hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2020.08.31

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w poniedziałek 31 sierpnia 2020 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Puzzle 4w1. Przygody Pszczółki Mai (Trefl), na drugim Language Practice for Advanced. English Grammar and Vocabulary. 4th edition with Key (Michael Vince). Kolejny produkt to Mądra mysz. Zuzia idzie do ZOO (Liane Schneider, Eva Wenzel-Burger) oraz Trening szkolny. Ćwiczenia korekcyjno-kompensacyjne. Klasa 8 (praca zbiorowa).
1
Puzzle 4w1. Przygody Pszczółki Mai - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 4w1. Przygody Pszczółki Mai
Trefl, 12, 15, 20, 24 elementy
Dostępny218 szt.

Nie jedna, nie dwie, ale aż cztery układanki zamknięte w jednym pudełku to prawdziwa gratka dla miłośników puzzli! Po ułożeniu otrzymamy cztery obrazki różnej wielkości z uwielbianymi przez dzieci bohaterami. Zestaw doskonale spełnia oczekiwania rodzeństwa - każdy ułoży swój ulubiony obrazek nawet w tym samym czasie. Zróżnicowana liczba elementów pozwala na zabawę zarówno młodszym, jak i nieco starszym dzieciom. Dodatkowym urozmaiceniem zabawy może być układanie na czas, porównywanie obrazków, szukanie różnic i podobieństw. Piękna grafika i możliwość wspólnego tworzenia to powody, dla których dzieci uwielbiają układać puzzle. Puzzle przyjazne dziecku! Do produkcji puzzli użyliśmy materiałów ekologicznych i płótnowanego papieru eliminującego odbijanie światła, co gwarantuje bezpieczeństwo i radość zabawy. Zawartość pudełka: • 1 układanka 12 elementów • 1 układanka 20 elementy • 1 układanka 24 elementów • 1 układanka 15 elementów.

23,04 zł
20,04 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,00 zł

25 osób kupiło
2
Language Practice for Advanced. English Grammar and Vocabulary. 4th edition with Key - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Language Practice for Advanced. English Grammar and Vocabulary. 4th ed...
Dostępny35 szt.

Podręczniki z serii „Language Practice” to idealne połączenie publikacji do nauki gramatyki i zbioru ćwiczeń leksykalnych. Uaktualniona wersja przygotowuje do egzaminu Cambridge English Advanced (CAE), który obowiązuje od 2015 roku. Wersja została wzbogacona o dostęp do platformy Macmillan Practice Online, na której uczeń znajdzie dodatkowe materiały do samodzielnej pracy, a nauczyciel dostęp do narzędzi umożliwiających monitorowanie postępów w nauce.

116,00 zł
100,92 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 15,08 zł

13 osób kupiło
3
Mądra mysz. Zuzia idzie do ZOO - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mądra mysz. Zuzia idzie do ZOO
Dostępny53 szt.

Zuzia jedzie na wycieczkę do ZOO. Jest tam wiele do zobaczenia i do okrycia. Po czym mama zebra rozpoznaje swoje dziecko? Co jedzą surykatki? Czy małpy lubią banany? Pewien mały miś ucieka ze swojego wybiegu... Czy dzieci będą umiały mu pomóc?

8,90 zł
6,99 zł

Rabat 21,5%
oszczędzasz 1,91 zł

13 osób kupiło
4
Trening szkolny. Ćwiczenia korekcyjno-kompensacyjne. Klasa 8 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trening szkolny. Ćwiczenia korekcyjno-kompensacyjne. Klasa 8
Dostępny133 szt.

Zbiór zadań mających na celu rozwijanie i stymulowanie funkcji psychofizycznych dzieci. Odbywa się to poprzez ćwiczenia: percepcji wzrokowej, percepcji słuchowej, koordynacji wzrokowo-słuchowej, grafomotoryki, koncentracji, orientacji przestrzennej, wyobraźni, pamięci, logicznego myślenia, sprawności manualnej, czytania i pisania, liczenia. Dodatkowo część zadań zawartych w tym zeszycie dotyczy wiadomości, które dziecko zdobywa w klasie 8 na lekcjach języka polskiego, języka angielskiego, matematyki, historii, biologii, geografii, chemii, fizyki, wiedzy o społeczeństwie i edukacji dla bezpieczeństwa.

22,00 zł
18,99 zł

Rabat 13,7%
oszczędzasz 3,01 zł

13 osób kupiło
5
Trening szkolny. Ćwiczenia korekcyjno-kompensacyjne. Klasa 7 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trening szkolny. Ćwiczenia korekcyjno-kompensacyjne. Klasa 7
Dostępny68 szt.

Zbiór zadań mających na celu rozwijanie i stymulowanie funkcji psychofizycznych dzieci. Odbywa się to poprzez ćwiczenia: percepcji wzrokowej, percepcji słuchowej, koordynacji wzrokowo-słuchowej, grafomotoryki, koncentracji, orientacji przestrzennej, wyobraźni, pamięci, logicznego myślenia, sprawności manualnej, czytania i pisania, liczenia. Dodatkowo część zadań zawartych w tym zeszycie dotyczy wiadomości, które dziecko zdobywa w klasie 7 na lekcjach języka polskiego, języka angielskiego, matematyki, historii, biologii, geografii, chemii, fizyki, muzyki i plastyki.

