hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2021.04.26

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w poniedziałek 26 kwietnia 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Bing. 100 naklejek. Książeczka z naklejkami (praca zbiorowa), na drugim Szkoła szpiegów (Stuart Gibbs). Kolejny produkt to Miecz zabójcy demonów. Tom 7 (Koyoharu Gotouge) oraz Mer de Glace (Małgorzata Lebda).
1
Bing. 100 naklejek. Książeczka z naklejkami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Bing. 100 naklejek. Książeczka z naklejkami
Dostępny
689 szt.

Bing to popularny bohater serialu dla najmłodszych odbiorców. Tym razem sympatyczny króliczek zaprasza do zabawy z fantastycznymi naklejkami i łamigłówkami. Bing. 100 naklejek. Książeczka z naklejkami to wspaniała propozycja dla wszystkich dzieci. Uwielbiani przez najmłodszych bohaterowie, wspaniałe naklejki i interesujące łamigłówki sprawią, że każda pociecha chętnie rozpocznie wykonywanie zadań. Na stronach publikacji zamieszczone zostały zadania o różnych stopniach trudności. Największym atutem książeczki jest jednak to, co uwielbiają wszystkie pociechy, czyli wspaniałe naklejki z uwielbianymi bohaterami z serialu. Łamigłówki z książeczki zostały opracowane w sposób uwzględniający różnice w rozwoju pociech. Dzięki tej publikacji dziecko zyska doskonałą pomoc w kształtowaniu umiejętności przydatnych na pierwszych etapach nauki. Autorzy publikacji zadbali o to, by trudniejsze zadania zostały oznaczone. Dzięki temu w wykonywaniu takich poleceń z pomocą mogą przyjść rodzice. Seria „100 naklejek” została stworzona z myślą o najmłodszych i potrafi zdobyć zainteresowanie odbiorców, zachęcając ich do zabawy. Książeczki z kolorowymi naklejkami, które dziecko może przykleić w dowolnym miejscu, zapewniają wielką frajdę, a przy tym dają szansę na rozwój niektórych umiejętności. Wśród publikacji z tej serii ukazały się również inne tytuły, które mogą zainteresować najmłodszych: Booba. 100 naklejek, Tomek i przyjaciele. 100 naklejek, Kot-o-ciaki. 100 naklejek czy Robot Trains. 100 naklejek.

11,62 zł
7,99 zł

Rabat 31,2%
oszczędzasz 3,63 zł

117 osób kupiło
2
Szkoła szpiegów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Szkoła szpiegów
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.06

Nazywa się Ripley, Benjamin Ripley. Ma 12 lat, i sprawi, że całe dowództwo CIA będzie wstrząśnięte i zmieszane. Pewnego dnia spokojne życie Benjamina Ripleya nabiera szalonego rozpędu. Wszystko zaczyna się od wizyty tajemniczego mężczyzny. Benjamin – bądźmy szczerzy: nerd i kujon – niespodziewanie otrzymuje powołanie do Szkoły Szpiegów. Tę tajną i elitarną placówkę prowadzi CIA, a uczą się w niej najzdolniejsi uczniowie – przyszli tajni agenci, gotowi do rozwiązywania najtrudniejszych zagadek oraz do udziału w niebezpiecznych misjach wywiadowczych. Początkowo Ben nie może uwierzyć w swoje szczęście, wkrótce jednak okazuje się, że wplątał się w aferę szpiegowską i że może to przypłacić życiem. Szkoła Szpiegów to pierwsza z serii książek o zwariowanych przygodach młodego szpiega z przypadku oraz jego koleżanek i kolegów z Akademii Szpiegostwa. Pełna zwrotów akcji i humoru powieść przywodzi na myśl wybuchową mieszankę Jamesa Bonda, Harry’ego Pottera, Różowej Pantery i Jasia Fasoli. Nie tylko wciąga od pierwszego zdania, ale też przyprawia o ból brzucha ze śmiechu. Wydawnictwo Agora dla Dzieci ostrzega! Szkoła Szpiegów to realne zagrożenie, że dzieciaki porzucą swoje telefony i zajmą się czytaniem! Kolejny tom przygód Bena pt. Szkoła Szpiegów na wakacjach ukaże się już w lipcu. Benowi nie będzie dane wypocząć po trudach nauki, bo przyjdzie mu się zmierzyć z wrogą organizacją szpiegowską Pająk.

34,99 zł
23,09 zł
Powiadomienie

Rabat 34,0%
oszczędzasz 11,90 zł

67 osób kupiło
3
Miecz zabójcy demonów. Tom 7 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miecz zabójcy demonów. Tom 7
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.06

Po poprzednim, nieco przestojowym tomie, w którym bohaterowie mieli czas na zregenerowanie sił i odnalezienie się w nowej dla nich sytuacji, Miecz zabójcy demonów wraca na bardziej dynamiczne tory. Akcja przyspiesza, klimatycznych czy krwawszych scen nie brakuje, a całość wciąga tak, jak zawsze. A że to wciąż jeden z najlepszych shounenów dostępnych na polskim rynku, każdy miłośnik gatunku i serii będzie zadowolony.

23,00 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 17,4%
oszczędzasz 4,01 zł

10 osób kupiło
4
Mer de Glace - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mer de Glace
Dostępny
17 szt.

Mer de Glace to drugi najdłuższy lodowiec w Alpach zalegający po francuskiej stronie masywu Mont Blanc. Właśnie nazwę tego lodowca na tytuł swojego najnowszego tomu poetyckiego wybrała Małgorzata Lebda, laureatka m.in. Nagrody Literackiej Gdynia (2019). Od tytułu wypada tu zacząć, gdyż już on zdradza, że w kontekście wcześniejszych książek autorki mamy do czynienia z nowym otwarciem. Poezja Lebdy, dotąd mocno osadzona w lokalności, bazująca na relacjach rodzinnych, kojarzona z nurtem wiejskim (Granica lasu, Matecznik, Sny uckermӓrkerów), w Mer de Glace zabiera czytelnika w podróż po Polsce i Europie Środkowej. Fotograficzne ujęcia i metaforyczność, stanowiące znak rozpoznawczy tej liryki, przybliżają nam krajobrazy (głównie pozamiejskie), ale też składają się na wielowątkową opowieść o człowieku i otaczającym go świecie. Bo książka ta to właśnie kilka narracji splatających się w całość, nachodzących na siebie. Mamy tu opowieść o ciele, jego kruchości i złożoności, o zmaganiu się i próbie zapanowania nad nim („Dzisiaj było niespokojne. Przed ruchem należy je nakarmić, / zapytać, jak spało i dlaczego tak krótko”), mamy metaforyczną opowieść o ludziach i ich postawach, radości mogącej płynąć z prostoty codzienności. Opowiada także Lebda w bardzo prozatorski sposób (choć językiem poetyckim) o przyrodzie i jej darach. Jednak opowieść główna – choć nie dominująca formą, za to subtelnie tkana na przestrzeni całej książki – to historia katastrofy, końca świata, który już się dzieje, ale my jeszcze nie chcemy zdać sobie z tego sprawy. Skupiamy się na ostatnich momentach względnego spokoju, ewentualnie oddajemy się zaangażowanym działaniom, których skuteczność ogranicza się tylko do uspokajania sumień („zjednoczone strachy tematów, o których chce się krzyczeć »miałam napisać – wyć, tak«; ruch głowy w stronę pohukiwań; pogrzeby lodowców – nakładanie na nie białych całunów odwracających uwagę słońca”).

39,00 zł
28,08 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,92 zł

9 osób kupiło
5
Niebezpieczne kosmetyki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niebezpieczne kosmetyki
Dostępny
41 szt.

Czy z własnej woli pozwoliłbyś na długotrwałe trucie całego organizmu? Nie? Dlaczego więc codziennie aplikujesz sobie solidną porcję chemii wraz z preparatami pielęgnacyjnymi? Autorka przez lata pracowała w branży marketingowej i miała wgląd w praktyki stosowane w przemyśle kosmetycznym. Teraz ujawnia fakty na temat toksycznych substancji w kosmetykach. Dzięki niej poznasz ich szkodliwy wpływ na zdrowie i nauczysz się je rozpoznawać. Unikniesz reakcji alergicznych, podrażnień i swędzenia. Zrozumiesz związek jaki mają toksyny z powstawaniem chorób takich jak bezpłodność, choroby tarczycy czy nowotwory. Pozbędziesz się wypadania włosów, pieczenia i przesuszonej skóry. Zaczniesz czytać etykiety i postawisz na jakość produktów. Poznaj całą prawdę o kosmetykach.

59,90 zł
43,73 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 16,17 zł

6 osób kupiło
6
Kot-o-ciaki. Książka do wyklejania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kot-o-ciaki. Książka do wyklejania
Dostępny
118 szt.

Ta książeczka to osiem fantastycznych scen, które można uzupełnić naklejkami przedstawiającymi bohaterów serialu Kot-o-Ciaki. Specjalny papier użyty w książce pozwala na wielokrotne odklejanie i przyklejanie naklejek. Dzięki temu postacie mogą zmieniać miejsce w zależności od pomysłowości malucha, wędrując z jednej strony na drugą! Uzupełnianie scen naklejkami to świetna zabawa, która daje satysfakcje płynącą z samodzielnego komponowania ilustracji, a przy tym rozwija kreatywność i zdolności manualne dziecka.

12,99 zł
9,99 zł

Rabat 23,1%
oszczędzasz 3,00 zł

6 osób kupiło
7
Jelito drażliwe. Leczenie dietą, wydanie 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jelito drażliwe. Leczenie dietą, wydanie 2
Dostępny
164 szt.

W książce Jelito drażliwe znajdziesz zalecenia dietetyczne, a także proste i smaczne przepisy, dzięki którym posiłki znów będą sprawiały ci radość. Zawarte w niej informacje i porady są wsparciem dla osób cierpiących na każdą postać zespołu jelita nadwrażliwego. Książka zawiera odpowiedzi na pytania: • Jaka jest rola jelit w funkcjonowaniu naszego organizmu? • Jakie są przyczyny zachorowań (m.in. celiakia, nietolerancje pokarmowe, zaburzenia jelitowego układu nerwowego)? • Jak rozpoznać zespół jelita nadwrażliwego i jak z nim sobie radzić? • Na czym polegają diety specjalne: FODMAP i diety eliminacyjne? • Jak odróżnić zespół jelita nadwrażliwego od SIBO i jak z nim walczyć? „W książce Jelito drażliwe dzielę się wiedzą, jak radzić sobie z problemem zespołu jelita nadwrażliwego na podstawie doświadczenia zdobytego w pracy z pacjentami, których pojawia się w moim gabinecie coraz więcej. Jestem pewna, że lektura przekona Cię, Drogi Czytelniku, że dieta jest skutecznym wsparciem terapii zespołu jelita nadwrażliwego, a cierpliwość i konsekwencja w jej stosowaniu pozwala uwolnić się od tej uciążliwej przypadłości.” – Hanna Stolińska-Fiedorowicz

44,90 zł
32,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

5 osób kupiło
8
Polska niezwykła. Wielkopolskie i Lubuskie. Przewodnik + atlas - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polska niezwykła. Wielkopolskie i Lubuskie. Przewodnik + atlas
Dostępny
11 szt.

Województwo wielkopolskie to kolebka polskiej państwowości o czym można się przekonać podążając śladami pierwszych Piastów przez Gniezno, Ostrów Lednicki czy Poznań. Zresztą stolica Wielkopolski słynie nie tylko z tradycji widocznej w zabytkowych obiektach świeckich i sakralnych, ale też z tradycji osadników wywodzących się z Bambergu, pieczenia świętomarcińskich rogali, kultu pracowitości. W 1956 roku miało tu miejsce znamienne wystąpienie przeciw komunistycznym władzom, a dzisiaj Poznań jest też pierwszą gwiazdą miast targowych. Wielkopolska to też buchające parą parowozy i miłośnicy sportu żużlowego, jeziora, puszcze. Podobnie jak sąsiednie lubuskie, które do pojeziernych walorów może dołożyć zjawiskowe wręcz skrzydlate atrakcje w Parku Narodowym „Ujście Warty”, słynny Międzyrzecki Rejon Umocniony, który przyciąga nie tylko miłośników wojskowości oraz ślady słowiańskich Łużyczan. Historia nierozerwalnie splata się tu z niemieckimi sąsiadami, a przyroda została nierzadko podporządkowana gospodarnej społeczności, która stworzyła wiele ośrodków miejskich z cennymi obiektami. Polecamy!

49,90 zł
34,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,97 zł

5 osób kupiło
9
Akademia mądrego dziecka. Pierwsze słowa. Pory roku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akademia mądrego dziecka. Pierwsze słowa. Pory roku
Dostępny
327 szt.

Jakie mamy pory roku? Co pada jesienią? Co wyrasta z ziemi wiosną? Odpowiedź kryje się w kartonowej książce z przesuwanymi obrazkami. „Pierwsze słowa” to seria książeczek dla dzieci i rodziców do wspólnego oglądania i czytania. Ruchome elementy, doskonale wspierają rozwój maluchów i rozwijają sprawność manualną. Piękne kolorowe ilustracje sprawiają, że dzieci z przyjemnością odkrywają świat wokół siebie i chętnie uczą się nowych słów.

26,99 zł
20,51 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,48 zł

4 osoby kupiły
10
Pędzelek ze zbiorniczkiem na wodę - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
11,89 zł
9,99 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 1,90 zł

4 osoby kupiły
11
Seniorzy w natarciu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Seniorzy w natarciu
Dostępny
53 szt.

Co robi grupka emerytów, którzy nudzą się w domu opieki? Którzy nie mogą się pogodzić z jedzeniem bez smaku, z brakiem ruchu, ze złym traktowaniem i z tym, że cały czas się na nich oszczędza? I którzy przypuszczają, że lepiej im będzie w więzieniu? Zakładają Emerycką Szajkę, żeby tak jak Robin Hood zabierać bogatym i rozdawać potrzebującym! Märtha, Geniusz, Stina, Grabi i Anna-Greta zatrzymują się w luksusowym hotelu, żeby okraść kilkoro zamożnych gości. Sprawy nieco się komplikują i wkrótce Emerycka Szajka zostaje wciągnięta w rozgrywki przestępczego światka. I właśnie wtedy seniorzy zaczynają rozkręcać się na dobre! Lektura obowiązkowa dla miłośników Stulatka, który wyskoczył przez okno i zniknął. „Wspaniała, pełna humoru opowieść o paczce niesfornych emerytów. Rozrywka z ostrym pazurem!” – Katarina Mazetti, autorka książek Grób rodzinny, Facet z grobu obok „U Sundberg staruszkowie zachowują się jak nastolatki: są zbuntowani, pewni siebie i skłonni do szaleństw, zakochują się i popełniają przestępstwa i dobrze się przy tym bawią. A czytelnik razem z nimi”. – Książki Magazyn do Czytania „Skoro w kryminale dają lepiej jeść, organizują tam ciekawsze zajęcia, trzeba zrobić coś, żeby dać się zamknąć. Staruszkowie zakładają zatem szajkę. Trafiają do upragnionego więzienia. To punkt wyjścia do opowieści awanturniczej, kryminalnej i miejscami niesłychanie zabawnej, choć stale trzymającej w napięciu”. – Śląsk „Świetna książka, przy której nie raz uśmiejemy się do łez”. – Świat & Ludzie

38,00 zł
28,50 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,50 zł

4 osoby kupiły
12
Polska niezwykła. Podlaskie. Przewodnik + atlas - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polska niezwykła. Podlaskie. Przewodnik + atlas
Dostępny
90 szt.

