hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2021.12.04

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 4 grudnia 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Katolicki Komentarz do Pisma Świętego. Drugi List do Koryntian (Thomas D. Stegman SJ), na drugim Kubek ceramiczny koty (Soliton). Kolejny produkt to Pamiętnik zamykany Cuties, pieski (Starpak) oraz Mała księga stoicyzmu (Jonas Salzgeber).
1
Katolicki Komentarz do Pisma Świętego. Drugi List do Koryntian - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Katolicki Komentarz do Pisma Świętego. Drugi List do Koryntian
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.05

Kolejnym, ósmym już tomem serii Katolicki Komentarz do Pisma Świętego jest Drugi List do Koryntian Thomasa D. Stegmana SJ, w którym czytamy: Drugi List do Koryntian przedstawia wciąż aktualną wizję jednej z podstawowych posług Kościoła – mianowicie „posługi jednania” (5,18–19). (...) W kontekście sytuacji panującej na początku XXI wieku w Kościele – cierpiącym wskutek utraty wiarygodności spowodowanej występkami części duchownych, nieufności między niektórymi przedstawicielami hierarchii i wiernymi świeckimi, a także braku konstruktywnego dialogu między tak zwanymi tradycjonalistami i progresistami – przedstawiona przez apostoła wizja pojednania wewnątrz samej wspólnoty kościelnej jest szczególnie aktualna. Choć Paweł sam jest założycielem wspólnoty i sprawuje nad nią władzę powierzoną mu przez Boga (10,8; 13,10), nie chce „okazywać swego władztwa” nad Koryntianami (zob. 1,24). Zamiast tego traktuje ich tak, jak kochający ojciec traktuje swe dzieci, zawsze dążąc do tego, co dla nich najlepsze (12,14–15).Co więcej, Paweł postrzega siebie samego jako „niewolnika” Koryntian (doulos; 4,5), pokazując, że jego powołaniem jest przede wszystkim służenie ich potrzebom. Na tym właśnie polega bycie „sługą” (diakonos) Boga (6,4). Paweł uniżył samego siebie (11,7), by móc głosić Ewangelię bez żadnej zapłaty. Z innych jego listów wiemy, że pracował własnymi rękami, by samodzielnie się utrzymywać i nie być finansowym ciężarem dla nowo założonych przez siebie Kościołów. Nie zaskakuje więc, że apostoł stwierdza, iż swą działalność prowadzi „w pracy i umęczeniu, często na czuwaniu, w głodzie i pragnieniu” (11,27; zob. też 6,5). Decyduje się na ponoszenie ofiar, na poświęcanie i ogałacanie samego siebie, by inni mogli odnieść z tego korzyść (4,12; 6,10) czytamy w Drugim Liście do Koryntian. Katolickim Komentarzu do Pisma Świętego. I właśnie takiego Kościoła nam wszystkim potrzeba.

54,90 zł
46,67 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 8,23 zł

12 osób kupiło
2
Kubek ceramiczny koty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kubek ceramiczny koty
Soliton
Dostępny
62 szt.

Idealny gadżet dla każdego pasjonata kotów. Najpopularniejsze rasy kotów teraz w zasięgu twojej ręki. Zrób prezent dla swojego znajomego i zaskocz go oryginalnym wzorem na kubku! :) Pojemność: 330 ml

31,80 zł
30,21 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,59 zł

11 osób kupiło
3
Pamiętnik zamykany Cuties, pieski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pamiętnik zamykany Cuties, pieski
Starpak
Dostępny
131 szt.

Pamiętnik z kolekcji Starpak zamykany na kłódkę, aby lepiej chronić małe sekrety. Okładka przedstawia grafikę z uroczą serią Piesków. Pamiętnik rozwija wyobraźnię oraz wpływa na rozwój umiejętności dziecka w zakresie formułowania myśli i zmiany ich w formę pisemną. Zapoznaj się również z innymi produktami Starpak. Wymiary produktu: 14.0x14.0x1.0 cm. Mix wzorów.

12,57 zł
11,99 zł

Rabat 4,6%
oszczędzasz 0,58 zł

8 osób kupiło
4
Mała księga stoicyzmu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mała księga stoicyzmu
Dostępny
75 szt.

Gdzie można odnaleźć radość z życia? Gdzie i w jaki sposób zdobyć siłę? Jak stawiać czoła lękom? Jak radzić sobie ze śmiercią bliskiej osoby lub z powracającymi przygnębiającymi myślami? Tradycyjna edukacja nie da ci odpowiedzi na powyższe pytania. A dokładnie o to chodziło w starożytnych szkołach filozoficznych uczyły jak żyć. Mimo że one już nie istnieją, ty, ja i większość ludzi cały czas potrzebujemy filozofii, która poprowadzi nas przez życie. Tak jak było to kiedyś. Ten przekonujący i bardzo praktyczny przewodnik wskaże ci sposoby na to, jak skuteczniej radzić sobie z tym, co spotyka cię każdego dnia, i jak cieszyć się życiem. Mała księga stoicyzmu mieszanka ponadczasowej mądrości i inspirujących rad, wskaże ci drogę, jeśli tylko szukasz spokojnego i mądrego życia w tym chaotycznym świecie. Korzyści, jakie otrzymasz dzięki tej książce • poprawisz swoją odporność emocjonalną, tak aby inni nie mogli już dłużej tobą manipulować, • dowiesz się, jak opuścić emocjonalną kolejkę górską, obniżyć poziom negatywnych emocji i zachować spokój podczas każdej burzy, • zaczniesz żyć według sprawdzonych wartości i rozwijać pozytywne cechy, takie jak: odwaga, cierpliwość, samodyscyplina, wytrwałość i rozsądek, • zwiększysz pewność siebie, dzięki czemu będziesz się czuć spokojnie i bezpiecznie bez względu na wszystko, • natychmiast poprawisz swoją samoświadomość i lepiej będziesz radzić sobie z samym sobą, a także ze swoimi działaniami w chaotycznym świecie, • poznasz nowe podejście wyjaśniające tę praktyczną filozofię, • otrzymasz 55 praktyk, które pomogą ci przełożyć mądrość z kart tej książki na działanie w prawdziwym świecie.

49,90 zł
35,93 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,97 zł

6 osób kupiło
5
Jeżyk Michałek w świecie uczuć i emocji audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jeżyk Michałek w świecie uczuć i emocji audiobook
Aleksandra Siepielak, Bliżej przedszkola
Dostępny
28 szt.

Słuchowiska kształtują dziecięcą wyobraźnię oraz pozytywnie wpływają na koncentrację. Wymagają od małych słuchaczy skupienia uwagi, przez co doskonalą percepcję słuchową, a także wyciszają i uspokajają. Opowiadania rozwijają również kompetencje emocjonalne, społeczne i kulturowe dzieci, a także wzbogacają ich słownictwo. Słuchając audiobooków i śledząc kolejność następujących po sobie zdarzeń, przedszkolaki wczuwają się w sytuacje bohaterów i ćwiczą empatię."Jeżyk Michałek w świecie uczuć i emocji" to zbiór 10 opowiadań, które sprzyjają rozwijaniu umiejętności społecznych u dzieci. Jest to kontynuacja przygód Jeżyka Michałka. Słuchając albumu, dzieci - wraz z Michałkiem - poznają lepiej takie uczucia i emocje, jak miłość, tęsknota, złość, zniecierpliwienie czy strach. Zaczynają rozumieć, skąd się one biorą, jak je rozpoznawać i jak sobie z nimi radzić. W drugiej części albumu, dzięki innowacyjnym opowiadaniom z alternatywnymi zakończeniami, dzieci dowiadują się: dlaczego nie warto odpowiadać przemocą na przemoc, jak zachowuje się prawdziwy zwycięzca, po co są zasady, jak wyrażać swoje zdanie i jak pocieszać osoby, które tego potrzebują.W skład publikacji wchodzą:płyta CD z audiobookami opowiadań (5 klasycznych oraz 5 innowacyjnych opowiadań z alternatywnymi zakończeniami!);książka z tekstami opowiadań i konspektami zajęć;dostęp do wersji streamingowej audiobooka.W spis treści zostały wplecione krótkie streszczenia opowiadań - ma to na celu ułatwienie oceny, czy dane opowiadanie spełnia założone przez nauczyciela cele dydaktyczne i będzie mu przydatne w toku zaplanowanej tematyki zajęć. Opowiadaniom towarzyszą konspekty - jest to zbiór zagadnień ułatwiających przeprowadzenie zajęć o zadanej tematyce w oparciu o dane słuchowisko. Nauczyciel znajdzie tam:opis celów edukacyjnych, które można zrealizować za pomocą opowiadania;zakres obszarów podstawy programowej wychowania przedszkolnego, przy realizacji których pomocne będzie opowiadanie;przykładowe pytania do rozmowy prowadzonej z dziećmi na podstawie opowiadania;inspiracje do zabaw, które może przeprowadzić nauczyciel z dziećmi po wysłuchaniu opowiadania;wskazówki dla nauczyciela pomocne w realizacji zajęć zorganizowanych na podstawie opowiadania.

22,90 zł
16,99 zł

Rabat 25,8%
oszczędzasz 5,91 zł

5 osób kupiło
6
Torba na ramię brązowa 29892 NICI - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
36,90 zł
33,21 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,69 zł

3 osoby kupiły
7
Malowanie po numerach, koń - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie po numerach, koń
Norimpex
Dostępny
9 szt.

Malowanie po numerach to zestaw, w którym obraz jest podzielony na segmenty, nadrukowane na płótnie. Po pomalowaniu pól wyznaczonymi kolorami, oczom malarza ukaże się Koń z dziewczynką . Każdy jest oznaczony liczbą odpowiadającą określonemu kolorowi. Zamaluj każdy segment odpowiednim kolorem a otrzymasz prawdziwe arcydzieło stworzone własnoręcznie. 1. Znajdź odpowiednią farbę akrylową na podstawie numerów na płótnie. 2. Otwórz pudełko z farbą odpowiadającą numerowi i pomaluj płótno za pomocą pędzla. 3. Stopniowo wypełniaj różne ponumerowane obszary odpowiednimi pigmentami. Uwolnij swoją kreatywność dzięki łatwym, zabawnym, pięknym zestawom do samodzielnego malowania dla dorosłych. Spędź relaksujący wieczór i stwórz własne niesamowite dzieło sztuki. Korzyści płynące z malowania: - poprawa skupienia, - uczucie relaksu i odprężenia, - poprawa umiejętności malarskich dzięki praktyce. Poziom trudności - 5/5 Ilość kolorów: 24 Obraz ma wymiar 40 x 50 cm Co jest w zestawie: płótno naciągnięte na drewnianą ramkę, 3 pędzle, farby akrylowe, akcesoria do zawieszenia. Wymiar opakowania : 51 x 41 x 2,5 cm Wiek : 7+ Uwaga: zamykaj pojemniki po skończonym malowaniu, by zapobiec wysychaniu. Farby nie są jadalne.

40,90 zł
38,86 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,04 zł

2 osoby kupiły
8
Malowanie po numerach, żyrafa (40 x 50 cm) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie po numerach, żyrafa (40 x 50 cm)
Norimpex
Dostępny
2 szt.

Malowanie po numerach to zestaw, w którym obraz jest podzielony na segmenty, nadrukowane na płótnie. Po pomalowaniu pól wyznaczonymi kolorami, oczom malarza ukaże się żyrafa. Każdy jest oznaczony liczbą odpowiadającą określonemu kolorowi. Zamaluj każdy segment odpowiednim kolorem a otrzymasz prawdziwe arcydzieło stworzone własnoręcznie. 1. Znajdź odpowiednią farbę akrylową na podstawie numerów na płótnie. 2. Otwórz pudełko z farbą odpowiadającą numerowi i pomaluj płótno za pomocą pędzla. 3. Stopniowo wypełniaj różne ponumerowane obszary odpowiednimi pigmentami. Uwolnij swoją kreatywność dzięki łatwym, zabawnym, pięknym zestawom do samodzielnego malowania dla dorosłych. Spędź relaksujący wieczór i stwórz własne niesamowite dzieło sztuki. Korzyści płynące z malowania: - poprawa skupienia, - uczucie relaksu i odprężenia, - poprawa umiejętności malarskich dzięki praktyce. Poziom trudności - 5/5 Ilość kolorów: 22 Obraz ma wymiar 40 x 50 cm Co jest w zestawie: płótno naciągnięte na drewnianą ramkę, 3 pędzle, farby akrylowe, akcesoria do zawieszenia. Wymiar opakowania : 51 x 41 x 2,5 cm Wiek : 7+ Uwaga: zamykaj pojemniki po skończonym malowaniu, by zapobiec wysychaniu. Farby nie są jadalne.

42,90 zł
40,76 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,14 zł

2 osoby kupiły
9
Pamiętnik zamykany, królik - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pamiętnik zamykany, królik
Starpak
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.18

Pamiętnik z kolekcji Starpak zamykany na kłódkę, aby lepiej chronić małe sekrety. Okładka przedstawia grafikę z uroczym Króliczkiem. Pamiętnik rozwija wyobraźnię oraz wpływa na rozwój umiejętności dziecka w zakresie formułowania myśli i zmiany ich w formę pisemną. Zapoznaj się również z innymi produktami Starpak. Pamiętnik pakowany w folię. Przeznaczony dla dzieci w wieku 3+. Wymiary produktu: 14.0x14.0x1.0 cm.

12,20 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 1,7%
oszczędzasz 0,21 zł

2 osoby kupiły
10
Lalka Evi farmerka z traktorem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lalka Evi farmerka z traktorem
Simba Toys, Steffi i Evi
Dostępny
70 szt.

Evi jest prawdziwą farmerką. Przewozi traktorem siano, owieczkę, ma także widły i łopatę.

60,90 zł
54,81 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,09 zł

2 osoby kupiły
11
Puzzle 2x20 Piraci G3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 2x20 Piraci G3
Educa
Dostępny
7 szt.

Marka Educa to wieloletnia tradycja. Jej historia rozpoczyna się w 1894 roku i trwa do dzisiaj. Obecnie, produkty spod znaku Educa są dystrybuowane do ponad 75 krajów na całym świecie.Marka Educa to gwarancja najwyższej jakości. 90% produktów jest wytwarzanych w zakładach znajdujących się w Barcelonie. Przechodzą one surowe kontrole bezpieczeństwa, a do ich wytworzenia używa się odnawialnych i przyjaznych dla środowiska surowców.Katalog Educa oferuje niezwykle bogatą gamę puzzli dla wszystkich grup wiekowych, łącząc najbardziej prestiżowe marki własne i najpopularniejsze licencje, ponieważ najlepszym sposobem na zadowolenie rzeszy fanów jest odkrywanie nowych możliwości i nowych wzorów.W 2017 roku Educa była pierwszym producentem puzzli, który otrzymał certyfikat FSC na wszystkie produkty wykonane z papieru i tektury. Forest Stewardship Council (FSC) to organizacja non-profit, która chroni, monitoruje i promuje zrównoważoną gospodarkę leśną. Certyfikat FSC oznacza, że cały używany papier i tektura jest identyfikowalny i pochodzi z odpowiedzialnie zarządzanych lasów.

37,00 zł
35,15 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,85 zł

1 osoba kupiła
12
Pamiętnik zamykany, jednorożec - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pamiętnik zamykany, jednorożec
Starpak
Dostępny
210 szt.

Pamiętnik z kolekcji Starpak zamykany na kłódkę, aby lepiej chronić małe sekrety. Okładka przedstawia grafikę z uroczym Jednorożcem. Pamiętnik rozwija wyobraźnię oraz wpływa na rozwój umiejętności dziecka w zakresie formułowania myśli i zmiany ich w formę pisemną. Zapoznaj się również z innymi produktami Starpak. Wymiary produktu: 14.0x14.0x1.0 cm.

12,57 zł
11,99 zł

Rabat 4,6%
oszczędzasz 0,58 zł

3 osoby kupiły
13
Malowanie po numerach, kot z motylem (40 x 50 cm) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie po numerach, kot z motylem (40 x 50 cm)
Norimpex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.06

Malowanie po numerach to zestaw, w którym obraz jest podzielony na segmenty, nadrukowane na płótnie. Po pomalowaniu pól wyznaczonymi kolorami, oczom malarza ukaże się kot. Każdy jest oznaczony liczbą odpowiadającą określonemu kolorowi. Zamaluj każdy segment odpowiednim kolorem a otrzymasz prawdziwe arcydzieło stworzone własnoręcznie. 1. Znajdź odpowiednią farbę akrylową na podstawie numerów na płótnie. 2. Otwórz pudełko z farbą odpowiadającą numerowi i pomaluj płótno za pomocą pędzla. 3. Stopniowo wypełniaj różne ponumerowane obszary odpowiednimi pigmentami. Uwolnij swoją kreatywność dzięki łatwym, zabawnym, pięknym zestawom do samodzielnego malowania dla dorosłych. Spędź relaksujący wieczór i stwórz własne niesamowite dzieło sztuki. Korzyści płynące z malowania: - poprawa skupienia, - uczucie relaksu i odprężenia, - poprawa umiejętności malarskich dzięki praktyce. Poziom trudności - 4/5 Ilość kolorów: 21 Obraz ma wymiar 40 x 50 cm Co jest w zestawie: płótno naciągnięte na drewnianą ramkę, 3 pędzle, farby akrylowe, akcesoria do zawieszenia. Wymiar opakowania : 51 x 41 x 2,5 cm Wiek : 7+ Uwaga: zamykaj pojemniki po skończonym malowaniu, by zapobiec wysychaniu. Farby nie są jadalne.

