hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2021.04.20

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli we wtorek 20 kwietnia 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Labirynty, na drugim Psi Patrol. Dobble (Rebel). Kolejny produkt to Zadania do rozwiązania. Krzyżówki, labirynty, zadania logiczne (praca zbiorowa) oraz Dwa miasta. Tom 1. Lwowska kołysanka (Monika Kowalska).
1
Labirynty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Labirynty
Dostępny
325 szt.

Labirynty to łamigłówki świetnie rozwijające umysł i wyobraźnię najmłodszych. Znalezienie właściwej drogi wśród poplątanych ścieżek to nie lada wyzwanie, wymagające skupienia, koncentracji i spostrzegawczości. Czasem dzieci będą musiały wydostać się z pułapki mniej lub bardziej skomplikowanych korytarzy, a niekiedy odkryć, która z dróg prowadzi do celu. W każdym z labiryntów czeka je mnóstwo zabawy i wrażeń, a kolorowe grafiki umilą czas spędzony z książeczką.

19,99 zł
10,99 zł

Rabat 45,0%
oszczędzasz 9,00 zł

33 osoby kupiły
2
Psi Patrol. Dobble - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Psi Patrol. Dobble
Rebel, od 4 lat
Dostępny
161 szt.

Szukaj par wśród bohaterów Psiego Patrolu! Marshall, Rubble, Chase, Rocky, Zuma, Skye! Bohaterskie psiaki, które na co dzień dzielnie pomagają potrzebującym, zawitały na karty Dobble, by wspierać najmłodszych w ćwiczeniu refleksu i spostrzegawczości! Czy uda Ci się wypatrzyć parę identycznych bohaterów lub charakterystycznych przedmiotów zanim zrobią to przeciwnicy? Zadanie jest proste: spójrz na pierwszą kartę, którą trzymasz w ręku oraz na tę, która leży na środku stołu. Znajdź na nich wspólny symbol, nazwij go i szybko pozbądź się swojej karty. Teraz następna! Tylko nie zwątp, dwie dowolne karty zawsze łączy jeden wspólny obrazek. W Dobble można grać na wiele sposobów, a 5 z nich jest opisanych w instrukcji jako mini-gry. Aby utrudnić zabawę symbole na kartach bywają odwrócone i miewają różne rozmiary. Same karty są okrągłe i kolorowe, a każda z nich ma unikalny zestaw symboli związanych z Psim Patrolem. Dlaczego pokochasz tę grę? Żadna inna gra nie rozrusza towarzystwa tak jak Dobble. Żadna nie jest tak prosta i nie daje tyle zabawy w ciągu tych kilku minut! Rozgrywka jest bardzo szybka, emocjonująca, a przy stole dużo się dzieje, gdy każdy próbuje wyprzedzić innych uczestników w wyścigu do zwycięstwa. Poza tym: • Tylko Dobble tłumaczy się w minutę! • Gra ukryta jest w solidnej, metalowej puszce, która z powodzeniem wytrzyma transport gdzie tylko zapragniemy. • Okrągłe, solidne karty są bardzo wygodne podczas zabawy, nawet dla niewielkich dziecięcych rączek. • Dzięki nawiązaniu do popularnej serii, a także mniejszej liczbie symboli na kartach, Dobble Psi Patrol są w pełni dopasowane do potrzeb najmłodszych graczy. Zawartość pudełka: • 30 kart, • instrukcja, • wytrzymała, kolorowa puszka.

69,95 zł
61,56 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 8,39 zł

16 osób kupiło
3
Zadania do rozwiązania. Krzyżówki, labirynty, zadania logiczne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zadania do rozwiązania. Krzyżówki, labirynty, zadania logiczne
Dostępny
34 szt.

W tej książce przedszkolak znajdzie ciekawe i dostosowane do swoich możliwości zadania, dzięki którym rozwinie umiejętności liczenia, porządkowania, porównywania cech i wielkości, rozróżniania kształtów i kierunków. Poćwiczy logiczne myślenie i ciekawie spędzi czas.

9,80 zł
5,99 zł

Rabat 38,9%
oszczędzasz 3,81 zł

16 osób kupiło
4
Dwa miasta. Tom 1. Lwowska kołysanka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dwa miasta. Tom 1. Lwowska kołysanka
Dostępny
117 szt.

Lwów, koniec lat trzydziestych, dzielnica za Wysokim Zamkiem. To tu, w domku przy nasypie kolejowym oplecionym dziką różą, wychowała się Ada, najstarsza z trzech córek zubożałej arystokratki i kolejarza. Choć często brakowało im chleba, miłości zawsze było pod dostatkiem. Stojąca u progu dorosłości dziewczyna usiłuje wyrwać się z biedy, której doświadczają wszyscy wokół. Chce porzucić zabłocone zaułki przedmieścia, marzy jej się wielki świat. Przemierzając ulice Lwowa, odkrywa piękne i dumne miasto, ale także… ciemną stronę ludzkiej natury. Jak pozostać sobą, gdy nawet najbliżsi mają mroczne tajemnice? Tę wyprawę po lepsze życie przerywa atak Niemiec na Polskę. Codziennością stają się tułaczka, głód i wszechogarniający strach. W tym ponurym czasie nawet pierwsza miłość, początkowo słodka jak miód, ma w sobie gorycz piołunu… Na tle pięknego Lwowa lat trzydziestych ukazane są przejmujące losy Ady Szuby, córki zubożałej arystokratki i kolejarza. Wchodzenie w dorosłość zostaje przerwane przez wybuch II wojny światowej.

36,90 zł
24,35 zł

Rabat 34,0%
oszczędzasz 12,55 zł

12 osób kupiło
5
Niesamowite nasionka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niesamowite nasionka
Dostępny
123 szt.

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak niesamowite są nasiona? Mogą być maleńkie jak pyłek i wielkie jak piłka do koszykówki! A jakie mają fantazyjne kształty! Jedne przypominają hamburgery, inne mają rogi! Z tej książki dowiesz się, jakie smakołyki przygotowuje się z orzechów i ziarenek, jak wyglądają nasiona kwiatów, jak różnorodne są orzechy. Niesamowite nasionka to książka pełna pięknych ilustracji i zaskakujących ciekawostek o nasionach z całego świata. Może być także zachętą dla dzieci i dorosłych do odkrywania niezwykłego świata roślin na co dzień.

34,99 zł
21,34 zł

Rabat 39,0%
oszczędzasz 13,65 zł

11 osób kupiło
6
Podlaskie Podróżownik Mapa turystyczna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podlaskie Podróżownik Mapa turystyczna
Dostępny
54 szt.

PODRÓŻOWNIK znakomicie łączy na mapie aktualne informacje drogowe z lokalizacją miejsc i obiektów zabytkowych, rekreacyjnych oraz ze wskazaniem najcenniejszych dóbr kultury i natury. Mapa przeznaczona jest nie tylko dla kierowców, ale i dla turystów, którzy podróżują po Polsce i lubią odkrywać nowe miejsca. Zaznaczono na niej wiele obiektów sakralnych i świeckich ze szczególnym uwzględnieniem Pomników Historii i obiektów z list UNESCO, osobliwości przyrodniczych, zwłaszcza chronionych, a na dodatkowych mapach, szczegółowo pokazano cztery parki narodowe. Na odwrocie mapy znajdują się natomiast opisy wielu atrakcji zilustrowane zdjęciami. Wśród nich są takie obiekty zabytkowe jak: pałac Branickich w Białymstoku, cerkwie m.in. w Supraślu i Bielsku Podlaskim, meczet w Kruszynianach, dwór Lutosławskich czy schron w Nowogrodzie oraz cztery parki narodowe (sic!): Wigierski, Biebrzański, Narwiański i Białowieski i wreszcie wszystkie parki krajobrazowe: Łomżyński PK Doliny Narwi, Puszczy Knyszyńskiej, Suwalski. Naprawdę każdy turysta znajdzie tu coś dla siebie.

19,90 zł
13,99 zł

Rabat 29,7%
oszczędzasz 5,91 zł

9 osób kupiło
7
Szepty nieśmiertelności - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szepty nieśmiertelności
Dostępny
8 szt.

Szepty nieśmiertelności to wybór przekładów najważniejszych utworów poetyckich Thomasa Stearnsa Eliota w tłumaczeniu Krzysztofa Boczkowskiego. Równie istotną częścią tomu są komentarze i objaśnienia tłumacza do utworów Eliota, napisane z wielkim znawstwem, wnikliwością i wrażliwością poetycką. Jest to jedyna monografia, nie wyłączając angielskojęzycznych, obejmująca swym komentarzem wybór całej poezji Eliota.

42,00 zł
40,32 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 1,68 zł

7 osób kupiło
8
Wojenka. O dzieciach, które dorosły bez ostrzeżenia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wojenka. O dzieciach, które dorosły bez ostrzeżenia
Dostępny
130 szt.

Wojna? Nikt nam tutaj szyj nie sprawdza i nie każe mówić pacierza na dobranoc. Do szkoły chodzić nie trzeba i nikt nie pilnuje, kiedy kładziemy się spać. Podoba mi się tutaj. Magdalena Grzebałkowska przedstawia poruszający obraz wojny widzianej oczami jej najmłodszych uczestników. Trzyletni Arthur trafia do domu dziecka, gdzie będzie wychowywany na idealnego nazistę. Lilia w łagrze pokocha Stalina, choć jest córką wrogów ludu. Mały Minoru, Amerykanin japońskiego pochodzenia, pozna życie za drutami, choć żyje w kraju wolności. Czy Jose Maria, którego rodzice odsyłają z pogrążonej w krwawym konflikcie Hiszpanii, w Związku Radzieckim znajdzie raj? A może i tam w końcu dopadnie go wojna? By dotrzeć do ostatnich świadków największego konfliktu w dziejach świata, Magdalena Grzebałkowska wyruszyła m.in. do Hiszpanii, Niemiec, Stanów Zjednoczonych i w najodleglejsze krańce dawnego Gułagu. Opisuje też wstrząsające historie tych, którzy żyją wśród nas – małych partyzantów, dzieci pułków i nastoletnich powstańców warszawskich. W Kazachstanie spotyka dziewczynkę – dziś ponad osiemdziesięcioletnią – której wojna zabrała wiedzę o tym kim jest, skąd pochodzi i jakie były losy jej rodziców. Reporterka chce jej pomóc odzyskać pamięć. A nam wszystkim pomaga zrozumieć, dlaczego wydarzenia sprzed tylu lat wciąż są tak żywe i wpływają na naszą codzienność.

49,99 zł
33,49 zł

Rabat 33,0%
oszczędzasz 16,50 zł

8 osób kupiło
9
Montessori Plus. Dotykowy alfabet - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Montessori Plus. Dotykowy alfabet
Lisciani, od 3 lat
Dostępny
206 szt.

„Dotykowy alfabet” to gra oparta na metodzie edukacyjnej włoskiej psycholożki Marii Montessori. W grze dziecko korzystając z trójwymiarowego dotykowego pudełka losuje konkretną literę, a jego zadaniem jest odgadnąć co to za liczba, używając zmysłu dotyku.

37,90 zł
33,73 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 4,17 zł

7 osób kupiło
10
AIM. CQ Inteligencja kreatywna dla 2- i 3-latków - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
AIM. CQ Inteligencja kreatywna dla 2- i 3-latków
Dostępny
50 szt.

Książeczki Akademii inteligentnego malucha: IQ, EQ, CQ to propozycje zabaw z dziećmi, które rozwijają trzy rodzaje inteligencji: myślenie, kreatywność i emocjonalność. Dostosowane są do poziomu rozwojowego 2- i 3-latków.

24,90 zł
22,41 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,49 zł

6 osób kupiło
11
Austria. Inspirator podróżniczy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Austria. Inspirator podróżniczy
Dostępny
48 szt.

Twój Inspirator zaprowadzi cię w każdy zakamarek Austrii. Nic cię nie ominie! • Kawa po wiedeńsku i perfekcyjne miasteczka • Wiedeń – dostojna i dynamiczna stolica • Wachau – sekrety doliny Dunaju • Salzburg – niczym muzyka Mozarta • Alpy – wizytówka kraju W Inspiratorze znajdziesz: • rankingi atrakcji, • knajpki, w których jedzą miejscowi, • rekomendacje autorów, • intuicyjna nawigacja • czytelne plany • rozkładana mapa.

