hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2021.12.27

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w poniedziałek 27 grudnia 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Pucio. Zabawy gestem i dźwiękiem (Marta Galewska-Kustra, Joanna Kłos), na drugim Zgadnij w minutę. 1051 łamigłówek (Àngels Navarro). Kolejny produkt to Kubuś Puchatek (Alan Alexander Milne, Ernest H. Shepard) oraz Opowiem ci, mamo, co robią samoloty (Artur Nowicki, Marcin Brykczyński).
1
Pucio. Zabawy gestem i dźwiękiem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Pucio. Zabawy gestem i dźwiękiem
Dostępny
1146 szt.

Pucio wprowadza dzieci w świat mowy! Na kartach tej małej książeczki znajdziecie swojego ulubionego bohatera wykonującego czynności, które cieszą każdego malucha, a wszystko to w połączeniu z dźwiękami ważnymi dla początków rozwoju mowy: samogłoskami, prostymi sylabami i onomatopejami. Pucio zaprasza do wspólnej zabawy! Oglądajcie ilustracje i dotykajcie ich, odczytując zapisane na nich dźwięki. Powtarzajcie razem z dzieckiem gesty wykonywane przez Pucia (możecie pomóc maluchowi, kierując jego ręką). Wyraźnie intonujcie i zabarwiajcie emocjonalnie swoje wypowiedzi, bo to zwraca uwagę dziecka i zachęca je do naśladowania. Więcej wyrażeń dźwiękonaśladowczych, które są ważnym elementem rozwoju mowy, znajdziecie w książce Pucio uczy się mówić. Dr n. hum. Marta Galewska-Kustra – mama, logopedka i pedagożka dziecięca, pedagożka twórczości, pisarka. Zajmuje się rozwijaniem kreatywności oraz terapią opóźnionego rozwoju mowy i wad artykulacyjnych u dzieci. Wieloletnia pracowniczka naukowa Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Autorka bestsellerowej serii książek wspierających rozwój mowy dziecka „Uczę się mówić, wymawiać, opowiadać”. Każdą wolną chwilę poświęca na spisywanie nowych przygód, które dyktują jej mucha Fefe i Pucio. Od 2018 roku mama małego Krasnala. Joanna Kłos ukończyła grafikę na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, dyplom obroniła w Pracowni Projektowania Plakatu. Przez kilkanaście lat pracowała jako graficzka, by wreszcie zostawić „pracę na etacie” i zająć się ilustracją. Wspólnie z siostrą prowadzi pracownię lalek Kalikayo. Uwielbia czekoladę z pomarańczą i piesze wyprawy ze swoimi psami.

24,90 zł
15,99 zł

Rabat 35,8%
oszczędzasz 8,91 zł

91 osób kupiło
2
Zgadnij w minutę. 1051 łamigłówek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Zgadnij w minutę. 1051 łamigłówek
Dostępny
169 szt.

Odważ się rozwiązać 1051 zadań… w minutę! Wysil szare komórki, skup się i wytęż pamięć, aby połączyć klucze w pary, odszukać pieczonego kurczaka albo policzyć, co da się kupić za dychę. Czekają cię rozmaite wyzwania – labirynty, porównywanie obrazków i skomplikowane układanki. Uwaga, zaczynamy grę!

36,90 zł
23,99 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 12,91 zł

52 osoby kupiły
3
Kubuś Puchatek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kubuś Puchatek
Dostępny
348 szt.

Wzruszające, pełne liryzmu przygody Krzysia i jego przyjaciół w Stumilowym Lesie. Obdarzone ludzkimi cechami charakteru zwierzątka śmieszą i bawią z jednej strony naiwnością, z drugiej – filozoficznym podejściem do życia. Niezwykłe ilustracje Ernesta H. Sheparda oraz doskonały przekład Ireny Tuwim sprawiają, że od wielu lat książki o Krzysiu, Puchatku, Kłapouchym i Prosiaczku należą do ulubionych lektur dzieci i młodzieży.

29,90 zł
19,99 zł

Rabat 33,1%
oszczędzasz 9,91 zł

40 osób kupiło
4
Opowiem ci, mamo, co robią samoloty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Opowiem ci, mamo, co robią samoloty
Dostępny
51 szt.

Wspaniała książka dla najmłodszych fanów samolotów! Najnowsza pozycja w popularnej serii „Opowiem ci mamo”, narysowanej z humorem przez Artura Nowickiego, tym razem pozwoli się wybrać w podniebną podróż i poznać bogaty świat odrzutowców, myśliwców, helikopterów i innych aeroplanów. Opowiem ci, mamo, co robią samoloty to znakomity prezent dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat. Książka ćwiczy spostrzegawczość, ilustracje wzbogacają rymowane zagadki Marcina Brykczyńskiego, a sztywne kartki pozwolą przetrwać wielokrotne przeglądanie.

35,90 zł
26,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,97 zł

22 osoby kupiły
5
Muminki. Małe trolle i duża powódź - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Muminki. Małe trolle i duża powódź
Dostępny
167 szt.

Życie Muminków i ich przyjaciół z Doliny skupia się wokół domu Mamy i Tatusia Muminka, gdzie każdy może liczyć na pomoc i przyjaźń. Panna Migotka, Paszczak, mała Mi, Włóczykij, Ryjek czy straszna Buka tworzą galerię postaci, które na zawsze pozostaną w pamięci czytelników. Tove Jansson (1914–2001) marzyła, by zostać latarnikiem, a stała się znaną na całym świecie pisarką, malarką, ilustratorką i rysowniczką komiksów. Zadebiutowała jako graficzka prasowa w 1928 roku – miała wtedy niespełna 14 lat. Studiowała malarstwo w Sztokholmie, Helsinkach i Paryżu. Pierwszy raz wzięła udział w wystawie w 1933 roku i wtedy też wydała pierwszą książkę z własnymi ilustracjami. W latach czterdziestych zaczęła pisać i publikować utwory w różnych periodykach. Jesienią 1945 roku wyszła drukiem pierwsza część muminkowej sagi: Małe trolle i duża powódź. Po dwóch kolejnych powieściach: Komecie nad Doliną Muminków (1946) i W Dolinie Muminków (1948) pisarka zyskała ogromną popularność, a jej bohaterowie na stałe zagościli w domach i sercach czytelników.

26,90 zł
18,99 zł

Rabat 29,4%
oszczędzasz 7,91 zł

18 osób kupiło
6
Dziewczynka, która nie potrafiła nienawidzić - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziewczynka, która nie potrafiła nienawidzić
Dostępny
2298 szt.

Nie płakała, gdy tatuowano jej numer. Nie krzyczała, gdy przychodził po nią Mengele Nie poddała się. Lidia ma trzy latka, gdy trafia do Auschwitz. Ukrywa się pod pryczą przed wzrokiem doktora Mengele. Nie zawsze skutecznie. Eksperymenty pamięta do dziś. Po wojnie trafia do nowej rodziny – biologiczną zabrała wojna. Wiele lat później okaże się, że matka jednak żyje – mieszka w dalekiej Rosji i nigdy nie przestała szukać swojej córki. Lidia Maksymowicz była jedną z półtora miliona osób, które przeszły przez Auschwitz. Jedną z siedmiu tysięcy, które doczekały wyzwolenia obozu. Numerem wytatuowanym na ręku. Długo zaklejała go plastrem. Żeby ludzie nie pytali. Żeby nie musiała tłumaczyć. Ale numeru nie usunęła – by dziś opowiadać o piekle, które przeżyła, o utraconym dzieciństwie i najmroczniejszym sprawdzianie z człowieczeństwa. Ponad 70 lat później wyblakły już numer całuje papież Franciszek. 70072. Symbol zwycięstwa nad nienawiścią.

46,99 zł
27,25 zł

Rabat 42,0%
oszczędzasz 19,74 zł

17 osób kupiło
7
Koszmarny Karolek i wstrętne gacie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koszmarny Karolek i wstrętne gacie
Dostępny
1547 szt.

„Cześć! Jestem Karolek i wszyscy mówią, że jestem ko-szmar-ny!” Horror nad horrory! Moja cioteczna prababcia Gertruda wciąż zapomina, że jestem chłopakiem, a nie jakąś słodką Karusią. I… właśnie wysłała mi w prezencie różowe majteczki. To jakiś senny koszmar! Ale przecież musi być sposób, żeby pozbyć się tych wstrętnych gaci. Jakby tego było mało, to moi zrzędliwi rodzice uparli się, żebym codziennie jadł talerz pełen wstrętnej zieleniny. Tfu! Z tony warzyw to Karolek najbardziej lubi frytki w morzu keczupu! Kolekcja arcydożartych żartów i niecnych podstępów, które każde dziecko chciałoby zrobić, ale wystarczy jak o nich poczyta lub ich posłucha. Najbardziej koszmarny bohater literatury dziecięcej powraca! Seria o „Koszmarnym Karolku” bawi od prawie 30 lat, a jego postać i arcydożarte żarty są wciąż aktualne dla kolejnego pokolenia czytelników. Szalony humor, niegrzeczny bohater, krótkie, łatwe w lekturze opowiadania – to jest to, co dzieci (i dorośli też) lubią najbardziej.

34,99 zł
24,49 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,50 zł

13 osób kupiło
8
Detektyw Pierre w labiryncie. Dziwny przypadek Zamku na Niebie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Detektyw Pierre w labiryncie. Dziwny przypadek Zamku na Niebie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.31

Pierre, labiryntowy detektyw, znowu ściga złoczyńców! Pierre i Carmen przybywają do Miasta Kanałów, aby wziąć udział w święcie na cześć Jaja Zamętu. Szybko jednak odkrywają, że spiskowcy z tajemniczej (dez)organizacji znanej jako Ruch Wyzwolenia Labiryntów chcą wykraść bezcenne jajo. A jaki udział mają w tej intrydze Żelazne Maski? Pomóż detektywom, zanim całe miasto pogrąży się w chaosie! Przeczytaj również inne tomy serii o przygodach Pierre’a: Na tropie skradzionego Kamienia Chaosu oraz Na ratunek Labiryntopolis. IC4DESIGN to znany już na całym świecie zespół ilustratorski działający w Hiroszimie, a założony ponad piętnaście lat temu przez Hiro Kamigakiego. Artyści są laureatami wielu prestiżowych nagród, a do ich klientów należą „The New York Times”, Adobe Systems, „Newsweek” i Toyota. Chihiro Maruyama jest copywriterką i szkolną koleżanką Kamigakiego. Interesuje się odkrywaniem zapomnianej Japonii – podróżuje po maleńkich wyspach i najbardziej oddalonych zakątkach swojego kraju.

39,90 zł
29,93 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

12 osób kupiło
9
Opowiem ci, mamo, co robią koty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Opowiem ci, mamo, co robią koty
Dostępny
167 szt.

Życie grubego Gbura jest poukładane i spokojne – toczy się (dosłownie!) od miski do kanapy i z powrotem. Jego ludzie stwierdzają jednak, że Gburowi potrzebny jest ktoś, kto go rozrusza… i tak rodzina powiększa się o przygarniętą ze schroniska rudą kotkę Żabkę. Opowiem ci, mamo, co robią koty to przezabawna historia obrazkowa, a jednocześnie pierwsza kocia encyklopedia dla małego czytelnika, który nie będzie mógł się oderwać od przygód Żabki, Gbura, a także ich licznych przyjaciół. W tej książce czeka was jednak nie tylko czytanie i oglądanie rysunków, lecz także rozwiązywanie zadań i ćwiczenie spostrzegawczości poprzez wyszukiwanie poukrywanych przez autorkę szczegółów. Już wkrótce wy także się przekonacie, że co dwa koty, to nie jeden. Tylko czy Gbur uważa tak samo? „Co robią koty? To dobre pytanie. Wcale nie jestem pewna, czy każdy Polak umie na nie odpowiedzieć. Dlatego moim zdaniem powinien poznawać te niezwykłe zwierzęta, gdy jest jeszcze małym Polakiem. W codziennym życiu, ale i z mądrych, zabawnych, rozwijających wrażliwość książek. Potem nie tylko będzie umiał odpowiedzieć na pytania swoich dzieci, ale przede wszystkim nie przejdzie już obojętnie obok żadnego kota. Miłej lektury!” –Dorota Sumińska

44,90 zł
30,08 zł

Rabat 33,0%
oszczędzasz 14,82 zł

12 osób kupiło
10
Opowiem ci, mamo, co robią pająki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Opowiem ci, mamo, co robią pająki
Dostępny
103 szt.

Kto z nas lubi pająki? Kto przynajmniej się ich nie boi? Dzieci w wieku 2–6 lat, dla których przeznaczona jest ta książka, zwykle chętnie obserwują zwierzęta, także te malutkie. Pająki jednak nieraz budzą i w dzieciach, i w dorosłych, lęk albo agresję. Książka opowiada o pająku Kleofasie, który żegna się z rodzicami i rodzeństwem, by wyruszyć w świat. Historia o pająkach pomoże nam wszystkim, niezależnie od wieku, oswoić się z tymi zwierzętami – jeśli mają imiona i swoich bliskich, trudniej się ich bać, trudniej ich nie lubić. Gdy będziemy razem czytać i oglądać tę książkę, wspólnie rozwiązywać wierszowane zagadki, możemy zachęcać dziecko, by samo zaczęło opowiadać: co wydarzyło się na obrazku, co i dlaczego robią zwierzęta. Takie opowiadanie uruchamia wyobraźnię, ćwiczy zdolność twórczego rozwiązywania problemów i pobudza rozwój mowy. Oprócz historii Kleofasa jest tu jeszcze kilka innych wątków do wykorzystania, np. przygody trzmiela czy żuka gnojowego. Pojawiają się też mrówki, bohaterki pierwszej książki z tej serii. „Bardzo polecam książkę o pająkach – zwłaszcza jeśli dziecko panicznie się ich boi albo ma zwyczaj rozdeptywać wszystko, co jest małe i się rusza. Dzięki tej lekturze, zamiast uciekać albo atakować, może się zastanowi, jak napotkanemu stworzeniu na imię oraz ile ma braci i sióstr”. – dr Alicja Zagrodzka, Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej

44,90 zł
30,53 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 14,37 zł

9 osób kupiło
11
Pamiętniki Tatusia Muminka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pamiętniki Tatusia Muminka
Dostępny
89 szt.