40,90 zł
38,86 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,04 zł

1 osoba kupiła
14
Puzzle 2x48 elementów. Auta 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 2x48 elementów. Auta 3
Educa, 48
Dostępny
3 szt.

Marka Educa to wieloletnia tradycja. Jej historia rozpoczyna się w 1894 roku i trwa do dzisiaj. Obecnie, produkty spod znaku Educa są dystrybuowane do ponad 75 krajów na całym świecie.Marka Educa to gwarancja najwyższej jakości. 90% produktów jest wytwarzanych w zakładach znajdujących się w Barcelonie. Przechodzą one surowe kontrole bezpieczeństwa, a do ich wytworzenia używa się odnawialnych i przyjaznych dla środowiska surowców.Katalog Educa oferuje niezwykle bogatą gamę puzzli dla wszystkich grup wiekowych, łącząc najbardziej prestiżowe marki własne i najpopularniejsze licencje, ponieważ najlepszym sposobem na zadowolenie rzeszy fanów jest odkrywanie nowych możliwości i nowych wzorów.W 2017 roku Educa była pierwszym producentem puzzli, który otrzymał certyfikat FSC na wszystkie produkty wykonane z papieru i tektury. Forest Stewardship Council (FSC) to organizacja non-profit, która chroni, monitoruje i promuje zrównoważoną gospodarkę leśną. Certyfikat FSC oznacza, że cały używany papier i tektura jest identyfikowalny i pochodzi z odpowiedzialnie zarządzanych lasów.

40,00 zł
38,00 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,00 zł

1 osoba kupiła
15
Modlitewnik - Panie, naucz nas modlić się - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Modlitewnik - Panie, naucz nas modlić się
Dostępny
8 szt.

Modlitewnik dla wszystkich. Znajdziemy tu podstawowe modlitwy związane z różnymi okolicznościami, informacje katechizmowe, litanie i pieśni, elementy modlitwy brewiarzowej, modlitwy związane z liturgią wszystkich sakramentów oraz modlitwy do Matki Bożej i innych świętych.

16,80 zł
12,99 zł

Rabat 22,7%
oszczędzasz 3,81 zł

1 osoba kupiła
16
Pamiętnik zamykany, Psi Patrol - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pamiętnik zamykany, Psi Patrol
Starpak
Dostępny
121 szt.

Pamiętnik z kolekcji Starpak zamykany na kłódkę, aby lepiej chronić małe sekrety. Okładka przedstawia grafikę z bohaterami Psiego Patrolu. Pamiętnik rozwija wyobraźnię oraz wpływa na rozwój umiejętności dziecka w zakresie formułowania myśli i zmiany ich w formę pisemną. Zapoznaj się również z innymi produktami Starpak z serii Psi Patrol. Mix wzorów. Wymiary produktu: 14.0x14.0x1.0 cm.

14,50 zł
13,99 zł

Rabat 3,5%
oszczędzasz 0,51 zł

1 osoba kupiła
17
Notatnik szyty Kosmos - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notatnik szyty Kosmos
Peter Pauper Press
Dostępny
13 szt.

Notatnik marki Peter Pauper Press, z serii Bookbound Journal, który odwzorowuje dzieło sztuki. Notatnik w sztywnej, wytłaczanej okładce, posiada wstążkę. 160 stron, brzeg kartek zdobiony na złoto. Zadruk w linię, strony zszywane. Okładka zawiera reprodukcję okładki z Francji z XVII wieku.

60,59 zł
1 osoba kupiła
18
Ręcznik plażowy 140x75cm 28873 NICI - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
20,90 zł
18,99 zł

Rabat 9,1%
oszczędzasz 1,91 zł

19
Wild friends 26745 NICI - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
4,20 zł
3,99 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,21 zł

20
Robot zasilany wodą. HYDRO 2.0 z wyrzutnią - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Robot zasilany wodą. HYDRO 2.0 z wyrzutnią
Norimpex
Dostępny
106 szt.

Hydropower to inteligentny robot napędzany wodą , dzięki niej wytwarza dla siebie energię! Robot sterowany pilotem i ręką. Ma mnóstwo funkcji, które po odkryciu sprawią, że maluch nie będzie chciał się z nim rozstawać. Hybrydowe zasilanie wodą i prądem! Po naciśnięciu przycisku start: robot śpiewa, tańczy, strzela strzałkami, chodzi do przodu i do tyłu, skręca w prawo, w lewo, porusza rękami i nogami, obraca głową, sygnalizuje swoje emocje za pomocą wyświetlanej mimiki twarzy, mówi po angielski. Zbiornik na wodę jest przymocowany do tylnej części robota, który wykrywa poziom wody w czasie rzeczywistym. Sygnalizuje również moment, kiedy należy go naładować. W zestawie: - hydro robot, - pilot, - ładowarka USB, - strzałek 6x - instrukcja. Zabawka zapakowana jest w pudełko z okienkiem. Wymiary opakowania: 42.5 x 33.0 x 18.0 cm. Baterie: 2 x 1,5V AA (brak w zestawie) Wiek: 8+

260,66 zł
247,63 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 13,03 zł

21
Smycz na klucze Ferrari żółty koń - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Smycz na klucze Ferrari żółty koń
INNI
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.29

Brelok / smycz na klucze z serii Ferrari – żółty koń.

7,10 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 1,5%
oszczędzasz 0,11 zł

22
Torba na ramię zielona 29633 NICI - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
24,90 zł
22,41 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,49 zł

23
Barbie Zestaw Fryzjerski Duży Mega Creative 479212 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Barbie Zestaw Fryzjerski Duży Mega Creative 479212
Role Play, Mc Role Play Barbie
Dostępny
84 szt.

Zalety produktu Według Barbie - Możesz być kim chcesz. Dzięki MEGA CREATIVE możesz być fryzjerem Barbie W zestawie znajdują się suszarka, nożyczki, szczotka do włos oacute w, lusterko małe, spinki, klamry,2x wałki do włos oacute w, lok oacute wka do włos oacute w, pojemnik na preparat do włos oacute w, fartuszek oraz pas fryzjerski. Suszarka posiada funkcję dźwiękową - wydaje dźwięk suszenia. Całość wykonana z plastiku. Wymagane zasilania 1x bateria AA R6 1,5V - nie załączonymi do zestawu. Produkt przeznaczony dla dzieci w wieku 3 . Wymiary opakowania dł. x wys. x gł. cm 37x34x7, wymiary produktu dł. x wys. x gł. cm suszarka 12x14x5, lok oacute wka 16x3x4. Waga opakowania kg. 0,46 , waga produktu kg. 0,26. Całość zapakowana w kartonik z okienkiem

82,79 zł
72,86 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 9,93 zł

24
Schowek
28,20 zł
Powiadomienie
25
Schowek
SCORPIO RN-151 Rękawiczki narciarskie 5p. męskie 22
Scorpio
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

28,20 zł
Powiadomienie
26
Wagon cysterna PKP Orlen Petrochemia Plock - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
92,90 zł
85,47 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 7,43 zł

27
Karuzela z projektorem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karuzela z projektorem
Smily Play
Dostępny
4 szt.

Karuzela, to idealny zestaw na prezent dla malucha. Zabawka oferuje około 30 minut kojących kołysanek, a do ćwiczenia małych rączek zawiera 3 miękkie pluszowe zabawki. 3 w 1: -karuzelka, -lampka nocna, -lampka nocna z projektorem. 3 różne tryby do spokojnego zasypiania zapewnią spokój podczas odbywania wieczornych rytuałów: -Przymocuj do łóżeczka jako karuzelę z projektorem z obracającymi się zwierzątkami leśnymi i lusterkiem w kształcie jabłka. -Ustaw przełącznik na gwiazdę, aby wyświetlić gwiezdne niebo na suficie. -Ustaw wspaniałe nocne światełko z leśnymi zwierzętami. Tryb dzienny z pogodnymi melodiami i tryb nocny z kojącymi kołysankami, odgłosami natury i zabawnymi dźwiękami. Wszystkie tryby zawierają kołysanki i światełka dla spokojnego zasypiania. • Baterie: Tak, w zestawie 3 x AA.

226,62 zł
203,96 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 22,66 zł

28
CEBA 104-079-101 Przewijak miękki profilowany COSY 50x70 CARO białe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
80,50 zł
65,21 zł
Powiadomienie

Rabat 19,0%
oszczędzasz 15,29 zł

29
CEBA 104-079-129 Przewijak miękki profilowany COSY (50x70) CARO Pink - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
74,40 zł
60,26 zł
Powiadomienie

Rabat 19,0%
oszczędzasz 14,14 zł

30
CEBA 104-059-170 Przewijak miękki profilowany COSY (50x70) Lisek ecru - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
74,10 zł
60,02 zł
Powiadomienie

Rabat 19,0%
oszczędzasz 14,08 zł

31
CEBA 104-079-260 Przewijak miękki profilowany COSY 50X70 CARO Szare - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
81,00 zł
65,61 zł
Powiadomienie

Rabat 19,0%
oszczędzasz 15,39 zł

32
Laptop edukacyjny 67474 HH POLAND - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Laptop edukacyjny 67474 HH POLAND
HH POLAND
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.06

117,90 zł
107,29 zł
Powiadomienie

Rabat 9,0%
oszczędzasz 10,61 zł

33
Leżaczek 5w1 Unimo, żółty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Leżaczek 5w1 Unimo, żółty
Kinderkraft
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.17

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zarówno małych użytkowników, jak i rodziców, stworzyliśmy UNIMO UP, łączące w sobie aż 5 funkcji! Leżaczek-bujaczek UNIMO UP to produkt, który rośnie razem z dzieckiem. Już od pierwszych chwil pojawienia się maluszka na świecie, produkt przyjmuje rolę łóżeczka oraz kołyski. Później, wraz z rozwojem dziecka, zmienia się w zależności od potrzeb, stając się jednocześnie leżaczkiem, bujaczkiem i krzesełkiem. Pałąk z zabawkami zajmie malucha na chwilę, by rodzic mógł w tym czasie wykonać czynności, do których potrzebuje obu wolnych rąk (np. zrobienie obiadu). Zalety: Bezpieczeństwo: • 3-punktowe pasy bezpieczeństwa nigdy nie pozwolą Twojemu dziecku wypaść z bujaczka. • Możesz zabezpieczyć leżaczek w pozycji stabilnej, którą można w każdej chwili odblokować i skorzystać z funkcji bujania. • Moskitiera w zestawie ochroni maluszka przed komarami i meszkami nawet podczas noclegu przy lesie czy nad jeziorem. • Głęboki daszek ochroni dziecko przed słońcem i wiatrem – bujaczek-leżaczek możesz rozstawić nawet na zewnątrz! Wygoda: • Łatwe składanie i rozkładanie ułatwia transport bujaczka. • Całe poszycie można łatwo zdjąć i uprać, dzięki czemu UNIMO UP będzie zawsze czyste i gotowe do użycia. • Miękki pokrowiec sprawi, że Twoje dziecko będzie czuło się komfortowo niezależnie od rodzaju podejmowanej aktywności, a gdy się zmęczy, z łatwością zmienisz jego pozycję. • Równie miękki materacyk sprawia, że maluszkowi nie tylko jest wygodnie na nim siedzieć – drzemki w UNIMO UP są niezwykle komfortowe i przyjemne! Funkcjonalność: • Bujaczek-leżaczek UNIMO UP ma aż 5 funkcji: łóżeczka, kołyski, leżaczka, bujaczka i krzesełka. • Zmiany funkcji możesz dokonać w kilka sekund. Maluch usnął? Rozłóż krzesełko do leżaczka! A może domaga się kołysania? Zwolnij blokadę przy nóżkach i ciesz się kolejną funkcjonalnością UNIMO UP! • Odczepiany pałąk z zabawkami zajmie Twoje dziecko na dłużej – Ty w tym czasie możesz zrobić obiad lub wypić ciepłą kawę. Jednocześnie stymulują one dziecko do działania, wpływając tym samym na rozwój jego wyobraźni. • UNIMO UP można ustawić pod trzema różnymi kątami: w pozycji siedzącej, półleżącej i leżącej. Dzięki temu nadaje się już dla niemowlaków! • Zajmuje niewiele miejsca po złożeniu. Wykonanie: • Materiały: Plastik PP, Pokrowiec PVC • Wymiary: 57.0 x 80.0 x 71.0 cm • Waga: 5,76 kg • Dla wieku: 0+ (waga 0-18 kg) • Wymiary opakowania / waga: 97.0 x 57.0 x 13.0 cm / 6,8 kg

408,90 zł
396,63 zł
Powiadomienie

Rabat 3,0%
oszczędzasz 12,27 zł

34
Leżaczek 5w1 Unimo, niebieski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Leżaczek 5w1 Unimo, niebieski
Kinderkraft
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.20

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zarówno małych użytkowników, jak i rodziców, stworzyliśmy UNIMO UP, łączące w sobie aż 5 funkcji! Leżaczek-bujaczek UNIMO UP to produkt, który rośnie razem z dzieckiem. Już od pierwszych chwil pojawienia się maluszka na świecie, produkt przyjmuje rolę łóżeczka oraz kołyski. Później, wraz z rozwojem dziecka, zmienia się w zależności od potrzeb, stając się jednocześnie leżaczkiem, bujaczkiem i krzesełkiem. Pałąk z zabawkami zajmie malucha na chwilę, by rodzic mógł w tym czasie wykonać czynności, do których potrzebuje obu wolnych rąk (np. zrobienie obiadu). Zalety: Bezpieczeństwo: • 3-punktowe pasy bezpieczeństwa nigdy nie pozwolą Twojemu dziecku wypaść z bujaczka. • Możesz zabezpieczyć leżaczek w pozycji stabilnej, którą można w każdej chwili odblokować i skorzystać z funkcji bujania. • Moskitiera w zestawie ochroni maluszka przed komarami i meszkami nawet podczas noclegu przy lesie czy nad jeziorem. • Głęboki daszek ochroni dziecko przed słońcem i wiatrem – bujaczek-leżaczek możesz rozstawić nawet na zewnątrz! Wygoda: • Łatwe składanie i rozkładanie ułatwia transport bujaczka. • Całe poszycie można łatwo zdjąć i uprać, dzięki czemu UNIMO UP będzie zawsze czyste i gotowe do użycia. • Miękki pokrowiec sprawi, że Twoje dziecko będzie czuło się komfortowo niezależnie od rodzaju podejmowanej aktywności, a gdy się zmęczy, z łatwością zmienisz jego pozycję. • Równie miękki materacyk sprawia, że maluszkowi nie tylko jest wygodnie na nim siedzieć – drzemki w UNIMO UP są niezwykle komfortowe i przyjemne! Funkcjonalność: • Bujaczek-leżaczek UNIMO UP ma aż 5 funkcji: łóżeczka, kołyski, leżaczka, bujaczka i krzesełka. • Zmiany funkcji możesz dokonać w kilka sekund. Maluch usnął? Rozłóż krzesełko do leżaczka! A może domaga się kołysania? Zwolnij blokadę przy nóżkach i ciesz się kolejną funkcjonalnością UNIMO UP! • Odczepiany pałąk z zabawkami zajmie Twoje dziecko na dłużej – Ty w tym czasie możesz zrobić obiad lub wypić ciepłą kawę. Jednocześnie stymulują one dziecko do działania, wpływając tym samym na rozwój jego wyobraźni. • UNIMO UP można ustawić pod trzema różnymi kątami: w pozycji siedzącej, półleżącej i leżącej. Dzięki temu nadaje się już dla niemowlaków! • Zajmuje niewiele miejsca po złożeniu. Wykonanie: • Materiały: Plastik PP, Pokrowiec PVC • Wymiary: 57.0 x 80.0 x 71.0 cm • Waga: 5,76 kg • Dla wieku: 0+ (waga 0-18 kg) • Wymiary opakowania / waga: 97.0 x 57.0 x 13.0 cm / 6,8 kg

408,90 zł
396,63 zł
Powiadomienie

Rabat 3,0%
oszczędzasz 12,27 zł

35
Schowek
89,99 zł
80,99 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,00 zł

36
Sweet Collection. Chomik, mały - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sweet Collection. Chomik, mały
Trudi
Dostępny
32 szt.

Malutka maskotka o miękkim i miłym w dotyku futerku. Wiek: 1+

35,67 zł
33,53 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 2,14 zł

37
Sweet Collection. Kotek, mały - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sweet Collection. Kotek, mały
Trudi
Dostępny
190 szt.

