hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2020.11.09

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w poniedziałek 9 listopada 2020 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się POW. Ilustrowany atlas architektury Powiśla (praca zbiorowa), na drugim Przytulki. Pogłaszcz dzikie zwierzątko. (Natalia Kawałko-Dzikowska). Kolejny produkt to Przyjaciel na zawsze (Ellen DeLange) oraz Papież Grzegorz Wielki. Pontyfikat w czasach zarazy (Anne Bernet).
1
POW. Ilustrowany atlas architektury Powiśla - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
POW. Ilustrowany atlas architektury Powiśla
Dostępny74 szt.

Książka obejmuje obszar od Mariensztatu po Trasę Łazienkowską, od Skarpy Warszawskiej po brzeg Wisły i przedstawia 60 budynków, założeń architektonicznych, mostów, pomników i rzeźb znajdujących się na tym terenie. Każdemu obiektowi towarzyszy syntetyczna ilustracja i krótki opis w języku polskim i angielskim. Prezentacje architektury poprzedzone są dwujęzycznym wstępem z zarysem historii dzielnicy oraz przedmową.

45,00 zł
36,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 9,00 zł

10 osób kupiło
2
Przytulki. Pogłaszcz dzikie zwierzątko. - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przytulki. Pogłaszcz dzikie zwierzątko.
Dostępny219 szt.

Urocza książeczka dla maluszków o DZIKICH ZWIERZTKACH. Dzięki niej dziecko DOTKNIE zwierzą-tek, przekona się, jakie są MIĘCIUTKIE, a także pozna ich NAZWY i GŁOSY. Książka zawiera RY-MOWANE PYTANIA dotyczące głosów zwierząt oraz ciekawe WIERSZYKI, z których mały Czytelnik dowie się, nie tylko jakie nazwy noszą DZIKIE ZWIERZETA, lecz także, co one lubią JEŚĆ i jakie mają ZWYCZAJE. Najważniejsze słowa zostały WYRÓŻNIONE kolorami. Każdy maluszek z pewnością chętnie sprawdzi, jakie w DOTYKU są SARENKA, NIEDŹWIADEK lub ZAJCZEK!

24,90 zł
16,99 zł

Rabat 31,8%
oszczędzasz 7,91 zł

8 osób kupiło
3
Przyjaciel na zawsze - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przyjaciel na zawsze
Dostępny20 szt.

Prawdziwa przyjaźń nigdy się nie kończy! Poznaj historię uroczego bałwanka i pewnej wiewiórki, między którymi nawiązuje się niezwykła przyjaźń. Pewnego zimowego dnia, wiewiórka wyszła ze swojej dziupli i zauważyła coś bardzo dziwnego – samotnego i drżącego z zimna bałwanka w środku lasu. Od tamtej pory nie mogła o nim zapomnieć. Postanawia mu pomóc i podarowuje ciepły szalik. I tak zaczyna się wyjątkowa przyjaźń. Ale czy będzie ona trwała na zawsze? Wzruszająca opowieść o sile przyjaźni, która trwa pomimo rozłąki. Piękny tekst autorstwa Ellen DeLange uczy empatii, wrażliwości i pomaga dziecku poradzić sobie z trudnymi emocjami, np. w sytuacji rozstania z bliską osobą. Forma pictruebooka – prosty tekst i całostronicowe ilustracje, sprawią, że będzie to idealna książka dla wszystkich maluchów. Zalety publikacji: • Picturebook z pięknymi ilustracjami. • Wzruszająca i pouczająca opowieść o sile przyjaźni. • Książka idealna jako prezent na Boże Narodzenie. • Prosty język dla dzieci w wieku przedszkolnym. • Książka o walorach edukacyjnych: uczy empatii, wrażliwości, pomaga dziecku poradzić sobie z trudnymi emocjami, np. w sytuacji rozstania z bliską osobą.

29,99 zł
18,99 zł

Rabat 36,7%
oszczędzasz 11,00 zł

7 osób kupiło
4
Papież Grzegorz Wielki. Pontyfikat w czasach zarazy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Papież Grzegorz Wielki. Pontyfikat w czasach zarazy
Dostępny24 szt.

Czy poza zaspokojeniem ciekawości historycznej mamy dzisiaj powód do zagłębiania się w biografię człowieka, który żył w odległych czasach, u schyłku starożytności? Czy współczesna epoka może czerpać inspiracje z pontyfikatu i dokonań urodzonego przeszło 1500 lat temu męża stanu i przywódcy Kościoła? Historycy są jednomyślni: Grzegorz Wielki był postacią niepospolitą, która miała kluczowy wpływ na kształt rodzącego się średniowiecza po upadku Zachodniego Cesarstwa Rzymskiego. Czy jednak tamte czasy były rzeczywiście tak różne od naszych? Grzegorz kształtował osobowość, zdobywał wielorakie doświadczenie właściwe dla ludzi władzy (zarówno tej świeckiej jak i kościelnej), a następnie sprawował urząd papieski w czasach brutalnych wyładowań geopolitycznych, barbarzyńskich najazdów, ciągłych niepokojów społecznych, a nawet katastrof (jak klęski naturalne i zarazy dżumy), głębokich podziałów kościelnych oraz nieustających rozgrywek politycznych, nie wspominając o przykuwających go w czasie sprawowania pontyfikatu do łoża chorobach. To właśnie w tym kontekście, który on sam uważał za preludium do mającej rychło nastąpić Apokalipsy, i w takim osobistym położeniu, naznaczonym cierpieniem, Grzegorz, ostatni Rzymianin, podjął się długofalowych, organicznych reform, które ostatecznie ocaliły nie tylko katolicyzm i Kościół, ale także – w dłuższej perspektywie – spuściznę starożytności i kiełkującą wówczas cywilizację łacińską, której jest niezaprzeczalnym współtwórcą. W obecnych czasach, kiedy nadużywanie patetycznych określeń powoduje, co zrozumiałe, ich dewaluację, warto uzmysłowić sobie, dlaczego właśnie Grzegorz jako jeden z nielicznych bohaterów minionych wieków otrzymał od historii przydomek „Wielki”. Książka znanej historyk Anne Bernet z pewnością się temu przysłuży.

59,00 zł
37,17 zł

Rabat 37,0%
oszczędzasz 21,83 zł

7 osób kupiło
5
Jej orgazm najpierw. Poradnik dla myślących mężczyzn - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jej orgazm najpierw. Poradnik dla myślących mężczyzn
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.02

Od niepamiętnych czasów mężczyźni walczą z szybkimi reakcjami na bodźce seksualne, by znaleźć sposób na doprowadzenie do orgazmu znacznie wolniej reagującej kobiety. Cóż, odpowiedź leży na końcu męskiego języka. Jej orgazm najpierw to kompendium wiedzy o technikach seksu oralnego, który jest niezawodnym sposobem na zapewnienie partnerce prawdziwej rozkoszy. Autor – seksuolog kliniczny – twierdzi, że seks oralny przez długi czas uważany jedynie za element gry wstępnej, powinien stanowić główne danie erotycznego menu. Wychodząc z założenia, że niewielu mężczyzn potrafi poprosić o pomoc i wskazówki dotyczące życia seksualnego, Ian Kerner postanowił napisać książkę dla nieśmiałych. Powstał poradnik, dzięki któremu kobiecy orgazm przestaje być dla mężczyzn tajemnicą!

40,00 zł
30,00 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,00 zł

5 osób kupiło
6
Jego orgazm później. Poradnik dla myślących kobiet - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jego orgazm później. Poradnik dla myślących kobiet
Dostępny67 szt.

Książka proponuje kobietom niekiedy radykalne, lecz zawsze fachowe porady dotyczące najrozmaitszych spraw, od natury męskiego pożądania począwszy, aż po skuteczne techniki seksualne. Autor kieruje całą uwagę na kwestię męskiej seksualności, wyjaśnia najbardziej powszechne seksualne nawyki i udziela fachowych odpowiedzi na najczęściej zadawane przez kobiety pytania. Jako seksuolog-terapeuta przeprowadził liczne rozmowy z mężczyznami, nie tylko na temat najlepszego seksu, jakiego zaznali, ale również na temat najlepszego seksu, jakiego nie zaznali: przeżyć, o jakich zawsze marzyli i snuli o nich fantazje, ale obawiali się tym podzielić ze swymi partnerkami. Książka napisana w równie dowcipnym i intrygującym, jak Jej orgazm najpierw stylu, jest doskonałym przewodnikiem dla par, pozwalającym w pełni cieszyć się seksem i zyskać pewność, że partner przeżywa to samo. Ian Kerner – doktor nauk medycznych, uchodzi za najbardziej porywającego i najmodniejszego seksuologa naszych czasów.

39,99 zł
29,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,00 zł

5 osób kupiło
7
Skóra - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skóra
Dostępny97 szt.

