hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2021.04.15

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w czwartek 15 kwietnia 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Dom Holendrów (Ann Patchett), na drugim Święty Paweł. Biografia. Na rozdrożach synagogi i Kościoła (Waldemar Chrostowski). Kolejny produkt to Porady i ćwiczenia logopedyczne. Zabawy wspomagające poprawną wymowę (Joanna Szostek) oraz Trening umiejętności emocjonalnych i społecznych dzieci. Karty terapeutyczne i karty pracy (Agnieszka Lasota).
1
Dom Holendrów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dom Holendrów
Dostępny
1632 szt.

Powieść nominowana do Nagrody Pulitzera, porównywana do twórczości F. Scotta Fitzgeralda Jedna z najważniejszych książek 2019 roku według „New York Timesa” i „Time'a”. Nad Domem Holendrów zapada zmierzch. Jego ogromne okna kolejno rozjaśniają się ciepłym światłem. Danny i Maeve Conroyowie zaparkowali wysłużonego oldsmobile'a po drugiej stronie ulicy, by obserwować rozgrywający się spektakl cieni. To dom, w którym dorastali. Spełnienie marzeń i ambicji ich ojca, a jednocześnie miejsce znienawidzone przez ich matkę. Dom, który stracili razem z rodzinnym majątkiem i którego dziedzictwo rzuciło cień na całe ich życie. Dom Holendrów jest opowieścią o rodzinnych więziach, stracie, poświęceniu i przebaczeniu. Ann Patchett z mistrzowską precyzją rozbiera na części pierwsze amerykański mit o tym, że każdy może napisać swoją historię na nowo, odciąć się od korzeni i zapuścić własne. Jej najnowsza powieść to misternie utkane studium pamięci – pokazuje, jak bezustannie rezonuje w nas przeszłość i jak chcąc nie chcąc powtarzamy błędy naszych rodziców. „Nie ma w literaturze przypowieści o matce marnotrawnej – Ann Patchett tworzy więc własną: piękną, bolesną i przejmującą. Autorka jest mistrzynią dystyngowanej i wciągającej prozy, a Dom Holendrów to jeden z najlepszych portretów rodziny, jakie czytałem. Pod jej piórem całkiem zwyczajne życie zamienia się w opowieść, od której nie mogłem się oderwać.” – Marcin Meller „Jedna z moich ulubionych współczesnych pisarek. Chyba nigdy się nie zdarzyło, żeby jej powieść nie chodziła za mną jeszcze przez długie tygodnie po przeczytaniu.” – Gillian Anderson

49,99 zł
34,99 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 15,00 zł

18 osób kupiło
2
Święty Paweł. Biografia. Na rozdrożach synagogi i Kościoła - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Święty Paweł. Biografia. Na rozdrożach synagogi i Kościoła
Dostępny
13 szt.

Znakomita biografia św. Pawła, autorstwa jednego z najwybitniejszych polskich biblistów. To nie tylko szczegółowy opis życia Apostoła na tle realiów epoki, lecz także duchowy fresk ukazujący osobowość Pawła z Tarsu, jego misję i dzieło, które po sobie pozostawił. Od dzieciństwa, poprzez gorącą młodość, aż do nawrócenia pod Damaszkiem. Autor pomaga zrozumieć Czytelnikowi wybory pawłowe, od momentu, kiedy ten stał się apostołem Jezusa i zaczął głosić Dobrą Nowinę. Ukazuje narastające napięcia, konflikty, odwagę i otwartość Apostoła. Opisuje jego wrogów; fałszywe oskarżenia i donosy, niebezpieczne podróże, uwięzienie w Jerozolimie i męczeńską śmierć z ręki kata. W 2 Liście do Tymoteusza, przeczuwając swoją śmierć, Św. Paweł napisał skromnie: „W dobrych zawodach wystąpiłem, bieg ukończyłem, wiary ustrzegłem”. Dzięki książce ks. prof. Chrostowskiego, możemy dostrzec, że św. Paweł jeszcze „nie ukończył biegu”. Jego dzieło cały czas promieniuje z wielką mocą.

69,90 zł
42,64 zł

Rabat 39,0%
oszczędzasz 27,26 zł

14 osób kupiło
3
Porady i ćwiczenia logopedyczne. Zabawy wspomagające poprawną wymowę - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Porady i ćwiczenia logopedyczne. Zabawy wspomagające poprawną wymowę
Dostępny
131 szt.

Tempo życia, stresy, nadmiar bodźców - to wszystko sprawia, że dzieci coraz częściej mają problemy z poprawną wymową. Jak im pomóc? Jak zachęcić do ćwiczeń? Jeśli wiemy, że dziecko nie ma anatomicznych wad aparatu mowy, należy z nim przede wszystkim ćwiczyć. Autorka, logopeda z wieloletnim doświadczeniem, wie, że dziecko nie może się nudzić, że ćwiczenia powinny być dla dziecka przede wszystkim zabawą. W książce można znaleźć wiele pomysłów na owocne ćwiczenia, a także zadania, piosenki, wierszyki zachęcające do mówienia i utrwalające poprawną wymowę.

15,99 zł
10,99 zł

Rabat 31,3%
oszczędzasz 5,00 zł

13 osób kupiło
4
Trening umiejętności emocjonalnych i społecznych dzieci. Karty terapeutyczne i karty pracy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trening umiejętności emocjonalnych i społecznych dzieci. Karty terapeu...
Dostępny
234 szt.

Karty przeznaczone są dla psychologów, terapeutów, socjoterapeutów, pedagogów do pracy indywidualnej i grupowej z dziećmi, a także dla nauczycieli podczas lekcji wychowawczych, czy zajęć świetlicowych. Materiały te z powodzeniem mogą być wykorzystywane przez rodziców i opiekunów, którzy chcieliby pomóc dzieciom w lepszym odkrywaniu świata własnych emocji, myśli i zachowań, ale nie potrafią z dziećmi o tym rozmawiać. Teczka zawiera: • 55 kart (18 kolorowych, pokazowych, laminowanych) oraz 37 czarno-białych przeznaczonych do pracy z dziećmi; • gotowe narzędzie do pracy terapeutycznej i profilaktycznej z dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym; • karty dostosowane są do wieku i możliwości poznawczych dzieci; • treści ujęte w atrakcyjnej formie graficznej, są niezwykle prostym sposobem pomocy uczniom w uświadomieniu sobie własnych przekonań poznawczych, stanów emocjonalnych czy zachowań; • karty będące propozycją pomocy w pracy nad rozwojem kompetencji emocjonalnych w oparciu o cztery podstawowe emocje, takie jak: smutek, strach / lęk i złość czy adość. Znajdują się w niej także karty przydatne do wspierania rozwoju pozytywnych postaw społecznych i dotyczą zachowań prospołecznych, takich jak: dziękowanie, proszenie, pomaganie, zapraszanie do zabawy, pocieszanie i dzielenie się. Uzupełnieniem kart pracy jest książka pt. Emocje komunikacja akceptacja. Program profilaktyczno-terapeutyczny dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym.

70,00 zł
57,40 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 12,60 zł

10 osób kupiło
5
Główkuję i rozwiązuję 6-8 lat Księga łamigłówek dla dzieci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Główkuję i rozwiązuję 6-8 lat Księga łamigłówek dla dzieci
Dostępny
95 szt.

?Główkuję i rozwiązuję. Księga łamigłówek dla dzieci 6-8 lat? to wyjątkowo bogaty zbiór ciekawych zadań dla młodych miłośników umysłowej rozrywki. Każde dziecko, które lubi odnajdywać drogi w labiryntach, rozwiązywać krzyżówki i zadania matematyczne, łączyć punkty i wyszukiwać szczegóły ? z tą książką nie tylko miło spędzi czas, ale również poćwiczy logiczne myślenie, wzbogaci słownictwo i wiedzę o świecie.

17,99 zł
14,99 zł

Rabat 16,7%
oszczędzasz 3,00 zł

6 osób kupiło
6
Zakładki magnetyczne - Pszczoły - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakładki magnetyczne - Pszczoły
moses
Dostępny
21 szt.

Zakładki magnetyczne - PszczołyPięknie ilustrowane zakładki z wystającymi, ozdobnymi elementami. Idealne do zaznaczania ostatnio czytanych lub ulubionych fragmentów książek. Skompletuj swoją własną kolekcję z zakładkami: Ogród, Motyle, Kwiaty. Każdy zestaw zawiera 3 zakładki o różnych wzorach, skoordynowanych tematycznie.Idealne do zaznaczania ostatnio czytanych lub ulubionych fragmentów książek.Doskonale sprawdzają się w indeksowaniu notatek, dokumentów w biurze, w szkole i w domu.Każdy zestaw zawiera 3 zakładki o różnych wzorach, skoordynowanych tematycznie.Skompletuj swoją własną kolekcję z zakładkami: Ogród, Motyle, Kwiaty.Wymiary produktu: 5,5 cm x 2 cm x 0,1 cm.Wymiary opakowania: 14,5 cm x 8,5 cm 0,1 cm.

18,99 zł
17,99 zł

Rabat 5,3%
oszczędzasz 1,00 zł

5 osób kupiło
7
Przepowiednia z jednej karty Tarota - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przepowiednia z jednej karty Tarota
Dostępny
30 szt.

Praca z kartami Tarota jest jak rozmowa z najlepszym i najwierniejszym przyjacielem. Talia zawsze cię wysłucha i udzieli porady. Jedyna trudność to taka czy zechcesz wysłuchać i zrozumieć co chce ci przekazać. Dzięki tej książce poznasz znaczenie symboli kart Tarota i nauczysz się pracować z kultową już talią Ridera Waite’a. Kiedy nie masz czasu na pełen rozkład, odczytaj wróżbę z jednej karty. Jak to zrobić? Jedno pytanie. Jedna karta. A Twoje życie z pewnością zmieni się nie do poznania. Oprócz interpretacji symboli kart Tarota, dowiesz się na czym polega wróżenie z jednej karty, bardziej skomplikowane rozkłady. Zrozumiesz też dlaczego afirmacje są tak ważne dla uspokojenia umysłu i serca. Jedna karta Tarota wskaże ci odpowiedź na Twoje pytanie.

39,30 zł
29,48 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,82 zł

5 osób kupiło
8
Szkoła malowania dla początkujących i amatorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szkoła malowania dla początkujących i amatorów
Dostępny
101 szt.

Szkoła malowania to wyjątkowa książka dla początkujących i tych, którzy z malowaniem mieli już do czynienia, wciąż jednak dążą do perfekcji i chcą stale wzbogacać swoje doświadczenie. Marek Regner – rysownik, ilustrator, artysta malarz – z wprawą godną profesjonalisty płynnie prowadzi nas przez arkana sztuki malowania. Daje nieocenione wskazówki: • jak zorganizować miejsce pracy, • jakich narzędzi używać, • jak mieszać farby, • jak komponować obraz, • na co szczególnie zwracać uwagę i czego się wystrzegać. Od pustego podobrazia po gotową pracę – wspólnie z autorem, krok po kroku, stworzymy niejedno wspaniałe dzieło.

29,95 zł
21,86 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,09 zł

4 osoby kupiły
9
Mozaika prasowanka. Zestaw koralików - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mozaika prasowanka. Zestaw koralików
Smily Play
Dostępny
7 szt.

Obudź w swoim dziecku małego artystę i pozwól mu stworzyć jego własne małe dzieła. To pudełeczko zawiera w sobie kolorowe koraliki do układania w 16 kolorach, 4 małe i 1 duża podstawka na prace, pęsetę oraz papier do prasowania. Zawiera różne formy do układania koralików. Kolorowe elementy pozwalają się skupić dziecku na zabawie. Zestaw został wykonany z wysokiej jakości materiałów i bezpiecznych dla dziecka. Liczba elementów: 3000 koralików Wymiary opakowania: 40.0 x 27.0 x 4.0 cm

38,43 zł
34,59 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,84 zł

4 osoby kupiły
10
Układanka drewniana, zwierzęta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Układanka drewniana, zwierzęta
Smily Play
Dostępny
9 szt.

Drewniana układanka ma uchwyty z wizerunkami egzotycznych zwierząt. Rozwija w dzieciach spostrzegawczość oraz wyobraźnię. Układanka wspiera: • rozwój umiejętności poznawczych, • rozpoznawanie obrazków, kształtów oraz kolorów. Wymiary produktu: 30.0 x 22.0 x 1.0 cm

24,17 zł
21,75 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,42 zł

4 osoby kupiły
11
Emocje komunikacja akceptacja. Program profilaktyczno-terapeutyczny dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Emocje komunikacja akceptacja. Program profilaktyczno-terapeutyczny dl...
Dostępny
47 szt.

Publikacja zawiera 45 gotowych, inspirujących scenariuszy zajęć (wraz z załącznikami do pobrania ze strony www), wchodzących w skład programu „Plecak szczęśliwego ucznia”. Jest przeznaczona dla nauczycieli, pedagogów, psychologów, socjoterapeutów, asystentów rodzin, terapeutów oraz superwizorów do pracy profilaktyczno-terapeutycznej, podczas której dzieci w średnim i późnym dzieciństwie mogą rozwijać kompetencje emocjonalne i społeczne. Udział w kolejnych, zaprojektowanych blokach tematycznych zajęć pozwala wyposażać małego ucznia w potrzebne i przydatne umiejętności interpersonalne. Kształtowanie umiejętności społecznych i emocjonalnych odbywa się przy jednoczesnym odkrywaniu siebie, swoich możliwości i ograniczeń jako punktu wyjścia do poznania innych. Atrakcyjna forma zajęć grupowych, cykliczne spotkania, gotowe materiały dydaktyczne, aktywne i twórcze techniki sytuują tę metodę pracy profilaktyczno-terapeutycznej jako niezwykle korzystną formę pomocy dziecku i wspierania jego rozwoju. Uzupełnieniem książki są karty pracy pt. Trening umiejętności emocjonalnych i społecznych dzieci. Karty terapeutyczne i karty pracy.

