hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2022.11.29

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli we wtorek 29 listopada 2022 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Półmistrz (Mariusz Czubaj), na drugim Weterynarz na dyżurze. Szczery do bólu dziennik lekarza zwierząt (Gareth Steel). Kolejny produkt to Morze i cywilizacja (Lincoln Paine) oraz Szczęście Mikołajka (Anne Goscinny).
1
Półmistrz - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Półmistrz
Dostępny1952 szt.

W tej rozgrywce każdy zły ruch będzie śmiertelny. W przededniu drugiej wojny światowej z Gdyni do Buenos Aires polska reprezentacja wyrusza na olimpiadę szachową na pokładzie transatlantyku Przyszłość. Wkrótce na statku dochodzi do wyjątkowo brutalnej zbrodni, a w oczodole ofiary morderca umieszcza szachowy pion. Śledztwo w tej nietypowej sprawie prowadzi tajemniczy pasażer, Edward Abramowski. I ma powody, aby przypuszczać, że za morderstwem kryje się coś więcej. Wśród znakomitych pasażerów znajdują się między innymi: ekscentryczny literat Witold Gombrowicz, genialni szachiści Savielly Tartakower i Mieczysław Najdorf, a także strzegąca swych sekretów Nina, która do stracenia ma niemal tak wiele jak sam Abramowski. W luksusowych wnętrzach statku rozpoczyna się gra o najwyższą stawkę.

44,99 zł
29,69 zł

Rabat 34,0%
oszczędzasz 15,30 zł

177 osób kupiło
2
Weterynarz na dyżurze. Szczery do bólu dziennik lekarza zwierząt - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Weterynarz na dyżurze. Szczery do bólu dziennik lekarza zwierząt
Dostępny1125 szt.

Idealna lektura dla czytelników Będzie bolało oraz Pamiętnika początkującego psychiatry. Jak wielkie czuje się wzruszenie, gdy podczas porodu z komplikacjami tchnie się życie w płuca nowo narodzonego cielaka? Jak to jest patrzeć na kota, który mimo że nie miał szans na przeżycie, budzi się w ramionach swojego właściciela? Jak smakuje zwycięstwo, gdy po kilku godzinach odchodzi się od stołu operacyjnego, a pacjent zaczyna merdać ogonem? Czy wiesz, w czyje ręce oddajesz życie swojego pupila? Gdy zabierasz do domu swojego czworonożnego przyjaciela, drzwi gabinetu zamykają się za tobą z łoskotem. Wybawca twojego zwierzaka ma wreszcie chwilę, by odpocząć po dniu wypełnionym emocjami. To czas, w którym musi ochłonąć po tym, jak informował pogrążonych w bólu właścicieli, że ich psi przyjaciel musi zostać uśpiony. Czy myśli o chwilach, gdy mierzył się z narowistym koniem? Czy wspomina, jak przeprowadzał precyzyjną operację na małej myszce? Czy bywa sfrustrowany, zagubiony? I jaką cenę płaci za swoją pasję? Pełna brytyjskiego humoru opowieść o desperackich działaniach, które podejmujemy z miłości do zwierząt. Gareth Steel od prawie dwudziestu lat jest weterynarzem. Pracował w wielu miejscach w Wielkiej Brytanii. Pomagał zwierzakom zarówno domowym, jak i gospodarskim w dużych miastach i na małych wsiach. Podczas swojej praktyki widział wszystko - od morderczych łabędzi, przez urojone ciąże myszy, do koni z krwotokami wewnętrznymi. Ta książka to efekt jego doświadczeń. Jeśli chodzi o pieniądze, nasze zwierzęta są warte tyle, ile znaczą dla nas. Ich wartość jest niematerialna. Chodzi o radość, jaką mamy z ich towarzystwa; miłość, jaką okazują nam i naszym dzieciom; pocieszenie, które dają, gdy nikt inny nas nie rozumie; nadzieję, którą otrzymujemy, gdy przebrną przez niemożliwe, przetrwają nieprawdopodobne lub zniosą to, co pozornie jest nie do zniesienia. – Gareth Steel

49,99 zł
32,99 zł

Rabat 34,0%
oszczędzasz 17,00 zł

97 osób kupiło
3
Morze i cywilizacja - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Morze i cywilizacja
Dostępny214 szt.

Morze i cywilizacja Lincolna Paine'a to monumentalna praca naukowa, wspaniale rozległa historia świata opowiedziana przez pryzmat związków człowieka z morzem. Będące jednocześnie niezwykle syntetycznym i zaskakująco szczegółowym opracowaniem Morze i cywilizacja to oszałamiające dzieło, pokazujące pierwsze spotkania ludzi, których dzieliły rzeki i oceany, opisujące jak przedmioty, języki, religie i całe kultury rozprzestrzeniały się po świecie drogami i szlakami wodnymi. Mamy tu więc pierwsze morskie wyprawy z Afryki i Eurazji do Australii i obu Ameryk, wielkie kultury morskie starożytności: Fenicjan i Greków, ale też ich braci żeglarzy z Indii, Azji Południowo-Wschodniej i Wschodniej. Paine pisze o tym, jak nasi przodkowie wykorzystywali swoje umiejętności nawigacyjne, techniki budowy statków i biegłość w handlu do tworzenia tętniących życiem kolonii zamorskich o stulecia poprzedzających erę europejskiej ekspansji zamorskiej.

109,00 zł
67,58 zł

Rabat 38,0%
oszczędzasz 41,42 zł

93 osoby kupiły
4
Szczęście Mikołajka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Szczęście Mikołajka
Dostępny647 szt.

