hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2020.11.18

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w środę 18 listopada 2020 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Czytam sobie z kotylionem. Poziom 1. Łazik na księżycu. O Mieczysławie Bekkerze (Grzegorz Chlasta, Zofia Różycka), na drugim Czytam sobie. Poziom 3. Apollo 11. O pierwszej podróży na Księżyc (Ewa Nowak, Tomasz Kozłowski). Kolejny produkt to Madame, wydanie 5 (Antoni Libera) oraz Czytam sobie. Poziom 3. Kolumb. Całkiem inna historia (Artur Domosławski, Gosia Herba).
1
Czytam sobie z kotylionem. Poziom 1. Łazik na księżycu. O Mieczysławie Bekkerze - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Czytam sobie z kotylionem. Poziom 1. Łazik na księżycu. O Mieczysławie...
Dostępny
466 szt.

Prawdziwa i piękna opowieść o pasji oraz spełniających się marzeniach. O tym, jak los może nas zaskoczyć i dlatego nie należy rezygnować ze swoich pragnień. Mały Miecio w Koninie obserwuje Księżyc, a następnie już w dorosłym życiu, mieszkając w USA, staje się jednym z konstruktorów pojazdu zwanego łazikiem, przeznaczonego do badania Srebrnego Globu. Przepiękne ilustracje Zofii Różyckiej subtelnie łączą techniczne szczegóły prac naukowca z pełnym ekspresji światem marzeń i wyobraźni.

14,99 zł
11,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,00 zł

61 osób kupiło
2
Czytam sobie. Poziom 3. Apollo 11. O pierwszej podróży na Księżyc - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czytam sobie. Poziom 3. Apollo 11. O pierwszej podróży na Księżyc
Dostępny
191 szt.

Książka z trzeciego poziomu bestsellerowej serii „Czytam sobie – Połykam strony”. Należy ona również do podserii „Fakty. Poczytaj sobie historie prawdziwe!” Popularna polska autorka książek dla dzieci, Ewa Nowak, opowiada historię pierwszego lądowania człowieka na księżycu. Młody czytelnik znajdzie tu szczegóły lotu, ciekawostki techniczne i wartką akcję. Czarno-białe ilustracje autorstwa Tomka Kozłowskiego stanowią harmonijne uzupełnienie tekstu. To książka do przeczytania jednym tchem! „Połykam strony”, trzeci poziom serii „Czytam sobie”, to kolekcja książek utrwalających umiejętność czytania. Znajdziemy tu wciągające, ambitne historie napisane dłuższymi, złożonymi zdaniami, 2500-2800 słów w tekście, trudniejsze wyrazy oznaczone gwiazdką i wyjaśnione w słowniczku umieszczonym na końcu książki. To prawdziwa, ambitna literatura dla dzieci - warto zebrać całą kolekcję! Forma książek w serii „Czytam sobie” została opracowana na podstawie zaleceń metodyków.

14,99 zł
9,99 zł

Rabat 33,4%
oszczędzasz 5,00 zł

36 osób kupiło
3
Madame, wydanie 5 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Madame, wydanie 5
Dostępny
5016 szt.

Powieść jest ironicznym portretem artysty z czasów młodości, dojrzewającego w peerelowskiej rzeczywistości schyłku lat sześćdziesiątych. Narrator opowiada o swoich latach nauki i o fascynacji starszą od niego, piękną, tajemniczą kobietą, która uczyła go francuskiego i dała mu lekcję wolności. Jest to zarazem opowieść o potrzebie marzenia, o wierze w siłę Słowa i o naturze mitu, a także rozrachunek z epoką peerelu. Tradycyjna narracja, nie pozbawiona wątku sensacyjnego, skrzy się humorem, oczarowuje i wzrusza.

54,99 zł
37,94 zł

Rabat 31,0%
oszczędzasz 17,05 zł

35 osób kupiło
4
Czytam sobie. Poziom 3. Kolumb. Całkiem inna historia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czytam sobie. Poziom 3. Kolumb. Całkiem inna historia
Dostępny
254 szt.

Ignaś dostał zadanie domowe – ma dowiedzieć się jak najwięcej o Krzysztofie Kolumbie. Tata Ignasia postanawia rozszerzyć historyczne horyzonty syna. Przedstawia mu swojego znajomego, rdzennego Amerykanina o tajemniczym imieniu Wiatr we Włosach. Mężczyzna opowiada Ignasiowi drugą, mniej znaną, mniej chlubną i niełatwą część historii o Krzysztofie Kolumbie. Ignaś po rozmowie z Wiatrem we Włosach już sam nie wie, co ma o tym wszystkim myśleć. Czy Kolumb był bohaterem? Czy powinno mu się stawiać pomniki? Czy Krzysztof Kolumb był dobry czy zły? Wielką zaletą książki jest to, że oprócz samodzielnego czytania, uczy samodzielnego myślenia i krytycznego spojrzenia na historię. To dobra, wartościowa lektura, którą dzieci czytają z zaciekawieniem i zaangażowaniem. Kolumb. Całkiem inna historia Artura Domosławskiego, z ilustracjami Gosi Herby jest częścią bestsellerowej serii Egmontu „Czytam sobie”, która wspiera naukę czytania wśród dzieci w wieku 5-7 lat. Cykl podzielony jest na trzy poziomy zaawansowania. Kolumb. Całkiem inna historia to książeczka historyczna na poziomie 3. Wszystkie książki z serii „Czytam sobie” są dopasowane do możliwości i upodobań młodych czytelników: - mają poręczny format, - są napisane dużą czcionką, - tworzą je wybitni polscy autorzy i ilustratorzy, - przedstawiają wciągające historie. Dlatego dzieci tak chętnie sięgają po książkiCzytam sobie”, a z półek w księgarniach zniknęło już ponad dwa miliony książeczek z tej serii.

14,99 zł
9,99 zł

Rabat 33,4%
oszczędzasz 5,00 zł

24 osoby kupiły
5
Jak nie bać się bliskości? O budowaniu dobrych więzi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak nie bać się bliskości? O budowaniu dobrych więzi
Dostępny
350 szt.

Nowa książka autorki bestsellerowych poradników psychologicznych, które przeczytało już 2 miliony ludzi. Tęsknisz za szczęśliwą, bliską relacją, ale jak dotąd nie udało ci się jej zbudować? Wydaje ci się, że zawsze trafiasz na niewłaściwe osoby? A może wszystko nagle się kończy, kiedy zaczyna się bliskość? Jesteś w związku od lat, ale czujesz się samotny? Za wieloma problemami w relacjach i związkach kryje się głęboko zakorzeniony lęk przed bliskością, przed pokazaniem drugiemu człowiekowi tego, jacy naprawdę jesteśmy. Stefanie Stahl, najsłynniejsza niemiecka psychoterapeutka, doskonale zbadała różne oblicza tego lęku. Autorka bestsellerowych książek: Odkryj swoje wewnętrzne dziecko, Kochaj najlepiej, jak potrafisz, Jak myśleć o sobie dobrze?, pokazuje – odwołując się do doświadczeń swoich pacjentów – jak zbudować szczęśliwy i satysfakcjonujący związek oraz dobre i trwałe relacje z tymi, których kochasz i na których ci zależy. Przytul swoje lęki, a staniesz się lepszą wersją siebie – dla samego siebie i twoich najbliższych!

44,99 zł
31,49 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 13,50 zł

19 osób kupiło
6
Czytam sobie. Poziom 1. Wyprawa na biegun. O ekspedycji Amundsena - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czytam sobie. Poziom 1. Wyprawa na biegun. O ekspedycji Amundsena
Dostępny
262 szt.

Książka z pierwszego poziomu bestsellerowej serii „Czytam sobie - Składam słowa”. Należy ona również do podserii „Fakty. Poczytaj sobie historie prawdziwe!” Znany polski autor książek dla dzieci, Rafał Witek, opowiada historię ekspedycji Roalda Amundsena, który zdobył biegun południowy w 1911 roku. Opowieść uzupełniają piękne, eleganckie ilustracje autorstwa Ewy-Poklewskiej. Składam słowa, pierwszy poziom serii „Czytam sobie”, to doskonały początek nauki czytania. Proste, ale wciągające historie napisane przez wybitnych autorów zachęcą każde dziecko do rozpoczęcia przygody z samodzielnym czytaniem - zwłaszcza gdy mamy do czynienia z prawdziwą historią wielkiej przygody. Opowiadania napisane są krótkimi zdaniami, przy użyciu 23 podstawowych głosek języka polskiego. Bardzo duża czcionka ułatwia lekturę, a zamieszczone po bokach stron ramki służą do ćwiczenia głoskowania wraz z dzieckiem. Forma książek w serii „Czytam sobie” została opracowana na podstawie zaleceń metodyków.

14,99 zł
10,99 zł

Rabat 26,7%
oszczędzasz 4,00 zł

15 osób kupiło
7
Czytam sobie. Poziom 3. Jezioro łabędzie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czytam sobie. Poziom 3. Jezioro łabędzie
Dostępny
172 szt.

Oparta na faktach książka z trzeciego poziomu wspierającej naukę samodzielnego czytania serii. Znana autorka książek dla dzieci opowiada tu historię powstania jednego z najsłynniejszych baletów świata. Nie wszyscy bowiem wiedzą, że początki dzieła Piotra Czajkowskiego były bardzo trudne. Mimo wspaniałej muzyki inscenizacja nie zachwyciła widzów - poza jednym. Co było dalej? Dowiecie się właśnie z tej książki... „Czytam sobie” to rozłożona na trzy poziomy seria, która wspiera dzieci w wieku ok. 5-7 lat w nauce samodzielnego czytania. Kolejne poziomy dostosowane są do wzrastających kompetencji dziecka. Trzeci poziom - „Połykam strony” - to już bardziej zaawansowane, dłuższe historie (2500-2800 wyrazów złożonych z wszystkich głosek języka polskiego), z dialogami i zdaniami złożonymi. Wysokiej klasy czarno-białe ilustracje oraz przewaga tekstu nad oprawą graficzną dają dziecku poczucie obcowania z prawdziwą książką. W tekście występują również trudniejsze wyrazy, które zostały oznaczone gwiazdką i wyjaśnione w słowniczku na końcu książki. Format książek z serii „Czytam sobie” jest zgodny z wytycznymi metodyków.

14,99 zł
9,99 zł

Rabat 33,4%
oszczędzasz 5,00 zł

15 osób kupiło
8
Czytam sobie. Poziom 3. Psotnice podwórkowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czytam sobie. Poziom 3. Psotnice podwórkowe
Dostępny
46 szt.

Książka dla dzieci, które doskonalą umiejętność czytania. Rafał Witek, popularny polski autor książek dla dzieci, stworzył niezwykłą książkę o dwóch bliźniaczkach-łobuziarach, Olci i Olce, którym w głowie tylko psoty. Pewnego dnia jednak spotka je coś, czego się nie spodziewały... To wspaniała, pouczająca historia z przepięknymi ilustracjami autorstwa Zofii Dzierżawskiej. Dodatkowo w książce znajduje się test, dzięki któremu każdy czytelnik dowie się, czy ma zadatki na podwórkową wróżkę. Poziom trzeci wspomagającej naukę czytania serii „Czytam sobie” to emocjonujące historie napisane dłuższymi, bardziej złożonymi zdaniami. Trudniejsze słowa oznaczono gwiazdką i wyjaśniono w słowniczku pojęć na końcu książki. Teksty złożone są z 2500-2800 wyrazów.

14,99 zł
9,99 zł

Rabat 33,4%
oszczędzasz 5,00 zł

15 osób kupiło
9
Czytam sobie. Poziom 2. Robot Robert - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czytam sobie. Poziom 2. Robot Robert
Dostępny
272 szt.

Robot Robert bardzo ciężko pracuje w fabryce dyrektora Polikarpa. Jednak pewnego dnia, pod wpływem chwili, postanawia wziąć niezaplanowany urlop... Zofia Stanecka, wybitna polska pisarka dziecięca, autorka bestsellerowych tytułów, takich jak seria książek o Basi, stworzyła cudowną, ciepłą opowieść dla młodych adeptów czytania, ozdobioną wyjątkowymi ilustracjami Emilii Dziubak, które zachwycą nawet dorosłych. Książeczki z drugiego poziomu serii wprowadzają dzieci w wieku 5–7 lat w świat dłuższych zdań oraz dialogów. Bardzo duża czcionka ułatwia czytanie, a dzięki zamieszczonym obok tekstu ramkom dzieci mogą ćwiczyć sylabizowanie. Teksty na tym poziomie składają się z 800-900 wyrazów, 23 podstawowych głosek oraz h; występują w nich również zdania złożone. Forma książek w serii jest konsultowana z czołowymi metodykami, dzięki czemu są one doskonałym narzędziem wspomagającym naukę czytania w domu.

14,99 zł
10,99 zł

Rabat 26,7%
oszczędzasz 4,00 zł

14 osób kupiło
10
Sherlock Holmes. Tom 1. Studium w szkarłacie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sherlock Holmes. Tom 1. Studium w szkarłacie
Dostępny
59 szt.

Klasyczne opowieści detektywistyczne Arthura Conan Doyle'a o Sherlocku Holmesie w uproszczonych adaptacjach dla dzieci. Idealna propozycja dla młodych wielbicieli zagadek i kapitalne wprowadzenie do klasyki. Studium w szkarłacie to pierwsza sygnowana przez Artura Conan Doyle'a książka o słynnym detektywie. W pustym londyńskim domu znalezione zostaje ciało E.J. Drebbera. Zagadkę jego śmierci rozwiązuje Holmes z pomocą Watsona.

34,90 zł
23,73 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 11,17 zł

14 osób kupiło
11
Akademia mądrego dziecka. Pierwsze bajeczki. Dzień dobry, kotku! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akademia mądrego dziecka. Pierwsze bajeczki. Dzień dobry, kotku!
Dostępny
46 szt.

Nowa seria lubianej przez dzieci ilustratorki Natalie Choux znanej z bestsellerowej serii „Pierwsze słowa”. Prosta historyjka, przyjazne ilustracje i ruchome obrazki wspierają rozwój maluchów i rozwijają sprawność manualną.

26,99 zł
20,51 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,48 zł

12 osób kupiło
12
Lukrecja i dziwny świat dorosłych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lukrecja i dziwny świat dorosłych
Dostępny
1502 szt.

Dorośli są straszne dziwni! Nagle zaczęło im odbijać na punkcie wieku. Myślą, że jak założą T-shirt i trampki, to będą o dwadzieścia lat młodsi. Babcia Scarlett w tym szaleństwie nawet zniknęła na kilka dni i nikt nie mógł jej znaleźć! Tylko ja w tej rodzinie jestem poważna. A do tego mam poważne problemy, bo czy można się zakochać w dwóch chłopakach jednocześnie? I dorosłe plany – wypad na weekend za miasto z najlepszymi przyjaciółkami. Brzmi super, co nie? Jeszcze tylko muszę przekonać do tego mamę… Anne Goscinny, córka René Goscinnego, stworzyła współczesną serię dziewczyńskich przygód, które zilustrowała Catel. Pokolenie Mikołajka dorosło, więc czas na nowe: pokolenie Lukrecji! Dotychczasowe cztery tomy zostały docenione przez czytelników, o czym świadczą nominacje w konkursie na najlepszą książkę dziecięcą 2019 w plebiscytach Empiku i Lubimy Czytać. W świecie dorastającej Lukrecji rządzą kobiety – zwariowane, mądre, niezależne. Za sznurki pociąga mama, ale tylko w czasie wolnym od bycia adwokatką (świat sam się nie naprawi, prawda?), a domowe stery często przejmuje babcia Scarlett, która organizuje wystawne przyjęcia (z bąbelkami!). Choć i tak najwięcej do powiedzenia ma właśnie Lukrecja.