We Wrocławiu zostają odnalezione zwłoki młodej kobiety pozbawione fragmentu skóry. Ta przerażająca zbrodnia zaczyna się powtarzać – w ciągu następnych dni policja natrafia na kolejne ciała ofiar seryjnego zabójcy. Władek Majchrzak, doświadczony policjant wydziału zabójstw wrocławskiej komendy, formuje specjalny zespół, którego zadaniem jest powstrzymanie okrutnego, ale i niezwykle inteligentnego psychopaty. Nadkomisarz będzie musiał stawić czoła wyjątkowo trudnemu wyzwaniu, rzutującemu na jego ustabilizowane dotąd życie prywatne i zawodowe. Czy policjantowi uda się rozwiązać zagadkę i schwytać przebiegłego mordercę? Mocny i wyjątkowo zaskakujący kryminał z potężnym ładunkiem emocjonalnym, ukazujący ciemną stronę miasta, ale i mroczną stronę ludzkiej psychiki. Brutalna, bezkompromisowa i przejmująca Skóra zostanie z wami na długo po przeczytaniu ostatniej strony…

39,99 zł
28,79 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

5 osób kupiło
8
Po pierwsze psychika - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Po pierwsze psychika
Dostępny30 szt.

Dr Waldemar Krynicki polski psychiatra praktykujący we Francji dokonuje przełomowego dla psychologii opisu istoty i funkcjonowania psychiki, opisu, który będzie drogowskazem dla milionów osób cierpiących psychicznie.

25,00 zł
20,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,00 zł

2 osoby kupiły
9
Tupeciary. O kobietach, które robią to, co chcą 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tupeciary. O kobietach, które robią to, co chcą 2
Dostępny119 szt.

Pénélope Bagieu za Tupeciary otrzymała najbardziej prestiżowe wyróżnienie w branży komiksowej – nagrodę Eisnera. Komiksowa opowieść „o kobietach, które robią to, co chcą” to uniwersalne i wzmacniające historie kobiet, które potrafiły postawić na swoim. We Francji Tupeciary stały się prawdziwym hitem wydawniczym. Mimo że często opowiadają o sprawach trudnych, zmaganiach z przeciwnościami losu, stereotypowym postrzeganiem roli kobiet, o walce z niesprawiedliwością i opresją, dzięki temu, że napisane są z pasją i zadziornym humorem, podbiły serca czytelniczek i czytelników na całym świecie. Tupeciary to historia napisana z kobiecej perspektywy, przedstawiona w sposób mądry, zarażający entuzjazmem i odwagą do bycia sobą.

69,00 zł
48,99 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 20,01 zł

2 osoby kupiły
10
Blaszany bębenek - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blaszany bębenek
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.27

Powieść z jednej strony groteskowa, z drugiej czasem skrajnie naturalistyczna, napisana w niezwykłym, niepodrabialnym stylu. Jej głównym bohaterem jest Oskar Matzerath wychowany w trzech kulturach. Kaszubów reprezentuje matka Agnes, a czy jego ojcem był faktycznie Niemiec Alfred Matzerath, czy też wielka miłość jego matki Polak, Jan Broński, tego do końca nie wiadomo. A losy Niemców i Polaków, a także Kaszubów przeplatają się tu ze sobą, bo to przecież historia nierozerwalnie związana z Wolnym Miastem Gdańskiem i z rodzącym się, dojrzewającym i wybuchającym faszyzmem, aż po jego nieuchronny upadek. Po beztroskim dzieciństwie Oskara przeżywamy więc wraz z nim Kryształową Noc, Obronę Poczty Gdańskiej ale i koniec hitleryzmu, wkroczenie wojsk sowieckich do Gdańska, ucieczkę Niemców i początki nowych Niemiec – Republiki Federalnej Niemiec. A wszystko to oczami Oskara, który postanowił nie rosnąć w wieku 3 lat (w dalszej części książki postanawia urosnąć jeszcze o 30 cm do 121), ale oczywiście był niezwykle sprawnym umysłowo obserwatorem tego, co dzieje się wokół. I do tego postacią niezwykłą, rozerotyzowaną, rubaszną. Aż w końcu stał się ikoną niemieckiej literatury, a w Gdańsku ma nawet pomnik. Książkę rozsławił dodatkowo film Volkera Schlöndorffa (Oscar za najlepszy film nieanglojęzyczny) z Danielem Olbrychskim jako Janem Brońskim. Günther Grass (1927-2015) – niemiecki pisarz, laureat Nagrody Nobla 1999, honorowy obywatel miasta Gdańska. Pewnie dlatego, że jego najsłynniejsze dzieło to Trylogia gdańska, a zwłaszcza jej pierwsza część – czyli słynny Blaszany bębenek (kolejne tomy to Kot i mysz oraz Psie lata).

44,99 zł
32,39 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,60 zł

2 osoby kupiły
11
Zestaw do gry w kości, mix kolorów - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw do gry w kości, mix kolorów
M&Z
Dostępny50 szt.

Przedstawiamy zestaw do popularnej gry dla 2-4 osób, w której gracze rzucają pięcioma sześciennymi kostkami, by uzyskać określone układy oczek, za które otrzymuje się punkty. Uwaga! Mix kolorów. Towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 szt.

6,99 zł
1 osoba kupiła
12
Światło między oceanami - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Światło między oceanami
Dostępny6 szt.

Poruszająca opowieść o niszczycielskiej sile niewłaściwych wyborów. O złych decyzjach dobrych ludzi. O szczęściu, z którego tak trudno zrezygnować Rok 1920. Tom Sherbourne, inżynier z Sydney, wciąż nie może się uporać ze wspomnieniami z Wielkiej Wojny. Posada latarnika na oddalonej o 100 mil od wybrzeży Australii niezamieszkanej wysepce Janus Rock i kochająca żona Isabel, która decyduje się dzielić z nim samotność, stopniowo przynoszą mu spokój i pozwalają pokonać upiory przeszłości. Los wystawia ich jednak na ciężką próbę. Po dwóch poronieniach i wydaniu na świat martwego chłopca Isabel dowiaduje się, że nie będzie mgła mieć dzieci, i popada w depresję. I wówczas zdarza się cud: do brzegu wyspy przybija łódź ze zwłokami mężczyzny i płaczącym niemowlęciem. Ulegając namowom żony, kierując się głosem serca, a nie zasadami moralnymi, Tom podejmuje decyzję, której konsekwencje położą się cieniem na życiu wielu ludzi... Zarówno książka, która tygodniami nie schodziła ze szczytów list bestsellerów, jak i jej świetna ekranizacja pochłaniają, kuszą niesamowitą atmosferą i uwodzą doskonale skomponowaną fabułą... Już od pierwszych chwil. "O, The Oprah Magazine" Pięknie naszkicowana opowieść o miłości i stracie, dobrych i złych decyzjach oraz o tym, jak wiele jesteśmy w stanie poświęcić, by uszczęśliwić najbliższych. "The Boston Globe" To nie tylko opowieść o bolesnych konsekwencjach dokonanych wyborów, lecz także ilustracja niezwykłej, zdolnej znieść wszelkie, nawet najbardziej wstrząsające, przeciwności losu sile związku dwojga ludzi, których połączyła miłość. "The Daily Mail"

39,90 zł
31,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

1 osoba kupiła
13
Powrót do krainy nierówności - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Powrót do krainy nierówności
Dostępny17 szt.

Ta książka jest drugą częścią w serii trzech książek, poświęconych nierównościom. Część pierwsza, Wędrówki po krainie nierówności, składała się z czterech rozdziałów: przekształcenia, trygonometria, klasyczne nierówności oraz permutacje i nierówności. Niniejsza książka zawiera pięć rozdziałów: • wybrane metody, • indukcja matematyczna, • pochodna, • całka, • średnie potęgowe. Każdy z rozdziałów podzielony jest na paragrafy. Paragraf zawsze zaczyna się wstępem, w którym omawiana jest odpowiednia metoda lub typ nierówności. Każda z metod jest ilustrowana starannie dobranymi przykładami. W dalszej części umieszczona jest seria zadań związanych z danym tematem. Rozdział kończy się pełnymi rozwiązaniami wszystkich zamieszczonych w nim zadań. Do zbioru włączone są zadania, które pojawiały się swego czasu na olimpiadach matematycznych w różnych państwach, zadania z rosyjskich i zagranicznych czasopism matematycznych. Niektóre z zamieszczonych zadań to moje oryginalne pomysły. Trudniejsze z zadań oznaczone są znakiem Z* z odpowiednim numerem.

54,00 zł
43,20 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 10,80 zł

1 osoba kupiła
14
Jak przetrwać... Kobiety w dawnej Polsce - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak przetrwać... Kobiety w dawnej Polsce
Dostępny35 szt.

