hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2020.08.22

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 22 sierpnia 2020 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Czytam sobie. Poziom 1. Basia i kask (Zofia Stanecka, Marianna Oklejak), na drugim Czytam sobie. Poziom 1. Dobranocka dla Batmana (Marceli Szpak). Kolejny produkt to Błękitna kropka (Carl Sagan) oraz Czytam sobie. Poziom 2. Złota panna (Joanna Papuzińska, Katarzyna Bajerowicz).
1
Czytam sobie. Poziom 1. Basia i kask - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czytam sobie. Poziom 1. Basia i kask
Dostępny
160 szt.

Basia i kask z serii „Czytam sobie” (poziom 1. „Składam słowa”) to przygody Basi w wersji do samodzielnego czytania! Basia to bohaterka bestsellerowej serii książek o małej dziewczynce i jej rodzinie, stworzona przez wybitną autorkę książek dla dzieci, Zofię Stanecką, oraz wielokrotnie nagradzaną ilustratorkę, Mariannę Oklejak. Książeczki o Basi są znane i lubiane przez tysiące rodziców i dzieci, które teraz będą mogły samodzielnie poczytać o przygodach swojej ulubionej bohaterki. Basia bardzo chciałaby mieć kask, taki jak jej starszy brat Janek... „Czytam sobie” to trzypoziomowy program wspierający naukę czytania, przeznaczony dla dzieci w wieku 5–7 lat. Opowiadania na poziomie pierwszym napisane zostały prostymi, krótkimi zdaniami, ale jednocześnie są zabawne i wciągające. Dowcipne kolorowe ilustracje zachęcają dzieci do czytania i wspomagają rozumienie tekstu. Forma książek została opracowana na podstawie zaleceń metodyków. Historie złożone są z ok. 150–200 słów, z pominięciem trudniejszych głosek. Bardzo duża czcionka ułatwia czytanie, a zamieszczone na stronach ramki z wyrazami pozwalają na ćwiczenie głoskowania. To wspaniały początek przygody z samodzielnym czytaniem!

14,99 zł
9,99 zł

Rabat 33,4%
oszczędzasz 5,00 zł

26 osób kupiło
2
Czytam sobie. Poziom 1. Dobranocka dla Batmana - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czytam sobie. Poziom 1. Dobranocka dla Batmana
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.25

Każdej nocy Batman wyrusza w drogę, by pomagać potrzebującym, ratować nieznajomych i dbać o porządek w mieście. Tymczasem pewien mały chłopiec zastanawia się, co może zrobić, by zostać bohaterem dla swoich bliskich zupełnie jak Batman! Dobranocka dla Batmana to fantastyczny sposób na rozpoczęcie przygody z czytaniem, która pozwoli każdemu małemu czytelnikowi poczuć się jak prawdziwy bohater. Zabawna historia napisana przez Marcelego Szpaka sprawi, że nauka czytania pochłonie Twoje dziecko bez reszty. „Składam słowa”, pierwszy poziom lubianej serii „Czytam sobie”, ułatwi naukę czytania młodszym dzieciom i został przystosowany do ich możliwości: autorzy używają tylko 23 podstawowych głosek, specjalne ćwiczenia pomagają w nauce głoskowania, bardzo duża czcionka ułatwia lekturę, zdania są krótkie i zrozumiałe, a tekst ma długość 150–200 wyrazów, interesująca opowieść została zobrazowana doskonałymi ilustracjami. Lekki i poręczny format sprawdzi się w każdych okolicznościach na spacerze, podczas zabawy w domu czy w podróży.

14,99 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,00 zł

23 osoby kupiły
3
Błękitna kropka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Błękitna kropka
Dostępny
191 szt.

Pasjonująca opowieść o eksploracji Układu Słonecznego oraz szansach na kolonizację kosmosu W Kosmosie Carl Sagan tylko "rzucił okiem" na wspaniałą tajemnicę Wszechświata i udostępnił ją milionom ludzi na całym świecie. W Błękitnej kropce, oszałamiającej kilkuset barwnymi ilustracjami kontynuacji tamtego bestsellera, słynny astronom kończy swoją rewolucyjną podróż przez przestrzeń i czas. Przyszłe pokolenia będą spoglądać wstecz na naszą epokę jako czas, w którym ludzka rasa wreszcie w radykalny sposób pokonała nową granicę ? kosmiczną przestrzeń. W swojej książce Sagan śledzi romantyczną historię naszego startu w kosmos i ocenia przyszłość, która otworzy się przed nami, kiedy już skolonizujemy nasz system planetarny i wyruszymy dalej, do odległych galaktyk. Autor niezwykle sugestywnie udowadnia, że eksploracja i osiedlenie się człowieka na innych światach, w tym także zaludnienie nieznanych jeszcze galaktyk, nie jest ani fantazją, ani luksusem, ale raczej koniecznym warunkiem przetrwania ludzkiego rodzaju. ?Fascynująca... Zapadająca w pamięć... Odkrywcza... Być może najlepsza z książek Sagana!? ?The Washington Post?

64,90 zł
44,13 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 20,77 zł

16 osób kupiło
4
Czytam sobie. Poziom 2. Złota panna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czytam sobie. Poziom 2. Złota panna
Dostępny
76 szt.

Poznaj Ludkę – wyjątkowo roztropną dziewczynkę. Ludka mieszka w Warszawie i bardzo lubi swoje miasto. Uwielbia spacerować po małych uliczkach i zaułkach. Wielką pasją Ludki są też zagadki i sekrety. Dziewczynka jest zafascynowana pałacem stojącym na ulicy Tamka, nieopodal jej domu. Według legendy, w pałacu znajduje się złoty ptak, który strzeże skarbu. Tym skarbem jest wielkie bogactwo, które ptak podaruje temu, kto go spotka. Ludka postanawia, że to właśnie ona stanie twarzą w twarz ze złotą kaczką. Czy uda jej się zrealizować to postanowienie? Poczytaj o tym sam! Złota Panna. Legenda o Złotej Kaczce to drugi poziom nauki czytania w ramach serii „Czytam sobie”. Dzięki tej książce twoje dziecko będzie mogło poćwiczyć sylabizowanie, a także pozna dłuższe zdania złożone i elementy dialogu. Tekst zawiera 23 podstawowe głoski oraz h, więc samodzielne przeczytanie całej historii o Ludce przez dziecko nie będzie problemem. W książce jest około 800-900 wyrazów, co sprawia, że jest ona odpowiednia dla dzieci uczących się składać zdania. Dodatkowym ułatwieniem jest duża czcionka, która pomaga średnio zaawansowanym czytelnikom w lekturze. Autorką tekstu doskonale wszystkim znana Joanna Papuzińska, a ilustracje to dzieło Katarzyny Bajerowicz poznańskiej malarki, graficzki i fotografki. Czytam sobie to program wspierający naukę samodzielnego czytania wśród dzieci w wieku 5-7 lat. Poszczególne książki są podzielone na poziomy zaawansowania – poziom pierwszy: Składam słowa, poziom drugi: Składam zdania oraz poziom trzeci: Połykam strony. W prace nad serią zaangażowani są czołowi polscy autorzy i ilustratorzy, a także pedagodzy i eksperci, którzy dbają o to, by każdy z tomów był zgodny z zaleceniami metodologów. Do tej pory sprzedano ponad milion egzemplarzy książek z serii „Czytam sobie”, co świadczy o tym, że to skuteczny i lubiany przez dzieci sposób na rozpoczęcie przygody z samodzielnym czytaniem.

14,99 zł
9,99 zł

Rabat 33,4%
oszczędzasz 5,00 zł

12 osób kupiło
5
Psychologia kliniczna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Psychologia kliniczna
Dostępny
195 szt.

Podręcznik akademicki Psychologia kliniczna jest kontynuacją poprzednich opracowań redagowanych przez Andrzeja Lewickiego (1969/1978) oraz Helenę Sęk (1991/2006) ? czterokrotnie publikowanych w Wydawnictwie Naukowym PWN. Zawarte w nim teksty zostały przygotowane przez Autorki i Autorów reprezentujących wiodące ośrodki naukowe w Polsce, należących do trzech pokoleń psychologów klinicznych. Dzięki temu sposób rozumienia i wyjaśniania różnych problemów klinicznych uwzględnia zarówno tradycję uprawiania psychologii klinicznej w Polsce, jak i najnowsze wyzwania w dziedzinie teorii, badań i standardów praktycznej działalności psychologa klinicznego. W kolejnych częściach podręcznika Czytelnik znajdzie informacje na temat: ? Teoretycznych podstaw psychologii klinicznej ? Podstawowych kierunków i podejść w psychologii klinicznej: orientacji psychoanalitycznej, behawioralno-poznawczej, egzystencjalno-humanistycznej i koncepcjach systemowych ? Diagnozy psychologicznej ? modeli, metod diagnostycznych oraz czynników warunkujących jakość diagnozy ? Psychologii zaburzeń psychicznych opisanych w aktualnie obwiązujących systemach klasyfikacyjnych (ICD-10 i DSM-5) ? Subdyscyplin psychologii klinicznej (psychologia kliniczna dziecka, neuropsychologia kliniczna, kliniczna psychologia zdrowia, psychologia niepełnosprawności i rehabilitacji, psychogerontologia oraz psychologia sądowa) ? Form pomocy psychologicznej w rozwiązywaniu problemów zdrowotnych (psychoterapia, poradnictwo psychologiczne, promocja zdrowia, prewencja zaburzeń, pomoc psychologiczna w sytuacjach kryzysu i inne) Książka jest nowoczesnym podręcznikiem, opartym na najnowszej wiedzy psychologicznej, w którym w sposób systematyczny i wyczerpujący, ale jednocześnie klarowny, przedstawiono poszczególne zagadnienia z obszaru współczesnej psychologii klinicznej. Z recenzji prof. dr hab. Władysława Łosiaka

159,00 zł
130,38 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 28,62 zł

5 osób kupiło
6
Zdrapywanki Mini Scratch & Scribble Dinozaury - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zdrapywanki Mini Scratch & Scribble Dinozaury
Kolorowe Baloniki
Dostępny
11 szt.

Co skrywają pod czarną warstwą zdrapywanki Ooly? Teraz możesz sprawdzić nawet podczas podróży! Nie wahaj się, daj się wciągnąć znanej i lubianej zabawie w wydrapywanie obrazków. Pamiętasz Drogi Rodzicu lekcje plastyki, na których najpierw zamazywałeś karton świecą, później malowałeś go na czarno a następnie drugim końcem pędzelka wydrapywałeś na nim śnieżynki i bałwanki? Już możesz o tym zapomnieć a dzieciom podsunąć do kreatywnej zabawy gotowe zdrapywanki Ooly o dużo większym potencjale. W zestawie czeka wszystko co konieczne do beztroskiej kreatywnej zabawy także poza domem. Czarne arkusze skrywają wewnątrz wiele kolorów. Wystarczyć zdrapać wierzchnią warstwę drewnianym patyczkiem i stworzyć piękne ilustracje. Dzieci mogą wymyślać wzory samodzielnie lub skorzystać z gotowych. Zdrapywanki Mini Scratch & Scribble Ooly: 4 ilustrowane karty (ok. 10 x 15 cm); 2 karty z tęczowym tłem do samodzielnego tworzenia wzorów; drewniany patyczek do zdrapywania; linie na ilustracjach łatwe do odwzorowania dla dzieci;

20,57 zł
3 osoby kupiły
7
Czytam sobie. O Zofii, co zbierała kolory - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Czytam sobie. O Zofii, co zbierała kolory
Dostępny
2 szt.