Życie Muminków i ich przyjaciół z Doliny skupia się wokół domu Mamy i Tatusia Muminka, gdzie każdy może liczyć na pomoc i przyjaźń. Panna Migotka, Paszczak, mała Mi, Włóczykij, Ryjek czy straszna Buka tworzą galerię postaci, które na zawsze pozostaną w pamięci czytelników. Tove Jansson (1914–2001) marzyła, by zostać latarnikiem, a stała się znaną na całym świecie pisarką, malarką, ilustratorką i rysowniczką komiksów. Zadebiutowała jako graficzka prasowa w 1928 roku – miała wtedy niespełna 14 lat. Studiowała malarstwo w Sztokholmie, Helsinkach i Paryżu. Pierwszy raz wzięła udział w wystawie w 1933 roku i wtedy też wydała pierwszą książkę z własnymi ilustracjami. W latach czterdziestych zaczęła pisać i publikować utwory w różnych periodykach. Jesienią 1945 roku wyszła drukiem pierwsza część muminkowej sagi: Małe trolle i duża powódź. Po dwóch kolejnych powieściach: Komecie nad Doliną Muminków (1946) i W Dolinie Muminków (1948) pisarka zyskała ogromną popularność, a jej bohaterowie na stałe zagościli w domach i sercach czytelników.

36,90 zł
25,09 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 11,81 zł

8 osób kupiło
12
Anioł z Warszawy. Historia miłości i bohaterstwa Ireny Sendlerowej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Anioł z Warszawy. Historia miłości i bohaterstwa Ireny Sendlerowej
Dostępny
1287 szt.

Ona niosła nadzieję najsłabszym. On dawał jej siłę. Warszawa, 1940 rok. Gdy naziści tworzą getto w okupowanej stolicy, Irena nie zamierza siedzieć z założonymi rękami. W jego murach zamknięto przecież tysiące osób potrzebujących pomocy… Jej pomocy. Dzięki wsparciu przyjaciół dziewczyna wyprowadza żydowskie dziecko na aryjską stronę – najpierw jedno, potem drugie, a później kolejne. Nadaje im nową tożsamość, a prawdziwe nazwiska zapisuje na bibułkach, które potem starannie ukrywa. Wie, jak wiele ryzykuje, ale każdego dnia wraca do getta. Bo za jego murami pozostał ktoś jeszcze, ktoś najbliższy sercu Ireny – Adam, miłość jej życia… Niezwykła historia Ireny Sendlerowej, jednej z największych bohaterek XX wieku, którą wreszcie możemy poznać taką, jaka była: pełną pasji, niezłomną i gotową do poświęceń. Poruszająca opowieść o sile charakteru i uczuciu, które rozkwitło w cieniu wojny. Dzięki swojej odwadze ocaliła tysiące dzieci. Czy uda jej się ocalić także miłość?

44,99 zł
21,60 zł

Rabat 52,0%
oszczędzasz 23,39 zł

8 osób kupiło
13
Niepołomice. Zwycięscy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Niepołomice. Zwycięscy
Dostępny
11 szt.

Edyta Świętek zabiera nas do Polski na przełomie XIX i XX wieku, malując poruszający obraz tamtejszych zwyczajów, przekonań i relacji między ludźmi. Po latach daremnych oczekiwań Weronice i Nikodemowi Zalipiakom rodzi się syn Gabriel. Bernadeta, w obawie, by nie ziściła się klątwa z przeszłości, ponownie podejmuje próbę odnalezienia cudownego źródła na Studzieńcu. Poczynania kobiety narażają na szwank jej małżeństwo, ponieważ Prokop zaczyna podejrzewać, że przed laty Bernadetę połączył romans z Antonim Parnickim. Dodatkową zgryzotą Prokopa jest brak godnego dziedzica ojcowizny. Ostatecznie mężczyzna postanawia, że po jego śmierci majątek przejmie syn Wojciecha, Klemens. Polacy na przełomie XIX i XX wieku nie porzucają rojeń o wyzwoleniu ojczyzny z jarzma niewoli. Szansa na suwerenność pojawia się wraz z wybuchem wojny. Czy podejrzenia Prokopa okażą się słuszne? Czy rodziny Parnickich i Trzosów połączy coś więcej niż wspólne interesy? Jak potoczą się losy młodego gospodarza? Czy w czasie nadciągającej nieubłaganie wojennej zawieruchy znajdzie się czas na miłość?

41,99 zł
26,87 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 15,12 zł

8 osób kupiło
14
Koszmarny Karolek i cuchnąca bomba - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koszmarny Karolek i cuchnąca bomba
Dostępny
134 szt.

Cześć! Jestem Karolek i wszyscy mówią, że jestem ko-szmar-ny! A gdyby tak zmieszać nieżywą rybę ze zgniłymi jajami? I dodać do tego odrobinę starych skarpet? Cuchnąca bomba gotowa! Potrzebny jest mi jeszcze tylko szpieg, który podrzuci ją do Tajnego Klubu podstępnej Wrednej Wandzi, i zwycięstwo jest moje! Jako dowódca Fortu Purpurowej Czaszki nie cofnę się przed niczym! Kolekcja arcydożartych żartów i niecnych podstępów.

34,99 zł
26,94 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 8,05 zł

7 osób kupiło
15
Zaklęty Las - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zaklęty Las
Dostępny
2 szt.

Zaklęty Las to najniezwyklejszy las na świecie. Drzewa szumią tam magiczne zaklęcia, na muchomorach ucztują elfy, ale najbardziej niesamowite jest w nim… Niebosiężne Drzewo. Trójka rodzeństwa, Frannie, Beth i Joe, mimo przestróg postanawia dotrzeć na sam szczyt tego drzewa, gdzie znajduje się przejście do zaczarowanych krain – codziennie do innej. Dlaczego tak męcząca jest Kraina Skiku-Skok? Kogo porwały wstrętne stwory z Krainy Rudych Goblinów? Jak można uciec z Wirującej Krainy, która kręci się jak karuzela? Niebosiężne Drzewo pełne jest nietypowych mieszkańców. Madame Piorę cały czas wylewa na wszystkich brudną wodę z prania. Wróżka Puszka karmi dzieci pysznymi Wybuchowymi Ciasteczkami. A pan Księżyc pozwala im zjechać po ogromnej poduszkowej zjeżdżalni, ale pod warunkiem że wrócą i przyniosą mu… toffi. Frannie, Beth i Joe wiedzą, że muszą dotrzymać obietnicy i wspiąć się ponownie na Niebosiężne Drzewo, choć trochę obawiają się tego, do jakiej krainy trafią tym razem. W serii również Niebosiężne Drzewo i Mieszkańców Niebosiężnego Drzewa. Enid Blyton (1897–1968) to jedna z 50 najpopularniejszych pisarek i pisarzy na świecie. Według UNESCO jest najczęściej tłumaczoną autorką literatury dziecięcej (jej książki zostały przełożone na ponad 40 języków). Napisała około 700 książek, w których niezmiennie od pokoleń zaczytują się dzieci na całym świecie. Sprzedano ponad 500 milionów egzemplarzy jej książek, a w Wielkiej Brytanii co minutę sprzedaje się więcej niż jeden tom.

39,99 zł
30,79 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,20 zł

7 osób kupiło
16
Podbipięta, czyli co się kryje w nazwiskach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podbipięta, czyli co się kryje w nazwiskach
Dostępny
434 szt.

Nosi je każdy z nas. Niektórzy swoje bardzo lubią, inni mają dość wiecznych próśb o przeliterowanie albo powtarzających się pomyłek. Najczęściej jednak nie poświęcamy mu zbyt wiele uwagi. A szkoda! Czy wiesz, że w nazwiskach drzemią historie, które mówią wiele o naszych przodkach? - Kto z nas miał w rodzinie Czecha, a kto piekarza nieudacznika? - Czyj prapradziad był kowalem, a czyj – sołtysem? - Jaki ród zapoczątkował przystojniak? - Kto może podejrzewać swojego przodka o przydeptywanie innym butów? - A kto być może ma przodków o niezwykle wybuchowej naturze? By odczytać te historie, potrzeba trochę wiedzy, bo nazwiska bywają też… zagadkowe, nietypowe lub mylące. Wiedzę tę w Podbipięcie przedstawia dzieciom Michał Rusinek, niestrudzony detektyw językowy, ilustracje zmalowała zaś Joanna Rusinek. Jak można wnioskować po nazwisku, przodek autora i ilustratorki (czyżby wspólny?), pochodził z Rusi (czyli z terenów dzisiejszej Rosji, Ukrainy lub Białorusi). A co brzmi, dźwięczy, bawi, intryguje lub domaga się odkrycia w twoim nazwisku? Chomicz, Sznajder, Rykała i Palimąka już wiedzą! A ty?

44,99 zł
34,64 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 10,35 zł

6 osób kupiło
17
Pstryk. Jak zmieniać, żeby zmienić - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pstryk. Jak zmieniać, żeby zmienić
Dostępny
1024 szt.

Proste reguły, które zmienią twoje życie. Bez względu na to, czy zamierzasz tylko uporządkować biurko czy zmienić świat. Poznaj metodę, dzięki której: • jeden lekarz uratował życie stu tysięcy pacjentów, • grupa nierozgarniętych pierwszaków stała się klasą bystrych uczniów, • nawet noworoczne postanowienia są możliwe do zrealizowania. A teraz i ty możesz odmienić swoje życie. Niezależnie od tego, czy jesteś szefem, menedżerem lub rodzicem, czy chcesz zmienić samego siebie – nie wahaj się, to łatwe! Pstryk i już. Bracia Chip i Dan Heath to profesorowie, konsultanci, trenerzy i autorzy bestsellerowych książek (m.in. Przyczepnych historii), które przetłumaczono na blisko 30 języków. Doradzali takim firmom jak Microsoft, Google czy Nike. A teraz doradzają nam, jak z powodzeniem dokonywać zmian w naszym domu, w pracy i w życiu. Pstryk odniósł wielki sukces, bo działa!

54,99 zł
42,34 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 12,65 zł

6 osób kupiło
18
Dziewczyna z Paryża - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziewczyna z Paryża
Dostępny
1032 szt.

Czy miłość i piękno przetrwają czas okupacji? Paryż, rok 1939. Miasto Świateł ogarnia mrok. Dla Sandrine Paquet wojna zmieniła wszystko. Jej mąż zaginął na froncie, a szczęśliwe, pełne blasku życie stało się jedynie mglistym wspomnieniem. Tymczasem z polecenia nazistów Sandrine kataloguje dzieła sztuki kradzione żydowskim rodzinom, w tajemnicy przekazując informacje na ich temat francuskiemu ruchowi oporu. Pewnego dnia otrzymuje skrzynkę zawierającą suknię Chanel z zagadkową wiadomością… Lila de Laurent, krawcowa dotychczas pracująca w domu mody Chanel, z dnia na dzień traci pracę - firma zamyka się w chwili, gdy do Paryża wkraczają Niemcy. Szykowne bale, praca u słynnej projektantki, uczucie do René Touliarda zastępują wojenna rzeczywistość, codzienna walka o przetrwanie i świadomość, że dawny ukochany kolaboruje z wrogiem. Wkrótce pod pretekstem szycia kreacji dla żon i kochanek niemieckich żołnierzy krawcowa zbiera informacje, które mogą zaważyć na losach Francji. Czy Sandrine i Christian się odnajdą? Czy Lila przeżyje? Czy odkryje, co ukrywa René? Czy dawni kochankowie odzyskają utraconą miłość?

44,99 zł
34,64 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 10,35 zł

6 osób kupiło
19
Pan Patyk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pan Patyk
Dostępny
59 szt.

Pan Patyk żyje sobie spokojnie wraz z ukochaną żoną oraz trójką uroczych patycząt. Lecz do czasu, do czasu, gdyż pewnego ranka wychodzi z dziupli rodowej, żeby rozruszać trochę gałązki, i zostaje… porwany! A zły los nie patyczkuje się z nieszczęsnym ojcem rodziny, wręcz przeciwnie. Kiedy pierwszy porywacz porzuca swoją zdobycz, natychmiast pojawia się następny! Czy zapłakane patyczki spędzą tę Gwiazdkę bez taty? Czy stęskniona Pani Patykowa ujrzy jeszcze swojego małżonka? Cóż, powiemy tylko tyle: autorka Gruffalo jak zwykle was zaskoczy!

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

5 osób kupiło
20
Drużyna pani Miłki, czyli o szacunku, odwadze i innych wartościach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Drużyna pani Miłki, czyli o szacunku, odwadze i innych wartościach
Dostępny
39 szt.

W przedszkolu jak zwykle zamieszanie. Dzieciaki świetnie się bawią, tylko pani Miłka się martwi, czy zdąży przed porodem porozmawiać z przedszkolakami o uczciwości, szacunku, odwadze, współczuciu... Rodzicom bardzo na tym zależy. Pani dyrektor także. Ubiegłoroczne zajęcia o uczuciach okazały się wielkim sukcesem. Na szczęście pani Miłka wpada na genialny pomysł – stworzenie drużyny piłkarskiej! Zawody sportowe to przecież doskonały pretekst do poznania świata wartości. Szybko jednak okazuje się, że nie będzie to takie proste – wszyscy chcą grać w ataku, nikt na obronie, a o staniu na bramce nawet nie ma co mówić…

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

5 osób kupiło
21
Z muchą świat zwiedzamy i opowiadamy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Z muchą świat zwiedzamy i opowiadamy
Dostępny
96 szt.

