hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2022.05.22

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w niedzielę 22 maja 2022 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Kocham matematykę. Ćwiczenia dla klas I-III szkoły podstawowej (PRACA ZBIOROWA), na drugim Nagły zawrót głowy / Gwiazdy Romansu 3 (Diana Palmer). Kolejny produkt to Szczotka do włosów Super Star - Super Siostra (BE-HAPPY) oraz Siedem ksiąg (Glikl).
1
Kocham matematykę. Ćwiczenia dla klas I-III szkoły podstawowej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kocham matematykę. Ćwiczenia dla klas I-III szkoły podstawowej
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.01

Kocham matematykę - zbiór ćwiczeń dla klas I-III szkoły podstawowej. Ciekawe zadania uzupełniejące naukę szkolną. Zadania matematyczne z różnym stopniem trudności.

4,90 zł
3,99 zł
Powiadomienie

Rabat 18,6%
oszczędzasz 0,91 zł

1 osoba kupiła
2
Nagły zawrót głowy / Gwiazdy Romansu 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nagły zawrót głowy / Gwiazdy Romansu 3
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.16

Amanda zbiera siły do rozmowy, która zadecyduje o jej życiu. Pragnie zachować odziedziczoną gazetę, ale wydawnictwo stoi na progu bankructwa. Katastrofy udałoby się uniknąć dzięki wsparciu współwłaściciela gazety, niestety Joshua Lawson nie jest skłonny do współpracy. Ten tajemniczy milioner prawie nie rusza się z willi na Karaibach i pilnie strzeże swej prywatności. Zdesperowana Amanda składa mu wizytę. Zrobi wiele, by zaczął ją postrzegać jako godną zaufania partnerkę biznesową. Tylko że trudno skupić się na interesach przy mężczyźnie, który zawrócił jej w głowie od pierwszego wejrzenia.

18,00 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 27,8%
oszczędzasz 5,01 zł

1 osoba kupiła
3
Szczotka do włosów Super Star - Super Siostra - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szczotka do włosów Super Star - Super Siostra
BE-HAPPY
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.05
16,47 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 27,2%
oszczędzasz 4,48 zł

1 osoba kupiła
4
Siedem ksiąg - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Siedem ksiąg
Dostępny
80 szt.

Kanon literatury jidysz ? jeden z najważniejszych zachowanych tekstów napisanych przez żydowską kobietę w epoce nowożytnej. Glikl (znana jako Glikl z Hameln) żyła w I Rzeszy Niemieckiej na przełomie XVII i XVIII wieku. Większość życia spędziła w Hamburgu, lecz jako bogata kupcowa i matka dwanaściorga dzieci podróżowała po całym cesarstwie w sprawach rodzinnych i handlowych. Wspomnienia zaczęła spisywać w 1691 roku, po śmierci swojego pierwszego, ukochanego męża, gdy nie mogła uporać się ze stratą. Pamiętniki to bardzo żywy obraz życia codziennego w Niemczech na tle zdarzeń przekształcających ówczesną Europę. Glikl opowiada o narodzinach swoich dzieci, weselach, pogrzebach, sprawach handlowych, pisze o wojnach, piratach, epidemiach czy wreszcie o nadziejach, jakie ożyły w narodzie żydowskim wraz z pojawieniem się Sabataja Cwiego. Dzięki wyrazistości opisu oraz barwności języka łatwo można zapomnieć o dystansie ponad trzystu lat dzielącym nas od autorki. Tekst zyskał popularność na początku XX wieku między innymi dzięki przekładowi na język niemiecki Berthy Pappenheim ? żydowskiej działaczki feministycznej i potomkini Glikl.

51,00 zł
42,84 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 8,16 zł

1 osoba kupiła
5
Zgryzoty lorda Lynforda / Romans Historyczny 12 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zgryzoty lorda Lynforda / Romans Historyczny 12
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.18

Eaton ma tytuł i majątek, jednak nie szuka żony. Skrywa sekret, który według niego skazuje go na samotność. Czas wypełniają mu badania naukowe, a dziełem jego życia ma być prestiżowe konserwatorium. Gdy poznaje fascynującą kobietę, zaczyna się zastanawiać, czy dokonał słusznego wyboru. Przedsiębiorcza Eliza, która walczy o utrzymanie odziedziczonej firmy, coraz bardziej mu imponuje. Zaprzyjaźniają się, z czasem stają się sobie coraz bliżsi. Obojgu odpowiada niezobowiązujący romans, uważają, że deklaracje o dozgonnym uczuciu to oznaka słabości. Lepiej cieszyć się chwilą i zachować niezależność. Zastanawia ich tylko, dlaczego gdy są razem, wszystko nagle wydaje się prostsze i piękniejsze.

