hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2022.12.01

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w czwartek 1 grudnia 2022 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Burn the Hell. Runda czwarta (P.S. Herytiera Pizgacz), na drugim Ciao! Włoskie opowieści, miejsca i smaki (Małgorzata Minta,Flavia Borawska). Kolejny produkt to Koszulka Superzings czerwona 6-8 lat (Magic Box Toys Polska (G)) oraz Scenariusze zajęć wspierających rozwój... (Magdalena Wegner-Jezierska).
1
Burn the Hell. Runda czwarta - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Burn the Hell. Runda czwarta
Dostępny1621 szt.

Ten żar nie zgaśnie, on będzie się tlić wiecznie Victoria Clark wie, że nie zdoła dłużej uciekać przed tym, co nieuniknione. Dorosłość zbliża się wielkimi krokami, a podejmowanie decyzji staje się coraz trudniejsze. Kolejne dni przybliżają ją do nieuchronnego - dziewczyna musi wreszcie zdecydować, co dalej. Wyjazd na renomowaną uczelnię tysiące mil od Culver City czy wymykanie się co noc przez okno swojej sypialni, aby spotykać się z człowiekiem, który jest dla niej ucieleśnieniem raju? Dosyć kłamstw. Dosyć oszukiwania innych i siebie. Victoria musi się zmierzyć z prawdą, nawet jeśli ta może się okazać bolesna. Prawda bowiem jest taka, że znowu wpada w wir. Jego sprawca ma na imię Nathaniel. Przez niego Victorii po raz kolejny wszystko wymyka się spod kontroli, a rządy nad jej życiem przejmuje chaos. Czarny i chłodny, jak czarne i chłodne są oczy Nathaniela Sheya. Te same, w których dziewczyna zatraca się bez reszty i w których jako jedyna potrafi dostrzec dobro. I tak Victoria co dzień mierzy się z kolejnymi prawdami, a najboleśniejsza jest ta, że Nathaniel to człowiek o duszy naznaczonej tysiącem blizn. Ona jako jedyna stara się zasklepić je wszystkie, choć nie dostrzega, że przez to sama powoli się wykrwawia Wszak tylko ona wierzy w to, że spotkała dobrego człowieka. Wbrew temu, co sądzi o nim świat, wbrew temu, co sądzi o sobie on sam. Victoria to wie. A przynajmniej tak jej się wydaje. Jeżeli zbyt szeroko otworzysz oczy, prawda może cię oślepić

49,90 zł
31,94 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 17,96 zł

58 osób kupiło
2
Ciao! Włoskie opowieści, miejsca i smaki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
79,99 zł
46,39 zł

Rabat 42,0%
oszczędzasz 33,60 zł

46 osób kupiło
3
Koszulka Superzings czerwona 6-8 lat - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koszulka Superzings czerwona 6-8 lat
Magic Box Toys Polska (G)
Dostępny125 szt.

Kolorowa koszulka z motywem Super Zings, tył gładki. Dzięki solidnemu wykonaniu posłuży przez długi czas. Dodatkowo saszetka z figurką. Wiek: 6-8 lat

9,99 zł
39 osób kupiło
4
Scenariusze zajęć wspierających rozwój... - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Scenariusze zajęć wspierających rozwój...
Dostępny110 szt.

Scenariusze zajęć wspierających rozwój kompetencji emocjonalnych i społecznych młodzieży w szkole ponadpodstawowej to 50 ćwiczeń zebranych w 9 obszarach tematycznych: INTEGRACJA MIĘDZYOSOBOWA - propozycje ćwiczeń integrujących klasę szkolną EMOCJONALNOŚĆ CZŁOWIEKA - pośród ćwiczeń do wykonania uczniowie znajdą zarówno trening relaksacji, jak i zadania ułatwiające walkę ze stresem KOMUNIKACJA INTERPERSONALNA - pośród narzędzi komunikacyjnych uczniowie nauczą się korzystać z komunikatów JA, poznają podstawy aktywnego słuchania oraz dokonają analizy komunikatów pozawerbalnych służących budowaniu relacji ASERTYWNOŚĆ - stanowcze, ale łagodne i bezpośrednie wyrażanie swoich opinii, obrona własnych praw w relacjach z innymi oraz umiejętność stawiania granic i reagowania na krytykę to tylko niektóre fragmenty mapy asertywności, z którą będą pracować uczniowie KONFLIKT I METODY JEGO ROZWIZYWANIA - w tej części scenariuszy uczniowie zapoznają się z podstawowymi metodami rozwiązywania konfliktów oraz stosowaniem różnych typów argumentacji MENTALIZACJA - to z kolei zbiór przeznaczony do ćwiczenia umiejętności rozumienia perspektywy innych osób ORGANIZACJA CZASU - scenariusze pokazujące, jak nauczyć młodzież przejmować odpowiedzialność za swoje wybory, dystrybucję czasu, planowanie i osiąganie zamierzonych celów ZDROWIE PSYCHICZNE - scenariusze powstałe z przekonania, że podstawowa wiedza o życiu psychicznym, symptomach zaburzeń, drogach poszukiwania pomocy w kryzysie jest niezbędna każdemu nastolatkowi ROZWÓJ OSOBISTY - zadania zaproponowane w scenariuszach mają na celu uświadomić, że osobowość młodego człowieka będąca w procesie kształtowania się może i powinna ulegać świadomym, celowym zmianom, aby osiągać kształt pożądany przez nich samych Scenariusze zostały przygotowane są z myślą o pracy z młodzieżą zarówno podczas lekcji wychowawczych, jak i specjalnie planowanych warsztatów lub treningów umiejętności społecznych. Zajęcia z proponowanymi materiałami może przeprowadzać wychowawca, ale też pedagog lub psycholog szkolny bądź trener treningu umiejętności społecznych. Magdalena Wegner-Jezierska - doktor nauk humanistycznych, psycholog, wieloletnia wykładowczyni akademicka, autorka poradników dla rodziców i opiekunów. Zajmuje się terapią psychologiczną dzieci i młodzieży, prowadzi grupy treningu umiejętności społecznych dla osób z trudnościami w budowaniu i utrzymywaniu relacji. Współpracuje z placówkami oświatowymi, szkoląc kadry pedagogiczne oraz rodziców. Opracowuje też programy poszerzające kompetencje społeczne uczniów. Prywatnie żona i mama sześciorga dzieci.