Pamiętacie rezolutną Fefe, która pomagała maluchom ćwiczyć buzię i język, wspierając rozwój ich mowy? Pokochało ją wiele dzieci, a wszystko za sprawą książki Z muchą na luzie ćwiczymy buzie. Teraz czas na kolejne zabawy z tą słynną bohaterką! Tym razem spotykamy Fefe na nieplanowanych wakacjach. Przygody, które przeżywa podczas podróży, są świetną okazją do rozwijania u dzieci umiejętności opowiadania i ćwiczenia wyobraźni. Czytając wraz z dzieckiem jej wakacyjny dziennik, nie raz się zdziwicie: „Co też ta mucha wymyśliła? Wszystko pokręciła i znów wpakowała się w tarapaty!”. Waszym zadaniem będzie wspólnie opisywać przygody muszki i… wymyślać wiele nowych, bo ta książka to nie zwykła pomoc w nauce opowiadania, tylko pełna humoru historia, która rozśmieszy Was do łez i zachęci do kreatywności. Dr n. hum. Marta Galewska-Kustra – mama, logopedka i pedagożka dziecięca, pedagożka twórczości, pisarka. Zajmuje się rozwijaniem kreatywności oraz terapią opóźnionego rozwoju mowy i wad artykulacyjnych u dzieci. Wieloletnia pracowniczka naukowa Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Autorka bestsellerowej serii książek wspierających rozwój mowy dziecka „Uczę się mówić, wymawiać, opowiadać”. Każdą wolną chwilę poświęca na spisywanie nowych przygód, które dyktują jej mucha Fefe i Pucio. Od 2018 roku mama małego Krasnala. Joanna Kłos ukończyła grafikę na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, dyplom obroniła w Pracowni Projektowania Plakatu. Przez kilkanaście lat pracowała jako graficzka, by wreszcie zostawić „pracę na etacie” i zająć się ilustracją. Wspólnie z siostrą prowadzi pracownię lalek Kalikayo. Uwielbia czekoladę z pomarańczą i piesze wyprawy ze swoimi psami.

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

4 osoby kupiły
22
Na Kremlu wiecznie zima. Rosja za drugich rządów Putina - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Na Kremlu wiecznie zima. Rosja za drugich rządów Putina
Dostępny
1091 szt.

Putin rządzi Rosją już ponad 21 lat. Nic nie zapowiada, by to się miało szybko zmienić. Potężne wojsko, wszechobecna propaganda i wszechwładne siły bezpieczeństwa. Ograniczanie wolności demokratycznych i obywatelskich, dobrze znany w krajach komunistycznych kult jednostki. Cyberprzestępstwa, zabójstwa polityczne i zbrojne ataki. Świat patrzy na współczesną Rosję z mieszaniną strachu, respektu i podziwu. Rosja ma wielkie pieniądze i silną armię. Rosja to Władimir Putin. Niewiele można mu zrobić i trzeba się z nim liczyć. Jak Polskę widzą z Kremla? Czego jeszcze nie wiemy o rządach Putina? Co sami Rosjanie myślą na temat własnego kraju? Robert Service, jeden z najwybitniejszych historyków specjalizujących się w dziejach Rosji i ZSRS, autor biografii Lenina, Stalina i Trockiego, w swojej najnowszej książce opisuje kulisy rządów człowieka, który nagiął do swej woli naród i dużą część świata. Rządzi Rosją niepodzielnie od ponad dwóch dekad i nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.

59,99 zł
46,19 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 13,80 zł

3 osoby kupiły
23
Koszmarny Karolek i napad na bank - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koszmarny Karolek i napad na bank
Dostępny
193 szt.

„Cześć! Jestem Karolek i wszyscy pytają: dlaczego jesteś ko-szmar-ny, Karolku?!” Doskonale wydaję pieniądze, ale fatalnie idzie mi ich zdobywanie. To okropnie niesprawiedliwe! Mam genialny plan, jak stać się obrzydliwie bogatym: szykuję prawdziwy napad na bank i skarb piratów. Tylko Wredna Wandzia jak zwykle chce mi pokrzyżować plany. Miarka się przebrała i Kapitalny Karol zaraz zrobi porządek z tą przebrzydłą jędzą. Żegnaj, kwaśna mino! A jak to nie pomoże, to wydam własną gazetę „Gorący grom”: skandale, szkolne plotki, sensacje. Każdy zapłaci za te bulwersujące sekrety! Kolekcja arcydożartych żartów i niecnych podstępów, które każde dziecko chciałoby zrobić, ale wystarczy, jak o nich poczyta lub ich posłucha. Najbardziej koszmarny bohater literatury dziecięcej powraca! Seria o „Koszmarnym Karolku” bawi od prawie 30 lat, a jego postać i arcydożarte żarty są wciąż aktualne dla kolejnego pokolenia czytelników. Szalony humor, niegrzeczny bohater, krótkie, łatwe w lekturze opowiadania – to jest to, co dzieci (i dorośli też) lubią najbardziej.

34,99 zł
26,94 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 8,05 zł

3 osoby kupiły
24
Ostatni świadek. Historie strażników hitlerowskich skarbów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ostatni świadek. Historie strażników hitlerowskich skarbów
Dostępny
670 szt.

Zima 1945 – II wojna światowa ma się ku końcowi. Polacy, którzy przybywają na Dolny Śląsk, natrafiają na poniemieckie „skarby”. W domowych skrytkach i depozytach znajdują dzieła sztuki, odkrywają porcelanę i biżuterię zamurowane w ścianach domów. Joanna Lamparska wchodzi do hermetycznego świata poszukiwaczy. W archiwach odnajduje dramatyczne historie zbrodni dokonanych dla złota, śledzi mafię handlującą dokumentami oficerów SS, rozmawia z dziećmi „strażników skarbów”. Razem z czytelnikami eksploruje podziemne obiekty i pałace, w których ukryte zostały dzieła sztuki. Pokazuje, że po zakończeniu II wojny światowej walka wcale nie ustała. Rozpoczyna się wyścig z czasem w „polskiej gorączce skarbów”. Choć trudno w to uwierzyć, wszystkie historie opisane w tej książce wydarzyły się naprawdę.

46,99 zł
36,18 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 10,81 zł

3 osoby kupiły
25
Moc szacunku. Jak wzmacniać innych i samemu stawać się silniejszym - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moc szacunku. Jak wzmacniać innych i samemu stawać się silniejszym
Dostępny
577 szt.

Zatroszcz się o siebie, korzystając z mocy szacunku Dziś, gdy żyjemy w świecie emocjonalnego chłodu, coraz bardziej naznaczonym egocentryzmem, tęsknimy za życzliwym zainteresowaniem ze strony innych ludzi. Potrzebujemy miłości i pochwały. Potrzebujemy pozytywnego wzmocnienia, by móc budować silne poczucie własnej wartości, rozpoznawać swoje emocje oraz pokonywać kryzysy i wychodzić z trudnych sytuacji. Pragniemy szacunku i bardziej niż kiedykolwiek wcześniej tęsknimy za jego ożywczą siłą. Odkryj, jak działa szacunek, i zacznij: • przychylnie traktować innych, nawet jeśli bardzo się różnicie • strzec poczucia własnej wartości • wykorzystywać pozytywny odzew ze strony ludzi - to wzmocni twoją pewność siebie i charyzmę Gdy zaczniesz obdarzać szacunkiem innych, jego moc będzie rezonować w tobie!

44,99 zł
34,64 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 10,35 zł

3 osoby kupiły
26
Ekipa do naprawy świata. Jak dziesięć milionów gatunków staje na głowie, by uratować ci tyłek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ekipa do naprawy świata. Jak dziesięć milionów gatunków staje na głowi...
Dostępny
1187 szt.

Natura wie najlepiej, jak naprawić wszystko, co zepsuliśmy! Jesteśmy jednym z dziesięciu milionów gatunków. Wcale nie najbardziej potrzebnym naszej planecie, choć zdecydowanie najbardziej pewnym siebie. Tymczasem to one – zwinne, cwane i często anonimowe stworzenia – ratują nam tyłek każdego dnia. Niektóre żyją głęboko w ziemi, w pniu drzewa, na dnie oceanu, i nigdy, przenigdy ich nie spotkamy. Ale to dzięki nim możemy czytać tę książkę. Czy wiesz, że: • jeden malutki małż potrafi w ciągu dobry oczyścić 50 litrów wody; • za co drugi oddech możesz podziękować planktonowi produkującemu tlen; • prawie połowę leków ratujących życie zawdzięczamy roślinom, grzybom i zwierzętom! Anne Sverdrup-Thygeson jest profesorem na Norweskim Uniwersytecie Nauk Przyrodniczych. Kocha swoją pracę, ponieważ świat przyrody nieustannie ją ciekawi i zadziwia. Na prostych i wymownych przykładach pokazuje, że natura nas wspiera, leczy i ratuje każdego dnia. „Pewnego ciepłego sierpniowego dnia 1962 roku jeden z botaników znalazł się pod pokręconym, mierzącym 8 metrów cisem pacyficznym. Jako że drzewo było 1645. rośliną, z której pobrał próbkę, nadał mu prostą i elegancką nazwę B-1645. Próbki wysłano do analizy. W korze B-1645 znaleziono paklitaksel, substancję, która powoduje, że komórki rakowe przestają się dzielić. Do dziś środek ten należy do najbardziej ekonomicznych leków przeciwrakowych, jakie kiedykolwiek produkowano. A wszystko zaczęło się od kawałka kory”. (fragment książki) „Pewnie nawet o tym nie wiesz, ale jeśli kiedykolwiek dostałeś zastrzyk, możesz podziękować morskiemu stworzeniu o błękitnej krwi i wyglądzie średniej wielkości patelni za to, że zawartość strzykawki była czysta i pozbawiona niebezpiecznych toksyn bakteryjnych. Ukłoń się skrzypłoczom, odległym morskim krewniakom pająków. W ciągu ostatnich 25 lat uratowały wiele ludzkich istnień, ponieważ ich krew pozwala wykryć bakterie znajdujące się tam, gdzie ich nie chcemy”. (fragment książki)

49,99 zł
38,49 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 11,50 zł

2 osoby kupiły
27
Portugalski w tłumaczeniach. Gramatyka 3 + kod MP3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Portugalski w tłumaczeniach. Gramatyka 3 + kod MP3
Dostępny
88 szt.

Chcesz opanować gramatykę języka portugalskiego na najwyższym poziomie zaawansowania? Nie masz pewności, jak zrozumieć nietypowe konstrukcje używane przez Portugalczyków w mowie potocznej? A może pragniesz osiągnąć mistrzostwo w dobieraniu form gramatycznych i słownictwa do określonej sytuacji, tak aby mówić naturalnie i poprawnie - zarówno podczas pogawędki z przyjaciółmi, jak i oficjalnej wymiany zdań? Jeśli tak, niniejsza książka to idealny wybór dla Ciebie! Stanowi ona trzecią część serii "Portugalski w tłumaczeniach. Gramatyka", opartej na metodzie tłumaczenia zdań. Podręcznik ten jest przeznaczony dla wszystkich, którzy chcą posługiwać się językiem portugalskim na poziomie zaawansowanym (C1-C2). Dzięki tej książce:   z łatwością opanujesz nawet najbardziej zawiłe aspekty gramatyki języka portugalskiego, śledząc wskazówki w języku polskim,  poszerzysz zasób słownictwa, analizując praktyczne i obrazowe przykłady ułożone według zagadnień gramatycznych,  utrwalisz wiedzę oraz poćwiczysz wymowę, korzystając z uzupełniających materiałów audio dostępnych w internecie,  zmobilizujesz się do regularnej nauki, w czym pomoże Ci jasny i logiczny układ kursu.Seria Przemysława Dębowiaka jest wymarzoną propozycją dla uczniów, samouków oraz wszystkich pragnących udoskonalić znajomość języka portugalskiego. Podręcznik może stanowić uzupełnienie tradycyjnych kursów językowych, nauki w szkole lub na uniwersytecie. Uczniowi pomoże przygotować się do sprawdzianów i egzaminów, nauczycielowi - ułatwi zaplanowanie i opracowanie materiałów na zajęcia. Jego przejrzysta struktura zachęci do rzetelnej, skutecznej i - co równie ważne - przyjemnej nauki. W trzeciej części serii "Portugalski w tłumaczeniach. Gramatyka" szczegółowo omówiono takie zagadnienia jak:   zastosowanie trybu łączącego we wszystkich czasach gramatycznych języka portugalskiego,  użycie bezokolicznika odmiennego dokonanego, gerú,ndio prostego i złożonego oraz imiesłowu czasu przeszłego,  konstruowanie zdań warunkowych,  dobór odpowiednich wyrażeń emfatycznych oraz organizujących wypowiedź,  użycie popularnych zwrotów frazeologicznych.

42,90 zł
32,18 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,72 zł

2 osoby kupiły
28
Nie jest za późno - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nie jest za późno
Dostępny
51 szt.