44,90 zł
33,23 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 11,67 zł

6 osób kupiło
12
Świat maluszka. Wieś - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świat maluszka. Wieś
Dostępny
14 szt.

Seria kartonowych książeczek dla najmłodszych. Bawi i uczy. Precyzyjnie dobrane ilustracje sprawią, że pierwsze spotkania dziecka z książką będą wspaniałą przygodą. Książeczka do składania typu harmonijka została wykonana z trwałego kartonu, dzięki czemu posłuży na długo. 16 kolorowych ilustracji wprowadzi każdego maluszka w przyjazny świat kolorowych zabawek i wiejskich zwierzątek.

6,00 zł
4,99 zł

Rabat 16,8%
oszczędzasz 1,01 zł

6 osób kupiło
13
Praga. Czeskie ścieżki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Praga. Czeskie ścieżki
Dostępny
81 szt.

Praga. Od wieków przyciąga, fascynuje i inspiruje, nie pozwala o sobie zapomnieć. Do jej pasjonatów zalicza się także Mariusz Surosz, który od lat zgłębia tajemnice miasta i istotę czeskości. Tropiąc miejsca i symbole związane z kształtowaniem się czeskich mitów, spaceruje między pomnikami i kamienicami, ogląda obrazy i słucha muzyki. Podąża tropem dwóch Janów – Husa i Žižki – oraz husytyzmu, który przez wieki dawał niewielkiemu narodowi siłę, by trwać. Udaje mu się uchwycić pierwiastek wyjątkowego czeskiego usposobienia, dzięki czemu ożywają rzeźby Bohumila Kafki, muzyka Bedřicha Smetany, sgraffita Mikoláša Aleša, a hokej staje się istotną częścią narodowych smutków i nadziei. Autor uświadamia nam też, jak wiele razy w historii czeskość była zagrożona, a złota Praga, najbardziej czeskie z miast, musiała o swoją tożsamość walczyć rękami pracowitych mieszczan, genialnych malarzy, rzeźbiarzy i muzyków, a nawet hokeistów. Dziś nikt już nie ma wątpliwości, do kogo należy Praga, a na pytanie, czyje są praskie tramwaje, parki i miejski kurz, każdy Czech odpowie: „Naše!”.

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

5 osób kupiło
14
Wilcze tropy Zeszyt 1 Zygmunt - Zygmunt Błażejewicz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wilcze tropy Zeszyt 1 Zygmunt - Zygmunt Błażejewicz
Dostępny
3 szt.

Kwiecień 1945 r. Młoda dziewczyna ? ?Krystyna? (Alicja Trojanowska) wstępuje do oddziału Zygmunta Błażejewicza ?Zygmunta?, wchodzącego w skład 5. Brygady Wileńskiej majora Zygmunta Szendzielarza ?Łupaszki?. Ponieważ Białostocczyzna, gdzie działa 5. Brygada, jest coraz silniej penetrowana przez wojska sowieckie, major ?Łupaszka? decyduje się wysłać oddział ?Zygmunta? na lewy brzeg Bugu z zadaniem rozpoznania nowych terenów, na których możliwe byłoby prowadzenie skutecznej walki. Co spotka ?Zygmunta? na drugim brzegu? Czy ?Krystyna? zdobędzie jego zaufanie? Co robił w tych czasach Paweł Jasienica? Jak potoczą się losy bitwy w Modusach Pokrzywnych? To wszystko w pierwszym zeszycie komiksowego cyklu zatytułowanego ?Wilcze tropy?.

15,00 zł
10,99 zł

Rabat 26,7%
oszczędzasz 4,01 zł

5 osób kupiło
15
Disney Pixar. Dobble - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Disney Pixar. Dobble
Rebel, od 4 lat
Dostępny
98 szt.

Szukaj par wśród najpopularniejszych animacji Pixara! Toy Story, Merida Waleczna, Iniemamocni, Potwory i Spółka... Na tych kultowych animacjach wychowują się kolejne pokolenia. Teraz możesz znów zaprosić je do swojego domu, a ich bohaterowie pomogą Ci w ćwiczeniu refleksu i spostrzegawczości! – Ale tu nie ma żadnego wspólnego symbolu! – Na pewno jest! Mam tu Nemo! – Ej, ale nie mam, serio!!! – Musi być! U mnie Chudy! – Eeeeej!! – O patrz, tu jest. Smutek. A u mnie Złomek! Ha! Na czym to polega? Spójrz na pierwszą kartę, którą trzymasz w ręku oraz na tę, która leży na środku stołu. Znajdź na nich wspólny symbol, nazwij go i szybko pozbądź się swojej karty. Teraz następna! Tylko nie zwątp, dwie karty zawsze łączą się dokładnie jednym symbolem! W Dobble można grać na wiele sposobów, a 5 z nich jest opisanych w instrukcji jako mini-gry. Aby utrudnić zabawę symbole na kartach bywają odwrócone i miewają różne rozmiary. Same karty są okrągłe i kolorowe, a każda z nich ma unikalny zestaw symboli związanych ze światem bajek Pixara. Dlaczego pokochasz tę grę? Żadna inna gra nie rozrusza towarzystwa tak jak Dobble. Żadna nie jest tak prosta i nie daje tyle zabawy w ciągu tych kilku minut! Rozgrywka jest bardzo szybka, emocjonująca, a przy stole dużo się dzieje, gdy każdy próbuje wyprzedzić innych uczestników w wyścigu do zwycięstwa. Poza tym: • Tylko Dobble tłumaczy się w minutę! • Gra ukryta jest w solidnej, metalowej puszce, która z powodzeniem wytrzyma transport gdzie tylko zapragniemy. • Okrągłe, solidne karty są bardzo wygodne podczas zabawy, nawet dla niewielkich dziecięcych rączek. • Dzięki nawiązaniu do popularnej serii, a także mniejszej liczbie symboli na kartach, Dobble Pixar są w pełni dopasowane do potrzeb najmłodszych graczy. Zawartość pudełka: • 30 okrągłych kart, • puszka, • instrukcja.

70,00 zł
61,60 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 8,40 zł

5 osób kupiło
16
Puzzle 1000 Ryby słodkowodne 6000-0312 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 Ryby słodkowodne 6000-0312
Eurographics
Dostępny
6 szt.

- ilość elementów: 1000 - wysoka jakość nadruku i precyzja wykonania - idealne dopasowanie elementów - odporne na zginanie - puzzle eliminują odbijanie światła - rozwijają zdolności manualne u dziecka - kształtują wyobraźnię i logiczne myślenie - format obrazka po ułożeniu: 68×48 cm Uwaga! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.

59,99 zł
56,99 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,00 zł

4 osoby kupiły
17
Wszyscy pragnęliśmy miłości - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Wszyscy pragnęliśmy miłości
Dostępny
929 szt.

Przypadkowe spotkanie Emila Silversteina i Ireny Sadowińskiej wiosną trzydziestego dziewiątego roku kilka miesięcy później uruchomi lawinę wojennych zdarzeń. Ona jest „Irką od biednych”, wrażliwą na każde nieszczęście, on – Żydem, dla którego jedynym ratunkiem jest kryjówka po aryjskiej stronie. Irena, wbrew rodzinie, ratuje Emila; pcha ją do tego nie tylko chrześcijański ideał agape – zakochuje się w tym mężczyźnie. Ich związek, mimo że sekretny, zmieni życie najbliższych im osób. Zwrotnica losu zostaje nieodwracalnie przestawiona – niektóre wydarzenia zdarzą się szybko, inne – wiele lat później. Irena chciała czynić dobro, to był motor jej działań. Dlaczego więc powojenne życie jej i ocalonego Emila toczy się w smudze smutku? Dlaczego tak naprawdę rodzina zerwała z nimi kontakt? Co kryło się pod zwrotem „to nie jest temat do rozmów”, często powtarzanym przez Sadowińskich? Śmierć Ireny nie kończy tej opowieści. W ręce jej syna Krzysztofa trafia list z Niemiec. To dopiero początek wstrząsającej, trudnej i bardzo ludzkiej historii, w której wszyscy pragnęli miłości, a efektem tych pragnień stawały się ból i niespełnienie. Czy Krzysztof rozplącze wszystkie supły losu, czy uda mu się zrozumieć i nie oceniać swoich przodków? I co zrobi z nowo zdobytą wiedzą, która wstrząśnie i jego obecnym życiem?... To, co się pamięta, nie zawsze jest tym, co się wydarzyło. To, co się wydarzyło, nie zawsze jest takie, jakim się wydawało.

39,90 zł
19,90 zł

Rabat 50,1%
oszczędzasz 20,00 zł

4 osoby kupiły
18
Czas burz wyd. kieszonkowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
14,90 zł
11,99 zł

Rabat 19,5%
oszczędzasz 2,91 zł

4 osoby kupiły
19
Aquabeads. Olśniewający zestaw Disney Princess - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Aquabeads. Olśniewający zestaw Disney Princess
Epoch
Dostępny
77 szt.

Dzięki temu zestawowi możesz stworzyć magiczne księżniczki Disneya: Ariellę, Roszpunkę, Belle, Kopciuszka i Dżasminę, używając wspaniałych gwiezdnych koralików. Wystarczy, że spryskasz wodą swoje koralikowe dzieło, a one w magiczny sposób się połączą. Nie wymaga kleju ani prasowania. Zawartość opakowania: • szablony motywów, • ponad 800 koralików rzemieślniczych, • 1 płytka rzemieślnicza, • 1 spryskiwacz. Wymiary opakowania: ok. 21.0 x 17.5 x 5.5 cm

70,90 zł
65,23 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,67 zł

4 osoby kupiły
20
Świat maluszka. Łąka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świat maluszka. Łąka
Dostępny
7 szt.

Seria kartonowych książeczek dla najmłodszych. Bawi i uczy. Precyzyjnie dobrane ilustracje sprawią, że pierwsze spotkania dziecka z książką będą wspaniałą przygodą. Książeczka do składania typu harmonijka została wykonana z trwałego kartonu, dzięki czemu posłuży na długo. 16 kolorowych ilustracji wprowadzi każdego maluszka w przyjazny świat kolorowych zabawek i wiejskich zwierzątek.

8,00 zł
6,99 zł

Rabat 12,6%
oszczędzasz 1,01 zł

4 osoby kupiły
21
Puzzle 1000 elementów. Drzewo życia, Gobelin 6000-5609 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Drzewo życia, Gobelin 6000-5609
Eurographics, 1000
Dostępny
15 szt.

- ilość elementów: 1000, - wysoka jakość nadruku i precyzja wykonania, - idealne dopasowanie elementów, - odporne na zginanie, - puzzle eliminują odbijanie światła, - rozwijają zdolności manualne u dziecka, - kształtują wyobraźnię i logiczne myślenie, - format obrazka po ułożeniu: 68×48 cm. Uwaga! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.

59,99 zł
56,99 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,00 zł

4 osoby kupiły
22
Beata. Gorąca krew - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Beata. Gorąca krew
Dostępny
123 szt.

Ekspresyjna wokalistka, liderka Bajmu, autorka tekstów kultowych piosenek, gwiazda. Taką znamy ją wszyscy. Teraz Beata Kozidrak odsłania zupełnie nową twarz – pisarki, autorki autobiograficznej książki Beata. Gorąca krew. To opowieść dziewczyny z lubelskiej starówki, która poznaje mroczne strony życia, ale dzięki determinacji, wsparciu najbliższych i przekonaniu, że spotka ją coś niezwykłego, niemal z dnia na dzień zostaje gwiazdą. Gorąca krew opowiada o barwnych epizodach kariery Beaty, zdradza kulisy narodzin największych przebojów – od „Piechotą do lata”, przez „Białą armię” po „Upiłam się tobą” - i ich ukryte znaczenia. Pozwala nam także podróżować z Beatą po świecie – od Wietnamu, przez Stany Zjednoczone po Związek Radziecki - ale też przyjrzeć się codziennemu życiu gwiazdy. To również książka o przemianie: dziewczyny w męskim świecie w liderkę rockowej grupy, pełnej kompleksów nastolatki w pewną siebie kobietę, córki w matkę, nieśmiałej nastoletniej poetki w autorkę przebojów, które zna cała Polska. Ale Beata odważnie odsłania też prywatne życie - pod nieustanną obserwacją paparazzich i plotkarskich mediów, pod presją sukcesu. Pewien kluczowy i brawurowo opisany dzień z życia Beaty jest klamrą jej opowieści. To dzień jej rozwodu. Beata, jakiej nie znacie, w ramach prezentu urodzinowego, oddaje autobiografię w ręce fanów.

