hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2021.11.29

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w poniedziałek 29 listopada 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Poza porządek. Kolejne 12 życiowych zasad (Jordan B. Peterson), na drugim Świnka Peppa. Czerwony samochód rodzinny świnki Peppy (Hasbro). Kolejny produkt to Atlas psów (praca zbiorowa) oraz Konie. Ilustrowany przewodnik (praca zbiorowa).
1
Poza porządek. Kolejne 12 życiowych zasad - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Poza porządek. Kolejne 12 życiowych zasad
Dostępny1019 szt.

W książce 12 życiowych zasad, która sprzedała się w ponad pięciu milionach egzemplarzy na całym świecie, psycholog kliniczny i intelektualista publiczny dr Jordan B. Peterson oferuje antidotum na chaos w naszym życiu – odwieczne prawdy ukazane w świetle współczesnych problemów i zaprzęgnięte do ich pokonywania. Jego spostrzeżenia pomogły milionom czytelników i odbiły się szerokim echem na całym świecie. W długo wyczekiwanym drugim tomie Peterson kontynuuje swój wywód, pokazując, że w dużej mierze sens życia pochodzi także z sięgania do obszaru znajdującego się poza tym, co już znamy, oraz z przystosowywania się do ciągle zmieniającego się świata. Podczas gdy nadmiar chaosu przytłacza nas niepewnością, nadmiar porządku może prowadzić do uśpienia naszej ciekawości i pozbawiać nas twórczej energii. Poza porządek wzywa zatem do zrównoważenia tych dwóch podstawowych elementów rzeczywistości – porządku i chaosu – i odsłania głębokie poczucie sensu, jakie możemy odnaleźć, stąpając po ścieżce przebiegającej między tymi dwiema domenami. Szczególnie teraz, w czasach pełnych niestabilności i cierpienia, Peterson przypomina nam, że istnieją uniwersalne źródła, z których wszyscy możemy czerpać siłę – to mądrość zawarta w psychologii i filozofii oraz prawdy ukryte w najwspanialszych mitach i opowieściach ludzkości. Czerpiąc ze starożytnych tekstów, z głęboko osobistych lekcji, jakie przyniosło mu własne życie, oraz z praktyki klinicznej, Peterson proponuje nam dwanaście kolejnych zasad, mających poprowadzić Czytelnika w kierunku śmielszego, bliższego prawdzie i bardziej wypełnionego sensem życia. Jak Autor sam pisze we wstępie: „Ufam, że Czytelnicy uznają tę książkę za równie pomocną, co jej poprzedniczkę zawierającą pierwszy zestaw dwunastu zasad. Fakt, że tak wiele osób utrzymuje, iż czerpią siłę oraz inspirację z rozważań i historii, którymi mam przyjemność i zaszczyt się dzielić, niezmiennie pozostaje dla mnie źródłem bezgranicznego zadowolenia i wdzięczności”.

69,90 zł
39,84 zł

Rabat 43,0%
oszczędzasz 30,06 zł

2
Świnka Peppa. Czerwony samochód rodzinny świnki Peppy - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świnka Peppa. Czerwony samochód rodzinny świnki Peppy
Hasbro
Dostępny113 szt.

Zabawka jest inspirowana ukochanym czerwonym samochodem rodziny Świnki z popularnego serialu animowanego „Świnka Peppa”. Zabierz na przejażdżkę świnkę Peppę i jej mamę. W samochodzie zmieszczą się jeszcze 2 figurki (sprzedawane oddzielnie). Naciśnij klakson, aby usłyszeć zabawne dźwięki i frazy, zamknij bagażnik i ruszaj do nowych przygód! Zawartość zestawu: – czerwony samochód, – figurka świnki Peppy, – figurka Mamy świnki.

126,37 zł
115,00 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 11,37 zł

3
Atlas psów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Atlas psów
Dostępny100 szt.

Psy są przyjaciółmi człowieka od tysięcy lat. Od czasu ich udomowienia powstało wiele różnych ras – od ogromnego mastifa po filigranowego papillona. Dowiedz się więcej o ponad 180 rasach psów: o kraju ich pochodzenia, charakterze i pracy, którą dla nas wykonują. - Krótka charakterystyka ponad 180 ras psów. - Piękne zdjęcia i krótkie, zwięzłe informacje. - Fascynujące fakty. - Idealny atlas do projektów szkolnych i zadań domowych, dzięki któremu nauka o psach jest zabawą.

35,00 zł
21,70 zł

Rabat 38,0%
oszczędzasz 13,30 zł

4
Konie. Ilustrowany przewodnik - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Konie. Ilustrowany przewodnik
NiedostępnyBrak

Ten bogato ilustrowany przewodnik przybliży czytelnikowi świat koni. Znajdują się w nim zarówno podstawowe, jak i bardziej szczegółowe wiadomości o tych zwierzętach, a także opisy wszystkich ras wzbogacone o fotografie. Dodatkowo zamieszczono wiele praktycznych rad dotyczących karmienia, opieki nad zwierzętami w stajni i stylów jeździeckich oraz wyposażenia niezbędnego jeźdźcowi i koniowi. Ponad siedemdziesiąt ras koni i kuców wraz z opisem ich charakterów, wymiarów, umiejętności i sposobów opieki, jakiej wymagają.

45,00 zł
35,55 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 9,45 zł

5
Ustaše i Państwo Chorwackie 1941-1945 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ustaše i Państwo Chorwackie 1941-1945
NiedostępnyBrak

Niniejsza praca ma na celu przedstawienie działania nacjonalistycznego chorwackiego ugrupowania, które wykorzystało wybuch wojny dla przywrócenia swojego kraju na mapy świata. Został tutaj przedstawiony ruch chorwackich faszystów, Ustašy, nie tylko jako organizacji odpowiedzialnej za śmierć tysięcy ludzi, ale też jako dobrze zorganizowana partia, która odzwierciedlała nastroje narodu.

39,00 zł
27,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,70 zł

6
Koty - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koty
Dostępny764 szt.

Ilustrowany przewodnik przybliża czytelnikowi tak lubiane przez wszystkich zwierzęta. Dostarcza szczegółowych informacji dotyczących opieki, karmienia i szkolenia kotów. Zawiera także bogato ilustrowane opisy poszczególnych ras. Omówienie cech charakterologicznych może stać się nieocenioną pomocą w wyborze kota. Prezentujemy ponad dwieście ras i odmian z opisami charakterów, cech fizycznych i nawyków.

