hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2020.08.27

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w czwartek 27 sierpnia 2020 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Dzieci kontra Rodzice. Prawda czy Fałsz? (Kangur), na drugim Domino matematyczne Dodawanie i odejmowani (Multigra). Kolejny produkt to Bidon pochyły z miękkim ustnikiem, turkusowy (Akuku) oraz Świat Dysku. Straż! Straż! (Terry Pratchett, Piotr Cholewa).
1
Dzieci kontra Rodzice. Prawda czy Fałsz? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Dzieci kontra Rodzice. Prawda czy Fałsz?
Kangur
Dostępny
6 szt.

Ile dni ma rok przestęny? Czy tofu to rodzaj ziemi? Z czego powstaje diament? Którą planetą od Słońca jest Ziemia? Wiele ciekawych pytań sprawi, że będziecie świetnie bawić się odpowiadając co jest prawdą,a co fałszem. To kultowa dynamiczna rozgrywka, a przy okazji wiele ciekawych informacji. Dzieci rywalizują z rodzicami. W grze znajdziecie pytania przygotowane specjalnie dla dzieci i dla rodziców.

24,90 zł
15,99 zł

Rabat 35,8%
oszczędzasz 8,91 zł

12 osób kupiło
2
Domino matematyczne Dodawanie i odejmowani - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Domino matematyczne Dodawanie i odejmowani
Multigra
Dostępny
3 szt.

DOMINO MATEMATYCZNE DODAWANIE I ODEJMOWANIE to wersja domina w formie działań matematycznych - dodawania i odejmowania. Zasady gry wyglądają podobnie do zwykłego domina, z tą jednak różnicą, że gracze muszą połączyć ze sobą działanie matematyczne z odpowiadającym mu wynikiem, lub też połączyć dwa działania, dające ten sam wynik. Gra ćwiczy spostrzegawczość oraz umiejętność szybkiego liczenia i będzie dobrym wyzwaniem zarówna dla dzieci jak i dorosłych. Zawartość pudełka: 28 elementów domina, instrukcja.

13,90 zł
10,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 3,47 zł

11 osób kupiło
3
Bidon pochyły z miękkim ustnikiem, turkusowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bidon pochyły z miękkim ustnikiem, turkusowy
Akuku
Dostępny
4 szt.

Ten bidon idealnie sprawdzi się w czasie spaceru jak i w domu, np. podczas zabawy. Wygodne szerokie uchwyty i ergonomiczny kształt ułatwiają trzymanie kubeczka w małych rączkach, a miękki silikonowy ustnik nie podrażnia delikatnych dziąseł i pierwszych ząbków dziecka. Umożliwia picie bez rozlewania. Bardzo lekki, co jest dużym plusem przy użytkowaniu przez dziecko. Zaletą kubka jest również jego łatwość mycia oraz specjalna pokrywka zabezpieczająca ustnik przed zabrudzeniem. Odporny na uszkodzenia. W środku znajduje się zapasowy silikonowy ustnik. Produkt całkowicie wolny od bisfenolu A (0% BPA). Pojemność: 280 ml

17,70 zł
15,99 zł

Rabat 9,7%
oszczędzasz 1,71 zł

12 osób kupiło
4
Świat Dysku. Straż! Straż! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świat Dysku. Straż! Straż!
Dostępny
80 szt.

Służba na Straży Nocnej bynajmniej nie należy do zajęć zapewniających splendor i powszechny szacunek, a cóż dopiero mówić o dowodzeniu tą formacją. Niestety, kapitan Vimes nie ma wyboru, szuka więc pociechy na dnie butelki, jego dwóm podwładnym nie pozostaje zaś nic innego jak starannie unikać miejsc, gdzie może zostać popełnione jakiekolwiek przestępstwo. Wszyscy zdążyli przywyknąć do tej sytuacji, lecz pewnego dnia wybucha potworne zamieszanie: oto do Ankh-Morpork przybywa gigantyczny krasnolud Marchewa i postanawia zostać najlepszym strażnikiem w historii miasta – akurat wtedy, gdy do miasta przybywa smok. Powieść tłumaczy, dlaczego z pewnych względów można to uznać za zdarzenie pozytywne, z innych za negatywne. Marchewa nie ma co do tego wątpliwości. Terry Pratchett – urodził się 28 kwietnia 1948 roku w Beaconsfield, zmarł 12 marca 2015. Jako autor opowiadań zadebiutował w wieku 13 lat. Już wtedy było oczywiste, że czeka go świetlana przyszłość. W 1965 roku zaczął pracować jako dziennikarz. W 1971 roku wydana została jego pierwsza powieść The Carpet People, a potem kolejne The Dark Side of the Sun (1976) i Strata (1981). W 1980 roku został rzecznikiem prasowym Centralnego Zarządu Elektroenergetyki. W 1983 roku wydana została jego pierwsza powieść z cyklu Świat Dysku – Kolor magii. Po ukazaniu się w 1986 roku książek Blask fantastyczny i Mort Terry Pratchett zdecydował się poświęcić wyłącznie pisaniu. Od tego czasu zarówno ilość wydanych i sprzedawanych książek, jak i popularność pisarza systematycznie wzrasta. Pratchett był także autorem kilku książek dla młodych czytelników. W 1998 roku został uhonorowany przez królową brytyjską Orderem Imperium Brytyjskiego za zasługi dla literatury.

35,00 zł
26,25 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,75 zł

10 osób kupiło
5
Basia i chorowanie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Basia i chorowanie
Dostępny
131 szt.

Gdy cała rodzina Basi choruje, a z Basią jest tak źle, że Tata decyduje się zawieźć ją do szpitala. Dziewczynka jest przerażona. Szpital nie brzmi jak przyjemne miejsce! Okazuje się jednak, że strach ma wielkie oczy, a pobyt w szpitalu może być całkiem znośny – szczególnie wtedy, gdy Basię odwiedza ulubiony stryj Grześ, a sąsiadka z sali lubi te same gry. Basia i chorowanie to zabawna i mądra opowieść przeznaczona dla przedszkolaków. Wciągająca historia nie tylko zainteresuje zarówno dzieci, jak i dorosłych, lecz także pomoże najmłodszym czytelnikom oswoić lęk przed szpitalem i pokaże, jak zachować pogodę ducha w chorobie. Książka Basia i chorowanie to: • kolejna odsłona przygód Basi w kultowej serii Zofii Staneckiej; • sympatyczna bohaterka uwielbiana przez dzieci… i rodziców; • wciągająca opowieść o perypetiach dziewczynki w czasie pobytu w szpitalu i o próbach oswojenia szpitalnej rzeczywistości; • zrozumiały dla dzieci, pełen humoru, barwny język; • świetne ilustracje Marianny Oklejak.

24,99 zł
18,99 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,00 zł

10 osób kupiło
6
Kto to puka? Nauka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kto to puka? Nauka
Dostępny
53 szt.

Publikacja wprowadza w fascynujący świat nauki. Prezentuje 20 wybitnych uczonych z całego świata. Zachwyca atrakcyjną formą – łączy ciekawe wiersze ze świetnie dopasowanymi ilustracjami. Książka przedstawia 20 cenionych badaczy od czasów starożytnych po współczesność. Znalazły się tu m.in. takie postaci, jak: Leonardo da Vinci, Mikołaj Kopernik, Karol Darwin, Maria Skłodowska-Curie, Albert Einstein czy Stephen Hawking. Każda rozkładówka to oddzielna opowieść i wizualna przygoda, dzięki czemu publikacja jest niezwykle różnorodna. Ilustracje nawiązują do zainteresowań danego uczonego. Ciekawe wydarzenia z życia twórców i ich niezwykłe dokonania są przedstawione w lubianej przez dzieci rymowanej formie. Wiersze, napisane przystępnym językiem, mają bogatą wartość merytoryczną i zawierają mnóstwo ciekawostek. Koncepcja książki sprawia, że pierwszy kontakt z nauką może być dla dziecka zachwycającym, inspirującym przeżyciem zachęcającym do dalszych poszukiwań. Książka: • przybliża dziecku świat nauki, • przedstawia treści za pomocą przystępnych wierszy, • wzbogaca informacje sugestywnymi ilustracjami, • pobudza wyobraźnię, • ożywia kreatywność, • kształtuje wrażliwość, • wzbogaca słownictwo, • rozwija poczucie estetyki. „Kto to puka?” – pięknie wydana seria książek dla dzieci, która prezentuje cenionych przedstawicieli świata sztuki i nauki. Wierszowana forma w połączeniu z estetycznymi ilustracjami sprawiają, że zdobywanie wiedzy to sama przyjemność.

24,90 zł
15,99 zł

Rabat 35,8%
oszczędzasz 8,91 zł

9 osób kupiło
7
Lajla znaczy noc - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lajla znaczy noc
Dostępny
43 szt.

Przez osiem wieków na południu Hiszpanii istnieje założony przez Arabów wielokulturowy byt polityczny współtworzony przez muzułmanów, Żydów i chrześcijan. Średniowieczne Kordoba, Sewilla i Toledo to tętniące życiem metropolie, do których z całego świata ściągają kupcy, naukowcy i artyści. Tu wykonuje się pierwszy zabieg tracheotomii i rozwija astronomię, tu tworzy się wspaniałe biblioteki, tłumaczy greckich filozofów, pisze wielojęzyczną poezję, a polityką zagraniczną na muzułmańskim dworze kieruje żydowski dyplomata. W książce rozpiętej między historią a współczesnością i między esejem a reportażem autorka dekonstruuje popularne symbole Hiszpanii (flamenco, mozaiki, palmy), odsłaniając ich muzułmańsko-arabskie korzenie. Pokazuje, jak dzisiaj Andaluzja obchodzi się ze swym dziedzictwem. Koegzystencja, spotkanie tak zwanego Zachodu z tak zwanym islamem, płynność granic, ale też fundamentalizmy, wypędzenia, egzorcyzmowanie innych... Al-Andalus to palimpsest, który przydaje się w myśleniu o dzisiejszym świecie.

39,00 zł
25,74 zł

Rabat 34,0%
oszczędzasz 13,26 zł

8 osób kupiło
8
Bidon z miękkim ustnikiem, różowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bidon z miękkim ustnikiem, różowy
Akuku
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.27

Przeznaczony dla dzieci powyżej dziewiątego miesiąca życia. Idealny w czasie spaceru jak i w domu, np. podczas zabawy. Wygodne szerokie uchwyty i ergonomiczny kształt ułatwiają trzymanie kubeczka w małych rączkach, a miękki silikonowy ustnik nie podrażnia delikatnych dziąseł i pierwszych ząbków dziecka. Umożliwia picie bez rozlewania. Bardzo lekki, co jest dużym plusem przy użytkowaniu przez dziecko. Zaletą kubka jest również jego łatwość mycia oraz specjalna pokrywka zabezpieczająca ustnik przed zabrudzeniem. Odporny na uszkodzenia. W środku znajduje się zapasowy silikonowy ustnik. Produkt całkowicie wolny od bisfenolu A (0% BPA). Pojemność 280 ml

17,70 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,7%
oszczędzasz 1,71 zł

6 osób kupiło
9
Basia. Opowieści Miśka Zdziśka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Basia. Opowieści Miśka Zdziśka
Dostępny
65 szt.

Misiek Zdzisiek to najlepszy kumpel Basi. Jest z nią na dobre i na złe. Ale ten miś w kolorze miodu nie jest zwykłym pluszakiem. Wiedzie życie pełne przygód – czasem zabawnych, czasem mrożących krew w żyłach. Dzielny miś walczy z łóżkowym potworem, ratuje Małpkę, która ciągle wpada w tarapaty, albo odwiedza swoich niedźwiedzich krewniaków w zoo. Czasem sam bywa w opałach. Jednak nigdy nie traci humoru, bo ma wokół siebie prawdziwych przyjaciół. I ukochaną Basię, rzecz jasna!

40,00 zł
30,40 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 9,60 zł

5 osób kupiło
10
Zabawki do kąpieli (5 sztuk) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zabawki do kąpieli (5 sztuk)
Akuku
Dostępny
38 szt.

Zestaw 4 kolorowych zabawek do kąpieli. Wyjątkowe i unikalne wzornictwo. Żywa kolorystyka przyciąga uwagę maluchów. Dziecko poprzez zabawę poznaje otaczający go świat. Zawartość zestawu:: • kaczuszka, • żabka, • krab, • ośmiorniczka, • hipopotam. Każda zabawka posiada otwór, przez który można tryskać wodą. Zaokrąglone kształty, gwarantują bezpieczeństwo podczas zabawy. Wykonane z bezpiecznych, wysokiej jakości materiałów, nie zawierają bisfenolu A. Wielkość zwierzaków: od 4.0 do 6.0 cm

19,00 zł
16,99 zł

Rabat 10,6%
oszczędzasz 2,01 zł

6 osób kupiło
11
Pokłosie przekleństwa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pokłosie przekleństwa
Dostępny
43 szt.

Fascynująca, pełna emocji, miłości i dramatów historia polskiej rodziny. Edyta Świętek kontynuuje opowieść o wielopokoleniowej rodzinie, w której bohaterami są nie tylko matki, babki, ojcowie, bracia, siostry, kochankowie… Ważną bohaterką jest Bydgoszcz, a w niej miejsca, na wspomnienie których kręci się łezka w oku i takie, o których istnieniu wygodniej byłoby zapomnieć. Wraz z przemianami gospodarczymi znacznym zmianom ulega życie rodziny Trzeciaków. Jola robi oszałamiającą karierę w korporacji, Piotr Kost zostaje redaktorem muzycznym w radiostacji, a Manuela prezenterką teleturnieju nadawanego przez ogólnopolską stację telewizyjną. Jednak nie wszystkim członkom rodziny wiedzie się równie dobrze. Trudny czas nadchodzi dla Ewy, która zmuszona jest do rezygnacji z występów, a także dla nauczycieli pobierających niewysokie pensje. Kryzys ekonomiczny uderza w interesy przedsiębiorczego Tymoteusza. Jak mężczyzna poradzi sobie z nowymi wyzwaniami? Czy Justyna odnajdzie szczęście u boku ukochanego? Jakie skutki przyniesie klątwa rzucona przed laty przez Franciszkę?

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

4 osoby kupiły
12
Człowiek istota społeczna. Wydanie nowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Człowiek istota społeczna. Wydanie nowe
Dostępny
119 szt.