49,99 zł
37,49 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,50 zł

3 osoby kupiły
23
Polska niezwykła. Dolnośląskie. Przewodnik + atlas - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polska niezwykła. Dolnośląskie. Przewodnik + atlas
Dostępny
17 szt.

Przewodnik po województwie dolnośląskim obejmuje naprawdę piękne i warte odwiedzenia regiony, takie jak: • Karkonosze ze Śnieżką (jednocześnie najwyższym szczytem sąsiednich Czech), • Góry Izerskie, które przestały być już symbolem dewastacji środowiska spowodowanej wydobyciem węgla brunatnego i opartej na nim energetyce, • Kotlinę Kłodzką ze słynnymi zdrojami (Polanica, Kudowa, Duszniki czy Lądek) oraz Górami Stołowymi (z najstarszym szlakiem turystycznym – w naszym rozumieniu – na świecie), Bardzkimi czy Masywem Śnieżnika (z Trójmorskim Wierchem, z którego wody opadowe trafiają do aż trzech zlewisk morskich: Bałtyku, M. Północnego i M. czarnego) • Masyw Ślęży (tajemnicze miejsce pogańskiego kultu, na które można się wspiąć bez żelaznej kondycji) i Wzgórza Strzelińskie, • Łużyce (z Parkiem Krajobrazowym „,Łuk Mużakowa“, wpisanym na Listę UNESCO, niegdyś zamieszkałe przez zachodnich Słowian), • Góry Sowie z tajemniczymi podziemnymi miastami i naprawdę wiele innych. Niektóre z tych terenów są chronione przez powołanie parków narodowych i krajobrazowych. Dodatkowo wyobraźnię odwiedzających rozpalają złoto i skarby ukryte tutaj w dalszej i całkiem nieodległej przeszłości, ślady wojen i bitew, obecności Piastów, Czechów, Austriaków i Niemców, wielkie wspaniałe siedziby władców, działalność wynalazców i noblistów i wreszcie... pełnokrwiste miasta i miasteczka z Wrocławiem na czele. Naprawdę wiele jest do odkrycia do czego gorąco zachęcamy.

44,90 zł
31,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 13,47 zł

3 osoby kupiły
24
LEGO DUPLO Lot promem kosmicznym 10944 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
LEGO DUPLO Lot promem kosmicznym 10944
LEGO
Dostępny
298 szt.

LEGO® DUPLO® Town „Lot promem kosmicznym” (10944) to świetny prezent dla małego astronauty, który nie tylko bawi, ale także inspiruje do używania wyobraźni oraz pobudza rozwój ruchowy i umysłowy. W zestawie są figurki astronauty i astronautki, prom do zbudowania z otwieranym kadłubem i kręcącymi się kółkami, ruchoma drabina oraz łazik z kołami i obrotowym radarem na dachu. Odkrywając uniwersum nieskrępowanej zabawy, dzieci będą rozwijać zdolności poznawcze i manualne oraz orientację przestrzenną. Stworzony specjalnie dla maluchów zabawkowy prom to kosmiczna radość dla przedszkolaków od drugiego roku życia i świetny pomysł na prezent urodzinowy lub bożonarodzeniowy. Zabawka ma ok. 20.0 cm wysokości, 15.0 cm szerokości i 9.0 cm głębokości. Można ją układać na różne sposoby i łatwo łączyć z innymi modelami LEGO® DUPLO® Town. Aby budowanie i zabawa były jeszcze fajniejsze, do kompletu dołączone są instrukcje budowania z zabawną historyjką obrazkową, w której występują modele z zestawu. Zestawy LEGO® DUPLO® zostały zaprojektowane przez specjalistów – każdy z nich zawiera elementy pobudzające wyobraźnię i zachęcające do rozwijającej zabawy bez scenariusza, w której rodzice mogą uczestniczyć wraz z dziećmi. Wymiary opakowania: 28.2 x 26.2 x 9.5 cm

99,99 zł
85,99 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 14,00 zł

3 osoby kupiły
25
Włoski. Klejki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Włoski. Klejki
Dostępny
16 szt.

KLEJKI to 96 naklejek, które pomogą szybko i bez wysiłku opanować słownictwo z najbliższego otoczenia. Wystarczy oznaczyć codziennie oglądane przedmioty, by nauczyć się ich angielskich nazw - zupełnie przy okazji...Dołączony poradnik metodyczny zawiera liczne wskazówki, jak skutecznie się uczyć oraz ćwiczenia pomagające samodzielnie sprawdzić postępy w nauce z KLEJEK.

29,00 zł
20,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,70 zł

3 osoby kupiły
26
Biologia 3. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych. Zakres podstawowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Biologia 3. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych. Zakres podstawowy
Dostępny
1013 szt.

Podręcznik Biologia 3 został przygotowany dla uczniów klasy 3 liceów ogólnokształcących i techników. Publikacja z zakresu podstawowego zawiera treści pozwalające zrealizować wymagania przewidziane w podstawie programowej na ten poziom i jednocześnie kończy nauczanie tego przedmiotu w tym zakresie. Podręcznik koncentruje się głównie na wzajemnej relacji różnych gatunków, ich funkcjonowaniu, różnorodności i na ich zmianach w czasie. Podręcznik został tak zaprojektowany, aby w powtarzalnej strukturze przybliżać kolejne tematy i poprzez to pomóc uczniowi w odnalezieniu potrzebnych treści i skutecznej nauce wymaganego materiału. Każdy dział podręcznika zaczyna się od spisu tematów. Bezpośrednio pod tytułem rozdziałów znajduje się moduł „Na tej lekcji”, którego zadaniem jest ukierunkowanie ucznia na cele realizowane w tej jednostce. Hasła na marginesach to treści obowiązkowe do zapamiętania; zostaną powtórzone w podsumowaniu lekcji. Dzięki tabelom możliwe jest lepsze usystematyzowanie wiedzy. Eksperymenty i obserwacje służą zbliżeniu nauczanych treści do praktycznych działań, często w postaci zadań projektowych. Każdy temat kończy się kilkoma zadaniami do rozwiązania pozwalającymi sprawdzić stopień opanowania umiejętności oraz podsumowaniem lekcji w postaci syntetycznych punktów. Takie samo podsumowanie, ale z dużo większego materiału – z całego działu – znajduje się na jego końcu i jest esencją najważniejszych wiadomości do zapamiętania. Podręcznik do biologii, zakres podstawowy dla szkół ponadpodstawowych składa się z 3 działów: 1. Ewolucjonizm, 2. Ekologia, 3. Różnorodność biologiczna.

45,50 zł
40,95 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,55 zł

3 osoby kupiły
27
Polska niezwykła. Lubelskie. Przewodnik + atlas - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polska niezwykła. Lubelskie. Przewodnik + atlas
Dostępny
9 szt.

Turystyczny trójkąt Puławy, Kazimierz Dolny, Nałęczów przyciąga rzesze turystów. Ale nie jest to jedyna wizytówka regionu. Zamość, Zwierzyniec i Kozłówka Ordynacji Zamoyskich na pewno również do takich należą. Amatorów klimatycznych miast i miasteczek oraz tradycji ludowych zachwyca także Radruż (z piękną cerkwią), Jabłeczna (z prawosławnym zespołem klasztornym), zagroda Guciów (z prywatnym muzeum etnograficznym i ze zbiorami archeologicznymi) czy Chełm, w którym jeszcze na początku XX w. Polacy stanowili zaledwie jedną trzecią mieszkańców. Podobnie ma się rzecz z Włodawą, gdzie wielu mieszkańców modli się prawosławnej cerkwi, inni to katolicy a o dużej społeczności żydowskiej przypomina dawny zespół synagogalny (Mała i Wielka Synagoga). Lubelskie leży bowiem na styku kultur: wschodniej i zachodniej, gdzie mieszają się tradycje katolickie z prawosławnymi i greckokatolickimi, a także judaistyczne, ormiańskie a nawet tatarskie. Mozaika kulturowa widoczna bywa m.in. w mowie, obyczajach i architekturze. Stolica regionu – Lublin – leży w połowie drogi między Wilnem, a Krakowem i nie bez powodu to właśnie w tym mieście podpisano najtrwalszą w Europie unię między Litwą a Koroną. Warto wspomnieć o atrakcjach natury przyrodniczej: wąwozach lessowych (najgęstsza sieć w Europie), urokliwym Roztoczu i polskiej części bagienno-jeziornego Polesia oraz o unikalnej w skali Europy osobliwości geologicznej w Łukowie – wielkich skamieniałościach amonitów sprzed 165 mln lat!

44,90 zł
31,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 13,47 zł

3 osoby kupiły
28
Cienkopis PILOT G-TEC MAICA granatowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cienkopis PILOT G-TEC MAICA granatowy
PILOT Corporation
Dostępny
15 szt.

Cienkopis żelowy o delikatnej, kobiecej obudowie z kryształkiem na skuwce. Posiada polimerowy tusz zapobiegający rozlewaniu się podczas pisania. Unikalna konstrukcja głowicy piszącej, dzięki której kulka, mimo małej głowicy piszącej, obraca się lekko i płynnie. Wysoka precyzja pisania, bez efektu skrobania. Możliwość pisania pod każdym kątem. Posiada wymienny wkład. Grubość linii pisania: 0,2 mm, długość linii pisania: 1000 m.

12,99 zł
3 osoby kupiły
29
Świat króla Artura - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świat króla Artura
Dostępny
167 szt.

Oto świat Andrzeja Sapkowskiego. Świat twórcy sagi o wiedźminie, czarodzieja i wizjonera, który zawładnął naszą wyobraźnią. Ale na początku – zanim na scenę wkroczył wiedźmin Geralt – był mit. Opowieść o królu Arturze, rycerzach Okrągłego Stołu i Pani Jeziora. Romantyczna, krwawa, uwodzicielska i liryczna zarazem. Opowieść o wielkiej miłości, zdradzie i poszukiwaniu ideału, któremu na imię Graal. Do arturiańskich legend odwoływali się najwięksi: Szekspir, Milion, Blade, Petrarka, Dante, Goethe, Schiller, Kossak-Szczucka, Eco. A także wszyscy liczący się autorzy fantasy. Andrzej Sapkowski pyta: – Dlaczego król Artur, dlaczego jego legenda? Czy Artur w ogóle istniał? I odpowiada: – Legenda żyje. Avalon istnieje. Graal wciąż jest do odnalezienia.

36,90 zł
28,41 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 8,49 zł

3 osoby kupiły
30
AIM. EQ Inteligencja emocjonalna dla 2- i 3-latków - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
AIM. EQ Inteligencja emocjonalna dla 2- i 3-latków
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.17

Książeczki Akademii inteligentnego malucha: IQ, EQ, CQ to propozycje zabaw z dziećmi, które rozwijają trzy rodzaje inteligencji: myślenie, kreatywność i emocjonalność. Dostosowane są do poziomu rozwojowego 2- i 3-latków.

24,90 zł
22,41 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,49 zł

3 osoby kupiły
31
Wianek z lawendy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wianek z lawendy
Dostępny
480 szt.