44,99 zł
35,54 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 9,45 zł

7
Marysia piecze ciasto - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Marysia piecze ciasto
Dostępny118 szt.

Dobrze znana dzieciom rezolutna dziewczynka wkracza do akcji tym razem w… kuchni. Babcia i dziadek zapowiedzieli się z wizytą. Jak im sprawić miłą niespodziankę? Misia Marysia upiecze dla nich ciasto. Sama! Czy się uda? Kto posprząta bałagan w kuchni? I jak będzie smakował poczęstunek? Mali czytelnicy na pewno wysłuchają całej opowieści z zapartym tchem.

9,40 zł
6,96 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 2,44 zł

8
Historia Chorwacji - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Historia Chorwacji
Dostępny12 szt.

Historia Chorwacji. Wybrane zagadnienia to zbiór artykułów poświęconych ważniejszym wydarzeniom z dziejów tego pięknego kraju, których celem jest zarówno popularyzacja historii Chorwacji w Polsce, jak i próba zwrócenia uwagi na fakt, że nasze dzieje są do siebie bardzo zbliżone pomimo dzielącej nas realnej odległości.

34,00 zł
23,80 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,20 zł

9
Niezwykły dzień... Koparka. Książeczka z dźwiękiem - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niezwykły dzień... Koparka. Książeczka z dźwiękiem
Dostępny205 szt.

Koparka należy do ulubionych pojazdów malucha – zawsze budzi podziw i ciekawość. Dlatego książeczka o pracowitym dniu dzielnej koparki i jej operatora Marka zainteresuje małych czytelników. Ta książeczka to strzał w dziesiątkę do czytania, słuchania i oglądania. Dodatkowym elementem dla dziecka jest moduł dźwiękowy z nagraniem niespodzianką.

29,99 zł
23,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,00 zł

10
Wyleczeni. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyleczeni. Audiobook
Alicja Horn, StoryBox
Dostępny9 szt.

Kiedy pielęgniarki znajdują w dyżurce ciało zastępcy ordynatora, cień pada na cały personel słynnego warszawskiego szpitala. Mnożą się plotki i domysły – zamordowany lekarz nie był lubiany w środowisku i wielu miało powody, by się na nim zemścić. Śmierć doktora nie odbija się jednak szerokim echem w mediach. Głównym tematem wiadomości są brutalne morderstwa kobiet w mokotowskich parkach. Młoda lekarka Marta Wolska przeżywa trudny okres – po rozwodzie próbuje skupić się na pracy, nie może jednak uwolnić się od bolesnych wspomnień z dzieciństwa. Dziwne zbiegi okoliczności sprawiają, że zaczyna podejrzewać, iż jest w jakiś sposób powiązana zarówno z morderstwem w szpitalu, jak i z „Bestią z Mokotowa”. Podczas interwencji policji poznaje przystojnego komisarza. Wkrótce połączy ich nie tylko namiętność... Wyleczeni to napisany przez lekarza thriller medyczny, w którym wielopoziomowa intryga kryminalna łączy się z sugestywnym obrazem szpitalnej rzeczywistości widzianej od środka.

35,00 zł
28,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,00 zł

11
Mała Wielka Stopa 2. W rodzinie siła, DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mała Wielka Stopa 2. W rodzinie siła, DVD
Ben Stassen, Jeremie Degruson, 2021
Dostępny1 szt.

Fantastyczna oprawa graficzna i animacja na najwyższym światowym poziomie w filmie współtwórcy takich animowanych hitów jak „Corgi, psiak Królowej”, „Epoka lodowcowa 4” i „Minionki”. Pamiętacie Adama, który odkrył, że jego zaginiony ojciec jest potomkiem legendarnego Yeti? Okazało się, że Adam też odziedziczył po nim niesamowite zdolności, które teraz bardzo mu się przydadzą. Jego tata wyrusza na ratunek mieszkańcom dalekiego rezerwatu. Tutejsze zwierzęta zagrożone są wyginięciem, bo bezduszne szefostwo wielkiej firmy paliwowej zamierza w samym środku puszczy zbudować fabrykę. Od wyjazdu ojciec nie daje znaku życia, więc Adam zbiera swoją rodzinę i kosmatych przyjaciół z niedźwiedziem Burym i szopem Huncwotem na czele, by wyruszyć z misją ratunkową. To, co odkryją w dalekiej puszczy, zjeży im włos na głowie i futro na grzbiecie. Będą musieli użyć wszystkich swych ludzkich i zwierzęcych talentów, aby pokonać intruzów, odnaleźć zaginionego ojca i ocalić rezerwat.

29,99 zł
29,39 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,60 zł

12
Tomisław I Trpimirović - w dziejach i narodowej legendzie Chorwatów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tomisław I Trpimirović - w dziejach i narodowej legendzie Chorwatów
Dostępny7 szt.

Panujący na początku X wieku książę Tomisław, nie tylko połączył dwa niezależne państwa chorwackie i uregulował kwestię obrządku religijnego w swoim państwie, ale również zasłynął jako wielki zwycięzca nad Bułgarami i Węgrami, który dodatkowo zrzucił zależność od Bizancjum. Ponadto, jak głosi jedno ze źródeł, przyjął koronę królewską, czyniąc kraj jedną z trzech znaczących sił na półwyspie bałkańskim.

39,00 zł
27,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,70 zł

13
Zestaw: pióro kulkowe Frixion + 3 wkłady niebieskie + klej w sztyfcie 8g + gumka - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw: pióro kulkowe Frixion + 3 wkłady niebieskie + klej w sztyfcie ...
PILOT Corporation
Dostępny296 szt.

W skład zestawu wchodzą: - pióro kulkowe Frixion Lenka limited edition niebieskie, - 3 wkłady Frixion niebieskie, - klej UHU w sztyfcie 8g, - magiczna gumka Strigo, - naklejki -5szt., - tatuaże -5szt.,

43,10 zł
41,38 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 1,72 zł

14
W południe, wieczorem, nad ranem - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W południe, wieczorem, nad ranem
Dostępny5 szt.

Basia Rychlewska nigdy nie powinna być bohaterką powieści. Jest zbyt nudna, bojaźliwa i przewidywalna. Dlaczego ta historia przydarzyła się właśnie jej? Podczas wycieczki Basia gubi się w chorwackich górach i mimo desperackich prób odnalezienia samochodu męża, trafia jedynie na dziwnie zachowujących się pracowników odrestaurowanej twierdzy. Czy to możliwe, że przeniosła się w czasie?

29,00 zł
20,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,70 zł

15
Planszówkowi Kurierzy. Edukacyjna gra rodzinna - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Planszówkowi Kurierzy. Edukacyjna gra rodzinna
Muduko, od 5 lat
Dostępny77 szt.

