 2022 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rozmowa kwalifikacyjna. O czym nie wiedzą kandydaci do pracy, czyli se...
Dostępny
46 szt.

Czy wiesz, że według jednego z raportów co drugi Polak deklaruje, że odejdzie z obecnej pracy w ciągu 12 miesięcy? Jeśli więc coraz częściej myślisz o zmianie, bo nie odczuwasz zadowolenia ze swojej zawodowej sytuacji... wiedz, że nie tylko Ty. I że można coś z tym zrobić! Najpierw jednak przyjrzyjmy się, w jakim miejscu jesteś teraz. Obstawiam, że pod częścią tych zdań możesz się podpisać... • Mam dość harówki, której na dodatek nikt nie docenia. • Wracam na rynek pracy po kilku latach przerwy i zupełnie nie wiem, czego się spodziewać. • Chodzę na rozmowy kwalifikacyjne, ale bez powodzenia. • Boję się, że mogą mnie zwolnić - muszę znaleźć nową pracę, żeby nie zostać na lodzie. • Nie mam pojęcia, od czego zacząć szukanie nowej pracy po tylu latach w jednej firmie. • Chcę awansować, ale ciągle trafiam na ścianę. Czego więc potrzeba, by skutecznie zmienić pracę? Znajomości? Łapówek? Łutu szczęścia? Niekoniecznie! Musisz po prostu: • poznać swoje mocne strony i mieć świadomość, jak możesz je wykorzystać • wybrać stanowisko, które chcesz zdobyć • umieć przykuć uwagę rekruterów • zbudować wizerunek eksperta w swojej dziedzinie • dopracować CV i profil na LinkedIn • dowiedzieć się, o co pytają podczas rozmowy kwalifikacyjnej na dane stanowisko i jak na te pytania najlepiej odpowiedzieć Brzmi skomplikowanie? Spokojnie! Lektura książki Rozmowa kwalifikacyjna. O czym nie wiedzą kandydaci do pracy, czyli sekrety rekrutujących pomoże Ci zrealizować każde z tych zadań.

47,00 zł
34,78 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 12,22 zł

1 osoba kupiła
25
Zygzakiem przez wojnę - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Zygzakiem przez wojnę
Dostępny
10 szt.

Dwóch przyjaciół z Warszawy, Powstańców z Pułku „Sikora” NSZ, trafia do Brygady Świętokrzyskiej NSZ. Piotr i Marek to „Warszawskie Rodaki” – ostrzy w boju, ale też szarmanccy dla kobiet na swój specyficzny sposób. W 1945 roku maszerując przez front trafiają do Czechosłowacji, po drodze przeżywając kilka przygód. Do najważniejszej z nich należy poznanie pięknej Anny, z Batalionu AK „Parasol”. Zakochują się obaj i zaczynają rywalizować o jej względy. Jak potoczą się losy bohaterów? Dokąd rzuci ich nurt wydarzeń? I jaki wpływ na to wszystko będzie miał niemiecki oficer oraz tajemnicza Rosjanka? Zygzakiem przez wojnę to szpiegowska powieść historyczna okraszona dużą dawką humoru.

41,99 zł
21,41 zł

Rabat 49,0%
oszczędzasz 20,58 zł

1 osoba kupiła
26
Gorąc - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Gorąc
Dostępny
1 szt.

Małe miasteczko gdzieś na północnym-wschodzie Polski, lata tuż powojenne. Na ruiny, na ocalałe domy, na okoliczne lasy, w których ukrywa się partyzant „Dzik”, spływa fala upału, tytułowy gorąc. W zapachu płonących torfowisk i więdnących kwiatów, w codziennej banalności czai się śmierć...

19,90 zł
5,97 zł

Rabat 70,0%
oszczędzasz 13,93 zł

1 osoba kupiła
27
Desperatki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Desperatki
Dostępny
15 szt.

Trzy kobiety, które połączyło jedno straszne wydarzenie. Zaplanowały zemstę, ale coś poszło nie tak. Czasem pozostaje już tylko ucieczka do przodu… Wiosna 1863 roku. Nad zbiorową mogiłą spotykają się Izabella – szlachcianka opłakująca syna, Wiesia – złodziejka z Powiśla, która w tej samej powstańczej bitwie straciła brata, oraz Anna – córka profesora, która pogrzebała narzeczonego. Motywowane rozpaczą i chęcią zemsty trzy desperatki zawiązują mroczne przymierze i przeprowadzają zamach. Przebiega on jednak inaczej, niż to sobie zaplanowały. Ze ścigających stają się ściganymi, a ich droga wiedzie przez powstańcze obozy i austriackie więzienia. Aby ratować własną skórę, będą gotowe popłynąć aż za ocean. Jak zakończy się wędrówka Izy, Anny i Wiesi? To niezwykła historia zdesperowanych kobiet, zmuszonych do ucieczki na koniec świata. Być może będzie tam na nie czekać szczęście, które pojawi się w najmniej spodziewanej postaci…

39,99 zł
18,40 zł

Rabat 54,0%
oszczędzasz 21,59 zł

2 osoby kupiły
28
Brelok metalowy srebrny - Niech się twe serce - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brelok metalowy srebrny - Niech się twe serce
Szaron, 1
Dostępny
1 szt.

Możesz mu zaufać. Są takie chwile, gdy czujemy, że nasze serca są osłabione. Potrzebujemy wtedy zaczerpnąć z źródła, które jedynie może nas prawdziwie umocnić. Siła, której potrzebujemy mieści się w ufności względem Boga. I to właśnie u niego potrzebujemy szukać naszego wzmocnienia. Nasz srebrny brelok, może Ci przypominać, że w chwilach słabości twego serca, to czego potrzebujesz, to zaufać w Bożą wierność. Zawieś breloczek przy swoich kluczach by przypomnienie o tym, kto powinien być źródłem Twojej ufności, było zawsze przy Tobie. Cechy produktu: • wymiary: 5.1 x 3.0 x 4.0 cm, • wygrawerowany napis: „Niech się twe serce umocni ufaj Panu”, • rodzaj: metalowy, • kolor: srebrny, • kształt: prostokątny.

17,90 zł
13,99 zł

Rabat 21,8%
oszczędzasz 3,91 zł

1 osoba kupiła
29
Zawieszka zapachowa - To będzie dzień dobry - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zawieszka zapachowa - To będzie dzień dobry
Szaron, 1
Dostępny
8 szt.

Dzień dobry! Ten dzień z pewnością będzie bardzo dobry, bo to dzień, który przygotował nasz Tata w niebie. Możemy patrzeć naprzód i być dobrej myśli. W końcu wiemy, że dobry Bóg jest zawsze z nami. Życzylibyśmy sobie, żeby tekst z tej zawieszki zapachowej powodował uśmiech na twojej buzi codziennie rano, gdy wybierasz się do pracy, czy rozwozisz dzieci do szkoły. Niech twoim pospiesznym porankom towarzyszy myśl o Bożej dobroci. Jeśli wybierzesz tę zawieszkę, to w twój samochód wypełni delikatny waniliowy zapach. Gratka dla fanów klasycznej i wyrafinowanej słodyczy.

15,65 zł
12,99 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 2,66 zł

1 osoba kupiła
30
Hot Mess, LP (srebrny) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hot Mess, LP (srebrny)
Cobra Starship, Fueled By Ramen
Dostępny
36 szt.