Mikołajek, jakiego jeszcze nie znacie! Strasznie fajnych mam kumpli. Nigdy się nie nudzimy i dużo się wygłupiamy. Tylko pani w szkole zawsze wtedy załamuje ręce, a mama Alcesta nie daje mu deseru. To nie wszystko! Mam jeszcze autorów. Też kiedyś nie wiedziałem, co to znaczy. Ale chodzi o to, że ktoś mnie kiedyś wymyślił. To byli René Goscinny i Jean-Jacques Sempé. Kumple tacy jak ja i Alcest. Gdy opowiem o tym chłopakom, to będą mi zazdrościć na całego! Szczęście Mikołajka to opowieść o Mikołajku, jakiego jeszcze nie znacie, oraz historia pewnej przyjaźni, bez której nic by się nie wydarzyło. Na podstawie książek Renégo Goscinnego i Jeana-Jacques'a Sempégo wzbogacona o 100 kolorowych ilustracji bliskich kultowym wizerunkom autorstwa Sempégo. To sentymentalna podróż dla fanów Mikołajka, która odkrywa tajemnice światowego fenomenu, napisana przez Anne Goscinny, córkę Renégo Goscinnego i autorkę bestsellerowej serii przygód o Lukrecji. Powieść powstała na podstawie pierwszego pełnometrażowego filmu animowanego o Mikołajku, który miał premierę na Festiwalu Filmowym w Cannes!

44,99 zł
29,69 zł

Rabat 34,0%
oszczędzasz 15,30 zł

92 osoby kupiły
5
Worowka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Worowka
Dostępny554 szt.

Tajemnice, które skrywała Aisza, wyszły na jaw. Przeszłość, przed którą uciekała, w końcu ją dopadła. Postawiona pod ścianą i zdana tylko na siebie worowka będzie musiała zgodzić się na warunki swego oprawcy. Żeby ocalić kogoś, kogo kocha, jest zmuszona położyć na szali życie równie ważnej dla niej osoby. Czy dokona właściwego wyboru?

49,99 zł
32,99 zł

Rabat 34,0%
oszczędzasz 17,00 zł

57 osób kupiło
6
CEO doskonały. Sześć sposobów myślenia, które wyróżniają najlepszych liderów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
CEO doskonały. Sześć sposobów myślenia, które wyróżniają najlepszych l...
Dostępny3279 szt.

Oto odpowiedź na pytanie warte miliardy dolarów: Co odróżnia najlepszych prezesów od pozostałych? Ta książka to podręcznik doskonałości dla osób, które biorą na siebie ciężar bycia LIDERAMI. Potężna dawka inspiracji od największych światowych autorytetów w dziedzinie zarządzania. Obok osób zajmujących najwyższe stanowiska w potęgach takich jak Microsoft, Google, Amazon, Netflix, Sony czy Apple znaleźli się tutaj także najlepsi polscy CEO. Ci, którzy mieli odwagę całkowicie zmienić oblicza swoich firm, teraz dzielą się zdobytym doświadczeniem. Ze szkoleń McKinsey & CO. Korzystają najlepsi liderzy z całego świata. Teraz ich specjaliści doradzą również tobie! Niezwykła. Każdy mądry CEO, który chce nie tylko przetrwać na swoim stanowisku, ale przede wszystkim się rozwijać, powinien przeczytać tę książkę. – David Rubenstein, współzałożyciel i współprzewodniczący The Carlyle Group, autor Liderów [Autorzy] zdradzają, w jaki sposób najwięksi światowi liderzy osiągnęli swój sukces… To bardzo cenne lekcje. – Stephen A. Schwarzman, prezes, CEO i współzałożyciel Blackstone To książka dla tych, którzy chcą doskonalić umiejętności i wznieść swoją firmę na wyższy poziom. – Michael Bloomberg, założyciel Bloomberg L.P., burmistrz Nowego Jorku w latach 2002-2013 Wartościowa pozycja. Zapewnia liderom na wszystkich etapach kariery wgląd w to, jak uzupełnić i wzmocnić ich indywidualne działania. – Jeffrey Sonnenfeld, założyciel i prezes Chief Executive Leadership Institute [Autorzy] zaglądają w umysły najlepszych światowych prezesów, sięgają głęboko w ich psychikę i czerpią z ich unikalnej mądrości. – Mukesh Ambani, prezes Reliance Industries Ltd. Niezwykle pouczające, a nawet inspirujące strategie, których mam szczęście nauczać na moich kursach przywództwa na Harvardzie. – Frances Frei, współautorka książki Unleashed: The Unapologetic Leader's Guide to Empowering Everyone Around You

79,99 zł
54,39 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 25,60 zł

33 osoby kupiły
7
Kalendarz Feng Shui Tong Shu 2023. Rok Wodnego Królika - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz Feng Shui Tong Shu 2023. Rok Wodnego Królika
Dostępny191 szt.

Marta Pietrzykowska i firma Dragon and Tiger przygotowali Kalendarz Feng Shui Tong Shu na 2023 rok – Rok Wodnego Królika. Wykorzystaj to profesjonalne narzędzie chińskiej sztuki doboru dat, aby dobrze planować czas i czerpać w pełni ze sprzyjającej ci energii. W kalendarzu znajdziesz: •podstawowe terminy i zasady feng shui; •praktyczne zasady teorii Yin i Yang oraz Pięciu Żywiołów; •informacje, jak znaleźć swój chiński znak zodiaku według roku urodzenia wraz z żywiołem danego roku; •wzajemne powiązania zwierząt chińskiego zodiaku i wskazówki, które znaki mają korzystne relacje miłosne; •sposoby na znalezienie równowagi energii Qi, w miejscach, gdzie żyjesz i pracujesz; •opis korzystnych i niekorzystnych energii w przestrzeni mieszkania, domu czy biura wyznaczonych zgodnie z techniką Rocznej Wędrującej Gwiazdy; •potencjał energetyczny na każdy dzień 2023 roku w formie zalecanych bądź odradzanych ważnych czynności; •dodatkowe informacje doboru daty z techniki 12 Oficerów; •sposób obliczenia twojej osobistej liczby GUA; •wskazówki dotyczące dobrania najlepszego indywidualnego kierunku geograficznego do pracy; •charakterystykę energetyczną dni dla każdego znaku. Poznaj chińską technikę doboru dat i wykorzystaj sprzyjającą energię każdego dnia!

