hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2020.09.06

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w niedzielę 6 września 2020 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Święte drzewa (Barbara Szczepanowicz), na drugim Odkrywam dźwięki. Dzikie zwierzęta (Mirosława Kwiecińska). Kolejny produkt to Gund. Maskotka Pusheenosaurus (Spin Master) oraz Dziewięć minut (Beth Flynn).
1
Święte drzewa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Święte drzewa
Dostępny
14 szt.

Książka prowadzą nas przez wyjątkowo szerokie spektrum zagadnień: drzewo w Biblii, w mitach różnych narodów, kulturze ludowej, legendzie, w sztuce i ikonografii. Osobno omówiono symbolikę drzew i problem ich świętości oraz zamieszczono bogaty przegląd gatunków drzew uznawanych za święte przez różne kręgi kulturowe. Całość rozpoczyna charakterystyka dwu kluczowych dla naszej kultury drzew z rajskiego ogrodu, w którą umiejętnie wpleciono głębsze wątki egzegetyczne. Książka doskonale i w sposób lekki pozwala pogłębić i pełniej zrozumieć ważne aspekty ogólnoludzkiej kultury oraz jej splot z religią we wszystkich kręgach cywilizacyjnych. Dla poszukujących może stać się nieoczekiwanie także dobrą okazją do pogłębiania życia religijnego lub w ogóle odkrywania obecności transcendencji w życiu człowieka. W książce znajdzie dla siebie pokarm smakowity zarówno uczony humanista, przyrodoznawca czy teolog, jak i czytelnik, który po raz pierwszy zdecyduje się zakosztować w tego typu lekturze.prof. dr hab. Zbigniew Mirek

26,99 zł
22,94 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 4,05 zł

2 osoby kupiły
2
Odkrywam dźwięki. Dzikie zwierzęta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Odkrywam dźwięki. Dzikie zwierzęta
Dostępny
523 szt.

Publikacja z modułem dźwiękowym! Dziecko odkryje 6 różnych dźwięków wydawanych przez zwierzęta. Do lektury zachęcają sympatyczne ilustracje i proste historyjki. To książka polisensoryczna – działa na zmysły wzroku, słuchu i dotyku. Publikacja zawiera krótkie scenki rodzajowe, których bohaterami są dzikie zwierzęta. Do każdej historyjki jest dopasowany przycisk dźwiękowy. Po jego naciśnięciu maluszek usłyszy np. trąbienie słonia lub ryczenie lwa. Atutem książki są również kolorowe wypustki z obrazkami przedstawiającymi zwierzęta. Dzięki nim można łatwo otworzyć książkę na wybranym dźwięku. Książka: • zapoznaje z dźwiękami wydawanymi przez kilka zwierząt, • wspiera wszechstronny rozwój dziecka, • uczy przyporządkowywania obiektów, • inspiruje do kreatywnej zabawy, • rozwija wyobraźnię, • wzbogaca słownictwo. „Odkrywam dźwięki” – seria przeznaczona dla młodszych dzieci, składająca się z książeczek z modułem dźwiękowym. Urzeka ciekawymi opowiastkami, którym towarzyszą przyjazne ilustracje w nasyconych kolorach. Angażuje zmysły wzroku, słuchu i dotyku.”

49,90 zł
37,92 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 11,98 zł

1 osoba kupiła
3
Gund. Maskotka Pusheenosaurus - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gund. Maskotka Pusheenosaurus
Spin Master, Gund
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.18

Pusheen to kot, który lubi się zajadać i chętnie wybiera się na wycieczki z przyjaciółmi. Ta wersja dinozaura Pusheen jest przyjazna i lubi się przytulać. To miękka w dotyku zabawka stworzona przez cenioną firmę Spin Master. Pusheenosaurus jest w kolorze pistacjowym. Posiada on ogon z miękkimi kolcami i grzywę. Jest to maskotka przeznaczona dla dzieci powyżej 1 roku życia. Wykonana z materiału spełniającego standardy jakości GUND. Wymiary: 17.0 x 14.0 x 8.0 cm

