hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2021.04.29

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w czwartek 29 kwietnia 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Zaburzony umysł. Co nietypowe mózgi mówią o nas samych (Eric Kandell), na drugim Obręcz mini motylek do baniek mydlanych + płyn 400 ml (Tuban). Kolejny produkt to Life skills. Nauczę się podejmować decyzje (Lisciani) oraz Czytanie globalne. Ptak dodo (Maria Trojanowicz-Kasprzak).
1
Zaburzony umysł. Co nietypowe mózgi mówią o nas samych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zaburzony umysł. Co nietypowe mózgi mówią o nas samych
Dostępny
168 szt.

Zaburzony umysł to autorytatywna wypowiedź wybitnego uczonego, laureata Nagrody Nobla profesora Erika R. Kandela na temat tego, co wiemy o mózgu i powiązanych z nim zaburzeniach. W swej nowej, inspirującej książce Zaburzony umysł Kandel czerpie z bogactwa swych przełomowych badań oraz z prac innych czołowych neurobiologów, zabierając nas na niezwykłą wyprawę w głąb mózgu i podejmuje jedno z najtrudniejszych pytań, przed jakimi dziś stajemy: w jaki sposób nasz umysł, indywidualne poczucie siebie wyłania się z fizycznej materii mózgu? Prowadząc badania naukowe nad zakłóceniami typowej pracy mózgu oraz testując potencjalne terapie, pogłębimy swoją wiedzę o myśleniu, odczuwaniu, pamięci i kreatywności. Dopiero wtedy będziemy mogli zmierzyć się z wielkim pytaniem, w jaki sposób miliardy neuronów generują świadome ja – twierdzi Kandel.

49,90 zł
34,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,97 zł

23 osoby kupiły
2
Obręcz mini motylek do baniek mydlanych + płyn 400 ml - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Obręcz mini motylek do baniek mydlanych + płyn 400 ml
Tuban
Dostępny
3 szt.

W skład zestawu wchodzi obręcz mini motylek do tworzenia baniek mydlanych i płyn. Długość obręczy z rączką: 20 cm. Pojemność płynu: 400 ml. Jak się bawić? 1. Wlej płyn do miski/pojemnika. 2. Zanurz obręcz w płynie do dużych baniek Tuban. 3. Na obręczy powinna pojawić się bańkowa „tafla” – jeśli już ją widzisz delikatnym ruchem rąk możesz zacząć kreować bańki. 4. Możesz też zbliżyć usta do bańkowej tafli i po prostu w nią dmuchać. Uwaga. Dostępne różne wersje kolorystyczne obręczy – wysyłka losowa. Podana cena dotyczy 1 zestawu.

27,10 zł
17,62 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 9,48 zł

8 osób kupiło
3
Life skills. Nauczę się podejmować decyzje - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Life skills. Nauczę się podejmować decyzje
Lisciani, od 6 lat
Dostępny
7 szt.

Światowa Organizacja Zdrowia wyodrębniła 10 umiejętności życiowych, które są potrzebne by wyrosnąć na lepszą i szczęśliwszą osobę, która jest w stanie prowadzić godne życie. I to właśnie te umiejętności są rozwijane w grach z tej serii, które są również dla dziecka świetną zabawą. Są to miękkie umiejętności, niezbędne w codziennym życiu. Pozwalają dzieciom lepiej poznać samych siebie, swoje emocje, łatwiej nawiązywać kontakty z innymi ludźmi czy radzić sobie ze stresem. Dzięki tej grze dziecko uczy się podejmować decyzje. To świetny wybór dla dzieci, które mają z tym problem. Podczas zabawy z tym zestawem dziecko staje przed różnego rodzaju wyborami, a pod koniec gry już nigdy nie będzie niezdecydowane!

61,17 zł
54,44 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 6,73 zł

6 osób kupiło
4
Czytanie globalne. Ptak dodo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czytanie globalne. Ptak dodo
Dostępny
26 szt.

Nasz najmłodszy Czytelniku!Zapewne zapoznałeś się już z Zestawem do nauki czytania globalnego dla małych dzieci, dzięki czemu mogłeś sięgnąć po trudniejsze lektury. Przeczytałeś też wszystkie książeczki z pierwszej serii Czytam globalnie: Jaś i Maja, Emu i Dodo oraz Miś i but. Gratulacje! Mamy nadzieję, że świetnie się przy tym bawiłeś! Umiesz już bardzo dużo, a więc pora przejść na kolejny etap przygody z czytaniem. :)***Książeczka z serii Czytam globalnie II, przeznaczona dla dzieci od pierwszego roku życia do sześciu lat. Treść książeczki oparta jest na krótkich wyrazach, dzięki czemu łatwo zapadają one dziecku w pamięć.Najmłodsze dzieci będą oglądać obrazki i słuchać, jak czytasz. Będą także przyglądać się wskazywanym przez Ciebie wyrazom (to bardzo ważne niezależnie od wieku dziecka zawsze wskazuj czytany wyraz, aby dziecko kojarzyło jego wygląd z brzmieniem). Dzięki temu w ich pamięci wytworzą się i utrwalą obrazy czytanych przez Ciebie słów.Książeczki z serii Czytam globalnie II nie wymagają zachowania określonej kolejności (w przeciwieństwie do serii pierwszej, w której kolejność czytania poszczególnych części miała znaczenie z uwagi na stopniowe dodawanie nowych wyrazów). W serii drugiej akcent został położony na wielokrotnym powtarzaniu wybranych wyrazów, tak aby ich obrazy zostały utrwalone w dziecięcej pamięci. Starsze dzieci szybko dzięki temu zapamiętają, co który wyraz oznacza, a już po kilku wspólnych sesjach czytania dziecko będzie próbowało odczytywać tekst samodzielnie.Ponieważ analiza wzrokowa u małego dziecka jest słabo wykształcona i wyrazy zlewają się maluchowi w jeden ciąg, w książeczce poszerzone zostały spacje międzywyrazowe. Zrezygnowano także ze znaków interpunkcyjnych, a zamiast nich w wybranych miejscach zastosowano większe odstępy pomiędzy poszczególnymi wersami. Celowym zabiegiem ułatwiającym zapamiętywanie obrazów słów przez dzieci jest również to, że wszystkie wyrazy, za wyjątkiem imion, zapisane zostały małą literą.

13,50 zł
9,99 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 3,51 zł

6 osób kupiło
5
Jak pomóc dziecku pokonać niepowodzenia w nauce.. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak pomóc dziecku pokonać niepowodzenia w nauce..
Dostępny
28 szt.

Profesor Edyta Gruszczyk-Kolczyńska od blisko pół wieku zajmuje się problemami dzieci z niepowodzeniami w nauce matematyki i z dobrym skutkiem im pomaga. Ukoronowaniem tej działalności jest niniejszy podręcznik. Autorka wyjaśnia w nim, w jaki sposób rodzice, terapeuci i nauczyciele mogą pomóc dziecku pokonać niepowodzenia w nauce matematyki i zapewnić mu sukcesy w dalszej edukacji szkolnej.Problem jest poważny, gdyż przy ostrożnym szacowaniu co czwarte dziecko zaczynające naukę szkolną jest spychane na ścieżkę klęski szkolnej, bo nie potrafi sprostać oczekiwaniom stawianym na zajęciach matematycznych. Na dodatek rodzice i nauczyciele za późno orientują się, że źle się dzieje, co skutecznie utrudnia działania naprawcze. Żeby sobie z tym poradzić, dorośli muszą orientować się w przyczynach i mechanizmach narastania niepowodzeń w nauce matematyki.Ten zakres wiedzy został omówiony w części pierwszej niniejszego podręcznika. Na początku Autorka wyjaśnia, dlaczego uczniowie klas początkowych zbyt mało wiedzą i potrafią z matematyki. Omówione zostały również przyczyny blokad w nauce matematyki występujące już w pierwszych miesiącach nauki w klasie I. Działania naprawcze są rdzeniem każdego rozdziału części drugiej tego podręcznika. Wzorcowe sytuacje zadaniowe i zadania zamieszczone w tych rozdziałach zostały przedstawione tak, aby dorosły wzorując się na nich mógł wymyślić ich więcej.W tytule publikacji zaznaczone zostało, że podręcznik ten jest kolejną książką z serii Dziecięca matematyka. Oznacza to, że został napisany w przystępny sposób i zawiera opisy konkretnych łatwych w realizacji zajęć z dziećmi, opracowanych zgodnie z wnioskami z badań naukowych.

59,00 zł
43,07 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 15,93 zł

5 osób kupiło
6
Barbie. GWD96 Zestaw kompletnej stylizacji, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Barbie. GWD96 Zestaw kompletnej stylizacji, mix wzorów
Barbie, Mattel
Dostępny
19 szt.

Barbie jest zawsze gotowa podjąć nowe wyzwania i ma garderobę, która nadąża za jej pasjami. Ubierz lalkę Barbie® na dzień lub na wieczór w te fantastyczne ubranka zgodne z najnowszymi trendami! Śliczne i różnorodne części garderoby dobrane w oryginalne, tematyczne zestawy zachwycają kolorami, wzorami i akcentami, które odpowiadają gustom dziewczynek. Zbierz wszystkie niesamowite ubranka lalki Barbie® i łącz je na różne sposoby, aby czerpać maksimum radości z zabawy w tworzenie opowieści! Modne, stylowe kreacje Barbie® to uniwersalne stroje dla lalki Barbie na każdą okazję. Kolekcja obejmuje stroje codzienne, sportowe i wieczorowe. Stroje pasują na większość lalek Barbie. Uwaga. Mix wzorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 kompletu. Brak lalki w zestawie.

29,90 zł
26,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,99 zł

4 osoby kupiły
7
Obręcz do baniek mydlanych + płyn 400 ml - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Obręcz do baniek mydlanych + płyn 400 ml
Tuban
Dostępny
71 szt.

W skład zestawu wchodzi obręcz do tworzenia baniek mydlanych i płyn. Długość obręczy z rączką: 35.0 cm. Pojemność płynu: 400 ml. Jak się bawić? 1. Wlej płyn do miski/pojemnika. 2. Zanurz obręcz w płynie do dużych baniek Tuban. 3. Na obręczy powinna pojawić się bańkowa „tafla” – jeśli już ją widzisz delikatnym ruchem rąk możesz zacząć kreować bańki. 4. Możesz też zbliżyć usta do bańkowej tafli i po prostu w nią dmuchać. Uwaga. Dostępne różne wersje kolorystyczne obręczy – wysyłka losowa. Podana cena dotyczy 1 zestawu.

27,10 zł
23,85 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,25 zł

4 osoby kupiły
8
Zaginiona apteka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zaginiona apteka
Dostępny
77 szt.

Zapomniana historia. Okryta tajemnicą sieć kobiet. Życie wśród trucizn i zemsty. Witajcie w zaginionej aptece! Ukryta pośród zaułków osiemnastowiecznego Londynu tajemna apteka obsługuje niezwykłą klientelę. W całym mieście maltretowane lub zdradzane kobiety przekazują sobie szeptem wieści o tajemniczej Nelli, sprzedającej na pozór niewinne trucizny, dzięki którym mogą raz na zawsze pozbyć się swoich dręczycieli. Los apteki staje jednak pod znakiem zapytania, gdy nowa klientka, przedwcześnie dojrzała dwunastoletnia dziewczynka, popełnia brzemienny w skutki błąd, którego konsekwencje ciągną się przez wieki. Tymczasem współcześnie Caroline Parcewell, niedoszła historyczka, samotnie spędza w Londynie dziesiątą rocznicę ślubu, uciekając przed małżeńskimi problemami. Przypadkiem trafia na wskazówkę dotyczącą serii tajemniczych niewyjaśnionych zgonów w tym mieście sprzed dwustu lat, a wtedy los splata jej życie z życiem aptekarki sprzed wieków. Z życiem... i śmiercią. Zaginiona apteka to trzymająca w napięciu, pasjonująca i pełna niezapomnianych postaci powieść o zemście i o tym, w jak niezwykły sposób kobiety potrafią się ratować nawzajem, pomimo dzielącej je bariery czasu.

38,99 zł
28,07 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,92 zł

3 osoby kupiły
9
Mity greckie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
10,94 zł
7,99 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 2,95 zł

3 osoby kupiły
10
Czytanie globalne. Gęś i kos - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czytanie globalne. Gęś i kos
Dostępny
46 szt.