29,90 zł
18,99 zł

Rabat 36,5%
oszczędzasz 10,91 zł

29 osób kupiło
8
Zaraza z Wuhan - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zaraza z Wuhan
Dostępny7 szt.

Takiej historii jeszcze nie widzieliście. Choć - od dawna - prosiła się o opowiedzenie. Duet Gadowski - Lenda przedstawia wstrząsającą opowieść o wirusie, który zniszczył światową gospodarkę i niemal cały świat wpędził w pandemię. Ten thriller oparty jest na faktach, choć fabularną historię stworzyli autorzy. Nikt do tej pory tak jasno nam tego nie pokazał. Uważaj! Po przeczytaniu Zarazy z Wuhan nic już nie będzie takie samo, spojrzysz na świat inaczej... tak jak patrzą na niego Ci, którzy wiedzą. To nie jest zwykły komiks - to najodważniejsza historia, którą napisało życie.

39,00 zł
35,49 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 3,51 zł

25 osób kupiło
9
Notes samoprzylepny 76x76mm przezroczysty 50 kart. - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notes samoprzylepny 76x76mm przezroczysty 50 kart.
Stick'n
Dostępny16 szt.

Przezroczysty, bezbarwny notes samoprzylepny zawierający 50 karteczek o wielkości 76 x 76 mm. Przezroczyste karteczki są idealne do odrysowywania małych rysunków. Można też robić na nich krótkie notatki lub zostawiać wiadomości. Po przyklejeniu nie zakrywają treści umieszczonych pod karteczką. Do wykorzystania: podczas przygotowywania szkolnych i uniwersyteckich notatek, ponieważ pozwalają przenieść rysunki z podręczników do zeszytów,do tworzenia boulet journali, ozdabiania pamiętników i zeszytów rysunkami przeniesionymi z ilustracji w książkach. Karteczki można wielokrotnie przyklejać, odklejać i przyklejać ponownie.r

9,90 zł
8,99 zł

Rabat 9,2%
oszczędzasz 0,91 zł

14 osób kupiło
10
Gigant Poleca. Tom 8/2022. W mikroświecie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gigant Poleca. Tom 8/2022. W mikroświecie
Dostępny31 szt.

Hyzio, Dyzio i Zyzio przez pomyłkę uruchamiają jeden ze zwariowanych wynalazków Diodaka i lądują w mikroświecie! Czy uda im się przetrwać w gąszczu niebezpieczeństw i wrócić do normalnych rozmiarów?

16,99 zł
13,99 zł

Rabat 17,7%
oszczędzasz 3,00 zł

14 osób kupiło
11
Pakiet Gdzie jesteś, piękny świecie / Rozmowy z przyjaciółmi - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
50,00 zł
38,50 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 11,50 zł

12 osób kupiło
12
Auto Świat Katalog Używane 2/2022 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
20,00 zł
14,99 zł

Rabat 25,1%
oszczędzasz 5,01 zł

11 osób kupiło
13
Miłość uwierzy przyjaźń zrozumie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miłość uwierzy przyjaźń zrozumie
Dostępny17 szt.

"Miłość uwierzy przyjaźń zrozumie". Zapiski z poetyckiego pamiętnika to publikacja pod wieloma względami wyjątkowa. Składa się na nią tomik i dwie płyty. Książka jest wyborem bardzo osobistych wierszy oraz wypowiedzi Jana Twardowskiego. Każdy wiersz poprzedzony jest komentarzem autora. Utwory poetyckie oraz fragmenty wspomnień tworzą duchowy portret księdza poety. Pierwsza płyta CD zawiera zapis dźwiękowy wszystkich zawartych w książce tekstów w niepowtarzalnej interpretacji Jerzego Treli. Nagranie to jest jednym z ostatnich studyjnych nagrań dokonanych przez tego znakomitego aktora. Druga płyta CD zawiera dwanaście śpiewanych wierszy z muzyką Jacka Swobody w wykonaniu zespołu Wszystkiego Dobrego. Spotkanie wybitnego aktora, muzyków i wykonawców z Janem Twardowskim i jego zapiskami sprawiają, że twórczość księdza poety nabiera nowego brzmienia. Całość dopełniają noty o księdzu Janie Twardowskim i zespole Wszystkiego Dobrego oraz wspomnienie wybitnej aktorki, Anny Dymnej, o Jerzym Treli, dla której był on mistrzem interpretacji. Wybór tekstów i opracowanie: Aleksandra Iwanowska Wybór wierszy śpiewanych i muzyka: Jacek Swoboda

45,00 zł
39,15 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,85 zł

9 osób kupiło
14
Komputer Świat MINECRAFT Nauka programowania - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Komputer Świat MINECRAFT Nauka programowania
Dostępny27 szt.

Komputer Świat Excel MINECRAFT Nauka programowania przez zabawę

16,90 zł
13,99 zł

Rabat 17,2%
oszczędzasz 2,91 zł

8 osób kupiło
15
Made in Poznań - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Made in Poznań
Dostępny97 szt.