23,90 zł
21,51 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,39 zł

4
Dziewięć minut - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziewięć minut
Dostępny
150 szt.

Połowa lat siedemdziesiątych. Południowa Floryda jest jeszcze słabo zurbanizowanym terenem, gdzie władza federalna ustępuje wpływom okrutnych gangów motocyklowych. Piętnastoletnia Ginny Lemon zostaje porwana dosłownie spod sklepu i ofiarowana jako prezent bezwzględnemu szefowi gangu. Musi wyrzec się dotychczasowego życia, marzeń, a nawet imienia, aby przetrwać w nowej okrutnej rzeczywistości, gdzie wymagane jest absolutne posłuszeństwo. Nie wszystko jednak okazuje się tak oczywiste, jak by się na pierwszy rzut oka wydawało. Bezlitosny przywódca, przed którym drży połowa stanu, przy nastoletniej dziewczynie zmienia się w czułego, delikatnego kochanka i pozwala, by Ginny stała się miłością i obsesją jego życia. Tak zaczyna się sensualna historia młodej kobiety brutalnie wepchniętej w przesycony namiętnością i intrygami świat, która otrzymuje wszystko poza wolnością. Czy Ginny ucieknie? Czy zostanie uratowana? A może zaakceptuje swój los? Oto thriller psychologiczny połączony z historią o dojrzewaniu ? pełen zmysłowości, tajemnic i niespodziewanych zwrotów akcji. Dziewięć minut zabierze czytelnika w miniony, nieokiełznany świat gangów motocyklowych, by pokazać, jak jedna dziewczyna doprowadziła do jego upadku.

39,90 zł
32,32 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 7,58 zł

5
Anatomia człowieka Podręcznik dla studentów medycyny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Anatomia człowieka Podręcznik dla studentów medycyny
Dostępny
100 szt.

Jest to VIII wydanie podręcznika cieszącego się od lat zasłużoną popularnością wśród studentów medycyny. Swoją niepodważalną pozycję na rynku wydawniczym książka zawdzięcza przejrzystemu i zwięzłemu przedstawieniu zagadnień dotyczących anatomii człowieka w ujęciu topograficznym. Omówiono w niej m.in. osie i płaszczyzny ciała ludzkiego, metamerię organizmu ludzkiego, układ narządów ruchu, układ krążenia, układ trawienny, układ nerwowy i narządy zmysłów, a także osteologię i syndesmologię szczegółową. Książka zawiera wiadomości dostosowane zarówno do potrzeb klinicznych, jak i do wymagań egzaminacyjnych na uczelniach medycznych. Jest adresowana do studentów medycyny.

219,00 zł
203,67 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 15,33 zł

6
Technika Informatyka 6 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Technika Informatyka 6
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.23

Najbliższe otoczenie każdego człowieka jakim jest dom, jest okazją do przedstawienia różnych prób (w tym historycznych) rozwiązania wielu problemów technicznych związanych z projektowaniem i konstruowaniem budowli, wyposażaniem ich w różne instalacje oraz eksploatacją tzw. urządzeń gospodarstwa domowego. Podręcznik jest bogato ilustrowany, a dużym ułatwieniem w jego wykorzystaniu jest zamieszczony na końcu skorowidz, słowniczek podstawowych pojęć technicznych oraz notki biograficzne o znanych i mniej znanych twórcach techniki. Jest to podręcznik do zintegrowanego uczenia się Techniki i Informatyki. Można go jednak wykorzystać do oddzielnego nauczania techniki jak i informatyki.