Malutka maskotka o miękkim i miłym w dotyku futerku. Wiek: 1+

50,65 zł
47,61 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 3,04 zł

38
Furniture - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Furniture
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.16

From primitive pieces to elegant modernity, the definitive guide to 3,000 years of furniture design A glorious encyclopedia from expert Judith Miller, a regular guest on the BBC's Antiques Roadshow, showcasing more than 3,000 years of design. From primitive pieces to elegant modernity, this definitive guide illustrates every style and form. Packed with tips on how to recognise the key elements of each period and featuring lavish, full-colour photographs throughout. With a special foreword by furniture designer and manufacturer David Linley.

212,00 zł
201,40 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 10,60 zł

39
Pamiętnik zamykany, panda - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pamiętnik zamykany, panda
Starpak
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.28

Pamiętnik z kolekcji Starpak zamykany na kłódkę, aby lepiej chronić małe sekrety. Okładka przedstawia grafikę z uroczą Pandą. Pamiętnik rozwija wyobraźnię oraz wpływa na rozwój umiejętności dziecka w zakresie formułowania myśli i zmiany ich w formę pisemną. Zapoznaj się również z innymi produktami Starpak. Wymiary produktu: 14.0x14.0x1.0 cm.

12,20 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 1,7%
oszczędzasz 0,21 zł

40
Pamiętnik zamykany, Barbie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pamiętnik zamykany, Barbie
Starpak
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.25

Pamiętnik z kolekcji Starpak zamykany na kłódkę, aby lepiej chronić małe sekrety. Okładka przedstawia grafikę z bohaterkami Barbie. Pamiętnik rozwija wyobraźnię oraz wpływa na rozwój umiejętności dziecka w zakresie formułowania myśli i zmiany ich w formę pisemną. Zapoznaj się również z innymi produktami Starpak z serii Barbie. Wymiary produktu: 14.0x14.0x1.0 cm.

14,50 zł
13,99 zł
Powiadomienie

Rabat 3,5%
oszczędzasz 0,51 zł

41
Notes A5 pluszowy, pastelowy jednorożec - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notes A5 pluszowy, pastelowy jednorożec
Starpak
Dostępny
43 szt.

Notes w formacie A5 z pluszową okładką Unicorn i kartkami w linie. Notes idealny na ważne zapiski, takie jak np. daty urodzin czy imienin bliskich, terminarz spotkań lub dane kontaktowe. Wymiary produktu: 15.0x21.0x2.0 cm.

34,39 zł
32,67 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,72 zł

42
Notes A5 Pluszowy Królik Starpak 484164 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notes A5 Pluszowy Królik Starpak 484164
Starpak
Dostępny
59 szt.

Zalety produktu Notes w formacie A5 z pluszową okładką z Kr oacute likiem i kartkami w linie. Notes Idealny na ważne zapiski, takie jak np. daty urodzin czy imienin bliskich, terminarz spotkań lub dane kontaktowe. Zawartość zestawu notes pluszowy A5. Zapoznaj się r oacute wnież z innymi produktami Starpak Produkt wykonany z papieru oraz materiału. Wymiary/waga wymiary produktu dł. x wys. x gł. cm 15x26x3, waga produktu kg 0,29 kg. Wymiary opakowania dł. x wys. x gł. cm 18x30x3, waga opakowania kg. 0,30. Nie odpowiednie dla dzieci poniżej 3 lat. Pakowany w woreczek z zawieszką. Pakowanie w kartonie po 12/48 szt. Opis notesy i notesiki STARPAK to ponad 110 r oacute żnych modeli i wzor oacute w. Notes notesy i notesiki STARPAK to ponad 110 r oacute żnych modeli i wzor oacute w. Proste, o stonowanej kolorystyce, pokryte imitacją sk oacute ry lub 2-stronnymi cekinami, pluszowe z postaciami zabawnych zwierzak oacute w lub z motywami z ulubionych bajek notesy i pamiętniki STARPAK to niezbędny towarzysz nie tylko małego dziecka, ale r oacute wnież nastolatki. Można w nich notować ważne informacje, swoje przemyślenia i sekrety. Dzięki takiej ilości wzor oacute w i modeli każda dziewczyna znajdzie model zgodny ze swoim stylem i osobowością. Notesy STARPAK to tez najlepszy i najbardziej uniwersalny pomysł na prezent.

42,20 zł
40,09 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,11 zł

43
Notes A5 Pluszowy Pink Big Eyes Starpak 484165 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notes A5 Pluszowy Pink Big Eyes Starpak 484165
Starpak
Dostępny
31 szt.

Zalety produktu Notes w formacie A5 z pluszową okładką Big Eyes i kartkami w linie. Notes Idealny na ważne zapiski, takie jak np. daty urodzin czy imienin bliskich, terminarz spotkań lub dane kontaktowe. Zawartość zestawu notes pluszowy A5. Zapoznaj się r oacute wnież z innymi produktami Starpak Produkt wykonany z papieru oraz materiału. Wymiary/waga wymiary produktu dł. x wys. x gł. cm 15x24x3, waga produktu kg 0,29 kg. Wymiary opakowania dł. x wys. x gł. cm 19x30x3, waga opakowania kg. 0,30. Nie odpowiednie dla dzieci poniżej 3 lat. Pakowany w woreczek z zawieszką. Pakowanie w kartonie po 12/48 szt. Opis notesy i notesiki STARPAK to ponad 110 r oacute żnych modeli i wzor oacute w. Notes notesy i notesiki STARPAK to ponad 110 r oacute żnych modeli i wzor oacute w. Proste, o stonowanej kolorystyce, pokryte imitacją sk oacute ry lub 2-stronnymi cekinami, pluszowe z postaciami zabawnych zwierzak oacute w lub z motywami z ulubionych bajek notesy i pamiętniki STARPAK to niezbędny towarzysz nie tylko małego dziecka, ale r oacute wnież nastolatki. Można w nich notować ważne informacje, swoje przemyślenia i sekrety. Dzięki takiej ilości wzor oacute w i modeli każda dziewczyna znajdzie model zgodny ze swoim stylem i osobowością. Notesy STARPAK to tez najlepszy i najbardziej uniwersalny pomysł na prezent.

42,18 zł
40,07 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,11 zł

44
Wózek spacerowy City Mini 2, stone grey - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wózek spacerowy City Mini 2, stone grey
Baby Jogger
Dostępny
58 szt.

Niebywale zwrotny. W mieście i w terenie. Nowa odsłona City Mini® 2 ulubionej linii City Mini zachwyca harmonią pomiędzy futurystycznym designem a niebywałą i jeszcze większą niż dotychczas zwrotnością, zwinnością i funkcjonalnością. City Mini® 2 jest synonimem nowoczesnego wyglądu, łączącego elegancję, kompaktowe rozmiary, zwrotność przy zachowaniu maksymalnego komfortu podróży dziecka jak i rodzica. Wszechstronność i możliwość adaptacji wózka od narodzin w wózek głęboki z gondolą oraz Travel System z fotelikiem 0+( od narodzin) czynią wózki linii City Mini® 2 niezastąpionymi na każdym etapie rozwoju malucha. A z City Mini® 2 podróżowanie może trwać jeszcze dłużej , bo do ok. 4 roku życia dziecka lub osiągnięcia przez niego wagi aż 22 kg! Dłuższe podróże... aż do 4 roku ( do 22 kg wagi dziecka) Możliwość przewożenia dziecka od urodzenia do osiągnięcia przez nie wagi 22 kg lub do ok. 4 lat! (w zależności co nastąpi jako pierwsze). System składania Pociągnij i złóż – patent Baby Jogger – pociągnij za pasek jednym ruchem, aby złożyć wózek szybko i sprawnie. Automatyczna blokada po złożeniu pozwala na bezpieczny transport i przechowywanie wózka. System wózka głębokiego z gondolą City Mini 2 Wraz z dedykowaną do wózka gondolą City Mini 2 możliwa jest konwersja wózka ze spacerowego w wózek głęboki, odpowiedni dla dziecka od narodzin do ok. 6 miesiąca życia. (sprzedawana oddzielnie). Opcja montażu na stelażu wózka za pomocą adapterów (w zestawie) w dwójnasób – z tapicerką lub bez. Travel system Możliwość wpięcia na ramę wózka gondoli City Mini 2 oraz fotelika z grupy 0+ i/ lub fotelików i-size od urodzenia. Regulowany podnóżek Regulowany podnóżek zapewnia wsparcie i swobodne ułożenie nóżek dziecka tak podczas spaceru jak i podczas drzemki. Wielopozycyjne oparcie siedziska Wentylowane (dodatkowo usztywnione) regulowane siedzisko rozkładane do pozycji leżącej. Budka Duża wielopozycyjna budka z okienkami, zapinana na magnes oraz otworami wentylacyjnymi. Gondola City Mini 2 Możliwość montażu dedykowanej gondoli city mini 2 na stelażu wózka (kompatybilna z wózkami: City Mini 2, City Mini 4W 2; City Mini GT2; sprzedawana osobno). Dodatkowe informacje: • Liczba siedzisk: 1 • Max waga dziecka: od ur. do 22 kg / norma PN-EN 1888-2:2019 -02 • Rodzaj: wielofunkcyjny (opcje z gondolą i fotelikiem) • Travel System: tak. Adaptery (dostępne osobno) • Opcja wózka głębokiego z gondolą: tak. Z gondolą CIty Mini 2 • Wymiary po złożeniu: wys. x szer. dł.: 77.0 x 66.0 x 23.5 cm • Wymiary po rozłożeniu: wys. x szer. dł.: 101.0 x 66.0 x103.0 cm • Waga: 9.4 kg

1 716,90 zł
1 545,21 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 171,69 zł

45
Wózek spacerowy City Mini 2, brick mahogany - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wózek spacerowy City Mini 2, brick mahogany
Baby Jogger
Dostępny
74 szt.

Niebywale zwrotny. W mieście i w terenie. Nowa odsłona City Mini® 2 ulubionej linii City Mini zachwyca harmonią pomiędzy futurystycznym designem a niebywałą i jeszcze większą niż dotychczas zwrotnością, zwinnością i funkcjonalnością. City Mini® 2 jest synonimem nowoczesnego wyglądu, łączącego elegancję, kompaktowe rozmiary, zwrotność przy zachowaniu maksymalnego komfortu podróży dziecka jak i rodzica. Wszechstronność i możliwość adaptacji wózka od narodzin w wózek głęboki z gondolą oraz Travel System z fotelikiem 0+( od narodzin) czynią wózki linii City Mini® 2 niezastąpionymi na każdym etapie rozwoju malucha. A z City Mini® 2 podróżowanie może trwać jeszcze dłużej , bo do ok. 4 roku życia dziecka lub osiągnięcia przez niego wagi aż 22 kg! Dłuższe podróże... aż do 4 roku ( do 22 kg wagi dziecka) Możliwość przewożenia dziecka od urodzenia do osiągnięcia przez nie wagi 22 kg lub do ok. 4 lat! (w zależności co nastąpi jako pierwsze). System składania Pociągnij i złóż – patent Baby Jogger – pociągnij za pasek jednym ruchem, aby złożyć wózek szybko i sprawnie. Automatyczna blokada po złożeniu pozwala na bezpieczny transport i przechowywanie wózka. System wózka głębokiego z gondolą City Mini 2 Wraz z dedykowaną do wózka gondolą City Mini 2 możliwa jest konwersja wózka ze spacerowego w wózek głęboki, odpowiedni dla dziecka od narodzin do ok. 6 miesiąca życia. (sprzedawana oddzielnie). Opcja montażu na stelażu wózka za pomocą adapterów (w zestawie) w dwójnasób – z tapicerką lub bez. Travel system Możliwość wpięcia na ramę wózka gondoli City Mini 2 oraz fotelika z grupy 0+ i/ lub fotelików i-size od urodzenia. Regulowany podnóżek Regulowany podnóżek zapewnia wsparcie i swobodne ułożenie nóżek dziecka tak podczas spaceru jak i podczas drzemki. Wielopozycyjne oparcie siedziska Wentylowane (dodatkowo usztywnione) regulowane siedzisko rozkładane do pozycji leżącej. Budka Duża wielopozycyjna budka z okienkami, zapinana na magnes oraz otworami wentylacyjnymi. Gondola City Mini 2 Możliwość montażu dedykowanej gondoli city mini 2 na stelażu wózka (kompatybilna z wózkami: City Mini 2, City Mini 4W 2; City Mini GT2; sprzedawana osobno). Dodatkowe informacje: • Liczba siedzisk: 1 • Max waga dziecka: od ur. do 22 kg / norma PN-EN 1888-2:2019 -02 • Rodzaj: wielofunkcyjny (opcje z gondolą i fotelikiem) • Travel System: tak. Adaptery (dostępne osobno) • Opcja wózka głębokiego z gondolą: tak. Z gondolą CIty Mini 2 • Wymiary po złożeniu: wys. x szer. dł.: 77.0 x 66.0 x 23.5 cm • Wymiary po rozłożeniu: wys. x szer. dł.: 101.0 x 66.0 x103.0 cm • Waga: 9.4 kg

2 060,90 zł
1 854,81 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 206,09 zł

46
Wózek spacerowy City Mini 2, opulent black - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wózek spacerowy City Mini 2, opulent black
Baby Jogger
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.19

Niebywale zwrotny. W mieście i w terenie. Nowa odsłona City Mini® 2 ulubionej linii City Mini zachwyca harmonią pomiędzy futurystycznym designem a niebywałą i jeszcze większą niż dotychczas zwrotnością, zwinnością i funkcjonalnością. City Mini® 2 jest synonimem nowoczesnego wyglądu, łączącego elegancję, kompaktowe rozmiary, zwrotność przy zachowaniu maksymalnego komfortu podróży dziecka jak i rodzica. Wszechstronność i możliwość adaptacji wózka od narodzin w wózek głęboki z gondolą oraz Travel System z fotelikiem 0+( od narodzin) czynią wózki linii City Mini® 2 niezastąpionymi na każdym etapie rozwoju malucha. A z City Mini® 2 podróżowanie może trwać jeszcze dłużej , bo do ok. 4 roku życia dziecka lub osiągnięcia przez niego wagi aż 22 kg! Dłuższe podróże... aż do 4 roku ( do 22 kg wagi dziecka) Możliwość przewożenia dziecka od urodzenia do osiągnięcia przez nie wagi 22 kg lub do ok. 4 lat! (w zależności co nastąpi jako pierwsze). System składania Pociągnij i złóż – patent Baby Jogger – pociągnij za pasek jednym ruchem, aby złożyć wózek szybko i sprawnie. Automatyczna blokada po złożeniu pozwala na bezpieczny transport i przechowywanie wózka. System wózka głębokiego z gondolą City Mini 2 Wraz z dedykowaną do wózka gondolą City Mini 2 możliwa jest konwersja wózka ze spacerowego w wózek głęboki, odpowiedni dla dziecka od narodzin do ok. 6 miesiąca życia. (sprzedawana oddzielnie). Opcja montażu na stelażu wózka za pomocą adapterów (w zestawie) w dwójnasób – z tapicerką lub bez. Travel system Możliwość wpięcia na ramę wózka gondoli City Mini 2 oraz fotelika z grupy 0+ i/ lub fotelików i-size od urodzenia. Regulowany podnóżek Regulowany podnóżek zapewnia wsparcie i swobodne ułożenie nóżek dziecka tak podczas spaceru jak i podczas drzemki. Wielopozycyjne oparcie siedziska Wentylowane (dodatkowo usztywnione) regulowane siedzisko rozkładane do pozycji leżącej. Budka Duża wielopozycyjna budka z okienkami, zapinana na magnes oraz otworami wentylacyjnymi. Gondola City Mini 2 Możliwość montażu dedykowanej gondoli city mini 2 na stelażu wózka (kompatybilna z wózkami: City Mini 2, City Mini 4W 2; City Mini GT2; sprzedawana osobno). Dodatkowe informacje: • Liczba siedzisk: 1 • Max waga dziecka: od ur. do 22 kg / norma PN-EN 1888-2:2019 -02 • Rodzaj: wielofunkcyjny (opcje z gondolą i fotelikiem) • Travel System: tak. Adaptery (dostępne osobno) • Opcja wózka głębokiego z gondolą: tak. Z gondolą CIty Mini 2 • Wymiary po złożeniu: wys. x szer. dł.: 77.0 x 66.0 x 23.5 cm • Wymiary po rozłożeniu: wys. x szer. dł.: 101.0 x 66.0 x103.0 cm • Waga: 9.4 kg

1 675,90 zł
1 508,31 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 167,59 zł

47
Schowek
52,90 zł
Powiadomienie
48
Malowanie po numerach, plaża - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie po numerach, plaża
Norimpex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.27

Malowanie po numerach to zestaw, w którym obraz jest podzielony na segmenty, nadrukowane na płótnie. Po pomalowaniu pól wyznaczonymi kolorami, oczom malarza ukaże się plaża. Każdy jest oznaczony liczbą odpowiadającą określonemu kolorowi. Zamaluj każdy segment odpowiednim kolorem a otrzymasz prawdziwe arcydzieło stworzone własnoręcznie. 1. Znajdź odpowiednią farbę akrylową na podstawie numerów na płótnie. 2. Otwórz pudełko z farbą odpowiadającą numerowi i pomaluj płótno za pomocą pędzla. 3. Stopniowo wypełniaj różne ponumerowane obszary odpowiednimi pigmentami. Uwolnij swoją kreatywność dzięki łatwym, zabawnym, pięknym zestawom do samodzielnego malowania dla dorosłych. Spędź relaksujący wieczór i stwórz własne niesamowite dzieło sztuki. Korzyści płynące z malowania: - poprawa skupienia, - uczucie relaksu i odprężenia, - poprawa umiejętności malarskich dzięki praktyce. Poziom trudności - 5/5 Ilość kolorów: 24 Obraz ma wymiar 40 x 50 cm Co jest w zestawie: płótno naciągnięte na drewnianą ramkę, 3 pędzle, farby akrylowe, akcesoria do zawieszenia. Wymiar opakowania : 51 x 41 x 2,5 cm Wiek : 7+ Uwaga: zamykaj pojemniki po skończonym malowaniu, by zapobiec wysychaniu. Farby nie są jadalne.

