hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2020.11.02

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w poniedziałek 2 listopada 2020 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Piłka gumowa w kropki (M&Z), na drugim Filozofia zdrowia (CIESIELSKA ANNA). Kolejny produkt to Manewry w Porcie Krok po Kroku (wyd. 2020) (Andrews Klaus, Bolle Lars) oraz Dolina bogów, DVD (Lech Majewski).
1
Piłka gumowa w kropki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piłka gumowa w kropki
M&Z
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.27

Gumowa piłka do zabawy spodoba się dzieciom. Idealnie sprawdzi się podczas zabawy na świeżym powietrzu w ogrodzie.

7,60 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 0,61 zł

7 osób kupiło
2
Filozofia zdrowia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
39,90 zł
27,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,97 zł

5 osób kupiło
3
Manewry w Porcie Krok po Kroku (wyd. 2020) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
74,90 zł
63,67 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 11,23 zł

4 osoby kupiły
4
Dolina bogów, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dolina bogów, DVD
Lech Majewski, 2019
Dostępny
201 szt.

„Dolina bogów” Lecha Majewskiego („Młyn i Krzyż”, „Angelus”, „Wojaczek”) to artystyczna uczta wykraczająca poza tradycyjny obraz filmowy. Splata ze sobą trzy wątki narracyjne, które prowokują widza do własnych interpretacji. Legenda Indian Navajo o bogach zamkniętych w skałach doliny Valley of the Gods pełna bogatej symboliki i archetypów, historia najbogatszego człowieka globu Wesa Taurosa (John Malkovich) oraz losy narratora filmu Johna Ecasa (Josh Hartnett), pisarza, który zmaga się z własnymi problemami. Obsada: Josh Hartnett, John Malkovich, Berenice Marlohe Dodatki: • Gwiazdy Hollywood o kulisach współpracy z Lechem Majewskim – scenarzystą, reżyserem, producentem i autorem zdjęć w jednej osobie. • Jak powstawał film: Proces twórczy.

40,90 zł
38,86 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,04 zł

4 osoby kupiły
5
Robinson Cruzoe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Robinson Cruzoe
Dostępny
44 szt.

Prawdziwa historia szkockiego marynarza-rozbitka, który na początku XVIII wieku spędził kilka lat na bezludnej wyspie. Walczył samotnie z naturą i przeciwnościami. Jego determinacja i umiejętność radzenia sobie w trudnych warunkach uratowały mu życie. Niesamowite przygody zostały opisane żywo i plastycznie, z zachowaniem klimatu epoki.

19,95 zł
13,99 zł

Rabat 29,9%
oszczędzasz 5,96 zł

3 osoby kupiły
6
Czołgi i wozy opancerzone Rosji od roku 1990 do dzisiaj. Czołgi, BWP, działa samobieżne, transportery opancerzone - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czołgi i wozy opancerzone Rosji od roku 1990 do dzisiaj. Czołgi, BWP, ...
Dostępny
888 szt.

Leksykon najnowocześniejszych znanych konstrukcji rosyjskich czołgów i wozów opancerzonych autorstwa Russella i Stephena Hartów jest obecnie najpełniejszym przewodnikiem po czołgach podstawowych, bojowych wozach piechoty, wozach desantu powietrznego i morskiego, rakietowych i artyleryjskich niszczycielach czołgów, samobieżnych opancerzonych systemach artyleryjskich. Zawiera tez informacje o najnowszych, niespotykanych nigdzie indziej klasach pojazdów bojowych, w tym pojazdach wsparcia i osłony czołgów, uniwersalnych rakietowych i rakietowo-artyleryjskich pojazdach osłony pola walki i obszaru powietrznego. Opisano nie tylko pojazdy odziedziczone po ZSRR i obecnie używane przez rosyjskie wojska lądowe, powietrznodesantowe i powietrznoszturmowe, ale także przez piechotę morską i wojska arktyczne. Pojazdy te zmodernizowano i przystosowywane do coraz nowszych wymogów hybrydowego i sieciocentrycznego środowiska pola walki. Leksykon obejmuje wszystkie najważniejsze i najbardziej znaczące typy pojazdów, od klasycznych transporterów piechoty BTR 60/70/80/82A, BMP 1/2/3, BMD 1/2/3/4, czołgów T-55, T-62, T-64, T-72 i T-80, po najnowsze T-90 i T-14 Armata. Wśród opisanych pojazdów znalazły się także mniej znane, w tym armatohaubica samobieżna 2S35 Koalicja-SW, transporter pływający i bojowy wóz piechoty WPK-7829 Bumerang, transporter gąsienicowy Kurganiec-25 i niezwykły BMPT Terminator. Wszystkie opisane pojazdy zostały przedstawione nie tylko w formie opisów, ale także w postaci ponad 100 ilustracji z możliwie najdokładniejszymi oznaczeniami i w różnorodnych schematach kamuflażowych.

45,00 zł
36,45 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 8,55 zł

3 osoby kupiły
7
Farm World. SLH13801. Krowa rasy simentalskiej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farm World. SLH13801. Krowa rasy simentalskiej
Schleich
Dostępny
11 szt.

Krowy rasy simentalskiej mają białą głowę, biały brzuch i biały koniec ogona. Pozostała sierść składa się z jasnożółtych do rudobrązowych łat. Trawa jest trudna do strawienia. Dlatego krowa żuje średnio 50 razy na minutę, w sumie około 30 000 razy dziennie. Nawet gdy my, ludzie próbujemy, zazwyczaj nie gryziemy więcej niż 30 razy. Krowy produkują dziennie około 150 litrów śliny. To sprawia, że są bardzo spragnione, więc piją dużo wody: nawet 180 litrów dziennie. Odpowiada to dużej wannie wypełnionej po samą krawędź. Jeśli są bardzo spragnione, mogą pić nawet 25 litrów na minutę. Ciekawostka Krowy wyczuwają świeżą, soczystą trawę z odległości aż ośmiu kilometrów.

34,90 zł
32,46 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 2,44 zł

3 osoby kupiły
8
Dni, których nie znamy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dni, których nie znamy
Dostępny
32 szt.

Co byś zrobił, gdybyś nagle zdał sobie sprawę, że żyjesz tylko co drugi dzień i nie wiesz co dzieje się z twoim ciałem w międzyczasie? Dwudziestokilkuletni Lubin Maréchal odkrywa, że swoje ciało dzieli z inną osobą. Początkowo próbuje dogadać się z intruzem, nadać ich koegzystencji jakieś ramy. Niestety krok po kroku zaczyna tracić kontrolę nad sytuacją . Wkrótce orientuje się, że grozi mu całkowite unicestwienie. Kto wie ile dni mu jeszcze zostało?

64,90 zł
55,17 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 9,73 zł

3 osoby kupiły
9
Największe objawienia Maryjne XIX i XX wieku. Przyszłość Kościoła, Polski i świata - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Największe objawienia Maryjne XIX i XX wieku. Przyszłość Kościoła, Pol...
Dostępny
41 szt.

Autor opisuje najsłynniejsze objawienia Maryjne, które miały miejsce w Paryżu, La Salette, Lourdes, Gietrzwałdzie, Fatimie, Akicie i Medjugorje. Przywołuje też rzecz niezwykle istotną – przesłania Matki Bożej dla ludzkości. Skłania przy tym do refleksji nad własnym życiem i przyszłością świata.

23,10 zł
16,99 zł

Rabat 26,5%
oszczędzasz 6,11 zł

3 osoby kupiły
10
Gwiazd naszych wina, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gwiazd naszych wina, DVD
Josh Boone , 2020
Dostępny
200 szt.

Hazel (Shailene Woodley) i Gus (Ansel Elgort) podzielają ten sam rodzaj sarkastycznego poczucia humoru, niechęć do konwenansów i – wreszcie – miłość, za sprawą której przeżywają niezapomnianą podróż. Pomimo tego, że tych dwoje nastolatków musi stawić czoła nadzwyczajnym wyzwaniom, ich odwaga i wzajemne oddanie dowodzą, że choć życie nie jest idealne, to miłość już tak. W tym poruszającym filmie na motywach bestsellerowej powieści Johna Greena występują także Laura Dern („Mistrz”, serial TV Iluminacja) i Willem Dafoe („Zrodzony w ogniu”, „Spider-Man”). Materiały dodatkowe: • komentarze audio: Josh Boone i John Green, • pisarz na planie, • obsada, • o realizacji filmu „Gwiazd naszych wina”, • ekranizacja powieści, • nasza mała wieczność, • muzyka w filmie „Gwiazd naszych wina”, • galeria fotosów.

26,90 zł
25,56 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,34 zł

2 osoby kupiły
11
Osobliwy dom Pani Peregrine, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Osobliwy dom Pani Peregrine, DVD
Tim Burton , 2020
Dostępny
106 szt.

Wizjonerski reżyser Tim Burton zrealizował „szaloną i oryginalną” (Julian Roman) filmową przygodę fantasy. 16-letni Jake, podążając za wskazówkami zostawionymi przez ukochanego dziadka, odkrywa, że istnieje niezwykły świat poza czasem i przestrzenią, w którym mieszkają dzieci o nadprzyrodzonych mocach. Jake poznaje między innymi potrafiącą lewitować Emmę, władającą ogniem Olive, czy niewidzialnego Millarda i pragnie odkryć, jaką osobliwością sam dysponuje. Wkrótce okazuje się, że zbliża się wielkie niebezpieczeństwo – dzieci muszą współdziałać i zebrać wszystkie siły, i niesamowite umiejętności, by ochronić swój niezwykły świat. Weź udział w tej „śmiałej wielkiej i bezsprzecznie osobliwej” (Silas Lesnick) przygodzie! Materiały dodatkowe: • plan dnia: Dom Pani Peregrine / Blackpool Tower, • osobliwa historia, • „Wish That You Were Here” Florence + The Machine: teledysk, • galeria.

26,90 zł
25,56 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,34 zł

2 osoby kupiły
12
Cienka czerwona linia, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cienka czerwona linia, DVD
Terrence Malick , 2020
Dostępny
201 szt.

W tym nominowanym do Oscara aż w siedmiu kategoriach (w tym dla Najlepszego Filmu i dla Najlepszego Reżysera – Terrence'a Mallicka) obrazie, który widzowie i krytycy okrzyknęli arcydziełem i bezprecedensowym osiągnięciem pośród filmów wojennych, występuje cała plejada najznakomitszych sław amerykańskiego kina, a wśród nich George Clooney, Sean Penn, Nick Nolte, John Travolta i Woody Harrelson.

26,90 zł
25,56 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,34 zł

2 osoby kupiły
13
Cielę rasy Holstein - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cielę rasy Holstein
Schleich
Dostępny
27 szt.

Cielę rasy HolsteinSeria Farm Life zawiera okazy zwierząt hodowanych w gospodarstwach na całym świecie. Teraz dzięki figurkom Schleicha i licznym akcesoriom dodatkowym, jak chociażby: stajnie, zagrody czy wóz z zaprzęgiem, mali miłośnicy przyrody mogą stworzyć swoją własną FARMĘ z prawdziwego zdarzenia, w zaciszu własnego pokoju.Wymiary: 5.3 x 7.4 x 2.9 cm

23,90 zł
22,23 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 1,67 zł

2 osoby kupiły
14
Tablice. Historia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tablice. Historia
Dostępny
43 szt.

Niniejsze publikacje są szczególnie polecane młodzieży uczęszczającej do szkół średnich, ale i z powodzeniem mogą po nie sięgnąć uczniowie starszych klas szkół podstawowych. W Tablicach szeroki zakres materiału z poszczególnych dziedzin został ujęty w sposób skondensowany, ale tak, by nie pominąć żadnych najważniejszych kwestii. Wierzymy, że te książki okażą się nieocenioną pomocą w nauce i przy powtórkach do egzaminów. Dodatkowym walorem książek jest przejrzysty układ tekstu oraz tabele, ułatwiające zapamiętanie najważniejszych informacji.

15,90 zł
11,99 zł

Rabat 24,6%
oszczędzasz 3,91 zł

1 osoba kupiła
15
Diabeł ubiera się u Prady, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Diabeł ubiera się u Prady, DVD
David Frankel, 2006
Dostępny
101 szt.