15,00 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 13,4%
oszczędzasz 2,01 zł

7
Pewny start. Aktywni zawodowo. Rękodzieło. Prace biurowe. Ogrodnictwo. Pakiet - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pewny start. Aktywni zawodowo. Rękodzieło. Prace biurowe. Ogrodnictwo....
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.27

Pewny start. Aktywni zawodowo. Rękodzieło. Prace biurowe. Ogrodnictwo to zestaw kart, które zawierają materiał teoretyczny i praktyczny. Karty zawierają zadania matematyczne, zadania związane z samodzielnym czytaniem i pisaniem, uczą umiejętności samodzielnego myślenia i sprawnego posługiwania się narzędziami pisarskimi. Obejmują trzy obszary: rękodzieło, prace biurowe oraz ogrodnictwo. Publikacja może towarzyszyć uczniom w ciągu całego roku szkolnego. Z publikacji mogą korzystać uczniowie: • z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim uczęszczający do branżowych szkół specjalnych • z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym lub znacznym uczący się w starszych klasach w szkole podstawowej oraz uczniowie szkoły przysposabiającej do pracy.

229,00 zł
206,10 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 22,90 zł

8
Prawa człowieka i ludzka godność. Ochrona i aksjologia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prawa człowieka i ludzka godność. Ochrona i aksjologia
Dostępny
2 szt.

Przyglądając się wypowiedziom zarówno naukowym, jak i popularnonaukowym we współczesnych debatach politycznych, prawnych, a nawet – lub może przede wszystkim – religijnych, zauważyć można używanie słowa godność. Pochylając się z kolei nad literaturą prawno-filozoficzną i polityczno-społeczną, widzimy, że temat ludzkiej godności nieprzerwanie towarzyszy nam od czasów drugiej wojny światowej. Jest ona przywoływana jako fundament porządku prawnego, główna zasada prawa i źródło prawa międzynarodowego dotyczącego praw człowieka oraz wielu krajowych konstytucji. Pomimo jednak tak rozmaitej i obfitej literatury nie istnieje żadna definicja legalna ani też jednolita normatywna dyspozycja, czego wymaga koncepcja godności ludzkiej zarówno od ustawodawców, sędziów, arbitrów, jak i zwykłych uczestników porządku prawnego. Wskazuje się, że wyniesiona do rangi absolutu godność ludzka, interpolowana na grunt konwencji międzynarodowych, konstytucji krajowych i orzeczeń sądowych, zachowuje niezmiennie swój nieuchwytny charakter, który doprowadził wielu do twierdzenia, że jest ona zwykłym frazesem, pustym abstraktem.

46,00 zł
20,70 zł

Rabat 55,0%
oszczędzasz 25,30 zł

9
Organy 523456 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Organy 523456
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.21

62,90 zł
56,61 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,29 zł

10
Tablet 8,5" wyświetlacz LCD 513907 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tablet 8,5" wyświetlacz LCD 513907
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.10

25,90 zł
23,31 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,59 zł

11
Mikrofon 522749 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mikrofon 522749
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.15

14,90 zł
13,99 zł
Powiadomienie

Rabat 6,1%
oszczędzasz 0,91 zł

12
Notes 531512 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notes 531512
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.04

18,90 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,8%
oszczędzasz 0,91 zł

13
Dotknij, posłuchaj. Zwierzaczki z głośnej paczki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dotknij, posłuchaj. Zwierzaczki z głośnej paczki
Dostępny
15 szt.