43,00 zł
32,68 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 10,32 zł

26 osób kupiło
5
Najfutbolniejsi. Tom 17. Tajemnica magicznych butów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Najfutbolniejsi. Tom 17. Tajemnica magicznych butów
Dostępny327 szt.

Piłka nożna to nie tylko sport, to coś znacznie więcej. Na pewno tak to widzą i czują dzieciaki ze szkolnej drużyny FC Soto Alto. Ta zgrana z sobą ekipa może nie zawsze mecze wygrywa, ale na pewno nigdy się nie poddaje. Nawet wtedy, gdy meczom towarzyszą bardzo tajemnicze zdarzenia, które wszystko mocno komplikują. Do Sewilki przyjeżdża legendarny piłkarz. Postanawia podarować swoje stare buty jednemu z piłkarzy swojej dawnej drużyny. Szczęście dopisuje Łamadze i to on staje się nowym właścicielem butów, w których Fernangol strzelił pięćset goli. Dlatego mówi się, że te buty są magiczne. Tymczasem zbliża się finał rozgrywek ligowych, w których po raz pierwszy drużyna FC Soto Alto ma szansę zdobyć tytuł mistrzowski. Czy magiczne buty mogą w tym pomóc? To nowa zagadka dla Najfutbolniejszych. „Najfutbolniejsi” to dowcipna, sympatycznie napisana i bogato ilustrowana seria książek, opowiadająca o pasji i zaangażowaniu, o przyjaźni i współpracy, o perypetiach i przeżyciach dzieci wchodzących w okres dojrzewania. A przede wszystkim o zupełnie niesamowitych emocjach towarzyszących futbolowi! Siedemnasta książka w serii poświęconej przygodom szkolnej drużyny piłkarskiej FC Soto Alto.

69,90 zł
45,44 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 24,46 zł

17 osób kupiło
6
Recepta na lepszy klimat. Zdrowsze miasta dla chorującego świata - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Recepta na lepszy klimat. Zdrowsze miasta dla chorującego świata
Dostępny175 szt.

Przyznajmy to wprost: jako ludzkość zrobiliśmy wiele, by wywołać chorobę – zmianę klimatu. Książka Recepta na lepszy klimat nie jest jednak o tym, że nasz miejski organizm i tworzący go ludzie kierują się coraz szybciej na łoże śmierci. Przede wszystkim jest o tym, jak zmieniać ten organizm tak, by był zdrowszy, bardziej odporny i mniej zarażał. I byśmy korzyści z tego odczuli już teraz. Natychmiast. Przykłady, że można działać w tym kierunku, znajdziemy również w Polsce. Wiele z nich w Recepcie na lepszy klimat zebrał Szymon Bujalski – dziennikarz z kilkunastoletnim doświadczeniem znany w mediach społecznościowych jako „dziennikarz dla klimatu”. Bujalski wiele stron zapisał doświadczeniami i opowieściami ludzi, którzy niczym białe krwinki walczą o to, by nie dać się chorobie i stworzyć zdrowsze miasta dla nas wszystkich. W swej premierowej książce pokazuje też, dlaczego tak bardzo potrzebujemy w nich natury, zrównoważonego transportu i czystego powietrza. A wszystko w oparciu nie tylko o naukową wiedzę i fakty, lecz także konkretne działania wdrażane w polskich miastach. W ten sposób Bujalski udowadnia, że troska o nasze tu i teraz oraz troska o klimat nie są czymś przeciwstawnym. To historie o tym samym.

48,90 zł
31,30 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 17,60 zł

14 osób kupiło
7
Indian Tango - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Indian Tango
Dostępny137 szt.