Taka miłość nie zdarza się dwa razy Po raz pierwszy rozmawialiśmy w Nowy Rok. Właściwie tamtego styczniowego dnia zaczęła się nasza historia, choć oczywiście dla mnie to był ciąg dalszy. Bo widzieliśmy się już wcześniej. Już wtedy wiedziałam. Teraz tu wracam. Wiem, że nikt na mnie nie czeka, a jednak czuję tremę. Serce wali mi jak oszalałe, jakby pewne, że jesteś blisko. Minęło kilka lat, a ja wciąż nie zdołałam się od Ciebie uwolnić. Może to już czas, Bruno? Czy kiedykolwiek wybaczysz mi to, co Ci zrobiłam? Ona – dziewczyna z bogatego domu, zawsze w grupie koleżanek, ciesząca się życiem. On – musi walczyć o siebie i bliskich. Po raz pierwszy spotkali się w liceum, kiedy wszystko było jeszcze możliwe. Nigdy wcześniej nie byli szczęśliwsi. I nigdy później… Agnieszka Olejnik – polonistka i anglistka, mama trzech synów. Odkąd zamieszkała w domu na skraju lasu, pod wielkimi dębami, codziennie budzi się z uczuciem spokoju w duszy i zwyczajnego szczęścia. Święcie wierzy, że to dzięki bliskości drzew.

42,99 zł
33,10 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,89 zł

2 osoby kupiły
29
Charmed Life.The Best Of The Divine Comedy (eedycja deluxe), 3 CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Charmed Life.The Best Of The Divine Comedy (eedycja deluxe), 3 CD
Dostępny
7 szt.

Lista utworów: CD 1 1. Charmed Life 2. National Express 3. Norman And Norma 4. Something For The Weekend 5. Songs Of Love 6. The Best Mistakes 7. At The Indie Disco 8. Bad Ambassador 9. A Lady Of A Certain Age 10. Becoming More Like Alfie 11. Come Home Billy Bird 12. Have You Ever Been In Love CD 2 1. Our Mutual Friend 2. Generation Sex 3. How Can You Leave Me On My Own 4. Perfect Lovesong 5. Your Daddy's Car 6. You'll Never Work In This Town Again 7. Absent Friends 8. Everybody Knows (Except You) 9. The Certainty Of Chance 10. Sunrise 11. To The Rescue 12. Tonight We Fly CD 3 1. I'll Take What I Can Get 2. Don't Make Me Go Outside 3. Who Do You Think You Are 4. The Adventurous Type 5. When When When 6. Home For The Holidays 7. Te Amo España 8. Perfect Lovesong 2021 9. Simple Pleasures 10. Those Pesky Kids

65,90 zł
1 osoba kupiła
30
Szczęściarze - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szczęściarze
Dostępny
151 szt.

Gdy nie wiesz, gdzie szukać pomocy. Gdy wydaje ci się, że na świecie nie ma już światła. Gdy wszyscy wokół nie widzą rozwiązania… okazuje się, że jest w Tobie siła, która umożliwia pozornie niemożliwe. Nastoletnia Edyta ma wrażenie, że nie ma dla niej miejsca na świecie. Wyobcowana, z silną depresją, po ciężkim wypadku ma mroczne myśli. A jednak, z biegiem czasu, odnajduje sens i swoje miejsce w życiu. Znajduje przyjaciół, odkrywa, że rodzina jest siłą, choć nie zawsze oczywistą. I że ludzka wola, metodyczne dążenie do celu potrafią pokonać największe przeszkody. A szczęście – tak ulotne, czasami pozornie nieosiągalne – okazuje się znajdować na wyciągnięcie ręki. Bo szczęście jest w nas, bez względu na okoliczności. Agnieszka Lis po doskonale przyjętych Pozorach oraz Guzikach, kolejny raz udowadnia, że po mistrzowsku potrafi zaglądać do wnętrza ludzkiej duszy.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

1 osoba kupiła
31
Drezno 1945. Ogień i mrok - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Drezno 1945. Ogień i mrok
Dostępny
840 szt.

13 lutego 1945 roku alianci zachodni dokonali jednego z najtragiczniejszych nalotów w historii – nalotu na Drezno. Zabytkowe miasto, przedwojenna siedziba artystów, perła architektury, zostało kompletnie zniszczone. 796 maszyn zrzuciło na Drezno 2680 ton bomb burzących i zapalających. Dokonano zniszczeń porównywalnych do tych powstałych w wyniku wybuchu bomby atomowej zrzuconej na Hiroszimę. W pożarach i eksplozjach zginęło 35 tysięcy osób, dziesiątki tysięcy odniosły poważne obrażenia. Ściana ognia przez wiele godzin paliła ludzi żywcem. Czy tej masakry dało się uniknąć? Dlaczego pod koniec wojny, gdy klęska Trzeciej Rzeszy była przesądzona, alianckie dowództwo zdecydowało się na taki krok? Gdzie przebiega granica między wojenną koniecznością a terrorem? I wreszcie: czy możemy w tym przypadku mówić o ludobójstwie? Sinclair McKay pokazuje przebieg tej akcji i losy miasta. Oddaje głos naocznym świadkom, którym udało się przetrwać nalot: młodym chłopcom, lekarzowi operującemu w trakcie bombardowania, lotnikom, którzy przeprowadzili atak. Dociera też do amerykańskich jeńców, wśród których znajdował się Kurt Vonnegut, późniejszy autor głośnego manifestu antywojennego Rzeźnia numer pięć. To dzięki ich relacjom oraz wspomnieniom dziesiątek innych osób dostajemy niesamowity obraz wydarzeń, który zostaje w pamięci każdego czytelnika. „Dzięki tej książce ludzkie tragedie ujrzały światło dzienne”. – Financial Times

59,99 zł
46,19 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 13,80 zł

1 osoba kupiła
32
Holler If You Hear Me, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Holler If You Hear Me, CD
Altered Five Blues Band, Mystic Production
Dostępny
9 szt.

Lista utworów: 1. Holler if you hear me 2. Guilty of a good time 3. If you go away (she might come back) 4. Holding on with one hand 5. Full moon, half crazy 6. Where's my money? 7. All suit, no soul 8. I got all i need 9. Clear conscience, bad memory 10. In the name of no good 11. Leave before i let you down 12. Fifteen minutes of blame 13. Big shout out

68,90 zł
63,39 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,51 zł

1 osoba kupiła
33
House Of Cards LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
House Of Cards LP, Winyl
Saga, Edel
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.01

1.God Knows 2.The Runaway 3.Always There 4.Ashes to Ashes (Chapter 11) 5.Once in a Lifetime 6.Only Human 7.That's How We Like It 8.Watching the Clock 9.We'll Meet Again 10.Money Talks 11.House of Cards CENA Z OSTATNICH 30 dni: 87zł PLN

77,90 zł
70,11 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,79 zł

1 osoba kupiła
34
Każdy dzień jest cudem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Każdy dzień jest cudem
Dostępny
770 szt.

Nasza Kasieńka to taka śmieszna jest, ta nasza perełka, żywe srebro, ona nas tak zawsze potrafi rozbawić, zawsze ukoi nasze bóle. Przebojowa i utalentowana, ale też wrażliwa i prostolinijna Kaszubka, pieszczotliwie nazywana przez rodzinę Kasieńką (naprawdę ma na imię Katarzyna!), świetnie odnalazła się w filmowym i teatralnym świecie. Silny instynkt przetrwania i zachłanność na życie uczyniły z Joanny Kurowskiej jedną z najciekawszych absolwentek łódzkiej filmówki, cenioną aktorkę, twórczynię ról, które kochają miliony widzów. Nieliczni znają prawdziwą Joannę – kobietę skrywająca się pod błazeńską maską, kobietę, której życie nie szczędziło traum i która zawsze podnosi się i idzie naprzód jak taran. Czy kiedykolwiek się zatrzymuje? Czy ma odwagę zajrzeć w głąb siebie? W szczerej rozmowie z Kamilą Drecką aktorka opowiada o tym, jak bez żadnego wsparcia wydarła od życia tak wiele. O wieloletniej terapii, trudnych relacjach z ludźmi, osobistych tragediach, a w końcu o radości i zachwycie nad cudem każdego dnia.

59,99 zł
46,19 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 13,80 zł

1 osoba kupiła
35
Herbie Hancock & Friends, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Herbie Hancock & Friends, CD
HANCOCK, HERBIE, Mystic Production
Dostępny
8 szt.

CD 1 1.Out of this world 2.Curro's 3.It's a beautiful evening 4.Mr. lucky theme 5.Bird house 6.Day dreams CD 2 1.Watermelon man 2.Three bags full 3.Empty pockets 4.The maze 5.Driftin' 6.Alone and i 7.You're my everything 8.Prophet jennings 9.Hub-tones 10.Lament for booker 11.For spee's sake CD 3 1.Hush 2.I'm a fool to want you 3.Jorgie's 4.Shangri-la 5.6 m's 6.Requiem 7.Pentecostal feeling 8.Night flower 9.Nai nai 10.French spice 11.Free form CD 4 1.Nothing but the truth 2.Three-fourth blues 3.Just waiting" 4.R. b. q 5.Green dolphin street 6.Minor on top 7.African lady 8.Hi-fly 9.You stepped out of a dream 10.Filid 11.It's you or no one 12.Jodie's cha-cha 13.Deeds, not words 14.Larry-larue 15.Conversation CD 5 1.Freedom march 2.Sunday mornin' 3.Exodus 4.God bless the child 5.Come sunrise 6.So what 7.The quota 8.Lowland lullaby 9.Thinking of you 10.Bells and horns 11.Down shift 12.When sunny gets blue 13.Funny time CD 6 1.Someday my prince will come 2.Old folks 3.Pfrancing 4.Drad-dog 5.Teo 6.I thought about you 7.Candy 8.Since i fell for you 9.C.t.a 10.All the way 11.Who do you love i hope 12.Personality CD 7 1.I was doing all right 2.You've changed 3.For regulars only 4.Society red 5.It's you or no one 6.The last time i saw paris 7.Just in time 8.Toot, toot, tootsie, goodbye 9.What is there to say? 10.Dearly beloved 11.Ev'ry time we say goodbye 12.Cutie 13.It could happen to you 14.Mangoes CD 8 1.Black orpheus 2.Devil's island 3.Moon of manakoora 4.Dead end 5.Wayning moments 6.Powder keg 7.All or nothing at all 8.Callaway went that-a-way 9.A long drink of the blues [take 1] false start 10.A long drink of the blues [take 2] 11.Embraceable you 12.I cover the waterfront 13.These foolish things (remind me of you) CD 9 1.Roll call 2.My groove your move 3.Take your pick 4.A baptist beat 5.The more i see you 6.The breakdown 7.Out there 8.Serene 9.The baron 10.Eclipse 11.17 west 12.Sketch of melba 13.Feathers CD 10 1.Us 2.It could happen to you 3.Let's face the music and dance 4.No two people 5.Lover man 6.San francisco beat 7.'tis (theme) 8.You're my thrill 9.The long two/four 10.Hastings street bounce 11.Yourna

75,90 zł
69,83 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,07 zł

1 osoba kupiła
36
Zachwyć się! Naucz się medytować od wielkich filozofów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zachwyć się! Naucz się medytować od wielkich filozofów
Dostępny
1322 szt.

Radość i spokój na co dzień. Pełne lekkości, radosne i medytacyjne życie jest możliwe! Praktykowali je Marek Aureliusz, Budda, Epikur czy Laozi, na długo przed tym, zanim pojawiły się kursy mindfulness. W chaosie codziennego życia łatwo poddać się toksycznym myślom i zdarzeniom, które nas wypalają, przygnębiają i wpędzają w choroby. A w szkole nie uczono nas, jak dbać o myśli i uwagę. Dzięki tej książce dowiesz się, co odkryli i jak medytowali wielcy filozofowie. Najpierw nauczysz się zamieniać mętlik w głowie w uważne bycie tu i teraz. Potem przestaniesz tak łatwo ulegać nudzie i rozdrażnieniu. Aż w końcu odkryjesz, że każdego dnia zachwycasz się czymś, czego wcześniej nawet nie dostrzegałeś. Posłuchaj filozofów i przebudź się do życia w zachwycie i zdziwieniu. Marcin Fabjański, filozof i popularyzator medytacji, założyciel szkoły filozoficznej we Włoszech, autor bestsellerów takich jak Uwolnij się! czy Stoicyzm uliczny, w swojej najnowszej książce proponuje nam nowatorskie podejście do medytacji. Czerpiąc z mądrości filozofów i ze swojego wieloletniego doświadczenia, wzbogacił tekst o dziesięć praktycznych ćwiczeń medytacyjnych.

44,99 zł
34,64 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 10,35 zł

1 osoba kupiła
37
Nas nie złamią. Jak Polacy uciekali z Auschwitz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nas nie złamią. Jak Polacy uciekali z Auschwitz
Dostępny
419 szt.

Mówiono im, że z Auschwitz można wyjść tylko przez komin. Nie uwierzyli. Niezłomni z obozu śmierci nie zawahali się postawić niemieckim katom. I poznali cenę wolności. Jeśli trafisz do obozu… Poczujesz paraliżujący strach. Zachowasz się jak zwierzę. Popadniesz w apatię i umrzesz albo podejmiesz próbę obrony własnego człowieczeństwa. Przy odrobinie szczęścia twoi oprawcy nie zabiją cię przy pierwszej okazji. Jeśli będziesz bezwzględny, przetrwasz, ale nie zachowasz godności. Jeśli uciekniesz, zginą twoi towarzysze i bliscy. A jeżeli uda ci się ocalić życie i wyrwać z obozu, czy staniesz znowu do walki z okupantem? Zaryzykujesz? W piekle na ziemi nie ma dobrych wyborów. Ale musisz wybrać…

46,99 zł
36,18 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 10,81 zł

1 osoba kupiła
38
Torebka prezentowa dla dzieci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torebka prezentowa dla dzieci
M&Z
Dostępny
8 szt.

Torebka upominkowa to niezbędne dopełnienie każdego prezentu. Wesoła grafika przedstawiająca pieska spodoba się dzieciom.

4,40 zł
3,99 zł

Rabat 9,3%
oszczędzasz 0,41 zł

1 osoba kupiła
39
Startujemy z rozwojem mowy w autyzmie! Przewodnik dla rodziców, którzy chcą pomóc dziecku zamienić dźwięki i słowa w proste rozmowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Startujemy z rozwojem mowy w autyzmie! Przewodnik dla rodziców, którzy...
Dostępny
44 szt.