Lista utworów: 1. Nice Guys Finish Last 2. Pete Wentz Is the Only Reason We're Famous 3. Good Girls Go Bad (feat. Leighton Meester) 4. Fold Your Hands Child 5. You're Not in on the Joke 6. Hot Mess 7. Party With You 8. Living in the Sky with Diamonds 9. Wet Hot American Summer 10. The Scene Is Dead; Long Live the Scene 11. Move Like You Gonna Die 12. The World Will Never Do (feat. B.o.B) 13. Beautiful Life

124,90 zł
112,41 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,49 zł

31
Noc w Lizbonie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Noc w Lizbonie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.01

Ostatnia powieść Remarque'a wydana za życia autora Początek drugiej wojny światowej. Wrogowie Trzeciej Rzeszy muszą jak najszybciej uciekać z Europy, lecz większość dróg ucieczki jest już zamknięta. Akcja powieści rozgrywa się pewnej nocy w Lizbonie, ostatniej bramie do wolnego świata. Stojący w porcie uciekinier bezsilnie wpatruje się w statek, który następnego dnia ma popłynąć do Ameryki. Jego na nim nie będzie. Nagle jednak podchodzi do niego człowiek, który chce mu oddać swoje bilety na ten rejs. Pod warunkiem, że wysłucha jego opowieściNoc w Lizbonie to ostatnia powieść Remarque’a wydana za jego życia autora i jeszcze jeden dowód jego wielkiego talentu narracyjnego. Erich Maria Remarque (1898–1970) należał do pokolenia, które straciło młodość w okopach I wojny światowej. Nim zyskał sławę dzięki pacyfistycznej powieści Na Zachodzie bez zmian, parał się dziennikarstwem, był też księgowym, nauczycielem i organistą. Po dojściu Hitlera do władzy książki Remarque’a trafiły na stos, a ich autor został pozbawiony niemieckiego obywatelstwa. Lata II wojny światowej spędził w USA, gdzie powstała jedna z jego najlepszych powieści – Czas życia i czas śmierci. Remarque nie był eksperymentatorem. Uznanie czytelników i krytyki zdobył za jędrny styl, „publicystyczną” aktualność tematyki, mistrzowskie budowanie scenerii i sylwetek bohaterów. Dom Wydawniczy REBIS spośród jego utworów opublikował m.in. Trzech towarzyszy, Nim nadejdzie lato, Hymn na cześć koktajlu i Cienie w raju, a także w nowych przekładach Ryszarda Wojnakowskiego Łuk triumfalny i Na Zachodzie bez zmian.

49,90 zł
37,43 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,47 zł

32
Archipelag GUŁag. Tomy 1-3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Archipelag GUŁag. Tomy 1-3
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.14

Podróż w głąb radzieckiego piekła! Archipelag GUŁag – monumentalna praca słynnego pisarza i myśliciela Aleksandra Sołżenicyna, poświęcona więzienno-obozowej martyrologii narodu rosyjskiego i obywateli innych republik ZSRR i krajów, łączy w sobie elementy powieści, autobiografii, reportażu, wspomnień świadków i uczestników. Dzięki tej książce, opublikowanej w Paryżu w latach 1973-1975, świat poznał prawdę o łagrach i skrywanej przed opinią publiczną części historii ZSRR. Archipelag GUŁag, wielki akt oskarżenia systemu totalitarnego, panującego w Związku Radzieckim, jest nie tylko niezwykłym dokumentem zbrodniczej epoki, lecz także utworem o niepodważalnych walorach literackich. Aleksander Sołżenicyn (1918–2008), aresztowany w 1945 roku i skazany na osiem lat obozu pracy, do 1956 roku przebywał na zesłaniu. W 1970 roku otrzymał literacką Nagrodę Nobla. W 1974 roku został ponownie aresztowany, pozbawiony obywatelstwa ZSRR i deportowany do RFN. Do ojczyzny wrócił dopiero w 1994 roku.

169,00 zł
126,75 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 42,25 zł

33
The Zealot Gene. CD + Blu-ray Disc - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Zealot Gene. CD + Blu-ray Disc
Jethro Tull, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak

213,90 zł
Powiadomienie
34
Neujahrskonzert 2022 / New Year's Concert 2022. Blu-ray - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
90,90 zł
Powiadomienie
35
The Zealot Gene. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Zealot Gene. CD
Jethro Tull, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.26

62,90 zł
Powiadomienie
36
Neujahrskonzert 2022 / New Year's Concert 2022. DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
66,90 zł
Powiadomienie
37
The Zealot Gene. Płyta Analogowa + CD + DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
545,90 zł
Powiadomienie
38
The Zealot Gene. Płyta Analogowa + CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
110,90 zł
Powiadomienie
39
Mam ochotę go udusić! Proste sposoby na trudnych ludzi w pracy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mam ochotę go udusić! Proste sposoby na trudnych ludzi w pracy
Dostępny
162 szt.

Wszyscy mamy w swoim otoczeniu kogoś, kto doprowadza nas do szewskiej pasji. Niektórzy mogą wymienić nawet kilka takich ciężkich przypadków. Zdecydowanie zbyt często z irytującymi ludźmi spotykamy się w pracy. Uważamy ich za osoby „trudne”, „bezczelne” czy „toksyczne”, ale w relacjach z nimi nie umiemy być asertywni, czujemy się wobec nich bezradni i pozwalamy się zapędzić w kozi róg. Koleżanka z pracy unika otwartych konfliktów, za to obmawia innych za plecami i robi jadowite aluzje? Szef w kółko wychodzi z siebie i wrzeszczy bez opamiętania na podwładnych, terroryzuje ich i zastrasza? Kolega bez pardonu rozpycha się łokciami i to on zgarnia wszystkie nagrody oraz dostaje najatrakcyjniejsze zadania? Ktoś inny sto razy dziennie pyta o radę w najbłahszych sprawach? Dla wielu z nas brzmi to znajomo... Czy da się spojrzeć na te sytuacje z innej strony i potraktować je jako okazję do kształtowania własnego charakteru? Martin Wehle, znakomity niemiecki coach i doradca biznesowy, przedstawia galerię siedmiu różnych typów trudnych ludzi i radzi, jak sobie z nimi radzić. Lektura tej książki przygotuje cię na spotkania z nimi i pokaże, jak nie dać się sprowokować, zachować potrzebny dystans i lepiej zadbać o własne potrzeby.

52,90 zł
39,15 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 13,75 zł

40
Ciemnia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Ciemnia
Dostępny
2 szt.

Kiedy mężczyzna spotyka na swej drodze kobietę równie piękną, co niebezpieczną, zbrodnia jest tylko kwestią czasu… Warszawa, koniec XIX wieku. Po samobójczej śmierci narzeczonej inżynier Wiktor Turno zmuszony jest porzucić posadę w fabryce garbarskiej i opuścić miasto. Znajduje pracę w odległych Zasławicach, w majątku zjawiskowej margrabiny Bieloszyńskiej, gdzie ma się zająć odbudową spalonej gorzelni, a zarazem wrócić do psychicznej równowagi. Okazuje się, że każda ze związanych z margrabiną osób skrywa jakiś sekret, a poprzednik Wiktora utonął dwa miesiące wcześniej. Wiele wskazuje na to, że nie był to wypadek. Turno zostaje uwikłany w erotyczną relację z właścicielką majątku i wplątuje się w mroczną, kryminalną zagadkę. Prowadzi to do dramatycznego i krwawego finału… W tej książce jedynie rzeka, niemy świadek wydarzeń, płynie niezmiennie w tym samym kierunku. Ciemnia to nietuzinkowa powieść z wątkiem erotycznym i kryminalną intrygą w kostiumie z epoki, która – może niesłusznie – kojarzona jest z pruderią.

42,99 zł
22,35 zł

Rabat 48,0%
oszczędzasz 20,64 zł

41
Komodo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Komodo
Dostępny
81 szt.

Na zaproszenie starszego brata, Roya, Tracy wyjeżdża z Kalifornii i wraz z matką dołącza do niego w Indonezji, na jednej z wysp Parku Narodowego Komodo. Dla bohaterki, ignorowanej przez męża i zmęczonej wychowywaniem pięcioletnich bliźniaków, ta egzotyczna wycieczka ma być długo wyczekiwanym urlopem w raju: nurkowanie, oglądanie podwodnego świata mant i rekinów, relaks. To również okazja do odnowienia kontaktu z Royem prowadzącym chaotyczne życie po rozwodzie i oddalającym się od krewnych. Jednak niedługo po przyjeździe na wyspę napięcie między członkami rodziny zaczyna narastać – wracają zadawnione pretensje i urazy z dzieciństwa. Tracy powoli traci grunt pod nogami przytłoczona falą wspomnień, żalu i goryczy. Rozpoczyna się walka i z każdym kolejnym zanurzeniem w głębinie przybiera na sile, aż w końcu sięga punktu, z którego nie ma już odwrotu. W kolejnej publikowanej w Polsce książce David Vann, autor Legendy o samobójstwie, Halibuta na Księżycu i Brudu, potwierdza ogromny talent do zaglądania w głąb ludzkiego umysłu, budując przejmujący portret głównej bohaterki. Przenikliwa i zaskakująco trafna analiza kobiecej duszy, targających nią emocji, skutków zmagania się z codziennymi trudnościami i relacji mąż–żona oraz dziecko–matka sprawiają, że czytelnik niepostrzeżenie zatapia się w tej powieści. „Vann maluje portret kobiety bez czułości i taryfy ulgowej. Empatyczna, lecz mrożąca krew w żyłach”. – „ELLE” (Francja) „Zanurzenie się w nowej powieści Davida Vanna jest nie tylko metaforyczne: wspólnie z bohaterami wkładamy strój nurka, sprawdzamy butlę z tlenem i wraz z najbliższą rodziną, która żywi do nas dawno skrywane urazy, schodzimy dwadzieścia metrów pod wodę… a tam okazuje się, że rekiny to nie zawsze najbardziej niebezpieczne stworzenia, które napotykamy w życiu”. – „Livres Hebdo”

44,90 zł
32,33 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,57 zł

42
Night Call, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Night Call, CD
Years & Years, Universal Music Polska
Dostępny
6 szt.