Podlasie jako kraina pogranicza jest prawdziwą mozaiką zwyczajów i kultur wynikających z różnych religii i narodowości, które zamieszkują ten region. Oprócz niezaprzeczalnej różnorodności mieszkańców, którzy chodzą do kościoła, cerkwi lub meczetu, a mówią po litewsku, białorusku, rusińsku i oczywiście po polsku, równie ważnym atutem Podlasia jest natura. Tu rozlewa się warkoczami (też podziemnymi) Narew, która z tego powodu jest porównywana do… Amazonki. Tu znajdują się rozległe Bagna Biebrzańskie z olbrzymimi torfowiskami. Oba obszary są prawdziwymi ptasimi rajami, co ściąga rzesze ptasich obserwatorów. Walory prastarej Puszczy Białowieskiej – jedynego obiektu w Polsce znajdującego się na Liście Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO i równocześnie na liście rezerwatów biosfery UNESCO – trudno przecenić. Puszcza Romincka, Augustowska, Knyszyńska – to także olbrzymie kompleksy leśne. Wigierski PN obejmujący mały fragment Puszczy Augustowskiej chroni też krajobraz pojezierny Suwalszczyzny i słynny pokamedulski zespół klasztorny. Podlasie związane z ekosystemami wodnymi (rzeki, jeziora, bagna) ma jeszcze jeden ważny obiekt – Kanał Augustowski, czyli najdłuższy polski zabytek (!) rodem z XIX w. To nie tylko arcydzieło sztuki inżynieryjnej (śluzy) ale też po prostu piękna trasa spływu kajakowego. Innym sposobem poznawania regionu są wąskotorówki i wspaniała, różnorodna regionalna kuchnia. Smacznego!

44,90 zł
31,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 13,47 zł

4 osoby kupiły
13
Czas żniw. Tom 2. Zakon Mimów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czas żniw. Tom 2. Zakon Mimów
Dostępny
33 szt.

Kontynuacja bestsellerowego cyklu! Zrobili z nas przestępców. Czas odzyskać, co nasze. Spektakularna ucieczka z kolonii karnej Szeol I ma tragiczny finał. Zaledwie garstce udaje się ukryć na ulicach Londynu. Sajon nie śpi. Czuwa. Każdy z ocalałych musi się mieć na baczności. Paige, najbardziej poszukiwana osoba w całym Londynie, pragnie za wszelką cenę przekazać społeczności jasnowidzów informacje o Refaitach i Emmitach. Postanawia zwołać zebranie Eterycznego Stowarzyszenia. Czy najbardziej wpływowi przywódcy przestępczego syndykatu stawią się na wezwanie? Czy pogrążeni we własnych intrygach będą chcieli słuchać o rzekomych wytworach wyobraźni młodej dziewczyny? Refaici wiedzą, że ich sekret nie jest już bezpieczny. Wyłaniają się z cieni, by wyeliminować zagrożenie. Paige musi się ukrywać. Nie może nikomu zaufać. Rozpoczyna się polowanie na śniącego wędrowca.

39,99 zł
30,79 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,20 zł

3 osoby kupiły
14
Możesz odejść, bo Cię kocham. O śmierci, pożegnaniach i nowym życiu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Możesz odejść, bo Cię kocham. O śmierci, pożegnaniach i nowym życiu
Dostępny
76 szt.

Śmierć nie jest chwytliwym tematem, umieranie najbliższych tym bardziej. Paraliżuje nas lęk i przerażenie. Jak pogodzić się z odchodzeniem najbliższych, ukochanych ludzi? Jak uporać się z żałobą po ich śmierci? Kiedy wydaje się, że straty już nikt i nic nie uleczy. Towarzyszenie bliskim w odchodzeniu może stać się dla każdego człowieka, mimo bólu, doświadczeniem najważniejszym i niesłychanie wartościowym, lekcją akceptacji, otwarcia na nowe. Ból po utracie ukochanych ludzi jest wielki, ale siły życia są potężne. Renata Dziurdzikowska w swojej książce Możesz odejść, bo cię kocham ukazuje śmierć jako integralną i wspaniałą część naszego życia.

44,90 zł
32,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

3 osoby kupiły
15
Masza i Niedźwiedź. Wesoła kolorowanka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Masza i Niedźwiedź. Wesoła kolorowanka
Dostępny
13 szt.

32 kapitalne ilustracje do pokolorowania i dwie strony naklejek z postaciami Maszy, Niedźwiedzia oraz ich przyjaciół zapewnią młodym odbiorcom długie godziny relaksującej zabawy. Kolorowanie to rodzaj aktywności bliski wszystkim maluchom i niewymagający pomocy rodziców. Kolorując obrazki, dziecko ćwiczy sprawność manualną, wyobraźnię, poczucie estetyki i kreatywność, ma również szansę wyrazić swoje emocje. Książkę warto więc zabrać ze sobą tam, gdzie młody człowiek może się nudzić lub przeżywać stres – kolorowanka będzie niezastąpiona w poczekalni u lekarza, w pociągu albo w samolocie.

8,99 zł
6,99 zł

Rabat 22,2%
oszczędzasz 2,00 zł

3 osoby kupiły
16
Masza i Niedźwiedź. Książka do wyklejania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Masza i Niedźwiedź. Książka do wyklejania
Dostępny
88 szt.

Odkryj zupełnie nowy wymiar przyklejania!"Masza i Niedźwiedź. Książka do wyklejania" to jednocześnie czytanka i wyklejanka i to jaka!Wybierz dowolne naklejki i umieść je na tle. Zapełnij je różnymi elementami. Naklejki wielokrotnego użytku pomogą ci stworzyć idealną scenę. Możesz zmieniać swoją kompozycję do woli. A kiedy uznasz, że to już koniec, przewróć kartkę i zacznij zabawę od nowa!Każda strona to nowa przygoda scena, którą zaprojektujesz sam! Baw się i przyklejaj bohaterów w coraz to nowych miejscach. Wolisz, by Masza kąpała się w jeziorze czy wspinała na drzewo? Niedźwiedź będzie zbierał grzyby czy rozmawiał ze swoim kuzynem Pandą? To wszystko zależy tylko od Ciebie! Nie bój się kreatywności! Możesz zaprojektować dowolną scenę albo wzorować się na kadrach filmowych. Czy potrafisz odtworzyć swoją ulubioną bajkę?

12,99 zł
9,99 zł

Rabat 23,1%
oszczędzasz 3,00 zł

3 osoby kupiły
17
Cyfrowe dzieci. Sztuka skutecznego porozumiewania się z dziećmi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cyfrowe dzieci. Sztuka skutecznego porozumiewania się z dziećmi
Dostępny
527 szt.

Wychowanie dzieci zawsze niesie za sobą wiele wyzwań. W współczesnych przesiąkniętych technologią czasach doszło jeszcze jedno – wirtualna rzeczywistość, w której dzisiejsze dzieci i nastolatki czują się jak ryby w wodzie. Ale czeka tam też na nie mnóstwo pułapek, podobnie jak w życiu realnym. Jak uchronić przed nimi dzieci? Cyfrowe dzieci, to książka, dzięki której dowiesz się, jak do dzieci mówić, a także jak ich słuchać, czyli jak z dzieckiem efektywnie… rozmawiać. Dobre rozmowy mogą bowiem pomóc ustrzec dzieci przed wieloma zagrożeniami, m.in. przed uzależnieniami. Rozmowa może być też lekarstwem. Rodzic, który umie słuchać i akceptować to, co dziecko przeżywa, może ochronić je przed rozwojem depresji, anoreksji, powstrzymać przed podejmowaniem prób samobójczych, samookaleczaniem się, a nawet zahamować rozwój zaburzeń osobowości typu borderline. A co, jeśli nie tylko dzieci, ale i rodzice zamieszkali w cyfrowym świecie? Dopiero kiedy sami przetniemy „pępowinę” łączącą nas ze smartfonami, nasze dzieci też to zrobią. Warto dowiedzieć się, co możemy zyskać na tym, że zaczniemy częściej wyłączać telefon lub laptop. A ta książka jest próbą odpowiedzi i na to pytanie. Beata Pawłowicz – dziennikarka. Autorka i współautorka książek, m.in. Dekalog szczęścia, Życie w micie, Niezwykły rodzic (Wydawnictwo Zwierciadło). Tomasz Srebnicki – psycholog i certyfikowany terapeuta poznawczo-behawioralny, w trakcie specjalizacji z psychologii klinicznej. Starszy asystent w Klinice Psychiatrii Wieku Rozwojowego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Trener i wykładowca w Szkole Psychoterapii Centrum CBT w Warszawie. Nauczyciel akademicki. Ekspert miesięcznika Sens. Współautor książki Niezwykły rodzic (Wydawnictwo Zwierciadło).

44,90 zł
32,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

3 osoby kupiły
18
1984 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
1984
Dostępny
114 szt.

George Orwell (1903-1950) – angielski pisarz, dziennikarz, uczestnik wojny hiszpańskiej po stronie republikańskiej (swoje doświadczenia z tych czasów opisał w doskonałej reporterskiej, ale i głęboko socjologiczno-filozoficznej książce W hołdzie Katalonii ), socjalista z przekonań, ale zarazem radykalny przeciwnik systemów totalitarnych. Uznawany za twórcę najwybitniejszych dystopii XX wieku – Folwark zwierzęcy i właśnie 1984. Najważniejszą i chyba najsłynniejszą książką Orwella jest 1984. Ta ponura antyutopia rozgrywa się w rządzonym przez totalitarny reżim Wielkiego Brata Londynie, a cały świat podzielony jest na trzy walczące ze sobą bloki państw-supermocarstw. Choć może to wcale nieprawda. Bowiem w świecie 1984 słowa straciły już swoje znaczenie, a dwa plus dwa nie musi już równać się cztery. Wszak główny bohater powieści Winston Smith pracuje w Ministerstwie Prawdy, które zajmuje się manipulacją, propagandą i dezinformacją. A działa jeszcze Ministerstwo Pokoju, które zajmuje się Wojną. Ministerstwo Miłości prześladowaniem obywateli, utrzymywaniem przy pomocy siły porządku, egzekucjami i torturami. A Ministerstwo Obfitości – rozdawaniem głodowych racji dla motłochu. Pewnie nie wszystkie cechy tego Orwellowskiego systemu dostrzegamy w naszej rzeczywistości, ale wiele z nich ciągle się nam we współczesnym świecie objawia. I nie chodzi tylko o Północną Koreę! Musicie kupić tę książkę, bo może już niedługo – jak za czasów PRL – będzie zakazana!

29,80 zł
21,46 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,34 zł

2 osoby kupiły
19
Insulinooporność. Leczenie dietą, wydanie 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Insulinooporność. Leczenie dietą, wydanie 2
Dostępny
120 szt.

Dokuczają ci bóle głowy, zmęczenie, senność? Masz wzmożoną ochotę na słodycze? Martwi cię wzrost masy ciała? Powodem tych uciążliwych objawów może być insulinooporność, czyli obniżona wrażliwość organizmu na działanie insuliny. Zaburzenie to może prowadzić do cukrzycy typu 2 i innych chorób. Szacuje się, że insulinooporność występuje u niemal 10 milionów ludzi w Polsce. Można zatem powiedzieć, że mamy do czynienia z prawdziwą epidemią. Mamy dla ciebie dobrą wiadomość. Zdrowy styl życia, a zwłaszcza sposób odżywiania, sprzyjają zarówno leczeniu insulinoopornosci, jak i jej zapobieganiu. W książce Insulinooporność znajdziesz dawkę niezbędnej wiedzy, zalecenia dietetyczne, a także aż 140 prostych przepisów, dzięki którym Twoje posiłki będą zdrowe, smaczne i urozmaicone. W prawidłowym zestawieniu potraw pomoże Ci zbilansowane 4-tygodniowe menu. Dzięki lekturze książki Insulinooporność dowiesz się: • jak wybrać najskuteczniejszą dietę wspierającą leczenie insulinooporności, • jakie badania diagnostyczne wykonać, • jak wybierać odpowiednie produkty spożywcze, łączyć je w smaczne i zdrowe posiłki, które zneutralizują objawy i zatrzymają postępującą insulinooporność, • jak czytać etykiety, • jak ćwiczyć.

44,90 zł
32,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

2 osoby kupiły
20
Pomyślne wiatry - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pomyślne wiatry
Dostępny
34 szt.

Kolejna emocjonalna powieść Nory Roberts. Przekonaj się, jak bardzo skomplikowana może być droga do szczęścia i ile problemów mogą sprawić nagłe zawirowania losu. Megan O’Riley przeprowadza się wraz z dziewięcioletnim synem na wybrzeże, gdzie ma się zająć finansami w hotelu Calhounów. Chce zapomnieć o trudnej przeszłości. Jest pewna, że już nigdy nie pozwoli sobie na porywy serca. Przyjmuje pozę chłodnej profesjonalistki, którą interesuje tylko praca i syn. Nate Fury, przyjaciel Calhounów, już pierwszego dnia postanawia poznać ją bliżej, ale napotyka tylko niechęć i opór. Jednak łatwo nie rezygnuje, a jako marynarz potrafi wytrwale walczyć z niejednym żywiołem…

34,99 zł
25,19 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,80 zł

2 osoby kupiły
21
Historia polskich kolei - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Historia polskich kolei
Dostępny
79 szt.

Mija prawie dwieście lat od czasu, gdy wybitne, doskonalone przez pokolenia osiągnięcie techniki, jakim jest kolej, zaczęło zmieniać świat na lepsze. Pociągi zrewolucjonizowały życie społeczeństw, nadały nieznaną dotąd dynamikę gospodarce, odcisnęły się też trwałym śladem w kulturze. Książka Historia polskich kolei zabiera Czytelnika w podróż najważniejszymi polskimi liniami kolejowymi – od chwili ich powstania aż po czasy współczesne. Zawiera także opisy najciekawszych lokomotyw, które przemierzały szlaki w zaborach rosyjskim, austriackim i pruskim oraz w niepodległej już Polsce.

99,95 zł
72,96 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 26,99 zł

2 osoby kupiły
22
Polska niezwykła. Świętokrzyskie. Przewodnik + atlas - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polska niezwykła. Świętokrzyskie. Przewodnik + atlas
Dostępny
3 szt.