60,27 zł
57,26 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,01 zł

49
Malowanie po numerach, motyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie po numerach, motyl
Norimpex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.16

Malowanie po numerach to zestaw, w którym obraz jest podzielony na segmenty, nadrukowane na płótnie. Po pomalowaniu pól wyznaczonymi kolorami, oczom malarza ukaże się motyl. Każdy jest oznaczony liczbą odpowiadającą określonemu kolorowi. Zamaluj każdy segment odpowiednim kolorem a otrzymasz prawdziwe arcydzieło stworzone własnoręcznie. 1. Znajdź odpowiednią farbę akrylową na podstawie numerów na płótnie. 2. Otwórz pudełko z farbą odpowiadającą numerowi i pomaluj płótno za pomocą pędzla. 3. Stopniowo wypełniaj różne ponumerowane obszary odpowiednimi pigmentami. Uwolnij swoją kreatywność dzięki łatwym, zabawnym, pięknym zestawom do samodzielnego malowania dla dorosłych. Spędź relaksujący wieczór i stwórz własne niesamowite dzieło sztuki. Korzyści płynące z malowania: - poprawa skupienia, - uczucie relaksu i odprężenia, - poprawa umiejętności malarskich dzięki praktyce. Poziom trudności - 5/5 Ilość kolorów: 22 Obraz ma wymiar 40 x 50 cm Co jest w zestawie: płótno naciągnięte na drewnianą ramkę, 3 pędzle, farby akrylowe, akcesoria do zawieszenia. Wymiar opakowania: 51 x 41 x 2,5 cm Wiek : 7+ Uwaga: zamykaj pojemniki po skończonym malowaniu, by zapobiec wysychaniu. Farby nie są jadalne.

60,90 zł
57,86 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,04 zł

50
Malowanie po numerach. Tygrysy 40 x 50 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie po numerach. Tygrysy 40 x 50 cm
Norimpex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.10

Spędź relaksujący wieczór i stwórz własne niesamowite dzieło sztuki. Malowanie po numerach to zestaw, w którym obraz jest podzielony na segmenty, nadrukowane na płótnie. Po pomalowaniu pól wyznaczonymi kolorami, oczom malarza ukaże się szary wilk. Każdy jest oznaczony liczbą odpowiadającą określonemu kolorowi. Zamaluj każdy segment odpowiednim kolorem a otrzymasz prawdziwe arcydzieło stworzone własnoręcznie. 1. Znajdź odpowiednią farbę akrylową na podstawie numerów na płótnie. 2. Otwórz pudełko z farbą odpowiadającą numerowi i pomaluj płótno za pomocą pędzla. 3. Stopniowo wypełniaj różne ponumerowane obszary odpowiednimi pigmentami. Uwolnij swoją kreatywność dzięki łatwym, zabawnym, pięknym zestawom do samodzielnego malowania dla dorosłych. Korzyści płynące z malowania: • poprawa skupienia, • uczucie relaksu i odprężenia, • poprawa umiejętności malarskich dzięki praktyce. Zawartość zestawu: • płótno naciągnięte na drewnianą ramkę, • 3 pędzle, • farby akrylowe, • akcesoria do zawieszenia. Wymiary obrazu: 40.0 x 50.0 cm Wymiar opakowania: 51.0 x 41.0 x 2.5 cm Uwaga: zamykaj pojemniki po skończonym malowaniu, by zapobiec wysychaniu. Farby nie są jadalne.

44,90 zł
42,66 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,24 zł

51
Malowanie po numerach, misie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie po numerach, misie
Norimpex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.29

Malowanie po numerach to zestaw, w którym obraz jest podzielony na segmenty, nadrukowane na płótnie. Po pomalowaniu pól wyznaczonymi kolorami, oczom malarza ukażą się Misie. Każdy jest oznaczony liczbą odpowiadającą określonemu kolorowi. Zamaluj każdy segment odpowiednim kolorem a otrzymasz prawdziwe arcydzieło stworzone własnoręcznie. 1. Znajdź odpowiednią farbę akrylową na podstawie numerów na płótnie. 2. Otwórz pudełko z farbą odpowiadającą numerowi i pomaluj płótno za pomocą pędzla. 3. Stopniowo wypełniaj różne ponumerowane obszary odpowiednimi pigmentami. Uwolnij swoją kreatywność dzięki łatwym, zabawnym, pięknym zestawom do samodzielnego malowania dla dorosłych. Spędź relaksujący wieczór i stwórz własne niesamowite dzieło sztuki. Korzyści płynące z malowania: - poprawa skupienia, - uczucie relaksu i odprężenia, - poprawa umiejętności malarskich dzięki praktyce. Poziom trudności - 5/5 Ilość kolorów: 22 Obraz ma wymiar 40 x 50 cm Co jest w zestawie: płótno naciągnięte na drewnianą ramkę, 3 pędzle, farby akrylowe, akcesoria do zawieszenia. Wymiar opakowania : 51 x 41 x 2,5 cm Wiek : 7+ Uwaga: zamykaj pojemniki po skończonym malowaniu, by zapobiec wysychaniu. Farby nie są jadalne.

45,90 zł
43,61 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,29 zł

52
Malowanie po numerach, księżyc (40 x 50 cm) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie po numerach, księżyc (40 x 50 cm)
Norimpex
Dostępny
9 szt.

Malowanie po numerach to zestaw, w którym obraz jest podzielony na segmenty, nadrukowane na płótnie. Po pomalowaniu pól wyznaczonymi kolorami, oczom malarza ukaże się księżyc. Każdy jest oznaczony liczbą odpowiadającą określonemu kolorowi. Zamaluj każdy segment odpowiednim kolorem a otrzymasz prawdziwe arcydzieło stworzone własnoręcznie. 1. Znajdź odpowiednią farbę akrylową na podstawie numerów na płótnie. 2. Otwórz pudełko z farbą odpowiadającą numerowi i pomaluj płótno za pomocą pędzla. 3. Stopniowo wypełniaj różne ponumerowane obszary odpowiednimi pigmentami. Uwolnij swoją kreatywność dzięki łatwym, zabawnym, pięknym zestawom do samodzielnego malowania dla dorosłych. Spędź relaksujący wieczór i stwórz własne niesamowite dzieło sztuki. Korzyści płynące z malowania: - poprawa skupienia, - uczucie relaksu i odprężenia, - poprawa umiejętności malarskich dzięki praktyce. Poziom trudności - 5/5 Ilość kolorów: 22 Obraz ma wymiar 40 x 50 cm Co jest w zestawie: płótno naciągnięte na drewnianą ramkę, 3 pędzle, farby akrylowe, akcesoria do zawieszenia. Wymiar opakowania : 51 x 41 x 2,5 cm Wiek : 7+ Uwaga: zamykaj pojemniki po skończonym malowaniu, by zapobiec wysychaniu. Farby nie są jadalne.

39,90 zł
37,91 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,99 zł

53
Malowanie po numerach, jezioro (40 x 50 cm) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie po numerach, jezioro (40 x 50 cm)
Norimpex
Dostępny
13 szt.

Malowanie po numerach to zestaw, w którym obraz jest podzielony na segmenty, nadrukowane na płótnie. Po pomalowaniu pól wyznaczonymi kolorami, oczom malarza ukaże się Jezioro. Każdy jest oznaczony liczbą odpowiadającą określonemu kolorowi. Zamaluj każdy segment odpowiednim kolorem a otrzymasz prawdziwe arcydzieło stworzone własnoręcznie. 1. Znajdź odpowiednią farbę akrylową na podstawie numerów na płótnie. 2. Otwórz pudełko z farbą odpowiadającą numerowi i pomaluj płótno za pomocą pędzla. 3. Stopniowo wypełniaj różne ponumerowane obszary odpowiednimi pigmentami. Uwolnij swoją kreatywność dzięki łatwym, zabawnym, pięknym zestawom do samodzielnego malowania dla dorosłych. Spędź relaksujący wieczór i stwórz własne niesamowite dzieło sztuki. Korzyści płynące z malowania: - poprawa skupienia, - uczucie relaksu i odprężenia, - poprawa umiejętności malarskich dzięki praktyce. Poziom trudności - 5/5 Ilość kolorów: 24 Obraz ma wymiar 40 x 50 cm Co jest w zestawie: płótno naciągnięte na drewnianą ramkę, 3 pędzle, farby akrylowe, akcesoria do zawieszenia. Wymiar opakowania : 51 x 41 x 2,5 cm Wiek : 7+ Uwaga: zamykaj pojemniki po skończonym malowaniu, by zapobiec wysychaniu. Farby nie są jadalne.

68,42 zł
65,00 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,42 zł

54
Malowanie po numerach. Koń (40 x 50 cm) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie po numerach. Koń (40 x 50 cm)
Norimpex
Dostępny
8 szt.

Malowanie po numerach to zestaw, w którym obraz jest podzielony na segmenty, nadrukowane na płótnie. Po pomalowaniu pól wyznaczonymi kolorami, oczom malarza ukaże się koń. Każdy jest oznaczony liczbą odpowiadającą określonemu kolorowi. Zamaluj każdy segment odpowiednim kolorem a otrzymasz prawdziwe arcydzieło stworzone własnoręcznie. 1. Znajdź odpowiednią farbę akrylową na podstawie numerów na płótnie. 2. Otwórz pudełko z farbą odpowiadającą numerowi i pomaluj płótno za pomocą pędzla. 3. Stopniowo wypełniaj różne ponumerowane obszary odpowiednimi pigmentami. Uwolnij swoją kreatywność dzięki łatwym, zabawnym, pięknym zestawom do samodzielnego malowania dla dorosłych. Spędź relaksujący wieczór i stwórz własne niesamowite dzieło sztuki. Korzyści płynące z malowania: • poprawa skupienia, • uczucie relaksu i odprężenia, • poprawa umiejętności malarskich dzięki praktyce. Zawartość i cechy zestawu: • poziom trudności: 4/5, • ilość kolorów: 21, • obraz ma wymiar 40.0 x 50.0 cm, • płótno naciągnięte na drewnianą ramkę, 3 pędzle, farby akrylowe, akcesoria do zawieszenia, • wiek : 7+. Uwaga: zamykaj pojemniki po skończonym malowaniu by zapobiec wysychaniu. Farby nie są jadalne.

50,90 zł
48,36 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,54 zł

55
Malowanie po numerach, koty (40 x 50 cm) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie po numerach, koty (40 x 50 cm)
Norimpex
Dostępny
4 szt.

Malowanie po numerach to zestaw, w którym obraz jest podzielony na segmenty, nadrukowane na płótnie. Po pomalowaniu pól wyznaczonymi kolorami, oczom malarza ukażą się koty. Każdy jest oznaczony liczbą odpowiadającą określonemu kolorowi. Zamaluj każdy segment odpowiednim kolorem a otrzymasz prawdziwe arcydzieło stworzone własnoręcznie. 1. Znajdź odpowiednią farbę akrylową na podstawie numerów na płótnie. 2. Otwórz pudełko z farbą odpowiadającą numerowi i pomaluj płótno za pomocą pędzla. 3. Stopniowo wypełniaj różne ponumerowane obszary odpowiednimi pigmentami. Uwolnij swoją kreatywność dzięki łatwym, zabawnym, pięknym zestawom do samodzielnego malowania dla dorosłych. Spędź relaksujący wieczór i stwórz własne niesamowite dzieło sztuki. Korzyści płynące z malowania: - poprawa skupienia, - uczucie relaksu i odprężenia, - poprawa umiejętności malarskich dzięki praktyce. Poziom trudności - 5/5 Ilość kolorów: 24 Obraz ma wymiar 40 x 50 cm Co jest w zestawie: płótno naciągnięte na drewnianą ramkę, 3 pędzle, farby akrylowe, akcesoria do zawieszenia. Wymiar opakowania : 51 x 41 x 2,5 cm Wiek : 7+ Uwaga: zamykaj pojemniki po skończonym malowaniu, by zapobiec wysychaniu. Farby nie są jadalne.

50,90 zł
48,36 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,54 zł

56
Malowanie po numerach. Księżyc (40 x 50 cm) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie po numerach. Księżyc (40 x 50 cm)
Norimpex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.13

Malowanie po numerach to zestaw, w którym obraz jest podzielony na segmenty, nadrukowane na płótnie. Po pomalowaniu pól wyznaczonymi kolorami, oczom malarza ukaże się Koń . Każdy jest oznaczony liczbą odpowiadającą określonemu kolorowi. Zamaluj każdy segment odpowiednim kolorem a otrzymasz prawdziwe arcydzieło stworzone własnoręcznie. 1. Znajdź odpowiednią farbę akrylową na podstawie numerów na płótnie 2. Otwórz pudełko z farbą odpowiadającą numerowi i pomaluj płótno za pomocą pędzla 3. Stopniowo wypełniaj różne ponumerowane obszary odpowiednimi pigmentami Uwolnij swoją kreatywność dzięki łatwym, zabawnym, pięknym zestawom do samodzielnego malowania dla dorosłych. Spędź relaksujący wieczór i stwórz własne niesamowite dzieło sztuki. Korzyści płynące z malowania: • poprawa skupienia, • uczucie relaksu i odprężenia, • poprawa umiejętności malarskich dzięki praktyce. Poziom trudności: 5/5 Ilość kolorów: 24 Obraz ma wymiar: 40 x 50 cm W zestawie: płótno naciągnięte na drewnianą ramkę, 3 pędzle, farby akrylowe, akcesoria do zawieszenia. Wymiar opakowania: 51.0 x 41.0 x 2.5 cm Uwaga: zamykaj pojemniki po skończonym malowaniu by zapobiec wysychaniu. Farby nie są jadalne.

56,99 zł
54,14 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,85 zł

57
Malowanie po numerach. Delfiny, oceanarium  50 x 40 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie po numerach. Delfiny, oceanarium 50 x 40 cm
Norimpex
Dostępny
2 szt.

Spędź relaksujący wieczór i stwórz własne niesamowite dzieło sztuki. Malowanie po numerach to zestaw, w którym obraz jest podzielony na segmenty, nadrukowane na płótnie. Po pomalowaniu pól wyznaczonymi kolorami, oczom malarza ukaże się szary wilk. Każdy jest oznaczony liczbą odpowiadającą określonemu kolorowi. Zamaluj każdy segment odpowiednim kolorem a otrzymasz prawdziwe arcydzieło stworzone własnoręcznie. 1. Znajdź odpowiednią farbę akrylową na podstawie numerów na płótnie. 2. Otwórz pudełko z farbą odpowiadającą numerowi i pomaluj płótno za pomocą pędzla. 3. Stopniowo wypełniaj różne ponumerowane obszary odpowiednimi pigmentami. Uwolnij swoją kreatywność dzięki łatwym, zabawnym, pięknym zestawom do samodzielnego malowania dla dorosłych. Korzyści płynące z malowania: • poprawa skupienia, • uczucie relaksu i odprężenia, • poprawa umiejętności malarskich dzięki praktyce. Zawartość zestawu: • płótno naciągnięte na drewnianą ramkę, • 3 pędzle, • farby akrylowe, • akcesoria do zawieszenia. Wymiary obrazu: 50.0 x 40.0 cm Wymiar opakowania: 51.0 x 41.0 x 2.5 cm Uwaga: zamykaj pojemniki po skończonym malowaniu, by zapobiec wysychaniu. Farby nie są jadalne.