Lista utworów: 1. Consequences 2. Starstruck 3. Night Call 4. Intimacy 5. Crave 6. Sweet Talker by Years & Years & Galantis 7. Sooner Or Later 8. 20 Minutes 9. See You Again 10. Make It Out Alive 11. Strange and Unusual

60,90 zł
59,68 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,22 zł

43
Night Call, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Night Call, LP
Years & Years, Universal Music Polska
Dostępny
55 szt.

Lista utworów: 1. Consequences 2. Starstruck 3. Night Call 4. Intimacy 5. Crave 6. Sweet Talker by Years & Years & Galantis 7. Sooner Or Later 8. 20 Minutes 9. See You Again 10. Make It Out Alive 11. Strange and Unusual

124,90 zł
122,40 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 2,50 zł

44
Night Call (Deluxe Edition), CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Night Call (Deluxe Edition), CD
Years & Years, Universal Music Polska
Dostępny
16 szt.

Lista utworów: 1. Consequences 2. Starstruck 3. Night call 4. Intimacy 5. Crave 6. Sweet talker 7. Sooner or later 8. 20 minutes 9. See you again 10. Make it out alive 11. Strange and unusual

61,90 zł
60,66 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,24 zł

45
Tu nie ma nic - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tu nie ma nic
Dostępny
180 szt.

Dawno, dawno temu, za górami, za lasami… A może jednak niedawno? Może wczoraj, dziś, może jutro? Tuż za rogiem, w twoim bloku, u sąsiada za płotem. Wciąż rozgrywa się ta sama historia. On kocha, ale pije i bije. Ona kocha i wybacza. Bo co jej pozostało? Rodzina musi trzymać się razem – dla dzieci chociażby. O miłości nikt nie mówi, bo po co? Życie kręci się wokół telewizora, meczów polskiej reprezentacji, papierosów i żołądkowej gorzkiej. Czy istnieje cień szansy, że ten odwieczny krąg zostanie w końcu przerwany? On przestanie pić, ona od niego odejdzie. Co się wtedy stanie z tym światem, który zdawał się nie do ruszenia? Ci, którym uda się wyrwać, będą wspominać swój pobyt w Odchylicach jak przez mgłę. I wciąż będą tu wracać. Bo takie miejsca działają jak magnes – wiecznie uśpione miasteczka, w których nie ma nic. „O ile Reymonta nazywa się piewcą wsi polskiej, o tyle Janik zasługuje na miano piewcy Polski B. Zakochacie się w tej powieści, choć jak w przypadku każdej prawdziwej miłości – czasami będzie bolało”. – Kazimierz Kyrcz Jr

44,99 zł
32,39 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,60 zł

46
There's Always Blood At The End Of The Road, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
There's Always Blood At The End Of The Road, CD
Wiegedood, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.17

Lista utworów: 1. FN SCAR 16 2. And In Old Salamano's Room, The Dog Whimpered Softly 3. Noblesse Oblige / Richesse Oblige 4. Until It Is Not 5. Now Will Always Be 6. Wade 7. Nuages 8. Theft And Begging 9. Carousel

62,90 zł
Powiadomienie
47
Neujahrskonzert 2022 / New Year's Concert 2022 / Concert du Nouvel An 2022, 2 CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Neujahrskonzert 2022 / New Year's Concert 2022 / Concert du Nouvel An ...
Daniel Barenboim, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak

Lista utworów: CD 1 1. Phönix-Marsch, Op. 105 (2:00) Daniel Barenboim & Wiener Philharmoniker 2. Phönix-Schwingen, Walzer, Op. 125 (8:00) Daniel Barenboim & Wiener Philharmoniker 3. Die Sirene, Polka mazur, Op. 248 (3:20) Daniel Barenboim & Wiener Philharmoniker 4. Kleiner Anzeiger, Galopp, Op. 4 (2:45) Daniel Barenboim & Wiener Philharmoniker 5. Morgenblätter, Walzer, Op. 279 (9:00) Daniel Barenboim & Wiener Philharmoniker 6. Kleine Chronik, Polka schnell, Op. 128 (2:30) Daniel Barenboim & Wiener Philharmoniker 7. Die Fledermaus: Overtüre (8:30) Daniel Barenboim & Wiener Philharmoniker 8. Champagner-Polka, Op. 211 (2:30) Daniel Barenboim & Wiener Philharmoniker 9. Nachtschwärmer, Walzer, Op. 466 (9:00) Daniel Barenboim & Wiener Philharmoniker CD 2 1. Persischer Marsch, Op. 289 (2:00) Daniel Barenboim & Wiener Philharmoniker 2. Tausend und eine Nacht, Walzer, Op. 346 (8:20) Daniel Barenboim & Wiener Philharmoniker 3. Gruß an Prag, Polka française, Op. 144 (3:40) Daniel Barenboim & Wiener Philharmoniker 4. Heinzelmännchen (4:10) Daniel Barenboim & Wiener Philharmoniker 5. Nymphen-Polka, Op. 50 (3:30) Daniel Barenboim & Wiener Philharmoniker 6. Sphärenklänge, Walzer, Op. 235 (9:30) Daniel Barenboim & Wiener Philharmoniker 7. Track 7 (2:10) Daniel Barenboim & Wiener Philharmoniker 8. Track 8 (0:45) Daniel Barenboim & Wiener Philharmoniker 9. Track 9 (10:54) Daniel Barenboim & Wiener Philharmoniker 10. Track 10 (3:13) Daniel Barenboim & Wiener Philharmoniker

58,90 zł
Powiadomienie
48
Moonflowers, 3 LP + 2 CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moonflowers, 3 LP + 2 CD
Swallow The Sun, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.31

Lista utworów: LP 1 Strona A 1. Moonflowers Bloom In Misery 00:06:19 2. Enemy 00:05:39 Strona B 1. Woven Into Sorrow 00:07:46 2. Keep Your Heart Safe From Me 00:07:47 LP 2 Strona C 1. All Hallows' Grieve 00:05:37 2. The Void 00:05:39 Strona D 1. The Fight Of Your Life 00:07:13 2. This House Has No Home 00:06:40 LP 3 Strona E 1. Moonflowers Bloom In Misery (Classical Version) 00:04:52 2. Enemy (Classical Version) 00:03:06 3. Woven Into Sorrow (Classical Version) 00:04:39 4. Keep Your Heart Safe From Me (Classical Version) 00:03:13 Strona F 1. All Hallows' Grieve (Classical Version) 00:04:58 2. The Void (Classical Version) 00:04:01 3. The Fight Of Your Life (Classical Version) 00:04:16 4. This House Has No Home (Classical Version) 00:03:03 CD 1 1. Moonflowers Bloom In Misery 00:06:19 2. Enemy 00:05:39 3. Woven Into Sorrow 00:07:46 4. Keep Your Heart Safe From Me 00:07:47 5. All Hallows' Grieve 00:05:37 6. The Void 00:05:39 7. The Fight Of Your Life 00:07:13 8. This House Has No Home 00:06:40 CD 2 1. Moonflowers Bloom In Misery (Classical Version) 00:04:52 2. Enemy (Classical Version) 00:03:06 3. Woven Into Sorrow (Classical Version) 00:04:39 4. Keep Your Heart Safe From Me (Classical Version) 00:03:13 5. All Hallows' Grieve (Classical Version) 00:04:58 6. The Void (Classical Version) 00:04:01 7. The Fight Of Your Life (Classical Version) 00:04:16 8. This House Has No Home (Classical Version) 00:03:03

291,90 zł
Powiadomienie
49
Crocodiles, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Crocodiles, LP
Echo & The Bunnymen, Warner Music Polska
Dostępny
23 szt.