Zapraszam cię, drogi czytelniku, w niezapomnianą podróż po dworkach, kamienicach i chałupach średniowiecznej i nowożytnej Polski. Tym razem przyjrzymy się życiu kobiet. Prześledzimy ich losy od kołyski aż po grób. Poznamy ból narodzin, ciężar wychowania i dorastanie małej dziewczynki, a z czasem niewiasty. Skonfrontujemy ich doświadczenia ze światem dorastających chłopców. Zobaczymy, co dawniej dziewczęta miały do powiedzenia w kwestii wyboru małżonka i swojej drogi życiowej. Zobaczymy, jak kobiety w przeszłości budowały, handlowały, rzeźbiły, kradły, leczyły, truły, mordowały... W końcu żadnej pracy się nie boją, nie tylko dziś – tak było także pięćset lat temu. Poznamy codzienne rozterki kobiet związane z dziećmi, domem i zdrowiem. Na chwilę przystaniemy, by zerknąć do kobiecej szafy i kuchni, bo również w tej ostatniej niepodzielnie rządziła kobieta. Zapewne zapytasz, czytelniku, czy kobieta w przeszłości obracała się tylko w trójkącie dom – praca – dzieci. Oczywiście nie. W tej książce odnajdziesz również dawne kobiece hobby, zabawy, uczty, pijaństwa. W końcu poznasz także ich ostatnie chwile na ziemskim padole. Zmierzysz się z tym, z czym musiało się mierzyć w przeszłości wiele starych, jak określano ówcześnie kobiety w podeszłym wieku – z odrzuceniem, porzuceniem, głodem czy ubóstwem. Nasze bohaterki pożegnamy, odprowadzając je w ich ostatniej drodze – na cmentarz. Kto wie, może podczas całej tej wędrówki uznasz, że życie kobiet w przeszłości było przepełnione jedynie bólem, cierpieniem i ciężką pracą. A może nie…? Pamiętaj jednak, że na kartach niniejszej książki niemal nie odnajdziesz magnatek, księżnych ani królowych. To opowieść o zwykłych kobietach, które można było spotkać na miejskich rynkach, traktach, pod strzechami czy w dworkach. Jedne miały pełne mieszki, inne musiały liczyć się z każdym groszem, ale łączyły je podobne problemy codzienności.

54,99 zł
38,49 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 16,50 zł

2 osoby kupiły
15
Upadek gigantów (superprodukcja audio) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Upadek gigantów (superprodukcja audio)
Dostępny3 szt.

Monumentalna opowieść osadzona w czasach I wojny światowej przeczytana przez najlepszych polskich aktorów, z oryginalną muzyką i aranżacją dźwiękową, wydana na płytach CD. Opowieść, w której emocje zwykłych ludzi mierzą się z wielką historią. Superprodukcja z udziałem ponad 120 świetnych polskich głosów, w tym Krzysztofa Gosztyły, Roberta Więckiewicza, Elizy Rycembel oraz Antoniego Pawlickiego. Oryginalna muzyka, w której wykorzystano instrument używany przez walijskich i celtyckich bardów. Pięć rodzin mieszkających na dwóch kontynentach: od walijskiej górniczej osady przez salony Londynu i Białego Domu Od okopów Wielkiej Wojny przez gabinety Wersalu, gdzie rozstrzygnęły się jej losy, aż po ogarnięty rewolucją Petersburg Akcja "Upadku gigantów" rozpoczyna się w 1911 roku, w dniu koronacji Jerzego V, a kończy się w latach 20., w świecie zupełnie innym niż ten, któremu położyła kres pierwsza wojna światowa

79,90 zł
63,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 15,98 zł

1 osoba kupiła
16
Jak wychować samodzielnie dziecko. Poradnik świadomego rodzica - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak wychować samodzielnie dziecko. Poradnik świadomego rodzica
Dostępny46 szt.

Anna Bykowa, psycholog dziecięcy, doradza, jak sprawić, by nasze dzieci były niezależne, samodzielne i dobrze przygotowane do dorosłego życia. Do jednych z najważniejszych zadań rodzica należy nauczenie dziecka samodzielności. Dzisiejsi rodzice z troską patrzą na swoje pociechy i chcą, by poradziły sobie w życiu. Z drugiej jednak strony często wyręczają je praktycznie na każdym kroku. Podejmują za nie niemal wszystkie decyzje i rozwiązują ich nawet najbardziej błahe problemy. Czy jednak same dzieci tego potrzebują? Czy rodzice muszą uczestniczyć we wszystkich sprawach swoich pociech? Autorka przypomina, że kiedy uczysz swoje dziecko niezależności, ułatwiasz życie zarówno sobie, jak i dziecku. Jeśli dajesz dziecku możliwość robienia wielu rzeczy samodzielnie, to nie czuje się ono bezradne i niepewne siebie. Poradnik podpowiada również, jak pozbyć się nieustannego lęku o przyszłość i pragnienia kontrolowania wszystkiego w życiu dziecka. Z tej książki dowiesz się m.in.: • jak nauczyć dziecko zasypiania w łóżeczku, odkładania zabawek i ubierania się, • kiedy warto pomóc dziecku, a kiedy lepiej się powstrzymać, • jak wyłączyć tryb „perfekcyjna mama” i włączyć opcję „leniwa mama”, • dlaczego nadopiekuńczość może być niebezpieczna i jak jej uniknąć, • co zrobić, jeśli dziecko powie: „Nie mogę”, • jak sprawić, by dziecko uwierzyło w siebie, • czym jest edukacja coachingowa. Ten poradnik to nie jest wezwanie do nieograniczonej wolności! Nie chodzi też o to, by spędzać czas rozmawiając przez telefon, gdy dziecko jest puszczone samopas. Ta książka jest o rozsądnych i odpowiedzialnych rodzicach, którzy chcą, aby ich dzieci były niezależne i aktywne oraz wykorzystywały swoje talenty i uzdolnienia. I nie oznacza to całkowitego poświęcenia siebie lub swojego życia!

44,90 zł
32,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

1 osoba kupiła
17
Odważne życie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Odważne życie
Dostępny72 szt.

Jak być nieustraszonym w dzisiejszym świecie. Odważne życie to jedna z ważniejszych książek Pemy Chödrön, buddyjskiej mniszki, którą pokochały gwiazdy Hollywood i miliony ludzi na całym świecie. Pema Chödrön doradza w niej jak zmienić sposób, w jaki postrzegamy trudne momenty naszego życia – a co za tym idzie, jak przyjmować to, co nas spotyka. Często nie mamy wpływu na to, co niesie los, ale zawsze mamy wybór jak na to zareagujemy. Czy pozwolimy, żeby zawładnął nami lęk, czy odważnie zaakceptujemy pełną niedoskonałości rzeczywistość. Gdy wybierzemy to drugie, Pema Chödrön zapewni nam narzędzia niezbędne do radzenia sobie z trudnościami, które napotkamy na swojej drodze. Pema Chödrön - buddyjska mniszka amerykańskiego pochodzenia, którą pokochały gwiazdy Hollywood. Po rozstaniu z mężem znalazła ukojenie w buddyzmie. Należy do najwybitniejszych uczniów Czogjama Trungpy. Otrzymała tytuł Aczarii, przeznaczony dla doświadczonych nauczycieli Szambali, którzy swoim życiem potwierdzają mądrość nauk dharmy. Autorka wielu popularnych poradników, w tym bestsellerowej książki Nigdy nie jest za późno polecanej przez wiele gwiazd, m.in.: Oprah Winfrey, Gwyneth Paltrow oraz Jeffa Bridgesa.

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

1 osoba kupiła
18
Prince The Beautiful Ones (wersja polska) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Prince The Beautiful Ones (wersja polska)
Dostępny1 szt.

Prince był nie tylko geniuszem muzyki, ale także niezwykłym wizjonerem wyprzedzającym czasy w których żył. Na książkę składają się zapiski, które tworzył na kilka dni przed śmiercią, a także niepublikowane dotąd zdjęcia i notatki z jego notesów i albumów. Ta szczera, bezkompromisowa książka zdobyła szczyty listy bestsellerów „The New York Times”. Teraz czas, aby zachwyciła czytelników w Polsce.

59,90 zł
32,95 zł

Rabat 45,0%
oszczędzasz 26,95 zł

1 osoba kupiła
19
Samoloty. Maskotka - bohater bajki "Samoloty", mix wzorów - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Samoloty. Maskotka - bohater bajki "Samoloty", mix wzorów
M&Z
Dostępny16 szt.

Idealna maskotka dla wszystkich fanów bajki „Samoloty”. Zabawka jest miękka i miła w dotyku. z pewnością szybko stanie się ulubioną przytulanką Twojego dziecka. Uwaga! Mix wzorów. Towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 szt.

7,40 zł
6,99 zł

Rabat 5,5%
oszczędzasz 0,41 zł

1 osoba kupiła
20
Alkimja, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Alkimja, CD
Dostępny2 szt.