W tym znakomitym filmie zrealizowanym na podstawie bestsellerowej powieści Lauren Weisberger, doskonałe pod każdym względem kreacje tworzą Meryl Streep - zdobywczyni Oscara i Anne Hathaway. Praca asystentki Mirandy Priestley (Streep), szefowej najbardziej prestiżowego magazynu poświęconego modzie, to szeroko otwarte drzwi do świetlanej przyszłości, to praca, "dla której miliony dziewcząt dałyby się zabić". Czy tak jest w istocie? Młoda, ambitna Andrea Sachs (Hathaway) otrzymuje wymarzoną pracę, która spada jej jak z nieba... choć u szefowej z piekła rodem. Wielki sukces wymaga wielkiego poświęcenia... ale czy wart jest swojej ceny? W pozostałych rolach błyszczą Stanley Tucci i Emily Blunt. „Diabeł ubiera się u Prady” to świetny, świeży, błyskotliwy i rozrywkowy film nie tylko dla kobiet. Materiały dodatkowe: • dostęp do wybranych scen, • komentarze audio twórców, • reportaże, • sceny niewykorzystane, • gagi, • zwiastuny.

26,90 zł
25,56 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,34 zł

1 osoba kupiła
16
Maryja przez wieki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Maryja przez wieki
Dostępny
29 szt.

Najpełniejszy literacki portret Maryi Dziewicy, jaki kiedykolwiek powstał. Pelikan ukazuje protestantów, katolików, Żydów i muzułmanów, artystów, muzyków i pisarzy, a także zwykłych ludzi różnych czasów i miejsc opiewających Maryję, oddających Jej cześć i czerpiących natchnienie z Niej jako symbolu nadziei i pociechy dla wszystkich pokoleń.

33,60 zł
27,89 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 5,71 zł

1 osoba kupiła
17
Adwokat, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Adwokat, DVD
Ridley Scott , 2020
Dostępny
200 szt.

Michael Fassbender, Brad Pitt, Cameron Diaz, Javier Bardem i Penelope Cruz są świetni w naładowanym akcją, trzymającym w napięciu thrillerze, którego reżyserem jest legendarny Ridley Scott, a scenarzystą uznany pisarz, zdobywca nagrody Pulitzera Cormac McCarthy. Sprytny prawnik (Fassbender) jest znany z tego, że często oferuje swe usługi niewłaściwym ludziom. Skuszony szybkim zarobkiem wplątuje się w narkotykowy biznes. Wkrótce przekonuje się, że chciwość ma swoją wysoką cenę. Materiały dodatkowe: • sceny niewykorzystane, • zwiastun kinowy.

26,90 zł
25,56 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,34 zł

1 osoba kupiła
18
Patria - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Patria
Dostępny
11 szt.

Komiks jest adaptacją książki Fernando Aramburu, określanej mianem jednej z najważniejszych powieści ostatniej dekady w Hiszpanii. Przez 70 tygodni utrzymywała się na listach bestsellerów i ukazała się w ponad 30 krajach (w Polsce dzięki wydawnictwu Sonia Draga). To także Książka Roku 2018 według Magazynu Literackiego Książki! Porażający obraz kilkudziesięciu ostatnich lat historii Kraju Basków – od połowy lat 80. do 2011 roku – stworzony z opowieści o losach członków dwóch baskijskich rodzin. Książka o ludzkim strachu, zniszczonych przyjaźniach i związkach, bezsilności wobec niekontrolowanej spirali terroryzmu, a w końcu także o wybaczeniu.

89,00 zł
75,65 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 13,35 zł

1 osoba kupiła
19
Życie Pi, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Życie Pi, DVD
Ang Lee , 2020
Dostępny
101 szt.

Ruszaj na spotkanie przygody życia! Zdobywca Oscara Ang Lee zrealizował na podstawie bestsellerowej powieści wizualne arcydzieło! Młody Pi Patel jakimś cudem przeżywa katastrofę statku, w której giną jego rodzice. Dryfuje po Pacyfiku w szalupie z drugim ocalałym – groźnym tygrysem bengalskim o imieniu Richard Parker. Dwaj rozbitkowie połączeni niezwykłą więzią, którą jest chęć przetrwania wbrew wszystkiemu, biorą udział w niesamowitej epickiej podróży, którą trzeba zobaczyć, aby uwierzyć. Materiały dodatkowe: • niezwykłe obrazy, • zwiastun kinowy.

26,90 zł
25,56 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,34 zł

1 osoba kupiła
20
7 cudów świata. Liderzy (nowa edycja) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
7 cudów świata. Liderzy (nowa edycja)
Rebel, od 10 lat
Dostępny
10 szt.

Przywódcy świata starożytnego Zestaw dodatkowych kart, który wprowadzi nową jakość do waszych rozgrywek w 7 Cudów świata. Dzięki niemu będziecie mogli rekrutować najpotężniejszych bohaterów starożytności. Co wnosi dodatek? • Na początku każdej epoki uczestnicy mogą zagrać potężnego przywódcę, który znacząco wpłynie na rozwój ich miast. • Każdy z liderów ma określony efekt, który pomaga w realizowaniu przyjętych strategii. • Dodatek zawiera 2 nowe karty cudów, które można dodać do 7 dostępnych w grze podstawowej. Czym jest 7 Cudów świata? To świetnie zbalansowana gra o rozwoju cywilizacji, która łączy proste zasady i dynamiczną rozgrywkę z planowaniem i strategicznym myśleniem. Uczestnicy wcielają się w przywódców starożytnych miast, które starają się poprowadzić do jak najbardziej optymalnego rozwoju. Co wyróżnia nową edycję? • Większe karty cudów ułatwiające odczytywanie i układanie kart. • Nowy system ikon usprawniający rozgrywkę i pozwalający na jeszcze szybsze opanowanie zasad. • Bardziej przejrzyste umiejscowienie ikon, dzięki któremu karty są czytelniejsze i łatwiejsze do zrozumienia. • Przeredagowane zasady, jeszcze przystępniejsze dla nowych uczestników zabawy. • Zrebalansowane karty i efekty. • Pudełka poszczególnych tytułów dopasowane do siebie rozmiarem. • Uwspółcześnione grafiki na okładkach a także nowe, stylowe logo. W zestawie: • 2 plansze Cudów, • 49 kart, • 6 bonusowych kart Miast, • 18 monet, • notes punktacji, • 3 arkusze z opisami nowych efektów, • instrukcja.

103,90 zł
91,43 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 12,47 zł

1 osoba kupiła
21
Zarządzanie kryzysowe zintegrowane - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zarządzanie kryzysowe zintegrowane
Dostępny
15 szt.

W drugim wydaniu zaktualizowano podstawy prawne, przedstawiono zmiany w klastrze podmiotów powołanych do udziału w zarządzaniu kryzysowym (uwzględniono WOT) oraz zmiany w organizacji systemu PRM. W przystępny sposób zarysowane zostały zagadnienia związane z kryzysami wywoływanymi przez cyberprzestrzeń i niestochastycznymi ryzykami (niepewnościami) dotyczącymi ich występowania. Odniesiono się także do bezpieczeństwa informacji i ochrony danych osobowych oraz kryzysów hybrydowych i społecznych oraz zmieniającego się terroryzmu. Całość zilustrowano rycinami, które pozwalają lepiej zrozumieć specyfikę rozważanych zagadnień.

69,00 zł
56,58 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 12,42 zł

1 osoba kupiła
22
JFK, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
JFK, DVD
Stone Oliver, 1991
Dostępny
101 szt.

W tym thrillerze historycznym w roli głównej występuje Kevin Costner i cała plejada gwiazd w rolach drugoplanowych, wśród których są: Donald Sutherland, Jack Lemmon i Ed Asner. Po przeanalizowaniu raportu Komisji Warrena dotyczącego zabójstwa Prezydenta Kennedy'ego, prokurator okręgowy Jim Garrison (Costner) podejrzewa, że za sprawą kryje się coś więcej, niż podano do publicznej wiadomości. Materiały dodatkowe: • komentarze audio: Oliver Stone, • aktorzy i twórcy, • nagrody.

26,90 zł
25,56 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,34 zł

1 osoba kupiła
23
Lwów. Część VI/13. Lesienice - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lwów. Część VI/13. Lesienice
Dostępny
4 szt.

Część VI/13 zawiera opis wsi Lesienice leżącej na wschód od Lwowa. Książka zawiera m.in. wspomnienia p. Stefana Leśkowa zam. we Lwowie przy Łyczakowskiej 219. Jako dziecko widział on dokładnie egzekucje dokonywane przez Niemców w piaskarni w Lesienicach za Rogatką Łyczakowską. Ponadto relacje: Janina Sarnecka, Zygmunt Kułyk ur. 1930, Janusz Przyślewicz, Witold Kowalenko.

16,90 zł
14,99 zł

Rabat 11,3%
oszczędzasz 1,91 zł

1 osoba kupiła
24
Gospodarka regionalna w obliczu kryzysu wywołanego pandemią COVID-19 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gospodarka regionalna w obliczu kryzysu wywołanego pandemią COVID-19
Dostępny
6 szt.

Monografia skupia się na identyfikacji problemów i wyzwań stojących przed różnymi podmiotami gospodarki regionalnej w warunkach kryzysu COVID-19 oraz sposobach ich przezwyciężania. Wskazano w niej rekomendacje dotyczące pożądanych kierunków działań wobec problemów rozwojowych i wyzwań gospodarek regionalnych w warunkach kryzysu, z punktu widzenia różnych „aktorów” gospodarki regionalnej, tj. gospodarstw domowych, przedsiębiorstw, samorządowego sektora publicznego oraz organizacji pozarządowych. Takie ujęcie problemu i rekomendowane rozwiązania stanowią propozycje autorskie.

48,00 zł
39,36 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 8,64 zł

1 osoba kupiła
25
Krowa rasy Holestein - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Krowa rasy Holestein
Schleich
Dostępny
5 szt.

Krowa rasy HolsteinSeria Farm Life zawiera okazy zwierząt hodowanych w gospodarstwach na całym świecie. Teraz dzięki figurkom Schleicha i licznym akcesoriom dodatkowym, jak chociażby: stajnie, zagrody czy wóz z zaprzęgiem, mali miłośnicy przyrody mogą stworzyć swoją własną FARMĘ z prawdziwego zdarzenia, w zaciszu własnego pokoju.

39,10 zł
36,36 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 2,74 zł

1 osoba kupiła
26
Power4Change. Sztuka osiągania celów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Power4Change. Sztuka osiągania celów
Dostępny
61 szt.

„Biegun to esencja życia człowieka. Może gdzieś blisko ciebie leży nieodkryty biegun, ale go nie dostrzegasz, bo patrzysz na niego tak, jak patrzą inni...” – Marek Kamiński. Wyobraź sobie, że jesteś żeglarzem. Gdy wypływasz w morze, prognoza pogody jest dobra, tafla wody spokojna, a wiatr powiewa w sam raz. Lecz nagle, gdy jesteś daleko od brzegu, przychodzi zmiana. Rozpętuje się straszliwy, potencjalnie zabójczy sztorm. Warunki są bardzo trudne, ale chcesz przetrwać. W tym momencie nie masz żadnego wpływu na żywioł, nie masz wpływu na jakość łódki, na to, kto jest w załodze, na to, ile masz zapasów. O to był czas zadbać wcześniej. Teraz musisz zdać się na swoje kompetencje, umiejętności i realną wiedzę na temat rzeczywistości. Musisz szybko oszacować, co masz, i zdecydować, jak najlepiej z tego skorzystać... Morze, raz spokojne, innym razem zagniewane, to jedynie metafora. Metafora Twojego życia, które płynie w świecie będącym nieustanną zmianą. Należy ten fakt zaakceptować i przystosować się do niego po to, by wyjść zwycięsko z licznych burz, jakie szykuje dla nas los. Na każdą, nawet z pozoru najbardziej niespodziewaną burzę-zmianę można i należy się przygotować. Poznając samego siebie. Metoda Biegun to autorskie rozwiązanie Marka Kamińskiego, oparte na przemyśleniach i doświadczeniach z jego niezwykłych wypraw. Wspiera w rozwoju osobistym – przede wszystkim budując motywację i chroniąc przed jej utratą. Biegun to inaczej konkretny, jasno zdefiniowany cel, a sama metoda pozwala przejść drogę do poznania samego siebie, by móc go realizować. Daje konkretne narzędzia pomocne w życiu codziennym, prowadzące do rozwoju osobistego. Poza sferą psyche uwzględnia elementy treningu fizycznego i survivalu, które wspomagają przełamywanie własnych barier. Teraz Marek Kamiński uczy innych, jak – korzystając z Metody Biegun – osiągać to, co z pozoru wydaje się niemożliwe.

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

1 osoba kupiła
27
Manipulacja odczarowana. 777 skutecznych technik wpływu, wydanie 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Manipulacja odczarowana. 777 skutecznych technik wpływu, wydanie 2
Dostępny
46 szt.