Indie wiosną 2004 roku kraj nieruchomieje w przededniu wielkiej politycznej zmiany. Jednak życie Subhadry, pięćdziesięciodwuletniej, przeciętnej żony i matki, jest już znieruchomiałe od dawna. Wśród codziennych obowiązków i przyzwyczajeń toczy się dzień za dniem, beznamiętnie, automatycznie, bezpiecznie. Tymczasem pojawia się ktoś jeszcze, kto z ukrycia śledzi Subhadrę na ulicach New Delhi, planuje krok, po którym nic już bezpieczne i beznamiętne nie będzie. A dawno odrzucone pytania zaczną bezkompromisowo żądać szczerej odpowiedzi. Powieść Anandy Devi, autorki między innymi słynnego Zielonego sari, to literacki portret Indii, kraju przodków pisarki, a jednocześnie przenikliwy portret kobiecości, która domaga się uznania, samoakceptacji i wolności. Autorka uznaje Indian Tango za swoje najważniejsze dzieło, zwieńczenie trzydziestu lat twórczości, rodzaj literackiego testamentu.

48,00 zł
31,68 zł

Rabat 34,0%
oszczędzasz 16,32 zł

13 osób kupiło
8
Przebudzenie Lewiatana. Cykl Expanse. Tom 1 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przebudzenie Lewiatana. Cykl Expanse. Tom 1
Dostępny1458 szt.

WITAJ W PRZYSZŁOśCI Ludzkość zasiedliła Układ Słoneczny - Marsa, Księżyc, Pas Asteroid i dalej - ale gwiazdy wciąż pozostają poza jej zasięgiem. Jim Holden jest pierwszym oficerem lodowcowca kursującego z pierścieni Saturna na stacje górnicze Pasa. Gdy wraz z załogą trafiają na opuszczony statek Scopuli, w ich ręce wpada niechciany sekret. Ktoś jest gotów dla niego zabijać, i to na skalę niewyobrażalną dla Jima i jego załogi. Układowi grozi wojna, chyba że uda się odkryć, kto i dlaczego porzucił tajemniczy statek. Detektyw Miller otrzymuje zlecenie odszukania Julie Mao, dziewczyny, która na własne życzenie zrezygnowała z wygodnego życia u boku bogatych i wpływowych rodziców - po to, by walczyć o prawa uciskanych mieszkańców Pasa. ślady śledztwa prowadzą do statku Scopuli, krzyżując w ten sposób drogi Millera i Jima Holdena. Okazuje się, że dziewczyna może być kluczem do rozwiązania każdej zagadki. Holden i Miller muszą lawirować między rządem Ziemi, rewolucjonistami z Sojuszu Planet Zewnętrznych i pełnymi sekretów korporacjami, mając wszystkich przeciw sobie. W Pasie jednak obowiązują inne reguły i jeden mały statek może zmienić los wszechświata.

49,00 zł
35,77 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,23 zł

12 osób kupiło
9
Podróż do świata uczuć. Program edukacyjny i terapeutyczny dla dzieci - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podróż do świata uczuć. Program edukacyjny i terapeutyczny dla dzieci
Dostępny56 szt.

Trudno przecenić znaczenie uczuć w życiu człowieka. Znamy zdolne i inteligentne dzieci, które nie osiągają oczekiwanych sukcesów. Niemało dzieci cierpi z powodu odrzucenia i różnych form przemocy rówieśniczej, pełnienia roli kozła ofiarnego w grupie. Jak im pomóc w przezwyciężaniu trudności, korzystaniu z własnych zasobów, osiąganiu satysfakcji i sukcesów w życiu? Czy można skutecznie pomóc im już teraz? Program pt. Podróż do świata uczuć jest narzędziem do pracy edukacyjnej i terapeutycznej z dziećmi w obszarze rozwoju emocjonalnego i społecznego. Uczestnictwo w zajęciach pomoże dzieciom rozwinąć pełniej swój potencjał i cieszyć się życiem i dobrymi relacjami z innymi. W publikacji można znaleźć: • scenariusze zajęć, • bajki i opowieści w tym ich wersje dźwiękowe, • karty pracy „Kartki z pamiętnika”, • elementy diagnozy ericksonowskiej, • strategie i metody pracy z dziećmi, • opisy przypadków ilustrujące wybrane zagadnienia, • analizę procesu indywidualnego i grupowego, • zagadnienia dotyczące rozwoju emocjonalnego dzieci i znaczenia inteligencji emocjonalnej w rozwoju.

55,00 zł
45,10 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 9,90 zł

10 osób kupiło
10
Pakiet Pastrami / Edukacja / Emigracja - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
60,00 zł
46,80 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 13,20 zł

9 osób kupiło
11
Hiszpański. Czas na konwersacje. Planer językowy. Poziom A2-B2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hiszpański. Czas na konwersacje. Planer językowy. Poziom A2-B2
Dostępny189 szt.