39,99 zł
28,39 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 11,60 zł

11 osób kupiło
13
Przygody Fenka. Rozwiązywanie konfliktów. Dobre zachowanie 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przygody Fenka. Rozwiązywanie konfliktów. Dobre zachowanie 2
Dostępny
178 szt.

Fenek ma dzisiaj gościa – to borsuk Adam! Chcą się razem pobawić, ale nie potrafią dojść do porozumienia i wybrać zajęcia, które spodobałyby się im obu. Czy ktoś im w tym pomoże? Dla dzieci od 2 roku życia.

9,95 zł
6,99 zł

Rabat 29,7%
oszczędzasz 2,96 zł

11 osób kupiło
14
Czytam sobie. Poziom 2. Orły nad Londynem. Z historii Dywizjonu 303 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czytam sobie. Poziom 2. Orły nad Londynem. Z historii Dywizjonu 303
Dostępny
260 szt.

Jurek jest polskim pilotem, który lata w Anglii w słynnym Dywizjonie 303. To mini opowieść przygodowa, którą czyta się z zapartym tchem i wypiekami na twarzy. Razem z Jurkiem przeżywamy jego kolejne niebezpieczne akcje za sterami samolotu Huraganek. Pilot Dywizjonu 303 odpiera kolejne ataki, zestrzeliwuje samoloty wroga, ratuje z opresji swoich kompanów. Sensacyjna historia Wojciecha Widłaka oraz widowiskowe ilustracje Tomka Kozłowskiego tworzą książkę, od której ciężko się oderwać. Jak zwykle na końcu książki z cyklu „Czytam sobie” czeka na młodych czytelników mała nagroda: dyplom sukcesu oraz kolorowe naklejki. Największym trofeum dla dziecka jest oczywiście satysfakcja z samodzielnego przeczytania kolejnej dobrej książki. Orły nad Londynem Wojciecha Widłaka, z ilustracjami Tomka Kozłowskiego jest częścią bestsellerowej serii Egmontu „Czytam sobie”, która wspiera naukę czytania wśród dzieci w wieku 5-7 lat. Cykl podzielony jest na trzy poziomy zaawansowania. Orły nad Londynem to książeczka historyczna na poziomie 2. Wszystkie książki z serii „Czytam sobie” są dopasowane do możliwości i upodobań młodych czytelników: - mają poręczny format, - są napisane dużą czcionką, - tworzą je wybitni polscy autorzy i ilustratorzy, - przedstawiają wciągające historie. Dlatego dzieci tak chętnie sięgają po książkiCzytam sobie”, a z półek w księgarniach zniknęło już ponad dwa miliony książeczek z tej serii. Polecamy!

14,99 zł
10,99 zł

Rabat 26,7%
oszczędzasz 4,00 zł

10 osób kupiło
15
Smerfy. Tom 3. Smerfetka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Smerfy. Tom 3. Smerfetka
Dostępny
36 szt.

Trzecia część jednej z najsławniejszych serii komiksowych dla dzieci. Album zawiera dwie opowieści: Smerfetka i Głód u Smerfów. W wiosce Smerfów wszystko idzie dobrze, panuje spokój i przyjaźń, ale komuś to się nie podoba... Komu? Oczywiście strasznemu czarownikowi Gargamelowi, który cały czas knuje, jak zaszkodzić niebieskim skrzatom. Wymyśla sprytny podstęp – tworzy z gliny istotę zdolną zasiać wielki zamęt wśród Smerfów, a potem zniszczyć ich społeczność! Czy mu się uda? W drugiej opowieści mali bohaterowie przygotowują zapasy na zimę, jednak w wyniku wypadku zaczyna im doskwierać głód! Czy Papa Smerf zdoła wymyślić sposób na nakarmienie swoich podopiecznych? Smerfy wymyślił belgijski scenarzysta i grafik Pierre Culliford używający pseudonimu Peyo. Obecnie autorami serii są następcy Peyo, w tym jego syn Thierry.

24,99 zł
17,99 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,00 zł

10 osób kupiło
16
Harry Potter. Magical Capsule - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Harry Potter. Magical Capsule
Rebel
Dostępny
21 szt.

Zbierz wszystkie dziesięć magicznych postaci! Poczuj dreszcz emocji i magię czarodziejskiego świata w swoich dłoniach wraz z „Harry Potter. Magical Capsule”. W wyjątkowym, pięknie zdobionym pudełku znaleźć można 7 elementów: • magiczny test, ujawniający z jakiego domu jest wylosowana postać, • zaklęcie, które ujawnia się przy użyciu czaru Aquamenti (lub po zamoczeniu w wodzie), • 2 akcesoria charakterystyczne dla naszego bohatera, • magicznego towarzysza, • piękną figurkę jednej z dziesięciu postaci. Zawartość opakowania: • ozdobna kapsuła z trzema schowkami, • różdżka, • test domu, • zaklęcie, • zwierzęcy towarzysz, • 2 akcesoria, • figurka.

49,95 zł
43,96 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 5,99 zł

10 osób kupiło
17
Czytam sobie. Poziom 3. Tajemnica pewnej sąsiadki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czytam sobie. Poziom 3. Tajemnica pewnej sąsiadki
Dostępny
141 szt.

Trzeci poziom serii „Czytam sobie” to świetny sposób na utrwalenie nauki czytania. Wciągające historie, napisane dłuższymi i bardziej złożonymi zdaniami, są dziełem wybitnych polskich autorów. Duża czcionka ułatwia czytanie, a słowa zaznaczone gwiazdką są wyjaśnione w alfabetycznym słowniczku na końcu książki. Czarno-białe ilustracje i przewaga ilościowa tekstu nad ilustracjami daje poczucie obcowania z prawdziwą książką. Forma książek zgodna jest z zaleceniami metodyków.

14,99 zł
10,99 zł

Rabat 26,7%
oszczędzasz 4,00 zł

10 osób kupiło
18
Akademia mądrego dziecka. Pierwsze bajeczki. Dzień dobry, szczeniaczku! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akademia mądrego dziecka. Pierwsze bajeczki. Dzień dobry, szczeniaczku...
Dostępny
494 szt.

Nowa seria lubianej przez dzieci ilustratorki Natalie Choux znanej z bestsellerowej serii „Pierwsze słowa”. Prosta historyjka, przyjazne ilustracje i ruchome obrazki wspierają rozwój maluchów i rozwijają sprawność manualną.

26,99 zł
20,51 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,48 zł

10 osób kupiło
19
Bing. Moja pierwsza biblioteczka. Pora spać - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bing. Moja pierwsza biblioteczka. Pora spać
Dostępny
458 szt.

4 przesympatyczne kartonowe książeczki w pięknym etui to dobry pomysł na prezent dla kilkulatka. Każda książeczka jest poświęcona innej wieczornej czynności - Bing się kąpie, kładzie się do łóżeczka, słucha bajki, którą czyta mu Flop, a na koniec mówi dobranoc całemu światu. Te urocze rytuały pomogą zasnąć nie tylko króliczkowi, ale i czytelnikowi! Dzięki niewielkim rozmiarom książeczek kilkulatek może je z dumą czytać samodzielnie, oglądać bez końca i zabrać ze sobą na spacer, w podróż albo... do łóżeczka! Kartonowe strony nie brudzą się łatwo, są wytrzymałe i odporne na najróżniejsze dziecięce pomysły!

35,00 zł
26,60 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 8,40 zł

9 osób kupiło
20
Magia słowa. Nie bój się marzyć! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magia słowa. Nie bój się marzyć!
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.06

Nie bój się marzyć jest jedenastą częścią z serii „Magia słowa”. Ta niepozorna, a zarazem niezwykle refleksyjna książeczka przepełniona jest dobrymi słowami, nadającymi naszemu życiu sens, bo życie daje tyle, ile ma się odwagę z niego wziąć.

7,96 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 24,7%
oszczędzasz 1,97 zł

9 osób kupiło
21
Czytam sobie. Poziom 1. Lewy. Gola! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czytam sobie. Poziom 1. Lewy. Gola!
Dostępny
463 szt.

Robert Lewandowski to gwiazda niemieckiej drużyny – Bayern Monachium. Nasz rodak jako napastnik nie ma sobie równych. Tak było i tym razem! Przeczytaj pasjonującą relację z meczu Bayernu z Wolfsburgiem i przeżyj wielkie emocje. Ile goli tym razem strzeli Lewy? Czy znów poprowadzi drużynę do zwycięstwa? Lewy. Gola! to pierwszy poziom nauki czytania w ramach serii „Czytam sobie”. Dzięki tej książce twoje dziecko będzie mogło poćwiczyć głoskowanie, a krótkie zdania zawierające 23 podstawowe głoski ułatwią mu samodzielne przeczytanie opowiadania o Robercie Lewandowskim. W książce jest około 150 - 200 wyrazów, co sprawia, że jest ona odpowiednia dla dzieci uczących się składać słowa. Bardzo duża czcionka użyta w książkach „Czytam sobie” z poziomu pierwszego również pomaga początkującym czytelnikom w lekturze. Autorem tekstu jest Rafał Witek: pisarz i poeta, twórca czytanek i materiałów do edukacji wczesnoszkolnej. Lewy. Gola! zilustrowała Agnieszka Surma: graficzka, która również rysuje komiksy. „Czytam sobie” to program wspierający naukę samodzielnego czytania wśród dzieci w wieku 5-7 lat. Poszczególne książki są podzielone na poziomy zaawansowania: - poziom pierwszy: „Składam słowa”, - poziom drugi: „Składam zdania”, - poziom trzeci: „Połykam strony”. W prace nad serią zaangażowani są czołowi polscy autorzy i ilustratorzy, a także pedagodzy i eksperci, którzy dbają o to, by każdy z tomów był zgodny z zaleceniami metodologów. Do tej pory sprzedano ponad milion egzemplarzy książek z serii „Czytam sobie”, co świadczy o tym, że to skuteczny i lubiany przez dzieci sposób na rozpoczęcie przygody z samodzielnym czytaniem. Serii „Czytam sobie” towarzyszy akcja społeczna „Czytam sobie. Mogę być, kim chcę!”, której celem jest pokazanie, jak nauka czytania od najmłodszych lat wpływa na rozwijanie w sobie pasji, a w konsekwencji świadomy wybór przyszłej drogi zawodowej. W promocję akcji zaangażowało się wielu aktorów, sportowców i ludzi mediów.

14,99 zł
11,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,00 zł

8 osób kupiło
22
Czytam sobie. Poziom 2. Troja. Historia upadku miasta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czytam sobie. Poziom 2. Troja. Historia upadku miasta
Dostępny
246 szt.

Dzięki tej książce możesz przenieść się do starożytnej Troi i poznać historię jej mieszkańców. Daj się wciągnąć w wir opowieści i przekonaj się, jaki wpływ na wydarzenia na Ziemi mieli greccy bogowie z Olimpu. Poznaj bohaterów, zwycięzców i przegranych. A sukces młodego czytelnika jest nie do przecenienia.

14,99 zł
11,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,00 zł

7 osób kupiło
23
Wujek Sknerus i Kaczor Donald. Tom 6. Rozpuszczalnik uniwersalny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wujek Sknerus i Kaczor Donald. Tom 6. Rozpuszczalnik uniwersalny
Dostępny
34 szt.

Szósty tom opowieści o Sknerusie i innych bohaterach z Kaczogrodu autorstwa słynnego amerykańskiego scenarzysty i rysownika Dona Rosy. Diodak, zwany wynalazcą wszystkiego, znowu pokazuje, na co go stać! Udaje mu się opracować Uniwersol™, płyn zdolny rozpuścić każdą substancję... a Sknerus McKwacz wpada na pomysł, aby za pomocą tej cieczy błyskawicznie drążyć kopalniane szyby! Niestety w ten sposób powstaje tunel do samego jądra Ziemi... co grozi końcem świata! „Dwa serca w Jukonie” to historia z czasów młodości Sknerusa, w której występuje Złotka O’Gilt oraz Północno-Zachodnia Policja Konna. Z kolei Donald stawia dziób niecnemu Lazurowi Indygo w „Zaginionych mapach Kolumba”. Don Rosa jest uznawany za najwybitniejszego kontynuatora dzieła Carla Barksa, czyli twórcy większości bohaterów z Kaczogrodu. Rosa od ponad trzydziestu lat rysuje historie o barwnych postaciach kaczorowego świata. Jego talent doceniono w 1995 roku, kiedy za album Życie i czasy Sknerusa McKwacza został uhonorowany najważniejszym amerykańskim wyróżnieniem komiksowym – Nagrodą Eisnera.

69,99 zł
53,89 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 16,10 zł

7 osób kupiło
24
Czytam sobie. Poziom 3. Dziadek do orzechów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czytam sobie. Poziom 3. Dziadek do orzechów
Dostępny
152 szt.

Marysia, uczennica szkoły baletowej, chciałaby pewnego dnia wystąpić na deskach teatru. Okazja nadarzy się szybciej, niż mogłaby sobie wymarzyć! W szkole mają się odbyć przesłuchania do Dziadka do orzechów. Czy dziewczynka spełni swoje marzenia i dostanie upragnioną rolę? Czy jej ciężka praca przyniesie rezultaty? „Połykam strony” to trzeci poziom bestsellerowej serii „Czytam sobie” przeznaczonej dla dzieci w wieku 5-7 lat, które chcą utrwalić naukę czytania. Duża czcionka ułatwia lekturę, a od wciągających historii nie można się oderwać! Sympatyczni bohaterowie przypadną do gustu małym czytelnikom i sprawią, że czytanie Dziadka do orzechów będzie dla Twojego dziecka przyjemnością. Autorką książki jest znana i lubiana przez dzieci Ewa Nowak. W książce Czytam sobie. Dziadek do orzechów znajdziesz: ● opowieść napisaną dłuższymi, złożonymi zdaniami liczącą 2500-2800 wyrazów, ● alfabetyczny słowniczek trudniejszych wyrazów zamieszczony na końcu książki, ● świetne ilustracje Ewy Beniak-Haremskiej, ● wciągającą historię, dzięki której Twoje dziecko będzie chętnie rozwijać swoją czytelniczą pasję! Seria „Czytam sobie” powstała we współpracy z ekspertami i metodykami czytania, a do jej stworzenia zaproszono uznanych polskich autorów literatury dziecięcej.

14,99 zł
11,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,00 zł

8 osób kupiło
25
Wróbel w getcie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wróbel w getcie
Dostępny
990 szt.