Czy miłości trzeba szukać, czy wystarczy czekać, aż sama nas znajdzie? Nika opiekuje się chorą matką i uważa, że jej szansa na szczęście przepadła dawno temu. Inka została zdradzona, ale nie zamierza poddać się tak łatwo. Jakub snuje swoje marzenia o związku idealnym. Ścieżki trojga przyjaciół ze szkolnej ławy przetną się pewnego dnia - a ta odnaleziona po latach przyjaźń na swój sposób odmieni życie każdego z nich. W Prowansji, krainie pachnącej lawendą, Nika znajdzie coś, czego się nie spodziewała. Życie ma dla niej więcej niż jedną niespodziankę.

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

3 osoby kupiły
32
Śpiący przebudzony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Śpiący przebudzony
Dostępny
80 szt.

Bohater powieści, Graham, w wyniku przedawkowania leków na bezsenność zapada w śpiączkę, z której budzi się ponad 200 lat później, na początku XXII wieku. Okazuje się, że w wyniku splotu przypadków jest obecnie najbogatszym człowiekiem na świecie. Mimo to zderzenie wychowanego w wiktoriańskiej Anglii dżentelmena z realiami przyszłości jest bardzo bolesne: Graham nie potrafi odnaleźć się w nowej rzeczywistości, nie akceptuje zasad rządzących światem, przytłacza go postindustrialny charakter metropolii, zatracenie indywidualności przez jego mieszkańców, kult pracy i pieniądza. Śpiący przebudzony to kolejny popis wizjonerskiej wyobraźni Herberta George Wellsa, klasyczna antyutopia, której echa rozbrzmiewają w tak uznanych dziełach jak Nowy wspaniały świat Huxleya, czy Rok 1984 Orwella.

29,90 zł
21,53 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,37 zł

3 osoby kupiły
33
AIM. EQ Inteligencja emocjonalna dla 3- i 4-latków - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
AIM. EQ Inteligencja emocjonalna dla 3- i 4-latków
Dostępny
74 szt.

Książeczki Akademii inteligentnego malucha: IQ, EQ, CQ to propozycje zabaw z dziećmi, które rozwijają trzy rodzaje inteligencji: myślenie, kreatywność i emocjonalność. Dostosowane są do poziomu rozwojowego 3- i 4-latków.

24,90 zł
22,41 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,49 zł

2 osoby kupiły
34
Fiszki. Poznaj Rosję - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Fiszki. Poznaj Rosję
Dostępny
2 szt.

Prezentowany tytuł przybliża geografię, politykę, historię i kulturę Rosji. Podaje też ciekawostki kulinarne i obyczajowe, a także najpopularniejsze stereotypy kojarzone z tym obszarem a to wszystko po rosyjsku.

19,00 zł
9,50 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 9,50 zł

2 osoby kupiły
35
Puzzle 1000 elementów. Fine art collection. Gustaw Klimt. Rodzina - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Fine art collection. Gustaw Klimt. Rodzina
Eurographics, 1000
Dostępny
6 szt.

Układanie puzzli wspomaga koncentrację, uczy spostrzegawczości i cierpliwości, nie pozostaje też bez wpływu na zdolności motoryczne. To także wspaniała aktywność dla dużych i małych i okazja do wspólnego spędzenia czasu. Wymiary obrazka po ułożeniu: 48.0 x 68.0 cm

59,99 zł
56,99 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,00 zł

2 osoby kupiły
36
Polska niezwykła. Kujawsko-pomorskie. Przewodnik + atlas - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polska niezwykła. Kujawsko-pomorskie. Przewodnik + atlas
Dostępny
22 szt.

Województwo kujawsko-pomorskie ma dwa bardzo silne ośrodki miejskie: Toruń z piękną starówką – ważny członek Hanzy, gdyż pełnił istotną rolę w handlu morskim (!) począwszy od XIII w. oraz Bydgoszcz – nie bez powodu zwana polskim Amsterdamem gdyż rzeki i Kanał Brdy tworzą jej niepowtarzalny klimat. Toruń kojarzymy z Kopernikiem i piernikami, i te atuty miasto znakomicie wykorzystuje. Z kolei Kujawy, Kociewie, Krajna i Pałuki zachowały wiele ludowych tradycji, ale też stworzyły nowe. Przykładowo wizytówką Żnina jest turystyczna kolejka wąskotorowa i… z racji położenia na przesmyku między Dużym i Małym Jeziorem Żnińskim, w lipcu królują tu sporty motorowodne, a w budynku magistratu działa nawet muzeum z nimi związane. Z niemal legendarną przeszłością związane są Biskupin z osadą kultury łużyckiej (znany z jarmarków archeologicznych), Kruszwica (z Mysią Wieżą) oraz Mogilno, Strzelno i Inowrocław, w których znajdują się kościoły romańskie i wreszcie… zamki krzyżackie w Świeciu, Sztumie, Gniewie, Kwidzynie, Golubiu-Dobrzyniu. Niepowtarzalny urok ma też Chełmno zwane matką polskich miast gdyż aż 200 miast (i 1300 wsi) w Polsce założono na prawie chełmińskim albo zwane polskim Carcassonne, z racji zachowanych murów miejskich, które otaczają gęsto zabudowaną starówkę, nad którą górują wieże gotyckich kościołów i ratusza. A na spragnionych natury czekają lasy (choćby w Parku Narodowym Bory Tucholskie), jeziora, rzeki świetnie nadające się do spływów i uzdrowiska w Ciechocinku i Inowrocławiu ze znanymi tężniami oraz mniej znane w Wieńcu-Zdroju z borowinami. Tak więc kujawsko-pomorskie oferuje naprawdę różne atrakcje!

44,90 zł
31,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 13,47 zł

2 osoby kupiły
37
Zapiski oficera Armii Czerwonej. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapiski oficera Armii Czerwonej. Audiobook
Sergiusz Piasecki, LTW
Dostępny
17 szt.

Satyra ta jest opisem polskiej rzeczywistości na Kresach widzianej oczami wyzwolicieli. Sergiusz Piasecki w humorystycznej formie pokazał zderzenie się dwóch różnych światopoglądów. Opinie czytelników zebrane w bibliotekach i czytelniach na obczyźnie bardzo korzystnie oceniały styl i język tej książki. Sposób myślenia i zachowania krasnoarmiejców według opinii czytelników ściśle odpowiadał wzorom zapamiętanym przez mieszkańców Kresów Wschodnich z ich spotkań z nimi w okresie wojny.

23,00 zł
16,99 zł

Rabat 26,1%
oszczędzasz 6,01 zł

2 osoby kupiły
38
Kraina Śpiochów bajka muzyczna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kraina Śpiochów bajka muzyczna
Marta Guśniowska, Wydawnictwo Buka
Dostępny
25 szt.

39,80 zł
33,83 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,97 zł

2 osoby kupiły
39
Puzzle 1000 Kolory Oceanu 6000-0625 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 Kolory Oceanu 6000-0625
Eurographics
Dostępny
11 szt.

- ilość elementów: 1000 - wysoka jakość nadruku i precyzja wykonania - idealne dopasowanie elementów - odporne na zginanie - puzzle eliminują odbijanie światła - rozwijają zdolności manualne u dziecka - kształtują wyobraźnię i logiczne myślenie - format obrazka po ułożeniu: 68×48 cm Uwaga! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.

63,00 zł
59,85 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,15 zł

2 osoby kupiły
40
Baby. Mikrofon - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Baby. Mikrofon
Clementoni
Dostępny
253 szt.

Ten zabawny mikrofon poprowadzi dzieci, kiedy wykonują pierwsze kroki w kierunku śpiewania. Wyposażony w lampkę LED, 2 kolorowe klawisze, wiele melodii i przyjemne efekty dźwiękowe. Naciśnij specjalny klawisz, aby wzmocnić dźwięk Twojego głosu!

44,31 zł
38,99 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 5,32 zł

2 osoby kupiły
41
Powrót nad jezioro - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Powrót nad jezioro
Dostępny
696 szt.

Przenieś się do starego domu na pojezierzu drawskim, odetchnij jego atmosferą i daj się ponieść otaczającym go dobrym emocjom. Cyntia sądziła, że jej życie jest poukładane i szczęśliwe. Niestety los zdecydował inaczej. Na szczęście pojawiła się propozycja złożona przez mężczyznę, którego kiedyś dobrze znała. Cyntia wróciła do ukochanego rodzinnego domu nad jeziorem, by spędzić w nim lato i odkryć dawne tajemnice. Czy kobiecie uda się na nowo zbudować swoje szczęście? Jaki udział będą w tym mieli dwaj mężczyźni, którzy zdecydują się jej towarzyszyć?

42,90 zł
31,32 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 11,58 zł

2 osoby kupiły
42
AIM. CQ Inteligencja kreatywna dla 3- i 4-latków - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
AIM. CQ Inteligencja kreatywna dla 3- i 4-latków
Dostępny
41 szt.

Książeczki Akademii inteligentnego malucha: IQ, EQ, CQ to propozycje zabaw z dziećmi, które rozwijają trzy rodzaje inteligencji: myślenie, kreatywność i emocjonalność. Dostosowane są do poziomu rozwojowego 3- i 4-latków.

24,90 zł
22,41 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,49 zł

2 osoby kupiły
43
Al Capone - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Al Capone
Dostępny
31 szt.

Chicago, rok 1920, czasy prohibicji. Al Capone, porywczy młody człowiek o przeciętnej inteligencji odkrywa świat nieograniczonych możliwości. Nieprzygotowany na sławę i bogactwo syn emigrantów z Neapolu wkrótce kontroluje handel alkoholem na niespotykaną skalę, konkurując dochodami z największymi korporacjami. Korumpuje policję i miejscowe sądy. Zostaje jednym z pierwszych celebrytów o międzynarodowej sławie. Komu wreszcie udało się dopaść Ala Capone? Czy byli to Nietykalni z agentem Eliotem Nesem na czele? Jaką rolę w ujęciu odegrał prokurator okręgowy? Dlaczego, by uwięzić Capone, trzeba było nagiąć etykę zawodową i ryzykować własnym życiem Korzystając z niedawno odkrytych, liczących tysiące stron dokumentów rządowych, Jonathan Eig opowiada na nowo dramatyczną historię najsłynniejszego gangstera Ameryki. Kreśli portret skomplikowanego człowieka, którego do zguby przywiodło nie tyle przestępcze życie, ile przerośnięte ego. Oto cały Capone.

59,90 zł
47,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 11,98 zł

2 osoby kupiły
44
AIM. Dwie połówki jednej główki UP!5-6 lata w.2016 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
AIM. Dwie połówki jednej główki UP!5-6 lata w.2016
Dostępny
53 szt.

Poradnik dla rodziców wraz z zestawem ćwiczeń dla 5-6 latków, wspierających rozwój dziecka poprzez stymulowanie dwóch półkul mózgu dziecka. Półkule odpowiedzialne za różne funkcje umysłowe i przetwarzają informacje w specyficzny, różny sposób.Prawa półkula jest związana z "bardziej artystycznym" funkcjonowaniem. Przypisuje się jej takie funkcje jak wyobraźnia, kreatywność, świadomość i czerpanie przyjemności ze sztuki, intuicję, wgląd, holistyczne myślenie, trójwymiarową wyobraźnię.Lewa półkula jest odpowiedzialna za bardziej logiczne i językowe funkcjonowanie. Przypisuje się jej takie funkcje jak logiczne i analityczne myślenie, ukierunkowanie na język, kompetencje matematyczne, planowanie, organizację.Książka "Dwie połówki jednej główki UP!" bierze pod uwagę sposób funkcjonowania obu półkul mózgu w procesie uczenia się dzieci, umożliwiając im jak najskuteczniejsze (i przyjemne!) uczenie się.

26,90 zł
24,21 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,69 zł

2 osoby kupiły
45
Karnet PM-147 Komunia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet PM-147 Komunia
Kukartka
Dostępny
2 szt.