68,42 zł
65,00 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,42 zł

58
Malowanie po numerach Koń 40 x 50 5688 (31551) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie po numerach Koń 40 x 50 5688 (31551)
Norimpex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.22

Malowanie po numerach to zestaw, w którym obraz jest podzielony na segmenty, nadrukowane na płótnie. Po pomalowaniu pól wyznaczonymi kolorami, oczom malarza ukaże się Koń . Każdy jest oznaczony liczbą odpowiadającą określonemu kolorowi. Zamaluj każdy segment odpowiednim kolorem a otrzymasz prawdziwe arcydzieło stworzone własnoręcznie. 1.Znajdź odpowiednią farbę akrylową na podstawie numerów na płótnie 2.Otwórz pudełko z farbą odpowiadającą numerowi i pomaluj płótno za pomocą pędzla 3.Stopniowo wypełniaj różne ponumerowane obszary odpowiednimi pigmentami Uwolnij swoją kreatywność dzięki łatwym, zabawnym, pięknym zestawom do samodzielnego malowania dla dorosłych. Spędź relaksujący wieczór i stwórz własne niesamowite dzieło sztuki. Korzyści płynące z malowania: - poprawa skupienia, - uczucie relaksu i odprężenia, - poprawa umiejętności malarskich dzięki praktyce. Poziom trudności - 5/5 Ilość kolorów: 24 Obraz ma wymiar 40 x 50 cm Co jest w zestawie: płótno naciągnięte na drewnianą ramkę, 3 pędzle, farby akrylowe, akcesoria do zawieszenia. Wymiar opakowania : 51 x 41 x 2,5 cm Wiek : 7+ Uwaga: zamykaj pojemniki po skończonym malowaniu by zapobiec wysychaniu. Farby nie są jadalne.

44,90 zł
42,66 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,24 zł

59
Malowanie po numerach. Kotki 40 x 50 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie po numerach. Kotki 40 x 50 cm
Norimpex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.25

Spędź relaksujący wieczór i stwórz własne niesamowite dzieło sztuki. Malowanie po numerach to zestaw, w którym obraz jest podzielony na segmenty, nadrukowane na płótnie. Po pomalowaniu pól wyznaczonymi kolorami, oczom malarza ukaże się szary wilk. Każdy jest oznaczony liczbą odpowiadającą określonemu kolorowi. Zamaluj każdy segment odpowiednim kolorem a otrzymasz prawdziwe arcydzieło stworzone własnoręcznie. 1. Znajdź odpowiednią farbę akrylową na podstawie numerów na płótnie. 2. Otwórz pudełko z farbą odpowiadającą numerowi i pomaluj płótno za pomocą pędzla. 3. Stopniowo wypełniaj różne ponumerowane obszary odpowiednimi pigmentami. Uwolnij swoją kreatywność dzięki łatwym, zabawnym, pięknym zestawom do samodzielnego malowania dla dorosłych. Korzyści płynące z malowania: • poprawa skupienia, • uczucie relaksu i odprężenia, • poprawa umiejętności malarskich dzięki praktyce. Zawartość zestawu: • płótno naciągnięte na drewnianą ramkę, • 3 pędzle, • farby akrylowe, • akcesoria do zawieszenia. Poziom trudności: 5/5 Ilość kolorów: 22 Wymiary obrazu: 40.0 x 50.0 cm Wymiar opakowania: 51.0 x 41.0 x 2.5 cm Uwaga: zamykaj pojemniki po skończonym malowaniu, by zapobiec wysychaniu. Farby nie są jadalne.

44,90 zł
42,66 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,24 zł

60
Malowanie po numerach, wilk (40 x 50 cm) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie po numerach, wilk (40 x 50 cm)
Norimpex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.27

Malowanie po numerach to zestaw, w którym obraz jest podzielony na segmenty, nadrukowane na płótnie. Po pomalowaniu pól wyznaczonymi kolorami, oczom malarza ukaże się Wilk. Każdy jest oznaczony liczbą odpowiadającą określonemu kolorowi. Zamaluj każdy segment odpowiednim kolorem a otrzymasz prawdziwe arcydzieło stworzone własnoręcznie. 1. Znajdź odpowiednią farbę akrylową na podstawie numerów na płótnie. 2. Otwórz pudełko z farbą odpowiadającą numerowi i pomaluj płótno za pomocą pędzla. 3. Stopniowo wypełniaj różne ponumerowane obszary odpowiednimi pigmentami. Uwolnij swoją kreatywność dzięki łatwym, zabawnym, pięknym zestawom do samodzielnego malowania dla dorosłych. Spędź relaksujący wieczór i stwórz własne niesamowite dzieło sztuki. Korzyści płynące z malowania: - poprawa skupienia, - uczucie relaksu i odprężenia, - poprawa umiejętności malarskich dzięki praktyce. Poziom trudności - 5/5 Ilość kolorów: 22 Obraz ma wymiar 40 x 50 cm Co jest w zestawie: płótno naciągnięte na drewnianą ramkę, 3 pędzle, farby akrylowe, akcesoria do zawieszenia. Wymiar opakowania : 51 x 41 x 2,5 cm Wiek : 7+ Uwaga: zamykaj pojemniki po skończonym malowaniu, by zapobiec wysychaniu. Farby nie są jadalne.

48,90 zł
46,46 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,44 zł

61
Malowanie po numerach, motyle (40 x 50 cm) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie po numerach, motyle (40 x 50 cm)
Norimpex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.16

Malowanie po numerach to zestaw, w którym obraz jest podzielony na segmenty, nadrukowane na płótnie. Po pomalowaniu pól wyznaczonymi kolorami, oczom malarza ukażą się motyle. Każdy jest oznaczony liczbą odpowiadającą określonemu kolorowi. Zamaluj każdy segment odpowiednim kolorem a otrzymasz prawdziwe arcydzieło stworzone własnoręcznie. 1. Znajdź odpowiednią farbę akrylową na podstawie numerów na płótnie. 2. Otwórz pudełko z farbą odpowiadającą numerowi i pomaluj płótno za pomocą pędzla. 3. Stopniowo wypełniaj różne ponumerowane obszary odpowiednimi pigmentami. Uwolnij swoją kreatywność dzięki łatwym, zabawnym, pięknym zestawom do samodzielnego malowania dla dorosłych. Spędź relaksujący wieczór i stwórz własne niesamowite dzieło sztuki. Korzyści płynące z malowania: - poprawa skupienia, - uczucie relaksu i odprężenia, - poprawa umiejętności malarskich dzięki praktyce. Poziom trudności - 5/5 Ilość kolorów: 24 Obraz ma wymiar 40 x 50 cm Co jest w zestawie: płótno naciągnięte na drewnianą ramkę, 3 pędzle, farby akrylowe, akcesoria do zawieszenia. Wymiar opakowania : 51 x 41 x 2,5 cm Wiek : 7+ Uwaga: zamykaj pojemniki po skończonym malowaniu, by zapobiec wysychaniu. Farby nie są jadalne.

60,90 zł
57,86 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,04 zł

62
Malowanie po numerach, biały żaglowiec (40 x 50 cm) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie po numerach, biały żaglowiec (40 x 50 cm)
Norimpex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.03

Malowanie po numerach to zestaw, w którym obraz jest podzielony na segmenty, nadrukowane na płótnie. Po pomalowaniu pól wyznaczonymi kolorami, oczom malarza ukaże się biały żaglowiec. Każdy jest oznaczony liczbą odpowiadającą określonemu kolorowi. Zamaluj każdy segment odpowiednim kolorem a otrzymasz prawdziwe arcydzieło stworzone własnoręcznie. 1. Znajdź odpowiednią farbę akrylową na podstawie numerów na płótnie. 2. Otwórz pudełko z farbą odpowiadającą numerowi i pomaluj płótno za pomocą pędzla. 3. Stopniowo wypełniaj różne ponumerowane obszary odpowiednimi pigmentami. Uwolnij swoją kreatywność dzięki łatwym, zabawnym, pięknym zestawom do samodzielnego malowania dla dorosłych. Spędź relaksujący wieczór i stwórz własne niesamowite dzieło sztuki. Korzyści płynące z malowania: - poprawa skupienia, - uczucie relaksu i odprężenia, - poprawa umiejętności malarskich dzięki praktyce. Poziom trudności - 5/5 Ilość kolorów: 22 Obraz ma wymiar 40 x 50 cm Co jest w zestawie: płótno naciągnięte na drewnianą ramkę, 3 pędzle, farby akrylowe, akcesoria do zawieszenia. Wymiar opakowania : 51 x 41 x 2,5 cm Wiek : 7+ Uwaga: zamykaj pojemniki po skończonym malowaniu by zapobiec wysychaniu. Farby nie są jadalne.

50,90 zł
48,36 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,54 zł

63
Malowanie po numerach, zachód słońca (40 x 50 cm) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie po numerach, zachód słońca (40 x 50 cm)
Norimpex
Dostępny
68 szt.

Malowanie po numerach to zestaw, w którym obraz jest podzielony na segmenty, nadrukowane na płótnie. Po pomalowaniu pól wyznaczonymi kolorami, oczom malarza ukaże się zachód słońca. Każdy jest oznaczony liczbą odpowiadającą określonemu kolorowi. Zamaluj każdy segment odpowiednim kolorem a otrzymasz prawdziwe arcydzieło stworzone własnoręcznie. 1. Znajdź odpowiednią farbę akrylową na podstawie numerów na płótnie. 2. Otwórz pudełko z farbą odpowiadającą numerowi i pomaluj płótno za pomocą pędzla. 3. Stopniowo wypełniaj różne ponumerowane obszary odpowiednimi pigmentami. Uwolnij swoją kreatywność dzięki łatwym, zabawnym, pięknym zestawom do samodzielnego malowania dla dorosłych. Spędź relaksujący wieczór i stwórz własne niesamowite dzieło sztuki. Korzyści płynące z malowania: - poprawa skupienia, - uczucie relaksu i odprężenia, - poprawa umiejętności malarskich dzięki praktyce. Poziom trudności - 3/5 Ilość kolorów: 12 Obraz ma wymiar 40 x 50 cm Co jest w zestawie: płótno naciągnięte na drewnianą ramkę, 3 pędzle, farby akrylowe, akcesoria do zawieszenia. Wymiar opakowania : 51 x 41 x 2,5 cm Wiek : 7+ Uwaga: zamykaj pojemniki po skończonym malowaniu by zapobiec wysychaniu. Farby nie są jadalne.

64,14 zł
60,93 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,21 zł

64
Malowanie po numerach, kobieta (40 x 50 cm) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Malowanie po numerach, kobieta (40 x 50 cm)
Norimpex
Dostępny
3 szt.

Malowanie po numerach to zestaw, w którym obraz jest podzielony na segmenty, nadrukowane na płótnie. Po pomalowaniu pól wyznaczonymi kolorami, oczom malarza ukaże się kobieta. Każdy jest oznaczony liczbą odpowiadającą określonemu kolorowi. Zamaluj każdy segment odpowiednim kolorem a otrzymasz prawdziwe arcydzieło stworzone własnoręcznie. 1. Znajdź odpowiednią farbę akrylową na podstawie numerów na płótnie. 2. Otwórz pudełko z farbą odpowiadającą numerowi i pomaluj płótno za pomocą pędzla. 3. Stopniowo wypełniaj różne ponumerowane obszary odpowiednimi pigmentami. Uwolnij swoją kreatywność dzięki łatwym, zabawnym, pięknym zestawom do samodzielnego malowania dla dorosłych. Spędź relaksujący wieczór i stwórz własne niesamowite dzieło sztuki. Korzyści płynące z malowania: - poprawa skupienia, - uczucie relaksu i odprężenia, - poprawa umiejętności malarskich dzięki praktyce. Poziom trudności - 5/5 Ilość kolorów: 22 Obraz ma wymiar 40 x 50 cm Co jest w zestawie: płótno naciągnięte na drewnianą ramkę, 3 pędzle, farby akrylowe, akcesoria do zawieszenia. Wymiar opakowania : 51 x 41 x 2,5 cm Wiek : 7+ Uwaga: zamykaj pojemniki po skończonym malowaniu, by zapobiec wysychaniu. Farby nie są jadalne.

60,90 zł
51,77 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 9,13 zł

65
Malowanie po numerach, statek (40 x 50 cm) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie po numerach, statek (40 x 50 cm)
Norimpex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.25

Malowanie po numerach to zestaw, w którym obraz jest podzielony na segmenty, nadrukowane na płótnie. Po pomalowaniu pól wyznaczonymi kolorami, oczom malarza ukaże się Statek. Każdy jest oznaczony liczbą odpowiadającą określonemu kolorowi. Zamaluj każdy segment odpowiednim kolorem a otrzymasz prawdziwe arcydzieło stworzone własnoręcznie. 1. Znajdź odpowiednią farbę akrylową na podstawie numerów na płótnie. 2. Otwórz pudełko z farbą odpowiadającą numerowi i pomaluj płótno za pomocą pędzla. 3. Stopniowo wypełniaj różne ponumerowane obszary odpowiednimi pigmentami. Uwolnij swoją kreatywność dzięki łatwym, zabawnym, pięknym zestawom do samodzielnego malowania dla dorosłych. Spędź relaksujący wieczór i stwórz własne niesamowite dzieło sztuki. Korzyści płynące z malowania: - poprawa skupienia, - uczucie relaksu i odprężenia, - poprawa umiejętności malarskich dzięki praktyce. Poziom trudności - 5/5 Ilość kolorów: 22 Obraz ma wymiar 40 x 50 cm Co jest w zestawie: płótno naciągnięte na drewnianą ramkę, 3 pędzle, farby akrylowe, akcesoria do zawieszenia. Wymiar opakowania : 51 x 41 x 2,5 cm Wiek : 7+ Uwaga: zamykaj pojemniki po skończonym malowaniu, by zapobiec wysychaniu. Farby nie są jadalne.

59,59 zł
56,61 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,98 zł

66
Malowanie po numerach. Kameleon 50 x 40 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie po numerach. Kameleon 50 x 40 cm
Norimpex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

Spędź relaksujący wieczór i stwórz własne niesamowite dzieło sztuki. Malowanie po numerach to zestaw, w którym obraz jest podzielony na segmenty, nadrukowane na płótnie. Po pomalowaniu pól wyznaczonymi kolorami, oczom malarza ukaże się szary wilk. Każdy jest oznaczony liczbą odpowiadającą określonemu kolorowi. Zamaluj każdy segment odpowiednim kolorem a otrzymasz prawdziwe arcydzieło stworzone własnoręcznie. 1. Znajdź odpowiednią farbę akrylową na podstawie numerów na płótnie. 2. Otwórz pudełko z farbą odpowiadającą numerowi i pomaluj płótno za pomocą pędzla. 3. Stopniowo wypełniaj różne ponumerowane obszary odpowiednimi pigmentami. Uwolnij swoją kreatywność dzięki łatwym, zabawnym, pięknym zestawom do samodzielnego malowania dla dorosłych. Korzyści płynące z malowania: • poprawa skupienia, • uczucie relaksu i odprężenia, • poprawa umiejętności malarskich dzięki praktyce. Zawartość zestawu: • płótno naciągnięte na drewnianą ramkę, • 3 pędzle, • farby akrylowe, • akcesoria do zawieszenia. Poziom trudności: 5/5 Ilość kolorów: 22 Wymiary obrazu: 50.0 x 40.0 cm Wymiar opakowania: 51.0 x 41.0 x 2.5 cm Uwaga: zamykaj pojemniki po skończonym malowaniu, by zapobiec wysychaniu. Farby nie są jadalne.

50,90 zł
48,36 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,54 zł

67
Malowanie po numerach. Miasto 50 x 40 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie po numerach. Miasto 50 x 40 cm
Norimpex
Dostępny
6 szt.

Spędź relaksujący wieczór i stwórz własne niesamowite dzieło sztuki. Malowanie po numerach to zestaw, w którym obraz jest podzielony na segmenty, nadrukowane na płótnie. Po pomalowaniu pól wyznaczonymi kolorami, oczom malarza ukaże się szary wilk. Każdy jest oznaczony liczbą odpowiadającą określonemu kolorowi. Zamaluj każdy segment odpowiednim kolorem a otrzymasz prawdziwe arcydzieło stworzone własnoręcznie. 1. Znajdź odpowiednią farbę akrylową na podstawie numerów na płótnie. 2. Otwórz pudełko z farbą odpowiadającą numerowi i pomaluj płótno za pomocą pędzla. 3. Stopniowo wypełniaj różne ponumerowane obszary odpowiednimi pigmentami. Uwolnij swoją kreatywność dzięki łatwym, zabawnym, pięknym zestawom do samodzielnego malowania dla dorosłych. Korzyści płynące z malowania: • poprawa skupienia, • uczucie relaksu i odprężenia, • poprawa umiejętności malarskich dzięki praktyce. Zawartość zestawu: • płótno naciągnięte na drewnianą ramkę, • 3 pędzle, • farby akrylowe, • akcesoria do zawieszenia. Poziom trudności: 5/5 Ilość kolorów: 22 Wymiary obrazu: 50.0 x 40.0 cm Wymiar opakowania: 51.0 x 41.0 x 2.5 cm Uwaga: zamykaj pojemniki po skończonym malowaniu, by zapobiec wysychaniu. Farby nie są jadalne.

65,90 zł
62,61 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,29 zł

68
Malowanie po numerach, słoń z żyrafą (40 x 50 cm) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie po numerach, słoń z żyrafą (40 x 50 cm)
Norimpex
Dostępny
39 szt.