Lista utworów: Strona A 1. Going Up 2. Stars Are Stars 3. Pride 4. Monkeys 5. Crocodiles Strona B 1. Rescue 2. Villiers Terrace 3. Pictures On My Wall 4. All That Jazz 5. Happy Death Men

124,90 zł
114,91 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 9,99 zł

50
Heaven Up Here, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Heaven Up Here, LP
Echo & The Bunnymen, Warner Music Polska
Dostępny
19 szt.

Lista utworów: Strona A 1. Show Of Strength 2. With A Hip 3. Over The Wall 4. It Was A Pleasure 5. A Promise Strona B 1. Heaven Up Here 2. The Disease 3. All My Colours 4. No Dark Things 5. Turquoise Days 6. All I Want

124,90 zł
114,91 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 9,99 zł

51
Ocean Rain, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ocean Rain, LP
Echo & The Bunnymen, Warner Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.25

Lista utworów: Strona A 1. Silver 2. Nocturnal Me 3. Crystal Days 4. The Yo Yo Man 5. Thorn Of Crowns Strona B 1. The Killing Moon 2. Seven Seas 3. My Kingdom 4. Ocean Rain

124,90 zł
114,91 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 9,99 zł

52
Dominion, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dominion, CD
Skillet, Atlantic Records
Dostępny
50 szt.

Nowa płyta multiplatynowego zespołu Skillet. Album „Dominion” to według muzyków grupy celebracja wolności i wyzwolenie od strachu. Powstawał pomiędzy koncertami kapeli, a jego autorzy pracowali w stu procentach zdalnie. Nagrania odbyły się w domowym studiu w Wisconsin oraz w pracowni Churko w Las Vegas. Producentem płyty jest Kevin Churko. Lista utworów: 1. Surviving The Game 2. Standing in the Storm 3. Dominion 4. Valley of Death 5. Beyond Incredible 6. Destiny 7. Refuge 8. Shout Your Freedom 9. Destroyer 10. Forever or the End 11. Ignite 12. White Horse

61,90 zł
53
Biznes społecznościowy MLM moimi oczami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Biznes społecznościowy MLM moimi oczami
Dostępny
31 szt.

MLM, czyli multi level marketing, polega na dystrybucji produktu lub usługi poprzez alternatywny dla sklepów kanał sprzedaży. Tym kanałem jest sieć dystrybutorów, czyli partnerów, współpracowników, osób, które podjęły współpracę z firmą MLM. Tyle definicji prosto z podręczników. Autorka książki, właścicielka prężnie działającej firmy z tej branży, tłumaczy ten termin na język polski nieco inaczej: marketing społecznościowy, w którym sukces zależy od umiejętnego podtrzymywania sieci kontaktów. Ludzi wzajemnie się wspierających, pracujących wspólnie na swoją rzecz, ale też... lubiących się nawzajem. Katarzyna Trawińska jest obecna w branży od wielu lat. Wybrała ją, ponieważ dystrybucja oparta na zasadach MLM najlepiej odpowiada jej potrzebom i oczekiwaniom. Kiedy tworzyła swoją markę, chciała, by wypełniała ona pewnego rodzaju misję - dawała ludziom możliwość realizowania się, odkrywania własnego potencjału i zarabiania. Działała, uczyła się i obserwowała, a wnioski i spostrzeżenia spisała w tej książce. Z nadzieją, że będzie ona przewodnikiem dla tych, którzy dopiero startują w modelu dystrybucji MLM, i wsparciem dla tych, którzy już w nim działają, ale chcą się rozwijać i wzmacniać swoją skuteczność. Osoby spoza branży znajdą tu informacje o mechanizmach rządzących współczesnym rynkiem i o tym, jak ruchy społeczne przełamują monopol wielkich korporacji na kolejnych polach.

49,90 zł
36,93 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 12,97 zł

54
Mały lord - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mały lord
Dostępny
58 szt.

Siedmioletni Cedryk wiedzie szczęśliwe, choć skromne życie u boku matki w Nowym Jorku. Dzięki nieprzeciętnej urodzie i ujmującej osobowości chłopiec zjednuje sobie serca wszystkich spotkanych osób. Jego los zmienia się diametralnie, gdy do drzwi puka tajemniczy prawnik z wiadomością, że Cedryk jest jedynym żyjącym potomkiem hrabiego Dorincourt i dziedzicem jego bajecznej fortuny. Chłopiec wyrusza do Anglii, aby zamieszkać z dziadkiem – człowiekiem powszechnie nielubianym, który przez całe swoje długie życie nie znał miłości innej niż własna.

44,90 zł
33,23 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 11,67 zł

1 osoba kupiła
55
Najpiękniejsze polskie legendy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Najpiękniejsze polskie legendy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.25

Najpiękniejsze polskie legendy to zbiór najbardziej znanych opowieści dla dzieci, wzbogacony kunsztownymi ilustracjami. Znane od pokoleń legendy są nieocenioną skarbnicą mądrości. Znajdziesz tu między innymi historie o szewczyku Dratewce, panu Twardowskim oraz o tym, skąd się wzięły toruńskie pierniki.

17,00 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,6%
oszczędzasz 4,01 zł

56
Życie dawnych Słowian - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Życie dawnych Słowian
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.05

Słowianie – lud bogaty w kulturę i historię, który na stałe zamieszkał środkowo-wschodnią i południową Europę. Kim byli nasi przodkowie? W jakie bóstwa wierzyli? Co jedli? Czy obchodzone przez nich święta dotrwały do dziś? Poznaj sekrety ludzi żyjących ponad 1000 lat temu i odpowiedz sobie na pytanie, czy jesteśmy do nich podobni!

16,99 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,5%
oszczędzasz 4,00 zł

57
Układ Słoneczny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Układ Słoneczny
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.06

Czy znasz wszystkie planety okrążające naszą gwiazdę? Jak daleko jesteśmy od Słońca i czy na Marsie mogło istnieć życie? Dzięki książce Układ Słoneczny dowiedz się, czym są pierścienie Saturna, czy istnieją diamentowe deszcze i dlaczego człowiek nie jest w stanie żyć na innych planetach naszego układu. Wyrusz w fascynującą podróż międzyplanetarną i poznaj kosmicznych sąsiadów Ziemi!

16,99 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,5%
oszczędzasz 4,00 zł

58
Wynalazki, które zmieniły świat - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wynalazki, które zmieniły świat
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.16

Dawne wynalazki się zmieniały i współcześnie kryją się w przedmiotach codziennego użytku, bez których trudno nam się czasem obejść. Bo przecież bez odkrycia koła przed tysiącami lat nie jeździlibyśmy dziś samochodami, rowerami, hulajnogami czy na deskorolce… W bogato ilustrowanej książce Wynalazki, które zmieniły świat znajdziesz mnóstwo informacji i ciekawostek o tym, skąd się wzięły otaczające nas przedmioty. Kiedy zaczęto posługiwać się mowa? Kto wynalazł papier? Jak powstał pierwszy piorunochron? Kto jako pierwszy i po co zaczął malować twarz, stając się tym samym wynalazca makijażu? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w środku. Miłego czytania!

17,00 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,6%
oszczędzasz 4,01 zł

59
Zwykłe niezwykłe wynalazki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zwykłe niezwykłe wynalazki
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.29

Dzięki dawnym wynalazkom dziś otaczają nas najróżniejsze przedmioty – całkiem już zwyczajne, choć niektóre mogą się pochwalić niezwykła historia… Bo przecież ktoś kiedyś stworzył pierwszą parę jeansów, upiekł pierwszy bochenek chleba czy po raz pierwszy kopnął piłkę. W bogato ilustrowanej książce Zwykłe niezwykłe wynalazki znajdziesz mnóstwo informacji i ciekawostek o tym, skąd się wzięły niektóre spośród towarzyszących nam na co dzień przedmiotów. Co wspólnego ma kanapka z gra w karty? Od czego pochodzi słowo prysznic? Kiedy zatańczono na pierwszej dyskotece? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w środku. Miłego czytania!