75,00 zł
61,50 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 13,50 zł

4 osoby kupiły
12
Puzzle 3D 54 Mini budynki: Wieża Eiffel - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 3D 54 Mini budynki: Wieża Eiffel
Ravensburger
Dostępny
39 szt.

Twórz wyjątkowe konstrukcje 3D z puzzlami 3D od firmy Ravensburger! Odkryj nowy, trójwymiarowy sposób układania puzzli. Elementy tych puzzli zostały wykonane ze sztywnego tworzywa sztucznego, które pozwala na utrzymanie się konstrukcji bez użycia kleju. Ułożone przedmioty nie rozwarstwiają się, a puzzle mocno trzymają się siebie. Materiał użyty do produkcji klocków jest łatwy w czyszczeniu, wystarczy użyć wilgotnej szmatki.

34,44 zł
31,00 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,44 zł

4 osoby kupiły
13
Nowe uzależnienia młodego pokolenia. Od przyjemności do przymusu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowe uzależnienia młodego pokolenia. Od przyjemności do przymusu
Dostępny
22 szt.

Szybciej, więcej, lepiej… Współczesna młodzież często określana jest „pokoleniem instant” bądź „cyfrowych tubylców”. Świetnie poruszają się w mediach społecznościowych i nie wyobrażają sobie bez nich życia. Przyzwyczajeni do natychmiastowej gratyfikacji wypracowali nowe sposoby spędzania wolnego czasu i odreagowania stresu. Książka porządkuje wiedzę na temat nałogowych zachowań coraz częściej pojawiających się u młodych ludzi. Wśród poruszanych zagadnień znalazły się m.in.: • medykalizacja społeczeństwa, szczególnie jego zapotrzebowanie na magiczną pigułkę, która usprawni pracę umysłu czy zapewni stan odurzenia; • temat neurostymulantów i leków bez recepty – jako że wiele młodych osób traktuje zażywanie tych substancji jako jedną z metod wspomagających pamięć i ułatwiających skupienie w pracy; • pliki dźwiękowe reklamowane jako e-narkotyki, które mają wpływać na nastrój słuchacza; • instagramowalne e-papierosy jako przepis na bycie modnym. Książka odwołuje się do współczesnej wiedzy i wyjaśnia nałogowe zachowania z perspektywy najnowszych badań naukowych z zakresu uzależnień. Przywoływane wypowiedzi osób dzielących się w Internecie swoimi doświadczeniami pozwolą terapeutom uzależnień, psychologom, pedagogom, a przede wszystkim zatroskanym rodzicom lepiej zrozumieć zachowanie młodzieży.

40,01 zł
32,81 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 7,20 zł

4 osoby kupiły
14
Krzyżówki ortograficzne. Ćwiczenia rozmaite ortografią podszyte - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Krzyżówki ortograficzne. Ćwiczenia rozmaite ortografią podszyte
Dostępny
70 szt.

Zestaw łamigłówek, dzięki którym uczeń utrwala nawyk poprawnego pisania. Świetna zabawa połączona z nauką. Dziecko oswaja się z trudnościami ortograficznymi, zapamiętuje je, bawiąc się jednocześnie ciekawymi zadaniami umysłowymi.

14,99 zł
11,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,00 zł

3 osoby kupiły
15
Lego City. Powstrzymać ogień! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lego City. Powstrzymać ogień!
Dostępny
88 szt.

W LEGO City wybuchł pożar, ale na szczęście strażacy są jak zawsze gotowi! Przeczytaj niezwykłe komiksy o tej wyjątkowej drużynie oraz autoryzowany wywiad z samą komendantką straży pożarnej. Następnie rozwiązuj zadania, szukaj różnic i pokonuj labirynty w całym LEGO City. Zbuduj własną minifigurkę Freyi McCloud z jej nowym robotem strażackim i ruszaj do akcji, zanim skończy kolejny kubek gorącego kakao!

19,99 zł
15,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 4,00 zł

4 osoby kupiły
16
Disney Maluch. Elementarz. Zadania 3-latka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Disney Maluch. Elementarz. Zadania 3-latka
Dostępny
174 szt.

Książka stanowi doskonałe uzupełnienie Elementarza 3-latka. W towarzystwie bohaterów ze świata Disneya Twój maluszek utrwali zdobyte wiadomości, a odpowiednie dla wieku zadania umożliwią mu trenowanie umiejętności logicznego myślenia i spostrzegawczości. Dodatkową atrakcją są duże, łatwe do chwytania naklejki – nie tylko gwarantują dziecku dobrą zabawę ale tez pozytywnie wpływają na rozwój zdolności manualnych i dają poczucie satysfakcji.

12,99 zł
10,99 zł

Rabat 15,4%
oszczędzasz 2,00 zł

3 osoby kupiły
17
Układanka drewniana - pojazdy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Układanka drewniana - pojazdy
Smily Play
Dostępny
72 szt.

Układanka drewniana puzzle z uchwytami. 9 obrazków z pojazdami trzeba dopasować do odpowiednich otworów. Dzięki specjalnym dużym uchwytom dziecko z łatwością chwyci każdy element. Rozwija w dzieciach spostrzegawczość oraz wyobraźnię. Układanka wspiera: • rozwój umiejętności poznawczych, • rozpoznawanie obrazków, kształtów oraz kolorów, • rozwój koordynacji wzrokowo - ruchowej, • małą motorykę, • rozwój koncentracji i pamięci wzrokowej. Wymiary produktu: 30.0 x 22.0 x 1.0 cm

24,17 zł
21,75 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,42 zł

3 osoby kupiły
18
Peter Rabbit Tales Little Library - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Peter Rabbit Tales Little Library
Dostępny
4 szt.

Join Peter Rabbit as he learns about colours, numbers and animals in this adorable little library. In these four chunky board books you will learn early concepts with Peter Rabbit and all his friends. With beautiful, bright, contemporary artwork, this board book collection is perfect for even the youngest Peter Rabbit fans. Look out for other Peter Rabbit books with early learning concepts: Hop, Skip and Stick sticker activity book What Can You See, Peter? Hoppy Holidays sticker activity book

33,39 zł
30,72 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,67 zł

3 osoby kupiły
19
Masaż chiński Tui-Na dla początkujących - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Masaż chiński Tui-Na dla początkujących
Dostępny
32 szt.

Ta książka to obowiązkowa lektura dla wszystkich, którzy chcieliby poznać praktyczne aspekty masażu Tai-Nu i tym samym wzbogacić swój warsztat zawodowy. Dzięki niej nauczysz się bezpiecznej i skutecznej techniki uzdrawiającej, która sprawdzi się w leczeniu wielu powszechnych chorób i dolegliwości. Przywrócisz zdrowie swoim pacjentom, regulując przepływ energii qi w meridianach zgodnie z zasadami Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Korzystając z tego podręcznika dla masażystów, nie tylko uśmierzysz ból stawów czy poradzisz sobie z dysfunkcjami mięśni, stawów i kości, ale też wyeliminujesz infekcje dróg oddechowych czy problemy z układem trawiennym. Zastosuj prostą i bezpieczną terapię na wiele dolegliwości!

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

3 osoby kupiły
20
Ziemia Kłodzka - ilustrowany przewodnik z mapami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ziemia Kłodzka - ilustrowany przewodnik z mapami
Dostępny
27 szt.

Aktualizowany w terenie ilustrowany przewodnik z mapami. Publikacja podzielona jest na pięć rozdziałów opisujących kolejno: • Góry Stołowe, Góry • Bystrzyckie i Orlickie • Masyw Śnieżnika • Góry Bialskie, Złote i Bardzkie • Kotlina Kłodzka W poszczególnych rozdziałach zostały opisane najważniejsze atrakcje turystyczne ze zdjęciami i danymi kontaktowymi. Dodatkowo w przewodniku zostały zamieszczone aktualne plany miejscowości i schematy labiryntów skalnych i jaskiń. Na końcu przewodnika umieszczono atlas całego obszaru w skali 1:80 000. Przewodnik dostępny w dwóch wersjach okładek.

26,78 zł
19,99 zł

Rabat 25,4%
oszczędzasz 6,79 zł

3 osoby kupiły
21
Barbie. Baletnica - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Barbie. Baletnica
Dostępny
27 szt.

Kiedy dziewczyny maj wspólną pasję, ich przyjaźń jest jeszcze silniejsza a nauka w ich towarzystwie jest jeszcze fajniejsza! Przed treningiem trzeba się przebrać w odpowiedni strój i wybrać baletki. Szukaj podobieństw i różnic, koloruj i ozdabiaj. Wspólne lekcje to sama przyjemność a później… czas na wspólną zabawę z Barbie!

9,99 zł
7,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 2,00 zł

2 osoby kupiły
22
Układanka drewniana z uchwytami - literki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Układanka drewniana z uchwytami - literki
Smily Play
Dostępny
1 szt.

Drewniana układanka pomoże dziecku poznać kształt literek oraz zapamiętać ich kolejność w alfabecie. W drewnianej tablicy wydrążono otwory o kształcie kolejnych znaków alfabetu. Litery należy dopasować do odpowiednich otworów. Pomagają w tym doczepione do puzzli uchwyty. Dziecko umieszczając daną literkę w miejscu, do którego ona pasuje, uczy się równocześnie rozpoznawania i dopasowywania kształtów, a także zapamiętuje kolejność liter. znakomita nauka poprzez zabawę! Układanka wspiera: • rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej, • małą motorykę, • rozwój koncentracji i pamięci wzrokowej, • naukę alfabetu. Wymiary produktu: 30.0 x 22.0 cm

25,50 zł
16,58 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 8,92 zł

2 osoby kupiły
23
Klasyka dla dzieci. Sherlock Holmes. Tom 9. Lokatorka w woalce - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klasyka dla dzieci. Sherlock Holmes. Tom 9. Lokatorka w woalce
Dostępny
53 szt.

Klasyczne opowieści detektywistyczne Arthura Conan Doyle'a o Sherlocku Holmesie w uproszczonych adaptacjach dla dzieci. Idealna propozycja dla młodych wielbicieli zagadek i kapitalne wprowadzenie do klasyki. Tom 9. Siedem lat temu w wiosce Abbas Parva miał miejsce przerażający incydent. Pan Ronder, właściciel objazdowego Cyrku Dzikich Zwierząt, zginął rozszarpany przez lwa, który wydostał się z klatki. Badający sprawę Holmes otrzymuje zaproszenie na spotkanie z kobietą, która nie chce ujawnić swojej twarzy. Popełniona siedem lat temu makabryczna zbrodnia miała straszne konsekwencje. Holmes musi spróbować ocalić lokatorkę w woalce przed wyrokiem jej własnego sumienia.

34,90 zł
27,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,98 zł

2 osoby kupiły
24
Tajna historia Biura Ochrony Rządu. Bodyguardzi i janczarzy elit PRL-u - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tajna historia Biura Ochrony Rządu. Bodyguardzi i janczarzy elit PRL-u
Dostępny
15 szt.

Biuro Ochrony Rządu za PRL-u było okryte mgłą tajemnicy, a dziennikarski światek doskonale zdawał sobie sprawę, że nie powinien zajmować się borowcami. Czego tak się obawiano? Przede wszystkim ogromnej wiedzy, jaką posiadali funkcjonariusze BOR na temat ochranianych przez nich notabli komunistycznych oraz ich rodzin. Żadna ze służb specjalnych w tamtych siermiężnych czasach naszej ojczyzny nie była tak blisko tych, którzy władali Polską z nadania „Braci Moskali” • Korzenie komunistycznych służb chroniących najwyższych urzędników Polski Lubelskiej. • Czy czerwoni bodyguardzi nie ochronili Bieruta przed zamachem? Czy to prawda, że Sowieci podstawili na miejsce ofiary wyszkolonego sobowtóra? Czy groźba opublikowania takich sensacji stała za zabójstwem Piotra Jaroszewicza i zamachem na gen. Świerczewskiego? • Rewelacje Józefa Światły a bezpieczniacka rzeczywistość. • Czajki, Ziły i czarne Wołgi. Park samochodowy komunistycznych notabli. • De Gaulle, Indira Gandhi, Willy Brandt. Jak BOR ochraniał wielkich tego świata. • Modernizacja i prace operacyjne BOR na przełomie lat 70. Koce pancerne, rozpylacze gazów, polimerów: gierkowskie bizancjum w wersji sowieckiej. • Hel, Łańsk, Jurata - specjalne ośrodki wypoczynkowe. „Aby władza rosła w siłę, a obstawa żyła dostatniej”. • Tajemnicze zamachy na komunistycznych notabli. • Kulisy zjazdów partyjnych, narad i bratnich konsultacji, wojaże zagraniczne sekretarzy partyjnych i ich świty. • Papieskie trzęsienie ziemi. Wizyty Jana Pawła II w ojczyźnie. • BOR w stanie wojennym i u boku junty mundurowej na straży socjalizmu. „Kilku czerwonych ochroniarzy opublikowało wspomnienia, w których umiejętnie zaciemniali relacje pomiędzy nimi a decydentami. Dopiero niniejsza książka, jedyna taka na rynku księgarskim, ukazuje prywatny świat notabli komunistycznych oraz wiernych im janczarów, którzy mieli obowiązek ochraniać ich własnym ciałem. Życzę miłej lektury!”. Lech Kowalski

59,90 zł
43,73 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 16,17 zł

2 osoby kupiły
25
Klasyka dla dzieci. Sherlock Holmes. Tom 10. Trzej studenci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klasyka dla dzieci. Sherlock Holmes. Tom 10. Trzej studenci
Dostępny
49 szt.

Klasyczne opowieści detektywistyczne Arthura Conan Doyle'a o Sherlocku Holmesie w uproszczonych adaptacjach dla dzieci. Idealna propozycja dla młodych wielbicieli zagadek i kapitalne wprowadzenie do klasyki. Tom 10. Spokojna kwerenda biblioteczna zamienia się w wyścig z czasem, gdy profesor Soames zwraca się do Holmesa o pomoc w dziwacznej sprawie. Trzej studenci są podejrzewani o oszustwa podczas egzaminów. Czy Holmes zdoła w porę rozwiązać zagadkę, czy może ów ważny egzamin trzeba będzie odwołać?