Słowo manipulacja wywodzi się z łaciny: mani to ręka, pulus to pełny, kontrolowany. W efekcie manipulacja to działanie, w którym świadomie trzymamy w ręce jakiś proces. Wpływamy na kogoś lub na sytuację w sposób świadomy, a nie przypadkiem. Przygotowujemy się do tego wpływania. I nie ma w tym nic złego. I nie dajmy się oszukać, że techniki wywierania wpływu są dobre, a techniki manipulacji złe. To dokładnie te same narzędzia. Rok 2020 to czas pandemii, która zatrzymała świat. Od marca 2020 r. żyjemy w innym świecie. Od pierwszego wydania Manipulacji odczarowanej pojawiły się też trzy poważne zjawiska społeczne. Jedno to #BLM; drugie to #MeToo. I świadomość zmian klimatycznych. W rozszerzeniu, w kontekście „manipulacji odczarowanej” o tym właśnie piszę. „Przestroga: słowo manipulacja nie nadaje się na termin. Nie może być precyzyjne. Manipulacja to taka perswazja, co nam się nie podoba, co jest według nas nieuczciwa. Kiedy oceniamy, powinniśmy wiedzieć, że oceniamy, a nie stosujemy termin. I powinniśmy to pokazywać. Inaczej manipulujemy. Tak to oceniam” – prof. Jerzy Bralczyk. „To praktyczny podręcznik dla tych, którzy chcą mocno trzymać ster swojego życia, a tym samym żyć mądrze, świadomie i godnie. Szczerze polecam każdemu, kto chce osiągnąć wyższe poziomy skuteczności i radości życia” – Ewa Foley, autorka Zakochaj się w życiu, nauczycielka sensownego życia. „O Marku Skale z Krakowa słyszałem ciągle od 1994 roku, gdy przyjechałem do Polski. Dobrze, że 8 lat później go poznałem osobiście. Od tej pory wiem, że zapraszanie guru mówiących na głos po angielsku straciło sens. Sens ma zaproszenie Marka. Z tą książką szczególnie!” – Robert Krool, mentor, diagnostyk rozwojowy, autor. „Nic tak nie odczarowuje złego PR-u manipulacji jak rozłożone na czynniki pierwsze mechanizmy, techniki i przykłady. I dobrze, że Odczarowana!” – Anna Łowińska, konsultant HR i Personal Branding. „Tym razem zostałem zmuszony (zmanipulowany :)) do refleksji nad własną skutecznością i nad własnymi doświadczeniami w spotkaniach z różnymi ludźmi. Dziękuję, Marku” – Dariusz Milczarek, przedsiębiorca, konsultant i trener biznesu, entuzjasta sprzedaży. „Autor wszechstronnie przemyślał własne doświadczenia życiowe i sumiennie „odrobił” najważniejsze lektury z zakresu manipulacji, łącząc wszystko w formie praktycznego przewodnika dla osób zainteresowanych zawiłym światem wzajemnych relacji międzyludzkich. Czytaj, ale uważnie!” – prof. dr hab. Zbigniew Nęcki.

49,00 zł
36,26 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 12,74 zł

1 osoba kupiła
28
Romeo i Julia, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Romeo i Julia, DVD
Luhrmann Baz, 2020
Dostępny
201 szt.

Dramat „Romeo i Julia” Williama Szekspira przeniesiony na ekran przez Baza Luhrmanna jest bez wątpienia najbardziej niekonwencjonalną adaptacją tego klasycznego dzieła. W role tytułowych kochanków wcielili się młodzi aktorzy – Leonardo DiCaprio (nagroda na festiwalu w Berlinie) i Claire Danes. Akcja rozgrywa się w fikcyjnym mieście Verona Beach, gdzie ścierają się wpływy najróżniejszych kultur od klasycznej, elżbietańskiej, po postmodernizm i futuryzm. Niezwykła scenografia (nominacja do Oscara), fascynująca ścieżka dźwiękowa i wspaniałe kreacje aktorskie sprawiły, że powstał obraz zarazem intrygujący i błyskotliwy, pozostający w pamięci – kultowy film młodego pokolenia.

26,90 zł
25,56 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,34 zł

1 osoba kupiła
29
Epilogue. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Epilogue. CD
Graveland, Witching Hour
Dostępny
20 szt.

1. Intro 2. The Eye of Balor 3. Shadows of Doom 4. The Forest Nemeton - Part 2 5. Children of the Moon 6. Outro

28,90 zł
24,57 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 4,33 zł

1 osoba kupiła
30
Most szpiegów, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Most szpiegów, DVD
Steven Spielberg , 2015
Dostępny
101 szt.

Pełen dramatyzmu thriller rozgrywający się na tle historycznych wydarzeń. James Donovan (Tom Hanks), prawnik z Brooklynu, trafia w sam środek zimnej wojny, gdy CIA wysyła go ze, zdawać by się mogło, niemożliwą do wykonania misją wynegocjowania uwolnienia więzionego przez Sowietów amerykańskiego pilota wojskowego. W tym inspirowanym prawdziwymi wydarzeniami mocnym, trzymającym w nieustannym napięciu filmie twórcy udało się uchwycić istotę człowieczeństwa, gdy James Donovan gotów jest zaryzykować wszystko w imię swoiście pojętej sprawiedliwości i wierności ojczyźnie. Materiały dodatkowe: most szpiegów a zimna wojna.

26,90 zł
25,56 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,34 zł

1 osoba kupiła
31
Rekin łowca - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rekin łowca
Dumel Discovery
Dostępny
10 szt.

Złap wszystkie rybki, ćwicząc zręczność i spostrzegawczość! Nadciąga głodny rekin, który poszukuje zdobyczy. Przeżyj razem z nim ekscytującą przygodę, zmieniając kąpiel w super zabawę. Rozrzuć rybki w wodzie i za pomocą Rekina łowcy z ruchomą szczęką, złap je wszystkie. Naciśnij na płetwę rekina, aby otworzyć jego szczękę. Zestaw zawiera rybki, które po wrzuceniu do wody unoszą się na powierzchni, co ułatwia ich łapanie.

59,05 zł
51,96 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 7,09 zł

1 osoba kupiła
32
Francuski łącznik 2, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Francuski łącznik 2, DVD
John Frankenheimer , 2020
Dostępny
53 szt.

Gene Hackman powraca w nagrodzonej Oscarem roli „Popeye” Doyla – nowojorskiego detektywa, który chce przerwać krąg francuskich handlarzy narkotykami. Porwany w Marsylii przez heroinowego króla Alaina Charniera (Fernardo Rey), ucieka. Zmuszony jest połączyć swe siły z francuskim partnerem (Bernard Fresson), by schwytać Charniera. Szybkie i zaskakujące zwroty akcji powodują, że druga część godnie kontynuuje klimat i charakter wspaniałego filmu z 1971 r.

26,90 zł
25,56 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,34 zł

1 osoba kupiła
33
Hot Wheels. X6999 Zestaw 9 samochodzików, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hot Wheels. X6999 Zestaw 9 samochodzików, mix wzorów
Hot Wheels, Mattel
Dostępny
60 szt.

Od swojego debiutu w 1968 r. pojazdy Hot Wheels to prawdziwa gratka dla kolekcjonerów, fanów motoryzacji i wielbicieli rajdów samochodowych w każdym wieku. 9-pak zawiera bogaty wybór pojazdów. Każdy samochodzik w skali 1:64 ma realistyczne detale i atrakcyjne zdobienia. Wspaniały prezent dla dzieci i kolekcjonerów w każdym wieku. Zawartość i cechy zestawu: • pojazdy Hot Wheels Basic to ulubione auta kolekcjonerów, fanów motoryzacji i wielbicieli rajdów samochodowych w każdym wieku, • auta w skali 1:64 posiadają realistyczne detale i atrakcyjne zdobienia, • każdy 9-pak zawiera bogaty wybór pojazdów, • to wspaniały prezent dla dzieci i kolekcjonerów w każdym wieku. Wymiary opakowania: 19.0 x 28.0 x 4.0 cm Uwaga. Mix wzorów – dostępne różne zestawu samochodzików – wysyłka losowa. Cena dotyczy 1 zestawu.

104,90 zł
92,31 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 12,59 zł

1 osoba kupiła
34
Melodia na 3 serca - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Melodia na 3 serca
Dostępny
52 szt.

Główną bohaterką książki jest 15-letnia Kamila - dziewczyna z problemami sercowymi, stojąca przed trudnym wyborem pomiędzy dwoma chłopakami. Czy Michał - chłopiec o twarzy anioła i czarnym charakterku - jest właśnie TYM jedynym? Czy może drugi Michał (Bąku), chłopak z przejściami, jest jednak miłością jej życia? Kamila, poza tym, ma też inne problemy - z rodzicami, ze starszą siostrą i nieznośnym, młodszym bratem... Niełatwe bywa życie nastolatki...

15,00 zł
10,99 zł

Rabat 26,7%
oszczędzasz 4,01 zł

1 osoba kupiła
35
Dolina bogów, Blu-ray - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dolina bogów, Blu-ray
Lech Majewski, 2019
Dostępny
100 szt.

„Dolina Bogów” Lecha Majewskiego („Młyn i Krzyż”, „Angelus”, „Wojaczek”) to artystyczna uczta wykraczająca poza tradycyjny obraz filmowy. Splata ze sobą trzy wątki narracyjne, które prowokują widza do własnych interpretacji. Legenda Indian Navajo o bogach zamkniętych w skałach doliny Valley of the Gods pełna bogatej symboliki i archetypów, historia najbogatszego człowieka globu Wesa Taurosa (John Malkovich) oraz losy narratora filmu Johna Ecasa (Josh Hartnett), pisarza, który zmaga się z własnymi problemami. Obsada: Josh Hartnett, John Malkovich, Berenice Marlohe Dodatki: • Gwiazdy Hollywood o kulisach współpracy z Lechem Majewskim – scenarzystą, reżyserem, producentem i autorem zdjęć w jednej osobie. • Jak powstawał film: Proces twórczy.

58,90 zł
55,96 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,94 zł

1 osoba kupiła
36
Zjawa, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zjawa, DVD
Alejandro Gonzalez Inarritu , 2020
Dostępny
101 szt.

Leonardo DiCaprio tworzy nagrodzoną Oscarem kreację w znakomitym obrazie laureata Oscara Alejandro G. Inarritu. Inspirowany prawdziwymi wydarzeniami film został uhonorowany 3 Oscarami. Bohaterem „Zjawy” jest legendarny odkrywca i myśliwy Hugh Glass (DiCaprio), który zaatakowany przez niedźwiedzia, zdradzony przez jednego z członków wyprawy (Tom Hardy), ledwo żywy zostaje porzucony przez towarzyszy i pozostawiony na pewną śmierć. Wbrew wszystkiemu udaje mu się przeżyć. Zmagając się bezlitosnymi zimowymi warunkami, wytrwale i desperacko brnie przez dzikie tereny, gnany miłością do rodziny i nieokiełznaną żądzą zemsty. Ten uznany za arcydzieło sztuki filmowej epicki obraz, jak żaden wcześniej, ukazuje niezwykłą siłę ludzkiego ducha, trzymając w napięciu i wciągając widza bez reszty.

26,90 zł
25,56 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,34 zł

1 osoba kupiła
37
Pro-L. Pocket. Zestaw magnetyczny, 53 elementy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pro-L. Pocket. Zestaw magnetyczny, 53 elementy
Geomag
Dostępny
4 szt.

Linia „Pro-L” to ewolucja oryginalnego magnetycznego systemu konstrukcyjnego Geomag. Zaprojektowana dla tych, którzy kochają wyzwania, z linią Pro-L można tworzyć bardziej złożone modele i konstrukcje dzięki większej sile magnesów. Klocki mają wbudowane widoczne wskaźniki biegunowości na każdym elemencie. Co oznacza, że możesz w pełni wykorzystać potencjał magnetyzmu i szybciej budować, jednocześnie przesuwając granice praw fizyki. Zawartość opakowania: • 30 prętów magnetycznych, • 23 kule magnetyczne. Liczba elementów: 53 Wymiary opakowania: 14.0 x 8.5 x 3.0 cm

130,90 zł
123,05 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 7,85 zł

1 osoba kupiła
38
Wall Street, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wall Street, DVD
Oliver Stone , 2020
Dostępny
201 szt.

Porywający film ukazujący wstrząsające kulisy wielkiego biznesu lat osiemdziesiątych. Michael Douglas otrzymał w 1987 roku Oscara w kategorii Najlepszy Aktor za powalającą kreację postaci Gordona Gekko – rekina finansjery, który wciąga młodego i ambitnego maklera (Charlie Sheen) w lukratywny, lecz nielegalny świat szpiegostwa korporacyjnego.