Pełna humoru i zwrotów akcji historia życia wybitnej polskiej malarki Zofii Stryjeńskiej. Pokazuje młodym czytelnikom, z jakimi przeszkodami musiała na początku XX wieku zmierzyć się dziewczynka, a potem kobieta, która chciała realizować swoje pasje i spełniać marzenia. Poruszająca opowieść o tym, że ciężką pracą i determinacją można osiągnąć to, do czego się dąży, a potem dzielić się tym z innymi. Angelika Kuźniak jest także autorką książki o Zofii Stryjeńskiej dla dorosłych (w 2016 nominowana do Nagrody Literackiej Nike). Wysmakowane ilustracje Maćka Blaźniaka świetnie oddają klimat twórczości malarki.

14,99 zł
7,35 zł

Rabat 51,0%
oszczędzasz 7,64 zł

1 osoba kupiła
8
Badanie potrzeb klienta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Badanie potrzeb klienta
Dostępny
20 szt.

Chcesz zarabiać więcej, pracując mniej?Książka Badanie potrzeb klienta, czyli inwestycja z najwyższą stopą zwrotu pomoże Ci to osiągnąć!Wiedza, która zaprocentujeW części pierwszej zapoznasz się z ogólnymi informacjami o badaniu potrzeb klienta. Przekonasz się, że badanie potrzeb klienta to ogromnie ważny etap sprzedaży i jedna z najważniejszych części spotkania z Klientem.Otrzymasz również wyczerpujące informacje, które pomogą Ci w profesjonalny, biznesowy sposób przygotować się do przeprowadzenia pierwszego, kluczowego w dalszym sukcesie i rozwoju firmy, badania potrzeb.Kolejna część to przedstawienie poszczególnych elementów badania potrzeb w sposób jasny i przejrzysty nawet dla osób, które spotykają się z tym zagadnieniem po raz pierwszy. Zdobędziesz informacje oraz rozwiązania, które sprawią, że przeprowadzanie badania potrzeb będzie Twoim ulubionym etapem sprzedaży i które jednocześnie pomogą uzyskać miażdżącą przewagę nad konkurencją. Zachwycisz się tym, jak w prosty i przyjemny sposób można rozmawiać z Klientem, co pozwoli na późniejsze zebranie takiego ogromu wartościowych informacji, że późniejsza sprzedaż i obsługa Klienta będzie najwyższej jakości przyjemnością. Przyjemnością doskonale rozpracowaną, przemyślaną i sprawiającą satysfakcję obu stronom wszelkiego rodzaju transakcji.Na koniec, w trzeciej części omówione zostały sposoby oraz momenty, w których wykorzystasz informacje zebrane podczas przeprowadzenia badania potrzeb Klienta. Uwaga skupia się na najbardziej efektywnych metodach użycia tych danych.Podsumowanie to krótkie i treściwe streszczenie wszystkich najważniejszych informacji z całej książki, abyś w przyszłości mógł szybko wrócić do skondensowanej wiedzy, bez potrzeby czytania całych rozdziałów.

32,90 zł
26,98 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 5,92 zł

1 osoba kupiła
9
Teraz bajty. Informatyka dla szkoły podstawowej. Klasa 4 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teraz bajty. Informatyka dla szkoły podstawowej. Klasa 4
Dostępny
35 szt.

Jednym z celów podstawy programowej jest rozumienie, analizowanie i rozwiązywanie problemów, dlatego w serii Teraz bajty autorka podręcznika wyodrębniła w niektórych punktach problem, który analizujemy i dla którego szukamy rozwiązania.Na przykładZamierzamy namalować cytrynę w edytorze grafiki. W jaki sposób uzyskać efekt wypukłej skórki cytrynowej, korzystając z dostępnych narzędzi malarskich?lubZamierzamy napisać program, w którym powstanie las składający się z 13 choinek. Aby wyświetlić jedną choinkę, Baltie musi ją wyczarować i przejść jedno pole. Czy aby wyświetlić 13 takich samych choinek, musimy 13 razy umieścić te same polecenia?Zgodnie z podstawą programową, w wielu ćwiczeniach z programowania umieszczone zostały polecenia, które pomagają uczniom objaśniać przebieg działania programów, testować program na komputerze zgodnie z przyjętymi założeniami i ewentualnie go poprawiać.Dodatkowo, w podręczniku do klasy IV znajdą Państwo tematy, w których uczeń poznaje metody tworzenia rysunków i tekstów komputerowych.Aby uczeń potrafił zapisać utworzony program i mógł go potem modyfikować, nie można pominąć treści dotyczących pracy z plikami: nazywania, zapisywania, odczytywania i ponownego zapisywania.W dzisiejszej cyfrowej rzeczywistości, niezbędne dla ucznia jest również posiadanie wiedzy i umiejętności wyszukiwania informacji w Internecie oraz dotyczących zagrożeń związanych z korzystania z Internetu.Programowanie w klasach IV-VIZgodnie z podstawą programową uczeń tworzy i zapisuje w wizualnym języku programowania: pomysły historyjek z wykorzystaniem poleceń sekwencyjnych, warunkowych i iteracyjnych. Dlatego w podręczniku do klasy IV znajdą Państwo ćwiczenia, w których uczniowie programują proste historyjki w programie Baltie (m.in. wczytują scenę do programu) i gry w programie Scratch. W kolejnych ćwiczeniach uczniowie, poza sterowaniem obiektem (czarodziejem, duszkiem) na ekranie i wykorzystywaniem poleceń sekwencyjnych, stosują instrukcje iteracyjne i warunkowe, a w klasach V i VI również zmienne.W klasie V zmienne służą do zliczania punktów w grze, a w klasie VI do programowania algorytmu obliczania średniej arytmetycznej. W ten sposób uczniowie przygotowują się do wejścia na następny stopień wiedzy i umiejętności informatycznych.

16,99 zł
1 osoba kupiła
10
Two Tone The Albums. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Two Tone The Albums. CD
Various Artists, Warner Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.28

209,90 zł
193,11 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 16,79 zł

11
Fleetwood Mac (1973-1974). Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fleetwood Mac (1973-1974). Winyl
Mac Fleetwood, Warner Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.28

501,90 zł
461,75 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 40,15 zł

12
19: The Mixes. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
19: The Mixes. Winyl
Hardcastle Paul, Warner Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.28

76,90 zł
70,75 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,15 zł

13
Miś Timoteo brązowy 28cm 13513 BEPPE - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miś Timoteo brązowy 28cm 13513 BEPPE
Beppe
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.12

51,90 zł
46,71 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,19 zł

14
Miś Timoteo brązowy 20cm 13512 BEPPE - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miś Timoteo brązowy 20cm 13512 BEPPE
Beppe
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.16

37,90 zł
34,11 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,79 zł

15
Piła muzyczna E-EDU 125232 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piła muzyczna E-EDU 125232
Artyk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.14

15,90 zł
13,99 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 1,91 zł

16
Zestaw Mały weterynarz z pieskiem 155604 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw Mały weterynarz z pieskiem 155604
Artyk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.17

43,70 zł
38,02 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,68 zł

17
Klocki Spiky 50 elementów 129131 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
34,86 zł
30,33 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 4,53 zł

18
Pianinko 147555 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pianinko 147555
Artyk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.24

50,90 zł
44,28 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 6,62 zł

19
Zestaw Mały weterynarz z kotkiem 155611 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw Mały weterynarz z kotkiem 155611
Artyk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.16

43,70 zł
38,02 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,68 zł

20
Klucz muzyczny E-EDU 125225 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klucz muzyczny E-EDU 125225
Artyk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.17

23,30 zł
20,27 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,03 zł

21
Gund. Maskotka Pusheen MermaidStar - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gund. Maskotka Pusheen MermaidStar
Spin Master, Gund
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.17

Ta maskotka zachwyci dzieci i dorosłych! Ta wersja to kot-syrenka z haftowanym ogonem oraz gwiazdką na głowie. Jest miękka w dotyk, przeznaczona dla dzieci powyżej 1 roku życia. Wymiary: 31.0 x 18.0 x 10.0 cm

54,33 zł
48,90 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,43 zł

22
Farby akrylowe 12 ml 12 kolorów HAPPY COLOR - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
26,51 zł
23
Poradnik inżyniera elektryka Tom 3 rozdziały 1-6 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Poradnik inżyniera elektryka Tom 3 rozdziały 1-6
Dostępny
11 szt.

Niniejszy tom zawiera wiadomości dotyczące: przewodów i kabli elektroenergetycznych, wytwarzania energii elektrycznej, sieci i stacji elektroenergetycznych, elektroenergetyki przemysłowej, gospodarki elektroenergetycznej, systemów elektroenergetycznych, automatyki zabezpieczeniowej, instalacji elektrycznych, jakości energii elektrycznej, a także ochrony przeciwpożarowej w instalacjach oraz urządzeniach niskiego i wysokiego napięcia.

99,00 zł
87,12 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 11,88 zł

24
Krótki kurs fraktalizmu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Krótki kurs fraktalizmu
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.10

Włosi mieli faszyzm, Niemcy narodowy socjalizm, Anglosasi liberalizm, a Rosjanie komunizm. Zobacz pierwszy i jedyny polski -izm (Mesjanizm!) podrasowany i przełożony na język XXI wieku, w którym zmagania toczą się na rynkach finansowych, a nie na polach bitewnych.

29,00 zł
25,81 zł
Powiadomienie

Rabat 11,0%
oszczędzasz 3,19 zł

25
Słownik techniczny hiszpańsko-polski Dictionario tecnico espanol-polaco - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słownik techniczny hiszpańsko-polski Dictionario tecnico espanol-polac...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.03

Treść trzeciego wydania Słownika została gruntownie przejrzana, poprawiona i uzupełniona. Uzupełnienia dotyczą wszystkich dziedzin techniki ze szczególnym uwzględnieniem najnowszej terminologii szybko rozwijających się dziedzin, takich jak kosmonautyka, informatyka, chemia, elektronika, nukleonika itp. Słownik jest przeznaczony dla studentów, tłumaczy, naukowców i techników oraz wszystkich osób mających do czynienia z językiem hiszpańskim.

199,00 zł
183,08 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 15,92 zł

26
Rakietki miękkie 42cm 9808 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rakietki miękkie 42cm 9808
Hipo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.13

28,90 zł
27,46 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,44 zł

27
Maseczka ochronna dwustronna, czarna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Maseczka ochronna dwustronna, czarna
INNI
Dostępny
1 szt.

Bawełna użyta do wykonania produktu jest tkaniną o wartości 100 procent, ma atest OKEO-TE. Nie wywołuje alergii w kontakcie ze skórą, nie podrażnia, szwy nie przeszkadzają. Wskazania do użytkowania: zmniejszenie ryzyka przedostania się do organizmu pyłu, kurzu, drobnoustrojów, bakterii oraz wirusów. Uwaga. Produkt należy wyprać przed pierwszym użyciem lub wyprasować w wysokiej temperaturze do 60 stopni żelazkiem.