Gra łączy dobrą zabawę z rozwojem kompetencji matematycznych dziecka: uczy liczenia do 20 , rzędów wielkości i prostych ułamków. Zadaniem graczy jest wypełnianie pojazdów elementami gier i dostarczanie ich do domów z całego świata. Dzieci czekają na elementy gier. Czy pomożecie dostarczyć je do ich domów? Kostki pociągiem, pionki ciężarówką, a może karty pojazdem elektrycznym? Sami decydujecie, co załadować na dostępne pojazdy. Osoba, która zrobi to najskuteczniej, zostanie zwycięzcą. Co rozwija: • uczy liczenia do 20, • wspiera w nauce rzędów wielkości, • wspomaga spostrzegawczość, • znakomity wstęp do nauki ułamków. Główne atuty gry: • zachwycające ilustracje wybitnego rysownika dziecięcego Artura Nowickiego, • żartobliwe smaczki do wypatrzenia na ilustracjach, • gra wspomagająca naukę liczenia i szacowania wielkości, • matematyka w formie wciągającej zabawy, • 3 warianty rozgrywki, • tryb solo, uczący dziecko samodzielności, • zróżnicowany poziom trudności, • proste zasady, • przyjemna tematyka, pokazująca dzieciom kulisy świata planszówek. Zawartość opakowania: • 75 żetonów pudełek z kartami, pionkami i kośćmi, • 6 plansz domów, • 12 plansz pojazdów, • instrukcja, • kostka. Wymiary pudełka: 24.0 x 24.0 x 7.0 cm Ekspresowa wersja zasad: 1. Okryj zakryte żetony towarów, które będzie można załadować do pojazdu. 2. Jeśli możesz – załaduj skrzynkę do pojazdu. 3. Każdy pojazd może pomieścić określoną liczbę towarów tylko jednego rodzaju. 4. Kto pierwszy załaduje wszystkie swoje pojazdy – wygrywa! A w kolejnych wariantach: rzucaj kością, by przekonać się, ile skrzynek możesz załadować; przenoś towary z zapełnionych pojazdów do swoich domów. I baw się doskonale!

89,10 zł
75,74 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 13,36 zł

16
Skakanka - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skakanka
ANEK
Dostępny4 szt.

Skakanka dla dziewczynki, biało-fioletowy sznur i zielone rączki do skakania idealnie pasują do każdej małej dziewczynki. Bezpośrednio wspomaga rozwój fizyczny, rozwija pasje, gwarantuje dobrą zabawę na świeżym powietrzu, a także podczas niepogody. Wspomaga kondycję fizyczną, uczy dyscypliny, poprawia pamięć i równowagę ciała. Wymiary zabawki: 30.0 x 21.0 x 3.0 cm Zabawka pomaga rozwijać sprawność ruchową i stymuluje zmysły, a także pomaga zrozumieć zasady przyczyny i skutku. Dźwięk i żywe kolory przykuwają uwagę dziecka i zachęca je do zabawy. Wykonana z wytrzymałych i nietoksycznych materiałów. Zabawa rozwija wyobraźnię i kreatywność. Pomaga rozwijać zmysły dziecka, zdolności motoryczne, ciekawość.

17,00 zł
14,96 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 2,04 zł

17
Jabłoniowy sad. Tom 3. Spełnione marzenia. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jabłoniowy sad. Tom 3. Spełnione marzenia. Audiobook
Krystyna Mirek, StoryBox
Dostępny13 szt.

Jabłoniowy sad jest wieczny, ta opowieść nigdy się nie skończy, jest bowiem historią o miłości, a ona jest niewyczerpana. Los jest często niesprawiedliwy. Przekonały się o tym Gabrysia i Julia, które stanęły chyba w złej kolejce, kiedy przydzielano szczęście. Gabrysia jest kobietą z ponadprzeciętnym instynktem macierzyńskim, a jednak nie może zajść w ciążę. Z kolei Julia marzy o miłości, czy to coś dziwnego? Proste, naturalne pragnienie młodej kobiety, a jednak nie udało się go spełnić. W jabłoniowym sadzie na rozłożystych gałęziach znów kołyszą się dojrzewające owoce, na tarasie stoi wieczorna herbata, a wiatr szumi w tysiącach liści. Nie ma już burzy, w życiu zapanował spokój. A jednak nadchodzą wielkie zmiany. Tym razem po cichu, niepostrzeżenie. Czy uda się spełnić marzenia, a jednocześnie zachować to, co najważniejsze? Jak długo można pielęgnować nadzieję? Czy pokrętny los da się w jakiś sposób oszukać? A może szczęście kryje się na mniej uczęszczanych ścieżkach, w stronę których nawet nie spoglądamy?

30,00 zł
24,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,00 zł

18
Drugi krąg mocy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Drugi krąg mocy
Dostępny127 szt.

Urodzony w Peru antropolog, filozof i szaman, guru pokolenia dzieci kwiatów i rewolucji obyczajowej 1968 roku Carlos Castaneda (1925-1998), to autor 12 książek, napisanych w ciągu 30 lat i sprzedanych w 8 milionach egzemplarzy, przetłumaczonych na 17 języków. Jego wielką zasługą jest to, że potrafił jak nikt inny wskazać nam drogę do nieznanych światów istniejących równolegle z naszym. Inspiracją dla Castanedy było jego spotkanie i niezwykłe szkolenie u indiańskiego czarownika Juan Matusa z plemienia Yaqui, z Meksyku. Po tym, spotkaniu opublikował Nauki don Juana, a Drugi krąg mocy to piąta część cyklu spotkań i rozmów z don Juanem odbywających się w stanie podwyższonej świadomości i piąta już podróż ku najgłębszym tajemnicom, magii, umysłu, kosmicznej świadomości wszechświata. Castaneda wprowadza nas też w dwa praktyczne aspekty czarownictwa - sztukę śnienia i „podchodzenia”. Ta książka to skok w otchłań własnej podświadomości, ale czy tylko?

29,80 zł
21,46 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,34 zł

19
Cloud b&#174 Twilight Buddies&#8482 Lampka nocna Króliczek - Mama i dziecko
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
123,00 zł
116,85 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 6,15 zł

20
Aktywacja szyszynki. Unikalna medytacja łącząca starożytną tradycję Sundo z neuronauką - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Aktywacja szyszynki. Unikalna medytacja łącząca starożytną tradycję Su...
Dostępny162 szt.