26,90 zł
25,56 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,34 zł

39
Edward nożycoręki, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Edward nożycoręki, DVD
Tim Burton , 2020
Dostępny
201 szt.

Świętuj 25-lecie powstania znakomitego filmu w reżyserii Tima Burtona, w którym niezapomnianą kreację stworzył Johnny Depp. Wciela się on w postać tytułowego Edwarda – bardzo wrażliwego, prostodusznego młodzieńca o złotym sercu, posiadającego nożyczki zamiast dłoni. Samotne życie Edwarda w gotyckim zamczysku zmienia się na zawsze, gdy poznaje akwizytorkę Avon (Dianne West). Kobieta zabiera go do swej rodziny i tak rozpoczyna się dla Edwarda wielka przygoda w pastelowym raju na przedmieściach. Dzięki fantastycznym talentom Edward szybko staje się miejscową atrakcją. Lecz gdy zakochuje się w Kim (Winona Ryder), nie cofnie się przed niczym, by ją chronić.

26,90 zł
25,56 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,34 zł

40
Zosia i Jaś w wojsku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zosia i Jaś w wojsku
Dostępny
21 szt.

Zosia i Jaś są na defiladzie, na poligonie i w innych miejscach ważnych dla każdego żołnierza. Wierszowana książeczka nie tylko bawi, ale także edukuje i wychowuje. Wprowadza dzieci w świat, który tak często występuje w ich zabawach, marzeniach, planach na przyszłość. Pokazuje polską armię oraz działanie żołnierzy w różnych sytuacjach, które zdarzają się w realnym świecie.

10,50 zł
7,99 zł

Rabat 23,9%
oszczędzasz 2,51 zł

41
Szczęście przychodzi wieczorem. W każdym wieku spełniają się marzenia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szczęście przychodzi wieczorem. W każdym wieku spełniają się marzenia
Dostępny
13 szt.

Dziennikarka po 25 latach małżeństwa odchodzi od męża. Samodzielne życie okazuje się trudne, trudniejsze niż zakładała. Powoli osiąga stabilizację, ale los nie szczędzi jej kolejnych ciosów. Czy pożałuje swojej decyzji? Czy znajdzie nową miłość i szczęście? W jaki sposób lockdown spowodowany pandemią wpłynie na jej przyszłość?

19,95 zł
13,99 zł

Rabat 29,9%
oszczędzasz 5,96 zł

42
Systemy polityczne państw Azji Środkowej i Rosji - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Systemy polityczne państw Azji Środkowej i Rosji
Dostępny
21 szt.

Struktura organów państwowych, partie polityczne, organizacje i grupy społeczne (formalne i nieformalne) uczestniczące w działaniach politycznych państw Azji Centralnej. Opis generalnych zasad i norm regulujących wzajemne stosunki. Istotne źródło wiedzy niezbędne dla osób zainteresowanych problematyką tego regionu oraz różnych koncepcji państwowości.

23,73 zł
16,99 zł

Rabat 28,4%
oszczędzasz 6,74 zł

43
Asystentka, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Asystentka, DVD
Kitty Green, 2019
Dostępny
201 szt.

Jane (nagrodzona nagrodą Emmy za rolę w serialu „Ozark” Julia Garner) niedawno ukończyła studia i marzy o karierze producentki filmowej. Kiedy trafia do pracy jako asystentka potentata branży rozrywkowej, jest w siódmym niebie. Nie wie jeszcze, że pod pozorami pracy, zamiast realizacji marzenia, czeka ją droga do zatracenia. Nie musisz znać historii hollywoodzkiego skandalu Harveya Weinsteina ani podstaw odważnego ruchu #MeToo, żeby na swojej szyi poczuć zaciskające się palce człowieka, który wykorzystuje swoją pozycję, aby pozbawić cię marzeń. „Asystentka” to historia skandalu, który może wydarzyć się wszędzie. Obsada: Julia Garner, Matthew Macfadyen

35,90 zł
34,11 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,79 zł

44
Młody Sheldon. Sezon 3, 2 DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Młody Sheldon. Sezon 3, 2 DVD
Jaffar Mahmood, Alex Reid, Chris Koch, 2020
Dostępny
92 szt.

Trzeci sezon serialu o perypetiach dorastającego Sheldona Coopera, jednego z głównych bohaterów serialu „Teoria wielkiego podrywu”. Dalsze losy chłopca, który jest niezwykle utalentowany, ale także dość naiwny i bezbronny. W 21 prześmiesznych odcinkach trzeciej serii Sheldon poddaje próbie cierpliwość bliskich, dowodzi swoich teorii analitycznych i poznaje granice swojej wiedzy o realnym świecie. Obsada: Iain Armitage, Lance Barber, Zoe Perry, Montana Jordan, Raegan Revord, Annie Potts, Matt Hobby Dodatki: • Cooperowie, • Wschodni Teksas i lata 80.

65,90 zł
62,61 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,29 zł

45
Pakiet: Westworld. Sezon 1-3, 9 Blu-ray - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet: Westworld. Sezon 1-3, 9 Blu-ray
Jennifer Getzinger, Jonathan Nolan, Richard J. Lewis, 2020
Dostępny
33 szt.

Mroczna odyseja na temat sztucznej inteligencji i ewolucji grzechu. W rozległym, odizolowanym parku rozrywki imitującym Dziki Zachód gość słono płaci za to, by stać się tym, kim zawsze pragnął być i zrealizować swoje fantazje podczas przygód z „hostami” – androidami. Serial wyróżniony czterema nominacjami do Złotego Globu oraz dziewięcioma statuetkami Emmy. Obsada: Evan Rachel Wood, Jeffrey Wright, Ed Harris, Thandie Newton, Tessa Thompson, Aaron Paul, Vincent Cassel, Luke Hemsworth Dodatki: • Prawda o Delos – brutalne przyjemności brutalnie się kończą, • O miłości i Szogunie, • Podróże i technologia, • Tworzenie rzeczywistości Westworld, • O serialu, • Zaproszenie na plan filmowy, • Ważny moment: Teddy kontra Mężczyzna w czerni, • Witajcie w Westworld, • Tworząc narrację, • Sztuczna inteligencja: Realia i zagrożenia • i wiele więcej.

486,90 zł
462,56 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 24,34 zł

46
Westworld. Sezon 3: Nowy świat, 3 Blu-ray - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Westworld. Sezon 3: Nowy świat, 3 Blu-ray
Jennifer Getzinger, Jonathan Nolan, Richard J. Lewis, 2020
Dostępny
35 szt.

Jedna z najgłośniejszych produkcji tv ostatnich lat! Zdobywca 9 statuetek Emmy. Mroczna odyseja o narodzinach sztucznej inteligencji i ewolucji grzechu. Opowieść o świecie, w którym każdy człowiek może zrealizować swoje, nawet najbardziej wyrafinowane fantazje. W rozległym, odizolowanym parku rozrywki imitującym Dziki Zachód goście słono płacą za to, by stać się tym, kim zawsze pragnęli być. W trzecim sezonie Dolores wydostaje się z parku i przechodzi do prawdziwego świata. Widzowie będą mogli zobaczyć Amerykę przyszłości, w tym futurystyczne Los Angeles. Obsada: Evan Rachel Wood, Jeffrey Wright, Ed Harris, Thandie Newton, Tessa Thompson, Aaron Paul, Vincent Cassel, Luke Hemsworth Dodatki: • 6 krótkich filmów, w tym 3 nowe i ekskluzywne: „Ucieczka z Westworld”, „Odkrywanie Warworld”, „Żyjemy w technokracji”, „Wizja przyszłości”, „RICO: przestępczość i ekonomia” oraz na planie „Westworld”, • 4 filmy z cyklu „Witamy w Westworld”, m.in. Analiza oraz Kto to powiedział? z Evan Rachel Wood i Aaronem Paulem oraz Thandie Newton i Tessą Thompson, • tworzenie rzeczywistości Westworld.

213,90 zł
203,21 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 10,69 zł

47
Pakiet: Westworld. Sezon 1-3, 9 DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet: Westworld. Sezon 1-3, 9 DVD
Jennifer Getzinger, Jonathan Nolan, Richard J. Lewis, 2020
Dostępny
43 szt.

Mroczna odyseja na temat sztucznej inteligencji i ewolucji grzechu. W rozległym, odizolowanym parku rozrywki imitującym Dziki Zachód gość słono płaci za to, by stać się tym, kim zawsze pragnął być i zrealizować swoje fantazje podczas przygód z „hostami” – androidami. Serial wyróżniony czterema nominacjami do Złotego Globu oraz dziewięcioma statuetkami Emmy. Obsada: Evan Rachel Wood, Jeffrey Wright, Ed Harris, Thandie Newton, Tessa Thompson, Aaron Paul, Vincent Cassel, Luke Hemsworth Dodatki: • O serialu, • Zaproszenie na plan filmowy, • Ważne momenty, • Tworząc narrację, • Sztuczna inteligencja: Realia i zagrożenia, • Realizując marzenia: Pierwszy tydzień na planie Westworld, • Tworzenie czołówki, • Muzyczna metafora, • Tworzenie świata Westworld • i wiele innych.

191,90 zł
182,31 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 9,59 zł

48
Westworld. Sezon 3: Nowy świat, 3 DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Westworld. Sezon 3: Nowy świat, 3 DVD
Jennifer Getzinger, Jonathan Nolan, Richard J. Lewis, 2020
Dostępny
71 szt.

Jedna z najgłośniejszych produkcji tv ostatnich lat! Zdobywca 9 statuetek Emmy. Mroczna odyseja o narodzinach sztucznej inteligencji i ewolucji grzechu. Opowieść o świecie, w którym każdy człowiek może zrealizować swoje, nawet najbardziej wyrafinowane fantazje. W rozległym, odizolowanym parku rozrywki imitującym Dziki Zachód goście słono płacą za to, by stać się tym, kim zawsze pragnęli być. W trzecim sezonie Dolores wydostaje się z parku i przechodzi do prawdziwego świata. Widzowie będą mogli zobaczyć Amerykę przyszłości, w tym futurystyczne Los Angeles. Obsada: Evan Rachel Wood, Jeffrey Wright, Ed Harris, Thandie Newton, Tessa Thompson, Aaron Paul, Vincent Cassel, Luke Hemsworth Dodatki: • 6 krótkich filmów, w tym 3 nowe i ekskluzywne: „Ucieczka z Westworld”, „Odkrywanie Warworld”, „Żyjemy w technokracji”, „Wizja przyszłości”, 8RICO: przestępczość i ekonomia oraz na planie Westworld, • 4 filmy z cyklu „Witamy w Westworld”, m.in. Analiza oraz Kto to powiedział? z Evan Rachel Wood i Aaronem Paulem oraz Thandie Newton i Tessą Thompson, • tworzenie rzeczywistości Westworld

73,90 zł
70,21 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,69 zł

49
Hobbit. Trylogia, 4K UHD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hobbit. Trylogia, 4K UHD
Peter Jackson, 2020
Dostępny
201 szt.

Przeżyj niezapomnianą przygodę w reżyserii Petera Jacksona w oszałamiającej jakości 4K UHD. Udaj się z Bilbo Bagginsem do fantastycznego świata pełnego krasnoludów, elfów i smoków. Odwiedź niezwykły świat Śródziemia stworzony na podstawie powieści autorstwa J. R. R. Tolkiena. Wydanie zawiera trzy filmy: „Hobbit. Niezwykła podróż”, „Hobbit. Pustkowie Smauga” oraz „Hobbit. Bitwa pięciu armii” w edycjach kinowych i rozszerzonych. Obsada: Ian McKellen, Martin Freeman, Richard Armitage, Ken Stott, Orlando Bloom

501,90 zł
476,81 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 25,09 zł

50
Władca Pierścieni. Trylogia, Blu-ray 4K UHD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Władca Pierścieni. Trylogia, Blu-ray 4K UHD
Peter Jackson, 2020
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.30

Po raz pierwszy w najwyższej jakości 4K UHD. Ponadczasowa trylogia zdobywcy Nagrody Akademii, reżysera Peter Jacksona. Trzy filmy: „Władca Pierścieni. Drużyna Pierścienia”, „Władca Pierścieni. Dwie Wieże” oraz „Władca Pierścieni. Powrót Króla” w edycjach kinowych i rozszerzonych. Obsada: Elijah Wood, Ian McKellen, Liv Tyler, Viggo Mortensen, Christopher Lee

501,90 zł
476,81 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 25,09 zł

51
Blade. Wieczny łowca, Blu-ray 4K - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blade. Wieczny łowca, Blu-ray 4K
Stephen Norrington, 1998
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.09

Pierwsza część kultowej trylogii w najwyższej jakości 4K UHD! Umierająca kobieta zaatakowana przez niezidentyfikowanego sprawcę wydaje na świat dziecko. Trzydzieści lat później Blade, który łączy w sobie cechy człowieka i wampira służy ludziom, zwalcza upiory, a naukę pobiera u swojego opiekuna – mistrza wiedzy tajemnej. Obsada: Wesley Snipes, Stephen Dorff, Kris Kristofferson Dodatki: • komentarze aktorów i twórców.