Jeśli chcesz pomóc dziecku z autyzmem komunikować się werbalnie, to książka dla Ciebie! Startujemy z rozwojem mowy w autyzmie! – nowy poradnik Kate Wilde, autorki Logistyki autyzmu – zawiera proste wskazówki, jak pobudzić rozwój języka, stawiając na współpracę z dzieckiem i opierając się na jego wrodzonej inteligencji. W książce opisano też techniki, które sprawdzą się w pracy z dorosłymi osobami ze spektrum autyzmu. Przewodnik powstał z myślą o rodzicach, krewnych, terapeutach, nauczycielach i opiekunach dzieci lub osób dorosłych, które nie porozumiewają się werbalnie albo robią to w niewielkim stopniu – za pomocą artykułowanych dźwięków, pojedynczych słów lub krótkich fraz. Autorka podpowiada, jak skutecznie reagować na przejawy echolalii i powtarzalne pytania, aby wesprzeć dziecko, zbudować z nim więź, dostarczyć mu wiele radości, a wreszcie – pomóc rozwinąć drzemiące w nim zdolności językowe.

59,50 zł
47,01 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 12,49 zł

1 osoba kupiła
40
Made In Timeland, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Made In Timeland, LP
Dostępny
20 szt.

Lista utworów: 1. Timeland 2. Smoke & Mirrors

106,90 zł
41
Flex-Able 36th Anniversary LP BLACK, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Flex-Able 36th Anniversary LP BLACK, Winyl
VAI, STEVE, Mystic Production
Dostępny
6 szt.

1. Little Green Men 2. Viv Woman 3. Lovers Are Crazy 4. Salamanders In The Sun 5. The Boy/Girl Song 6. The Attitude Song 7. Call It Sleep 8. Junkie 9. Bill's Private Parts 10. Next Stop Earth 11. There's Something Dead In Here

222,90 zł
205,07 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 17,83 zł

42
Hall Of The Mountain King, LP, złoty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hall Of The Mountain King, LP, złoty
Savatage, Edel
Dostępny
20 szt.

Lista utworów: 1. 24 Hrs. Ago 2. Beyond The Doors Of The Dark 3. Legions 4. Strange Wings 5. Prelude To Madness 6. Hall Of The Mountain King 7. The Price You Pay 8. White Witch 9. Last Dawn 10. Devestation 11. This Is Where You Should Be 12. Hall Of The Mountain King (Live 1987)

146,90 zł
132,21 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 14,69 zł

43
Charmed Life. The Best Of The Divine Comedy, 2 CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Charmed Life. The Best Of The Divine Comedy, 2 CD
Dostępny
20 szt.

Lista utworów: CD 1 1. Charmed Life 2. National Express 3. Norman And Norma 4. Something For The Weekend 5. Songs Of Love 6. The Best Mistakes 7. At The Indie Disco 8. Bad Ambassador 9. A Lady Of A Certain Age 10. Becoming More Like Alfie 11. Come Home Billy Bird 12. Have You Ever Been In Love CD 2 1. Our Mutual Friend 2. Generation Sex 3. How Can You Leave Me On My Own 4. Perfect Lovesong 5. Your Daddy's Car 6. You'll Never Work In This Town Again 7. Absent Friends 8. Everybody Knows (Except You) 9. The Certainty Of Chance 10. Sunrise 11. To The Rescue 12. Tonight We Fly

53,90 zł
44
All The Bright Coins, LP , kolorowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
All The Bright Coins, LP , kolorowy
Dostępny
7 szt.

Lista utworów: Strona A 1. Year Around The Sun 2. Moonlight Promises 3. The Worlds Fair 4. Puppet 5. 90s 6. No Tomorrows Strona B 1. All The Kings Of The Earth 2. Prisoner 3. Radio Silence 4. Bare Trees 5. After The Rain

106,90 zł
45
Przemytnik - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Przemytnik
Dostępny
17 szt.

Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia człowieka zajmującego się przemytem heroiny. Początek lat 90. – Polska przechodzi z szarości PRL do rzeczywistości, w której nic nie jest niemożliwe, i nic – przynajmniej pozornie - nie jest zabronione. „Na mieście” pojawiają się wielkie zorganizowane grupy przestępcze, do Warszawy przyjeżdżają gangsterzy ze Wschodu Europy i z Azji. Młody chłopak trafia do międzynarodowej grupy przestępczej. Swoje zadania traktuje jako przygodę i realizację młodzieńczych marzeń o podróżach. Zafascynowany kinem, wierzy, że uda mu się doświadczyć tego, co bywa udziałem jedynie bohaterów filmowych. Gdy w końcu zostanie zatrzymany, będzie musiał słono zapłacić za swoje przygody… Artur Górski – autor bestsellerowej serii „Masa o polskiej mafii” (ponad półtora miliona sprzedanych egzemplarzy). Od lat zajmuje się tematyką zorganizowanej przestępczości na świecie, a także książek o działalności rosyjskiej mafii w naszym kraju (Ruska Mafia, Ruscy Narcos) oraz serialu audio „Dorwać Gangstera”. Niektóre z opisanych w książce wydarzeń były osobistym doświadczeniem Górskiego.

42,90 zł
21,45 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 21,45 zł

46
Power hour. Godzina mocy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Power hour. Godzina mocy
Dostępny
1214 szt.

Marzysz, by przebiec maraton, nauczyć się hiszpańskiego, napisać książkę? Od dawna próbujesz wygospodarować czas na dążenie do swoich celów i realizowanie pasji? Trudno jest ci się zmobilizować do działania? W tym poradniku znajdziesz konkretne rady, jak zorganizować swój dzień, by wstać godzinę wcześniej, a dodatkowy czas przeznaczyć na osiąganie własnych celów. Myślisz, że to niemożliwe? Jesteś tzw. nocnym markiem? Wcale nie! Adrienne Herbert, autorka podcastu „Power hour i mówczyni” TEDx, udowodniła tysiącom swoich słuchaczy, że to nie tylko możliwe, ale i bardzo proste. Dzięki tej książce poznasz konkretne techniki odzyskiwania kontroli nad swoim czasem, nastawiania się na rozwój i wypracowywania silnych nawyków pozytywnie zmieniających twoje życie. Wygospodaruj godzinę dziennie, gdy świat jeszcze śpi i nie walczy o twoją uwagę. Te dodatkowe sześćdziesiąt minut na zawsze odmieni twoje życie. Z Power hour zmienisz nastawienie do życia i to, co dotychczas wydawało się nierealne, stanie się możliwe do osiągnięcia.

46,99 zł
36,18 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 10,81 zł

47
Cyfrowa mowa ciała. Jak skutecznie komunikować się w cyfrowym świecie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cyfrowa mowa ciała. Jak skutecznie komunikować się w cyfrowym świecie
Dostępny
1386 szt.

Pierwsza książka na temat komunikacji i budowania zespołu, w której autorka mierzy się z problemami, obnażonymi przez pandemię i pracę zdalną. Bestseller „The Wall Street Journal” Erica Dhawan – autorytet w zakresie komunikacji i pracy zespołowej w realiach XXI wieku – przedstawia zasady skutecznej komunikacji w cyfrowym świecie. Opierając się na najnowszych badaniach, napisała wypełniony praktycznymi radami przewodnik niezbędny w świecie pracy zdalnej i hybrydowej. Dzięki niemu zrozumiesz, czym jest nowa empatia, dowiesz się, jak uniknąć nieporozumień i frustracji, a przede wszystkim poznasz cztery zasady cyfrowej mowy ciała. · Dlaczego powinniśmy na nowo nauczyć się stawiać kropki i wykrzykniki? · Jak powinien wyglądać skuteczny e-mail? · Czemu krótkie wiadomości potrafią być tak bardzo stresujące? · Kiedy napisać e-mail, a kiedy sięgnąć po telefon? · Jak wykorzystać moc emotikonów? Kiedy spotykamy się z kimś twarzą w twarz, nawet 80% informacji przekazujemy za pomocą mowy ciała. W świecie cyfrowej komunikacji jesteśmy jej pozbawieni. Ta książka podpowie ci, czym skutecznie zastąpić kontakt wzrokowy, kiwnięcie głową lub zwykły uśmiech. „Komunikaty niewerbalne są niezbędne do wzajemnego zrozumienia. W czasach gdy tak wiele rozmów odbywa się on-line oraz masowego przejścia na zdalne nauczanie i pracę, potrzebujemy tej książki bardziej niż kiedykolwiek”. – Sheryl Sandberg, COO Facebooka

59,99 zł
46,19 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 13,80 zł

48
Mateusz i zapomniany skarb - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mateusz i zapomniany skarb
Dostępny
147 szt.

Przygoda kryje się na każdym kroku, a wakacyjny czas sprzyja rozwiązywaniu zagadek! Matewka kończy drugą klasę. Z niecierpliwością i ekscytacją czeka na wakacje. Jak co roku wyjeżdża wraz z siostrą na Kaszuby. Tym razem wyruszą wspólnie na poszukiwanie skarbu. Czy skarb okaże się wartościowy, czy jednak wręcz przeciwnie? Czy warto zawsze wierzyć w prawdomówność dorosłych? Dlaczego ciotka Franka mówiła czule do ryżu? Niesamowite przygody, niespodziewane zwroty akcji i bohaterowie, którzy sprawią, że nawet dorośli znów zapragną być dziećmi!

36,90 zł
26,57 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,33 zł

49
Marymonckie młyny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Marymonckie młyny
Dostępny
35 szt.

Najnowsza powieść Adama Podlewskiego – autora m.in. Zakonu św. Brutusa i Dnia Sznura. 3 listopada 1771 ostatni król Polski, Stanisław August Poniatowski zostaje porwany. Wraca na dwór już dzień później, zupełne odmieniony. Co stało się owej listopadowej nocy, gdy władca zagubił się wraz z porywaczami w podwarszawskich lasach? Co łączy go z wodzem zamachowców, Janem Kuźmą? Co razem widzieli i dlaczego konfederata wypuścił króla, a ten nie dopuścił do zabicia swojego porywacza? Jaki sekret nie da spokoju władcy aż do dnia śmierci?

41,90 zł
20,95 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 20,95 zł

50
Marathon, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Marathon, CD
Saga, Edel
Dostępny
9 szt.

1.Marathon 2.How Are You? 3.Breathing Lessons 4.Hands Up 5.Streets of Gold (Chapter 14) 6.The Blind Side of Your Heart 7.Return to Forever 8.Too Deep 9.You Know I Know (Chapter 12) 10.Rise and Shine 11.Worlds Apart (Chapter 16) CENA Z OSTATNICH 30 dni: 51zł PLN

40,90 zł
36,81 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,09 zł

51
Detours Live LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Detours Live LP, Winyl
Saga, Edel
Dostępny
8 szt.

1.In the Hall of the Mountain King William (Live) 2.How Long (Live) 3.The Perfectionist (Live) 4.Careful Where You Step (Live) 5.Ice Nice (Live) 6.Don't Be Late (Live) 7.Interview (Live) 8.Wind Him Up (Live) 9.Welcome to the Zoo (Live) 10.Take a Chance (Live) 11.William's Walkabout (Live) 12.The Cross (Live) 13.Scratching the Surface (Live) 14.On the Loose (Live) 15.The Security of Illusion (Live) 16.I Walk with You (Live) 17.Time's Up (Live) 18.Heaven Can Wait (Live) 19.The Flyer (Live) 20.You're Not Alone (Live) 21.Framed (Live) 22.Humble Stance (Live)

40,90 zł
36,81 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,09 zł

52
Detours Live, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Detours Live, CD
Saga, Edel
Dostępny
16 szt.

1.In The Hall Of The Mountain King William 2.How Long 3.The Perfectionist 4.Careful Where You Step 5.Ice Nice 6.Don't Be Late 7.Interview 8.Wind Him Up 9.Welcome To The Zoo 10.Take A Chance 11.William's Walkabout 12.The Cross 1.Scratching The Surface 2.On The Loose 3.The Security Of Illusion 4.I Walk With You 5.Time's Up 6.Heaven Can Wait 7.The Flyer 8.You're Not Alone 9.Framed 10.Humble Stance

146,90 zł
132,21 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 14,69 zł

53
Marathon LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Marathon LP, Winyl
Saga, Edel
Dostępny
11 szt.

1.Marathon 2.How Are You? 3.Breathing Lessons 4.Hands Up 5.Streets of Gold (Chapter 14) 6.The Blind Side of Your Heart 7.Return to Forever 8.Too Deep 9.You Know I Know (Chapter 12) 10.Rise and Shine 11.Worlds Apart (Chapter 16) CENA Z OSTATNICH 30 dni: 109zł PLN

106,90 zł
96,21 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,69 zł

54
Long Beach 1971 LP CRYSTAL CLEAR, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Long Beach 1971 LP CRYSTAL CLEAR, Winyl
Dostępny
20 szt.

1.Speed King 2.Strange Kind Of Women 3.Child In Time 4.Mandrake Root

134,90 zł
121,41 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 13,49 zł

55
Washington Square Serenade LP COLORED, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
97,90 zł
Powiadomienie
56
Zola OST LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zola OST LP, Winyl
LEVI, MICA, Invada Records
Dostępny
7 szt.

106,90 zł
98,35 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,55 zł

57
Stockholm 1970 LP ORANGE, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stockholm 1970 LP ORANGE, Winyl
Dostępny
20 szt.