Poruszająca opowieść o miłości i rodzinie w najmroczniejszych czasach. Gdy Kaja Makovsky dowiaduje się, że niemiecki terror dociera do Pragi, opuszcza Wielką Brytanię, żeby ratować swoją żydowską rodzinę. Kiedy jest już u celu, ucieczka okazuje się niemożliwa, a piekło wojny staje się jej bolesną codziennością. Kobieta trafia do getta w Terezinie, gdzie poznaje dziewczynkę, która niespodziewanie odmieni jej życie. Kilkadziesiąt lat później Sera James i William Hanoverowie, bohaterowie Motyla i skrzypiec, w trakcie bajkowego ślubu zostają brutalnie rozdzieleni – mężczyzna zostaje oskarżony o przestępstwo, którego nie popełnił, a teraz grozi mu dziesięć lat więzienia. Sera postanawia zrobić wszystko, aby uratować swojego męża i ich wspólną przyszłość. Losy dwóch kobiet, które dzielą dziesiątki lat, zostaną niespodziewanie połączone historią tajemniczej dziewczynki ocalonej z Holokaustu. Wróbel w getcie to opowieść o tym, że nawet w najmroczniejszych czasach nie można tracić nadziei. Kristy Cambron – autorka bestsellerowego Motyla i skrzypiec. Napisała wielokrotnie nagradzane powieści historyczne oraz książki non-fiction o tematyce religijnej. Z wykształcenia jest historykiem sztuki. Od kilkunastu lat prowadzi warsztaty rozwojowe dla kobiet. Mieszka w Indianie wraz z mężem i trzema synami.

39,99 zł
30,79 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,20 zł

7 osób kupiło
26
Czytam sobie. Poziom 1. Kłopoty z mlekiem dla kota - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czytam sobie. Poziom 1. Kłopoty z mlekiem dla kota
Dostępny
114 szt.

Książeczka z serii „Czytam sobie”, na którą składają się dopasowane do możliwości i upodobań młodych czytelników wydania. Cechy książeczek z serii: - mają poręczny format, - są napisane dużą czcionką, - tworzą je wybitni polscy autorzy i ilustratorzy, - przedstawiają wciągające historie. Dlatego dzieci tak chętnie sięgają po książkiCzytam sobie”, a z półek w księgarniach zniknęło już ponad dwa miliony książeczek z tej serii.

14,99 zł
11,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,00 zł

7 osób kupiło
27
Ulubione chwile dziecka. Paluszkowe zabawy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ulubione chwile dziecka. Paluszkowe zabawy
Dostępny
22 szt.

O książkach z pięknymi, dużymi ilustracjami oraz krótkimi zabawami, które można pokazać na paluszkach małej rączki, marzy każdy maluch. A na dziecięcej półce nigdy ich przecież za wiele... Zawarte w książeczce teksty, te znane od pokoleń, i te napisane współcześnie, łatwo wpadają w ucho, rozwijają słownictwo i wyobraźnię dzieci oraz bawią do łez. Zadbajmy o radosne dzieciństwo naszego malucha!

23,00 zł
18,99 zł

Rabat 17,4%
oszczędzasz 4,01 zł

7 osób kupiło
28
Koloruje mama, koloruję ja. Niezwykłe mandale. Malowanki relaksacyjne dla dzieci i dorosłych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koloruje mama, koloruję ja. Niezwykłe mandale. Malowanki relaksacyjne ...
Dostępny
35 szt.

Seria trzech kolorowanek relaksacyjnych to propozycja dla całej rodziny. Maluchy uwielbiają spędzać czas z rodzicami i bezustannie wciągają ich do zabawy. Wspólne kolorowanie rodziców i dzieci to kreatywny i twórczy czas, a także relaks dla każdego, bez względu na wiek. Każdy motyw ilustracji jest w wersji dla dziecka i dla dorosłego. Te kolorowanki wyciszą i uspokoją zarówno maluchy, jak i rodziców.

8,87 zł
7,99 zł

Rabat 9,9%
oszczędzasz 0,88 zł

6 osób kupiło
29
Łamacz Lodów. Daj się poznać - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Łamacz Lodów. Daj się poznać
Heim, od 8 lat
Dostępny
883 szt.

Łamacz lodów. Daj się poznać to ciekawa gra integracyjna, która pomaga w rozwijaniu umiejętności interpersonalnych. Poprzez rozmowę oraz odpowiadanie na pytania, rozgrywki prowadzą do rozwoju refleksyjności i samoświadomości. Atrakcyjne narzędzie do zajęć grupowych, treningów umiejętności społecznych i umiejętności miękkich. • Rozrywka dla całej rodziny • Pomoc psychoedukacyjna Wymiary: 8.5 x 8.5 cm

49,00 zł
46,55 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,45 zł

7 osób kupiło
30
Moje życie pełne cudów. Prawdziwa historia kobiety, która dzięki muzyce przetrwała piekło trzech obozów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moje życie pełne cudów. Prawdziwa historia kobiety, która dzięki muzyc...
Dostępny
841 szt.

Poruszająca opowieść o marzeniach, których nie zniszczy nawet piekło na ziemi. Lata 30., Czechosłowacja. Zuzana dorasta otoczona muzyką. Sielankowe dzieciństwo przerywa zajęcie jej kraju przez nazistów. Jako Żydówka staje się osobą niepożądaną, której po kolei odbiera się wszystko, co kocha. Razem ze swoją rodziną trafia do kolejnych obozów. W Auschwitz po raz pierwszy staje się numerem, odbiera się jej prawo do człowieczeństwa. Głoduje. Patrzy, jak odchodzą kolejne bliskie jej osoby. Walcząc o jedzenie w Bergen-Belsen, odmraża sobie ręce, które już nigdy nie będą w pełni sprawne. Jest świadkiem największego okrucieństwa w dziejach. Jej jedynym talizmanem jest muzyka, która przypomina jej, że świat może być piękny. Niezwykła historia światowej sławy klawesynistki Zuzany Růžičkovej, opowiedziana przez bohaterkę w ostatnich tygodniach jej życia.

44,99 zł
34,64 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 10,35 zł

7 osób kupiło
31
Buddyjska sztuka znikania. Jak wznieść się ponad problemy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Buddyjska sztuka znikania. Jak wznieść się ponad problemy
Dostępny
33 szt.

Autor podpowiada, jak porzucić fałszywe oczekiwania i przestać wypierać trudności, a następnie wstąpić na ścieżkę ku pełnemu zrozumieniu życia i osiągnąć sukces. Pozwala uwolnić się od przywiązania do przeszłości i przyszłości, dzięki czemu można doświadczyć naturalnego stanu spokoju, pozbyć się stresu i depresji oraz odkryć błogość chwili obecnej. Uczy również niezwykłej sztuki znikania, polegającej na medytowaniu w celu wyłączania świadomości i zmysłów przez co możliwe jest wzniesienie się ponad swoje problemy, by móc je rozwiązać. Czytelnik pozna techniki medytacji buddyjskiej i ćwiczenia.

39,30 zł
29,48 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,82 zł

6 osób kupiło
32
Pamiętniki Wisienki. Tom 4. Bogini bez oblicza - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pamiętniki Wisienki. Tom 4. Bogini bez oblicza
Dostępny
21 szt.

W dniu dwunastych urodzin Wisienka otrzymuje od przyjaciółek niezwykły album pełen literackich opisów przypadkowych postaci, sporządzonych niegdyś przez nią samą. Jej mama zaś zabiera ją na tygodniowy pobyt we Dworze Stu Tajemnic, gdzie główną atrakcją jest rozwiązywanie kryminalnych zagadek. W jednej z sekretnych komnat dworu odnajdują portret pewnej bogini bez twarzy... Co wspólnego ze sobą mają album od przyjaciółek, piękność z obrazu i… tajemniczy „Zapowiadacz”? Jaką zagadkę skrywają mury starego pensjonatu i dlaczego ktoś wykorzystał niezwykłe umiejętności Wisienki, aby rozwikłać sprawy sprzed lat, które już nigdy nie miały ujrzeć światła dziennego? Scenariusz napisał Joris Chamblain, a przepiękne rysunki stworzyła Aurélie Neyret. „Pamiętniki Wisienki” to komiks dla dzieci, który odniósł wielki sukces we Francji i zdobył Nagrodę Młodzieży na Międzynarodowym Festiwalu Komiksów w Angoulême w 2014 r.

39,99 zł
30,79 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,20 zł

5 osób kupiło
33
Ciemno, prawie noc, wydanie 4 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ciemno, prawie noc, wydanie 4
Dostępny
927 szt.

Powieść nagrodzona Literacką Nagrodą Nike 2013. W Wałbrzychu giną dzieci. Andżelika, Patryk i Kalinka przepadają bez śladu. Upiorna, gęsta atmosfera późnojesiennego miasta nie sprzyja wyjaśnieniu spraw. Prorok Jan Kołek przekonuje, że dzieci zabiera do siebie Matka Boska Bolesna, a zgnębieni mieszkańcy rzucają oskarżenia na oślep, pogrążeni w lęku, złości i rozpaczy. Reporterka Alicja Tabor wraca z Warszawy do miasta swojego dzieciństwa, by napisać o trójce zaginionych. W jej starym rodzinnym domu pełnym złych wspomnień czeka przeszłość. Bohaterka, by zmienić swoje życie, musi stawić czoło nie tylko zawodowemu wyzwaniu, ale także dręczącym ją traumom. Ciemno, prawie noc to jedna z najważniejszych powieści ostatnich lat. W 2019 doczekała się ekranizacji – film wyreżyserował Borys Lankosz. W rolę Alicji Tabor wcieliła się Magdalena Cielecka. Joanna Bator – laureatka Nagrody Literackiej Nike, Nagrody im. Beaty Pawlak, Nagrody Literackiej im. Hermana Hessego, Nagrody Literackiej im. Stefana Heima, Nagrody Literackiej Usdomer, szwajcarskiej Spycher Literatur Prise. Autorka bestsellerów tłumaczonych na wiele języków, w tym zekranizowanego niedawno Ciemno, prawie noc.

49,99 zł
38,49 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 11,50 zł

5 osób kupiło
34
Lustrzanna. Tom 3. Pamięć Babel - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lustrzanna. Tom 3. Pamięć Babel
Dostępny
108 szt.

W trzeciej części „Lustrzanny” Christelle Dabos odkrywa przed czytelnikami cudowne miasto Babel. Gdzieś w sercu tej metropolii kryje się nieuchwytna tajemnica, która stanowi klucz do minionych czasów oraz niepewnej przyszłości. Ofelia od dwóch lat i siedmiu miesięcy gnuśnieje na swojej rodzinnej arce Animie. W końcu jednak nadarza się okazja, żeby zacząć działać – wykorzystać wiedzę, jaką posiadła polekturze Księgi Faruka, oraz strzępki informacji wyjawione przez Boga. Dziewczyna wybiera się pod przybraną tożsamością na Babel, kosmopolityczną arkę, wzór nowoczesności. Czy talent czytaczki wystarczy, żeby uniknąć coraz groźniejszych pułapek zastawianych przez jej przeciwników? Czy Ofelia ma jakiekolwiek szanse na odnalezienie Thorna?

49,90 zł
35,93 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,97 zł

4 osoby kupiły
35
Czytam sobie. Poziom 3. Droga do Nobla. O Marii Skłodowskiej-Curie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czytam sobie. Poziom 3. Droga do Nobla. O Marii Skłodowskiej-Curie
Dostępny
180 szt.

Maria Skłodowska-Curie niezmiennie fascynuje, przede wszystkim tym, jaką siłą ducha musiała się wykazać, aby w czasach, kiedy nie przyjmowano kobiet na studia, skończyć je na najlepszej francuskiej uczelni, Sorbonie. I to z pierwszym wynikiem! Piotr Curie, gdy poznał Marię, pomyślał: „Nie wierzyłem, że na świecie są genialne kobiety. A właśnie teraz taką spotkałem”. Bo była genialna. Odkryła radioaktywność i nowe pierwiastki: polon i rad. Dostała za to dwa Noble. Jako pierwsza kobieta na świecie otrzymała profesorską katedrę fizyki na Sorbonie. O tym wszystkim pisze Ewa Nowak: o marzeniach, pasji, chęci poznawania, ale też o miłości i poświęceniu. To historia kobiety, z której powinniśmy być dumni. Trudno oderwać się od kart tej książki. Trzeci poziom serii „Czytam sobie” to świetny sposób na utrwalenie nauki czytania. Wciągające historie, napisane dłuższymi i bardziej złożonymi zdaniami, są dziełem wybitnych polskich autorów. Duża czcionka ułatwia czytanie, a słowa zaznaczone gwiazdką są wyjaśnione w alfabetycznym słowniczku na końcu książki. Czarno-białe ilustracje i przewaga ilościowa tekstu nad ilustracjami daje poczucie obcowania z prawdziwą książką. Seria „Czytam sobie” została przygotowana zgodnie z zaleceniami metodyków.

14,99 zł
11,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,00 zł

4 osoby kupiły
36
Czytam sobie. Poziom 1. Marta i ufoludek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czytam sobie. Poziom 1. Marta i ufoludek
Dostępny
114 szt.

Książka to idealna propozycja dla dzieci, które zaczynają naukę czytania. Zawiera 150-200 wyrazów w tekście. Proste, acz zabawne historie są dziełem wybitnych polskich autorów. Opowiadania napisane są krótkimi zdaniami, użyte zostały 23 podstawowe głoski. Bardzo duża czcionka ułatwia czytanie, a zamieszczone po bokach stron ramki służą do ćwiczenia głoskowania. Wysokiej klasy kolorowe ilustracje są harmonijnym uzupełnieniem czytanego tekstu. Forma książek zgodna jest z zaleceniami metodyków.

14,99 zł
11,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,00 zł

4 osoby kupiły
37
Strażnicy istnienia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Strażnicy istnienia
Dostępny
31 szt.

Książka skłania do wejrzenia w głąb siebie i wydobycia tego, co pozytywne. Pozwala odkryć miłość do wszystkich ludzi, zwierząt, roślin i całej natury. Przesłania zawarte w publikacji pomagają nam nie tylko poczuć się częścią jedności zwanej życiem, ale też cieszyć się chwilą obecną. Umożliwiają też odkrycie na nowo otaczającego nas piękna, o którym tak często zapominamy.

39,30 zł
29,48 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,82 zł

3 osoby kupiły
38
Jak to zrobić w InDesignie? Proste sposoby, szybkie efekty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak to zrobić w InDesignie? Proste sposoby, szybkie efekty
Dostępny
8 szt.