Poznaj inspirujący przewodnik, dzięki któremu aktywujesz swoją szyszynkę. Światowej sławy nauczyciel Ilchi Lee odkryje przed tobą medytacje oparte na neuronauce i zakorzenione w starożytnej koreańskiej tradycji Sundo. Pozwolą ci one otworzyć trzecie oko, aktywować czakry i odzyskać połączenie ze swoim ciałem, duszą oraz wewnętrzną boskością. Dzięki temu rozwiniesz intuicję i zyskasz większą świadomość oraz rozwój duchowy. Pomogą ci w tym relaksujące medytacje zapachu, trening Jigam, aktywacja energii mózgu czy uzdrawianie przez pępek. Autor udziela również wskazówek przydatnych podczas medytacji szyszynki i dzieli się historiami swoich pacjentów. Poznaj najskuteczniejsze metody aktywacji szyszynki!

79,70 zł
57,38 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 22,32 zł

21
Thomae Archidiaconi Spalatensis Historia Salonitanorum atque Spalatinorum Pontificium - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Thomae Archidiaconi Spalatensis Historia Salonitanorum atque Spalatino...
Dostępny3 szt.

Historia Salonitana została spisana w 1266 roku w Splicie. Jest to najcenniejszy dokument traktujących o przeszłości Chorwacji. Pierwszy odpis pojawił się w 1666 roku. Następne edycje, tłumaczone i opatrywane komentarzami historyków, pojawiały się w 1867 i 1997 w wersji rosyjskiej, w języku łacińskim w 1894 roku, we włoskim w 1939 roku, w angielskim w roku 2006, natomiast najważniejsze edycje chorwackie w 1960 i 2003 roku. Tekst Kroniki opisuje historię Splitu od panowania rzymskiego do roku 1266.

65,00 zł
45,50 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 19,50 zł

22
Bajki mają moc. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bajki mają moc. Audiobook
Małgorzata Korbiel, StoryBox
Dostępny22 szt.

Bajki mają moc to zbiór krótkich i ciekawych współczesnych bajek poruszających tematy, które są istotne w życiu dziecka. Historie poruszają niekiedy trudne, innym razem kłopotliwe, czasem niezrozumiałe z ich perspektywy sytuacje. Wśród poruszanych zagadnień pojawią się przyjaźń, miłość, lojalność, zazdrość, strach, tolerancja, wzajemna pomoc, poczucie własnej wartości czy okazywanie emocji. Aby pomóc dziecku zrozumieć otaczający go świat w książce pojawią się sympatyczni bohaterowie z którymi może się utożsamić, łatwiej upora się z różnymi trudnościami i poukłada sobie w głowie ważne, ale czasem zbyt skomplikowane sprawy. Książka jest napisana zrozumiałym i przystępnym językiem. Tekstom towarzyszą piękne ilustracje. To idealna lektura do wspólnego czytania, która może być też punktem wyjścia do interesującej rozmowy o tym, co ważne.

24,90 zł
19,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 4,98 zł

23
Pamiętnik zamykany 135x135 Koala Starpak Pbh 1 - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
12,20 zł
10,98 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,22 zł

24
Zuzanna. Tom 2. Zacznij od nowa, Zuzanno. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Zuzanna. Tom 2. Zacznij od nowa, Zuzanno. Audiobook
Krystyna Bartłomiejczyk, StoryBox
Dostępny1 szt.

Kontynuacja powieści Sama tego chciałaś, Zuzanno. Porzucona przez męża Zuzanna nie traci nadziei, że małżonek odzyska rozum i wróci na łono rodziny. W nowej sytuacji trzeba się jednak odnaleźć, co nie jest łatwe, bo w kierunku kochanki odpłynęły z mężem także i pieniądze. Zuzanna nie ma zatem wyjścia – zrzuca kapcie, zakłada buty na obcasie, wciska się w elegancki żakiet i rusza na podbój świata (biurowego, aplikując na najniższy szczebel). Kiedy udaje jej się stanąć na nogi (całkiem zgrabne, bo ze stresu zdążyła zeszczupleć) i zaczyna wszystko od nowa, pojawia się skruszony mąż…

29,95 zł
16,47 zł

Rabat 45,0%
oszczędzasz 13,48 zł

25
Cobi 2558. Historical Collection. World War II. Jagdpanzer HETZER - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cobi 2558. Historical Collection. World War II. Jagdpanzer HETZER
Cobi
Dostępny4 szt.

Jagdpanzer 38(t) w języku potocznym "Hetzer" to niemieckie działo pancerne z okresu II wojny światowej. Konstrukcja została oparta na zmodyfikowanym podwoziu czołgu PzKpfw 38(t), czyli (czechosłowackiego LT vz. 38). Pojazd został opracowany w 1943 roku i jego produkcja ruszyła w 1944 roku. Wyprodukowano przeszło 2500 egzemplarzy. Największymi zaletami pojazdu była szybka i tania produkcja, niska sylwetka oraz silnie pochylone płyty pancerza, co sprzyjało rykoszetowaniu pocisków. Po wojnie czechosłowacka fabryka kontynuowała produkcję do lat 50. na potrzeby swojej oraz szwajcarskiej armii. Odwzorowany z klocków konstrukcyjnych model zbudujesz z 555 klocków. Ruchoma trakcja gąsienicowa, otwierane włazy, dostęp do klap serwisowych oraz dwie figurki żołnierzy przedstawiających członka załogi pojazdu, oraz uzbrojonego w ciężki karabin maszynowy strzelca sprawiają, że pojazd jest nie tylko modelem ekspozycyjnym, ale również sprawdzi się jako zabawka dla dużych chłopców. Czytelna i intuicyjna instrukcja z łatwością prowadzi budowniczego, przez kolejne etapy składania pojazdu. Wysokiej jakości, trwałe nadruki podnoszą estetykę modelu. Całość zestawu uzupełnia tabliczka z nadrukiem nazwy pojazdu. Zbuduj historię, klocek po klocku. - 555 wysokiej jakości elementów, - wyprodukowane w UE przez firmę z ponad 20-letnią tradycją, - spełniają normy bezpieczeństwa dotyczące produktów dla dzieci, - w pełni kompatybilne z innymi markami klocków konstrukcyjnych, - klocki z nadrukami nie odkształcają się i nie bledną w czasie zabawy czy pod wpływem temperatury, - model działa pancernego, - 2 figurki z akcesoriami, - klocek z nazwą pojazdu. Wymiary modelu (dł x wys): 20,5 cm (8") x 9 cm (3,5") Wiek 10+

169,90 zł
152,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 16,99 zł

26
Klasyka dla dzieci. Sherlock Holmes. Tom 22. Pies Baskerville'ów. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klasyka dla dzieci. Sherlock Holmes. Tom 22. Pies Baskerville'ów. Audi...
Arthur Conan Doyle, StoryBox
Dostępny8 szt.