18,00 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 27,8%
oszczędzasz 5,01 zł

6
Miłość i konwenanse / Romans Historyczny 11 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miłość i konwenanse / Romans Historyczny 11
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.24

Lord Tristan szybko traci głowę dla poznanej w Bath Natalii. Piękna i bystra dziewczyna byłaby świetną towarzyszką życia, ale arystokracie trudno związać się z panną, która nie wie nic o swoim pochodzeniu. Prawny opiekun wybranki Tristana uparcie milczy i oznajmia, że informacje o rodzicach Natalii zostaną ujawnione dopiero w dniu jej dwudziestych pierwszych urodzin. W tej sytuacji Tristan decyduje się na prywatne śledztwo. Prawda, którą odkryje, okaże się dla niego bardzo przykra ? nigdy nie będzie godzien ręki ukochanej. Na szczęście Natalia ma za nic konwenanse, a miłość jest dla niej ważniejsza niż tytuły.

18,00 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 27,8%
oszczędzasz 5,01 zł

7
Serce żeglarza / Światowe Życie Duo 11 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Serce żeglarza / Światowe Życie Duo 11
Dostępny
5 szt.

A Tanja Melha zawsze marzyła o wspólniku swojego brata, Leonie Petrakisie. Uwiodła go, lecz nie spodziewała się, że ten przystojny żeglarz, milioner, zechce się z nią ożenić. Ich małżeńskie szczęście nie trwało jednak długo, bo Leon wypłynął w rejs. Kiedy spotykają się po kilku latach, Leon pomaga jej wydostać się z tajskiej wyspy. Tanja, rozżalona, że ją porzucił, chce się z nim rozwieść, lecz Leon nadal kocha żonę? B Szejk Tarek bin Alzalam po roku walki z rebelią wszczętą przez brata obejmuje władzę. Najbardziej zależy mu na pokoju, rozwoju kraju i dobrych kontaktach międzynarodowych. Tymczasem dowiaduje się, że w jego pałacu od miesięcy przetrzymywana jest amerykańska lekarka z misji charytatywnej, Anya Turner. Tarek natychmiast ją uwalnia, lecz trudno będzie wytłumaczyć i jej, i całemu światu, że była więziona bez jego wiedzy. Nieoczekiwanie z pomocą przychodzi mu sama Anya, która wcale nie chce wracać do domu?

20,99 zł
15,99 zł

Rabat 23,8%
oszczędzasz 5,00 zł

8
Szaleństwo i rozsądek / Światowe Życie Ekstra 12 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szaleństwo i rozsądek / Światowe Życie Ekstra 12
Dostępny
2 szt.

Trzy siostry ? Skye, Star i Summer ? dowiadują się, że muszą odnaleźć rodzinne klejnoty, aby odziedziczyć zabytkową posiadłość. Pierwszy trop prowadzi je do Benoit Chalendara, który jest w posiadaniu mapy wskazującej drogę do ukrytych diamentów. Najstarsza z sióstr, Skye, jedzie do Kostaryki, żeby spotkać się z Benoit. By się z nim zobaczyć, ucieka się do podstępu i ukrywa w jego samochodzie. Nie wie, że Benoit właśnie wybiera się na kilka dni do swojego domu na odludziu. Będzie musiała spędzić kilka dni odcięta od świata z tym niezwykle przystojnym mężczyzną? Druga część miniserii ukaże się w lipcu.

12,99 zł
9,99 zł

Rabat 23,1%
oszczędzasz 3,00 zł

9
Szalona noc i reszta życia / Światowe Życie 12 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szalona noc i reszta życia / Światowe Życie 12
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.26

Właściciel hoteli Finn Calvert dowiaduje się o śmiertelnej chorobie ojca. Próbuje zagłuszyć ból alkoholem. W barze dosiada się do niego piękna kobieta, Georgie Wallace. Tej nocy znajduje pocieszenie w jej ramionach. Piętnaście miesięcy później Georgie przychodzi ponownie do jego klubu i mówi, że mają syna. Finn jest szczęśliwy, chce stworzyć rodzinę. Ma pretensje do Georgie, że nie powiedziała mu wcześniej. Ona jednak miała ku temu bardzo poważne powody? Druga część miniserii ukaże się w sierpniu.