Za sprawą zróżnicowanej budowy geologicznej w starych Górach Świętokrzyskich na turystów czekają jaskinie, z najbardziej znaną w Polsce jaskinią Raj koło Chęcin, gołoborza (wielkie bloki skalne) w najwyższych partiach, czyli Łysogórach, szlaki z marmurowymi akcentami (nieczynny kamieniołom) w Paśmie Zelejowej i wiele innych. Turyści tłumnie odwiedzają Święty Krzyż, zamek w Chęcinach, świętokrzyskie dymarki w Nowej Słupi gdzie organizowane są festyny archeologiczne, Krzemionki Opatowskie ze zrekonstruowaną neolityczną kopalnią krzemienia pasiastego, wreszcie Kielce, które oprócz zabytkowych budowli oferują atrakcje stricte geologiczne. Bardzo znany jest rezerwat Kadzielnia (z amfiteatrem w wyrobisku kamieniołomu otoczonym zespołem jaskiń), a nieco mniej popularny – rezerwat Ślichowice, gdzie w dawnym wyrobisku kamieniołomu znajduje się tzw. fałd obalony – naocznie tłumaczący procesy tworzenia i zmian górotworów. W rejonie Bałtowa i Stąporkowa odnaleziono i wyeksponowano dla odwiedzających wiele śladów obecności dinozaurów. W małym województwie świętokrzyskim jest dużo lasów. Nie bez powodu utworzono tam aż 9 parków krajobrazowych oraz Świętokrzyski Park Narodowy z Puszczą Jodłową. W tym regionie nie brakuje też świadectw działalności naszych przodków: starych klasztorów i kościołów (na szlaku cysterskim są Sulejów, Wąchock, Koprzywnica i Jędrzejów) , zamków strzegących niegdyś pogranicza polsko-śląskiego (np. Chęciny). Stosunkowo niewielkie obecnie miasta, takie jak: Bodzentyn, Chęciny, Iłża czy Sandomierz odegrały znaczącą rolę w naszej historii i są pełne atrakcji i pamiątek z przeszłości. Wiele osób zainteresują zapewne pozostałości obiektów Staropolskiego Okręgu Przemysłowego – najstarszego na ziemiach Polski (w Słupi Wielkiej jest muzeum, a na trasie SOP znajdują się aż 32 unikatowe obiekty).

44,90 zł
31,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 13,47 zł

3 osoby kupiły
23
Puzzle 1000 elementów. Harry Potter - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Harry Potter
Ravensburger, 1000
Dostępny
46 szt.

Puzzle firmy Ravensburger, charakteryzują się wysoką jakością. Przez ponad 100 lat cieszą dzieci i dorosłych na całym świecie. Perfect Age Fit to cecha, która dopasowuje wielkość elementów do możliwości charakterystycznych dla danego wieku rozwojowego, a SoftClick Technology pozwala precyzyjnie złożyć obraz. Idealne kształty, a także szeroka oferta motywów sprawiają, że znajdzie tu coś dla siebie pasjonat układanek w każdym wieku. Puzzle Ravensburger pozwalają nabywać cenne umiejętności, wykorzystując funkcję nauki poprzez zabawę. Układanie puzzli wspomaga koncentrację, uczy spostrzegawczości i cierpliwości. Puzzle 1000 elementów Ravensburger z serii Challenge to idealny produkt dla wszystkich poszukujących wyzwań! Układanka posiada motyw z bohaterami z filmów Harry Potter, ułożonymi jednak w takiej sekwencji, że trzeba wytężyć wzrok, aby podołać zadaniu. Po ułożeniu puzzle mają wymiary 70.0 x 50.0 cm • Układanka z motywem z głównymi bohaterami filmów Harry Potter • Ilość elementów: 1000 elementów • Wyraźne motywy na puzzlach dzięki zastosowaniu struktury naturalnego lnu • Przeznaczone dla dzieci od lat 14

65,33 zł
58,80 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,53 zł

2 osoby kupiły
24
Pokonaj zespół metaboliczny. Jak dzięki diecie pozbyć się otyłości brzusznej, nadciśnienia i insulinooporności - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pokonaj zespół metaboliczny. Jak dzięki diecie pozbyć się otyłości brz...
Dostępny
26 szt.

Wiele osób marzy o szczupłej i zgrabnej sylwetce. Jednak czasem na drodze do jej zdobycia staje zespół metaboliczny – nazywany przez lekarzy epidemią XXI wieku. To zagrożenie nie tylko dla figury, ale również dla zdrowia i życia. Szacuje się, że w Polsce problem ten dotyczy nawet co piątej osoby. Zespół metaboliczny to poważne schorzenie, które podstępnie i systematycznie wyniszcza organizm. Istnieje jednak dobra wiadomość. Zespół metaboliczny i związane z nim schorzenia: otyłość brzuszną, nadciśnienie i insulinooporność, można pokonać. Pokonaj zespół metaboliczny autorstwa Justyny Mizery to książka, w której znajdziesz pełne spektrum informacji na temat tego podstępnego schorzenia, 90 autorskich przepisów na zdrowe i smaczne dania, ułożone w przykładowe zestawy żywieniowe dla różnych typów schorzeń.

49,90 zł
36,43 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,47 zł

2 osoby kupiły
25
Co słychać na drodze? Maszyny i pojazdy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Co słychać na drodze? Maszyny i pojazdy
Dostępny
6 szt.

Wyjątkowa książka z odgłosami maszyn i pojazdów oraz wesołymi rymowankami sprawi, że każde dziecko chętnie po nią sięgnie! Rudy lisek — przewodnik prowadzi od jednej maszyny do drugiej, a na końcu pojawi się ze wszystkimi. Pojedź razem z liskiem i poznawaj odgłosy maszyn i pojazdów.

42,99 zł
30,95 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,04 zł

2 osoby kupiły
26
Magnes Szpieg Don Pedro 11018M - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magnes Szpieg Don Pedro 11018M
Tisso-Toys
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.05

Figurka z magnesem z zastosowaniem na tablice magnetyczne, lodówkę czy inne metalowe powierzchnie. Prezentuje klasyczne i ponadczasowe postacie z bajek i komiksów. Magnesy adresowane są zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Wysoka jakość, bezpieczeństwo i nowoczesna stylistyka. Ręcznie malowane. Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 lat. Wymiar opakowania : 14,5 cm x 6 cm.

32,00 zł
27,84 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 4,16 zł

1 osoba kupiła
27
Opis powiatu jasielskiego pod względem geograficzno-historycznym - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Opis powiatu jasielskiego pod względem geograficzno-historycznym
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.24

Książka to nie tylko historyczny zapis dziejów powiatu. To świadectwo życia wielu pokoleń ludzi zamieszkujących ziemię jasielską. Ksiądz Sarna przekazuje współczesnemu czytelnikowi kalejdoskop zmagań z codziennością mieszkańców Jasła i okolicznych wsi na przestrzeni wieków. To nie tylko dane historyczne, dzięki tej niepospolitej pracy możemy poznać przesądy miejscowej ludności, ich wiarę w moc zabobonów. Możemy wspólnie zaśpiewać kilka przyśpiewek, razem z rolnikiem poznać ciężar pracy na roli. Dzięki zachowanym księgom kupieckim poznajemy dole i niedole kupców, zgłębiamy tajniki handlu towarami, których już dziś nie doświadczymy na półkach miejscowych sklepów… Sporo uwagi poświęca autor również Łemkom – sąsiadom i współmieszkańcom jasielskiej ziemi. Książka jest szyta, oprawiona w twarde okładki i w nowej szacie graficznej otrzymała taką oprawę na jaką na pewno zasługuje to niezwykłe dzieło.

59,00 zł
50,74 zł
Powiadomienie

Rabat 14,0%
oszczędzasz 8,26 zł

1 osoba kupiła
28
Dobranocki z całego świata - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
54,00 zł
39,96 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 14,04 zł

1 osoba kupiła
29
Zdrowe dziecko w zgodzie z naturą. Dieta, ajurweda i praktyczne porady - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zdrowe dziecko w zgodzie z naturą. Dieta, ajurweda i praktyczne porady
Dostępny
32 szt.

Każdy troskliwy rodzic chce, by jego dziecko cieszyło się zdrowiem. Dowiedz się jak dbać o nie w zgodzie z naturą! Najstarszy system medyczny świata – licząca ponad 5 tysięcy lat ajurweda – nie tylko dysponuje wiedzą jak zachować zdrowie w każdym aspekcie naszego życia, ale też krok po kroku uczy jak zapobiegać, aby później nie leczyć. Korzystając z jej wskazówek, możemy dbać nie tylko o nasze zdrowie i szczęście, ale również zatroszczyć się o odporność i zdrowie naszych dzieci. Według ajurwedyjskich zasad żyją nie tylko Maciek i Karolina, ale również ich synek – Jaś. I podobnie jak rodzice, cieszy się zdrowiem w zgodzie z naturą.

49,90 zł
36,43 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,47 zł

1 osoba kupiła
30
Czas żniw. Tom 3. Pieśń jutra - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czas żniw. Tom 3. Pieśń jutra
Dostępny
20 szt.

Kontynuacja bestsellerowego cyklu! Buntowniczka, która zostaje królową! Po krwawych i brutalnych walkach Paige Mahoney zyskała odpowiedzialną funkcję – została wybrana Zwierzchniczką. Pod rządami ma teraz całą populację londyńskich kryminalistów. Wystąpiła przeciwko Jaxonowi Hallowi. Narobiła sobie żądnych krwi wrogów, z których każdy czeka na jej najmniejszy błąd. Teraz zadanie ustabilizowania sytuacji w podzielonym podziemiu będzie prawdziwym wyzwaniem. Panowanie Paige może szybko dobiec końca. Wszystko przez wprowadzenie Tarczy Czuciowej, śmiertelnej technologii, która przyniesie zgubę społeczności jasnowidzów i… całemu światu, jaki znają. Gorąco wyczekiwany trzeci tom bijącej rekordy popularności serii „Czas Żniw” – przełomowej dystopijnej fantasy będącej wyrazem imponującej wyobraźni Samanthy Shannon.

39,99 zł
30,79 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,20 zł

1 osoba kupiła
31
Music For Film And Theatre, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Music For Film And Theatre, CD
Hania Rani, Mystic Production
Dostępny
3 szt.

„Music for Film and Theatre” to osobisty wybór najnowszych kompozycji do filmu, teatru i innych projektów. Pisanie muzyki do filmu i teatru zawsze było dużą częścią muzycznego świata Hani Rani. Jest to również część procesu twórczego, która może być kusząco poza zasięgiem słuchaczy, albo projekt nie dojdzie do skutku, albo muzyka po prostu nie jest dostępna poza filmem lub sztuką. Od wczesnych kolaboracji z przyjaciółmi, po zeszłoroczne dwie partytury do filmów pełnometrażowych (xAbo: Ojciec Boniecki w reżyserii Aleksandry Potoczek i I Never Cry w reżyserii Piotra Domalewskiego) Rani była zaangażowana w wiele takich projektów, z których każdy stanowi ważny krok w jej rozwój artystyczny i życie kompozytora i artysty: „Komponowanie do filmu czy teatru to dla mnie zupełnie inny rodzaj pracy niż pisanie do własnych projektów. Po pierwsze, muszę współpracować z kimś, kto patrzy na świat przez pryzmat własnej sztuki i rzemiosła. Dlatego tego typu spotkania mogą być tak ekscytujące - są obietnicą stworzenia czegoś zupełnie nowego, w wyniku twórczej pracy tak wielu ludzi z różnych środowisk. Po drugie, czuję, że muzyka w filmie jest niewidzialną postacią, brakującą emocją, która tworzy wyjątkową atmosferę i sensację. To nie ilustruje, jest dopełnieniem dzieła sztuki. Myślę, że to niezwykle delikatna sprawa, która odrzuca banalne skojarzenia i łatwe rozwiązania. Czuję, że komponowanie do filmu działa jak ćwiczenie dla mojej wyobraźni”. Jednak natura tej współpracy polega na tym, że czasami kompozytorzy mają własne ulubione kompozycje, które nie są ostateczne. W tym miejscu pojawia się Muzyka do filmu i teatru, ponieważ pozwala Rani zaprezentować wybór jej własnych ulubionych utworów skomponowanych na potrzeby filmu i sztuk teatralnych. Utwory, które dotarły do finalnego cięcia i takie, które zostały odrzucone przez reżysera lub producenta. Zebranie muzyki na albumie daje Rani szansę na podzielenie się swoją muzyką ze swoimi słuchaczami na własnych warunkach, a jej fanom szansę na usłyszenie innej strony jej sztuki. „Umieściłam je w jednym miejscu, jako zbiór drogocennych przedmiotów, które przez lata leżały w szufladzie. Niektóre z nich powstały kilka lat temu, inne są wynikiem ostatnich badań. Bardzo się cieszę, że w końcu mogę je przedstawić jako osobny projekt”. Rani jest oczywiście wdzięczna wszystkim reżyserom, którzy powierzyli jej tworzenie muzyki do swoich projektów, ale szczególnie ciepło darzy utwory skomponowane do jej pierwszego „prawdziwego” spektaklu teatralnego „Pradziady” w reżyserii Michała Zdunika. Tytuł pochodzi od słowa „Dziady”, które w folklorze słowiańskim określa duchy przodków i zbiór przedchrześcijańskich obrzędów, rytuałów i zwyczajów im poświęconych. Istotą tych rytuałów była „komunia żywych ze zmarłymi”, czyli nawiązanie relacji z duszami przodków. „Czułam, że ta historia potrzebuje niezwykle mrocznej i delikatnej muzyki, a jednocześnie dźwięku, który mógłby wyrazić mieszankę dwóch światów – żywego i umarłego. Postanowiłam skomponować część ścieżki dźwiękowej z kwartetem smyczkowym, ale zawierającym dwie wiolonczele, altówkę i tylko jedno skrzypce. Nagrywaliśmy w małym domku, całkowicie zbudowanym z drewna, głównie z fińskiej sosny. Zawsze czułam, że ta przestrzeń ma wyjątkową, ciepłą i naturalną akustykę – zwłaszcza w połączeniu z instrumentami smyczkowymi. Utwór skomponowany do tego spektaklu nazywa się Ghosts, ale tak naprawdę nie dotarł do spektaklu, chociaż podoba mi się tak bardzo, że pomyślałam, że będzie idealnie pasował na tę kompilację ”. Inne atrakcje to czarujący Soleil Pâle napisany we współpracy z reżyserem Neelsem Castillonem i improwizujących tancerzy Alt Take, piękna melancholia In Between (z ścieżki dźwiękowej do filmu xAbo: Father Boniecki) i magiczna rozkosz The Beach (z I Never Płacz) i razem tworzą piękną ofertę od artysty, którego każda nuta jest warta wysłuchania, ale dla którego podróż dopiero się zaczyna: „Bardzo się cieszę, widząc, że wielu artystów uważa moją muzykę za odpowiednią ścieżkę dźwiękową do swoich dzieł, ponieważ muzyka filmowa zawsze była ogromną inspiracją dla każdej z moich kompozycji. Znajduję tam dużo życia i prawdziwych emocji, ale też poczucie wolności. Wolność od własnych schematów myślenia i uprzedzeń. Wierzę też mocno we współpracę między ludźmi, zawsze uważam, że jest to sposób na stworzenie czegoś naprawdę nowego, opartego na połączeniu różnych sposobów myślenia, odczuwania, wyrażania”. Lista utworów: 1. Prayer (From xAbo: Father Boniecki) 2. In Between (From xAbo: Father Boniecki) 3. Journey (From xAbo: Father Boniecki) 4. Trip to Ireland (From I Never Cry) 5. The Beach (From I Never Cry) 6. The Locker Room (From I Never Cry) 7. At the Hospital (From I Never Cry) 8. Waiting (From At Home) 9. Wildfires (From Truth in Fire) 10. Ghosts (From Pradziady) 11. Soleil Pâle 12. Nora (From Nora)

53,90 zł
49,59 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,31 zł

1 osoba kupiła
32
Magnes Kokosz 11024M - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magnes Kokosz 11024M
Tisso-Toys
Dostępny
8 szt.