Planuj – określ cel – ucz się – motywuj się – powtarzaj – obserwuj efekty! Planer językowy. Hiszpański. Czas na konwersacje to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą połączyć planowanie z nauką hiszpańskiego i ćwiczeniem mówienia. Dzięki codziennej aktywności, zostaniesz mistrzem swobodnej komunikacji. Bez trudu włączysz się do dialogu lub rozpoczniesz rozmowę i zabłyśniesz znajomością języka w towarzystwie! Wystarczy kilkanaście minut dziennie, aby robić postępy! Ucz się hiszpańskiego i ćwicz swobodną komunikację! Materiał na poziomie A2-B2 zawiera słownictwo, najważniejsze zwroty konwersacyjne i gramatykę oraz specjalnie opracowany system regularnych powtórek, ponad 200 różnorodnych ćwiczeń i testy sprawdzające wiedzę. Codzienna praca z Planerem to gwarancja językowego sukcesu i swobodnej komunikacji! Planuj! Zaglądaj do Planera codziennie, korzystaj z kalendarza rocznego, miesięcznego, tygodniowego i zapisuj najważniejsze informacje, zadania i cele. Korzystaj ze strefy inspiracji, wolnej twórczości oraz geograficzno-kulturowej. Planer językowy. Hiszpański. Czas na konwersacje to: - połączenie codziennego planowania z nauką hiszpańskiego, - zwroty i słówka niezbędne w codziennej komunikacji, - motywacja do regularnej nauki, - kalendarz miesięczny i tygodniowy, - słownictwo i gramatyka na poziomie A2-B2, - system powtórek, - ponad 200 różnorodnych ćwiczeń, - testy sprawdzające, - strefa wolnej twórczości (pisz pamiętnik, opowiadania, rysuj mapy myśli), - strefa geograficzno-kulturowa (zapisuj ciekawostki, zbieraj inspiracje).

49,90 zł
34,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,97 zł

9 osób kupiło
12
Demokracja rządzi - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
49,90 zł
33,43 zł

Rabat 33,0%
oszczędzasz 16,47 zł

8 osób kupiło
13
Kochać mocniej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kochać mocniej
Dostępny104 szt.

Brian Darby leży martwy na podłodze w kuchni. Jego żona, funkcjonariuszka policji stanowej, Tessa Leoni, twierdzi, że zastrzeliła go w obronie własnej, a sińce na jej ciele przemawiają za tym, że mówi prawdę. Dla doświadczonej detektyw D.D. Warren powinna to być banalna sprawa. Tylko gdzie się podziała ich sześcioletnia córeczka? Sledztwo nabiera rozmachu, przeobrażając się w gorączkowe i szeroko zakrojone poszukiwania zaginionego dziecka, a Warren musi połączyć siły ze swym byłym partnerem, Bobbym Dodge’em, aby przebić się przez mur policyjnych układów, starając się zgłębić mechanizmy rządzące psychiką funkcjonariuszki i odsłaniając jej rodzinne sekrety. Czy wyszkolona policjantka faktycznie mogłaby zastrzelić swojego męża? Czy matka skrzywdziłaby własne dziecko? „Lapidarny styl, przewrotne intrygi, złożone charaktery postaci. Skrupulatnie dopracowane szczegóły. Lisa Gardner jest najlepszą autorką thrillerów naszych czasów”. Steve Berry

49,90 zł
31,44 zł

Rabat 37,0%
oszczędzasz 18,46 zł

8 osób kupiło
14
Komputer Świat LibreOffice krok po kroku - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
14,90 zł
12,99 zł

Rabat 12,8%
oszczędzasz 1,91 zł

8 osób kupiło
15
Komputer Świat Kurs programowania HTML JAVA SCRIPT - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
16,90 zł
13,99 zł

Rabat 17,2%
oszczędzasz 2,91 zł

7 osób kupiło
16
Chochliki słuchowe. Ćwiczenia wzrokowo-słuchowo... - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chochliki słuchowe. Ćwiczenia wzrokowo-słuchowo...
Dostępny157 szt.

Książka zawiera opis 11 cykli zajęć, które są gotowym materiałem do pracy z dzieckiem nad doskonaleniem umiejętności czytania i pisania. W każdym cyklu zajęciowym umieszczono 5-6 stałych elementów zadań usprawniających i rozwijających funkcje percepcyjno-motoryczne odpowiedzialne za naukę czytania i pisania. Trening ten odbywa się w wesołym towarzystwie bohaterów krótkich, zabawnych tekstów i historyjek, które stają się punktem wyjścia do ćwiczeń słuchowych, ortograficznych, ćwiczeń w czytaniu oraz wypowiadaniu się i redagowaniu wypowiedzi pisemnych. Przy tym zabawy z "chochlikami słuchowymi" nie mogą się znudzić, polegają bowiem na wykonywaniu różnorodnych typów zadań. Są to między innymi: FIGURAKI - czyli zadania grafomotoryczne rozwijające motorykę ręki, spostrzeganie, koordynację wzrokowo-ruchową, orientację kierunkową na płaszczyźnie kartki, koncentrację uwagi, dokładność i cierpliwość KALAMBURY - czyli zadania integracji wzrokowo-słuchowej wzbogacające słownik oraz utrwalające skojarzenia obraz - słowo i słowo - wyraz TEKSTY I HISTORYJKI - czyli trening czytania i pisania ZABAWA "TROPICIEL SŁÓW" - czyli zadania integracji wzrokowo-słuchowo-ruchowej polegające na odgadnięciu i wypowiedzeniu słów, w których ukryło się inne słowo CHOCHLIKI SŁUCHOWE - czyli zadania słuchowego przetwarzania informacji doskonalące słuch fonemowy oraz świadomość fonologiczną.