Nasz najmłodszy Czytelniku!Zapewne zapoznałeś się już z Zestawem do nauki czytania globalnego dla małych dzieci, dzięki czemu mogłeś sięgnąć po trudniejsze lektury. Przeczytałeś też wszystkie książeczki z pierwszej serii Czytam globalnie: Jaś i Maja, Emu i Dodo oraz Miś i but. Gratulacje! Mamy nadzieję, że świetnie się przy tym bawiłeś! Umiesz już bardzo dużo, a więc pora przejść na kolejny etap przygody z czytaniem. :)***Książeczka z serii Czytam globalnie II, przeznaczona dla dzieci od pierwszego roku życia do sześciu lat. Treść książeczki oparta jest na krótkich wyrazach, dzięki czemu łatwo zapadają one dziecku w pamięć.Najmłodsze dzieci będą oglądać obrazki i słuchać, jak czytasz. Będą także przyglądać się wskazywanym przez Ciebie wyrazom (to bardzo ważne niezależnie od wieku dziecka zawsze wskazuj czytany wyraz, aby dziecko kojarzyło jego wygląd z brzmieniem). Dzięki temu w ich pamięci wytworzą się i utrwalą obrazy czytanych przez Ciebie słów.Książeczki z serii Czytam globalnie II nie wymagają zachowania określonej kolejności (w przeciwieństwie do serii pierwszej, w której kolejność czytania poszczególnych części miała znaczenie z uwagi na stopniowe dodawanie nowych wyrazów). W serii drugiej akcent został położony na wielokrotnym powtarzaniu wybranych wyrazów, tak aby ich obrazy zostały utrwalone w dziecięcej pamięci. Starsze dzieci szybko dzięki temu zapamiętają, co który wyraz oznacza, a już po kilku wspólnych sesjach czytania dziecko będzie próbowało odczytywać tekst samodzielnie.Ponieważ analiza wzrokowa u małego dziecka jest słabo wykształcona i wyrazy zlewają się maluchowi w jeden ciąg, w książeczce poszerzone zostały spacje międzywyrazowe. Zrezygnowano także ze znaków interpunkcyjnych, a zamiast nich w wybranych miejscach zastosowano większe odstępy pomiędzy poszczególnymi wersami. Celowym zabiegiem ułatwiającym zapamiętywanie obrazów słów przez dzieci jest również to, że wszystkie wyrazy, za wyjątkiem imion, zapisane zostały małą literą.

13,00 zł
9,99 zł

Rabat 23,2%
oszczędzasz 3,01 zł

3 osoby kupiły
11
Czytanie globalne. Kot i emu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czytanie globalne. Kot i emu
Dostępny
44 szt.

Nasz najmłodszy Czytelniku!Zapewne zapoznałeś się już z Zestawem do nauki czytania globalnego dla małych dzieci, dzięki czemu mogłeś sięgnąć po trudniejsze lektury. Przeczytałeś też wszystkie książeczki z pierwszej serii Czytam globalnie: Jaś i Maja, Emu i Dodo oraz Miś i but. Gratulacje! Mamy nadzieję, że świetnie się przy tym bawiłeś! Umiesz już bardzo dużo, a więc pora przejść na kolejny etap przygody z czytaniem. :)***Książeczka z serii Czytam globalnie II, przeznaczona dla dzieci od pierwszego roku życia do sześciu lat. Treść książeczki oparta jest na krótkich wyrazach, dzięki czemu łatwo zapadają one dziecku w pamięć.Najmłodsze dzieci będą oglądać obrazki i słuchać, jak czytasz. Będą także przyglądać się wskazywanym przez Ciebie wyrazom (to bardzo ważne niezależnie od wieku dziecka zawsze wskazuj czytany wyraz, aby dziecko kojarzyło jego wygląd z brzmieniem). Dzięki temu w ich pamięci wytworzą się i utrwalą obrazy czytanych przez Ciebie słów.Książeczki z serii Czytam globalnie II nie wymagają zachowania określonej kolejności (w przeciwieństwie do serii pierwszej, w której kolejność czytania poszczególnych części miała znaczenie z uwagi na stopniowe dodawanie nowych wyrazów). W serii drugiej akcent został położony na wielokrotnym powtarzaniu wybranych wyrazów, tak aby ich obrazy zostały utrwalone w dziecięcej pamięci. Starsze dzieci szybko dzięki temu zapamiętają, co który wyraz oznacza, a już po kilku wspólnych sesjach czytania dziecko będzie próbowało odczytywać tekst samodzielnie.Ponieważ analiza wzrokowa u małego dziecka jest słabo wykształcona i wyrazy zlewają się maluchowi w jeden ciąg, w książeczce poszerzone zostały spacje międzywyrazowe. Zrezygnowano także ze znaków interpunkcyjnych, a zamiast nich w wybranych miejscach zastosowano większe odstępy pomiędzy poszczególnymi wersami. Celowym zabiegiem ułatwiającym zapamiętywanie obrazów słów przez dzieci jest również to, że wszystkie wyrazy, za wyjątkiem imion, zapisane zostały małą literą.

13,45 zł
9,99 zł

Rabat 25,7%
oszczędzasz 3,46 zł

3 osoby kupiły
12
Czytanie globalne. Foka i kok - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czytanie globalne. Foka i kok
Dostępny
37 szt.

Nasz najmłodszy Czytelniku!Zapewne zapoznałeś się już z Zestawem do nauki czytania globalnego dla małych dzieci, dzięki czemu mogłeś sięgnąć po trudniejsze lektury. Przeczytałeś też wszystkie książeczki z pierwszej serii Czytam globalnie: Jaś i Maja, Emu i Dodo oraz Miś i but. Gratulacje! Mamy nadzieję, że świetnie się przy tym bawiłeś! Umiesz już bardzo dużo, a więc pora przejść na kolejny etap przygody z czytaniem. :)***Książeczka z serii Czytam globalnie II, przeznaczona dla dzieci od pierwszego roku życia do sześciu lat. Treść książeczki oparta jest na krótkich wyrazach, dzięki czemu łatwo zapadają one dziecku w pamięć.Najmłodsze dzieci będą oglądać obrazki i słuchać, jak czytasz. Będą także przyglądać się wskazywanym przez Ciebie wyrazom (to bardzo ważne niezależnie od wieku dziecka zawsze wskazuj czytany wyraz, aby dziecko kojarzyło jego wygląd z brzmieniem). Dzięki temu w ich pamięci wytworzą się i utrwalą obrazy czytanych przez Ciebie słów.Książeczki z serii Czytam globalnie II nie wymagają zachowania określonej kolejności (w przeciwieństwie do serii pierwszej, w której kolejność czytania poszczególnych części miała znaczenie z uwagi na stopniowe dodawanie nowych wyrazów). W serii drugiej akcent został położony na wielokrotnym powtarzaniu wybranych wyrazów, tak aby ich obrazy zostały utrwalone w dziecięcej pamięci. Starsze dzieci szybko dzięki temu zapamiętają, co który wyraz oznacza, a już po kilku wspólnych sesjach czytania dziecko będzie próbowało odczytywać tekst samodzielnie.Ponieważ analiza wzrokowa u małego dziecka jest słabo wykształcona i wyrazy zlewają się maluchowi w jeden ciąg, w książeczce poszerzone zostały spacje międzywyrazowe. Zrezygnowano także ze znaków interpunkcyjnych, a zamiast nich w wybranych miejscach zastosowano większe odstępy pomiędzy poszczególnymi wersami. Celowym zabiegiem ułatwiającym zapamiętywanie obrazów słów przez dzieci jest również to, że wszystkie wyrazy, za wyjątkiem imion, zapisane zostały małą literą.

13,45 zł
9,99 zł

Rabat 25,7%
oszczędzasz 3,46 zł

4 osoby kupiły
13
Wylecz choroby autoimmunologiczne - książka kucharska. Jedzenie dostępne bez recepty, które pomaga zapobiegać i eliminować stany zapalne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wylecz choroby autoimmunologiczne - książka kucharska. Jedzenie dostęp...
Dostępny
21 szt.

Pewnie zetknąłeś się ze stwierdzeniem, że leczenie chorób autoimmunologicznych jest trudne, a objawów i dolegliwości właściwie nie da się odwrócić. Nic bardziej mylnego! Autorka tej książki uświadamia, że istnieje terapia, która – dzięki detoksowi i oczyszczaniu organizmu – pomoże samodzielnie pozbyć się stanów zapalnych. W tej przełomowej książce kucharskiej dr Amy Myers pokazuje, jak uzdrowić ciało i odwrócić objawy dzięki zdrowemu odżywianiu. Jeśli cierpisz z powodu chorób tarczycy, stwardnienia rozsianego, reumatoidalnego zapalenia stawów, a nawet chorób Parkinsona czy Alzheimera, ta książka jest dla ciebie! Autorka pomoże ci odmienić twoją dietę i przystosować kuchnię do nowego stylu życia, dzięki któremu odzyskasz zdrowie. Smacznie i zdrowo? To możliwe!

89,80 zł
65,55 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 24,25 zł

2 osoby kupiły
14
Prostata Dieta i jadłospisy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prostata Dieta i jadłospisy
Dostępny
50 szt.

Dieta jest istotnym elementem zarówno w chorobach prostaty, jak i w profilaktyce chorób prostaty. "Prostata. Dieta i jadłospisy" to pierwsza książka na rynku, która kompleksowo podchodzi do diety w chorobach prostaty. W Internecie można znaleźć dużo niesprawdzonych informacji, dlatego oddajemy w ręce Czytelnika poradnik, którego autorami są dyplomowani dietetycy. Na co dzień pomagają oni Pacjentom, posiadają wiedzę opartą na nauce oraz wieloletnie doświadczenie w układaniu diet w chorobach. Oprócz zaleceń dietetycznych Czytelnik znajdzie tu także jadłospis na 4 tygodnie (5 posiłków dziennie). Książkę napisali polscy autorzy, dlatego proponowane dania odpowiadają polskim realiom i zwyczajom kulinarnym, a składniki są powszechnie dostępne. I choć posiłki są łatwe w przygotowaniu, to dla wygody Czytelnika wszystko zostało dokładnie rozpisane krok po kroku.

42,00 zł
30,24 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,76 zł

2 osoby kupiły
15
Tabele chwytów akordowych na gitarę PWM - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tabele chwytów akordowych na gitarę PWM
Tadeusz Mazur, Polskie Wydawnictwo Muzyczne
Dostępny
7 szt.

Publikacja przeznaczona jest zarówno dla gitarzystów rozpoczynających naukę gry, jak i dla zaawansowanych instrumentalistów. W szczególności jednak powinni z niej korzystać ci, którzy wykonują partie akompaniamentu w zespołach muzyki rozrywkowej.

39,00 zł
30,03 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 8,97 zł

1 osoba kupiła
16
Selfie z Toskanią. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Selfie z Toskanią. Audiobook
Monika B. Janowska, StoryBox
Dostępny
3 szt.

Czy można nie cieszyć się na wyjazd do słonecznej Toskanii? Dla Marianny, która najchętniej nie opuszczałaby ukochanej rodzinnej Legnicy, a na wycieczkę jedzie z przyjaciółką zamiast jej niedoszłego męża, wcale nie jest to wymarzony urlop. Fakt, że towarzyszą jej poczucie winy oraz niespełnione marzenia, wcale nie poprawia sytuacji. Przypadkowy atak na jednego z turystów i pomylenie autokarów to dopiero początek szalonych i pechowych wydarzeń na tej wycieczce… Czy nieudolna intryga i ciąg niefortunnych przygód mogą doprowadzić do zakończenia najszczęśliwszego z możliwych? Jak działają na duszę i ciało włoskie słońce, krajobrazy i kuchnia? I czy to prawda, że przyjaźń i miłość pokonują każdą przeszkodę?

29,95 zł
23,96 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,99 zł

1 osoba kupiła
17
Śpiewajmy Polskę! 100 pieśni na głos... - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Śpiewajmy Polskę! 100 pieśni na głos...
praca zbiorowa, Polskie Wydawnictwo Muzyczne
Dostępny
13 szt.

Wyjątkowy śpiewnik zawierający wybór 100 najważniejszych dla historii naszego kraju utworów patriotycznych. Układ na głos z akompaniamentem fortepianu i z chwytami gitarowymi dają nieograniczone mozliwości korzystania ze zbioru osobom o różnym stopniu zaawansowania muzycznego. Dodatkowym atutem publikacji są komentarze lokujące każdą z pieśni w szerszym kontekście historycznym.Antologia Pieśni Patriotycznej powstała dla starszych i młodszych, grających i śpiewających, uczniów i nauczycieli, dla świetnie znających te utwory i dla tych, którzy dopiero chcą się ich nauczyć. To śpiewnik dla każdego Polaka.

75,00 zł
57,75 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 17,25 zł

1 osoba kupiła
18
100 reguł ludzi sukcesu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
100 reguł ludzi sukcesu
Dostępny
67 szt.