12,99 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,1%
oszczędzasz 3,00 zł

10
Wyjdź za mnie! / Światowe Życie Ekstra 11 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyjdź za mnie! / Światowe Życie Ekstra 11
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.17

Eros Theodorou jest jednym z trzech synów Zeusa Mytikasa. W testamencie ojciec zapisał, że ten, który pierwszy się ożeni i wytrwa w małżeństwie rok, odziedziczy wszystko. Eros nigdy nie planował się żenić, ale nie zamierza też pozwolić, by majątek dostał się w ręce jego zachłannego brata, który właśnie ogłosił zaręczyny. Jedzie do Nowego Jorku, by uświadomić narzeczonej brata, że Xander kocha tylko pieniądze. Gdy poznaje piękną i inteligentną Priyę, wpada mu do głowy jeszcze lepszy pomysł? Druga część miniserii ukaże się w lipcu.

12,99 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,1%
oszczędzasz 3,00 zł

11
Spragnieni siebie / Gorący Romans 6 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spragnieni siebie / Gorący Romans 6
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.08

Słynny architekt Drew Maddox ma opinię playboya. Najnowszy skandal, rzekome uczestnictwo w orgii, poważnie zagroził jego karierze. Aby ratować stanowisko w zarządzie firmy, Drew spełnia prośbę siostry i ogłasza zaręczyny z jej przyjaciółką Jenną, piękną i inteligentną specjalistką od neuroinżynierii. Jest gotów zaofiarować fałszywej narzeczonej gwiazdkę z nieba, byle tylko wyglądała na szczęśliwą. Co prawda Jenny pożąda go od lat, ale nie chce być ?laleczką miliardera?. Uważa, że zasługuje na poważne traktowanie. I nie wystarczą jej pocałunki na użytek publiczności...

13,00 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,2%
oszczędzasz 3,01 zł

12
Klinika szczęśliwych serc / Medical 6 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klinika szczęśliwych serc / Medical 6
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.03

Kardiolożka dziecięca Freya Grey jeździ po świecie, lecząc małych pacjentów w różnych krajach. Przed kolejnym kontraktem wraca do Amsterdamu, by zająć się odziedziczoną zabytkową kamienicą, w której spędzała dzieciństwo. Chce ją po odnowieniu sprzedać i wyjechać, bo to miejsce budzi w niej złe wspomnienia. Na czas remontu podejmuje pracę w miejscowej klinice kardiologicznej, której szefuje doktor Lucas van de Berg. Spędzają razem wiele czasu, w pracy i poza nią. Lucas stara się jej pokazać Amsterdam w innym, lepszym świetle. Ale czy to wystarczy, by ją tu zatrzymać? Bardzo by tego chciał...

13,00 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,2%
oszczędzasz 3,01 zł

13
Jak oprzeć się pokusie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak oprzeć się pokusie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.16

GR.1250A Fiona Brand ? Jak oprzeć się pokusie (How to Live with Temptation) Jeśli Tobias i Allegra chcą odziedziczyć udziały po zmarłej inwestorce, muszą na miesiąc zamieszkać w jej nadmorskiej willi. Dlaczego Esmae postawiła ten warunek? Może domyślała się, że są sobą zafascynowani, tylko to ukrywają? Tobias podejrzewał, że to sprawka Allegry, z którą kiedyś spędził namiętną noc, a potem z nią zerwał. Nigdy jednak nie przestał jej pożądać... GR.1250B Robin Covington ? Namiętny poker (Seducing His Secret Wife) Pasją Justina jest poker. Lubi też pracę i kobiety. Ale małżeństwo? Nigdy. Pewnego wieczoru po rozgrywce w Vegas spotyka w kasynie kobietę, która go uwodzi. Po wielu drinkach biorą spontaniczny ślub. Potem spędzają pełną świetnego seksu noc. Ranek przynosi jednak otrzeźwienie ? Justin budzi się w łóżku sam. Postanawia odnaleźć żonę, mimo że nic o niej nie wie oprócz tego, że jest znakomitą kochanką...