Pierwsze wydanie książki Elliota Aronsona powstało w 1970 roku. Od tamtej pory stale aktualizowany podręcznik Człowiek istota społeczna jest jedną z najważniejszych publikacji wprowadzających w obszar psychologii społecznej. Elliot Aronson i Joshua Aronson prowadzą czytelnika przez najważniejsze zagadnienia psychologii społecznej. Definiują tę dyscyplinę jako naukowe badanie wpływu rzeczywistej, wyobrażonej lub założonej obecności innych na nasze myśli, emocje, przekonania i zachowania ? oraz tego, w jaki sposób my wywieramy wpływ na innych. Przybliżają zagadnienia poznania społecznego, uzasadniania własnego postępowania, konformizmu, wpływu mediów oraz zjawiska zachodzące w relacjach międzyludzkich: agresję, uprzedzenia, sympatię i miłość. Przedstawiają klasyczne eksperymenty i najważniejsze odkrycia. Podręcznik wieńczy rozdział Psychologia społeczna jako nauka, w którym autorzy pokazują, w jaki sposób pytania o społeczne funkcjonowanie człowieka można przełożyć na język nauki i jak szukać na nie wiarygodnych odpowiedzi. "Czym różni się to wydanie od poprzednich? Joshua i ja od nowa przejrzeliśmy każdy rozdział, usuwając część badań i teorii, które były na topie parę lat wstecz, ale nie wytrzymały próby czasu i replikacji. Przeorganizowaliśmy i wygładziliśmy każdy rozdział, by po włączeniu nowego materiału jego narracja była przejrzysta. Stare badania zastąpiliśmy nowymi, które pozwalają nam rozumieć bieżące wydarzenia ? na przykład to, jaki korzystny i niekorzystny wpływ na procesy decyzyjne wywiera internet, jak pojawienie się baniek informacyjnych i samopotwierdzających źródeł medialnych kształtuje spolaryzowane poglądy i zachowania naszych społeczeństw, jak wygląda emocjonalna ciemna strona nieustannych porównań społecznych możliwych dzięki Facebookowi i jak powstają grupy terrorystyczne typu ISIS. Jestem głęboko przekonany, że uaktualnianie książki nie oznacza potrzeby usuwania ikonicznych historii o błędach naszego rządu w Wietnamie i Iraku czy informacji o tragediach w Jonestown, Columbine i Heaven?s Gate. Daty tych wydarzeń są odległe, ale społeczno-psychologiczne lekcje, które z nich płyną, nie mają terminu ważności. Chcę, żeby studenci zrozumieli, iż to, co wydarzyło się wtedy, ma potężne odniesienie do tego, co dzieje się teraz." Z tekstu

84,00 zł
73,92 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 10,08 zł

4 osoby kupiły
13
Coś głęboko ukrytego. Światy kwantowe i emergencja czasoprzestrzeni - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Coś głęboko ukrytego. Światy kwantowe i emergencja czasoprzestrzeni
Dostępny
50 szt.

Mechanika kwantowa to najbardziej pogłębiona, najbardziej wyczerpująca wizja znanej nam rzeczywistości. Zgodnie z obecnym stanem naszej wiedzy nie jest przybliżeniem prawdy, jest prawdą. Tylko kto ją rozumie? Zachowanie układu kwantowego jest różne, zależnie od tego, czy jest on obserwowany, czy też nie. Co, do licha, z tym zrobić? Zdaniem autora książki, wybitnego amerykańskiego fizyka Seana Carrolla, naukowcy wkładają zdecydowanie za mało wysiłku w wyjaśnienie mechaniki kwantowej - zrozumienie, co mówi nam ona o naturze rzeczywistości. Wolą pozostawać w strefie typowego dla fizyków komfortu, przemilczeć wątpliwości, pisać równania i kazać studentom szukać rozwiązań. Podejście autora jest zupełnie inne. Przedstawia własny punkt widzenia, interpretację mechaniki kwantowej, wyjaśnienie jej ukrytego znaczenia. Czyni to jak zwykle w sposób prosty i zrozumiały dla każdego, z lekkością pióra, błyskotliwością i charakterystyczną dla niego głębią myśli. „Pełna wrażeń podróż przez mechanikę kwantową, która jest prawdopodobnie największym intelektualnym dokonaniem ludzkości. Carroll z odwagą demaskuje niezwykłość kwantów, by odsłonić jeszcze bardziej niezwykłą, lecz cudowną rzeczywistość”. – Brian Green, profesor fizyki i matematyki, dyrektor Columbia Center of Theoretical Physics Sean Carroll jest fizykiem teoretykiem pracującym w California Institute of Technology (Caltech). Po uzyskaniu doktoratu na Uniwersytecie Harvarda zajął się badaniami dotyczącymi fizyki cząstek, kosmologii i grawitacji. Pracował m.in. w Massachusetts Institute of Technology (MIT). W Polsce ukazały się jego książki: Stąd do wieczności i z powrotem, Nowa perspektywa. Pochodzenie życia, świadomości i Wszechświata i Cząstka na końcu Wszechświata, która otrzymała Nagrodę Royal Society.

49,99 zł
37,49 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,50 zł

4 osoby kupiły
14
Zabójstwo Brangwina Kąkola - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zabójstwo Brangwina Kąkola
Dostępny
63 szt.

Pełna akcji i humoru, opowiedziana słowem i obrazem historia o elfie i goblinie, którzy dostają się w sam środek odwiecznego konfliktu swych ras. Inteligentne fantasy z satyrycznym zmysłem, jakiego nie powstydziłby się Terry Pratchett. Elfi historyk Brangwin Kąkol wyrusza z niebezpieczną misją: ma dostarczyć władcy goblinów bezcenny klejnot na znak pokoju między wrogimi dotąd narodami. Oraz przy okazji zdobyć nieco tajnych informacji. Jego przewodnikiem jest pełen dobrych chęci gobliński archiwista Werfel, gotów zapoznać nieufnego gościa ze wspaniałą kulturą swojego ludu. Ci dwaj mogliby zostać przyjaciółmi – ale niezwykły ciąg wpadek, zdrad i międzykulturowych nieporozumień rzuca ich w sam środek międzynarodowego kryzysu, który może skończyć się dla nich śmiercią, a dla ich narodów – wojną. Pełne czarnego humoru ilustracje stylizowane na średniowieczne ryciny ukazują tajne transmisje, wysyłane przez Brangwina do elfiego wywiadu, natomiast zawarta w tekście bezstronna relacja Werfla opowiada całkiem inną historię… Zabójstwo Brangwina Kąkola to dowcipna powieść o uprzedzeniach, różnicach kulturowych i bezwzględnej polityce, a zarazem błyskotliwa krytyka świata podzielonego na wrogie plemiona, które nie potrafią się nawzajem zrozumieć. W­ 2018 roku znalazła się w finale jednej z najbardziej prestiżowych amerykańskich nagród literackich – National Book Award dla młodzieży. „Spróbuję mu pokazać, że gobliny potrafią się dobrze bawić!” – pomyślał Werfel, dlatego podczas szalejącej burzy zabrał Kąkola na miasto, żeby popatrzeć na dzieci skaczące po dachach i usiłujące łapać pioruny za pomocą wymyślnych metalowych różdżek. – Spójrzcie, magistrze! – powiedział. – Czyż to nie radosny widok? Kąkol nie wydawał się przekonany. Z kolei parada matek i córek z okazji Dnia Kwiatów chyba wręcz trochę wytrąciła go z równowagi. Czyżby za głośno śpiewano „Marsz kwietny”? A może elfy nie znały żywej smokorośli ani wiecznie kwitnącego języka bazyliszka? Elfiego gościa wyraźnie wprawił w niepokój taniec kwiatów, symbolizujący cudowną więź między goblinami a światem przyrody. Ilekroć rośliny wyrzucały tancerzy w powietrze albo całowały z wielkim uczuciem jakąś kobietę, elf wzdrygał się, jakby właśnie odgryzały jej głowę. Muzeum Wybitnych Skór również nie przypadło mu do gustu. Nie zainteresowały go skóry zrzucone przez słynnych goblińskich bohaterów i aktorów, mimo że towarzyszyły im ciekawe dioramy. Pod koniec wycieczki nie miał nawet ochoty pogłaskać na szczęście Wylinki Vertigrina Mądrego. Wyglądało na to, że Kąkolowi nie da się dogodzić.

49,90 zł
37,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,47 zł

4 osoby kupiły
15
Cud dynamiki umysłu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cud dynamiki umysłu
Dostępny
298 szt.

Jak z pomocą podświadomości zarządzać własnym losem. Kolejna książka autora bestsellera Potęga podświadomości. Możesz sprawić, że twoje życie zacznie obfitować w zdrowie i radość, stanie się pożyteczne i nadzwyczaj udane. Zasady, które w tym celu należy stosować, zostały wyłożone jasno i prosto. Książka, którą trzymasz w ręku, pokazuje, jak zdobyć osobistą moc, która przezwycięża strach, nie dopuszcza zmartwień i niepokojów, otwiera drogę ku większemu, lepszemu, szczęśliwszemu i bardziej dostatniemu życiu. Zwieńczeniem wprowadzonych zmian będzie największa z wszelkich nagród: radosne i zwycięskie życie. Joseph Murphy, doktor religioznawstwa, filozofii i praw. Prekursor i krzewiciel pozytywnego myślenia. Autor wielu bestsellerowych poradników na temat wiary w niezwykłą moc umysłu i ducha.

34,90 zł
27,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,98 zł

3 osoby kupiły
16
Chińczyk Warcaby - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Chińczyk Warcaby
Multigra
Dostępny
18 szt.

Zestaw zawiera 2 gry planszowe: CHIŃCZYK to jedna z najbardziej popularnych i lubianych losowych gier planszowych. Podobnie jak Szachy, CHIŃCZYK wywodzi się z Indii, a jego pierwowzorem była starohinduska gra Pachisi. W CHIŃCZYKA można grać w dwie, trzy lub cztery osoby. Każdy z graczy otrzymuje po cztery pionki, a celem gry jest jak najszybsze wprowadzenie ich przez graczy na wyznaczone pola, kończące obieg toru planszy. O przebiegu gry w znacznej mierze decydują losowe wyniki rzutów kostka, ale pewien wpływ na jej rezultat ma również strategia przyjęta przez graczy. WARCABY, to obok SZACHÓW najpopularniejsza i najbardziej ceniona gra strategiczna od setek lat. To gra, która zmusza do myślenia, ćwiczy koncentracje i dedukcyjne rozumowanie. Zwycięża w niej ten, kto zastosuje lepszą strategie i umiejętniej przewidzi ruchy przeciwnika. Istnieje wiele odmian WARCABÓW - znajdująca się w opakowaniu instrukcja zawiera 12 wersji tej gry. Zawartość pudełka: plansza -1szt, pionki do Warcabów - 40szt (20 x 2 kolory), pionki do Chińczyka - 16szt (4 x 4 kolory), kostka do gry oraz instrukcja.

22,90 zł
17,18 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 5,72 zł

3 osoby kupiły
17
44 koty. Kluseczki babci Piny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
44 koty. Kluseczki babci Piny
Dostępny
47 szt.

Kolorowa książka dla małych fanów rozśpiewanych kotów. Znajdziemy w niej ciekawe zadania muzyczne, obrazki do pokolorowania, łamigłówki, labirynty rozwijające dziecięcą kreatywność oraz kilkadziesiąt kolorowych naklejek z wizerunkiem kociego zespołu. Poznamy kolejne wciągające przygody Lampo, Milady, Klopsika i Pilou.

10,49 zł
7,99 zł

Rabat 23,8%
oszczędzasz 2,50 zł

2 osoby kupiły
18
Piżama przejściowa Lite, etap 2, rozmiar M, biała - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piżama przejściowa Lite, etap 2, rozmiar M, biała
Love to Dream
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.18

Wraz z kolejnym etapem rozwoju dziecka, przychodzi czas na zmiany. Przestawienie się z bezpiecznego uczucia bycia przytulanym przed snem do zasypiania z wolnymi rękami może być trapiące dla niektórych dzieci… nie wspominając o rodzicach! Ale jest sposób na to, by zmiana przebiegała stopniowo. Piżamka przejściowa Swaddle UP™ Transition Suit pomaga Twojemu dziecku stopniowo dostosować się do spania bez otulania. To idealny sposób na łatwe przejście Twojego dziecka od otulania do uwolnienia rączek. Piżamka Transition Suit pomaga zachować cenną rutynę snu dziecka i jest idealna dla dzieci, które są gotowe do przejścia na spanie z wolnymi rączkami i jednocześnie uwielbiają uczucie bezpieczeństwa poprzez bycie otulonym. Piżamka wykonana jest z ultra-cienkiej i chłodnej tkaniny, która jest 30% lżejsza niż tkanina Swaddle UP™ Original (1.0 TOG). Dopasowana do klatki piersiowej górna część piżamki, ze specjalnie zaprojektowanymi zamkami SELF-SOOTHING™ do których doczepia się skrzydełka bądź rękawki. Skrzydełka ARMS UP™ powinny być przymocowane do piżamki, dopóki dziecko nie będzie gotowe do przejścia. Po kilku dniach przyzwyczajania się do przebywania w tej pozycji, najpierw odepnij jedno skrzydełko i dodaj rękawek, i następnie odepnij drugie skrzydełko i zapnij drugi rękawek, pozwalając dziecku na spanie z obiema rączkami uwolnionymi. Trzy proste kroki: 1. Oba skrzydełka przypięte, dopóki dziecko nie będzie gotowe do przejścia. 2. Kiedy Twoje dziecko jest gotowe do przejścia, zacznij od jednego skrzydełka i jednego rękawka. 3. Po kilku dniach przyzwyczajenia się, uwolnij drugą rączkę dziecka, odpinając skrzydełko i przypinając drugi rękawek. Cechy: • rozmiar M; waga 6–8.5 kg; wiek 3–6 miesięcy; wzrost 67.0 cm, • wykonana w 93% z bawełny, 7% z elastanu (0.2 TOG – rekomendowana temperatura otoczenia to 24–27°C), • łatwe przejście od otulenia do spania z wolnymi rączkami, • przekształca się w przytulną piżamkę, utrzymując bezpieczne uczucie bycia otulonym, • bezpieczne zamki na skrzydełka i rękawki zapewniają łagodne przejście, • łatwe przejście między zabawą a snem, • stópki dziecka można zasłonić na czas snu i odkryć na czas zabawy, • masz pewność, że dziecko jest otulone przez całą noc, • zastępuje kocyk, nie ma konieczności dodatkowego przykrywania dziecka, • dopasowany, dzięki czemu nie ma ryzyka, że dziecko wsunie się pod materiał bądź nakryje sobie nim główkę, • genialny dwukierunkowy zamek ułatwia zmianę pieluszki, • zatwierdzony przez INPAA – organizację, której celem jest opracowanie bezpieczniejszych produktów dla niemowląt oraz promowanie bezpiecznego korzystania z towarów przez konsumentów, • łatwy w utrzymaniu: można prać w pralce i suszyć w suszarce bębnowej.

135,90 zł
129,11 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 6,79 zł

2 osoby kupiły
19
Bezgwiezdne Morze - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bezgwiezdne Morze
Dostępny
1947 szt.