Przewodnik, który otwiera drogę do sukcesów Trzymasz w dłoniach przewodnik, który pomoże ci zrealizować twoje marzenia, zarówno te wielkie, śmiałe, jak i te drobne, prozaiczne. 100 reguł ludzi sukcesu to książka pełna wspaniałych, przemyślnie dobranych pomysłów na to, jak mądrze pracować, dobrze żyć oraz odnosić sukcesy, jakie tylko sobie wymarzysz. Poszczególne rozdziały przedstawiają zestaw 100 ważnych reguł, dzięki którym przyswoisz sobie odpowiednie nawyki oraz nastawienie, właściwe ludziom odnoszącym sukcesy w życiu prywatnym i zawodowym. 100 reguł ludzi sukcesu to klucz do udanego życia. Nigel Cumberland jest współzałożycielem The Silk Road Partnership, jednej z czołowych instytucji doradzających menedżerom wysokiego szczebla i zapewniających szkolenia dla przywódców związanych z najważniejszymi firmami z całego świata. Mieszkał i pracował w wielu różnych miejscach, w tym w Hongkongu, Budapeszcie, Santiago, Szanghaju i Dubaju, a zebrane przy okazji doświadczenia pomogły mu zrozumieć, czego potrzeba ludziom chcącym odnosić w życiu sukcesy.

44,90 zł
32,33 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,57 zł

1 osoba kupiła
19
Klasyka dla dzieci. Charles Dickens. Tom 2. Wielkie nadzieje - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klasyka dla dzieci. Charles Dickens. Tom 2. Wielkie nadzieje
Dostępny
14 szt.

Klasyczna powieść Charlesa Dickensa w uproszczonej adaptacji dla dzieci. Pip to przeciętny chłopak. Nie ma rodziców, mieszka z kłótliwą siostrą i jej mężem. Pewnego razu w Wigilię Bożego Narodzenia spotka na bagnach zbiegłego przestępcę. Sprawy przybierają jednak dziwniejszy obrót, gdy po pewnym czasie, jakiś tajemniczy nieznajomy zaczyna wydawać na chłopca bardzo dużo pieniędzy. Pip pokocha swoje nowe życie w luksusie, ale czy kiedykolwiek dowie się, kto opłaca jego rachunki i czego będzie chciał w zamian?

32,90 zł
26,32 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,58 zł

1 osoba kupiła
20
Studium gam i pasaży na skrzypce solo PWM - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Studium gam i pasaży na skrzypce solo PWM
Eugenia Umińska, Polskie Wydawnictwo Muzyczne
Dostępny
15 szt.

Podręcznik przeznaczony jest dla skrzypków posiadających już przygotowanie teoretyczne i instrumentalne. Opracowując go oparłam się przede wszystkim na znakomitej pracy Karola Flescha ''Das Skalensystem'', będącej dziś w powszechnym użyciu na całym świecie. Ujęcie moje jest jednak nieco odmienne, zmodyfikowane pod wpływem mojej własnej praktyki i doświadczenia dydaktycznego. [Eugenia Umińska]

38,99 zł
30,02 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 8,97 zł

1 osoba kupiła
21
Piosenki mojego dzieciństwa na fortepian.. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piosenki mojego dzieciństwa na fortepian..
Janina Garścia, Polskie Wydawnictwo Muzyczne
Dostępny
2 szt.

Janina Garścia prezentuje ulubione, najpopularniejsze piosenki śpiewane już w okresie przedszkolnym, w wersji bardzo ciekawych utworków fortepianowych do grania w duecie. Uatrakcyjnieniem instrumentalnego opracowania są towarzyszące teksty i ilustracje, które ukazują treść poszczególnych tytułów. Niniejsza edycja zbioru ''Piosenki mojego dzieciństwa'' przygotowana została z okazji przyznania Autorce Orderu Uśmiechu przez Międzynarodową Kapitułę. Pasowanie na Kawalera Orderu Uśmiechu odbyło się 13 maja 2002 roku w Krakowie.

29,00 zł
22,33 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 6,67 zł

1 osoba kupiła
22
CANENCO FLAPPERS plecak pluszowy Królik 45252 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
CANENCO FLAPPERS plecak pluszowy Królik 45252
Canenco, CANENCO
Dostępny
31 szt.

Kolor: brązowy Licencja: BRAK

57,90 zł
52,11 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,79 zł

1 osoba kupiła
23
Technika podwójnych dzwięków - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Technika podwójnych dzwięków
Zbigniew Drzewiecki, Polskie Wydawnictwo Muzyczne
Dostępny
6 szt.

Zeszyt III, podejmujący problem gry w podwójnych dźwiękach, składa się z dwóch części. Część I - obejmuje gamy i związane z nimi ćwiczenia wstępne. Część II - zawiera wybór celniejszych etiud i odpowiednich utworów z XIX i XX wieku. Szczególną uwagę poświęcono tu problemom aplikatury. Często zaprezentowano kilka wariantów do wyboru. Podane palcowania są jednak tylko propozycjami; wykonawca może je zmieniać stosownie do indywidualnych warunków i dyspozycji.

45,00 zł
34,65 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 10,35 zł

1 osoba kupiła
24
Traktuj je jak cenne skarby - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Traktuj je jak cenne skarby
Dostępny
19 szt.

Gdybym miał sporządzić listę tego, co w tym życiu spadło na mnie jak grom z jasnego nieba i na co nie byłem ani odrobinę przygotowany, na pierwszej pozycji umieściłbym coś, co potrafi człowieka całkowicie pochłonąć, zadziwić i jednocześnie totalnie wyprać z energii życiowej – rodzicielstwo. Powiedzmy sobie szczerze: żadne z nas nie zaliczyło kursu obsługi dziecka, zanim przyszło na świat nasze pierworodne. Nikt nie sprawdzał, czy się nadajemy. Trudniej jest legalnie przygarnąć szczeniaka niż sprowadzić na świat człowieka. Współczesne rodzicielstwo to czyste szaleństwo. Na szczęście wielu z nas nadal się na nie decyduje. Gdyby nie to, nasza planeta stałaby się smutnym i opustoszałym miejscem, a nas nie miałby kto odwiedzać w domu spokojnej starości. Jeśli zatem nie masz pojęcia, jak się obchodzić z własnymi dziećmi, lub nie ogarniasz celu przyświecającego idei rodzicielstwa, wiedz, że nie jesteś sam. Świadomość bycia zdanym tylko na siebie to niejedyny problem współczesnych rodziców. Kolejną zmorą jest wszechobecna koncepcja idealnego rodzica, którą różnymi kanałami przemycają nam media. Zdradzę wam pewien sekret: idealny rodzic po prostu nie istnieje. Istnieją kochający rodzice, wielu jest oczytanych i wielu nad wyraz cierpliwych, ale żaden z nich nie jest idealny. A najlepsze w tym wszystkim jest to, że to całkiem normalne. Nie musimy być idealni. Naszym zadaniem jest prowadzenie, instruowanie i oddziaływanie przykładem osobistym, a to czynimy tak czy owak, nawet wtedy, gdy owe sprawy spektakularnie nam nie wychodzą. Niezależnie od tego, czy znajdujesz się na pierwszej linii ognia ze swym noworodkiem, czy stąpasz po polu minowym wokół nastolatka, na stronach tej książki znajdziesz prosty plan na wychowanie dzieci, które kiedyś wyrosną na porządnych dorosłych (a przy okazji ochronisz swoje zdrowie psychiczne i zachowasz poczucie humoru). Wszystko zaczyna się od traktowania dzieci jak cenne skarby – to inwestycja, która zwróci się dziesięciokrotnie.

29,90 zł
22,13 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 7,77 zł

1 osoba kupiła
25
Lawina i kamienie. Pisarze w drodze do i od komunizmu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lawina i kamienie. Pisarze w drodze do i od komunizmu
Dostępny
139 szt.

Lawina i kamienie to opowieść o losach sześciu polskich pisarzy: Jerzego Andrzejewskiego, Tadeusza Borowskiego, Kazimierza Brandysa, Tadeusza Konwickiego, Adama Ważyka i Wiktora Woroszylskiego, którzy tuż po wojnie zostali żarliwymi zwolennikami nowego ładu, by potem rewidować go i w końcu odrzucić. To z jednej strony wnikliwe studium stalinizmu i próba wyjaśnienia, jakie motywy popchnęły ludzi ideowych i utalentowanych w objęcia komunizmu, a z drugiej – barwny, pełen anegdot obraz życia literackiego i relacji pisarzy z władzą. To historia powojennej literatury polskiej pokazana przez pryzmat losów wybranych bohaterów i zarazem panoramiczny reportaż historyczny zbudowany na solidnym fundamencie źródłowym. Książka Anny Bikont i Joanny Szczęsnej ukazuje się po kilkunastu latach w nowym, poprawionym i uzupełnionym wydaniu. Pierwotny podtytuł także zmienił brzmienie – zamiast „pisarzy wobec komunizmu” mamy „pisarzy w drodze do i od komunizmu”.

69,90 zł
51,03 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 18,87 zł

1 osoba kupiła
26
Chemia. Podręcznik do liceów i techników. Część 3. Zakres podstawowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chemia. Podręcznik do liceów i techników. Część 3. Zakres podstawowy
Dostępny
603 szt.

Podręcznik jest przeznaczony dla absolwentów szkół podstawowych, którzy rozpoczęli naukę chemii w zakresie podstawowym w 4-letnich liceach i 5-letnich technikach. Jest on zgodny z podstawą programową MEN, która obowiązuje w tych szkołach od września 2019 r. W tej części omówiono m.in.: węglowodory, alkohole, fenole, aldehydy i ketony, kwasy karboksylowe, estry, tłuszcze, cukry, chemię na co dzień oraz wpływ chemii na środowisko. Podręcznik składa się z dziewięciu rozdziałów, które podzielono na paragrafy odpowiadające poszczególnym tematom lekcji. Każdy rozdział zamyka dwustronicowy sprawdzian, który pozwoli uczniom samodzielnie zweryfikować i ocenić nabytą wiedzę i umiejętności. Na końcu książki zamieszczamy: skorowidz, odpowiedzi do zadań rachunkowych, odpowiedzi do sprawdzianów oraz zbiór zadań, skorelowany z omówionymi treściami.

54,60 zł
48,59 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 6,01 zł

1 osoba kupiła
27
Zeszyt nutowy A4 stojący 12 linii + siatka PWM - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt nutowy A4 stojący 12 linii + siatka PWM
praca zbiorowa, Polskie Wydawnictwo Muzyczne
Dostępny
41 szt.

Zeszyt nutowy A4 z siatką. Specjalna kratka umieszczona na pięciolinii ułatwia pierwsze zapisy nutowe - kształty i wielkości nutek. Format pionowy, 16 kartek (32 strony), 12 pięciolinii na stronie. Szerokość pięciolinii : 8 mm. Oprawa kartonowa. Zawiera nadrukowane pomoce naukowe - skale instrumentów muzycznych, schemat klawiatury, tabele kluczy i rejestry.

9,05 zł
6,99 zł

Rabat 22,8%
oszczędzasz 2,06 zł

1 osoba kupiła
28
Kultowe fikcje. Carl Gustav Jung i jego projekt psychologii analitycznej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kultowe fikcje. Carl Gustav Jung i jego projekt psychologii analityczn...
Dostępny
40 szt.

Kultowe fikcje podążają ścieżką, która doprowadziła Junga do założenia w 1916 w Zurychu Klubu Psychologicznego. Jej autor, Sonu Shamdasani, wybitny badacz dzieła i życia Junga, przypomina i analizuje kontrowersje, jakie wzbudziło tamto wydarzenie, oraz pokazuje, w jaki sposób zwolennicy Junga przyczynili się do zmiany formuły jego projektu. Przytacza dowody świadczące przeciwko temu, że, zgodnie z wysuwanymi przez niektórych oskarżeniom, Klub Psychologiczny był w istocie, wbrew swojej nazwie, rodzajem kultu założonego przez Junga w celu swojej własnej deifikacji. W książce publikowane są po raz pierwszy nieznane dotąd, a mające kluczowe znaczenie dla całej sprawy dokumenty sporządzone przez Junga i dotyczące jego osoby. Dzięki wykonanej przez autora niezwykle wnikliwej pracy detektywistycznej możemy się przekonać, że wysuwane pod adresem Junga oskarżenia są bezpodstawne wynikają z błędnej oceny jego postępowania oraz przypisywania mu intencji, których on sam nigdy nie przejawiał. Kultowe fikcje wyjaśniają narosłe nieporozumienia, ukazując w jasnym świetle prawdziwe cele i zamierzenia Junga odnoszące się do psychologii analitycznej. Jest to lektura obowiązkowa dla każdego, kto śledzi toczącą się w ostatnich latach debatę na temat legitymizacji psychologii analitycznej oraz nowych ruchów religijnych, poruszająca również kwestie dotyczące instytucjonalizacji psychoterapii w ogólności.