34,90 zł
27,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,98 zł

2 osoby kupiły
26
Klocki magnetyczne, zwierzęta na farmie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klocki magnetyczne, zwierzęta na farmie
Smily Play
Dostępny
30 szt.

Ten zestaw zachwyci fanów zwierząt i układanek! W zestawie jest 6 klocków magnetycznych, co daje 36 obrazków i możliwość ułożenia postaci 6 zwierząt. Klocki łączą się za pomocą magnesów. Zabawka pomaga rozwijać małą motorykę i stymuluje zmysły. Żywe kolory przykuwają uwagę dziecka i zachęca je do zabawy. Całość wykonano z wytrzymałych i nietoksycznych materiałów. Zabawa rozwija wyobraźnię i kreatywność. Pomaga rozwijać zmysły dziecka, zdolności planistyczne, artystyczne i ciekawość.

50,90 zł
45,81 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,09 zł

2 osoby kupiły
27
Wydra zwana Kamyczkiem. Tom 8 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wydra zwana Kamyczkiem. Tom 8
Dostępny
2 szt.

Jasmine i Tom dostrzegają nad brzegiem rzeki małą wyderkę, która jest zupełnie sama. Gdy nurt porywa zwierzątko, nie wahają się, by ruszyć mu na ratunek. Akcja ratunkowa kończy się powodzeniem, jednak maluch powinien być przy swojej mamie. Czy Jasmine i Tom odnajdą dom i rodzinę małej wyderki? Wydra zwana Kamyczkiem to wspaniała, ponadczasowa opowieść pełna śmiechu i wzruszeń, która długo będzie zachwycać kolejne pokolenia czytelników. Książki z serii „Dębowa farma” doskonale się sprawdzą się jako pierwsza książka do samodzielnego czytania.

16,99 zł
12,99 zł

Rabat 23,5%
oszczędzasz 4,00 zł

2 osoby kupiły
28
Klocki magnetyczne ZOO, zwierzęta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klocki magnetyczne ZOO, zwierzęta
Smily Play
Dostępny
24 szt.

W zestawie znajduje się 6 klocków magnetycznych, co daje 36 obrazków i możliwość ułożenia postaci 6 zwierząt. Klocki łączą się za pomocą magnesów. Zabawka pomaga rozwijać małą motorykę i stymuluje zmysły. Żywe kolory przykuwają uwagę dziecka i zachęca je do zabawy. Całość wykonano z wytrzymałych i nietoksycznych materiałów. Zabawa rozwija wyobraźnię i kreatywność. Pomaga rozwijać zmysły dziecka, zdolności planistyczne, artystyczne i ciekawość.

56,20 zł
50,58 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,62 zł

1 osoba kupiła
29
Wielka ilustrowana encyklopedia Powstania Warszawskiego. Suplement + CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielka ilustrowana encyklopedia Powstania Warszawskiego. Suplement + C...
Dostępny
525 szt.

Po wydaniu 5 i 6 tomu Wielkiej Ilustrowanej Encyklopedii Powstania Warszawskiego, które zawierały alfabetyczny spis powstańców z danymi biograficznymi, takimi jak: nazwisko, imię, pseudonimy, miejsce urodzenia, przydział służbowy w czasie Powstania, miejsca walk, informacje o ranach lub śmierci, do redakcji szerokim strumieniem napływać zaczęły uzupełnienia i sprostowania. Dzięki temu udało się ustalić ponad 2000 nowych nazwisk oraz uzupełnić bądź sprostować dane 5000 osób. W związku z tym konieczne stało się udostępnienie tych informacji nabywcom Encyklopedii. W tym celu wydawcy postanowili wykorzystać zarówno tradycyjne formy edytorskie, jak i nowoczesną technikę. Zbiór wszystkich osób, nie występujących w pierwszym wydaniu, oraz tych powstańców, których dane uległy istotnym modyfikacjom (np. zmiana imienia, daty urodzenia, przydziału, śmierci itp.) publikujemy w tradycyjnej `papierowej` wersji suplementu książkowego. Do Suplementu dołączona jest płyta, która zawiera wznowienie obu tomów biograficznych Wielkiej Ilustrowanej Encyklopedii Powstania Warszawskiego oraz zapis publikowanego właśnie suplementu.

19,99 zł
15,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 4,00 zł

1 osoba kupiła
30
Znikopis elektroniczny tablet 13x9x1cm HY050H01 h12745 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
25,90 zł
24,61 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,29 zł

1 osoba kupiła
31
Play House. Auto Serwis 25470 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Play House. Auto Serwis 25470
Wader
Dostępny
29 szt.

Play House Auto Serwis jest dwupiętrowym domkiem z wieloma ruchomymi elementami, takimi jak otwierane drzwi, winda, dźwig. W zestawie znajdują się również trzy samochody, podjazdy oraz zestaw 34 naklejek do samodzielnego przyklejenia. Przenieście warsztat samochodowy do pokoju dziecięcego! Wymiana oleju, pompy, naprawa zawieszenia lub wykonanie przeglądu – wystarczy wjechać, a młody mechanik zajmie się wymagającym reparacji samochodem! Pracownicy warsztatu mają do dyspozycji dwa stanowiska serwisowe, podjazdy, podnośniki, windy – to wszystko sprawia wrażenie prawdziwego serwisu. Zabawki marki Wader z serii Play House przybliżają dzieciom otaczającą rzeczywistość, jak również umożliwiają poznawanie różnych profesji. Play House Auto Serwis jest dwupiętrowym domkiem z wieloma ruchomymi elementami takimi jak otwierane drzwi, winda, dźwig. W zestawie znajdują się również trzy samochody, podjazdy oraz zestaw 34 naklejek do samodzielnego przyklejenia. Zabawa tym produktem zaczyna się już od chwili montowania elementów serwisu, jest to zadanie ciekawe i wciągające, jak również mające wpływ na rozwój dziecka i zdolność logicznego myślenia. Zarówno w trakcie montażu oraz samej zabawy „w warsztat” rozwija się wyobraźnia malucha i jego inteligencja wizualno-przestrzenna. Kluczowy jest również rozwój funkcji psychomotorycznych i zdolności manualnych. Wszystkie elementy zabawki zostały wykonane z bezpiecznych i wytrzymałych materiałów; ponadto produkt nie posiada ostrych krawędzi i kantów. Elementy domku łączą się ze sobą w prosty i trwały sposób, co daje gwarancję, że nic nie przeszkodzi dziecku w trakcie doskonałej zabawy. Dzięki uchwytowi zamocowanemu na dachu, zabawkę można bez kłopotu przenosić w dowolne miejsce. Opis techniczny: • piętrowy dom – warsztat o wymiarach 37.0 x 30.0 cm, • w skład zestawu wchodzi domek – warsztat z otwieranymi drzwiami, winda, dźwig, 3 samochody, podjazdy i 3 kontenery, • uchwyt na dachu daje możliwość swobodnego przenoszenia domku w dowolne miejsce, • wszystkie elementy są bezpieczne dla dzieci, wykonane z wytrzymałych materiałów, • zestaw doskonały do zabawy kilku osób równocześnie: dzieci z dorosłymi czy rówieśników; atrakcyjny również do samodzielnej zabawy, • zabawa produktem pobudza wyobraźnię i kreatywność dziecka, sprzyja rozwojowi funkcji psychomotorycznych oraz rozwija jego zdolności manualne.

125,70 zł
115,64 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 10,06 zł

1 osoba kupiła
32
Duchowy wymiar twórczości - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Duchowy wymiar twórczości
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.08

We współczesnym świecie, w którym zauważalny jest postęp w wielu dziedzinach życia ludzkiego, należy zadać pytanie o cel rozwoju człowieka. Czy postęp jest celem samym w sobie? Czy odwołuje się do innego celu? Jaka ma być postawa człowieka wobec świata i ludzi? To nie są pytania stawiane tylko filozofowi, ale także teologowi.W naszej monografii pragniemy ukazać wymiar ludzki i teologiczny postępu. Kościół ma szczególną misję wspierania twórczości. Zamysł ten realizuje przez analizę jej poszczególnych wymiarów. W kwestii zasad nauczanie etyczne ma pierwszeństwo, a w budowaniu osobowości liczyć się powinny normy moralne.Na początku rozważań analizowaliśmy zagadnienie postępu w cywilizacji łacińskiej. Celem różnych aspektów twórczości jest dążenie do wspólnego dobra, integralny rozwój techniczny, kulturowy i duchowo-teologiczny. Stały i intensywny kontakt z kulturą, sztuką i przyrodą wychowuje do dobra, uczy podziwiania piękna, prowadzi do szukania prawdy.Współczesna kultura usiłuje często odwieść ludzi od chronienia podstawowych wartości, takich jak miłość małżeńska, rodzinna, dobre wychowanie, przyjazne obyczaje. Często panuje przekonanie, że każdy może sam tworzyć swoją moralność. Takie podejście można określić mianem samoubóstwienia człowieka, które prowadzi do moralnej i poznawczej dezorientacji. Ważny jest zatem obecnie kulturowy przekaz, świat prostych pojęć (prawda, dobro, wiedza), dynamizm twórczy.- fragment wprowadzenia

42,00 zł
Powiadomienie
1 osoba kupiła
33
Papier w rolce 2/0,7m Royalite mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
3,99 zł
1 osoba kupiła
34
Mikrotoponimia powiatu włodawskiego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mikrotoponimia powiatu włodawskiego
Dostępny
2 szt.

Celem monografii jest analiza semantyczno-strukturalna mikrotoponimów zapisanych przez autora w latach 20002005 i dodatkowo uzupełnionych w terenie na przełomie lat 2012/2013, w szczególności: pokazanie typów nazw w gwarach polskich i gwarach ukraińskich, współistniejących na znacznej części badanego obszaru; wskazanie elementów wspólnych i różnych dla mikrotoponimii polskiej i ukraińskiej eksplorowanego terenu; ustalenie dynamiki rozwoju nazw na terenie powiatu włodawskiego przez zestawienie materiałów własnych z materiałami historycznymi.

33,60 zł
26,54 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 7,06 zł

1 osoba kupiła
35
Mgła, wydanie kieszonkowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mgła, wydanie kieszonkowe
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.16

Jónasson zaskakuje tu postacią bohaterki i jak zwykle zachwyca poetyckim, mrocznym nastrojem. Unikatowa konstrukcjaw każdym tomie bohaterka jest o 10 lat młodsza tworzy niesamowity suspens. Rok 1987. Odludny dom na farmie na wschodzie Islandii. Śnieżyca powinna była odciąć wszystkich od świata. Ale nie odcięłaPaństwo Einarsson nigdy nie powinni byli go wpuszczać. Ale to zrobiliNiespodziewany gość, kłamca, zabójca. Nie wszyscy przeżyją tę noc.A teraz dowiemy się, dlaczego detektyw Hulda już nigdy nie zazna spokoju. „Żaden kraj w skandynawskich kryminałach noir nie jest tak ponury, zimny, śnieżny i bezludny jak Islandia. A żaden autor kryminałów nie przedstawia tych cech tak sugestywnie i przerażająco jak Ragnar Jónasson.” – Times

14,99 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 26,7%
oszczędzasz 4,00 zł

1 osoba kupiła
36
Wild Life. SLH42544. Rodzina alpak - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wild Life. SLH42544. Rodzina alpak
Schleich
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.11

Seria Wild Life zawiera okazy zwierząt z całego świata, które często dzieci podziwiają w ogrodach zoologicznych. Teraz dzięki figurkom Schleicha mali miłośnicy przyrody mogą stworzyć swoje własne ZOO z prawdziwego zdarzenia, nie ruszając się z domu. Rodzina alpak składa się z jednego dorosłego zwierzęcia i dwóch młodych. Pochodzi z południowoamerykańskich Andów, gdzie zwierzęta te są hodowane przede wszystkim dla ich miękkiej, ciepłej wełny. Należą do wielbłądów bezgarbnych i mają bardzo spokojną oraz przyjazną naturę. W zestawie obydwa młode zwierzęta mają różną sierść: jedno jest białe, a drugie brązowe. Matka karmi je przez 6–8 miesięcy, zanim zaczną same żywić się trawami.< Figury firmy Schleich są modelowane ze wszystkimi szczegółami i stanowią cenną pedagogiczną zabawę. Zestaw zawiera: • dorosłą alpakę, • 2 młode alpaki, • trawę.

65,11 zł
60,55 zł
Powiadomienie

Rabat 7,0%
oszczędzasz 4,56 zł

1 osoba kupiła
37
Disney Junior. Minnie. Kolorowanka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Disney Junior. Minnie. Kolorowanka
Dostępny
86 szt.

Czas na kolorową przygodę z Minnie i Daisy oraz ich przyjaciółmi! Obrazki z ulubionymi bohaterami zachęcają do wypełniania ich barwami, co pobudza kreatywność i wyobraźnię małego twórcy. Kolorowanie wpływa też pozytywnie na rozwój manualny i ćwiczy koncentrację. Do książki są dołączone naklejki, które dziecko może wykorzystać w dowolny sposób na przykład tworząc bajkowe scenki lub ozdabiając ulubione przedmioty.

12,99 zł
10,99 zł

Rabat 15,4%
oszczędzasz 2,00 zł

1 osoba kupiła
38
Przejścia. Wybór wierszy z lat 1982-2020 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przejścia. Wybór wierszy z lat 1982-2020
Dostępny
22 szt.

Piotr Mitzner to poeta, biograf i edytor. Pracował w teatrach, w wydawnictwach niezależnych (Krąg, Karta, Spółka Poetów) i w Muzeum Iwaszkiewiczów. Prowadził ośrodek kultury Koło Podkowy. Od 1999 roku jest nauczycielem akademickim (UKSW), w latach 2000-2018 był zastępcą redaktora naczelnego miesięcznika Nowaja Polsza. Jako poeta debiutował w 1972 roku, w Kurierze Polskim. Pierwszy arkusz poetycki „Dusza z ciała wyleciała” wydał w drugim obiegu w 1980 roku. Jego wiersze przetłumaczono na języki: rosyjski, białoruski, angielski, niemiecki, francuski, czeski, albański, litewski, słoweński, hiszpański, bułgarski i hebrajski.