Adobe InDesign jest uznawany za jeden z najlepszych profesjonalnych programów do składu publikacji i tekstów. Znamienici projektanci używają go do tworzenia plakatów, ulotek, broszur, magazynów, prezentacji, e-booków. Podobnie jak inne produkty Adobe, InDesign oferuje prawdziwe bogactwo możliwości i ustawień. I podobnie jak w przypadku innych produktów tej firmy, potrzebne narzędzia często są ukryte trochę zbyt głęboko. Być może zdarza się, że zanim cokolwiek zrobisz w InDesignie, zadajesz sobie pytanie o jakąś funkcję albo technikę uzyskania potrzebnego efektu. Czas płynie, terminy lecą, praca stoi w miejscu, a Ty... przeszukujesz kolejne menu. Ta książka jest unikatowym przewodnikiem po InDesignie. Nie jest to imponujące rozmiarem dzieło, opisujące po kolei wszystkie możliwości tego programu. Zamiast tego zawiera odpowiedzi na pytania o konkretne ustawienia i funkcjonalności InDesigna, opracowane tak, aby w każdej chwili były pod ręką. Pomysł jest bardzo prosty: jeśli podczas projektowania natrafisz na jakieś przeszkody, po prostu odszukasz stronę z określonym zagadnieniem i znajdziesz potrzebne wskazówki. Każdy problem opisano krótko, przystępnie i rzeczowo, tak abyś od razu wiedział, co i jak zrobić. Przy tym trudne kwestie i koncepcje przedstawiono w sposób, który sprawia, że stają się tak łatwe i zrozumiałe, że można natychmiast wykorzystać je w praktyce i osiągnąć spektakularny efekt! W tej książce znajdziesz zwięzłe i jasne: porady dotyczące ustawień stron i konfiguracji interfejsu opisy metod posługiwania się ramkami i obiektami omówienia technik pracy z kolorami, próbkami i materiałami graficznymi wskazówki dotyczące między innymi bibliotek, skryptów, pluginów Takiego przewodnika po InDesignie jeszcze nie było! O autorze Dave Clayton jest brytyjskim projektantem graficznym i specjalistą kreatywnym. Od ponad trzydziestu lat zajmuje się projektowaniem i marketingiem. Odnosi znaczące sukcesy w dziedzinie kreowania wizerunku marki i projektowania logo. Jest też instruktorem w KelbyOne oraz na Photoshop World, pisze dla magazynu Photoshop User. Często bierze udział w konferencjach dotyczących projektowania, na których uczy, nawiązuje kontakty i pogłębia swoją wiedzę.

59,00 zł
41,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 17,70 zł

3 osoby kupiły
39
Sherlock Holmes. Tom 1. Studium w szkarłacie. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sherlock Holmes. Tom 1. Studium w szkarłacie. Audiobook
Artur Conan Doyle, StoryBox
Dostępny
11 szt.

Tom pierwszy z serii klasycznych opowieści detektywistycznych Arthura Conan Doyle'a o Sherlocku Holmesie w uproszczonych adaptacjach dla dzieci. Idealna propozycja dla młodych wielbicieli zagadek i kapitalne wprowadzenie do klasyki. Studium w szkarłacie to pierwsza sygnowana przez Artura Conan Doyle'a książka o słynnym detektywie. W pustym londyńskim domu znalezione zostaje ciało E.J. Drebbera. Zagadkę jego śmierci rozwiązuje Holmes z pomocą Watsona. Dla dzieci powyżej 7 lat.

29,95 zł
23,96 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,99 zł

3 osoby kupiły
40
Na posterunku. Udział polskiej policji granatowej i kryminalnej w zagładzie Żydów, wydanie 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Na posterunku. Udział polskiej policji granatowej i kryminalnej w zagł...
Dostępny
59 szt.

Historia granatowej policji nie jest tematem zamkniętym i oswojonym. Wręcz przeciwnie, okupacyjne losy policjantów wracają dziś jako jeden z elementów walki o pamięć i mity historyczne, na których zasadza się polska polityka historyczna. Jest rzeczą charakterystyczną, że przestępstwa popełnione przez granatowych policjantów na innych Polakach nie wzbudzają już takich emocji – to w końcu, jak można sądzić, nasze „wewnętrzne sprawy”, które wyłącznie nas samych obchodzą. Zupełnie inaczej jest w wypadku historii Zagłady – jedynej części polskiej historii, która ma uniwersalne znaczenie i która wzbudza zainteresowanie na całym świecie. […] Tak się jednak składa (czego starałem się dowieść na stronach tej książki), że granatowa policja miała niebagatelny udział w wymordowaniu polskich Żydów i wchodzi tym samym w pole zainteresowania badaczy Holokaustu. Więcej, granatowa policja stanowiła istotny, niekiedy niezbywalny element niemieckiej strategii eksterminacji europejskich Żydów. Na dodatek polscy policjanci często mordowali Żydów na własną rękę, wykazując się przy tym ogromną inicjatywą. Żal tylko, że w sporze o polską niewinność mało kto pamięta o niepoliczonych dziesiątkach, setkach tysięcy żydowskich ofiar granatowej policji, ludziach, którzy mogli ocaleć, którzy mieli sporą szansę na przeżycie wojny, ludziach, o których pamięć bezskutecznie upominał się Emanuel Ringelblum. Jan Grabowski

44,90 zł
32,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

3 osoby kupiły
41
Początek końca? Rozmowy o lodzie i zmianie klimatu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Początek końca? Rozmowy o lodzie i zmianie klimatu
Dostępny
200 szt.

Potrafią śpiewać nocą. Są nawet na Marsie. Skrywają prastare bakterie i wirusy z czasów, gdy po Ziemi chodziły mamuty. Lodowce – to od nich zależy nie tylko przyszłość Ziemi, ale także nasza codzienność. Jedyny taki reportaż o lodzie i zmianie klimatu, który odpowiada na pytania nawet najbardziej zaciekłych geeków klimatycznych. Glacjolog dr Jakub Małecki, autor bloga Glacjoblogia, rozmawia z dziennikarką Julitą Mańczak o swojej pasji, fascynującej arktycznej krainie. Na Spitsbergen regularnie przyciąga go hipnotyzujące piękno lodowców. Tam bada życie i zdrowie lodowych gigantów. Opowieści jego i innych kluczowych ekspertów w dziedzinie klimatu obrazują złożoność lodowcowego świata i prawdę na temat przyszłości planety. Piotr Pustelnik zdradza powody, dla których himalaiści już wkrótce mogą zostać na zawsze odcięci od niektórych szczytów. Jaki wpływ na naszą codzienność mają lód na Marsie, lodowce w Karakorum, wulkany na drugim końcu świata? Ten reportaż pozwala zrozumieć świat, w jakim żyjemy.

49,99 zł
38,49 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 11,50 zł

3 osoby kupiły
42
Malarz dusz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malarz dusz
Dostępny
331 szt.

Sztuka, miłość, pasja i walka o ideały! Ildefonso Falcones, autor niezapomnianej Katedry w Barcelonie, wskrzesza ekscytujące czasy wielkich przemian społecznych i buntu wobec odwiecznych tradycji i zakurzonych konwenansów. Barcelona, rok 1901. Przez miasto przetacza się fala niepokojów społecznych. Ubóstwo najbiedniejszych dzielnic kontrastuje z bogactwem dużych eleganckich alei, wzdłuż których wyrosły już niezwykłe budynki, symbol nadejścia epoki modernizmu. Dalmau Sala, syn skazanych na śmierć anarchistów, żyje na granicy dwóch światów. Z jednej strony członkowie jego rodziny oraz Emma, kobieta, którą kocha, są zagorzałymi zwolennikami walki o prawa robotników. Z drugiej, zatrudnienie w pracowni ceramiki don Manuela Bello, jego mentora i obrońcy wiary katolickiej, pozwala mu obracać się w towarzystwie, w którym kwitnie sztuka i dobrobyt. Artyście nie będzie łatwo odnaleźć właściwą ścieżkę, którą powinien podążyć, aby zrozumieć, że tym, co się w życiu liczy, są jego przekonania dotyczące równości i sprawiedliwości społecznej, jego czysta dusza i miłość odważnej i silnej kobiety. A przede wszystkim liczy się jego sztuka – obrazy, na których uwiecznia ubóstwo swojego miasta, w którym tli się już iskierka buntu i rewolty. „Intensywna i pełna zwrotów akcji, żywo opisuje budowę nowoczesnej Barcelony, walkę między klasami i walkę między różnymi sposobami patrzenia na sztukę. Ta powieść usidli cię od pierwszych stron. Falcones jest najlepszym pisarzem historycznym Hiszpanii tego stulecia” – „La Razon Cataluna”. „Świetnie nakreślone postacie, precyzyjnie naszkicowana historia. Malarz dusz oferuje czytelnikom wielką dawkę pasji i fascynacji – kto nie chciałby się w to wgryźć?” – „Abc Cultural”. „Proza pełna energii. Falcones ma szczególny talent do odmalowywania szczegółów, a jego postacie naprawdę są z krwi i kości. świetna historia” – „The Washington Post”. „Falcones zyskał uznanie jako autor jednego z najlepiej się sprzedających bestsellerów historycznych na świecie” – „El Pais”.

44,90 zł
35,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,98 zł

3 osoby kupiły
43
Pakiet: Karma. Odważne i romantyczne / Sekrety i uprzedzenia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet: Karma. Odważne i romantyczne / Sekrety i uprzedzenia
Dostępny
2 szt.

Seria o prawdziwej przyjaźni i sile miłości – do siebie, ludzi i zwierząt. „Karma jest jak dobra kawa – daje energetycznego kopa! Poza tym przypomina, że nigdy, przenigdy nie można się poddawać. Lekka i przyjemna powieść dla kobiet. Jako miłośniczka zwierząt – polecam! – Magdalena Majcher, pisarka. Odważne i romantyczne Dwanaście miesięcy, trzy przyjaciółki i jedno miejsce, które łączy: kawiarnia Karma. Do niej zawsze się wraca! Znajdujące się na życiowym zakręcie Wiktoria, Justyna i Ola założyły Karmę – kawiarnię przyjazną psom. Ten szalony pomysł pociągnął za sobą inne odważne życiowe decyzje. Jak poradzi sobie Ola po bolesnym rozstaniu z mężem? Czy Justyna, prowadząc prywatne śledztwo, odnajdzie człowieka, który katuje bezdomne psy? Co pomoże Wiktorii zapomnieć o ciężkiej chorobie? Sekrety i uprzedzenia Oto kolejny rok z życia właścicielek kawiarni przyjaznej psom. Justyna musi się zmierzyć z prawdą na temat swojej przeszłości. Opiekuńcza i zaradna Wiktoria nadzoruje pracę kafejki. Ola próbuje stanąć na nogi po odejściu od toksycznego męża i wynajmuje kawalerkę w starej kamienicy na Żoliborzu. Wkrótce w budynku pojawia się policja, ponieważ zaginęły dwie mieszkające tam kobiety. Okazuje się, że obie były klientkami Karmy! Justyna i Ola angażują się w śledztwo? Razem z bohaterkami Karmy wybierzemy się na barwną Sardynię, gorącą Ibizę oraz na pełne zagadek i niebezpieczeństw Mazury. Sekrety i uprzedzenia to wypełniona miłością powieść o kruchych kobietach, które w momentach zagrożenia odnajdują w sobie ogromną siłę.

57,00 zł
42,18 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 14,82 zł

3 osoby kupiły
44
Naprawdę? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naprawdę?
Dostępny
1844 szt.

Niegdyś obwoźny sprzedawca pluszowych misiów Paddingtonów, dziś stylowy farmer Jeremy Clarkson w swojej karierze przeszedł... wróć... przejechał wyjątkowo długą drogę, a jego miłość do samochodów poddawana była wielu wymagającym próbom. Tymczasem świat z dekady na dekadę stawał się coraz bardziej irytujący i sprawiał, że dzień w dzień na usta cisnęło się retoryczne pytanie: Naprawdę? Czasem po prostu nie ma wyboru: trzeba zagryźć zęby i przejechać przez progi zwalniające na pełnym gazie! I kiedy Jeremy tak pędzi przed siebie, zwykle roztrząsa ważkie kwestie. Z jego najnowszej książki dowiecie się między innymi: • jak żyć pośród ludzi piszących recenzje zmywarek, • czy można naprawić iPhone’a kryształkami cukru, • który samochód potrafi obudzić dorosłego drzemiącego w każdym z nas, • z czym mogą się kojarzyć męskie koszule z krótkim rękawem, • dlaczego powinniśmy pozbyć się lodówek. Jeremy Clarkson, wciąż w znakomitej formie, po raz kolejny wciska do dechy pedał gazu. Zapnijcie pasy! Szykuje się naprawdę ostra jazda!

44,99 zł
35,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 9,00 zł

2 osoby kupiły
45
Łapa w łapę. Sekretne życie leśnych zwierząt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Łapa w łapę. Sekretne życie leśnych zwierząt
Dostępny
19 szt.

Poznaj sekretne życie leśnych zwierząt! Przekonaj się, że ich przygody są często ciekawsze niż w bajkach. Wyrusz w las razem z Nordem i Łajmą, odważnym rodzeństwem psów, i przeżyj z nimi niezwykłe przygody! Poznaj lisa Rudą Kitę, Warchlaka Dyzia albo wydrę Maksa. Czy wiesz, że łajki mają zakręcone ogony dlatego, żeby niedźwiedzie nie mogły za nie złapać? A o tym, że jenoty, krewniacy psów, udają, że są nieżywe, kiedy się czegoś bardzo przestraszą? A czy przyszłoby ci do głowy, że świetliki świecą z… miłości? Kto chciałby siedzieć w domu, gdy na zewnątrz toczy się sekretne, dzikie życie? Pełne przygód i tajemnic, choć niedostępne dla wszystkich. Ewa Zgrabczyńska – „Pani od tygrysów”, doktor zoologii, polska Jane Goodall, dyrektorka poznańskiego ZOO. W brawurowy sposób uratowała tygrysy przemycane przez polsko-białoruską granicę. Od lat walczy o prawa zwierząt.

44,99 zł
34,64 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 10,35 zł

2 osoby kupiły
46
Achaja. Tom 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Achaja. Tom 1
Dostępny
1976 szt.

Ale jeśli pójdziesz przeciwko stu i powiesz sobie: . Wtedy w walce jest wolność. Tylko nie patrz na innych. Zobacz samą siebie we własnych oczach. Nigdy nie patrz na innych. Wolność to ty, kotku. Tylko ty! Aby odnaleźć swoją wolność, Księżniczka musiała spaść na dno piekła i zostać niewolnicą. Aby odnaleźć honor, musiała zostać dziwką. Aby odnaleźć samą siebie, musiała samą siebie porzucić. Oto historia Achai, najwaleczniejszej księżniczki świata, której szczęście zostało na drodze do Syrinx.

54,90 zł
43,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 10,98 zł

2 osoby kupiły
47
Magiczne zwierzęta. Koloruje mama, koloruję ja. Malowanki relaksacyjne dla dzieci i dorosłych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magiczne zwierzęta. Koloruje mama, koloruję ja. Malowanki relaksacyjne...
Dostępny
18 szt.

Seria trzech kolorowanek relaksacyjnych to propozycja dla całej rodziny. Maluchy uwielbiają spędzać czas z rodzicami i bezustannie wciągają ich do zabawy. Wspólne kolorowanie rodziców i dzieci to kreatywny i twórczy czas, a także relaks dla każdego, bez względu na wiek. Każdy motyw ilustracji jest w wersji dla dziecka i dla dorosłego. Te kolorowanki wyciszą i uspokoją zarówno maluchy, jak i rodziców.

8,00 zł
6,99 zł

Rabat 12,6%
oszczędzasz 1,01 zł

2 osoby kupiły
48
Czy można mnożyć pieniądze? Zdrowy rozsądek w nauczaniu matematyki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czy można mnożyć pieniądze? Zdrowy rozsądek w nauczaniu matematyki
Dostępny
16 szt.