Malowanie po numerach to zestaw, w którym obraz jest podzielony na segmenty, nadrukowane na płótnie. Po pomalowaniu pól wyznaczonymi kolorami, oczom malarza ukaże się słoń z żyrafą. Każdy jest oznaczony liczbą odpowiadającą określonemu kolorowi. Zamaluj każdy segment odpowiednim kolorem a otrzymasz prawdziwe arcydzieło stworzone własnoręcznie. 1. Znajdź odpowiednią farbę akrylową na podstawie numerów na płótnie. 2. Otwórz pudełko z farbą odpowiadającą numerowi i pomaluj płótno za pomocą pędzla. 3. Stopniowo wypełniaj różne ponumerowane obszary odpowiednimi pigmentami. Uwolnij swoją kreatywność dzięki łatwym, zabawnym, pięknym zestawom do samodzielnego malowania dla dorosłych. Spędź relaksujący wieczór i stwórz własne niesamowite dzieło sztuki. Korzyści płynące z malowania: - poprawa skupienia, - uczucie relaksu i odprężenia, - poprawa umiejętności malarskich dzięki praktyce. Poziom trudności - 5/5 Ilość kolorów: 22 Obraz ma wymiar 40 x 50 cm Co jest w zestawie: płótno naciągnięte na drewnianą ramkę, 3 pędzle, farby akrylowe, akcesoria do zawieszenia. Wymiar opakowania : 51 x 41 x 2,5 cm Wiek : 7+ Uwaga: zamykaj pojemniki po skończonym malowaniu by zapobiec wysychaniu. Farby nie są jadalne.

59,59 zł
56,61 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,98 zł

69
Malowanie po numerach. Konie 50 x 40 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie po numerach. Konie 50 x 40 cm
Norimpex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.13

Spędź relaksujący wieczór i stwórz własne niesamowite dzieło sztuki. Malowanie po numerach to zestaw, w którym obraz jest podzielony na segmenty, nadrukowane na płótnie. Po pomalowaniu pól wyznaczonymi kolorami, oczom malarza ukaże się szary wilk. Każdy jest oznaczony liczbą odpowiadającą określonemu kolorowi. Zamaluj każdy segment odpowiednim kolorem a otrzymasz prawdziwe arcydzieło stworzone własnoręcznie. 1. Znajdź odpowiednią farbę akrylową na podstawie numerów na płótnie. 2. Otwórz pudełko z farbą odpowiadającą numerowi i pomaluj płótno za pomocą pędzla. 3. Stopniowo wypełniaj różne ponumerowane obszary odpowiednimi pigmentami. Uwolnij swoją kreatywność dzięki łatwym, zabawnym, pięknym zestawom do samodzielnego malowania dla dorosłych. Korzyści płynące z malowania: • poprawa skupienia, • uczucie relaksu i odprężenia, • poprawa umiejętności malarskich dzięki praktyce. Zawartość zestawu: • płótno naciągnięte na drewnianą ramkę, • 3 pędzle, • farby akrylowe, • akcesoria do zawieszenia. Wymiary obrazu: 40.0 x 50.0 cm Wymiar opakowania: 51.0 x 41.0 x 2.5 cm Uwaga: zamykaj pojemniki po skończonym malowaniu, by zapobiec wysychaniu. Farby nie są jadalne.

50,90 zł
48,36 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,54 zł

70
Malowanie po numerach. Wodospad 40 x 50 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie po numerach. Wodospad 40 x 50 cm
Norimpex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.11

Malowanie po numerach to zestaw, w którym obraz jest podzielony na segmenty, nadrukowane na płótnie. Po pomalowaniu pól wyznaczonymi kolorami, oczom malarza ukaże się wodospad. Każdy jest oznaczony liczbą odpowiadającą określonemu kolorowi. Zamaluj każdy segment odpowiednim kolorem a otrzymasz prawdziwe arcydzieło stworzone własnoręcznie. 1. Znajdź odpowiednią farbę akrylową na podstawie numerów na płótnie. 2. Otwórz pudełko z farbą odpowiadającą numerowi i pomaluj płótno za pomocą pędzla. 3. Stopniowo wypełniaj różne ponumerowane obszary odpowiednimi pigmentami. Uwolnij swoją kreatywność dzięki łatwym, zabawnym, pięknym zestawom do samodzielnego malowania dla dorosłych. Spędź relaksujący wieczór i stwórz własne niesamowite dzieło sztuki. Korzyści płynące z malowania: - poprawa skupienia, - uczucie relaksu i odprężenia, - poprawa umiejętności malarskich dzięki praktyce. Poziom trudności - 5/5 Ilość kolorów: 22 Obraz ma wymiar 40 x 50 cm Co jest w zestawie: płótno naciągnięte na drewnianą ramkę, 3 pędzle, farby akrylowe, akcesoria do zawieszenia. Wymiar opakowania : 51 x 41 x 2,5 cm Wiek : 7+ Uwaga: zamykaj pojemniki po skończonym malowaniu by zapobiec wysychaniu. Farby nie są jadalne.

50,90 zł
48,36 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,54 zł

71
Malowanie po numerach. Biały wilk 40 x 50 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie po numerach. Biały wilk 40 x 50 cm
Norimpex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.28

Spędź relaksujący wieczór i stwórz własne niesamowite dzieło sztuki. Malowanie po numerach to zestaw, w którym obraz jest podzielony na segmenty, nadrukowane na płótnie. Po pomalowaniu pól wyznaczonymi kolorami, oczom malarza ukaże się szary wilk. Każdy jest oznaczony liczbą odpowiadającą określonemu kolorowi. Zamaluj każdy segment odpowiednim kolorem a otrzymasz prawdziwe arcydzieło stworzone własnoręcznie. 1. Znajdź odpowiednią farbę akrylową na podstawie numerów na płótnie. 2. Otwórz pudełko z farbą odpowiadającą numerowi i pomaluj płótno za pomocą pędzla. 3. Stopniowo wypełniaj różne ponumerowane obszary odpowiednimi pigmentami. Uwolnij swoją kreatywność dzięki łatwym, zabawnym, pięknym zestawom do samodzielnego malowania dla dorosłych. Korzyści płynące z malowania: • poprawa skupienia, • uczucie relaksu i odprężenia, • poprawa umiejętności malarskich dzięki praktyce. Zawartość zestawu: • płótno naciągnięte na drewnianą ramkę, • 3 pędzle, • farby akrylowe, • akcesoria do zawieszenia. Poziom trudności: 5/5 Ilość kolorów: 22 Wymiary obrazu: 40.0 x 50.0 cm Wymiar opakowania: 51.0 x 41.0 x 2.5 cm Uwaga: zamykaj pojemniki po skończonym malowaniu, by zapobiec wysychaniu. Farby nie są jadalne.

56,90 zł
54,06 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,84 zł

72
Malowanie po numerach. Sowa 40 x 50 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie po numerach. Sowa 40 x 50 cm
Norimpex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.10

Spędź relaksujący wieczór i stwórz własne niesamowite dzieło sztuki. Malowanie po numerach to zestaw, w którym obraz jest podzielony na segmenty, nadrukowane na płótnie. Po pomalowaniu pól wyznaczonymi kolorami, oczom malarza ukaże się szary wilk. Każdy jest oznaczony liczbą odpowiadającą określonemu kolorowi. Zamaluj każdy segment odpowiednim kolorem a otrzymasz prawdziwe arcydzieło stworzone własnoręcznie. 1. Znajdź odpowiednią farbę akrylową na podstawie numerów na płótnie. 2. Otwórz pudełko z farbą odpowiadającą numerowi i pomaluj płótno za pomocą pędzla. 3. Stopniowo wypełniaj różne ponumerowane obszary odpowiednimi pigmentami. Uwolnij swoją kreatywność dzięki łatwym, zabawnym, pięknym zestawom do samodzielnego malowania dla dorosłych. Korzyści płynące z malowania: • poprawa skupienia, • uczucie relaksu i odprężenia, • poprawa umiejętności malarskich dzięki praktyce. Zawartość zestawu: • płótno naciągnięte na drewnianą ramkę, • 3 pędzle, • farby akrylowe, • akcesoria do zawieszenia. Poziom trudności: 5/5 Ilość kolorów: 22 Wymiary obrazu: 40.0 x 50.0 cm Wymiar opakowania: 51.0 x 41.0 x 2.5 cm Uwaga: zamykaj pojemniki po skończonym malowaniu, by zapobiec wysychaniu. Farby nie są jadalne.

44,90 zł
42,66 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,24 zł

73
Malowanie po numerach Niebo 40 x 50 5563 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie po numerach Niebo 40 x 50 5563
Norimpex
Dostępny
20 szt.

Malowanie po numerach to zestaw, w którym obraz jest podzielony na segmenty, nadrukowane na płótnie. Po pomalowaniu pól wyznaczonymi kolorami, oczom malarza ukaże się Niebo . Każdy jest oznaczony liczbą odpowiadającą określonemu kolorowi. Zamaluj każdy segment odpowiednim kolorem a otrzymasz prawdziwe arcydzieło stworzone własnoręcznie. 1.Znajdź odpowiednią farbę akrylową na podstawie numerów na płótnie 2.Otwórz pudełko z farbą odpowiadającą numerowi i pomaluj płótno za pomocą pędzla 3.Stopniowo wypełniaj różne ponumerowane obszary odpowiednimi pigmentami Uwolnij swoją kreatywność dzięki łatwym, zabawnym, pięknym zestawom do samodzielnego malowania dla dorosłych. Spędź relaksujący wieczór i stwórz własne niesamowite dzieło sztuki. Korzyści płynące z malowania: - poprawa skupienia, - uczucie relaksu i odprężenia, - poprawa umiejętności malarskich dzięki praktyce. Poziom trudności - 5/5 Ilość kolorów: 22 Obraz ma wymiar 40 x 50 cm Co jest w zestawie: płótno naciągnięte na drewnianą ramkę, 3 pędzle, farby akrylowe, akcesoria do zawieszenia. Wymiar opakowania : 51 x 41 x 2,5 cm Wiek : 7+ Uwaga: zamykaj pojemniki po skończonym malowaniu by zapobiec wysychaniu. Farby nie są jadalne.

53,90 zł
51,21 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,69 zł

74
Malowanie po numerach. Słoń 50 x 40 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie po numerach. Słoń 50 x 40 cm
Norimpex
Dostępny
42 szt.

Spędź relaksujący wieczór i stwórz własne niesamowite dzieło sztuki. Malowanie po numerach to zestaw, w którym obraz jest podzielony na segmenty, nadrukowane na płótnie. Po pomalowaniu pól wyznaczonymi kolorami, oczom malarza ukaże się szary wilk. Każdy jest oznaczony liczbą odpowiadającą określonemu kolorowi. Zamaluj każdy segment odpowiednim kolorem a otrzymasz prawdziwe arcydzieło stworzone własnoręcznie. 1. Znajdź odpowiednią farbę akrylową na podstawie numerów na płótnie. 2. Otwórz pudełko z farbą odpowiadającą numerowi i pomaluj płótno za pomocą pędzla. 3. Stopniowo wypełniaj różne ponumerowane obszary odpowiednimi pigmentami. Uwolnij swoją kreatywność dzięki łatwym, zabawnym, pięknym zestawom do samodzielnego malowania dla dorosłych. Korzyści płynące z malowania: • poprawa skupienia, • uczucie relaksu i odprężenia, • poprawa umiejętności malarskich dzięki praktyce. Zawartość zestawu: • płótno naciągnięte na drewnianą ramkę, • 3 pędzle, • farby akrylowe, • akcesoria do zawieszenia. Wymiary obrazu: 50.0 x 40.0 cm Wymiar opakowania: 51.0 x 41.0 x 2.5 cm Uwaga: zamykaj pojemniki po skończonym malowaniu, by zapobiec wysychaniu. Farby nie są jadalne.

68,42 zł
65,00 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,42 zł

75
Malowanie po numerach. Łodzie 40 x 50 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie po numerach. Łodzie 40 x 50 cm
Norimpex
Dostępny
39 szt.

Malowanie po numerach to zestaw, w którym obraz jest podzielony na segmenty, nadrukowane na płótnie. Po pomalowaniu pól wyznaczonymi kolorami, oczom malarza ukażą się łodzie. Każdy jest oznaczony liczbą odpowiadającą określonemu kolorowi. Zamaluj każdy segment odpowiednim kolorem a otrzymasz prawdziwe arcydzieło stworzone własnoręcznie. 1. Znajdź odpowiednią farbę akrylową na podstawie numerów na płótnie. 2. Otwórz pudełko z farbą odpowiadającą numerowi i pomaluj płótno za pomocą pędzla. 3. Stopniowo wypełniaj różne ponumerowane obszary odpowiednimi pigmentami. Uwolnij swoją kreatywność dzięki łatwym, zabawnym, pięknym zestawom do samodzielnego malowania dla dorosłych. Spędź relaksujący wieczór i stwórz własne niesamowite dzieło sztuki. Korzyści płynące z malowania: - poprawa skupienia, - uczucie relaksu i odprężenia, - poprawa umiejętności malarskich dzięki praktyce. Poziom trudności - 5/5 Ilość kolorów: 22 Obraz ma wymiar 40 x 50 cm Co jest w zestawie: płótno naciągnięte na drewnianą ramkę, 3 pędzle, farby akrylowe, akcesoria do zawieszenia. Wymiar opakowania : 51 x 41 x 2,5 cm Wiek : 7+ Uwaga: zamykaj pojemniki po skończonym malowaniu, by zapobiec wysychaniu. Farby nie są jadalne.

65,90 zł
62,61 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,29 zł

76
Malowanie po numerach. Dom 40 x 50 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie po numerach. Dom 40 x 50 cm
Norimpex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.24

Malowanie po numerach to zestaw, w którym obraz jest podzielony na segmenty, nadrukowane na płótnie. Po pomalowaniu pól wyznaczonymi kolorami, oczom malarza ukaże się Dom. Każdy jest oznaczony liczbą odpowiadającą określonemu kolorowi. Zamaluj każdy segment odpowiednim kolorem a otrzymasz prawdziwe arcydzieło stworzone własnoręcznie. 1. Znajdź odpowiednią farbę akrylową na podstawie numerów na płótnie. 2. Otwórz pudełko z farbą odpowiadającą numerowi i pomaluj płótno za pomocą pędzla. 3. Stopniowo wypełniaj różne ponumerowane obszary odpowiednimi pigmentami. Uwolnij swoją kreatywność dzięki łatwym, zabawnym, pięknym zestawom do samodzielnego malowania dla dorosłych. Spędź relaksujący wieczór i stwórz własne niesamowite dzieło sztuki. Korzyści płynące z malowania: - poprawa skupienia, - uczucie relaksu i odprężenia, - poprawa umiejętności malarskich dzięki praktyce. Poziom trudności - 5/5 Ilość kolorów: 22 Obraz ma wymiar 40 x 50 cm Co jest w zestawie: płótno naciągnięte na drewnianą ramkę, 3 pędzle, farby akrylowe, akcesoria do zawieszenia. Wymiar opakowania : 51 x 41 x 2,5 cm Wiek : 7+ Uwaga: zamykaj pojemniki po skończonym malowaniu by zapobiec wysychaniu. Farby nie są jadalne.

48,90 zł
46,46 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,44 zł

77
Malowanie po numerach. Kot 50 x 40 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie po numerach. Kot 50 x 40 cm
Norimpex
Dostępny
26 szt.

Spędź relaksujący wieczór i stwórz własne niesamowite dzieło sztuki. Malowanie po numerach to zestaw, w którym obraz jest podzielony na segmenty, nadrukowane na płótnie. Po pomalowaniu pól wyznaczonymi kolorami, oczom malarza ukaże się szary wilk. Każdy jest oznaczony liczbą odpowiadającą określonemu kolorowi. Zamaluj każdy segment odpowiednim kolorem a otrzymasz prawdziwe arcydzieło stworzone własnoręcznie. 1. Znajdź odpowiednią farbę akrylową na podstawie numerów na płótnie. 2. Otwórz pudełko z farbą odpowiadającą numerowi i pomaluj płótno za pomocą pędzla. 3. Stopniowo wypełniaj różne ponumerowane obszary odpowiednimi pigmentami. Uwolnij swoją kreatywność dzięki łatwym, zabawnym, pięknym zestawom do samodzielnego malowania dla dorosłych. Korzyści płynące z malowania: • poprawa skupienia, • uczucie relaksu i odprężenia, • poprawa umiejętności malarskich dzięki praktyce. Zawartość zestawu: • płótno naciągnięte na drewnianą ramkę, • 3 pędzle, • farby akrylowe, • akcesoria do zawieszenia. Wymiary obrazu: 50.0 x 40.0 cm Wymiar opakowania: 51.0 x 41.0 x 2.5 cm Uwaga: zamykaj pojemniki po skończonym malowaniu, by zapobiec wysychaniu. Farby nie są jadalne.