39,00 zł
28,86 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,14 zł

1 osoba kupiła
39
Pod wspólnym niebem. Tom 1. Kiedyś dogonimy Paryż - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pod wspólnym niebem. Tom 1. Kiedyś dogonimy Paryż
Dostępny
24 szt.

Oświadczyny przyjmuję tylko między 20.00 w piątek a 3.00 w sobotę – w Paryżu, na balkonie z widokiem na wieżę Eiffla. Zosia – rozwódka, mama dwóch dorosłych córek – po latach spotyka przypadkiem swojego dawnego kolegę z pracy. Kiedyś łączyło ich coś więcej, ale oboje z różnych powodów przestraszyli się tej relacji. Jak będzie wyglądała ich rzeczywistość dziesięć lat później, kiedy wydaje się, że nic nie stoi na przeszkodzie wspólnemu szczęściu? Czy i tym razem Zosia się wycofa? A może wreszcie weźmie się z życiem za bary i pokona demony przeszłości?

36,90 zł
27,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,22 zł

3 osoby kupiły
40
Szkoła rysowania dla początkujących i amatorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szkoła rysowania dla początkujących i amatorów
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.24

Marek Regner – rysownik, ilustrator, artysta malarz – z wprawą godną profesjonalisty płynnie prowadzi nas przez arkana sztuki rysowania. Daje nieocenione wskazówki: • jak zorganizować miejsce pracy, • jakich narzędzi używać, • jak komponować rysunek, • na co szczególnie zwracać uwagę i czego się wystrzegać. Od pustej kartki po gotową pracę – wspólnie z autorem, krok po kroku, stworzymy niejeden wspaniały rysunek.

39,95 zł
29,16 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,79 zł

1 osoba kupiła
41
Cyferki Gryzmołki Kapitan Nauka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cyferki Gryzmołki Kapitan Nauka
Dostępny
299 szt.

?Gryzmołki. Cyferki? (3?6 lat) to zestaw 60 kreatywnych zadań, które wprowadzą przedszkolaki w świat matematyki poprzez zabawę. Łamigłówki opracowane przez nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej pomogą wprowadzić dzieci w świat liczb w atrakcyjny sposób, tak by matematyka kojarzyła im się pozytywnie. Zadania rozwijają przy tym umiejętność liczenia, dodawania i odejmowania w zakresie 1?10 oraz myślenia logicznego i grafopercepcji. Trening myślenia matematycznego Gdzie na obrazku ukryła się cyfra cztery? Ile kotków zmieściło się w koszyku? Jaka liczba powstanie przez zapisanie obok siebie cyfr 1 i 0? Jak połączyć kropki, aby powstał robot? ?Gryzmołki. Cyferki? (3?6 lat) to świetne przygotowanie przedszkolaków do nauki liczenia i wykonywania prostych działań arytmetycznych. Zadania polegają m.in. na pisaniu cyfr po śladzie, liczeniu przedmiotów, dodawaniu i odejmowaniu w zakresie 1?10, porównywaniu obiektów, uzupełnianiu i kontynuowaniu sekwencji, wskazywaniu obiektu niepasującego do pozostałych, zabawie z odbiciami lustrzanymi czy rozpoznawaniu figur geometrycznych. Zagadki ćwiczą w ten sposób rozumienie poleceń, myślenie logiczne oraz grafopercepcję. W zestawie znajduje się 60 zadań na kartach zmywalnych oraz flamaster suchościeralny, dzięki czemu ćwiczenia można rozwiązywać wielokrotnie. Wszystkie zadania zostały opracowane przez nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej: Bożenę Dybowską i Justynę Perkuszewską-Staniszewską, oraz zilustrowane przez Ewę Brzozowską. Rozwój: nauka liczenia, dodawanie i odejmowanie, grafopercepcja, myślenie logiczne Autorzy Bożena Dybowska ? nauczycielka i pasjonatka edukacji wczesnoszkolnej, prowadzi zajęcia plastyczne i techniczne rozwijające twórcze zdolności dzieci. Justyna Perkuszewska-Staniszewska ? nauczycielka informatyki i edukacji wczesnoszkolnej. Pasjonuje się programowaniem. Ewa Brzozowska ? Surface Pattern Designer, graficzka komputerowa i ilustratorka. Z wykształcenia informatyczka, z pasji ? artystka. W serii również: Gryzmołki Literki Gryzmołki Zwierzęta Gryzmołki Angielski

26,90 zł
19,99 zł

Rabat 25,7%
oszczędzasz 6,91 zł

1 osoba kupiła
42
Pies i ja. Opowieść o szukaniu sensu życia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Pies i ja. Opowieść o szukaniu sensu życia
Dostępny
1 szt.

Historia przemiany, poszukiwania sensu życia i obalania mitów współczesnej kobiecości Bestseller „The Sunday Times” Autobiograficzna opowieść dziennikarki w średnim wieku, która w swoim bezcelowym życiu postanawia zaadoptować psa. To jej kolejny desperacki ruch w kierunku zmniejszenia poczucia wykolejenia i narzucenia sobie jakiegokolwiek rytmu. Wolfy zgodnie z planem szybko zdobywa serce Kate. Kiedy pewnego dnia niespodziewanie znika, kobieta musi wyjść na ulice Londynu, gdzie poznaje rozmówców wśród medium, blogerów i w najdziwniejszych zakamarkach miasta. Próba znalezienia psa staje się dla niej podróżą w głąb siebie. Staraniem poradzenia sobie z samą sobą we współczesnym świecie. „Bardzo przenikliwa i niesamowicie zabawna, jedna z najlepszych i najprzyjemniejszych książek 2019 roku”. – „British Vogue”

39,90 zł
19,95 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 19,95 zł

1 osoba kupiła
43
Prezent - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prezent
Dostępny
197 szt.

Nowy bestseller nr 1 i nowy bohater, jakiego jeszcze w tym gatunku nie było! Jak zwykle u Fitzka: zwyczajny człowiek postawiony wobec niewyobrażalnego musi wytropić mordercę i uratować życie dziecka. Tyle, że nie umie czytać ani pisać.Milan Berg stoi na światłach, kiedy nagle obok niego zatrzymuje się samochód. Na tylnym siedzeniu przerażona dziewczynka rozpaczliwie przyciska do szyby zapisaną kartkę. Wołanie o pomoc? Milan nie może jej odczytać, bo nie umie czytać. Rzuca się w pościg rowerem, ale z samochodu wysiada normalna rodzina Przeczucie mówi mu jednak, że dziewczynka jest w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Musi ją odszukać. Otrzymuje zaskakujący prezent. Potem będą następne. I ofiary. Milan rozpoczyna rozpaczliwą i szaleńczą podróż, która prowadzi go w głąb własnej przeszłości. Na końcu dowie się, że czasami prawda jest tak przerażająca, że nie da się z nią dalej żyć. A niewiedza jest największym prezentem na ziemi.

14,99 zł
10,99 zł

Rabat 26,7%
oszczędzasz 4,00 zł

1 osoba kupiła
44
Kubuś i przyjaciele. Śmieszki i żarciki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kubuś i przyjaciele. Śmieszki i żarciki
Dostępny
48 szt.

Jesteś gotów na najbardziej zabawną przygodę w Stuwiekowym Lesie? To świetnie, bo żarty się właśnie… zaczęły! I będą trwać w najlepsze w towarzystwie Kubusia i jego przyjaciół. Wyszukuj różnice, przemierzaj labirynty, łącz w pary, baw się naklejkami i rozwiązuj żartozagadki, a przy tym śmiej się, ile sił!

13,44 zł
10,99 zł

Rabat 18,2%
oszczędzasz 2,45 zł

1 osoba kupiła
45
Małżeństwo. Instrukcja obsługi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Małżeństwo. Instrukcja obsługi
Dostępny
2 szt.

Po bestsellerowej książce Boży Coaching. To ci się opłaca znana psycholog, doradca rodzinny mierzy się z zagadnieniem małżeństwa. Książka stanowi podsumowanie jej wieloletnich doświadczeń w roli powiernika, przewodnika i mediatora. Zbiera stereotypy i błędy obu stron małżeńskiej barykady znoszone latami do jej gabinetu przez pacjentów. Pomaga ominąć rafy małżeńskiego życia. Możesz poprawić swój związek, możesz uratować najważniejszą dla ciebie relację w życiu. Być może „mężczyźni są z Marsa a kobiety z Wenus”, ale małżeństwo to też wynalazek nie z tej Ziemi. I kiedy zawiodą wszystkie domowe sposoby, warto przeczytać uważnie jego instrukcję obsługi. • Jak obchodzić się z mężczyznami – czyli oswajanie białego niedźwiedzia. • Sprawdzony przepis na nieudane małżeństwo. • Przebaczenie nie oznacza pojednania. • Języki miłości. • Król i królowa, księżniczka i Piotruś Pan. • Samoocena – klucz do szczęścia. • Praca nad gniewem. • Różnica perspektyw – chcesz mieć rację czy relację? • Bez seksu – czyli bez sensu. • Skutki rozwiązłości, o których się nie mówi. Dodatek specjalny dla upartych i zakochanych: • Przepis na udane małżeństwo. • Języki miłości – ankieta. • Małżeński quiz. • Określanie kontekstu erotycznego.

34,90 zł
25,48 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,42 zł

1 osoba kupiła
46
Łąka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Łąka
Rebel, od 10 lat
Dostępny
34 szt.

Niezwykłe spotkania z naturą! Nowa gra Klemensa Kalickiego, autora popularnej gry familijnej „Domek”! Doświadczeni obserwatorzy przyrody dzielnie przemierzają okolice w poszukiwaniu roślin, zwierząt i rozmaitych ciekawostek. Chętnie wykorzystują swoją wiedzę - na łąkach, wśród traw są w stanie wypatrzeć małe gryzonie, a skoro tu są, być może za chwilę pojawi się myszołów, lis albo nawet żmija! „Łąka” to gra planszowa, w której wcielamy się w wędrowców obserwujących naturę. Wyposażeni w mapę, spacerujemy po malowniczej okolicy, szukając inspiracji i uwieczniając zapierające dech w piersiach widoki. Kierujemy się pasją i ciekawością świata, ale też rywalizacją o tytuł najwprawniejszego obserwatora przyrody! Przypadnie on temu, kto zdobędzie najwięcej punktów z zaobserwowanych gatunków zwierząt i roślin, krajobrazów oraz pamiątek zebranych z wędrówki. Zmagania toczą się także przy ognisku, gdzie gracze prześcigają się w realizowaniu celów swoich wypraw. Na czym to polega? Podczas rozgrywki uczestnicy na zmianę umieszczają żetony szlaku na jednej z dwóch plansz. Skorzystanie z planszy głównej pozwala na zdobywanie kart, jednak ich zagrywanie wymaga spełnienia określonych warunków. Z kolei wykorzystanie planszy ogniska aktywuje specjalne akcje, które pomagają w realizowaniu indywidualnych strategii i daje możliwość realizowania celów, za które otrzymamy dodatkowe punkty zwycięstwa. W trakcie zabawy gracze zbierają na swojej łące i okolicy karty podłoży (siedliska życia zwierząt), karty obserwacji (konkretne gatunki zaobserwowane podczas wędrówki), oraz karty krajobrazów i znalezisk (widoki i interesujące pamiątki z wypraw). Zwycięży ten, który zdobędzie najwięcej punktów w zdobytych zestawach kart oraz na planszy ogniska. Dlaczego pokochasz tę grę? Łąka to tytuł wzbudzający wiele wyjątkowych emocji. Z jednej strony jest to wyścig, w którym staramy się jak najszybciej zrealizować cele, z drugiej zaś staramy się zaprosić najciekawsze gatunki zwierząt przygotowując im dogodne siedlisko, wzbogacamy, budujemy, kompletujemy, tworzymy... • W grze znajdziemy ponad 200 unikatowych kart inspirowanych przyrodą i krajobrazami centralnej Europy. Dzięki nim kolejne partie różnią się od siebie, a uczestnicy mają okazję wypróbować różne strategie. • Wzbogacona o przepiękne ilustracje, które klasyczną techniką akwareli wykonała Karolina Kijak, „Łąka” zachwyca wykonaniem. Każda karta to nie tylko narzędzie w grze, ale również małe dzieło sztuki, które cieszy oko podczas zabawy! • Oprócz przyjemności płynącej z grania, „Łąka” oferuje nam również poszerzenie przyrodniczej wiedzy. Do gry dołączony jest specjalny indeks kart, pełen przystępnie napisanych ciekawostek o gatunkach, które się na nich pojawiają. • Gra zawiera również 5 kopert z mini-dodatkami, które zaskoczą nas swoją zawartością, dodatkowo rozbudowując zabawę! Zawartość opakowania: • plansza główna, • 2 plansze ognisk i zaślepki, • 184 karty, • 12 żetonów celów, • 20 żetonów szlaków, • 12 żetonów premii, • 28 żetonów dróg, • 5 żetonów trybu jednoosobowego, • żeton pierwszego gracza, • 5 kopert z dodatkowymi kartami, • znacznik rundy, • 4 składane podajniki, • instrukcja, • indeks kart zawierający dziennik obserwacji przyrodniczych, • schemat składania podajników.

199,95 zł
175,96 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 23,99 zł

2 osoby kupiły
47
Listy na czas przełomu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Listy na czas przełomu
Dostępny
32 szt.