21,00 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,9%
oszczędzasz 5,01 zł

14
Nie szukaj daleko / Światowe Życie Duo 12 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nie szukaj daleko / Światowe Życie Duo 12
Dostępny
8 szt.

A Zgodnie z testamentem ojca Achilles Templeton odziedziczy rodzinną posiadłość w Yorkshire, jeśli się ożeni i będzie miał syna. Achilles próbuje znaleźć jakiś sposób, by ominąć ten warunek, tymczasem wpada mu w ręce umowa zawarta przed laty między jego ojcem a przyjacielem z sąsiedztwa, że ich dzieci się pobiorą. Gdy odkrywa, że piękna dziewczyna, którą pocałował kilka dni temu nad jeziorem, to właśnie Willow Hall, córka sąsiada, zmienia zdanie i zaprasza Willow do pałacu? B Matteo de la Cruz został porzucony przez narzeczoną. Nie był zakochany, więc nie przeżył tego zbytnio, ale nadal chce się ożenić. Przychodzi mu do głowy, że mógłby poślubić swoją asystentkę Livię, która od lat doskonale organizuje mu życie. Składa jej atrakcyjną, jak sądzi, propozycję, lecz Livia nie dość, że odmawia, to jeszcze odchodzi z pracy. Matteo nie wyobraża sobie życia bez Livii. Jedzie do Paryża, by ją odnaleźć i przekonać do zmiany decyzji?

20,99 zł
15,99 zł

Rabat 23,8%
oszczędzasz 5,00 zł

15
Miłość niech odpocznie trochę - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miłość niech odpocznie trochę
Dostępny
101 szt.

W najnowszej powieści ?Miłość niech odpocznie trochę? z 2017 roku, nagrodzonej rok później najważniejszą słoweńską nagrodą literacką Kresnik, wybitny słoweński prozaik i dramatopisarz Drago Jančar powraca do rodzinnego Mariboru i czasów drugiej wojny światowej. W scenerii okupowanej przez Niemców stolicy Styrii, okolicznych lasów, w których działają partyzanci, niemieckiego obozu koncentracyjnego, a w końcu przejmowania władzy przez komunistów kreśli losy trojga głównych bohaterów (studentki medycyny Sonji, młodego geodety Valentina, który wstępuje do partyzantki, a po wojnie tworzy nową rzeczywistość, i Ludwiga, miejscowego Niemca, oficera SS). Jančar stawia w powieści trudne pytania o ludzkie postawy w ekstremalnych czasach i okolicznościach, lecz nie udziela na nie łatwych odpowiedzi ani nie rozwiązuje egzystencjalnych dylematów, bo w żadnej wojnie nie ma prawdziwych zwycięzców, a ci, którzy ją przeżyli, są naznaczeni traumami, mają złamane serca i dusze, utracili swoją godność. I, jak w jednym z wierszy mówi angielski poeta Byron, nawet miłość musi odpocząć.

42,00 zł
31,08 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,92 zł

16
Pluszak Alpaka 25 cm Sun-day A0026 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pluszak Alpaka 25 cm Sun-day A0026
Sun-day, Sun-day
Niedostępny
Brak

Maskotka pluszowa /p p Alpaka 2 kolory /p p Wymiary 25 cm /p p Pakowanie w kartonie 16 nbsp sztuk x 6 zgrzewek /p p Firma SUN-DAY /p p INDEX A0026

23,90 zł
21,51 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,39 zł

17
Jane Gondola Micro 5018 T51 Boho Pink W - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jane Gondola Micro 5018 T51 Boho Pink W
Jane, Jane
Niedostępny
Brak