Bestseller „New York Timesa” Głęboko pod powierzchnią ziemi, na brzegach Bezgwiezdnego Morza istnieje labirynt tuneli i komnat pełnych opowieści. Przejścia do tego sanktuarium są często ukryte, niekiedy w lasach, niekiedy w domach, a niekiedy pozostają na widoku. Jednak ci, którzy szukają, znajdą. Ich drzwi na nich czekają. Zachary Ezra Rawlins szuka swoich drzwi, choć o tym nie wie. Podąża za syrenim śpiewem, niesiony niewytłumaczalną pewnością, że pisany jest mu inny świat. Po odkryciu na półkach uczelnianej biblioteki tajemniczej książki pogrąża się w lekturze i daje porwać opowieściom o zakochanych na zabój więźniach, zaginionych miastach i bezimiennych akolitach. Na jednej ze stron Zachary niespodziewanie natrafia na zdarzenie z własnego dzieciństwa, w niewiarygodny sposób spisane w książce starszej od niego… „Ten list miłosny do bibliofilów jest jak niepokojący sen, osadzony w najgłębszych emocjach. Rzeczywiście wstrząsający” – „Publishers Weekly”. Erin Morgenstern jest autorką powieści Cyrk nocy, bestsellera przełożonego na trzydzieści siedem języków.

49,90 zł
39,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 9,98 zł

2 osoby kupiły
20
Co ty mówisz?! Magia słów czyli retoryka dla dzieci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Co ty mówisz?! Magia słów czyli retoryka dla dzieci
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.10

Jak to jest, że opowieści Jolki można słuchać godzinami? Dlaczego tylko Bartek potrafi z nauczycielami załatwić każdą sprawę? I co sprawia, że czasem nawet rodzice dają się do czegoś przekonać? To magia! Ty też możesz nauczyć się, jak przekonać innych do swojej racji, jak pokonać stres przed występem, jak zabawić kogoś rozmową, a nie zgadać na śmierć! Taką magię znali już ludzie w starożytności, a dzisiaj – studiują ją menadżerowie, twórcy reklam, politycy. Ta magia – to magia retoryki! A ta książka – to twój do niej klucz!

26,90 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 29,4%
oszczędzasz 7,91 zł

2 osoby kupiły
21
Sąsiedzi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sąsiedzi
Muduko, od 7 lat
Dostępny
100 szt.

Gra Sąsiedzi to bój o łąkę jakiego jeszcze nie było. Walka będzie zacięta, bo łąka jest za mała na Was dwóch. Sąsiedzi niczym Kargul i Pawlak walczą o kawałek ziemi, by móc hodować zwierzaki. Rozgrywka trwa dwie rundy, w trakcie których gracze kolejno stają się hodowcami królików i owiec. Sąsiad hodujący króliki zawsze stawia im długie i proste zagrody, a jego rywal hodujący owce – zagrody w kształcie litery L. Celem gry jest zbudowanie większej liczby zagród niż przeciwnik. Za każdą niewybudowaną zagrodę otrzymuje się punkty karne. Zawartość opakowania: • 12 płytek łąk, • 24 płytki zagród, • instrukcja.

43,05 zł
36,59 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 6,46 zł

2 osoby kupiły
22
Kram z rebusami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Kram z rebusami
Multigra
Dostępny
2 szt.

Edukacyjna gra towarzyska wspierająca dziecko w nauce czytania i pisania. Ma na celu doskonalenie umiejętności dokonywania analizy i syntezy fonemowej wyrazów, stymulowanie komunikacji werbalnej oraz wzbogacenie zasobu słownika. To również trening spostrzegawczości, koncentracji uwagi i pamięci oraz możliwość rozwijania wyobraźni i kreatywności. Dzięki tej grze dziecko doskonali analizę i syntezę fonemową wyrazów, wzbogaca swój bierny i czynny słownik, rozwija wyobraźnię i kreatywność. Ponadto uczy się logicznego myślenia, aktywizuje procesy analizy, syntezy i uogólniania. Zawartość pudełka: karty z rebusami - 55szt, woreczek - 1szt, instrukcja.

14,59 zł
10,94 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 3,65 zł

2 osoby kupiły
23
Matka Polka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Matka Polka
Dostępny
149 szt.

Anna Applebaum – światowej sławy dziennikarka, laureatka nagrody Pulitzera za książkę Gułag na początku lat 90. zdecydowała, że chce mieszkać w Polsce. Wyszła za mąż za Radosława Sikorskiego, urodziła dwóch synów. Mówi, że jej dom jest w Chobielinie pod Bydgoszczą. Jej publikacje dotąd dotyczyły światowej polityki. W tej książce Applebaum po raz pierwszy opowiada o sobie, swoich przemyśleniach, motywacjach i wyborach życiowych.

49,90 zł
35,93 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,97 zł

4 osoby kupiły
24
Marker suchościeralny niebieski KM106-NS p12. TETIS, cena za 1szt. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
6,30 zł
5,99 zł

Rabat 4,9%
oszczędzasz 0,31 zł

2 osoby kupiły
25
Poczytaj ze mną. Kociołek opowieści - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Poczytaj ze mną. Kociołek opowieści
Dostępny
37 szt.

Gdy najlepsi kucharze przygotowują dla Ciebie kociołek parującej zupy, masz pewność, że wszystko, co z niego wyłowisz, będzie przepyszne. I tak jest też z niezwykłą książką Kociołek opowieści, którą przygotowało siedmioro fantastycznych polskich twórców literatury dziecięcej we współpracy z wybitnymi ilustratorami. Kociołek opowieści to zbiór siedmiu opowiadań przeznaczonych dla przedszkolaków i uczniów pierwszych klas szkoły podstawowej. Wciągające historie sprawdzą się zarówno do wspólnego czytania przed snem, jak i do pierwszych prób samodzielnej lektury. Każda opowieść należy do innego gatunku: reportażu, baśni, bajki, eposu, kryminału, opowiadania i fantasy, dzięki czemu mały czytelnik ma szansę poznać różne konwencje literackie. Kociołek opowieści serii „Poczytaj ze mną” to: • siedem niezwykłych opowiadań autorstwa uznanych pisarzy; • świetne wprowadzenie do różnych gatunków literackich dla młodych czytelników; • duża czcionka zachęcająca dzieci do samodzielnego czytania; • wciągające opowieści i sympatyczni bohaterowie; • piękne ilustracje wybitnych polskich ilustratorów. W tym zbiorze znajdują się: • czarodziejska baśń o rybaku, który szukał zaginionego księżyca; • zabawna bajka o mamucie, któremu znudziło się być malowidłem naskalnym, więc wyruszył w świat; • magiczne fantasy o dziewczynce, która trafiła do niezwykłego świata pełnego tajemniczych stworzeń; • zwariowana opowiastka o kocie dentyście i zaczarowanym zębie; • pouczający epos o walecznych ptakach, które dzielnie walczyły o swoje prawa; • wzruszający reportaż o kocie, który zaginął pewnej rodzinie podczas przeprawy z Iraku do Europy; • zagadkowy kryminał o kradzieży modeli planet i o dzielnych młodych detektywach. W powstanie Kociołka opowieści zaangażowali się najlepsi polscy pisarze, jak Zofia Stanecka, Jarosław Górski, Ewa Nowak, Joanna Olech, Emilia Kiereś, Zuzanna Orlińska, Agnieszka Frączek i ilustratorzy tej miary co Joanna Rusinek, Magda Kozieł-Nowak, Joanna Olech, Aleksandra Krzanowska, Adam Pękalski, Jola Richter-Magnuszewska. Wprowadzają dzieci w świat gatunków literackich: reportażu, baśni, bajki, eposu, kryminału, opowiadania i fantasy. Duże litery zachęcają do samodzielnego czytania.

49,99 zł
37,99 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 12,00 zł

1 osoba kupiła
26
Domino Zegar - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Domino Zegar
Multigra
Dostępny
2 szt.

DOMINO ZEGAR to zabawka i gra, która jest doskonałą rozrywką głównie dla młodszych dzieci, uczących się czytać wskazania na tarczy zegarowej. W czasie zabawy lub grając w domino, dzieci ćwiczą i utrwalają umiejętność określania czasu według pozycji wskazówek i zapisu, jednocześnie biorą udział w emocjonujacej rywalizacji trenując swój refleks, spostrzegawczość i umiejętność właściwego kojarzenia.Zawartość pudełka: 28 elementów domina, 40 szt żetonów, instrukcja.

15,39 zł
11,54 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 3,85 zł

1 osoba kupiła
27
Bajka o Mozarcie + CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Bajka o Mozarcie + CD
Dostępny
1 szt.

"Bajka o Mozarcie" Joanny Wiśnios jest adresowana do starszych przedszkolaków oraz do czytelników rozpoczynających szkolną edukację. W żartobliwy sposób przybliża postać jednego z największych kompozytorów w dziejach muzyki Wolfganga Amadeusza Mozarta (1756-1791). "Bajka o Mozarcie" opowiada o perypetiach artysty, począwszy od jego dzieciństwa aż do czasów, kiedy jako kompozytor i wirtuoz osiągnął największe sukcesy. Zadaniem Słowniczka wyrazów nie zawsze zrozumiałych, umieszczonego na końcu książeczki, jest wprowadzenie młodego czytelnika w realia epoki, w której dorastał Mozart. Dołączona do książki płyta CD z nagraniem oprawionej muzycznie "Bajki o Mozarcie" sprawi, że jej treść stanie się dla dzieci jeszcze bardziej interesująca. Wykonawcy: Dominika Grzybacz - fortepian, Michal Pawełek - klawesyn, Błażej Kozłowski - oprawa muzyczna i dźwiękowa.

29,00 zł
15,37 zł

Rabat 47,0%
oszczędzasz 13,63 zł

1 osoba kupiła
28
Osiedle Pogodne. Tom 3. Nie czas na tajemnice - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Osiedle Pogodne. Tom 3. Nie czas na tajemnice
Dostępny
110 szt.

Otwórz kolejne drzwi luksusowego domu! „Osiedle Pogodne” – poznaj nowe tajemnice mieszkańców. Klara ma poukładane życie. Dyrektorskie stanowisko, ten sam od dwudziestu lat mąż, dorosła córka, która właśnie zaczęła studia na prestiżowej uczelni. Kiedy więc nagle w jej pracy zjawiają się policjanci i pytają o męża, Klara czuje, że traci grunt pod nogami. Zaczyna się polowanie. Dziennikarze, internauci, znajomi – oni wszyscy już wydali wyrok skazujący. Co zrobi Klara? Czy stanie po stronie męża, który jest sam przeciwko całemu światu? Czy uwierzy w winę ukochanego mężczyzny?

19,90 zł
14,99 zł

Rabat 24,7%
oszczędzasz 4,91 zł

1 osoba kupiła
29
Klasse! A2.1. Ćwiczenia + audio online - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klasse! A2.1. Ćwiczenia + audio online
Dostępny
4 szt.

Klasse! - das neue Deutsch als Fremsprache-LehrwerkŹ fr Jugendliche ab 12 Jahren - steht fr einen kommunikativen und handlungsorientiertenUnterricht. Es zeichnet sich durch viele kooperative und erfolgsorientierte bungsformen aus und setzt den Fokus auf Kreativitt und konsequente Lerneraktivierung.

47,00 zł
42,30 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,70 zł

1 osoba kupiła
30
Igrzyska lekkoatletów. Tom 4. Ateny 1906, Londyn 1908 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Igrzyska lekkoatletów. Tom 4. Ateny 1906, Londyn 1908
Dostępny
25 szt.

Publikacja jest fascynującą opowieścią o lekkoatletyce na igrzyskach olimpijskich. Stanowi doskonałe połączenie historii sportu olimpijskiego, statystyki lekkoatletycznej na najwyższym poziomie, dziennikarskich ciekawostek i anegdot wszystko scalone pasją i wrażliwością autorów. Poważnym rywalem materiału faktograficznego jest strona wizualna, z prezentacją mało znanych, często bardzo unikalnych zdjęć, znaczków, z efektami rysunkowymi itp. Inspirujące są także wstawki dotyczące problemów przygotowań (treningu), przed mistrzostwami i charakterystyki morfologiczno-funkcjonalnej wybranych zawodników. Ten problem poruszany jest w podobnych opracowaniach bardzo rzadko, choć jest bardzo ważny dla pełnej prezentacji ewolucji zmian w obszarze szeroko pojętego treningu lekkoatletycznego. Igrzyska lekkoatletów są bogato ilustrowanym, niezwykłym dziełem, przewyższającym pod wielu względami wszystkie inne istniejące dotychczas na rynku międzynarodowym publikacje, takie jak m.in. Die Geschichte der Olympischen Leichtathletik (1896-1984) autorstwa Ekkeharda zur Megede, która kończy się na roku 1980. Lektura książki stanowi emocjonującą podróżą w czasie do początków olimpizmu oraz kształtowania się profesjonalnego sportu. Tom 4 o podwójnej objętości, zawiera opowieść o Igrzyskach w Atenah 1906 roku i Londynie w 1908 roku. Autorami książki są Daniel Grinberg oraz Adam Parczewski. To obowiązkowa lektura dla wszystkich fanów igrzysk olimpijskich oraz lekkiej atletyki.

55,00 zł
38,50 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 16,50 zł

1 osoba kupiła
31
Smoczek silikonowy na butelkę Nanobebe, wolny przepływ, 2 sztuki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Smoczek silikonowy na butelkę Nanobebe, wolny przepływ, 2 sztuki
Nanobebe
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.06

Smoczki do butelek Nanobebe są wyposażone w zaawansowany system wentylacji 360°, który pomaga zmniejszyć kolkę, redukując ciśnienie wewnątrz butelki podczas karmienia. Specjalnie zaprojektowane silikonowe smoczki są miękkie jak aksamit, mają kształt piersi i łatwo je włożyć na butelkę, ułatwiając łatwe przejście między karmieniem piersią a butelką. Cechy: • zaawansowany system podwójnego odpowietrzania w celu zmniejszenia kolki, • ekstra miękki – jak skóra, • wolny przepływ, • przypominający pierś matki, • łatwy w obsłudze zatrzask, • medyczny silikon chroni przed alergenami lateksu, • zaprojektowany do butelek marki Nanobebe, • wolny od BPA.

17,70 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,7%
oszczędzasz 1,71 zł

1 osoba kupiła
32
Największy zysk lidera - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Największy zysk lidera
Dostępny
6 szt.

Gdy liderzy zainwestowali już w rozwój przywództwa, pojawia się pytanie: co jest najlepszym sposobem na realizację ich wizji i rozwój ich organizacji? Odpowiedź: rozwój innych liderów! Im większą liczbę liderów ma organizacja i im lepiej są oni wyposażeni, tym większe odnosi sukcesy. W tej książce Maxwell dzieli się najważniejszymi wnioskami, jakie wyciągnął, angażując się w proces rozwoju liderów w ostatnim ćwierćwieczu.

67,20 zł
48,38 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 18,82 zł

1 osoba kupiła
33
Kolorowanka. Moje pluszaki. Piesek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanka. Moje pluszaki. Piesek
Dostępny
21 szt.