34,90 zł
25,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,77 zł

1 osoba kupiła
29
Skok przez Bałtyk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skok przez Bałtyk
Dostępny
131 szt.

Fascynująca wyprawa nad polskie morze, a nawet dalej, hen, hen w głębiny. Czas na morrrskie opowieści! Ania spędza wakacje na plaży nad Bałtykiem. Dziewczynka ma wspaniałą wyobraźnię, więc w jej głowie wszystko wokół ożywa. Czasem słyszy głos wiatru, a innym razem – znanych aktorek z magazynu, który czyta mama. I wcale się nie nudzi, bo, co chwilę znajduje w piasku ciekawe znaleziska. A to muszlę w kształcie serca, w której – jak się okazuje – mieszka zakochany małż, Rogowiec Bałtycki, a to Omułka, a to ślimaczka. Jej mama jest biologiem, więc zna odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące nadbałtyckiej fauny i flory, mimo że Ania zadaje naprawdę wiele pytań, a do rozmowy czasem wtrącają się wspomniane aktorki.Gdy w pewnym momencie silniejszy podmuch wiatru porywa piłkę Ani, czytelnik razem z nią rozpoczyna podróż przez morskie wody... Ciekawe, czy dotrze na drugą stronę? A może jeszcze dalej? I kogo spotka na swojej drodze? Książka Skok przez Bałtyk jest owocem współpracy dwóch gdańszczanek, Moniki Milewskiej i Natalii Uryniuk. Obie silnie związane z morzem, zafascynowane jego mieszkańcami i tajemnicami stworzyły opowieść, która uwodzi zarówno tekstem, jak i obrazem już od pierwszych stron. Lekka, pełna morskich ciekawostek, małych i dużych stworzeń oraz słownych gagów opowieść ukazuje środowisko polskiego morza jako fascynujący świat, który ma do zaoferowania o wiele więcej, niż słoneczne i morskie kąpiele, zachęca do odkrywania nieznanego i puszczenia wodzy wyobraźni.

38,00 zł
27,36 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,64 zł

30
Siła ziół - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Siła ziół
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.01

Wydanie 2021 Lawendowy olejek do masażu relaksacyjnego, syrop z tymianku na suchy kaszel, kojący napar z dziurawca i mięty - dbanie o zdrowie jest prostsze, niż myślisz! W tej książce znajdziesz podpowiedzi, jak na własnym parapecie lub w skrzynce na balkonie wyhodować rośliny, które poprawią jakość twojego życia. Nauczysz się, jak przygotowywać skuteczne napary, maści i ziołowe preparaty na najczęstsze dolegliwości. Dowiesz się, jak dzięki prostym rozwiązaniom wyeliminować parabeny, konserwanty, produkty ropopochodne, SLS, PEG, barwniki i inne szkodliwe substancje. Czujesz, że Twojemu zdrowiu i urodzie nie służą suplementy diety, drogie leki i nafaszerowane chemią kosmetyki? Chcesz zwolnić i znaleźć się bliżej natury? Nie godzisz się na kompromisy, jednak nie wiesz, od czego zacząć? ODKRYJ SIŁĘ ZIÓŁ!

38,00 zł
29,26 zł
Powiadomienie

Rabat 23,0%
oszczędzasz 8,74 zł

31
Klasyka dla dzieci. Charles Dickens. Tom 1. Oliver Twist - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klasyka dla dzieci. Charles Dickens. Tom 1. Oliver Twist
Dostępny
6 szt.

Klasyczna powieść Charlesa Dickensa w uproszczonej adaptacji dla dzieci. Oliver Twist jest biedny. Urodzony w przytułku chłopiec zawsze był i będzie traktowany jak wyrzutek. Oliver nie chce przez całe życie ciężko pracować za nędzny posiłek, ale szybko się dowiaduje, że proszenie o coś więcej nie jest dla niego bezpieczne. Tak naprawdę Oliver potrzebuje tylko jednego: rodziny. Jednak czy rodzina złodziei, porywaczy i zabójców zasługuje na takie miano?

32,90 zł
26,32 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,58 zł

32
Legendy arturiańskie. Tom 8. W poszukiwaniu Świętego Graala - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Legendy arturiańskie. Tom 8. W poszukiwaniu Świętego Graala
Dostępny
11 szt.

Cykl klasycznych legend arturiańskich w uproszczonych adaptacjach dla dzieci. Do Camelotu przybywa Galahad i ostatnie miejsce przy okrągłym stole nareszcie zostaje obsadzone. Gdy oczom zebranych ukazuje się podobizna Świętego Graala, wszyscy rycerze króla Artura wyruszają w drogę, by udowodnić, że są go warci. Nie mają pojęcia, że próbie nie zostaną poddane ich siły czy umiejętności, lecz dusze.

32,90 zł
26,32 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,58 zł

33
Legendy arturiańskie. Tom 7. Lancelot - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Legendy arturiańskie. Tom 7. Lancelot
Dostępny
19 szt.

Cykl klasycznych legend arturiańskich w uproszczonych adaptacjach dla dzieci. Pragnąc wyleczyć się z miłości do królowej Ginewry, Lancelot opuszcza Camelot w poszukiwaniu przygód, które pomogą mu oderwać myśli od ukochanej. Okazja nadarza się, gdy nieszczęśnik musi stawić czoła budzącemu postrach rycerzowi w czarnej zbroi i na rozkaz mrocznej czarodziejki dokonać niemożliwego wyboru. Czy Lancelotowi uda się wymknąć z pułapki zastawionej przez Morganę? A nawet jeśli, to czy będzie w stanie zdobyć się na powrót do Camelotu?

32,90 zł
26,32 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,58 zł

34
Horropera - po tamtej stronie burzy. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Horropera - po tamtej stronie burzy. Audiobook
Irena Naumowicz, Konrad Pawicki, Jacek Wierzchowski, StoryBox
Dostępny
9 szt.

Kiedy jesteś małą dziewczynką, rodziców nie ma w domu i towarzyszy ci tylko kot, jest noc, nie ma prądu, a za oknem szaleje burza, to już jest trochę strasznie. Kiedy w drzwiach twojego pokoju staje wielki nietoperz, to już jest całkiem przerażająco. Kiedy okazuje się, że wcale nie jest nietoperzem, tylko Toperzem, a do tego jego przyjaciółmi są Dźwiedź i Boszczyk, a potem ruszasz z nimi na pełną przygód wyprawę, żeby uratować świat, to zaczyna być bardzo, ale to bardzo ciekawie. Chociaż wciąż bardzo niebezpiecznie, bo waszym śladem podąża bezwzględny i przebiegły Pan Błysk. Zapraszamy do mrocznego świata Horropery, w którym nic nie jest takie jakie się wydaje...

29,90 zł
23,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,98 zł

35
Małe Licho i lato z diabłem. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Małe Licho i lato z diabłem. Audiobook
Marta Kisiel, StoryBox
Dostępny
12 szt.

Bo w życiu najważniejsze jest dobre serce, a nie liczba rogów na łeb kwadratowy! Małe Licho i Bożek, świeżo upieczony absolwent klasy trzeciej, wyruszają na wakacje w samym środku lasu. Nie podejrzewają nawet, że Prawdziwa Wielka Przygoda przyjdzie wraz z letnią burzą, która wywróci ich plany do góry nogami. Na domiar złego pół chłopiec, pół widmo, pół glut musi zamienić czorta i anioła stróża na innego kompana, rodem ze swych najgorszych snów. Trochę śmieszna, a trochę straszna opowieść o przyjaźni, która potrafi wyrosnąć mimo największych przeciwieństw.

24,90 zł
19,99 zł

Rabat 19,7%
oszczędzasz 4,91 zł

36
Zapach makadamii. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapach makadamii. Audiobook
Anna Wojtkowska-Witala, StoryBox
Dostępny
9 szt.

Matylda jest bardzo atrakcyjną trzydziestokilkuletnią prawniczką. Prowadzi z narzeczonym kancelarię prawniczą. Jej dzieciństwo kryje jednak dramatyczną zagadkę, którą przez całe życie stara się rozwikłać. Po tragicznej śmierci rodziców wychowuje ją ciotka. Matylda przed wypadkiem znalazła w torebce matki fotografię mężczyzny z dedykacją. Rozpoznała go na pogrzebie, a potem traktowała zdjęcie jak powiernika i przyjaciela. Od wielu lat stara się go odszukać. Przypadek sprawia, że go odnajduje w momencie zwrotnym swojego życia. Co wyniknie ze spotkania dwojga poranionych ludzi? Nieufnych, sceptycznych, ale próbujących uporządkować swoje uczucia i odzyskać spokój.

29,95 zł
23,96 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,99 zł

37
Historia małżeńska. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Historia małżeńska. Audiobook
Tomasz Kieres, StoryBox
Dostępny
9 szt.

Malwina i Alek poznali się na studiach. To była miłość od pierwszego wejrzenia, która połączyła ich na całe życie. Za kilka miesięcy minie trzydzieści lat, odkąd ich losy na zawsze się ze sobą splotły. Dzisiaj jednak rozpoczyna się kolejny etap w ich wspólnym życiu. Ich jedyna córka wyjeżdża na studia i opuszcza dom. Przez ponad dziewiętnaście lat całe ich życie było podporządkowane wychowaniu córki. Zgubili gdzieś po drodze siebie, poświęcając całą uwagę dziecku. Dwie najbliższe sobie osoby na świecie z każdym dniem stawały się sobie coraz bardziej obce. Czy uda im się rozpocząć wspólnie nowy etap życia, pozostawiając za sobą sprawy i wydarzenia, które od lat pomijali milczeniem? Przed nimi pierwszy weekend tylko we dwoje. Jeśli go przetrwają, czeka ich nowy, piękny etap. Jeśli...

29,95 zł
23,96 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,99 zł

38
Wszyscy muszą zginąć. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wszyscy muszą zginąć. Audiobook
Marcel Moss, StoryBox
Dostępny
13 szt.

W prestiżowym warszawskim liceum dochodzi do krwawego ataku terrorystycznego. Zamaskowani sprawcy detonują ładunki wybuchowe i strzelają na oślep do przerażonych uczniów i pracowników. Jednym z zamachowców jest Błażej Dragiel, który popełnia samobójstwo na oczach swojej najlepszej przyjaciółki, Kai Almond. Nikt nie rozumie, dlaczego syn znanego biznesmena i filantropa posunął się do takiego okrucieństwa. Tymczasem w mediach rozpoczyna się nagonka na Kaję. Pod adresem dziewczyny padają oskarżenia o współorganizację zamachu. Zmagająca się z olbrzymim hejtem Kaja, próbuje za wszelką cenę poznać prawdę na temat tragedii i oczyścić się z zarzutów. Wkrótce jednak odkrywa, jak mało wiedziała na temat swojego przyjaciela... Komu tak bardzo zależy na tym, żeby pogrążyć Kaję? Jaki związek z zamachem ma nacjonalistyczna sekta, do której należy brat Błażeja? I czym jest gra Thunderworld, przez którą Błażej niemal całkowicie wyłączył się z prawdziwego życia?

39,90 zł
31,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

39
Zośka. Tom 2. Przepustka do szczęścia. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zośka. Tom 2. Przepustka do szczęścia. Audiobook
Anna Stryjewska, StoryBox
Dostępny
7 szt.

Serce Zośki zostaje złamane. Traci dziecko, a mąż okazuje się draniem. Pakuje więc walizkę i ucieka, zostawiwszy za sobą nieudane małżeństwo i nieprzychylnych ludzi. Jest schyłek lat 60. Łódź. Dziewczyny noszą mini, w radiu grają big bit, na polskie drogi wjechał pierwszy fiat 125p, a studenci protestują na ulicach miast. Zośka uczy się, pracuje i dzięki wsparciu przyjaciółki dąży do spełnienia marzeń o projektowaniu mody. Tymczasem w jej życiu pojawia się Szymon – dojrzały mężczyzna z przeszłością. Łączy ich namiętna miłość, która nie robi sobie nic ze zdrowego rozsądku, religijnych przykazań i społecznych konwenansów. Czy okaże się ona przepustką do szczęścia, czy też zmusi ją do kolejnej ucieczki? Zośka. Przepustka do szczęścia to kontynuacja tomu 1: Zośka. Dopóki biło serce, dla której tłem jest polska rzeczywistość przełomu lat 60. i 70. Historia bohaterki zdaje się mówić, że nie da się zaplanować życia krok po kroku, ale kiedy los wywija kozła, warto mieć u boku przyjaciół.