Bądź jak: Agromet, Amino, Centra, Goplana, Herbapol, Koziołki, Kruk, Modena, Poznańska Wytwórnia Papierosów, Browar Poznań, Pollena-Lechia, Powogaz, Przemysławka, Społem, Stomil, Tarpan, Wyborowa ?wybierz Poznań! Tej, uwożej, korboli my razym nie kulali? może usłyszeć ktoś, kto za szybko zechce przejść z poznaniakiem na ?ty?. Dlatego poznajmy się lepiej! Zabierzemy Cię w fascynującą podróż po niezwykłym mieście pachnącym czekoladą z Goplany i wykwintnymi perfumami z Polleny-Lechii. Na ulicach spotkamy eleganckie damy ubrane w modne płaszcze z Modeny i panów w śnieżnobiałych koszulach wypranych w proszku IXI. Przejedziemy się tarpanem ? pierwszym polskim autem dla rolnika, a po drodze mijać będziemy samochody napędzane niezawodnym akumulatorem Centry. Popatrzymy na pracowitych mieszkańców Grodu Przemysła, pędzących na rowerach wyposażonych w solidne opony firmy Stomil. Rowerowi kurierzy szybko znikną nam z horyzontu, ponieważ goni ich czas: w pocie czoła dostarczają klientom produkty nabyte w drogerii R. Barcikowskiego ? założyciela poznańskiego Herbapolu. Wędrując przez miasto z książkąMade in Poznań, oddamy się szałowi zakupów w sklepach ?Społem?. Do domu wrócimy taksówką, a opłatę za kurs naliczy taksometr Poltax 2 ? identyczny jak ten z żółtej taryfy serialowych zmienników.

59,90 zł
40,13 zł

Rabat 33,0%
oszczędzasz 19,77 zł

8 osób kupiło
16
Ozdoba Karnawal Kapelusz Kowboj Bra L Go - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ozdoba Karnawal Kapelusz Kowboj Bra L Go
Godan
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.07

19,60 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 3,1%
oszczędzasz 0,61 zł

9 osób kupiło
17
Ozdoba Karnawal Maska Filc Pirat 051 Go Pbh - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
8,10 zł
7,99 zł

Rabat 1,4%
oszczędzasz 0,11 zł

9 osób kupiło
18
Wielkie bitwy husarii w komiksie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielkie bitwy husarii w komiksie
Dostępny23 szt.

Wyjątkowa komiksowa publikacja o husarii znakomicie przedstawia kluczowe dla losów Rzeczypospolitej bitwy pod Kircholmem, Kłuszynem, Chocimiem i Wiedniem. Wspomina też o innych znaczących bitwach husarii: pod Orszą, Beresteczkiem, Parkanami i Hodowem. Komiks zawiera zarys historyczny tej znakomitej formacji wojskowej, podstawowe informacje o najbardziej zasłużonych dowódcach (S. Żółkiewskim, J. K. Chodkiewiczu, S. Lubomirskim, P. Sahajdacznym, J. Sobieskim, S. Czarnieckim, K. Ostrogskim). Wstęp przygotowała dr Joanna Wieliczka-Szarkowa, a zilustrował znany krakowski artysta Paweł Kołodziejski - zafascynowany pięknem i potęgą tej skrzydlatej formacji.

39,90 zł
36,31 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 3,59 zł

7 osób kupiło
19
Anioł Stróż - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Anioł Stróż
Dostępny134 szt.

Książka skierowana do dzieci w wieku szkolnym, która przypomina, że jest Ktoś, kto cały czas troszczy się o nas. Emilka przeżywa trudny czas: nie ma przyjaciół, ma za to poczucie, że nic jej nie wychodzi i nikt jej nie rozumie. Dziewczynce wydaje się, że dla rówieśników liczą się tylko smartfony, ubrania i gry. W dodatku mama jest pochłonięta własnymi problemami i nie poświęca jej zbyt wiele uwagi. Życie Emilki zmienia się jednego dnia, a właściwie jednej nocy. Gdy mama jak co dzień życzy jej na dobranoc: Niech ci się przyśnią aniołki anioł rzeczywiście przychodzi! Anioł Stróż w czasie niesamowitej podróży pokazuje dziewczynce przyczynę wielu problemów, z jakimi boryka się ona i jej rodzina. A przede wszystkim prowadzi ją do Matki Bożej i Jej Syna, dzięki czemu wszystko zaczyna się układać... Anioł Stróż to książka skierowana do dzieci w wieku szkolnym, która przypomina, że jest Ktoś, kto cały czas troszczy się o nas i pomaga nam w odnalezieniu właściwej drogi. Pokazuje, że warto powierzyć swoje życie Bogu, bo z Nim nasze większe i mniejsze problemy są naprawdę znacznie łatwiejsze do rozwiązania. Emilia Litwinko to absolwentka Politechniki Gdańskiej, żona kochającego męża, mama dwóch synków; w 2007 roku została wyróżniona w ogólnopolskim konkursie literackim Ja i mój świat; autorka wydanych przez Wydawnictwo eSPe książek "Opowieści pajączka", "Opowieści mrówki", "Opowieści kornika"i " Babcia" oraz bloga katolickamama.pl, nieustannie zachwycona miłością tą mniejszą, ludzką, i tą Największą, Jedyną i Wieczną, oraz zafascynowana macierzyństwem i możliwościami, jakie ono ze sobą niesie.

13,90 zł
8,99 zł

Rabat 35,3%
oszczędzasz 4,91 zł

7 osób kupiło
20
Żydzi w doktrynie Kościoła katolickiego po Soborze Watykańskim II - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Żydzi w doktrynie Kościoła katolickiego po Soborze Watykańskim II
Dostępny54 szt.