117,90 zł
112,01 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 5,89 zł

52
Ben 10 kontra wszechświat, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ben 10 kontra wszechświat, DVD
Henrique Jardim, John McIntyre , 2020
Dostępny
101 szt.

Ben 10 powraca w nowym filmie pełnometrażowym. Tym razem chłopiec z pomocą kuzynki Gwen i dziadka Maxa podbije galaktykę. Zobaczymy transformację obcych, trzymającą w napięciu kosmiczną rywalizację oraz wspaniały pokaz mocy, a Ben 10 będzie zmuszony podjąć heroiczną walkę i udać się w międzygalaktyczną podróż aby ocalić Ziemię.

26,90 zł
25,56 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,34 zł

53
Wroną po Stanach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wroną po Stanach
Dostępny
68 szt.

Marcin Wrona, amerykański korespondent telewizji TVN mieszka w Stanach Zjednoczonych od 2006 roku. Jego córka Maja mieszka tam od trzeciego roku życia, syn Jaś urodził się w USA. Cała rodzina uwielbia podróżować – kiedy tylko mogą, wsiadają do samochodu lub samolotu i odwiedzają kolejne zakątki tego wielkiego, pięknego i momentami wciąż dzikiego kraju. W ten sposób ze wszystkich stanów Ameryki Marcinowi Wronie do odwiedzenia został już tylko Oregon... O pozostałych czterdziestu dziewięciu mógłby nam opowiadać i opowiadać. Bez końca. Jednak książka ma ramy. Ma ograniczenia. Nie pomieści w sobie całej Ameryki. Trzeba coś wybrać. Kilka regionów z Wroniego punktu widzenia najciekawszych. Może więc za kryterium wyboru przyjąć odpowiedź na pytanie: a gdzie chcielibyśmy zamieszkać? W ten sposób powstała opowieść o stanach i rejonach USA, które wszyscy troje – Marcin, Maja i Jaś – uznali zgodnie za warte przybliżenia czytelnikom. Od Nowego Jorku po Hawaje. Od Florydy po Kalifornię. Oto Ameryka z lotu Wrony. Ameryka z perspektywy polskiego korespondenta. I jego dzieci. Ameryka przyrodnicza, gospodarcza, polityczna. Ameryka z jej historią, współczesnością, zaletami i problemami. Ameryka kulinarna oraz... Ameryka polska, bo na kartach tej książki często pojawiają się Polacy lub przedstawiciele Polonii, którym Marcin Wrona oddaje głos.

44,90 zł
32,33 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,57 zł

54
Tokyo Ghost - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tokyo Ghost
Dostępny
17 szt.

Aż dziwne, że ten komiks nie ukazał się w Polsce wcześniej. W wyniku połączenia sił nieocenionego Ricka Remendera i jednego z najoryginalniejszych współczesnych rysowników, Seana Gordona Murphyego, otrzymujemy bezkompromisowy i energetyczny cyberpunk z ninja i samurajami. A wszystko w ekskluzywnym, jednotomowym wydaniu, w powiększonym formacie i z ekscytującymi materiałami dodatkowymi.

109,00 zł
92,65 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 16,35 zł

55
The Goon. Tom 4 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Goon. Tom 4
Dostępny
8 szt.

Goona nie trzeba już chyba nikomu przedstawiać. Przedostatni tom to jeszcze więcej tego, za co kochacie przygody tego mrukliwego osiłka, a przecież każdy pretekst jest dobry, żeby wpaść z wizytą na ulicę Pokątną. Najwyższa jakość gwarantowana.

129,00 zł
109,65 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 19,35 zł

56
Dziennik upadku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziennik upadku
Dostępny
120 szt.

Wbrew pozorom głupi żart na dziecięcym przyjęciu urodzinowym może odmienić czyjś los. Tego dnia solenizant João staje się ofiarą, ale to oprawca opowiada nam, jak potoczyło się dalsze życie obu chłopców po tym sądnym dniu. Na przykładzie swojego ocalałego z Auschwitz dziadka, powoli pogrążającego się w chorobie Alzheimera ojca oraz na podstawie własnych trudnych doświadczeń życiowych narrator tej opowieści snuje rozważania o sile pamięci, poczuciu sprawczości, kontroli nad własną egzystencją i o tym, co nas tak silnie łączy, choćby niewidzialną nitką, z rodziną. Poczucie winy, ciągnące się za nami konsekwencje wydarzeń i decyzji z przeszłości, odpowiedzialność za siebie i bliskich – Michel Laub z niezwykłą delikatnością pokazuje nam przemyślenia wrażliwego człowieka w średnim wieku, który wie już, jakie błędy on sam popełnił. W grudniu 2019 roku w São Paulo Laub powiedział mi: „Ta książka, złożona z trzech dzienników rodzinna opowieść, jest o tym, czego nie da się zapomnieć i przed czym nie da się uciec”. – Michał Nogaś „Gazeta Wyborcza” / Radio Książki

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

57
Beethoven: The Sonata Legacy. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Beethoven: The Sonata Legacy. CD
Rudolf Buchbinder, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.01

129,90 zł
Powiadomienie
58
X-Men. Pierwsza klasa, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
X-Men. Pierwsza klasa, DVD
Matthew Vaughn , 2020
Dostępny
201 szt.

Zobacz, jak wszystko się zaczęło w ekscytującym pierwszym rozdziale sagi „X-Men”. Zanim Charles Xavier i Erik Lehnsherr stali się Profesorem X i Magneto, byli młodymi mężczyznami, którzy po raz pierwszy odkrywają swoje niezwykłe zdolności; zanim zostali wrogami, byli najbliższymi przyjaciółmi, którzy zgromadzili elitarną drużynę mutantów znają jako X-Meni, by zapobiec III wojnie światowej. Obsada: James McAvoy, Michael Fasbender, Rose Byrne, January Jones, Oliver Platt. Materiały dodatkowe: • dzieci atomu: Kompania Braci, • sceny niewykorzystane.

26,90 zł
23,40 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,50 zł

59
Kingsman. Złoty krąg, Blu-ray - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kingsman. Złoty krąg, Blu-ray
Matthew Vaughn , 2017
Dostępny
8 szt.

Film „Kingsman. Tajne służby” ujawnił organizację Kingsman – niezależną, międzynarodową agencję wywiadowczą (oczywiście tajną i działającą z najwyższą dyskrecją), której nadrzędnym celem jest zapewnienie światu bezpieczeństwa. W filmie „Kingsman. Złoty krąg” nasi bohaterowie stają przed zupełnie nowym wyzwaniem. Ich kwatera główna zostaje zniszczona... Losy świata wiszą na włosku... Brytyjscy agenci jednak nie poddają się. Odkrywają, że w Stanach Zjednoczonych istnieje siostrzana agencja szpiegowska o nazwie Statesman, o równie długiej i bogatej historii. W nowej przygodzie, która wystawia spryt i zdolności agentów na najcięższe próby, dwie elitarne organizacje muszą się sprzymierzyć, by pokonać wspólnego wroga i uratować świat. Ale cóż to jest dla Eggsy'ego... W filmie występują Colin Firth, Julianne Moore, Taron Egerton, Mark Strong, Halle Berry, Elton John, Channing Tatum i Jeff Bridges. Materiały dodatkowe: • reportaż o realizacji, • archiwa.

40,90 zł
38,86 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,04 zł

60
Kingsman. Tajne służby, Blu-ray - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kingsman. Tajne służby, Blu-ray
Matthew Vaughn , 2020
Dostępny
300 szt.

Supertajna organizacja werbuje prostego, lecz obiecującego dzieciaka i poddaje go specjalnemu programowi, szkoląc na swojego agenta, akurat gdy obłąkany miliarder i zarazem genialny naukowiec zagraża globalnemu bezpieczeństwu. Reżyser Matthew Vaughn („X-Men: Pierwsza klasa”, „Kick-Ass”) zgromadził w tym naładowanym akcją szpiegowskim thrillerze fenomenalną obsadę, której przewodzą zdobywcy Nagród Akademii Colin Firth i Michael Caine oraz nominowany do Oscara Samuel L. Jackson. Materiały dodatkowe: • Kingsman. Tajne Służby 6, • częściowy materiał o realizacji filmu m.in. Super szpiedzy w XXI wieku, • galerie, • zwiastuny.

40,90 zł
38,86 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,04 zł

61
Kingsman. Tajne służby, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kingsman. Tajne służby, DVD
Matthew Vaughn , 2015
Dostępny
201 szt.

Supertajna organizacja werbuje prostego, lecz obiecującego dzieciaka i poddaje go specjalnemu programowi, szkoląc na swojego agenta akurat gdy obłąkany miliarder i zarazem genialny naukowiec zagraża globalnemu bezpieczeństwu. Reżyser Matthew Vaughn („X-Men: Pierwsza klasa”, „Kick-Ass”) zgromadził w tym naładowanym akcją szpiegowskim thrillerze fenomenalną obsadę, której przewodzą zdobywcy Nagród Akademii Colin Firth i Michael Caine oraz nominowany do Oscara Samuel L. Jackson. Materiały dodatkowe: • superszpiedzy w XXI wieku, • galerie, • zwiastuny.

26,90 zł
25,56 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,34 zł

62
Pakiet: Fantastyczne zwierzęta, 2 DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet: Fantastyczne zwierzęta, 2 DVD
David Yates , 2020
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.14

Pakiet 2 filmów „Fantastyczne zwierzęta”! Odkryj nową erę świata czarodziejów! Poznaj filmy, których akcja rozgrywa się w magicznym uniwersum Wizarding World znanym wszystkim wielbicielom serii „Harry Potter”. Przenieś się w świat czarodziei i mugoli i poznaj ich niezwykłe przygody.

46,90 zł
44,56 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,34 zł

63
Zjawa, Blu-ray - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zjawa, Blu-ray
Alejandro Gonzalez Inarritu, 2020
Dostępny
103 szt.

Leonardo DiCaprio tworzy nagrodzoną Oscarem kreację w znakomitym obrazie laureata Oscara Alejandro G. Inarritu. Inspirowany prawdziwymi wydarzeniami film został uhonorowany 3 Oscarami. Bohaterem „Zjawy” jest legendarny odkrywca i myśliwy Hugh Glass (DiCaprio), który zaatakowany przez niedźwiedzia, zdradzony przez jednego z członków wyprawy (Tom Hardy), ledwo żywy zostaje porzucony przez towarzyszy i pozostawiony na pewną śmierć. Wbrew wszystkiemu udaje mu się przeżyć. Zmagając się bezlitosnymi zimowymi warunkami, wytrwale i desperacko brnie przez dzikie tereny, gnany miłością do rodziny i nieokiełznaną żądzą zemsty. Ten uznany za arcydzieło sztuki filmowej epicki obraz, jak żaden wcześniej, ukazuje niezwykłą siłę ludzkiego ducha, trzymając w napięciu i wciągając widza bez reszty. Materiały dodatkowe: • dokument A World Unseen (Nieznany świat), • galeria.

51,90 zł
49,31 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,59 zł

64
Kolekcja: Harry Potter / Fantastyczne Zwierzęta, 10 DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolekcja: Harry Potter / Fantastyczne Zwierzęta, 10 DVD
Columbus Chris , Cuaron Alfonso , Yates David, 2020
Dostępny
302 szt.

Wspaniała kolekcja 10 DVD zawierająca 8 filmów „Harry Potter” oraz 2 filmy „Fantastyczne zwierzęta”. Opowieści o przygodach czarodziejów z uniwersum Wizarding World oparte na bestsellerowy/ch powieściach J.K.Rowling są jednym z największych fenomenów ostatnich lat. Kolekcja 10 filmów w wydaniach 1-dyskowych to doskonały prezent dla wszystkich fanów.

191,90 zł
182,31 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 9,59 zł

65
Vito. Mancuso Family. Tom 1. Blood from Blood - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Vito. Mancuso Family. Tom 1. Blood from Blood
Dostępny
34 szt.