Słowa, które zmieniają świat Listy dwóch wielkich przywódców – Jana Pawła II i kardynała Stefana Wyszyńskiego – zaskakują swoją mocą i aktualnością. Ich słowa wpłynęły na rozwój wypadków w Polsce i na świecie. W tej bogatej korespondencji sprawy bardzo osobiste przeplatają się z refleksjami o ładzie międzynarodowym i sytuacji politycznej w reżimowym państwie. Myśli Jana Pawła II i Stefana Wyszyńskiego wypełnia troska o nieprzyjaciół, nawet tych najbardziej bezwzględnych. Trwająca aż do śmierci Kardynała listowna rozmowa odsłania obraz Polski i świata widziany z perspektywy gabinetów dwóch wybitnych mężów stanu. Diagnozy i przewidywania rozmówców świadczą o ich do dzisiaj intrygującej przenikliwości.

42,90 zł
30,89 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,01 zł

1 osoba kupiła
48
Układanka drewniana z uchwytami - zagroda - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Układanka drewniana z uchwytami - zagroda
Smily Play
Dostępny
34 szt.

Drewniana układanka z wizerunkami zwierzątek w wiejskiej zagrodzie. Rozwija w dzieciach spostrzegawczość oraz wyobraźnię. Układanka wspiera: • rozwój umiejętności poznawczych, • rozpoznawanie obrazków, kształtów oraz kolorów. Wymiary produktu: 30.0 x 22.0 cm

24,17 zł
21,75 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,42 zł

1 osoba kupiła
49
Książka z puzzlami. Jego Wysokość lew - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Książka z puzzlami. Jego Wysokość lew
Dostępny
327 szt.

W każdym tytule z serii „Książeczka z puzzlami” znajdziecie wesołe ilustracje, krótki, rymowany tekst oraz wyjątkowe dodatki – dwie strony z puzzlami! Jest to wspaniała pozycja dla najmłodszych, która zachęca do zabawy. Jego wysokość lew to historia o małym lwiątku, które bardzo chciałoby się pobawić z innymi zwierzętami. Niestety, jest księciem i myśli, że mu nie wypada. Czy uda mu się przezwyciężyć obawy i znaleźć przyjaciół? Jak potoczą się losy lwiątka? Przeczytajcie rymowaną historię i bawicie się, układając puzzle!

19,99 zł
14,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 5,00 zł

1 osoba kupiła
50
Szkoła malowania dla początkujących i amatorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szkoła malowania dla początkujących i amatorów
Dostępny
47 szt.

Szkoła malowania to wyjątkowa książka dla początkujących i tych, którzy z malowaniem mieli już do czynienia, wciąż jednak dążą do perfekcji i chcą stale wzbogacać swoje doświadczenie. Marek Regner – rysownik, ilustrator, artysta malarz – z wprawą godną profesjonalisty płynnie prowadzi nas przez arkana sztuki malowania. Daje nieocenione wskazówki: • jak zorganizować miejsce pracy, • jakich narzędzi używać, • jak mieszać farby, • jak komponować obraz, • na co szczególnie zwracać uwagę i czego się wystrzegać. Od pustego podobrazia po gotową pracę – wspólnie z autorem, krok po kroku, stworzymy niejedno wspaniałe dzieło.

39,95 zł
29,16 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,79 zł

1 osoba kupiła
51
Bridgertonowie. Miłosne tajemnice (wersja kieszonkowa) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bridgertonowie. Miłosne tajemnice (wersja kieszonkowa)
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.13

Bestsellerowa seria o rodzie Bridgertonów. Na jej motywach powstał serial Netlixa W każdym tomie śledzimy życiowe i miłosne perypetie jednego z rodzeństwa. Penelopa Featherington kocha się potajemnie i od zawsze w Colinie Bridgertonie, trzecim synu wicehrabiego. Ale jak może zwrócić uwagę tak rozchwytywanego kawalera? Obserwuje go więc z daleka i jest pewna, że wie o nim wszystko. Póki nie odkryje jego sekretu i nie przestraszy się, że w ogóle go nie zna... Colin Bridgerton ma dość reputacji lekkoducha i uwodziciela. Irytuje go ekscytacja salonów Kroniką Towarzyską tajemniczej lady Whistledown, która opisuje go w każdym wydaniu swojej plotkarskiej gazetki. Gdy powraca do Londynu, odkrywa, jak wiele w jego życiu się zmieniło, a zwłaszcza Penelopa, która z nieśmiałej dziewczyny nieoczekiwanie stała się kobietą jego marzeń! Lecz wtedy odkrywa również jej sekret... Teraz tak zdeklarowany kawaler będzie musiał zdecydować, czy Penelopa to jego największe zagrożenie, czy obietnica szczęścia na zawsze...

14,99 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 26,7%
oszczędzasz 4,00 zł

52
Tomb Raider. Archiwa. Tom 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tomb Raider. Archiwa. Tom 2
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.28

Lara Croft obawia się tylko jednego: nudy W pogoni za przygodą i najrzadszymi skarbami, Lara przemierza świat, a nawet trafia do miejsc, których nie ma na mapie. Wyrusz z nią na najbardziej niezwykłą wyprawę, gdy połączy siły z łowcą skarbów z przyszłości, stawi czoła egipskim bogom w zaświatach, i będzie szukać miłości. Niniejszy tom zawiera zeszyty # 16-24 i # 26-34 z oryginalnej serii Tomb Raider wydawnictwa Top Cow z roku 1999, a o oprawę graficzną zadbali tak wybitni artyści jak Adam Hughes, Andy Park, Randy Green, Tony Daniel i wielu innych!

250,00 zł
200,00 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 50,00 zł

53
Folwark zwierzęcy. Opowiastka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Folwark zwierzęcy. Opowiastka
Dostępny
94 szt.

Pan Jones z Folwarku Dworskiego jest tak leniwy i zapijaczony, że któregoś dnia zapomina nakarmić zwierzęta gospodarskie. Doprowadza to do buntu pod wodzą świń Napoleona i Chrumka oraz do przejęcia posiadłości przez zwierzęta. Te ślubują położyć kres panującym tam potwornym nierównościom i od tej pory gospodarstwo pod zmienioną nazwą Folwark Zwierzęcy służyć ma wszystkim czworonogom. W miarę upływu czasu jednak ideały rewolucji tracą na znaczeniu, a wreszcie odchodzą w niepamięć. Folwark przeradza się w coś nowego i nieoczekiwanego… Folwark zwierzęcy – opowieść o rewolucji, która poszła nie tak – to błyskotliwa satyra Orwella na deprawujący wpływ władzy. Nowe tłumaczenie, opatrzone odnalezioną po latach przedmową autora.

14,99 zł
13,99 zł

Rabat 6,7%
oszczędzasz 1,00 zł

54
Książka z puzzlami. Królewna Śnieżka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Książka z puzzlami. Królewna Śnieżka
Dostępny
2 szt.

W każdym tytule z serii „Książeczka z puzzlami” znajdziecie wesołe ilustracje, krótki, rymowany tekst oraz wyjątkowe dodatki – dwie strony z puzzlami! Jest to wspaniała pozycja dla najmłodszych, która zachęca do zabawy. Królewna Śnieżka to klasyczna, znana każdemu, bajka w nowej, ciekawej odsłonie dla maluchów. Przeczytajcie rymowaną historię i bawicie się, układając puzzle!

19,99 zł
14,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 5,00 zł

55
Książka z puzzlami. Czerwony kapturek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Książka z puzzlami. Czerwony kapturek
Dostępny
13 szt.

W każdym tytule z serii „Książeczka z puzzlami” znajdziecie wesołe ilustracje, krótki, rymowany tekst oraz wyjątkowe dodatki - dwie strony z puzzlami! Jest to wspaniała pozycja dla najmłodszych, która zachęca do zabawy. Czerwony Kapturek to klasyczna, znana każdemu, bajka w nowej, ciekawej odsłonie dla maluchów. Przeczytajcie rymowaną historię i bawicie się, układając puzzle!

19,99 zł
14,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 5,00 zł

56
Mała zielarnia w Paryżu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mała zielarnia w Paryżu
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.22

Ta książka to wspaniała opowieść o poszukiwaniu własnego ja, o miłości i utraconych pragnieniach, a także o rodzinnych relacjach i więzi między dwoma kobietami, które połączyły podobne doświadczenia. To historia o sile kobiet, które potrafią przetrwać nawet największą tragedię i wyjść z niej obronną ręką. To książka wyjątkowa i ciepła jak filiżanka ziołowej herbaty wypita o wschodzie słońca.

40,00 zł
34,80 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,20 zł

57
Książka z puzzlami. Mały piesek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Książka z puzzlami. Mały piesek
Dostępny
2 szt.

W każdym tytule z serii „Książeczka z puzzlami” znajdziecie wesołe ilustracje, krótki, rymowany tekst oraz wyjątkowe dodatki – dwie strony z puzzlami! Jest to wspaniała pozycja dla najmłodszych, która zachęca do zabawy. Mały piesek to historia o uroczym piesku, który ma wielu przyjaciół, rozśmiesza wszystkich wokół i chce każdemu poprawić nastrój. Przeczytajcie rymowaną historię i bawicie się, układając puzzle!

19,99 zł
14,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 5,00 zł

58
Druga żona - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Druga żona
Dostępny
42 szt.

Mroczny thriller psychologiczny autorki bestsellerowej Opiekunki Rebecca i Nicole przysięgły sobie, że zawsze będą najlepszymi przyjaciółkami. Trzy lata po ich ostatnim spotkaniu Rebecca odbiera telefon od męża Nicole, Richarda, który informują ją o tragicznej śmierci żony. Kobieta odebrała sobie życie. Rebecca postanawia pomóc pogrążonej w smutku rodzinie. Przyjeżdża do domu przyjaciółki. Stopniowo jednak sprawy się komplikują. Rebecca zaczyna żyć życiem swojej przyjaciółki, a tajemnice zaczynają się piętrzyć. Jakie sekrety Nicole skrywała przed wszystkimi ludźmi, którzy ją znali i kochali? Czy na pewno była szczęśliwa w swoim pozornie doskonałym związku? Rebecca zaczyna podejrzewać, że nie wszystko jest takie, jak na pozór wszystkim się wydaje.

39,99 zł
34,79 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,20 zł

59
Myślę i rozwiązuję. Wielka księga zadań dla dzieci 6-8 lat - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Myślę i rozwiązuję. Wielka księga zadań dla dzieci 6-8 lat
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.13

Myślę i rozwiązuję. Wielka księga zadań dla dzieci 6-8 lat to zbiór ponad stu interesujących łamigłówek, wśród których nie brakuje krzyżówek, labiryntów, ukrytych rysunków, zadań matematycznych, łączenia punktów i wyszukiwania różnic. Ta książka to sposób na doskonałą rozrywkę i naukę w jednym. Można z nią miło spędzić czas, a przy okazji poćwiczyć logiczne myślenie, wzbogacić słownictwo i wiedzę o świecie.

18,00 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 16,7%
oszczędzasz 3,01 zł

60
Magiczne pieski. Kolorowanka z naklejkami. Zaczarowana kredka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magiczne pieski. Kolorowanka z naklejkami. Zaczarowana kredka
Dostępny
78 szt.

Spotkanie z magicznymi kotkami, pieskami, kucykami oraz jednorożcami wprowadzi dzieci w bajkowy świat. Zwierzaki czekają więc na wyjątkowe kolory! Dołączone naklejki oraz zaczarowana kolorowa kredka pomogą ozdobić finezyjne rysunki. Koloruj, naklejaj i baw się z magicznymi zwierzakami!

16,99 zł
13,99 zł

Rabat 17,7%
oszczędzasz 3,00 zł

61
Magiczne kotki. Kolorowanka z naklejkami. Zaczarowana kredka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magiczne kotki. Kolorowanka z naklejkami. Zaczarowana kredka
Dostępny
41 szt.

Spotkanie z magicznymi kotkami, pieskami, kucykami oraz jednorożcami wprowadzi dzieci w bajkowy świat. Zwierzaki czekają więc na wyjątkowe kolory! Dołączone naklejki oraz zaczarowana kolorowa kredka pomogą ozdobić finezyjne rysunki. Koloruj, naklejaj i baw się z magicznymi zwierzakami!

16,99 zł
13,99 zł

Rabat 17,7%
oszczędzasz 3,00 zł

62
Magiczne jednorożce Kolorowanka z naklejkami Zaczarowana kredka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magiczne jednorożce Kolorowanka z naklejkami Zaczarowana kredka
Dostępny
30 szt.

Spotkanie z magicznymi kotkami, pieskami, kucykami oraz jednorożcami wprowadzi dzieci w bajkowy świat. Zwierzaki czekają więc na wyjątkowe kolory! Dołączone naklejki oraz zaczarowana kolorowa kredka pomogą ozdobić finezyjne rysunki. Koloruj, naklejaj i baw się z magicznymi zwierzakami!

16,99 zł
13,99 zł

Rabat 17,7%
oszczędzasz 3,00 zł

63
Klinika - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klinika
Dostępny
108 szt.

Nowy thriller medyczny autorki Psychopaty i Nie ufam już nikomu Jego zniknięcie to dopiero początek Gaja zawdzięcza życie rozwojowi medycyny i leczeniu metodą modyfikacji genomu w okresie prenatalnym. Podobnie jak Kajtek, z którym przyjaźniła się od lat. Byli jak rodzeństwo, którego żadne z nich nigdy nie miało. Jednak jakiś czas temu Kajtek zniknął. Tymczasem nastroje społeczne gęstnieją: rząd zakazuje metody in vitro, dochodzi do masowych protestów. Gaja czuje się zastraszona i napiętnowana. Próbuje rozwikłać sprawę zniknięcia przyjaciela. To, co odkryje, okazuje się znacznie bardziej przerażające, niż mogłaby sobie wyobrazić.

36,90 zł
27,31 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,59 zł

64
Pracuj jak Budda. Jak osiągnąć równowagę między życiem a pracą - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pracuj jak Budda. Jak osiągnąć równowagę między życiem a pracą
Dostępny
102 szt.