22,00 zł
18,99 zł

Rabat 13,7%
oszczędzasz 3,01 zł

10 osób kupiło
6
Zemsta ze skutkiem śmiertelnym - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zemsta ze skutkiem śmiertelnym
Dostępny240 szt.

Kiedy życie podsuwa ci kolejny kryminalny trop, Magda, bohaterka „W jak morderstwo”, właśnie rozstała się z mężem i próbuje się odnaleźć w tej nowej, trudnej sytuacji. Pewnego dnia na jej oczach ginie kobieta, potrącona przez rozpędzony samochód. Kierowca ucieka z miejsca wypadku. Tego samego dnia w miasteczku zostaje porwane dziecko. Czy te dwie historie coś łączy? Magda rozpoczyna prywatne śledztwo, podczas którego nie tylko będzie sobie musiała poradzić z bezwzględnymi bandytami, ale i z policją, dla której amatorskie działania Magdy to poważny kłopot organizacyjny oraz wizerunkowy. Czy porywaczom chodzi tylko o pieniądze? Czy Magdzie uda się ocalić życie dziecka? Oraz czy u boku Magdy pojawi się jakiś nowy mężczyzna? Tego wszystkiego dowiemy się w kolejnym tomie kryminalnych przygód sympatycznej i wścibskiej pani weterynarz. Katarzyna Gacek – pisarka i autorka scenariuszy, z wykształcenia psycholog. Wraz z Agnieszką Szczepańską napisała powieści kryminalne: Zabójczy spadek uczuć, Zielony trabant, Dogrywka oraz Mag i diabeł, Wisielec i księżyc, Moc i cesarzowa. Autorka scenariuszy między innymi do seriali „Anna Maria Wesołowska” (TVN), „Przeznaczenie” (Polsat) oraz „Unia serc” (TVP 3 Info). Współautorka scenariusza filmu „Za niebieskimi drzwiami”. Z Markiem Kamińskim napisała przygodową książkę dla dzieci Marek i czaszka jaguara. Autorka bestsellerowego kryminału W jak morderstwo oraz cyklu powieści dla dzieci Supercepcja. Mieszka pod Warszawą, ma troje dzieci, trzy koty i dwa psy.

45,00 zł
30,60 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 14,40 zł

7 osób kupiło
7
Stacja Tokio Ueno - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stacja Tokio Ueno
Dostępny68 szt.

Przejmujący obraz Japonii, jakiej nie znamy. Kazu nie żyje i jako duch nawiedza park w pobliżu stacji Tokio Ueno. Choć mężczyzna urodził się w tym samym roku, co cesarz – a to uznaje się za błogosławieństwo – jego życie było pełne bólu i nierzadko doskwierała mu samotność. Od kiedy przyjechał do Tokio, by jako robotnik pracować przy budowie obiektów sportowych na Igrzyska Olimpijskie w 1964 roku, zaczął tracić najbliższych, a pod koniec życia, po tragicznym tsunami w 2011 roku, zamieszkał w parku Ueno w ogromnym miasteczku bezdomnych. Czy po takim życiu Kazu zazna ukojenia? Stacja Tokio Ueno pokazuje nieznane oblicze Japonii, w której bezdomność i bieda dotykają znacznej części społeczeństwa, zwłaszcza osób w podeszłym wieku. W swej przejmującej powieści Yu Miri oddaje głos wykluczonym, udowadniając, że literatura piękna ma ogromną moc uwrażliwiania na palące problemy społeczne.

32,50 zł
26,98 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 5,52 zł

6 osób kupiło
8
Metody w psychoterapii dzieci i młodzieży oparte na dowodach - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Metody w psychoterapii dzieci i młodzieży oparte na dowodach
Dostępny148 szt.

Kompleksowe źródło wiedzy dla terapeutów pracujących z dziećmi i młodzieżą. Drugie, zmienione wydanie podręcznika światowej sławy specjalistów zawiera wszystkie narzędzia potrzebne do prowadzenia skutecznej terapii dzieci i młodzieży. Niniejszy tom uwzględnia również najbardziej aktualne udoskonalenia i adaptacje metod leczenia oraz przedstawia dodatkowe interwencje oparte na dowodach. Najważniejszą część podręcznika stanowią zwięzłe rozdziały poświęcone konkretnym programom psychoterapii. Autorzy poszczególnych metod omawiają ich teoretyczne podstawy, opisują sposób przeprowadzania interwencji sesja po sesji, podsumowują wyniki badań na temat skuteczności terapii oraz wskazują nierozwiązane problemy, z którymi należy się uporać. Ten kompleksowy podręcznik będzie przydatny zarówno dla psychologów zajmujących się dziećmi i młodzieżą, jak i dla psychiatrów i specjalistów z pokrewnych dziedzin (niezależnie od orientacji teoretycznej), badaczy i studentów. Podręcznik zawiera metody leczenia: • lęku, depresji, zaburzeń stresu pourazowego, anoreksji psychicznej, moczenia się, • zaburzeń obsesyjno-kompulsyjnych, opozycyjno-buntowniczych i zaburzeń zachowania, • ADHD, zaburzeń ze spektrum autyzmu, • zaburzeń związanych z używaniem substancji psychoaktywnych, • samouszkodzeń i myśli samobójczych, bulimii psychicznej oraz zanieczyszczania się kałem – nieuwzględnionych w poprzednim wydaniu.