Matematyka jest najlepszym przykładem przedmiotu, który zupełnie niesłusznie ma opinię trudnego, nudnego i nieprzydatnego w codziennym życiu. Tę złą sławę zawdzięcza głównie przestarzałym metodom edukacyjnym, niepodzielnie panującym w większości polskich szkół, oraz nieinteresującym, z punktu widzenia uczniów, przykładom i zadaniom, które są zmuszeni rozwiązywać. Tymczasem matematyka to pasjonująca dziedzina, która znajduje zastosowanie dosłownie wszędzie i której zawdzięczamy rozwój wielu innych nauk i tysiące wynalazków technicznych. Wyjdź poza schemat i zerwij z tradycją złego nauczania matematyki! Dowiedz się, jak prowadzić interesujące lekcje i zachęcać uczniów do aktywności, poznaj sposoby, dzięki którym dostrzegą zastosowanie zdobytej wiedzy poza murami szkoły, i spraw, aby nauka stałą się dla nich prawdziwą przygodą. Zebrane w tej książce felietony pomogą Ci przygotowywać ciekawe zajęcia, zrozumieć młodych ludzi i wzbudzić w nich pasję do matematyki. Autorka dzieli się swoim bogatym doświadczeniem i nieszablonowym podejściem do tematu, a także pokazuje, jak w pracy nauczyciela stosować dobre praktyki i korzystać z przykładów, które uczą logicznego myślenia, zamiast powielać schematy.

34,90 zł
24,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,47 zł

2 osoby kupiły
49
Historia słonika. Zwierzątka mojego malucha - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Historia słonika. Zwierzątka mojego malucha
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.04

Urocza historyjka słonika Bambusa! śliczna opowiastka dla najmłodszych, która pozwoli dzielić z maluchem przyjemność poznawania pierwszych lektur. W tej serii: Historia króliczka, Historia słonika, Historia kotka, Historia krówki, Historia kucyka, Historia pieska.

12,99 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 15,4%
oszczędzasz 2,00 zł

2 osoby kupiły
50
Achaja. Tom 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Achaja. Tom 2
Dostępny
2521 szt.

Bogowie! Przecież teraz... sama była potworem. Naprawdę nie była już przerażoną dziewczynką. To ona mogłaby straszyć małe dziewczynki. Przez chwilę los uśmiechał się do Achai – znalazła przyjaznych ludzi, ciepły kąt i szansę na spokojne życie. Uśmiech okazał się jednak złośliwym chichotem i już po chwili księżniczka maszerowała równym krokiem w oddziale armii Arkach. A potem wszyscy naokoło byli martwi, a ona szła dalej, sama, przez ciemny las...

54,90 zł
43,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 10,98 zł

2 osoby kupiły
51
Amerykańska choroba. Szpitalne zapiski o wolności - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Amerykańska choroba. Szpitalne zapiski o wolności
Dostępny
1653 szt.

Timothy Snyder na granicy życia i śmierci. Najbardziej osobista książka wybitnego historyka. „…leżąc na wznak w szpitalnym łóżku z rurkami wychodzącymi z ramion i klatki piersiowej, nie byłem w stanie zacisnąć pięści, ale wyobrażałem sobie, że je zaciskam. Nie mogłem unieść się na łóżku, (…) ale widziałem siebie, jak to robię. Byłem kolejnym pacjentem na kolejnym oddziale szpitalnym, kolejnym zestawem niewydolnych organów, kolejnym nosicielem zakażonej krwi. Jednak nie czułem się tak. Czułem się (…) wściekły”. Co zostanie po twojej wolności, gdy będziesz już pacjentem? Przykuty do łóżka. Zbyt słaby, by samodzielnie nawet się załatwić. Odseparowany od swoich dzieci? Od swoich bliskich? Z dala od ważnych dla ciebie spraw? Czy wtedy będzie mieć znaczenie, jaki jest twój stan konta bądź status społeczny? Pewnie myślisz, że nie. Mylisz się. Leżąc w szpitalnym łóżku, stawia te pytania, toczony śmiertelną chorobą Timothy Snyder. Wybitny historyk i autor własnym przykładem uświadamia nam, jak cienki jest naskórek naszych wolności. I jak łatwo go przebić. Taka jest rzeczywistość. Ale czy można ją zmienić? Czy opieka zdrowotna nie jest prawem człowieka? Czy państwo w imię naszego dobra może nas więzić? Jak powinien działać system, który nie zamieni łóżka w pryczę, ale nam pomoże wrócić do zdrowia? Amerykańska choroba to refleksja humanisty nad prawdziwym znaczeniem najważniejszego słowa: wolność. Nawet wtedy, gdy się umiera.

39,99 zł
30,79 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,20 zł

2 osoby kupiły
52
Cerebro - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Cerebro
Dostępny
17 szt.

Zbiór Cerebro, nagrodzony tytułem Książki Roku BBC 2018, to szesnaście opowiadań z pogranicza faktu i fikcji, realności i surrealistycznej fantasmagorii, to także opis codziennego doświadczania rzeczywistości – tej ukraińskiej i tej polskiej – podszyty klarowną refleksją filozoficzną. Narratorem jest alter ego autora, wschodnioeuropejski intelektualista, który podchodzi do świata z dystansem i łagodną ironią, a swoje historie wieńczy błyskotliwymi puentami. Te mrożkowskie z ducha opowiadania mają w sobie wiele dowcipu i komizmu, choć mówią o sprawach ważnych: życiu, śmierci, codzienności, dorosłości i kryzysie wieku średniego. Autor bacznie obserwuje swoje otoczenie, ze szczególną czułością podchodząc do naszych braci mniejszych – zwierząt. Książka zostanie wydana przy wsparciu programu translatorskiego Translate Ukraine.

39,00 zł
20,67 zł

Rabat 47,0%
oszczędzasz 18,33 zł

2 osoby kupiły
53
LW Che tesori Viaggio nei principali siti UNESCO in Italia książka + audio online Poziom 2 A2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
LW Che tesori Viaggio nei principali siti UNESCO in Italia książka + a...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.23

Poziom zaawansowania 2: A2 Książka Che tesori! zabiera nas w podróż po Włoszech, która jest krajem posiadającym najwięcej obiektów spisanych na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Każdy rozdział opisuje inny obiekt przyrodniczy, miejsce lub budowlę, przybliżając ich historię oraz związane z nimi ciekawostki, ukazując przy okazji niezwykłe piękno samych Włoch. Książka podzielona jest na tematyczne rozdziały. W końcowej części książki znajduje się sekcja sprawdzająca ogólny poziom zrozumienia i zapamiętania przeczytanego tekstu oraz poznanych form językowych. Bogata szata graficzna (w tym zdjęcia i ilustracje) stanowi doskonały komentarz wizualny do omawianych tematów i sprzyja lepszemu zrozumieniu słownictwa i wyrażeń znajdujących się w tekście. Książka stanowi doskonałe narzędzie konsolidujące kompetencje i sprawności językowe dzieci i młodzieży obejmujące umiejętność czytania, rozumienia ze słuchu, pisania i mówienia. Książki z kolekcji Letture Graduate ELI Giovani charakteryzują się dbałością o najwyższą jakość edytorską oraz starannym i eleganckim wykonaniem.

31,90 zł
Powiadomienie
1 osoba kupiła
54
Achaja. Tom 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Achaja. Tom 3
Dostępny
2387 szt.

Rzeźbili w drewnie te swoje figurki. Stawiali je w miasteczkach i na rozstajach, żeby upamiętnić dziewczynę z obcego kraju. Bo górale naprawdę nie są wymowni. Za to są bardzo pamiętliwi. Na dobre i na złe. Tym razem poszło „na dobre”. I nie zapomniano jej tego. Nigdy. Achaja – księżniczka, która sięgnęła dna, złamana niewolnica, honorowy żołnierz, potwór o złotym sercu. Ostatni rozdział historii napisanej krwią, potem i łzami tysięcy ofiar Syrinx. Nadchodzi czas zapłaty i sprawiedliwości wymierzonej przez człowieka, któremu odebrano człowieczeństwo.

47,90 zł
38,32 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 9,58 zł

1 osoba kupiła
55
Inward. Podróż w głąb siebie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Inward. Podróż w głąb siebie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.02

Ten zbiór poezji na XXI wiek niesie ze sobą cenną lekcję dotyczącą miłości do siebie i otaczającego nas świata, siły ukrytej w bezwarunkowej akceptacji, a także mądrości płynącej z podróży do naszego wnętrza. Uświadamia czytelnikom, że uzdrowienie, wewnętrzna przemiana i prawdziwa wolność są na wyciągnięcie ręki. Yung Pueblo (właśc. Diego Perez) – poeta, mówca motywacyjny praktykujący medytację. Pseudonim Yung Pueblo oznacza „młodych ludzi” i odnosi się do doświadczeń autora jako aktywisty. Pisząc i przemawiając, Diego wspiera proces uzdrawiania jednostki – wierzy, że kiedy ludzie leczą swoje rany, przyczyniają się do budowania pokoju na świecie.

44,99 zł
34,64 zł
Powiadomienie

Rabat 23,0%
oszczędzasz 10,35 zł

1 osoba kupiła
56
Pakiet. Chilling Adventures of Sabrina - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet. Chilling Adventures of Sabrina
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.06

Seria inspirowana oryginalnym serialem Netflixa. Pakiet zawiera 3 książki: Sezon na czarownice To ostatnie lato Sabriny Spellman przed jej szesnastymi urodzinami, które będą prawdziwym przełomem. Sabrina od dziecka uczy się magii i zaklęć od swoich ciotek, Zeldy i Hildy, ale jednocześnie żyje jak zwykła nastolatka – chodzi do liceum, spotyka się z przyjaciółkami i ma chłopaka o imieniu Harvey. Jednak czas spędzony wśród śmiertelników nieubłaganie dobiega końca. Pożegnanie z przyjaciółkami i Harveyem wydaje się trudniejsze, niż się spodziewała. Niepewna uczuć Harveya, Sabrina postanawia rzucić na chłopaka zaklęcie miłosne. Przecież od zawsze marzyła, aby być prawdziwą czarownicą! Teraz jednak zaczyna mieć wątpliwości, czy magia nie sprowadzi jej na zbyt mroczną drogę? Córka chaosu Decydujące starcie w Greendale. Tuż przed końcem roku Sabrina Spellman podejmuje decyzję: porzuca naukę w Baxter High, przyjaciół, a nawet swojego chłopaka Harveya. Dołącza do grona wiedźm i czarowników z Akademii Sztuk Niewidzialnych w Greendale. Gdy próbuje użyć magii, by ocalić życie swojej przyjaciółki Roz, niechcący przywołuje ducha przynoszącego pecha. Konsekwencje okazują się katastrofalne. A przecież obiecała ciotce Zeldzie, że nie będzie się pakować w kłopoty! Postanawia poprosić o pomoc swoich nowych znajomych z Akademii: Nicka Scratcha, prymusa i szatańsko przystojnego flirciarza, oraz Prudence, najpopularniejszą wiedźmę w szkole, sprytną, lecz bezlitosną. Ale czy może im zaufać? Ścieżka nocy Piekło ma nową królową? Sabrina Spellman właśnie odkryła prawdę o swoim pochodzeniu, a to oznacza, że będzie władać Piekłem! Tyle że ona sama – jak zwykle – ma inne plany na przyszłość. Co prawda wpada na pomysł, jak pokrzyżować plany diabelskiego ojca, ale nie wszystko idzie po jej myśli i teraz Lucyfer tkwi uwięziony w ciele jej chłopaka, Nicka Scratcha! Zrozpaczona dziewczyna natychmiast postanawia ruszyć mu na ratunek, Gdy ciotka Zelda wspomina legendę związaną z otwarciem piekielnych bram, młoda czarownica bez wahania bierze sprawy w swoje ręce. Szkoda tylko, że Zelda zapomniała wspomnieć o grożących jej niebezpieczeństwach. Czy Sabrina i jej przyjaciele zdołają ocalić Nicka? I czy wyjdą z tego cało?

89,90 zł
65,63 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 24,27 zł

1 osoba kupiła
57
Akademia mądrego dziecka. Pierwsze zagadki. Smakołyki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akademia mądrego dziecka. Pierwsze zagadki. Smakołyki
Dostępny
13 szt.

Seria „Pierwsze zagadki” to książeczki z zagadkami dla najmłodszych. W nagrodę za odpowiedzenie na pytania dziecko otrzymuje niespodziankę. Książeczki bogato ilustrowane, dzięki rozkładanym stronom dziecko ćwiczy małą motorykę.

26,99 zł
20,51 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,48 zł

1 osoba kupiła
58
Batman. Sekta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Batman. Sekta
Dostępny
2 szt.

Kontrowersyjna opowieść o Mrocznym Rycerzu stworzona w 1988 roku przez Jima Starlina (scenariusz) i mistrza horrorów Berniego Wrightsona (rysunki). Batman musi zmierzyć się z charyzmatycznym Diakonem Blackfire’em, tajemniczą postacią, która przemierzała ten świat jeszcze przed założeniem Gotham. Blackfire z pomocą armii bezdomnych skutecznie oczyścił miasto z drobnych przestępców... ale jaki jest jego ukryty plan? Gdy Blackfire’owi udaje się złamać Batmana, Zamaskowany Krzyżowiec staje się podatny na wpływ tajemniczego przybysza znikąd. Zdezorientowany i przerażony bohater musi odkryć przerażającą prawdę i zakończyć rządy złowrogiego przywódcy sekty!

79,99 zł
61,59 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 18,40 zł

2 osoby kupiły
59
Zrealizuj swoje marzenia. 365 sposobów na spełnienie pragnień - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zrealizuj swoje marzenia. 365 sposobów na spełnienie pragnień
Dostępny
12 szt.

W skutecznej realizacji marzeń z pewnością pomogą Ci zamieszczone w książce afirmacje. Dzięki nim nauczysz się wykorzystywać potęgę świadomej intencji. Poradnik jest pełen ciepłych i przynoszących ukojenie oraz nadzieję ilustracji, dzięki którym wcielenie w życie zasad przekazywanych przez autorów stanie się łatwe i przyjemne. Niezwykle plastyczne grafiki pomogą Ci w koncentracji i pobudzą do działania Twój mózg i podświadomość. Ta książka to tak naprawdę jedyny w swoim rodzaju kurs realizacji Twoich pragnień. 365 dróg do spełnienia pragnień. Wybierz swoją!

59,50 zł
44,63 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 14,87 zł

1 osoba kupiła
60
Pusheen - Planner tygodniowy na biurko z kolekcji Rose - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pusheen - Planner tygodniowy na biurko z kolekcji Rose
Pusheen
Dostępny
2 szt.

Typ: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ce

17,00 zł
16,99 zł

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,01 zł

1 osoba kupiła
61
Kołysanki maluszka. Ulubione chwile dziecka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kołysanki maluszka. Ulubione chwile dziecka
Dostępny
26 szt.

Kołysanki maluszka. Ulubione chwile dziecka Pogodne i spokojne kołysanki są doskonałą pomocą w przygotowaniu dzieci do snu. Kiedy po całym dniu pełnym wrażeń maluchy nie mogą zasnąć, a wszystko wkoło zachęca je do zabawy, kołysanki utulą i przyniosą wyciszenie, a piękne kolorowe ilustracje wprowadzą w magiczną krainę snu nawet największego łobuziaka.

23,00 zł
18,99 zł

Rabat 17,4%
oszczędzasz 4,01 zł

1 osoba kupiła
62
Superman. Tom 3. Prawda ujawniona - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Superman. Tom 3. Prawda ujawniona
Dostępny
3 szt.