6,20 zł
4,15 zł

Rabat 33,1%
oszczędzasz 2,05 zł

28
Komplet dla dziewczynki opaska + chustka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Komplet dla dziewczynki opaska + chustka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.06

8,30 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 3,7%
oszczędzasz 0,31 zł

29
COBI 4819. Historical Collection WW2. Battleship Bismarck - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
COBI 4819. Historical Collection WW2. Battleship Bismarck
Cobi
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.22

Bismarck to niemiecki pancernik z okresu II wojny światowej, który wszedł do służby 24 sierpnia 1940 roku. Był największym, obok bliźniaczego "Tirpitza", okrętem Kriegsmarine. 28 września 1940 „Bismarck” wyszedł w swój pierwszy rejs. Został zatopiony 27 maja 1941 podczas bitwy morskiej. Model okrętu stworzony przez firmę COBI został wyprodukowany w skali 1:300. Składa się z 2030 elementów i ma aż 84,5 cm długości. Możliwie wiernie oddaje proporcje historycznego okrętu i zachowuje jego wszystkie istotne elementy, w tym także oryginalny kamuflaż. W tej edycji naklejki zostały całkowicie zastąpione przez wysokiej jakości nadruki. Najnowsze wydanie Bismarcka zawiera znacznie zmodyfikowaną artylerię pokładową, ciemniejsze łańcuchy, kotwice, nowy wzór bandery oraz najnowszą wersję mikro samolotu. Model posiada liczne ruchome części takie jak: śruby napędowe, stery, obracane wieże i lufy dział, które można podnosić i opuszczać. Zestaw zawiera także bardzo stabilną i estetyczną, czarną podstawkę ekspozycyjną z tabliczką, na której nadrukowana jest nazwa okrętu. Ponieważ jest to wielki i dość złożony model, to polecamy go głównie kolekcjonerom-weteranom i starszym, doświadczonym fanom klocków. Nie wymaga sklejania ani malowania, ponieważ cała jego bryła i wszystkie elementy składają się z klocków konstrukcyjnych. Zawartość zestawu: • 2030 wysokiej jakości elementy, • wyprodukowane w UE przez firmę z ponad 20-letnią tradycją, • spełniają normy bezpieczeństwa dotyczące produktów dla dzieci, • w pełni kompatybilne z innymi markami klocków konstrukcyjnych, • klocki z nadrukami nie odkształcają się i nie bledną w czasie zabawy czy pod wpływem temperatury, • czytelna i intuicyjna instrukcja oparta na rysunkach i ikonach, • estetyczna ekspozycyjna podstawka pod model, • tabliczka z nazwą okrętu, • skala modelu 1:300. Wymiary modelu (dł. x szer. x wys.): 84.5 (33.2”) x 12.0 (4.7”) x 21.5 cm (8.4”)

585,70 zł
527,13 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 58,57 zł

30
Holokaust, pamięć, powielacz. Zagłada Żydów i okupacyjne stosunki polsko-żydowskie w publikacjach drugiego obiegu w PRL - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Holokaust, pamięć, powielacz. Zagłada Żydów i okupacyjne stosunki pols...
Dostępny
19 szt.

Książka Martyny Grądzkiej-Rejak i Jana Olaszka zajmuje miejsce szczególne w piśmiennictwie o Holokauście i o stosunkach polsko-żydowskich w latach okupacji, w tym zwłaszcza o postawach Polaków wobec szukających ratunku i schronienia Żydów. Jest próbą analizy i usystematyzowania stanowisk, jakie pojawiły się w tych kwestiach w niekontrolowanych przez władze publikacjach opozycji w PRL. W polskiej literaturze naukowej jest to pozycja unikatowa z uwagi zarówno na skalę podjętej analizy, jak i na dążenie do objęcia nią głównych zagadnień, jakie dyskusja nad Holokaustem – w kontekście stosunków polsko-żydowskich – nasuwa – z recenzji prof. dr. hab. Henryka Szlajfera. „Nie mam wątpliwości, że mamy do czynienia z ważną publikacją, która uzupełnia istniejącą w historiografii lukę. Opisana w niej tematyka nie była do tej pory należycie i całościowo zbadana. Autorzy książki słusznie piszą, że przyjrzenie się temu zagadnieniu może zarówno wnieść istotną wiedzę o polskich debatach na temat Zagłady Żydów, jak i pozwolić w inny sposób opowiedzieć o historii opozycji demokratycznej w PRL” – z recenzji dr hab. Bożeny Szaynok.

49,98 zł
35,99 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,99 zł

31
Był sens walki i sens śmierci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Był sens walki i sens śmierci
Dostępny
152 szt.

Witold Pilecki (ur. 13 maja 1901 r. w Ołyńcu, zm. 25 maja 1948 r. w Warszawie) – rotmistrz kawalerii Wojska Polskiego, współzałożyciel Tajnej Armii Polskiej, żołnierz Armii Krajowej, więzień i organizator ruchu oporu w KL Auschwitz. Autor raportów o Holocauście, tzw. raportów Pileckiego. Oskarżony i skazany przez władze komunistyczne na karę śmierci, stracony w 1948 r. Unieważnienie wyroku nastąpiło w 1990 r. Pośmiertnie w 2006 r. otrzymał Order Orła Białego, a w 2013 r. został awansowany do stopnia pułkownika.

29,90 zł
26,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,99 zł

32
Gdyby zwierzęta umiały mówić BR - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gdyby zwierzęta umiały mówić BR
Dostępny
2 szt.

Dlaczego nie wolno zadzierać nosa?Kto jest prawdziwym królem?Co jest najważniejsze w życiu?Często niezwykle trudno odpowiedzieć na te najprostrze pytania naszych pociech. Plączeny się i gubimy w wyjaśnieniach, a wystarczy sięgnąć po odpowiednią lekturę. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom, Wydawnicstwo Astrum przygotowało serię "Gdyby zwierzęta umiały mówić"

45,00 zł
32,40 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,60 zł

33
Złota biblioteczka. Tajemnica niebieskiej góry - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Złota biblioteczka. Tajemnica niebieskiej góry
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.04

Złota kolekcja opowieści o przygodach ulubionych bohaterów bajek.

7,00 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 14,4%
oszczędzasz 1,01 zł

34
Tornister szkolny Minecraft - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tornister szkolny Minecraft
Astra
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

Usztywniany plecak typu tornister zrobiony z najwyższej jakości materiałów, firmy Astra na licencji ©MINECRAFT. Tornister z pixelowymi bohaterami popularnej gry, polecany dla chłopców z klas 0-4. Cechy produktu: • wykonany z nieprzemakalnego materiału - poliestru 300D, • ma usztywniony korpus, • bardzo wysoką funkcjonalność gwarantują 2 pojemne komory: – pierwsza komora jest bardzo pojemna, posiada dwie przegródki - idealna do przenoszenia książek oraz zeszytów, – druga mniejsza komora wyposażona została w organizer z haczykiem na kluczyk oraz miejsce na śniadaniówkę, piórnik i inne drobiazgi, • po obu stronach znajdują się dwie elastyczne kieszenie, np. na bidon lub butelkę z napojem, • odznacza się ergonomią, anatomicznym wyprofilowaniem i usztywnieniem pleców panelami gąbkowymi - cechy te pozwalają zachować prawidłową sylwetkę dziecka, • miękkie i odpowiednio wyprofilowane szelki ochronią plecy i ramiona przed nadmiernym ciężarem oraz posiadają dodatkowo pas piersiowy, • odpinane szelki posiadają możliwość dokładnej regulacji do wzrostu dziecka (regulacja górna i dolna), • liczne elementy odblaskowe stanowią dekorację tornistra oraz zapewniają bezpieczeństwo na drodze, • usztywniane dno z dodatkowymi stopkami, które sprawiają, że tornister jest bardziej stabilny w pozycji pionowej, • wyposażony w wygodną rączkę do przenoszenia plecaka, Wymiary: 40.0 x 28.9 x 21.0 cm Materiał: 100% Polyester Waga: 1.17 kg (bez wyposażenia)

330,10 zł
313,60 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 16,50 zł

35
Przełam barierę językową - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przełam barierę językową
Dostępny
9 szt.

Dużo rozumiem, ale nie potrafię się wypowiedzieć.Boję się, że zapomnę jakiegoś słówka i utknę.Już to wszystko powinnam wiedzieć, więc tym bardziej boję się, że popełnię błąd.Wszyscy w firmie mówią płynniej niż ja, więc gdy już ten błąd popełnię, na pewno pomyślą, że jestem idiotą.Ogólnie nie lubię zabierać głosu w grupie, a gdy muszę to jeszcze zrobićw języku angielskim, to całkiem zamieram i nie wiem, co powiedzieć.Boję się, że czegoś nie zrozumiem, będę musiał kilka razy prosić o powtórzenie i mimo to nadal nie będę wiedział, co ktoś powiedział.Brzmi znajomo?Na podstawie doświadczenia oceniam, że zaledwie 10 20% kursantów nie cierpi z powodu bariery językowej, czyli lęku przed mówieniem w obcym języku. A pozostali? Cóż, pozostali mają nieco utrudnione zadanie.Boimy się, że ktoś przyłapie nas na brakach, że się zbłaźnimy i zostaniemy ocenieni. Następnie zamieramy, blokujemy się i nie potrafimy ruszyć dalej.Jak więc przełamać tę barierę?Równocześnie na dwóch polach: psychologicznym i merytorycznym, albowiem jedno bez drugiego niewiele zdziała. Z pustego i Salomon nie naleje, więc jeśli nie znamy języka, sama odwaga w żaden sposób nam nie pomoże.I w drugą stronę: jeżeli będziemy dysponować ogromną wiedzą językową, a nie zdołamy wykrztusić z siebie nawet słowa, to równie dobrze moglibyśmy nie mieć tej wiedzy wcale.Być może powiecie, że nie macie talentu do języków. Kiedy słyszę takie stwierdzenie od swoich kursantów, przytaczam pewną historię, która zmieniła mój punkt widzenia na rozwój, a brzmi ona tak:Profesor Carol Dweck z Uniwersytetu Stanforda przeprowadziła pewien eksperyment na uczniach amerykańskich szkół. Zadawała im łamigłówki i zadania na nieco wyższym poziomie trudności niż ten, do którego dzieci były przygotowane. Wszyscy uczniowie, według standardowych testów IQ, dysponowały podobnym ilorazem inteligencji. Zdecydowana większość zareagowała na niepowodzenia frustracją, zniecierpliwieniem i rozczarowaniem własnym brakiem umiejętności. Jak się później okazało, ich mózgi nie wykazywały większej aktywności. Druga, mniej liczna grupa, zareagowała zupełnie inaczej, a ich umysły przy monitorowaniu wykazywały dużą aktywność i świeciły niczym światełka na choince w Boże Narodzenie.Czym różniły się od siebie te grupy?Co, gdyby tak teraz rozłożyć barierę językową na czynniki pierwsze:aspekt psychologiczny (obawy) orazmerytoryczny (narzędzia językowe),i zacząć ją taktycznie przełamywać kawałek po kawałku?

29,90 zł
24,52 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 5,38 zł

36
Czwarta droga Ulepszony System Finansów Osobistych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czwarta droga Ulepszony System Finansów Osobistych
Dostępny
5 szt.

Twoja obecność na tej stronie niesamowicie dobrze o Tobie świadczy. Nie oznacza ona nic innego jak to, że chcesz zabezpieczyć swoje finanse osobiste i mieć mniejsze wydatki w ciągu roku. A może masz dość życia od pierwszego do pierwszego, niezależnie od tego, ile zarabiasz?