105,00 zł
87,15 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 17,85 zł

5 osób kupiło
9
Pióro wieczne Go Pen, mix - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pióro wieczne Go Pen, mix
Cresco
Dostępny17 szt.

Miks wzorów wysyłanych losowo.

9,99 zł
4 osoby kupiły
10
Dni powszednie niepospolitych ludzi i 99 innych felietonów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dni powszednie niepospolitych ludzi i 99 innych felietonów
Dostępny8 szt.

Andrzeja Dobosza znają wszyscy miłośnicy kultowego filmu „Rejs”, gdzie zagrał pamiętnego Filozofa. Ale na koncie ma więcej ról, m.in. u Żuławskiego („Trzecia część nocy”), Morgensterna („Trzeba zabić tę miłość”), Łomnickiego („Poślizg”), a nawet w serialu „Stawiam na Tolka Banana”. Od strony literackiej – że jest znakomitym felietonistą, uczniem Słonimskiego, Kołakowskiego i Kotta, kolegą po piórze (i nie tylko) Herberta, Jana Józefa Lipskiego i Giedroycia – zna go grupa mniej liczna, ale za to na wagę złota, bo oddana. Aby uzależnić się od pisarstwa Andrzeja Dobosza, celności spostrzeżeń, rzeczowości (wyrażonej np. informacjami o formacie, grubości i wadze książki), a także złośliwości, którą potrafi niuansować jak skalę szarości – potrzeba niewiele, praktycznie wystarczy przeczytać jego jeden felieton. Którykolwiek. Prawdziwym crème de la crème wydawnictwa jest płyta DVD z wyborem telewizyjnych felietonów Andrzeja Dobosza z cyklów „Spis treści” i „Z pamięci”.

49,00 zł
36,26 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 12,74 zł

4 osoby kupiły
11
Rozcieracz do pasteli Koh-I-Noor 9478 w woreczku - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rozcieracz do pasteli Koh-I-Noor 9478 w woreczku
Koh-I-Noor
Dostępny9 szt.

Rozcieracz służy do uzyskania miękkich przejść między odcieniami. Rozciera pastele suche, sepie, ołówki, węgiel. Wykonany jest z miękkiego papieru filcowego.

5,99 zł
4 osoby kupiły
12
Magik - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magik
Dostępny63 szt.

Powieść uhonorowana Literacką Nagrodą Unii Europejskiej, wielokrotnie wznawiania i tłumaczona na wiele języków. Porównywana z oscarowym filmem „Życie na podsłuchu”. Wciągająca literacka historia ucieczek, znikających akt Stasi, tajemnic z przeszłości i poplątanych ludzkich losów. W opuszczonej kamienicy, zamieszkiwanej nielegalnie przez Romów, policja odnajduje zmasakrowane zwłoki pracownika Urzędu do spraw Materiałów Stasi. W tym samym czasie w Sofii w tajemniczych okolicznościach ginie niemiecki dziennikarz i fotoreporter – Gerhard Samuel. Dochodzenie przejmują Policja Federalna oraz służby specjalne, którym depcze po piętach odsunięty od śledztwa komisarz Kowalski i pasierbica nieżyjącego Samuela, znana dziennikarka niemieckiej telewizji Dagmara Bosch. Nieoficjalne śledztwo prowadzi na tropy, które mogą zburzyć spokój niemieckich elit politycznych. Magdalena Parys snuje wielowątkową opowieść, w której nieznane szerzej fakty historyczne są pretekstem dla równie zaskakującej fikcji literackiej.

44,99 zł
33,74 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,25 zł

3 osoby kupiły
13
13 lekcji miłości - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
13 lekcji miłości
Dostępny32 szt.

„Lubię liczby. Mam spektrum autyzmu” – przyznaje Królik, bohaterka tej książki. Lubi liczyć oddechy, kroki, kafelki, schody, litery w słowach, słowa w tytułach. Ma 47 lat, gdy poznaje Tygrysa. On ma 44. Zostanie jej trzecim narzeczonym i drugim mężem. Ona jego piątą narzeczoną i pierwszą żoną. Przeżyją razem 13 szczęśliwych miesięcy i 11 szczęśliwych dni.

32,00 zł
22,40 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 9,60 zł

2 osoby kupiły
14
Paradoks - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Paradoks
Dostępny40 szt.

Nowa powieść autora bestsellerowego Inkuba! Mistrzowski thriller psychologiczny z elementami horroru i science-fiction. Jak sądzisz? Czy jesteś najlepszą wersją samego siebie? Najlepszą, na jaką cię stać…? Maks Okrągły „Square” to najlepszy student matematyki na wydziale i chorobliwy perfekcjonista. Jego umysł, przesiąknięty królową nauk, przestawił się na skrajną efektywność – chłopak uczy się szybciej, robi więcej i osiąga lepsze wyniki niż rówieśnicy. Sytuacja ta ma jednak swoją ciemną stronę – Maks podświadomie gardzi innymi ludźmi i traktuje ich z góry. Paradoksalnie jednak najbardziej gardzi… samym sobą – zwłaszcza kiedy popełnia błąd, który jego zdaniem mu nie przystoi, i czuje z tego powodu potężną złość. Czasem przybiera to ekstremalne formy – Maks wymierza sobie coraz dotkliwsze kary poprzez samookaleczanie i dręczą go paranoiczne myśli przeplatane z przerażającymi wizjami, między innymi, że prześladuje go jego sobowtór, który go nienawidzi i chce go zabić. Nie wie jednak, że prawdziwy koszmar dopiero nadchodzi i na własnej skórze przekona się o dosłowności porzekadła „Lepsze jest wrogiem dobrego”. Czy sobowtór Maksa, uosobienie jego obsesji dążenia do doskonałości, naprawdę przestał być jedynie majakiem udręczonego umysłu?