Historia Vito – najstarszego brata z rodziny mafijnej Mancuso. Osiemnastoletnia Arina Malkov uwierzyła w to, że pomimo praw rządzących mafijnym światem będzie miała szansę na szczęście. Jej przyszły mąż był mężczyzną, którego pokochała i czuła się przy nim bezpiecznie. Dziewczyna w najstraszniejszych snach nie mogła przewidzieć, jak przebiegnie ceremonia ślubna i kto stanie z nią przed ołtarzem. Dwudziestosiedmioletni Vito Mancuso – syn i prawa ręka bossa włoskiej Camorry – patrzy obojętnie na swoją nową żonę. W końcu małżeństwo to tylko biznes, a właściwie przymus. Jednak mężczyzna nie będzie przymykał oka na nieposłuszeństwo Ariny i głupie miłostki. Będzie ją miał, czy dziewczyna tego chce, czy nie. Dwoje zupełnie różnych ludzi, których nie łączy nic oprócz wymuszonej przysięgi małżeńskiej. On nie zamierza tolerować jej wybryków. Natomiast ona nie zamierza go pokochać, ponieważ jej serce należy do kogoś innego. Oboje mogą się mylić.

39,90 zł
31,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

66
Wojna o planetę małp, Blu-ray - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wojna o planetę małp, Blu-ray
Matt Reeves , 2020
Dostępny
19 szt.

W ekscytującym kulminacyjnym rozdziale sagi „Planeta małp” Cezar (Andy Serkis) i jego małpy zostają uwikłane w konflikt z armią ludzi, na czele której stoi bezwzględny Pułkownik (Woody Harrelson). Małpy ponoszą straszliwe straty. Cezar, zmagający się z mrocznymi instynktami, wyrusza w drogę, by pomścić swych pobratymców. Gdy Cezar i Pułkownik stają naprzeciw siebie, dochodzi do spektakularnej bitwy, w której stawką jest przyszłość obu gatunków i całej planety! Materiały dodatkowe: • komentarze audio: reżyser Matt Reeves, • sceny niewykorzystane z opcjonalnym komentarzem reżysera, • wszystko o Cezarze, • reportaże o realizacji filmu, • muzyka w filmie, • galeria, • koncepcje i szkice, • inne.

102,90 zł
97,76 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 5,14 zł

67
X-Men. Przeszłość, która nadejdzie, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
X-Men. Przeszłość, która nadejdzie, DVD
Bryan Singer , 2020
Dostępny
101 szt.

X-Meni razem! Cała gwiazdorska obsada, a w niej Hugh Jackman, Michael Fassbender, James McAvoy, Halle Berry, Jennifer Lawrence, Ellen Page, Ian McKellen i Patrick Stewart powraca w wybuchowym, trzymającym w napięciu rozdziale przygód najsławniejszych mutantów. Gdy armie morderczych robotów zagrażają istnieniu tak ludzi, jak i mutantów, nieustraszeni bohaterowie oryginalnej trylogii „X-Men” łączą siły ze swymi młodszymi wcieleniami, by stoczyć walkę o przeszłość – i uratować przyszłość. Materiały dodatkowe: • gagi, • laureatka Nagrody Akademii Pani Jennifer Lawrence, • galeria, • zwiastuny kinowe.

26,90 zł
23,40 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,50 zł

68
Noc w muzeum 2, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Noc w muzeum 2, DVD
Shawn Levy , 2020
Dostępny
201 szt.

Historia jest potężniejsza niż życie – raz dwa razy śmieszniejsza – w tym monumentalnym sequelu komediowym, który jest jeszcze zabawniejszy niż jego poprzednik. Ben Stiller przewodzi doskonałej obsadzie (Amy Adams, Owen Wilson, Hank Azaria i Robin Williams) jako Larry Daley, były strażnik Muzeum Historii Naturalnej, w którym po zmroku eksponaty budzą się do życia. Tym razem nocni przyjaciele Larry'ego zostają przeniesieni do zbiorów Instytutu Smithsona, gdzie wciągają go w prześmieszną, pełnowymiarową wojnę przeciwko zrzędliwemu, egipskiemu Faraonowi, który planuje nie tylko przejąć kontrolę nad muzeum... ale również zdobyć władzę nad światem. Materiały dodatkowe: • kustosze komedii: „Noc w Muzeum 2”, • od kulis, • historyczne wyznania: Słynne ostatnie słowa Prima Donny.

26,90 zł
25,56 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,34 zł

69
Noc w muzeum, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Noc w muzeum, DVD
Levy Shawn, 2020
Dostępny
101 szt.

Larry Daley (Stiller), pechowy marzyciel, którego niestworzone idee nigdy nie zaprocentowały, na gwałt potrzebuje zajęcia. Zrezygnowany, przyjmuje posadę ochroniarza w Muzeum Historii Naturalnej. Już pierwszej nocy przekonuje się, że nie jest to zwykłe miejsce pracy. Kiedy bowiem zapada zmrok, muzeum ożywa. Dosłownie. Staje twarzą w twarz z krwiożerczym szkieletem T-Rexa, armią maleńkich rzymskich żołnierzyków, kowbojami czy złośliwymi małpami. Zobacz przygodę sezonu! W pozostałych rolach występują: Robin Williams i Ricky Gervais (znany z rewelacyjnego serialu „The Office: Biuro”). Niezapomniana wycieczka po najsłynniejszym historycznym obiekcie USA gwarantowana! Co więcej, tym razem nie musisz zakładać muzealnych kapci! Materiały dodatkowe: • dostęp do wybranych scen, • komentarze audio, • sceny niewykorzystane i rozszerzone, • gagi, • małpi interes, • gra.

26,90 zł
25,56 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,34 zł

70
X-Men. Ostatni bastion, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
X-Men. Ostatni bastion, DVD
Brett Ratner , 2020
Dostępny
101 szt.

Po wynalezieniu kontrowersyjnego lekarstwa po raz pierwszy mutanty stają przed wyborem: zachować unikalność, czy też wyrzec się swych mocy i stać się „normalnymi”. Przeciwstawne punkty widzenia przywódców mutantów – tolerancyjnego Charlesa Xaviera (Patrick Stewart) i wierzącego w przetrwanie najsilniejszych Magneto (Ian McKellen), zostają poddane ostatecznej próbie – dochodzi do wojny, która ma rozstrzygnąć wszelkie spory. W trzecim rozdziale sagi X-Men występują także Hugh Jackman, Halle Berry, Ellen Page i Anna Paquin. Materiały dodatkowe: • komentarze audio, • sceny niewykorzystane, • alternatywne zakończenie z opcjonalnym komentarzem, • zwiastuny.

23,90 zł
20,79 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,11 zł

71
X-Men. Mroczna Phoenix (wydanie książkowe), DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
X-Men. Mroczna Phoenix (wydanie książkowe), DVD
Simon Kinberg , 2020
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.29

Sophie Turner, James McAvoy, Michael Fassbender i Jennifer Lawrence przewodzą gwiazdorskiej obsadzie w tym pasjonującym, widowiskowym filmie stanowiącym swoisty punkt kulminacyjny sagi o „X-Menach”. Podczas kosmicznej misji ratunkowej Jean Grey (Turner) przekształca się w nieskończenie potężną i niebezpieczną Mroczną Phoenix. Gdy Jane, a właściwie jej alter ego wymyka się spod kontroli, X-Meni muszą się zjednoczyć, by stawić czoła najgroźniejszemu wrogowi – obdarzonemu najbardziej niszczycielską siłą, jakiej świat dotąd nie widział – jednemu z nich.

26,90 zł
25,56 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,34 zł

72
Wolverine (wydanie książkowe), DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wolverine (wydanie książkowe), DVD
James Mangold , 2020
Dostępny
101 szt.

Hugh Jackman powraca jako Wolverine. Musi stawić czoła przeznaczeniu i stoczyć walkę na śmierć i życie. We współczesnej Japonii, gdzie nie był od czasów II wojny światowej, Logan (Jackman) po raz pierwszy jest słaby i doprowadzony do granic wytrzymałości; walczy nie tylko z samurajskimi mieczami, ale także musi zmierzyć się ze swoją nieśmiertelnością w pojedynku, który zmieni go na zawsze. Materiały dodatkowe: • reportaż: Podróż ronina, • zwiastun kinowy.

26,90 zł
25,56 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,34 zł

73
Noc w muzeum. Tajemnica grobowca, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Noc w muzeum. Tajemnica grobowca, DVD
Shawn Levy , 2020
Dostępny
101 szt.

Przygotuj się na najzabawniejszą noc życia! Ben Stiller przewodzi największym gwiazdom komedii, wśród których są: Robin Williams, Owen Wilson, Rebel Wilson i Ricky Gervais, w kolejnej odsłonie przezabawnej „Nocy w muzeum”. Tym razem Larry Daley (Stiller) i jego dzielni przyjaciele podejmują największe wyzwanie – jadą do Londynu, by uratować magię, która powołuje muzealne eksponaty do życia! Materiały dodatkowe: • sceny niewykorzystane i rozszerzone, • reportaż o realizacji komedii „Noc w muzeum” • tajemnica grobowca, • galeria, • zwiastun kinowe.

26,90 zł
25,56 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,34 zł

74
Królowa dram. Final Edition, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Królowa dram. Final Edition, CD
sanah, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.25

Jeden z najpopularniejszych krążków roku 2020 – debiutancki album sanah „Królowa dram” doczekał się swojej ostatecznej edycji. „Królowa dram. Final Edition” to wydawnictwo podsumowujące ten etap kariery artystki, który przyniósł takie radiowe hity jak „Szampan” i „Melodia”, jak również uwielbiane przez fanów „Siebie Zapytasz”, „Proszę pana” czy „Solo”. Po raz pierwszy na CD ukazują się tu niedostępne wcześniej: debiutancki singiel sanah „Bez słów”, nagrane w domu demo „róże” i medley uwielbianego przez nią Dawida Podsiadło – „projekt nieznajomy nie kłamie”, za który otrzymała nominację do Fryderyka w kategorii Najlepsze nowe wykonanie. Era „Królowej…” nie była by kompletna bez zapisu występów, które w serwisie YouTube/Vevo osiągnęły prawdziwe rekordy popularności – akustyczny „Szampan” dla Radia MUZO.FM i domowe wersje „Siebie zapytasz” i „Invisible Dress” (czyli „Królowej dram” po angielsku) z sesji VEVO DSCVR at Home. Nie lada gratką dla fanów jest też zupełnie nowa kompozycja studyjna – „Pora roku zła”. Lista utworów: CD 1: 1. Początek 2. Królowa dram 3. To ja, a nie inna 4. Siebie zapytasz 5. Melodia 6. Szampan 7. Łezki me 8. Proszę 9. Proszę pana 10. Oto cała ja 11. 2/10 12. Sama 13. Koniec CD 2: 1. Piękno tej niechcianej 2. Cząstka 3. Koronki 4. Idź 5. Solo 6. Aniołom szepnij to 7. Pora roku zła 8. róże 9. projekt nieznajomy nie kłamie 10. Invisible dress 11. Bez słów 12. Siebie zapytasz 13. Szampan

46,90 zł
45,96 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,94 zł

75
Endless Twilight Of Codependent Love. Deluxe Edition, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Endless Twilight Of Codependent Love. Deluxe Edition, CD
Solstafir, Season Of Mist
Dostępny
20 szt.

Siódmy pełny album największego islandzkiego zespołu metalowo-rockowego. Nagrany w renomowanym islandzkim studiu Sundlaugin (Sigur Ros, Kontinuum, Yann Tiersen). Zmiksowany i zmasterowany przez Birgira Jóna Birgirssona (Sigur Ros, Alcest, Audn). Okładka ze słynnego obrazu „Dama z gór” (1864) autorstwa Johanna Baptista Zweckera. Lista utworów: 1. Akkeri 2. Drýsill 3. Rökkur 4. Her Fall From Grace 5. Dionysus 6. Til Moldar 7. Alda Syndanna 8. Or 9. Úlfur Bonus: 10. Hrollkalda Þoka Einmanaleikans 11. Hann For Sjalfur

104,90 zł
76
Endless Twilight Of Codependent Love. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Endless Twilight Of Codependent Love. CD
Solstafir, Season Of Mist
Dostępny
16 szt.

1.Akkeri 2.Drýsill 3.Rökkur 4.Her Fall from Grace 5.Dionysus 6.Til Moldar 7.Alda Syndanna 8.Or 9.Úlfur

41,90 zł
77
Joris Voorn Rotterdam. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Joris Voorn Rotterdam. CD
Various Artists, Warner Music Polska
Dostępny
75 szt.

95,90 zł
88,23 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 7,67 zł

78
Pan Popper i jego pingwiny, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pan Popper i jego pingwiny, DVD
Mark Waters , 2020
Dostępny
101 szt.