Spójrz na swoją pracę z zupełnie innej strony! Dan Zigmond – nauczyciel zen, redaktor „Tricycle”, największego magazynu o tematyce buddyjskiej w Ameryce Północnej – w swojej najnowszej książce pokazuje, jak starożytna mądrość odnosi się do naszego współczesnego życia i podpowiada nam, w jaki sposób wskazówki Buddy możemy wykorzystać w kierowaniu naszym życiem zawodowym. Z tej przemyślanej, praktycznej książki poświęconej uważności i pracy dowiesz się, jak: • wyznaczać sobie realistyczne cele, • zachować higienę pracy, • radzić sobie z rozpraszaczami, • skupić się na aktualnie wykonywanym zadaniu, będąc tu i teraz, • sprawiedliwie dzielić uwagę między pracę a rodzinę, • nie tylko pracować uważnie, ale jak żyć bardziej uważnie.

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

65
O Fretce, która dała się porwać wiatrowi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
O Fretce, która dała się porwać wiatrowi
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.26

Książka opowiada o tchórzofretce – w skrócie Fretce – która nie przekracza progu swojego domu. Nigdy z domu nie wychodzi i nikogo do niego nie wpuszcza. Tylko tu czuje się bezpiecznie, czytając ulubione książki o podróżach. Któregoś dnia (przez zupełny przypadek) Fretkę porywa wiatr – nie jest jednak złym porywaczem, a przyjaznym, ciepłym wiatrem, który uwielbia wszystkie stworzenia. Fretka, nieprzyzwyczajona do podobnych przygód, chce jak najszybciej wracać. Wiatr ani myśli jednak odstawiać małego tchórza do domu. Tak zaczyna się podróż Fretki, podczas której trafia w różne miejsca i spotyka kolejne stworzenia: ćmę, pingwina, strusia, lwa. Rozmowa z każdą z tych postacie uświadamia Fretce, że – co tu dużo mówić – świat jest naprawdę piękny, a chowanie się w domu przed innymi to nie najlepszy pomysł na spędzenie życia.

34,99 zł
26,24 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,75 zł

66
Złudzenie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Złudzenie
Dostępny
101 szt.

Nowy thriller psychologiczny Nicoli Rayner, autorki bestsellerowej Dziewczyny, którą znałaś! To nie jest historia o miłości… Wspólne oglądanie wschodów słońca powinno być romantyczne. Ale ty zawsze byłeś w domu, ze swoją żoną, a ja kryłam się w cieniu w twoim ogrodzie. Myślałam, że nigdy się nie dowiesz, co do ciebie czuję. Aż któregoś wieczoru na moich oczach doszło do straszliwej zbrodni. Marzyłam o tym, że to nas do siebie zbliży. Ale teraz kolejne sekrety zaczynają wychodzić na jaw. I wszystko może ulec zniszczeniu… „Wciągająca, niepokojąca książka z kompletnie nieprzewidywalnym finałem. Nicola Rayner wie, jak poprowadzić historię”. – Lesley Kara, autorka Plotki Złudzenie to zapierająca dech w piersiach opowieść, pełna niespodziewanych zwrotów akcji! Myślicie, że wiecie, jak to się skończy? Chyba jednak nie…

41,99 zł
36,53 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,46 zł

67
Mauretańczyk, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mauretańczyk, DVD
Kevin Macdonald, 2021
Dostępny
6 szt.

Gwiazdorska obsada – nagrodzona za tę rolę Złotym Globem Jodie Foster („Milczenie owiec”), nominowany do Złotego Globu Tahar Rahim („Prorok”) oraz Benedict Cumberbatch („Gra tajemnic”) i Shailene Woodley („Gwiazd naszych wina”) – w ekranizacji wstrząsającego „Dziennika z Guantanamo” w reżyserii zdobywcy Oscara Kevina MacDonalda („Ostatni król Szkocji”). Mohamedou Ould Slahi (Tahar Rahim) wiedzie spokojne życie w rodzinnej Mauretanii – aż do dnia, gdy amerykańskie służby uprowadzają go prosto z rodzinnej uroczystości. Przekonany, że padł ofiarą nieporozumienia, Mohamedou wkrótce trafia do więzienia dla oskarżonych o terroryzm w niesławnej bazie Guantanamo. Poddawany fizycznym i psychicznym torturom, zmuszany do przyznania się do udziału w zamachu z 11 września, powoli traci nadzieję na sprawiedliwość. Wtedy w jego celi zjawia się Nancy Hollander (Jodie Foster), wybitna adwokatka specjalizująca się w obronie więźniów politycznych. Wraz ze swoją młodą współpracownicą Teri Duncan (Shailene Woodley) rzuca wyzwanie wojskowemu prokuratorowi Stuartowi Couchowi (Benedict Cumberbatch), który dąży do skazania Mohamedou za wszelką cenę.

29,99 zł
23,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,00 zł

68
Palm Springs, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Palm Springs, DVD
Max Barbakow, 2020
Dostępny
2 szt.

Nominowany za tę rolę do Złotego Globu Andy Samberg („Brooklyn 9-9”), Cristin Milioti („Czarne lustro”), J.K. Simmons (zdobywca Oscara za „Whiplash”) oraz Peter Gallagher („Ja cię kocham, a ty śpisz”) w nominowanej do Złotego Globu pełnej humoru opowieści o miłości, samotności i dokonywaniu wyborów. On jest beztroskim lekkoduchem, który chce wyzwolić się ze związku bez przyszłości. Ona jest zadeklarowaną singielką, która jednak nie stroni od kokietowania mężczyzn. Nyles i Sarah poznają się na weselu w Palm Springs. Sytuacja sprzyja spontanicznemu flirtowi i wszystko idzie w dobrym kierunku, ale nagle następuje dziwaczny zwrot akcji – nasza para zostaje uwięziona w pętli czasu i tym samym musi w kółko przeżywać ten sam dzień. Nyles i Sarah odkrywają, że mogą więc korzystać z nieograniczonej wolności - bez konsekwencji, ale także bez perspektyw. Wspólnie zrealizują ekstremalnie szalone pomysły, by przy okazji przeżyć najbardziej odjechany romans wszech czasów.

39,99 zł
31,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,00 zł

69
Tomb Raider. Archiwa. Tom 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tomb Raider. Archiwa. Tom 1
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.11

Tylko jedna kobieta jest w stanie odnajdywać najrzadsze artefakty na świecie – Lara Croft Uzbrojona w parę ikonicznych, wielkokalibrowych pistoletów, Lara Croft, wraz z czarującym playboyem Chase’m Carverem i nieocenioną asystentką Madeline Hovan przemierza świat w poszukiwaniu przygody. Dołącz do niej, w walce z sekretną organizacją, która postawiła sobie za cel zniszczenie jej, bądź z nią, gdy przyjdzie jej zmierzyć się z ostateczną zdradą i zobacz też jak odkrywa legendarne skarby. Dla uczczenia dwudziestej rocznicy powstania ikonicznej postaci Lary Croft, przestawiamy oryginalne komiksy z serii „Tomb Raider”, z roku 1999 wydawnictwa Top Cow, po raz pierwszy w powiększonym formacie. W tym tomie znajdziecie zeszyty 1-15 głównej serii, oraz galerię okładek tworzonych przez tak wielkich autorów jak Michael Turner, Marc Silvestri, David Finch, Andy Park, i wielu innych.

200,00 zł
160,00 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 40,00 zł

70
Vani Sarca. Tom 1. Porachunki bezimiennej pisarki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Vani Sarca. Tom 1. Porachunki bezimiennej pisarki
Dostępny
106 szt.

Zemsta jest słodka i może stać się bestsellerem! Intrygujące cozy mystery ze szczyptą miłości, powodzią żartów i pisarzami w roli głównej. Vani Sarca ma niezwykły talent do czytania w ludziach, jak w otwartych księgach. Ma też cięty język i barwną osobowość i potrafi sprawnie przelewać swoje – i cudze – myśli na papier. Dlatego jest wyśmienitą ghostwriterką w dużym włoskim wydawnictwie i ma na koncie imponującą liczbę bestsellerów. Takie życie całkowicie jej odpowiada, przynajmniej do momentu, kiedy nie wkradają się do niego pewne komplikacje. Musi pilnie oddać tekst, który pisze za bardzo popularną autorkę. Jednak ta zostaje uprowadzona, a policja nie może jej znaleźć. Na horyzoncie pojawia się też pewien pisarz, który wydaje się chcieć od Vani czegoś więcej niż maszynopisu nowej powieści. Jedno jest pewne. Część zadań, które stanęły jej na drodze, wykracza poza zakres służbowych obowiązków. Alice Basso urodziła się w Mediolanie w 1979 roku. Ukończyła historię współczesną w Scuola Normale Superiore w Pizie i uzyskała stopień magistra z zakresu komunikacji i mediów. Mieszka w Turynie od 2006 roku. Debiutowała jako pisarka w 2015 roku po latach pracy w kilku wydawnictwach jako redaktorka, tłumaczka z języka angielskiego, oceniająca propozycje redakcyjne, autorka tekstów dla firm zajmujących się produktami multimedialnymi oraz koordynatorka opiekunów studiów magisterskich z telematyki w komunikacji na Uniwersytecie w Turynie.

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

71
Karl Dedecius - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karl Dedecius
Dostępny
4 szt.

W 100. rocznicę urodzin Karla Dedeciusa (1921?2016), wybitnego humanisty i tłumacza literatury polskiej, drukiem ukazała się dwujęzyczna monografia Inter verba ? inter gentes, która jest na wskroś udaną próbą zaprezentowania i uhonorowania szerokiego spektrum dokonań ?Europejczyka z Łodzi? jako translatora, krytyka literackiego i animatora polskiego życia kulturalnego w RFN. Tom poświęca uwagę recepcji postaci i dzieła Karla Dedeciusa, a ponadto podkreśla interdyscyplinarny i międzynarodowy wymiar jego dorobku. Różnorodność genologiczna monografii sprawia, iż mieści ona nie tylko artykuły stricte naukowe, przynoszące wyniki najnowszych badań nad działalnością twórczą Karla Dedeciusa, lecz także szkice o charakterze biograficznym i popularyzatorskim. Do głosu dochodzą wybitni badacze życia i twórczości Dedeciusa, historycy literatury i tłumacze kilku generacji, w tym również reprezentanci pokolenia wstępującego ? fakt niezwykle istotny dla przyszłości badań nad twórczością ?Czarodzieja z Darmstadt?. [...] Sprawia to, iż recenzowany zbiór należy do najlepszych wydanych ostatnio opracowań naukowych z tego obszaru. Z recenzji prof. Edwarda Białka (Uniwersytet Wrocławski) Zum 100. Geburtstag des herausragenden Humanisten und Übersetzers polnischer Literatur Karl Dedecius (1921?2016) erscheint die zweisprachige Monografte Inter verba ? inter gentes, die das breite Schaffensspektrum des ?Europäers aus Lodz? als Übersetzer, Literaturkritiker und Wegbereiter des polnischen kulturellen Lebens in der BRD würdigend abbildet und als voll und ganz gelungen betrachtet werden darf. In besonderem Maße widmet sich der Band der Rezeption sowohl der Person Karl Dedecius als auch seines Werkes und unterstreicht dessen interdisziplinäre und internationale Dimension. In seiner genologischen Vielseitigkeit bietet er einen Rahmen nicht nur für rein wissenschaftliche Beiträge von neuestem Erkenntnisstand zu Dedecius? Werk, sondern auch für biografische und populärwissenschaftliche Skizzen. Zu Wort melden sich herausragende Dedecius-Forscher, Literaturhistoriker und Übersetzer mehrerer Generationen, darunter auch Nachwuchswissenschaftler/innen ? ein Aspekt von wesentlicher Bedeutung für die zukünftigen Forschungen zu Leben und Werk des ?Zauberers aus Darmstadt?.[?] Damit gehört die vorliegende Monografte zu den besten zuletzt erschienenen wissenschaftlichen Abhandlungen auf diesem Gebiet. Aus der Rezension von Prof. Edward Białek (Universität Wrocław)

69,90 zł
60,11 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 9,79 zł

72
Gdybyśmy zaczynali od nowa. Jak zadbać o relacje w małżeństwie i rodzinie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gdybyśmy zaczynali od nowa. Jak zadbać o relacje w małżeństwie i rodzi...
Dostępny
37 szt.

Każdy dzień to okazja, żeby pokochać na nowo. Jedną z najtrafniejszych definicji miłości wypowiedział ktoś, kto miał za sobą wiele lat małżeństwa: „Miłość jest tym wszystkim, przez co się razem przeszło”. John i Betty Drescherowie przeżyli ze sobą ponad sześćdziesiąt lat. Swoją wiedzą na temat małżeństwa dzielili się podczas licznych rekolekcji i seminariów. Pomogli wyjść z kryzysu dziesiątkom par, które stwierdziły, że w ich związku coś się bezpowrotnie wypaliło, a miłość wygasła. W tej książce, będącej owocem ich wspólnego życia, pomagają odkryć uniwersalne i praktyczne działania, które zawsze sprawdzają się przy budowaniu dobrych relacji. Korzystając z wieloletniego doświadczenia, mówią, co zrobiliby, gdyby mieli budować swoje małżeństwo od nowa i raz jeszcze wychować swoje dzieci.

34,90 zł
25,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,77 zł

73
Ceramologia archeologiczna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ceramologia archeologiczna
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.28

Wieloletnie badania prowadzone nad ceramiką przez Prof. dr hab. inż. Macieja Pawlikowskiego z Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie przedstawione w tej publikacji przynoszą wiele cennych informacji pomimo tego, że są jedynie skromnym wyborem z badań dużych serii materiałów ceramicznych. Jest to jedna z pierwszych publikacji omawiających kompleksowo problemy związane z tworzywem ceramicznym i jego domieszkami, ważna nie tylko dla archeologów.