54,90 zł
39,53 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 15,37 zł

2 osoby kupiły
15
Ostatni bastion w Khe Sanh. Godzina chwały amerykańskich Marines w Wietnamie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ostatni bastion w Khe Sanh. Godzina chwały amerykańskich Marines w Wie...
Dostępny56 szt.

Ostatni bastion w Khe Sanhto sugestywna, tocząca się w szybkim tempie relacja z dramatycznej konfrontacji zbrojnej z 1968 roku. Sześć tysięcy amerykańskich marines, stacjonujących w osamotnionej bazie bojowej Khe Sanh, powstrzymało napór trzydziestu tysięcy oblegających ich żołnierzy Armii Północnego Wietnamu. Gregg Jones, bazując na obszernych badaniach archiwalnych i ponad stu wywiadach z uczestnikami tamtych wydarzeń, zdołał uchwycić odwagę i braterstwo obrońców, przedstawiając jak dotąd najpełniejszy obraz tej niezwykłej bitwy. Książka wyróżniona przez Marine Corps Heritage Center nagrodą Generała Wallace’a M. Greene’a Jr. „Mocne i poruszające przypomnienie o niezrównanej odwadze i ostatecznym heroizmie” – Alex Kershaw, autor The Bedford Boys oraz The Longest Winter. „Historia osamotnionej bazy bojowej, w której zginęło zbyt wielu, by o niej nie pamiętać” – „Kirkus Reviews”. „Długie oblężenie Khe Sanh było jednym z prawdziwych horrorów wojny wietnamskiej. Gregg Jones przedstawia obraz bitwy w każdym – pełnym krwi, beznadziei i bohaterstwa – detalu” – S.C. Gwynne, autor Empire of the Summer Moon oraz Rebel Yell. „Jones łączy panoramiczne spojrzenie na bitwę z relacjami przenoszącymi nas wprost na miejsce wydarzeń, tworząc niemający sobie równych opis walk o Khe Sanh” – Patrick K. O’Donnell, autor Dog Company. „Absorbująca” – „Dallas Morning News”. „Jones prowadzi opowieść tak sprawnie i skutecznie, że natychmiast przenosi nas w wir bitwy... Klasyk!” – „Leatherneck”. „Bardzo dobra” – Vietnam Veterans of America.

49,90 zł
35,93 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,97 zł

2 osoby kupiły
16
Szlaczki Przedszkolaka. Dinozaur - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szlaczki Przedszkolaka. Dinozaur
Dostępny20 szt.

Szlaczki ćwiczące rękę przedszkolaka przygotowujące do nauki pisania

4,90 zł
3,99 zł

Rabat 18,6%
oszczędzasz 0,91 zł

3 osoby kupiły
17
Pióro wieczne Go Pen, mix - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pióro wieczne Go Pen, mix
Cresco
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.09

Miks wzorów wysyłanych losowo.

9,99 zł
Powiadomienie
2 osoby kupiły
18
Książę - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Książę
Dostępny7 szt.

Porywająca powieść o demonach historii, które w Niemczech żyją do dziś. W berlińskiej katedrze zostają odnalezione zwłoki ukrzyżowanego księdza. W niejasnych okolicznościach wybucha pożar na imigranckim osiedlu, a w poszczególnych landach rosną nastroje separatystyczne i odżywa toksyczny nacjonalizm. Komu są na rękę pozornie nie związane ze sobą sprawy? Bezwzględnemu Księciu, który pragnie przywrócić do życia Imperium Germanum? Działającemu poza demokratyczną kontrolą kontrwywiadowi? A może walczącym o najwyższą władzę członkom rządu? W meandrach afery będą musieli się odnaleźć znani z Magika prezydent berlińskiej policji Tschapieski, dziennikarka Dagmara Bosch i komisarz Kowalski, a stawką jest nie tylko przyszłość państwa, ale również ich poplątane życie osobiste. Kontynuując trylogię berlińską Magdalena Parys brawurowo łączy historię powojennej armii cieni z napięciami pulsującymi w dzisiejszych Niemczech.

45,00 zł
25,20 zł

Rabat 44,0%
oszczędzasz 19,80 zł

2 osoby kupiły
19
Tunel - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tunel
Dostępny79 szt.