Tom dwudziesty drugi z serii klasycznych opowieści detektywistycznych Arthura Conan Doyle'a o Sherlocku Holmesie w uproszczonych adaptacjach dla dzieci. Idealna propozycja dla młodych wielbicieli zagadek i kapitalne wprowadzenie do klasyki. Devon to bardzo niebezpieczne miejsce. Podobno grasuje tam upiorny pies zabójca, a na okolicznych wrzosowiskach pomieszkuje jakiś tajemniczy człowiek. Ale nasi ulubieni pogromcy zbrodni – Holmes i Watson – muszą zapomnieć o lęku, gdyż tylko oni mogą rozwikłać dziwną sprawę morderstwa sir Charlesa Baskerville’a, zanim taki sam los spotka jego bratanka. Dla dzieci powyżej 7 lat.

24,95 zł
19,96 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 4,99 zł

27
Zatrzymaj refluks. Prosty plan diety przeciwrefluksowej. Ponad 100 przepisów, dzięki którym pokonasz ból, dyskomfort, uzdrowisz żołądek i jelita - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zatrzymaj refluks. Prosty plan diety przeciwrefluksowej. Ponad 100 prz...
Dostępny100 szt.

Stosowanie diety na refluks i wdrożenie zasad zdrowego odżywiania z tym poradnikiem jest niezwykle proste. Autorka, specjalistka z zakresu leczenia zakwaszenia organizmu i chorób jelit, przygotowała specjalną terapię, opartą na 3 planach posiłków. Wprowadzisz zmiany w swojej kuchni i skutecznie pokonasz stany zapalne układu trawiennego. Nauczysz się, jak radzić sobie z przyczynami refluksu i zgagi, stosując ponad 100 przepisów na pyszne dania. Wszystkie potrawy mają na celu złagodzenie objawów GERD i LPR, w tym bólu w klatce piersiowej, duszności, kaszlu i innych. Pokonasz choroby układu pokarmowego i przywrócisz zdrowie i dobre samopoczucie. Skutecznie zatrzymaj refluks dietą.

89,80 zł
65,55 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 24,25 zł

28
Skarpety Dziadek rządzi - Mama i dziecko
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skarpety Dziadek rządzi
PAN DRAGON
Dostępny2 szt.

Para wygodnych skarpet z nadrukiem w eleganckim pudełku.

32,80 zł
29
Mata podłogowa ortopedyczna sensoryczna 19 elementów XXL set MFK-025-1 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
559,90 zł
475,92 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 83,98 zł

30
Tamtej nocy w LA. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tamtej nocy w LA. Audiobook
Iga Karst, StoryBox
Dostępny13 szt.

Nina śmiało może nazywać się prawdziwą kobietą sukcesu. Mimo młodego wieku zdobyła pozycję dyrektorki w jednej z największych korporacji jubilerskich w kraju. Cena? Samotność i pustka, jakiej nie potrafi wypełnić nawet ukochana muzyka. Przypadkowe spotkanie na zawsze zmienia jej los. Poznaje Wandę, aktorkę, która podbiła w 1969 roku Hollywood, ale w tajemniczych okolicznościach wycofała się z życia publicznego i wróciła do Polski. Zapomniana gwiazda kina zostaje zaangażowana do promocji biżuterii. By zrealizować sesję zdjęciową, powraca do fabryki snów, gdzie czeka na nią nierozliczona przeszłość i pewne zdjęcie. Jaką tajemnicę skrywa kadr niepozornej fotografii? Tamtej nocy w LA to nie tylko pobrzmiewający echem złotej ery Hollywood zaskakujący romans z wątkiem kryminalnym, lecz także zaproszenie do nastrojowego świata jazzu, bluesa, popu, a nawet muzyki klasycznej.

29,95 zł
23,96 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,99 zł

31
Skarpety Garden-Babcia - Mama i dziecko
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skarpety Garden-Babcia
PAN DRAGON
Dostępny2 szt.

Para kolorowych skarpet zapakowana w eleganckie pudełko.

32,80 zł
32
Sanatorium Zagłada. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sanatorium Zagłada. Audiobook
Max Czornyj, StoryBox
Dostępny25 szt.

Lew Wilcek to potomek prastarego rodu, wychowywany w całkowitym odosobnieniu i przeświadczeniu, że wciąż trwa belle époque. Człowiek dawnych ideałów oraz minionych wartości, który niespodziewanie musi skonfrontować się z okrutną rzeczywistością. Aresztowany przez Niemców i umieszczony w Zakładzie dla Umysłowo i Nerwowo Chorych w Kobierzynie odkrywa, że wszystko, w co wierzył, stanowiło jedynie wytwór fantazji. Na świecie trwa wojna, zamiast cesarzy i królów niemal całą Europą władają naziści, a motorem napędowym istnienia jest pragnienie przetrwania. Czy w tej obdartej z ideałów, przerażającej rzeczywistości jest miejsce na jedyną znaną księciu miłość? Na miłość przeniesioną z kart wielkich romansów? W życiu Lwa niebawem pojawia się kilka kobiet, z których każda ma swoje sekrety i skrywane pragnienia. Książę wpada w sieć intryg, oszustw i kłamstw snutych na ogromnym terenie zakładu dla obłąkanych. Tymczasem naziści planują akcję Lebensunwertes Leben mającą na celu eksterminację pacjentów. „Nie dziwić się” – to dewiza co rusz powtarzana przez Lwa. Dewiza, która wiedzie go ku nieuchronnemu. Być może jego misja została zapisana w słowach biblijnych proroków?

29,95 zł
23,96 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,99 zł

33
Piękna Litera. Tom 1. Uncjała italika - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piękna Litera. Tom 1. Uncjała italika
Dostępny17 szt.

Kiedy Ewa Landowska i Barbara Bodziony rozpoczynały pracę warsztatową, a był to rok 2006, materiały źródłowe wszelkiego rodzaju były jeszcze słabo dostępne. To właśnie wtedy deficyt takiego wydania był nadzwyczaj odczuwalny. Dziś, kiedy dostępność materiałów, zarówno internetowych, jak i wydawniczych jest ogromna, chęć wydania podręcznika rodzi się tylko z potrzeby „zapisania” pewnego rozdziału pracy nad literą obu autorek. Blisko 10 lat intensywnej pracy z ludźmi, pozwala zunifikować podstawowe zagadnienia dotyczące procesu nauki pięknego pisania, zawrzeć je w zwartej formie i oddać w dobre ręce. Piękna Litera nie jest w swym założeniu kompendium wiedzy o kaligrafii. W prostej, minimalistycznej formie nawiązuje do klasycznych podręczników kaligrafii. Fani albumowych wydań nie znajdą tu nic dla siebie. Miłośnicy pięknej klasycznej litery mogą liczyć na kilka cennych wskazówek - jak pracować z literą, gdy nie ma się możliwości uczestniczenia w zajęciach, jak unikać błędów, jak nauczyć się je dostrzegać, jak ćwiczyć. Tego wszystkiego dowiedzą się czytelnicy na podstawie dwóch krojów: uncjały oraz italiki. Planowane są kolejne części, kaligrafia bowiem to piękna historia rozwoju kultury zawarta w pięknej formie litery.