W trzecim tomie serii „Superman” wielokrotnie wyróżniony Nagrodą Eisnera scenarzysta Brian Michael Bendis (Jessica Jones, New Avengers) oraz rysownicy Ivan Reis (Liga Sprawiedliwości, Aquaman), Kevin Maguire (Justice League International) oraz wielu innych łączą siły, by ukazać symboliczne ujawnienie sekretnej tożsamości Supermana. Superman od zawsze prowadził podwójne życie. Jako dobrze ułożony Clark Kent może być tylko zwykłym obywatelem pracującym za biurkiem, mającym przyjaciół i zwyczajne problemy. Lecz jak może twierdzić, że stoi na straży prawdy, skoro okłamuje niemal wszystkich na swój temat? Clark jest wreszcie gotów ujawnić swoją sekretną tożsamość, ale zanim powie o niej światu, musi skonsultować się z najbliższymi: żoną, kuzynką, najlepszym kumplem, a nawet ze swoim szefem. A gdy już świat (w tym wrogowie) pozna prawdę o Supermanie, czy życie Clarka Kenta będzie mogło być takie samo? Poza tym synowie Supermana i Batmana znów zaczynają działać razem, lecz Damian Wayne nie może uwierzyć, jak bardzo Jon Kent się zmienił po powrocie z międzygalaktycznej podróży ze swoim dziadkiem Jor-Elem!

49,99 zł
38,49 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 11,50 zł

1 osoba kupiła
63
Od kultu do zbrodni: Ekscentryzm i szaleństwo w religiach XX wieku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Od kultu do zbrodni: Ekscentryzm i szaleństwo w religiach XX wieku
Dostępny
8 szt.

Książka Od kultu do zbrodni. Ekscentryzm i szaleństwo w religiach XX wieku jest drugim tomem trylogii o szaleństwie w religiach świata. Pierwszy tom ukazał się pt. Szaleństwo w religiach świata (2004). Autor analizuje w nim życie 18 wybranych postaci i ruchów religijnych istniejących w XX wieku. W zachowaniu i nauczaniu ich twórców pojawiały się wątki związane z ekscentryzmem i szaleństwem. Przedmiotem zainteresowania autora byli: Georgij Gurdżijew, Aleister Crowley, Anton Szandor LaVey, Ośo Radżniś, Franklin Jones, Lee Lozowick, U.G. Krisznamurti, Charles Manson, mormońska rodzina LeBaron, Jeffrey Don Lundgren, Jim Jones, Roch Theriault i David Koresh. Ponadto zajął się Świątynią Miłości, Świątynią Słońca Luca Joureta i Josepha Di Mambro, Wrotami Niebios Marshalla Applewhite`a, Najwyższą Prawdą Śoko Asahary, oraz Ruchem na rzecz Przywrócenia Dziesięciu Przykazań Bożych.

39,00 zł
28,08 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,92 zł

1 osoba kupiła
64
Samochód metalowy terenowy 1:36 mix - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Samochód metalowy terenowy 1:36 mix
Pro Kids
Dostępny
1 szt.

Mix wzorów, towar wysyłany losowo.Metalowy samochód terenowy wykonany jest w skali 1:36, co oznacza, że jest pomniejszony o 36 razy w porównaniu do prawdziwego pojazdu. Samochód posiada otwierane drzwi oraz wykonane są w 4 różnych stylach.

18,40 zł
13,62 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 4,78 zł

1 osoba kupiła
65
Zabawy i zadania z naklejkami. Smerfy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zabawy i zadania z naklejkami. Smerfy
Dostępny
90 szt.

Zabawy i zadania z naklejkami zostały opracowane tak, aby każde dziecko, niezależnie od indywidualnych zdolności i talentów, mogło znaleźć coś dla siebie. Samodzielne rozwiązywanie bardzo prostych zadań sprawi maluchom frajdę i przyniesie satysfakcję, a w wykonaniu tych trudniejszych z pewnością pomogą bardziej doświadczeni fani łamigłówek. Zadania zostały opracowane przy wsparciu merytorycznym metodyków nauczania przedszkolnego.

10,99 zł
8,99 zł

Rabat 18,2%
oszczędzasz 2,00 zł

1 osoba kupiła
66
Batman Detective Comics. Tom 3. Pozdrowienia z Gotham - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Batman Detective Comics. Tom 3. Pozdrowienia z Gotham
Dostępny
4 szt.

Trzeci tom serii „Batman: Detective Comics” to dawka ekscytujących opowieści o Batmanie autorstwa uznanego scenarzysty Petera J. Tomasiego („Superman”) oraz wielu doskonałych artystów, w tym Christiana Duce’a (The Flash) i Kyle’a Hotza (Incredible Hulk)! Batman jest obrońcą i strażnikiem Gotham, Mrocznym Rycerzem miasta. Nie jest jednak jedyną niezwykłą istotą, która przemierza dachy nad zatłoczonymi ulicami. W Gotham pojawiają się goście, niektórzy dobrzy, niektórzy źli, charakter jeszcze innych trudno określić – a każdy z nich chce czegoś od najlepszego detektywa na świecie. Spectre może być ucieleśnieniem boskiego gniewu, ale to jego nosiciel, detektyw Jim Corrigan, potrzebuje pomocy Batmana, by złapać zabójcę. Deadshot jest jednym z najlepszych agentów Suicide Squad, Oddziału Samobójców. Tym razem otrzymuje zlecenie na Bruce’a Wayne’a. Lex Luthor przemierza świat, by umożliwić przestępcom spełnienie ich najskrytszych pragnień. Trafia też do Gotham, by złożyć swoją ofertę zimnemu jak lód Mister Freeze’owi. Nie możemy pominąć również Jokera, który po opuszczeniu Legionu Zagłady zamienia wesołe miasteczko w miejsce rodem z prawdziwych koszmarów. Niezwykli sojusznicy i zaciekli wrogowie – nadszedł czas, aby Batman przywitał ich wszystkich w swoim mieście!

39,99 zł
30,79 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,20 zł

1 osoba kupiła
67
Ocalone - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ocalone
Dostępny
236 szt.

Niemcy, 1945. Klara Janowska oraz jej córka Alicja tygodniami wędrują do obozu wysiedlonych w Graufeld. W brudzie, o głodzie, idą razem z 3200 innymi osobami, lecz nie narzekają. Przetrwały i zrobią wszystko, aby wrócić do domu. Na miejscu Klara rozpoznaje jednego z obozowych strażników. Rozpoczyna się gra w kotka i myszkę. On zna jej tajemnicę – wie, co w czasie wojny zrobiła, aby ocalić córkę. Zna jej prawdziwą tożsamość. Jedno z nich musi zginąć... Odkryj wstrząsające dzieje miłości, zagrożenia, odwagi i zdrady, autorki międzynarodowych bestsellerów Kate Furnivall. Ocalone to powieść w doskonały sposób łącząca literacką fikcję z faktami historycznymi. Książka zbiera doskonałe oceny w portalach GoodReads oraz Amazon i entuzjastyczne recenzje, opublikowane m.in. w Marie Claire, Elle, Times. Została wybrana książką roku „The Mail on Sunday”. „Inteligentny, wciągający thriller, unurzany w wojennym horrorze. ” – „Times”.

39,90 zł
31,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

1 osoba kupiła
68
Państwo, czy rewolucja. Polscy komuniści a odbudowanie państwa polskiego 1892-1920 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Państwo, czy rewolucja. Polscy komuniści a odbudowanie państwa polskie...
Dostępny
60 szt.

Setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości pozostała niewykorzystaną szansą na namysł wokół procesów, które doprowadziły do wydarzenia najważniejszego bodaj w XX-wiecznej historii Polski. Książka prof. Andrzeja Friszke to bezprecedensowa próba przedstawienia polskich komunistów, nie jako zbrodniarzy czy władców PRL-u, ale jako jednej z sił, które współtworzyły nowoczesne państwo polskie.

69,90 zł
51,73 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 18,17 zł

1 osoba kupiła
69
Magnetyzm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magnetyzm
Dostępny
59 szt.

Bohaterką najnowszej powieści Petra Jacenki jest dwudziestoparoletnia Gadżet – kobieta-magnes potrafiąca odczytywać historie ludzi i wydarzeń ukrytych w metalowych przedmiotach. Metal pocisków, rur używanych podczas tortur, maszyn, motorów i zegarów – one wszystkie snują Gadżet jedną i tę samą pieśń odrzucenia i samotności: historię narodu rozdartego wojną. Gadżet ucieka z objętego działaniami wojennymi Doniecka do Kijowa, a w prozie Jacenki miasto to przekształca się w miejsce klaustrofobiczne i wrogie. Magnetyzm tworzy mroczne mitologie, gdzie legendy o smoczym sercu łączą się z opowieścią o powstaniu Doniecka i jego założycielu Johnie Hughesie. Clockpunkowe elementy, śmiały erotyzm i obsesyjna nerwowość frazy to jedne z wyznaczników tej prozy, w której weryzm opisu płynnie przechodzi w halucynację.

39,00 zł
28,08 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,92 zł

1 osoba kupiła
70
Koloruje mama, koloruję ja. Zaczarowany ogród. Malowanki relaksacyjne dla dzieci i dorosłych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koloruje mama, koloruję ja. Zaczarowany ogród. Malowanki relaksacyjne ...
Dostępny
16 szt.

Seria trzech kolorowanek relaksacyjnych to propozycja dla całej rodziny. Maluchy uwielbiają spędzać czas z rodzicami i bezustannie wciągają ich do zabawy. Wspólne kolorowanie rodziców i dzieci to kreatywny i twórczy czas, a także relaks dla każdego, bez względu na wiek. Każdy motyw ilustracji jest w wersji dla dziecka i dla dorosłego. Te kolorowanki wyciszą i uspokoją zarówno maluchy, jak i rodziców.

9,50 zł
7,99 zł

Rabat 15,9%
oszczędzasz 1,51 zł

1 osoba kupiła
71
Czas być bohaterem! Pjmasks Pidżamersi. Nr 12 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czas być bohaterem! Pjmasks Pidżamersi. Nr 12
Dostępny
11 szt.

Książka z naklejkami i zadaniami logicznymi dla dzieci. Bohaterami książek z tej serii jest troje dzieci, które w dzień wiodą zwykłe życie, zaś nocą aktywują bransoletki połączone ze swoimi piżamami i przeobrażają się w Pidżamersów. Ich nocne życie obfituje w niesamowite przygody, walkę z przestępcami oraz rozwiązywanie tajemniczych zagadek. A dziecko Zadania, labirynty, zgadywanki, kolorowanki, łączenie kropek, pisanie po śladzie, naklejki.

9,79 zł
7,99 zł

Rabat 18,4%
oszczędzasz 1,80 zł

1 osoba kupiła
72
Rosyjski w tłumaczeniach. Gramatyka część 2 wyd. 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rosyjski w tłumaczeniach. Gramatyka część 2 wyd. 2
Dostępny
65 szt.

Druga część niezwykle skutecznej i przystępnej serii do nauki języka rosyjskiego. Jeśli chcesz opanować język na poziomie podstawowym plus (A2/B1) i swobodnie radzić sobie w sytuacjach komunikacyjnych z zachowaniem poprawności gramatycznej, jest to książka właśnie dla Ciebie. Podręcznik zawiera: - ćwiczenie pisania cyrylicą oraz zaznaczone akcenty wyrazowe, co pomoże Ci poprawnie i naturalnie posługiwać się językiem w mowie i piśmie, - jasny, nowatorski i przystępny układ stron usprawniający proces nauki, dzięki czemu jest ona skuteczna i przyjemna, - czytelnie i wyczerpująco wyjaśnioną teorię, dzięki czemu szybko zrozumiesz zasady gramatyczne języka rosyjskiego, - setki zdań i wyrażeń przydatnych na co dzień, ułożonych według zagadnień gramatycznych, zgodnie ze stopniowaniem trudności, - ponad sześciogodzinny kurs audio mp3, pomagający w utrwaleniu przyswojonej wiedzy, ćwiczeniu wymowy i dobrym konstruowaniu zdań. Ta książka to Twój osobisty nauczyciel, który nauczy, wytłumaczy, podpowie i sprawdzi poziom Twojej wiedzy oraz dobrze ją usystematyzuje. To książka wymarzona dla samouków, maturzystów, studentów oraz wszystkich, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności na poziomie podstawowym plus (A2-B1). Jest to też idealny suplement do regularnej nauki języka rosyjskiego. W prosty i jasny sposób przekazuje wiedzę na temat konstrukcji gramatycznych i zachęca do ćwiczeń. Dzięki temu nauka języka rosyjskiego jest skuteczna i staje się czystą przyjemnością!

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

1 osoba kupiła
73
Fotoalbum Good Times Black - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fotoalbum Good Times Black
Printworks
Dostępny
14 szt.

200,00 zł
158,00 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 42,00 zł

1 osoba kupiła
74
Akademia mądrego dziecka. Zwyczaje zwierząt. Chcę spać! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akademia mądrego dziecka. Zwyczaje zwierząt. Chcę spać!
Dostępny
25 szt.

Seria „Zwyczaje zwierząt” to książeczki z zagadkami dla najmłodszych. Każda strona zawiera barwną ilustrację oraz pytanie co na niej jest, Po rozłożeniu strony dostajemy odpowiedź. Zadawanie pytań dziecku, pobudza jego wyobraźnie. Książeczki są bogato ilustrowane, dzięki rozkładanym stronom dziecko ćwiczy małą motorykę.

24,99 zł
18,99 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,00 zł

1 osoba kupiła
75
Everdell. Święto Lata - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Everdell. Święto Lata
Rebel, od 13 lat
Dostępny
56 szt.

Uwaga! To nie jest samodzielna gra. Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: „Everdell” (edycja polska). Aż do 6 graczy przy wspólnej planszy „Everdell”! Przez ostatnie dziewięćdziesiąt dziewięć lat wszystkie stworzenia zamieszkujące Everdell ciężko pracowały, wznosząc nowe miasta w swej ukochanej dolinie. Teraz nadszedł czas na świętowanie! Król z królową organizują niezwykłe wydarzenie, by wraz z nadejściem lata świętować stulecie założenia Everdell. Przybywajcie! Wszyscy są mile widziani! Razem świętujmy nadejście lata i setną rocznicę zasiedlenia doliny! „Everdell. Święto Lata” to duże rozszerzenie, wprowadzające szereg nowych usprawnień i możliwości: • dzięki dodatkowym elementom oraz nowym zasadom od teraz nawet 6 osób może bawić się wspólnie przy „Everdell”, • specjalnie plansze pozwolą nam na bieżąco śledzić, jak poszczególni gracze rosną w siłę, • będziemy mogli odwiedzać zupełnie nową lokację związaną z obchodami i pozyskiwać z niej profity, • gracze będą walczyć o nagrody Wianek stulecia, czyli jawne cele wspólne rozpatrywane na koniec gry, • pojawią się zupełnie nowe wydarzenia specjalne. Czym jest „Everdell”? To dynamiczna gra oparta o mechanikę przydzielania pracowników. Uwodzi przepięknym wykonaniem i oferuje wiele dróg do zwycięstwa, dzięki czemu jej odkrywanie jest prawdziwą przyjemnością. To również gra bardzo wielu możliwości, która zmienia się z każdą partią: na raz wykorzystujemy tylko niewielką część komponentów, a zmienne układy na planszy gwarantują stopniowe odkrywanie różnorodnych strategii. Zawartość opakowania: • plansza obchodów, • plansza targowiska, • 6 planszetek graczy, • 7 żetonów nagród, • żeton wydarzenia, • 9 karty wydarzeń specjalnych, • 4 karty lasu, • 15 kart zdolności robotników, • znacznik Krostawca, • 8 znaczników aksolotli, • 4 żetony targowiska, • 12 robotników, • 2 żabich ambasadorów.