39,90 zł
32,72 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 7,18 zł

37
Sztuka bycia wielkim - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sztuka bycia wielkim
Dostępny
10 szt.

Wyobraź sobie człowieka, o którym mówi się WIELKI. Jaka postać przychodzi Ci na myśl? Czy jest to osoba święta? A może jakiś charyzmatyczny przywódca, który zasłynął z wielkich dokonań?Czy może jest to ktoś, kto zrobił wiele dla świata i ludzkości? Zobacz, kto najlepiej wyjaśni Ci, kim jest WIELKI CZŁOWIEK:Wallace D. Wattles (18601911)

32,70 zł
26,81 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 5,89 zł

38
Nauka czasów w języku angielskim dla wzrokowców - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nauka czasów w języku angielskim dla wzrokowców
Dostępny
9 szt.

Zdarzyło się Wam kiedyś pisać sprawdzian czy egzamin i widzieć oczami wyobraźni stronę w zeszycie czy książce, na której znajdowała się potrzebna Wam informacja?Pamiętaliście prawdopodobnie w której części kartki zapisaliście ważny fakt, jakim kolorem go zakreśliliście, może nawet jakiego długopisu użyliścieA informacja sama w sobie, puff, jakby uleciała.I, wbrew pozorom, morałem nie jest słaba pamięć.Lekcja, jaką warto stąd wyciągnąć jest ta: myślimy obrazami, nie słowami, a co za tym idzie szybciej zapamiętujemy to, co zobaczyliśmy, a nie to, co przeczytaliśmy czy zapisaliśmy.

29,90 zł
24,52 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 5,38 zł

39
Jezus zaufał Faustynie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jezus zaufał Faustynie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.03

Celem niniejszej publikacji jest przybliżenie aktualności przesłania Sekretarki Bożego Miłosierdzia. Siostra Faustyna, sama będąc świętą, ukazała błogosławioną i jedyną drogę do miłosiernego Boga, która prowadzi poprzez zaufanie Jego dobroci. Kluczowym elementem jest zaufanie! Siostra Faustyna pouczyła, że zaufanie zdobywa się czasem powoli, że może ono przychodzić po przysłowiowej grudzie. Zaufać Chrystusowi, który jest Przewodnikiem! Trzeba się zdecydować na pójście za Nim. Życiem człowieka kieruje Bóg, dlatego trzeba się otwierać na Jego zarządzenia. Kiedy człowiek zaufa Panu Jezusowi, zaczyna się dla niego nowe życie. Ufność, o której pisze Faustyna, to była ufność dziecięca, szczera i bezwarunkowa. Faustyna miała świadomość swojej kruchości, dlatego umocnienia szukała u źródła u Jezusa Chrystusa. Jego chciała naśladować, Jemu chciała służyć, Jemu powierzyć całe swoje życie.Jezu ufam Tobie!

29,90 zł
22,43 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,47 zł

40
Planer liście - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Planer liście
Wydawnictwo św. Stanisława BM
Dostępny
2 szt.

Świat pędzi. Żyjemy bardzo szybko. Natłok obowiązków powoduje, że zapominamy o wielu sprawach. Notatnik w telefonie przestaje być wystarczającym narzędziem. Do organizacji codzienności proponujemy coś prostego, a naprawdę użytecznego planer! Osobisty notatnik, kalendarz, organizer który z pewnością ułatwi życie wielu! Każdy samodzielnie decyduje jak będzie wyglądał jego planer, co będzie zawierał, jaka będzie jego wewnętrzna grafika. Planer nie ogranicza nas jak kalendarz, sami decydujemy kiedy zaczynamy z niego korzystać, posiada dużo miejsca na notatki. Można tworzyć prosty planer przy użyciu długopisu lub ołówka lub barwnie pisakami lub farbkami, tu ogranicza nas jedynie nasza wyobraźnia! Planer nauczycielom pomoże ogarnąć szkolny chaos, terminy sprawdzianów, lekcji, terminy rady pedagogicznej, ferii zimowych, itp. Młodzież z pewnością wie, że planer pomoże im zorganizować życie szkolne oraz pozaszkolne, dodatkowe zajęcia, korepetycje, testy. Planer może być również przydatny osobom duchownym, jadąc na rekolekcje, każdy potrzebuje notatnika na zapisanie tematów konferencji, ważnych kontaktów, własnych spostrzeżeń. Pomysł może zrodzić się wszędzie, ważne, by mieć pod ręką planer w którym możemy uwiecznić nasze myśli.pięknyprostyfunkcjonalny3 wersje okładki do wyboruFormat A5okładka twardastrony w kropki co z pewnością ułatwi pisanie, rysowanie, tworzenie tabelmnóstwo miejsca na notatkizawiera motywujące cytatypapier na którym z łatwością można pisać zarówno długopisem, ołówkiem, pisakiemuniwersalny, dla każdegogadżet, który warto mieć, by o niczym już nie zapomnieć, by planować swoją codzienność, by otaczać się ładnymi rzeczamiwspaniały, nietuzinkowy, zachwycający prezentTo jak będzie wyglądał Twój planer zależy tylko od Ciebie!

29,90 zł
22,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,47 zł

41
Planer obłoki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Planer obłoki
Wydawnictwo św. Stanisława BM
Dostępny
4 szt.

Świat pędzi. Żyjemy bardzo szybko. Natłok obowiązków powoduje, że zapominamy o wielu sprawach. Notatnik w telefonie przestaje być wystarczającym narzędziem. Do organizacji codzienności proponujemy coś prostego, a naprawdę użytecznego planer! Osobisty notatnik, kalendarz, organizer który z pewnością ułatwi życie wielu! Każdy samodzielnie decyduje jak będzie wyglądał jego planer, co będzie zawierał, jaka będzie jego wewnętrzna grafika. Planer nie ogranicza nas jak kalendarz, sami decydujemy kiedy zaczynamy z niego korzystać, posiada dużo miejsca na notatki. Można tworzyć prosty planer przy użyciu długopisu lub ołówka lub barwnie pisakami lub farbkami, tu ogranicza nas jedynie nasza wyobraźnia! Planer nauczycielom pomoże ogarnąć szkolny chaos, terminy sprawdzianów, lekcji, terminy rady pedagogicznej, ferii zimowych, itp. Młodzież z pewnością wie, że planer pomoże im zorganizować życie szkolne oraz pozaszkolne, dodatkowe zajęcia, korepetycje, testy. Planer może być również przydatny osobom duchownym, jadąc na rekolekcje, każdy potrzebuje notatnika na zapisanie tematów konferencji, ważnych kontaktów, własnych spostrzeżeń. Pomysł może zrodzić się wszędzie, ważne, by mieć pod ręką planer w którym możemy uwiecznić nasze myśli.pięknyprostyfunkcjonalny3 wersje okładki do wyboruFormat A5okładka twardastrony w kropki co z pewnością ułatwi pisanie, rysowanie, tworzenie tabelmnóstwo miejsca na notatkizawiera motywujące cytatypapier na którym z łatwością można pisać zarówno długopisem, ołówkiem, pisakiemuniwersalny, dla każdegogadżet, który warto mieć, by o niczym już nie zapomnieć, by planować swoją codzienność, by otaczać się ładnymi rzeczamiwspaniały, nietuzinkowy, zachwycający prezentTo jak będzie wyglądał Twój planer zależy tylko od Ciebie!

29,90 zł
22,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,47 zł

42
Odkoduj. Zadania przygotowujące do programowania dla dzieci w młodszym wieku szkolnym - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Odkoduj. Zadania przygotowujące do programowania dla dzieci w młodszym...
Dostępny
8 szt.

Zadania zawarte w zestawie służą nauce odkodowywania informacji bez użycia komputera. Przeznaczone są dla uczniów klas 1-3. Opracowane zostały w oparciu o aktualną podstawę programową edukacji wczesnoszkolnej, gdzie pojawia się dużo zadań z zakresu programowania, a w szczególności kodowania i odkodowywania informacji. Odkoduj. Zadania przygotowujące do programowania dla dzieci w młodszym wieku szkolnym stanowią doskonały wstęp do późniejszych zajęć informatycznych i podstaw programowania. Małgorzata Podleśna – jest nauczycielką z długoletnim stażem. Pracuje jako nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej i terapeutka, uczy również informatyki. Dotychczas wydała kilkadziesiąt publikacji (książek i gier edukacyjnych) dla dzieci w młodszym wieku szkolnym.

54,00 zł
51,30 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,70 zł

43
Planer linie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Planer linie
Wydawnictwo św. Stanisława BM
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.05.11

Świat pędzi. Żyjemy bardzo szybko. Natłok obowiązków powoduje, że zapominamy o wielu sprawach. Notatnik w telefonie przestaje być wystarczającym narzędziem. Do organizacji codzienności proponujemy coś prostego, a naprawdę użytecznego planer! Osobisty notatnik, kalendarz, organizer który z pewnością ułatwi życie wielu! Każdy samodzielnie decyduje jak będzie wyglądał jego planer, co będzie zawierał, jaka będzie jego wewnętrzna grafika. Planer nie ogranicza nas jak kalendarz, sami decydujemy kiedy zaczynamy z niego korzystać, posiada dużo miejsca na notatki. Można tworzyć prosty planer przy użyciu długopisu lub ołówka lub barwnie pisakami lub farbkami, tu ogranicza nas jedynie nasza wyobraźnia! Planer nauczycielom pomoże ogarnąć szkolny chaos, terminy sprawdzianów, lekcji, terminy rady pedagogicznej, ferii zimowych, itp. Młodzież z pewnością wie, że planer pomoże im zorganizować życie szkolne oraz pozaszkolne, dodatkowe zajęcia, korepetycje, testy. Planer może być również przydatny osobom duchownym, jadąc na rekolekcje, każdy potrzebuje notatnika na zapisanie tematów konferencji, ważnych kontaktów, własnych spostrzeżeń. Pomysł może zrodzić się wszędzie, ważne, by mieć pod ręką planer w którym możemy uwiecznić nasze myśli.pięknyprostyfunkcjonalny3 wersje okładki do wyboruFormat A5okładka twardastrony w kropki co z pewnością ułatwi pisanie, rysowanie, tworzenie tabelmnóstwo miejsca na notatkizawiera motywujące cytatypapier na którym z łatwością można pisać zarówno długopisem, ołówkiem, pisakiemuniwersalny, dla każdegogadżet, który warto mieć, by o niczym już nie zapomnieć, by planować swoją codzienność, by otaczać się ładnymi rzeczamiwspaniały, nietuzinkowy, zachwycający prezentTo jak będzie wyglądał Twój planer zależy tylko od Ciebie!

35,00 zł
26,25 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,75 zł

44
Pyraminx Crystal - łamigłówka Recent Toys G3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pyraminx Crystal - łamigłówka Recent Toys G3
G3
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.03

Łamigłówka dla każdego! Lubisz logikę, układanie wzorów lub po prostu jesteś cierpliwy i wytrwały? Podejmij wyzwanie!Oryginalny Pyraminx w ekskluzywnym, kryształowym wydaniu! Specjalna, limitowana edycja na pięćdziesiąte urodziny! Recent Toys to producent łamigłówek z Holandii. Jak sami o sobie mówią: ?Tworzą zagadki dla wszystkich.? Jeżeli lubisz matematykę, logikę, układanie wzorów lub po prostu jesteś cierpliwy i wytrwały, to na pewno znajdziesz coś dla siebie! Choć wszystkie łamigłówki są unikatowe to mają one następujące cechy wspólne: prostota, mądrość i wytrzymałość.Zawartość:- łamigłówka Pyraminx Crystal (wymiary: 10x9x10cm).