Każda kartka w kolekcji Passion Moments to małe arcydzieło - wyjątkowe i niepowtarzalne, świetne w dotyku, piękne wizualnie, po prostu niepowtarzalne. Kartki PM są bardzo bogato zdobione, a jednocześnie skromne i stylowe, cały efekt tkwi w detalach i doskonałym wykonaniu. W zależności od wzoru, na kartkach znajdują się dekoracje ze złotej, srebrnej, perłowej lub holograficznej folii, a także doklejki biżuteryjne, kokardki, brokat, laserowe wycięcia, wstążeczki i inne dodatki. Wnętrze karnetu do zawsze atrakcyjna grafika i tekst życzeń. Kartki mają w komplecie dopasowaną kopertę. Cechy szczególne: zdobienie: przynajmniej dwie folie (metaliczne/perłowe/holograficzne), brokat, elementy doklejane, wycięcia laserowe, wstążeczki - w zależności od wzoru, wnętrze: kolorowe, z delikatną grafiką, wyjątkowe życzenia w środku, w komplecie: dopasowana kolorystycznie koperta, okazja: komunia.

11,99 zł
2 osoby kupiły
46
Puzzle 1000 Ptaki ogrodowe, Joahn Franc 6000-0967 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 Ptaki ogrodowe, Joahn Franc 6000-0967
Eurographics
Dostępny
5 szt.

- ilość elementów: 1000 - wysoka jakość nadruku i precyzja wykonania - idealne dopasowanie elementów - odporne na zginanie - puzzle eliminują odbijanie światła - rozwijają zdolności manualne u dziecka - kształtują wyobraźnię i logiczne myślenie - format obrazka po ułożeniu: 68×48 cm Uwaga! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.

59,99 zł
56,99 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,00 zł

2 osoby kupiły
47
Łamigłówki dla bystrzaka. Krzyżówki, labirynty, zadania logiczne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Łamigłówki dla bystrzaka. Krzyżówki, labirynty, zadania logiczne
Dostępny
4 szt.

W tej książce przedszkolak znajdzie ciekawe i dostosowane do swoich możliwości zadania, dzięki którym rozwinie umiejętności liczenia, porządkowania, porównywania cech i wielkości, rozróżniania kształtów i kierunków. Poćwiczy logiczne myślenie i ciekawie spędzi czas.

10,50 zł
8,99 zł

Rabat 14,4%
oszczędzasz 1,51 zł

2 osoby kupiły
48
English File. 4th edition. Advanced Plus. Student's Book + Online Practice - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
169,30 zł
152,37 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 16,93 zł

2 osoby kupiły
49
Puzzle 1000 Hawana, Kuba 6000-5516 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 Hawana, Kuba 6000-5516
Eurographics
Dostępny
8 szt.

- ilość elementów: 1000 - wysoka jakość nadruku i precyzja wykonania - idealne dopasowanie elementów - odporne na zginanie - puzzle eliminują odbijanie światła - rozwijają zdolności manualne u dziecka - kształtują wyobraźnię i logiczne myślenie - format obrazka po ułożeniu: 68×48 cm Uwaga! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.

62,99 zł
59,84 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,15 zł

2 osoby kupiły
50
Terapia lasem w badaniach i praktyce - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Terapia lasem w badaniach i praktyce
Dostępny
42 szt.

„Ta książka nie jest poradnikiem ani praktycznym przewodnikiem. Moją intencją było stworzenie rzetelnego kompendium wiedzy na temat jednej z technik dbania o zdrowie – ekspozycji na nasze naturalne środowisko. Świadomie, z przekonaniem i spokojem. Tylko tyle, ale czasem niewiele wystarczy, żeby przywrócić właściwą kolej rzeczy. Zapraszam zatem do lektury zarówno osoby zawodowo związane z dbaniem o zdrowie swoich pacjentów i klientów, jak również wszystkich zainteresowanych naukową stroną terapii lasem, która w powszechnym mniemaniu kojarzy się z przytulaniem się do drzew. Zobaczymy, że zupełnie nie o przytulanie chodzi, chociaż to miły i ważny emocjonalnie gest w różnych relacjach. Nie będziemy omawiać aspektów światopoglądowych, ezoterycznych, sportowych, wysiłkowych czy artystycznych. Skupimy się na badaniach i medycynie opartej na dowodach (ang. evidence based medicine). Monografia zawiera kilka części – we Wchodząc do lasu przeczytać można o historii kąpieli leśnych oraz ich mechanizmach działania, w Terapii lasem w badaniach zapoznać się z zestawieniem wyników różnego rodzaju badań poświęconych tematyce, a w Praktyce medycznej o możliwościach zastosowania shinrin-yoku w działaniach medycznych. Życzę zatem miłej lektury i… zapraszam do Lasu!” Autorka

61,00 zł
43,92 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 17,08 zł

2 osoby kupiły
51
Lena - A co, jeśli nie potrafię? w.2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lena - A co, jeśli nie potrafię? w.2
Dostępny
25 szt.

Mama chce zapisać Lenę na basen, aby mogła nauczyć się pływać bez dmuchanych rękawków. Wszyscy jej przyjaciele już to potrafią, a ona jeszcze nie. Lena boi się, że poczuje się gorsza, jeśli nie będzie umiała tego robić.

16,91 zł
15,99 zł

Rabat 5,4%
oszczędzasz 0,92 zł

2 osoby kupiły
52
Puzzle 1000 elementów. Irysy, Vincent van Gogh - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Irysy, Vincent van Gogh
Eurographics, 1000
Dostępny
13 szt.

- Ilość elementów: 1000, - wysoka jakość nadruku i precyzja wykonania, - idealne dopasowanie elementów, - odporne na zginanie, - puzzle eliminują odbijanie światła, - rozwijają zdolności manualne u dziecka, - kształtują wyobraźnię i logiczne myślenie, - format obrazka po ułożeniu: 68×48 cm. Uwaga! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.

59,99 zł
56,99 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,00 zł

2 osoby kupiły
53
Elżbieta, Filip, Diana i Meghan. Zmierzch świata Windsorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Elżbieta, Filip, Diana i Meghan. Zmierzch świata Windsorów
Dostępny
371 szt.

Od lat śledzimy dzieje rodziny Windsorów. Choć brytyjską monarchię zna niemal każdy, to większość z nas nie zdaje sobie sprawy z dramatów, jakie przez lata rozgrywały się za bramami Pałacu Buckingham. Życie królewskiej pary, Elżbiety i Filipa, było źródłem wielu, jeśli nie większości, problemów Windsorów. Skandal gonił skandal. Małżeństwa ich kolejnych dzieci kończyły się. Inwazja dziennikarzy, aparatów i kamer na królewską rodzinę sprawiła, że skrzętnie skrywane tajemnice znalazły się na pierwszych stronach tabloidów. Skostniała monarchia nie nadążała za nowoczesnością. Ostatnią próbą luzowania dworskiego gorsetu było wpuszczenie za mury pałaców Windsorów amerykańskiej rozwódki Meghan Markle. Miała zostać nową gwiazdą, „Kate na dopalaczach”, jak pisały gazety. Okazała się – przynajmniej dla Windsorów – „Dianą plus”. Książka Elżbieta, Filip, Diana i Meghan. Zmierzch świata Windsorów powstała w historycznym momencie. Zmiana jest tuż-tuż. Królowa Elżbieta ma prawie 95 lat. Nadchodzi kres pewnej epoki i małżeństwa, którego dzieje stały się telenowelą przełomu XX i XXI wieku. W tle pojawiają się pytania – czy następca tronu książę Karol będzie w stanie udźwignąć ciężar korony? Czy Brytyjczycy zaakceptują jako swoją królową Kamilę? Jaka naprawdę była Diana? Jaki wpływ na decyzje podejmowane przez Harry’ego ma Meghan? Dlaczego Windsorowie stracili szansę na wspaniałą czwórkę – Meghan, Harry, Kate, Willliam? Nasza wiedza na temat brytyjskiej monarchii bazowała dotąd głównie na plotkach i uproszczeniach. Książka Marka Rybarczyka pozwala przyjrzeć się z bliska pałacowym relacjom. Odsłania kulisy burzliwych książęcych związków. A przedstawione w niej meandry życia uczuciowego królewskich małżonków, rodzinne skandale i sekrety przedstawione w książce zadziwią nawet fanów serialu, „The Crown”.

49,90 zł
36,43 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,47 zł

2 osoby kupiły
54
AIM. Dwie połówki jednej główki UP!3-4 lata w.2016 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
AIM. Dwie połówki jednej główki UP!3-4 lata w.2016
Dostępny
50 szt.

Poradnik dla rodziców wraz z zestawem ćwiczeń dla 3-4 latków, wspierających rozwój dziecka poprzez stymulowanie dwóch półkul mózgu dziecka.Półkule odpowiedzialne za różne funkcje umysłowe i przetwarzają informacje w specyficzny, różny sposób.Prawa półkula jest związana z "bardziej artystycznym" funkcjonowaniem.Przypisuje się jej takie funkcje jak wyobraźnia, kreatywność, świadomość i czerpanie przyjemności ze sztuki, intuicję, wgląd, holistyczne myślenie, trójwymiarową wyobraźnię.Lewa półkula jest odpowiedzialna za bardziej logiczne i językowe funkcjonowanie. Przypisuje się jej takie funkcje jak logiczne i analityczne myślenie, ukierunkowanie na język, kompetencje matematyczne, planowanie, organizację.Książka "Dwie połówki jednej główki UP!" bierze pod uwagę sposób funkcjonowania obu półkul mózgu w procesie uczenia się dzieci, umożliwiając im jak najskuteczniejsze (i przyjemne!) uczenie się.

26,90 zł
24,21 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,69 zł

2 osoby kupiły
55
Puzzle 1000 elementów. Świat ptaków - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Świat ptaków
Eurographics, 1000
Dostępny
11 szt.

- Ilość elementów: 1000, - wysoka jakość nadruku i precyzja wykonania, - idealne dopasowanie elementów, - odporne na zginanie, - puzzle eliminują odbijanie światła, - rozwijają zdolności manualne u dziecka, - kształtują wyobraźnię i logiczne myślenie, - format obrazka po ułożeniu: 68×48 cm. Uwaga! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.

59,99 zł
56,99 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,00 zł

1 osoba kupiła
56
Przytulanki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przytulanki
Dostępny
116 szt.

Przytulanki to zbiór wypełniony dobrymi emocjami. Dla mamy, Kołysanka, Malunki, Tosi, tosi łapci, Księżycowy domek, Psie smutki, Spacerek i inne pełne czułości klasyczne wierszyki pomagają w budowaniu więzi oraz pełnego miłości i zaufania klimatu. Przytulanie wzmacnia rozwój inteligencji emocjonalnej i poczucie własnej wartości u dziecka. W tomie utwory m.in. Jana Brzechwy, Agnieszki Frączek, Joanny Papuzińskiej, Natalii Usenko i Danuty Wawiłow. Kartonowe wydanie, z pełnymi ciepła ilustracjami, odporne na rosnące ząbki i ciekawskie paluszki, gwarantuje radość czytania i oglądania. Czytajcie Przytulanki i przytulajcie się na zdrowie!

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

2 osoby kupiły
57
Słownik rymowanek potocznego języka polskiego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słownik rymowanek potocznego języka polskiego
Dostępny
150 szt.

Zbiór przeszło 1000 rymowanek potocznego języka polskiego z komentarzem autorki. Maria Nagajowa - doktor nauk humanistycznych, autorka podręczników do nauczania języka polskiego, zbieraniem rymowanek potocznych zdań zajmowała się od początku swojej pracy naukowej. Z czasem stało się to jej językowym hobby. Tematem rymowanek są najzwyklejsze, codzienne kontakty między ludźmi, ich wygląd i zamiłowania, osobowość, niekiedy żartobliwie sposób bycia, a także ujemne cechy charakteru, jak ironia, złośliwość i wulgarność. Rymowanki zostały podzielone na cztery podstawowe grupy: - Ocena człowieka (cechy osobowości, wygląd, sprawność fizyczna, uznawane wartości): "Każdy stary ma przywary"; "Ma rozum wielki, ale do butelki". - Porozumiewanie się (kontakty twarzą w twarz, powitania, pożegnania, zaczepki, zerwanie kontaktów towarzyskich): "O rety! Jakie bzdety"; "Gadasz za wiele, mój drogi aniele"; "Mówić do słupa, a słup jak dupa". - Oddziaływanie na wolę (rozkazy, groźby, wyzwiska): "Na moją komendę, zabijcie tę mendę"; "Spadaj, laska, jeśli łaska". - Ocena i komentarz realiów codzienności (jedzenie, picie, czynności fizjologiczne): "Im mniej kalorii, tym więcej glorii"; "Motylem byłem, ale utyłem".