82,50 zł
59,40 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 23,10 zł

34
Ozdoba Dekoracyjna Filcowa Samoprzylepna Boże Narodzenie Święta Craft with Fun 480829 - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Ozdoba Dekoracyjna Filcowa Samoprzylepna Boże Narodzenie Święta Craft ...
Craft with Fun
Dostępny3 szt.

Zalety produktu idealne do zdobienia kartek okolicznościowych, świetnie sprawdzą się również jako element dekoracyjny do pokoju dziecka czy dodatki do prezentów, ozdoby filcowe posiadają taśmę samoprzylepną. Przy pomocy tego zestawu możesz zaprojektować własne ozdoby świąteczne. Używaj tych produktów w połączeniu z innymi akcesoriami z serii CRAFT WITH FUN lub z innymi kompletami z serii. Zawartość opakowania 4 sztuki ozdób świątecznych. Wszystkie elementy wykonane z filcu. Przeznaczone dla dzieci w wieku 3 . Wymiary/waga wymiary opakowania dł. x wys. x gł. cm 10x17x1, waga produktu w opakowaniu kg 0,006 kg. Pakowany w woreczek z zawieszką . W inerze po 12 szt. W kartonie zbiorczym 144 szt.

6,70 zł
3,35 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 3,35 zł

35
Kuklany las. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kuklany las. Audiobook
Anna Musiałowicz, StoryBox
Dostępny28 szt.

Gdy pięcioletni Maciek wraca z wycieczki do lasu, wydaje się matce nieswój. Czy coś się mu przydarzyło? Coś, o czym chłopiec nie chce rozmawiać? Paweł idzie nocą przez las. Zna go jak własną kieszeń, lecz tym razem gubi drogę. Czy na zawsze? W chatce pod lasem mieszka stara kobieta. Z jej ust wylatują muchy... Anna Musiałowicz stworzyła baśniową opowieść, oplątującą czytelnika grozą. Na polskiej scenie literackiej pojawia się bardzo obiecujący głos! I nawołuje do kuklanego lasu! Kroczcie za nim!

29,95 zł
23,96 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,99 zł

36
Detoks stawów. Najskuteczniejsze techniki uzdrowienia stawów - ćwiczenia, masaż, dieta - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Detoks stawów. Najskuteczniejsze techniki uzdrowienia stawów - ćwiczen...
Dostępny206 szt.

Dzięki tej książce ból stawów i mięśni przestanie być problemem. Dowiesz się z niej, dlaczego bolą cię stawy i odkryjesz przyczynę bólu. Sam wybierzesz najlepszy sposób dla siebie, który przywróci zdrowie twoim stawom i zwiększy zakres ruchów. Znajdziesz w niej terapie oczyszczania stawów, które uwolnią cię od bólu i toksyn. Odkryjesz proste i skuteczne techniki przywracania ruchomości stawów. Ponadto poznasz zasady masażu i ćwiczenia na stawy, które wesprą proces oczyszczania i detoksu stawów. Ważnym elementem przy pozbywaniu się chorób zwyrodnieniowych stawów i układu mięśniowo-szkieletowego jest dieta na stawy. W książce znajdziesz jej zasady i uwolnisz stawy od bólu. Twój sposób na zdrowe stawy!

44,40 zł
32,41 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 11,99 zł

37
Przytulanka kocyk Teddy Gardener - Mama i dziecko
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przytulanka kocyk Teddy Gardener
BabyOno
Dostępny15 szt.

Przytulanka kocyk Teddy Gardener jest idealnym towarzyszem zasypiania. Niezwykle miły w dotyku, ukoi do snu. Pełni również funkcje edukacyjne dzięki bodźcom dźwiękowym i przestrzennym. Stymuluje aparat mowy. Ideą kolekcji jest pobudzenie ciekawości dziecka i zachęcenie go do działania poprzez zabawę. Nabywa ono nowych umiejętności. Kolekcja do aktywności sensorycznej i mentalnej. Niezwykła zabawka w zależności od potrzeby dziecka skutecznie zachęci do zabawy, pobudzając zmysły, jak również uspokoi i wyciszy. Przytulanka, wspomaga rozwój emocjonalny poprzez responsywność funkcjonalności w interakcji. Dołączony do zabawki miękki silikonowy gryzak koi podrażnione dziąsła podczas ząbkowania. Kolorowe odstające metki oraz ciekawe supełki stymulują zmysł dotyku dziecka. Szeleszczące elementy ukryte w listkach zaciekawią dziecko i przykują jego uwagę. Różnorodność faktur materiałów rozwija u dziecka umiejętności manualne. Zabawka jest zgodna z normami bezpieczeństwa obowiązującymi w Unii Europejskiej. Zabawka wykonana jest z wysokiej jakości materiałów z zachowaniem dbałości o każdy detal. Materiał: 100% poliester Waga: 0,08 kg Wymiary: 32.0 x 36.0 x 6.0 cm

47,39 zł
42,65 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,74 zł

38
Poszerzenie pola walki. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Poszerzenie pola walki. Audiobook
Michel Houellebecq, StoryBox
Dostępny1 szt.

Każe myśleć o rzeczach, których celowo w swoich myślach unikamy, by nie zbudzić w sobie niewygodnych uczuć. Bohaterem tej książki jest informatyk, zupełnie przeciętny przedstawiciel swojego pokolenia: dobrze sytuowany, pracuje dla wielkiej korporacji, chociaż praca nie daje mu satysfakcji. W jego życiu prywatnym też jest nudno. Nie ma rodziny, nie jest zakochany. Seks ogranicza się do masturbacji i agresywnych fantazji erotycznych. Znajomych poznaje tylko w pracy. Wszechogarniająca nuda i frustracja powodują, że namawia kolegę do morderstwa…

34,90 zł
19,20 zł

Rabat 45,0%
oszczędzasz 15,70 zł

39
Diabli wzięli święty spokój. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Diabli wzięli święty spokój. Audiobook
Monika B. Janowska, StoryBox
Dostępny19 szt.