LP 1 1.Speed king 2.Into the fire 3.Child in time LP 2 1.Wring that neck 2.Mandrake root LP 3 1.Black night 2.Wring that neck (Live in Paris 1970) 3.I paint it, black 4.Mandrake root (Live in Paris 1970)

157,90 zł
142,11 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 15,79 zł

58
Townes LP COLORED, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Townes LP COLORED, Winyl
EARLE, STEVE, New West / Pias
Niedostępny
Brak

106,90 zł
Powiadomienie
59
Gas Lit - 3 Part Remix LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gas Lit - 3 Part Remix LP, Winyl
Divide and Dissolve, Invada Records
Dostępny
5 szt.

1.Far From Ideal (Chelsea Wolfe Remix) 2.Mental Gymnastics (Moor Mother Remix) 3.Denial (BEARCAT Remix)

75,90 zł
69,83 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,07 zł

60
House Of Cards, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
House Of Cards, CD
Saga, Edel
Dostępny
12 szt.

1.God Knows 2.The Runaway 3.Always There 4.Ashes to Ashes (Chapter 11) 5.Once in a Lifetime 6.Only Human 7.That's How We Like It 8.Watching the Clock 9.We'll Meet Again 10.Money Talks 11.House of Cards CENA Z OSTATNICH 30 dni: 51zł PLN

40,90 zł
36,81 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,09 zł

61
Navigating By The Stars, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Navigating By The Stars, CD
Dostępny
20 szt.

1 Twilight Home 2 Blue Ship 3 Ocean Rising 4 Sentry 5 Tales of the Road 6 Navigating By the Stars 7 Sun On Water 8 Ghost Train 9 Green 10 Home 11 Changing of the Light 12 Apocalypse Dreams 13 Sooner Or Later 14 Wreck of the Essex CENA Z OSTATNICH 30 dni: 51zł PLN

53,90 zł
48,51 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,39 zł

62
Paris 1975 LP PURPLE, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Paris 1975 LP PURPLE, Winyl
Dostępny
20 szt.

A1.Burn A2.Stormbringer A3.The Gypsy A4.Lady Double Dealer B1.Mistreated B2.Smoke On The Water C1.You Fool No One D1.Space Truckin' E1.Going Down E2.Highway Star F1.1975 Interview With Coverdale, Hughes & Paice

157,90 zł
142,11 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 15,79 zł

63
Waiting For The Day LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Waiting For The Day LP, Winyl
KATY J PEARSON, Heavenly / Pias
Dostępny
7 szt.

A1.Tonight A2.Talk A3.Fix Me Up B1.Take Back The Radio B2.Wicked Way B3.Something Real B4.Waiting For The Day

106,90 zł
64
Hey Merry Christmas, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hey Merry Christmas, CD
The MAVERICKS, Mystic Production
Dostępny
7 szt.

1.Christmas Time Is (Coming 'Round Again) 2.Santa Does 3.I Have Wanted You (For Christmas) 4.Christmas For Me (Is You) 5.Santa Wants To Take You For A Ride 6.It's Christmas Without You 7.Christmas (Baby Please Come Home) 8.Hey! Merry Christmas! 9.One More Christmas 10.Happy Holiday

82,90 zł
76,27 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,63 zł

65
Love Death Immortality, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Love Death Immortality, CD
The GLITCH MOB, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.08

1.Mind of a Beast 2.Our Demons (feat. Aja Volkman) 3.Skullclub 4.Becoming Harmonious (feat. Metal Mother) 5.Can't Kill Us 6.I Need My Memory Back (feat. Aja Volkman) 7.Skytoucher 8.Fly By Night Only (feat. Yaarrohs) 9.Carry the Sun 10.Beauty of the Unhidden Heart (feat. Sister Crayon)

65,90 zł
60,63 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,27 zł

66
Lucky Ones, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lucky Ones, CD
Luttrell, Mystic Production
Dostępny
6 szt.

1.Intro 2.What Do You Feel? 3.Lucky Ones 4.Universal Theory 5.My Friend The Sun 6.Synergy 2000 7.Find Me 8.Albanian Summer 9.Dipper 10.Some Other Time 11.No Pressure

59,90 zł
55,11 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,79 zł

67
Alliance, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Alliance, CD
Thor, Mystic Production
Dostępny
13 szt.

1.We Need Musclerock de Thor 2.Niflhel (Realm of the Dead) de Thor 3.The Ultimate Alliance de Thor & Ross The Boss 4.Ode to Odin de Thor 5.We Will Fight Forever de Thor 6.Because We're Strong de Thor 7.Rock Around the World de Thor & Danko Jones 8.Queen of the Spiders de Thor 9.Power Hungry de Thor 10.Bounty Hunter de Thor 11.Battlements de Thor 12.Thor vs. The Juggernaut (War of the Gods) de Thor 13.Generation Now de Thor 14.After the Laughter de Thor 15.Good Stuff de Thor 16.Congregate de Thor 17.We Will Fight Forever (Reprise) de Thor

62,90 zł
57,87 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,03 zł

68
Grey Heavens, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
53,90 zł
51,21 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,69 zł

69
Laugh Tracks LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Laugh Tracks LP, Winyl
Loose Knocked, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.05

1.Oblivions Peak 2.Deadringer 3.The Rain 4.Blood Will Have Blood 5.Counting Worms 6.My Heroes 7.Billy No Mates 8.Last Words 9.No Thanks 10.A Fetish 11.Laugh Tracks

73,90 zł
67,99 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,91 zł

70
You Yeah You LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
You Yeah You LP, Winyl
BURT, TRE, Mystic Production
Dostępny
5 szt.

1.I Cannot Care 2.By the Jasmine 3.Carnival Mirror 4.Funny Story (Song for Eva) [Explicit] 5.Ransom Blues 6.Me Oh My 7.Bout Now 8.Sammi's Song 9.Sweet Misery 10.Dixie Red 11.Solo 12.Tell Mary

97,90 zł
90,07 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 7,83 zł

71
Gloire Eternelle, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gloire Eternelle, CD
FIRST FRAGMENT, Mystic Production
Dostępny
9 szt.

73,90 zł
67,99 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,91 zł

72
Lost In The Cedar Wood LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lost In The Cedar Wood LP, Winyl
FLYNN, JOHNNY, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.19

1.Ten Degrees of Strange 2.The World to Come 3.Gods and Monsters 4.Bonedigger 5.I Can't Swim There 6.Nether 7.Flood in the Desert 8.Tree Rings 9.Enkidu Walked 10.Home and Dry 11.Ferryman

127,90 zł
117,67 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 10,23 zł

73
Penance, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Penance, CD
Bound In Fear, Mystic Production
Dostępny
10 szt.

1.(De) Scendance [Explicit] 2.Penance [Explicit] 3.Scar of Man [Explicit] 4.Beyond the Mire [Explicit] 5.I Still Dream of the End [Explicit] 6.Adrenaline [Explicit] 7.Cutthroat [Explicit] 8.Sadist [Explicit] 9.Nu11 [Explicit] 10.Polarity

68,90 zł
63,39 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,51 zł

74
Lost In The Cedar Wood, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lost In The Cedar Wood, CD
FLYNN, JOHNNY, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.17

1.Ten Degrees of Strange 2.The World to Come 3.Gods and Monsters 4.Bonedigger 5.I Can't Swim There 6.Nether 7.Flood in the Desert 8.Tree Rings 9.Enkidu Walked 10.Home and Dry 11.Ferryman

65,90 zł
60,63 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,27 zł

75
Rock N Roll Soundtracks, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rock N Roll Soundtracks, CD
V/A, Mystic Production
Dostępny
6 szt.