89,00 zł
78,32 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 10,68 zł

45
Hollow Two by Two - łamigłówka Recent Toys G3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hollow Two by Two - łamigłówka Recent Toys G3
G3
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.18

Łamigłówka dla każdego! Lubisz logikę, układanie wzorów lub po prostu jesteś cierpliwy i wytrwały? Podejmij wyzwanie!Nowa seria łamigłówek - Meffert Hollow Series - charakteryzująca się brakiem rdzenia wewnątrz łamigłówek. Recent Toys to producent łamigłówek z Holandii. Jak sami o sobie mówią: ?Tworzą zagadki dla wszystkich.? Jeżeli lubisz matematykę, logikę, układanie wzorów lub po prostu jesteś cierpliwy i wytrwały, to na pewno znajdziesz coś dla siebie! Choć wszystkie łamigłówki są unikatowe to mają one następujące cechy wspólne: prostota, mądrość i wytrzymałość.Zawartość:- łamigłówka Hollow Two by Two (wymiary: 6x6x6cm).

74,00 zł
65,12 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 8,88 zł

46
Hollow Skewb Cube - łamigłówka Recent Toys G3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hollow Skewb Cube - łamigłówka Recent Toys G3
G3
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.06

Łamigłówka dla każdego! Lubisz logikę, układanie wzorów lub po prostu jesteś cierpliwy i wytrwały? Podejmij wyzwanie!Nowa seria łamigłówek - Meffert Hollow Series - charakteryzująca się brakiem rdzenia wewnątrz łamigłówek. Recent Toys to producent łamigłówek z Holandii. Jak sami o sobie mówią: ?Tworzą zagadki dla wszystkich.? Jeżeli lubisz matematykę, logikę, układanie wzorów lub po prostu jesteś cierpliwy i wytrwały, to na pewno znajdziesz coś dla siebie! Choć wszystkie łamigłówki są unikatowe to mają one następujące cechy wspólne: prostota, mądrość i wytrzymałość.Zawartość:- łamigłówka Hollow Skewb Cube (wymiary: 6x6x6cm).

74,00 zł
65,12 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 8,88 zł

47
C'est La Vie - łamigłówka Recent Toys 4/5 G3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
C'est La Vie - łamigłówka Recent Toys 4/5 G3
G3
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.06.28

C'est La Vie - Takie jest życie. Lubisz logikę, układanie wzorów lub po prostu jesteś cierpliwy i wytrwały? Podejmij wyzwanie!Czy potrafisz usunąć metalowy pierścień z drewnianego labiryntu? Ta łamigłówka jest bardziej wymagająca niż ci się wydaje. Ale przecież nic nie przychodzi łatwo, na sukces trzeba sobie zapracować. C'est La Vie - Takie jest życie! Jean Claude Constantin jest niewątpliwie jednym z najbardziej zapracowanych projektantów łamigłówek ostatnich trzydziestu lat. Wyjątkowe i różnorodne pomysły, które powstają w jego głowie, przemieniają się w unikalne i wizualnie zachwycające projekty. Łamigłówki Jean Claude'a uznawane są za bardzo wymagające. Aby je rozwiązać, będziesz potrzebował dużej aktywności szarych komórek, odpowiedniej koncentracji i odrobiny wyobraźni. Recent Toys to producent łamigłówek z Holandii. Jak sami o sobie mówią: ?Tworzą zagadki dla wszystkich.? Jeżeli lubisz matematykę, logikę, układanie wzorów lub po prostu jesteś cierpliwy i wytrwały, to na pewno znajdziesz coś dla siebie! Choć wszystkie łamigłówki są unikatowe to mają one następujące cechy wspólne: 1. Prostota ? zagadki są łatwe do wytłumaczenia. Nasz umysł ma się skupić na rozwiązaniu łamigłówki, a nie na zrozumieniu zasad. 2. Mądrość ? łamigłówki są zaprojektowane tak, aby zmusić nasz umysł do poszerzenia horyzontów i otwarcia na nowe pomysły. 3. Wytrzymałość ? łamigłówki zbudowane są z odpowiednich materiałów. Elementy można przesuwać z wyjątkową łatwością. Chodzą płynnie, szybko i się nie zacinają. Podejmij wyzwanie! Popraw kondycję swojego umysłu!Zawartość:- łamigłówka C'est La Vie (wymiary: 13x12cm),- książeczka.

55,00 zł
48,40 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 6,60 zł

48
Bob Budowniczy. Bajki 5 minut przed snem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bob Budowniczy. Bajki 5 minut przed snem
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.12

Przygotuj się na nowe przygody Boba Budowniczego i jego drużyny! Jak zwykle nie zabraknie dobrego humoru, mnóstwa zabawy, niespodziewanych zwrotów akcji i wyzwań.Czy Bob, Marta, Leo i maszyny zbudują wyciąg narciarski? Czy zdołają stworzyć domek na drzewie? Czy uda im się odtworzyć szkielet dinozaura? Oczywiście! Oni zawsze dają radę! Każda z tych historii jest pełna niesamowitych zdarzeń, pięknych chwil przyjaźni i współpracy.Krótkie opowieści świetnie się nadają do czytania na dobranoc, w podróży i w każdym innym momencie!

37,00 zł
28,12 zł
Powiadomienie

Rabat 24,0%
oszczędzasz 8,88 zł

49
Marvel. Rękawica Nieskończoności - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Marvel. Rękawica Nieskończoności
Rebel, od 10 lat
Dostępny
36 szt.

Losy wszechświata są w Twoich rękach! Stań do walki o losy wszechświata w tej szybkiej grze karcianej wymagającej umiejętności dedukcji i gotowości do podejmowania ryzyka! Wciel się w poszukującego Kamieni Nieskończoności Thanosa albo dołącz do drużyny bohaterów, którzy próbują go powstrzymać. Czy zdołasz przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść? Na czym polega gra? Podczas rozgrywek w Marvel: Rękawica Nieskończoności siła uczestników leży w kartach, którymi będą się posługiwali. Podczas gdy Thanos będzie działał sam, korzystając z własnej talii, pozostali uczestnicy (od 1 do 5 osób) będą współpracować, by udaremnić jego działania. Muszą się pospieszyć, bo jeśli Thanos wyeliminuje ich wszystkich lub zbierze 6 Kamieni Nieskończoności, wygrywa. Podobnie jak w oryginalnym Liście Miłosnym, kolejka toczy się wokół stołu, gdzie każdy z graczy kolejno dobiera na rękę jedną kartę i odrzuca jedną, rozpatrując jej efekt. W tym przypadku Thanos będzie posługiwał się rozmaitymi stworzeniami i mocą zebranych kamieni, a pozostali uczestnicy będą mogli przywołać znanych superbohaterów, którzy pomogą im w odkrywaniu strategii przeciwnika i pozwolą na walkę z nim. Dlaczego pokochasz tę grę? • Wzorowana na znanym Liście Miłosnym Rękawica Nieskończoności stanowi szybką i łatwą do zrozumienia karciankę, idealną zarówno dla początkujących graczy, jak i jako przerywnik między cięższymi tytułami. • Dzięki oferowaniu graczom niesymetrycznych ról, gra doskonale oddaje klimat znany z filmów Marvela, w którym grupa superbohaterów musi sprzeciwić się jednemu, silniejszemu przeciwnikowi. • Niewielkie rozmiary gry i minimum miejsca potrzebnego do zabawy sprawiają, że możemy zabrać tę grę ze sobą absolutnie wszędzie. Zawartość opakowania: • 36 kart • 9 żetonów mocy • 2 plastikowe suwaki • materiałowy woreczek • instrukcja

56,90 zł
50,07 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 6,83 zł

50
High Note 4. Student's Book + kod (digital resources + interactive ebook) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
High Note 4. Student's Book + kod (digital resources + interactive ebo...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.09

„High Note” to 5-poziomowa seria stworzona na bazie podstawy programowej dla liceów i techników obowiązującej od września 2019 dla klas z minimum 5 lekcjami języka angielskiego w tygodniu. Zapewnia pełną realizację wymagań ogólnych i szczegółowych, łącząc równomierny rozwój językowy pod kątem matury z przygotowaniem uczniów do wyzwań czekających na studiach i rynku pracy. „High Note” stawia przed uczniami cele, które oni sami chcą osiągnąć i rozwija obszary językowe, które oni sami uznają za ważne. Seria składa się z komponentów, które gwarantują komfort pracy w szkole i w domu! Uczniowie znajdą tam m.in. rozbudowany program szkolnictwa (nowe słowa oznaczone kolorem, dodatkowe utrwalenie słownictwa w ćwiczeniach leksykalnych) oraz będą w stanie rozwijać praktyczne umiejętności komunikacji. Seria umożliwi im opanowanie znajomości struktur i słownictwa niezbędnego do realizacji funkcji językowych oraz pokaże jak tworzyć rodzaje wypowiedzi ustne i pisemne. Integralną częścią kursu są ćwiczenia High Note 4, które pomogą utrwalić materiał poznany na lekcji. Podręcznik do kursu High Note: • elastyczny podział materiału lekcyjnego, • sekcja referencyjna z wyjaśnieniami gramatyki w języku polskim oraz dodatkowymi zadaniami, • dodatkowe zadania na środki językowe na końcu książki, • listy słów w formie audio kursu, • lekcje kulturowe Culture Spot i Literature Spot, PLUS dostęp do interaktywnej wersji podręcznika z ćwiczeniami online na platformie edesk.pearson.pl, która daje nauczycielowi możliwość śledzenia zaangażowania uczniów w wirtualnej klasie oraz ciekawe narzędzia motywujące młodzież do pracy zdalnej. Kod dostępu jest ważny przez 24 miesiące od daty aktywacji i należy go aktywować na jednym urządzeniu. Korzystanie z eDesku lub MyEnglishLab na innym urządzeniu jest możliwe, wystarczy zalogować się swoimi danymi odpowiednio na stronie edesk.pearson.pl lub english.com/login. Nauczyciel posiada automatyczny dostęp do Interactive eBook na edesk.pearson.pl , jeśli korzysta z aplikacji ePanel i ma przyznany dostęp do tego kursu. Logowanie jest możliwe na stronie edesk.pearson.pl z użyciem tych samych danych co do ePanelu oraz na www.pearson.pl.

110,90 zł
98,70 zł
Powiadomienie

Rabat 11,0%
oszczędzasz 12,20 zł

51
Piórnik Color Khaki TPU NARCISSUS - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik Color Khaki TPU NARCISSUS
Narcissus
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.16

Wykonany z specjalnego tworzywa TPU (bardzo wytrzymałe tworzywo, elastyczne, odporne na zarysowania). Zapinany na suwak. Bardzo pojemny, zmieści wszystkie przybory szkolne niezbędne na zajęciach.