29,95 zł
23,96 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,99 zł

40
Złociejowo. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Złociejowo. Audiobook
Katarzyna Ryrych, StoryBox
Dostępny
3 szt.

W Złociejowie koty mówią „dzień dobry”. W Złociejowie skrzat pomaga w remoncie. W Złociejowie porządku pilnuje nieulękły strażnik miejski. W Złociejowie nocą ożywają zabawki. W Złociejowie spotyka się miłość, na którą czekało się pół wieku. W Złociejowie spełniają się marzenia. Książka nominowana do nagrody Książka Roku 2018 Polskiej Sekcji IBBY.

29,95 zł
23,96 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,99 zł

41
Śrubek i tajemnice Maszynerii. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Śrubek i tajemnice Maszynerii. Audiobook
Jan Bliźniak, StoryBox
Dostępny
7 szt.

W Maszynerii coraz częściej słychać wściekły ryk policyjnych syren, a pościgi za naruszającymi porządek robotami stały się już niemal codziennością. Wszystko za sprawą wirusa, na którego nie ma na razie skutecznego antidotum. Władze próbują zatuszować problem i błyskawicznie usuwają każdą zarażoną jednostkę. Wszystkie trafiają do Warsztatu, skąd żadna dotąd nie powróciła. Jest wśród nich także ojciec Śrubka. Syn za wszelką cenę chce uratować ojca, ale czy ma jakiekolwiek szanse?

27,95 zł
22,36 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,59 zł

42
Instastory. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Instastory. Audiobook
Iva Hadj Moussa, StoryBox
Dostępny
16 szt.

Oto Sandra: piękna początkująca instagramowa influencerka, redaktorka czasopisma lifestylowego i dziewczyna Mirka, uroczego nieudacznika. Sandra marzy o łatwym i przyjemnym życiu w świetle instagramowych reflektorów. Tylko jak je osiągnąć? Kiedy pewnego dnia poznaje słynnego kompozytora, w jej głowie rodzi się pomysł na szybki sukces.

29,95 zł
23,96 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,99 zł

43
Arystokratka. Tom 1. Ostatnia arystokratka. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Arystokratka. Tom 1. Ostatnia arystokratka. Audiobook
Evzen Bocek, StoryBox
Dostępny
6 szt.

Najzabawniejsza powieść XXI wieku. Ponad sto tysięcy sprzedanych egzemplarzy w Czechach, kilkadziesiąt tysięcy zadowolonych czytelników w Polsce. Idealny wybór dla fanów humoru i śmiechu do łez. Rodzina Kostków przylatuje z Ameryki, by przejąć rodowy zamek. Zamiast oczekiwanego bogactwa zastają kłopoty finansowe, a zamiast licznej służby – marudnego kasztelana, niestroniącą od kieliszka kucharkę i neurotycznego ogrodnika. Historia opowiadana przez osiemnastoletnią Marię nie pozwala odetchnąć nawet na chwilę. Salwy śmiechu gwarantowane! Setki pozytywnych recenzji i opinii na lubimyczytac.pl potwierdzają, że Ostatnia arystokratka to świetny wybór na wakacje, na jesień, na zimę i na wiosnę. Książka nominowana w Plebiscycie Książka Roku 2015 lubimyczytać.pl w kategorii Literatura piękna.

29,95 zł
23,96 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,99 zł

44
Trylogia lwowska. Tom 2. Światło i mrok. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trylogia lwowska. Tom 2. Światło i mrok. Audiobook
Joanna Wtulich, StoryBox
Dostępny
4 szt.

Lwów, początek XX wieku. Czy młoda hrabianka przechytrzy wszystkich i ucieknie sprzed ołtarza? Dalsze losy niepokornej arystokratki Anny Lipińskiej i upartego pułkownika Michała Dukajskiego. Dziewczyna nie ma zamiaru się poddawać woli mężczyzny. Mimo że przegrywa tę bitwę z przystojnym oficerem i przyjmuje jego oświadczyny, to cicha wojna nadal trwa… Anna chce nie tylko uprzykrzyć życie Michałowi, ale przede wszystkim doprowadzić do małżeństwa brata i przyjaciółki. Czy zrealizuje swoje zamiary? A może los znowu pokrzyżuje jej plany i będzie musiała zawrzeć pakt z diabłem? Zderzenie dwóch silnych osobowości i dwóch różnych światów – tu musi zaiskrzyć! Joanna Wtulich zaprasza w kolejną podróż do magicznego Lwowa z początku XX wieku i świata wyższych sfer, pełnego intryg oraz tajemnic. Sięgnij po drugi tom doskonałego romansu historycznego!

29,95 zł
23,96 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,99 zł

45
Czarny Bałtyk. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czarny Bałtyk. Audiobook
Maciej Paterczyk, StoryBox
Dostępny
8 szt.

Rok 1949. Wszystko jest inaczej. W niezniszczonym Kołobrzegu stoi wielki hotel. A wokół morderstwa, strajki i groźba rewolucji… Hotel Czarny Bałtyk podzielony jest na część polską i żydowską. Pewnego dnia w części polskiej zostaje znaleziona martwa Żydówka. Jedyna droga ucieczki dla mordercy mogła prowadzić przez balkon, ale hotel stoi na klifie, a plaża poniżej pilnowana jest przez wojsko i otoczona drutem kolczastym. Podejrzani o dokonanie zbrodni są stara hrabina, kamerdyner, szachista-zegarmistrz i robotnik. Rozpoczynają się przesłuchania. Sprawę prowadzą Polak, aspirant Konstanty Majski, i młodszy aspirant Waleria Singer pochodzenia żydowskiego. W przeludnionym mieście dochodzi do kolejnych strajków, na konflikt polsko-żydowski nakładają się napięcia społeczne. O przyszłości Pomorza ma przesądzić referendum. Jeden hotel. Jedna zamordowana dziewczyna. I dwa śmiertelnie skłócone ze sobą narody… Co by było, gdyby historia potoczyła się inaczej? Gdybyśmy pokonali Hitlera, przestraszyli Sowietów, a całe Pomorze mówiłoby w języku jidysz? Czarny Bałtyk to przewrotna powieść kryminalna osadzona w alternatywnej powojennej rzeczywistości.

29,95 zł
23,96 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,99 zł

46
Muszę wiedzieć. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Muszę wiedzieć. Audiobook
Kasia Bulicz-Kasprzak, StoryBox
Dostępny
5 szt.

Matka, córka i wnuczka: Halina, Dominika, Patrycja – trzy bliskie sobie, nieznające się kobiety. Halina – twierdzi, że urodziła się tylko dlatego, że po śmierci Stalina została ogłoszona amnestia. Wtedy jej przyszły ojciec wyszedł z więzienia i poznał matkę Haliny. Przygnieciona ciężarem lat, wdowieństwem i utratą tych, których kochała, po wyjątkowo przygnębiającej, spędzonej w samotności Wigilii, traci ochotę do życia. Patrycja – młoda, pełna wigoru i energii, z mnóstwem planów na przyszłość, studentka lingwistyki. Ma oddanych przyjaciół, na których zawsze może liczyć, ale czuje, że w jej życiu czegoś zabrakło. Te dwie kobiety spotykają się przypadkiem, choć powinny od dawna być razem. Nie wiedząc, czy coś je łączy, ruszają we wspólną podróż, by poznać historię utkaną z kłamstw, półprawd i niedopowiedzeń, ale przede wszystkim, by stworzyć własną opowieść, która, choć o tym nie wiedzą, zmieni ich życie na zawsze, zbliży do poznania prawdy o nieobecnej, lecz pozostającej zawsze w centrum uwagi Dominice – zagadce dla swojej matki i córki.

29,95 zł
23,96 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,99 zł

47
Saga wiejska. Tom 1. Skrawek pola. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Saga wiejska. Tom 1. Skrawek pola. Audiobook
Kasia Bulicz-Kasprzak, StoryBox
Dostępny
13 szt.

Na początku XX wieku w małej wsi na Zamojszczyźnie przychodzą na świat trzy dziewczynki. Każda w innym domu, w innej rodzinie, a jednak historia splecie ich losy w zupełnie nieprzewidywalny sposób. Czy ubóstwo i niedostatek są człowiekowi przeznaczone na zawsze? Czy majątek może zapewnić szczęście? Czy człowiek potrafi przeciwstawić się temu, co przynosi mu los? Skrawek pola przedstawia prawdziwe, inspirowane opowieściami i wspomnieniami rodzinnymi autorki, portrety wiejskich rodzin Lipczewskich i Połajów. To wyjątkowa opowieść o życiu na wsi w niepewnych czasach, kiedy nad Polską i Europą zawisło widmo wojny. Pokazuje, że istnieją rzeczy, które wtedy i teraz liczyły się równie mocno, zaprzątały myśli ludzi, niezależnie od ich pochodzenia i statusu. Wieś to nie miejsce, gdzie człowiek wstaje o wschodzie słońca, a chodzi spać z kurami. Tak jak w mieście, tamtejsi ludzie kochają i nienawidzą, bogacą się i ubożeją, różnica polega na tym, że na wsi nikt nie jest anonimowy. Wszyscy znają ciebie, twoją matkę, babkę i prababkę. Nie możesz liczyć, że zachowasz swój sekret, zawsze będą jakieś oczy, które coś widziały.

32,95 zł
26,36 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,59 zł

48
Legendy arturiańskie. Tom 7. Lancelot. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Legendy arturiańskie. Tom 7. Lancelot. Audiobook
Jacek Dragun, StoryBox
Dostępny
7 szt.

Cykl klasycznych legend arturiańskich w uproszczonych adaptacjach dla dzieci. Pragnąc wyleczyć się z miłości do królowej Ginewry, Lancelot opuszcza Camelot w poszukiwaniu przygód, które pomogą mu oderwać myśli od ukochanej. Okazja nadarza się, gdy nieszczęśnik musi stawić czoła budzącemu postrach rycerzowi w czarnej zbroi i na rozkaz mrocznej czarodziejki dokonać niemożliwego wyboru. Czy Lancelotowi uda się wymknąć z pułapki zastawionej przez Morganę? A nawet jeśli, to czy będzie w stanie zdobyć się na powrót do Camelotu?

24,95 zł
19,99 zł

Rabat 19,9%
oszczędzasz 4,96 zł

49
Legendy arturiańskie. Tom 8. W poszukiwaniu Świętego Graala. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Legendy arturiańskie. Tom 8. W poszukiwaniu Świętego Graala. Audiobook
praca zbiorowa, StoryBox
Dostępny
7 szt.

Cykl klasycznych legend arturiańskich w uproszczonych adaptacjach dla dzieci. Do Camelotu przybywa Galahad i ostatnie miejsce przy okrągłym stole nareszcie zostaje obsadzone. Gdy oczom zebranych ukazuje się podobizna Świętego Graala, wszyscy rycerze króla Artura wyruszają w drogę, by udowodnić, że są go warci. Nie mają pojęcia, że próbie nie zostaną poddane ich siły czy umiejętności, lecz dusze.

24,95 zł
19,99 zł

Rabat 19,9%
oszczędzasz 4,96 zł

50
Klasyka dla dzieci. Charles Dickens. Tom 2. Wielkie nadzieje. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klasyka dla dzieci. Charles Dickens. Tom 2. Wielkie nadzieje. Audioboo...
Charles Dickens, StoryBox
Dostępny
7 szt.

Klasyczna powieść Charlesa Dickensa w uproszczonej adaptacji dla dzieci. Pip to przeciętny chłopak. Nie ma rodziców, mieszka z kłótliwą siostrą i jej mężem. Pewnego razu w Wigilię Bożego Narodzenia spotka na bagnach zbiegłego przestępcę. Sprawy przybierają jednak dziwniejszy obrót, gdy po pewnym czasie, jakiś tajemniczy nieznajomy zaczyna wydawać na chłopca bardzo dużo pieniędzy. Pip pokocha swoje nowe życie w luksusie, ale czy kiedykolwiek dowie się, kto opłaca jego rachunki i czego będzie chciał w zamian?

24,95 zł
19,99 zł

Rabat 19,9%
oszczędzasz 4,96 zł

51
Legion nieśmiertelnych. Tom 3. Świat Postępu. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Legion nieśmiertelnych. Tom 3. Świat Postępu. Audiobook
B. V. Larson, StoryBox
Dostępny
4 szt.

