hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2020.11.08

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w niedzielę 8 listopada 2020 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Wyrazy i zdania do nauki czytania. Tajemnice przyrody. Koty dzikie i domowe (Agnieszka Bator), na drugim Żydzi w kulturze polskiej (Aleksander Hertz). Kolejny produkt to Tattoo Palooza. Tatuaże zmywalne. Dinozaury (Kolorowe Baloniki) oraz Puzzle 200 Szczeniaczki G3 (Schmidt).
1
Wyrazy i zdania do nauki czytania. Tajemnice przyrody. Koty dzikie i domowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyrazy i zdania do nauki czytania. Tajemnice przyrody. Koty dzikie i d...
Dostępny
69 szt.

Książka do rozwijania zainteresowań przyrodniczych i pierwszych prób w czytaniu. Podstawowe informacje oraz ciekawostki o zwierzętach napisane są tu w prosty sposób i wielką czcionką, by zachęcić dzieci do czytania. Fotografie ulubieńców są dodatkową atrakcją książki i umilają pierwszą lekturę.

8,90 zł
4,99 zł

Rabat 43,9%
oszczędzasz 3,91 zł

13 osób kupiło
2
Żydzi w kulturze polskiej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Żydzi w kulturze polskiej
Dostępny
13 szt.

Wznowienie klasycznego studium o roli Żydów w kulturze polskiej, autorstwa wybitnego eseisty i socjologa mieszkającego od wojny w Nowym Jorku, zmarłego w 1983 roku. Zasadniczym momentem w tej książce pisał Hertz jest pokazanie Żydów polskich jako społeczności kastowej. Z tego faktu jak sądzę wynikają inne, zasadnicze elementy tego, co w Polsce nazywało się kwestią żydowską. Studium to Hertz uważał za opus magnum swego życia.

39,00 zł
28,08 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,92 zł

4 osoby kupiły
3
Tattoo Palooza. Tatuaże zmywalne. Dinozaury - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tattoo Palooza. Tatuaże zmywalne. Dinozaury
Kolorowe Baloniki
Dostępny
27 szt.

Tattoo Palooza to ponad 50 kolorowych, wesołych tatuaży dla dzieci zebranych na 3 arkuszach. Tęczowe, energetyczne, a momentami bardzo magiczne, pełne pozytywnej energii tatuaże w wersji całkowicie zmywalnej, dla najmłodszych zwolenników obrazków na ciele. To prosty sposób na świetną zabawę. Idealne na wakacje. Zestaw zawiera 3 arkusze pełne tatuaży – w sumie ponad 50 sztuk. Wymiary jednego arkusza: 13.0 x 21.0 cm

25,36 zł
4 osoby kupiły
4
Puzzle 200 Szczeniaczki G3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 200 Szczeniaczki G3
Schmidt
Dostępny
4 szt.

Oryginalne opakowanie oraz wysoka jakość wykonania marki Schmidt Spiele powodują, że puzzle cieszą się dużą popularnością jako asortyment prezentowy. Każda chwila spędzona przy nich to radość nie tylko dla najmłodszych, lecz również i starszych wielbicieli puzzli. Schmidt Spiele produkuje puzzle już od początku ubiegłego wieku, a dzisiaj jest jednym z wiodących producentów nie tylko na rynku niemieckim, ale i światowym.

39,00 zł
31,98 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 7,02 zł

2 osoby kupiły
5
Choroby oczu - zastosowanie telemedycyny w.. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Choroby oczu - zastosowanie telemedycyny w..
Dostępny
3 szt.

W ostatnim czasie do konsultacji trafił projekt Ministerstwa Zdrowia dotyczący nowych standardów teleporad w POZ. Standardy będą dot. 33,4 tys. lekarzy POZ.Po wejściu w życie rozporządzenia świadczeniodawcy będą mieli trzydzieści dni na dostosowanie się do jego zapisów. Projekt rozporządzenia zakłada, że lekarz/pielęgniarka POZ udzielający teleporady będą zobowiązani do poinformowania pacjenta o sposobie realizacji m.in. e-recepty i e-skierowania. Świadczeniodawcy będą również musieli poinformować pacjenta o możliwości skorzystania z teleporady, a w swoim gabinecie i na jego stronie internetowej opublikować zasady jej udzielania. Rozporządzenie ma gwarantować ten sam standard realizacji świadczeń co w gabinetach POZ. Lekarze POZ będą mieli wyznaczone godziny przyjmowania pacjentów telefonicznie.Z myślą o specjalistach okulistyki, medycyny rodzinnej, pediatrii, chorób wewnętrznych udzielających świadczeń w POZ przygotowaliśmy poradnik pt. CHOROBY OCZU. Zastosowanie telemedycyny w podstawowej opiece zdrowotnej, aby możliwie najlepiej byli przygotowani do nowej sytuacji.Autorami poradnika są wybitni specjaliści z dziedziny okulistyki: Profesor Marek Prost i doktor Ewa Oleszczyńska-Prost oraz doktor Tomasz Zieliński, lekarz rodzinny, Wiceprezes Polskiej Izby Informatyki Medycznej

63,00 zł
52,29 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 10,71 zł

1 osoba kupiła
6
Kendama Record B1 - Kaku Kendama Europe 3800 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
107,90 zł
1 osoba kupiła
7
So Long Marianne, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
So Long Marianne, CD
Leonard Cohen, Sony Music Entertainment
Dostępny
50 szt.

Kompilacyjny album Leonarda Cohena wydany w 1989 roku. Zawiera utwory z pierwszych czterech albumów. Chociaż nie jest autoryzowany przez artystę, album jest jednak oficjalnym wydaniem. Płyta była dostępna w kilku krajach z różnymi okładkami artystycznymi oraz w różnych tanich seriach CD (Pop Shop w Niemczech, Collectors Choice w Wielkiej Brytanii, Memory Pop Shop w Holandii, Redhot w Wielkiej Brytanii), a także jako kaseta audio z czterema dodatkowymi piosenki. Gatunek: POEZJA/PIOSENKA, Rok wydania: 2015, Rodzaj wydania: REISSUE, Dźwięk: STEREO, Compilation: YES, Kraj: Zagraniczna, Wykonawca: COHEN, LEONARD, Wydawca: SONY MUSIC ENTERTAINMENT

33,90 zł
1 osoba kupiła
8
Pieluszki muślinowe bambusowe 70x70 Ocean Blue - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pieluszki muślinowe bambusowe 70x70 Ocean Blue
XKKO
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

68,90 zł
65,46 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,44 zł

9
Planer językowy. Czas na niemiecki. Poziom A2-B1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Planer językowy. Czas na niemiecki. Poziom A2-B1
Dostępny
2 szt.