Figurka z magnesem z zastosowaniem na tablice magnetyczne, lodówkę czy inne metalowe powierzchnie. Prezentuje klasyczne i ponadczasowe postacie z bajek i komiksów. Magnesy adresowane są zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Wysoka jakość, bezpieczeństwo i nowoczesna stylistyka. Ręcznie malowane. Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 lat. Wymiar opakowania : 14,5 cm x 6 cm.

32,00 zł
27,84 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 4,16 zł

1 osoba kupiła
33
Matura. Kompendium wiedzy. Język polski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Matura. Kompendium wiedzy. Język polski
Dostępny
1 szt.

Z naszym kompendium maturalnym skutecznie przygotujesz się do matury z polskiego. Egzamin maturalny z języka polskiego sprawdza umiejętność tworzenia wypowiedzi na określony temat, zgodnej z zasadami poprawności językowej, logiki i retoryki. Premiowane są samodzielne myślenie, zdolność dostrzegania kontekstów i umiejętność przekazania własnych przemyśleń w poprawny i zrozumiały sposób. Jak temu sprostać? Właśnie zrobiłeś pierwszy krok w tym kierunku biorąc do ręki nasze kompendium maturalne. Żeby zbudować jakąkolwiek wypowiedź (pisemną czy ustną) na zadany temat trzeba pewnej świadomości literackiej, umiejętności kojarzenia różnych obrazów, sytuacji, symboli itp. Aby osiągnąć sprawność w tworzeniu samodzielnej wypowiedzi potrzebna jest wiedza teoretyczna, pozwalająca na sprawne poruszanie się po literaturze i różnych tekstach kultury.

39,90 zł
20,75 zł

Rabat 48,0%
oszczędzasz 19,15 zł

1 osoba kupiła
34
Wiersze dla chłopców. Biblioteczka przedszkolaka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wiersze dla chłopców. Biblioteczka przedszkolaka
Olesiejuk Sp. z o.o.
Dostępny
2 szt.

Przepięknie ilustrowane książki z bajkami i wierszykami dla najmłodszych. Wspólne czytanie na głos buduje szczególną więź emocjonalną między rodzicami a dziećmi, oraz rozbudza w najmłodszych ciekawość świata.

10,70 zł
8,99 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 1,71 zł

1 osoba kupiła
35
Magnes Smok Wawelski 11015M - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magnes Smok Wawelski 11015M
Tisso-Toys
Dostępny
13 szt.

Figurka z magnesem z zastosowaniem na tablice magnetyczne, lodówkę czy inne metalowe powierzchnie. Prezentuje klasyczne i ponadczasowe postacie z bajek i komiksów. Magnesy adresowane są zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Wysoka jakość, bezpieczeństwo i nowoczesna stylistyka. Ręcznie malowane. Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 lat. Wymiar opakowania : 14,5 cm x 6 cm.

32,00 zł
27,84 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 4,16 zł

1 osoba kupiła
36
Geografia 3. Zeszyt ćwiczeń dla szkół branżowych I stopnia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Geografia 3. Zeszyt ćwiczeń dla szkół branżowych I stopnia
Dostępny
165 szt.

Przedstawiamy podręcznik do geografii dla szkoły branżowej I stopnia.

28,20 zł
25,38 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,82 zł

1 osoba kupiła
37
Barbie Creative Maker Kitz. Zrób wieszak na drzwi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Barbie Creative Maker Kitz. Zrób wieszak na drzwi
Bladez toyz
Dostępny
99 szt.

Stwórz swój własny haftowany wieszak na drzwi z Barbie Creative Maker Kitz. Zaprojektuj haftowany wieszak na drzwi, udekoruj naklejkami i zawieś na drzwiach swojej sypialni! Zestaw zawiera: • wieszak na drzwi, • 4 szpule wełny, • naklejki, • 2 igły zabezpieczające. Odpowiedni dla dzieci w wieku od 6 lat.

24,90 zł
22,91 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 1,99 zł

1 osoba kupiła
38
Przebudzenie łaski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przebudzenie łaski
Dostępny
102 szt.

Przebudzenie łaski to najważniejsza książka cenionego autora i kaznodziei Charlesa R. Swindolla. Wielokrotnie wznawiana w ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat, weszła na stałe do kanonu współczesnej literatury chrześcijańskiej. Prezentujemy ją po raz pierwszy polskiemu czytelnikowi z nadzieją, że ponadczasowe przesłanie zawarte na tych stronach zainspiruje nowe pokolenie chrześcijan w naszym kraju do odważnego podążania drogą łaski i wolności w wierze. Charles R. Swindoll jest założycielem oraz pastorem i nauczycielem w Stonebriar Community Church we Frisco w Teksasie. Grono jego odbiorców jest jednak znacznie szersze niż wspólnota lokalnego kościoła. Insight for Living, program radiowy z jego rozważaniami biblijnymi, jest emitowany w ponad 2000 stacji radiowych na wszystkich kontynentach. Szeroko zakrojona posługa Chucka Swindolla inspiruje czytelników i słuchaczy na całym świecie, a jego przywództwo jako rektora, a obecnie kanclerza Seminarium Teologicznego w Dallas, pomogło wyposażyć nowe pokolenie chrześcijan do aktywnego zaangażowania w kościele i świecie. Chuck i jego żona, Cynthia – partnerka w życiu i służbie od ponad sześćdziesięciu lat – mają czworo dorosłych dzieci, dziesięcioro wnuków i sześcioro prawnuków.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

1 osoba kupiła
39
Puzzle 1000 elementów. Walt Disney. Kolekcja 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Walt Disney. Kolekcja 2
Ravensburger, 1000
Dostępny
52 szt.

Puzzle firmy Ravensburger, charakteryzują się wysoką jakością. Przez ponad 100 lat cieszą dzieci i dorosłych na całym świecie. Perfect Age Fit to cecha, która dopasowuje wielkość elementów do możliwości charakterystycznych dla danego wieku rozwojowego, a SoftClick Technology pozwala precyzyjnie złożyć obraz. Idealne kształty, a także szeroka oferta motywów sprawiają, że znajdzie tu coś dla siebie pasjonat układanek w każdym wieku. Puzzle Ravensburger pozwalają nabywać cenne umiejętności, wykorzystując funkcję nauki poprzez zabawę. Układanie puzzli wspomaga koncentrację, uczy spostrzegawczości i cierpliwości.Puzzle 1000 elementów Ravensburger z postaciami Disneya, prezentują znanych i kultowych bohaterów bajek Disney w formie unikalnej układanki. Po ułożeniu puzzle mają wymiary 70 x 50 cm. Zawartość i cechy zestawu: o Układanka z motywem najpiękniejszych momentów z bajek Disney o Ilość elementów: 1000 elementów o Wyraźne motywy na puzzlach dzięki zastosowaniu struktury naturalnego lnu o Przeznaczone dla dzieci od lat 14

57,51 zł
51,76 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,75 zł

1 osoba kupiła
40
Okładka na zeszyt/książkę przylepna A4 PP 4 szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Okładka na zeszyt/książkę przylepna A4 PP 4 szt
Panta Plast
Dostępny
102 szt.

- samoprzylepne okładki przezroczyste wykonane z pp - możliwość dopasowania do każdego podręcznika i zeszytu - paski taśmy samoprzylepnej na bokach okładki - 4 sztuki

9,60 zł
7,99 zł

Rabat 16,8%
oszczędzasz 1,61 zł

1 osoba kupiła
41
Hey Clay. Masa plastyczna. Pachycephalosaurus - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hey Clay. Masa plastyczna. Pachycephalosaurus
TM Toys
Dostępny
6 szt.

Hey Clay został zaprojektowany, aby pobudzić kreatywność Twojego dziecka! Inspiruje ciekawość do odkrywania różnych kształtów i kolorów oraz wyobraźnię do tworzenia własnych, niepowtarzalnych projektów z masy plastycznej. Gdy figurki są gotowe i wysuszone, dzieci mogą się nimi bawić i kolekcjonować. Masa plastyczna Pachycefalozaur to zestaw nieograniczonej kreatywności składający się 5 pojemników z miękką, delikatną i pachnącą masą. Kolory przedstawione są na opakowaniu, pozwalają na stworzenie wybranej figurki. Pewna ilość masy pozostaje, można ją użyć do realizacji własnych kreatywnych pomysłów. Kiedy skończysz lepić figurkę, odstaw ją na 24 godziny, aby stwardniała. Po tym czasie możesz się nią bawić! Kształtuj figurki, korzystając z instrukcji krok po kroku w aplikacji. Dowiedz się, jak wyrzeźbić każdą z nich w zabawny i interaktywny sposób. W zestawie otrzymujesz również bezpłatny dostęp do aplikacji HEY CLAY, która jest fascynującym i inspirującym przewodnikiem po kreatywnym modelowaniu. Dziecko zaczynając od prostych kształtów, wkrótce stworzy niesamowite figurki, zupełnie jak prawdziwy rzeźbiarz. Z pewnością zadziwią Cię dzieła Twojego dziecka! Zawartość i cechy zestawu: • 5 pojemników (4 kolory) z masą plastyczną do ulepienia figurki - Pachycefalozaur, • miękka, delikatna i pachnąca masa, • wysycha w ciągu 24 godzin, • nie przykleja się do dłoni, • bezpieczna i łatwa w użyciu, • kod dostępu do aplikacji Hey Clay dla zakupionej postaci, • pozostałe zestawy sprzedawane oddzielnie.

26,64 zł
23,98 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,66 zł

1 osoba kupiła
42
Magnes Reksio Kibic 11032M - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magnes Reksio Kibic 11032M
Tisso-Toys
Dostępny
18 szt.

Figurka z magnesem z zastosowaniem na tablice magnetyczne, lodówkę czy inne metalowe powierzchnie. Prezentuje klasyczne i ponadczasowe postacie z bajek i komiksów. Magnesy adresowane są zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Wysoka jakość, bezpieczeństwo i nowoczesna stylistyka. Ręcznie malowane. Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 lat. Wymiar opakowania : 14,5 cm x 6 cm

32,00 zł
27,84 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 4,16 zł

1 osoba kupiła
43
Zdrowe napoje. Naturalne wody smakowe i izotoniki, wydanie 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zdrowe napoje. Naturalne wody smakowe i izotoniki, wydanie 2
Dostępny
271 szt.

Nowa rozszerzona wersja książki, która w pierwszym wydaniu ukazała się pod tytułem Zdrowe wody. Woda jest bezsprzecznie najważniejszym składnikiem organizmu człowieka. Bez niej niemożliwe jest jego prawidłowe funkcjonowanie. Dlatego nie dziwi nikogo fakt, że zalecenia mówią o tym, żeby średnio spożywać około 2,5 litra płynów na dobę. A co jeśli ktoś nie lubi wody? Czym można ją zastąpić lub jak wzbogacić, aby nadal stanowiła zdrową formę nawodnienia organizmu? Jaką latem, a jaką zimą, wiosną czy jesienią? O tym w najnowszej książce Zdrowe napoje opowiada Aneta Łańcuchowska-Jeziorowska, uznany specjalista ds. żywienia i dietetyk. Czy wiesz, że ludzki organizm aż w 60% składa się z wody i nie może prawidłowo funkcjonować bez odpowiedniego jej spożycia? Woda w naszym ciele odpowiedzialna jest za transport, rozpuszczanie i wchłanianie substancji odżywczych, jakie dostarczamy sobie wraz z pożywieniem, zapewnia prawidłowy przebieg procesów trawienia, usuwa toksyny, reguluje temperaturę ciała, umożliwia prawidłową ruchliwość stawów, uczestniczy w procesach przemiany materii, pełni też funkcje ochronne dla narządów wewnętrznych, mózgu i rdzenia kręgowego. Nic w naszych organizmach nie będzie funkcjonować prawidłowo, jeżeli nie zatroszczymy się o ich prawidłowe nawodnienie. Zdając sobie sprawę z niepodważalnej roli, jaką pełni woda w naszej codziennej diecie, Aneta Łańcuchowska-Jeziorowska, uznana specjalistka ds. żywienia i dietetyczka, postanowiła zadbać o wszystkich tych, którzy z różnych względów za czystą wodą nie przepadają, co przekłada się czasem na zbyt małe, w stosunku do zapotrzebowania spożycie. Dla tych, którzy szukają innych sposobów dla zagwarantowania sobie utrzymania odpowiedniego poziomu płynów w organizmie i stworzyła niezwykłą książkę o zdrowych wodach smakowych na cztery pory roku. Wzbogacenie wody o smak owoców cytrusowych, polskich warzyw czy ziół o zaskakujących – zarówno smakach, jak i właściwościach – jest więc odpowiedzią na rozterki wszystkich tych, którzy poszukiwali napojów nawadniających, smacznych i dodatkowo stymulujących i wzmacniających procesy zachodzące w organizmie. Książka Zdrowe napoje została podzielona na rozdziały zgodnie z porami roku. Koncepcja tego podziału oparta jest na założeniu, iż podczas każdej z pór roku poszukujemy odmiennych inspiracji, wyzwań, ale też i innych właściwości napojów, które spożywamy. W rozdziale wiosennym zamieszczone zostały, zatem receptury zimnych wód smakowych energetyzujących oraz o właściwościach oczyszczających, rozdział letni poświęcony jest zimnym wodom intensywnie nawilżającym i odprężającym, a jesienna i zimowa część książki zagospodarowane zostały naparami uodparniającymi, kojącymi, rozgrzewającymi i wspomagającymi pracę układu trawiennego. Wszystkie wody smakowe i napary z powodzeniem można spożywać według własnego uznania, kierując się indywidualnymi potrzebami, nastrojem czy chwilowym kaprysem, nie będąc przywiązanym li i jedynie do pogody za oknem. W ostatnim rozdziale znalazło się 14 przepisów na domowe napoje izotoniczne, które są niezbędne do uzupełniania płynów w organizmie przy wytężonym wysiłku fizycznym, dlatego ten rozdział polecamy w sposób szczególny osobom, które rekreacyjne spędzanie wolnego czasu zamieniły na intensywny, niemalże profesjonalny trening sportowy.

44,90 zł
32,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

1 osoba kupiła
44
Magnes Kucharz Bartolini 11016M - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magnes Kucharz Bartolini 11016M
Tisso-Toys
Dostępny
8 szt.

Figurka z magnesem z zastosowaniem na tablice magnetyczne, lodówkę czy inne metalowe powierzchnie. Prezentuje klasyczne i ponadczasowe postacie z bajek i komiksów. Magnesy adresowane są zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Wysoka jakość, bezpieczeństwo i nowoczesna stylistyka. Ręcznie malowane. Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 lat. Wymiar opakowania : 14,5 cm x 6 cm.

32,00 zł
27,84 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 4,16 zł

1 osoba kupiła
45
Banda z Burej. Tajemnica lasu. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Banda z Burej. Tajemnica lasu. Audiobook
Magdalena Witkiewicz, Skarpa Warszawska
Dostępny
29 szt.