Książeczka sensoryczna – zawiera elementy dotykowo-dźwiękowe. Wspiera wszechstronny rozwój dziecka – pobudza zmysły wzroku, dotyku i słuchu. Do zabawy zachęca wyjątkowy wykrojnik w kształcie głów zwierzątek. Całości dopełnia przyjazna rymowana opowiastka. Maluszek towarzyszy rudemu kotkowi w poszukiwaniu przyjaciół z głośnej paczki. Dzięki temu poznaje kolejne zwierzaczki, głaszcze ich miłe futerka i, po wciśnięciu elementu dotykowego, słucha głosów, jakie wydają. Wyróżnikiem publikacji jest oryginalny kształt książeczki powstały z wycięcia główek bohaterów. Ilustracje są dynamiczne, zabawne, utrzymane w pogodnej stylistyce. W dymkach zapisano wyrazy dźwiękonaśladowcze, co ma służyć utrwaleniu głosów zwierząt przez dziecko. Towarzysząca rysunkom wierszowana historyjka opisuje radosny dzień z życia wiejskich zwierzątek, podkreśla siłę przyjaźni, zwraca uwagę na pozytywne aspekty ruchu na świeżym powietrzu. Książka: • działa na różne zmysły: wzrok, dotyk, słuch, • zapoznaje z dźwiękami wydawanymi przez zwierzęta, • pozwala pogłaskać miękkie futerka, • rozwija wyobraźnię, • wzbogaca słownictwo, • kształtuje poczucie estetyki.

44,90 zł
34,12 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 10,78 zł

14
Notes 531536 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notes 531536
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.05.27

14,90 zł
13,99 zł
Powiadomienie

Rabat 6,1%
oszczędzasz 0,91 zł

15
Cobi MO-26155. Little Live Pets. Pływająca rybka, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cobi MO-26155. Little Live Pets. Pływająca rybka, mix wzorów
Cobi
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.05

Interaktywna rybka, która pływa po włożeniu do wody. Włóż torebkę do wody i obserwuj jak rybka sama z niej wypływa! Dzięki realistycznym ruchom na boki, w górę i w dół, ta rybka jest tak żywa i interaktywna! Zestaw zawiera magnetyczny podajnik (specjalna butelka), za którym Twoja ryba będzie podążać. Wystarczy, że przyłożysz butelkę do ścianki akwarium, a rybka sama będzie za nią podążać! Do zebrania są 3 wzory: Bellariva, Furtail, Seaqueen. Są bajecznie kolorowe i mają piękne długie płetwy a każda z nich ma swój własny, niepowtarzalny wzór i osobowość. Długość rybki to ok. 10 cm. Zawartość: 1 pływająca rybka, 1 butelka, instrukcja, 3 baterie AG13/LR44. Uwaga. Mix wzorów – dostępne różne wersje zabawki – wysyłka losowa. Podana cena dotyczy jednej sztuki.

75,00 zł
67,50 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,50 zł

16
Zeszyt A4 80k kratka Miasta nocą miękka oprawa p10 Cena za 1szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt A4 80k kratka Miasta nocą miękka oprawa p10 Cena za 1szt
MICHALCZYK I PROKOP
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.13

11,99 zł
Powiadomienie
17
Kalina. Jestem jaka jestem + CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalina. Jestem jaka jestem + CD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.16

Książka autobiograficzna o Kalinie Jędrusik, niezwykłej kobiecie, która była jak kolorowy, egzotyczny ptak w peerelowskim świecie. Przyćmiewała ówczesną szarzyznę. Rozjaśniała życie wszystkich wokół siebie. Żyła też nie na miarę tamtych czasów: i prywatnie i zawodowo. Kalina Jędrusik była aktorką teatralną, filmową, piosenkarką i artystką kabaretową. Była też symbolem seksu tamtego czasu. Jej występy zachwycały i szokowały. Publicznie pokazywała się z krzyżykiem na odsłoniętym biuście i to bez stanika. W tamtych czasach robiło to wrażenie i na katolickiej, i komunistycznej widowni. Prowokowała do tego stopnia, że ówczesny I sekretarz partii Wiesław Gomułka rozbił telewizor nie wytrzymawszy omdlewającego spojrzenia Kaliny płynącego z ekranu. Sama uważała się za polską Marilyn Monroe. Tak jak ona śpiewała przyciszonym i zmysłowym głosem. Kochała i zdradzała, ale najważniejszym mężczyzną jej życia pozostał mąż, pisarz Stanisław Dygat. Mawiała, że wyłowił ją z morza i uczynił swoją złotą rybką. Teraz, prawie 20 lat po śmierci artystki Piotr Gacek, autor książki, wyławia ją dla nas i pozwala, by uwodziła czytelników. Lektura tej książki to jakby rozmowa z samą Kaliną, która wprowadza nas w swój świat i od czasu do czasu rzuca w stronę czytelnika powłóczyste spojrzenia. Autor buduje Kalinową legendę z fragmentów korespondencji, z opowieści przyjaciół, szuka jej w tekstach lirycznych piosenek. I znajduje fascynującą aktorkę i kobietę pełną sprzeczności. Taką, która kiedy postawiono jej warunek, że w najbliższym programie telewizyjnym ma pokazać się przed kamerą ubrana od stóp do głów, wystąpiła w czarnej sukience z golfem. Zaśpiewała piosenkę i kłaniając się widowni, nagle odwróciła się plecami a oczom telewidzów ukazały się jej gołe plecy z dekoltem aż po kres. Książka z płytą, z piosenkami z Kabaretu Starszych Panów, w wykonaniu Kaliny Jędrusik.