Zaplanuj rok systematycznej nauki! Planer językowy. Czas na niemiecki to wyjątkowa propozycja dla osób, które chcą połączyć naukę niemieckiego z codziennym planowaniem, inspirowaniem i realizacją celów. Wykorzystanie metody wiecznego kalendarza pozwala rozpocząć korzystanie z niego w dowolnym momencie, bez konieczności czekania na konkretną datę. Materiał dostosowany jest do początkujących użytkowników języka niemieckiego, na poziomie A2–B1, szukających motywacji, natchnienia i pomysłów do dalszej nauki. Już dzisiaj rozpocznij rok regularnej nauki języka niemieckiego! Skończ z wymówkami i nie czekaj na nowy tydzień, rok czy specjalną okazję. Ucz się nowego słownictwa i gramatyki oraz ćwicz pamięć w potrójnym systemie powtórek i sprawdzaj wiedzę w testach podsumowujących materiał z kilku tygodni. Nauka wejdzie ci w nawyk i szybko zauważysz pozytywne rezultaty swoich działań. Podział na małe porcje materiału przeznaczone do codziennej nauki sprzyja przyswajaniu materiału i szybszemu zapamiętywaniu. Podręczny format ułatwia korzystanie z planera w każdej wolnej chwili – w drodze do szkoły czy pracy, w domu, w podróży – można go zabrać ze sobą wszędzie. Kalendarz z podziałem tygodniowym i miesięcznym świetnie sprawdzi się również do prywatnego planowania. Dostosuj planer do własnych potrzeb w strefie wolnej twórczości - pisz pamiętnik, opowiadania i rysuj mapy myśli. Korzystaj ze strefy geograficzno-kulturowej – zbieraj inspiracje, zapisuj ciekawostki oraz terminy spotkań. Sprawdź nowoczesną metodę nauki, motywuj się, realizuj językowe cele krok po kroku i obserwuj efekty! Planer językowy. Czas na niemiecki to: • nauka języka na poziomie A2–B1, • roczny plan językowy, • możliwość rozpoczęcia nauki w dowolnym momencie, • podział na układ tygodniowy i miesięczny, • słownictwo i gramatyka, • potrójny system powtórek, • testy sprawdzające znajomość materiału, • cytaty i hasła motywujące, • strefa wolnej twórczości (pisz pamiętnik, opowiadania, rysuj mapy myśli), • strefa geograficzno-kulturowa (zapisuj ciekawostki, zbieraj inspiracje), • pomoc w określeniu celów językowych i realizacji.

44,90 zł
23,35 zł

Rabat 48,0%
oszczędzasz 21,55 zł

10
Exam Essentials:Proficiency Practice Tests Assesment CD-ROM - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Exam Essentials:Proficiency Practice Tests Assesment CD-ROM
Dostępny
2 szt.

Proficiency Practice Tests offers practice for all five papers of the Cambridge ESOL Certificate of Proficiency exam.

228,50 zł
11
Torebka Na Ramię z Klapką Starpak 49-37 Monster High Iii - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torebka Na Ramię z Klapką Starpak 49-37 Monster High Iii
Starpak
Niedostępny
Brak

Pojemna torebka na ramię zamykana na zamek z klapką. Komora pionowo mieszcząca format A5. Pasek z szeroką możliwością regulacji. Bogato zdobiona klapka.

12,99 zł
Powiadomienie
12
Torebka Na Ramię Littlest Pet Shop - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torebka Na Ramię Littlest Pet Shop
Starpak
Niedostępny
Brak

Pojemna torebka na ramię zamykana na zamek. Dodatkowa zamykana kieszeń. Bogate zdobienia np. cekiny, kokardki, brokat . Zdobiony pasek z szeroką możliwością regulacji.

19,90 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,6%
oszczędzasz 0,91 zł

13
Pióro wieczne Parker Im Metallic Pursuit 2074142 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pióro wieczne Parker Im Metallic Pursuit 2074142
Parker
Niedostępny
Brak

Pi oacute ro Metallic Pursuit z nbsp Edycji specjalnej IM ndash inspirowane nieograniczonymi możliwościami kierującymi nas do celu. Dynamiczny i nbsp wyrazisty wz oacute r linii stali nierdzewnej, korpus pokryty czarnym lakierem, czarna wytrawiana skuwka o nbsp wysokim połysku oraz klip zdobiony rozpoznawalnym znakiem strzały kierują nas na drogę sukcesu, wyznaczając konkretny i nbsp jasny kierunek. br / Pi oacute ro Metallic Pursuit IM nakłania do podążania indywidualną drogą do sukcesu. Napisz swoje przeznaczenie. Bądź tw oacute rcą swojego przeznaczenia.

260,90 zł
255,68 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 5,22 zł

14
Wkład do Długopisu Plastikowy 1.0 Frixion zielony Pilot Bls-fr10-g - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
20,90 zł
20,06 zł
Powiadomienie

Rabat 4,0%
oszczędzasz 0,84 zł

15
Portmonetka Starpak 15-09 Minnie Pbh 12/72 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Portmonetka Starpak 15-09 Minnie Pbh 12/72
Starpak
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.30

Klasyczna portmonetka zapinana na zatrzask, dzięki czemu nic z niej nie wypadnie. Środek wyściełany łatwą w utrzymaniu podszewką. Niezbędny dodatek do każdej torebki. nbsp

8,99 zł
Powiadomienie
16
Torba Na Ramię Starpak 33-26 Pucca - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torba Na Ramię Starpak 33-26 Pucca
Starpak
Niedostępny
Brak

Torba młodzieżowa do noszenia na ramieniu. Nowoczesny, bardzo atrakcyjny wygląd. Idealna do szkoły i na miasto. Szereg przegródek z osobnymi zamkami, regulowany pas, regulowana szerokość torby.

19,90 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,6%
oszczędzasz 0,91 zł

17
Pióro kulkowe Żelowe 0.7 niebieskie Bl407c Pentel - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pióro kulkowe Żelowe 0.7 niebieskie Bl407c Pentel
Pentel
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.02

nbsp /p p Eleganckie pi oacute ro kulkowe dla manager oacute w, biznesmen oacute w i nbsp os oacute b ceniących klasykę w nbsp pięknym wydaniu. Uszlachetniona wersja popularnego modelu linii EnerGel. Pi oacute ro jest lekkie, ale stabilne. Wyposażone w nbsp rewolucyjny płynny tusz żelowy EnerGel. Na wkład wymienny LR7.

38,90 zł
Powiadomienie
18
Długopis Ołówek Automatyczny 0.5 Opus niebieski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis Ołówek Automatyczny 0.5 Opus niebieski
Ballograf-import
Niedostępny
Brak

Zestaw długopis ołówek automatyczny 0.5 Opus w kolorze czarnym w prostym etui

54,90 zł
49,41 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,49 zł

19
Bitwy Kawalerii. Tom 4. Krojanty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bitwy Kawalerii. Tom 4. Krojanty
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.23

Unikatowa kolekcja książek będąca niejako kontynuacją serii „Odznaki Kawalerii”. Opisuje najważniejsze bitwy Polskiej Kawalerii w latach 1918-1939. Do każdego tomu dołączony jest proporczyk jednego z pułków przedwojennej kawalerii, tym samym w kolekcji dostępne są proporczyki wszystkich przedwojennych pułków kawalerii.