Banda z Burej powraca, by rozwikłać nową tajemnicę! Z nastaniem wiosny miasteczko budzi się do życia. A wraz z nim rezolutna banda z Burej. Tymon jest zupełnie zwyczajny. Tak przynajmniej uważa. Szybko jednak okazuje się, że przez wydarzenia w miasteczku i okolicznym lesie, w rzeczywistości jest zupełnie inaczej, a ciekawa historia może uratować życie. Banda z Burej kolejny raz docieka, dopytuje i przeszukuje. Z uśmiechem na twarzy i energią postanawia odkryć tajemnicę lasu. Opowiedziana z humorem najnowsza odsłona „Bandy z Burej” jest nie tylko doskonałą rozrywką dla najmłodszych, ale też dla tych którzy tęsknią za dzieciństwem i przygodami.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

1 osoba kupiła
46
Music For Film And Theatre, LP (black) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Music For Film And Theatre, LP (black)
Hania Rani, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.01

„Music for Film and Theatre” to osobisty wybór najnowszych kompozycji do filmu, teatru i innych projektów. Pisanie muzyki do filmu i teatru zawsze było dużą częścią muzycznego świata Hani Rani. Jest to również część procesu twórczego, która może być kusząco poza zasięgiem słuchaczy, albo projekt nie dojdzie do skutku, albo muzyka po prostu nie jest dostępna poza filmem lub sztuką. Od wczesnych kolaboracji z przyjaciółmi, po zeszłoroczne dwie partytury do filmów pełnometrażowych (xAbo: Ojciec Boniecki w reżyserii Aleksandry Potoczek i I Never Cry w reżyserii Piotra Domalewskiego) Rani była zaangażowana w wiele takich projektów, z których każdy stanowi ważny krok w jej rozwój artystyczny i życie kompozytora i artysty: „Komponowanie do filmu czy teatru to dla mnie zupełnie inny rodzaj pracy niż pisanie do własnych projektów. Po pierwsze, muszę współpracować z kimś, kto patrzy na świat przez pryzmat własnej sztuki i rzemiosła. Dlatego tego typu spotkania mogą być tak ekscytujące - są obietnicą stworzenia czegoś zupełnie nowego, w wyniku twórczej pracy tak wielu ludzi z różnych środowisk. Po drugie, czuję, że muzyka w filmie jest niewidzialną postacią, brakującą emocją, która tworzy wyjątkową atmosferę i sensację. To nie ilustruje, jest dopełnieniem dzieła sztuki. Myślę, że to niezwykle delikatna sprawa, która odrzuca banalne skojarzenia i łatwe rozwiązania. Czuję, że komponowanie do filmu działa jak ćwiczenie dla mojej wyobraźni”. Jednak natura tej współpracy polega na tym, że czasami kompozytorzy mają własne ulubione kompozycje, które nie są ostateczne. W tym miejscu pojawia się Muzyka do filmu i teatru, ponieważ pozwala Rani zaprezentować wybór jej własnych ulubionych utworów skomponowanych na potrzeby filmu i sztuk teatralnych. Utwory, które dotarły do finalnego cięcia i takie, które zostały odrzucone przez reżysera lub producenta. Zebranie muzyki na albumie daje Rani szansę na podzielenie się swoją muzyką ze swoimi słuchaczami na własnych warunkach, a jej fanom szansę na usłyszenie innej strony jej sztuki. „Umieściłam je w jednym miejscu, jako zbiór drogocennych przedmiotów, które przez lata leżały w szufladzie. Niektóre z nich powstały kilka lat temu, inne są wynikiem ostatnich badań. Bardzo się cieszę, że w końcu mogę je przedstawić jako osobny projekt”. Rani jest oczywiście wdzięczna wszystkim reżyserom, którzy powierzyli jej tworzenie muzyki do swoich projektów, ale szczególnie ciepło darzy utwory skomponowane do jej pierwszego „prawdziwego” spektaklu teatralnego „Pradziady” w reżyserii Michała Zdunika. Tytuł pochodzi od słowa „Dziady”, które w folklorze słowiańskim określa duchy przodków i zbiór przedchrześcijańskich obrzędów, rytuałów i zwyczajów im poświęconych. Istotą tych rytuałów była „komunia żywych ze zmarłymi”, czyli nawiązanie relacji z duszami przodków. „Czułam, że ta historia potrzebuje niezwykle mrocznej i delikatnej muzyki, a jednocześnie dźwięku, który mógłby wyrazić mieszankę dwóch światów – żywego i umarłego. Postanowiłam skomponować część ścieżki dźwiękowej z kwartetem smyczkowym, ale zawierającym dwie wiolonczele, altówkę i tylko jedno skrzypce. Nagrywaliśmy w małym domku, całkowicie zbudowanym z drewna, głównie z fińskiej sosny. Zawsze czułam, że ta przestrzeń ma wyjątkową, ciepłą i naturalną akustykę – zwłaszcza w połączeniu z instrumentami smyczkowymi. Utwór skomponowany do tego spektaklu nazywa się Ghosts, ale tak naprawdę nie dotarł do spektaklu, chociaż podoba mi się tak bardzo, że pomyślałam, że będzie idealnie pasował na tę kompilację ”. Inne atrakcje to czarujący Soleil Pâle napisany we współpracy z reżyserem Neelsem Castillonem i improwizujących tancerzy Alt Take, piękna melancholia In Between (z ścieżki dźwiękowej do filmu xAbo: Father Boniecki) i magiczna rozkosz The Beach (z I Never Płacz) i razem tworzą piękną ofertę od artysty, którego każda nuta jest warta wysłuchania, ale dla którego podróż dopiero się zaczyna: „Bardzo się cieszę, widząc, że wielu artystów uważa moją muzykę za odpowiednią ścieżkę dźwiękową do swoich dzieł, ponieważ muzyka filmowa zawsze była ogromną inspiracją dla każdej z moich kompozycji. Znajduję tam dużo życia i prawdziwych emocji, ale też poczucie wolności. Wolność od własnych schematów myślenia i uprzedzeń. Wierzę też mocno we współpracę między ludźmi, zawsze uważam, że jest to sposób na stworzenie czegoś naprawdę nowego, opartego na połączeniu różnych sposobów myślenia, odczuwania, wyrażania”. Lista utworów: 1. Prayer (From xAbo: Father Boniecki) 2. In Between (From xAbo: Father Boniecki) 3. Journey (From xAbo: Father Boniecki) 4. Trip to Ireland (From I Never Cry) 5. The Beach (From I Never Cry) 6. The Locker Room (From I Never Cry) 7. At the Hospital (From I Never Cry) 8. Waiting (From At Home) 9. Wildfires (From Truth in Fire) 10. Ghosts (From Pradziady) 11. Soleil Pâle 12. Nora (From Nora)

110,90 zł
102,03 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,87 zł

47
Masza i Niedźwiedź. Wesoła kolorowanka z naklejkami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Masza i Niedźwiedź. Wesoła kolorowanka z naklejkami
Dostępny
65 szt.

32 kapitalne ilustracje do pokolorowania i dwie strony naklejek z postaciami Maszy, Niedźwiedzia oraz ich przyjaciół zapewnią młodym odbiorcom długie godziny relaksującej zabawy. Kolorowanie to rodzaj aktywności bliski wszystkim maluchom i niewymagający pomocy rodziców. Kolorując obrazki, dziecko ćwiczy sprawność manualną, wyobraźnię, poczucie estetyki i kreatywność, ma również szansę wyrazić swoje emocje. Książkę warto więc zabrać ze sobą tam, gdzie młody człowiek może się nudzić lub przeżywać stres – kolorowanka będzie niezastąpiona w poczekalni u lekarza, w pociągu albo w samolocie.

9,99 zł
7,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 2,00 zł

48
To The Power Of Eight Limited Edition, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
To The Power Of Eight Limited Edition, CD
Van Canto, Mystic Production
Dostępny
15 szt.

1.To the Power of Eight 2.Dead by the Night 3.Faith Focus Finish 4.Falling Down 5.Heads Up High 6.Raise Your Horns 7.Turn Back Time 8.Run to the Hills 9.Hardrock Padlock 10.Thunderstruck 11.From the End 12.I Want It All

73,90 zł
67,99 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,91 zł

49
Wyzwolony. Nowe oblicze Greya oczami Christiana - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyzwolony. Nowe oblicze Greya oczami Christiana
Dostępny
186 szt.

Oto wydarzenia opisane w powieści Nowe oblicze Greya, opowiedziane na nowo! Oto możliwość zajrzenia do umysłu Christiana Greya. Swój najsłynniejszy cykl, zapoczątkowany Pięćdziesięcioma twarzami Greya, E.L. James wieńczy szóstą już powieścią. Po poznaniu wydarzeń z perspektywy Anastasii mamy okazję poznać wersję jej partnera. Oto ślub Christiana Greya i Anastasii Steele. Ślub wyjątkowy – ale czy na pewno łączący odpowiednie osoby? Czy Christian nadaje się na męża? Czy Anastasia przysięgnie mu bycie posłuszną? Jak wyglądał wieczór kawalerski Christiana? Co o ślubie z Anastasią sądził jego ojciec? Czy małżeństwo nie zabije namiętności pomiędzy dwojgiem kochających się ludzi? Jak Christian uwolni się od przeszłości, od trudnych wydarzeń z dzieciństwa i mrocznej młodości? Czy Christian wreszcie się wyzwoli? Aby się o tym przekonać, trzeba przeczytać najnowszą powieść E.L. James.

42,90 zł
32,18 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,72 zł

50
Tropem przyrodniczych osobliwości. Podróże po Polsce - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tropem przyrodniczych osobliwości. Podróże po Polsce
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.04

Polska natura skrywa wiele przyrodniczych ciekawostek, których istnienia nie spodziewaliśmy się w naszym kraju. Schodząc z przetartych, znanych szlaków, mamy szansę dotrzeć do niezwykłych, zupełnie nieznanych nam osobliwości przyrodniczych. Będą to na przykład pozostałości po działalności wulkanów w naszym kraju, po lodowcach, po dawnych epokach geologicznych. Wiele miejsc po prostu nas zaskoczy. Podczas niestandardowych wędrówek odkryjemy również miejsca niezwykle urokliwe, do których wiele razy zapragniemy powrócić. Czytelnik znajdzie w książce opisy nieznanych polskich szlaków oraz miejsc, które warto odwiedzić i poznać. Opisane miejsca dobre będą zarówno na weekendowy wypad, jak też na kilkudniowy pobyt. Będzie co odkrywać.

32,70 zł
22,89 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 9,81 zł

51
Znachorka. Tom 5. Marzenie znachorki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Znachorka. Tom 5. Marzenie znachorki
Dostępny
71 szt.

Jesienią 1191 roku Tomasz, syn Marty, pozbawiony złudzeń wraca z wyprawy krzyżowej. Ale w ojczyźnie także nie zaznaje spokoju, ponieważ w Marchii Miśnieńskiej panuje okrutny Albrecht. Książę atakuje swego brata Dytryka, u którego boku Tomasz walczył w Ziemi Świętej. W tej sytuacji nie pozostaje im nic innego, jak tylko ponownie sięgnąć po broń. Sytuacja nie rokuje szans na zwycięstwo, toteż Dytryk jest zmuszony zawrzeć taktyczny sojusz z landgrafem Turyngii. W zamian za jego wsparcie musi się zaręczyć z córką landgrafa. Jest to wysoka cena, bowiem Dytryk od dawna potajemnie kocha Klarę, córkę Marty… „Sabine Ebert mistrzowsko zakończyła cykl o znachorce. Jednak trudno będzie rozstać się z Martą, jej rodziną i przyjaciółmi”. – Miroque „Saga o znachorce to oparta na rzetelnych badaniach opowieść o historii Niemiec pod koniec XII wieku, o odwadze zwykłych ludzi i o ich nadziei na lepsze życie”. – Deutsche Presse-Agentur GmbH

42,90 zł
32,18 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,72 zł

52
Znachorka. Tom 2. Zniknięcie znachorki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Znachorka. Tom 2. Zniknięcie znachorki
Dostępny
60 szt.

Marchia Miśnieńska, roku Pańskiego 1173 Złe wieści dla Marty i Chrystiana. Henryk Lew powrócił z Ziemi Świętej, a wraz z nim ich zagorzały wróg, rycerz Randolf. Margrabia miśnieński ponownie zostaje wciągnięty w walkę przeciwko potężnemu księciu Saksonii i Bawarii. A na kasztelana bogatej w srebro wioski wyznacza największego wroga Chrystiana. Zaraz potem fanatyczny medyk rzuca na Martę oskarżenie o czary, co prowadzi ją przed sąd kościelny. Chrystian poszukuje jej rozpaczliwie, lecz po trzymanej w biskupich lochach znachorce wszelki ślad zaginął… Dalsze, fascynujące losy młodej akuszerski, bohaterki Tajemnicy znachorki.

42,90 zł
32,18 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,72 zł

53
Znachorka. Tom 3. Wybór znachorki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Znachorka. Tom 3. Wybór znachorki
Dostępny
65 szt.

Magdeburg, rok 1179. Dytryk z Landsbergu, brat margrabiego miśnieńskiego wyzywa księcia Saksonii Henryka Lwa na pojedynek na śmierć i życie. Cesarz Fryderyk I Barbarossa jest zdeterminowany, by postawić Henryka przed sądem Bożym. A to oznacza wojnę. Rycerz Chrystian i jego żona Marta, akuszerka i znachorka, muszą liczyć się z tym, że działania zbrojne dotrą także do ich wioski w Marchii Miśnieńskiej. Niedługo potem margrabia Otto powołuje Chrystiana na jednego ze swoich dowódców. Podczas gdy Chrystian dowodzi oblężeniem potężnej twierdzy, bronionej przez zwolenników Henryka, Marta musi samotnie opierać się intrygom najstarszego syna margrabiego, okrutnego hrabiego Albrechta, który przejął władzę nad kasztelem i kopalniami srebra w Chrystianowie. Odwagą i sprytem mieszkańcy osady starają się radzić sobie z bezlitosnym Albrechtem. Jednak wiele się jeszcze wydarzy, nim marzenie Chrystiana się spełni i wioska stanie się miastem Freiberg.

42,90 zł
32,18 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,72 zł

54
Siudmak. Fantastyczne światy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Siudmak. Fantastyczne światy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.09

Prawdziwa uczta dla miłośników twórczości Wojciecha Siudmaka i uniwersum Diuny stworzonego przez Franka Herberta! Fantastyczne światy, nowy album Wojciecha Siudmaka, zawiera około 200 rysunków i obrazów pochodzących z jednego z najpiękniejszych pełnych wydań cyklu „Kroniki Diuny” Franka Herberta oraz ich kontynuacji napisanych przez Briana Herberta do spółki z Kevinem J. Andersonem.

199,00 zł
149,25 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 49,75 zł

55
Kod miłosierdzia. Zamykanie przeszłości, która boli - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kod miłosierdzia. Zamykanie przeszłości, która boli
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.25

Miłosierdzie lekarstwem na bolesną przeszłość i popsute relacje Dla każdego, kto chce żyć szczęśliwie i mieć poukładane i trwałe relacje z innymi ludźmi kluczowe jest zamykanie bolesnej przeszłości. Nikt, kogo boli przeszłość i nie potrafi się od niej uwolnić, nie będzie żył w pełni tu i teraz.Zamykanie przeszłości, która nam ciąży, wymaga pojednania i naprawy naszych relacji na trzech poziomach. Po pierwsze z Panem Bogiem, po drugie z samym sobą, po trzecie z innymi ludźmi. Tylko wtedy, kiedy przejdziemy ścieżkę miłosiernej miłości w takiej kolejności, możemy mówić o zamknięciu przeszłości i szczęściu płynącym z tworzenia zdrowych i dojrzałych więzi.Jak wykorzystać miłosierdzie do poprawy sytuacji życiowej, swojej i swoich bliskich? Co zrobić, aby, być może po raz pierwszy od dawna, poczuć ulgę i miłość wypełniającą Twoje serce?