15,90 zł
13,99 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 1,91 zł

52
Ship in a Bottle - łamigłówka Recent Toys 3/5 G3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ship in a Bottle - łamigłówka Recent Toys 3/5 G3
G3
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.24

Ship in a Bottle - Statek w butelce. Lubisz logikę, układanie wzorów lub po prostu jesteś cierpliwy i wytrwały? Podejmij wyzwanie!Czy potrafisz tak ułożyć wszystkie elementy w butelce, aby pojawił się w niej statek? Zacznij od delikatnego wyciągnięcia elementów z butelki. Następnie użyj swojej siły dedukcji i odpowiedniej zręczności, aby wewnątrz butelki zbudować obraz statku. Czy łamigłówka okaże się przyjemnym rejsem po spokojnym oceanie, czy może wywoła u ciebie chorobę morską? Jean Claude Constantin jest niewątpliwie jednym z najbardziej zapracowanych projektantów łamigłówek ostatnich trzydziestu lat. Wyjątkowe i różnorodne pomysły, które powstają w jego głowie, przemieniają się w unikalne i wizualnie zachwycające projekty. Łamigłówki Jean Claude'a uznawane są za bardzo wymagające. Aby je rozwiązać, będziesz potrzebował dużej aktywności szarych komórek, odpowiedniej koncentracji i odrobiny wyobraźni. Recent Toys to producent łamigłówek z Holandii. Jak sami o sobie mówią: ?Tworzą zagadki dla wszystkich.? Jeżeli lubisz matematykę, logikę, układanie wzorów lub po prostu jesteś cierpliwy i wytrwały, to na pewno znajdziesz coś dla siebie! Choć wszystkie łamigłówki są unikatowe to mają one następujące cechy wspólne: 1. Prostota ? zagadki są łatwe do wytłumaczenia. Nasz umysł ma się skupić na rozwiązaniu łamigłówki, a nie na zrozumieniu zasad. 2. Mądrość ? łamigłówki są zaprojektowane tak, aby zmusić nasz umysł do poszerzenia horyzontów i otwarcia na nowe pomysły. 3. Wytrzymałość ? łamigłówki zbudowane są z odpowiednich materiałów. Elementy można przesuwać z wyjątkową łatwością. Chodzą płynnie, szybko i się nie zacinają. Podejmij wyzwanie! Popraw kondycję swojego umysłu!Zawartość:- łamigłówka Ship in a Bottle (wymiary: 20x12cm),- książeczka.

69,00 zł
60,72 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 8,28 zł

53
Masza i Niedźwiedź. 100 pierwszych słów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Masza i Niedźwiedź. 100 pierwszych słów
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.25

Ucz swoje dziecko pierwszych słów razem z Maszą i Niedźwiedziem! Ta urocza książeczka jest doskonałym prezentem dla każdego malucha. Poznaj Maszę i Niedźwiedzia, którzy z ogromną radością oprowadzą twoje dziecko po swoim świecie i nauczą je podstawowych wyrazów.

15,90 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 18,3%
oszczędzasz 2,91 zł

54
Teraz bajty. Informatyka dla szkoły podstawowej. Klasa 7 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teraz bajty. Informatyka dla szkoły podstawowej. Klasa 7
Dostępny
25 szt.

Jednym z celów podstawy programowej jest rozumienie, analizowanie i rozwiązywanie problemów, dlatego w serii „Teraz bajty” wyodrębniono w niektórych punktach problem, który analizujemy i dla którego szukamy rozwiązania. Zgodnie z nową podstawą programową w podręczniku do klasy 7 znalazły się zagadnienia dotyczące algorytmiki (przede wszystkim dotyczące sposobów przedstawiania algorytmów i technik algorytmicznych) oraz zapisywania prostych algorytmów w języku programowania (w środowiskach Baltie, Scratch i Logomocja). Tematy dotyczące pracy w edytorze tekstu i arkuszu kalkulacyjnym rozdzielono między klasy 7 i 8, tak aby trudniejsze zagadnienia znalazły się w klasie 8. W ten sposób uczniowie nie będą czuli się znużeni jednym działem realizowanym przez wiele godzin oraz będą mogli uzupełnić niezbędną wiedzę przed kontynuacją nauki na wyższym poziomie edukacji. Rozdział dotyczący Internetu został przygotowany tak, aby uczeń w 7 klasie skupił się na nauce wyszukiwania informacji i formach komunikacji, a w klasie 8 spróbował swoich sił w tworzeniu stron internetowych z wykorzystaniem znaczników HTML. Dodatkowo poznaje sposób zakładania bloga z wykorzystaniem przykładowego systemu CMS WordPress. Programowanie w klasach 7-8 W klasach 7-8 uczeń poznał podstawowe zasady programowania i potrafi tworzyć programy komputerowe w dydaktycznych środowiskach programowania Baltie, Scratch i Logomocja. Zgodnie z podstawą programową w programach stosuje: instrukcje iteracyjne, warunkowe, funkcje. W klasie 7 uczniowie m.in. tworzą listy kroków i budują schematy blokowe, wykonują trudniejsze obliczenia na zmiennych, a przede wszystkim definiują i stosują podprogramy (z parametrami i bez). Aby definiowanie i wywoływanie podprogramów nie sprawiało uczniom trudności, celowo wyjaśniono je w znanych im środowiskach Baltie, Scratch i Logomocja. W klasie 8 uczniowie programują niektóre algorytmy najpierw w środowiskach Baltie i Scratch, aby mogli skupić się na zrozumieniu tych algorytmów, a nie na poznawaniu nowego środowiska programowania. Następnie uczniowie zaczynają pisać programy w językach wysokiego poziomu (C++ i/lub Python). Stosują w programach podstawowe instrukcje (wejścia i wyjścia, iteracyjne, warunkowe), a także funkcje oraz tablice (listy). Programowanie w klasie 8 należy traktować jako wprowadzenie do programowania w językach wysokiego poziomu. Uczniowie powinni zrozumieć, na czym ono polega.

22,00 zł
55
Piórnik silikonowy żółty NARCISSUS - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik silikonowy żółty NARCISSUS
Narcissus
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.06.10

Piórnik marki Narcissus wykonany z miękkiego, aksamitnego i mocnego silikonu. Zapinany na suwak. Bardzo pojemny. Zmieści wszystkie potrzebne przybory szkolne niezbędne na zajęciach. Wymiar 21x4x4cm

15,90 zł
13,99 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 1,91 zł

56
Piórnik silikonowy czarny NARCISSUS - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik silikonowy czarny NARCISSUS
Narcissus
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.06.28

Piórnik marki Narcissus wykonany z miękkiego, aksamitnego i mocnego silikonu. Zapinany na suwak. Bardzo pojemny. Zmieści wszystkie potrzebne przybory szkolne niezbędne na zajęciach. Wymiar 21x4x4cm

15,90 zł
13,99 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 1,91 zł

57
Welcome to... Nowe Las Vegas - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Welcome to... Nowe Las Vegas
Rebel, od 10 lat
Dostępny
5 szt.

Co się wydarzyło w Vegas, zostaje w Vegas! Twoja kariera architekta nabrała tempa i pod koniec lat sześćdziesiątych zaproszono Cię, byś dołączył do projektantów, których zadaniem jest stworzenie Nowego Las Vegas. To będzie najtrudniejsze z wyzwań, z jakimi przyszło Ci się do tej pory mierzyć. Przy 4 ulicach i 11 alejach trzeba będzie rozplanować położenie luksusowych kasyn, hoteli i ogromnych pól golfowych. W Welcome to... Nowe Las Vegas wszyscy gracze będą równocześnie działali, by zdobyć jak najwięcej punktów z ogólnodostępnych kart. Oznacza to, że każdy ma do dyspozycji te samo opcje (kombinacje numerów kart i efektów kasyn), jednak to, gdzie postanowi je umieścić, zależy wyłącznie od niego. Uwaga: Jeśli jeszcze nie znasz serii Welcome to..., proponujemy, żeby zacząć swoją przygodą od pierwszej wersji gry. Czym jest Welcome to...? To gra prostych zasad i wielu możliwości, w której wcielamy się w architektów. Naszym celem jest zaplanowanie najpiękniejszego i najbardziej funkcjonalnego miasta. Każdy z nas ma te same możliwości (definiowane przez losowe karty), jednak to od nas zależy, jak zagospodarujemy dostępną przestrzeń. Poszczególne elementy, umieszczane na planszy, wpływają na siebie wzajemnie, więc kluczem do zwycięstwa maksymalne wykorzystanie dostępnych opcji. Co nowego w Vegas? • Nowe Las Vegas to bardziej rozbudowana wersja tej uniwersalnej, strategicznej gry. Czeka na nas szereg dodatkowych rozwiązań, pozwalających na zdobywanie punktów... lub spektakularną ich stratę! • Oprócz „poziomych” ulic, w Las Vegas ważne są również "pionowe" aleje. Ich zapełnianie, pozwala uczestnikom na budowanie hoteli, które stanowią dodatkową ścieżkę punktowania. • Jako że czeka nas wiele poważnych inwestycji, możemy zaciągać długi, by realizować zamierzone cele. Okoliczne banki chętnie udzielą nam kredytu, pieniądze możemy też pożyczać od mafii. Warto jednak pamiętać, że każdy dług trzeba kiedyś spłacić! Zawartość opakowania: • notes punktacji • 81 kart kasyn • 21 kart projektów • 8 kart wariantu 1-osobowego • instrukcja

89,95 zł
79,16 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 10,79 zł

58
ABC Duchowości. Część 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
ABC Duchowości. Część 3
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.23

W adhortacji apostolskiej Evangelii gaudium papież Franciszek zauważa, że współcześnie większym wyzwaniem niż ateizm jest troska o to, by dać ludziom właściwą odpowiedź na ich pragnienie Boga. Jeśli nie znajdą oni w Kościele duchowości, która ich uzdrowi, wyzwoli, napełni życiem i pokojem (nr 89), to grozi im duchowa pustynia (nr 86), albo duchowa światowość, kryjąca się za pozorami religijności, a nawet miłości do Kościoła. Ta duchowa światowość polega na szukaniu chwały ludzkiej i osobistych korzyści zamiast chwały Bożej (nr 93).

26,50 zł
23,85 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,65 zł

59
Wild Life. SLH42506. Dom dla żółwi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wild Life. SLH42506. Dom dla żółwi
Schleich
Dostępny
15 szt.

Domek dla żółwi z serii Schleich® Wild Life to praktyczne schronienie dla żółwi, chroniące gady przed słońcem, deszczem, wiatrem i zimnem. Tam żółwie mogą odpocząć, na przykład po małej wędrówce po ogrodzie, i najeść się świeżej sałaty. Jeśli dobrze się o nie dba, te fascynujące zwierzęta domowe mogą osiągnąć wysoki wiek. Niektóre gatunki dożywają nawet 70 lat. Seria Wild Life zawiera okazy zwierząt z całego świata, które często dzieci podziwiają w ogrodach zoologicznych. Teraz dzięki figurkom Schleicha mali miłośnicy przyrody mogą stworzyć swoje własne ZOO z prawdziwego zdarzenia, nie ruszając się z domu. Wszystkie figurki Schleich® tworzone są z dbałością o wierne oddanie szczegółów i są synonimem wartościowej zabawy edukacyjnej.

53,55 zł
49,80 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 3,75 zł

60
Czytanka dla malucha. Bing - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czytanka dla malucha. Bing
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.26

Wydawałoby się, że zabawa zawsze sprawia maluchom mnóstwo frajdy. Co jednak, gdy klocków jest za mało, by podzielić się nimi z inną osobą? Bingowi nie podoba się, że Coco i Charlie bawią się tymi samymi klockami co on. Miał przecież zbudować wyyyyysoką wieżę! Choć Bing się złości i smuci, to Flop dobrze wie, że lepszy od gniewu i kłótni jest... kompromis. W tej czytance dzieci poznają świat Binga i jego przyjaciół, którzy na co dzień zmagają się z małymi dziecięcymi dramatami i uczą się, jak im zaradzić. Twarde kartonowe strony z zaokrąglonymi rogami są całkowicie bezpieczne dla dzieci, dlatego „Czytanka dla malucha” to idealny pomysł na książeczkę dla trzy-, cztero- i pięciolatków.