27,00 zł
20,52 zł
Powiadomienie

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,48 zł

20
Miś z szalikiem 233682 DEEF - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miś z szalikiem 233682 DEEF
Deef
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.26

20,90 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,4%
oszczędzasz 0,91 zł

21
Plusz świąteczny: bałwanek, miś, renifer 234207 DEEF   cena za 1 sztukę - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
12,90 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 7,1%
oszczędzasz 0,91 zł

22
Reniferek 235570 DEEF - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
9,99 zł
Powiadomienie
23
Reniferek 23646 DEEF - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Reniferek 23646 DEEF
Deef
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.25

22,90 zł
20,84 zł
Powiadomienie

Rabat 9,0%
oszczędzasz 2,06 zł

24
Poduszka cekinowa z flamingami 1001789 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Poduszka cekinowa z flamingami 1001789
Norimpex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.25

23,90 zł
22,71 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,19 zł

25
Be Creative. Malowanka kreatywna - syrenka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Be Creative. Malowanka kreatywna - syrenka
MK TRADE
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.10

Przedstawiamy zestaw kreatywny, który zawiera: • 10 rysunków szkiców, • 65 maskujących naklejek, • 40 kolorowych naklejek, • 5 farb akwarela, • pędzel, • 4 kredki, • 2 obrazki inspiracje, • instrukcję. Zabawa rozwija małą motorykę i pobudza wyobraźnię.

29,30 zł
27,84 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,46 zł

26
Włoski . Fiszki Słownictwo 4 B2 dla śred. zaaw. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Włoski . Fiszki Słownictwo 4 B2 dla śred. zaaw.
Dostępny
6 szt.

"FISZKI Słownictwo 4" to ostatnia część kompleksowego, 4-poziomowego kursu. Dzięki niej szybko i skutecznie opanujesz ponad 2800 słów i zwrotów niezbędnych na poziomie wyższym średnio zaawansowanym (intermedio superiore). Polecamy osobom, które potrafią już porozumieć się w standardowych sytuacjach życia codziennego, ale brakuje im jeszcze tzw. swobody językowej.Słownictwo zostało usystematyzowane w 50 kategoriach tematycznych, które wyczerpująco ujmują zjawiska związane z człowiekiem i jego otoczeniem.Hasła zaprezentowano na 1040 trwałych kartonikach, które zaprojektowano ze szczególną dbałością o prostotę i przejrzystość.

89,00 zł
62,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 26,70 zł

27
Skarby nazistów. Poszukiwanie łupów III rzeszy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skarby nazistów. Poszukiwanie łupów III rzeszy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.19

W ostatnich dniach drugiej wojny światowej esesmani ładowali złoto, dewizy i klejnoty do pociągów, samochodów i na ciężarówki, a potem ruszali w austriackie góry. Tam ukrywali zrabowane przez nich łupy, by nie wpadły w ręce aliantów, i uciekali. Intensywne śledztwo, prowadzone przez aliantów po wojnie, pozwoliło odzyskać tylko czubek tej góry złota. Co stało się z resztą skarbów i jakie były losy tych ludzi?Na te i inne pytania odpowiadają w pełnej sensacyjnych faktów i świetnie napisanej książce Kenneth D. Alford i Theodore P. Savas. Swoje opracowanie oparli na tysiącach stron niepublikowanych wcześniej, a dopiero ostatnio odtajnionych dokumentów. Daje ono wgląd w umysły i metody działania złodziei z SS, a także odkrywa tajemnice Głównego Urzędu Bezpieczeństwa Rzeszy (RSHA), dla którego pracowali zbrodniarze. Autorzy odsłaniają również kulisy prowadzonego przez aliantów śledztwa i zdradzają, co stało się z ogromnym bogactwem zagrabionym europejskim Żydom.Skarby nazistów uwypuklają dramatyczne chwile z życia hitlerowców i towarzyszących im kobiet i próbują rozwikłać tajemnice, jakie niektórzy z nich zabrali ze sobą do grobu. To niezwykła opowieść o chciwości, pożądaniu, szalbierstwach, zdradzie i morderstwach, na długo pozostająca w pamięci.

39,90 zł
28,73 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

28
Mąż zastępczy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mąż zastępczy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.12

Piotr - z zamiłowania ,,złota rączka", potrafi wszystko naprawić i jest lubiany przez samotne sąsiadki, którym często pomaga w drobnych naprawach i nagłych awariach. Poznajemy go w momencie, gdy żona Karolina, która od dłuższego czasu romansuje z jego szefem (o czym mąż nie miał pojęcia), opuszcza Piotra i wyprowadza się do kochanka. Porzuciwszy pracę po odejściu żony, Piotr bezskutecznie szuka zatrudnienia. Gdy sąsiadka, której zapchała się kanalizacja, prosi go o pomoc, nasz bohater wpada na pomysł, żeby jako ,,mąż zastępczy" wynajmować się do męskich prac domowych oraz innych zadań, jakie zlecą mu pozbawione wsparcia mężczyzny klientki. To zajęcie jest dla niego nie tylko sposobem wykorzystania swoich zdolności i zamiłowań do zarabiania na życie. Jako mąż zastępczy ma możliwość poznania wielu kobiet. A Piotr postawił przed sobą cel - chce zgłębić kobiecą psychikę, aby zrozumieć, dlaczego opuściła go żona. I gotów jest na wiele, aby ten cel osiągnąć...

34,90 zł
25,83 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,07 zł

29
Pisma. Tom 1. Opowiadania, publicystyka, krytyka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pisma. Tom 1. Opowiadania, publicystyka, krytyka
Dostępny
9 szt.

Pierwszy tom Pism zawiera niedrukowane od ponad 80 lat, często nieznane opowiadania, krytykę literacką oraz publicystykę Czesława Straszewicza. Jest próbą zapełnienia swego rodzaju białej plamy w obrazie autora Turystów z bocianich gniazd, ale także literatury międzywojennej. Jest to również próba weryfikacji tej twórczości, kiedyś budzącej wielkie zainteresowanie i równie wielkie nadzieje, a czasem też spory, a potem zapomnianej. Czesław Straszewicz (1904-1963) – prozaik, radiowiec, jeden z najważniejszych pisarzy polskich XX wieku. W okresie międzywojennym opublikował dwa zbiory opowiadań oraz dwie powieści, współpracował z „Prosto z Mostu” i „Polityką”. Po wybuchu II wojny światowej znalazł się na emigracji, gdzie współpracował z Radiem Wolna Europa oraz Kulturą, a w 1953 opublikował słynną powieść Turyści z bocianich gniazd. Zmarł w Montevideo w Urugwaju.

70,90 zł
51,05 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 19,85 zł

30
Puzzle PQ 1000 Podążaj drogą wiary G3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle PQ 1000 Podążaj drogą wiary G3
Schmidt
Dostępny
28 szt.