34,90 zł
33,85 zł
Powiadomienie

Rabat 3,0%
oszczędzasz 1,05 zł

56
Szelma i inne opowieści przyziemne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szelma i inne opowieści przyziemne
Dostępny
4 szt.

Najnowsza książka Elżbiety Isakiewicz, to zbiór literackich miniatur z pogranicza epiki i liryki, czyli miejsca w literaturze, gdzie autorka – znana reporterka i prozatorka, od dekad regularna czytelniczka poezji – czuje się u siebie. W Szelmie i innych opowieściach przyziemnych autorka chwyta historie, które przynosi jej los, ludzie, książki, a potem opowiada je po swojemu. A „po swojemu” w wypadku Isakiewicz, przedstawiającej się jako „miłośniczka kotów, Czechowa, dobrego wina i wysokich obcasów”, oznacza niezwykle osobiście, czyli tak że fabuła opowieści staje się równie ważna jak smak, zapach, kolor czy mgnienie słońca między liśćmi. Szelmę… tworzy kilkadziesiąt tekstów o objętości od pięciu zdań do trzech stron maszynopisu.

39,00 zł
20,67 zł

Rabat 47,0%
oszczędzasz 18,33 zł

57
Historia motoryzacji - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Historia motoryzacji
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.04

Bogato ilustrowana książka-album prezentuje dzieje motoryzacji od czasów wynalezienia koła aż po futurystyczne wizje motoryzacji. Wśród podjętych przez autora tematów znajdują się: historia motoryzacji, wynalazki z dziedziny motoryzacji, wybitni konstruktorzy, pojazdy nietypowe, pojazdy rekordowe okresu międzywojennego, pracownie karoseryjne, styliści motoryzacyjni, trendy w motoryzacji, wpływ motoryzacji na życie człowieka, historia rozwoju dróg na świecie, produkcja potokowa, sport motorowy, wypadki, motocykle, trójkołowce, polski przemysł motoryzacyjne, polskie prototypy samochodów, wpływ polskich inżynierów na motoryzację na świecie, streamliner, rekordy prędkości, wyścigi Grand Prix, Formuła 1, rajdy samochodowe, nieznane marki samochodowe.

100,00 zł
73,00 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 27,00 zł

58
Napoleon Bonaparte. Geniusz wojny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Napoleon Bonaparte. Geniusz wojny
Dostępny
30 szt.

Bogato ilustrowany album prezentuje postać Napoleona Bonaparte, ambitnego generała, zręcznego władcy-konsula i potężnego Cesarza Francuzów, który odcisnął trwały ślad w światowej historii. Autor książki w pełnej pasji opowieści przedstawia sylwetkę najwybitniejszego wodza w dziejach świata od jego narodzin aż po słynne sto dni Napoleona. Szczególne miejsce autor poświęcił Bonapartemu jako orędownikowi sprawy polskiej w XIX wieku. To opowieść o mechanizmach dochodzenia do władzy, walce o wpływy, sukcesach i upadku geniusza wojny.

99,95 zł
72,96 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 26,99 zł

59
Podejrzany na wieki wieków - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podejrzany na wieki wieków
Dostępny
226 szt.

„Kryminał to taki romans, tyle że z trupem w tle”, mawia Basia Kotula, która kierując się tym mottem, stara się pomóc swojemu narzeczonemu Bazylemu. Bazyli, autor sloganów reklamowych, nie po raz pierwszy znalazł się na celowniku policji. Tym razem jest podejrzany o zabicie swojego irytującego klienta, a jego ukochana Basia podejrzewa go o romans z byłą dziewczyną Agnieszką… Bo Podejrzany na wieki wieków to w ogóle bardzo podejrzana książka! Tu wszyscy wszystkich podejrzewają. Basia Kotula sama staje się obiektem podejrzeń przystojnego podkomisarza Rafała Martusia, który posądza ją o pomaganie narzeczonemu i utrudnianie śledztwa. Partner Martusia, komisarz Gąsior, podejrzewa kolegę o to, że Barbara mu się podoba. Zaś Barbara podejrzewa, że przystojny Rafał jest głupi i dlatego chce zamknąć jej narzeczonego. Postanawia jednak udowodnić podkomisarzowi, że zabójcę łatwiej znaleźć, słuchając serca niż rozumu. Jakby tego było mało, wszyscy bliscy nieboszczyka podejrzewają siebie nawzajem o morderstwo…

34,99 zł
25,19 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,80 zł

60
Białoruski snajper - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Białoruski snajper
Dostępny
56 szt.

Powieść Białoruski snajper czerpie najlepsze wzory z powieści Toma Clancy’ego czy Roberta Ludluma. Jest doskonale osadzona we współczesnych realiach białoruskich, dlatego pozwala lepiej zrozumieć zarówno istotę tamtejszego reżimu, jak i motywację tych, którzy nie wahają się ryzykować życiem, aby go obalić. Autorytarny system traktuje ludzi instrumentalnie, zwalcza ich solidarność i niezależność, monopolizuje prawdę i narzuca własny kodeks zasad postępowania. Oleg Prybyłowski, wierny pretorianin białoruskiego prezydenta, przekonuje się o tym, kiedy postawiony przed wyborem, postanawia walczyć w obronie swojej wielkiej miłości oraz dla zachowania poczucia własnej godności. Na swojej drodze spotyka Pawła Szereta, dziennikarza, który od wielu już lat próbuje odkryć mroczną tajemnice białoruskiego szwadronu śmierci. Obaj rzucają wyzwanie cynicznemu i bezwzględnemu dyktatorowi. Zadanie, które Oleg podejmuje się wykonać, żeby zdemaskować zbrodniczy system i ocalić swoją dziewczynę, jest na granicy życia i śmierci.

34,90 zł
25,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,77 zł

61
Initiation, LP, pomarańczowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Initiation, LP, pomarańczowy
Sumo Cyco, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.06

Lista utworów: 1. Love You Wrong 2. Bystander 3. Vertigo 4. Bad News 5. No Surrender 6. M.I.A. 7. Cyclone 8. Run with the Giants 9. Overdrive 10. Power & Control 11. This Dance Is Doomed

128,90 zł
118,59 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 10,31 zł

62
Wina domowe. 100 najlepszych przepisów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wina domowe. 100 najlepszych przepisów
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.06

Książka zawiera ponad 100 sprawdzonych przepisów na wina wyrabiane tradycyjnymi metodami w domowym zaciszu. Wśród nich receptury na wina z owoców uprawianych w ogrodzie (jabłka, gruszki, wiśnie, porzeczki morele), a także z owoców leśnych i dziko rosnących, suszonych oraz mieszane. Ciekawym uzupełnieniem są receptury bazujące na miodzie, a także oryginalne ponadstuletnie przepisy z dawnych ksiąg kucharskich. W części wstępnej autor opisuje warsztat winiarza – naczynia i sprzęty potrzebne do wyrobu wina, warunki, w jakich należy wyrabiać wino oraz kolejne etapy – od zbioru owoców, przez nastawianie po butelkowanie i sezonowanie.

30,00 zł
21,90 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,10 zł

63
Sennik. Odkryj znaczenie snów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sennik. Odkryj znaczenie snów
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.21

Każdej nocy śnimy, choć często nie pamiętamy naszych snów. W marzeniach sennych pojawiają się niezliczone symbole i obrazy, które mają ukryte znaczenie. Aby je rozszyfrować, warto sięgnąć po Sennik od A do Z zawierający opis najważniejszych i najczęściej pojawiających się motywów sennych wraz z ich szczegółową interpretacją. To książka, która pomoże ci zrozumieć twoje sny.

30,00 zł
21,90 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,10 zł

64
Dieta #bez alergii - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dieta #bez alergii
Dostępny
17 szt.

Urozmaicona dieta jest ważna dla każdego, szczególnie dla alergika. Konieczność wyeliminowania niektórych produktów z diety powoduje, że z braku pomysłu sięgamy ciągle po to samo i popadamy we własną pułapkę, uczulając się na te produkty, które do tej pory mogliśmy jeść bez ograniczeń. Im częściej spożywamy określony produkt, tym większe prawdopodobieństwo, że nasz organizm zacznie się przed nim bronić. Dlatego tak ważne jest urozmaicanie posiłków w diecie alergika. Książka daje gotowe pomysły na codzienne jadłospisy skomponowane według zasad diety rotacyjnej. Zamieszczone przepisy nie zawierają podstawowych alergenów, takich jak mleko i produkty mleczne, gluten, miód, seler, soja i orzechy.

29,95 zł
21,86 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,09 zł

65
Atlas turystyczny Lizbony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Atlas turystyczny Lizbony
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.05

Atlas turystyczny to kompendium wiedzy na temat Lizbony. Informacje o najciekawszych miejscach, malowniczych zakątkach oraz interesujących muzeach zaprezentowano w wygodnym i przejrzystym układzie alfabetycznym. Cennym uzupełnieniem są zwięzłe informacje na temat historii, geografii i kultury tego portugalskiego miasta, a także praktyczne wskazówki, propozycje tras, przydatne mapy i piękne fotografie.

30,00 zł
21,90 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,10 zł

66
Atlas turystyczny Amsterdamu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Atlas turystyczny Amsterdamu
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.05

Atlas turystyczny Amsterdamu to doskonała pomoc w planowaniu udanych wakacji. Książka zawiera najważniejsze informacje na temat historii, geografii, kuchni i kultury tego holenderskiego miasta. Jej niebywałym atutem są propozycje gotowych tras zwiedzania, przydatne mapy, a także liczne ciekawostki i barwne zdjęcia.

30,00 zł
21,90 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,10 zł

67
Co, jeśli...? Dlaczego strach i niepokój rządzi naszym życiem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Co, jeśli...? Dlaczego strach i niepokój rządzi naszym życiem
Dostępny
56 szt.

Pytanie „Co, jeśli” kieruje naszym życiem i motywuje ludzi do działania. Co, jeśli zabrało nas na Księżyc i do świata cząstek elementarnych. Co, jeśli doprowadziło nas również do ludobójstwa i katastrofy gospodarczej. Roland Paulsen, profesor socjologii odpowiada na wiele trudnych pytań, które zadają sobie niemal wszyscy na świecie: Co, jeśli zrobimy za mało, by opanować COVID-19? Co, jeżeli zrobimy za dużo? Co, jeśli świat pogrąży się w kryzysie gospodarczym? Co, jeżeli nie wiem, że mam wirusa i przypadkiem przekażę chorobę moim najbliższym? Do tych pytań dochodzą kolejne, które zadajemy sobie każdego dnia: Co, jeśli zostawiłam włączone żelazko i mój dom spłonie? Co, jeśli wybrałam niewłaściwego partnera? Co, jeśli stracę pracę? Zadając pytanie, „co, jeśli”, nasz mózg kalkuluje ryzyko, wyobrażając sobie rzeczy, które mogą się przydarzyć, ale według autora nie jesteśmy obecnie przystosowani do życia w takiej niepewności. W ciągu ostatniej dekady liczba ludzi z depresją wzrosła na całym świecie o 20 procent, a depresja jest niechlubnym numerem jeden na liście przyczyn słabego zdrowia ludzkości. Nie zawsze tak było. Co się zmieniło? Teoretycznie sytuacja finansowa globalnie cały czas się poprawia, podobnie jak warunki życia. Jednak poziom lęku stale wzrasta i ludzie nieustannie zadają sobie pytania: „co, jeśli”. Książka Rolanda Paulsena jest porywająca – to nie tylko spojrzenie na kulturową i historyczną ewolucję lęku, ale także wezwanie do działania, by walczyć ze społeczną epidemią.

49,90 zł
36,43 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,47 zł

68
Kuchnie świata w wersji keto - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kuchnie świata w wersji keto
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.27

Stosujesz dietę ketogeniczną i chciałabyś zjeść coś wyjątkowego? Lubisz eksperymentować w kuchni i otwierać się na nowe doznania kulinarne? W swojej najnowszej książce Ewelina Podrez prezentuje zarówno znane jak i bardziej wyszukane potrawy przygotowane zgodnie z zasadami diety ketogenicznej. Odwiedź aromatyczną Grecję, pachnące curry Indie, smakowitą Francję, pyszne Włochy czy wielokulturową Amerykę. Poznaj sekrety niezwykłych potraw z różnych krajów i kontynentów. Z książki dowiesz m.in. jak przygotować w wersji keto: • niskowęglowodanowe sałatki, pożywne zupy i dania główne, • egzotyczne dania jak rillettes de canard, • pomysłowe i smakowite desery, • świąteczne potrawy kuchni polskiej i nie tylko. Testuj, odkrywaj i wybieraj dla siebie ulubione aromaty i smaki potraw diety ketogenicznej.

59,90 zł
43,73 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 16,17 zł

69
Historia Weroniki P. Tom 1. Infolinia złudzeń - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Historia Weroniki P. Tom 1. Infolinia złudzeń
Dostępny
231 szt.

Witaj w naszym bezwzględnym świecie! Jak możemy Cię do niego zwabić? Weronika Ptak podejmuje zatrudnienie w banku. Etat w dużej, stabilnej firmie jest dla młodej dziewczyny jak wygrany los na loterii. Weronika pracuje na infolinii, ale naiwnie ma nadzieję, że jeśli będzie osiągała cele wyznaczane przez przełożonych, z czasem otrzyma wymarzony awans. Mógłby to być dla niej start do prawdziwej kariery i początek nowego, lepszego życia… Tymczasem kierownictwo banku stosuje coraz bardziej wyrafinowane sztuczki psychologiczne, aby manipulować pracownikami. Trwa typowy wyścig szczurów. Słabsi muszą z niego odpaść, wrażliwsi podporządkować się sprytniejszym. Na jaw wychodzą informacje, które zmuszą bohaterkę do zmiany planów… Podwójne sumienie w cenie jednego! Dasz się skusić?

34,99 zł
25,19 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,80 zł

70
Wyzwolona - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyzwolona
Dostępny
31 szt.

Clancey Lang jest silną i samodzielną kobietą. Musi nią być, ponieważ nie został jej na świecie nikt poza młodszym bratem, którym opiekowała się już jako nastolatka. Poprzysięgła też sobie, że nigdy w życiu nie będzie od nikogo zależna – a zwłaszcza od żadnego mężczyzny. Mimo to kusi ją, i to bardzo, by zwrócić na siebie uwagę swojego przełożonego, zabójczo przystojnego Coltera Banksa. Gdyby tylko zechciał na nią spojrzeć… Tymczasem Coltera od dawna pociągają niedostępne kobiety. Jego asystentka Clancey działa mu wprawdzie na nerwy, ale ma w sobie to coś, czemu Colter nie potrafi się oprzeć. Coś, co coraz bardziej go fascynuje. Czyżby znowu zadurzył się w kobiecie, która nigdy nie pozwoli się zdobyć?