Zrelaksuj się w towarzystwie najzabawniejszej rodzinnej komedii roku! Jim Carrey wciela się w postać Pana Poppera, odnoszącego sukcesy biznesmena, który nie ma pojęcia o najważniejszych życiowych sprawach… do czasu otrzymania w spadku sześciu uroczych, charakternych pingwinów. Wkrótce, rubaszni współlokatorzy Pana Poppera zamieniają jego nowojorski apartament w krainę wiecznej zimy i przewracają resztę jego świata do góry nogami. Film „Pan Popper i jego pingwiny” zrealizowany na motywach wielokrotnie nagradzanej książki dla dzieci to olbrzymia dawka frajdy dla każdego, bez względu na wiek! Materiały dodatkowe: antarktyczna przygoda Kapitana i Smrodka. Chłodne reguły rządzą tą krótkometrażówką, w której pingwiny psocą ile mogą.

26,90 zł
25,56 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,34 zł

79
Gwiazd naszych wina, Blu-ray - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gwiazd naszych wina, Blu-ray
Josh Boone , 2020
Dostępny
101 szt.

Hazel (Shailene Woodley) i Gus (Ansel Elgort) podzielają ten sam rodzaj sarkastycznego poczucia humoru, niechęć do konwenansów i – wreszcie – miłość, za sprawą której przeżywają niezapomnianą podróż. Pomimo tego, że tych dwoje nastolatków musi stawić czoła nadzwyczajnym wyzwaniom, ich odwaga i wzajemne oddanie dowodzą, że choć życie nie jest idealne, to miłość już tak. W tym poruszającym filmie na motywach bestsellerowej powieści Johna Greena występują także Laura Dern („Mistrz”, serial TV Iluminacja) i Willem Dafoe („Zrodzony w ogniu”, „Spider-Man”). Materiały dodatkowe: • komentarze audio: Josh Boone i John Green, • pisarz na planie Obsada O realizacji filmu Gwiazd naszych wina, • ekranizacja powieści, • nasza mała wieczność, • muzyka w filmie „Gwiazd naszych wina”, • galeria fotosów.

40,90 zł
38,86 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,04 zł

80
Edward nożycoręki, Blu-ray - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Edward nożycoręki, Blu-ray
Tim Burton , 2020
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.03

W tej niezwykłej współczesnej baśni Tima Burtona poznacie Edwarda (Johnny Depp), bardzo wrażliwą prostoduszną istotą posiadającą nożyczki zamiast dłoni. Z chwilą gdy trafia do domu serdecznej akwizytorki Avon (Dianne West) i jej rodziny dla Edwarda rozpoczyna się wielka przygoda w pastelowym raju na przedmieściach. Materiały dodatkowe: • komentarz reżysera Tima Burtona, • komentarz kompozytora Danny'ego Elfmana, • reportaż, • zwiastuny kinowe HD.

40,90 zł
38,86 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,04 zł

81
Morderstwo w Orient Expressie, Blu-ray - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Morderstwo w Orient Expressie, Blu-ray
Kenneth Branagh , 2020
Dostępny
85 szt.

Kenneth Branagh jest reżyserem i przewodzi doborowej obsadzie, wśród której znalazły się takie gwiazdy, jak: Johnny Depp, Michelle Pfeiffer, Penelope Cruz, Judi Dench i Leslie Odom, Jr. W tym stylowym, pełnym tajemnic i niespodziewanych zwrotów akcji filmie, zrealizowanym na podstawie jednej z najsłynniejszych powieści kryminalnych niekwestionowanej królowej gatunku, Agathy Christie. W luksusowym pociągu popełniono morderstwo. Dokonać tej zbrodni mógł każdy z pasażerów – wszyscy są jednakowo podejrzani. Genialny detektyw ściga się z czasem, by rozwikłać zagadkę, zanim będzie za późno. Materiały dodatkowe: • portret Agathy Christie, • porozmawiajmy o Herculesie Poirot, • sceny niewykorzystane z opcjonalnym komentarzem reżysera i scenarzysty, • komentarze: reżyser Kenneth Branagh i scenarzysta Michael Green.

40,90 zł
38,86 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,04 zł

82
Trzy billboardy za Ebbing, Missouri, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trzy billboardy za Ebbing, Missouri, DVD
Martin Mcdonagh , 2020
Dostępny
201 szt.

Nagrodzona aktorka Frances McDormand (Fargo) tworzy mocną i przejmującą kreację w niepozbawionym czarnego humoru dramacie, okrzykniętym zgodnie jednym z najlepszych filmów roku. Zdesperowana matka (McDormand) brutalnie zamordowanej dziewczyny, chcąc sprowokować policję do działania, opłaca wyklejenie trzech lokalnych billboardów kontrowersyjnymi przekazami, wywołując zamieszanie w miasteczku, a przede wszystkim rozpętując zaciekłą wojnę z zapalczywym gliniarzem (Sam Rockwell) i szanowanym szefem miejscowej policji (Woody Harrelson). Materiały dodatkowe: • sceny niewykorzystane, • reportaż o realizacji, • Six Shooter (Sześciostrzałowiec) laureat Nagrody Akademii dla Najlepszego Krótkometrażowego Filmu Aktorskiego, reż. Martin McDonagh, • galeria.

26,90 zł
25,56 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,34 zł

83
Max Payne, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Max Payne, DVD
John Moore , 2020
Dostępny
82 szt.

Zobacz wybuchową kreację Marka Wahlberga w pełnym akcji thrillerze inspirowanym legendarną grą wideo! Max Payne (Wahlberg) to niezależny, niemający nic do stracenia policjant niezbyt przejmujący się regułami. Nastawiony na zemstę, jest zdecydowany i zrobi wszystko, by wytropić odpowiedzialnych za brutalny mord jego żony i córki. Obsesyjne śledztwo zabiera go w koszmarną podróż, gdzie mroczne fantazje zderzają się z surową rzeczywistością. Wraz ze zgłębianiem tajemnic, Max zostaje zmuszony do walki z wrogami spoza tego świata... Na domiar złego niespodziewana zdrada prowadzi go na samą krawędź obłędu. Materiały dodatkowe: • dostęp do wybranych scen, • obraz, • Michelle Payne, • opowieść.

26,90 zł
25,56 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,34 zł

84
Prawdziwe kłamstwa, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prawdziwe kłamstwa, DVD
James Cameron , 2020
Dostępny
202 szt.

Harry Tasker (Arnold Schwarzenegger) jest tajnym agentem do zadań specjalnych – jednak jego żona Helen (Jamie Lee Curtis) myśli, że jest on tylko nudnym sprzedawcą komputerów. Gdy nagle oba życia Harry'ego niespodziewanie zaczynają ze sobą kolidować, on i Helen znajdują się w krzyżowym ogniu grup międzynarodowych terrorystów i muszą ratować nie tylko swoje małżeństwo, ale również życia. Doskonała reżyseria Jamesa Camerona oraz niesamowite efekty specjalne sprawiają, że „Prawdziwe kłamstwa” to doskonały film łączący w sobie najlepsze cechy kina akcji z elementami romantycznej komedii.

26,90 zł
25,56 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,34 zł

85
Podróże Guliwera, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podróże Guliwera, DVD
Rob Letterman , 2020
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.21

Jack Black („Płytki facet”, „Szkoła Rocka”) jest znakomity w przygodowej komedii opartej na klasycznej opowieści. Kiedy wrak statku trafia na ląd, skromny pracownik pocztowy o imieniu Guliwer odkrywa, że znalazł się na fantastycznej wyspie Liliputów. Gigantyczne są tu nie tylko jego gabaryty, lecz również ego! Dzięki swoim opowieściom i heroicznym wyczynom Guliwer szybko zjednuje sobie malutkich Liliputów. Kiedy jednak zatraca się i sprowadza niebezpieczeństwo na nowych przyjaciół, musi szybko znaleźć sposób, by naprawić swój błąd. Dzięki temu Guliwer odkrywa, że bez względu na rozmiar, najważniejsze jest to, co ma się w sercu. Materiały dodatkowe: • sceny niewykorzystane, • gagi i wpadki aktorskie, • reportaże, • zwiastun kinowy.

26,90 zł
25,56 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,34 zł

86
Spadkobiercy, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spadkobiercy, DVD
Alexander Payne , 2020
Dostępny
63 szt.

Znakomity reżyser Bezdroży (Alexander Payne) zrealizował cudowny, ciepły i dowcipny zarazem film, który magazyn „Rolling Stone” określił jako „cholernie bliski perfekcji”. Zdobywca Nagrody Akademii George Clooney "przewodzi najlepszej obsadzie roku" (Michael Phillips, Chicago Tribune). Jest to słodko-gorzki dramat o próbie odbudowania więzi rodzinnych. Żona wpływowego biznesmena z Hawajów trafia do szpitala. Teraz to on musi zaopiekować się dwiema nastoletnimi córkami, z którymi do tej pory niewiele go łączyło. Ich często przekomiczne odbudowywanie wzajemnych relacji sprawia, że „Spadkobiercy” to film „wzruszający, pogodny, zabawny i bezlitośnie ludzki” (Pete Hammond, Boxoffice Magazine). Materiały dodatkowe: • wszyscy kochają George'a, • praca z Alexandrem, • casting.

26,90 zł
25,56 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,34 zł

87
Fantastyczna czwórka. Narodziny srebrnego surfera, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fantastyczna czwórka. Narodziny srebrnego surfera, DVD
Tim Story , 2020
Dostępny
10 szt.

Przygotuj się na nieprzerwaną akcję i supernaturalne moce, które wypełniają w całości drugą odsłonę międzynarodowego hitu pt. „Fantastyczna czwórka”! Kiedy „Niewidzialna Kobieta”, Sue i „Mr. Fantastic”, dr Reed Richards stają na ślubnym kobiercu nic nie może powtrzymać ich szczęścia. Nic, poza tajemniczym obcym – „Srebrnym Surferem” – który grozi całkowitym zniszczeniem świata. W obliczu narastającego zagrożenia, „Fantastyczna czwórka” łączy siły z nikczemnym Doktorem Doomem. Tylko w ten sposób mogą uratować naszą planetę. Materiały dodatkowe: • dostęp do wybranych scen, • komentarze audio, • sceny rozszerzone i niewykorzystane, • o realizacji.

26,90 zł
25,56 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,34 zł

88
Le Mans '66, Blu-ray - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Le Mans '66, Blu-ray
James Mangold , 2020
Dostępny
201 szt.

Matt Damon i Christian Bale grają w tym „niesamowicie ekscytującym” (Peter Travers, Rolling Stone) filmie inspirowanym prawdziwymi wydarzeniami opartym na historii o próbie stworzenia najszybszego samochodu świata przez Ford Motor Company. Amerykański projektant samochodów Carroll Shelby (Damon) i nieustraszony, pochodzący z Wielkiej Brytanii, mistrz kierownicy Ken Miles (Bale) wspólnie walczą z ingerencją wielkiej korporacji oraz prawami fizyki, aby zbudować rewolucyjny samochód wyścigowy i zmierzyć się z Enzo Ferrari na wyścigu 24 Hours of Le Mans we Francji w 1966 r. Materiały dodatkowe: • prolog: doskonałe okrążenie, • reportaż: rywalizacja, • reportaż: Ken Miles, • reportaż: Carrol Shelby, • reportaż: Ford GT40, • reportaż: dobry samochód, • reportaż: tworzenie epoki, • epilog: braterstwo.

51,90 zł
49,31 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,59 zł

89
Czarny łabędź, Blu-ray - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czarny łabędź, Blu-ray
Darren Aronofsky , 2020
Dostępny
60 szt.

Laureatka Nagrody Akademii Natalie Portman występuje w prowokującym, psychologicznym thrillerze Darrena Aronofsky'ego („Zapaśnik”), który zaskoczył publiczność i krytyków, szybko stając się obowiązkową pozycją filmową! Portman daje życiowy występ jako Nina, niesamowicie utalentowana, lecz groźnie niestabilna psychicznie balerina u progu sławy. Doprowadzona do granic wytrzymałości psychicznej i fizycznej przez dyrektora artystycznego (Vincent Cassel) i świadomość zagrożenia, które stanowi jej rywalka (Mila Kunis) Nina zatraca granice pomiędzy fikcją a rzeczywistością. Wraz z rosnącą presją, obsesje Niny wymykają się spod kontroli przenoszą ją w świat koszmarnych wizji, które zagrażają nie tylko jej psychice, lecz także jej życiu.

40,90 zł
38,86 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,04 zł

90
Życie Pi, Blu-ray - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Życie Pi, Blu-ray
Ang Lee, 2020
Dostępny
52 szt.