Puzzle marki Schmidt Spiele ze znakiem "Premium Quality" to produkty wprowadzające zupełnie nową jakość do tego asortymentu. Dzięki specjalnie zaprojektowanej tekturze wyróżnia je przede wszystkim perfekcyjna spójność, a wyjątkowe i niespotykane grafiki zwiększają ich atrakcyjność. Puzzle pokryte są matowym lakierem, który nie odbija światła. Dzięki wykorzystaniu w procesie produkcji niezwykle cienkich wykrojników, puzzle "Premium Quality" są idealnie do siebie dopasowane. Jednak najbardziej imponującą cechą nowych puzzli Schmidt Spiele ze znakiem "Premium Quality" jest to, że po ułożeniu można je chwycić, podnieść i przenieść bez ryzyka, że się rozpadną! Mówi się, że Kinkade maluje światłem. Odgrywa ono kluczową rolę w jego impresjonistycznych obrazach: prześwituje przez drzewa, odbija się w czystej wodzie potoku, zagląda przez okna domu w ciemną noc. Prawdziwa poezja chwili. Nic dziwnego że Thomas Kinkade jest jednym z najbardziej popularnych artystów naszych czasów. I dla wszystkich tych, którzy nie mogą sobie pozwolić na oryginały, przedstawiamy jego prace w postaci puzzli. IDEALNA DOKŁADNOŚĆ DOPASOWANIA ? dzięki innowacyjnej metodzie produkcji, w której używane są wyjątkowo cienkie wykrojniki, puzzle są do siebie idealnie dopasowane. DUŻA RÓŻNORODNOŚĆ KSZTAŁTÓW ? zdecydowanie większa rozmaitość kształtów pojedynczych elementów powoduje, że układanie puzzli staje się jeszcze większym wyzwaniem. SPECJALNY MATOWY LAKIER ? puzzle pokryte są matowym lakierem, który nie odbija światła i sprawia, że niezależnie od kąta widzenia, mozaika pozostaje czytelna. STRUKTURA PŁÓTNA ? najbardziej imponującą cechą nowych puzzli jest to, że po ułożeniu, bez użycia kleju, da się je chwycić i podnieść bez ryzyka, że się rozpadną. Ponadto można przenosić je z miejsca na miejsce, bez użycia specjalnych mat. WYJTKOWE WZORY ? puzzle marki Schmidt Spiele wyróżniają się wyszukanymi oraz niespotykanymi wzorami i motywami. Przy współpracy z wieloma artystami udało się stworzyć niepowtarzalny zbiór grafik. PERFEKCYJNA SPÓJNOŚĆ ? puzzle stworzone są z surowców najwyższej jakości, w tym ze specjalnie zaprojektowanej tektury, która mimo zwiększonej grubości sprawia, że połączone ze sobą puzzle tworzą "nierozerwalną" całość.

49,00 zł
40,18 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 8,82 zł

31
Wybrane mity greckie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wybrane mity greckie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.06

Mity greckie należą do ścisłego kanonu literatury światowej. W Wybranych mitach greckich zostało zebranych osiemnaście najlepiej utrwalonych w dziejowej pamięci i najważniejszych do poznania mitów: Mit o powstaniu świata, Prometeusz, Puszka Pandory, Syzyf, Demeter i Kora, Dedal i Ikar, Herakles, Tezeusz i Ariadna, Orfeusz i Eurydyka, Deukalion i Pyrra, Atalanda i złote jabłka, Meduza, Andromeda, Złote runo, Jazon i Agronauci, Pelops i Hippodamia, Antygona oraz Król Midas.Narracja i prezentacja mitów zostały specjalnie opracowane z myślą o uczniach szkoły podstawowej. Mity opowiedziane są oszczędnym stylem, klarownym językiem, w sposób, który pozwoli rozpalić w młodym czytelniku zainteresowanie pięknem i mądrością płynącą z ponadczasowych utworów. Mity zostały złożone dużą czcionką i opatrzone ilustracjami.Lektura obowiązkowa w klasie IV szkoły podstawowej

15,90 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 24,6%
oszczędzasz 3,91 zł

32
Puzzle PQ 1000 Chatka Dobrego Pasterza G3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle PQ 1000 Chatka Dobrego Pasterza G3
Schmidt
Dostępny
10 szt.

Puzzle marki Schmidt Spiele ze znakiem "Premium Quality" to produkty wprowadzające zupełnie nową jakość do tego asortymentu. Dzięki specjalnie zaprojektowanej tekturze wyróżnia je przede wszystkim perfekcyjna spójność, a wyjątkowe i niespotykane grafiki zwiększają ich atrakcyjność. Puzzle pokryte są matowym lakierem, który nie odbija światła. Dzięki wykorzystaniu w procesie produkcji niezwykle cienkich wykrojników, puzzle "Premium Quality" są idealnie do siebie dopasowane. Jednak najbardziej imponującą cechą nowych puzzli Schmidt Spiele ze znakiem "Premium Quality" jest to, że po ułożeniu można je chwycić, podnieść i przenieść bez ryzyka, że się rozpadną! Mówi się, że Kinkade maluje światłem. Odgrywa ono kluczową rolę w jego impresjonistycznych obrazach: prześwituje przez drzewa, odbija się w czystej wodzie potoku, zagląda przez okna domu w ciemną noc. Prawdziwa poezja chwili. Nic dziwnego że Thomas Kinkade jest jednym z najbardziej popularnych artystów naszych czasów. I dla wszystkich tych, którzy nie mogą sobie pozwolić na oryginały, przedstawiamy jego prace w postaci puzzli. IDEALNA DOKŁADNOŚĆ DOPASOWANIA ? dzięki innowacyjnej metodzie produkcji, w której używane są wyjątkowo cienkie wykrojniki, puzzle są do siebie idealnie dopasowane. DUŻA RÓŻNORODNOŚĆ KSZTAŁTÓW ? zdecydowanie większa rozmaitość kształtów pojedynczych elementów powoduje, że układanie puzzli staje się jeszcze większym wyzwaniem. SPECJALNY MATOWY LAKIER ? puzzle pokryte są matowym lakierem, który nie odbija światła i sprawia, że niezależnie od kąta widzenia, mozaika pozostaje czytelna. STRUKTURA PŁÓTNA ? najbardziej imponującą cechą nowych puzzli jest to, że po ułożeniu, bez użycia kleju, da się je chwycić i podnieść bez ryzyka, że się rozpadną. Ponadto można przenosić je z miejsca na miejsce, bez użycia specjalnych mat. WYJTKOWE WZORY ? puzzle marki Schmidt Spiele wyróżniają się wyszukanymi oraz niespotykanymi wzorami i motywami. Przy współpracy z wieloma artystami udało się stworzyć niepowtarzalny zbiór grafik. PERFEKCYJNA SPÓJNOŚĆ ? puzzle stworzone są z surowców najwyższej jakości, w tym ze specjalnie zaprojektowanej tektury, która mimo zwiększonej grubości sprawia, że połączone ze sobą puzzle tworzą "nierozerwalną" całość.