63,00 zł
Powiadomienie
74
Kult świętych patronów Królestwa Polskiego w czasach Jagiellonów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kult świętych patronów Królestwa Polskiego w czasach Jagiellonów
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.17

Publikacja ta jest pierwszą próbą monograficznego opracowania kultu świętych patronów państwa polskiego w czasach jagiellońskich. Pracy tej nie należy jednak traktować jako zbioru tradycyjnych monografii poszczególnych świętych, lecz jako wszechstronne opracowanie znaku władzy uczestniczącego w różnych sferach życia politycznego i religijnego. Skonstruowana w pierwszej połowie XV stulecia w środowisku katedry krakowskiej koncepcja grupy patronów Królestwa Polskiego ujmowała postaci świętych Stanisława, Wojciecha, Wacława i Floriana. Od tej pory, aż do końca XVI w. znakiem tym posługiwano się w kontekście takich zjawisk, jak: zmagania polityczne między dworami władców a episkopatem, spory między hierarchami kościelnymi, krystalizowanie się narodu polskiego czy osobista dewocja ludzi władzy. Autor omawia kolejne przekazy pisane oraz ikonograficzne, bada ich możliwości transmisyjne oraz pyta o ich znaczenie dla nadawców i odbiorców, chcąc wpisać je w całość kulturową. Choć analiza zjawiska sprawia wrażenie kontemplowania wybrakowanej mozaiki kultu świętych orędowników, to w rezultacie pozwala zrozumieć ideę świętego patronatu nad państwem polskim w czasach jagiellońskich.

89,90 zł
80,01 zł
Powiadomienie

Rabat 11,0%
oszczędzasz 9,89 zł

75
Loss, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Loss, CD
DEVIL SOLD HIS SOUL, Mystic Production
Dostępny
15 szt.

01. Ardour 02. Witness Marks 03. Burdened 04. Tateishi 05. The Narcissist 06. Beyond Reach 07. Signal Fire 08. Acrimony 09. But Not Forgotten 10. Loss

62,90 zł
57,87 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,03 zł

76
Loss LP GREY, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Loss LP GREY, Winyl
DEVIL SOLD HIS SOUL, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.04

2LP: Side A 01. Ardour 02. Witness Marks 03. Burdened Side B 01. Tateishi 02. The Narcissist 03. Beyond Reach Side C 01. Signal Fire 02. Acrimony Side D 01. But Not Forgotten 02. Loss

100,90 zł
92,83 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,07 zł

77
Szynszyle (wyd.2021) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szynszyle (wyd.2021)
Dostępny
161 szt.

Trzecie wydanie pradnika, dotyczącego domowej hodowli szynszyli. W książce m.in. omówiono: naturalne warunki występowania, hodowlę domową, dietę, rozmnażanie, warunki utrzymania zdrowia, najczęstrze choroby

16,80 zł
12,99 zł

Rabat 22,7%
oszczędzasz 3,81 zł

78
Ziemia kłodzka. Góry Stołowe, Śnieżnik, sudeckie uzdrowiska light: przewodnik + mapa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ziemia kłodzka. Góry Stołowe, Śnieżnik, sudeckie uzdrowiska light: prz...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.22

"Ziemia kłodzka" Wycieczki prowadzące na najwyższe szczyty ziemi kłodzkiej i przez skalne labirynty, możliwość poznania historii stojącej za umocnieniami z XX w. i opuszczonymi wsiami ? w przewodniku opisano najciekawsze trasy regionu. Uzupełnieniem górskich eskapad będą tutejsze atrakcje, m.in. wysłuchanie koncertu chopinowskiego, płukanie złota, a do tego zwiedzenie twierdzy Srebrna Góra i świątyni w Wambierzycach. Mimo niewielkiego formatu w publikacji udało się zawrzeć to, co niezbędne, by zaplanować ciekawy wyjazd. Odkryj ziemię kłodzką z nową, wyjątkową górską serią przewodników light. To prawdziwy niezbędnik w podróży w polskie góry. Zawiera konkretne opisy tras najciekawszych wycieczek, praktycznie podzielone pod względem trudności, przedstawia najlepsze atrakcje na ziemi kłodzkiej, a także propozycje wycieczek rowerowych i ? samochodowej. Ciekawostki z różnych dziedzin w interesujący sposób poszerzają opisy atrakcji i tras. Informacje praktyczne pozwolą przygotować się do górskiej wyprawy i zaplanować wypoczynek z dziećmi. Szczegółowe i rzetelne mapy pomogą odnaleźć się w każdym miejscu. Do publikacji dołączona jest dwustronnie laminowana, składana mapa opracowana specjalnie na potrzeby przewodnika. Mapom wycieczek w przewodniku towarzyszą kody QR, dzięki którym wygodnie można otworzyć elektroniczną wersję mapy na telefonie. "

39,90 zł
27,93 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,97 zł

79
Nauka perswazji, czyli jak w 8 minut postawić na swoim - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nauka perswazji, czyli jak w 8 minut postawić na swoim
Dostępny
11 szt.

Udowodniony naukowo, poparty wynikami najnowszych badań psychologicznych system, który pozwoli ci „nie” rozmówcy zamienić w jego „tak”. Wywieranie wpływu na ludzi to nie tylko sztuka, ale również nauka. Prezentowana książka to Święty Graal w dziedzinie perswazji – udowodniony naukowo, poparty wynikami najnowszych badań psychologicznych system, który pozwoli ci „nie” rozmówcy zamienić w jego „tak”. To nie tylko poradnik dla ludzi biznesu, polityków, nauczycieli itp. – praca ta zmieni sposób, w jaki się porozumiewasz ze współpracownikami bądź klientami, ale też rodziną i przyjaciółmi. To róg obfitości rozmaitych porad i rewolucyjnych technik, które pomogą ci otworzyć drzwi umysłu potencjalnego oponenta i zyskać jego przychylność. Nauka perswazji to obowiązkowa – inteligentna i praktyczna – lektura dla każdego, kto chce osiągnąć sukces.

49,90 zł
37,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,47 zł

80
Gra plenerowa Miękki krokiet - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gra plenerowa Miękki krokiet
Tactic
Dostępny
60 szt.

Rozstaw bramki i spróbuj wygrać, przeprowadzając młotkiem piłkę przez każdą z nich! Gra jest bezpieczna nawet przy zabawie w domu! Zawartość: 2 młotki, 4 bramki i 2 piłki. Gra dla 2 osób/drużyn w wieku 3+.

174,46 zł
143,06 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 31,40 zł

81
Gra plenerowa Miękki rzut pierścieniem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gra plenerowa Miękki rzut pierścieniem
Tactic
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.22

Rzucaj obręczami, próbując trafić w słupki! Dzięki wykonaniu z miękkiego materiału obręcze są bezpieczne zarówno w zabawach w domu, jak i na świeżym powietrzu! Zawartość: 6 piankowych obręczy i piankowa podstawa z pięcioma słupkami. Gra dla 2 i więcej osób w wieku 3+.

113,16 zł
92,79 zł
Powiadomienie

Rabat 18,0%
oszczędzasz 20,37 zł

82
Gra plenerowa Miękkie puszki do zbijania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gra plenerowa Miękkie puszki do zbijania
Tactic
Dostępny
32 szt.

Ustawcie puszki w piramidę i sprawdźcie, kto najlepiej celuje! Puszki wykonane są z miękkiego materiału, dlatego świetnie sprawdzą się zarówno w zabawach na świeżym powietrzu, jak i w domu. Zawartość: 6 piankowych puszek (ponumerowanych od 1 do 6) i dwie piankowe piłki. Gra dla 1 i więcej osób w wieku 3+.

128,87 zł
105,67 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 23,20 zł

83
Gra plenerowa Futbolowy krokiet - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gra plenerowa Futbolowy krokiet
Tactic
Dostępny
60 szt.

Gotowi na nową odsłonę klasycznej gry? Przeprowadź piłkę przez wszystkie bramki, używając swoich zdolności piłkarskich! Zawartość: 5 bramek, 2 drewniane paliki, 4 piłki, 1 pompka ręczna. Gra dla 2-4 osób w wieku 6+.

234,09 zł
191,95 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 42,14 zł

84
Gra plenerowa Miękki Skoczek Pogo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gra plenerowa Miękki Skoczek Pogo
Tactic
Dostępny
152 szt.

Wskocz w pełen frajdy wyścig na miękkich i bezpiecznych pianowych skoczkach! Doskonały zarówno do zabaw wewnątrz, jak i na świeżym powietrzu! Zawartość: 1 miękki skoczek pogo. Zabawka dla 1 osoby w wieku 3+. Kolory losowe.

101,30 zł
83,07 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 18,23 zł

85
Gra plenerowa Miękkie kręgle - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gra plenerowa Miękkie kręgle
Tactic
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.19

Spróbuj swoich sił w partii klasycznej gry w kręgle! Rozstaw kręgle i pchnij piłkę tak, żeby strąciła jak najwięcej figur! Kto zbije więcej kręgli, ten wygrywa! Gra jest bezpieczna nawet przy zabawie w domu! Zawartość: 6 kręgli i 1 piłka. Gra dla 1 i więcej osób w wieku 3+.

172,89 zł
155,60 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 17,29 zł

86
Sudety Wschodnie; foliowana mapa turystyczna 1:60 000 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sudety Wschodnie; foliowana mapa turystyczna 1:60 000
Dostępny
10 szt.

Sudety Wschodnie Dwustronnie foliowana, trwała mapa turystyczna Sudetów Wschodnich obejmuje swoim zasięgiem Kotlinę Kłodzką, Góry Opawskie, Góry Bardzkie, Góry Złote, Góry Bialskie, Masyw Śnieżnika, Góry Bystrzyckie, Góry Stołowe oraz czeskie Orlické hory. Publikacja powstała we współpracy z krajoznawcami z regionu. Cechy mapy: ? dogodna dla turysty skala 1:60 000 (1 cm ? 600 m), ? bogata treść turystyczna, ? zgodność z GPS ? współrzędne geograficzne w układzie WGS-84. Mapa zawiera m.in.: ? szlaki piesze i czasy przejść, ścieżki dydaktyczne i spacerowe, szlaki rowerowe, ? schroniska górskie i młodzieżowe, kempingi, pola namiotowe, hotele i pensjonaty, ? muzea, zabytki i inne interesujące obiekty, ? parki narodowe i krajobrazowe, rezerwaty przyrody, atrakcje przyrodnicze, ? cieniowanie plastycznie pokazujące ukształtowanie terenu, ? turystyczny plan Kłodzka w skali 1:10 000 (1 cm ? 100 m), ? informator krajoznawczy. "

19,90 zł
13,99 zł

Rabat 29,7%
oszczędzasz 5,91 zł

87
Beskid Śląski; laminowany map&guide XL (2w1: przewodnik i mapa) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Beskid Śląski; laminowany map&guide XL (2w1: przewodnik i mapa)
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.11

Beskid Śląski ? Atrakcje Szczyrku, Wisły, Ustronia, Cieszyna ? Wycieczki na Skrzyczne i Baranią Górę ? Trójstyk i koronki z Koniakowa Propozycje najciekawszych górskich wycieczek z zaznaczonymi trasami szlaków. Pałac Habsburgów w Żywcu i Wzgórze Zamkowe w Cieszynie. Muzeum Trofeów Sportowych Adama Małysza w Wiśle i Izba Pamięci Jerzego Kukuczki w Istebnej. To wyjątkowe połączenie mapy i przewodnika zawiera wszystkie informacje niezbędne na krótki wyjazd. Praktycznie i treściwie ? coś dla zabieganych oraz ceniących wygodę i prostotę: ? zajmujące opisy kilkudziesięciu najciekawszych miejsc wartych odwiedzenia, ? mapy w skalach użytecznych dla turystów (mapa szlaków 1:50 000, mapa okolic 1:200 000), plany m.in. Cieszyna, Szczyrku i Ustronia. ? łatwa nawigacja: atrakcje z przewodnika ponumerowane i zaznaczone na mapie, ? poręczny format, wygoda składania i trwałość, ? przydatne informacje praktyczne: dni i godziny otwarcia obiektów, ceny biletów, transport publiczny, ? podpowiedzi, co zjeść i wypić, pomysły na pamiątki, ? kalendarium najciekawszych imprez cyklicznych. "

29,90 zł
20,93 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,97 zł

88
Polska; laminowana mapa samochodowa 1:750 000 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polska; laminowana mapa samochodowa 1:750 000
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.02

Polska Z mapą samochodową Polski podróż od Gdańska po Kraków będzie czystą przyjemnością. Publikacja zawiera aktualne informacje drogowe, a do tego jest całościowo pokryta laminatem, wyjątkowo trwała, wodoodporna i łatwa w składaniu. Na mapie m.in.: ? aktualny stan dróg, budowane autostrady, drogi ekspresowe i krajowe, ? 10 kategorii dróg, autostrady i drogi ekspresowe wraz z węzłami, ? odległości drogowe w kilometrach, szczegółowa numeracja dróg, ? przejścia graniczne, promy samochodowe, międzynarodowe porty lotnicze, ? parki narodowe, ? ponad 13 500 miejscowości, dodatkowo podkreśleniem nazw wyróżniono miasta wojewódzkie, powiatowe i miejscowości gminne, ? skorowidz miejscowości. "

24,90 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 27,8%
oszczędzasz 6,91 zł

89
Gdański Grudzień ?70. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gdański Grudzień ?70.
Dostępny
10 szt.

Nowe wydanie ? rozszerzone o przedmowę Sławomira Cenckiewicza, który tym razem szczególnie podkreśla rolę Ludowego Wojska Polskiego w masakrze Grudnia ?70. Grudzień ?70 ? poza buntem robotniczym oraz akcją porządkową milicji i działaniami operacyjnymi bezpieki ? był również typową operacją wojskową, kierowaną z pozycji Ministerstwa Obrony Narodowej i dowodzoną przez Sztab Generalny, której nadano kryptonim ?Wybrzeże?. Autorski album Sławomira Cenckiewicza to nie tylko nowatorskie ujęcie masakry grudniowej 1970 r., ale też prawdziwy rarytas artystyczny. Grozę Grudnia '70 Cenckiewicz przedstawił przez pryzmat niepublikowanych faksymile dokumentów i fotografii, za pomocą których milicja i bezpieka dokumentowały swoje ?dzieło? pacyfikacji i zniszczenia. Krople i ślady krwi jak gdyby pokrywające zdjęcia, listy aresztowanych i zwalnianych z pracy, ukazują otwarty bunt i ofiarę Gdańszczan wobec których ekipa Gomułki, Cyrankiewicza i Jaruzelskiego najpierw użyła broni palnej, a później skrupulatnie prześladowała. Album Cenckiewicza nie jest jednak epatowaniem przemocą. Dowody zbrodni i ofiarę ludzi gdańskiego Grudnia '70 pokazał z przejmującym wyczuciem. Rewoltę Grudnia '70 ukazał z perspektywy zwycięstwa Sierpnia '80, kiedy to robotnicy Trójmiasta upomnieli się o pamięć bohaterów z 1970 r. i postawili im w hołdzie Pomnik Poległych Stoczniowców.