Sensacyjna historia Muru Berlińskiego opowiedziana jak nigdy wcześniej. Debiutancka powieść, za której sprawą Magdalena Parys znalazła się na europejskiej orbicie literackiej. Nowe wydanie sensacyjnego debiutu polskiej pisarki zamieszkałej w Berlinie łączy w sobie cechy wirtuozersko skonstruowanej powieści obyczajowej z walorami wciągającego kryminału politycznego. Akcja zaczyna się w 2000 roku, gdy w tajemniczych okolicznościach ginie dawny nadzorca budowy owianego tajemnicą tunelu pod murem berlińskim. Czy jego śmierć może mieć coś wspólnego z ucieczką Franza, który w 1981 roku tunelem przedostał się do Berlina Zachodniego? Intryga się zagęszcza, a siatka powiązań polityczno-towarzyskich sprawia, że żaden z bohaterów nie pozostaje poza podejrzeniem.

39,99 zł
29,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,00 zł

1 osoba kupiła
20
Łuk ze strzałkami - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Łuk ze strzałkami
Askato
Dostępny1 szt.

Strzelanie z łuku ćwiczy koncentrację, celność oraz zdolności motoryczne, a do tego zapewnia wspaniałą zabawę. Zawartość zestawu: • łuk, • 3 strzałki. Wymiary łuku: 67.0 cm

30,99 zł
20,76 zł

Rabat 33,0%
oszczędzasz 10,23 zł

1 osoba kupiła
21
Sicher! B1+ Arbeitsbuch - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sicher! B1+ Arbeitsbuch
Dostępny9 szt.

Sicher pomaga zdobyć solidne umiejętności językowe uczniom z już zaawansowaną znajomością języka niemieckiego. Prowadzi od poziomu B1+ do C1. Poszczególne lekcje są podzielone na bloki Lesen, Hören, Schreiben, Sprechen, Wortschatz i Grammatik, Lerntechnik oraz Aussprachetraining. Pozwala to na prowadzenie zajęć zgodnie z indywidualnymi potrzebami, poziomem i wiedzą każdego ucznia. Na końcu każdego bloku w sekcji Ich kann jetzt... znajduje się wykaz umiejętności do zdobycia. Ważną rolę w kursie odgrywa wiedza z zakresu Landeskunde, nawet wybrane do książki teksty i pytania przekazują pośrednio wiedzę o krajach niemieckojęzycznych.

67,90 zł
64,51 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,39 zł

1 osoba kupiła
22
Kolorowanka. Dinusie brązowy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanka. Dinusie brązowy
Dostępny24 szt.

Kolorowanka dla dzieci z wesołymi dinozaurami Mix wzorów. Towar wysyłany losowo.

4,20 zł
2,99 zł

Rabat 28,8%
oszczędzasz 1,21 zł

1 osoba kupiła
23
Wahadło Foucaulta, wydanie 5 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wahadło Foucaulta, wydanie 5
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.29

Wahadło Foucaulta w nowym wydaniu! Książkę tę można nazwać erudycyjną powieścią sensacyjną. Trzej mediolańscy intelekualiści, zainteresowani historią i naukami hermetycznymi, zaczynają snuć hipotezy ma temat tajnych zamierzeń templariuszy i legendarnych różokrzyżowców, którym przypisywano dążenia do zawładnięcia światem. Bohaterowie powieści wymyślają własny Plan. Tymczasem na ich drodze stają zagadkowe postacie, a nagromadzenie niesamowitych wypadków sprawia, że zacierają się granice rzeczywistości. Odkrywanie rzekomej prawdy przeradza się w obsesję. Rezultaty dociekań prowadza do sytuacji znacznie bardziej dramatycznych niż ktokolwiek mógł to przewidzieć. Dochodzi nawet do zbrodni. Czym jest ta niezgłębiona dotąd tajemnica owych tajemnych zgromadzeń? – na to pytanie autor nie udziela jasnej odpowiedzi, podejmując z czytelnikiem wyszukaną grę intelektualną i zachęcając do własnych wniosków i poszukiwań. W tej fascynującej, wielowątkowej powieści Eco zastanawia się nad spiskową teorią dziejów i jak zwykle po mistrzowsku balansuje między erudycją i schematami kultury popularnej, zaspokajając gusty szerokiego kręgu odbiorców literatury.

55,00 zł
41,25 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 13,75 zł

2 osoby kupiły
24
Rozcieracz do pasteli Koh-I-Noor 9477 2 sztuki w woreczku - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rozcieracz do pasteli Koh-I-Noor 9477 2 sztuki w woreczku
Koh-I-Noor
Dostępny23 szt.

Rozcieracz służy do uzyskania miękkich przejść między odcieniami. Rozciera pastele suche, sepie, ołówki, węgiel. Wykonany jest z miękkiego papieru filcowego.

7,10 zł
6,99 zł

Rabat 1,5%
oszczędzasz 0,11 zł

1 osoba kupiła
25
Kapryśna Kotka - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kapryśna Kotka
Goliath, od 4 lat
Dostępny3 szt.

Szef kuchni ma bardzo wybredną kotkę. Przywykła do niezwykle wykwintnego jedzenia i nie zje byle czego! Kotka najbardziej lubi pizzę albo rybę i nie znosi warzyw. Możesz ją karmić do momentu, aż rzuci swoją miską! Zawartość opakowania: • kotka, • 20 warzyw (4x pomidor, 4x marchewka, 4x brokuł, 3x sałata, 3x kukurydza, 3x czosnek), • spinner-strzałka losująca, • instrukcja.