16,99 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,5%
oszczędzasz 4,00 zł

60
Jak zdobywamy kosmos? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak zdobywamy kosmos?
Dostępny
25 szt.

Od tysięcy lat fascynujemy się gwiazdami i kierujemy ku nim wzrok. Człowiek był w stanie opuścić Ziemię i wylecieć na orbitę, stanąć na Księżycu, a wreszcie wysłać sondy kosmiczne – naszych zaufanych posłańców – do najdalszych zakątków Układu Słonecznego… i jeszcze dalej. Poznaj historię naszych pozaziemskich podbojów! Kto wie, może kiedyś polecisz w Kosmos?

16,99 zł
12,99 zł

Rabat 23,5%
oszczędzasz 4,00 zł

61
Epigone, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Epigone, CD
Wilderun, Sony Music Entertainment
Dostępny
200 szt.

Lista utworów: 1. Exhaler 00:04:44 2. Woolgatherer 00:14:11 3. Passenger 00:09:58 4. Identifier 00:11:32 5. Ambition 00:02:41 6. Distraction I 00:04:56 7. Distraction III 00:05:46 9. Distraction Nulla 00:03:15 10. Everything In Its Right Place (cover version) 00:03:57

62,90 zł
62
The Wheel of Time: The First Turn (Amazon Original Series Soundtrack), CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Wheel of Time: The First Turn (Amazon Original Series Soundtrack),...
Balfe Lorne, Sony Music Entertainment
Dostępny
100 szt.

Lista utworów: 1. Mashithamel (Young Love) 2. Moiraine Sedai 3. Ta'maral'ailen (Web of Destiny) 4. Aes Sedai (Servants of All) 5. Ost Ninto Shostya (On Your Knees) 6. Mashiara (Lost Love) 7. Al'Naito (The Flame) 8. Al'Cair Sei (Goldeneyes) 9. Caisen'shar (Old Blood) 10. Aman Syndai (Dragon Reborn) 11. Noriv al Zaffid (Two Halves of One Whole) 12. Al'Dival (For the Light) 13. Wab'shar (Bonded) 14. Mordero'Sheen (Bringers of Death)

52,90 zł
63
Skills, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skills, CD
Sven Helbig, BMG Entertainment
Dostępny
66 szt.

Lista utworów: 1. Induction 2. Dedication 3. Immersion 4. Repetition (feat. Surachai) 5. Despair 6. Lore 7. Vision 8. Metamorphosis 9. Flow 10. Transfiguration

80,90 zł
64
Jak zarabiać na kryptowalutach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak zarabiać na kryptowalutach
Dostępny
57 szt.

Waluty wirtualne, ale zyski - jak najbardziej realne! Kryptowaluta – ten termin brzmi nieco tajemniczo, ale i niezwykle obiecująco. Wielu inwestorów nadal nie w pełni pojmuje mechanizm funkcjonowania kryptowalut, jednak niemal każdy rozważa, czy warto się nimi zainteresować. Czy te cyfrowe waluty są prawdziwą, nową nadzieją na duży zarobek? Szansą na uwolnienie się od dyktatury banków? A może jest to tylko kolejna bańka spekulacyjna? Czy porównywanie obrotu kryptowalutą z piramidą finansową ma jakiekolwiek podstawy? Czy można zaufać walutom, za którymi nikt nie stoi, które nie mają żadnej centrali ani emitenta? Czy to początek rewolucji ekonomicznej, demokracji pieniądza niezależnego od banków? Tylko czy warto ryzykować i inwestować w coś, czego się do końca nie rozumie? Absolutnie nie warto i dlatego, nim wkroczysz na nowy, wspaniały rynek kryptowalut, dowiedz się o nich jak najwięcej! Wraz z autorem tej książki prześledź historię powstania bitcoina i mechanikę jego działania, a także rozeznaj się wśród młodszych kryptowalut, zwanych altcoinami. Na podstawie najpopularniejszych portfeli bitcoina i portfeli wielowalutowych dowiedz się, krok po kroku, jak założyć własny portfel kryptowalutowy. Naucz się zakładać i obsługiwać konta na giełdach kryptowalutowych i przekonaj się, jak przebiegają na nich transakcje. Spośród giełd wybierz tę, na której chcesz grać. Poznaj sprawdzone metody i miejsca właściwe do poszukiwania informacji, naucz się je interpretować. Przyjrzyj się historii kursu bitcoina i spróbuj wyciągnąć z niej wnioski. Zastanów się, jakie scenariusze na przyszłość można kreślić w odniesieniu do kryptowalut. Jakie miejsce mogą one zająć w ekonomicznym krwiobiegu? Czy bitcoin ma rzeczywistą wartość? Opanuj zasady analizy technicznej na rynku kryptowalut i sekrety miningu, czyli ich wydobywania. Poznaj specyficzny żargon i terminologię, bez których nie można zrozumieć kryptowalutowej niszy internetu. Dowiedz się, jak wyglądają regulacje prawne wirtualnych walut w Polsce. Uzbrojony w tę wiedzę, możesz ruszyć na podbój rynku kryptowalut. Pamiętaj: rynek kryptowalut opiera się na wolności, ale nie ma wolności bez odpowiedzialności! Pierwsze wydanie otrzymało nominację do nagrody ECONOMICUS 2019!

77,00 zł
56,98 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 20,02 zł

65
Bezdotykowy Termometr Na Podczerwień Hfs-1000 Helpmedi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bezdotykowy Termometr Na Podczerwień Hfs-1000 Helpmedi
Aico, Helpmedi
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

178,90 zł
169,96 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 8,94 zł

66
Henryk Lacordaire - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Henryk Lacordaire
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.12

Henryk Lacordaire, słynny XIX-wieczny francuski kaznodzieja, pisarz i działacz religijny. Po rezygnacji z dobrze zapowiadającej się kariery adwokata, został kapłanem, a wkrótce potem cenionym konferencjonistą wielkopostnym w katedrze Notre-Dame w Paryżu i w wielu miastach Francji; sięgając do argumentacji historycznej, nauk ścisłych i studiów porównawczych religii dowodził, że religia katolicka nie przeciwstawia się nauce i wolności; po wstąpieniu do zakonu dominikańskiego podjął skuteczne starania o jego restaurację we Francji zostając pierwszym prowincjałem od czasu Wielkiej Rewolucji; zabiegał o zbliżenie Kościoła do mas robotniczych; deputowany do Konstytuanty, wychowawca młodzieży w Sorèze, członek słynnej Akademii Francuskiej. Lacordaire pyta Czytelnika, czy z pasją poszukuje prawdy i dzieli się nią z innymi, czy miłuje Jezusa i założony przez Niego Kościół?

9,90 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 19,3%
oszczędzasz 1,91 zł

67
Henri de Lubac - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Henri de Lubac
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.15

Henri de Lubac, jezuita i kardynał, był jednym z najwybitniejszych teologów katolickich XX wieku. Zbierał to, co najlepsze w żywej tradycji Kościoła, by przekazać ją współczesnym. Brał udział w Soborze Watykańskim II jako doradca teologiczny. Główną pasją jego życia była obrona chrześcijańskiej wiary i ukazywanie jej piękna a także nawiązywanie dialogu z niewierzącymi.

9,90 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 19,3%
oszczędzasz 1,91 zł

68
Hans Urs von Balthasar - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hans Urs von Balthasar
Dostępny
2 szt.

Hans Urs von Balthasar to jeden z najwybitniejszych teologów XX w., orędownik „teologii świętych”. Jego życie pełne było nieoczekiwanych zwrotów, a wielki wpływ na nie, podobnie jak na myśl teologiczną wielkiego Szwajcara, wywarła znajomość z mistyczką Adrienne von Speyr. Myśl ta, zakorzeniona w bogatym dorobku kultury europejskiej - filozofii, literaturze, muzyce, teatrze - koncentrowała się na osobistym doświadczeniu Boga.

9,90 zł
7,99 zł

Rabat 19,3%
oszczędzasz 1,91 zł

69
Grzegorz VII - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Grzegorz VII
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.28

Grzegorz VII, papież lat 1073-85. Walczył o to, by władcy nie mianowali biskupów, duchowni zachowywali celibat, a chrześcijaństwem nie kierował cesarz, lecz papież. By wyrugować cezaropapizm położył fundamenty pod papocezaryzm swych następców. Koszta i konsekwencje tej rewolucyjnej operacji były ogromne.