Z przeszło 1500 zgromadzonych tradycyjnych utworów żydowskich Ewa Gil-Kołakowska - autorka koncepcji artystycznej płyty, wybrała kilkanaście najpiękniejszych. Pochodzą z różnych stron świata od Bliskiego Wschodu po Amerykę, od Portugalii do Rosji. Ich oryginalne teksty pisane były w języku ladino, po hebrajsku i armejsku, w jidisz i po rosyjsku. Polskie napisane specjalnie dla Justyny Steczkowskiej przez Romana Kołakowskiego nawiązują do tradycji sefardyjskiej i aszkenazyjskiej, do melodyki orientalnej i słowiańskiej, do rytmów arabskich i bałkańskich. Pełne są niezwykłych cytatów, tajemniczych słow... Mateusz Pospieszalski nadał wszystkim utworom nowe brzmienie, zachowując to, co najważniejsze w tradycji, i odkrywając inspiracje dla współczesności. "Alkimja" to po hebrajsku "alchemia" poszukiwanie prawdy, Boga, sensu istnienia, radości życia miłości. Korzenie naszej kultury tkwią bardzo mocno w tych piosenkach, w świecie, który pozostał jedynie w trylach klezmerskiego klarnetu, w dźwiękach cymbałów, darabuki, w zaśpiewie prowincjonalnego kantora i imonach, których często już nie ma kto nosić. Nagrań dokonano w "Mimofon" Steczkowscy Studio w Warszawie i Dużym Studio Radia Wrocław S. A. (styczeń - maj 2002). Edycja, realizacja - Piotr Rychlec, współpraca - Maciej Marchewka, Piotr Madejek (Studio "Tibo Sound" we Wrocławiu. Zgranie i mastering: Wojciech Przybylski w Studio S-4 Polskiego Radia w Warszawie (utwory 1, 2, 5, 8, 9, 10, 12-15) Mikołaj Wierusz w "Mimofon" Steczkowscy Studio w Warszawie (utwory 3, 4, 6, 7, 11) Producent: Ewa Gil-Kołakowska Koncepcja artystyczna, wybór utworów: Ewa Gil-Kołakowska Kierownictwo muzyczne, aranżacje: Mateusz Pospieszalski Słowa: Roman Kołakowski Wykonawcy: JUSTYNA STECZKKWSKA -śpiew Maria Stanisławska - cymbały Magda Steczkowska-Królik - śpiew Piotr Dziubek - akordeon Antoni Gralak - trąbka, tuba Sebastian Karpiel - skrzypce Dariusz Kurasz - gitary, sitar, mandolina Mariusz Lewandowski - didjeridoo, instrumenty perkusyjne Łukasz Moskal - perkusja Mateusz Pospieszalski - śpiew, klarnet, shannai Luis Ribeiro - instrumenty perkusyjne Piotr Rychlec - instrumenty klawiszowe Piotr Skupniewicz - klarnet Paweł Steczkowski - gitara basowa, kontrabas Wojciech Waglewski - quikka Cezary Zieliński - miridanga, krotale Chór Synagogi Pod Białym Bocianem pod dyrekcją Stanisława Rybarczyka. Wrocławska Orkiestra Kameralna " Leopoldinum " Gatunek: FOLK/WORLD MUSIC, Rok wydania: 2002, Kraj: Polska, Rodzaj wydania: ORIGINAL, Comments: Normal Edition, Dźwięk: STEREO, Wykonawca: STECZKOWSKA, JUSTYNA, Wydawca: LUNA MUSIC

42,90 zł
1 osoba kupiła
21
Polacy, którzy zadziwili Rosję - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polacy, którzy zadziwili Rosję
Dostępny2371 szt.

Czy to prawda, że prawdziwy Polak patriota mógł znaleźć się w Rosji tylko jako więzień polityczny lub pozbawiony tronu monarcha? Prawdziwa historia naszych rodaków w tym kraju jest znacznie bardziej złożona. W okresie zaborów w Imperium Rosyjskim mieszkało nawet kilka milionów Polaków. Wielu z nich miało tak wyróżniające się osiągnięcia w nauce, technice, sztuce czy medycynie, że sami Rosjanie nazywają ten okres polskim. Nasi rodacy z sukcesem rządzili miastami i guberniami. Polacy pozostali we wdzięcznej pamięci obywateli Związku Radzieckiego i Rosji, którzy fundowali ku ich czci tablice pamiątkowe i pomniki, nazywali ich imionami wiele instytucji i nawet miejscowości. Niestety dzieje mieszkających w Imperium Polaków nie są znane w ich ojczyźnie – a szkoda, bo jest czym się szczycić!

39,90 zł
31,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

1 osoba kupiła
22
Zakłady holenderskie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakłady holenderskie
Dostępny33 szt.

Książka, która zabiera nas w kosmos i funduje nam mało optymistyczną przyszłość. W swoim drugim tomie laureat Silesiusa 2017 sampluje naukę z popkulturą, pokoleniowy rap miksuje z żargonem programistów, a hard sci-fi przełamuje tradycyjną frazą Miłosza (lub nawet Kochanowskiego). W posthumanistycznej wizji Jurczaka mrugają litościwie lampki ledowe i diody routerów, nad głowami podmiotów rozbitych na bajty latają drony, a wszystko zostaje wessane przez logikę algorytmów i obklejone przez „cichy, bezradny plastik". To probabilistyczne proroctwo spełnia się tu i teraz – przyjmujesz zakład?

29,00 zł
20,88 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,12 zł

1 osoba kupiła
23
Ołówek Herlitz scolair 4 sztukI blister - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ołówek Herlitz scolair 4 sztukI blister
Herlitz
Dostępny1 szt.

- 4 ołówki typu Scoliar - drewniana lakierowana oprawa - niełamliwy rysik grafitowy - 4 twardości w opakowaniu blistrowym ( H, HB, B, 2B ) - certyfikat FSC - znak odpowiedzialnej gospodarki leśnej. Działamy w trosce o środowisko naturalne oraz zasoby leśne naszej planety - wymiary : 23,5 x 5 x 1 cm

12,99 zł
1 osoba kupiła
24
Rekolekcje o Trójcy Świętej i o nas. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rekolekcje o Trójcy Świętej i o nas. Audiobook
Paweł Sawiak SJ, WAM
Dostępny4 szt.

Te rekolekcje są podróżą do środka Trójcy i spotkaniem z Bogiem, jakiego być może jeszcze nigdy nie doświadczyłeś. Od dziecka chcemy przynależeć do różnych grup – rodzina, koledzy, przyjaciele w pracy, a najgorsze uczucie to uczucie odrzucenia, bycia poza grupą, w której ludzie się dobrze czują, mogą być sobą. Uczucie przynależności sprawia, że odkrywamy, kim jesteśmy. W Trójcy – pomiędzy Ojcem, Jezusem i Duchem – pasujesz do otoczenia i czujesz, że jesteś u siebie. Przez kolejne części rekolekcji spotkamy się z poszczególnymi Osobami Trójcy i zadamy Im ważne, czasem trudne pytania – o Boga, o Miłosierdzie i o nas. Czy zastanawialiście się na przykład, dlaczego Bóg Ojciec kazał Abrahamowi zabić swojego syna? To rekolekcje o miłosierdziu, bo jeśli nasz Bóg jest miłością do mnie, to na wszystkie wersety z Biblii i na wszystkie wydarzenia z mojego życia należy popatrzeć od nowa, nowymi oczami. Będą to rekolekcje o nas, bo od urodzenia każdy z nas przebywa pośrodku Trójcy Świętej, wystarczy otworzyć oczy. Paweł Sawiak SJ – od 2006 roku jezuita. Przez cztery lata był duszpasterzem charyzmatycznej wspólnoty „Mocni w Duchu” oraz młodzieżowej wspólnoty „Młodość-Lubię To!”. Lubi pomagać innym – bezdomnym, prostytutkom, chorym, starszym, młodzieży. Muzykuje, śpiewa, czyta i sporo siedzi w intrenecie. Twórca rekolekcji internetowych „Duch w wielkim mieście”, „Zapalnik”, „Od serca” i wielu innych. Obecnie mieszka i pracuje w Bydgoszczy. Spis utworów: 1. Wprowadzenie 2. Abba – Bóg, który jest tatą Żeby dotrzeć do prawdy o Abba, musimy po pierwsze zmierzyć się ze wszystkimi kłamstwami, jakie dyktuje nam o Bogu szatan, a po drugie musimy skonfrontować z prawdą nasz osobisty obraz Boga Ojca, który często mamy zniekształcony. 3. Jezus – Bóg, który stał się bratem Kim dla ciebie jest Jezus? Dla wielu z nas pozostaje On figurką w kościele, mieszkańcem tabernakulum. Jego życie będzie tylko wzruszającym wspomnieniem, do którego się wraca w niedzielę i święta, jeśli nie będę z Nim mieć kontaktu podobnego do relacji rodzeństwa. 4. Ruah – Bóg, który mnie wypełnia Nie ma fizycznego ciała, ale jest żywą osobą – z uczuciami i bijącym sercem. Jest kimś, kto ma bardzo silny charakter. To osoba, która przenika wszystko, jak mówi św. Paweł, nawet głębokości Boga samego. Ma też bardzo ciekawą cechę – jej mieszkaniem jest ludzkie serce.