29,90 zł
21,23 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 8,67 zł

7 osób kupiło
17
Komputer Świat Excel w pigułce - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
16,90 zł
12,99 zł

Rabat 23,1%
oszczędzasz 3,91 zł

6 osób kupiło
18
Biblioteczka Extra KŚ Jak zostać Yutuberem.. - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
16,50 zł
11,99 zł

Rabat 27,3%
oszczędzasz 4,51 zł

6 osób kupiło
19
Piłka dysk lewitujący światło - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
51,90 zł
46,71 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,19 zł

5 osób kupiło
20
Komputer Świat Minecraft Jak zostać.. graczem - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Komputer Świat Minecraft Jak zostać.. graczem
Dostępny70 szt.

Komputer Świat Minecraft Jak zostać zaawansowanym graczem

14,90 zł
10,99 zł

Rabat 26,2%
oszczędzasz 3,91 zł

5 osób kupiło
21
Komputer Świat Edycja filmów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
16,90 zł
12,99 zł

Rabat 23,1%
oszczędzasz 3,91 zł

5 osób kupiło
22
Pakiet Prawda zapisana w popiołach: Milczenie Aniołów/Krzyk zagubionych serc/Śpiew bezimiennych dusz - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
99,00 zł
74,25 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 24,75 zł

5 osób kupiło
23
Komputer Świat Python w pigułce - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
16,90 zł
12,99 zł

Rabat 23,1%
oszczędzasz 3,91 zł

5 osób kupiło
24
Konflikt, Szacunek, Zgoda - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Konflikt, Szacunek, Zgoda
Dostępny236 szt.

Bez przemocy - czyli jak? By zrozumieć założenia Porozumienia bez Przemocy, trzeba po pierwsze wyjaśnić, na czym ono bazuje i jak rozumie dwa kluczowe dla siebie pojęcia. Są to empatia, definiowana jako pełna skupienia obecność, i konflikt, który jest tu po prostu spotkaniem odmiennych strategii radzenia sobie z życiem. Praktycy Porozumienia bez Przemocy nie traktują konfliktu jako zagrożenia, raczej widzą go jako moment ważny dla budowania dobrego, jakościowego kontaktu. Z uwzględnieniem tego, co ważne dla każdej ze stron. Przyznaj - to brzmi dobrze. Zarówno w odniesieniu do relacji prywatnych, jak i zawodowych. Autorki książki napisały ją po to, by podzielić się z czytelnikami wiedzą, jak w duchu Porozumienia bez Przemocy pracuje się z konfliktami. Bazując na swoich doświadczeniach coachingowych i mediacyjnych, starają się odczarować stereotypowe przekonania na temat konfliktów i zaprosić do współtworzenia świata dialogu we wszelkich obszarach życia osobistego i zawodowego. Za pośrednictwem tego poradnika dostarczają narzędzi niezbędnych do przejścia z fazy problemów do fazy rozwiązań. I oczywiście - porozumień wolnych od przemocy. Zapraszamy do wzięcia udziału w niezwykłej podróży: do siebie samego i do zwierciadła, w którym będzie można przyjrzeć się sobie w różnych aspektach konfliktu.

44,90 zł
33,23 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 11,67 zł

4 osoby kupiły
25
Komputer Świat Excel 50 najważniejszych funkcji - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
16,90 zł
12,99 zł

Rabat 23,1%
oszczędzasz 3,91 zł

4 osoby kupiły
26
Antysprzedaż - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Antysprzedaż
Dostępny45 szt.

Przypomnij sobie wszystko, co wiesz o sprzedaży A teraz… zapomnij o tym Czy zastanawiałeś/-aś się kiedykolwiek nad tym, dlaczego sprzedaż bywa tak bardzo trudna, mozolna i nierzadko frustrująca? Jeśli do dziś nie znalazłeś/-aś satysfakcjonującej Cię odpowiedzi, to prawdopodobnie ta publikacja jest napisana właśnie dla Ciebie. Ta książka drogi czytelniku jest w takim samym stopniu herezją, co inspiracją. Użytecznym poradnikiem i jednocześnie cyniczną rozprawką filozoficzną. O sprzedaży, życiu, lękach, kłamstwach i odwadze. Wciągnie Cię praktycznie od samego początku… potem Cię przeżuje… i ostatecznie odmieni. Zaryzykujesz? Czy odpuszczasz? Dariusz Milczarek. Człowiek wielu profesji i pasji – sprzedawca, konsultant, nauczyciel, menedżer, przedsiębiorca, aktor i mówca motywacyjny. Jeden z pionierów i współtwórców polskiego rynku doradztwa i edukacji biznesowej. Od siedemnastu lat propagator i entuzjasta Systemu Sprzedaży Sandlera. Nietuzinkowa osobowość, niekwestionowany autorytet i mentor dla wielu handlowców oraz menedżerów, którzy zetknęli się z nim na swojej drodze.

69,00 zł
55,89 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 13,11 zł

4 osoby kupiły
27
Pakiet Gniew / Bezcenny / Ziarno prawdy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
80,00 zł
64,80 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 15,20 zł

4 osoby kupiły
28
Zestaw z naklejkami pieski TOPModel Corgi 12067A - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw z naklejkami pieski TOPModel Corgi 12067A
DEPESCHE
Dostępny43 szt.

Zestaw z naklejkami pieski TOPModel Corgi, 20 stron + 2 strony z naklejkami, plansze z życia piesków i ich właścicieli. Dla wielbicieli psów i nie tylko!