48,00 zł
34,56 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,44 zł

18
Hooligans. Historia angielskiej armii chuliganów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hooligans. Historia angielskiej armii chuliganów
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.27

Książka "Hooligans. Historia angielskiej armii chuliganów" stanowi zbiór wspomnień kilkunastu chuliganów oraz zwykłych kibiców, którzy przez wiele lat podróżowali po Europie za reprezentacją Anglii. Wielu z współautorów ma na swoim koncie makabryczne akty przemocy oraz bandytyzmu, wielu padło ofiarą takich zachowań, a kilku z nich stało się kozłami ofiarnymi, ukaranymi na podstawie sfingowanych dowodów. Książka nie ma na celu prezentacji socjologicznej analizy zjawiska, jest to unikalna opowieść, przedstawiona przez ludzi, którzy byli w samym środku wydarzeń. Dogłębny opis zjawiska społecznego, opis rzetelny, nieskrzywiony przez uprzedzonych dziennikarzy lub uniwersyteckich bufonów. Autorami tej książki są ludzie, którzy tworzyli historię, ludzie, którzy przez trzydzieści lat budowali złą reputację angielskich chuliganów.

42,00 zł
29,40 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 12,60 zł

19
Wybaw ich, Panie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wybaw ich, Panie
Dostępny
2 szt.

Bliscy zmarli żyją w naszej pamięci wyrażanej w modlitwie.W broszurce znadziemy m.in. litanię za zmarłych, modlitwy do Serca Jezusowego czy Matki Bożej, a także za spoczywających na cmentarzu.Poręczny format sprawi, że możemy mieć te modlitwy przy sobie, aby w każdej chwili, np. nawiedzając groby naszych bliskich, pomodlić się za tych, którzy już odeszli do wieczności.

3,99 zł
20
Rodzina w czasach biblijnych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rodzina w czasach biblijnych
Dostępny
6 szt.

Małżeństwo było pierwotnie monogamiczne. Jako pierwszy dwie żony pojął kainita Lamek. Małżeństwo Noego i jego synów, jak również Hioba i Mojżesza było monogamiczne. Wiadomo jednak, że niektórzy sprawiedliwi mężowie mieli po dwie żony jednocześnie, jak patriarcha Jakub, Elkan, Dawid. Nawet Abraham miał dwie żony, jedną Sarę jako pierwszorzędną, drugą Agar, drugorzędną. Prawo Mojżeszowe przyjmowało milcząco wielożeństwo jako dozwolone, ale jednożeństwo uchodziło za właściwą formę małżeństwa. Wraz z upływem czasu nastąpiła ewolucja rodziny związana z przejściem od życia koczowniczego do osiadłego, a potem rozwojem życia miejskiego. Rodzina, która była pierwotnie samowystarczalna, przestała nią być z chwilą wzrostu wymagań co do dobrobytu materialnego, a rozwój rzemiosła doprowadził do specjalizacji zawodów. Szukając w Piśmie Świętym pouczeń dla współczesnej rodziny, należy pamiętać, że życie rodzinne w czasach biblijnych było odzwierciedleniem kultury zupełnie innej niż nasza. W Biblii znajdziemy raczej zasady niż konkretne rozwiązania.