14,99 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,00 zł

61
The Sweetest Oblivion - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Sweetest Oblivion
Dostępny
62 szt.

Romans mafijny, idealny dla fanów Złączonych honorem! Niebezpieczny mafioso, zakazany związek i wątek hate-love perfekcyjna mieszanka. Gorące Book Story. Elenę nazywają „słodką Abelli”. Kobieta uważa, że to ze względu na jej pogodne usposobienie, jednak w szeregach mafii z zupełnie innego powodu otrzymała taki przydomek. Mężczyźni wodzą za nią pożądliwym wzrokiem i wielu z nich oddałoby wszystko, żeby dowiedzieć się, jak słodka może być Abelli. Szczególnie jeden z nich szef mafii o pseudonimie As, z wytatuowanym na przedramieniu asem pik. Jednak w aranżowanym małżeństwie Nicolas ma poślubić młodszą, nie starszą siostrę Abelli. Elena nie może zaprzeczyć, że mężczyzna jest bardzo seksowny i kiedy znajduje się w pobliżu, jej serce bije w rytmie uderzających o szybę kropli deszczu. Tylko że on jest zbyt straszny, zbyt niebezpieczny i zostanie jej szwagrem.

44,90 zł
35,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,98 zł

62
Walcz miłością - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Walcz miłością
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.16

Wschodnie sztuki walki trenowałam przez siedemnaście lat. Startowałam w zawodach sportowych, kilkukrotnie wygrywając Mistrzostwa Polski, różne turnieje międzynarodowe i Puchar Europy. Byłam powoływana do kadry Polski. Spędziłam niezliczone godziny na sali treningowej, która była dla mnie drugim domem. Trenowałam całym sercem, dając z siebie wszystko. Trudno było mnie powstrzymać przed wyjściem na matę. Nie wyobrażałam sobie innego życia do czasu, aż wszystko się zmieniłoautorkaCzy może być coś złego w sztukach walki?! Tak zanurzenie w duchowości Wschodu, obcej i sprzecznej z chrześcijaństwem. Niezależnie od tego, czy zdajemy sobie z tego sprawę czy nie. Nasza dobra wiara w możliwość oddzielenia gimnastyki od duchowości nie zmieni istoty czynów czy rzeczy, które były tworzone jako część kultu pogańskiego (podobnie jak w utworach muzycznych; jeśli w którymś z nich znajdzie się choćby kilka akordów z czarnej mszy, cały utwór będzie kultem demonów). Zamiast walczyć na argumenty, sięgnijmy do świadectwa osoby, która weszła głęboko w walki wschodnie, osiągnęła wiele sukcesów i odrzuciła ten sport po wielkich walkach z walkami. Teraz walczy miłością. Zaletą jej świadectwa jest szczerość i prostota w ocenianiu siebie, przebijająca się troska o dobro innych i to, że mówi wiele o najpiękniejszej walce Boga o duszę człowieka.

12,50 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,1%
oszczędzasz 0,51 zł

63
Zombicide Najeźdzca. Tajne Operacje, rozszerzenie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zombicide Najeźdzca. Tajne Operacje, rozszerzenie
Portal Games, od 14 lat
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.09

Uwaga. To nie jest samodzielna gra „Tajne Operacje” stanowią rozszerzenie dowolnej wersji gry podstawowej „Zombicide” z kolekcji sci-fi. Misje zostały zaprojektowane dla „Zombicide. Najeźdźcy”, ale komponenty mogą posłużyć również do rozgrywek w „Zombicide. Dark Side”. Do gry w „Tajne Operacje” potrzebna jest podstawowa wersja gry z serii „Zombicide”. Ulepszenie podstawowej gry jest proste: o ile w wybranej Misji nie określono inaczej, wystarczy dodać wszystkie karty Ekwipunku i Xenosów z gry Tajne Operacje do odpowiednich stosów kart. Nowi Ocalali są dodawani do puli, z której gracze mogą wybierać podczas przygotowania rozgrywki w „Zombicide. Najeźdźca”. To oznacza, że zyskując 6 nowych Ocalałych możecie grać nawet w 12 osób! Misje możecie rozgrywać używając dowolnych Ocalałych z waszej kolekcji sci-fi.

219,90 zł
186,92 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 32,98 zł

64
Strażak Sam Plecak dziecięcy usztywniany - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Strażak Sam Plecak dziecięcy usztywniany
Simba Toys
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.05.20

Strażak Sam plecak dziecięcy usztywnianyRegulowane szelki, pojemność 5l, wymiary plecaka: 22 x 24 x 14,5 cm

139,60 zł
125,64 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 13,96 zł

65
Czarny Wilk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czarny Wilk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.12

Piąty tom legendarnej serii W Towarzystwie Zabójców!Sekrety ujawnione przez Norę Kessler sprawiły, że Niklas Fleischer zrozumiał, że nie ma już nikogo, komu mógłby zaufać. Jego własny brat go zdradził. Ale ostatecznie Niklas zgadza się stanąć na czele misji we Włoszech, która może być szansą na wybaczenie albo odwet za to, co zrobił jego brat.Zadaniem Niklasa jest odegranie roli bogatego niemieckiego inwestora i porwanie tajemniczej Francesci Moretti. Zadanie jest tym trudniejsze, że nikt nie wie, jak ona dokładnie wygląda.Niklas wydaje się idealnym kandydatem do tej roli, ale ryzyko jest ogromne, ponieważ powodzenie misji nie będzie zależało tylko od niego. Zabierze ze sobą dwie kobiety Izabel i Norę.Izabel ma udawać jego kochankę, natomiast Nora niewolnicę. Mężczyzna musi bardzo uważać na Izabel, która ze względu na swoją przeszłość może źle znieść to, co zobaczy w willi Morettiego. Jeden nieostrożny ruch i cała akcja może zakończyć się niepowodzeniem, stawiając ich życie na szali.Niklasowi sytuacja z kochanką i niewolnicą u boku wydaje się całkiem przyjemna, jednak to tylko pozory.Mężczyzna musi pamiętać o tym, co zrobił Viktor. Czy to, co zaszło między braćmi, już na zawsze będzie ich kością niezgody? Czy okaże się silniejsze niż więzy krwi, które ich łączą?Opis pochodzi od wydawcy.

38,90 zł
31,12 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,78 zł

66
Nieulotne, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nieulotne, DVD
Jacek Borcuch
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.29

Polska rewelacja międzynarodowych festiwali. Film zakwalifikowany do grona najlepszych produkcji świata w elitarnych selekcjach Sundance i MFF Rotterdam 2013!Pulsująca emocjami historia miłości Michała (Jakub Gierszał) i Kariny (Magdalena Berus), pary polskich studentów, którzy poznają się i zakochują, podczas wakacyjnej pracy w Hiszpanii. Beztroski wakacyjny romans zostaje przerwany przez dramatyczne wydarzenie, które na zawsze odmieni życie bohaterów. Obsada: Jakub Gierszał, Magdalena Berus, Andrzej Chyra, Joanna Kulig

19,99 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,00 zł

67
Żyć nie umierać - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Żyć nie umierać
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.30

Bartek (Tomasz Kot), gwiazdor popularnego telewizyjnego show, dowiaduje się, że jest nieuleczalnie chory i zostały mu trzy miesiące życia. Postanawia maksymalnie wykorzystać ten czas, uporządkować swoje sprawy, naprawić błędy i pogodzić się z ukochaną córką. Wierzy, że nie ma takiej sytuacji, z której nie byłoby jakiegoś wyjścia i - zaskakując najbliższych pogodą ducha i poczuciem humoru - stara się zmienić bieg losu i przekonać Najwyższego Scenarzystę, aby jego historia zakończyła się happy endem. W postać Bartka, bardzo luźno inspirowaną osobą aktora Tadeusza Szymkowa (Psy, Kroll, Ekstradycja 3), brawurowo wcielił się Tomasz Kot, laureat Orła i Złotych Lwów za najlepszą pierwszoplanową rolę męską w filmie Bogowie.

11,00 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,01 zł

68
Pakiet: Alfred Hitchcock. (3 DVD) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet: Alfred Hitchcock. (3 DVD)
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.11

BOGACI I DZIWNI Występują: HENRY KENDALL, JOAN BARRY, PERCY MARMONT Produkcja: Wielka Brytania 1932 Gatunek: komedia, dramat Fred (Henry Kendall) i Emily Hill (Joan Barry) dziedziczą znaczną sumę pieniędzy. Postanawiają zrealizować swoje marzenia i wyruszają w rejs dookoła świata. Nie zdają sobie jednak sprawy, że to początek końca ich szczęśliwego małżeństwa. Czy mimo kłótni i romansów uda im się przetrwać tę próbę?. . . Dźwięk: DD 2. 0 angielski, polski (lektor) Napisy: polskie Czas: 80 min Format: 4:3 czarno- biały SZAMPAN Występują: BETTY BALFOUR, JEAN BRADIN, FERDINAND VON ALTEN Produkcja: Wielka Brytania 1928 Gatunek: komedia Rozpieszczona Betty (Betty Balfour) wiedzie beztroskie i luksusowe życie, korzystając z rodzinnej fortuny. Ojciec, który z dezaprobatą patrzy na jej romans, postanawia nauczyć córkę odpowiedzialności. Udając, że stracił cały majątek chce ją zmusić do podjęcia pracy. Sprawy się komplikują, kiedy Betty zatrudnia się w kabarecie. . . Dźwięk: DD 2. 0 (film niemy) Napisy: polskie Czas: 86 min Format: 4:3 czarno-biały RING Występują: CARL BRISSON, LILLIAN HALL-DAVIS, IAN HUNTER Produkcja: Wielka Brytania 1928 Gatunek: melodramat Jedyny film Hitchcocka z oryginalnym scenariuszem. Młody bokser, Jack Sanders znany jako "One Round" (Carl Brisson) dostaje szansę walki o mistrzostwo. Przybywając na zawody, dostrzega żonę (Lillian Hall Davis) wśród osób kibicujących jego przeciwnikowi Bobowi Corbyemu (Ian Hunter). Jack na ringu ma do wygrania coś więcej niż tytuł mistrza. . . Dźwięk: DD2. 0 film niemy Napisy: polskie Czas: 86 min Film czarno-biały

30,00 zł
28,50 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,50 zł

69
Renegaci DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Renegaci DVD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.05.23

Film producenta LUCY i trylogii UPROWADZONA na podstawie scenariusza Richarda Wenka (NIEZNISZCZALNI 2) i Luca Bessona (LEON ZAWODOWIEC).Spektakularne EKSPLOZJE, niewiarygodne POŚCIGI, rozbrajający HUMOR i MISJA NIEMOŻLIWA, której podjąć się mogą tylko nie mający nic do stracenia niezniszczalni Navy Seals.Elitarny amerykański oddział zostaje wysłany do ogarniętej wojną Europy. Muszą odnaleźć złoto o wartości 300 milionów dolarów. Na ich trop wpadają lokalni najemnicy. Zaczyna się wyścig z czasem. Komandosi mają tylko 10 godzin, aby wykonać swoją misję

20,00 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,01 zł

70
Flamastry Pen 68 brush 10 kolorów STABILO - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Flamastry Pen 68 brush 10 kolorów STABILO
Stabilo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.05

Flamastry Pen 68 brush w etui PP z zawieszką. 10 kolorów w opakowaniu.