30,90 zł
23,18 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,72 zł

5 osób kupiło
29
I Love Cute Figures Penguins Saszetka z Figurką - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
I Love Cute Figures Penguins Saszetka z Figurką
Topps
Dostępny10 szt.

Kolekcja figurek sympatycznych zwierząt. Te urocze figurki zachęcą do wspaniałej zabawy i poznawania ich zwyczajów. Każda z figurek to inny, słodki, kolorowy zwierzak. W saszetce znajdziemy 1 z 14 egzemplarzy oraz arkusz z naklejkami. UWAGA! Wysyłka losowa.

14,99 zł
4 osoby kupiły
30
Komputer Świat Excel w przykładach - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
14,90 zł
10,99 zł

Rabat 26,2%
oszczędzasz 3,91 zł

4 osoby kupiły
31
Pakiet Małe zbrodnie / Mocna więź - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
60,00 zł
48,60 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 11,40 zł

4 osoby kupiły
32
Książeczka-harmonijka - zwierzaki sensory - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Książeczka-harmonijka - zwierzaki sensory
Dumel Discovery
Dostępny6 szt.

Pierwsza książeczka malucha, wykonana w całości z materiałów, różniących się fakturą. Znajdziemy w niej obrazki i wzorzyste metki, które z pewnością zaciekawią bobasa. Kontrastowe kolory książeczki stymulują zmysł wzroku dziecka, a zróżnicowane faktury materiałów, zmysł dotyku. Praktyczna forma harmonijki pozwala rozłożyć książeczkę na płasko, a przyczepione do niej tasiemki umożliwiają przywiązanie zabawki w wybranym przez siebie miejscu, np. w dziecięcym łóżeczku. Zabawka przeznaczona jest dla dzieci od dnia narodzin. Cechy produktu: • zróżnicowane faktury • kontrastowe kolory • materiałowe metki • tasiemki do przywiązywania • 10 stron

48,99 zł
43,11 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 5,88 zł

3 osoby kupiły
33
Tajemnica Dzikiego Boru DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tajemnica Dzikiego Boru DVD
Dostępny4 szt.

Film na podstawie książki Patricii St. John Czas nagrania: 60 minut Film w polskiej wersji językowej

24,90 zł
18,99 zł

Rabat 23,7%
oszczędzasz 5,91 zł

3 osoby kupiły
34
Szeleszczący Piesek Pedro Sensory - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szeleszczący Piesek Pedro Sensory
Dumel Discovery
Dostępny4 szt.

Piesek Pedro w kontrastowej odsłonie sprawdzi się wyśmienicie nie tylko do zabawy w domu, ale także podczas podróży. Ten wielofunkcyjny zwierzak posiada szeleszczący tułów i wzorzyste, materiałowe metki o zróżnicowanych fakturach. Wszystko to w połączeniu z kontrastowymi kolorami, stymuluje zmysły dziecka, rozwijając tym samym jego zdolności poznawcze. Piesek wyposażony został w dwa miękkie gryzaczki, różniące się wypustkami i kolorem, które przyniosą ulgę obolałym dziąsłom ząbkującego malca. Zabawka przeznaczona jest dla dzieci od dnia narodzin. Cechy produktu: • szeleszczący tułów • materiałowe metki • zróżnicowane faktury • 2 miękkie gryzaki z wypustkami • kontrastowe kolory

31,99 zł
28,15 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,84 zł

3 osoby kupiły
35
Komputer Świat Microsoft Office. Pomysłowe triki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
16,90 zł
12,99 zł

Rabat 23,1%
oszczędzasz 3,91 zł

3 osoby kupiły
36
Listy w kolorze purpury - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Listy w kolorze purpury
Dostępny144 szt.

Caden i Emery byli cudowną parą i czekała ich wspaniała przyszłość. Lecz wszystko przepadło, gdy Caden zaginął bez śladu podczas misji w Afganistanie. Czas mija, a dziewczyna wciąż nie może pogodzić się z jego zniknięciem. Nadal żyje nadzieją, że do niej wróci. Tymczasem pracuje w barze, opiekuje się młodszym rodzeństwem i separuje od dawnego towarzystwa. Jednocześnie pisze do Cadena listy, wierząc, że ukochany kiedyś je przeczyta. Gdy od tajemniczego zniknięcia młodego mężczyzny mijają dwa lata, jego rodzina postanawia wyprawić symboliczny pogrzeb. I wówczas na scenę wkracza jego starszy brat, Caleb, nieszczególnie lubiący Emery. Od tego momentu rozpoczyna się bolesna i pełna namiętności rozgrywka, w której nie będzie zwycięzców ani przegranych. Tajemnice się mnożą, na jaw wychodzą kolejne sekrety, a Emery już nie wie, komu może ufać. I nie ma pojęcia, kogo tak naprawdę kocha. Listy w kolorze purpury to wciągający dramat z wątkiem romantycznym, z wyrazistymi postaciami i dynamicznymi zwrotami akcji. Bo czasami miłość rodzi się w świecie pełnym obłudy i niedopowiedzeń. I ma siłę, aby pokonać konwenanse.