Irmina, wzięta pisarka, rozpoczyna Nowy Rok na oddziale chirurgii, gdzie poznaje niezwykle przystojnego lekarza, który jest skrytym wielbicielem jej twórczości. Jednak Jakubowi nie jest dane porozmawiać ze swoją idolką, ponieważ ta postanowiła uciec ze szpitala w dość niecodzienny sposób. W tym czasie Alma, przyjaciółka Irminy, świętuje zakończenie roku w towarzystwie alkoholu, pod wpływem którego postanawia w nowym roku popełniać więcej szaleństw. Pierwszym z nich ma być zaproszenie do grona znajomych na Facebooku setek ludzi z całego świata, które nie pozostanie bez konsekwencji. A gdy na progu mieszkania Almy staje jej były mąż ze swoim małym dzieckiem na ręku, rozpoczyna się ciąg niespodziewanych i szalonych wydarzeń, nad którymi chyba już nikt nie panuje.

29,95 zł
23,96 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,99 zł

40
Hushed and Grim. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hushed and Grim. CD
Mastodon, Reprise Records
Dostępny299 szt.

70,90 zł
65,23 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,67 zł

41
Biorąc prawa poważnie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Biorąc prawa poważnie
Dostępny32 szt.

Ronald Dworkin (1931-2013), amerykański filozof prawa o szerokich zainteresowaniach, klasycznym dziełem Biorąc prawa poważnie (1977) dokonał reorientacji anglosaskiej jurysprudencji z pozytywizmu prawniczego na prawniczy liberalizm. W myśl tego pierwszego o prawdziwości wypowiedzi prawnej rozstrzyga wyłącznie jej akceptacja przez odpowiednie instytucje. Inaczej mówiąc, nie treść danego przepisu prawa jest decydująca, lecz tryb ustanowienia go, choćby nawet prawo takie z pozaprawnej, ludzkiej perspektywy było zwyrodniałe. Antypozytywista tymczasem eksponuje zakorzenienie i zabezpieczenie prawa w moralności i rozmywa w ten sposób ostre w pozytywizmie odgraniczenie prawa od nie-prawa. Dworkin, który (rzecz o wymiarze symbolicznym) zastąpił w Oksfordzie głównego swojego przeciwnika, pozytywistę H.L.A. Harta, bierze prawa poważnie w tym właśnie znaczeniu oparcia praw przysługujących człowiekowi na szerszym niż formalnoprawne, kulturowym podłożu. Cały ciężar praktyki prawniczej spoczywa na interpretacyjnej pracy sędziego, który ma wprawdzie do dyspozycji formalne prawo stanowione, ale (zwłaszcza w tzw. trudnych sprawach) musi sam szukać rozstrzygnięcia w tym rozległym kontekście. Decyzja, jaką podejmie w niejednoznacznej sprawie, nie będzie arbitralnym wyborem spośród równorzędnych przepisów, lecz owocem prawdziwie twórczej interpretacji.

80,00 zł
56,00 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 24,00 zł

42
Za rok o tej porze - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Za rok o tej porze
Dostępny1344 szt.

W świetle noworocznych fajerwerków, przy blasku walentynkowych świec, w słońcu i w deszczu, pod rozgwieżdżonym niebem i wśród choinkowych lampek. Czasami miłość pojawia się w najmniej odpowiednim momencie... Jola, która nigdy nie zaznała rodzinnego ciepła, w związku z Marcinem, policjantem z łódzkiej komendy, odnalazła stabilizację i bezpieczeństwo. Zrezygnowała z własnych pragnień, aby podporządkować się wymagającemu partnerowi. Nie marzyła o miłości, będąc pewną, że to, co otrzymała od losu, wystarczy jej do szczęścia. Marcin stał się dla niej centrum wszechświata i tak miało być już zawsze. Przypadkowe spotkanie na balu sylwestrowym, krótki taniec i skradziony pocałunek o północy odmieniają życie Joli. Od tej pory nie może przestać myśleć o przystojnym, tajemniczym Andrzeju, który pojawił się tak nagle i sprawił, że jej serce zaczęło szybciej bić. Kim jest Andrzej? Po co przyjechał do Polski? Dlaczego tak bardzo zależało mu na przenosinach ze stołecznej komendy do Łodzi? Czy miłość do kobiety stanie mu na drodze do realizacji celu? Kobieta uwikłana w związek z dwoma mężczyznami. Poczucie obowiązku walczące z uczuciem. Zdrada, namiętność, zemsta, a wszystko to wplecione w gangsterskie porachunki i rozgrywające się w łódzkich plenerach.

44,90 zł
33,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,22 zł

43
Już cię kiedyś kochałam. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Już cię kiedyś kochałam. Audiobook
Katarzyna Misiołek, StoryBox
Dostępny20 szt.

Dominika właśnie rozstała się z facetem i niczym polska Bridget Jones spędza trzydzieste szóste urodziny w rodzinnym domu na Kaszubach, wysłuchując lamentów matki na temat swojego staropanieństwa. Biega co prawda na mniej lub bardziej udane randki i stara się być szczęśliwa, ale presja ze strony rodziny, która na siłę chce układać jej życie, coraz bardziej ją przytłacza... Wtedy na jej drodze staje Konrad, przystojny właściciel stadniny, jej pierwsza miłość. Sercowe rozterki przeżywa też Paulina, kilka lat młodsza kuzynka Dominiki. Dziewczyna spotyka się wprawdzie z seksownym strażakiem, ale myśl o rychłym małżeństwie i pierwszym dziecku lekko ją przeraża. Co wybiorą bohaterki? życie według własnego planu czy może zupełnie inny scenariusz?

29,95 zł
23,96 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,99 zł

44
Marysia ma ospę - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Marysia ma ospę
Dostępny89 szt.

Oto kolejne spotkanie z rezolutną misią Marysią, jej rodzicami i chomikiem psotnikiem. Misia Marysia ma ospę wietrzną! Zamiast jednak marudzić i płakać, śmieje się i wprowadza modę na kropeczki i groszki. Kto jeszcze będzie cały w kropki?

7,90 zł
5,85 zł

Rabat 25,9%
oszczędzasz 2,05 zł

45
Mroczna prawda. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mroczna prawda. Audiobook
Cara Hunter, StoryBox
Dostępny23 szt.