LEKKA, PRAKTYCZNA, POJEMNA hellip nbsp br / Idealna GONDOLA MICRO nbsp /p p Gondola Micro marki Jan eacute to praktyczne i lekkie rozwiązanie zapewniające nbsp łatwy transport i wygodę dziecku. Dzięki systemowi Pro-fix można ją mocować na wszystkich podwoziach w oacute zk oacute w Jan eacute . Pasy mocujące zapewniają łatwe składanie i rozkładanie gondoli. Gondola po złożeniu jest niemalże nbsp płaska, dzięki czemu zajmuje niewiele miejsca w bagażniku samochodu lub nbsp w domu. Szybkie i bezproblemowe składanie sprawia, że gondola doskonale sprawdza się w sytuacjach wymagających szybkości i niezawodności. nbsp br / Jej nowoczesna stylistyka została oparta na konstrukcji z aluminium anodowanego, gwarantującego wysoką jakość i wytrzymałość. Jednoczęściowe, nbsp sztywne dno siedziska jest niezwykle wygodne dla dziecka. Budkę można nbsp złożyć razem z całą gondolą, bez uszczerbku dla kompaktowości jej składania. Gondola Micro posiada pokrowiec na nogi zamykany na zamek błyskawiczny, co ułatwia dostęp do dziecka. nbsp /p p Atuty /p ul li Możliwość nbsp złożenia gondoli nbsp na płasko do nbsp kompaktowych nbsp rozmiar oacute w. nbsp /li li Wykonana z materiał oacute w nbsp wodo i wiatroodpornych nbsp a przy tym zapewniających odpowiednią nbsp cyrkulację powietrza. /li li Wewnętrzny nbsp materacyk nbsp w wyposażeniu nbsp standardowym. /li li Nowa gondola nbsp micro ma pałąk nbsp zabezpieczający nbsp z blokadą odpięcia. /li li Dzięki nbsp systemowi nbsp profix kompatybilna nbsp ze wszystkimi w oacute zkami JANE. /li li Zgodna ze nbsp standardami nbsp dla gondol do nbsp w oacute zk oacute w oraz nbsp z europejska nbsp normą EN nbsp 1888/2012. /li li Wymiary 80 x 45 x 30 cm 80 x 45 x 15 cm 4 kg /li /ul

653,90 zł
640,82 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 13,08 zł

18
Fizyka i astronomia Plan wynikowy dla nauczyciela fizyki i astronomii w zasadniczej szkole zawodowej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fizyka i astronomia Plan wynikowy dla nauczyciela fizyki i astronomii ...
Niedostępny
Brak

Planowanie wynikowe dotyczy działu programowego lub dużej jednostki tematycznej. Plan wynikowy to spodziewany wynik nauczania rozpisany czynnościowo, za pomocą czynników operacyjnych, uwzgledniający wiadomości i umiejętności na poziomach: podstawowym, rozszerzającym i dopełniającym(pełnym) w połączeniu ze skalą stopni szkolnych.

9,90 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 19,3%
oszczędzasz 1,91 zł

19
Odosobnienie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Odosobnienie
Niedostępny
Brak

Wstrząsające autobiograficzne opowiadanie o dojrzewaniu z piętnem inności. W roku 1938 dwaj bracia z asymilowanej żydowskiej rodziny zostają wsadzeni w Hamburgu do pociągu odjeżdżającego do Florencji. Młodszy z chłopców spędza całą wojnę w katolickim domu dziecka w Górnej Sabaudii. Już nigdy nie zobaczy rodziców. Doświadczając lęku, nieuświadomionego poczucia winy, powoli odkrywa swoją tożsamość.

27,00 zł
22,68 zł
Powiadomienie

Rabat 16,0%
oszczędzasz 4,32 zł

20
Repetytorium maturzysty Podręcznik do języka angielskiego Poziom podstawowy i rozszerzony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Repetytorium maturzysty Podręcznik do języka angielskiego Poziom podst...
Niedostępny
Brak

Książka jest efektem współpracy dwóch wydawnictw - PWN oraz Cambridge University Press - i bazuje zarówno na solidnej znajomości polskiego rynku edukacyjnego, jak i doświadczeniu uznanej międzynarodowej instytucji od wielu lat specjalizującej się w tworzeniu materiałów do nauki języka angielskiego. Publikacja w sposób innowacyjny realizuje wymagania podstawy programowej kształcenia ogólnego dla szkół ponadpodstawowych w wariancie III.1.P i III.1.R W Repetytorium wykorzystuje się język polski jako wsparcie w nauczaniu języka angielskiego, kształtując świadomość językową dotyczącą podobieństw i różnic między tymi językami - sekcje Learn English through Polish. Podręcznik umożliwia elastyczną realizację procesu dydaktycznego w zależności od poziomu grupy i jej liczebności, liczby godzin w tygodniu przeznaczonych na naukę języka angielskiego czy zagadnień, którym należy poświęcić więcej uwagi. Poziom podstawowy - B1+/B2 Poziom rozszerzony - B2/C1

2,99 zł
Powiadomienie
21
Hatha joga - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hatha joga
Dostępny
71 szt.