80,79 zł
71,90 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 8,89 zł

1 osoba kupiła
26
Can Abybody Hear Me?, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Can Abybody Hear Me?, CD
HRVY, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak

Lista utworów: 1. Nevermind 2. Can Anybody Hear Me? 3. Million Ways 4. Me Because Of You 5. I Miss Myself (NOTD & HRVY) 6. Personal 7. She Isn't You 8. Told You So 9. LND 2 LA 10. I Wish You Were Here 11. Talk To You 12. Don't Need Your Love - Acoustic 13. Hasta Luego (HRVY & Malu Trevejo)

54,90 zł
53,80 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,10 zł

27
Likwidacja - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Likwidacja
Dostępny89 szt.

Kaja przyjeżdża do Opola, by spotkać się z poznanym przez aplikację randkową Danielem. Ten weekend miał być zwieńczeniem ich kilkumiesięcznej internetowej znajomości. Plan spędzenia upojnych chwil z mężczyzną bierze jednak w łeb, kiedy Daniel przyznaje się, że ma żonę. Randka okazuje się niewypałem, ale weekend na szczęście nie – wieczorem w klubie Kaja poznaje Monikę, znajomą Daniela. Między kobietami od razu zaczyna iskrzyć. Spotkanie staje się początkiem przyjaźni. A może nawet czegoś więcej... Kiedy Kaja dowiaduje się, że jej przyjaciółka ma problemy z byłym mężem, oferuje jej pomoc. Jak się okazuje – nie za darmo. Wkrótce Monika odkrywa, że została wplątana w zaplanowaną w najdrobniejszych szczegółach intrygę...

34,95 zł
25,16 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,79 zł

28
Tajemniczy ogród. Opowieść filmowa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tajemniczy ogród. Opowieść filmowa
Dostępny185 szt.

Najpiękniejsze historie to te, które opowiadamy wciąż na nowo. Osierocona Mary przyjeżdża z daleka, by zamieszkać z tajemniczym wujem, który nie wpuszcza do swojego domu słońca ani radości. Dziewczynce nie wolno zaglądać do zamkniętych pokoi, włóczyć się po okolicy ani zadawać pytań. Mimo surowych zakazów Mary zaczyna poznawać ukryte zakątki posiadłości, by wkrótce odkryć fantastyczny, ogromny ogród. To tu, wraz z miejscowymi chłopcami Dickonem i Colinem oraz bezpańskim, uroczym psiskiem, dziewczynka odkryje moc wyobraźni, siłę przyjaźni i potęgę odwagi. A ty? Dasz się porwać do krainy za murem? Tajemniczy ogród od ponad stu lat podbija serca dzieci i dorosłych. Historia doczekała się dziesiątek adaptacji na całym świecie. Teraz w wyjątkowej, filmowej wersji rozbudzi wyobraźnię nowego pokolenia czytelników.

39,99 zł
30,79 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,20 zł

29
Anioły są wokół nas + CD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Anioły są wokół nas + CD
Dostępny14 szt.

Książka ukazuje czytelnikowi duchowy aspekt życia. W odpowiednim bowiem momencie ukierunkowujemy naszą uwagę na to, co istnieje w niematerialnej rzeczywistości. Otwieramy się ku prawdzie, zastanawiamy nad celem naszego istnienia. Poznając siebie jako istotę duchową, mamy możliwość realizowania w pełni swego istnienia. Nie idziemy po omacku, lecz świadomie kroczymy po drodze naszego życia wiedząc, że nie podążamy nią sami. Mamy, bowiem nieustające wsparcie Aniołów i innych Istot Świetlistych w pokonywaniu wszelkich trudności i realizacji różnych zadań wyznaczonych nam w ziemskiej egzystencji. Czytelnik ma okazję uzyskać szeroką wiedzę duchową o popularnych miejscach, które odwiedziła autorka. Poznać podróże osób do niematerialnej rzeczywistości. Przybliżyć wiedzę o cywilizacji Majów, będącej nośnikiem wysokorozwiniętej technologii duchowej Atlantów. Do książki dołączona jest płyta z nagraniem jednej piosenki „Anioły są wokół nas”. Śpiew - Elwira Werecka Słowa,chórki - Agnieszka Symołon Muzyka - Agnieszka Symołon,Robert Bielak Produkcja muzyczna - Robert Bielak Agencja Artystyczna Start - Off

25,00 zł
18,99 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,01 zł

30
Uzależniony. Droga do trzeźwości. Na podstawie życia Adama Gałęskiego - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uzależniony. Droga do trzeźwości. Na podstawie życia Adama Gałęskiego
Dostępny24 szt.