Kiedy student uniwersytetu w Oksfordzie oskarża jednego z wykładowców o napaść seksualną, inspektor Adam Fawley i jego zespół uznają, że powtarza się stary schemat. Okazuje się, że bardzo się mylą. Tym razem napastnikiem jest kobieta – gwiazda i duma całego wydziału, zaś ofiara to student – niemal dwumetrowy były zawodnik rugby. Wkrótce inspektor Fawley i jego zespół zaczynają wyścig z czasem w poszukiwaniu prawdy. Nie zdają sobie jednak sprawy, że ktoś ich obserwuje. Ktoś, kto planuje wyłączyć Fawleya z obiegu na dobre...

42,90 zł
34,32 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,58 zł

46
Wyrolowani, DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyrolowani, DVD
David Silverman, Raymond S. Persi, 2021
Dostępny3 szt.

Zakręcona animowana komedia twórców kultowego serialu „Simpsonowie”. Oszałamiająca szalonym humorem i fabularną pomysłowością opowieść o tym jak się wywinąć, by nie wyginąć! Gdy czujesz, że los Cię wkręca, stań otworem przed przygodą! Ola i Olo od zawsze mają w życiu pod górkę i pod... dziurkę. Co z tego, że należą do uroczego gatunku Flumaków, którym zachwycił się sam Karol Darwin, skoro jest to gatunek na wylot zagrożony. Flumaki to takie okrągłe istoty z prześwitem w środku, co upodabnia je bardzo do donatów. Są zresztą nie mniej słodkie. Niestety los rzadko uśmiecha się do Oli i Ola, którzy nawet przez własnych ziomali uważani są za nieogarniętych i fajtłapowatych. Ale fortuna kołem się toczy! Tuż przed katastrofą, która na zawsze ma zmieść z powierzchni Ziemi całe plemię Flumaków, Ola i Olo wyruszają w podróż w czasie, dzięki której być może uda im się odwrócić bieg historii. Przyszłość, do której trafią, okaże się jeszcze bardziej zakręcona niż ich ojczysty rok 1885, ale powrót do przeszłości to na razie mission impossible. W towarzystwie nieletniego dinozaura, szczeniaka Czarusia i kilku innych oryginałów, Ola i Olo muszą rzucić się w wir przygody, by odnaleźć zaginionego naukowca, który podobno wie jak to wszystko odkręcić.

29,99 zł
29,39 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,60 zł

47
Klasyka dla dzieci. Sherlock Holmes. Tom 21. Pusty dom. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Klasyka dla dzieci. Sherlock Holmes. Tom 21. Pusty dom. Audiobook
Arthur Conan Doyle, StoryBox
Dostępny1 szt.

Tom dwudziesty pierwszy z serii klasycznych opowieści detektywistycznych Arthura Conan Doyle'a o Sherlocku Holmesie w uproszczonych adaptacjach dla dzieci. Idealna propozycja dla młodych wielbicieli zagadek i kapitalne wprowadzenie do klasyki. Od śmierci Sherlocka Holmesa minęły już trzy lata. W międzyczasie Watson zaczął samodzielnie rozwiązywać zagadki kryminalne. Wkrótce napotka najtrudniejsze jak do tej pory wyzwanie – niewytłumaczalne morderstwo pana Adaira. Nasz doktor jeszcze tego nie podejrzewa, ale dzięki tej tajemniczej sprawie na światło dzienne wyjdą też pewne dramatyczne sekrety zza grobu… Dla dzieci powyżej 7 lat.

24,95 zł
13,72 zł

Rabat 45,0%
oszczędzasz 11,23 zł

48
Dieta kolagenowa od podstaw. 5-dniowy program usunięcia zapalenia stawów, nieszczelności jelita,  pokonanie otyłości i odmłodzenia skóry - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dieta kolagenowa od podstaw. 5-dniowy program usunięcia zapalenia staw...
Dostępny174 szt.

Zawarty w poradniku 5-dniowy plan oczyszczającej diety kolagenowej jest wykonalny, łatwy i dodatkowo okraszony poczuciem humoru. Jeśli potrzebujesz regeneracji, dziś jest twój szczęśliwy dzień, ponieważ możesz we własnej kuchni wypróbować sprawdzone przepisy i wdrożyć zasady zdrowego odżywiania. Bogate w kolagen dania, takie jak buliony, zupa z pieczonych warzyw, naleśniki z dyni z orzechami pekan czy jabłkowo-cynamonowe ciasto z mikrofali staną się nie tylko źródłem składników regenerujących, ale przywrócą ci energię i pomogą w pokonaniu chorób. Przygotowując się do tej diety na odporność, zastosujesz też elementy postu przerywanego, który przygotuje twój organizm na pełna odnowę. Dieta kolagenowa – niezawodny sposób na zdrowie i urodę.

69,60 zł
50,81 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 18,79 zł

49
Etnit - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Etnit
Dostępny4 szt.

Czas nagli, zbliżają się kolejne urodziny Magina i jak co roku o tej porze jego dłoń zacznie krwawić. Czarne Nacje są bliskie przejęcia wszystkich sześciu Ksiąg Asir i połączenia ich w mroczną Czarną Księgę. Czy Drużyna Żywiołów zdoła ich powstrzymać? Czy Magin zdoła odczytać tajną wiadomość ukrytą w tajemniczym pergaminie i pozna mroczną przeszłość swojej rodziny? Pierwszy tom trylogii dla miłośników fantasy w każdym wieku.

47,00 zł
32,90 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,10 zł

50
Księga Prochu. Tom 2. Tajemna wspólnota. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Księga Prochu. Tom 2. Tajemna wspólnota. Audiobook
Philip Pullman, StoryBox
Dostępny4 szt.

Lyra Złotousta jest już młodą kobietą, studentką drugiego roku na uniwersytecie w Oksfordzie. Kiedy Pantalaimon, jej dajmon, staje się świadkiem morderstwa, oboje zostają zmuszeni do przedefiniowania swojego związku w sposób, którego nigdy sobie nawet nie wyobrażali, i wplątani w skomplikowany, niebezpieczny konflikt w świecie, którego istnienia nie podejrzewali. Wciągnięty w wir wydarzeń Malcolm Polstead również będzie musiał wyruszyć w podróż – niegdyś chłopiec z kanoe, który postanowił ocalić niemowlę z powodzi, a dziś mężczyzna o silnym poczuciu obowiązku, który chce robić to, co słuszne. Oboje ich czeka wyprawa daleko poza granice Oksfordu, przez całą Europę, aż do serca Azji, w poszukiwaniu tego, co zaginione: miasta nawiedzanego przez dajmony, tajemnicy ukrytej pośrodku pustyni i rozwiązania zagadki nieuchwytnego Prochu.

39,90 zł
31,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

Wróć do góry