99,00 zł
71,28 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 27,72 zł

90
Barbie. Projektantka mody - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Barbie. Projektantka mody
Dostępny
2 szt.

Barbie i Nikki uwielbiają projektować ubrania. Dobra projektantka potrafi też szyć. Dlatego przyjaciółki zapisały się na kurs. Szykują wykroje i dobierają dodatki. Dołącz do nich – szukaj podobieństw i różnic, koloruj i ozdabiaj. Wspólne lekcje to sama przyjemność, a później… czas na zabawę z Barbie!

10,70 zł
8,99 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 1,71 zł

91
Barbie Dreamtopia. W bajkowym świecie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Barbie Dreamtopia. W bajkowym świecie
Dostępny
61 szt.

Prawe oko, lewe oko, nurkujemy dziś głęboko. Jak myślisz co robią syrenki na podwodnych spotkaniach? Szalona zabawa trwa w najlepsze. Dołącz do Barbie i jej przyjaciółek – wyszukuj, odkrywaj i rozwiązuj zadania. W środku znajdziesz fantastyczne naklejki.

12,99 zł
10,99 zł

Rabat 15,4%
oszczędzasz 2,00 zł

92
Barbie dreamhouse adventures. Dom marzeń. Dekoruj naklejkami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Barbie dreamhouse adventures. Dom marzeń. Dekoruj naklejkami
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.24

Książka z zadaniami i naklejkami: • dekorowanie domku i ulubionych pomieszczeń sypialni czy kuchni, w których mieszka Barbie, • 8 stron naklejek wielokrotnego użytku w dużym formacie zapewnia wiele godzin zabawy, • rozwijanie zdolności plastycznych i umiejętności manualnych.

15,00 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 3,01 zł

93
Lubię kolorować 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
12,90 zł
9,99 zł

Rabat 22,6%
oszczędzasz 2,91 zł

94
Pisma psychologiczne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pisma psychologiczne
Dostępny
31 szt.

Trzeci tom dzieł Sigmunda Freuda obejmuje wybór pism przedstawiających psychoanalityczne interpretacje psychologicznych procesów życia codziennego: dowcipu, komiksu, humoru, sprośności, niesamowitości, pamięci i zapominania. Prace Dowcip i jego stosunek do nieświadomości oraz Humor przedstawiają metody zyskiwania rozkoszy z aktywności psychicznej w procesie powstawania dowcipu: rozkosz, utracona w wyniku procesu dojrzewania, musi zostać przywrócona człowiekowi jako euforia płynąca z przywołania nastroju dzieciństwa, który odnajdujemy w niepohamowanym śmiechu towarzyszącym dowcipowi, humorowi i sprośności. Te same założenia, jakie legły u podstaw Dowcipu, wykorzystuje Freud w studium O przeciwnym sensie prasłów, dowodzi, że ambiwalencję psychologiczną, charakterystyczną dla procesu powstawania marzenia sennego i dowcipu – ambiwalencję wynikającą z gry rozkoszy i braku rozkoszy – znaleźć można również w procesie powstawania słów używanych w najstarszych językach ludów cywilizowanych, paradoksalnie jednoczących w sobie dwa przeciwstawne znaczenia, informujące o występowaniu jakiejś cechy i o jej braku. W pracy pt. Niesamowite Freud pokazuje uczucie niesamowitości jako wyraz procesu przywołującego dziecięcy lęk przed niezamierzonym powrotem tego samego, lęk przed sobowtórem, który – choć nosi wszelkie cechy podmiotu – przecież nie jest nim samym, jest bowiem niesamowity. Także ów lęk nosi wszelkie cechy ambiwalencji, bo chociaż w postaci sobowtóra rozpoznajemy to, co znane – i z tego czerpiemy rozkosz rozpoznania – to jednak znajdujemy w niej również to coś, co nie należy do nas: niesamowite.

60,00 zł
42,00 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 18,00 zł

95
Etui Color Magnetic do iPhone'a 12 / iPhone'a 12 Pro MagSafe, czerwone - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Etui Color Magnetic do iPhone'a 12 / iPhone'a 12 Pro MagSafe, czerwone
Crong
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.09

Wykonane z płynnego silikonu etui ochronne Color Cover Magnetic do iPhone'a 12/12 Pro ma wbudowany magnes do ładowarki i akcesoriów z MagSafe. Specjalny pierścień znajdujący się wewnątrz etui składa się z 38 mniejszych magnesów kwadrupolowych. Ich ułożenie sprawia, że ładowarka MagSafe oraz inne akcesoria dopasowują się do etui Crong i przylegają do telefonu w idealny sposób. Matowa powierzchnia etui Color Cover charakteryzuje się podwyższoną odpornością na brud i ślady po palcach. Jest też wyjątkowo gładka i przyjemna w dotyku, dzięki czemu telefon świetnie leży w dłoni. Miękka wyściółka wewnątrz etui została dodatkowo wykonana z prawdziwej mikrofibry, tak aby nie rysować obudowy iPhone’a np. podczas zakładania lub zdejmowania pokrowca. Szczegóły: • kompatybilne z ładowarką MagSafe (sprzedawana oddzielnie), • pierścień magnetyczny z 38 magnesów kwadrupolowych, • elastyczna konstrukcja z płynnego silikonu, • przyjemna w dotyku matowa powierzchnia, • podwyższona odporność na brud i ślady po palcach, • aksamitne wnętrze z prawdziwej mikrofibry, • ochrona całego tylu i boków telefonu, • kompatybilne ze szkłami ochronnymi typu edge-to-edge, • dodatkowa ochrona wystającego aparatu.

99,00 zł
Powiadomienie
96
Etui Color Magnetic do iPhone'a 12 / iPhone'a 12 Pro MagSafe, granatowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Etui Color Magnetic do iPhone'a 12 / iPhone'a 12 Pro MagSafe, granatow...
Crong
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.24

Wykonane z płynnego silikonu etui ochronne Color Cover Magnetic do iPhone'a 12/12 Pro ma wbudowany magnes do ładowarki i akcesoriów z MagSafe. Specjalny pierścień znajdujący się wewnątrz etui składa się z 38 mniejszych magnesów kwadrupolowych. Ich ułożenie sprawia, że ładowarka MagSafe oraz inne akcesoria dopasowują się do etui Crong i przylegają do telefonu w idealny sposób. Matowa powierzchnia etui Color Cover charakteryzuje się podwyższoną odpornością na brud i ślady po palcach. Jest też wyjątkowo gładka i przyjemna w dotyku, dzięki czemu telefon świetnie leży w dłoni. Miękka wyściółka wewnątrz etui została dodatkowo wykonana z prawdziwej mikrofibry, tak aby nie rysować obudowy iPhone’a np. podczas zakładania lub zdejmowania pokrowca. Szczegóły: • kompatybilne z ładowarką MagSafe (sprzedawana oddzielnie), • pierścień magnetyczny z 38 magnesów kwadrupolowych, • elastyczna konstrukcja z płynnego silikonu, • przyjemna w dotyku matowa powierzchnia, • podwyższona odporność na brud i ślady po palcach, • aksamitne wnętrze z prawdziwej mikrofibry, • ochrona całego tylu i boków telefonu, • kompatybilne ze szkłami ochronnymi typu edge-to-edge, • dodatkowa ochrona wystającego aparatu.

99,00 zł
Powiadomienie
97
Etui Color Magnetic do iPhone'a 12 / iPhone'a 12 Pro MagSafe, czarne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Etui Color Magnetic do iPhone'a 12 / iPhone'a 12 Pro MagSafe, czarne
Crong
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.15

Wykonane z płynnego silikonu etui ochronne Color Cover Magnetic do iPhone'a 12/12 Pro ma wbudowany magnes do ładowarki i akcesoriów z MagSafe. Specjalny pierścień znajdujący się wewnątrz etui składa się z 38 mniejszych magnesów kwadrupolowych. Ich ułożenie sprawia, że ładowarka MagSafe oraz inne akcesoria dopasowują się do etui Crong i przylegają do telefonu w idealny sposób. Matowa powierzchnia etui Color Cover charakteryzuje się podwyższoną odpornością na brud i ślady po palcach. Jest też wyjątkowo gładka i przyjemna w dotyku, dzięki czemu telefon świetnie leży w dłoni. Miękka wyściółka wewnątrz etui została dodatkowo wykonana z prawdziwej mikrofibry, tak aby nie rysować obudowy iPhone’a np. podczas zakładania lub zdejmowania pokrowca. Szczegóły: • kompatybilne z ładowarką MagSafe (sprzedawana oddzielnie), • pierścień magnetyczny z 38 magnesów kwadrupolowych, • elastyczna konstrukcja z płynnego silikonu, • przyjemna w dotyku matowa powierzchnia, • podwyższona odporność na brud i ślady po palcach, • aksamitne wnętrze z prawdziwej mikrofibry, • ochrona całego tylu i boków telefonu, • kompatybilne ze szkłami ochronnymi typu edge-to-edge, • dodatkowa ochrona wystającego aparatu.

99,00 zł
Powiadomienie
98
Etui Crystal Slim do Xiaomi Redmi Note 9T, transparentne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Etui Crystal Slim do Xiaomi Redmi Note 9T, transparentne
Crong
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

Oryginalne etui Crystal Slim Cover do Xiaomi Redmi Note 9T to obudowa ochronna wykonana z super elastycznego poliuretanu termoplastycznego. Etui jest w całości przezroczyste i ekstremalnie cienkie, dzięki czemu nie powiększa telefonu, zapewniając jednocześnie sprawdzoną ochronę przed zarysowaniami oraz drobnymi uderzeniami. Wnętrze etui zostało też pokryte specjalną kropkowaną strukturą, która zapobiega przyklejaniu się etui do nagrzanej obudowy smartfona. W ten sposób pod etui nie tworzą się mokre plamy, a telefon cały czas wygląda jak nowy. Zintegrowane osłony przycisków ograniczają dodatkowo przedostawania się kurzu i brudu do środa obudowy. Szczegóły: • ekstremalnie cienka i całkowicie przezroczysta konstrukcja, • odporne na odbarwienia UV (anti-yellow), • kropkowana struktura zapobiega przyklejaniu się etui do telefonu, • zintegrowane osłony przycisków ograniczają zbieranie się kurzu i brudu, • ochrona tyłu i boków urządzenia, • precyzyjne wycięcia na wszystkie porty w telefonie, • kompatybilne z bezprzewodowym ładowaniem Qi i płatnościami zbliżeniowymi.

9,99 zł
Powiadomienie
99
Etui Crystal Slim do Samsunga Galaxy A72, transparentne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Etui Crystal Slim do Samsunga Galaxy A72, transparentne
Crong
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.17

Oryginalne etui Crystal Slim Cover do Samsung Galaxy A52 to obudowa ochronna wykonana z super elastycznego poliuretanu termoplastycznego. Etui jest w całości przezroczyste i ekstremalnie cienkie, dzięki czemu nie powiększa telefonu, zapewniając jednocześnie sprawdzoną ochronę przed zarysowaniami oraz drobnymi uderzeniami. Wnętrze etui zostało też pokryte specjalną kropkowaną strukturą, która zapobiega przyklejaniu się etui do nagrzanej obudowy smartfona. W ten sposób pod etui nie tworzą się mokre plamy, a telefon cały czas wygląda jak nowy. Zintegrowane osłony przycisków ograniczają dodatkowo przedostawania się kurzu i brudu do środa obudowy. Szczegóły: • ekstremalnie cienka i całkowicie przezroczysta konstrukcja, • odporne na odbarwienia UV (anti-yellow), • kropkowana struktura zapobiega przyklejaniu się etui do telefonu, • zintegrowane osłony przycisków ograniczają zbieranie się kurzu i brudu, • ochrona tyłu i boków urządzenia, • precyzyjne wycięcia na wszystkie porty w telefonie, • kompatybilne z bezprzewodowym ładowaniem Qi i płatnościami zbliżeniowymi.

9,99 zł
Powiadomienie
100
Etui Crystal Slim do Samsunga Galaxy A52, transparentne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Etui Crystal Slim do Samsunga Galaxy A52, transparentne
Crong
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.03

Oryginalne etui Crystal Slim Cover do Samsung Galaxy A52 to obudowa ochronna wykonana z super elastycznego poliuretanu termoplastycznego. Etui jest w całości przezroczyste i ekstremalnie cienkie, dzięki czemu nie powiększa telefonu, zapewniając jednocześnie sprawdzoną ochronę przed zarysowaniami oraz drobnymi uderzeniami. Wnętrze etui zostało też pokryte specjalną kropkowaną strukturą, która zapobiega przyklejaniu się etui do nagrzanej obudowy smartfona. W ten sposób pod etui nie tworzą się mokre plamy, a telefon cały czas wygląda jak nowy. Zintegrowane osłony przycisków ograniczają dodatkowo przedostawania się kurzu i brudu do środa obudowy. Szczegóły: • ekstremalnie cienka i całkowicie przezroczysta konstrukcja, • odporne na odbarwienia UV (anti-yellow), • kropkowana struktura zapobiega przyklejaniu się etui do telefonu, • zintegrowane osłony przycisków ograniczają zbieranie się kurzu i brudu, • ochrona tyłu i boków urządzenia, • precyzyjne wycięcia na wszystkie porty w telefonie, • kompatybilne z bezprzewodowym ładowaniem Qi i płatnościami zbliżeniowymi.

29,00 zł
Powiadomienie
Wróć do góry