44,90 zł
35,02 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 9,88 zł

3 osoby kupiły
37
Zawieszka Piesek Pedro Dzwoneczek Sensory - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zawieszka Piesek Pedro Dzwoneczek Sensory
Dumel Discovery
Dostępny3 szt.

Ten zabawny psiak dostarczy rozrywki podczas pierwszych spacerów malucha. W jego brzuchu kryje się dzwoneczek, który przy poruszaniu zabawką, wydaje miły dla ucha dźwięk. Piesek posiada szeleszczące uszy i materiałowe metki o zróżnicowanej fakturze, a jego kontrastowe kolory stymulują zmysł wzroku dziecka. Zabawka została wyposażona w praktyczną zawieszkę, która umożliwia przyczepienie psiaka w dowolnym miejscu. Zabawka przeznaczona jest dla dzieci od dnia narodzin. Cechy produktu: • szeleszczące uszy • zróżnicowane faktury • materiałowe metki • dzwoneczek (w brzuszku) • kontrastowe kolory • praktyczna zawieszka do przymocowania w dowolnym miejscu

31,99 zł
28,15 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,84 zł

3 osoby kupiły
38
Intenso - Pendrive 64 GB USB 3.0 - Elektronika i akcesoria
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Intenso - Pendrive 64 GB USB 3.0
Intenso
Dostępny1 szt.

Pendrive Intenso Ultra Line USB 3.0 64 GB. Cechy produktu: ? Model: Ultra Line ? Pojemność: 64 GB ? Interfejs: USB 3.0 ? Szybkość transmisji danych do 70 MB/s ? Wymiary: 17 x 59 x 7 mm ? Kompatybilność z USB 3.0 Windows 10|Windows 8|Windows 7|MacOSRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ce

30,30 zł
27,27 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,03 zł

3 osoby kupiły
39
Hey Clay. Masa plastyczna. Stegosaur - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hey Clay. Masa plastyczna. Stegosaur
TM Toys
Dostępny1 szt.

Hey Clay został zaprojektowany, aby pobudzić kreatywność Twojego dziecka! Inspiruje ciekawość do odkrywania różnych kształtów i kolorów oraz wyobraźnię do tworzenia własnych, niepowtarzalnych projektów z masy plastycznej. Gdy figurki są gotowe i wysuszone, dzieci mogą się nimi bawić i kolekcjonować. Masa plastyczna Stegosaur to zestaw nieograniczonej kreatywności składający się 5 pojemników z miękką, delikatną i pachnącą masą. Kolory przedstawione są na opakowaniu, pozwalają na stworzenie wybranej figurki. Pewna ilość masy pozostaje, można ją użyć do realizacji własnych kreatywnych pomysłów. Kiedy skończysz lepić figurkę, odstaw ją na 24 godziny, aby stwardniała. Po tym czasie możesz się nią bawić! Kształtuj figurki, korzystając z instrukcji krok po kroku w aplikacji. Dowiedz się, jak wyrzeźbić każdą z nich w zabawny i interaktywny sposób. W zestawie otrzymujesz również bezpłatny dostęp do aplikacji Hey Clay, która jest fascynującym i inspirującym przewodnikiem po kreatywnym modelowaniu. Dziecko zaczynając od prostych kształtów, wkrótce stworzy niesamowite figurki, zupełnie jak prawdziwy rzeźbiarz. Z pewnością zadziwią Cię dzieła Twojego dziecka! Zawartość i cechy zestawu: • 5 pojemników (4 kolory) z masą plastyczną do ulepienia figurki – Stegosaur, • miękka, delikatna i pachnąca masa, • wysycha w ciągu 24 godzin, • nie przykleja się do dłoni, • bezpieczna i łatwa w użyciu, • kod dostępu do aplikacji Hey Clay dla zakupionej postaci, • pozostałe zestawy sprzedawane oddzielnie. Wymiary opakowania: 15.0 x 7.0 x 7.0 cm

27,99 zł
25,19 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,80 zł

4 osoby kupiły
40
Komputer Świat Zacznij programować C# - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
14,90 zł
10,99 zł

Rabat 26,2%
oszczędzasz 3,91 zł

3 osoby kupiły
41
Kolędy na flet prosty z tabulaturami w.2022 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolędy na flet prosty z tabulaturami w.2022
Dostępny4 szt.

Kolędy w opracowaniu na flet prosty z tabulaturami i akompaniamentami to zbiór siedemnastu najpopularniejszych kolęd w łatwym opracowaniu na flet prosty z podkładami w formacie mp3. Nuty mogą z powodzeniem wspomóc naukę na fletach w przedszkolach i szkołach oraz własne domowe muzykowanie.

42,80 zł
38,52 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,28 zł

2 osoby kupiły
42
Intenso - Pendrive 32 GB USB 3.0 - Elektronika i akcesoria
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Intenso - Pendrive 32 GB USB 3.0
Intenso
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.26

Pendrive Intenso Slim Line USB 3.0 32 GB. Cechy produktu: ? Model: Slim Line ? Pojemność: 32 GB ? Interfejs: USB 3.0 ? Maksymalna prędkość odczytu: 100 MB/s ? Wymiary: 20 x 15 x 7 mm ? Waga: 2 g ? Kompatybilność z USB 3.0 Windows 10|Windows 8|Windows 7|MacOSRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ce

27,00 zł
24,30 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,70 zł

2 osoby kupiły
43
Kolorowanka Dress Me Up BIG Top Model 12135A - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanka Dress Me Up BIG Top Model 12135A
DEPESCHE
Dostępny36 szt.