38,99 zł
28,07 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,92 zł

71
Źródło - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Źródło
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.06

Źródło to historia nieprzeciętnie uzdolnionego architekta, Howarda Roarka. Nie podporządkowuje się on powszechnie panującym poglądom i gustom. Pomimo wiążącej się z tym samotnością i cierpieniem podąża drogą, którą wskazują mu serce i rozum. Jest to opowieść o ambicji, władzy, pieniądzach i miłości - miłości tak niezłomnej, że niczym masywne kamienne wieże wznoszone przez bohatera zatriumfowała nad oszustwem, rozłąką, zazdrością i okrutnymi atakami tych, którzy pragnęli ją zniszczyć. Podobnie jak w swojej sławnej krótkiej powieści Hymn, i tu Ayn Rand ostro występuje przeciwko idei równości lansowanej nie tylko przez modny w owym czasie wśród zachodnich intelektualistów - socjalizm, ale i przez chrześcijaństwo. Tu najpełniej dochodzi do głosu filozofia obiektywizmu oraz pochwała indywidualizmu, stanowiącego źródło ludzkiego rozwoju.

64,90 zł
51,27 zł
Powiadomienie

Rabat 21,0%
oszczędzasz 13,63 zł

72
At The Maw Of Ruin, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
At The Maw Of Ruin, CD
Green Druid, Earache
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.30

Lista utworów: 1. The Forest Dark 2. End of Men 3. Haunted Memories 4. A Throne Abandoned 5. Desert of Fury/Ocean of Despair 6. Threads

61,90 zł
52,62 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 9,28 zł

73
From Enslavement To Obliteration, 1 CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
From Enslavement To Obliteration, 1 CD
Napalm Death , Earache
Dostępny
20 szt.

Lista utworów: CD 1 1.Evolved As One 2.Its a M.a.n.s. World! 3.Lucid Fairytale 4.Private Death 5.Impressions 6.Unchallenged Hate 7.Uncertainty Blurs the Vision 8.Cock-Rock Alienation 9.Retreat to Nowhere 10.Think for a Minute 11.Display to Me... 12.From Enslavement to Obliteration 13.Blind to the Truth 14.Social Sterility 15.Emotional Suffocation 16.Practice What You Preach [Explicit] 17.Inconceivable? 18.Worlds Apart 19.Obstinate Direction 20.Mentally Murdered 21.Sometimes 22.Make Way! 23.Musclehead 24.Your Achievement 25.Dead 26.Morbid Deceiver 27.The Curse (Bonus Track) 28.Scum (Bonus Track) 29.Life? (Bonus Track) [Explicit] 30.Retreat to Nowhere (Bonus Track) 31.Internal Animosity (Bonus Track)

61,90 zł
52,62 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 9,28 zł

74
Mojo Skyline, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mojo Skyline, LP
The Dust Coda, Earache
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.30

Lista utworów: 1. Demon 2. Breakdown 3. Limbo Man 4. Dream Alight 5. Jimmy 2 Times 6. Rolling 7. Bourbon Pouring 8. I've Been Waiting 9. She's Gone 10. They Don't Know Rock N Roll 11. Best Believe It 12. It's A Jam

97,90 zł
83,22 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 14,68 zł

75
Nove Serce - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nove Serce
Vix.N, MyMusic
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.15

„To, co czyni nas naprawdę wyjątkowymi nie jest widoczne na pierwszy rzut oka, ale da się to odczuć gdzieś w środku i żadna soczewka, blizna czy tatuaż nie są w stanie przewyższyć tej siły. Potrzebujesz jej, bo ona podnosi cię na duchu i sprawia, że podejmujesz kolejną próbę, przesuwasz swoje granice, a twoja energia rośnie, jakbyś dostał nowe serce”. „Nove Serce” to następca dobrze przyjętego „Serca”, na które złożyły się m.in. 4 zróżnicowane nastrojowo EP-ki Vixena. Wydaniu poprzedniego albumu towarzyszyła emisja miniserialu klipowego, który funkcjonuje w sieci pod tytułem „Kawałek Serca”. Nie inaczej jest w przypadku tego krążka. Tym razem jednak poszczególne odcinki serii ukazały się w krótszych odstępach czasowych. Za warstwę filmową projektu odpowiada jedna z najlepszych w Polsce i wielokrotnie nagradzana ekipa filmowa 9Liter Filmy. Vix.N podkreśla, że traktuje „Nove Serce” jak swoją debiutancką płytę ‒ maksymalnie dopieszczoną, w którą włożył pokłady zupełnie świeżej energii. Artysta zaczął ufać swojej intuicji i pozbył się obaw przed konfrontacją z nieznanym. ‒ Zbyt wiele razy ignorowałem te wewnętrzne podpowiedzi, a potem żałowałem, że czegoś nie powiedziałem czy nie zrobiłem ‒ wspomina Vix.N. Na „Novym sercu” nie brakuje gości. W numerach singlowych są to Opał („Nokia”) i VNM („Lucky striker”). Oprócz nich na płycie pojawia się też Kubańczyk („Latino vibe”) oraz Bonson („The pressing 2021”). Album składa się z 12 premierowych utworów, za ich miks i mastering odpowiada JRS i Czilu aka Cziler (wyłączając „Nokię”, którą zajął się Enzu). Wszystkie wokale (pomijając Opała, VNM-a i Bonsona) zarejestrowano w warszawskim studiu Domofonia. Lista utworów: 1. Droga (prod. JRS) 2. Nokia ft. Opał (prod. The Kontrabandz) 3. Apple juice (prod. The Kontrabandz) 4. Latino vibe ft. Kubańczyk (prod. The Kontrabandz) 5. Lucky striker ft. VNM (prod. The Kontrabandz) 6. B-real (prod. The Kontrabandz) 7. Źródło (prod. JRS) 8. Melisa (prod. Pacific) 9. Styki (prod. JRS/Macios) 10. Jakby nikt nie patrzył (prod. Kacper Budziszewski, Hubert Woźniakowski) 11. Orbita (prod. JRS) 12. The pressing 2021 ft. Bonson (prod. JRS)

49,90 zł
47,41 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,49 zł

76
Marcin Stańczyk. Muzyka Akuzmatyczna, 2 CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Marcin Stańczyk. Muzyka Akuzmatyczna, 2 CD
różni, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.15

Lista utworów: Płyta 1: 1. Marcin Stańczyk – Some Drops Na Podwójną Trąbkę I Zespół Kameralny (2016) 23:46 Marco Blaauw – Trąbka Orkiestra Muzyki Nowej Szymon Bywalec - Dyrygent 2. Marcin Stańczyk – Blind Walk Na Zespół Kameralny (2015) 23:33 Ensemble Musikfabrik Johannes Schöllhorn – Dyrygent Płyta 2: 1. Marcin Stańczyk – Sursounds Na Kwartet Smyczkowy, Kwintet Dęty I Elektronikę (2018) 27:47 Marcin Stańczyk – Elektronika Lutosławski Quartet Lutosair Quintet Maciej Koczur - Dyrygent 2. Marcin Stańczyk – Unseen Na Mezzosopran I Orkiestrę (2018) 28:40 Agata Zubel – Mezzosopran Bruno Von Der Heydt – Głos Violetta Von Der Heydt – Głos E-Mex Ensemble Christoph Maria Wagner - Dyrygent

42,90 zł
42,04 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,86 zł

77
Trickester Orchestra, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trickester Orchestra, CD
Samawatie, Cymin, Universal Music Polska
Dostępny
96 szt.

Lista utworów: 1. Samawatie, Cymin, Trickster Orchestra - Shir hamaalot 2. Samawatie, Cymin, Bhatti, Ketan, Trickster Orchestra-Hast Hussle II 3. Samawatie, Cymin, Bhatti, Ketan, Trickster Orchestra-Hafen Vor Tounsibuurg 4. Samawatie, Cymin, Bhatti, Ketan, Trickster Orchestra-Tounsibuurg 5. Samawatie, Cymin, Trickster Orchestra-Gebete 6. Samawatie, Cymin, Bhatti, Ketan, Trickster Orchestra-Modara 7. Samawatie, Cymin, Bhatti, Ketan, Trickster Orchestra-Kords Kontinuum 8. Samawatie, Cymin, Trickster Orchestra-Keske 9. Samawatie, Cymin, Bhatti, Ketan, Trickster Orchestra-Por se ssedaa

65,90 zł
64,58 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,32 zł

78
Discopolot, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Discopolot, CD
Miły Pan, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.27

Premierowa płyta „MiłegoPana” – największego odkrycia polskiej muzyki rozrywkowej. „Discoplot” to zbiór największych hitów takich jak „Królowa i Małolatki", ale również zupełnie nowe utwory. Zapraszamy do odlotu!

26,90 zł
26,36 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,54 zł

79
The Moon & The Forrest, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Moon & The Forrest, CD
Milos, Universal Music Polska
Dostępny
101 szt.

Lista utworów: I. (Ink Dark Moon) Ii. (Ink Dark Moon) Iii. (Ink Dark Moon) Full Moon (Arr. Lewin for Guitar) I. (The Forest) Ii. (The Forest) Iii. (The Forest) Traumerei (Arr. Lewin for Guitar) (Kinderszenen, Op. 15)

34,90 zł
34,20 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,70 zł

80
Uh Huh Her, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uh Huh Her, CD
Pj Harvey, Universal Music Polska
Dostępny
67 szt.

Lista utworów: 1. The Life And Death Of Mr. Badmouth 2. Shame 3. Who the Fuck? 4. Pocket Knife 5. The Letter 6. The Slow Drug 7. No Child of Mine 8. Cat on the Wall 9. You Come Through 10. It's You 11. The End 12. The Desperate Kingdom of Love 13. Seagulls 14. The Darker Days of Me & Him

60,90 zł
59,68 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,22 zł

81
Uh Huh Her, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uh Huh Her, LP
Pj Harvey, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.11

Lista utworów: Strona A: 1. The Life And Death Of Mr. Badmouth 2. Shame 3. Who The Fuck? 4. The Pocket Knife 5. The Letter Strona B: 1. The Slow Drug 2. No Child Of Mine 3. Cat On The Wall 4. You Come Through 5. It’s You 6. The End 7.The Desperate Kingdom Of Love 8. The Darker Days Of Me & Him

124,90 zł
122,40 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 2,50 zł

82
Yello 40 Years, 2 CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Yello 40 Years, 2 CD
Yello, Universal Music Polska
Dostępny
33 szt.

Lista utworów: Płyta 1 : 1. Bimbo (Solid Pleasure) 2. Pinball Cha Cha (Claro Que Si) 3. The Evening's Young (Claro Que Si) 4. Bananas to the Beat (Solid Pleasure) 5. I Love You (1980-85 the New Mix in One Go) 6. Lost Again (You Gotta Say Yes to Another Excess) 7.Bostich (N'est-ce Pas?) (1980-85 the New Mix in One Go) 8. Daily Disco (Claro Que Si) 9. Vicious Games (Stella) 10. Oh Yeah (Stella) 11. Blender (Baby) 12. Goldrush (One Second) 13. Tied Up (Essential Yello) 14. La Habanera (One Second) 15. Rubberbandman (Baby) 16. Jungle Bill (Baby) 17. Night Train (Zebra) 18. Tremendous Pain (Zebra) 19. Houdini (Motion Pictures) 20. Base for Alec (You Gotta Say Yes to Another Excess) 21. Liquid Lies (Yello by Yello) Płyta 2: 1. Electrified II (Toy) 2. Soul on Ice (The Eye) 3. Don Turbulente (The Eye) 4. Planet Dada (The Eye) 5. 30.000 Days (Toy) 6. Arthur Spark (Point) 7. The Vanishing of Peter Strong (Point) 8. Distant Solution (The Eye) 9. Mean Monday (Yello Book Download 2011) 10. Cold Flame (Toy) 11. Dialectical Kid (Toy) 12. The Expert (Touch Yello) 13. Basic Avenue (Point) 14. Waba Duba (Point) 15. Limbo (Toy) 16. Spinning My Mind (Point) 17. Tiger Dust (The Eye) 18. Way Down (Point) 19. Hot Pan (Point) 20. The Race (Live in Berlin 2016)

82,90 zł
81,24 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,66 zł

83
Yello 40 Years. Earbook, 4 CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Yello 40 Years. Earbook, 4 CD
Yello, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.23

Lista utworów: Płyta 1: 1. Bimbo (Solid Pleasure) 2. Pinball Cha Cha (Claro Que Si) 3. The Evening's Young (Claro Que Si) 4. Bananas to the Beat (Solid Pleasure) 5. I Love You (1980-85 the New Mix in One Go) 6. Lost Again (You Gotta Say Yes to Another Excess) 7.Bostich (N'est-ce Pas?) (1980-85 the New Mix in One Go) 8. Daily Disco (Claro Que Si) 9. Vicious Games (Stella) 10. Oh Yeah (Stella) 11. Blender (Baby) 12. Goldrush (One Second) 13. Tied Up (Essential Yello) 14. La Habanera (One Second) 15. Rubberbandman (Baby) 16. Jungle Bill (Baby) 17. Night Train (Zebra) 18. Tremendous Pain (Zebra) 19. Houdini (Motion Pictures) 20. Base for Alec (You Gotta Say Yes to Another Excess) 21. Liquid Lies (Yello by Yello) Płyta 2: 1. Electrified II (Toy) 2. Soul on Ice (The Eye) 3. Don Turbulente (The Eye) 4. Planet Dada (The Eye) 5. 30.000 Days (Toy) 6. Arthur Spark (Point) 7. The Vanishing of Peter Strong (Point) 8. Distant Solution (The Eye) 9. Mean Monday (Yello Book Download 2011) 10. Cold Flame (Toy) 11. Dialectical Kid (Toy) 12. The Expert (Touch Yello) 13. Basic Avenue (Point) 14. Waba Duba (Point) 15. Limbo (Toy) 16. Spinning My Mind (Point) 17. Tiger Dust (The Eye) 18. Way Down (Point) 19. Hot Pan (Point) 20. The Race (Live in Berlin 2016) Płyta 3: 1. Solar Driftwood (Pocket Universe) 2. Out of Dawn (Touch Yello) 3. Stay (Ft. Heidi Happy) (Touch Yello) 4. Drive Driven (Baby) 5. Time Palace (The Eye) 6. Tangier Blue (Touch Yello) 7. Friday Smile (Touch Yello) 8 .Till Tomorrow (Ft. Till Bronner) (Touch Yello) 9. Moon on Ice (One Second) 10. Kiss the Cloud (Ft. Fifi Rong) (Toy) 11. Capri Calling (Baby) 12. Desire (Stella) 13. You Better Hide (Ft. Heidi Happy) (Touch Yello) 14. The Rhythm Divine (Ft. Shirley Bassey) (One Second) 15. Starlight Scene (Toy) 16. Otto Di Catania (Flag) 17. Meet My Angel (Ft. Fifi Rong) (Point Bonus Track) 18. Pacific Am (Toy) Płyta 4: 1. Do It (Marky P. & Teri B. Dub) 2. Limbo (Circle Sky Mix / Martin Dubka & Richard Norris) 3. Electrified (Carl Craig Mix) 4. How How (Fluke - Papa-who-ma-mix) 5. Bostich (DJ Hell - Brighter Mix) 6. Squeeze Please (Oliver Moldan - Vocal Remix) 7. Oh Yeah (Ralph Rosario - Big Room Vocal Mix) 8. More (Rockabilly Mix - Boris Blank) 9. Vicious Games (Mark Reeder's Wet & Hard Mix) 10. Takla Makan (Martin Roth Mix) 11. Planet Dada (Northern Light Mix) 12. Topaz (Insect Mix - Boris Blank)

287,90 zł
282,14 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 5,76 zł

84
The Million Masks Of God, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Million Masks Of God, LP
Manchester Orchestera, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.15

Lista utworów: 1. Inaudible 2. Angel Of Death 3. Keel Timing 4. Bed Head 5. Annie 6. Telepath 7. Let It Storm 8. Dinosaur 9. Obstacle 10. Way Back 11. The Internet

132,90 zł
130,24 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 2,66 zł

85
Million Masks Of God, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Million Masks Of God, CD
Manchester Orchestera, Universal Music Polska
Dostępny
20 szt.