24,90 zł
17,99 zł

Rabat 27,8%
oszczędzasz 6,91 zł

1 osoba kupiła
25
Lot nisko nad ziemią, wydanie 3 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lot nisko nad ziemią, wydanie 3
Dostępny80 szt.

Weronika Przybyszewska dorasta w czasach, w których lepiej się nie wyróżniać i nie marzyć. Mimo to, realizuje pragnienia – pracuje w wymarzonym zawodzie i spotyka miłość, o jakiej marzą wszystkie kobiety. W szczęśliwym życiu Weroniki dochodzi jednak do tragedii – Sławek, miłość jej życia, ginie w wypadku spowodowanym przez pijanego kierowcę. W jednej chwili świat Weroniki rozsypuje się w proch. Czy uda się jej stworzyć nowy? Jakim kosztem? Lot nisko nad ziemią to studium powrotu do życia po trudnych doświadczeniach życiowych, które nie dają jednoznacznych odpowiedzi. To także doskonale napisane studium życia współczesnej kobiety – jej marzeń, szczęścia i rozpaczy, trzymające w napięciu od pierwszych stron, aż do zaskakującego zakończenia. „Pisząc tę książkę chciałam pokazać, że nawet smutna historia może być piękna. Sądzę, że nie trzeba bać się trudnych tematów. Strata, żal i ból są trudne, ale warto pokazać jak rodzi się nadzieja” – Ałbena Grabowska. „Już w trzeciej klasie liceum wiedziałam, co chciałabym robić w życiu. Nie mówiłam na razie o tym ojcu, z obawy, że powiedziałby z zasady „nie”. Jeszcze musiałam z nim negocjować wszelkie życiowe decyzje. Nie byłam ani trochę samodzielna. Nie stać mnie było na to, żeby trzasnąć drzwiami i odejść do własnego życia. Kontynuowałam, więc swój domowy lot nisko nad ziemią i niewykryta przez radary ojca leciałam ku własnej przyszłości, wyobrażając sobie, że będzie świetlana. Tak, ciągle brałam pod uwagę jego zdanie. Matka nie liczyła się zupełnie. Sama wyprowadziła się z mojego życia, kiedy zaczęłam uczyć się w liceum. Wpadała na krótkie chwile, żeby powiedzieć, że mam bałagan w pokoju albo że zasypiam przy zapalonym świetle. Ja kiwałam głową, sprzątałam, gasiłam światło, a kiedy znajdowała nowy, błahy pretekst, typu odkryty ser w lodówce albo nieporządnie zasłonięte masło, z pieśnią na ustach odsłaniałam, zasłaniałam, myłam, ścierałam, co tylko chciała. Usypiało to jej już i tak słabą czujność. Miałam spokój na kilka tygodni. Czasami zastanawiałam się, jak można żyć pod jednym dachem, ba, na czterdziestu dwóch metrach kwadratowych, i kompletnie nic o sobie nie wiedzieć” – fragment książki.

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

26
Coraz mniej olśnień - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Coraz mniej olśnień
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Ciekawy pomysł, tajemnica, humor, namiętność, wyraziste postacie bohaterek i zaskakujące zakończenie. Pisarstwo Ałbeny Grabowskiej, jednej z najlepszych polskich pisarek, udowadnia, że literatura kobieca wcale nie musi być przesłodzona. Coraz mniej olśnień to powieść o losach Leny, Marii i Aliny, które dzieli tak wiele, że nie powinny mieć ze sobą nic wspólnego. Stylistka w magazynie kobiecym, kucharka w barze mlecznym i była gwiazda dziennikarstwa połączone są niewidzialną nicią. Każda z kobiet ma za sobą przeszłość, o której wolałaby zapomnieć. Każda z nich stoi na własnym, życiowym zakręcie. Bohaterki są klasycznymi kobietami – bywają kapryśne, nieprzewidywalne, popełniają błędy. Dramaty, które przeżywają bolą, ale też dają szansę na przebudzenie. Ałbena Grabowska – popularna i ceniona pisarka, która swoje niezwykłe imię, oznaczające kwitnącą jabłoń, zawdzięcza bułgarskim korzeniom. Z wykształcenia lekarka, doktor nauk medycznych ze specjalizacją w neurologii i epileptologii. Popularność wśród czytelników zawdzięcza przede wszystkim bestsellerowej sadze Stulecie Winnych. Potencjał tej epickiej opowieści dostrzegli również filmowcy i w 2018 roku rozpoczęto realizację serialu w gwiazdorskiej obsadzie. Na antenie TVP zostały wyemitowane już dwie 13-odcinkowe serie, a kolejną, trzecią, widzowie będą mogli obejrzeć wiosną 2021 roku. Prócz Stulecia Winnych spod pióra Ałbeny Grabowskiej wyszły, m.in. trylogia Alicja w krainie czasów, kryminał Ostatnia chowa klucz, książka Tam, gdzie urodził się Orfeusz oraz wciągające powieści Lot nisko nad ziemią, Coraz mniej olśnień i Lady M.. Mieszka z trójką dzieci oraz trzema kotami w Brwinowie.

39,90 zł
29,13 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

27
Lady M. - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lady M.
Dostępny48 szt.

Fascynująca podróż po mrocznych zakamarkach kobiecej duszy. Lady M., kolejna książka nowej królowej literatury kobiecej – Ałbeny Grabowskiej – to opowieść o małżeństwie, którego życie zmierza ku nieuchronnej katastrofie. Chorobliwie ambitna żona i mąż, który nie dojrzał do roli głowy rodziny, od długiego czasu toczą grę pozorów, by zachować kontrolę nad wspólnym życiem. Jednak tłumione od lat uczucia muszą znaleźć ujście. Tragedia wisi w powietrzu. Kto zapłaci za popełniony błąd? Ałbena Grabowska – popularna i ceniona pisarka, która swoje niezwykłe imię, oznaczające kwitnącą jabłoń, zawdzięcza bułgarskim korzeniom. Z wykształcenia lekarka, doktor nauk medycznych ze specjalizacją w neurologii i epileptologii. Popularność wśród czytelników zawdzięcza przede wszystkim bestsellerowej sadze Stulecie Winnych. Potencjał tej epickiej opowieści dostrzegli również filmowcy i w 2018 roku rozpoczęto realizację serialu w gwiazdorskiej obsadzie. Na antenie TVP zostały wyemitowane już dwie 13-odcinkowe serie, a kolejną, trzecią, widzowie będą mogli obejrzeć wiosną 2021 roku. Prócz Stulecia Winnych spod pióra Ałbeny Grabowskiej wyszły, m.in. trylogia Alicja w krainie czasów, kryminał Ostatnia chowa klucz, książka Tam, gdzie urodził się Orfeusz oraz wciągające powieści Lot nisko nad ziemią, Coraz mniej olśnień i Lady M.. Mieszka z trójką dzieci oraz trzema kotami w Brwinowie.

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

28
Gdzie Diabeł mówi dobranoc. Tom 3. Droga wiedzie przez sen - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gdzie Diabeł mówi dobranoc. Tom 3. Droga wiedzie przez sen
Dostępny4 szt.

Według legendy wiele stuleci temu czwórka przyjaciół została wygnana z rodzinnej wioski, gdyż ludzie lękali się ich czarów. Rozeszli się w cztery strony świata, ale zadziwiającym zbiegiem okoliczności i tak wszyscy dotarli w to samo miejsce – do czarciego kamienia. Tam wywołali diabła i dobili z nim targu... Ich potomkowie przez wieki odczuwali skutki tego paktu i bezskutecznie próbowali się z niego wywikłać. Czy przedstawicielom kolejnego pokolenia uda się wreszcie wrócić do normalności? Jakie przeszkody będą musieli wcześniej pokonać? Z jakimi przeciwnikami się zmierzyć? Jakich sojuszników pozyskać? Małe miasteczko na odludziu stanie się sceną niezwykłych wydarzeń. Klątwa nie zostaje zdjęta, rytuał się nie udaje. Okazuje się, że podczas jego odprawiania miejsce Nikodema zajął jego brat bliźniak, Mikołaj, o którego istnieniu nikt dotąd nie wiedział. No, prawie nikt… Za sprawą zaklęcia makowego kwiatu bracia, na zmianę, zapadali w sen na pół roku. Nikt nigdy nie zorientował się, że jest ich dwóch. Aż do czasu rytuału. Alicja staje przed poważnym dylematem: obudzić Nikodema i doprowadzić do ponownego ceremoniału czy razem z Mikołajem spróbować przejść do innego wymiaru i tam odszukać ampułkę z krwią wszystkich przodków, o mocy mogącej nawet przywrócić życie umarłym. Żeby jednak podjąć jakąkolwiek decyzję, musi spotkać się z Nikodemem. Tylko on może wziąć udział w rytuale i tylko on zna miejsce ukrycia cymelium – księgi stanowiącej portal między wymiarami. Jedyną zaś drogą do chłopaka jest wejście w jego sen…

42,90 zł
30,89 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,01 zł

29
Jak zdobyć i pielęgnować przyjaźń w dorosłym życiu. Porady i ćwiczenia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak zdobyć i pielęgnować przyjaźń w dorosłym życiu. Porady i ćwiczenia
Dostępny50 szt.