9,90 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 19,3%
oszczędzasz 1,91 zł

70
Grzech i nawrócenie w życiu ochrzczonych. Studium Komentarza Ambrozjastra do Listów św. Pawła - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Grzech i nawrócenie w życiu ochrzczonych. Studium Komentarza Ambrozjas...
Dostępny
1 szt.

Św. Paweł, z polecenia zmartwychwstałego Jezusa, przelał jako pierwszy Dobrą Nowinę w serca pogan. Nie było to rzeczą łatwą. Żydzi deptali mu po piętach i uważali za zdrajcę. Wyznawcy religii pogańskich, bronili się przed Ewangelią rzucając w Apostoła nawet kamieniami. Paweł zadanie wykonał i dodatkowo zostawił Listy, w których uzasadnia na czym polega godność chrześcijanina i tajemnica Kościoła. Starożytne komentarze do tych Listów stanowią kopalnię wiedzy dotyczącej inkulturacji Ewangelii. Ambrozjaster, anonimowy autor z czwartego wieku, należy do wybitnych znawców myśli Apostoła Narodów. Lektura jego Komentarza stanowi cenną pomoc w poszukiwaniu tożsamości Chrystusowego ucznia. Studium ks. Grzegorza może zachęcić do bliższego spotkania z mądrością starożytnych chrześcijan, którzy wszystko budowali na wierze w Chrystusa i w niepowtarzalną godność chrześcijanina. – ks. dr hab. Edward Staniek

24,00 zł
12,00 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 12,00 zł

71
Grupy kultowe. Uwarunkowania społeczne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Grupy kultowe. Uwarunkowania społeczne
Dostępny
2 szt.

Wraz z rozwojem społeczeństwa zmienia się człowiek i jego religijność. W tej nowej rzeczywistości szerzą się różnego rodzaju kulty głoszące swoje „autorskie” koncepcje Boga, człowieka i świata. Od lat budzą one rozmaite kontrowersje. I temu przede wszystkim poświęcona jest niniejsza książka. Z upływem czasu zmieniają się również zorganizowane formy kultu. Grupy kultowe nie stanowią kategorii zamkniętej, a to sprawia, że badacz zjawiska winien wykazywać nieustanną czujność intelektualną, a także odwagę kwestionowania utartych schematów myślenia. Nie wszystko, co wiąże się z nową religijnością, należy przekreślać. Naiwnością byłoby jednak przyjmować bezkrytycznie wszelkie idee i formy kultu, jakie grupy te proponują swoim wiernym. Zarysowana i omówiona w publikacji przestrzeń społecznego funkcjonowania sekt i grup kultowych wprowadza czytelnika w złożoną problematykę duchowości pogranicza. Autorzy poszczególnych rozdziałów w sposób przystępny, a zrazem profesjonalny podejmują wyznaczony przez siebie obszar badawczy z perspektywy filozoficznej, teologicznej, pedagogicznej, psychologicznej, socjologicznej i prawnej. W książce czytelnik znajdzie konkretne dane i usystematyzowaną wiedzę teoretyczną. Autorzy, opisując społeczne konteksty funkcjonowania kontrowersyjnych grup kultowych, wnoszą w temat wiele nowych treści i odkrywają przed czytelnikiem nowe, mało znane aspekty społecznego „bytowania” grup kultowych. Podjęte tematy z pewnością wzbudzą w czytelniku emocje, a dzięki przekazaniu solidnej wiedzy będą inspirować do przemyśleń i refleksji. Stąd publikacja może okazać się przyczynkiem do dalszego pogłębienia studium proponowanego tematu. – dr Mariusz Gajewski

69,00 zł
34,50 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 34,50 zł

72
Grupy interesu i lobbing w amerykańskim systemie politycznym - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Grupy interesu i lobbing w amerykańskim systemie politycznym
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.15

„Autor nie stroni od podejmowania ocen wartościujących, próbując zmierzyć się ze stereotypem traktowania grup interesu w kategoriach wypaczeń czy też wynaturzeń współczesnej demokracji, wywodzącym się z koncepcji J. Rousseau oraz amerykańskich Ojców Założycieli, niechętnym wszelkiego rodzaju „frakcjom”. Przekonywująco uzasadnia swą generalnie pozytywną ocenę, ukazując zarówno korzyści, jakie działalność grup interesu przynosi obywatelom, jak i możliwości podnoszenia jakości rozstrzygnięć ustawodawczych. Po zapoznaniu się z wywodami Autora, Czytelnik może odpowiedzieć sobie na pytanie, dlaczego działalność grup interesu stanowi wzbogacenie demokracji liberalnej, nawet jeśli ich istnienie i działalność nie jest podnoszone do rangi kryteriów definicyjnych (...) Z drugiej strony, Konrad Oświecimski dostrzega warunki, w jakich działalność grup interesu stanowić może źródło wynaturzeń czy też zakłóceń w procesie komunikowania politycznego między obywatelami i decydentami. (...) Książka ta wnosi istotny wkład do wiedzy o funkcjonowaniu amerykańskiej demokracji, naświetlając jej mechanizm z rzadziej badanej strony.” –z recenzji prof. dra hab. Andrzeja Antoszewskiego „Autor podjął w swej książce bardzo oryginalny temat, który w Polsce dopiero zaczyna być dostrzegany i naukowo opracowywany. Niniejsza publikacja jest bowiem nie tylko pierwszym kompleksowym opracowaniem zagadnienia grup interesu i lobbingu w systemie politycznym w Stanach Zjednoczonych na gruncie polskiej politologii, ale stanowi również - pośrednio - jedno z najcenniejszych powstałych w naszym kraju studiów problemowych o lobbingu politycznym w ogóle, ponieważ przynosi wszechstronną wiedzę, a zarazem bardzo rozbudowane rozważania o samej istocie grup interesu, tudzież o mechanizmach lobbingu w warunkach nowoczesnego państwa demokratycznego. Książka jest konsekwentnym i niemal metodycznym studium funkcjonowania grup interesu w systemie politycznym USA, a także odsłania towarzyszące temu procesowi uwarunkowania i implikacje. (...) Problematykę badawczą Autor umiejscowił w kontekście szerokich uwarunkowań politycznych i społecznych, co nadało jej charakter dojrzałego studium politologicznego.” –z recenzji prof. dra hab. Marka Bankowicza

59,00 zł
42,48 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 16,52 zł

73
Polesie 4281 "Kiesza, wywrotka + "Jasza" wywrotka w siatce - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
19,90 zł
17,99 zł

Rabat 9,6%
oszczędzasz 1,91 zł

74
Grób czy świątynia? Problematyka cielesności w antropologii Klemensa Aleksandryjskiego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Grób czy świątynia? Problematyka cielesności w antropologii Klemensa A...
Dostępny
1 szt.

Tytułowy problem podjęty został z punktu widzenia filozoficznej antropologii Klemensa Aleksandryjskiego, pierwszego filozofa chrześcijańskiego, który stworzył swój własny system. Jest to system eklektyczny wspierający się na trzech podstawowych filarach: medioplatonizmie, stoicyzmie i Biblii, a jego celem jest wyrażenie przesłania chrześcijańskiego w kategoriach filozofii greckiej tak, aby je uczynić dostępnym dla wszystkich wykształconych w kulturze i filozofii greckiej. Wszystkie analizy zostały przeprowadzone na podstawie interpretacji i komentowania tekstów źródłowych. Książka napisana jest jasnym i prostym językiem, dzięki czemu jest zrozumiała również dla niespecjalistów.