14,70 zł
11,99 zł

Rabat 18,4%
oszczędzasz 2,71 zł

1 osoba kupiła
58
Spotkajmy się nad morzem wyd. kieszonkowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
14,90 zł
10,99 zł

Rabat 26,2%
oszczędzasz 3,91 zł

1 osoba kupiła
59
Puzzle 1000 panoramiczne  Samolot bojowy, Spitfire by BArrie A.F.C  6010-0952 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 panoramiczne Samolot bojowy, Spitfire by BArrie A.F.C 60...
Eurographics
Dostępny
2 szt.

- ilość elementów: 1000 - wysoka jakość nadruku i precyzja wykonania - idealne dopasowanie elementów - odporne na zginanie - puzzle eliminują odbijanie światła - rozwijają zdolności manualne u dziecka - kształtują wyobraźnię i logiczne myślenie - format obrazka po ułożeniu: 33×99 cm Uwaga! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.

72,00 zł
68,40 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,60 zł

1 osoba kupiła
60
Puzzle 1000 elementów. Prezydenci USA - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Prezydenci USA
Eurographics, 1000
Dostępny
10 szt.

- Ilość elementów: 1000, - wysoka jakość nadruku i precyzja wykonania, - idealne dopasowanie elementów, - odporne na zginanie, - puzzle eliminują odbijanie światła, - rozwijają zdolności manualne u dziecka, - kształtują wyobraźnię i logiczne myślenie, - format obrazka po ułożeniu: 68×48 cm. Uwaga! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.

59,99 zł
56,99 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,00 zł

1 osoba kupiła
61
Prawno-administracyjne uwarunkowania wykonywania zawodu farmaceuty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Prawno-administracyjne uwarunkowania wykonywania zawodu farmaceuty
Dostępny
2 szt.

„Monografia stanie się zapewne przedmiotem dyskusji naukowej oraz przyczynkiem do rozwoju badań nad prawno-administracyjnymi kwestiami tworzenia i funkcjonowania prawa aptecznego w Polsce. Opracowanie może być również cenną pomocą dydaktyczną dla studentów kierunków związanych z dyscypliną nauk prawnych, a także studentów kierunków związanych z dziedziną nauk medycznych i nauk o zdrowiu”. – prof. zw. dr hab. Stanisław Wrzosek „(…) jest jednym z pierwszych całościowych opracowań problematyki obszaru wykonywania zawodu farmaceuty w Polsce. (…). Książka ma wysoką wartość merytoryczną, przedstawia bieżący stan wiedzy i opiera się na aktualnej bibliografii. Opracowanie jest nowością na rynku wydawniczym w Polsce w zakresie prac z dziedziny prawa w obszarze zawodu farmaceuty”. – dr hab. Mariola Drozd (prof. UM w Lublinie)

49,00 zł
26,46 zł

Rabat 46,0%
oszczędzasz 22,54 zł

1 osoba kupiła
62
Świat maluszka. Smacznego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świat maluszka. Smacznego
Dostępny
37 szt.

Seria kartonowych książeczek dla najmłodszych bawi i uczy. Precyzyjnie dobrane ilustracje sprawią, że pierwsze spotkania dziecka z książką będą wspaniałą przygodą. Książeczka do składania typu harmonijka została wykonana z trwałego kartonu, dzięki czemu posłuży na długo. 16 kolorowych ilustracji wprowadzi każdego maluszka w świat jedzenia.

9,00 zł
6,99 zł

Rabat 22,3%
oszczędzasz 2,01 zł

2 osoby kupiły
63
AIM. Dwie połówki jednej główki UP!4-5 lata w.2016 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
AIM. Dwie połówki jednej główki UP!4-5 lata w.2016
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.11

Poradnik dla rodziców wraz z zestawem ćwiczeń dla 4-5 latków, wspierających rozwój dziecka poprzez stymulowanie dwóch półkul mózgu dziecka. Półkule odpowiedzialne za różne funkcje umysłowe i przetwarzają informacje w specyficzny, różny sposób. Prawa półkula jest związana z "bardziej artystycznym" funkcjonowaniem. Przypisuje się jej takie funkcje jak wyobraźnia, kreatywność, świadomość i czerpanie przyjemności ze sztuki, intuicję, wgląd, holistyczne myślenie, trójwymiarową wyobraźnię. Lewa półkula jest odpowiedzialna za bardziej logiczne i językowe funkcjonowanie. Przypisuje się jej takie funkcje jak logiczne i analityczne myślenie, ukierunkowanie na język, kompetencje matematyczne, planowanie, organizację. Książka "Dwie połówki jednej główki UP!" bierze pod uwagę sposób funkcjonowania obu półkul mózgu w procesie uczenia się dzieci, umożliwiając im jak najskuteczniejsze (i przyjemne!) uczenie się.

26,90 zł
24,21 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,69 zł

1 osoba kupiła
64
Sesame 1 podręcznik + audio online - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sesame 1 podręcznik + audio online
Dostępny
127 szt.

Sésame 1 podręcznik + audio online. Sésame to nowy podręcznik dla dzieci w wieku 10-12 lat rozpoczynających naukę języka francuskiego, uwzględniający podejście zadaniowe i wymogi ESOKJ. - Przejrzysta budowa, zróżnicowane formy pracy ułatwiają wprowadzenie podejścia zadaniowego. - Liczne gry i zabawy, odwołania do inteligencji wielorakich ułatwiają uczniowi postępy w nauce i motywują do pracy. - W podręczniku wykorzystano odwołania do świata bliskiego młodszej młodzieży. - Częste zadania poświęcone nauce komunikacji sprzyjają zapamiętywaniu i szybkiemu poznawaniu języka. - Projekty klasowe budują relacje rówieśnicze i pozwalają na tworzenie zadań grupowych. - W każdym rozdziale zaproponowano zadania w formie escape room, które pozwalają na sprawdzenie wszystkich sprawności i stopnia opanowania języka. Taka forma testu w formie rozrywki i zagadek podnosi motywację do nauki. - Podręcznik sprawdza się w nauce stacjonarnej, zdalnej lub hybrydowej.Komponenty dla poziomu 1:- Sésame 1 podręcznik- Sésame 1 podręcznik + e-podręcznik /pack numérique/- Sésame 1 zeszyt ćwiczeń- Sésame 1 zeszyt ćwiczeń + e-ćwiczenia /pack numérique/- Sésame 1 przewodnik metodyczny- Sésame 1 podręcznik interaktywny (TBI) /kod/- 250 kart obrazkowych do pobrania- materiały audio i wideo online na stronie sesame.hachettefle.fr

66,00 zł
59,40 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,60 zł

1 osoba kupiła
65
Beste Freunde A2.2. Zeszyt ćwiczeń + CD. Edycja niemiecka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Beste Freunde A2.2. Zeszyt ćwiczeń + CD. Edycja niemiecka
Dostępny
16 szt.

Libro de ejercicios + CD-Audio con las audiciones del libro de ejercicios correspondiente al A2.1 de Beste Freunde, método claro y atractivo para la E.S.O. que se basa en las historias de un grupo de adolescentes

46,60 zł
44,27 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,33 zł

1 osoba kupiła
66
Puzzle 1000 elementów. Historia lotnictwa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Historia lotnictwa
Eurographics, 1000
Dostępny
10 szt.

- Ilość elementów: 1000, - wysoka jakość nadruku i precyzja wykonania, - idealne dopasowanie elementów, - odporne na zginanie, - puzzle eliminują odbijanie światła, - rozwijają zdolności manualne u dziecka, - kształtują wyobraźnię i logiczne myślenie, - format obrazka po ułożeniu: 68×48 cm. Uwaga! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.

59,99 zł
56,99 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,00 zł

1 osoba kupiła
67
Puzzle 1000 elementów. Stół sushi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Stół sushi
Eurographics, 1000
Dostępny
12 szt.

- Ilość elementów: 1000, - wysoka jakość nadruku i precyzja wykonania, - idealne dopasowanie elementów, - odporne na zginanie, - puzzle eliminują odbijanie światła, - rozwijają zdolności manualne u dziecka, - kształtują wyobraźnię i logiczne myślenie, - format obrazka po ułożeniu: 68×48 cm. Uwaga! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.

59,99 zł
56,99 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,00 zł

1 osoba kupiła
68
Flawia de Luce. Tom 10. Nim złote włosy zmarłym ścinać zaczęto - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Flawia de Luce. Tom 10. Nim złote włosy zmarłym ścinać zaczęto
Dostępny
34 szt.

Dwunastoletnia pasjonatka chemii, Flawia de Luce, oraz lojalny służący Dogger zakładają agencję detektywistyczną. Nie spodziewają się, że pierwsza sprawa, jaką im przyjdzie rozwiązać, pojawi się podczas weselnego przyjęcia siostry Flawii – Feli. Jednym z kluczowych momentów radosnej uroczystości ma być tradycyjne pokrojenie ogromnego, bajecznie udekorowanego weselnego tortu, lecz gdy tylko panna młoda wbija w niego nóż, z jej gardła dobywa się mrożący krew w żyłach krzyk, bowiem z pierwszego kawałka wystaje ludzki palec…

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

1 osoba kupiła
69
Antolka wyd. kieszonkowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
14,90 zł
11,99 zł

Rabat 19,5%
oszczędzasz 2,91 zł

1 osoba kupiła
70
Czytanki sylabowe z obrazkami. Kicek i Kicka. Zabawa w chowanego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czytanki sylabowe z obrazkami. Kicek i Kicka. Zabawa w chowanego
Dostępny
57 szt.

Przygotowanie do nauki czytania: czytanki sylabowe z obrazkami w dużej kartonówce + zabawy wspomagające rozwój mowy i koncentrację. Niektóre słowa w opowiadaniu zastąpiono obrazkami, tak aby nawet maluchy nieumiejące jeszcze czytać, mogły brać udział w lekturze. Po etapie rozpoznawania obrazków przyjdzie czas na odczytywanie wyrazów podzielonych na sylaby. Kicek i Kicka to rodzeństwo królików z Króliczej Łąki. W tej książce bawią się w chowanego, biorą udział w konkursie i chronią się przed burzą. Uczą się przy tym zasad współpracy i bezpieczeństwa oraz wyrażanie emocji. Opowiadania napisane są tak, by skupiać uwagę. Ilustracje ułatwiają rozumienie tekstu. Dodatkowe polecenia zachęcają do aktywnego słuchania lub czytania i ćwiczą koncentrację. Trwałe, kartonowe strony. Pierwsza książka z serii.

44,90 zł
32,33 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,57 zł

1 osoba kupiła
71
Makroekonomia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Makroekonomia
Dostępny
80 szt.

Publikacja w sposób zwięzły i przejrzysty przedstawia studentom najważniejsze problemy makroekonomii oraz pozwala na szybkie powtórzenie zagadnień omawianych na wykładach i zajęciach. Jest materiałem, który może zastąpić notatki własne i kolegów. Oszczędza czas, który student poświęca szukając potrzebnych informacji w wielu książkach ekonomicznych.

25,00 zł
20,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,00 zł

1 osoba kupiła
72
Świat maluszka. Pojazdy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świat maluszka. Pojazdy
Dostępny
12 szt.

Seria kartonowych książeczek dla najmłodszych bawi i uczy. Precyzyjnie dobrane ilustracje sprawią, że pierwsze spotkania dziecka z książką będą wspaniałą przygodą. Książeczka do składania typu harmonijka została wykonana z trwałego kartonu, dzięki czemu posłuży na długo. 16 kolorowych ilustracji wprowadzi każdego maluszka w przyjazny świat pięknych pojazdów.

9,00 zł
6,99 zł

Rabat 22,3%
oszczędzasz 2,01 zł

1 osoba kupiła
73
Nobel z ekonomii - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nobel z ekonomii
Dostępny
12 szt.