50,90 zł
48,36 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,54 zł

78
Malowanie po numerach. Góry (40 x 50 cm) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie po numerach. Góry (40 x 50 cm)
Norimpex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.10

Malowanie po numerach to zestaw, w którym obraz jest podzielony na segmenty, nadrukowane na płótnie. Po pomalowaniu pól wyznaczonymi kolorami, oczom malarza ukażą się góry. Każdy jest oznaczony liczbą odpowiadającą określonemu kolorowi. Zamaluj każdy segment odpowiednim kolorem a otrzymasz prawdziwe arcydzieło stworzone własnoręcznie. 1. Znajdź odpowiednią farbę akrylową na podstawie numerów na płótnie. 2. Otwórz pudełko z farbą odpowiadającą numerowi i pomaluj płótno za pomocą pędzla. 3. Stopniowo wypełniaj różne ponumerowane obszary odpowiednimi pigmentami. Uwolnij swoją kreatywność dzięki łatwym,zabawnym,pięknym zestawom do samodzielnego malowania dla dorosłych. Spędź relaksujący wieczór i stwórz własne niesamowite dzieło sztuki. Korzyści płynące z malowania: - poprawa skupienia, - uczucie relaksu i odprężenia, - poprawa umiejętności malarskich dzięki praktyce. Poziom trudności - 5/5 Ilość kolorów: 24 Obraz ma wymiar 40 x 50 cm Co jest w zestawie: płótno naciągnięte na drewnianą ramkę, 3 pędzle, farby akrylowe, akcesoria do zawieszenia. Wymiar opakowania : 51 x 41 x 2,5 cm Wiek : 7+ Uwaga: zamykaj pojemniki po skończonym malowaniu, by zapobiec wysychaniu. Farby nie są jadalne.

50,90 zł
48,36 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,54 zł

79
Malowanie po numerach. Kot 50 x 40 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie po numerach. Kot 50 x 40 cm
Norimpex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.21

Spędź relaksujący wieczór i stwórz własne niesamowite dzieło sztuki. Malowanie po numerach to zestaw, w którym obraz jest podzielony na segmenty, nadrukowane na płótnie. Po pomalowaniu pól wyznaczonymi kolorami, oczom malarza ukaże się szary wilk. Każdy jest oznaczony liczbą odpowiadającą określonemu kolorowi. Zamaluj każdy segment odpowiednim kolorem a otrzymasz prawdziwe arcydzieło stworzone własnoręcznie. 1. Znajdź odpowiednią farbę akrylową na podstawie numerów na płótnie. 2. Otwórz pudełko z farbą odpowiadającą numerowi i pomaluj płótno za pomocą pędzla. 3. Stopniowo wypełniaj różne ponumerowane obszary odpowiednimi pigmentami. Uwolnij swoją kreatywność dzięki łatwym, zabawnym, pięknym zestawom do samodzielnego malowania dla dorosłych. Korzyści płynące z malowania: • poprawa skupienia, • uczucie relaksu i odprężenia, • poprawa umiejętności malarskich dzięki praktyce. Zawartość zestawu: • płótno naciągnięte na drewnianą ramkę, • 3 pędzle, • farby akrylowe, • akcesoria do zawieszenia. Wymiary obrazu: 50.0 x 40.0 cm Wymiar opakowania: 51.0 x 41.0 x 2.5 cm Uwaga: zamykaj pojemniki po skończonym malowaniu, by zapobiec wysychaniu. Farby nie są jadalne.

50,90 zł
48,36 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,54 zł

80
Malowanie po numerach. Dom 50 x 40 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie po numerach. Dom 50 x 40 cm
Norimpex
Dostępny
3 szt.

Spędź relaksujący wieczór i stwórz własne niesamowite dzieło sztuki. Malowanie po numerach to zestaw, w którym obraz jest podzielony na segmenty, nadrukowane na płótnie. Po pomalowaniu pól wyznaczonymi kolorami, oczom malarza ukaże się szary wilk. Każdy jest oznaczony liczbą odpowiadającą określonemu kolorowi. Zamaluj każdy segment odpowiednim kolorem a otrzymasz prawdziwe arcydzieło stworzone własnoręcznie. 1. Znajdź odpowiednią farbę akrylową na podstawie numerów na płótnie. 2. Otwórz pudełko z farbą odpowiadającą numerowi i pomaluj płótno za pomocą pędzla. 3. Stopniowo wypełniaj różne ponumerowane obszary odpowiednimi pigmentami. Uwolnij swoją kreatywność dzięki łatwym, zabawnym, pięknym zestawom do samodzielnego malowania dla dorosłych. Korzyści płynące z malowania: • poprawa skupienia, • uczucie relaksu i odprężenia, • poprawa umiejętności malarskich dzięki praktyce. Zawartość zestawu: • płótno naciągnięte na drewnianą ramkę, • 3 pędzle, • farby akrylowe, • akcesoria do zawieszenia. Wymiary obrazu: 50.0 x 40.0 cm Wymiar opakowania: 51.0 x 41.0 x 2.5 cm Uwaga: zamykaj pojemniki po skończonym malowaniu, by zapobiec wysychaniu. Farby nie są jadalne.

42,90 zł
40,76 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,14 zł

81
Malowanie po numerach. Niebo 50 x 40 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie po numerach. Niebo 50 x 40 cm
Norimpex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.12

Spędź relaksujący wieczór i stwórz własne niesamowite dzieło sztuki. Malowanie po numerach to zestaw, w którym obraz jest podzielony na segmenty, nadrukowane na płótnie. Po pomalowaniu pól wyznaczonymi kolorami, oczom malarza ukaże się szary wilk. Każdy jest oznaczony liczbą odpowiadającą określonemu kolorowi. Zamaluj każdy segment odpowiednim kolorem a otrzymasz prawdziwe arcydzieło stworzone własnoręcznie. 1. Znajdź odpowiednią farbę akrylową na podstawie numerów na płótnie. 2. Otwórz pudełko z farbą odpowiadającą numerowi i pomaluj płótno za pomocą pędzla. 3. Stopniowo wypełniaj różne ponumerowane obszary odpowiednimi pigmentami. Uwolnij swoją kreatywność dzięki łatwym, zabawnym, pięknym zestawom do samodzielnego malowania dla dorosłych. Korzyści płynące z malowania: • poprawa skupienia, • uczucie relaksu i odprężenia, • poprawa umiejętności malarskich dzięki praktyce. Zawartość zestawu: • płótno naciągnięte na drewnianą ramkę, • 3 pędzle, • farby akrylowe, • akcesoria do zawieszenia. Wymiary obrazu: 50.0 x 40.0 cm Wymiar opakowania: 51.0 x 41.0 x 2.5 cm Uwaga: zamykaj pojemniki po skończonym malowaniu, by zapobiec wysychaniu. Farby nie są jadalne.

50,90 zł
48,36 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,54 zł

82
Malowanie po numerach. Plaża (40 x 50 cm) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie po numerach. Plaża (40 x 50 cm)
Norimpex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.02

Malowanie po numerach to zestaw, w którym obraz jest podzielony na segmenty, nadrukowane na płótnie. Po pomalowaniu pól wyznaczonymi kolorami, oczom malarza ukaże się plaża. Każdy jest oznaczony liczbą odpowiadającą określonemu kolorowi. Zamaluj każdy segment odpowiednim kolorem a otrzymasz prawdziwe arcydzieło stworzone własnoręcznie. 1. Znajdź odpowiednią farbę akrylową na podstawie numerów na płótnie 2. Otwórz pudełko z farbą odpowiadającą numerowi i pomaluj płótno za pomocą pędzla 3. Stopniowo wypełniaj różne ponumerowane obszary odpowiednimi pigmentami Uwolnij swoją kreatywność dzięki łatwym, zabawnym, pięknym zestawom do samodzielnego malowania dla dorosłych. Spędź relaksujący wieczór i stwórz własne niesamowite dzieło sztuki. Korzyści płynące z malowania: • poprawa skupienia, • uczucie relaksu i odprężenia, • poprawa umiejętności malarskich dzięki praktyce. Zawartość i cechy zestawu: • poziom trudności 5/5, • ilość kolorów: 22, • obraz ma wymiar 40.0 x 50.0 cm, • płótno naciągnięte na drewnianą ramkę, 3 pędzle, farby akrylowe, akcesoria do zawieszenia, • wymiar opakowania : 51.0 x 41.0 x 2.5 cm, • wiek : 7+. Uwaga: zamykaj pojemniki po skończonym malowaniu by zapobiec wysychaniu. Farby nie są jadalne.

50,90 zł
48,36 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,54 zł

83
Malowanie po numerach Plaża 40 x 50 5596 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie po numerach Plaża 40 x 50 5596
Norimpex
Dostępny
46 szt.

Malowanie po numerach to zestaw, w którym obraz jest podzielony na segmenty, nadrukowane na płótnie. Po pomalowaniu pól wyznaczonymi kolorami, oczom malarza ukaże się Plaża . Każdy jest oznaczony liczbą odpowiadającą określonemu kolorowi. Zamaluj każdy segment odpowiednim kolorem a otrzymasz prawdziwe arcydzieło stworzone własnoręcznie. 1.Znajdź odpowiednią farbę akrylową na podstawie numerów na płótnie 2.Otwórz pudełko z farbą odpowiadającą numerowi i pomaluj płótno za pomocą pędzla 3.Stopniowo wypełniaj różne ponumerowane obszary odpowiednimi pigmentami Uwolnij swoją kreatywność dzięki łatwym, zabawnym, pięknym zestawom do samodzielnego malowania dla dorosłych. Spędź relaksujący wieczór i stwórz własne niesamowite dzieło sztuki. Korzyści płynące z malowania: - poprawa skupienia, - uczucie relaksu i odprężenia, - poprawa umiejętności malarskich dzięki praktyce. Poziom trudności - 5/5 Ilość kolorów: 24 Obraz ma wymiar 40 x 50 cm Co jest w zestawie: płótno naciągnięte na drewnianą ramkę, 3 pędzle, farby akrylowe, akcesoria do zawieszenia. Wymiar opakowania : 51 x 41 x 2,5 cm Wiek : 7+ Uwaga: zamykaj pojemniki po skończonym malowaniu by zapobiec wysychaniu. Farby nie są jadalne.

50,90 zł
48,36 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,54 zł

84
Malowanie po numerach. Kwiaty (40 x 50 cm) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie po numerach. Kwiaty (40 x 50 cm)
Norimpex
Dostępny
9 szt.

Malowanie po numerach to zestaw, w którym obraz jest podzielony na segmenty, nadrukowane na płótnie. Po pomalowaniu pól wyznaczonymi kolorami, oczom malarza ukażą się Kwiaty. Każdy jest oznaczony liczbą odpowiadającą określonemu kolorowi. Zamaluj każdy segment odpowiednim kolorem a otrzymasz prawdziwe arcydzieło stworzone własnoręcznie. 1. Znajdź odpowiednią farbę akrylową na podstawie numerów na płótnie. 2. Otwórz pudełko z farbą odpowiadającą numerowi i pomaluj płótno za pomocą pędzla. 3. Stopniowo wypełniaj różne ponumerowane obszary odpowiednimi pigmentami. Uwolnij swoją kreatywność dzięki łatwym, zabawnym, pięknym zestawom do samodzielnego malowania dla dorosłych. Spędź relaksujący wieczór i stwórz własne niesamowite dzieło sztuki. Korzyści płynące z malowania: - poprawa skupienia, - uczucie relaksu i odprężenia, - poprawa umiejętności malarskich dzięki praktyce. Poziom trudności - 5/5 Ilość kolorów: 22 Obraz ma wymiar 40 x 50 cm Co jest w zestawie: płótno naciągnięte na drewnianą ramkę, 3 pędzle, farby akrylowe, akcesoria do zawieszenia. Wymiar opakowania : 51 x 41 x 2,5 cm Wiek : 7+ Uwaga: zamykaj pojemniki po skończonym malowaniu, by zapobiec wysychaniu. Farby nie są jadalne.

68,42 zł
65,00 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,42 zł

85
Malowanie po numerach. Słoneczniki (40 x 50 cm) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie po numerach. Słoneczniki (40 x 50 cm)
Norimpex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.14

Malowanie po numerach to zestaw, w którym obraz jest podzielony na segmenty, nadrukowane na płótnie. Po pomalowaniu pól wyznaczonymi kolorami, oczom malarza ukażą się Słoneczniki. Każdy jest oznaczony liczbą odpowiadającą określonemu kolorowi. Zamaluj każdy segment odpowiednim kolorem a otrzymasz prawdziwe arcydzieło stworzone własnoręcznie. 1. Znajdź odpowiednią farbę akrylową na podstawie numerów na płótnie. 2. Otwórz pudełko z farbą odpowiadającą numerowi i pomaluj płótno za pomocą pędzla. 3. Stopniowo wypełniaj różne ponumerowane obszary odpowiednimi pigmentami. Uwolnij swoją kreatywność dzięki łatwym, zabawnym, pięknym zestawom do samodzielnego malowania dla dorosłych. Spędź relaksujący wieczór i stwórz własne niesamowite dzieło sztuki. Korzyści płynące z malowania: - poprawa skupienia, - uczucie relaksu i odprężenia, - poprawa umiejętności malarskich dzięki praktyce. Poziom trudności - 5/5 Ilość kolorów: 22 Obraz ma wymiar 40 x 50 cm Co jest w zestawie: płótno naciągnięte na drewnianą ramkę, 3 pędzle, farby akrylowe, akcesoria do zawieszenia. Wymiar opakowania : 51 x 41 x 2,5 cm Wiek : 7+ Uwaga: zamykaj pojemniki po skończonym malowaniu, by zapobiec wysychaniu. Farby nie są jadalne.

50,90 zł
48,36 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,54 zł

86
Puzzle 1000 elementów. Kapsle G3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Kapsle G3
Educa, 1000
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.29

Marka Educa to wieloletnia tradycja. Jej historia rozpoczyna się w 1894 roku i trwa do dzisiaj. Obecnie, produkty spod znaku Educa są dystrybuowane do ponad 75 krajów na całym świecie.Marka Educa to gwarancja najwyższej jakości. 90% produktów jest wytwarzanych w zakładach znajdujących się w Barcelonie. Przechodzą one surowe kontrole bezpieczeństwa, a do ich wytworzenia używa się odnawialnych i przyjaznych dla środowiska surowców.Katalog Educa oferuje niezwykle bogatą gamę puzzli dla wszystkich grup wiekowych, łącząc najbardziej prestiżowe marki własne i najpopularniejsze licencje, ponieważ najlepszym sposobem na zadowolenie rzeszy fanów jest odkrywanie nowych możliwości i nowych wzorów.W 2017 roku Educa była pierwszym producentem puzzli, który otrzymał certyfikat FSC na wszystkie produkty wykonane z papieru i tektury. Forest Stewardship Council (FSC) to organizacja non-profit, która chroni, monitoruje i promuje zrównoważoną gospodarkę leśną. Certyfikat FSC oznacza, że cały używany papier i tektura jest identyfikowalny i pochodzi z odpowiedzialnie zarządzanych lasów.

57,00 zł
54,15 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,85 zł

87
Puzzle 1000 elementów. Jesienny spacer - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Jesienny spacer
Educa, 1000
Dostępny
4 szt.

Marka Educa to wieloletnia tradycja. Jej historia rozpoczyna się w 1894 roku i trwa do dzisiaj. Obecnie, produkty spod znaku Educa są dystrybuowane do ponad 75 krajów na całym świecie.Marka Educa to gwarancja najwyższej jakości. 90% produktów jest wytwarzanych w zakładach znajdujących się w Barcelonie. Przechodzą one surowe kontrole bezpieczeństwa, a do ich wytworzenia używa się odnawialnych i przyjaznych dla środowiska surowców.Katalog Educa oferuje niezwykle bogatą gamę puzzli dla wszystkich grup wiekowych, łącząc najbardziej prestiżowe marki własne i najpopularniejsze licencje, ponieważ najlepszym sposobem na zadowolenie rzeszy fanów jest odkrywanie nowych możliwości i nowych wzorów.W 2017 roku Educa była pierwszym producentem puzzli, który otrzymał certyfikat FSC na wszystkie produkty wykonane z papieru i tektury. Forest Stewardship Council (FSC) to organizacja non-profit, która chroni, monitoruje i promuje zrównoważoną gospodarkę leśną. Certyfikat FSC oznacza, że cały używany papier i tektura jest identyfikowalny i pochodzi z odpowiedzialnie zarządzanych lasów.

57,00 zł
54,15 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,85 zł

88
Puzzle 20, 40, 60, 80 elementów. Bohaterowie w akcji - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 20, 40, 60, 80 elementów. Bohaterowie w akcji
Educa
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.05

Marka Educa to wieloletnia tradycja. Jej historia rozpoczyna się w 1894 roku i trwa do dzisiaj. Obecnie, produkty spod znaku Educa są dystrybuowane do ponad 75 krajów na całym świecie.Marka Educa to gwarancja najwyższej jakości. 90% produktów jest wytwarzanych w zakładach znajdujących się w Barcelonie. Przechodzą one surowe kontrole bezpieczeństwa, a do ich wytworzenia używa się odnawialnych i przyjaznych dla środowiska surowców.Katalog Educa oferuje niezwykle bogatą gamę puzzli dla wszystkich grup wiekowych, łącząc najbardziej prestiżowe marki własne i najpopularniejsze licencje, ponieważ najlepszym sposobem na zadowolenie rzeszy fanów jest odkrywanie nowych możliwości i nowych wzorów.W 2017 roku Educa była pierwszym producentem puzzli, który otrzymał certyfikat FSC na wszystkie produkty wykonane z papieru i tektury. Forest Stewardship Council (FSC) to organizacja non-profit, która chroni, monitoruje i promuje zrównoważoną gospodarkę leśną. Certyfikat FSC oznacza, że cały używany papier i tektura jest identyfikowalny i pochodzi z odpowiedzialnie zarządzanych lasów.