W trzecim tomie cyklu „Legion Nieśmiertelnych” James McGill zostaje wysłany na misję do kolejnego obcego świata. Ta międzygwiezdna wyprawa różni się od poprzednich pod każdym względem. Tym razem, zamiast wchodzić w konfrontację z prymitywnym społeczeństwem, przyjdzie mu zetknąć się z wysoko rozwiniętą cywilizacją. Tau Ceti, potocznie zwana Światem Postępu, jest handlową stolicą Granicy 921. McGill jest przekonany, że szczęście uśmiechnęło się do niego. Misja nie zapowiada się na ekscytującą, jednak z pewnością jest intratna. Tau Ceti szczyci się potężnym miastem pokrywającym całą powierzchnię planety i oszałamiająco liczną populacją mieszkańców, dla których liczy się tylko zysk. Jednak w Świecie Postępu źle się dzieje. Imperium słabnie, zbliża się inwazja, a McGill musi zapomnieć o niezobowiązujących przejażdżkach przez życie i śmierć.

32,95 zł
26,36 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,59 zł

52
Oczy smoka. Miłość. Egzotyka. Sensacje. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Oczy smoka. Miłość. Egzotyka. Sensacje. Audiobook
Monika Warneńska, StoryBox
Dostępny
9 szt.

Dwie pasje autorki sprawiły, że powstała ta dramatyczna powieść o Kambodży: zauroczenie Azją Południowo-Wschodnią i fascynacja archeologią. Z doświadczeń reportera wojennego i osobistych obserwacji zrodziła się niezwykła opowieść o losach dwojga ludzi: osiadłego w Paryżu polskiego archeologa Jana Derbienia i jego żony Mai, lekarki, córki Khmera i Francuzki. Oboje połączyła wielka miłość, a rozdzieliła nieoczekiwanie wojna i polityka. Akcja powieści rozpoczyna się w 1974 roku. Niebawem Kambodża zostanie odcięta od reszty świata „bambusową kurtyną”, a rządzący krajem fanatyczni Czerwoni Khmerzy zamienią dżunglę i wiejskie ryżowiska w „pola śmierci”. Derbieniowie będą świadkami niezliczonych ludzkich tragedii. Maja została podstępnie zatrzymana w Kambodży przez Czerwonych Khmerów, dlatego Jan porusza niebo i ziemię, żeby dotrzeć do tego kraju i ratować żonę.

32,95 zł
26,36 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,59 zł

53
Wampiry, potwory, upiory i inne nieziemskie stwory. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wampiry, potwory, upiory i inne nieziemskie stwory. Audiobook
Sylwia Błach, StoryBox
Dostępny
13 szt.

Leksykon wszelkiego rodzaju potworów, mar, zjaw, upiorów i innych istot, które kojarzą się ze światem grozy i fantastyki. Autorka w lekki i przystępny sposób opowiada o 37 wybranych przez siebie istotach z mitologii, legend miejskich i podań, i przybliża ich etymologię, dzięki czemu żadne z nich nie budzi strachu. Zabawne opisy pełne niesamowitych faktów i ciekawostek powodują, że autorka oswaja wszystkie istoty, które budzą w czytelniku sympatię i podziw. Każdy rozdział kończy się drabblem czyli śmieszną historyjką z potworem w roli głównej składającą się dokładnie ze stu słów. Książka wyróżniona przez jury graficzne i literackie konkursu Książka Roku 2017 organizowanego przez polską sekcję IBBY, w kategorii „Książki dla czytelników, którzy lubią wiedzieć”.

27,95 zł
22,36 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,59 zł

54
30 znikających trampolin. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
30 znikających trampolin. Audiobook
Dorota Kassjanowicz, StoryBox
Dostępny
5 szt.

Książka składa się z 30 krótkich tekstów opisujących to samo zdarzenie na 30 różnych sposobów. Stylistycznie zróżnicowane formy wypowiedzi, wykorzystujące niektóre gatunki literackie, pozwalają nam poznać opowieść z wielu perspektyw, poziomów wrażliwości, komunikatywności, spostrzegawczości itp. Każda kolejna interpretacja wydarzenia pokazuje, jak różni jesteśmy, jak różnego języka używamy i w jak rozmaity sposób odbieramy rzeczywistość – zależnie od osobowości, nastroju, intencji, wiedzy, a nawet pory dnia. Autorka w humorystycznych tekstach pełnych niespodzianek swobodnie i po mistrzowsku wykorzystuje zabawę słowami i grę konwencjami, pokazując, w jaki sposób język kształtuje nasz obraz świata, i jak to, co postrzegamy, wpływa na nasz język. Książka wyróżniona w konkursie Książka Roku 2016 organizowanego przez polską sekcję IBBY, w kategorii „Książki dla czytelników, którzy lubią wiedzieć”.

24,95 zł
19,99 zł

Rabat 19,9%
oszczędzasz 4,96 zł

55
Zgadnij, kim jestem. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zgadnij, kim jestem. Audiobook
Kamila Cudnik, StoryBox
Dostępny
9 szt.

Robert to policjant, mężczyzna z przeszłością. Pewnej nocy wraca ze spotkania z informatorem. Na moście dostrzega coś, co każe mu się zatrzymać. Młoda kobieta wchodzi na barierkę. Robert działa błyskawicznie. Ściąga ją na ziemię i zabiera na komisariat. Kobieta oznajmia, że właśnie tak świętowała swoje urodziny. Robert odwozi ją do domu. Od tej chwili nie może przestać o niej myśleć i szuka okazji do spotkań. Iza, artystyczna dusza, fascynuje go. Dlaczego mieszka sama w starym dużym domu? Czego mu nie mówi? Krótko po tym przyjaciółka znajduje Izę pobitą do nieprzytomności. Pojawia się wiele znaków zapytania...

32,95 zł
26,36 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,59 zł

56
Na tropach tajemnic. Tom 3. Magia starego miecza. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Na tropach tajemnic. Tom 3. Magia starego miecza. Audiobook
Dariusz Rekosz, StoryBox
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.12

Tom 3 serii powieści kryminalnych dla dzieci. Po co włamywać się do banku? Po co wymachiwać bronią? Dziś przestępstw dokonuje się przy pomocy komputera i szarych komórek. Można w taki sposób ukraść Szczerbiec, miecz koronacyjny polskich królów, z Muzeum Wawelskiego w Krakowie. Wystarczy włamać się... ALE! Hola, hola! Jeśli chcecie wiedzieć jak to jest możliwe, koniecznie przeczytajcie niniejszą książkę i razem z Wojtkiem oraz jego bliskimi rozszyfrujcie tajemnicę starego listu, niemieckiej mapy oraz muzealnego skarbca.

24,95 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 19,9%
oszczędzasz 4,96 zł

57
Klasyka dla dzieci. Charles Dickens. Tom 1. Oliwer Twist. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klasyka dla dzieci. Charles Dickens. Tom 1. Oliwer Twist. Audiobook
Charles Dickens, StoryBox
Dostępny
13 szt.

Klasyczna powieść Charlesa Dickensa w uproszczonej adaptacji dla dzieci. Oliver Twist jest biedny. Urodzony w przytułku chłopiec zawsze był i będzie traktowany jak wyrzutek. Oliver nie chce przez całe życie ciężko pracować za nędzny posiłek, ale szybko się dowiaduje, że proszenie o coś więcej nie jest dla niego bezpieczne. Tak naprawdę Oliver potrzebuje tylko jednego: rodziny. Jednak czy rodzina złodziei, porywaczy i zabójców zasługuje na takie miano?

24,95 zł
19,99 zł

Rabat 19,9%
oszczędzasz 4,96 zł

58
Farba szkolna 1 l, limonka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farba szkolna 1 l, limonka
Astra
Dostępny
6 szt.

Farba szkolna 1000 ml limonkowa Astra.

26,90 zł
25,56 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,34 zł

59
Urocze opowiastki dla maluszków - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Urocze opowiastki dla maluszków
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.03

Ten pięknie ilustrowany zbiór opowiastek zachwyci wszystkie maluchy. Dzieci poznają przygody wiele niezwykłych bohaterów. Dowiedzą się między innymi, co przydarzyło się Żarłokowi mieszkającemu w Lesie Błękitnych Snów oraz niesfornemu kurczątku. Te wspaniałe baśniowe opowieści będą doskonałą lekturą przed snem.

30,00 zł
23,70 zł
Powiadomienie

Rabat 21,0%
oszczędzasz 6,30 zł

60
Wędrująca biedroneczka. Biedronka oraz cztery jej trasy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wędrująca biedroneczka. Biedronka oraz cztery jej trasy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.04

Dzięki tej pięknie ilustrowanej interaktywnej książce wyruszysz w podróż z sympatyczną biedroneczką. Poznasz cztery niezwykłe trasy oraz wiele interesujących zwierzątek. Wędrująca zabawka wprowadzi cię w świat przyrody.

39,90 zł
31,52 zł
Powiadomienie

Rabat 21,0%
oszczędzasz 8,38 zł

61
Moje urocze opowieści o księżniczkach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moje urocze opowieści o księżniczkach
Dostępny
544 szt.

Ten pięknie ilustrowany zbiór opowiastek zachwyci wszystkie maluchy. Dzieci poznają przygody niezwykłych bohaterek. Dowiedzą się między innymi, co przydarzyło się księżniczce Paulinie, jakie zachcianki miała Szeherezada i dlaczego smutek zapanował w krainie Cud-Miód. Te wspaniałe baśniowe opowieści będą doskonałą lekturą przed snem.

29,99 zł
23,69 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 6,30 zł

62
Green Cell Bateria do Lenovo Yoga 3 Pro 1370 / 7,4V 5800mAh - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Green Cell Bateria do Lenovo Yoga 3 Pro 1370 / 7,4V 5800mAh
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.15

Parametry techniczne: Gwarancja: 12 miesięcyProducent ogniw: Green CellNapięcie: 7.7VIlość ogniw: 4Rodzaj ogniw: Li-PolyKolor: CzarnyZabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem: TakZabezpieczenie przed przeładowaniem: TakKod produktu: LE111Producent: Green CellZabezpieczenie przeciwprzepięciowe: TakPojemność: 5800 mAhCzas pracy: od 3 do 8hSeria: Polymer Kompatybilne urządzenia: Lenovo Yoga 3 Kompatybilne modele: L14S4P71121500264121500267L13M4P71

350,00 zł
Powiadomienie
63
TABLICA EDUKACYJNA GREEN - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
TABLICA EDUKACYJNA GREEN
Toyz
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

167,90 zł
151,11 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 16,79 zł

64
Skarpety bawełniane chłopięce 3pak, 0-3 m, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skarpety bawełniane chłopięce 3pak, 0-3 m, mix wzorów
Scorpio
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.30

Skarpetki bawełniane będą idealne dla niemowląt. Są wykonane z wysokiej jakości materiału. Skład: 80% bawełna, 15% poliamid, 5% elastan Uwaga. Mix wzorów – dostępne różne wersje 3paku – wysyłka losowa. Cena dotyczy 1 zestawu.

3,99 zł
Powiadomienie
65
String Art - Kreatywna zabawa QUERCETTI 2841 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
String Art - Kreatywna zabawa QUERCETTI 2841
Quercetti
Dostępny
161 szt.

Wyszywanie i kołeczki w nowej serii gier kreatywnych. To łatwe i zabawne! Używając patyczka, naciągnij nić między kołeczkami i magicznie twórz nieskończenie wiele kombinacji. String Art, który oryginalnie był nazywany Curve Stitching (Krzywym szyciem) został opracowany przez Mary Everest Book w XIXw. jako zabawne narzędzie edukacyjne, którego zadaniem było sprawienie, by pewne koncepty matematyczne były dla dzieci łatwiej zrozumiałe. Od 1970 String Art jest coraz popularniejszą aktywnością wśród dorosłych i dzieci ze względu na angażujący i zabawny charakter.

88,88 zł
80,88 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 8,00 zł

66
Układanka przeplatanka Lacing puzzle QUERCETTI 2835 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Układanka przeplatanka Lacing puzzle QUERCETTI 2835
Quercetti
Dostępny
133 szt.

Zestaw puzzli dla najmłodszych do złożenia i przymocowania na kolorowych talerzach. 5 małych i uroczych zwierzątek składa się z dużych elementów, wykonanych z miękkich i przyjemnych w dotyku materiałów. Zabawa rozwija umiejętności motoryczne i myślenie logiczne.