23,99 zł
20,39 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 3,60 zł

21
Organizowanie i wykonywanie obsługi podróżnych w portach i terminalach. Kwalifikacja SPL.02.3, SPL.02.4. Zeszyt ćwiczeń, część 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Organizowanie i wykonywanie obsługi podróżnych w portach i terminalach...
Dostępny
5 szt.

Zeszyt ćwiczeń przeznaczony do kształcenia w zawodzie technik eksploatacji portów i terminali; kwalifikacja SPL.02.3 i SPL.02.4.

28,00 zł
24,64 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,36 zł

22
Plecak 4-komorowy Minecraft - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plecak 4-komorowy Minecraft
Astra, 1
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.10.29

Czterokomorowy plecak „Minecraft” zaprojektowany z myślą o fanach tej wciągającej gry. Zdobi go logo „Minecraft” oraz motyw graficzny najpopularniejszych bohaterów tego niezwykłego, pikselowego świata. Dzięki czterem pojemnym komorom w plecaku schowasz zeszyty, podręczniki oraz swojego ulubionego laptopa. Liczne przegrody i schowki pomieszczą portfel, klucze oraz niewielkie urządzenie mobilne. Atutem plecaka „Minecraft” są wygodne plecy i piankowe szelki, które zapewniają komfort wielogodzinnego noszenia Specyfikacja: • 4 komory, • 2 kieszenie zewnętrzne – siatki, • wzmocniony uchwyt, • sztywne, wyprofilowane gąbką plecy, • wyściełane gąbką szelki z możliwością regulacji, • przegroda na laptopa, • kieszonka na urządzenia mobilne wyściełana polarem, • wyprofilowane metalowo-gumowe uchwyty do suwaków, • organizer w przedniej komorze, • elementy odblaskowe. Wymiary: 39.0 x 27.0 x 15.0 cm

225,30 zł
214,04 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 11,26 zł

23
Piórnik 2-komorowy Minecraft bez wyposażenia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik 2-komorowy Minecraft bez wyposażenia
Astra, 1
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.09.19

Piórnik „Minecraft” dla najmłodszych fanów najpopularniejszej gry świata. Doskonale znane logo oraz motyw graficzny ulubionych pikselowych bohaterów. Piórnik „Minecraft” nie ma wyposażenia. Jednak pomieści wszystkie niezbędne kredki, flamastry, ołówki, długopisy i linijki. Cechy: • 2 klapki wewnętrzne, • wymiary: 20.0 x 13.5 x 4.0 cm.

52,20 zł
49,59 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,61 zł

24
Piórnik tuba Minecraft - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik tuba Minecraft
Astra, 1
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.18

Piórnik w stylu tuby to dobry sposób na przechowywanie luźnych przyborów do pisania. Zamykany na zamek błyskawiczny, z minimalistycznym wyglądem. Czarno-zielone kolory i napis nawiązują do bijącej rekordy popularności gry „Minecraft”. Na pewno piórnik sprawi wiele radości młodym fanom.