149,95 zł
131,96 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 17,99 zł

1 osoba kupiła
76
Ale Numer! Podręcznik skutecznego wykorzystania numerologicznej energii liczb w Twoim życiu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ale Numer! Podręcznik skutecznego wykorzystania numerologicznej energi...
Dostępny
9 szt.

Ten praktyczny podręcznik numerologii pozwoli Ci poznać ukrytą symbolikę liczb. Dzięki szczegółowym, klarownie zaprezentowanym informacjom dotyczącym interpretacji określonych ciągów cyfr, wykorzystasz na co dzień ich wielką moc. Odkryjesz tajniki numerologii, które pozwolą Ci nie tylko osiągnąć sukces zawodowy czy wzmocnić motywację, ale też zadbać o zdrowie. Dowiesz się, jak wykorzystać w codziennym życiu pozytywną energię płynącą z cyfr. Ten poradnik ułatwi Ci poznanie siebie i bezpieczne planowanie przyszłości. Bardzo pomocne w codziennej pracy z liczbami będą liczne przykłady i jasno zaprezentowane metody obliczeń. Do tworzenia portretów numerologicznych wykorzystasz też prekursorską technikę autorki. Skutecznie wykorzystaj numerologiczną energię liczb w swoim życiu.

39,30 zł
29,48 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,82 zł

1 osoba kupiła
77
Akademia mądrego dziecka. Niesamowite zwierzęta. Maszyny 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akademia mądrego dziecka. Niesamowite zwierzęta. Maszyny 1
Dostępny
2 szt.

Nowa seria „Niesamowite zwierzęta” to książeczki pełne barwnych ilustracji i ruchomych elementów. Każda strona pokazuje podobieństwa między światem zwierząt i światem ludzi. Ruchome elementy pozwalają dziecku ćwiczyć małą motorykę, a kolorowe ilustracje uczą i bawią jednocześnie.

24,99 zł
18,99 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,00 zł

78
Akademia mądrego dziecka. Zwyczaje zwierząt. Chcę jeść! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akademia mądrego dziecka. Zwyczaje zwierząt. Chcę jeść!
Dostępny
18 szt.

Seria „Zwyczaje zwierząt” to książeczki z zagadkami dla najmłodszych. Każda strona zawiera barwną ilustrację oraz pytanie co na niej jest, Po rozłożeniu strony dostajemy odpowiedź. Zadawanie pytań dziecku, pobudza jego wyobraźnie. Książeczki są bogato ilustrowane, dzięki rozkładanym stronom dziecko ćwiczy małą motorykę.

24,99 zł
18,99 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,00 zł

79
Akademia mądrego dziecka. Pierwsze zagadki. Mój świat - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akademia mądrego dziecka. Pierwsze zagadki. Mój świat
Dostępny
10 szt.

Seria „Pierwsze zagadki” to książeczki z zagadkami dla najmłodszych. W nagrodę za odpowiedzenie na pytania dziecko otrzymuje niespodziankę. Książeczki bogato ilustrowane, dzięki rozkładanym stronom dziecko ćwiczy małą motorykę.

26,99 zł
20,51 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,48 zł

80
Akademia mądrego dziecka. Pierwsze zagadki. Zwierzęta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akademia mądrego dziecka. Pierwsze zagadki. Zwierzęta
Dostępny
27 szt.

Seria „Pierwsze zagadki” to książeczki z zagadkami dla najmłodszych. W nagrodę za odpowiedzenie na pytania dziecko otrzymuje niespodziankę. Książeczki bogato ilustrowane, dzięki rozkładanym stronom dziecko ćwiczy małą motorykę.

26,99 zł
20,51 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,48 zł

81
Akademia mądrego dziecka. Niesamowite zwierzęta. Budynki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akademia mądrego dziecka. Niesamowite zwierzęta. Budynki
Dostępny
21 szt.

Nowa seria „Niesamowite zwierzęta” to książeczki pełne barwnych ilustracji i ruchomych elementów. Każda strona pokazuje podobieństwa między światem zwierząt i światem ludzi. Ruchome elementy pozwalają dziecku ćwiczyć małą motorykę, a kolorowe ilustracje uczą i bawią jednocześnie.

24,99 zł
18,99 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,00 zł

82
Przeciw naturze. Prawdy i mity o GMO, żywności ekologicznej, glutenie i o tym, co się kryje w naszym jedzeniu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przeciw naturze. Prawdy i mity o GMO, żywności ekologicznej, glutenie ...
Dostępny
14 szt.

Nareszcie głos rozsądku i solidna porcja wiedzy w dyskusji o zdrowym odżywianiu! Praktyczny i niezbędny przewodnik po tym, co „organiczne”, „tradycyjne”, „wolne od” i... „Naturalne” odżywianie to cel prawdziwego wyścigu, w którym od lat biorą udział dietetycy, celebryci, media i my sami. Jednak nasze poglądy w tej kwestii wcale nie są ugruntowane. Niepokojeni i zdezorientowani coraz to nowymi alarmami pojawiającymi się w mediach na temat szkodliwości kolejnych składników, utwierdziliśmy się w przekonaniu, że „manipulowanie” żywnością to największe zło, zapominając, iż rośliny ulepszamy od początków rolnictwa. Na czym opieramy pewność, że pomarańczowy to naturalny kolor marchewki? Albo ryż, po który sięgamy w sklepie, jest naprawdę ekologiczny? Czy istnieje coś takiego jak „nadwrażliwość na gluten”? Aby sprawdzić jakość oraz pochodzenie tego, co trafia na nasz talerz, i rozwiać liczne wątpliwości autorzy – włoscy naukowcy: chemik i biotechnolożka znana z bestsellerowego poradnika Bez parabenów. Jak bronić się przed kosmetycznymi oszustwami i mądrze dbać o urodę – opisują historię pokarmów, analizują dowody zgromadzone przez badaczy i wsłuchują się w prastarą mądrość rolników. Dzięki ich pełnemu pasji spojrzeniu oraz rzetelnym objaśnieniom możemy wreszcie dokonać świadomego wyboru jako konsumenci, bez obaw, że działamy „przeciw naturze”.

44,90 zł
33,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,22 zł

1 osoba kupiła
83
Stos - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stos
Dostępny
475 szt.

W sercu czarownicy nigdy nie wypali się gniew. Jest taki gniew, który nigdy się nie wypali i uderzy w najmniej spodziewanym momencie. Nawet jeśli udało się perfekcyjnie zatrzeć ślady. Prokurator Wanda z niepokojem przygląda się ciału kobiety na śniegu. Wargi ofiary spina mosiężna kłódka. Szybko się okazuje, że zabita to miejscowa miłośniczka babskich plotek i tarota. Kto chciał zamknąć jej usta? Zanim Wanda Just i podkomisarz Piotr Dereń zdążą wpaść na jakikolwiek trop, już robi się głośno o nowej zbrodni na Górze Czarownic. Tymczasem zbliża się sylwester, ale żadne z nich nie jest w nastroju do świętowania. Wanda całymi nocami ślęczy nad zdjęciami sprzed lat, próbując dopasować elementy układanki. Rozprasza ją migająca ikonka czatu. Ale chyba nawet pani prokurator może czasem poflirtować, prawda? W pozornie zwyczajnym miasteczku kryją się brutalne tajemnice przeszłości. Tutaj dawnych grzechów nie zapomina się nigdy.

39,99 zł
30,79 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,20 zł

84
Corto Maltese. Tom 14. Ekwatoria - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Corto Maltese. Tom 14. Ekwatoria
Dostępny
10 szt.

Czternasta część przygód szlachetnego żeglarza, któremu niestraszne oceany, pustynie, góry ani lasy deszczowe. Corto Maltese podąża tropem tajemnicy magicznego „zwierciadła” księdza Jana, legendarnego króla, który miał panować gdzieś na krańcach świata. Trop poprowadzi młodego awanturnika szlakiem wiodącym od biblioteki w starym weneckim klasztorze, przez walczący o niepodległość Egipt i egzotyczną wyspę Zanzibar, aż po pełne łowców niewolników dżungle Afryki Równikowej. Corto znów spotka piękne i silne kobiety, znów wkroczy do jądra ciemności, aby rozwikłać zagadkę sprzed wieków, znów stanie przed wyborem, czy powinien komuś pomóc, rezygnując z własnych pragnień. Dwanaście pierwszych tomów cyklu „Corto Maltese” stworzył włoski mistrz komiksu Hugo Pratt (1927–1995). Od albumu trzynastego serię kontynuują dwaj uznani hiszpańscy autorzy: scenarzysta Juan Díaz Canales (bestsellerowy cykl „Blacksad”) i rysownik Rubén Pellejero (album Le silence de Malka, wyróżniony w 1997 roku nagrodą dla komiksu zagranicznego na Festiwalu Komiksu w Angoulême).

69,99 zł
53,89 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 16,10 zł

85
Top Ten. Smax i inne opowieści - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Top Ten. Smax i inne opowieści
Dostępny
8 szt.

Edycja zbiorcza trzech długich opowieści ze świata „Top 10”, hitu komiksowego sławnego scenarzysty Alana Moore’a! Album zawiera historie: W roku 1949, Smax i Poza najdalszym komisariatem, które stanowią świetną lekturę uzupełniającą dla fanów serii głównej wydanej przez Egmont w całości w 2017 roku. Tuż po II wojnie światowej w Stanach Zjednoczonych powstało Neopolis, miasto nowych czasów, gdzie zostali przesiedleni superbohaterowie i weterani wojenni, a także superzłoczyńcy i szaleni nazistowscy naukowcy, którzy przeszli na stronę aliantów. Ten śmiały eksperyment społeczny wywołał wiele konfliktów zagrażających trwaniu metropolii w kształcie wymyślonym przez jej założycieli. W tomie serii „Top 10” Smax i inne opowieści poznamy pierwsze pokolenie osiedleńców, a wśród nich superpolicjantów z posterunku, który w przyszłości stanie się znany jako Komisariat Dziesiąty. Następnie wraz z dwojgiem bohaterów serii głównej, niebieskoskórym Jeffem i delikatną Robyn, odbędziemy podróż do jednego z odległych światów, gdzie panują warunki rodem z kultowych opowieści fantasy. Na koniec wraz z ekipą Komisariatu Dziesiątego przeżyjemy apokaliptyczną przygodę zapoczątkowaną pojawieniem się na niebie ogromnego widma... Głównym scenarzystą historii zamieszczonych w tym albumie jest brytyjski twórca Alan Moore, ponaddwudziestokrotny (!) zdobywca Nagrody Eisnera, autor takich bestsellerów jak Strażnicy, Promethea, V jak vendetta, Liga Niezwykłych Dżentelmenów, Prosto z piekła, Marvelman. Rysunki są dziełem różnych grafików, między innymi Gene’a Ha, czterokrotnego zdobywcy Nagrody Eisnera za „Top Ten” i „Ligę Sprawiedliwości”, znanego także z takich tytułów jak Globalne Pasmo czy Green Lantern.

109,99 zł
84,69 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 25,30 zł

86
Hawkeye. Kate Bishop - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hawkeye. Kate Bishop
Dostępny
13 szt.

Kate Bishop – prawdopodobnie najlepsza, a na pewno najbardziej niepokorna i wygadana łuczniczka na świecie – powraca do Los Angeles, aby założyć własną agencję detektywistyczną. Nie ma licencji, pieniędzy ani szczęścia do chłopaków, ale jej pierwsza sprawa okazuje się całkiem łatwa… aż za łatwa. Czyżby Hawkeye wpadła właśnie na trop spisku, za którym stoi ktoś bardzo jej bliski? I czy odkryje wreszcie prawdę o zniknięciu swojej matki? Gościnnie występują: Jessica Jones, Wolverine i Clint Barton (wiecie, ten drugi, mniej znany Hawkeye)! Oto zbiorcze wydanie nominowanej do Nagrody Eisnera serii autorstwa Kelly Thompson, pisarki i scenarzystki znanej z takich tytułów jak A-Force, Jessica Jones, Mr. & Mrs. X czy Uncanny X-Men. Rysunki stworzyli Leonardo Romero (Doktor Strange, Shuri) oraz Michael Walsh (Czarny Młot/Liga Sprawiedliwości: Młot Sprawiedliwości).

79,99 zł
61,59 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 18,40 zł

87
All-New Wolverine. Tom 5. Sieroty X - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
All-New Wolverine. Tom 5. Sieroty X
Dostępny
3 szt.

Daken, syn Wolverine’a, został porwany. Próbując go ratować, Laura wraca do miejsca, w którym ją stworzono i nauczono zabijać – i znajduje tam kogoś, kogo już nigdy nie spodziewała się ujrzeć. Radość ze spotkania nie trwa jednak długo, bo po piętach depczą jej Sieroty X – grupa zamaskowanych zabójców, którzy niczego nie pragną bardziej niż na zawsze pozbyć się dzieci Wolverine’a. Żeby ich pokonać, Laura i Gabby ruszają śladami Logana do Japonii… Scenariusz tego tomu napisał Tom Taylor (Star Wars, Superior Iron Man, Teczka), a rysunki stworzył Juann Cabal (Strażnicy Galaktyki).

39,99 zł
30,79 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,20 zł

88
Clifton. Tom 4 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Clifton. Tom 4
Dostępny
17 szt.

Angielska wieś, domek na uboczu i pyszne posiłki miss Partridge: życie Harolda Wilberforce’a Cliftona, byłego pułkownika MI5, wydaje się niezwykle spokojne... Ale bardziej niż emerytowanym szpiegiem, którego świat zazdrości perfidnemu Albionowi, Clifton jest Bocianem Melomanem, dowódcą skautowskiego zastępu, zawsze gotowym, aby pomagać bliźnim! Ten pechowiec często pakuje się jednak w kłopoty po same uszy. Ale przysięga to przysięga, prawda? W imię skautingu i Anglii Clifton przypomni bandytom wszelkiej maści, że „niczym w urzędzie skarbowym, przestępstwo nie popłaca!”. Ten tom zawiera albumy: Śledztwa pułkownika Cliftona, Clifton w Nowym Jorku, Clifton i szpiedzy oraz Diaboliczne krasnale.

89,99 zł
69,29 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 20,70 zł

89
Invincible. Tom 10 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Invincible. Tom 10
Dostępny
26 szt.

Kolejny, dziesiąty już tom przygód Invincibleʼa – Marka Graysona, w którym świat wywraca się do góry nogami! Mark zostaje zdradzony przez jednego ze swoich najbliższych sprzymierzeńców. W rezultacie świat całkowicie się zmienia. Wszyscy z otoczenia Marka muszą opowiedzieć się po którejś ze stron i zmierzyć z konsekwencjami tych decyzji. Również w prywatnym życiu Marka zachodzą ważne zmiany, które spowodują, że zacznie on patrzeć na świat i swoje dokonania z zupełnie innej perspektywy… Autorem scenariusza serii jest Robert Kirkman, twórca m.in. Żywych trupów i Outcast, a rysunki wykonał Ryan Ottley (The Amazing Spider-Man).