Dlaczego przymierze Boga z narodem wybranym jest nieodwołalne? Czy Żydzi poprzez swoje praktyki uczestniczą dziś w zbawieniu? Jaką rolę w dialogu Kościoła z judaizmem pełnią hebrajscy katolicy? Prof. Gavin D’Costa, teolog na Uniwersytecie Bristolskim przeprowadza rzetelną analizę posoborowych dokumentów Magisterium Kościoła, pokazując, w jakich kierunkach może rozwinąć się refleksja teologiczna o narodzie wybranym, a wraz z nią – relacje katolicko-żydowskie. Według autora jego wnioski dają „możliwość powolnego otwarcia się na bardziej skruszoną, pokorną, pozytywną i chętną nauki postawę w relacjach z narodem żydowskim, pamiętając, że judaizm wywodzi się z Boskiego źródła żywiącego również Kościół katolicki. Jeżeli Oblubienica Chrystusa nie zdoła rozpoznać Bożych działań widocznych w judaizmie, wówczas nie zdoła poznać samej siebie”. Dwa fakty sprawiają, że książka D’Costy jest pozycją z gatunku must read dla każdego, komu leży na sercu nie tylko dobro własnego Kościoła lokalnego, ale Kościoła jako Ciała Chrystusa w ogóle. Pierwszym jest nawiązanie i prowadzenie trudnego dialogu chrześcijańsko-żydowskiego zapoczątkowanego przez soborową deklarację Nostra aetate ponad pół wieku temu. Drugim – coraz większa obecność w Kościele tych, którzy sami siebie określają Ecclesia de circumcisione. Dlaczego przymierze Boga z Izraelem jest wciąż aktualne? Czy rytuały judaizmu rabinicznego są ważne w drodze ku zbawieniu? Czy powstanie państwa Izrael to realizacja obietnicy ziemi, obietnicy danej przez Stwórcę narodowi wybranemu? Misja wśród Żydów – tak czy nie? To tylko niektóre pytania, z którymi zmaga się Autor na kartach tej książki. A do tych zmagań zaprasza Czytelnika. ks. prof. dr hab. Mariusz Rosik

69,90 zł
50,33 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 19,57 zł

6 osób kupiło
21
Jak nie ranić własnego dziecka? O wychowaniu bez awantur - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak nie ranić własnego dziecka? O wychowaniu bez awantur
Dostępny767 szt.

Badania jednoznacznie dowodzą, że krzyki i kary są nieskuteczne, poza tym sprawiają, że dzieci nie potrafią odnaleźć się we współczesnym świecie. I choć większość z nas zdaje sobie z tego sprawę, to zdarza się, że nie jesteśmy w stanie opanować emocji i wybuchamy. Jak sobie z tym poradzić? Pomoże ci w tym Nicola Schmidt - wykładowczyni, dziennikarka naukowa i autorka bestsellerów o rozwoju dziecka. Przekazała już tysiącom rodziców, jak w sposób empatyczny i pełny ciepła nawiązać kontakt z dzieckiem i samym sobą. Teraz ty możesz skorzystać z jej rad. Dzięki tej książce: · Nauczysz się, jak zachować spokój i sterować swoimi reakcjami, kiedy czujesz, że zaraz wybuchniesz. · Dowiesz się, co dzieje się w mózgu dziecka, które jest krytykowane i obrażane. Wyćwiczysz takie sposoby postępowania, aby krok po kroku realnie i trwale wzmocnić swoją więź z dzieckiem. Trzymasz w ręku poradnik, który sprawi, że u dziecka zaczniesz szukać możliwości, a nie deficytów, oraz upewni cię, że miłością i okazaniem zrozumienia można (prawie) wszystko naprawić.

49,99 zł
38,49 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 11,50 zł

6 osób kupiło
22
The Folding Lady. Poskładaj się - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Folding Lady. Poskładaj się
Dostępny3662 szt.

Sporą część życia spędzamy na staraniach, by mieć coraz więcej: czasu, pieniędzy i przestrzeni. Rzadko jednak zastanawiamy się, jak najskuteczniej osiągnąć te trzy rzeczy naraz. Zakładając w social mediach konto "The Folding Lady", chciałam zachęcić was, byście skończyli z obsesją wyczerpującej i stresującej gonitwy za nieuchwytnym celem i zamiast tego skupili się na prostych zadaniach - takich jak składanie różnych rzeczy i organizacja przestrzeni w domu. Oprócz tego, że w ten sposób łatwiej wam będzie zapanować nad chaosem w waszym otoczeniu, zyskacie więcej wewnętrznego spokoju, szczęścia i pozytywnego nastawienia. W mojej książce dzielę się rozmaitymi praktycznymi pomysłami i osobistymi przemyśleniami dotyczącymi podejścia do życia, mając nadzieję, że wspomogą was w uodpornieniu się na codzienny stres i zresetowaniu rutyny oraz sprawią, że wszystko wokół zacznie działać na waszą korzyść. Chciałabym, żebyście odnaleźli więcej psychicznej i fizycznej przestrzeni na to, co wartościowe i naprawdę ważne! Bawcie się dobrze! Sophie *** Ta książka to niezwykły przewodnik - krok po kroku i pomieszczenie po pomieszczeniu. Znajdziecie tu najlepsze sposoby składania i przechowywania ubrań, pakowania się, opakowywania prezentów, organizowania szuflad, półek i szaf i wiele więcej! Sophie pokazuje nam, że dobra organizacja i zajęcie się drobnymi, prostymi i osiągalnymi zadaniami mogą nam przynieść wiele wewnętrznej radości.

49,99 zł
36,99 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 13,00 zł

6 osób kupiło
23
MegaGiga. Tom 58. W kosmos! - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
MegaGiga. Tom 58. W kosmos!
Dostępny51 szt.

Sknerus wpada na osobliwy pomysł: chce zmniejszać i powiększać swoje pomarańcze. Oczywiście Diodak postanawia mu pomóc. Jest tylko jeden haczyk: trzeba polecieć w kosmos. A w dodatku do akcji wkracza tajemniczy miliarder…

26,00 zł
20,02 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 5,98 zł

5 osób kupiło
24
Pakiet A kuku. Książeczka kontrastowa. W domu / Zabawki / Zwierzęta - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet A kuku. Książeczka kontrastowa. W domu / Zabawki / Zwierzęta
Dostępny98 szt.