Kolorowanki dla najmłodszych

4,80 zł
3,99 zł

Rabat 16,9%
oszczędzasz 0,81 zł

1 osoba kupiła
34
New Round-Up 2. English Grammar Practice. Students' Book with CD-Rom - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
New Round-Up 2. English Grammar Practice. Students' Book with CD-Rom
Dostępny
1505 szt.

New Round Up to uaktualniona edycja bogato ilustrowanego podręcznika do gramatyki, stworzonego dla najmłodszych uczniów. Z myślą o dzieciach przygotowano bardzo wiele gier, zabaw, ćwiczeń i zadań interaktywnych na dołączonej płycie CD-ROM. New Round Up uczy poprzez zabawę i w zrozumiały dla dzieci sposób wyjaśnia zawiłości angielskiej gramatyki.

65,90 zł
58,65 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 7,25 zł

1 osoba kupiła
35
Kajko i Kokosz. Zamach na Milusia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kajko i Kokosz. Zamach na Milusia
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.15

Co można znaleźć w lesie? Jajko. Co może wykluć się z jajka? Smok. Smok Miluś – sympatyczny jarosz, który panicznie boi się myszy i jest strasznym psotnikiem. Nad wybrykami Milusia nie potrafią zapanować nawet jego przybrani rodzice – Kajko i Kokosz. A że kasztelan ma już serdecznie dość kłopotów sprawianych przez Milusia, skazuje go wraz z opiekunami na banicję. Życie w głuszy nie jest wcale łatwe ani bezpieczne, choć wydawałoby się, że ludziom w towarzystwie smoka nic nie może grozić. Jak zwykle, pojawiają się Zbójcerze – tym razem po to, by schwytać i wykorzystać do własnych celów.

24,99 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,00 zł

1 osoba kupiła
36
New Round-Up 3. English Grammar Practice. Students' Book with CD-Rom - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
New Round-Up 3. English Grammar Practice. Students' Book with CD-Rom
Dostępny
1714 szt.

New Round Up to uaktualniona edycja bogato ilustrowanego podręcznika do gramatyki, stworzonego dla najmłodszych uczniów. Z myślą o dzieciach przygotowano bardzo wiele gier, zabaw, ćwiczeń i zadań interaktywnych na dołączonej płycie CD-ROM. New Round Up uczy poprzez zabawę i w zrozumiały dla dzieci sposób wyjaśnia zawiłości angielskiej gramatyki.

67,90 zł
60,43 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 7,47 zł

1 osoba kupiła
37
Mały solfeż - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
30,00 zł
23,10 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 6,90 zł

1 osoba kupiła
38
Grafity do cyrkli 10szt MemoBe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Grafity do cyrkli 10szt MemoBe
MemoBe
Dostępny
16 szt.

Uniwersalne grafity do różnego rodzaju cyrkli. Wysoka jakość użytego grafitu zapewnia doskonałe efekty kreślarskie.Długość wkładu: 2cm.Opakowanie plastikowe doskonale chroni grafity przed złamaniami. Każde opakowanie zawiera 10 sztuk stożkowo zatemperowanych grafitów.

5,07 zł
4,99 zł

Rabat 1,6%
oszczędzasz 0,08 zł

1 osoba kupiła
39
Roadmap. Workbook with Answer Key. Poziom A2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Roadmap. Workbook with Answer Key. Poziom A2
Dostępny
1381 szt.

Roadmap to ośmiopoziomowy kurs general English dla studentów i osób dorosłych, który koncentruje się na szybkim i skutecznym rozwoju płynnej i poprawnej komunikacji, uwzględniając współczesne trendy w nauczaniu oraz zróżnicowane potrzeby zarówno grup, jak i indywidualnych uczniów. Słownictwo i gramatyka wprowadzane są stopniowo z pomocą krótkich tekstów i nagrań, co pozwala na wykorzystanie czasu na zajęciach na najważniejsze – czyli naukę mówienia. Każde zajęcia kończą się praktycznym ćwiczeniem na komunikację, w którym uczniowie wykorzystują słownictwo i gramatykę z lekcji. Sekcje „English in Action” skupiają się na funkcjach językowych, przygotowując słuchaczy do sprawnej komunikacji w typowych sytuacjach życia codziennego. Sekcje „Listening” i zabawne filmy „The Roadmap Report” oferują niezliczone przykłady użycia słownictwa i gramatyki w praktyce, jak również poprawnej wymowy. Komunikacyjne gry, pełniące rolę powtórek, w angażujący sposób pomagają słuchaczom utrwalić kluczowe struktury językowe. Roadmap zapewnia lektorom pełen komfort pracy. Podręcznik zawiera odpowiednią ilość materiału i dodatkowych aktywności, które bez względu na długość i intensywność kursu, pozwolą na pełną realizację programu. Jest to możliwe dzięki dwóm ścieżkom pracy z kursem. Jak najlepiej zaangażować słuchaczy? Poprzez ciekawe, aktualne tematy, różnorodność i rozwiązania cyfrowe umożliwiające słuchaczom naukę języka również poza regularnymi lekcjami. Roadmap porusza szereg tematów z obszaru zainteresowań dorosłych uczniów. Dzięki aplikacji spójnej z treścią kursu i interaktywnym ćwiczeniom uczniowie mogą sprawdzać swoją wiedzę i umiejętności w dogodnym dla siebie miejscu i czasie. Roadmap stawia na skuteczność. Każda lekcja i rozdział mają wyraźnie określone cele rozwojowe, kluczowe słownictwo i gramatykę, które słuchacze poznają, utrwalą i będą potrafili stosować w codziennej komunikacji. Sekcja „Check and Reflect” pomaga słuchaczom w powtarzaniu materiału z całego rozdziału i eliminacji ewentualnych błędów. „Grammar bank” i „Vocabulary bank” dostarczają dodatkowej dawki zadań utrwalających. Zeszyt ćwiczeń, interaktywne zadania „Online Practice”, dodatkowe materiały w ramach pakietu pomocy lektorskich oraz aplikacja dostarczają mnóstwa okazji do utrwalania języka w atrakcyjnej i nowoczesnej formie. Roadmap to przyjazne materiały dla ucznia i lektora. Scenariusze lekcji w „Teacher’s Book” wsparte są jasnymi instrukcjami i pomysłami na wykorzystanie zawartych w podręczniku aktywności, wyjaśnieniami trudnych zagadnień językowych oraz pomysłami na alternatywne przeprowadzenie ćwiczeń i dodatkowe prace domowe. Szeroka gama materiałów dodatkowych w podręczniku oraz książce nauczyciela, w tym aż 9 arkuszy z ćwiczeniami do kopiowania na gramatykę, słownictwo i komunikację do każdej lekcji, filmy, gry i ćwiczenia online pomogą w prowadzeniu ciekawych, praktycznych i motywujących zajęć bez tracenia czasu na szukanie dodatkowych materiałów z innych źródeł.

62,90 zł
55,98 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 6,92 zł

1 osoba kupiła
40
New Round-Up 6. English Grammar Practice. Students' Book with CD-Rom - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
New Round-Up 6. English Grammar Practice. Students' Book with CD-Rom
Dostępny
916 szt.

New Round Up to uaktualniona edycja bogato ilustrowanego podręcznika do gramatyki, stworzonego dla najmłodszych uczniów. Z myślą o dzieciach przygotowano bardzo wiele gier, zabaw, ćwiczeń i zadań interaktywnych na dołączonej płycie CD-ROM. New Round Up uczy poprzez zabawę i w zrozumiały dla dzieci sposób wyjaśnia zawiłości angielskiej gramatyki.

69,90 zł
62,21 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 7,69 zł

1 osoba kupiła
41
Szpital na peryferiach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szpital na peryferiach
Dostępny
401 szt.

Co połączyło parę narzeczonych, dość nietypowo próbujących zażegnać kryzys w związku, bogatego biznesmena w średnim wieku, policjanta głęboko rozczarowanego swoim życiem zawodowym i dwójkę złodziei-pechowców, z których jeden marzy o pracy w zoo? Przypadek? Nie sądzę. Na skutek przedziwnego zbiegu okoliczności (czy na pewno?) cała szóstka trafia na ten sam szpitalny oddział, ale tu ich kłopoty dopiero się zaczynają. Huragan nieprzewidzianych wydarzeń przetacza się przez szpital, pochłaniając wszystkich wraz z bezgranicznie zdumionym szpitalnym personelem. Na dodatek ktoś gdzieś ukrył skradzione diamenty, stawka w grze jest więc naprawdę wysoka. I gdy wydaje się, że już nic nie może bardziej skomplikować sytuacji, na scenę wkracza ośmioletni Tadzio. To był plan doskonały. Co mogło pójść nie tak? Gdy dzieje się coś szalonego, to musi chodzić o Wrocław.

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

1 osoba kupiła
42
Zwilczona - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zwilczona
Dostępny
2537 szt.

Jaśmina mieszka na mazurskiej prowincji. To do niej należy dbanie o ciepło domowego ogniska, pielęgnowanie ogrodu, opieka nad córką i gospodarstwem domowym. I to właśnie ona zdaje sobie sprawę, że w imię świętego spokoju przymyka oczy na wszystko… na alkohol, który coraz częściej pojawia się w domu, na wulgarne odzywki męża, których udaje, że nie słyszy, na własną lekkomyślność, na coraz więcej obowiązków, które wykonuje z pedantyczną dokładnością. Aż pewnego dnia, spotyka na swojej drodze szarą wilczycę, w której oczach dostrzega blask wolności i siły. Zwierzę, jak niestrudzony zwiadowca, chce ostrzec ją przed tym, co może przynieść życie. Kim jest napotkana wilczyca? Leśnym zwierzęciem, intuicją, życiowym drogowskazem, snem, a może wewnętrznymi pragnieniami, które Jaśmina przez tyle lat swojego poukładanego życia spychała na dalszy plan? Czy kobieta odzyska swoją siłę i moc? W jaką podróż przyjdzie jej wyruszyć, żeby na nowo poukładać w sobie to, co najważniejsze? Powieść jest przepojona zapachami ziół, podszeptami intuicji, tajemnicami skrytymi na kartach starych ksiąg, mazurską magię, płomienną miłością, a nawet czarami i magią. Kim jest Zwilczona? Tobą. Kobietą walczącą w imię miłości o samą siebie.

39,90 zł
31,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

1 osoba kupiła
43
Czasowniki dla zaawansowanych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Czasowniki dla zaawansowanych
Multigra
Dostępny
10 szt.

Konsumować? Co to za słowo? Czy już je znasz? Przystąp do treningu czasowników: ruszaj do wyścigu, w którym trzeba wykazać się znajomością zasad gramatyki, refleksem, spostrzegawczością oraz zdolnością szybkiego czytania. Podczas gry Twoim zadaniem będzie znajdowanie, notowanie i wskazywanie słów, które są rozwiązaniem zadania z karty. Zawartośc pudełka: plansza do gry, kostka do gry, pionki - 4 szt, karty z poleceniami - 55 szt, notes oraz instrukcje.

50,10 zł
37,58 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,52 zł

1 osoba kupiła
44
Garderoba z wyposażeniem, niebieska - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Garderoba z wyposażeniem, niebieska
Askato
Dostępny
76 szt.

Wspaniała szafa na ubranka dla lalek wyposażona w dwuskrzydłowe drzwi. Zamek w kształcie kokardy zabezpiecza szafę przed otwieraniem. Garderoba ma wygodną rączkę z góry, dzięki której można bezpiecznie i łatwo ją przenosić. Szafa jest wyposażona w owalne lustro z półką oraz regał z półkami na buty, torebki, pojemniki na biżuterię i wieszaki. Dzięki temu każde akcesoria będą miały swoje miejsce i nic się nie zgubi podczas zabawy. Zawartość zestawu: • szafa, • 2 sukienki dla lalek 29.0 cm • 6 wieszaków, • 3 pary butów na obcasie, • 3 torebki. Wymiary: 18.5 x 5.5 x 30.0 cm

49,39 zł
40,99 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 8,40 zł

1 osoba kupiła
45
New Round-Up 4. English Grammar Practice. Students' Book with CD-Rom - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
New Round-Up 4. English Grammar Practice. Students' Book with CD-Rom
Dostępny
1769 szt.

New Round Up to uaktualniona edycja bogato ilustrowanego podręcznika do gramatyki, stworzonego dla najmłodszych uczniów. Z myślą o dzieciach przygotowano bardzo wiele gier, zabaw, ćwiczeń i zadań interaktywnych na dołączonej płycie CD-ROM. New Round Up uczy poprzez zabawę i w zrozumiały dla dzieci sposób wyjaśnia zawiłości angielskiej gramatyki.

67,90 zł
60,43 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 7,47 zł

1 osoba kupiła
46
palkiewicz.com - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
palkiewicz.com
Dostępny
3314 szt.