80,04 zł
72,84 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 7,20 zł

67
KREM ZASPA ACTIVE - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
KREM ZASPA ACTIVE
ZASPA
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.11

Chroni iregeneruje. Krem dla ludzi, prowadzących aktywny tryb życia.Szczególnie polecany przy obtarciach naskórka. Wspomaga jego regenerację orazprzyśpiesza łagodzenie podrażnień.Tworzy naskórze film ochronny ipozostawia ją natłuszczoną.Rewelacyjny do codziennej pielęgnacji cery zarówno dzieci jak idorosłych przy niskich temperaturach panujących nadworze. Codzienna pielęgnacja Odpowiedni dla skóry atopowej Nie zawiera konserwantów, barwników isubstancji zapachowych Najbogatszy wlanolinę produkt narynku Wyprodukowany wPolsce Wygodny waplikacji Sprawdzona od lat receptura Skuteczność potwierdzona badaniami dermatologicznymi Testowany przez Lecha Flaczyńskiego (alpinistę), między innymi podczas próby zdobycia szczytu Makalu (8481 m n.p.m) w2018 roku. Rewelacyjny do codziennej pielęgnacji cery zarówno dzieci jak idorosłych przy niskich temperaturach iwietrze. Można stosować go od pierwszych dni życia dziecka. Składniki/Ingredients: Lanolin, Paraffinum Liquidum, Petrolatum, Aqua Waga 50g netto

17,10 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 6,5%
oszczędzasz 1,11 zł

68
KREM ZASPA SOFTSKIN - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
KREM ZASPA SOFTSKIN
ZASPA
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.18

Nawilża inatłuszcza.Krem do codziennej pielęgnacji skóry narażonej napodrażnienia iprzesuszenia.Redukuje utratę nawilżenia. Pierwsze efekty widać od razu po użyciu.Specjalna receptura wspomaga proces ochronny skóry izapobiegapowstawania kolejnym dolegliwościom. Przywraca równowagę przesuszonegonaskórka. Głęboko wchłania się izatrzymuje wodę . Tworzy film ochronnyi pozostawia ją natłuszczoną igładką nadługi czas.Idealny do pielęgnacji pękającej skóry dłoni, stóp, kolan, łokci. Poprawia elastyczność Zapobiega łuszczeniu się naskórka Nawilża inatłuszcza Odpowiedni dla skóry atopowej Nie zawiera konserwantów, barwników isubstancji zapachowych Najbogatszy wlanolinę produkt narynku Wyprodukowany wPolsce Wygodny waplikacji Sprawdzona od lat receptura Skuteczność potwierdzona badaniami dermatologicznymi Składniki/Ingredients: Lanolin, Paraffinum Liquidum, Petrolatum, Aqua Waga 50g netto

21,20 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 5,7%
oszczędzasz 1,21 zł

69
KREM ZASPA HIPOALERGICZNY - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
KREM ZASPA HIPOALERGICZNY
ZASPA
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.18

Odbudowuje, łagodzi, zapobiega. Zmniejsza nadwrażliwość idaje ukojenie nawet wzaawansowanych stanach przesuszenia skóry.Kosmetyk można stosować od pierwszych miesięcy życia. Delikatnie natłuszcza inawilża. Zapobiega pękaniu naskórka.Dzięki kremie Zaspa HIPOALERGICZNY skóra staje się bardziej elastyczna igładka. Niweluje on dokuczliwe objawy alergii jak świąd ipieczenie.Regularne stosowanie pozwala ustabilizować stan skłonnego do podrażnień naskórka.Odpowiedni dla osób chorych naegzemę, łuszczycę iatopowe zapalenie skóry. Nie zawiera konserwantów, barwników isubstancji zapachowych. Odpowiedni dla skóry atopowej Nie wywołuje reakcji alergicznej Stworzony ze składników które nie podrażniają skóry Pozbawiony barwników, konserwantów, substancji zapachowych, alkoholu Zawiera składniki natłuszczające inawilżające. Chroni przed utratą wody Eliminuje uczucie suchości, świąd izaczerwienienie skóry Zapobiega łuszczeniu się naskórka. Przeznaczony do codziennej pielęgnacji Wspomaga regenerację skóry Przyśpiesza proces łagodzenia podrażnień Polecany przez dermatologów Posiada certyfikat bezpieczeństwa produktu kosmetycznego orazpozytywną opinię Szkoły Atopii działającej przy szpitalu naPolankach wGdańsku. Składniki/Ingredients: Lanolin, Paraffinum Liquidum, Petrolatum, Aqua Waga 50g netto

17,10 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 6,5%
oszczędzasz 1,11 zł

70
KREM ZASPA PIELUSZKOWY - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
KREM ZASPA PIELUSZKOWY
ZASPA
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.07

Chroni, łagodzi, regeneruje. Przeznaczony dlaniemowląt idzieciod pierwszych dni życia. Chroni skórę przed wilgocią izaczerwienieniem. Zapobiega odparzeniom ipodrażnieniom. Odpowiedni dla skóry atopowej. Testowany dermatologicznie. Nie zawiera konserwantów, barwników isubstancji zapachowych. Dzięki hermetycznemu opakowaniu można przechowywać go wwarunkach domowych nawet do półtora roku. Posiada dozownik, odmierzający ilość kremu potrzebną do jednorazowej aplikacji . Dozownik zabezpiecza również przed dostaniem się bakterii do wnętrza opakowania. Nasz krem polecamy również osobom dorosłym, dotkniętym inkontynencją lubnadwagą aco za tym idzie oparzeniami fałd skórnych. Składniki/Ingredients: Lanolin, Paraffinum Liquidum, Petrolatum, Aqua Waga 50g netto

30,20 zł
27,18 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,02 zł

71
English File. 4th edition. Advanced Plus. Multipack A. Student's Book + Workbook + Online Practice - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
158,50 zł
142,65 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 15,85 zł

72
Wisielec gra Family Game QUERCETTI 1004 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wisielec gra Family Game QUERCETTI 1004
Quercetti
Dostępny
172 szt.

Tradycyjna gra planszowa dla dwóch graczy. Jeden z nich wybiera słowo, a drugi musi je zgadnąć. Opakowanie zawiera perforowaną tablicę oraz specjalne guziki z literami alfabetu.

80,52 zł
73,27 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 7,25 zł

73
Independent, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Independent, CD
Asylum, Sonic
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.17

CD

39,90 zł
37,91 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,99 zł

74
Tajemnice Joan, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tajemnice Joan, DVD
Trevor Nunn
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.28

Adaptacja opartego na faktach bestsellera o najbardziej zaskakującym szpiegu w historii Wielkiej Brytanii. W tej roli niezrównana Judi Dench Rok 2000, przedmieścia Londynu. Spokojne życie Joan Stanley (Judi Dench), przyjmuje nieoczekiwany obrót, kiedy zostaje aresztowana przez MI5 i oskarżona o szpiegostwo na rzecz komunistycznej Rosji. Rok 1938. Młoda Joan (Sophie Cookson) studiuje fizykę w Cambridge. Nieśmiała i łatwowierna dziewczyna szybko daje się uwieść uroczemu i tajemniczemu Leo (Tom Hughes), który wkrótce staje się jej przewodnikiem po obcym, ale intrygującym świecie ideologii komunistycznej. Romantyczna idylla trwa aż do momentu wybuchu II wojny światowej. Joan pracuje w ośrodku badań nad bombą atomową, gdy Leo prosi ją o przekazanie Rosjanom ściśle tajnych akt, Joan dowiaduje się, że jest tylko narzędziem w rękach ukochanego i sama musi wybrać pomiędzy miłością i zdradą swojego kraju a bliskimi i ich ocaleniem.

29,99 zł
28,49 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,50 zł

75
Butelka First Choice ze wskaźnikiem temperatury, 6-18 m, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Butelka First Choice ze wskaźnikiem temperatury, 6-18 m, mix wzorów
Nuk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.30

Kiedy niemowlę staje się małym dzieckiem, może zacząć przechodzić od karmienia piersią lub butelką do butelki do nauki picia z miękkim ustnikiem. Butelka NUK First Choice z podwójnym uchwytem przeznaczona dla dzieci od ok. 6. miesiąca ułatwia dziecku naukę samodzielnego picia. Dziecko może bez problemu trzymać ją samo i ćwiczyć samodzielne picie bez niczyjej pomocy. Ponadto silikonowy ustnik „niekapek” zapobiega rozlewaniu zawartości. Butelka NUK First Choice to pierwszy etap nauki na drodze do samodzielnego picia. Przyjemnie miękki ustnik wykonany z silikonu przypomina dziecku pierś mamy lub smoczek, dzięki czemu czuje się bezpieczniej. Ustnik umożliwia picie bez rozlewania, dzięki czemu pierwsze próby samodzielnego picia nie kończą się powodzią w całym domu. Ponadto ustnik jest wyposażony w system odpowietrzania, który wyrównuje ciśnienie w butelce i pomaga zapobiegać kolce spowodowanej połykaniem powietrza przez dziecko. Ergonomiczne uchwyty butelki są dopasowane do rączek dziecka i mają antypoślizgowe wypustki, co umożliwia bezpieczne trzymanie. Szczegóły: • ułatwia naukę samodzielnego picia, • dla dzieci od 6 miesięcy, • miękki ustnik „niekapek” z silikonu, • wskaźnik temperatury, • butelka wykonana z wytrzymałego polipropylenu (PP), nie zawiera bisfenolu A (BPA), • pojemność 300 ml, • kompatybilna z serią First Choice. Butelka NUK First Choice z podwójnym uchwytem pomaga dziecku na drodze do samodzielności: • bezpieczne picie bez rozlewania, • ergonomiczne uchwyty umożliwiają bezpieczne trzymanie, • lekka, nietłukąca, wytrzymała, • system odpowietrzania pomaga zapobiegać kolce, • idealna w podróży. Uwaga. Mix wzorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

32,00 zł
27,52 zł
Powiadomienie

Rabat 14,0%
oszczędzasz 4,48 zł

76
Pearson Baccalaureate: Environmental Systems and Societies bundle 2nd edition - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pearson Baccalaureate: Environmental Systems and Societies bundle 2nd ...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.08

"Pearson Baccalaureate Environmental Systems and Societies, 2nd edition 

264,60 zł
235,49 zł
Powiadomienie

Rabat 11,0%
oszczędzasz 29,11 zł

77
Schowek
28,31 zł
26,89 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,42 zł

78
MC 205 Veltro - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
MC 205 Veltro
Italeri
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.17

Zestaw zawiera plastikowy model samolotu do sklejania.Wymiary: op. 16,3x25,8x3,8 cm Skala: 1/72

42,90 zł
38,61 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,29 zł

79
ITALERI F-51D Mustang - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
ITALERI F-51D Mustang
Italeri
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.09

Zestaw zawiera plastikowy model samolotu do sklejania.Wymiary: op.16,3x25,8x3,8 cm Skala: 1/72

42,90 zł
38,61 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,29 zł

80
German military motorcycle with sidecar - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
German military motorcycle with sidecar
Italeri
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.31

Skala: 1:9

262,90 zł
236,61 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 26,29 zł

81
British Paratroopers - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
British Paratroopers
Italeri
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.17

Zestaw zawiera 50 plastikowych figurek brytyjskich spadochroniarzy "Red Devils" do sklejania.Wymiary: op. 22x15x3 cm Skala: 1/72

36,90 zł
33,21 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,69 zł

82
Rolki Avengers - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rolki Avengers
Mondo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.12

109,90 zł
98,91 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,99 zł

83
Tato, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tato, DVD
Maciej Ślesicki
Niedostępny
Brak

Film otrzymał Złotą Kaczkę 1996 dla najlepszego filmu polskiego przyznawaną przez miesięcznik Film, a także najważniejsze nagrody aktorskie na FPFF w Gdyni 1995 (Bogusław Linda: najlepsza główna rola męska, Cezary Pazura: najlepsza drugoplanowa rola męska, Renata Dancewicz: najlepsza drugoplanowa rola kobieca). Michał (Bogusław Linda) jest wziętym operatorem filmowym. Charakter pracy sprawia, że w domu bywa raczej gościem. Wychowaniem kilkuletniej córki (Aleksandra Maliszewska) zajmuje się zaniedbywana przez męża Ewa (Dorota Segda). Pewnego dnia, po powrocie do domu Michał zastaje żonę w stanie nerwowego załamania. Ewa na jego widok dokonuje samookaleczenia, po czym wybiega na klatkę schodową i oskarża męża o pobicie. Nikt nie daje wiary wyjaśnieniom Michała. Gdy sąd przyznaje Ewie prawo do opieki nad kilkuletnią córką, mężczyzna postanawia walczyć.

9,99 zł
Powiadomienie
84
Marker  permanentny ścięty niebieski p10. TOMA/ cena za 1szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Marker permanentny ścięty niebieski p10. TOMA/ cena za 1szt
TOMA
Dostępny
8 szt.

Marker permanentny z tuszem wodoodpornym, nie zawierający ksylenu i toluenu. Do pisania po wszystkich powierzchniach.

3,99 zł
85
CzuCzu Hop, hop! Duży czy mały? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
CzuCzu Hop, hop! Duży czy mały?
Bright Junior Media
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.01

Który królik jest duży, a który mały? Co robią długi i krótki wąż? Duży czy mały? to zabawnie ilustrowana, pełna prostych rymów książka harmonijka idealna dla najmłodszych czytelników. Podczas wspólnej lektury ciekawskie maluchy poznają i nauczą się rozróżniać najważniejsze przeciwieństwa. Poręczny format harmonijki pozwala, aby doskonała zabawa z książką trwała nie tylko w domu, ale również w podróży czy na spacerze.