1.Bill Haley And His Comets - See You Later Alligator 2.Bill Haley And His Comets - Rock-A-Beatin' Boogie 3.Bill Haley And His Comets - First Verse Only, Off-Screen - A.B.C. Boogie 4.Bill Haley And His Comets - Razzle Dazzle 5.Freddie Bell And The Bellboys - Teach You To Rock 6.The Platters - Only You 7.Bill Haley And His Comets - R-O-C-K 8.Bill Haley And His Comets - First Verse And Chorus Only - Happy Baby 9.Bill Haley And His Comets - Chorus Only - Mambo Rock 10.Freddie Bell And The Bellboys - Giddy Up A Ding Dong 11.The Platters - The Great Pretender 12.Bill Haley And His Comets - Rudy's Rock 13.Bill Haley & His Comets - Don't Knock The Rock 14.Alan Dale - I Cry More 15.Alan Dale - You're Just Right 16.Bill Haley & His Comets - Hot Dog Buddy Buddy 17.Bill Haley & His Comets - Goofin' Around 18.Bill Haley & His Comets - Hook, Line And Sinker 19.Dave Appell & The Applejacks - Applejack 20.Alan Dale - Your Love Is My Love 21.Bill Haley & His Comets - Calling All Comets 22.The Treniers - Out Of The Bushes 23.Bill Haley & His Comets - Rip It Up 24.The Treniers - Rocking On Sunday Night 25.Alan Dale - Gonna Run 26.Little Richard - Long Tall Sally 27.Little Richard - Tutti Frutti 28.Dave Appell & The Applejacks - Country Dance 29.Alan Dale - Don't Knock The Rock 30.The Cell Block Seven - Hot Rock 31.Don Coates & The Bon Aires) - Stop The World 32.The Five Stars - Molly Molly 33.The Five Stars - Your Love Is All I Need 34.Preacher Smith & The Dragons - Eat Your Heart Out 35.Rosco Gordon & The Red Tops - Chicken In The Rough 36.Rosco Gordon & The Red Tops - Bob It 37.Johnny Carroll & The Hot Rocks - Crazy Crazy Lovin' 38.Johnny Carroll & The Hot Rocks - Wild Wild Women 39.The Belew Twins - Lonesome 40.The Belew Twins - Love Me Baby 41.The Cell Block Seven - The Saint Song 42.Preacher Smith & The Dragons - Roogie Doogie 43.Don Coates & The Bon Aires - Love Never Forgets 44.Johnny Carroll & The Hot Rocks - Rockin' Maybelle 45.The Five Stars - Hey Juanita 46.Johnny Carroll & The Hot Rocks - Sugar Baby 47.Fats Domino - The Big Beat 48.The Dell-Vikings - Come Go With Me 49.Gogi Grant - Lazy Love 50.Fats Domino - I'm Walkin' 51.The Diamonds - Little Darlin' 52.The Del Vikings - Can't Wait 53.Gogi Grant - Call Me 54.Fats Domino - When My Dreamboat Comes Home 55.George Shearing Quintet - As I Love You 56.Gene Vincent & His Blue Caps - Dance In The Street 57.Gene Vincent & His Blue Caps - Baby Blue 58.Gene Vincent & His Blue Caps - Lovely Loretta 59.Gene Vincent & His Blue Caps - Dance To The Bop 60.John Ashley (Eddie Cochran On Guitar) - Annie Laurie 61.John Ashley (Eddie Cochran On Guitar) - Hit And Run Lover 62.Little Richard - The Girl Can't Help It 63.Nino Tempo - Tempo's Tempo 64.Johnny Olenn - My Idea Of Love 65.Johnny Olenn - I Ain't Gonna Cry No More 66.Little Richard - Ready Teddy 67.Eddie Fontaine - Cool It Baby 68.The Three Cuckles - We're Gonna Rock Tonight 69.Julie London - Cry Me A River 70.Gene Vincent - Be-Bop-A-Lula 71.Eddie Cochran - Twenty Flight Rock 72.Ray Anthony Orchestra - Voc.: Fats Murdoch - Rock Around The Rockpile 73.The Treniers - Rockin' Is Our Bizness 74.Fats Domino - Blue Monday 75.The Platters - You'll Never Know 76.Eileen Wilson - Ev'rytime 77.Ray Anthony - Big Band Boogie 78.Little Richard - She's Got It 79.The Three Cuckles - Cinnamon Sinner 80.Abbey Lincoln - Spread The Word 81.Ray Anthony Orchestra - The Girl Can't Help It 82.Chuck Berry - Oh Baby Doll 83.Little Richard - Lucille 84.Lavern Baker - Humpty Dumpty Heart 85.Ferlin Husky - This Moment Of Love 86.Teddy Randazzo - Next Stop Paradise 87.Tommy Steele & The Steelmen - Elevator Rock 88.Tommy Steele & The Steelmen - Doomsday Rock 89.Tommy Steele & The Steelmen - Teenage Party 90.Tommy Steele & The Steelmen - Water Water 91.Tommy Steele & The Steelmen - Cannibal Pot 92.Tommy Steele & The Steelmen - Two Eyes 93.Tommy Steele & The Steelmen - Build Up 94.Tommy Steele & The Steelmen - Time To Kill 95.Tommy Steele & The Steelmen - You Gotta Go 96.Tommy Steele & The Steelmen - Take Me Back 97.Count Basie & His Orchestra - Jamboree! 98.Andy Martin - Record Hop Tonight 99.Connie Francis - For Children Of All Ages 100.Carl Perkins - Glad All Over 101.Connie Francis & Paul Carr - Who Are We To Say 102.Frankie Avalon & Rocco & His Saints - Teacher's Pet 103.Connie Francis - Siempre 104.Charlie Gracie - Cool Baby 105.Jodie Sands - Sayonara 106.Jerry Lee Lewis - Great Balls Of Fire 107.Ron Coby - Toreador 108.Lewis Lymon & The Teenchords - Your Last Chance 109.Paul Carr - If Not For You 110.Slim Whitman - Unchain My Heart 111.The Four Coins - A Broken Promise 112.Count Basie & His Orchestra - One O'clock Jump 113.Joe Williams - I Don't Like You No More 114.Martha Lou Harp - Crazy To Care 115.Jimmy Bowen - Cross Over 116.Buddy Knox - Hula Love 117.Fats Domino - Wait And See 118.Connie Francis & Paul Carr - Twenty-Four Hours A Day 119.Connie Carroll - Rock And Roll Is The Latest Fad 120.The Harptones - High Flyin' Baby 121.Pearl Woods & The Wanderers - I Can't Wait 122.The Hurricanes - You May Not Know 123.Reese La Rue - Don't Be That Way 124.Linda Hopkins - Baby Please Come Home Fast 125.The Wanderers - My First, Last And Only Girl 126.The Miller Sisters - Everybody's Having A Ball 127.Jimmy Clanton - My Love Is Strong 128.Jimmy Clanton & Sandy Stewart - One Again 129.Jimmy Clanton - Angel Face 130.Jackie Wilson - You Better Know It 131.Chuck Berry - Go, Johnny Go (Aka Johnny B. Goode) 132.The Cadillacs - Jay Walker 133.The Flamingos - Jump Children 134.Sandy Stewart - Heavenly Father 135.Chuck Berry - Memphis Tennessee 136.Jimmy Clanton - Ship On A Stormy Sea 137.Eddie Cochran - Teenage Heaven 138.Sandy Stewart - Playmates 139.Ritchie Valens - Ooh My Head 140.Harvey - Don't Be Afraid To Love Me 141.Chuck Berry - Little Queenie 142.The Cadillacs - Please Mr. Johnson 143.Jo Ann Campbell - Mama Can I Go Out 144.Jimmy Clanton - It Takes A Long, Long Time 145.Jimmy Clanton - Now The Day Is Over 146.Danny & The Juniors - At The Hop 147.The Royal Teens - Short Shorts 148.Della Reese - Lonelyville 149.Roy Hamilton - Here Comes Love 150.Julius Larosa - Two Perfect Strangers 151.The Tyrones - Blast Off 152.Wink Martindale - All Love Broke Loose 153.Paul Anka - I'm Still Waiting Here For You 154.Fats Domino - I'm In Love Again 155.Fats Domino - Honey Chile 156.Fats Domino - Ain't That A Shame 157.Big Joe Turner - Feelin' Happy 158.Big Joe Turner - Lipstick, Powder And Paint 159.Lavern Baker - Tra La La 160.The Bowties - Ever Since I Can Remember 161.Chuck Berry - Maybellene 162.Jimmy Cavallo & The Houserockers - The Big Beat 163.Chuck Berry - Thirty Days 164.The Flamingos - The Vow 165.Chuck Berry - You Can't Catch Me 166.The Moonglows - Over And Over Again 167.Chuck Berry - Roll Over Beethoven 168.The Flamingos - I'll Be Home 169.The Moonglows - See Saw 170.The Flamingos - A Kiss From Your Lips 171.Alan Freed's Rock & Roll Band - Right Now, Right Now 172.The Moonglows - Sincerely 173.The Three Chuckles - Thanks To You 174.The Flamingos - Would I Be Crying 175.Frankie Lymon & The Teenagers - Baby, Baby 176.Johnny Burnette R&r Trio - Lonesome Train 177.The Moonglows - I Knew It From The Start 178.Connie Francis - I Never Had A Sweetheart 179.Connie Francis - Little Blue Wren 180.Jimmy Cavallo & The Houserockers - Rock, Rock, Rock 181.The Three Chuckles - The Things Your Heart Needs 182.Ivy Schulman & The Bowties - Rock Pretty Baby 183.Alan Freed's Rock & Roll Band - Rock 'n' Roll Boogie 184.The Three Chuckles - Won't You Give Me A Chance 185.Frankie Lymon & The Teenagers - I'm Not A Juvenile Delinquent 186.Alan Copeland - Rock, Pretty Baby 187.Henry Mancini & His Orchestra - Dark Blue 188.Henry Mancini & His Orchestra - Free And Easy 189.Jimmy Daley - What's It Gonna Be 190.Jimmy Daley & The Ding-A-Lings - Rockin' The Boogie 191.Jimmy Daley - Rockabye Lullaby Blues 192.Jimmy Daley & The Ding-A-Lings - Teen Age Bop 193.Jimmy Daley & The Ding-A-Lings - The Most 194.Hal Dickinson & Jimmy Daley - Can I Steal A Little Love 195.Jimmy Daley & The Ding-A-Lings - Juke Box Rock 196.Jimmy Daley & The Ding-A-Lings - The Saints Rock `n Roll 197.Jimmy Daley & Rod Mck - Picnic By The Sea 198.Jimmy Daley & The Ding-A-Lings - Young Love 199.Rod Mckuen - Happy Is A Boy Named Me 200.Jimmy Daley & The Ding-A-Lings - Hot Rod 201.Jimmy Daley & The Ding-A-Lings - Big Band Rock And Roll 202.Chubby Checker - Twistin' U. S. A. 203.Chubby Checker - Dance The Mess Around 204.Jimmy Clanton - Teenage Millionaire 205.Jimmy Clanton - Possibility 206.Bill Black's Combo - Smokie Part 2 207.Bill Black's Combo - Yogi 208.Dion - The Kissin' Game 209.Dion - Somebody Nobody Wants 210.Jack Larson - Back To School Blues 211.Vicki Spencer - Hello Mr. Dream 212.Jimmy Clanton - Greenlight 213.Jimmy Clanton - Happy Times 214.Chubby Checker - Let's Twist Again 215.Chubby Checker - The Jet 216.Jackie Wilson - The Way I Am 217.Jackie Wilson - Lonely Life 218.Marv Johnson - Show Me 219.Marv Johnson - Oh Mary 220.Elvis Presley - Mean Woman Blues 221.Elvis Presley - (Let Me Be Your) Teddy Bear 222.Elvis Presley - Loving You 223.Elvis Presley - Got A Lot O' Livin' To Do 224.Elvis Presley - Lonesome Cowboy 225.Elvis Presley - Hot Dog 226.Elvis Presley - Party 227.Elvis Presley - Blueberry Hill 228.Elvis Presley - True Love 229.Elvis Presley - Don't Leave Me Now 230.Elvis Presley - Have I Told You Lately That I Love You 231.Elvis Presley - I Need You So 232.Elvis Presley - King Creole 233.Elvis Presley - As Long As I Have You 234.Elvis Presley - Hard Headed Woman 235.Elvis Presley - Trouble 236.Elvis Presley - Dixieland Rock 237.Elvis Presley - Don't Ask Me Why 238.Elvis Presley - Lover Doll 239.Elvis Presley - Crawfish 240.Elvis Presley - Young Dreams 241.Elvis Presley - Steadfast, Loyal And True 242.Elvis Presley - New Orleans 243.Elvis Presley - Jailhouse Rock 244.Elvis Presley - Young And Beautiful 245.Elvis Presley - I Want To Be Free 246.Elvis Presley - Baby I Don't Care 247.Elvis Presley - Love Me Tender 248.Elvis Presley - Let Me 249.Elvis Presley - Poor Boy 250.Elvis Presley - We're Gonna Move 251.Cliff Richard & The Drifters (Shadows) - Living Doll 252.Cliff Richard & The Drifters (Shadows) - No Turning Back 253.Cliff Richard & The Drifters (Shadows) - Mad About You 254.The Drifters (Shadows) - Chinchilla 255.Cliff Richard & The Shadows - Love 256.Cliff Richard & The Shadows - A Voice In The Wilderness 257.Cliff Richard & The Shadows - The Shrine On The Second Floor 258.The Shadows - Bongo Blues 259.A.B.S. Orchestra & Mike Sammes Singers - Friday Night 260.Cliff Richard & The Shadows - Got A Funny Feeling 261.The Shadows - Peace Pipe 262.Cliff Richard & Grazina Frame & A.B.S. Orchestra - Nothing's Impossible 263.Cliff Richard & The Shadows - The Young Ones 264.Cliff Richard & A.B.S. Orchestra & Mike Sammes Singers - All For One 265.Cliff Richard & The Shadows - Lessons In Love 266.Grazina Frame & A.B.S. Orchestra - No One For Me But Nicky 267.Cliff Richard & A.B.S. Orchestra & Mike Sammes Singers - Medley: What D'you Know, We've Got A Show & Vaudeville - Have A Smile For Everyone You Meet 268.Cliff Richard & Norrie Paramor & His Orchestra - When The Girl In Your Arms 269.A.B.S. Orchestra & Mike Sammes Singers - Mambo/Just Dance/Mood Mambo 270.The Shadows - The Savage 271.Cliff Richard & The Shadows - We Say Yeah 272.Joey Dee & The Starliters - Hey, Let's Twist 273.Joey Dee - Roly Poly 274.Kay Armen - I Wanna Twist 275.Joey Dee & The Starliters - Peppermint Twist 276.Teddy Randazzo - Mother Goose Twist 277.Joey Dee - Joey's Blues 278.Jo Ann Campbell - Let Me Do My Twist 279.Joey Dee & The Starliters - Shout 280.Clay Cole - Twist Around The Clock 281.Dion - The Wanderer 282.Dion - Runaround Sue 283.Chubby Checker - Blueberry Hill 284.Chubby Checker - Your Lips And Mine 285.Chubby Checker - Twist Along 286.Vicky Spencer - He's So Sweet 287.Dion - The Majestic 288.The Marcels - Blue Moon 289.The Marcels - Merry Twist-Mas 290.Vicky Spencer - Too Many Boyfriends 291.King Curtis & The Noble Knights - Soul Twist 292.Johnny Winter - Voodoo Twist 293.immy Clanton - Twist On Little Girl 294.The Dovells - Bristol Twistin' Annie 295.Ace Cannon & Bill Black's Combo - Twist Her 296.Louis Prima - Twist All Night 297.Gary U. S. Bonds - Twist Twist Senora 298.Del Shannon - Twist And Shout 299.The Isley Brothers - Spanish Twist 300.Joey Dee & The Starliters - Peppermint Twist 301.hubby Checker - Let's Twist Again 302.The Twist League - The Birdland Twist 303.Chubby Checker - Twistin' 304.The Dovells - Bristol Stomp 305.Chubby Checker - La Paloma Twist 306.Dee Dee Sharp - Mashed Potato Time 307.The Carroll Brothers - Bo Diddley 308.Chubby Checker - I Love To Twist 309.Chubby Checker - Don't Knock The Twist 310.The Dovells - Do The New Continental 311.Chubby Checker - The Fly 312.The Carroll Brothers - Smashed Potatoes

75,90 zł
69,83 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,07 zł

76
SLO BLO 4 FRNZ & SXY, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
SLO BLO 4 FRNZ & SXY, CD
Cherubs, Relapse Records
Dostępny
11 szt.

1.Die Robbin' 2.A Pair of Pear Tarts 3.Lazy Snakes 4.Sooey Pig (Sad) 5.Little Barely Pieces (pop-O-Pies) 6.Die Robbin' (Skrewd Version) 7.A Pair of Pear Tarts (Skrewd Version) 8.Lazy Snakes (Skrewd Version) 9.Sooey Pig (Sad) (Skrewd Version) 10.Little Barely Pieces (pop-O-Pies) (Skrewd Version)

49,90 zł
47,41 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,49 zł

77
The Enchanted Guitar Of Pekka Laine, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
53,90 zł
49,59 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,31 zł

78
Black Harvest, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Black Harvest, CD
GREEN LUNG, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

1.The Harrowing 2.Old Gods 3.Leaders of the Blind 4.Reaper's Scythe 5.Graveyard Sun 6.Black Harvest 7.Upon the Altar 8.You Bear the Mark 9.Doomsayer 10.Born to a Dying World

65,90 zł
60,63 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,27 zł

79
Snake Pit Therapy, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Snake Pit Therapy, CD
VINCENT, SONNY, Mystic Production
Dostępny
10 szt.

1.Stick 2.Messed up in Blue 3.The End of Light 4.The Rain is Black Again 5.Can't Absorb 6.Never Tired 7.Higher Than Charlie 8.Get Out 9.Whip Tree 10.Japan Mofo 11.Radiation Day 12.Ruby Diamond 13.Not Alone 14.Another Land 15.Forest

62,90 zł
57,87 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,03 zł

80
Labyrinthian, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Labyrinthian, CD
The BREATHING PROCESS, Mystic Production
Dostępny
7 szt.

1.Terminal 2.Shadow Self 3.Wilt 4.A Savage Plea 5.Labyrinthian 6.I Sleep, I Wake 7.Heir to None 8.Shroud 9.Atlas 10.We, The Drowned

75,90 zł
69,83 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,07 zł

81
Garden Of Burning Apparitions, LP, srebrny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Garden Of Burning Apparitions, LP, srebrny
Full Of Hell, Relapse Records
Dostępny
9 szt.

Lista utworów: Strona A 1. Guided Blight 2. Asphyxiant Blessing 3. Murmuring Foul Spring 4. Derelict Satellite 5. Burning Apparition 6. Eroding Shell Strona B 1. All Bells Ringing 2. Urchin Thrones 3. Industrial Messiah Complex 4. Reeking Tunnels 5. Non-Atomism 6. Celestial Hierarch

100,90 zł
95,86 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 5,04 zł

82
South Sinner Street, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
South Sinner Street, CD
Solemn Brigham, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.27

Lista utworów: 1. Keep the Hope 2. Vantablack 3. Vice North 4. Dirty Whip 5. My Way 6. Bigger World 7. Kingville 8. Sometimes You Lose 9. The Lore 10. Couple Towns 11. Future Brutha 12. Nothing Left 13. Left Feet 14. Relax

53,90 zł
49,59 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,31 zł

83
Pilgrimage Of The Soul, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pilgrimage Of The Soul, CD
Mono, Mystic Production
Dostępny
7 szt.

Lista utworów: 1. Riptide 2. Imperfect Things 3. Heaven in a Wild Flower 4. To See a World 5. Innocence 6. The Auguries 7. Hold Infinity in the Palm of Your Hand 8. And Eternity in an Hour

68,90 zł
63,39 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,51 zł

84
Skeleton Elevator, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skeleton Elevator, CD
Cosmo Jones Beat Machine, Mystic Production
Dostępny
5 szt.