Kolejna książka pogromcy Atlantyku i Amazonki to wielobarwna podróż, w której autor widział dużo więcej niż prekursor epoki odkryć geograficznych, legendarny Marco Polo. Pasmo porywających doświadczeń zarówno w krajach Pierwszego, jak i Trzeciego Świata oraz atencja dla ginących kultur i zwyczajów, a także spotkania z ludźmi, których trudno zapomnieć. Przemierzył bezlik dróg i ścieżek pośród szczytów Bhutanu, pól ryżowych na Bali i tajemniczych świątyń Angkoru. Odwiedził palarnię opium w Laosie i sale hazardowe w Makau, jadł koniki polne w Birmie i psie mięso w Wietnamie. Rzutem na taśmę poznał jeszcze autentyczne kultury plemion tubylczych, Dajaków – legendarnych „łowców głów” na Borneo, czy Bausi z Papui Zachodniej. Stanął oko w oko z Janomami, plemieniem, które nie miało wcześniej kontaktu z białym człowiekiem. Jego zapisane notesy wciąż jeszcze wydają się napęczniałe od atramentu. Na kartkach książki autor snuje także chłodne refleksje nad nieodwracalnymi zmianami w naszej kulturze, nad surowymi prawami dżungli, które owładnęły współczesnym człowiekiem i wreszcie nad życiowym bilansem oraz schyłkiem pewnej epoki. Niepokoi go dziś widmo zmierzchu pogrążonej w chaosie i tkwiącej na rozdrożu Europy, z jej ultranowoczesną tożsamością, degradacją narodowych norm, marginalizującą rolą religii i zanikiem tradycji, która tracąc instynkt samozachowawczy staje się politycznym zakładnikiem islamu. Społeczeństwo obawia się o przyszłość, bo nie znajduje odpowiedzi na swoje problemy i wewnętrzne rozdarcie. „Po szalonych globalnych przemianach, które zmieniły oblicze świata, dotknęła nas deprymująca niestabilność – pisze wybitny dziennikarz, podróżnik, człowiek instytucja. – Teraz nadchodzi era nowej rzeczywistości, której nie jesteśmy w stanie sobie wyobrazić”. „Pałkiewicz wśród ludzi, Pałkiewicz łączący, Pałkiewicz orędownik odnajdywania wspólnego języka. Czyż to nie ważniejsze w dzisiejszym świecie od pogoni za kolejnymi mirażami?” – Bogusław Chrabota, „Rzeczpospolita”. „Czytam: Barwny film mojego życia dobiega definitywnie do punktu docelowego. Przegrałem sam ze sobą. Nie chcę wierzyć i nie wierzę. Jacek jeszcze nas wszystkich zaskoczy” – Paweł Reszka, „Polityka”. „Gdybyśmy wszyscy nauczyli się od niego sztuki dzielenia się radością życia i optymizmem, nasz świat i nasz kraj byłyby jeszcze cudowniejsze. Dlatego warto poznać tego człowieka” – Jacek Karnowski „Sieci”. „Wybitna książka, wybitnego człowieka. Jest tu wszystko, ale przede wszystkim życie. Fascynujące i mądre. Po przeczytaniu tego tomu chce się piękniej i lepiej żyć” – Paweł Siennicki „Polska The Times”. „Widział dużo więcej niż Marco Polo i potrafi też o tym wspaniale opowiadać” – Tomasz Sakiewicz „Gazeta Polska”. „Ten kalejdoskop skrzący się kolorami, detalami nieistniejącej już często rzeczywistości, budzi podziw dla wiedzy autora i każe się zastanowić czy nasz świat zmierza we właściwym kierunku. To fascynująca lektura” – Aldona Toczek „Fakt”. „Wiarygodność przeżyć autora może nieraz budzić wątpliwości i niewiarę. Jednak to tylko cząstka tego co doświadczył w barwnej podróży swojego życia” – Andrzej Wójtowicz „Angora”. Jacek Pałkiewicz – podróżnik, dziennikarz, pisarz, twórca survivalu w Europie. Ustalił miejsce narodzin Amazonki, pokonał samotnie Atlantyk w łodzi ratunkowej, przecierał szlaki na Borneo i Nowej Gwinei. Jest weteranem Sahary, poznał najdalsze kresy Syberii, pracował w afrykańskich kopalniach złota i diamentów. Postać wielowymiarowa, wokół której narosło wiele legend. Bezkompromisowy, z odwagą wyraża mało poprawne poglądy. Obiektywny komentator rzeczywistości, obywatel świata i jego odkrywca. Autor bestsellerowych książek, m.in.: Syberia i Pasja życia, inspiruje dwa pokolenia polskich podróżników. • Ambasador Polski na wszystkich kontynentach, stoi ponad politycznymi podziałami i szuka wspólnego języka, by łączyć podzielony kraj. • Człowiek instytucja, brutalnie szczery, nie układa się i nie poddaje dyktatowi maniakalnej poprawności politycznej. • Stąpa twardo po ziemi, mając w pogardzie obłudę, zawiść, cynizm, zachłanność. • Specjalista od karkołomnych wypraw i przełamywania barier, szkolił kosmonautów i elitarne jednostki antyterrorystyczne sztuki przetrwania w skrajnych warunkach różnych stref klimatycznych. • We Włoszech o jego szkole przetrwania powstał cieszący się powodzeniem film „Uomini duri” („Twardziele”).

49,90 zł
39,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 9,98 zł

2 osoby kupiły
47
Pokemon. Battle Figure, Psyduck - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pokemon. Battle Figure, Psyduck
Wicked Cool Toys
Dostępny
3 szt.

Wciel się w rolę głównego bohatera Asha Ketchuma i stań się najlepszym mistrzem Pokemon na świecie! Zbierz kolekcję walecznych stworzeń i wyrusz z nimi w niezwykłą podroż. Weź udział w przyjacielskich sparingach, a gdy będziesz gotowy – stań na arenie i walcz z wielkimi przeciwnikami wystawiając do pojedynku swoich najlepszych wojowników. Zagrzewaj ich do walki i poprowadź do zwycięstwa. Pamiętaj, że niezwykle ważne jest odpowiednie przygotowanie - godziny spędzone na treningach wkrótce przyniosą zdumiewające efekty. W kolekcji znajdują się figurki popularnych Pokemonów o wysokości 2 oraz 3 cali. Zabawki zostały wykonane z wysokiej jakości tworzywa z ogromną dbałością o szczegóły, aby jak najlepiej odwzorować bohaterów z bajki. Zbierz je wszystkie i baw się doskonale z rodzeństwem, kolegami i koleżankami urządzając wspólne pojedynki Pokemon! W opakowaniu znajduje się Psyduck.

43,99 zł
41,79 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,20 zł

1 osoba kupiła
48
Cyrkówka Marianna. Powojenna Polska i historia miłosna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cyrkówka Marianna. Powojenna Polska i historia miłosna
Dostępny
128 szt.

Ona, dziewczyna ze wsi, niegdyś warszawska służąca i on, przedwojenny atleta. Miłość, porozumienie dusz i brawurowy pomysł: w burzliwych powojennych czasach ruszają w cyrkową trasę po wsiach i miasteczkach. Ta podróż potrwa wiele lat i zaprowadzi Mariannę w rejony, jakich istnienia nie podejrzewała. Anna Fryczkowska odwiedziła archiwa, rozmawiała z dziesiątkami osób, z detektywistyczną pasją studiowała obrazy swojej bohaterki – akrobatki, żony atlety, czarodziejki jarmarków, wreszcie – malarki, jednej z najbarwniejszych artystek ludowych XX wieku. Powieść drogi o dwójce niezwykłych osób w niezwykłych czasach.

36,90 zł
29,52 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,38 zł

49
Ostatnie lata polskich Kresów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ostatnie lata polskich Kresów
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.07

Ostatnie siedemdziesiąt lat udowadnia, że Polska może istnieć bez Kresów, ale polska dusza mocno straciła na tej separacji. Po rynkowym sukcesie Ostatnich lat polskiego Lwowa i Ostatnich lat polskiego Wilna oddajemy do Państwa rąk tom poświęcony mniejszym ośrodkom kresowym. Znajdą tu Państwo egzotykę, wielkie miłości, skandale, celebrytów, a nawet walkę wywiadów. Znani popularyzatorzy historii Sławomir Koper i Tomasz Stańczyk udowadniają po raz kolejny, że magię miejsc, urodę przyrody, słynną otwartość mieszkańców i legendę Kresów można przełożyć na język zrozumiały dla współczesnego pokolenia. • Bandyci, którzy zostali premierami. Wielki napad na pociąg w Bezdanach • Polski Teksas. Borysław i gorączka naftowa • Młodość marszałka Śmigłego w Brzeżanach • Ciche Grodno nie znosi skandalistki Elizy Orzeszkowej • Polska Amazonia. Bajeczne rozlewiska Polesia • Kresowa Reduta Juliusza Osterwy • Co robił rezydent angielskiego wywiadu Carton de Viart w dawidgródeckiej Ordynacji • Druskienniki i Truskawiec – najsłynniejsze uzdrowiska Rzeczpospolitej • Kresowa kraina Półksiężyca. W świecie Karaimów i Tatarów • Pani na Hruszowej – niezwykłe losy Marii Rodziewiczównej • Polski ryż i pomarańcze. Tropiki nad Dniestrem. Zaleszczyki • Kuty. Zachwycająca stolica polskich Ormian. • Marszałek i piękna lekarka. Piłsudski i Eugenia Lewicka. • Nie tylko dla grubasów. Lecznica doktora Tarnawskiego • Czarna karta pogranicznej krainy. Bereza Kartuska • Kresowa bandera wojenna. Z dziejów flotylli pińskiej • Nie chciał doczekać „Szewców”. Ostatnie dni Stanisława Ignacego Witkiewicza. • Bohaterska obrona Grodna w 1939 r. • Odyseja Korpusu Ochrony Pogranicza • Ostatnia szansa Września. Przedmoście rumuńskie • Kres Kresów – zmiany granic wschodnich Polski w latach 1944 – 1951.

59,90 zł
43,73 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 16,17 zł

50
Lucky Luke. Tom 69. Artysta malarz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lucky Luke. Tom 69. Artysta malarz
Dostępny
10 szt.

Kolejna humorystyczna opowieść o legendarnym kowboju! Lucky Luke dostaje ważne zadanie: ma ochraniać w podróży malarza – i to nie byle jakiego, lecz prawdziwego artystę, słynnego autora obrazów przedstawiających życie Dzikiego Zachodu! Podopieczny okazuje się sympatycznym olbrzymem lubiącym dobre jedzenie i saloonowe bójki. Marzeniem twórcy jest namalowanie portretu najsłynniejszego z wodzów indiańskich, Hiawathy, bohaterowie ruszają więc w długą podróż, podczas której będą musieli stawić czoło szalonemu mścicielowi, chętnym do bitki kowbojom, rabusiowi banków oraz niebezpiecznym wojownikom ze szczepu Zręczne Stopy! Seria „Lucky Luke” została stworzona przez dwie legendy frankofońskiego rynku komiksowego: pisarza René Goscinnego (1926–1977) oraz rysownika Morrisa (właśc. Maurice de Bevere, 1923–2001). Po śmierci Goscinnego scenariusze kolejnych odcinków serii były pisane przez kontynuatorów takich jak Belg Bob de Groot (ur. 1941), znany z cykli „Clifton”, „Robin Dubois” czy „Chlorophylle”.

24,99 zł
19,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,00 zł

51
Maja i Minizaury. Tom 3. Operacja Las - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Maja i Minizaury. Tom 3. Operacja Las
Dostępny
18 szt.

Kolejna humorystyczna opowieść o legendarnym kowboju! Lucky Luke dostaje ważne zadanie: ma ochraniać w podróży malarza – i to nie byle jakiego, lecz prawdziwego artystę, słynnego autora obrazów przedstawiających życie Dzikiego Zachodu! Podopieczny okazuje się sympatycznym olbrzymem lubiącym dobre jedzenie i saloonowe bójki. Marzeniem twórcy jest namalowanie portretu najsłynniejszego z wodzów indiańskich, Hiawathy, bohaterowie ruszają więc w długą podróż, podczas której będą musieli stawić czoło szalonemu mścicielowi, chętnym do bitki kowbojom, rabusiowi banków oraz niebezpiecznym wojownikom ze szczepu Zręczne Stopy! Seria „Lucky Luke” została stworzona przez dwie legendy frankofońskiego rynku komiksowego: pisarza René Goscinnego (1926–1977) oraz rysownika Morrisa (właśc. Maurice de Bevere, 1923–2001). Po śmierci Goscinnego scenariusze kolejnych odcinków serii były pisane przez kontynuatorów takich jak Belg Bob de Groot (ur. 1941), znany z cykli „Clifton”, „Robin Dubois” czy „Chlorophylle”.

24,99 zł
19,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,00 zł

52
Omega Men. To już koniec - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Omega Men. To już koniec
Dostępny
6 szt.

Przygodowa, a jednocześnie poważna opowieść o mechanizmach rządzących światem. Zamknięta historia, którą można czytać bez znajomości innych serii DC. Kyle Rayner, Biała Latarnia, został zabity przez Omega Men, uznawanych za terrorystów i fanatyków. Tak twierdzi oficjalna propaganda. A może owi bandyci są ostatnią nadzieją na wolność w zapomnianym przez Boga sektorze Wszechświata? Jednak Biała Latarnia żyje – jest więziony przez Omega Men, którzy chcą go zwerbować, aby walczył w nieustającej wojnie z wszechpotężną Cytadelą i jej tyrańskimi rządami. Czy kiedy Kyle pozna bliżej garstkę istot wyjętych spod prawa, zacznie kwestionować wszystko, co wie o byciu bohaterem? Czy złamie przysięgę Latarni i dołączy do rewolucjonistów? A może odkryje, że Omega Men są jednak potworami? Scenarzystą tej niezwykłej opowieści jest zdobywca Nagrody Eisnera Tom King („Mister Miracle”, „Batman – Pewnego dnia”). Za rysunki odpowiedzialny jest mieszkający w Indonezji grafik Barnaby Bagenda, który zdobył popularność właśnie serią „Omega Men”.

114,99 zł
88,54 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 26,45 zł

53
Minecraft. Wielka kolekcja kreatywnego budowania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Minecraft. Wielka kolekcja kreatywnego budowania
Dostępny
13 szt.

Ta książka to pomysł na prezent zarówno dla wytrawnych fanów Minecrafta, jak i dla tych, którzy rozpoczynają dopiero swoją przygodę z jedną z najpopularniejszych gier wszech czasów. W eleganckim pudełku znalazły się dwa miniprzewodniki pełne praktycznych wskazówek, rad i dobrego humoru. Dzięki nim stworzysz krainę zombie i park rozrywki z prawdziwego zdarzenia! Trzecia książka w zestawie to pełen inspiracji szkicownik, w którym dasz upust swojej twórczej fantazji, rysując, bazgrząc i projektując. Uzupełnieniem kolekcji jest fantastyczny plakat i zawieszka na drzwi.

65,00 zł
49,40 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 15,60 zł

54
Disney Księżniczka. Najpiękniejsze opowieści - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Disney Księżniczka. Najpiękniejsze opowieści
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.05.07

Dwanaście opowiadań o przygodach Disneyowskich księżniczek: Ariel, Aurory, Pocahontas, Mulan, Śnieżki, Śpiąca Królewny, Belli, Tiany, Vaiany, Roszpunki, Meridy i Kopciuszka. Żadnej z tych historii nie znajdziesz na ekranie! Przeczytaj o tym, jak Dżasmina stara się odrestaurować pogrążony w ruinie rynek Agrabahu, a Mulan próbuje swych sił w wyścigu Smoczych Łodzi. Bella udaje się z nowo poznaną podróżniczką w fascynujący lot balonem, a mała Aurora stawia pierwsze kroki na deskach teatru i… dokonuje zaskakującej zamiany ról. Każde z tych krótkich opowiadań to świetny pomysł na wieczorną lekturę albo miły początek dnia!

25,00 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,01 zł

55
Corto Maltese. Tom 13. Pod słońcem północy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Corto Maltese. Tom 13. Pod słońcem północy
Dostępny
10 szt.

Trzynasta część przygód awanturnika o dobrym sercu, który zawsze staje po stronie słabych i ciemiężonych. Corto Maltese tym razem wybiera się do Jukonu... Rok 1915. Drogi Rasputina i Corto Maltese się rozchodzą – pierwszy płynie na Karaiby, a drugi postanawia jechać do San Francisco, aby odwiedzić przyjaciela, słynnego pisarza. Tak rozpocznie się przygoda, która zawiedzie przystojnego marynarza na daleką Północ, aż za koło podbiegunowe. W kanadyjskiej krainie śniegów Corto wplącze się w rebelię tubylców przeciwko panowaniu brytyjskiemu, weźmie udział w krwawej walce o prawa niewolonych kobiet oraz – jak zwykle – spotka nietuzinkowe postaci historyczne. Dostanie także szansę na wielkie bogactwo, równocześnie jednak przeżyje bolesną porażkę miłosną, której wspomnienie będzie go prześladować do końca życia. Dwanaście pierwszych tomów cyklu „Corto Maltese” stworzył włoski mistrz komiksu Hugo Pratt (1927–1995). Od albumu trzynastego serię kontynuują dwaj uznani hiszpańscy autorzy: scenarzysta Juan Díaz Canales (bestsellerowy cykl „Blacksad”) i rysownik Rubén Pellejero (one-shot „Le silence de Malka”, wyróżniony w 1997 roku nagrodą dla komiksu zagranicznego na Festiwalu Komiksu w Angoulême).