Bez przyjaźni życie może być ponure i samotne. Przyjaciel jest przy tobie, gdy go potrzebujesz. Wspiera cię, podtrzymuje na duchu lub po prostu miło spędza z tobą czas. Czasami wydaje się, że wszyscy mają szczęśliwe, satysfakcjonujące życie towarzyskie, fantastyczne relacje ze znajomymi, mnóstwo przyjaciół... tylko nie ty. Czy zauważyłeś, że masz trudności w nawiązywaniu znajomości, choć chciałbyś poznawać nowych ludzi i zaprzyjaźnić się z nimi? Jeśli myślisz, że nawiązywanie przyjaźni w dorosłym życiu jest trudne, ale chcesz poznać sposoby i metody, aby zdobyć prawdziwych przyjaciół, to ta książka jest dla ciebie. Z poradnika dowiesz się m.in.: – czym jest przyjaźń w dorosłym życiu i dlaczego tak trudno ją nawiązać, – jak zmieniają się przyjaźnie, kiedy dorastamy, – jakim typem przyjaciela jesteś, – jak rozmawiać, by wyjść poza small talk, – jak zbudować i pielęgnować własny krąg znajomych, – jak wykorzystywać media społecznościowe, by poznawać nowych ludzi, – jak rozróżniać zdrowe i toksyczne relacje. W książce Jak zdobyć i pielęgnować przyjaźń w dorosłym życiu autorka podaje wiele przydatnych porad, wskazówek oraz ćwiczeń, dzięki którym możesz przezwyciężyć lęk społeczny i budować nowe, wartościowe relacje z innymi. Hope Kelaher jest terapeutką mieszkającą w Nowym Jorku. Absolwentka Ackerman Institute for the Family, Johns Hopkins University i Columbia University. Jej pasją jest pomaganie osobom zmagającym się z lękiem i depresją.

44,90 zł
32,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

1 osoba kupiła
30
Through Shaded Woods LP SILVER, Winyl - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
100,90 zł
92,83 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,07 zł

31
Przeplatanki rymowanki. Zwierzaki cudaki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przeplatanki rymowanki. Zwierzaki cudaki
Niedostępny
Brak

Poznajcie zwierzaki cudaki! A wśród nich m.in. małpę, co robi niezłe wygibasy, kangura, który trenuje zapasy czy wielbłąda, który wybiera się na wczasy! Do paczki dołączyli jeszcze: modna zebra, rozśpiewany lew, głodny krokodyl i wysportowana panda. Z takimi cudakami, nie ma nudy! Czytajcie rymowane teksty i twórzcie własne historyjki. Możecie wspólnie z dzieckiem mieszać poszczególne części opowiadania, tak aby powstała jeszcze zabawniejsza rymowanka! A gdy przy okazji z ilustracji powstanie nowy zwierzak cudak, wspólnie cieszcie się swoją pomysłowością. Zabawa z książką możliwa jest dzięki jej wyjątkowej formie. Sztywne strony podzielone zostały na trzy ruchome części. Wasze zadanie polega na przekładaniu stron wybranej części i łączeniu fragmentów ilustracji w dowolny sposób. Dzięki temu powstają zabawne obrazki, śmieszne postaci i dziwne przedmioty, a historyjka, którą czytamy w książce za każdym razem toczy się zupełnie inaczej.

33,00 zł
23,76 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,24 zł

32
Przeplatanki rymowanki. Zgraja Mikołaja - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przeplatanki rymowanki. Zgraja Mikołaja
Dostępny150 szt.

Poznajcie zgraję Mikołaja! Czekają na was m.in. piernikowy ludzik – król gwiazdkowej mody, miś polarny – fan mroźnej pogody czy renifer Rudolf, który poczuł zew przygody. Dołączyli też do nich: elf, śnieżynka, bałwan i pingwin. Czas na trochę świątecznej zabawy! Czytajcie rymowane teksty i twórzcie własne historyjki. Możecie wspólnie z dzieckiem mieszać poszczególne części opowiadania, tak aby powstała jeszcze zabawniejsza rymowanka! A gdy przy okazji z ilustracji powstanie nowa świąteczna opowieść i postać, wspólnie cieszcie się swoją pomysłowością. Zabawa z książką możliwa jest dzięki jej wyjątkowej formie. Sztywne strony podzielone zostały na trzy ruchome części. Wasze zadanie polega na przekładaniu stron wybranej części i łączeniu fragmentów ilustracji w dowolny sposób. Dzięki temu powstają zabawne obrazki, śmieszne postacie i dziwne przedmioty, a historyjka, którą czytamy w książce za każdym razem toczy się zupełnie inaczej.

32,99 zł
23,75 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,24 zł

33
Jego asystentka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jego asystentka
Dostępny43 szt.

Książka dla fanów Pięknego drania i Birthday Girl W życiu Rose Sinclair wszystko musi być policzone – a właściwie musi być wielokrotnością liczby sześć. Dopiero wtedy Rose odczuwa ulgę. To dzięki tej metodzie radzi sobie w stresowych sytuacjach, szczególnie kiedy nie ma przy niej najlepszej przyjaciółki Laurie. Na co dzień Rose jest osobistą asystentką i kierowniczką biura Ezry Contiego. Jest niezastąpiona i świetna w tym, co robi. Nieważne, że nosi trochę niedopasowane ubrania i nie przypomina seksownych sekretarek. Rose jest sobą i ma w nosie, co myślą o niej inni. Jej niesamowicie seksowny szef ma ponętną żonę. Pewnego dnia ta sugeruje, że Ezra i Rose są zbyt blisko, bliżej niż powinni. Kiedy Ezra wyjaśnia ukochanej, że to absurd i wystarczy tylko spojrzeć na asystentkę, aby to zrozumieć, w Rose coś pęka. Niestety zarówno ona, jak i pracownicy całego biura przypadkowo słyszą tę rozmowę. Gdy obok Rose zaczyna się kręcić inny mężczyzna, kobieta nie potrafi zrozumieć, co się dzieje z jej przełożonym. Dlaczego Ezra zaczyna się zachowywać jak zazdrosny kochanek? Przecież nie patrzy na nią w ten sposób, prawda?

44,90 zł
33,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,22 zł

34
Gra Honeycombs - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gra Honeycombs
Piatnik
Niedostępny
Brak

81,90 zł
72,07 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 9,83 zł

35
Szatan z siódmej klasy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szatan z siódmej klasy
Niedostępny
Brak

Zaskakujące pomysły, wartka akcja, w którą wpleciony jest wątek kryminalny, wyrazista postać głównego bohatera Adasia to atuty czyniące z tej powieści ulubioną od pokoleń lekturę nastolatków.

26,90 zł
20,18 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 6,72 zł

36
Banda Spaghetti - Sprawa konkursu ciast - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Banda Spaghetti - Sprawa konkursu ciast
Niedostępny
Brak

Przed Bandą Spaghetti kolejna przygoda: z okazji święta Czterech Zaułków w dzielnicy organizowany jest konkurs dla cukierników amatorów. Alessandro podjął ważną decyzję, że w tym roku weźmie w nim udział. Jednak problemy i wątpliwości zasypują chłopca niczym cukier puder. Czy ciasto Alessandra ma szansę na wygraną? Przecież o pierwsze miejsce będą walczyć uzdolniony kulinarnie księgowy Gargiulo oraz wstrętne bliźnięta Palumbo, które zwyciężyły w poprzednich edycjach konkursu! Jednak tym razem nieznośne rodzeństwo - o dziwo! - nie wydaje się zainteresowane kremami, biszkoptami ani ciastem francuskim... Czyżby coś knuło?

24,91 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,8%
oszczędzasz 5,92 zł

37
Zwierzęta kopalne. Naklejkowe łamigłówki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zwierzęta kopalne. Naklejkowe łamigłówki
Dostępny33 szt.

Doskonała pozycja dla młodych miłośników zwierząt. Będą oni mogli kolorować i rysować oraz sprawdzić się w dwóch, pełnych ciekawostek, quizach. Dzięki naklejkom poznają zwierzęta kopalne, a szukanie różnic między obrazkami rozwinie ich spostrzegawczość. W serii: Ciężarówki, Strażacy, Maszyny, Zwierzęta w gospodarstwie, Zwierzęta morskie, Konie, Dinozaury, Zwierzęta kopalne, Zwierzęta sawanny.