Lista utworów: 1. Inaudible 2. Angel Of Death 3. Keel Timing 4. Bed Head 5. Annie 6. Telepath 7. Let It Storm 8. Dinosaur 9. Obstacle 10. Way Back 11. The Internet

64,90 zł
63,60 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,30 zł

86
Unknown Pleasures Live In Australia, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Unknown Pleasures Live In Australia, CD
Peter Hook, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.16

Lista utworów: 1. No Love Lost 4:45 2. Leaders Of Men 2:46 3. Glass 3:39 4. Digital 2:53 5. Disorder 3:23 6. Day Of The Lords 5:02 7. Candidate 3:00 8. Insight 4:29 9. New Dawn Fades 6:02 10. She's Lost Control 4:15 11. Shadowplay 4:10 12. Wilderness 2:55 13. Interzone 2:18 14. I Remember Nothing 6:52 15. Transmission 3:54 16. Love Will Tear Us Apart 5:10

80,90 zł
79,28 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,62 zł

87
Anajikoon, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Anajikoon, CD
Gourzi Konstantia, Universal Music Polska
Dostępny
77 szt.

Lista utworów: 1. Hommage à Mozart 2. I. Con eleganza, intense, tanzend (Hommage à Mozart, Three Dialogues for Viola and Piano, Op. 56) 3. II. Singing, sostenuto, dreamish (Hommage à Mozart, Three Dialogues for Viola and Piano, Op. 56) 4. III. Scherzoso, ma calmo (Hommage à Mozart, Three Dialogues for Viola and Piano, Op. 56) 5. Ny-él / Two Angels in the White Garden, for Orchestra, Op. 65 6. I. Eviction (Ny-él / Two Angels in the White Garden, for Orchestra, Op. 65) 7. II. Exodus (Ny-él / Two Angels in the White Garden, for Orchestra, Op. 65) 8. III. Longing (Ny-él / Two Angels in the White Garden, for Orchestra, Op. 65) 9. IV. The White Garden (Ny-él / Two Angels in the White Garden, for Orchestra, Op. 65) 10. Anájikon / The Angel in the Blue Garden, String Quartet No. 3, Op.61 11. I. The Blue Rose (Anájikon / The Angel in the Blue Garden, String Quartet No. 3, Op.61) 12. II. The Blue Bird (Anájikon / The Angel in the Blue Garden, String Quartet No. 3, Op.61) 13. IIIa. The Blue Moon - The Bright Side (Anájikon / The Angel in the Blue Garden, String Quartet No. 3, Op.61) 14. IIIb. The Blue Moon - Turning (Anájikon / The Angel in the Blue Garden, String Quartet No. 3, Op.61) 15. IIIc. The Blue Moon - The Dark Side (Anájikon / The Angel in the Blue Garden, String Quartet No. 3, Op.61)

65,90 zł
64,58 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,32 zł

88
Czadomania 3, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czadomania 3, CD
Czadoman, Universal Music Polska
Dostępny
300 szt.

Lista utworów: 1. Jedziemy z blondi 2. Chodź na barana 3. Hey hey bawmy się 4. Zostań tu 5. Jak to jest 6. Moja bejbe 7. Dziewczyna z Instagrama 8. Roześmiana 9. Lato 10. Bo to jest miłość Bonusy: 11. Kotek i Myszka (Pobawimy się) 12. Bo to jest miłość (Extended) 13. Moja bejbe (Extended) 14. Hey hey bawmy się (RMX)

26,90 zł
26,36 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,54 zł

89
There is no end, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
There is no end, CD
Tony Allen, Universal Music Polska
Dostępny
53 szt.

Lista utworów: 1. Tony's Praeludium 2. Stumbling Down Ft. Sampa the Great 3. Crushed Grapes - Ft. Lord Jah-monte Ogbon 4. Tres Magnifique - Ft. Tsunami 5. Mau Mau - Ft. Nah Eeto 6. Coonta Kinte - Ft. Zelooperz 7.Rich Black - Ft. Koreatown Oddity 8. One Inna Million - Ft. Lava La Rue 9. Gang on Holiday (Em I Go We?) - Ft. Jeremiah Jae 10. Deer in Headlights - Ft. Danny Brown 11. Hurt Your Soul - Ft. Nate Bone 12. My Own - Ft. Marlowe 13. Cosmosis - Ft. Ben Okri + Skepta 14. There's No End

60,90 zł
59,68 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,22 zł

90
Uciekinierzy z fortu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uciekinierzy z fortu
Dostępny
105 szt.

Opowieść ta rozgrywa się nad brzegiem Bałtyku. Grupa skazańców uwięziona w forcie planuje ucieczkę. Czy ta brawurowa akcja im się powiedzie? O tym napisałem w książce. Zachęcam zatem wszystkich do przeczytania tej skromnej opowieści i do jej przeanalizowania. Czy w tamtych trudnych dla marynarzy czasach mógł istnieć ten fort i jego niechlubna opinia? Jeszcze raz zachęcam do przeczytania tej opowieści.

87,00 zł
63,51 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 23,49 zł

91
Banda z Burej. Tajemnica fałszywego Mikołaja. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Banda z Burej. Tajemnica fałszywego Mikołaja. Audiobook
Magdalena Witkiewicz, Skarpa Warszawska
Dostępny
61 szt.

Nowi bohaterowie! Nowe tajemnice! Ta sama Banda z Burej! Gdy pierwsze płatki śniegu przykryją miasteczko, a zapach pierników rozniesie się po okolicy, banda z Burej będzie musiała rozwikłać nową zagadkę! Zbliża się Boże Narodzenie, a rezolutna grupa dzieciaków znów ma ręce pełne roboty. Ktoś pozbywa się starych książek, dom babci Jasi grozi zawaleniem, a w okolicy pojawia się aż dziesięciu Świętych Mikołajów! Banda z Burej szuka, dopytuje i przepytuje, by odkryć tajemnicę skrytą między stronami porzuconych encyklopedii i tomików wierszy. Gdzie skrywa się prawda? I czy źli ludzie mogą być tak naprawdę tymi dobrymi? Banda z Burej. Tajemnica fałszywego Mikołaja to zabawna i pouczająca historia o tym, że jeśli bardzo mocno się postaramy, to wszystkie marzenia się spełniają!

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

92
Banda z Burej. Tajemnica piwnicy w bibliotece. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Banda z Burej. Tajemnica piwnicy w bibliotece. Audiobook
Magdalena Witkiewicz, Skarpa Warszawska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.21

„Banda z burej”to historia grupy rezolutnych dzieciaków, których nic nie powstrzyma przed rozwikłaniem tajemnicy lokalnej biblioteki. Wiktor sprowadza się wraz z rodzicami i siostrą do małego miasteczka. Zrozpaczony perspektywą mieszkania w „dziurze”, szuka wszelkich sposobów na ucieczkę, zastanawiając się, co tak naprawdę jest po drugiej stronie kuli ziemskiej. Wkrótce wstępuje w szeregi Bandy, z którą planuje odkryć tajemnicę biblioteki. Co ukrywają bibliotekarki? Czy siostra Wiktora zamieszana jest w sprawę? I w końcu, czy mały psiak jest w stanie pomóc w rozwikłaniu zagadki? Napisana z humorem książka, która rozbawi nie tylko dzieci, ale także dorosłych.

39,90 zł
28,73 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

93
Smak wolności. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Smak wolności. Audiobook
Joanna Jax, Skarpa Warszawska
Dostępny
63 szt.

Porywająca historia rodziny, osadzona w okresie międzywojennym! Po zakończonej wojnie polsko-bolszewickiej rodzeństwo Niemojskich oraz Piotr Kondratowicz powracają do Warszawy. Gustaw kontynuuje studia medyczne, Fryderyk czeka z niecierpliwością na unieważnienie ślubu Izabeli, a Wiktoria przygotowuje się do ślubu z Piotrem. Tymczasem nad prawie całą rodziną zbierają się czarne chmury. Jakie zawiłości losu czekają na rodzinę Niemojskich w zmieniającej się Polsce i Europie? Z jakimi wyzwaniami przyjdzie im się zmierzyć? Czy miłość i siła rodzinnych więzów zwyciężą?

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

94
Bramka zabezpieczająca Roll Up W:140cmxH:86,5cm czarna (karton szary) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bramka zabezpieczająca Roll Up W:140cmxH:86,5cm czarna (karton szary)
Dreambaby
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

Rośnij bezpiecznie! Bramki bezpieczeństwa są bardzo ważnym elementem w domu, w którym są małe dzieci. Zapewniają one bezpieczne obszary z wyraźnymi granicami, zapobiegając tym samym wejście do potencjalnie niebezpiecznych miejsc domu. Bramka zabezpieczająca Roll Up - rozwija się do 140cm! Posiada certyfikat bezpieczeństwa EN 1930:2000 Dreambaby - by dzieci dorastały i rozwijały się w bezpiecznym środowisku. Bramka Roll Up to prosty sposób zachowania bezpieczeństwa dzieci w domu. Montowana na śruby, doskonale zabezpiecza przejścia i schody do szerokości 140cm. Bramkę rozwija się za pomocą jednej ręki. W zestawie z bramką są 2 zestawy mocowań, które można umieścić w 2 różnych miejscach. Dzięki temu, bramka może zostać przeniesiona z jednego mocowania do drugiego. Bramki bezpieczeństwa mogą być również użyte jako doskonała zapora regulująca dostęp zwierząt do pomieszczeń. zwijana bramka doskonale zabezpiecza przejścia w drzwiach, korytarzach i na schodach bramka łatwa w montażu, doskonale zabezpiecza przejścia i schody o szerokości 140cm, wykonana z mocnej i wytrzymałej siatki, zwija się, gdy nie jest używana - oszczędność miejsca nie ma ryzyka potknięcia opakowanie zawiera szablony pomocne przy montażu zastosowanie zewnętrzne i wewnętrzne każde opakowanie zawiera 2 zestawy mocowań rewolucyjna funkcja clip on/clip off umożliwia szybkie i łatwe zdjęcie bramki z jednego kompletu mocowań oraz przeniesienie i założenie jej w miejscu drugiego zestawu mocowań odporna na promieniowanie UV, dzięki czemu nie zmieni koloru podczas stosowania na zewnątrz przy mocowaniu do cokołu bądź listwy konieczne są podkładki dystansujące (sprzedawane osobno), bramka Dreambaby może być również użyta jako doskonała zapora regulująca dostęp zwierząt do pomieszczeń łatwa w czyszczeniu

363,90 zł
331,15 zł
Powiadomienie

Rabat 9,0%
oszczędzasz 32,75 zł

95
SCF430/13 LAKTATOR RĘCZNY BASIC NEW - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
SCF430/13 LAKTATOR RĘCZNY BASIC NEW
Avent
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

215,90 zł
194,31 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 21,59 zł

96
SCF430/10 LAKTATOR RĘCZNY STANDARD NEW - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
SCF430/10 LAKTATOR RĘCZNY STANDARD NEW
Avent
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

238,90 zł
215,01 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 23,89 zł

97
Długopis Moa Automatyczny Display A 36 Starpak 470788 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis Moa Automatyczny Display A 36 Starpak 470788
Starpak
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.05

Zalety produktu Długopis automatyczny z kolekcji Starpak dedykowanej dla szkoły i biura. Plastikowy długopis w pięknej oprawie w kolorach szarości oraz pudrowego r oacute żu. Grubość linii pisania 0,7 nbsp mm. Długopis pakowany w display nbsp po 36 sztuk. Zapoznaj się r oacute wnież z innymi produktami Starpak dedykowanymi dla szkoły i biura Produkt nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 roku życia. Wymiary opakowania wys.x szer. x gł. cm 15x14x14. Waga opakowania kg. 0,31kg. Pakowany display A 39 36szt..Karton 432szt. /p p u Cechy produktu /u /p p - modele szkolne i biurowe /p p - grubość linii pisania 0,7 mm /p p - mechanizm długopis oacute w automatycznych gwarantuje wysoką trwałość /p p - linia pisania jest ciągłą i r oacute wna, bez przerw, zgrubień i zmiennej tonacji /p p - zastosowany atrament jest trwały i nie blaknie pod wpływem światła /p p u Opis /u /p p W ofercie STARPAKA znajduje się 55 r oacute żnych modeli długopis oacute w. Od śmiesznych z motywami zabawnych zwierzak oacute w, przez klasyczne długopisy szkolne, praktyczne biurowe po eleganckie długopisy idealne do damskiej torebki. Każdy znajdzie coś dla siebie. /p p Wszystkie długopisy STARPAK charakteryzują się wysoką jakością tuszu i końc oacute wki piszącej. Dzięki temu linii pisania jest ciągła i r oacute wna, bez przerw, zgrubień i zmiennej tonacji. Grubość linii pisania to 0,7 mm. Tusz STRAPAK jest tez bardzo trwały i nie blaknie pod wpływem światła. /p p W długopisach automatycznych STARPAK zastosowaliśmy bardzo trwały i wytrzymały mechanizm wysuwania wkładu. /p p Nasze długopisy piszą nie tylko w klasycznych kolorach czarnym i niebieskim, ale oferujemy r oacute wnież długopisy wielokolorowe. /p p Dla uczni oacute w STARPAK ma specjalny długopis z chowanym notesikiem. nbsp Bardzo pomocny przy wszelkiego rodzaju klas oacute wkach i sprawdzianach /p p Długopisy STARPAK są dostępne w blistrach, woreczkach z zawieszką, pudełkach i displayach. Można je dzięki temu wyeksponować w r oacute żnych miejscach sklepu. nbsp

62,90 zł
59,76 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,14 zł

98
Auta. DXV29 Samochód Robert Jamjones - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Auta. DXV29 Samochód Robert Jamjones
Cars, Mattel
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.09

Ta seria pojazdów z bajek „Cars” to doskonała okazja do powiększenia swojej kolekcji autek o nowe, nietuzinkowe modele. Pośród nich znajdziemy postacie z animacji opowiadającej o przygodach samochodów, biorących udział w wyścigu o złoty tłok. Zbierz wszystkich bohaterów, by móc odgrywać ulubione sceny z filmu! Produkt przeznaczony jest dla dzieci od 3. roku życia. Wymiary opakowania: 14.0 x 16.0 x 4.0 cm

23,90 zł
21,51 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,39 zł

99
Hope Is A Candle, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hope Is A Candle, Winyl
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.28

CD

102,90 zł
97,76 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 5,14 zł

100
Electrically Possessed...Limited Edition, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Electrically Possessed...Limited Edition, CD
Stereolab, Sonic
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.27

CD

73,90 zł
70,21 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,69 zł

Wróć do góry