69,99 zł
53,89 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 16,10 zł

56
Czwórka z Baker Street. Tom 6. Człowiek ze Scotland Yardu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czwórka z Baker Street. Tom 6. Człowiek ze Scotland Yardu
Dostępny
5 szt.

Rok 1893. Trwa pościg za partyzantami z Baker Street! Tymczasem Sherlock Holmes, zamknięty w kryjówce na londyńskim East Endzie, prowadzi potajemną wojnę przeciw dawnym współpracownikom Moriarty’ego: złowrogiemu pułkownikowi Moranowi oraz nadkomisarzowi Blackstone’owi ze Scotland Yardu, wysoko postawionemu funkcjonariuszowi policji, bez którego profesor nigdy nie zbudowałby swojego imperium zbrodni… Człowiek ze Scotland Yardu za wszelką cenę zamierza wykurzyć Holmesa z ukrycia, zanim ten zdąży go zdemaskować. I zrobi dosłownie wszystko, żeby odnaleźć zarówno nieuchwytnego detektywa, jak i jego nieodłącznych przyjaciół, młodych pomocników zwanych partyzantami z Baker Street. Billy, Charlie i Czarny Tom, ścigani przez policję, zostają zmuszeni do ucieczki. Tak rozpoczyna się pełen niebezpieczeństw i śmiertelnych zasadzek pościg, który zakończy się prawdziwą tragedią… Od tej pory dla partyzantów z Baker Street nic już nie będzie takie samo…

34,99 zł
26,94 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 8,05 zł

57
Amazing Spider-Man. Globalna sieć. Tom 8. Venom Inc. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Amazing Spider-Man. Globalna sieć. Tom 8. Venom Inc.
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.25

Petera Parkera, Eddiego Brocka i Flasha Thompsona łączy więź – i to dosłownie! Ich życie odmienił symbiont Venoma. Teraz czarna jak smoła obca istota podwaja wysiłki, żeby ci trzej bohaterowie nie narzekali na nudę. Ponadto pewna dobrze znana Spideyowi dama będzie musiała zmierzyć się z nabuzowanym zbirem przedstawiającym się jako Maniak, który postanowił udowodnić światu, że jak mało kto zasłużył na swój przydomek. Czy Czarna Kotka i jej gang dadzą mu radę? Tymczasem Venom zapuszcza swoje macki głęboko w nowojorski półświatek… Autorami scenariusza są Dan Slott („She-Hulk”, „Mighty Avengers”) i Mike Costa („G.I. Joe: Cobra”), a rysunki przygotowali Ryan Stegman („She-Hulks”, „Wolverine”) i Gerardo Sandoval („New Avengers”, „Wolverine”).

50,00 zł
38,50 zł
Powiadomienie

Rabat 23,0%
oszczędzasz 11,50 zł

58
Bezgwiezdne Morze - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bezgwiezdne Morze
Dostępny
4 szt.

Bestseller „New York Timesa” Głęboko pod powierzchnią ziemi, na brzegach Bezgwiezdnego Morza istnieje labirynt tuneli i komnat pełnych opowieści. Przejścia do tego sanktuarium są często ukryte, niekiedy w lasach, niekiedy w domach, a niekiedy pozostają na widoku. Jednak ci, którzy szukają, znajdą. Ich drzwi na nich czekają. Zachary Ezra Rawlins szuka swoich drzwi, choć o tym nie wie. Podąża za syrenim śpiewem, niesiony niewytłumaczalną pewnością, że pisany jest mu inny świat. Po odkryciu na półkach uczelnianej biblioteki tajemniczej książki pogrąża się w lekturze i daje porwać opowieściom o zakochanych na zabój więźniach, zaginionych miastach i bezimiennych akolitach. Na jednej ze stron Zachary niespodziewanie natrafia na zdarzenie z własnego dzieciństwa, w niewiarygodny sposób spisane w książce starszej od niego… „Ten list miłosny do bibliofilów jest jak niepokojący sen, osadzony w najgłębszych emocjach. Rzeczywiście wstrząsający” – „Publishers Weekly”. Erin Morgenstern jest autorką powieści Cyrk nocy, bestsellera przełożonego na trzydzieści siedem języków.

59,90 zł
47,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 11,98 zł

59
Trener życia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trener życia
Dostępny
1282 szt.

Poznajcie swojego nowego Trenera życia. Kobiety! Mamy w sobie siłę Tarzana! Pracujemy na wielu etatach: prowadzimy biznesy, zarządzamy firmami, jesteśmy żonami, matkami, kochankami, przyjaciółkami, dbamy o dom… Okazuje się, że możemy absolutnie wszystko! Książka dla kobiet nowoczesnych, które mają apetyt na sukces, ale równocześnie nie zamierzają rezygnować ze swojego czasu dla rodziny, przyjaciół i rozwoju osobistego. Dla tych kobiet, które chcą być mocne, ale i modne, seksowne, otwarte na życie i chcą walczyć o swoje marzenia. Ta książka doda kobietom siły, zachęci do przełamywania stereotypów, pójścia pod prąd, nabrania pewności siebie i pokaże, jak porażki przekuwać w sukces. Autorka uważa, że z niczego w życiu nie trzeba rezygnować, pod warunkiem że odnajdziemy swój własny work-life balance. Przytacza na to przykłady z własnego życia i przekonuje, że dzięki przełamywaniu wewnętrznych barier i dobremu planowaniu można spełnić się zarówno jako kobieta biznesu, jak i matka, żona czy przyjaciółka. Podpowiada, jak troszczyć się o ciało, duszę i dbać o wizerunek, żeby być zdrową, zadowoloną z siebie i szczęśliwą. W książce znajdują się prawdziwe, dotychczas nieznane, historie z życia autorki. Mariola Bojarska-Ferenc – dziennikarka, producentka programów telewizyjnych, ekspertka work-life balance. Wykładowczyni z dziedziny szeroko pojętego wellnessu i zdrowego podejścia do życia, zasad diety itp. Organizuje fit weekendy z ćwiczeniami i wykładami. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Jest członkinią największych na świecie amerykańskich organizacji, zajmujących się promocją zdrowia i fitnessu: IDEA i ECA. Uczestniczyła w ponad czterdziestu światowych kongresach i szkoleniach (Orlando, Miami, Nowy Jork, San Diego, Los Angeles, Las Vegas, Interlaken, Sztokholm, Paryż), na których poznawała najnowsze kierunki rozwoju w dziedzinie zdrowia. Wydała dziewięć książek, napisała setki artykułów dla miesięczników „Twój Styl” i „Pani”. Jest autorką około trzech tysięcy programów telewizyjnych na temat work-life balance, zdrowia, fitnessu; sześciu płyt z ćwiczeniami fitness i filmu z gimnastyką przeciw zakrzepicy, wyświetlanego w samolotach Dreamliner. Jako ambasador Stowarzyszenia Kobiet Onkologii Polskiej „Rakmisja” prowadzi zajęcia na temat aktywności fizycznej w prewencji i leczeniu raka. Odznaczona Złotym Krzyżem Zasługi przez Prezydenta RP za konsekwentne działania promujące zdrowy styl życia.

49,90 zł
39,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 9,98 zł

60
Współczesne metody zapewniania jakości oprogramowania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Współczesne metody zapewniania jakości oprogramowania
Dostępny
60 szt.

O tym, że oprogramowanie ma wpływ na życie współczesnego człowieka, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Dlatego tak ważna jest jego dobra jakość. Książka Współczesne metody zapewniania jakości oprogramowania. Od klasyki do zwinności pokazuje, jak zapewnić jakość oprogramowania w całym procesie jego wytwarzania. Publikacją powinni zainteresować się przede wszystkim ci, którzy chcą dowiedzieć się, jakimi metodami można zapewnić jakość oprogramowania. Autor ? dr inż. Jarosław Kuchta ? przedstawia w publikacji swoją wiedzę zebraną w trakcie ponad 30-letniego doświadczenia zawodowego na temat: jakości oprogramowania, metod jej pomiaru, sposobów zapewnienia, systemów zarządzania jakością, rozwiązań projektowych wpływających na jakość, odpowiedniego stosowania narzędzi programowania, testowania i utrzymania oprogramowania. Czytelnik znajdzie w publikacji przykłady wpływu kiepskiej jakości oprogramowania na życie przeciętnego człowieka. Pozna także najpopularniejsze normy jakości procesu wytwarzania oprogramowania m.in. ISO, PMBOK, PRINCE2 czy Six Sigma, a także metody zwinnego wytwarzania oprogramowania, np. Agile, Scrum czy programowanie ekstremalne (XP).

94,00 zł
77,08 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 16,92 zł

61
Makroekonomia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Makroekonomia
Dostępny
60 szt.

Nowe wydanie jednego z najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych podręczników z zakresu makroekonomii zarówno na polskich, jak i światowych uczelniach. Główny tok znakomicie prowadzonej narracji o skomplikowanych problemach makroekonomicznych został uzupełniony o bardzo ciekawe wstawki oraz narzędzia dydaktyczne, które wzbogacają proces wykładu i przybliżają złożone zagadnienia, a jednocześnie uatrakcyjniają przekazywaną treść. "Choć do napisania tej książki zachęciło nas wiele małych, konkretnych wizji i poglądów na poszczególne aspekty ekonomii, mieliśmy też jedną dużą, całościową wizję: podręcznik ekonomii powinien być zbudowany wokół narracji, opowieści zaczerpniętych z prawdziwego życia ? i nigdy nie powinien tracić z oczu faktu, że ekonomia jest w końcu zbiorem opowieści o tym, co robią ludzie. Wiele z takich historii snutych przez ekonomistów staje się modelami ? bo poza wszystkim innym modele ekonomiczne to właśnie opowieści o tym, jak działa świat. Jesteśmy jednak przekonani, że to, jak studenci rozumieją i doceniają te modele, zależy od tego, jak są one przedstawiane, na ile to możliwe, w kontekście opowieści o rzeczywistym świecie, które ilustrują ekonomiczne koncepcje, ale także dotykają problemów, przed którymi wszyscy stoimy w świecie ukształtowanym przez siły ekonomiczne." Ze wstępu autorów

129,00 zł
113,52 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 15,48 zł

62
447. Plan grabieży Polski. Od deklaracji terezińskiej do ustawy 447 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
447. Plan grabieży Polski. Od deklaracji terezińskiej do ustawy 447
Dostępny
9 szt.

Amerykańska Ustawa 447 obrosła emocjami i zasłużoną złą sławą. Czy naprawdę jest groźna dla stanu majątkowego Rzeczpospolitej? Leszek Sosnowski, amerykański prawnik polskiego pochodzenia sumuje fakty dotyczące tzw. restytucji mienia bezspadkowego. Przypomina Deklarację Terezińską z roku 2009 i stanowisko Israela Singera, Sekretarza Generalnego Światowego Kongresu Żydowskiego, z kwietnia 1996 r.: „3 miliony Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy na to nie zezwolimy. Będziemy ich nękać tak długo, dopóki Polska znów nie pokryje się lodem. Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym.”* (Jewish group threatens Poland over restitution, Reuters, 19 April 1996.) Deklaracja Terezińska nie definiując mienia bezspadkowego określa je jako nieruchomości osób prywatnych, które należały „do ofiar Holokaustu i innych ofiar nazistowskich prześladowań”, z których większość zmarła nie pozostawiając spadkobierców. Nie chodzi więc o rekompensatę dla spadkobierców ofiar, ale niewyobrażalne kwoty pieniężne, które bez podstawy prawnej mielibyśmy przekazać organizacjom żydowskim, nie mającym bezpośrednio niczego wspólnego z ofiarami. Dziewięć lat po przyjęciu Deklaracji Terezińskiej, w dniu 12 grudnia 2017, Senat Kongresu USA przyjął ustawę „447”. Jak stwierdził pragnący zachować anonimowość urzędnik Departamentu Stanu USA: „Jeśli nie zamierzają słuchać nas jako Żydów, będą musieli słuchać nas jako Amerykanów.” Czy polskie władze powstrzymają zapędy międzynarodowych organizacji żydowskich? Czy polski Sejm zainteresował się obywatelskim projektem ustawy anty-447? Jak wygląda kwestia roszczeń bezspadkowych w świetle prawa międzynarodowego?

44,90 zł
32,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

63
Psychologiczne aspekty postrzegania ekspertów i ich rekomendacji - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Psychologiczne aspekty postrzegania ekspertów i ich rekomendacji
Dostępny
121 szt.

W czasach, w których ludzie dysponują niemal nieograniczonym dostępem do wiedzy, zmieniły się relacje między laikami i ekspertami, a także status tych ostatnich. Coraz częściej ich opinie konkurują z opiniami osób, które nie mają wykształcenia czy dużego doświadczenia w danej dziedzinie. Mimo to chętnie dzielą się z innymi swoimi przemyśleniami, w bezpośredniej rozmowie lub dyskutując na forach internetowych. Głos ekspertów, chociaż wspierany dowodami naukowymi bądź latami praktyki, często okazuje się nie bardziej przekonujący niż opinia znajomych albo ?przeciętnych użytkowników internetu?. To zjawisko oznacza, że obiektywne właściwości legitymizujące ekspertów (takie jak tytuł naukowy czy doświadczenie), nie są już równoznaczne z traktowaniem ich jako wiarygodnych źródeł informacji, a eksperckość (podobnie jak piękno) ?jest w oku patrzącego?. W książce Psychologiczne aspekty postrzegania ekspertów i ich rekomendacji Katarzyna Stasiuk przedstawia znaczące teoretyczne podejścia do zagadnienia funkcjonowania ekspertów oraz rozważa intrygujące zagadnienie przyczyn i konsekwencji sceptycyzmu wobec ich wiedzy. Autorka relacjonuje także własne badania nad znaczeniem wymiarów spostrzegania społecznego, sprawczości i wspólnotowości w spostrzeganiu ekspertów. Ostatnia część książki poświęcona jest psychologicznym aspektom udzielania i przyjmowania rad eksperckich ? Autorka poszukuje odpowiedzi na pytanie w jaki sposób udzielane przez ekspertów rady wpływają na ocenę ich wiarygodności.