Projektując serię książeczek kontrastowych A kuku, pomyśleliśmy o najmłodszych dzieciach i ich rodzicach. Dlaczego? * To świetne połączenie wczesnej edukacji z najbardziej znaną zabawą dla maluchów. * To bezcenna pomoc dla rodziców, którzy chcą zacząć stymulować rozwój niemowlaka. * To atrakcyjne graficznie książki, które rosną razem z dzieckiem! Gdy maluch wykształci już zmysł wzroku i zacznie widzieć wyraźniej, zabawa w a kuku stanie się jego ulubioną zabawą! * To proste wyrazy naśladowcze stymulujące rozwój mowy dziecka tj. Bzzz, bzzz czy hop, hop. * To bezpieczne dla dziecka książki: w sztywnej oprawie z zaokrąglonymi rogami.

30,00 zł
22,50 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,50 zł

5 osób kupiło
25
Pakiet Ukryta sieć. Cokolwiek wybierzesz / Kimkolwiek jesteś / Gdziekolwiek spojrzysz - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
80,00 zł
64,80 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 15,20 zł

5 osób kupiło
26
Ozdoba Karnawal Maska Filc Kotek 136 Go Pbh - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
8,10 zł
7,99 zł

Rabat 1,4%
oszczędzasz 0,11 zł

5 osób kupiło
27
Newsweek Psychologia 5/2022 Zaufaj sobie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
18,00 zł
12,99 zł

Rabat 27,8%
oszczędzasz 5,01 zł

4 osoby kupiły
28
Komputer Świat Blender Jak tworzyć animacje - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
18,90 zł
13,99 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 4,91 zł

4 osoby kupiły
29
Język polski. Ćwiczenia tematyczne dla ukraińskich dzieci - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
29,90 zł
23,62 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 6,28 zł

4 osoby kupiły
30
Dwa lata wakacji. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dwa lata wakacji. Audiobook
Juliusz Verne, Qes Agency
Dostępny43 szt.

Koniec roku szkolnego, wakacje i wymarzony rejs po wodach Oceanu Spokojnego, tego wszystkiego nie mogli się doczekać chłopcy z kolegium Chairmana. Jednak kiedy pierwszego dnia obudzili się na pełnym morzu, a na pokładzie nie było nikogo dorosłego, los rzucił im nie lada wyzwanie. Dwa lata „wakacji” spędzone na bezludnej wyspie, pełnej niebezpieczeństw zarówno ze strony dzikiej natury, jak i bandytów. Dzielne dzieciaki stawiające czoła wyzwaniom, urządzające swój nowy mały świat, walczące o przeżycie ale też o dominację nad grupą. To wszystko wykorzystał Juliusz Verne, żeby pokazać jak chłopiec staje się mężczyzną.

33,00 zł
23,76 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,24 zł

4 osoby kupiły
31
Drogowskazy dla wierzących. Myśli na każdy dzień - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Drogowskazy dla wierzących. Myśli na każdy dzień
Dostępny16 szt.

Cenny wybór myśli i pouczeń duchowych na każdy dzień roku - autorstwa gorliwego biskupa i wybitnego Polaka, który przewodził Kościołowi w Przemyślu w przełomowych latach 1900-1924, gdy Polska wśród historycznych burz odzyskiwała niepodległość, a świat wstrząsany był dramatem wojen i rewolucji oraz inwazją bezbożnych ideologii. Św. Jan Paweł II najpierw beatyfikował, a następnie kanonizował tego wiarygodnego świadka Chrystusa. Lektura tekstów św. Bpa Pelczara może być dla nas dzisiaj cennym przewodnikiem oraz drogowskazem na zawiłych drogach współczesności. Bo to skarbiec mądrych rad i wskazówek na temat grzechu, nawrócenia, pokuty oraz innych ważnych aspektów życia chrześcijańskiego.

39,90 zł
33,92 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,98 zł

5 osób kupiło
32
Grunt pod nogami audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Grunt pod nogami audiobook
Ks. Jan Kaczkowski, Marcin Kobierski, WAM
Dostępny18 szt.

Credo księdza Jana Kaczkowskiego Miliony Polaków pokochały go za wyrozumiałość dla słabości drugiego człowieka, wierność sobie, błyskotliwe poczucie humoru i determinację w walce ze śmiertelną chorobą. Jak wygląda relacja ks. Jana z Bogiem? Jakie wartości są mu najbliższe? Które fragmenty Ewangelii są dla niego najważniejsze? O czym chce zdążyć opowiedzieć tłumom, które przychodzą na jego msze, a jakie słowa zachowuje dla pacjentów swojego hospicjum? Grunt to twardo stąpać po ziemi i nie przestawać patrzeć w niebo. Zamiast ciągle na coś czekać - zacznij żyć, właśnie dziś. Jest o wiele później niż Ci się wydaje.

32,90 zł
23,69 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,21 zł

4 osoby kupiły
33
Ocalała - Wydanie zbiorcze - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ocalała - Wydanie zbiorcze
Dostępny39 szt.