Publikacja składa się z czterech części. Rozpoczyna ją przedstawienie genezy i zasad przyznawania Nagrody Nobla w dziedzinie nauk ekonomicznych. W głównej części książki zostały omówione sylwetki, poglądy i najważniejsze publikacje laureatów nagrody (od 1969 do 2011 roku). Na końcu pracy podano, jakie szczegółowe obszary nauk ekonomicznych i ośrodki naukowe zostały wyróżnione i kto może okazać się kolejnym noblistą.

10,50 zł
8,99 zł

Rabat 14,4%
oszczędzasz 1,51 zł

2 osoby kupiły
74
Karnet Primus 0126 Komunia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet Primus 0126 Komunia
Kukartka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.29

Kartki z serii Primus, to kartki najwyższej jakości, pięknie zdobione m.in złotą lub srebrną folią,tłoczeniami, czy wycinkami laserowymi. Idealne na najważniejsze okazje w życiu, takie jak ślub, komunia. W środku każdej kartki znajdują się dobrane do okazji życzenia, a do kartki dołączona jest dopasowana koperta. Cechy szczególne: wielkość: niestendardowa, prostokątna, kwadratowa, zdobienia: dekoracje ze złotej folii, doklejane koraliki, tłoczenia koperta: dopasowana w komplecie, wnętrze kartki: życzenia w środku, okazja: komunia.

18,99 zł
Powiadomienie
1 osoba kupiła
75
Krew - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Krew
Dostępny
1065 szt.

W makabrycznych okolicznościach zostaje zamordowana kobieta. W miejscu kaźni zabójca pozostawia upiorną wiadomość. Czy jej adresatami są śledczy? A może bezpośrednio komisarze Deryło i Haler? Krąg podejrzanych szybko się rozszerza i obejmuje nawet funkcjonariuszy lubelskiej komendy. Nikt nie jest wolny od podejrzeń ani od niebezpieczeństwa. Zdaje się, że zabójca zaczyna kolejne polowanie. Jaka motywacja przyświecała mordercy? Co oznaczało jego przesłanie?

42,90 zł
31,32 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 11,58 zł

1 osoba kupiła
76
Obrazki maluszka. Kolory - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Obrazki maluszka. Kolory
Dostępny
21 szt.

W książce przedstawiono ilustracje w kontrastowych barwach. Kolorowe zwierzęta pokazane w formie prostych rysunków. Książka harmonijkowa jest atrakcyjną dla leżącego maluszka formą przedstawienia treści. Świetne wprowadzenie w świat kolorów. Książeczka harmonijka to propozycja dla najmłodszych dzieci. Kontrastowe zestawienia kolorów stopniowo wprowadzą maluszka w świat barw i kształtów. Książeczka prezentuje kolorowe zwierzęta. Książka: • pokazuje ciekawe dla małego dziecka zwierzęta, • stopniowo wprowadza malucha w świat kolorów, • jest dostosowana do percepcji dziecka • rozwija koordynację wzrokową malucha Seria „Obnrazki maluszka” jest adresowana do najmłodszych, które na początku widzą tylko podstawowe barwy. Harmonijkowe książeczki z trwałego kartonu zawierają wesołe ilustracje i proste podpisy. Forma harmonijki sprawia, że książeczkę można postawić rozłożoną w pobliżu maluszka, np. w łóżeczku. Sposób przedstawienia tematów jest idealnie dostosowany do możliwości percepcyjnych niemowlęcia.

9,99 zł
7,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 2,00 zł

1 osoba kupiła
77
Ludzkość. Historia, o jakiej nie mieliście pojęcia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ludzkość. Historia, o jakiej nie mieliście pojęcia
Dostępny
69 szt.

Co łączy Wielki Mur Chiński z bostońską herbatą, a krucjaty z systemem bankowym? Gdzie byli Saraceni, gdy zachodnia cywilizacja eksplorowała świat? Ansary udziela odpowiedzi nie tylko na pytania, które chcecie zadać, ale także na te, o których nikt nawet by nie pomyślał! Ludzkość to fascynujący wywód o tym, jak kształtowaliśmy historię – od epoki kamienia po erę cyfrową. Autor dowodzi, że machinę dziejów wprawiały w ruch nie zwycięskie bitwy, rozwój rolnictwa czy nawet podbój planety, lecz… opowieści! Zaczęliśmy je tworzyć przed tysiącami lat, dzięki nim mogliśmy budować społeczności, zgłębiać tajemnice świata i szukać sensu życia. To opowieści stanowiły podwalinę imperiów, a ich wzajemne przenikanie się przynosiło zarówno zamęt i wojny, jak i rozkwit kultury, ożywienie religijne czy przełomy intelektualne. Ansary rzuca nowe światło na naszą powikłaną teraźniejszość. Przede wszystkim jednak stawia pytanie o przyszłość: czy zdołamy wymyślić nową opowieść, która przyniesie lepsze jutro następnym pokoleniom?

54,90 zł
40,08 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 14,82 zł

1 osoba kupiła
78
Puzzle 250 Żyrafy 8251-0294 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 250 Żyrafy 8251-0294
Eurographics
Dostępny
2 szt.

- ilość elementów: 250 - wysoka jakość nadruku i precyzja wykonania - idealne dopasowanie elementów - odporne na zginanie - puzzle eliminują odbijanie światła - rozwijają zdolności manualne u dziecka - kształtują wyobraźnię i logiczne myślenie - format obrazka po ułożeniu: 48,30 x 33 cm Uwaga! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.

44,40 zł
42,18 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,22 zł

1 osoba kupiła
79
Puzzle 1000 elementów. Ford Mustang 50 lat - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Ford Mustang 50 lat
Eurographics, 1000
Dostępny
6 szt.

- Ilość elementów: 1000, - wysoka jakość nadruku i precyzja wykonania, - idealne dopasowanie elementów, - odporne na zginanie, - puzzle eliminują odbijanie światła, - rozwijają zdolności manualne u dziecka, - kształtują wyobraźnię i logiczne myślenie, - format obrazka po ułożeniu: 68×48 cm. Uwaga! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.

59,99 zł
56,99 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,00 zł

1 osoba kupiła
80
Kask rowerowy, Kraina Lodu 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kask rowerowy, Kraina Lodu 2
SEVEN POLSKA
Dostępny
1 szt.

Kask jest przeznaczony dla dzieci jeżdżących na rowerze, rolkach, wrotkach, hulajnodze itp. Na zewnątrz pokryty jest warstwą PVC z kolorowymi wzorami przedstawiającymi bohaterów z bajek Disney. Wnętrze wyściela wysokiej jakości styropian. Kask jest wyposażony we wkładkę z mechanizmem umożliwiającym dokładne dopasowanie kasku do główki dziecka. Po obu stronach kask posiada paski mocujące, zapinane pod brodą na klamrę z miękkim podbródkiem. W powłoce kasku znajduje się system otworów zapewniających wentylację podczas noszenia kasku. Kask jest bardzo lekki, spełnia wymagania odpowiednich standardów. Waga: 245–260 g Obwód: 52.0–56.0 cm

80,90 zł
74,43 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,47 zł

1 osoba kupiła
81
Jeszcze się kiedyś spotkamy wyd. kieszonkowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jeszcze się kiedyś spotkamy wyd. kieszonkowe
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.15

Są takie historie, które zostają w nas na zawsze. Są takie osoby, których nigdy nie zapominamy. Ja już nie czekam. Chwytam każdy dzień i się do niego uśmiecham. Wierzę, że będą w nim cudowne chwile. Ile razy zadawali sobie pytania jak potoczyłoby się ich życie, gdyby nie wojna? Adela, Franciszek, Janek, Rachela, Joachim i Sabina mieli wielkie plany i marzenia. Przeżywali pierwsze miłości i prawdziwe przyjaźnie. Nie było ważne, że ktoś ma nazwisko żydowskie, niemieckie czy polskie. Po prostu byli przyjaciółmi. Wojna zmieniła wszystko. Wiele lat później, wnuczka Adeli, Justyna, przeżywa kryzys małżeński. Dopiero wówczas poznaje historię swojej babki i jej przyjaciół. Historię, która zmienia ją na zawsze. Wzruszająca opowieść o różnych obliczach miłości wykradzionych wojnie, życiowych wyborach i rodzinnych tajemnicach, które wpływają na nas bardziej niż myślimy. Bo to, kim jesteśmy nie zależy wyłącznie od naszych genów, czy wychowania, ale również od przeżyć naszych przodków. Od wszystkich tajemnic, które krążą w naszych rodzinach do kilku pokoleń wstecz.

14,90 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 26,2%
oszczędzasz 3,91 zł

1 osoba kupiła
82
Sentencje orientalne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sentencje orientalne
Dostępny
5 szt.

Orient, ze względu na swa kulturowa odrębność, religijną i filozoficzną odmienność oraz... tajemniczość, od wieków fascynował i inspirował ludzi Zachodu.Niejeden i niejedna wiele czasu poświęcili na poznawanie życia ludzi Wschodu, zwiedzając odległe krainy czy studiując mądre księgi. Wychodząc naprzeciw tym zainteresowaniom, Wydawnictwo ASTRUM przygotowało bogaty zbiór aforyzmów i przysłów z Bliskiego i Dalekiego Wschodu w wyborze cenionego znawcy tematyki Marka Dubińskiego. Obok złotych myśli arabskich, indyjskich, osmańskich znajdują się tu rzadko publikowane mądrości baszkirskie, chakaskie, karaimskie, malajskie, maoryskie, perskie, szorskie, tahityjskie, tuwiańskie i wiele, wiele innych (wszystkie uporządkowane także tematycznie).

39,00 zł
28,08 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,92 zł

1 osoba kupiła
83
Sesame 1 ćwiczenia + audio online - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sesame 1 ćwiczenia + audio online
Dostępny
22 szt.

Sésame 1 zeszyt ćwiczeń + audio onlineKolorowy zeszyt ćwiczeń stanowi uzupełnienie podręcznika Sésame, zawiera liczne ćwiczenia pisemne i ustne utrwalające przerabiany materiał w podręczniku. Zróżnicowane zadania urozmaicają naukę.Komponenty dla poziomu 1:- Sésame 1 podręcznik- Sésame 1 podręcznik + e-podręcznik /pack numérique/- Sésame 1 zeszyt ćwiczeń- Sésame 1 zeszyt ćwiczeń + e-ćwiczenia /pack numérique/- Sésame 1 przewodnik metodyczny- Sésame 1 podręcznik interaktywny (TBI) /kod/- 250 kart obrazkowych do pobrania- materiały audio i wideo online na stronie sesame.hachettefle.fr

52,50 zł
47,25 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,25 zł

1 osoba kupiła
84
Puzzle 1000 Smaki lodów 6000-0590 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 Smaki lodów 6000-0590
Eurographics
Dostępny
8 szt.

- ilość elementów: 1000 - wysoka jakość nadruku i precyzja wykonania - idealne dopasowanie elementów - odporne na zginanie - puzzle eliminują odbijanie światła - rozwijają zdolności manualne u dziecka - kształtują wyobraźnię i logiczne myślenie - format obrazka po ułożeniu: 68×48 cm Uwaga! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.

59,99 zł
56,99 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,00 zł

1 osoba kupiła
85
Rosyjski. Klejki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Rosyjski. Klejki
Dostępny
1 szt.

Zestaw 96 naklejek, które pomogą Państwu szybko i bez wysiłku opanować słownictwo z najbliższego otoczenia. Wystarczy oznaczyć codziennie oglądane przedmioty, by nauczyć się ich rosyjskich nazw - zupełnie przy okazji...

29,00 zł
14,50 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 14,50 zł

1 osoba kupiła
86
Kobiety to czytają! Milcząca siostra - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kobiety to czytają! Milcząca siostra
Dostępny
48 szt.