60,70 zł
Powiadomienie
71
Żony Hollywood DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Żony Hollywood DVD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.10

Ekranizacja bestsellerowej powieści Jackie Collins. Hollywood. Lissa ( Farrah Fawcett ), sławna aktorka, prowadzi szczęśliwe i luksusowe życie. Ostatnio zaczyna jednak podejrzewać, że jej sporo młodszy mąż, Gregg ( Jeff Kaake ), ją zdradza. Wynajęty detektyw Michael Scorsinni ( Jack Scalia ) potwierdza jej przypuszczenia. Załamana Lissa szuka wsparcia u swoich dwóch najlepszych przyjaciółek- Taylor ( Melissa Gilbert ) i Kyndry ( Robin Givens ). Tymczasem zdemaskowany mąż w złości używa wobec Lissy siły, ale na szczęście z pomocą przybywa Michael. Detektyw nalega, by aktorka rozstała się z agresywnym mężczyzną. Wkrótce rodzi się między nimi uczucie. Lissa jest znów szczęśliwa. Razem wyjeżdżają do Nowego Jorku, gdzie gwiazda kręci swój nowy film. Tam otrzymują wiadomość o porwaniu nastoletniej córki Lissy...prowadzi szczęśliwe i luksusowe życie. Ostatnio zaczyna jednak podejrzewać, że jej sporo młodszy mąż, Załamana Lissa szuka wsparcia u swoich dwóch najlepszych przyjaciółek- Taylor ( Melissa Gilbert ) i Kyndry ( Robin Givens ).Tymczasem zdemaskowany mąż w złości używa wobec Lissy siły, ale na szczęście z pomocą przybywa Michael. Detektyw nalega, by aktorka rozstała się z agresywnym mężczyzną. Wkrótce rodzi się między nimi uczucie. Lissa jest znów szczęśliwa.Razem wyjeżdżają do Nowego Jorku, gdzie gwiazda kręci swój nowy film. Tam otrzymują wiadomość o porwaniu nastoletniej córki Lissy...

6,40 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 6,4%
oszczędzasz 0,41 zł

72
W ciemności (Blu Ray) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W ciemności (Blu Ray)
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.11

Najnowsze dzieło Agnieszki Holland W ciemności" to laureat nominacji do Oscara w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny. Obraz zachwycił krytykę filmową na całym świecie swoją odwagą, wymową, warsztatem i wspaniałymi kreacjami aktorów (wybitną rolą Roberta Więckiewicza). oruszający film autorki Tajemniczego ogrodu" i nominowanego do Oscara dzieła Europa, Europa" został uhonorowany trzema statuetkami Polskich Nagród Filmowych Orły oraz jest laureatem Złotej Żaby, Festiwalu Plus Camerimage.Leopold Socha (Robert Więckiewicz), Polak ze Lwowa przez ponad rok pomagał i dawał schronienie ukrywającej się w kanałach grupie uciekinierów z getta. Za pieniądze. Jednak to, co wydawało się okazją do zarobku, doprowadziło do powstania głębokiej więzi emocjonalnej pomiędzy Sochą a uciekinierami, ewoluując w heroiczną walkę o ludzkie życie.

30,00 zł
28,50 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,50 zł

73
Bejbi Blues, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bejbi Blues, DVD
Katarzyna Rosłaniec, 2012
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.04

Kasia Rosłaniec, reżyserka przebojowych i wielokrotnie nagradzanych „Galerianek”, ukazuje historię niedojrzałej 17-latki, która zostaje matką. „Bejbi blues” to wnikliwy, poruszający, lecz też niepozbawiony humoru portret pokolenia młodych Polaków. Generacji Facebooka, smsów, chatów i blogów internetowych.17-letnia Natalia (Magdalena Berus) urodziła dziecko. Lecz to wcale nie była wpadka. Natalia ciążę zaplanowała. Razem ze swym chłopakiem Kubą (Nikodem Rozbicki) próbują podołać obowiązkom rodziców, choć sami jeszcze na dobre nie dorośli. Natalia chciała posiadać dziecko, bo fajnie jest mieć dziecko. Wszystkie młode gwiazdy jak Britney Spears czy Nicole Richie posiadają dzieci. Ale dlaczego tak naprawdę zdecydowała się na macierzyństwo w tak młodym wieku? Może odpowiedź kryje się w tym, co piszą nastolatki na internetowych forach? Chcą posiadać dziecko, by w końcu ktoś je naprawdę kochał, żeby same miały kogoś do kochania.

11,00 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,01 zł

74
Sin City, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sin City, DVD
Quentin Tarantino, Frank Miller, Robert Rodriguez, 2005
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.16

Sin City. To miasto przyciąga ludzi bezwzględnych, zdeprawowanych i ze złamanym sercem. Niektórzy nazywają je mrocznym. Inni nazywają je domem. Skorumpowani gliniarze. Seksowne ulicznice. Zdesperowani samozwańczy obrońcy prawa. Niektórzy pragną zemsty. Inni – odkupienia. Jeszcze inni chcą po trochu i tego, i tego. Zbieranina nieprawdopodobnych i działających nieco wbrew samym sobie bohaterów, którzy mimo wszystko próbują zrobić to co trzeba, w mieście, któremu na niczym nie zależy.

11,00 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,01 zł

75
Jesteś Bogiem (Blu Ray) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jesteś Bogiem (Blu Ray)
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.12

Jedna z najważniejszych premier dekady, JESTEŚ BOGIEM w reżyserii Leszka Dawida, to porywająca historia o legendarnej grupie Paktofonika, która na zawsze zmieniła oblicze polskiej sceny muzycznej. Film zobaczyło w kinach blisko 1 500 000 widzów.Paktofonika została założona w 1998 roku. Film przedstawia dramatyczne losy trójki założycieli zespołu, zwykłych kumpli z osiedla, którzy zawiązując pakt przy dźwiękach głośnika nie podejrzewali, że staną się głosem kolejnych pokoleń młodych Polaków. Za miłość do muzyki, wolności i niezależności gotowi byli zapłacić najwyższą cenę.JESTEŚ BOGIEM okrzyknięto rewelacją festiwalu filmowego w Gdyni. Film otrzymał szereg nagród dla twórców i aktorów, a także nagrodę dziennikarzy oraz Nagrodę Publiczności Orła 2013. W obsadzie filmu wystąpili najzdolniejsi polscy aktorzy młodego pokolenia, których wspierają Marcin Dorociński i Arkadiusz Jakubik.

30,00 zł
28,50 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,50 zł

76
Pakiet: Świat według Jorgena Letha 11 DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet: Świat według Jorgena Letha 11 DVD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.27

Box DVD "Świat według Jorgena Letha" to zestaw 11 najlepszych filmów dokumentalnych duńskiego reżysera Jorgena Letha - ikony kina eksperymentalnego i nauczyciela Larsa von Triera. To już drugie wydawnictwo ukazujące się w serii "Świat według", w której prezentowane są najlepsze filmy dokumentalne wybitnych reżyserów. Serię otworzył box DVD "Świat według Wernera Herzoga", wydany 5 maja 2010 roku z okazji wizyty Wernera Herzoga na 7. festiwalu Planete Doc.

40,00 zł
38,00 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,00 zł

77
Przekładki PP 1-20 PP20 D.RECT - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przekładki PP 1-20 PP20 D.RECT
LEVIATAN
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.01.13

Przekładki PP z kolorowymi indeksami przeznaczone do segregowania dokumentów w formacie A4. Różnokolorowe indeksy umożliwiają szybką identyfikację pogrupowanych dokumentów. Pierwsza karta informacyjno-opisowa do opisu zawartości. Uniwersalna perforacja umożliwia wpięcie do każdego rodzaju segregatora.20 przekładek: 1 - 20

10,40 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,2%
oszczędzasz 2,41 zł

78
Trick, Blu-ray - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trick, Blu-ray
Jan Hryniak, 2010
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.30

„Trick” to filmowa opowieść o ucieczce z więzienia dwóch inteligentów odsiadujących wysokie wyroki, Marka Kowalewskiego – utalentowanego fałszerza studolarówek oraz jego starszego współtowarzysza z celi „profesora” Witka. Przypadkowo zamieszani w rządowe działania przestępcy postanawiają zagrać va banque.

20,00 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,01 zł

79
Trzy kroki w szachowy świat cz.3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trzy kroki w szachowy świat cz.3
Dostępny
57 szt.

Ostatnia część trzyczęściowego podręcznika do nauki gry w szachy przeznaczona dla tych, którzy już opanowali podstawy gry i taktyczne sposoby realizacji przewagi. Przykłady przytoczone w trzeciej części mają za zadanie przybliżyć problemy strategii szachowej. Autorzy, wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, w przystępny i atrakcyjny sposób wyjaśniają, jak umiejętnie prowadzić grę i osiągnąć przewagę, jak rozwijać figury, jak typować słabości przeciwnika i jak przeprowadzić atak. Książka ma układ 36 lekcji kończących się zadaniami do samodzielnego rozwiązania. Dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym w przyswojeniu materiału będą potrzebować pomocy nauczyciela lub rodzica.

32,90 zł
24,02 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,88 zł

80
Worek na plecy z kieszenią Scratch MBQ - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Worek na plecy z kieszenią Scratch MBQ
MYBAQ
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.05.29

Ściągany worek na plecy z kieszenią na suwak oraz regulacją sznurków Wzmacniane szycie od wewnątrz większa wytrzymałość produktu Szerokie zastosowanie produktu - np. na strój na fitness, basen lub inne aktywności Wierzchnia strona z wodoodpornego materiału pozwala zachować dłuższą trwałość Duża kieszeń z przodu dla lepszej segregacji rzeczy Wymiary: 39 x 45 cm

30,70 zł
22,10 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,60 zł

81
Worek na buty Kids Glass MBQ - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Worek na buty Kids Glass MBQ
MYBAQ
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.03

Ściągany worek szkolny na buty z regulacją sznurkówMożliwość noszenia na plecachSzerokie zastosowanie produktu - np. na buty, strój na fitness, basen lub inne aktywnościWzmacniane szycie od wewnątrz większa wytrzymałość produktuWierzchnia strona z wodoodpornego materiału pozwala zachować dłuższą trwałość, a ciemna cześć wierzchnia wewnętrzna zmniejsza widoczność śladów użytkowaniaSzeroki wybór wzorówWymiary: 33 x 41 cm

26,60 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 24,8%
oszczędzasz 6,61 zł

82
Worek na buty Kids Robo MBQ - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Worek na buty Kids Robo MBQ
MYBAQ
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.08.26

Ściągany worek szkolny na buty z regulacją sznurkówSzerokie zastosowanie produktu - np. na strój na w-f, obuwie na zmianę lub na wycieczkiMożliwość noszenia na plecachWzmacniane szycie od wewnątrz większa wytrzymałość produktuWierzchnia strona z wodoodpornego materiału pozwala zachować dłuższą trwałość, a ciemna cześć wierzchnia wewnętrzna zmniejsza widoczność śladów użytkowaniaWymiary: 33 x 41 cm

26,60 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 24,8%
oszczędzasz 6,61 zł

83
Dreamland. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dreamland. CD
Glass Animals, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.13

54,90 zł
53,80 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,10 zł

Wróć do góry