Ziemia została spustoszona przez apokalipsę. Ocalała tylko speleolożka Aude, która zaczyna walkę o przetrwanie na planecie, na której istnieją już tylko roboty, pełniące dotąd funkcje usługowe wobec człowieka. Jednak w tych nowych warunkach ustalone przez producentów role zostają odwrócone: Aude staje się więźniem jednego z cyborgów, który gotów jest wprawdzie zaspokoić jej wszelkie potrzeby, ale i sam zaczyna stawiać coraz surowsze warunki Czterotomowa saga francuskiego klasyka komiksu Paula Gillona łączy postapokaliptyczną futurologię ze zmysłowością komiksu erotycznego. Jedno z kultowych dokonań komiksu europejskiego. Wydanie zawiera 4 tomy: - Ocalała - Spadkobierca - Odwet - Ultimatum

170,00 zł
136,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 34,00 zł

4 osoby kupiły
34
Komputer Świat Nagrywanie i montaż filmów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Komputer Świat Nagrywanie i montaż filmów
Dostępny19 szt.

Biblioteczka Extra KŚ Nagrywanie i montaż filmów

14,90 zł
10,99 zł

Rabat 26,2%
oszczędzasz 3,91 zł

4 osoby kupiły
35
Komputer Świat Poznaj metody hakerów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
16,90 zł
12,99 zł

Rabat 23,1%
oszczędzasz 3,91 zł

4 osoby kupiły
36
Dni pogrudniowe. Dzienniki stanu wojennego - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dni pogrudniowe. Dzienniki stanu wojennego
Dostępny207 szt.

W kolejną rocznicę wprowadzenia stanu wojennego ukaże się antologia przedstawiające najciekawsze dzienniki z okresu 13 grudnia 1981 – 31 grudnia 1982 pochodzące ze zbiorów Archiwum Ośrodka KARTA.

29,90 zł
21,53 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,37 zł

3 osoby kupiły
37
Dobranoc, Auschwitz - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dobranoc, Auschwitz
Dostępny1024 szt.

Mija 70 lat. Byli więźniowie Auschwitz nadal żyją i są wśród nas. Spotykamy ich na ulicy, w tramwaju, w aptece. Mijamy w pośpiechu, nie zwracając uwagi. Wciąż mają dużo do opowiedzenia. Oto ich historie. Polacy, którzy przeżyli Auschwitz Ostatni moment, by posłuchać ocalonych JÓZEF PACZYŃSKI, rocznik 1920. Więzień numer 121 – z pierwszego transportu, fryzjer komendanta Rudolfa Hössa. Na pytanie, czemu nie poderżnął mu gardła, będzie musiał odpowiadać przez całe życie. MARCELI GODLEWSKI, 1921, AK-owiec, egzekutor Kedywu. Po wielu miesiącach przesłuchań trafia do obozu, skąd ucieka przy pierwszej okazji. LIDIA MAKSYMOWICZ, najmłodsza. Uwięziona jako trzyletnia dziewczynka. Wystraszone dziecko ukrywające się pod pryczą przed wzrokiem doktora Mengele. KAROL TENDERA, więzień numer 100 430. Zakażony tyfusem w ramach eksperymentu medycznego. Nigdy nie pogodzi się z tym, że można bezkarnie mówić o „„polskich obozach zagłady”. STEFAN LIPNIAK, 1924. Czterdzieści cztery miesiące za drutami. Cała młodość. Niewiele o tym mówi, bo życie to nie tylko obóz. Mija 70 lat. Byli więźniowie Auschwitz nadal żyją i są wśród nas. Spotykamy ich na ulicy, w tramwaju, w aptece. Mijamy w pośpiechu, nie zwracając uwagi. Wciąż mają dużo do opowiedzenia. Oto ich historie. Aleksandra Wójcik (ur. 1987) – dziennikarka, reporterka, publikowała m.in. w „‚Dzienniku Polskim” i miesięczniku „‚Świat Problemów”. Pracuje w Instytucie Łukasiewicza. Maciej Zdziarski (ur. 1979) – prezes Instytutu Łukasiewicza. W przeszłości dziennikarz Trójki, TVP i Radia Kraków, później manager w korporacjach. Fotograf przyrody, autor książki Na skrzydłach. O ludziach, ptakach i radości życia (wyd. 2022).

49,99 zł
38,49 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 11,50 zł

3 osoby kupiły
38
Dog Ear bookmark Doug Mops zakładka - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dog Ear bookmark Doug Mops zakładka
IF
Dostępny19 szt.

Pociągnij, aby wysunąć ucho psa, następnie nałóż zakładkę na narożnik książki. Pies zamknie oko i zaznaczy miejsce w książce, gdzie skończyłeś czytać! Doskonały prezent dla miłośników książek i psów. Uwaga: piesek jest wyszkolony, aby siedzieć i pilnować książki, czekając na Twój powrót.

10,60 zł
9,99 zł

Rabat 5,8%
oszczędzasz 0,61 zł

3 osoby kupiły
39
Ozdoba Karnawal Kapelusz Gangster czarny Go - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ozdoba Karnawal Kapelusz Gangster czarny Go
Godan
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.05

16,70 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,3%
oszczędzasz 0,71 zł

3 osoby kupiły
40
Zakładka Classics magnetyczna Dziewczyna z perłą - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakładka Classics magnetyczna Dziewczyna z perłą
IF
Dostępny3 szt.

Wysokiej jakości magnetyczna zakładka do książki. W środku miejsce na dedykację lub notatki. Reprodukcja znanego dzieła.

16,00 zł
14,99 zł

Rabat 6,3%
oszczędzasz 1,01 zł

3 osoby kupiły
41
Ojciec Chrzestny. Trylogia. DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ojciec Chrzestny. Trylogia. DVD
Coppola Francis Ford, 2022
Dostępny307 szt.

102,90 zł
97,76 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 5,14 zł

3 osoby kupiły
42
Tupanki, klaskanki, dla dzieci rytmiczanki, czyli 100 zabaw z najmłodszymi - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tupanki, klaskanki, dla dzieci rytmiczanki, czyli 100 zabaw z najmłods...
Dostępny44 szt.