Ruszaj na spotkanie przygody życia! Zdobywca Oscara Ang Lee zrealizował na podstawie bestsellerowej powieści wizualne arcydzieło! Młody Pi Patel jakimś cudem przeżywa katastrofę statku, w której giną jego rodzice. Dryfuje po Pacyfiku w szalupie z drugim ocalałym – groźnym tygrysem bengalskim o imieniu Richard Parker. Dwaj rozbitkowie połączeni niezwykłą więzią, którą jest chęć przetrwania wbrew wszystkiemu, biorą udział w niesamowitej epickiej podróży, którą trzeba zobaczyć, aby uwierzyć. Materiały dodatkowe: • sceny niewykorzystane 3D, • VFX Progresja, • tworzenie wizualnych efektów specjalnych, • zwiastun kinowy 3D, • epicka wyprawa filmowców, • niezwykłe obrazy, • tygrys, tygrys!, • galeria, • storyboardy.

88,90 zł
84,46 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 4,44 zł

91
Czerwona jaskółka, Blu-ray - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czerwona jaskółka, Blu-ray
Francis Lawrence , 2020
Dostępny
50 szt.

W tym międzynarodowym thrillerze szpiegowskim laureatka Nagrody Akademii Jennifer Lawrence wciela się w postać Dominiki, byłej baletnicy, która po nieszczęśliwym wypadku zmuszona zostaje do wstąpienia, do tzw. „Szkoły Jaskółek”, tajnego rządowego ośrodka kształcącego przyszłych agentów w zakresie sztuki uwodzenia i seksualnej manipulacji. Uwikłana w szpiegowską rozgrywkę między Sowietami a CIA, wyszkolona na zabójczo skuteczną agentkę Dominika niezwykle sprawnie porusza się w labiryncie kłamstw, i jednocześnie robi wszystko, by nie utracić własnego „ja”. „Czerwona jaskółka” – ekranizacja bestsellerowej powieści byłego agenta CIA – „zaskakuje nieustannymi i gwałtownymi zwrotami akcji, które prowadzą do szokującego finału” (Andrew Freund, Dish Nation, FOX-TV). Materiały dodatkowe: • reportaże o realizacji filmu, • nowa zimna wojna: powstawanie i adaptacja, • agenci prowokatorzy: kompletowanie obsady, • wizualna autentyczność, • w oku cyklonu: lokacje, • witamy w Szkole Jaskółek: balet i kaskaderzy – postprodukcja, • komentarz audio, • reżyser Francis Lawrence – sceny niewykorzystane (z opcjonalnym komentarzem Francisa Lawrence'a).

51,90 zł
49,31 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,59 zł

92
Król rozrywki, Blu-ray - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Król rozrywki, Blu-ray
Michael Gracey , 2020
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.25

Hugh Jackman przewodzi doborowej obsadzie w tym porywającym, oryginalnym musicalu, pełnym zapierających dech występów, od których nie można oderwać wzroku. Inspirowany historią P.T. Barnuma, legendarnego wizjonera, gotowego na wszystko, by urzeczywistnić swe marzenie o stworzeniu cyrku o trzech arenach, film ukazuje narodziny amerykańskiego przemysłu rozrywkowego. „Król rozrywki” to olśniewające widowisko z energetyczną muzyką i zachwycającymi piosenkami, w którym błyszczą gwiazdy pierwszej wielkości, takie jak Zac Efron, Michelle Williams, Rebecca Ferguson i Zendaya. Materiały dodatkowe: • filmowa rodzina „Króla rozrywki”, • piosenki, • spektakl „Music Machine”, • śpiewaj razem z nami, • komentarze audio reżysera, • inne.

102,90 zł
97,76 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 5,14 zł

93
Czerwona jaskółka, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czerwona jaskółka, DVD
Francis Lawrence , 2020
Dostępny
13 szt.

W tym międzynarodowym thrillerze szpiegowskim laureatka Nagrody Akademii Jennifer Lawrence wciela się w postać Dominiki, byłej baletnicy, która po nieszczęśliwym wypadku zmuszona zostaje do wstąpienia, do tzw. „Szkoły Jaskółek”, tajnego rządowego ośrodka kształcącego przyszłych agentów w zakresie sztuki uwodzenia i seksualnej manipulacji. Uwikłana w szpiegowską rozgrywkę między Sowietami a CIA, wyszkolona na zabójczo skuteczną agentkę Dominika niezwykle sprawnie porusza się w labiryncie kłamstw, i jednocześnie robi wszystko, by nie utracić własnego „ja”. „Czerwona jaskółka” – ekranizacja bestsellerowej powieści byłego agenta CIA – „zaskakuje nieustannymi i gwałtownymi zwrotami akcji, które prowadzą do szokującego finału – Andrew Freund, Dish Nation, FOX-TV. Materiały dodatkowe: • komentarz audio, • reżyser Francis Lawrence, • sceny niewykorzystane (z opcjonalnym komentarzem Francisa Lawrence'a).

26,90 zł
25,56 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,34 zł

94
Sposób na blondynkę, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sposób na blondynkę, DVD
Bobby Farrelly, Peter Farrelly, 2020
Dostępny
71 szt.

Urocza komedia romantyczna pełna niesamowitych gagów i humoru, która rozbawi każdego. Niełatwo jest znaleźć sposób na blondynkę, zwłaszcza gdy jest ona – wbrew krążącym o niej dowcipom – nie tylko piękna, ale i wykształcona, inteligentna i pełna nieodpartego uroku. Przekonuje się o tym Ted (Ben Stiller), beznadziejnie zakochany w Mary (Cameron Diaz), którą ostatni raz widział na balu maturalnym trzynaście lat temu. Starając się ją odszukać, Ted szuka pomocy u prywatnego detektywa (Matt Dillon). Ten znajduje Mary bez trudu na Florydzie i... natychmiast się w niej zakochuje. Gdy Ted poznaje prawdę natychmiast wkracza do akcji. Niestety, obaj rywale odkrywają, że każdy mężczyzna, który raz ujrzy śliczną Mary, od razu chce zdobyć jej rękę...

26,90 zł
25,56 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,34 zł

95
Legalne blondynki, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Legalne blondynki, DVD
Savage Steve Holland , 2020
Dostępny
76 szt.

Annie i Izzy (Milly i Becky Rosso), młode blond kuzynki Elle Woods przenoszą się z Anglii do Kalifornii myśląc, że ich różowiutkie ubrania, małe pieski i wrodzona inteligencja sprawią, że wbiją się w otoczenie i poczują jak w domu. Nastolatki szybko odkrywają jednak, że od obowiązkowych mundurków i skoncentrowanej na żądzy pieniądza strukturze nowej szkoły dzieli je wielka przepaść. Kiedy władza ośrodka stara się wrobić siostry w zbrodnię, której nie popełniły, Izzy i Annie muszą wykorzystać swój spryt i urok, by oczyścić swoje imiona i udowodnić, że w klasie, jak i na sali sądowej nie można lekceważyć potęgi blondynek! Materiały dodatkowe: • myślenie na różowo, • podwójne kłopoty, • gorączka mody, • szkolny dziennik.

26,90 zł
25,56 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,34 zł

96
Dziennik cwaniaczka, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziennik cwaniaczka, DVD
Thor Freudenthal , 2020
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.05

Greg Heffley ma przed sobą świetlaną przyszłość, jednak nim osiągnie sukces, musi przetrwać najgorsze i najstraszniejsze doświadczenie życiowe każdego młodzieńca – szkołę! Nie będzie to łatwe, zwłaszcza kiedy dookoła grasują owłosione, piegowate i niemądre dzieciaki, zastraszający innych „młodzi gniewni” oraz sery pleśniowe z nuklearnymi pasożytami. To nie jest zwykły film – to poradnik przetrwania. Materiały dodatkowe: • komentarze audio reżysera Thora Feudenthala i scenarzysty Gabe'a Sachsa, • zwiastuny i zapowiedzi.

26,90 zł
25,56 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,34 zł

97
Borat, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Borat, DVD
Larry Charles , 2020
Dostępny
78 szt.

„Jak się masz? Dzień dobry! Tu Borat! Mój kraj nie dobrze. Dlatego wyruszam do największego mocarstwa na świecie: US i A – zobaczę, jak żyć i wezmę sobie żonę, moją Pamelę – do domu. Ona taka ładna. Wszystko, by Kazachstan rósł w siłę i ludziom żyło się lepiej. Trzymaj za mnie kciuki w górę. Dziękuję. Na zdrowie! Do widzenia!” – Borat Sagdije.w Materiały dodatkowe: • dostęp do wybranych scen, • sceny niewykorzystane, • reportaże.

26,90 zł
25,56 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,34 zł

98
Mała Miss, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mała Miss, DVD
Jonathan Dayton, Valerie Faris, 2020
Dostępny
80 szt.

Weźcie udział w niesamowitej podróży razem z Hooverami, najbardziej rozbitą rodziną we współczesnym kinie. Ojciec – Richard (Greg Kinnear) beznadziejny terapeuta od motywacji, próbuje sprzedać swój program osiągania sukcesu… bez sukcesu. Tymczasem otwarta i szczera mama, Sheryl (Toni Collette), bezustannie zadręcza się ekscentrycznymi problemami swej rodziny, zwłaszcza tym, że jej brat (Steve Carell), ogarnięty manią samobójczą badacz Prousta, właśnie wyszedł ze szpitala, dokąd trafił porzucony przez swego kochanka. Są także najmłodsi Hooverowie – siedmioletnia pulchna okularnica Olive (Abigail Breslin), która marzy o udziale w konkursie piękności oraz Dwayne (Paul Dano), nastoletni młody-gniewny i miłośnik Nietzschego, który złożył ślub milczenia do chwili, kiedy dostanie się do Akademii Lotniczej. Zmorą rodziny jest dziadek (Alan Arkin), wyrzucony właśnie z domu starców z powodu swego skandalicznego zachowania. Gdy jednak Olive otrzymuje zaproszenie do udziału w konkursie małych piękności „Little Miss Sunshine” w Kalifornii, chcąc jej towarzyszyć, cała rodzina wpycha się do swego zardzewiałego Volkwagena busa i rusza na zachód. To wspólne doświadczenie odmieni los jawnie nieudacznej rodziny w sposób, o jakim nawet nie mogli marzyć. Materiały dodatkowe: • alternatywne zakończenie z opcjonalnym komentarzem, • dostęp do wybranych scen, • komentarze audio.

26,90 zł
25,56 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,34 zł

99
Królestwo niebieskie, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Królestwo niebieskie, DVD
Ridley Scott , 2020
Dostępny
101 szt.

Ridley Scott, reżyser „Gladiatora”, mistrz współczesnej epoki zrealizował z właściwym sobie rozmachem, kolejne wielkie widowisko – sagę, pełną przygód i intryg, rozgrywającą się w średniowiecznej Jerozolimie, w czasach wypraw krzyżowych. Orlando Bloom wciela się w postać Baliana, młodego Francuza, który straciwszy wszystko, odnajduje swoje przeznaczenie, honor i odkupienie w mężnej walce. Balian stawia czoła przytłaczającym siłom, by uratować swoich ludzi, wypełnić rycerskie dziedzictwo i zająć należne mu miejsce w historii. Materiały dodatkowe: • dostęp do wybranych scen, • komentarze.

26,90 zł
25,56 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,34 zł

100
Czarny łabędź, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czarny łabędź, DVD
Darren Aronofsky , 2020
Dostępny
61 szt.

„Nie oderwiesz oczu” („Entertainment Weekly”) od tego „prowokującego psychologicznego thrillera” („Daily Variety”) w reżyserii Darrena Aronofsky'ego („Zapaśnik”), w którym w roli głównej występuje zdobywczyni nagrody akademii Natalie Portman. Portman „daje życiowy występ” (Vanity Fair) jako Nina, niesamowicie utalentowana, lecz groźnie niestabilna psychicznie balerina u progu sławy. Doprowadzona do granic wytrzymałości psychicznej i fizycznej przez dyrektora artystycznego (Vincent Cassel) i świadomość zagrożenia, które stanowi jej rywalka (Mila Kunis) Nina zatraca granice pomiędzy fikcją, a rzeczywistością. Wraz z rosnącą presją, obsesje Niny wymykają się spod kontroli przenoszą ją w świat koszmarnych wizji, które zagrażają nie tylko jej psychice, lecz także jej życiu. Materiały dodatkowe: • metamorfozy, • materiał dokumentalny o realizacji filmu z udziałem reżysera Darrena Aronofsky'ego.

26,90 zł
25,56 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,34 zł

Wróć do góry