59,00 zł
51,92 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 7,08 zł

64
Czas leczy rany - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czas leczy rany
Dostępny
70 szt.

Helena, właścicielka niewielkiej cukierni, stara się wzorowo wypełniać obowiązki matki i żony. Nie wszystko w jej rodzinie jest idealne, ale sił dodają jej nadchodzące lato i zbliżające się wakacje. Mimo upałów wszyscy cieszą się z długich wieczorów spędzanych na Podlasiu. Nie mogą doczekać się cichych rozmów prowadzonych w zaciszu działkowej werandy. To lato ma na nowo scalić oddalających się od siebie domowników. Zamiast tego jednak sielankę przerywa pojawienie się pięknej Małgorzaty, córki Leszka, o której istnieniu nie wiedział. Dziewczyna burzy budowany z mozołem spokój rodziny. Tajemnice z przeszłości powoli i stopniowo wychodzą na światło dzienne. Czy można wybaczyć zdradę? Czy czas zawsze leczy rany? Co może sprawić, by rodzina, rozdarta dramatycznymi wydarzeniami, na nowo odnalazła do siebie drogę? Wzruszająca opowieść o domu, rodzinie, miłości i przyjaźni. A wszystko to wśród pięknych podlaskich krajobrazów.

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

65
Peppa Pig. Kto to? Co to? cz.1. Zagadki Peppy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Peppa Pig. Kto to? Co to? cz.1. Zagadki Peppy
Dostępny
61 szt.

Wyjątkowa książka w twardej oprawie dedykowana dla pociech w wielu przedszkolnym. Wewnątrz książki mnóstwo zagadek, a w nich ruchome fragmenty ilustracji do przesuwania i układania.

24,99 zł
18,99 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,00 zł

66
Psi Patrol. Kto to? Co to? cz. 1. Jedzie Psi Patrol! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Psi Patrol. Kto to? Co to? cz. 1. Jedzie Psi Patrol!
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.31

Wyjątkowa książka w twardej oprawie dedykowana dla pociech w wielu przedszkolnym. Wewnątrz książki mnóstwo zagadek, a w nich ruchome fragmenty ilustracji do przesuwania i układania.

25,00 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,01 zł

67
Correspondence LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Correspondence LP, Winyl
Dostępny
8 szt.

A1 Who Really Needs Who A2 Showering In Public A3 Forever Young, Forever Beautiful B1 Hibernation B2 Not Because It's Easy, But Because It's Hard B3 Joining A Cult C1 Revenge Of The Nerds C2 Failure C3 Cosmetic Store D1 Election Day D2 On The Edge Of Time D3 Silent Night

164,90 zł
68
Round The World, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Round The World, CD
Dostępny
10 szt.

1. Sweetheart 2. Both Sides Now 3. Killing Me Softly 4. On the Outside 5. Blackbird 6. Far Away 7. 'round the World (Slow Down) 8. Bali Dream 9. Land Down Under 10. Part of the Wild 11. Rainbow Connection

58,90 zł
69
Goldberg: Variations. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Goldberg: Variations. Winyl
Lang Lang, Universal Music Polska
Dostępny
3 szt.

169,90 zł
166,50 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 3,40 zł

70
Małe Licho i lato z diabłem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Małe Licho i lato z diabłem
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.25

Rozpoczyna się czas najwspanialszych przygód – wakacje! I to przygód nie byle jakich, bo tym razem Licho nie daje się zostawić w domu i wspólnie z Bożkiem, świeżo upieczonym absolwentem klasy trzeciej, wyrusza z namiotem na znajomą polanę pośrodku lasu, w którym czają się tajemnice, zarówno bardzo stare, jak i te zupełnie nowe...

34,99 zł
26,24 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,75 zł

71
Kraina Lovecrafta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kraina Lovecrafta
Dostępny
50 szt.

Ta książka to jazda bez trzymanki przez rasistowskie Stany Zjednoczone lat pięćdziesiątych. Na podstawie książki powstał serial HBO twórców znakomitego „Westworld”. Chicago, 1954 rok. Dwudziestodwuletni były żołnierz, Atticus Turner, wyrusza do Nowej Anglii, by odnaleźć swego zaginionego ojca. Towarzyszą mu wuj George, wydawca Przewodnika Bezpiecznego Murzyna, oraz Letycja, przyjaciółka z dzieciństwa. Podczas podróży do rezydencji pana Braithwhite’a, spadkobiercy posiadłości, która swego czasu należała do jednego z przodków Atticusa, natrafiają zarówno na realistyczne zagrożenia białej Ameryki, jak i złowrogie duchy, które wydają się pochodzić prosto z fantastycznych powieści. Kraina Lovecrafta to osobliwa opowieść o magii, nadziei, wolności i harcie ducha, a przy tym przerażająca wizja rasizmu, którego duch nie przestaje nas prześladować.

44,99 zł
39,14 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,85 zł

72
W masce jej do twarzy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W masce jej do twarzy
Dostępny
42 szt.

„Jeśli nie wezmę ślubu teraz, to już chyba nigdy!” Alisa w końcu doczekała się tego, czego od dawna pragnęła – po dziewięciu latach jej chłopak jej się oświadczył. Wydaje się, że teraz nic nie może stanąć na drodze do ich wymarzonego ślubu. Przygotowania ruszają pełną parą. Kto przecież przejmowałby się nieznanym wirusem, który szaleje gdzieś na drugim końcu świata?

36,90 zł
27,31 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,59 zł

73
Berlingowcy w Powstaniu Warszawskim. Walki na Pradze i przyczółku czerniakowskim we wrześniu 1944 roku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Berlingowcy w Powstaniu Warszawskim. Walki na Pradze i przyczółku czer...
Dostępny
13 szt.

Berlingowcy i ich skromny udział w Powstaniu Warszawskim wciąż budzą kontrowersje. Mierząc się z uproszczonymi mitami, autor opowiada o tragicznych wydarzeniach, jakie miały miejsce w walczącej stolicy we wrześniu 1944 roku. W tym czasie Czerniaków był jedyną dzielnicą z dostępem do Wisły zajętą przez powstańców, zza której miała przyjść wyczekiwana pomoc żołnierzy radzieckich i walczących u ich boku żołnierzy 1 Armii Wojska Polskiego. Mimo zaciekłych ataków ze strony niemieckiej powstańcom udało się wytrwać na przyczółku do momentu zajęcia warszawskiej Pragi przez oddziały polskie i radzieckie. Jeszcze tego samego dnia na Czerniaków dotarli pierwsi żołnierze 3 Dywizji Piechoty, którzy otrzymali rozkaz wsparcia powstańców w walce z Niemcami. Zdaniem niektórych historyków Stalin, akceptując ten rozkaz, celowo wysłał polskich żołnierzy na pewną śmierć. Na podstawie materiałów źródłowych i licznych wspomnień autor opisał zarówno sytuację powstańców na początku września 1944 roku, jak też zdobywanie warszawskiej Pragi przez żołnierzy 1 Dywizji Piechoty i walki żołnierzy 3 Dywizji Piechoty na Przyczółku Czerniakowskim. Równocześnie, jak zaznacza we wstępie, stara się rzucić nowe światło na wydarzenia, które przez ponad 70 lat nie doczekały się rzetelnego omówienia. Mikołaj Łuczniewski – absolwent Akademii Obrony Narodowej. Ukończył studia z historii (2014 r.) i archeologii (2015 r.) na Uniwersytecie Warszawskim. Obecnie pracuje jako nauczyciel w jednym z warszawskich liceów. Autor szeregu artykułów skupiających się na tematyce Wojska Polskiego na Wschodzie publikowanych m.in. w czasopismach „Poligon” i „Polsce Wierni”.

44,90 zł
33,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,22 zł

74
Kajko i Kokosz. Tom 1. Nowe przygody. Obłęd Hegemona - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kajko i Kokosz. Tom 1. Nowe przygody. Obłęd Hegemona
Dostępny
1 szt.

Bohaterowie legendarnej serii „Kajko i Kokosz” powracają w nowej odsłonie. Przygody dwóch słowiańskich wojów są od dziesięcioleci jedną z najpopularniejszych polskich serii komiksowych. W nowym komiksie powracają starzy bohaterowie – rozbójnik Łamignat i jego ukochana żona Jaga, fajtłapowaci Zbójcerze (na czele z Hegemonem), niesforny smok Miluś, a także Kajko i Kokosz. Tego wydarzenia fani nie mogą przegapić. W Nowych Przygodach miłośnicy znajdą wszystko to, co najlepsze: czary, bijatyki i humor.

24,99 zł
19,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,00 zł

75
Kajko i Kokosz. Dzień Śmiechały - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kajko i Kokosz. Dzień Śmiechały
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.18

W czasie polowania na grubego zwierza Kajko i Kokosz sami o mało nie stają się obiadem niezwykłego niedźwiedzia, przybierającego w nocy ludzką postać. Okazuje się Dziadem Borowym, opiekunem lasu, który zleca im misję odnalezienia wandali wycinających jego las. Wandalami okazują się Zbójcerze. Ale na co im tyle drewna? Otóż w pewien szczególny sposób chcą uczcić swój srebrny jubileusz – czyli 50. próbę zdobycia Mirmiłowa. Tego samego dnia w grodzie kasztelana wszyscy świętują jednak z innego powodu. Rankiem Kokosz budzi się co prawda we własnym łóżku, ale ustawionym na dachu chaty. Mirmił znajduje w pościeli jajko, które ponoć właśnie zniósł. Z dzbana po piwie Kowala-opoja wyskakują myszy. Co to wszystko znaczy?! Rozpoczął się Dzień Śmiechały – święto dowcipu!

24,99 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,00 zł

76
Ed i Lorraine Warren. Udręczeni. Historia prawdziwa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ed i Lorraine Warren. Udręczeni. Historia prawdziwa
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.27

Najbardziej przerażająca sprawa Eda i Lorraine Warrenów! Wkrótce po przeprowadzce do nowego domu w Connecticut, Snedekerowie zaczynają doświadczać ataków ze strony bluźnierczej siły, a wszelkie próby wypędzenia jej nie przynoszą rezultatów. Jedyną szansę upatrują w światowej sławy demonologach – Edzie i Lorraine Warrenach, którzy postanawiają pomóc. Jednak nawet oni mają problem z pozbyciem się upiornej obecności. Przy okazji otwarcie przyznają, że nigdy wcześniej nie zetknęli się ze sprawą tak przerażającego nawiedzenia… Udręczona rodzina nie miała pojęcia, że jej nowy dom był niegdyś zakładem pogrzebowym i że koszmar z niewytłumaczalnymi zjawiskami dopiero się zaczyna. To, co z początku rysowało się jako działanie poltergeista, szybko okazało się prawdziwą wojną z najmroczniejszymi siłami zła. Wojną, na przegranie której Snedekerowie nie mogli sobie pozwolić. Na podstawie niniejszej sprawy nawiedzonego domu nakręcono film pt. „The Haunting in Connecticut” (polski tytuł: „Udręczeni”).

36,90 zł
27,68 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,22 zł

77
Ziemia nieświęta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ziemia nieświęta
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.02

Do pewnego offowego klubu w Warszawie przyjeżdża tajemniczy, otoczony niemalże kultową czcią bluesman – Desmond Mack znany również jako Shaman. A blues, jak wiadomo, budzi duchy. Duchy Powstania Warszawskiego, a także inne, jeszcze starsze i mroczniejsze. Bo historia – o czym przekona się trójka młodych, pozornie niczym się nie wyróżniających mieszkańców stolicy – lubi się powtarzać. Przybycie Macka stanowi początek cyklicznego rytuału, w którym odbijają się echa tragicznego życia i śmierci jednego z najważniejszych poetów pokolenia Kolumbów. Nasza rzeczywistość nie jest bowiem tak bardzo zrównoważona, jakbyśmy chcieli, a zaświaty wcale nie tak dalekie, jak nam się wydaje. Boski porządek na pajęczynie życia próbują utrzymywać tak zwani witchdoctorzy, ale nawet oni mogą się okazać zbyt słabi, aby stawić czoła temu, co nadchodzi. Najnowsza powieść Grzegorza Gajka to mocny thriller z elementami dark fantasy, osadzony zarówno we współczesnej jak i ogarniętej pożogą wojny Warszawie. Nie brakuje w nim nawiązań do klasyki literatury wojennej jak i współczesnej literatury grozy, m.in. Stephena Kinga czy Clive’a Barkera. Szkatułkowa kompozycja książki przeprowadza czytelnika przez kilka misternie ze sobą połączonych poziomów fabularnych, potęgując wydźwięk ciążącego nad bohaterami fatum. Z kolei niezwykle barwna wizja przenikających się ze sobą rzeczywistości intensywnie oddziałuje na wyobraźnię czytelnika ceniącego sobie tajemniczy, a jednocześnie melancholijny urok mrocznej fantastyki. To opowieść o nas, o Warszawie, o Polsce. W długim cieniu Powstania Warszawskiego. Grzegorz Gajek – urodzony 28 lipca 1987 r., pod księżycem dobrej pani Mokoszy. Choć sam mikrej postury, jego zwierzę rodowe to uparty żubr. Z wykształcenia kulturoznawca, z zawodu tłumacz, z zamiłowania koniarz, fajczarz, włóczęga. Autor powieści, opowiadań i słuchowisk. Jego Malowidło było nominowane do tytułu książki roku 2016 w kategorii groza przez portal LubimyCzytać. W 2018 r. powieść Powrót królów oraz steampunkowe nowele o Peterkinie i Brokku przyniosły mu nominację do Reflektora Nowej Fantastyki. W 2019 r. tęsknota za słonecznymi dniami dzieciństwa i snutymi przy ognisku gawędami skłoniła go do napisania Białej wieży, która otwiera młodzieżowy cykl fantasy „Strażnicy Starego Lasu”.

41,00 zł
36,90 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,10 zł

78
Czasopismo Mystic Art Nr.1 (70) 2020. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
13,99 zł
Powiadomienie
79
Berserker uwolniony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Berserker uwolniony
Dostępny
8 szt.

Bezwzględny wojownik ze świata magii i miecza trafia do współczesnego miasta, gdzie spotyka bezdomnego mężczyznę. Obaj muszą znaleźć nić porozumienia, zanim stawią czoła złemu czarnoksiężnikowi, który za nim podążył. Przyziemny album fantasy autorstwa laureatów nagrody Eisnera – Jeffa Lemire'a. Mike'a Deodato Jr. i Franka Martina.

59,00 zł
53,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,90 zł

80
Descender. Tom 6. Wojna maszyn - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Descender. Tom 6. Wojna maszyn
Dostępny
5 szt.

Wszystkie frakcje, które polowały na Tima-21, gromadzą się w końcu wokół oceanicznej planety Mata akurat w czasie, gdy roboty wszczynają ogólnogalaktyczną rewolucję. Nic jednak nie zdoła przygotować młodego androida Tima – ani czytelników – na to, co będzie dalej. Ten klimatyczny rozdział bestsellerowej serii autorstwa Jeffa Lemire’a („Łasuch”, „Royal City”, „Gideon Falls”) i Dustina Nguyena („Batman”, „Lil’ Gotham”) zamyka sagę „Descender” i przygotowuje grunt pod kolejną niewyobrażalną przygodę.