24,00 zł
12,00 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 12,00 zł

75
Globalizacja w kulturze. Upowszechnienie czy uproszczenie? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Globalizacja w kulturze. Upowszechnienie czy uproszczenie?
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.18

Książka pt. Globalizacja w kulturze. Upowszechnienie czy uproszczenie? to niewątpliwie jedna z najciekawszych zbiorowych prac poświęconych problematyce globalizacji w kulturze, przygotowanych przez polskie ośrodki naukowe w ostatnich latach. Niewątpliwym atutem jest ukazanie wielostronnego spojrzenia na zjawisko globalizacji i związane z nim pytanie, czy konsekwencją globalizacji w sferze kultury jest upowszechnienie czy uproszczenie. Autorzy artykułów przechodzą od rozważań ściśle teoretycznych do oglądu najprzeróżniejszych aspektów życia codziennego, analiz i interpretacji zjawisk należących do różnych dziedzin sztuki, kultury, literatury. Fascynuje rozległość czasowa opisywanych przejawów uniwersalizacji, globalizacji: od czasów antycznych po pierwsze dziesięciolecie XXI wieku. O wartości tomu decyduje także różnorodność stosowanych przez badaczy metod, wynikająca już choćby z faktu umieszczenia w książce wypowiedzi badaczy należących do różnych dziedzin nauki i sztuki: mamy tu artykuły i głosy w dyskusji socjologów, historyków literatury, filologów, filozofów, historyków, teatrologów, kulturoznawców, pedagogów, politologów, antropologów kultury, teologów, aktorów, malarzy i muzyków. W każdej części tomu odnajdujemy teksty znakomite i artykuły, z którymi jako czytelnik chciałbym dyskutować, polemizować. Ale i ten aspekt jest wartością Globalizacji w kulturze. Upowszechnienie czy uproszczenie?. Mam nadzieję, że książka będzie inspirować nie tylko do dalszych badań, ale i naukowych polemik, na temat nie tylko zjawiska globalizacji, ale i sposobów opisu i interpretacji problemu. – prof. dr hab. Jacek Popiel

39,00 zł
28,08 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,92 zł

76
Girolamo Savonarola - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Girolamo Savonarola
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.12

Girolamo Savonarola, włoski kaznodzieja, dominikanin, przeor klasztoru San Marco we Florencji, żył w okresie wspaniałego rozwoju kultury renesansowej ale i w czasach kiedy Kościół potrzebował głębokiej reformy. Sprzeciwił się moralnemu rozluźnieniu papiestwa i publicznie wystąpił przeciwko Aleksandrowi VI. Za swoją działalność został ekskomunikowany, oskarżony o herezję a następnie spalony na stosie. Czy słusznie?

9,90 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 19,3%
oszczędzasz 1,91 zł

77
Galileusz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Galileusz
Dostępny
2 szt.

Galileusz jest postrzegany jako uczony występujący przeciw Kościołowi. Wszyscy słyszeli o jego procesie przed trybunałem Inkwizycji. Był on jednak równocześnie wiernym synem Kościoła, doradcą kardynałów i profesorów. Co Kościół mu zawdzięcza?

9,90 zł
7,99 zł

Rabat 19,3%
oszczędzasz 1,91 zł

78
Franciszek Suarez - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Franciszek Suarez
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.10

Franciszek Suárez, jezuita, jeden z najwybitniejszych teologów przełomu XVI i XVII wieku, komentator Arystotelesa i św. Tomasza, szczególnie zasłużony w teorii prawa. Szanowany i doceniany przez wszystkich – również przez protestantów. Papież Jan Paweł II w encyklice Fides et ratio zalicza go do największych filozofów.

9,90 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 19,3%
oszczędzasz 1,91 zł

79
Focjusz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Focjusz
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Focjusz należy do postaci, które w znaczący sposób wpłynęły na dzieje chrześcijaństwa. Już za swojego życia spotykał się z uwielbieniem zwolenników i gorącą nienawiścią wrogów, a po śmierci przez kilka wieków budził kontrowersje wśród historyków Kościoła. Jedni nazywali go ojcem schizmy, dla innych był świętym walczącym o jedność chrześcijaństwa. Kolejna książka z serii „Wielcy Ludzie Kościoła” przybliża tę postać, umieszczając ją na tle burzliwych dziejów chrześcijaństwa IX wieku. Autor, odwołując się do historii soborów tego stulecia i przedstawiając kierunki rozwoju ówczesnego Kościoła, umożliwia czytelnikowi całościowe spojrzenie na osobę jednego z największych patriarchów i rolę, jaką odegrał.

9,90 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 19,3%
oszczędzasz 1,91 zł

80
Face to face czy Facebook? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Face to face czy Facebook?
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.24

Szukasz odpowiedzi na pytania, które nie dają Ci żyć? Sprawdź tu! Ta książka pomoże Ci złapać grunt pod nogami. Chodzi w niej o coś bardzo ważnego. O Twoje życie. Na starcie musisz wiedzieć, że nikt Cię tutaj nie będzie oceniał i niczego nakazywał. Znajdziesz tu podpowiedź jak radzić sobie w życiu, zwłaszcza w trudnych momentach. Jest to alternatywa dla samotności, smutku i strachu. Masz wokół siebie ludzi, którzy poważnie potraktują Twoje przemyślenia. A zatem - może warto zadać sobie kilka ważnych pytań? Tylko na spokojnie. • Czy wiesz kim jesteś? • Czy lubisz siebie? • Jak się czujesz, gdy ktoś Cię poucza? • Co według Ciebie znaczy „kochać”? Tym razem to Ty zadajesz pytania. Komu? Samemu sobie. Ty też na nie odpowiadasz. Pamiętaj! Każda odpowiedź jest poprawna! Dlaczego? Bo jeśli szczerze rozmawiasz z samym sobą, na pewno będzie prawdziwa.

24,90 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 27,8%
oszczędzasz 6,91 zł

81
Fragmenta Philosophica. Wybrane prace Romana Darowskiego SJ wydane z okazji 80-Lecia jego urodzin - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Fragmenta Philosophica. Wybrane prace Romana Darowskiego SJ wydane z o...
Dostępny
2 szt.

Publikacja Fragmenta Philosophica jest księgą jubileuszową z okazji 80. rocznicy urodzin prof. Romana Darowskiego SJ. Zawiera ona wybór nowszych jego artykułów, zamieszczanych w ciągu ostatnich lat w różnych czasopismach i publikacjach zbiorowych. Książka dzieli się na pięć części tematycznych. Poprzedzają je: biografia i bibliografia, charakterystyka jego poglądów oraz refleksje Jubilata na temat: Co bym zmienił w moim życiu, gdyby… Pierwsza część obejmuje artykuły związane z najważniejszą dziedziną zainteresowań Darowskiego, tj. filozofią człowieka, w której rozważa on kilka ważnych aspektów antropologicznych, w szczególności: człowiek a kultura, wartości, jedność psychofizyczna człowieka oraz nader ciekawe spojrzenie na człowieka jako na swoisty "absolut". W drugiej części znajdują się prace będące wkładem do obchodzonego w Polsce przed trzema laty (2012) Roku Księdza Piotra Skargi z okazji przypadającej wtedy 400. rocznicy jego śmierci. W kolejnej części pt. Filozofia w Polsce zamieszczono prace o charakterzesyntetycznym, które się wiążą z badaniami Profesora nad filozofią polską. Zawierają w szczególności uwagi i refleksje na temat historii filozofii w Polsce oraz jej wychowawczej roli, a także opracowanie pt. Wkład Polaków do myśli filozoficznej na świecie oraz jego wersja angielska pt. Polish Contributions to World Philosophy. Czwartą część książki stanowią artykuły dotyczące filozofii jezuitów, głównie w Polsce. W ostatniej, piątej części, zatytułowanej Miscellanea [Rozmaitości] znajdują się teksty należące do różnych dziedzin. Jest tutaj m.in. artykuł o kard. Zenonie Grocholewskim, zwięzłe opracowanie historii Akademii Ignatianum w Krakowie oraz tekst o winnicy w Szczepanowicach.

59,00 zł
29,50 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 29,50 zł

82
Basen stelażowy 366x76cm INTEX 28212 z pompą, niebieski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
1 111,90 zł
1 056,31 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 55,59 zł

83
SuperThings. Balloon Boxer, pojazd z figurkami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
SuperThings. Balloon Boxer, pojazd z figurkami
Magic Box, SuperThings
Dostępny
230 szt.