Autorka licznych bestsellerów Diane Chamberlain napisała wielowymiarową opowieść o siostrach i mrocznych tajemnicach. Riley MacPherson przez całe życie sądziła, że jej starsza siostra Lisa we wczesnej młodości popełniła samobójstwo. Teraz, ponad dwadzieścia lat później, odnajduje dowody, że to nieprawda. Lisa żyje. Przybrała nową tożsamość. Dlaczego jednak przed laty postanowiła uciec z domu i jakich tajemnic strzeże do dziś? Poszukując prawdy, Riley musi zdecydować, co przeszłość oznacza dla jej obecnego życia. A jeśli całe twoje dotychczasowe życie okazuje się zbudowane na kłamstwie… Co byś zrobiła? Czy chciałabyś poznać prawdę? „Rodzinne historie często są kopalnią pogmatwanych losów ludzkich. A prawda o bliskich bywa naprawdę trudna do udźwignięcia… Gorąco zachęcam do lektury „Milczącej siostry" – intrygującej podróży w pełne rodzinnych tajemnic życie bohaterki. To wciągająca, świetnie napisana książka, którą przeczytałam jednym tchem!” – Magdalena Kumorek, ambasadorka klubu „Kobiety to czytają!”

38,00 zł
28,50 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,50 zł

1 osoba kupiła
87
Puzzle 1000 Kobieta w egzotycznym lesie, Henri Rousseau 6000-5608 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 Kobieta w egzotycznym lesie, Henri Rousseau 6000-5608
Eurographics
Dostępny
4 szt.

- ilość elementów: 1000 - wysoka jakość nadruku i precyzja wykonania - idealne dopasowanie elementów - odporne na zginanie - puzzle eliminują odbijanie światła - rozwijają zdolności manualne u dziecka - kształtują wyobraźnię i logiczne myślenie - format obrazka po ułożeniu: 68×48 cm Uwaga! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.

60,90 zł
57,86 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,04 zł

1 osoba kupiła
88
Lalka 30010 Bobas płaczący Cuquito 30cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lalka 30010 Bobas płaczący Cuquito 30cm
Llorens
Dostępny
2 szt.

W naszej manufakturze wierzymy, że zabawa jest najlepszą nauką. Dlatego też z wielką miłością tworzymy kultowe lalki Llorens, w 100% ręcznie wykonane, o niepowtarzalnych wzorach. Stosowane przez nas tkaniny pochodzą od renomowanych marek odzieży dziecięcej. Wszystkie lalki Llorens są zgodne z europejskimi przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa dzieci, co gwarantuje, że Twoje dzieci będą się bawić w możliwie najbezpieczniejszy sposób. Lalka płacząca Cuquita mierzy 30 cm. Jej rączki, nóżki oraz głowa są wykonane z miękkiego w dotyku winylu, zaś brzuszek jest materiałowy. Po naciśnięciu brzuszka lalka zacznie płakać i wołać ?mama? ?papa?. Cuquita ma śliczną, delikatną buzię i duże, niebieskie oczęta. Lalka jest ubrana w pajacyk ze słodkim nadrukiem lwa oraz różową czapeczkę. Lalka została zapakowana w ozdobny karton, więc bez zbędnych dodatkowych opakowań, może być wręczona jako prezent. Kochamy hiszpańskie lalki Llorens!

177,30 zł
163,12 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 14,18 zł

1 osoba kupiła
89
Rymowanki potocznego języka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rymowanki potocznego języka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.22

Tematem rymowanek są sprawy codzienne, dotyczące relacji między ludźmi, wyglądu i osobowości. Dzięki swojej wyjątkowej, zrytmizowanej formie i dużemu ładunkowi dowcipu zwiększają ekspresję i wzmagają atrakcyjność mówienia.

21,00 zł
16,99 zł
Powiadomienie

Rabat 19,1%
oszczędzasz 4,01 zł

1 osoba kupiła
90
Obrazki maluszka. Smacznego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Obrazki maluszka. Smacznego
Dostępny
12 szt.

W książce przedstawiono ilustracje w kontrastowych barwach. Różne owoce i warzywa pokazane w formie prostych rysunków. Książka harmonijkowa jest atrakcyjną dla leżącego maluszka formą przedstawienia treści. Świetne wprowadzenie w świat owoców i warzyw. Książeczka harmonijka to propozycja dla najmłodszych dzieci. Kontrastowe zestawienia bieli, czerni i zieleni stopniowo wprowadzą maluszka w świat kolorów i kształtów. Książeczka prezentuje owoce i warzywa. Książka: • pokazuje ciekawe dla małego dziecka owoce i warzywa, • stopniowo wprowadza malucha w świat jedzenia, • jest dostosowana do percepcji dziecka, • rozwija koordynację wzrokową malucha. Seria „Obrazki maluszka” jest adresowana do najmłodszych dzieci, które na początku widzą tylko podstawowe barwy. Harmonijkowe książeczki z trwałego kartonu zawierają wesołe ilustracje i proste podpisy. Forma harmonijki sprawia, że książeczkę można postawić rozłożon w pobliżu maluszka, np. w łóżeczku. Sposób przedstawienia tematów jest idealnie dostosowany do możliwości percepcyjnych niemowlęcia.

8,99 zł
6,99 zł

Rabat 22,2%
oszczędzasz 2,00 zł

1 osoba kupiła
91
Świat maluszka. Nasi ulubieńcy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świat maluszka. Nasi ulubieńcy
Dostępny
5 szt.

Seria kartonowych książeczek dla najmłodszych bawi i uczy. Precyzyjnie dobrane ilustracje sprawią, że pierwsze spotkania dziecka z książką będą wspaniałą przygodą. Książeczka do składania typu harmonijka została wykonana z trwałego kartonu, dzięki czemu posłuży na długo. 16 kolorowych ilustracji wprowadzi każdego maluszka w przyjazny świat kolorowych zabawek i wiejskich zwierzątek.

9,00 zł
6,99 zł

Rabat 22,3%
oszczędzasz 2,01 zł

1 osoba kupiła
92
Fiszki. Czas teraźniejszy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fiszki. Czas teraźniejszy
Dostępny
9 szt.

Prezentowany tytuł pozwala z łatwością opanować 100 najważniejszych czasowników o nieregularnej odmianie w czasach teraźniejszym i przyszłym niezłożonym (prostym). Poznanie odmiany czasowników nieregularnych to nieodłączny element nauki języka rosyjskiego, dlatego też polecamy ten tytuł wszystkim uczącym się na poziomie podstawowym.

19,00 zł
13,99 zł

Rabat 26,4%
oszczędzasz 5,01 zł

1 osoba kupiła
93
Nieobliczalni - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nieobliczalni
Dostępny
321 szt.

Alexander Blix i Emma Ramm siedzą każde w swoim pokoju przesłuchań i składają zeznania w sprawie tego samego zdarzenia. Blix zastrzelił mężczyznę, a jego własna córka, Iselin, walczy o życie. 36 godzin wcześniej: Ktoś dzwoni do drzwi Sofii Kovic, najbliższej współpracownicy Blixa. Kobieta ginie od jednego strzału. Wszystko wskazuje na to, że to była egzekucja. A tymczasem chwilę przed mordercą wróciła do domu Iselin, która wynajmuje u niej pokój na piętrze… Iselin cudem udaje się uciec. Jak dużo zdążyła zobaczyć? I jak bardzo zagraża bezwzględnemu zabójcy? W tych dramatycznych okolicznościach Emma proponuje Blixowi pomoc w opiece nad córką. Jednak decyzja, którą podejmuje, okaże się mieć fatalne skutki dla całej trójki. Nieobliczalni porywają od pierwszej strony i do końca trzymają czytelnika w żelaznym uścisku napięcia. W trzecim tomie o śledczym i dziennikarce Jørn Lier Horst i Thomas Enger jeszcze bardziej przykręcili śrubę. Mając niezwykły talent do budowania dramatyzmu i psychologicznej głębi, stworzyli przerażającą i zaskakującą intrygę.

44,99 zł
32,39 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,60 zł

1 osoba kupiła
94
Dzieci wygnane. Tułacze losy małych Polaków w czasie II wojny światowe wyd. kieszonkowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
14,90 zł
11,99 zł

Rabat 19,5%
oszczędzasz 2,91 zł

1 osoba kupiła
95
Puzzle 1000 Obsada kolorów 6000-5641 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Puzzle 1000 Obsada kolorów 6000-5641
Eurographics
Dostępny
2 szt.

- ilość elementów: 1000 - wysoka jakość nadruku i precyzja wykonania - idealne dopasowanie elementów - odporne na zginanie - puzzle eliminują odbijanie światła - rozwijają zdolności manualne u dziecka - kształtują wyobraźnię i logiczne myślenie - format obrazka po ułożeniu: 68×48 cm Uwaga! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.

59,99 zł
41,99 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 18,00 zł

1 osoba kupiła
96
Listy do dzieci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Listy do dzieci
Dostępny
8 szt.

W niniejszej książce czytelnicy odnajdą nową cechę szczególną legendarnego uczonego i pisarza. W listach C.S. Lewis dzielił się ze swoimi młodymi wielbicielami uczuciami na temat szkoły (nie znosił matematyki), pisania, zwierząt. Udzielał mądrych, choć żartobliwych, porad swoim chrześniakom. Opowiadał też oczywiście o magicznym świecie, jaki stworzył w Opowieściach z Narnii serii książek dla dzieci, która zalicza się do wielkiej klasyki wszechczasów. To, co wyłania się z tej uroczej kolekcji Lewisa, to jego rozumienie dzieciństwa i szacunek, jakim darzył swoich młodych czytelników. Jak sam kiedyś powiedział: Nie sądzę, by wiek miał tak duże znaczenie, jak ludzie myślą. Częściowo nadal czuję się na dwanaście lat, a częściowo czułem się na pięćdziesiąt, gdy jeszcze miałem dwanaście. Listy do dzieci zachwycą i oczarują wielbicieli Narnii i czytelników C.S. Lewisa w każdym wieku.

36,00 zł
25,92 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,08 zł

1 osoba kupiła
97
Pakiet Tupcio Chrupcio z miarką. Przedszkolak na medal / Nie chcę się myć - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet Tupcio Chrupcio z miarką. Przedszkolak na medal / Nie chcę się ...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.01

Pakiet 2 książek, których bohaterem jest Tupcio Chrupcio i miarka w prezencie! Przedszkolak na medal Tupcio Chrupcio jest już dużą myszką i zwykle niczego się nie boi, tylko… nie lubi chodzić do lekarza. Tym razem spadł z drabinki i musi pojechać na pogotowie, gdzie zajmą się nim troskliwie pielęgniarka i pan doktor. Czy Tupcio Chrupcio zrozumie, że lekarza nie trzeba się bać? Posłuchajcie! Nie chcę się myć! Tupcio Chrupcio jest już dużą myszką, ale boi się wejść do wanny i nie chce się wykąpać. Nie wie, że w kąpieli może być przyjemnie i wesoło. Czy rodzice przekonają Tupcia do mycia? Posłuchajcie!

35,00 zł
26,25 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,75 zł

1 osoba kupiła
98
Puzzle 1000 elementów. Konie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Konie
Eurographics, 1000
Dostępny
8 szt.

- Ilość elementów: 1000, - wysoka jakość nadruku i precyzja wykonania, - idealne dopasowanie elementów, - odporne na zginanie, - puzzle eliminują odbijanie światła, - rozwijają zdolności manualne u dziecka, - kształtują wyobraźnię i logiczne myślenie, - format obrazka po ułożeniu: 68×48 cm. Uwaga! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.

59,99 zł
56,99 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,00 zł

1 osoba kupiła
99
With Friends at St. David's, 3 LP (violet) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
With Friends at St. David's, 3 LP (violet)
Marillion, Mystic Production
Dostępny
18 szt.

Lista utworów: Side A: 1-2 Side B: 3-5 Side C: 6 Side D: 7-8 Side E: 9 Side F: 10-11

157,90 zł
145,27 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 12,63 zł

100
With Friends at St. David's, 3 LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
With Friends at St. David's, 3 LP
Marillion, Mystic Production
Dostępny
20 szt.

Lista utworów: Side A: 1-2 Side B: 3-5 Side C: 6 Side D: 7-8 Side E: 9 Side F: 10-11

146,90 zł
135,15 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 11,75 zł

Wróć do góry