65,00 zł
58,50 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,50 zł

81
Jeździk z przyczepką, kucyk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jeździk z przyczepką, kucyk
Smoby
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.06

Uroczy jeździk Pony Ride-On Kucyk z wygodnym siedziskiem, uchwytem oraz przyczepką do przewożenia drobiazgów zachwyci maluszki. Zachęca dzieci do nauki chodzenia oraz uczy dzieci równowagi i balansowania ciałem. Dzięki uchwytowi rodzice mogą pomóc w pierwszych dniach zabawy. A mała przyczepka pozwoli dziecku przewieźć różne drobiazgi, zabawki, czy zabrać na spacer z rodzicami soczek lub ulubionego misia. W zestawie znajduje się jeździk z przyczepką, piłeczki nie są w zestawie.

176,90 zł
162,75 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 14,15 zł

82
Zestaw do zabawy w szkołę, 80 elementów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw do zabawy w szkołę, 80 elementów
Smoby
Dostępny
57 szt.

Klasa, w której dzieci mogą poczuć się jak nauczyciel. Do wykorzystania mamy aż 80 akcesoriów, w tym: tablica do pisania i rysowania, litery i cyfry magnetyczne, dzięki którym możemy uczyć się literek i podstawowych działań matematycznych. Dodatkowo młody nauczyciel może nauczyć swoich uczniów części ciała, miesięcy – za pomocą specjalnego pociągu urodzinowego, drzewo pogodowe – pomoże określić pory roku. Koło do nauki czynności, jakie wykonujemy w ciągu dnia o określonych porach pozwoli usystematyzować dzień. Fiszki do nauki określeń czasu pomogą w nauce takich określeń jak dziś, jutro, wczoraj zarówno po polsku jak i w innym wybranym języku, na przykład angielskim lub hiszpańskim. Wizytówki dzieci posłużą za dziennik i dzięki mim możemy sprawdzić, kto danego dnia jest obecny na lekcjach. Wymiary: 135.0 x 41.0 x 111.0 cm

359,90 zł
331,11 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 28,79 zł

83
Bandai, figurka kolekcjonerska Cell Final Form - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
119,99 zł
110,39 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 9,60 zł

84
Pusheen 15 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pusheen 15 cm
Spin Master
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.24

Pusheen to kot, który lubi się zajadać i chętnie wybiera się na wycieczki z przyjaciółmi. Jest to miękka w dotyku maskotka stworzona przez cenioną firmę Spin Master przeznaczona dla dzieci powyżej 1 roku życia. Wykonana jest z materiału spełniającego standardy jakości Gund. Wymiary: 15.0 x 8.0 x 5.0 cm

55,70 zł
50,13 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,57 zł

85
Pusheen z ciasteczkiem Maskotka Gund Cookie Spin Master 6055545 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pusheen z ciasteczkiem Maskotka Gund Cookie Spin Master 6055545
Spin Master
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.04

113,90 zł
102,51 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 11,39 zł

86
DREWEX Łóżeczko OLEK biały opuszczany bok 120x60 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
DREWEX Łóżeczko OLEK biały opuszczany bok 120x60 cm
Drewex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.15

Opis produktu: - wersja opuszczany bok - płaskie szczebelki - plastikowe nakładki w standardzie - kółka w opcji Wymiary: 66x93x124cm Materiał: drewno sosnowe 100%

509,90 zł
458,91 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 50,99 zł

87
DREWEX Szafa ŻYRAFA dąb santana - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
DREWEX Szafa ŻYRAFA dąb santana
Drewex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

Opis produktu: - wersja podstawowa - płyta laminowana Wymiary: 83x160x48 cm

1 287,00 zł
1 158,30 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 128,70 zł

88
DREWEX Łóżeczko MOCCA transparent czekolada opuszczany bok 120x60 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
DREWEX Łóżeczko MOCCA transparent czekolada opuszczany bok 120x60 cm
Drewex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

Opis produktu: - wersja opuszczany bok - okragłe szczebelki - plastikowe nakładki w standardzie - kółka w opcji Wymiary: 66x92x128,50 cm

489,90 zł
440,91 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 48,99 zł

89
DREWEX Łóżeczko MIŚ I MOTYLEK srebrno-biały 120x60 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
DREWEX Łóżeczko MIŚ I MOTYLEK srebrno-biały 120x60 cm
Drewex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

Opis produktu: - wersja podstawowa - okrągłe wyjmowane szczebelki Wymiary: 65x98x123cm

540,90 zł
486,81 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 54,09 zł

90
DREWEX Łóżeczko LAURA II biała opuszczany bok 120x60 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
DREWEX Łóżeczko LAURA II biała opuszczany bok 120x60
Drewex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

Opis produktu: - wersja opuszczany bok - okragłe szczebelki - plastikowe nakładki w standardzie - kółka w opcji Wymiary: 66x92x128,50 cm

510,90 zł
459,81 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 51,09 zł

91
DREWEX Łóżeczko KUBA II transparent z szufladą 120x60 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
DREWEX Łóżeczko KUBA II transparent z szufladą 120x60 cm
Drewex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.21

Opis produktu: - wersja z szufladą - kółka w opcji - okrągłe wyjmowane szczebelki Wymiary: 65x92x124 cm

403,90 zł
363,51 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 40,39 zł

92
DREWEX Łóżeczko HIPPO białe opuszczany bok 120x60 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
DREWEX Łóżeczko HIPPO białe opuszczany bok 120x60 cm
Drewex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.19

Opis produktu: - wersja opuszczany bok - okragłe szczebelki - plastikowe nakładki w standardzie - kółka w opcj Wymiary: 66x102x124 cm

607,90 zł
547,11 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 60,79 zł

93
Smoczek uspokajający, rozmiar L, liliowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Smoczek uspokajający, rozmiar L, liliowy
BIBS
Niedostępny
Brak

Prostota i elegancja czyli klasyka w stylu retro to charakterystyka duńskich smoczków BIBS. Smoczek uspokajający z interaktywną końcówką uspokajającą z kauczuku naturalnego hevea dla jest całkowicie bezpieczny dla najmłodszych. Wiek: 18 m+ Rozmiar: L Ilość w opakowaniu: 1 sztuka

24,30 zł
Powiadomienie
94
Smoczek uspokajający z kauczukiem Hevea, rozmiar L, beżowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Smoczek uspokajający z kauczukiem Hevea, rozmiar L, beżowy
BIBS
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

Prostota i elegancja, czyli klasyka w stylu retro to charakterystyka duńskich smoczków BIBS. smoczek jest wykonany z organicznego kauczuku, dzięki czemu jest całkowicie bezpieczny dla Najmłodszych. Dynamiczny smoczek uspokajający w rozmiarze S z organicznego kauczuku naturalnego jest odpowiedni dla niemowląt 6 miesiąca. Kauczuk jest obecnie najczęściej wybieranym przez mamy materiałem, z którego produkowane są smoczki dla dzieci. Dynamiczne smoczki BIBS są wytrzymałe, miękkie i elastyczne, dzięki czemu dziecko przy odpowiedniej wentylacji podczas ssania czuje, jakby ssało pierś mamy. Osłonka została wyprofilowana tak, aby nie dotykać do ust i brody maluszka, zapobiegając tym samym zaczerwienieniom, krostkom, wykwitom, wyprzeniom bakteryjnym czy poważniejszym zakażeniom skóry. Osłona dodatkowo posiada otworki, dzięki czemu maluszek łatwo oddycha, trzymając smoczek w buzi. Każdy z elementów smoczka został zaprojektowany przy współpracy z neonatologami, dzięki temu uzyskano pełną ergonomię anatomiczną odpowiednią dla danego wieku rozwojowego. Smoczki uspokajające wykonane z organicznego kauczuku mogą być stosowane u dzieci od pierwszego dnia życia. Właściwości uspokajających smoczków BIBS wykonanych z organicznego kauczuku: • 100% bezpieczne • 100% organiczne • nie zawierają BPA 0% • nie zawiera PVC 0% • nie zawiera ftalanów 0% Dlaczego warto wybrać smoczek z organicznego kauczuku hevea? Organiczny kauczuk hevea jest w 100% naturalnym materiałem, a dzięki temu jest nietoksyczny i nie powoduje alergii. Bardzo niewiele dzieci jest uczulonych na naturalny kauczuk hevea, jakkolwiek przy pierwszym zastosowaniu należy zwrócić szczególną uwagę na wszelkie możliwe reakcje alergiczne i w przypadku ich wystąpienia zamienić smoczek na smoczek z silikonu medycznego. Produkt jest naturalny i nie zawiera ropopochodnych toksyn np. BPA. Spełnia wymogi europejskie (EU) No. 321/2011. Produkt wykonano w Danii. Skład: Smoczek: 100% naturalny kauczuk Hevea Osłonka: polipropylen (PP) Instrukcja użytkowania Przed pierwszym użyciem należy umyć produkt, a następnie zalać wrzątkiem na 5 min, a następnie wyciągnąć i pozostawić do wystudzenia. Przed każdym użyciem należy umyć smoczek w wodzie z mydłem i pozostawić do wyschnięcia. Produkt nie nadaje się do mycia w zmywarce. Produkt nie nadaje się do sterylizacji w mikrofalówce. Smoczek należy wymieniać co 30 do 60 dni ze względów bezpieczeństwa i higieny. Ostrzeżenie dla bezpieczeństwa i zdrowia Twojego dziecka Produkt może być używany wyłącznie pod nadzorem osoby dorosłej. Nigdy nie pozostawiaj smoczka w miejscu nasłonecznienia (bezpośredniej propagacji słonecznej), bezpośredniego ciepła lub w płynach lub urządzenia dezynfekujących dłużej niż jest to wskazane (w opisie płynu lub urządzenia), ponieważ może to skutkować osłabieniem smoczka, a w skrajnych przypadkach jego zniszczeniem. Przed każdym użyciem należy sprawdzić stan smoczka, przekrzywiając go w każdym możliwym kierunku. Należy wyrzucić w przypadku jakichkolwiek oznak uszkodzenia lub osłabienia materiału.

32,00 zł
Powiadomienie
95
Smoczek uspokajający Black Night świecący w ciemności, 6-18 miesięcy, rozmiar M, czarny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Smoczek uspokajający Black Night świecący w ciemności, 6-18 miesięcy, ...
BIBS
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

Prostota i elegancja, czyli klasyka w stylu retro to charakterystyka duńskich smoczków BIBS. Smoczek uspokajający z organicznego kauczuku naturalnego odpowiedni dla Noworodków i Niemowląt od dnia narodzin. Kauczuk jest obecnie najczęściej wybieranym przez Mamy materiałem z którego produkowane są smoczki dla dzieci. Smoczki BIBS są wytrzymałe, miękkie i elastyczne, dzięki czemu dziecko przy odpowiedniej wentylacji podczas ssania czuje jakby ssało pierś Mamy. Osłonka została wyprofilowana tak aby nie dotykać do ust i brody Maluszka zapobiegając tym samym zaczerwienieniom, krostkom, wykwitom, wyprzeniom bakteryjnym czy poważniejszym zakażeniom skóry. Osłona dodatkowo posiada otworki dzięki czemu Maluszek łatwo oddycha trzymając smoczek w buzi. Każdy z elementów smoczka został zaprojektowany przy współpracy z neonatologami, dzięki temu uzyskano pełną ergonomię anatomiczną odpowiednią dla danego wieku rozwojowego Maluszka. Smoczki uspokająjące wykonane z organicznego kauczuku mogą być stosowane u dzieci od pierwszego dnia życia. Właściwości uspokajających smoczków BIBS wykonanych z organicznego kauczuku: • 100% bezpieczne, • 100% organiczny, • nie zawierają BPA 0%, • nie zawierają PVC 0%, • nie zawierają ftalanów 0%. Wyprodukowane w Danii. Dlaczego warto wybrać smoczek z organicznego kauczuku hevea? • organiczny kauczuk hevea jest w 100% naturalnym materiałem, a dzięki temu nietoksyczny i nie powoduje alergii, • bardzo niewiele dzieci jest uczulonych na naturalny kauczuk hevea, jakkolwiek przy pierwszym zastosowaniu należy zwrócić szczególną uwagę na wszelkie możliwe reakcje alergiczne i w przypadku ich wystąpienia zamienić smoczek na smoczek z silikonu medycznego. Informacje: • produkt wykonany jest z naturalnego kauczuku organicznego pozyskiwanego z drzew Hevea, • produkt jest naturalny i nie zawiera ropopochodnych toksyn np. BPA, • spełnia wymogi europejskie (EU) No. 321/2011, • produkt wykonano w Danii. Skład: • smoczek: 100% naturalny kauczuk Hevea, • osłonka: polipropylen (PP). Wymiary: • średnica końcówki: 15 mm, • średnica słupka: 10 mm, • wysokość smoczka kauczuk Hevea: 25–30 mm, • średnica tarczy: 45 mm.

28,50 zł
Powiadomienie
96
Smoczek uspokajający Apricot, rozmiar S, pomarańczowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Smoczek uspokajający Apricot, rozmiar S, pomarańczowy
BIBS
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

Prostota i elegancja, czyli klasyka w stylu retro, to charakterystyka duńskich smoczków BIBS. Smoczek uspokajający z interaktywną końcówką uspokajającą z kauczuku naturalnego jest idealny dla niemowląt. Smoczek wykonano z organicznego kauczuku dzięki czemu jest całkowicie bezpieczny dla najmłodszych. Rozmiar: S

24,30 zł
Powiadomienie
97
Poznajemy wieś, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Poznajemy wieś, mix wzorów
Dostępny
33 szt.

Kolorowanka w formacie A4 dla najmłodszych urozmaici wolny czas i pomoże poznać realia życia na wsi. Do zabawy zachęcą naklejki, a na każdej stronie znajdują się opisy i krótkie historyjki, które pomogą dziecku uczyć się nowych słów i doskonalić umiejętność czytania. Uwaga! Mix wzorów. Towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

6,20 zł
4,99 zł

Rabat 19,5%
oszczędzasz 1,21 zł

98
Antykryzysowy poradnik biblijny. Refleksje na trudny czas - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
15,00 zł
10,99 zł

Rabat 26,7%
oszczędzasz 4,01 zł

99
Zeszyt A5 w linie 32 kartki Kubuś Puchatek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt A5 w linie 32 kartki Kubuś Puchatek
Interdruk
Niedostępny
Brak

Zeszyt A5 w linie, 32 kartki. Wzór: Kubuś Puchatek.

2,99 zł
Powiadomienie
100
Teczka z gumką A4 Movie Star Planet - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teczka z gumką A4 Movie Star Planet
Derform
Niedostępny
Brak

Tekturowa teczka z gumką w formacie A4 z motywem Movie Star Planet.

5,99 zł
Powiadomienie
Wróć do góry