10,70 zł
8,99 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 1,71 zł

38
Bateria Green Cell A2101 do telefonu Apple iPhone XS Max + zestaw narzędzi - Elektronika i akcesoria
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bateria Green Cell A2101 do telefonu Apple iPhone XS Max + zestaw narz...
Green Cell
Niedostępny
Brak

Parametry techniczne: Gwarancja: 12 miesięcyNapięcie: 3.8VZabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem: TakZabezpieczenie przed przeładowaniem: TakMożliwość zwrotu: Do 30 dniKod produktu: BP142Producent: Green CellPojemność: 3174 mAh

100,00 zł
Powiadomienie
39
Zestaw Narzędzi W Walizce Mega Creative 417859 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw Narzędzi W Walizce Mega Creative 417859
Mega Creative, Mega Creative - Import
Niedostępny
Brak

Narzędzia MEGA CREATIVE zamknięte w walizce to idealny zestaw do zabrania w podróż. Każde dziecko będzie mogło podczas zabawy poszerzyć swoją wiedzę na temat majsterkowania oraz poprawić zdolności manualne. p/ p Zestaw zawiera 15 elementów. Całość wykonana z plastiku. Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 3 . p/ p Wymiary opakowania dł. x wys. x gł. cm 32x26x8 p

61,90 zł
48,28 zł
Powiadomienie

Rabat 22,0%
oszczędzasz 13,62 zł

40
Green Cell Bateria do Asus Eee-PC 1201 1201N 1201K 1201T / 11,1V 6600mAh - Elektronika i akcesoria
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Green Cell Bateria do Asus Eee-PC 1201 1201N 1201K 1201T / 11,1V 6600m...
Green Cell
Niedostępny
Brak

Parametry techniczne: Gwarancja: 12 miesięcyProducent ogniw: Green CellNapięcie: 10.8V (11.1V)Ilość ogniw: 9Rodzaj ogniw: Li-IonKolor: CzarnyZabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem: TakZabezpieczenie przed przeładowaniem: TakKod produktu: AS32Producent: Green CellWymiary: 205x50x40mmWaga: 440gPojemność: 6600 mAh Kompatybilne urządzenia: Asus UL20Asus UL20AAsus X23Asus X23AAsus Pro23Asus Pro23AAsus Pro23FAsus Pro23FTAsus UL20ATAsus UL20FAsus UL20FTAsus UL20GAsus UL20GUAsus UL20VTAsus Eee PCAsus Eee PC 1201N-BLK039MAsus Eee PC 1201N-PU17Asus Eee PC 1201N-SIV029MAsus Eee PC 1201PN-PU17Asus X23FAsus X23FT Kompatybilne modele: 70-NX61B2000Z70-NX61B3000Z70-OA1Y1B1100P90-NX62B2000Y90-XB0POABT00000Q9COAAS0312199COAAS186459A31-UL20A32-UL20A33-UL20UL2LA21

115,00 zł
Powiadomienie
41
Green Cell Bateria do Fujitsu-Siemens Maxdata Eco 4511 4511IW / 11,1V 4400mAh - Elektronika i akcesoria
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Green Cell Bateria do Fujitsu-Siemens Maxdata Eco 4511 4511IW / 11,1V ...
Green Cell
Niedostępny
Brak

Parametry techniczne: Gwarancja: 12 miesięcyProducent ogniw: Green CellNapięcie: 10.8V (11.1V)Ilość ogniw: 6Rodzaj ogniw: Li-IonKolor: CzarnyZabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem: TakZabezpieczenie przed przeładowaniem: TakKod produktu: FS03Wymiary: 202x62x22mmWaga: 320gPojemność: 4400 mAhDostawa już od: 0 zł Kompatybilne urządzenia: MAXDATA Eco 4511IWMaxdata Eco 4511Uniwill L53RI0Uniwill L55II9Uniwill L70II0Uniwill L51Uniwill L51AIUniwill L51AIXUniwill L51IIUniwill L51IIXUniwill L51RIUniwill L51RIXAdvent 1115CAdvent 2250Advent 6301Advent 6311Advent 7109AAdvent 7109BAdvent 7113Advent 7208Advent 8111Advent 8115Advent 8215PAdvent ERT2250Advent K300Advent 7204Advent 8117Advent 9117Advent 9215Advent 9515Advent 9517Advent 9617Advent 7114Advent 8215Hasee F205SHasee F440SHasee F710RPrestigio Nobile 1522EUniwill L50II0Uniwill L50II5Uniwill L50Ri0 Kompatybilne modele: 23GL1GA0F-8A23GL2G0D0-9A23GL2GA00-8A23GL2GF00-4A23GL2GF10-GA63GL51028-1A63GL51028-8A63GL51028-9A63GL51028-AAL51-3S4000-C1L1L51-3S4000-G1L1L51-3S4000-G1L3L51-3S4000-S1P3L51-3S4400-C1L3L51-3S4400-G1L3L51-3S4400-G1P3L51-3S4400-S1L3L51-4S2000-C1L1L51-4S2000-C1S2L51-4S2000-G1L1L51-4S2000-S1P3L51-4S2200-C1L3L51-4S2200-C1S5L51-4S2200-G1B1L51-4S2200-G1L3L51-4S2200-S1L3L51-4S2200-S1S5

75,00 zł
Powiadomienie
42
Green Cell Bateria do Dell Latitude E5520 E6420 E6520 E6530 (rear) / 11,1V 6600mAh - Elektronika i akcesoria
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Green Cell Bateria do Dell Latitude E5520 E6420 E6520 E6530 (rear) / 1...
Green Cell
Niedostępny
Brak

Parametry techniczne: Gwarancja: 12 miesięcyProducent ogniw: Green CellNapięcie: 11.1V (10.8V)Ilość ogniw: 9Typ: Li-lonKolor: CzarnyZabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem: TakZabezpieczenie przed przeładowaniem: TakKod produktu: DE56TProducent: Green CellPojemność: 6600 mAh Kompatybilne urządzenia: Dell Vostro P34G001Dell Vostro 3460Dell Vostro 3560Dell Latitude E6430Dell Latitude E5220Dell Latitude E5520Dell Latitude E5520MDell Latitude E5530Dell Latitude E6520Dell Latitude E6530Dell Latitude E6540Dell Precision M2800Dell Latitude E5420Dell Latitude E5420MDell Latitude E5430Dell Latitude E6420Dell Latitude E6440Dell Latitude P14FDell Latitude P14F001Dell Latitude P15FDell Latitude P15F001Dell Latitude P15GDell Latitude P15G001Dell Latitude P16GDell Latitude P16G001Dell Latitude P19FDell Latitude P19F001Dell Latitude P25GDell Latitude P25G001Dell Latitude P25G002Dell Latitude P27GDell Latitude P27G001Dell Latitude P28GDell Latitude P28G001Dell Latitude P29FDell Latitude P29F001Dell Latitude P38GDell Latitude P38G001Dell Vostro P24FDell Vostro P24F001Dell Vostro P34G Kompatybilne modele: YKFOM04NW909K6P0HCJWT0M5Y0X0NHXVW0PRV1Y0T54F30T54FJ2N6MY2P2MJ312-1163312-1164312-1165312-1242312-1310312-1311312-1324312-1325312-1439312-1440312-1441312-1442312-1443312-1444312-1445321T54F33VJJC451-11693451-11694451-11695451-11696451-11704451-119474KFGD4NW95DN1K5G67C71R318858X8P3YX911MD96JC9984V69K6PCRT6PDHT0WDHTOWF33MFGCJ48HCJWTHTX4DHWR7DJD0MXJDOMXM1Y7NM5Y0XM5YOXN3X1DNHXVWO4NW9O9K6POHCJWTOM5YOXONHXVWOPRV1YOT54F3OT54FJP8TC7P9TJ0P9TJOPRRRFPRV1YR48V3T54F3T54FJT54FJKJUJ499WT5WPYC3PKYJ02WYJO2WYKF0M

225,00 zł
Powiadomienie
43
Green Cell Bateria do HP 14 15 17, HP 240 245 250 255 G4 G5 / 11,1V 2200mAh - Elektronika i akcesoria
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Green Cell Bateria do HP 14 15 17, HP 240 245 250 255 G4 G5 / 11,1V 22...
Green Cell
Niedostępny
Brak

Parametry techniczne: Gwarancja: 12 miesięcyNapięcie: 11.1V (10.8V)Ilość ogniw: 3Rodzaj ogniw: Li-IonKolor: CzarnyZabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem: TakZabezpieczenie przed przeładowaniem: TakMożliwość zwrotu: Do 30 dniKod produktu: HP89Producent: Green CellPojemność: 2200 mAh Kompatybilne urządzenia: HP 348 G3HP 14HP 14THP 14ZHP 15HP 15THP 15ZHP 240 G4HP 240 G5HP 245 G4HP 245 G5HP 250 G4HP 250 G5HP 255 G4HP 255 G5HP 256 G4HP 14GHP 14QHP 15GHP 15QHP 17HP 17THP 17ZHP 246 G4HP 340 G3HP 346 G3 Kompatybilne modele: TPN-I120807611-131807611-141807611-421807611-831807612-131807612-141807612-421807612-831807956-001807957-001HS03HS03031HS03031-CLHS04HS04041HS04041-CLHSO3HSO4HSTNN-1B7BHSTNN-IB7BHSTNN-LB6UHSTNN-LB6VHSTNN-PB6SHSTNN-PB6TM2Q95AAM2Q95AA#ABAN2L85AATPN-1119TPN-1120TPN-I119