12,90 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 22,6%
oszczędzasz 2,91 zł

86
Superbiznes / Winda - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Superbiznes / Winda
GABI
Niedostępny
Brak

Superbiznes To gra dla całej rodziny, która umożliwia prowadzenie `własnych interesów` z odrobiną ryzyka. Celem gry jest zdobycie przez grających największego `majątku` poprzez dokonanie najkorzystniejszych transakcji handlowych. Niezwykle wciągająca i trzymająca w napięciu zabawa. Winda Wszyscy gracze zostali zaproszeni na przyjęcie urodzinowe w mieszkaniu na ostatnim piętrze. Spotykając się u wejścia do bloku, ktoś krzyknął: `Urządźmy wyścig, kto pierwszy zadzwoni do drzwi solenizanta WYGRYWA!` Wspaniale! Wszyscy przystali na propozycję i zaczął się wyścig. Celem gry jest pokonanie trasy od pola start do pola meta, ten z graczy, kto dokona tego jako pierwszy wygrywa.

38,99 zł
27,29 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,70 zł

87
Testosteron, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Testosteron, DVD
Andrzej Saramonowicz, Tomasz Konecki
Niedostępny
Brak

„Testosteron” – historia o udanym weselu bez panny młodej – nie zestarzał się ani trochę i wciąż należy do ukochanych filmów polskiej publiczności. Zrealizowany na podstawie teatralnej sztuki Saramonowicza z 2002 roku, zdominował polskie kina w 2007 roku, przyciągając do kin 1,4 mln widzów. Z siedmiu głównych aktorów (Borys Szyc, Maciej Stuhr, Tomasz Kot, Piotr Adamczyk, Tomasz Karolak, Krzysztof Stelmaszyk, Cezary Kosiński) zrobił wielkie gwiazdy, a innym (Magdalena Boczarska, Anna Dereszowska, Wojciech Mecwaldowski) pozwolił po raz pierwszy pokazać się szerokiej publiczności.

4,99 zł
Powiadomienie
88
Myszka Miki. Komplet do piasku 77237 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Myszka Miki. Komplet do piasku 77237
Wader
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.09

Komplet do piasku z Myszką Miki składa się z 6 elementów w klasycznych kolorach. Spodoba się wszystkim miłośnikom twórczej zabawy w piasku. W skład zestawu wchodzą: okrągłe wiaderko, łopatka, grabki, sitko, konewka i 1 foremka. Poszczególne elementy mają ciekawą grafikę wykonaną metodą IML. Dzięki temu wytrzyma ona kontakt z wodą i słońcem. Całość wyprodukowana z bezpiecznych i wytrzymałych materiałów.

27,90 zł
25,67 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,23 zł

89
F&S The Magic Pheasant zielona herbata liściasta 150g puszka (BB 11/2023) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
29,90 zł
26,91 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,99 zł

90
F&S The Magic Pheasant zielona herbata liściasta 100g (BB 09/2023) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
12,90 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 7,1%
oszczędzasz 0,91 zł

91
Obraz Malowanie po numerach - Budda - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Obraz Malowanie po numerach - Budda
Symag
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.10

56,90 zł
53,49 zł
Powiadomienie

Rabat 6,0%
oszczędzasz 3,41 zł

92
Literatura na świecie. Nr 3-4/2021 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Literatura na świecie. Nr 3-4/2021
Dostępny
4 szt.

Czasopismo literackie wydawane przez Instytut Książki. Prezentuje najcelniejsze teksty z literatury światowej – od klasyki po awangardę. Obok przekładów zamieszcza krytyczne rozprawy, dyskusje, autokomentarze i omówienia twórczości translatorskiej. Proponuje też przekładowe ponowienia kanonu (Proust, Kafka, Flaubert).

18,00 zł
15,99 zł

Rabat 11,2%
oszczędzasz 2,01 zł

93
Rajstopy, mix wzorów i rozmiarów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rajstopy, mix wzorów i rozmiarów
Scorpio
Dostępny
1 szt.

Ciepłe rajstopy dziecięce są od wewnętrznej strony podszyte frotą. Skład: bawełna 80%, poliamid 15%, elastan 5%. Uwaga. Mix wzorów i rozmiarów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

15,99 zł
94
Klej PVA 500 ml brokatowy różowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klej PVA 500 ml brokatowy różowy
Tuban
Dostępny
13 szt.

Różowy klej brokatowy na bazie wody oraz PVA zachwyci dzieci! Klej ma wiele zastosowań: • tworzenie glutków (slime), • papier, • tektura. Kleje są idealne do tworzenia kolorowych slimów. Najlepiej działają z aktywatorem naszej marki. Aby zrobić slime'a na każde 100 ml kleju PVA potrzebujesz ok 50 ml aktywatora. Klej jest bezpieczny i przebadany. Klej wyprodukowano w Polsce.

19,73 zł
17,99 zł

Rabat 8,8%
oszczędzasz 1,74 zł

95
Smoczki silikonowe uspokajające, 18-36 miesięcy (2 sztuki), mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Smoczki silikonowe uspokajające, 18-36 miesięcy (2 sztuki), mix wzorów
Nuk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

Smoczek NUK ma ulepszony anatomiczny kształt – jest wzorowany na kształcie brodawki sutkowej matki w czasie karmienia piersią, optymalnie dostosowuje się do jamy ustnej dziecka w czasie ssania. Szczegóły: • cieńsza i węższa szyjka smoczka zmniejsza nacisk na szczękę i zęby, • bardziej spłaszczona i gładka od spodu gumka to przyjemne odczucie w buzi i więcej miejsca dla naturalnych ruchów ssących, • szczególnie delikatny dla skóry wokół ust, • nie zawiera BPA, • opakowanie może służyć również jako pudełko do przechowywania smoczków oraz do higienicznego czyszczenia w kuchence mikrofalowej, • jeden smoczek wyposażony w guzik świecący w ciemności. Uwaga. Mix wzorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 zestawu.

30,00 zł
25,80 zł
Powiadomienie

Rabat 14,0%
oszczędzasz 4,20 zł

96
Smoczek uspokajający silikonowy, 6-18 m, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Smoczek uspokajający silikonowy, 6-18 m, mix wzorów
Nuk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.06

Przedstawiamy ulepszony anatomiczny kształt NUK – wzorowany na kształcie brodawki sutkowej matki w czasie karmienia piersią, optymalnie dostosowuje się do jamy ustnej dziecka w czasie ssania: • cieńsza i węższa szyjka smoczka zmniejsza nacisk na szczękę i zęby, • bardziej spłaszczona i gładka od spodu gumka to przyjemne odczucie w buzi i więcej miejsca dla naturalnych ruchów ssących, • szczególnie delikatny dla skóry wokół ust, • nie zawiera BPA, • opakowanie może służyć również jako pudełko do przechowywania smoczków oraz do higienicznego czyszczenia w kuchence mikrofalowej, • jeden smoczek wyposażony w guzik świecący w ciemności, • 2 szt./pudełko, dostępny w 3 rozmiarach, 2 zestawy kolorystyczne (opakowanie zawiera 1szt. smoczka standardowego i 1szt. smoczka świecącego), • zaspokaja naturalną potrzebę ssania, • daje poczucie bezpieczeństwa Maluszkowi, • pomaga uspokoić się, zasnąć, • kształt wzorowany jest na kształcie piersi Mamy podczas karmienia, • anatomiczny kształt korzystny jest dla rozwoju jamy ustnej dziecka. Uwaga. Mix wzorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 zestawu.

30,00 zł
25,80 zł
Powiadomienie

Rabat 14,0%
oszczędzasz 4,20 zł

97
Smoczki uspokajające Hello Adventure Fruits, 0-6 miesięcy (2 sztuki), mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Smoczki uspokajające Hello Adventure Fruits, 0-6 miesięcy (2 sztuki), ...
Nuk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

Ten smoczek ma ulepszony anatomiczny kształt NUK – wzorowany na kształcie brodawki sutkowej matki w czasie karmienia piersią, optymalnie dostosowuje się do jamy ustnej dziecka w czasie ssania: • cieńsza i węższa szyjka smoczka zmniejsza nacisk na szczękę i zęby, • bardziej spłaszczona i gładka od spodu gumka to przyjemne odczucie w buzi i więcej miejsca dla naturalnych ruchów ssących, • szczególnie delikatny dla skóry wokół ust, • nie zawiera BPA, • opakowanie może służyć również jako pudełko do przechowywania smoczków oraz do higienicznego czyszczenia w kuchence mikrofalowej, • jeden smoczek wyposażony w guzik świecący w ciemności, • zaspokaja naturalną potrzebę ssania, • daje poczucie bezpieczeństwa Maluszkowi, • pomaga uspokoić się, zasnąć, • kształt wzorowany jest na kształcie piersi Mamy podczas karmienia, • anatomiczny kształt korzystny jest dla rozwoju jamy ustnej dziecka. Wszystkie smoczki NUK mają anatomiczny kształt, czyli taki, który jest wzorowany na brodawce sutkowej mamy w czasie karmienia piersią. Teraz NUK jeszcze ulepszył ten oryginalny kształt, tak że jest jeszcze bardziej zbliżony do natury. Nowe smoczki uspokajające NUK mają teraz cieńszą i węższą szyjkę, która zmniejsza nacisk na szczękę i zęby, oraz bardziej spłaszczoną gumkę, dzięki czemu jest więcej miejsca dla naturalnych ruchów ssących języka. Wszystko to sprawia, że smoczki NUK są optymalnie dostosowane do jamy ustnej dziecka podczas ssania oraz są szczególnie dobrze akceptowane przez dzieci. Uwaga. Mix wzorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 zestawu.

29,99 zł
25,79 zł
Powiadomienie

Rabat 14,0%
oszczędzasz 4,20 zł

98
Kubek niekapek Fruits, od 8 miesięcy, 230 ml, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kubek niekapek Fruits, od 8 miesięcy, 230 ml, mix wzorów
Nuk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.04

Kubek „niekapek” NUK spodoba się dzieciom. Szczegóły: • kubek do nauki picia z ustnikiem „niekapkiem” 360°, • dla dzieci od 8 miesięcy, • specjalny ustnik umożliwia picie z każdej strony kubka, • zintegrowany zaworek wentylacyjny umożliwia picie bez przerw, • ergonomiczny kształt kubka umożliwia łatwe trzymanie , • łatwy do złożenia i czyszczenia, • nadaje się do mycia w zmywarce, • pokrywka chroni kubek przed zabrudzeniem podczas transportu, • pojemność: 230 ml. Wielu rodziców zapewne czasami chciałoby użyć magicznego zaklęcia, żeby nauczyć dziecko samodzielnego picia z kubeczka. Kubek NUK Magic Cup jest przeznaczony dla dzieci od 8 miesięcy i jest nieocenioną pomocą na tym ważnym etapie rozwoju. Nowy rodzaj ustnika „niekapka” umożliwia picie z każdej strony kubka – podobnie jak ze szklanki – ale bez rozlewania, ponieważ silikonowa uszczelka zapobiega wylewaniu się płynu. Kubek posiada sprytny silikonowy ustnik, który sprawia, że jest 100% szczelny. Dziecko uczące się pić musi tylko ssać z brzegu kubka. NUK Magic Cup ma pokrywkę, która chroni kubek przed zabrudzeniem podczas transportu. Kubek składa się z niewielkiej ilości części, jest łatwy złożenia i czyszczenia. Można go myć w zmywarce. Uwaga. Mix wzorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

36,00 zł
30,96 zł
Powiadomienie

Rabat 14,0%
oszczędzasz 5,04 zł

99
215354 BUTELKA 150 ML FRUITS USTNIK SILIKONOWY + UCHWYT - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
215354 BUTELKA 150 ML FRUITS USTNIK SILIKONOWY + UCHWYT
Nuk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

39,00 zł
33,54 zł
Powiadomienie

Rabat 14,0%
oszczędzasz 5,46 zł

100
Długopis automatyczny My Little Pony, niebieski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis automatyczny My Little Pony, niebieski
Starpak, 1
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.18

Długopis automatyczny z obudową z wizerunkiem bohaterów lubianej przez dziewczynki bajki My Little Pony. Na obudowie gumowy uchwyt, który podczas pisania zapobiega przesuwaniu się dłoni. Zaprojektowany z myślą o dzieciach, użytkuje się wygodnie, nie męczy dłoni. Tusz: niebieski.

3,99 zł
Powiadomienie
Wróć do góry