Lista utworów: 1. St. Elvis in Disgraceland 2. Transformed 3. Mad Trumpeter 4. Magnetic Pole Reversal 5. Fukushima Papa 6. Popeye Perry 7. Dr. Butt's Dispensary 8. Minimal Brain Dysfunction Generation 9. Backend Boogie 10. Hambone Louie 11. Mandrake

36,90 zł
33,95 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,95 zł

85
Cold, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cold, CD
Vomit the Soul, Mystic Production
Dostępny
5 szt.

Lista utworów: 1. Cold 2. Irreversible Damnation 3. Unchained from the Reflection 4. Mausoleum of Ineptitude 5. Prelude to Nothing 6. Wordless Litany 7. The Lost Aurea 8. Venerable No-One 9. Deprivation of the Soul

68,90 zł
63,39 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,51 zł

86
Good Dog Bad Dream, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Good Dog Bad Dream, CD
Hippo Campus, Mystic Production
Dostępny
9 szt.

Lista utworów: 1. Bad Dream Baby 2. Deepfake 3. Sex Tape 4. Where to Now 5. Mojo Jojo

68,90 zł
63,39 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,51 zł

87
Lu's Jukebox Vol 3 Bob's Back Pages A Night Of Bob Dylan Songs, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lu's Jukebox Vol 3 Bob's Back Pages A Night Of Bob Dylan Songs, CD
Lucinda Williams, Mystic Production
Dostępny
5 szt.

Lista utworów: 1. It Takes A Lot To Laugh 2. Everything Is Broken 3. Political World 4. Man Of Peace 5. Not Dark Yet 6. Meet Me In The Morning 7. Blind Willie Mctell 8. Tryin' To Get To Heaven 9. Queen Jane Approximately 10. Idiot Wind 11. Make You Feel My Love

65,90 zł
60,63 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,27 zł

88
Nord, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nord, CD
Year of No Light, Mystic Production
Dostępny
13 szt.

1 SELENITE 2 TRAVERSÉE 3 LIBRIUM 4 LES MAINS DE L'EMPEREUR 5 TU AS FAIT DE MOI UN HOMME.... 6 SOMNAMBULE 7 PROSODIA 8 PAR ÉCONOMIE PENDANT LA CRISE ON... 9 L'OEIL DANS LE CIEL 10 LA BOUCHE DE VITUS...

65,90 zł
60,63 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,27 zł

89
Nashville No More, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nashville No More, CD
David Ferguson, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.26

Lista utworów: 1. Four strong winds 2. Boats to build 3. Fellow travelers 4. Nights with you 5. Looking for rainbows 6. Chardonnay 7. Early morning rain 8. Knocking around nashville 9. My autumns don come 10. Hard times come again no more

65,90 zł
60,63 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,27 zł

90
Onyx 4 Life, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Onyx 4 Life, CD
Onyx, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.18

Lista utworów: Skladby: 1. The Whole World 2. Ahhh Year Featuring – Mad Lion 3. Ha Ha Ha Ha Featuring – Cappadonna 4. We Take 5. South Side Featuring – Panama P.I. 6. Snitches Get Stitches 7. We Got Chu Featuring – Planet Asia 8. Hold It Down 9. Boom Bash 10. Hard Shit Featuring – Sickflo, Snak The Ripper 11. Afficial Nast 12. Demon Time 13. Coming Outside

62,90 zł
57,87 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,03 zł

91
Jappa The Complete Jazz, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jappa The Complete Jazz, CD
Eero Koivistoinen, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.16

Lista utworów: 1. Jappa 12:56 2. O.K. Song 05:03 3. Spanish Lady & Lovable Miss P. 04:42 4. XYZ 08:44 5. Irwin 08:34 6. Scamp 04:50 7. Interruptus 04:23 8. Lorna 09:53 9. Oi Maamme Suomi 01:25 10. Hysteriablues 01:54 11. Apinan Väri 00:34 12. Hän On Jumalattoman Kaunis 03:07 13. Kuulokuva Emily Bronten Romaanista „Humiseva Harju” 01:46 14. Mies Ja Tuoli 00:46 15. Naukumablues 01:39 16. Fanfare 01:58 17. Political Survey 03:44 18. Lila 02:08 19. Funeral Music For Jazzman 01:17

59,90 zł
55,11 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,79 zł

92
On The Wall, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
On The Wall, CD
LTtheMonk, Mystic Production
Dostępny
5 szt.

Lista utworów: 1. 2 Days in Brooklyn [Explicit] 2. Young [Explicit] 3. Devante (In Your Hands) 4. Dark Italians 5. Who Do You Think You Are? [Explicit] 6. Everybody Wants Some [Explicit] 7. Brothers on the Wall 8. Ghost Writer [Explicit] 9. Mandy Moore [Explicit] 10. Four Seasons [Explicit]

75,90 zł
69,83 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,07 zł

93
Orcus, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Orcus, CD
Drott, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.04

1.The Lure 2.Caerdroia 3.Katabasis 4.The Strait 5.Psychopomp 6.By the Lunar Lake 7.The Marauders 8.Grey Gull 9.Arch of Gloom 10.Orcus

72,90 zł
67,07 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,83 zł

94
Time To Melt, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Time To Melt, CD
Sam Evian, Mystic Production
Dostępny
9 szt.

Lista utworów: 1. Freezee Pops 2. Dream Free (feat. Hannah Cohen) 3. Time to Melt 4. Knock Knock [Explicit] 5. Arnolds Place 6. Sunshine 7. Never Know 8. Lonely Days 9. Easy to Love 10. 9.99 Free 11. Around It Goes

59,90 zł
55,11 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,79 zł

95
The Rain Just Follows Me, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Rain Just Follows Me, CD
Hawthorne Heights, Mystic Production
Dostępny
7 szt.

Lista utworów: 1. Constant Dread 2. The Rain Just Follows Me 3. Holy Coast 4. Tired And Alone 5. Thunder In Our Hearts 6. Spray Paint It Black 7. Dull Headlights 8. Palm Canyon Drive 9. Seafoam 10. Words Can't Hurt 11. Bambarra Beach (The End)

55,90 zł
51,43 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,47 zł

96
Chaos Collusion Carnage & Propaganda, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chaos Collusion Carnage & Propaganda, CD
Extinction A.D., Mystic Production
Dostępny
5 szt.

Lista utworów: 1. Chaos 2. Collusion 3. Carnage [Explicit] 4. Propaganda [Explicit]

62,90 zł
57,87 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,03 zł

97
Original Albums, 10 CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Original Albums, 10 CD
Quincy Jones, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.29

Lista utworów: 1. Work of Art 2. The Little Bandmaster 3. Up in Quincy's Room 4. Wildwood 5. Evening in Paris 6. Elephant Walk 7. Tia Juana 8. Walkin' 9. Stockholm Sweetnin' 10. Evening in Paris 11. Sermonette 12. A Sleepin' Bee 13. Boo's Blues 14. Dancin' Pants 15. Be My Guest 16. Kings Road Blues 17. Bright Moon 18. The Oom Is Blues 19. Ballad Medley: What's New? /We'll Be Together Again/Time on My Hands/You Go to My Head/Laura 20. Show Me 21. I've Grown Accustomed to Her Face 22. With a Little Bit of Luck 23. The Rain in Spain 24. Get Me to the Church on Time 25. Wouldn't It Be Loverly? 26. I Could Have Danced All Night 27. On the Street Where You Live 28. Quincy's Home Again 29. The Midnight Sun Never Sets 30. Cherokee 31. Count 'Em 32. Brief Encounter 33. Room 608 34. Kinda Blues 35. Meet Benny Bailey 36. Doodlin' 37. Two Sleepy People 38. Someone to Watch Over Me 39. I Concentrate on You 40. Ill Wind 41. Last Night When We Were Young 42. Out of This World 43. When I Fall in Love 44. Tangorine 45. What's Good About Goodbye? 46. Lester Leaps In 47. Ghana 48. Caravan 49. Everybody's Blues 50. Cherokee (Indian Love Song) 51. Air Mail Special 52. They Say It's Wonderful 53. Chant of the Weed 54. I Never Has Seen Snow 55. Eesom 56. The Birth of a Band 57. Moanin' 58. I Remember Clifford 59. Along Came Betty 60. Tickle Toe 61. Happy Faces 62. Whisper Not 63. The Gypsy 64. A Change of Pace 65. Tuxedo Junction 66. Hot Sake 67. Strike Up The Band 68. Africana 69. Meadowlands 70. Rico Vacilon 71. Under Paris Skies 72. Mack The Knife 73. Manolete De Espana 74. Brazil 75. Come Back To Sorrento 76. Dear Old Stockholm 77. Pleasingly Plump 78. G'wan Train 79. Moonglow 80. Tone Poem 81. You Turned the Tables on Me 82. Chinese Checkers 83. Love Is Here to Stay 84. The Midnight Sun Will Never Set 85. Trouble On My Mind 86. A Sunday Kind of Love 87. Soul Bossa Nova 88. Boogie Bossa Nova 89. Desafinado 90. Manhã De Carnaval (Morning Of The Carnival) 91. Se É Tarde Me Perdoa (Forgive Me If I'm Late) 92. On the Street Where You Live 93. One Note Samba (Samba De Uma Nota So) 94. Lalo Bossa Nova 95. Serenata 96. Chega de Saudade (No More Blues) 97. A Taste of Honey 98. Meet B.B. 99. The Boy In The Tree 100. Evening In Paris 101. Air Mail Special I 102. Lester Leaps In 103. G'wan Train 104. Banja Luka 105. Et Voila! 106. Quand Je Monte Chez Toi 107. Place Blanche 108. Ne M'Laissez Pas Comme Ca 109. Sermonette 110. Numéro 13 111. Tout Doucement 112. Avec Ces Yeux-La 113. Tu Joues Avec Le Feu 114. Quelque Chose On Toi 115. Un P'tit Bout De Femme = Manhattan 116. Pas Moi 117. Craven 118. Quincy Boogie 119. For The First Time (Come Prima) 120. Moonlight Serenade 121. Dans Mon Ile 122. Adios 123. Coeur D'Artichaut 124. Mon P'Tit Pote 125. Twilight Time 126. Smoke Rings 127. I'll Keep Coming Back For More = Fragile Eyes 128. Sous Le Vieux Pont Des Soupirs 129. Valse Des Lilas 130. Je Voudrais 131. Kansas City 132. Basin Street Blues 133. Los Angeles Blues 134. I Lost My Sugar In Salt Lake City 135. The Grain Belt Blues 136. New York City Blues 137. Goin' To Chicago Blues 138. San Francisco Blues 139. Fisherman's Wharf 140. Boston Beans 141. The Train Blues 142. St Louis Blues 143. As Time Goes By 144. If You Go 145. Oh Love Hast Thou Forsaken Me 146. Say It Isn't So 147. I Wish I Didn't Love You So 148. Maybe It's Because (I Love You Too Much) 149. I'm Gonna Laugh You Out Of My Life 150. I Get Along Without You Very Well 151. (I Love Your) Gypsy Heart 152. When I Was A Child 153. Here's That Rainy Day 154. Smile 155. They Didn't Believe Me 156. You're Crying 157. Makin' Whoopee 158. Every Time We Say Goodbye 159. But Not For Me 160. Caravan 161. Perdido 162. Never Let Me Go 163. Is You Is Or Is You Ain't My Baby 164. I'll Close My Eyes 165. Somebody Loves Me 166. I Wanna Be Loved 167. Don't Explain 168. Everybody's Somebody's Fool 169. Invitation 170. You're Crying 171. Let's Fall In Love 172. When Your Lover Has Gone 173. A Stranger In Town 174. God Bless The Child 175. Blue Gardenia 176. I Can't Face The Music (Without Singin' The Blues) 177. Sometimes I'm Happy 178. The Golden Touch 179. Jones Beach 180. The Midnight Sun Will Never Set 181. I'm Gone 182. Meet Benny Bailey 183. Count 'Em 184. Fallen Feathers 185. Plenty Plenty Soul 186. On The Sunny Side Of The Street 187. I Remember You 188. Pennies From Heaven 189. Frosty Summer 190. The Young Man Who Wouldn't Hoe Corn 191. Sister Sadie 192. On Easy Street 193. That Old Black Magic 194. Image 195. Tea For Two

75,90 zł
69,83 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,07 zł

98
Give Me More Love, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Give Me More Love, CD
Al Green, Mystic Production
Dostępny
14 szt.

Lista utworów: 1. Tired of Being Alone 2. Call Me (Come Back Home) 3. Let’s Stay Together 4. I’m Still in Love With You 5. Here I Am (Come and Take Me) 6. How Can You Mend a Broken Heart 7. Sha-La-La (Make Me Happy) 8. I Can't Get Next to You 9. You Ought to Be with Me 10. Look What You Done for Me

68,90 zł
63,39 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,51 zł

99
Ladies and Gentlemen We Are Floating In Space, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ladies and Gentlemen We Are Floating In Space, CD
Spiritualized, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.19

Lista utworów: 1. Ladies And Gentlemen We Are Floating In Space 2. Come Together 3. I Think I'm In Love 4. All Of My Thoughts 5. Stay With Me 6. Electricity 7. Home Of The Brave 8. The Individual 9. Broken Heart 10. No God Only Religion 11. Cool Waves 12. Cop Shoot Cop...

73,90 zł
67,99 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,91 zł

100
No Taste, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
No Taste, CD
Bad Waitress, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.31

Lista utworów: 1. Rabbit Hole 2. Yeah Yeah Yeah 3. Lacerate 4. Strawberry Milkshake 5. Manners 6. Delusions Of Grandeur 7. Standards 8. Live In Reverse 9. 12 Years Old 10. Restless Body

51,90 zł
47,75 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,15 zł

Wróć do góry