135,00 zł
Powiadomienie
44
Green Cell Bateria do HP ProBook 430 G3 440 G3 446 G3 / 14,4V 2200mAh - Elektronika i akcesoria
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Green Cell Bateria do HP ProBook 430 G3 440 G3 446 G3 / 14,4V 2200mAh
Green Cell
Niedostępny
Brak

Parametry techniczne: Gwarancja: 12 miesięcyNapięcie: 14.8V (14.4V)Ilość ogniw: 4Rodzaj ogniw: Li-IonKolor: SrebrnyZabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem: TakZabezpieczenie przed przeładowaniem: TakMożliwość zwrotu: Do 30 dniKod produktu: HP94Producent: Green CellPojemność: 2200 mAh Kompatybilne urządzenia: HP ProBook 446HP ProBook 430HP ProBook 440 Kompatybilne modele: 805044-221805044-251805044-851805045-221805045-241805045-251805045-851805292-001811064-421811347-001852741-831HSTNN-DB7AHSTNN-LB7AHSTNN-LB7KHSTNN-PB6NHSTNN-PB6PHSTNN-Q96CHSTNN-Q98CP3G13AAP3G14AAR004R006R006XLR0O4R0O6XLRO04RO04044RO04044-CLRO06RO06055XLRO06055XL-CLRO06XLROO4ROO6ROO6XL

126,00 zł
Powiadomienie
45
Ogniwo Litowo-jonowe 18650 Sanyo UR18650RX 2000mAh 3.6V 20A Wysokoprądowe - Elektronika i akcesoria
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ogniwo Litowo-jonowe 18650 Sanyo UR18650RX 2000mAh 3.6V 20A Wysokoprąd...
Sanyo
Niedostępny
Brak

Parametry techniczne: Gwarancja: 12 miesięcyNapięcie: 3.6 VRodzaj ogniw: Li-IonMożliwość zwrotu: Do 30 dniKod produktu: CE06Producent: SanyoWymiary: średnica max. 18.5 mm, wysokość max. 65.3 mmWaga: max. 46.2 gPojemność: 2000 mAhModel: UR18650RXTypowy czas ładowania: 3 hMax. prąd rozładowania: 20 APrąd ładowania standardowy: 1370 mA, 4.2 VMetoda ładowania: CC-CV (stałe napięcie z ograniczonym prądem)

30,00 zł
28,50 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,50 zł

46
Bateria Akumulator 8835-20 8839-20 Green Cell do Gardena AccuCut 18-Li 400 450 EasyCut 50-Li ErgoCut 48-Li HighCut 48-Li - Elektronika i akcesoria
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bateria Akumulator 8835-20 8839-20 Green Cell do Gardena AccuCut 18-Li...
Green Cell
Niedostępny
Brak

Parametry techniczne: Gwarancja: 12 miesięcyProducent ogniw: PanasonicNapięcie: 18VRodzaj ogniw: Li-IonTyp: Li-lonZabezpieczenie przed przegrzaniem: TakZabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem: TakKod produktu: PT167Producent: Green CellPojemność: 2500 mAh Kompatybilne urządzenia: Gardena 08840Gardena 08841Gardena 08865Gardena 08873Gardena 08878Gardena 08882Gardena 09333Gardena 8840Gardena 8841Gardena 8865Gardena 8873Gardena 8878Gardena 8882Gardena 9333Gardena AccuCut 18Gardena AccuCut LiGardena AccuJet 18Gardena CST 2018Gardena EasyCut 50Gardena ErgoCut 48Gardena HighCut 48 Kompatybilne modele: 08835-2008839-2088358835-00.701.008835-208835-U88398839-00.701.008839-208839-U

143,00 zł
Powiadomienie
47
Bateria Green Cell DJ1J0 do Dell Latitude 7280 7290 7380 7390 7480 7490 - Elektronika i akcesoria
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bateria Green Cell DJ1J0 do Dell Latitude 7280 7290 7380 7390 7480 749...
Green Cell
Niedostępny
Brak

Parametry techniczne: Gwarancja: 12 miesięcyProducent ogniw: Green CellNapięcie: 11.4VIlość ogniw: 4Rodzaj ogniw: Li-PolymerKolor: CzarnyZabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem: TakZabezpieczenie przed przeładowaniem: TakMożliwość zwrotu: Do 30 dniKod produktu: DE127Producent: Green CellPojemność: 3684 mAhCzas pracy: od 1 do 3hSeria: Polymer Kompatybilne urządzenia: Dell Latitude 7280Dell Latitude 7290Dell Latitude 7380Dell Latitude 7390Dell Latitude 7480Dell Latitude 7490 Kompatybilne modele: 0C27RW451-BBZLC27RWDJ1J0DJ1JODJIJ0DJIJO

245,00 zł
Powiadomienie
48
Elastyczny pasek sportowy do Apple Watch 38/40 mm (S/M & M/L), czerwony - Elektronika i akcesoria
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Elastyczny pasek sportowy do Apple Watch 38/40 mm (S/M & M/L), czerwon...
Puro
Dostępny6 szt.

Przedstawiamy wysokiej jakości, regulowany pasek sportowy do zegarka Apple Watch. Wykonanie z przyjemnego w dotyku silikonu oraz zapięcie na napę i szlufkę sprawiają, że pasek jest lekki i łatwo dopasowuje się do kształtu nadgarstka. W komplecie dwa paski o długości 130 mm i 200 mm z regulowanym rozmiarem, które komfortowo i stabilnie trzymają Twojego smartwatcha. Szczegóły: • pasek do Apple Watch 1/2/3/4/5/6/SE (38/40 mm), • wykonany z silikonu o gładkim wykończeniu, • logo PURO wytłoczone na metalowym zaczepie, • swobodna regulacja długości i wygodne zapięcie na napę i szlufkę, • design serii ICON pasuje do każdego stylu i okazji.

89,00 zł
49
Ładowarka sieciowa Fast Travel Charger USB-C + USB-A 30W, biała - Elektronika i akcesoria
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ładowarka sieciowa Fast Travel Charger USB-C + USB-A 30W, biała
Puro
Niedostępny
Brak

Ładowarka sieciowa wyposażona w dwa porty 1 x USB-A oraz 1 x USB-C o mocy 30 W pozwala doładować smartfony, tablety lub laptopy w kilkadziesiąt minut, bez ryzyka uszkodzeń wysokiej klasy urządzeń. Dzięki technologii Fast Charger i Power Delivery ładowanie jest 6 x szybsze i bezpieczniejsze niż standardowe. Szczegóły: • jedna ładowarka do wielu urządzeń (smartfon, tablet, laptop), • wejście: AC 110-240 V, • wyjście: USB-A: DC 5V/2.4A-12W, • wyjście: USB-C: PD: DC 5V/3A - 9V/3A - 15V/2A-30W, • maksymalna moc wyjściowa: 30 W, • bezpieczny system przeciw-przepięciowy, dzięki użyciu inteligentenego chipu do identyfikacji napięcia, • kompaktowy i minimalistyczny design zapobiega uszkodzeniom.

129,00 zł
Powiadomienie
50
Etui Wallet Detachable 2w1 do Samsunga Galaxy S20, czarne - Elektronika i akcesoria
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Etui Wallet Detachable 2w1 do Samsunga Galaxy S20, czarne
Puro
Niedostępny
Brak

Zyskaj dwa etui w jednym, korzystając ze swojego Samsunga Galaxy w wygodny i najlepszy dla siebie sposób, bez obawy o jego bezpieczeństwo. Siła magnesu, wyjątkowa konstrukcja Wallet Detachable pozwala swojemu użytkownikowi wybrać z jakiego typu etui aktualnie chce korzystać, decydując pomiędzy Wallet, a Hardcace. Silny magnes ukryty we wnętrzu konstrukcji utrzymuje etui typu Hardcase, które w dowolnym momencie może zostać uwolnione i służyć swojemu użytkownikowi jako lekka i nieco zgrabniejsza forma ochrony smartfona. Trzy funkcjonalne kieszenie umiejscowione po wewnętrznej stronie etui Wallet pozwalają mieć zawsze przy sobie karty płatnicze, dowód osobisty czy prawo jazdy. Znajdująca się pod nimi większa kieszeń z powodzeniem pomieści pieniądze w formie banknotów lub inne istotne dokumenty. Otwierana po dłuższej krawędzi przednia klapka gwarantuje najlepszą osłonę ekranu urządzenia przed zarysowaniem lub zadrapaniem. Magnetyczne zamknięcie zapobiega przez przypadkowym otwarciem i pozwala swobodnie korzystać z etui bez obawy o wypadnięcie przechowywanych w nim dokumentów czy pieniędzy.

89,00 zł
Powiadomienie
Wróć do góry