99,99 zł
76,99 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 23,00 zł

90
Ms Marvel. Tom 8. Mekka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ms Marvel. Tom 8. Mekka
Dostępny
3 szt.

Choć Ms Marvel wygrała każdą walkę, w którą wciągnęli ją wrogowie, straciła zaufanie mieszkańców rodzinnego Jersey City… a pewien dawny przeciwnik postanowił to wykorzystać! Teraz nie dość, że przejął władzę w mieście, to jeszcze terroryzuje mutantów, Inhumans i inne istoty obdarzone supermocami. Czy Kamala zdoła go pokonać? I co zrobi, gdy w okolicy pojawi się nowy pretendent do tytułu obrońcy Jersey City? Scenariusz tego tomu napisała G. Willow Wilson (Cairo, Air, A-Force), a zilustrowali go Marco Failla (All-New Wolverine, Harley Quinn) oraz Diego Olortegui.

39,99 zł
30,79 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,20 zł

91
Ultimate Spider-Man. Tom 8 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ultimate Spider-Man. Tom 8
Dostępny
9 szt.

Po rozstaniu z Mary Jane Spider-Man wpada w oko Kitty Pride z X-Men. Parker uważa, że ich relacja dobrze rokuje, ponieważ oboje muszą się mierzyć z tymi samymi wrogami. Czy jednak związek dwojga superbohaterów ma szansę przetrwać, w dodatku w tajemnicy? Po transmitowanym przez telewizję pojedynku na wyspie Krakoa uczuciami Pająka zainteresują się tabloidy. Tymczasem Silver Sable dostała zlecenie, żeby porwać Spider-Mana, a w Nowym Jorku zaczął grasować żądny krwi wampir Morbius. Autorem scenariusza jest Brian Michael Bendis (Daredevil: Nieustraszony!), a rysunki stworzyli Mark Bagley (Grzech pierworodny: Hulk kontra Iron Man) i Mark Brooks (Cable & Deadpool).

99,99 zł
76,99 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 23,00 zł

92
Kosz pełen głów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kosz pełen głów
Dostępny
4 szt.

Nowość dla wszystkich miłośników horroru i twórczości Joego Hilla! Komiksy z logo Hill House Comics powstały jako efekt współpracy znanego pisarza i syna Stephena Kinga z wydawnictwem DC. Do dwóch z pięciu oryginalnych, zamkniętych historii scenariusze napisał sam Joe Hill, a wśród scenarzystów kolekcji jest również ceniony pisarz M.R. Carey. Wszystkie albumy ukażą się do końca 2021 roku w przekładzie Pauliny Braiter. W Koszu pełnym głów zakochana w młodym policjancie studentka pozna od podszewki pozornie spokojny nadmorski kurort. Wkroczy do świata, gdzie rządzą przemoc i korupcja, lecz to będzie dopiero początek jej podróży w strefę mroku. Walcząc o życie, przekona się, że śmierć nie musi oznaczać przejścia do innego wymiaru... Scenarzystą tej przerażającej historii jest Joe Hill, bardzo popularny amerykański pisarz specjalizujący się w horrorach i mrocznej fantasy, zdobywca dwóch Nagród Brama Stokera. Rysunki wykonał Włoch Leomacs, znany przede wszystkim na rynku włoskim z ilustracji do serii „Nick Raider” czy „Dylan Dog”.

69,99 zł
53,89 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 16,10 zł

93
Ósmy kontynent - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ósmy kontynent
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.16

Zapraszamy w niezwykłą podróż biegiem dookoła świata, podczas której autor i jego goście opowiadają o swojej pasji biegania, związanej z nią działalności charytatywnej i filozofii życia. Relacjonują, jak wyglądają maratony w dziesiątkach miejsc na świecie, na wszystkich kontynentach kuli ziemskiej, m.in. na Antarktydzie, Syberii, zamarzniętej tafli Bajkału, Murze Chińskim, Mount Evereście, Saharze czy Wyspach Wielkanocnych. Do udziału w książce autor zaprosił 9 osób ze świata polityki i sportu, które opisują, jak postrzegają sport i jak bieganie kształtuje ich postawę życiową oraz dlaczego warto robić coś dla innych, czyli o ?ósmym kontynencie?. Współtworzą ją m.in. prof. Leszek Balcerowicz, opowiadając o swoich sukcesach sportowych, sława polskich maratonów i autor kilku poradników o bieganiu Jerzy Skarżyński, Robert Celiński, Michał Walczewski (maratonypolskie.pl), Marek Śliwka oraz znani biegacze z USA, RPA i Meksyku. Przedmowę do książki napisał Jacek Santorski. Leszek Balcerowicz ? O wyczynowym sporcie często mówi się, że kształtuje charakter. Myślę, że jest odwrotnie. To ludzie wytrwali, ambitni i systematyczni uprawiają sport wyczynowy. Michael Clinton ? Pamiętaj, że najważniejsze jest właśnie żyć w zgodzie ze sobą. Lara Kruikskamp ? Nie pozwól na to, by jakiekolwiek ograniczenia górowały nad twoimi ambicjami! Michał Walczewski ? Prawdziwe szczęście osiąga się wtedy, gdy niewiele jest w stanie ci je odebrać. Nieukończony maraton nie może mnie unieszczęśliwić. Robert Celiński ? Bieganie otworzyło mnie również na świat. Bez moich maratońskich celów pewnie nigdy nie przyszłoby mi do głowy, że postawię stopę na Antarktydzie, a tym bardziej, że wygram tam maraton. Joe Findaro ? Parę dni po maratonie Boston wyglądał jak strefa wojenna. Pełno telewizyjnych furgonetek, dziennikarze na każdym rogu. Marek Śliwka ? Biegać dzisiaj każdy może, trochę lepiej lub gorzej. Jerzy Skarzyński ? Rachunek prawdopodobieństwa mówi jednoznacznie ? łatwiej mi było wygrać samochód w walce, niż wylosować go w loterii na mecie. Ignacio Bravo ? Nigdy nie wiesz, jak bardzo jesteś silny, dopóki nie masz innego wyjścia niż biec.

49,90 zł
42,42 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 7,48 zł

94
Koloruj i naklejaj. Masza i Niedźwiedź - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koloruj i naklejaj. Masza i Niedźwiedź
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.07

Prosta kolorowanka z prostokątnymi naklejkami, które mogą posłużyć jako kolorystyczna ściągawka dla małego artysty! Naklejkę przedstawiającą wybraną postać wystarczy przykleić na stronie z obrazkiem do pokolorowania, aby móc w każdej chwili sprawdzić, jakie kolory powinny mieć poszczególne elementy ilustracji. Kolorowanie według wzoru pozwala wyćwiczyć spostrzegawczość małego dziecka i jego zdolności manualne, a przy okazji daje ogromną satysfakcję – pokolorowana postać wygląda tak jak w ulubionej kreskówce!

9,99 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 2,00 zł

95
Koloruj i naklejaj. My Little Pony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koloruj i naklejaj. My Little Pony
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.01

Prosta kolorowanka z prostokątnymi naklejkami, które mogą posłużyć jako kolorystyczna ściągawka dla małego artysty! Naklejkę przedstawiającą wybraną postać wystarczy przykleić na stronie z obrazkiem do pokolorowania, aby móc w każdej chwili sprawdzić, jakie kolory powinny mieć poszczególne elementy ilustracji. Kolorowanie według wzoru pozwala wyćwiczyć spostrzegawczość małego dziecka i jego zdolności manualne, a przy okazji daje ogromną satysfakcję – pokolorowana postać wygląda tak jak w ulubionej kreskówce!

10,00 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 2,01 zł

96
Zabawy i zadania z naklejkami. Masza i Niedźwiedź - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zabawy i zadania z naklejkami. Masza i Niedźwiedź
Dostępny
72 szt.

Zabawy i zadania z naklejkami zostały opracowane tak, aby każde dziecko, niezależnie od indywidualnych zdolności i talentów, mogło znaleźć coś dla siebie. Samodzielne rozwiązywanie bardzo prostych zadań sprawi maluchom frajdę i przyniesie satysfakcję, a w wykonaniu tych trudniejszych z pewnością pomogą bardziej doświadczeni fani łamigłówek. Zadania zostały opracowane przy wsparciu merytorycznym metodyków nauczania przedszkolnego.

10,99 zł
8,99 zł

Rabat 18,2%
oszczędzasz 2,00 zł

97
Ostatni - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ostatni
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.07

Apokalipsa, którą sami sobie zgotowaliśmy, jest coraz bliżej! Trzecia część klimatycznej tetralogii Mai Lunde – autorki bestsellerowej Historii pszczół i Błękitu – nareszcie w Polsce! Sankt Petersburg, 1881 rok. Odnalezione w Mongolii kości nowego gatunku konia trafiają do zoologa Michaiła. Ten ze zdumieniem odkrywa, że szczątki do złudzenia przypominają szkielet prehistorycznego dzikiego zwierzęcia i marzy o wyprawie badawczej na stepy mongolskie. Czy awanturnik i poszukiwacz przygód Wolff pomoże mu ziścić to pragnienie? Mongolia, 1992 rok. Karin wraz z synem Mathiasem zmierzają do Parku Narodowego Chustajn. Kobieta dorastała w rezydencji Hermana Göringa – Carinhall, gdzie konie Przewalskiego były trzymane w niewoli. Od tamtej pory nie ustaje w staraniach, żeby sprowadzić je z Europy do Mongolii, gdzie przed laty żyły na wolności. W końcu jest tego bliska. Jaką cenę przyjdzie jej zapłacić? Norwegia, 2064 rok. Eva wraz z córką prowadzą podupadającą rodzinną farmę. Dokoła ruiny i zgliszcza, Europa powoli się rozpada, brakuje prądu i żywności, sąsiedzi wyjechali na północ. Nastoletnia Isa błaga matkę, żeby i one uciekły. Ale Eva nie chce opuścić zwierząt, zwłaszcza dzikiej klaczy, która spodziewa się źrebaka. Na dodatek pewnego dnia do ich drzwi puka tajemnicza kobieta, która szuka noclegu. Czy Louis ściągnie na nie zgubę? Maja Lunde – mistrzyni apokaliptycznych wizji, wnikliwa badaczka ludzkiej psychiki i obserwatorka życia rodzinnego – powraca z najlepszą dotychczas powieścią Ostatni. Trzy plany czasowe, trzy miejsca, trzy przeplatające się i uzupełniające wzajemnie historie o ludziach i zwierzętach. I próba odpowiedzi na powracające w książkach norweskiej pisarki pytanie – czy zdążymy naprawić błędy ludzkości?

49,90 zł
37,43 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,47 zł

98
The Darkest Moon - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Darkest Moon
Dostępny
406 szt.

Jak odzyskać blask najjaśniejszych gwiazd? Karina tęskni za Kaelem bardziej, niż jest skłonna przyznać. Przystojny żołnierz jeszcze niedawno spał w jej łóżku, pościel wciąż nosi zapach jego skóry. Dziewczyna nie może mu wybaczyć, że pomógł jej jedynemu bratu wstąpić do armii. Przecież w dzieciństwie obiecali sobie z Austinem, że nigdy tego nie zrobią, że nie powtórzą błędów ojca. Zdaje się jednak, że jej relacją z Kaelem kieruje jakaś tajemnicza siła. Mężczyzna wciąż jest w pobliżu, pojawia się w niespodziewanych momentach i pomaga wszystkim dokoła – także Karinie. Kiedy jej świat chwieje się w posadach, on powstrzymuje go przed upadkiem. Skoro więc dziewczyna nie może pozbyć się Kaela ze swojego życia, postanawia się z nim zaprzyjaźnić. Tym razem to ona wyznaczy zasady i będzie pilnować dystansu, żeby mężczyzna nie mógł jej ponownie zranić. Czy jednak Kael i Karina zdołają pozostać „tylko przyjaciółmi”? Co zrobić, kiedy lęk przed cierpieniem staje na drodze do szczęścia? Jak znaleźć w sobie siłę, by na nowo zaufać? Anna Todd – autorka bestsellerowej serii After powraca z nową powieścią. The Darkest Moon to druga część cyklu Stars rozpoczętego książką The Brightest Stars.

42,99 zł
33,10 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,89 zł

99
Masza i Niedźwiedź. Książeczka z okienkami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Masza i Niedźwiedź. Książeczka z okienkami
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.06

Niedźwiedź lubi miód, wędkowanie i spokojne popołudnia spędzane we własnym domu. Niestety, bez względu na to, co robi i gdzie jest, Masza nie odstępuje go na krok. Gdzie ukryła się tym razem? Aby ją odszukać, trzeba otworzyć wszystkie okienka w tej książce, a jest ich ponad dwadzieścia! Ta zabawna książeczka aktywizująca to zaproszenie do świata Maszy i Niedźwiedzia. Można oglądać ją bez końca, otwierając na kolejnych stronach niewidoczne na pierwszy rzut oka kartonowe klapki, pod którymi kryją się najróżniejsze niespodzianki – postacie, przedmioty i zabawne komentarze. Książka została wykonana z wytrzymałej tektury i jest odporna na dziecięce eksperymenty, a poszukiwanie ukrytych elementów to świetna zabawa!

36,99 zł
28,11 zł
Powiadomienie

Rabat 24,0%
oszczędzasz 8,88 zł

100
Bezpieczeństwo ekonomiczne a przestępstwa gospodarcze - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bezpieczeństwo ekonomiczne a przestępstwa gospodarcze
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.21

Monografia poświęcona jest aktualnej i szerokiej problematyce dotyczącej unormowań prawno-organizacyjnych przestępstw w sferze gospodarki w Federacji Rosyjskiej w aspekcie kształtowania bezpieczeństwa ekonomicznego Rosji. W publikacji przedstawiono szeroki przegląd aktualnego rosyjskojęzycznego piśmiennictwa naukowego na temat bezpieczeństwa ekonomicznego oraz przestępczości gospodarczej w tym państwie. Zawarto także analizę postanowień Kodeksu karnego Federacji Rosyjskiej oraz materiałów zgromadzonych przez tamtejsze Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i dotyczących przestępstw gospodarczych popełnionych w Rosji w latach 2003?2019. Książka powstała z myślą o czytelnikach zainteresowanych rozwijaniem wiedzy z zakresu bezpieczeństwa ekonomicznego oraz zwalczania przestępstw o charakterze gospodarczym, z jakimi mają do czynienia na co dzień rosyjskie organy ścigania. Adresowana jest również do pracowników polskich organów państwowych odpowiadających za bezpieczeństwo i porządek publiczny, którzy realizują zadania mające na celu zwalczanie przestępczości gospodarczej oraz wdrażanie metod i sposobów zapobiegania przestępstwom o charakterze gospodarczym.

42,90 zł
36,89 zł
Powiadomienie

Rabat 14,0%
oszczędzasz 6,01 zł

Wróć do góry