56,00 zł
45,92 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 10,08 zł

33
Teksty Maryjne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teksty Maryjne
Dostępny
17 szt.

Prezentowany zbiór tekstów związany jest z postacią Matki Chrystusa. W pierwszej części zawiera czytanki, które można wykorzystać w czasie nabożeństw majowych. Śledzą one życie Maryi na tle jego realiów w Ziemi Świętej, są zatem przewodnikiem prowadzącym przez wydarzenia znane nam z Ewangelii kanonicznych, ale także apokryficznych, w których poznajemy przebieg życia Matki Najświętszej, jego koleje i znaczenie w obrazie wiary. Czytanki są również przewodnikiem po Ziemi Świętej, która tak często jest celem chrześcijańskiego pielgrzymowania.W drugiej części znajdują się homilie i rozważania na niektóre święta i uroczystości maryjne rozłożone w ciągu roku liturgicznego. Wypowiedzi zostały kiedyś głoszone w różnych miejscach i okolicznościach, do których wyraźnie nawiązują. Posiadają one charakter dokumentu z określonego czasu i nie zawsze odpowiadają współczesnej sytuacji, mogą jednak także w obecnych okolicznościach być pożyteczne dla Czytelnika.Część trzecia przekazuje zachowane refleksje, które nie odpowiadają specyfice dwu poprzednich części, ale szkoda było je zatracić, mogą bowiem poruszać także interesujące zagadnienia, a w całości obrazują dorobek Autora.Na końcu umieszczono rozważanie wygłoszone w setną rocznicę objawień Matki Bożej w Fatimie, w czasie konferencji O lepsze poznanie Pisma Świętego. Jego tematem była całościowa wizja Maryi w przesłaniu biblijnym.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

34
Puzzle 2x60 + 2x100 w walizce Dinozaury G3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 2x60 + 2x100 w walizce Dinozaury G3
Schmidt
Dostępny
2 szt.

Oryginalne opakowanie oraz wysoka jakość wykonania marki Schmidt Spiele powodują, że puzzle cieszą się dużą popularnością jako asortyment prezentowy. Każda chwila spędzona przy nich to radość nie tylko dla najmłodszych, lecz również i starszych wielbicieli puzzli. Schmidt Spiele produkuje puzzle już od początku ubiegłego wieku, a dzisiaj jest jednym z wiodących producentów nie tylko na rynku niemieckim, ale i światowym.

77,00 zł
63,14 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 13,86 zł

35
6. bierze! Gra planszowa G3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
6. bierze! Gra planszowa G3
G3
Dostępny
8 szt.

Słynny bestsellerowy, karciany klasyk w planszowej odsłonie!Dokładanie płytek i zbieranie rządów - niby nic nowego. Jednak w tej wersji płytki zagrywa się na planszę, której pola specjalne wywołują różne akcje. Gracze mają możliwość zdobywania punktów zarówno dodatnich jak i ujemnych. Doświadczeni gracze mogą dołożyć do gry karty akcji i odwrócić planszę (na stronę z czerwoną byczą głową) i zagrać w wersję zaawansowaną! Oprócz tego, zarówno wariant podstawowy jak i zaawansowany można rozszerzyć o karty szczęścia, które potrafią odmienić losy gry! Zagrywaj i dokładaj. Zdobywaj punkty dodatnie. Unikaj zbierania rzędów. ZAWARTOŚĆ: dwustronna plansza 100 płytek 24 karty akcji 12 kart szczęścia 6 zasłonek 6 znaczników punktów 2 znaczniki Stop! instrukcja

99,00 zł
87,12 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 11,88 zł

36
Polityka redystrybucyjna a nierówności dochodowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polityka redystrybucyjna a nierówności dochodowe
Dostępny
4 szt.

W niniejszej monografii przedstawiono zagadnienie nierówności dochodowych z punktu widzenia polityki redystrybucyjnej. Celem pracy jest ocena wpływu redystrybucji dochodów na kształtowanie się ostatecznego poziomu dochodów rozporządzalnych gospodarstw domowych. Hipoteza badawcza zakłada, że w gospodarkach, w których obserwuje się większe nierówności rynkowe (pierwotne), redystrybucja dochodów osiąga większą skalę. Sama redystrybucja została tu przedstawiona na kilku płaszczyznach. Analizie poddano redystrybucję zarówno bezpośrednią, jak i pośrednią. Badano możliwości wpływania na poziom dochodów przez władze centralne i lokalne. Szczególnie, na podstawie szerokiego przeglądu literatury, zwracano uwagę na te aspekty redystrybucji, które wydają się przynosić najlepsze rezultaty dla podniesienia jakości życia obywateli.

23,10 zł
21,25 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 1,85 zł

37
Marie Krysinska. Jako muzyk... - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Marie Krysinska. Jako muzyk...
Dostępny
13 szt.

Maria Krysińska, a przez większość swego życia Marie Krysinska, była poetką niezwykłą. Pełna podziwu dla dzieł przeszłych, szukała własnej drogi, własnego sposobu ekspresji i znalazła. Książka składa się z dwóch części; historycznej, poprzedzonej teoretycznym wstępem oraz analityczno-interpretacyjnej. Krysinska pojawia się na francuskiej scenie najpierw jako muzyk i kompozytor, członek stowarzyszeń i kabaretów artystycznych. To w tej przestrzeni rodzi się poetka, która wejdzie na sceny teatrów i salony. Część analityczno-interpretacyjna daje ogląd mechanizmów, prowokujących muzykalny odbiór tekstów. Składa się z trzech rozdziałów, w których muzyczność tekstów pokazana jest poprzez ich powiązania z terminologią muzyczną, gatunkiem muzyczno-literackim piosenką i tańcem, a także czwartego, w którym znalazły się utwory, gdzie, implicytnie, muzyczne echa pojawiają się za pośrednictwem udźwięczniających procedur. Jednym z celów autorki było to, by odbiorcy polscy, nieznający języka francuskiego, mogli poznać piękno i bogactwo poezji, która wyrosła z połączenia słowiańskiej duszy i francuskiej kultury. Z tą intencją dokonała lingwistycznego przekładu fragmentów lub całości analizowanych przeze mnie utworów.

31,50 zł
28,98 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,52 zł

38
Gumka BR40 kauczukowa (40szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gumka BR40 kauczukowa (40szt)
Pelikan AG
Niedostępny
Brak

W gumkach BR 4(R) Pelikan jedna strona przeznaczona jest do mazania ołówków grafitowych, a druga do atramentu, długopisów i innych instrumentów piśmiennych.W opakowaniu zbiorczym znajduje się 40 sztuk.