Kolorowanka Dress Me BIG Top Model z naklejkami, w środku 24 strony do kolorowania i naklejania naklejek, 7 stron z naklejkami.

52,90 zł
39,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 13,22 zł

2 osoby kupiły
44
Zapora Pilchowicka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapora Pilchowicka
Dostępny115 szt.

Pierwsze na rynku wydawniczym opracowanie przedstawiające historię budowy i niezwykłe wydarzenia związane z zaporą na rzece Bóbr koło Pilchowic na Dolnym Śląsku. Był to największy tego typu obiekt na ziemiach polskich do czasu oddania do użytku w 1967 r. zapory na Sanie w Solinie w Bieszczadach. Zapora Pilchowicka od momentu ukończenia w 1912 spełniała ogromnie ważną rolę, chroniąc miasta i wsie położone w dolinie Bobru przed niszczycielskimi powodziami, które co kilka lat niszczyły domy i gospodarstwa chłopskie. Autor przypomniał niektóre z tych kataklizmów. Zapora była i jest do dzisiaj wyjątkową atrakcją turystyczną. Ostatnio mostem kolejowym przy zaporze zainteresowali się filmowcy amerykańscy. Zamierzali wysadzić go w powietrze, kręcąc film z T. Cruisem w roli głównej. Na szczęście lokalnym aktywistom i władzom Dolnego Śląska udało się uchronić cenny zabytek przed zniszczeniem. Tekst uzupełnia ponad 250 zdjęć i grafik.

62,50 zł
45,00 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 17,50 zł

2 osoby kupiły
45
Komputer Świat GIMP Naucz się tworzenia grafiki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
14,90 zł
10,99 zł

Rabat 26,2%
oszczędzasz 3,91 zł

2 osoby kupiły
46
Edukacja w procesie zmiany społecznej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
39,00 zł
35,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,90 zł

2 osoby kupiły
47
Kubek porcelanowy Top Model Corgi  300ml 12027A - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kubek porcelanowy Top Model Corgi 300ml 12027A
DEPESCHE
Dostępny11 szt.

Kubek Top Model, w ładnym tekturowym opakowaniu. Pojemność 300ml. Ze względu na złoty nadruk rekomendowane mycie ręczne, nie należy używać w mikrofalówce.

51,70 zł
38,78 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,92 zł

2 osoby kupiły
48
Tablica motywacyjna samoprzylepna BB Girls - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tablica motywacyjna samoprzylepna BB Girls
Interdruk
Dostępny1 szt.

Utrzymanie porządku w pokoju, systematyczna nauka, pomoc przy młodszym rodzeństwie, czy odrabianie lekcji.. Wszystkie te obowiązki nie przychodzą łatwo. Często ciężko się dziecku zmotywować do pracy nad sobą, a rodzice załamują ręce ;) Pomocą w motywowaniu najmłodszych może być tablica motywacyjna. Zawiera ona tygodniowy plan obowiązków na dziesięć tygodni oraz kolorowe nalepki z oceną super, średnio i do poprawy. wymiary tablicy motywacyjnej: 320 x 340 mm.

22,60 zł
21,47 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,13 zł

2 osoby kupiły
49
Kontrastowa krowa - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kontrastowa krowa
Dumel Discovery
Dostępny4 szt.

Ta urocza krówka posiada wyjątkowe zdolności. Wesoło szeleści podczas przytulania, a do tego rozwija umiejętności poznawcze malucha, za sprawą zróżnicowanych faktur materiałów, z których została wykonana. Jej kontrastowe kolory stymulują zmysł wzroku bobasa. Przy nóżce zwierzaka znajduje się miękki gryzak z wypustkami, które podczas gryzienia, masują obolałe dziąsła ząbkującego malucha. Zabawka przeznaczona jest dla dzieci od dnia narodzin. Cechy produktu: • szeleszczące ciałko • zróżnicowane faktury • kontrastowe kolory • miękki gryzak z wypustkami

29,89 zł
26,30 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,59 zł

2 osoby kupiły
50
Piłka-grzechotka - szary lis - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piłka-grzechotka - szary lis
Dumel Discovery
Dostępny6 szt.

Pluszowy lisek w stonowanych kolorach to praktyczna i stylowa zabawka, którą maluch może mieć zawsze przy sobie. Główkę zwierzaka zdobią materiałowe metki oraz szeleszczące uszka, co stymuluje zmysły dziecka, wspierając jego rozwój. Dopasowana kolorystycznie piłeczka kryje w swym wnętrzu grzechotkę, a jej ścianki posiadają wygodne otwory, ułatwiające chwytanie zabawki. Produkt przeznaczony jest dla dzieci od dnia narodzin. Cechy produktu: • grzechotka • materiałowe metki o zróżnicowanych fakturze • szeleszczące uszy • elastyczne tworzywo odporne na zgniatanie • otwory ułatwiające chwytanie

28,99 zł
25,51 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,48 zł

2 osoby kupiły
Wróć do góry