32,90 zł
31,26 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,64 zł

25
Worek na obuwie Minecraft - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Worek na obuwie Minecraft
Astra, 1
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.03

Worek na buty Minecraft z motywem graficznym najpopularniejszych bohaterów gry. Został zaprojektowany z myślą o najmłodszych fanach tego wciągającego świata. Charakterystyczne logo Minecraft oraz ikonki m.in. Creepera wyróżnią każdego na szkolnych korytarzach. Worek ma podwójne boczne sznurki ze złączką bezpieczeństwa, które umożliwiają noszenie go w rękach, na ramieniu czy na plecach. Dodatkowo na odwrocie worka na obuwie Minecraft znajduje się plakietka do wypisania danych personalnych ucznia. Wymiary: 44.0 x 33.0 cm

45,90 zł
43,61 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,29 zł

26
Saszetka - piórnik Minecraft - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Saszetka - piórnik Minecraft
Astra, 1
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.10.29

Piórnik z wystarczającą ilością miejsca na przybory do pisania jest idealny dla uczniów i studentów w każdym wieku. Piórnik zamykany jest na zamek błyskawiczny. Oryginalna licencja MINECRAFT. Piórnik nie zawiera wyposażenia

43,50 zł
41,33 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,17 zł

27
Disney Maluch. Książeczka kontrastowa. Przyroda - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Disney Maluch. Książeczka kontrastowa. Przyroda
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.04

Kontrastowe obrazki przyciągają wzrok maluszka i stymulują jego rozwój idealna. Ta książeczka to idealna propozycja dla dziecka już od 3. miesiąca życia. Książeczki zawierają czarno-białe ilustracje, przeplatane akcentami w jednym z kolorów: żółty, czerwony, niebieski lub zielony. Bliska dziecku tematyka i przyjazny format przykuwają wzrok. Książka twardostronicowa

13,00 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 15,5%
oszczędzasz 2,01 zł

28
Disney maluch. Naklejam i koloruję - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Disney maluch. Naklejam i koloruję
Dostępny
3 szt.

Książka do kolorowania z naklejkami adresowana jest do dzieci w wieku przedszkolnym. Książeczka łącząca kolorowanie i naklejanie daje możliwość ćwiczenia sprawności manualnej i koordynacji wzrokowo-ruchowej w atrakcyjny dla dziecka sposób. Barwne naklejki stanowią wzór do kolorowania obrazków. Naklejam i Koloruję to książka z fantastycznymi naklejkami i dużymi, prostymi ilustracjami. Wklejając na stronach naklejki z odpowiednimi obrazkami, a potem kolorując rysunki według wzoru, dziecko ćwiczy spostrzegawczość oraz kształci zdolności manualne — kluczowe umiejętności dla wieku przedszkolnego. Dodatkowym atutem są ulubieni bohaterowie ze świata Disneya.

14,99 zł
11,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,00 zł

29
Kraina Lodu 2. Naklejam i koloruję - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kraina Lodu 2. Naklejam i koloruję
Dostępny
8 szt.

Przedstawiamy książkę z fantastycznymi naklejkami i dużymi, prostymi ilustracjami. Wklejając na stronach naklejki z odpowiednimi obrazkami, a potem kolorując rysunki według wzoru, dziecko ćwiczy spostrzegawczość oraz kształci zdolności manualne – kluczowe umiejętności dla wieku przedszkolnego. Dodatkowym atutem są ulubieni bohaterowie ze świata Disneya – siostry Anna i Esla.

15,20 zł
12,99 zł

Rabat 14,5%
oszczędzasz 2,21 zł

30
2017 Rok Ognistego Koguta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
2017 Rok Ognistego Koguta
Niedostępny
Brak

Jeżeli chcesz się dowiedzieć: jakim jesteś znakiem zodiaku, jakie są Twoje predyspozycje, jakie są twoje wady, z kim możesz współpracować, kogo masz unikać, kto znany jest spod Twojego znaku.Jeśli chcesz się dowiedzieć co czeka Ciebie, świat, Polskę w Nowym Roku, trafiłeś na dobrą książkę.