85,41 zł
Powiadomienie
39
Tatuaże zmywalne Tattoo Palooza - Tęczowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tatuaże zmywalne Tattoo Palooza - Tęczowe
Kolorowe Baloniki
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.24

Ooly Tattoo Palooza to ponad 50 kolorowych, wesołych tatuaży dla dzieci zebranych na 3 arkuszach 13x21cm każdy. Łatwe w użyciu i całkowicie zmywalne.Tęczowe, energetyczne a momentami bardzo magiczne, pełne pozytywnej energii tatuaże w wersji całkowicie zmywalnej, dla najmłodszych zwolenników "obrazków na ciele". To prosty sposób na świetną zabawę. Idealne na wakacje. Zmywalne tatuaże Ooly Tattoo Palooza: w zestawie 3 arkusze pełne tatuaży - w sumie ponad 50 sztuk; wymiary jednego arkusza: 13x21cm; tatuaże są kolorowe i mają różne wzory i rozmiary; nie są trwałe, można je łatwo zmyć.

25,36 zł
Powiadomienie
40
Ołówek aut. Grip turkus 0,5mm (5szt) FABER CASTELL - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ołówek aut. Grip turkus 0,5mm (5szt) FABER CASTELL
Faber Castell
Niedostępny
Brak

Ołówek automatyczny GRIP 2010 w modnych kolorach - turkusowy z limonkowymi kropeczkami. Ergonomiczny, trójkątny kształt oraz wypustki GRIP zapewniają komfort użytkowania. Grubość grafitu: 0,5 mm. Metalowy klips. Wykręcana gumka ukryta pod nasadką.            Opakowanie zbiorcze zawiera 5 sztuk.

114,94 zł
109,19 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 5,75 zł

41
Kołonotes 80K My Brillant Ideas PAUL&CO - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kołonotes 80K My Brillant Ideas PAUL&CO
PAUL&CO.
Niedostępny
Brak

Kołonotes 80 kartek z atrakcyjnym motywem na okładce. Idealny do wszelkiego rodzaju zapisków i notatek. Wykonany z wysokiej jakości materiałów. Bez problemu pomieści się w każdej torebce lub plecaku. Twarda okładka, kartki w linie.

12,77 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 29,6%
oszczędzasz 3,78 zł

42
Zestaw torów. Railroad Expansion Accessory - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw torów. Railroad Expansion Accessory
Dumel Discovery
Dostępny
9 szt.

Przedstawiamy olbrzymi zestaw akcesoriów Dumica, w którego skład wchodzą aż 72 elementy, a wśród nich tory kolejowe, elementy krajobrazu, przejazd kolejowy oraz poczekalnia. Daj się porwać wyobraźni i stwórz swój własne kolejkowy świat! Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 3 roku życia.

92,99 zł
81,83 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 11,16 zł

43
Studia źródłoznawcze 14 U schyłku starożytności - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Studia źródłoznawcze 14 U schyłku starożytności
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.27

Czasopismo, które już znalazło sobie miejsce w polskiej przestrzeni naukowej i znajduje się na liście czasopism punktowanych przez MNiSW, jest poświęcone różnym aspektom źródłoznawstwa późnej starożytności, od historii, przez filologię klasyczną, filozofię, archeologię, po historię sztuki. Od początku istnienia serii staramy się o jak najwyższy naukowy poziom publikowanych tekstów. Wszystkie przechodzą drogę anonimowych recenzji dwóch specjalistów z danej dziedziny.Redakcja:Adam Izdebski (Uniwersytet Jagielloński), Przemysław Nehring (Uniwersytet Mikołaja Kopernika), Maria Nowak (Uniwersytet Warszawski), Rafał Toczko (Uniwersytet Mikołaja Kopernika), Robert Wiśniewski (Uniwersytet Warszawski)Rada Naukowa:Bożena Iwaszkiewicz-Wronikowska (Katolicki Uniwersytet Lubelski), Maciej Kokoszko (Uniwersytet Łódzki), Anna Nikolova (Uniwersytet Sofijski), Maciej Salamon (Uniwersytet Jagielloński), Marek Starowieyski (Uniwersytet Warszawski), Marian Szarmach (Uniwersytet Mikołaja Kopernika), Ewa Wipszycka (Uniwersytet Warszawski), Witold Witakowski (Uniwersytet w Uppsali)

27,00 zł
21,60 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,40 zł

44
Długopis Trio RT GP Steel czarny (50szt) UNI-MAX - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis Trio RT GP Steel czarny (50szt) UNI-MAX
UNI-MAX
Niedostępny
Brak

Wysuwany długopis, dymiony korpus z przyciskiem wysuwającym w kolorze tuszu, gumowany obszar uchwytu i trójkątny kształt dla komfortowego i długiego pisania, rozmiar końcówki: 0,7 mm. Kolor tuszu czarny. 50 sztuk w opakowaniu zbiorczym.

116,36 zł
81,45 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 34,91 zł

45
Jah Jah We Pray, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jah Jah We Pray, CD
Johnny Clarke, Kingston Sounds
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.14

1 Nobodies Business 2 Play Play Girl 3 Jah Jah We Pray 4 Judge Not A Man 5 Give Me A Love 6 My Desire 7 You Pray 8 Stealing, Stealing 9 Rastaman 10 This Graceful Woman 11 This Old Heart Of Mine 12 Give The Right 13 You Have Caught Me Baby 14 Built My World Around You 15 Do It Right 16 Since I Fell For You Gatunek: Reggae/Dub, Rok wydania: 2009, Kraj: Zagraniczna, Wykonawca: CLARKE, JOHNNY, Wydawca: KINGSTON SOUNDS

58,90 zł
Powiadomienie
46
Sloppy Ground, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sloppy Ground, CD
Eric Chenaux, Constellation Records
Niedostępny
Brak

TRACKLISTA: 1 Am I Lovely 2 Love Don't Change 3 Rest Your Daylights 4 Have I Lost My Eyes 5 Arms, Legs And Moonlight 6 Boon Harp 7 Old Peculiar 8 Dreaming Of Stars 9 Sloppy Ground Gatunek: Folk/World/Country, Rok wydania: 2008, Wykonawca: CHENAUX, ERIC, Wydawca: CONSTELLATION RECORDS

68,90 zł
Powiadomienie
47
A New Life, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
A New Life, CD
Saffronkeira, Denovali Records
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.14

Konceptualny debiut albumEugenio Cara,włoskiego poszukiwacza nowych brzmień. Dla fanów:Fennesza, Murcofa, Maxa Richtera, Arvo Parta, etc. TRACKLISTA: CD1 - A New Life Part I - Old Life: 1-1 Soliga 9:16 1-2 Symbiosi 10:06 1-3 Intrepidation 9:11 1-4 Ethan 8:55 1-5 Pregnancy 8:01 1-6 8th Months 8:44 1-7 Last Days 9:56 CD2 - A New Life Part II - New Life: 2-1 111208 13:36 2-2 First Denti 8:43 2-3 Psychologically Destroying 12:02 2-4 190305 9:24 2-5 Acceptance Of Mental Disorder 16:52 2-6 Endless Agony Of Being Sick 12:48 Gatunek: Elektronika/Awangarda, Rok wydania: 2012, Kraj: Zagraniczna, Wykonawca: SAFFRONKEIRA, Wydawca: DENOVALI RECORDS

96,90 zł
Powiadomienie
48
Sleeper, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sleeper, Winyl
Ty Segall, Drag City
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.14

Gatunek: Rock/Mocne Brzmienia, Rok wydania: 2013, Wykonawca: SEGALL, TY, Wydawca: DRAG CITY

145,90 zł
Powiadomienie
49
Notatnik blue rhine slim linia pb3235-9 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notatnik blue rhine slim linia pb3235-9
Paperblanks
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.25

Notatnik w linię niezwykłej marki Paperblanks. Pięknie zdobiona, wytłaczana okładka o niesamowitej fakturze. Koperta wewnątrz tylnej okładki na luźne, drobne notatki. Satynowa wstążka jako zakładka. Papier ekologiczny. Notatnik szyty. Ilość stron 208. Wymiary: 95 x180 mm.