56,00 zł
53,20 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,80 zł

89
Puzzle 1000 elementów. Dragon Ball Z - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Dragon Ball Z
Educa, 1000
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.08

Marka Educa to wieloletnia tradycja. Jej historia rozpoczyna się w 1894 roku i trwa do dzisiaj. Obecnie, produkty spod znaku Educa są dystrybuowane do ponad 75 krajów na całym świecie.Marka Educa to gwarancja najwyższej jakości. 90% produktów jest wytwarzanych w zakładach znajdujących się w Barcelonie. Przechodzą one surowe kontrole bezpieczeństwa, a do ich wytworzenia używa się odnawialnych i przyjaznych dla środowiska surowców.Katalog Educa oferuje niezwykle bogatą gamę puzzli dla wszystkich grup wiekowych, łącząc najbardziej prestiżowe marki własne i najpopularniejsze licencje, ponieważ najlepszym sposobem na zadowolenie rzeszy fanów jest odkrywanie nowych możliwości i nowych wzorów.W 2017 roku Educa była pierwszym producentem puzzli, który otrzymał certyfikat FSC na wszystkie produkty wykonane z papieru i tektury. Forest Stewardship Council (FSC) to organizacja non-profit, która chroni, monitoruje i promuje zrównoważoną gospodarkę leśną. Certyfikat FSC oznacza, że cały używany papier i tektura jest identyfikowalny i pochodzi z odpowiedzialnie zarządzanych lasów.

62,00 zł
58,90 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,10 zł

90
Dlaczego chore dziecko powinno zostać w domu? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dlaczego chore dziecko powinno zostać w domu?
Dostępny
2 szt.

W publikacji Dlaczego chore dziecko powinno zostać w domu? lek. med. Agnieszka Musiałek wyjaśnia: Jakie objawy powinniśmy brać pod uwagę, decydując o wysłaniu dziecka do przedszkola; Jakie najczęściej dolegliwości pojawiają się u dzieci w wieku przedszkolnym; Jak postępować w przypadku gorączki, bólu brzucha, wysypki czy zapalenia spojówek. Jakie dziecko uznajemy za chore? Warto odpowiedzieć na te pytania w kontekście problemu przyprowadzania do przedszkola dzieci z niepokojącymi objawami - coraz częściej w ostatnich latach obserwowanego przez pediatrów i zgłaszanego przez nauczycieli.   Nawet niewielkie objawy przeziębienia, jak katar czy kaszel, a w innych wypadkach wymioty czy biegunka, świadczą o tym, że dziecko jest osłabione, a jego organizm walczy z infekcją. Zapewnienie indywidualnej opieki nad dzieckiem w czasie infekcji to obowiązek rodziców - nauczyciele biorą odpowiedzialność za bezpieczeństwo dzieci, ale nie mogą go zapewnić dziecku mającemu silną infekcję bez podania leków. Ponadto należy pamiętać o tym, że wychowawcy mają obowiązek troszczyć się o dobro całej grupy, a pozwalając na przebywanie zainfekowanego dziecka w sali ze zdrowymi dziećmi - narażają je na zarażenie. W publikacji omówiono najczęściej występujące dziecięce choroby: gorączka; przeziębienie, grypa; zapalenie spojówek; ból ucha; wymioty, biegunka; wysypka.

2,99 zł
91
Puzzle 20, 40, 60, 80 elementów. Bajkowy świat - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 20, 40, 60, 80 elementów. Bajkowy świat
Educa
Dostępny
15 szt.

Marka Educa to wieloletnia tradycja. Jej historia rozpoczyna się w 1894 roku i trwa do dzisiaj. Obecnie, produkty spod znaku Educa są dystrybuowane do ponad 75 krajów na całym świecie.Marka Educa to gwarancja najwyższej jakości. 90% produktów jest wytwarzanych w zakładach znajdujących się w Barcelonie. Przechodzą one surowe kontrole bezpieczeństwa, a do ich wytworzenia używa się odnawialnych i przyjaznych dla środowiska surowców.Katalog Educa oferuje niezwykle bogatą gamę puzzli dla wszystkich grup wiekowych, łącząc najbardziej prestiżowe marki własne i najpopularniejsze licencje, ponieważ najlepszym sposobem na zadowolenie rzeszy fanów jest odkrywanie nowych możliwości i nowych wzorów.W 2017 roku Educa była pierwszym producentem puzzli, który otrzymał certyfikat FSC na wszystkie produkty wykonane z papieru i tektury. Forest Stewardship Council (FSC) to organizacja non-profit, która chroni, monitoruje i promuje zrównoważoną gospodarkę leśną. Certyfikat FSC oznacza, że cały używany papier i tektura jest identyfikowalny i pochodzi z odpowiedzialnie zarządzanych lasów.

56,00 zł
53,20 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,80 zł

92
Puzzle 150 Mapa Europy dla dzieci G3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 150 Mapa Europy dla dzieci G3
Educa
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.14

Marka Educa to wieloletnia tradycja. Jej historia rozpoczyna się w 1894 roku i trwa do dzisiaj. Obecnie, produkty spod znaku Educa są dystrybuowane do ponad 75 krajów na całym świecie.Marka Educa to gwarancja najwyższej jakości. 90% produktów jest wytwarzanych w zakładach znajdujących się w Barcelonie. Przechodzą one surowe kontrole bezpieczeństwa, a do ich wytworzenia używa się odnawialnych i przyjaznych dla środowiska surowców.Katalog Educa oferuje niezwykle bogatą gamę puzzli dla wszystkich grup wiekowych, łącząc najbardziej prestiżowe marki własne i najpopularniejsze licencje, ponieważ najlepszym sposobem na zadowolenie rzeszy fanów jest odkrywanie nowych możliwości i nowych wzorów.W 2017 roku Educa była pierwszym producentem puzzli, który otrzymał certyfikat FSC na wszystkie produkty wykonane z papieru i tektury. Forest Stewardship Council (FSC) to organizacja non-profit, która chroni, monitoruje i promuje zrównoważoną gospodarkę leśną. Certyfikat FSC oznacza, że cały używany papier i tektura jest identyfikowalny i pochodzi z odpowiedzialnie zarządzanych lasów.

49,00 zł
46,55 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,45 zł

93
Puzzle 26 Miejskie pojazdy (panorama) G3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 26 Miejskie pojazdy (panorama) G3
Educa
Dostępny
20 szt.

Marka Educa to wieloletnia tradycja. Jej historia rozpoczyna się w 1894 roku i trwa do dzisiaj. Obecnie, produkty spod znaku Educa są dystrybuowane do ponad 75 krajów na całym świecie.Marka Educa to gwarancja najwyższej jakości. 90% produktów jest wytwarzanych w zakładach znajdujących się w Barcelonie. Przechodzą one surowe kontrole bezpieczeństwa, a do ich wytworzenia używa się odnawialnych i przyjaznych dla środowiska surowców.Katalog Educa oferuje niezwykle bogatą gamę puzzli dla wszystkich grup wiekowych, łącząc najbardziej prestiżowe marki własne i najpopularniejsze licencje, ponieważ najlepszym sposobem na zadowolenie rzeszy fanów jest odkrywanie nowych możliwości i nowych wzorów.W 2017 roku Educa była pierwszym producentem puzzli, który otrzymał certyfikat FSC na wszystkie produkty wykonane z papieru i tektury. Forest Stewardship Council (FSC) to organizacja non-profit, która chroni, monitoruje i promuje zrównoważoną gospodarkę leśną. Certyfikat FSC oznacza, że cały używany papier i tektura jest identyfikowalny i pochodzi z odpowiedzialnie zarządzanych lasów.

65,01 zł
61,76 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,25 zł

94
Puzzle 2x100 elementów. Kraina Lodu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 2x100 elementów. Kraina Lodu
Educa
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.23

Marka Educa to wieloletnia tradycja. Jej historia rozpoczyna się w 1894 roku i trwa do dzisiaj. Obecnie, produkty spod znaku Educa są dystrybuowane do ponad 75 krajów na całym świecie.Marka Educa to gwarancja najwyższej jakości. 90% produktów jest wytwarzanych w zakładach znajdujących się w Barcelonie. Przechodzą one surowe kontrole bezpieczeństwa, a do ich wytworzenia używa się odnawialnych i przyjaznych dla środowiska surowców.Katalog Educa oferuje niezwykle bogatą gamę puzzli dla wszystkich grup wiekowych, łącząc najbardziej prestiżowe marki własne i najpopularniejsze licencje, ponieważ najlepszym sposobem na zadowolenie rzeszy fanów jest odkrywanie nowych możliwości i nowych wzorów.W 2017 roku Educa była pierwszym producentem puzzli, który otrzymał certyfikat FSC na wszystkie produkty wykonane z papieru i tektury. Forest Stewardship Council (FSC) to organizacja non-profit, która chroni, monitoruje i promuje zrównoważoną gospodarkę leśną. Certyfikat FSC oznacza, że cały używany papier i tektura jest identyfikowalny i pochodzi z odpowiedzialnie zarządzanych lasów.

55,00 zł
52,25 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,75 zł

95
Puzzle 26 Farma (panorama) G3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 26 Farma (panorama) G3
Educa
Dostępny
20 szt.

Marka Educa to wieloletnia tradycja. Jej historia rozpoczyna się w 1894 roku i trwa do dzisiaj. Obecnie, produkty spod znaku Educa są dystrybuowane do ponad 75 krajów na całym świecie.Marka Educa to gwarancja najwyższej jakości. 90% produktów jest wytwarzanych w zakładach znajdujących się w Barcelonie. Przechodzą one surowe kontrole bezpieczeństwa, a do ich wytworzenia używa się odnawialnych i przyjaznych dla środowiska surowców.Katalog Educa oferuje niezwykle bogatą gamę puzzli dla wszystkich grup wiekowych, łącząc najbardziej prestiżowe marki własne i najpopularniejsze licencje, ponieważ najlepszym sposobem na zadowolenie rzeszy fanów jest odkrywanie nowych możliwości i nowych wzorów.W 2017 roku Educa była pierwszym producentem puzzli, który otrzymał certyfikat FSC na wszystkie produkty wykonane z papieru i tektury. Forest Stewardship Council (FSC) to organizacja non-profit, która chroni, monitoruje i promuje zrównoważoną gospodarkę leśną. Certyfikat FSC oznacza, że cały używany papier i tektura jest identyfikowalny i pochodzi z odpowiedzialnie zarządzanych lasów.

65,01 zł
61,76 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,25 zł

96
Polityka rodzinna w Polsce - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polityka rodzinna w Polsce
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.15

Publikacja jest skierowana do szerokiego grona odbiorców zainteresowanych kwestią rodziny i polityką na rzecz wspomagania jej rozwoju, trwałości oraz realizacji ważnych z punktu widzenia społeczeństwa funkcji wychowawczych, opiekuńczych, prokreacyjnych. Po książkę mogą sięgnąć akademicy, studenci, samorządowcy oraz osoby zainteresowane poprawą warunków życia społeczeństwa polskiego, którego podstawą jest dobrobyt rodzin i dzieci.

49,90 zł
42,91 zł
Powiadomienie

Rabat 14,0%
oszczędzasz 6,99 zł

97
Puzzle detektywistyczne 50 Statek piracki G3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle detektywistyczne 50 Statek piracki G3
Educa
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Marka Educa to wieloletnia tradycja. Jej historia rozpoczyna się w 1894 roku i trwa do dzisiaj. Obecnie, produkty spod znaku Educa są dystrybuowane do ponad 75 krajów na całym świecie.Marka Educa to gwarancja najwyższej jakości. 90% produktów jest wytwarzanych w zakładach znajdujących się w Barcelonie. Przechodzą one surowe kontrole bezpieczeństwa, a do ich wytworzenia używa się odnawialnych i przyjaznych dla środowiska surowców.Katalog Educa oferuje niezwykle bogatą gamę puzzli dla wszystkich grup wiekowych, łącząc najbardziej prestiżowe marki własne i najpopularniejsze licencje, ponieważ najlepszym sposobem na zadowolenie rzeszy fanów jest odkrywanie nowych możliwości i nowych wzorów.W 2017 roku Educa była pierwszym producentem puzzli, który otrzymał certyfikat FSC na wszystkie produkty wykonane z papieru i tektury. Forest Stewardship Council (FSC) to organizacja non-profit, która chroni, monitoruje i promuje zrównoważoną gospodarkę leśną. Certyfikat FSC oznacza, że cały używany papier i tektura jest identyfikowalny i pochodzi z odpowiedzialnie zarządzanych lasów.

44,00 zł
41,80 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,20 zł

98
Puzzle 28 Dżungla (okrągłe) G3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 28 Dżungla (okrągłe) G3
Educa
Dostępny
16 szt.

Marka Educa to wieloletnia tradycja. Jej historia rozpoczyna się w 1894 roku i trwa do dzisiaj. Obecnie, produkty spod znaku Educa są dystrybuowane do ponad 75 krajów na całym świecie.Marka Educa to gwarancja najwyższej jakości. 90% produktów jest wytwarzanych w zakładach znajdujących się w Barcelonie. Przechodzą one surowe kontrole bezpieczeństwa, a do ich wytworzenia używa się odnawialnych i przyjaznych dla środowiska surowców.Katalog Educa oferuje niezwykle bogatą gamę puzzli dla wszystkich grup wiekowych, łącząc najbardziej prestiżowe marki własne i najpopularniejsze licencje, ponieważ najlepszym sposobem na zadowolenie rzeszy fanów jest odkrywanie nowych możliwości i nowych wzorów.W 2017 roku Educa była pierwszym producentem puzzli, który otrzymał certyfikat FSC na wszystkie produkty wykonane z papieru i tektury. Forest Stewardship Council (FSC) to organizacja non-profit, która chroni, monitoruje i promuje zrównoważoną gospodarkę leśną. Certyfikat FSC oznacza, że cały używany papier i tektura jest identyfikowalny i pochodzi z odpowiedzialnie zarządzanych lasów.

59,00 zł
56,05 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,95 zł

99
Puzzle 26 Podwodny świat (panorama) G3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 26 Podwodny świat (panorama) G3
Educa
Dostępny
23 szt.

Marka Educa to wieloletnia tradycja. Jej historia rozpoczyna się w 1894 roku i trwa do dzisiaj. Obecnie, produkty spod znaku Educa są dystrybuowane do ponad 75 krajów na całym świecie.Marka Educa to gwarancja najwyższej jakości. 90% produktów jest wytwarzanych w zakładach znajdujących się w Barcelonie. Przechodzą one surowe kontrole bezpieczeństwa, a do ich wytworzenia używa się odnawialnych i przyjaznych dla środowiska surowców.Katalog Educa oferuje niezwykle bogatą gamę puzzli dla wszystkich grup wiekowych, łącząc najbardziej prestiżowe marki własne i najpopularniejsze licencje, ponieważ najlepszym sposobem na zadowolenie rzeszy fanów jest odkrywanie nowych możliwości i nowych wzorów.W 2017 roku Educa była pierwszym producentem puzzli, który otrzymał certyfikat FSC na wszystkie produkty wykonane z papieru i tektury. Forest Stewardship Council (FSC) to organizacja non-profit, która chroni, monitoruje i promuje zrównoważoną gospodarkę leśną. Certyfikat FSC oznacza, że cały używany papier i tektura jest identyfikowalny i pochodzi z odpowiedzialnie zarządzanych lasów.

65,01 zł
61,76 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,25 zł

100
Puzzle 28 elementów. Pod wodą (okrągłe) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 28 elementów. Pod wodą (okrągłe)
Educa, 28
Dostępny
21 szt.

Marka Educa to wieloletnia tradycja. Jej historia rozpoczyna się w 1894 roku i trwa do dzisiaj. Obecnie, produkty spod znaku Educa są dystrybuowane do ponad 75 krajów na całym świecie.Marka Educa to gwarancja najwyższej jakości. 90% produktów jest wytwarzanych w zakładach znajdujących się w Barcelonie. Przechodzą one surowe kontrole bezpieczeństwa, a do ich wytworzenia używa się odnawialnych i przyjaznych dla środowiska surowców.Katalog Educa oferuje niezwykle bogatą gamę puzzli dla wszystkich grup wiekowych, łącząc najbardziej prestiżowe marki własne i najpopularniejsze licencje, ponieważ najlepszym sposobem na zadowolenie rzeszy fanów jest odkrywanie nowych możliwości i nowych wzorów.W 2017 roku Educa była pierwszym producentem puzzli, który otrzymał certyfikat FSC na wszystkie produkty wykonane z papieru i tektury. Forest Stewardship Council (FSC) to organizacja non-profit, która chroni, monitoruje i promuje zrównoważoną gospodarkę leśną. Certyfikat FSC oznacza, że cały używany papier i tektura jest identyfikowalny i pochodzi z odpowiedzialnie zarządzanych lasów.

59,00 zł
56,05 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,95 zł

Wróć do góry