14,99 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,00 zł

31
Owieczki Pana - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Owieczki Pana
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.20

Przełom lat 80. i 90. Algierię zalewa fala terroru. Fundamentaliści islamscy bezlitośnie mordują mieszkańców własnego kraju i przyjezdnych. Opowiadając o życiu mieszkańców małego miasteczka Ghachimat, Yasmina Khadra ukazuje odwieczne motywacje i pobudki wiodące ku fanatyzmowi i przemocy: chciwość, kompleksy, frustracje. Powieść jest wstrząsającym świadectwem terroru islamistów, analizą mechanizmów alienacji i dehumanizacji. Autor, Mohammed Moulessehoul, były wysoki oficer algierskiej armii, przez lata ukrywał się pod literackim pseudonimem Yasmina Khadra.

45,00 zł
38,70 zł
Powiadomienie

Rabat 14,0%
oszczędzasz 6,30 zł

32
Słownik biograficzny księży pracujących w Kościele gorzowskim 1945-1956 tom  I - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słownik biograficzny księży pracujących w Kościele gorzowskim 1945-195...
Dostępny
10 szt.

Słownik biograficzny księży pracujących w Kościele Gorzowskim 1945-1956 tom I

38,00 zł
26,98 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 11,02 zł

33
Łazienki - spacer z profesorem Markiem Kwiatkowskim - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
60,00 zł
43,20 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 16,80 zł

34
Interakcje leków z żywnością i alkoholem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Interakcje leków z żywnością i alkoholem
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.10

Wraz z rozwojem farmakoterapii zwiększa się ryzyko różnego rodzaju niepożądanych działań leków oraz powikłań klinicznych. Zależą one od wielu czynników. Do głównych z nich zaliczyć można: indywidualną reakcję organizmu na lek, wiek pacjenta, płeć, czynność narządów, od których zależy metabolizm i wydalanie leków, tj. przede wszystkim wątroby i nerek.Większość lekarzy i pacjentów zdaje sobie sprawę, że objawy niepożądane mogą wystąpić w przypadku zażywania kilku leków jednocześnie, które mogą zwiększać lub zmniejszać swoje działanie w wyniku zachodzących pomiędzy nimi interakcji. Natomiast stosunkowo mało osób zdaje sobie sprawę z faktu, że produkty żywnościowe i sposób żywienia mogą mieć również bardzo istotne znaczenie dla wyników leczenia farmakologicznego.Niniejsze monograficzne opracowanie dotyczące interakcji pomiędzy lekami a żywnością i alkoholem to zagadnienie stosunkowo nowe w świecie medycznym, niestety, prawie nieznane. Współdziałanie pomiędzy żywnością a lekiem zachodzi na wielu "poziomach", od współzależności dotyczących wchłaniania, poprzez metabolizm i wydalanie leku lub produktów jego przemiany. Wiedza na ten temat jest jeszcze stosunkowo niewielka, nie zawsze oparta o szerokie badania. Często możliwość interakcji sygnalizowana jest poprzez rejestrację niejasnych objawów w trakcie stosowania leku, poprzez odpowiednie instytucje lub poprzez doniesienia kazuistyczne, publikowane w czasopismach medycznych.Przedstawione w monografii informacje są więc próbą uporządkowania dotychczasowej wiedzy na ten temat, w wielu przypadkach nie wspartej kontrolowanymi badaniami. Zwrócenie uwagi lekarzy na możliwość współdziałania leków ze składnikami żywności i alkoholem może mieć jednak istotne znaczenie praktyczne.Współczesny lekarz, jeżeli stosuje więcej niż jeden lek u chorego, musi odpowiedzieć na pytanie: czy nie zachodzi pomiędzy nimi interakcja? Warto również zastanowić się, czy nie zachodzą niekorzystne współdziałania ze spożywanymi produktami. Dość przydatny dla lekarzy może być załączony przegląd leków, których wchłanianie może w istotny sposób zależeć od okresu spożycia posiłku. Może to mieć istotne znaczenie dla osiągnięcia zamierzonych efektów terapeutycznych.

30,00 zł
21,00 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 9,00 zł

Wróć do góry