Walka o wyjście z uzależnienia. Walka o lepszą przyszłość. Bezwzględna szczerość wobec siebie. Adam, to młody chłopak, który zagłębia się w świat używek. Zaczyna się niewinnie, od skrętów. Organizm jednak przyzwyczaja się szybko, wołając o więcej. Teraz liczy się tylko zdobycie pieniędzy na kolejną porcję zioła. Kiedy możliwości finansowe się kończą, Adam przerzuca się na dopalacze. Kłamie, oszukuje, stacza się coraz bardziej. Nie liczy się nikt i nic, tylko ćpanie. Pozorna normalność okazuje się wielką pułapką. Zaczyna się długa i żmudna droga do wyjścia z nałogu. Pełno na niej kamieni, dołków, a nawet przepaści na skraju których, staje nie jeden raz… Zaglądamy do tego świata, który dla jednych może stać się przestrogą, dla innych iskierką nadziei na wyrwanie się z kręgu uzależnienia. Poznajemy zasady funkcjonowania różnych ośrodków odwykowych w Polsce. Ludzi, którzy tam mieszkają i poddają się leczeniu oraz ich terapeutów. Choć autorka opisuje wszystkie, nawet najbardziej tragiczne i wstydliwe aspekty życia osoby uzależnionej, to cała książka ma bardzo pozytywne przesłanie… Ta historia jest przestrogą dla tych, którzy chcieliby spróbować życia na haju. Dla tych, którym wydaje się, że nad wszystkim panują.

39,00 zł
28,08 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,92 zł

31
Mój przyjaciel szpieg, DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mój przyjaciel szpieg, DVD
Peter Segal, 2020
Niedostępny
Brak

Dave Bautista („Strażnicy galaktyki”, „Riddick”), Chloe Coleman (serial „Wielkie kłamstewka”) i Ken Jeong („Kac Vegas”) w familijnej komedii sensacyjnej twórców „Dorwać Smarta”, „Red” i „Naga broń 33 i 1/3”. Kiedy dziewięcioletnia Sophie przyłapuje agentów CIA na inwigilacji rodzinnego mieszkania, prowadzący tajną operację JJ (Dave Bautista) ma tylko jedno wyjście. W zamian za dotrzymanie tajemnicy zgadza się wprowadzić inteligentną i rezolutną dziewczynkę w tajniki szpiegowskiego fachu. Między mrukliwym agentem, a dowcipną i emanującą rozbrajającym urokiem Sophie wkrótce rodzi się prawdziwa przyjaźń. Czy JJ z pomocą dziewczynki uda się oddać w ręce sprawiedliwości handlarza bronią odpowiedzialnego za śmierć jej ojca?

29,99 zł
29,39 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,60 zł

32
Wyścig o życie, DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyścig o życie, DVD
Brian Presley, 2019
Niedostępny
Brak

Filmowy hołd oddany odważnym ludziom i niestrudzonym psom rasy husky. Oparta na faktach opowieść o niezwykłej wyprawie ratunkowej sprzed blisko 100 lat. Styczeń 1925 roku. W skutej lodem osadzie Nome na Alasce niespodziewanie wybucha epidemia błonicy. Panujące warunki pogodowe uniemożliwiają dostarczenie drogą powietrzną lub morską surowicy, która powstrzymałaby rozwój choroby. Jedyna nadzieja w właścicielach psich zaprzęgów i ich podopiecznych, w tym Leonharda Seppali (Brian Presley) i jego wiernego psa Togo. Liczy się każda godzina, zaś przed nimi do pokonania blisko tysiąc kilometrów lodowatej pustyni przy ostrym wietrze i temperaturze sięgającej -40 stopni Celsjusza. Czy mimo ekstremalnych warunków ratunek przyjedzie na czas? Stawką jest życie mieszkańców miasteczka.

29,99 zł
29,39 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,60 zł

33
Trzy sekundy, DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trzy sekundy, DVD
Andrea Di Stefano , 2019
Niedostępny
Brak

Joel Kinnaman (serial „Altered Carbon”), Rosamund Pike („Zaginiona dziewczyna”), Clive Owen („Ludzkie dzieci”) i Mateusz Kościukiewicz („Twarz”) w ekranizacji bestsellerowej powieści Trzy sekundy autorstwa Andersa Roslunda i Börge Hellströma uznanej za najlepszy skandynawski kryminał 2009 roku. Były agent sił specjalnych Pete Koslow (Joel Kinnaman) na zlecenie agentów FBI infiltruje polską mafię, która opanowała handel narkotykami w Nowym Jorku. By przeniknąć w jej struktury, trafia do cieszącego się złą sławą więzienia Bale Hill. Niestety w wyniku nieszczęśliwego zbiegu okoliczności traci policyjną ochronę i zostaje zdekonspirowany. Mogąc liczyć wyłącznie na siebie, musi stoczyć walkę o przetrwanie i uratować pozostawione na wolności żonę i córkę, którym grozi śmiertelne niebezpieczeństwo.

29,99 zł
29,39 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,60 zł

34
Miłość Limited Edition Red Lp, Winyl - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
89,90 zł
Powiadomienie
35
Wakacyjne przygody Agaty - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wakacyjne przygody Agaty
Dostępny14 szt.

Opowieść o perypetiach małej dziewczynki, która marzyła o tym, by mieć kotka. Główna bohaterka z determinacją próbuje spełnić swoje pragnienie, ale zanim jej się to uda, przeżywa również rozczarowanie, smutek, a nawet swoisty bunt. Okazuje się również, że posiadanie zwierzątka to dopiero początek, bo przecież kot może mocno napsocić… Agatka niejednokrotnie przekona się o tym, że koty naprawdę chadzają własnymi ścieżkami. Ciekawe, pouczające i w wielu momentach zabawne teksty, które zachwycą niejednego młodego czytelnika. Całości dopełniają piękne, kolorowe ilustracje, które doskonale współgrają z tekstem.