Kazoom Kids z nowej serii SuperThings przybywają na największych obrotach! Superbohater Balloon Boxer wkracza do walki ze swoim pojazdem, który nie tylko olśniewa detalami w złotym kolorze, ale również jest w stanie przebić się w każdej sytuacji dzięki potężnym pięściom. Czy uda mu się wygrać? Oczywiście, bo nie jest sam! Towarzyszy mu drużyna Air Action Team, która może doczepić się do głównego pojazdu i strzelać dyskami. Dodatkowo dzięki elastycznemu elementowi z tyły pojazdu, mogą skakać z ziemi, by zyskać dodatkową moc. Mega pojazd Balloon Boxer jest gotowy, by przewieźć wszystkich i bronić Kaboom City! To ty zdecydujesz, jak skończy się ta przygoda! Zawartość: – 1 Ballon Boxer, – 2 blasterjets + 2 superdyski, – 1 jetpack, – 1 ekskluzywny Kazoom Kid + 1 akcesorium, – 3 ekskluzywne SuperThingsy.

130,99 zł
117,89 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 13,10 zł

84
Dekoracja Na Tort Kosmos, 4 Elementy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dekoracja Na Tort Kosmos, 4 Elementy
Godan
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.31

8,99 zł
Powiadomienie
85
Dekoracja na tort, podwodny świat (5 elementów) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dekoracja na tort, podwodny świat (5 elementów)
Godan
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.10

Twoje dziecko lubi morskie zwierzątka? Fascynuje się oceanem i lubi oglądać bajki, które dzieją się pod wodą? Złożona z 5 elementów dekoracja tortowa Podwodny Świat to ozdoba, która z pewnością zachwyci Twojego malucha. Znajdź i dobierz pozostałe dekoracje urodzinowe w naszym sklepie i zorganizuj niezapomniane przyjęcie urodzinowe. • wymiary: 4 x 10 cm, 1 x 22 cm • kolor: wielokolorowy • w opakowaniu: 5 elementów • wzór: podmorski świat

8,99 zł
Powiadomienie
86
Balony D11 Unicorn Animals, 6 Szt. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Balony D11 Unicorn Animals, 6 Szt.
BELBAL
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.12

8,99 zł
Powiadomienie
87
Balony D11 Cows 2C2S, 6 Szt. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Balony D11 Cows 2C2S, 6 Szt.
BELBAL
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.18

8,99 zł
Powiadomienie
88
Balony D11 Baby Girl 1C5S, 6 Szt. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Balony D11 Baby Girl 1C5S, 6 Szt.
BELBAL
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.30

8,99 zł
Powiadomienie
89
Maska Anonymous, złota - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Maska Anonymous, złota
Godan, 1 sztuka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.25

Złota maska Vendetta z wytrzymałego plastiku. Mocowanie na gumce z tyłu głowy pozwala dopasować maskę do każdego rozmiaru. Po odpowiednim dopasowaniu rewelacyjnie trzyma się głowy – nie spada nawet podczas biegania, skakania i wykonywania gwałtownych ruchów. Otwory na oczy umożliwiają swobodne patrzenie. Nie utrudnia oddychania. Świetny sposób, aby zachować anonimowość w tłumie! Anonymous to grupa aktywistów, która, aby zachować anonimowość podczas protestów w miejscu publicznym, zakładała na twarze maskę Guya Fawkesa, słynnego brytyjskiego spiskowca, który w 1605 roku przeprowadził nieudany zamach na budynek brytyjskiego parlamentu. Stał się symbolem, który dziś jest bardzo popularny. Maski protestu są nieodłącznym elementów dla popierających jego idee. Identyfikujesz się z grupą Anonymous? Chcesz być incognito i nie zdradzić swojej tożsamości? A może po prostu potrzebujesz oryginalnej maski karnawałowej na imprezę przebieraną? Sięgnij po maskę Anonymous! • Rozmiar: uniwersalny • Szerokość: 18 cm • Wysokość: 20 cm • Kolor: złoty • Materiał: plastik • Mocowanie: na elastycznej gumce

7,99 zł
Powiadomienie
90
Czerwona Ciężarówka Adriatic XXL 77 cm Bączek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czerwona Ciężarówka Adriatic XXL 77 cm Bączek
Bączek, Bączek
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.16

115,90 zł
106,63 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 9,27 zł

91
Schowek
5,20 zł
4,99 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 0,21 zł

92
Basen stelażowy 549x122cm INTEX 26744 12w1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
3 594,90 zł
3 415,16 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 179,74 zł

93
Basen ogrodowy stelażowy 549 x 122 cm 6w1 INTEX 26732 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
3 428,90 zł
3 257,46 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 171,44 zł

94
Basen stelażowy 457x122 cm INTEX Prism Frame 26726 z pompą i akcesoriami, szary - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
2 377,90 zł
2 259,01 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 118,89 zł

95
Balony D11 Bees 1C5S, 6 Szt. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Balony D11 Bees 1C5S, 6 Szt.
BELBAL
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.25

8,99 zł
Powiadomienie
96
Nocnik antypoślizgowy biały, Kubuś Puchatek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nocnik antypoślizgowy biały, Kubuś Puchatek
Keeeper
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.01

Nocnik wykonany z lekkiego plastiku, wygodny, z ulubionym bohaterem bajek – Kubusiem Puchatkiem. Sprawi, że odpieluchowanie będzie przyjemniejsze i łatwiejsze. Wymiary: 37.4 x 27.2 x 23.6 cm

25,60 zł
23,04 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,56 zł

97
Ołówek Blackpeps Pastel HB z gumką (12szt) MAPED - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ołówek Blackpeps Pastel HB z gumką (12szt) MAPED
Maped
Dostępny
7 szt.

Opakowanie zbiorcze 12 sztOłówki Black'Peps Pastel o twardości HB. Wykonane z drewna lipowego. Gumka w kolorze białym. Trójkątny przekrój. Grafit odporny na złamania. Dostępne w 3 kolorach pastelowych: turkusowym, koralowym i fioletowym z nadrukowanymi metalicznymi wzorami. w pudełku miks 3 kolorów.

19,99 zł
98
Dekoracja wisząca, podwodny świat (6 elementów) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dekoracja wisząca, podwodny świat (6 elementów)
Godan
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.29

Twoje dziecko lubi morskie zwierzątka? Fascynuje się oceanem i lubi oglądać bajki, które dzieją się pod wodą? Złożona z 5 elementów dekoracja wiszącaPodwodny Świat to ozdoba, która z pewnością zachwyci Twojego malucha. Znajdź i dobierz pozostałe dekoracje urodzinowe w naszym sklepie i zorganizuj niezapomniane przyjęcie urodzinowe. • Długość: 60 cm • Materiał: papier • Kolor:wielokolorowy • W opakowaniu: 6 szt.

10,99 zł
Powiadomienie
99
Anek Shot Gun pistolet z dźwiękiem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Anek Shot Gun pistolet z dźwiękiem
ANEK, Anek
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.06

29,90 zł
26,31 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,59 zł

100
Ceba Baby wkładka do wózka Lolly Polly Love 33x85 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ceba Baby wkładka do wózka Lolly Polly Love 33x85
Niedostępny
Brak

Dwustronna wkładka do wózka z nowej kolekcji Lolly Polly przeznaczona jest na siedzisko spacerówki. Wkładka wyposażona jest w 9 uniwersalnych otworów na pasy bezpieczeństwa na różnej wysokości, dzięki czemu pasuje do większości wózków spacerowych dostępnych na rynku. Zabezpiecza przed otarciami oraz niekorzystnym wpływem sztucznej tkaniny wózka na skórę dziecka. Wkładka do wózka poprawi komfort podróżowania dzięki miękkiemu wypełnieniu i zmniejszaniu wstrząsów podczas jazdy. Zabezpieczy również poszycie siedzenia przed zabrudzeniami. Sprawdza się znakomicie podczas długich spacerów zarówno w cieplejsze jak i chłodniejsze dni zapewniając przyjemną podróż maluszkowi. Kształt wkładki został zaprojektowany w sposób, który umożliwia jej łatwe i szybkie zamontowanie. Wkładka jest dwustronna - z jednej strony wzorzysta, z drugiej jednokolorowa. Dzięki nowoczesnej technologii zastosowanej na zewnątrz materiału, kolory pod wpływem promieni słonecznych nabierają nasyconych i pięknych barw, zmieniając wygląd całego produktu. To nie magia, to kolorowy świat z Ceba Baby. Wymiary wkładki: długość: ok. 85 cm, szerokość w najszerszym miejscu: ok. 33 cm. Skład: Strona ze wzorem: 95% bawełna, 5% elastan. Strona jednokolorowa 100 poliester. Wypełnienie 100% poliester.

104,10 zł
Powiadomienie
Wróć do góry