74,20 zł
Powiadomienie
50
Notatnik flint midi linia pb5443-6 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notatnik flint midi linia pb5443-6
Paperblanks
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.26

notatnik Midi w linię niezwykłej marki Paperblankspięknie zdobiona, wytłaczana okładka o niesamowitej fakturzekoperta wewnątrz tylnej okładki na luźne, drobne notatkisatynowa wstążka jako zakładkapapier ekologiczny o gramaturze 120 g/m2notatnik szytyzamykany na magnesilość stron 144wymiary: 18 x 13 cm

51,20 zł
Powiadomienie
51
Notatnik metauro slim linia pb4644-8 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notatnik metauro slim linia pb4644-8
Paperblanks
Niedostępny
Brak

Notatnik w linię niezwykłej marki Paperblanks. Pięknie zdobiona, wytłaczana okładka o niesamowitej fakturze. Satynowa wstążka jako zakładka. Papier ekologiczny. Notatnik szyty. Ilość stron 176. Wymiary: 95x180 mm.

61,81 zł
Powiadomienie
52
Notatnik flutterbyes ultra linia fb4441-3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notatnik flutterbyes ultra linia fb4441-3
Paperblanks
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.25

Pięknie zdobiona okładka o przyjemnej, zmysłowej fakturze zaspokoi najbardziej wygórowane zmysły estetyczne. Kartki wykonane są z wysokiej jakości papieru bezkwasowego w kolorze ecri. Wewnątrz znajduje się atłasowa czerwona wstążka oraz koperta na wizytówki i paragony. Wszystkie kartki są zszywane. liczba stron: 176 zadruk: linia oprawa: twarda wymiary: 18 cm x 23 cm gramatura papieru: 100

82,50 zł
Powiadomienie
53
Notatnik moonlight midi linia pb4618-9 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notatnik moonlight midi linia pb4618-9
Paperblanks
Niedostępny
Brak

Notatnik Moonlight Midi w linię niezwykłej marki Paperblanks. Pięknie zdobiona, wytłaczana okładka o niesamowitej fakturze. Koperta wewnątrz tylnej okładki na luźne, drobne notatki i paragony. Satynowa wstążka jako zakładka. Papier ekologiczny. Notatnik szyty. Ilość stron 176. Wymiary: 120x170 mm. Zamknięcie na gumkę.

70,08 zł
Powiadomienie
54
Notatnik flutterbyes mini linia fb5335-4 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notatnik flutterbyes mini linia fb5335-4
Paperblanks
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.25

Notatnik w linię niezwykłej marki Paperblanks. Pięknie zdobiona, wytłaczana okładka o niesamowitej fakturze. Koperta wewnątrz tylnej okładki na luźne, drobne notatki. Satynowa wstążka jako zakładka. Papier ekologiczny. Notatnik szyty. Ilość stron 176. Wymiary: 95x140 mm.

61,80 zł
Powiadomienie
55
Notatnik dayspring mini linia pb4625-7 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notatnik dayspring mini linia pb4625-7
Paperblanks
Niedostępny
Brak

Notatnik Dayspring Mini w linię niezwykłej marki Paperblanks. Pięknie zdobiona, wytłaczana okładka o niesamowitej fakturze. Koperta wewnątrz tylnej okładki na luźne, drobne notatki i paragony. Satynowa wstążka jako zakładka. Papier ekologiczny. Notatnik szyty. Ilość stron 176. Wymiary: 95x140 mm. Zamknięcie na gumkę.

61,81 zł
Powiadomienie
56
Re:wolucja. Cyfrowa rzeczywistość - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Re:wolucja. Cyfrowa rzeczywistość
Dostępny
44 szt.

W numerze: Od ery cesarzy po erę empatii / Internet (nie twoich) rzeczy / Towarzysz populizm / Sztuczna inteligencja a ryzyko egzystencjonalne / Sienkiewicz: Wierzę we wspólnotę Polaków / Frida, Diego i komunizm

25,00 zł
17,99 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,01 zł

57
Czas mumii, czyli serce w bandażach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
25,00 zł
17,99 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,01 zł

58
Teoria literatury Stanisława Lema - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teoria literatury Stanisława Lema
Dostępny
7 szt.

Książka Andrzeja Wasilewskiego jest niezmiernie ambitnym i ciekawym przedsięwzięciem naukowym. W sensie historycznoliterackim, wypełnia ważną lukę w naszej wiedzy na temat twórczości Stanisława Lema. Wasilewski za pomocą radykalnego cięcia oddziela Lema artystę i pisarza od Lema filozofa i teoretyka literatury, po czym postanawia zająć się tym drugim. Decyzja ta wynika, jak łatwo się domyślić, z wysokiego mniemania, jakie Wasilewski ma o filozofii Lema. Zwróćmy też uwagę, że Wasilewski wypełnia drugą lukę historyczną, i to o wiele bardziej dojmującą. Lukę w historii polskiej teorii literatury. Trudno bowiem się z nim nie zgodzić, gdy stwierdza, że koncepcje teoretycznoliterackie Lema nie spotkały się dotąd z należytą uwagą ze strony literaturoznawców. Wreszcie kwestie interpretacyjne. Wasilewski okazuje się wytrawnym znawcą Lema, a także badaczem dobrze obeznanym z tym, co na temat Lema napisano. Andrzej Skrendo

40,01 zł
28,81 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

59
Szkoła rysowania dla maluszka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szkoła rysowania dla maluszka
Dostępny
29 szt.

Szkoła rysowania dla maluszka już od 3 lat. Naucz się rysować otaczający świat. Wykorzystaj proste figury i formy do tworzenia pięknych ilustracji. Wspaniała pomoc w rysowaniu już od najmłodszych lat.

19,90 zł
14,99 zł

Rabat 24,7%
oszczędzasz 4,91 zł

60
Rysuję po śladzie. Zabawy dla 2 latka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rysuję po śladzie. Zabawy dla 2 latka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.25

Do dzieła 2-latku! Ta książeczka pomoże Ci w pierwszych ćwiczeniach manualnych. Poprowadź rączkę po śladzie i poznaj podstawowe kształty. Kolorowe naklejki zachęcają do zabawy.