Tupanki, klaskanki, dla dzieci rytmiczanki, czyli 100 zabaw z najmłodszymi to książka skierowana do rodziców, opiekunów, nauczycieli oraz wychowawców pracujących z dziećmi w wieku przedszkolnym, którzy poszukują ciekawej formy przeprowadzania zajęć. Zostały w niej zebrane sprawdzone pomysły na zabawy rytmiczno-słowno-ruchowe oraz wiersze i wyliczanki, które z pewnością dostarczą najmłodszym oraz ich opiekunom wiele radości i zabawy.

19,50 zł
15,99 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 3,51 zł

3 osoby kupiły
43
Ozdoba Karnawal Kapelusz Zorro Go - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
16,40 zł
15,99 zł

Rabat 2,5%
oszczędzasz 0,41 zł

3 osoby kupiły
44
Makowa spódnica. Kamień w wodę - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Makowa spódnica. Kamień w wodę
Dostępny192 szt.

W czasach, gdy kobiety nie powinny rzucać się w oczy, ona nosiła makową spódnicę Jest rok 1647. Za kilka lat Rzeczpospolitą zaleje szwedzki potop. Na razie mieszkańcy polskiej wsi leżącej przy granicy z Brandenburgią i Śląskiem cieszą się pokojem. Pewnego dnia znika Dorota, córka miejscowej zielarki, Wigi. I choć pozostawia dwuletnią córeczkę, prócz Wigi nikogo to zniknięcie nie martwi? Wszak taki powinien być los dziewczyny, która prowokowała otoczenie spódnicą w kolorze polnych maków i pragnęła czegoś więcej, niż należało się wiejskim kobietom. Tymczasem trzech wysłanników królowej Ludwiki Marii Gonzagi, przemierzając Brandenburgię spustoszoną przez wojnę trzydziestoletnią, znajduje małego chłopca. Nikt nie wie, kim jest i jak się znalazł na ponurym bezludziu. Losy bohaterów splatają się w jednym miejscu, w Karge. Odtąd ono będzie sceną ich zmagań z wojną, zarazą, ludzką zawiścią i ponurymi tajemnicami. Nie udźwignęliby tego wszystkiego, gdyby nie przyjaźń, lojalność, miłość i marzenia pozwalające wierzyć w lepszą przyszłość.

44,90 zł
33,23 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 11,67 zł

3 osoby kupiły
45
Legenda o Biesie, Czadach i Sanie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Legenda o Biesie, Czadach i Sanie
Dostępny344 szt.

Bieszczady to wyjątkowy i magiczny zakątek Polski. To szumiące trawami połonin, nie najwyższe, a jednak majestatyczne góry, dzika przyroda i ślady dawnej wielokulturowej historii. Nad pięknem tej krainy czuwają Czady zamieszkujące dziuple starych drzew. To one rzucają na wędrowców czar, który sprawia, że nie sposób zapomnieć jej uroku. Dlatego w Bieszczady przyjeżdża się raz, a potem już tylko wraca. Nazwę tych gór wywodzimy z legendy o złym Biesie, dobrych Czadach oraz dzielnym i mądrym Sanie. Stworzył ją dawno temu, na podstawie miejscowych podań, rzeźbiarz i etnograf Marian Hess. Odżywa ona dzisiaj, zilustrowana sugestywnymi grafikami Gabrieli Gorączko, inspirowanymi oryginalnymi rzeźbami tego niezwykłego artysty.

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

3 osoby kupiły
46
Ozdoba Karnawal Maska Filc Biedronka 174 Go Pbh - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
9,99 zł
4 osoby kupiły
47
Ozdoba Karnawal Maska Filc Pajak Go Pbh - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
6,99 zł
3 osoby kupiły
48
Zakładka Vintage - Rowery - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakładka Vintage - Rowery
IF
Dostępny17 szt.

Zakładka do książki ze wstążką. Wykonana z dbałością o najmniejsze detale.

16,00 zł
14,99 zł

Rabat 6,3%
oszczędzasz 1,01 zł

2 osoby kupiły
49
Lady Spitfire - Wydanie zbiorcze (okł. A Spitfire) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lady Spitfire - Wydanie zbiorcze (okł. A Spitfire)
Dostępny13 szt.

Lato 1940 r. Córka asa z I wojny światowej, Laure Chevalier, po zajęciu Francji opuszcza swój kraj i ucieka w ostatniej chwili do Anglii. Chce pomścić ojca i wykorzystać umiejętności zdobyte w powietrzu, latanie ma przecież we krwi. Ale kto pozwoli tej młodej dziewczynie walczyć w powietrzu? Tymczasem rosnące straty wśród brytyjskich pilotów myśliwskich podsuwają pewne rozwiązanie... Wydanie zawiera 4 tomy: 1. Córka Przestworzy 2. Der Henker 3. Jedna za Wszystkich, Wszyscy za Jedną 4. Desert Air Force

160,00 zł
128,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 32,00 zł

2 osoby kupiły
50
Gra edukacyjna Czyja połowa - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gra edukacyjna Czyja połowa
Roter Kafer
Dostępny8 szt.

Miękka i puszysta wełna, mocny pancerz, kolce... Gdzie jest czyj boczek? Uczymy się umaszczenia zwierząt, szukamy zwierząt według ich cech oraz gramy w zapamiętywanie! W zestawie znajdują się karty z różnymi zwierzętami oraz karty zawierające obrazki ich boczków. Dopasujcie je poprawnie. Co wiecie na temat wszystkich tych zwierząt? Jak się nazywają? Gdzie mieszkają? Co jedzą? Poopowiadajcie ciekawostki o nich. Gra ćwiczy logiczne myślenie, pamięć, koncentrację, mówienie oraz fantazję. Zestaw: 12 zwierząt, 24 kartki.

39,80 zł
29,85 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,95 zł

2 osoby kupiły
Wróć do góry