19,90 zł
14,99 zł

Rabat 24,7%
oszczędzasz 4,91 zł

36
Versions Of The Truth CD, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
53,90 zł
37
The Turning Point, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Turning Point, CD
Dostępny8 szt.

1.Rush Hour 2.No Way Out 3.Jane's Carousel 4.Across the Street [Explicit] 5.Don't Come Easy 6.Taxi Driver 7.Distant Love 8.Roundabout 9.Road of Dreams 10.Hope Hill 11.Sound of the City

32,90 zł
38
The Arrow Of Satan Is Drawn, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Arrow Of Satan Is Drawn, CD
Dostępny19 szt.

Tracklista: 1.Fleischmann 2.Bloodicide 3.Wayward Samaritan 4.Levitator 5.Deader 6.March Of The Crucifiers 7.Morbid Antichrist 8.Warhead Ritual 9.Only the Dead Survive 10.Chainsaw Lullaby

37,90 zł
39
Versions Of The Truth BR - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
49,90 zł
Powiadomienie
40
Even The Devil Believes, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Even The Devil Believes, CD
Dostępny6 szt.

1.Blood from Above 2.Make Love Great Again 3.Let Him In 4.Do Unto Others 5.Even the Devil Believes 6.How to Fly 7.Divider 8.This I Pray 9.Invitation Only 10.For God & Rock 'n' Roll 11.Middle Finger Messiah

62,90 zł
41
Versions Of The Truth LP, Winyl - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
104,90 zł
Powiadomienie
42
Even The Devil Believes LP, Winyl - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Even The Devil Believes LP, Winyl
Niedostępny
Brak

1.Blood from Above 2.Make Love Great Again 3.Let Him In 4.Do Unto Others 5.Even the Devil Believes 6.How to Fly 7.Divider 8.This I Pray 9.Invitation Only 10.For God & Rock 'n' Roll 11.Middle Finger Messiah

97,90 zł
Powiadomienie
43
Versions Of The Truth Mystery Coloured LP, Winyl - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Versions Of The Truth Mystery Coloured LP, Winyl
Niedostępny
Brak

1. Versions Of The Truth 2. Break It All 3. Demons 4. Driving Like Maniacs 5. Leave Me Be 6. Too Many Voices 7. Our Mire 8. Out Of Line 9. Stop Making Sense 10. The Game

116,90 zł
Powiadomienie
44
Versions Of The Truth Deluxe Edition, CD  +  DVD  +  Blu-ray - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
247,90 zł
Powiadomienie
45
Demon, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Demon, CD
Dostępny9 szt.

1.I've Been Walking, Pt. 1a 2.I've Been Walking, Pt. 1b 3.The Wizard of Altai Mountains 4.I've Been Walking, Pt. 2a 5.I've Been Walking, Pt. 2b 6.Death Room, Pt. 1 7.Death Room, Pt. 2 8.Death Room, Pt. 3

41,90 zł
46
Time For A Miracle, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Time For A Miracle, CD
Dostępny6 szt.

1.Time for a Miracle 2.Better Walk Alone 3.Heart To Stone 4.Fighting to Win 5.Every Time We Cry 6.What About Love 7.Nobody's Fool 8.Living on the Run 9.Just One Wish 10.Don't Blame It on Love Again 11.Give a Little Lovin 12.Don't Leave Me Here Alone

62,90 zł
47
Hell Of Fame, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hell Of Fame, CD
Dostępny5 szt.

1.We'll Never Leave the Castle 2.Worst Case Scenario 3.Here Today, Gone Tomorrow 4.Joker 5.Last of an Undying Kind 6.Nostalgia 7.Lullaby for an Angel 8.Mr. Grouch [Explicit] 9.No Room in Hell 10.Tokyo Lights 11.Lucifer's Magic

32,90 zł
48
Mental Funeral, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mental Funeral, CD
Dostępny19 szt.

1. Twisted Mass Of Burnt Decay 2. In The Grip Of Winter 3. Fleshcrawl 4. Torn From The Womb 5. Slaughterday 6. Dead 7. Robbing The Grave 8. Hole In The Head 9. Destined To Fester 10. Bonesaw 11. Dark Crusade 12. Mental Funeral

37,90 zł
49
Becoming Human, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Becoming Human, CD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.16

1.Into the Fray 2.Becoming Human 3.The Universe Inside of Me 4.Man Made Man 5.This is the Time 6.Thoughts Become Matter 7.I Will Be Waiting 8.No Love 9.Living in Silence 10.40 Years 11.So Real 12.Dead Ends

32,90 zł
Powiadomienie
50
A Journey In Darkness, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
A Journey In Darkness, CD
Dostępny12 szt.

1. A Cry From The Halls Of Blood Empire Of Lost Dreams 2. Enter The Darkest Thoughts Of The Chosen Agonys Silent Pa 3. Journey In Darkness EnteringThe Forest 4. Shores Of Kaa Ta Nu The Eternal Walk Pt II 5. A Lonely Soul Hymn To A Dream 6. Little Child Of Light Degradation Of Holyness 7. Castle Of No Repair Lies From A Blackened Heart 8. This Is The Pain Called Sorrow To The Memory Of Me 9. I Summon Thee Oh Father Death Embrace Me

37,90 zł
Wróć do góry