9,70 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 27,9%
oszczędzasz 2,71 zł

61
Czesław Czyński. Czarny adept - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czesław Czyński. Czarny adept
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

36,00 zł
26,64 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,36 zł

62
CD Złota kolekcja disco polo ex problem MTJ - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
CD Złota kolekcja disco polo ex problem MTJ
Wyprzedaż F
Dostępny
5 szt.

1.Śpiąca królewna (remix) 2.Moja Mona Lisa 3.Jesień i Ty 4.Szmer 5.Księżniczka 6.Życie Cygana 7.Czy to źle? 8.Czemu tak stało się? 9.Nocny szakal 10.Julia 11.Jaguar 12.Jesteś bogaty 13.Już nie wracaj 14.Piegowata małolata 15.Śpiąca królewna

14,99 zł
63
Common Affairs - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
120,00 zł
84,00 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 36,00 zł

64
Funkcjonowanie bezzałogowych systemów powietrznych w sferze cywilnej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
57,00 zł
41,04 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 15,96 zł

65
Kozy moje hobby - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kozy moje hobby
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.06.25

Zmęczeni współczesnym tempem życia i pracy tęsknimy czasem za urokiem dawnej wsi. Własne kozy w ogrodzie przy domu z pewnością mogą się przyczynić do stworzenia takiej sielskiej atmosfery w naszym otoczeniu. Ten napisany w lekkim stylu poradnik powstał na podstawie doświadczeń Wilhelma i jego rodziny. Przestawia w przystępny sposób wszystkie ważne kwestie związane z chowem kóz. To wciągająca lektura, pozwalająca niemal mimochodem dowiedzieć się, jak należy opiekować się tymi zwierzętami.Tłumaczenie: Floriańczyk Barbara

30,50 zł
26,84 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,66 zł

66
Ogarnij miasto Wrocław (wersja polsko-angielska) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
44,90 zł
29,19 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 15,71 zł

67
Tradycyjnie w opozycji - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
25,00 zł
19,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,01 zł

68
Krytyczna wierność jakiego katolicyzmu Polacy potrzebują - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
35,50 zł
25,56 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,94 zł

69
Nabywanie umiejętności ruchowych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nabywanie umiejętności ruchowych
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.08

Ta książka ma przybliżyć wybrane zagadnienia dotyczące uczenia się motorycznego. Pokazuje, jak człowiek uczy się, przedstawia kilka teorii uczenie się motorycznego, prezentuje mechanizmy związane z wykonywaniem ruchu i jego percepcją, opisuje czynniki warunkujące proces nabywania umiejętności ruchowych, zwany inaczej procesem uczenia się motorycznego. Celem tej książki jest też pokazanie, jak niektóre elementy rzeczywistości, np. treningu sportowego czy pracy fizjoterapeuty, można wyjaśnić na bazie teorii (...).

49,90 zł
34,93 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,97 zł

70
Modlitewnik dziecka Bożego. Pamiątka I Komunii Świętej, mix okładek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Modlitewnik dziecka Bożego. Pamiątka I Komunii Świętej, mix okładek
Dostępny
637 szt.

Pięknie wydany modlitewnik, w którym każde dziecko znajdzie wszystkie ważne modlitwy, mały katechizm, najpopularniejsze pieśni oraz informacje dotyczące sakramentów świętych. Dzięki nim życie religijne najmłodszych będzie się stawać coraz bogatsze i coraz dojrzalsze. To piękna pamiątka przyjęcia sakramentu Pierwszej Komunii Świętej. Uwaga. Mix okładek, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

18,00 zł
13,99 zł

Rabat 22,3%
oszczędzasz 4,01 zł

71
Duży Słownik Pol-Ang, Ang-Pol + CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Duży Słownik Pol-Ang, Ang-Pol + CD
Dostępny
8 szt.

Około 60 000 haseł i zwrotów na 680 stronach - Aktualne słownictwo, wiele zwrotów potocznych i idiomatycznych - Terminy specjalistyczne z zakresu nowych technologii, medycyny i prawa - Wskazówki dotyczące wymowy angielskich wyrazów hasłowych - Liczne objaśnienia gramatyczne i stylistyczne, ułatwiające użycie wyszukanego słowa - Dodatek gramatyczny zawierający najważniejsze informacje gramatyczne oraz wykaz czasowników nieregularnych - Przeznaczony dla początkujących i zaawansowanych - W prezencie słownik polsko-angielski, angielsko-polski na CD-ROM-ie.

35,99 zł
25,91 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,08 zł

72
Zgłoski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
22,00 zł
15,99 zł

Rabat 27,3%
oszczędzasz 6,01 zł

73
W przededniu wielkiej zmiany Okrągły Stół - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W przededniu wielkiej zmiany Okrągły Stół
Dostępny
6 szt.

Książka zawiera materiały z konferencji zorganizowanej przez Europejskie Centrum Solidarności w 20. rocznicę rozmów przy Okrągłym Stole. W ciekawej dyskusji uczestnicy dyskusji wspominali wydarzenia, jakie miały miejsce 20 lat temu.Omawiali ich znaczenie i skutki dla transformacji ustrojowej w Polsce i w innych krajach socjalistycznych. Wśród zaproszonych gości byli: Grażyna Staniszewska, Aleksander Hall, Tadeusz Mazowiecki, abp Tadeusz Gocłowski, Aleksander Kwaśniewski, prof. Janusz Reykowski i Lech Wałęsa. Książka została wzbogacona fotografiami Anny Beaty Bohdziewicz oraz produkcją filmową.

18,00 zł
12,99 zł

Rabat 27,8%
oszczędzasz 5,01 zł

74
Bankier Ubogich. Historia mikrokredytu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
50,00 zł
35,00 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 15,00 zł

75
Poetyka kulturowa polskiego Szekspira - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
25,00 zł
17,99 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,01 zł

76
Alice Salomon - szkic o życiu i dziełach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
23,50 zł
16,99 zł

Rabat 27,7%
oszczędzasz 6,51 zł

77
DVD Nieświadomi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
DVD Nieświadomi
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.09

Historia miłości Almy, kobiety bardzo nowoczesnej jak na swoją epokę, kompletnie zafascynowanej rewolucyjnymi teoriami doktora Zygmunta Freuda, i jej szwagra Salvadora, być może najbardziej konserwatywnego człowieka swojej epoki, z zawodu neuropsychiatry, przekonanego, że emocje i uczucia są u istot ludzkich jedynie zaburzeniami hormonalnymi. Nieświadomi to najlepsza komedia hiszpańska ostatnich lat. Akcja filmu rozgrywa się w roku 1913 w Barcelonie i twórcy postarali się, byśmy mogli odczuć niezwykłą atmosferę epoki. Stylizowana muzyka, kostiumy i przede wszystkim gra aktorska dwóch największych gwiazd hiszpańskiego kina - Leonor Watling i Luisa Tosara, składają się na porywający spektakl.

8,00 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,1%
oszczędzasz 2,01 zł

Wróć do góry