Dzięki tej książce uzyskasz wiele korzyści fizycznych i zwiększysz swoją świadomość ciała. Poradnik zawiera 650 kolorowych zdjęć, przedstawiających 77 standardowych pozycji hatha jogi, które mają zastosowanie w głównych stylach hatha, takich jak Iyengar, Astanga, Anusara i Bikram. Każda pozycja jest zaprezentowana od początku do końca, z opisem pozwalającym osiągnąć odpowiednie ustawienie i oddychanie, które umożliwi ich bezpieczne wykonanie. Rezultatem tego jest wspaniałe fizyczne i umysłowe doświadczenie. Wielu pozom towarzyszą opisy ich wariantów, co umożliwia wybór asan, odpowiadających Twoim preferencjom, umiejętnościom i możliwościom ciała.

99,90 zł
72,93 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 26,97 zł

22
Dług honorowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
39,00 zł
30,81 zł
Powiadomienie

Rabat 21,0%
oszczędzasz 8,19 zł

23
Angielski dla dzieci 6-8 lat Zima ćwiczenia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Angielski dla dzieci 6-8 lat Zima ćwiczenia
Niedostępny
Brak

Angielski dla dzieci 6-8 lat Zima ćwiczenia Naukę z serią ANGIELSKI DLA DZIECI można rozpocząć od dowolnego zeszytu. Wszystkie części zawierają różnorodne ćwiczenia ułatwiające przyswajanie języka angielskiego w nauczaniu początkowym oraz słowniczek. Uczą pisania i wymowy oraz pozwalają połączyć naukę z zabawą. Zostały opracowane przez doświadczonych anglistów specjalizujących się w nauczaniu najmłodszych. Ten zeszyt zawiera angielskie słownictwo dotyczące zimy. Wśród rozdziałów między innymi: Winter clothes, Winter sports, Life on the Poles, Merry Christmas.

4,99 zł
Powiadomienie
24
Agencik i wielka kasa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
24,90 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 19,7%
oszczędzasz 4,91 zł

25
Słownik medyczny Angielsko-Polsko-Angielski + definicje haseł - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słownik medyczny Angielsko-Polsko-Angielski + definicje haseł
Niedostępny
Brak

Opracowanie obejmuje terminologię z zakresu podstawowych nauk medycyny, takich jak anatomia, biochemia, fizjologia, histologia oraz poszczególnych specjalizacji medycznych: chirurgia, dermatologia, endokrynologia, farmakologia, immunologia, kardiologia, onkologia, psychiatria, stomatologia, a także innych dziedzin blisko związanych z medycyną takich jak psychologia, farmacja czy ziołolecznictwo. Wszystkie hasła bazowe posiadają polskie definicje. Umożliwia to nie tylko przetłumaczenie danego terminu, ale również ułatwia właściwe jego zrozumienie.

46,88 zł
33,75 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,13 zł

26
1000 przepisów. Dania łatwe i smaczne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
1000 przepisów. Dania łatwe i smaczne
Niedostępny
Brak

Każda książka z tej serii zawiera setki przepisów oraz kulinarnych inspiracji, które możne wykorzystać przy codziennym gotowaniu. W każdym tomie znajdują się zarówno przepisy na wystawne, pracochłonne dania, które można przygotować na przyjęcie, jak i proste, łatwe i szybkie codzienne posiłki. Mnóstwo zup, drugich dań, makaronów z przeróżnymi sosami oraz smakowitych deserów, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie! Z tymi książkami kucharskimi już nigdy nie będziesz miał dylematu: co ugotować na obiad!

59,90 zł
48,52 zł
Powiadomienie

Rabat 19,0%
oszczędzasz 11,38 zł

27
Świąteczne przepisy Siostry Anastazji. 2016 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świąteczne przepisy Siostry Anastazji. 2016
Niedostępny
Brak

Siostra Anastazja do dziś pamięta smaki wigilijnej wieczerzy z rodzinnego domu na Kresach. Od lat przygotowuje świąteczne przysmaki dla krakowskich jezuitów - wszystko według sprawdzonych, tradycyjnych receptur z różnych regionów Polski. Barszcz z uszkami, karp w galarecie, pierogi z kapustą i grzybami, kukutki makowe, śledzie, makowiec, kompot z suszonych owoców - kto potrafiłby przygotować nasze zwyczajowe polskie potrawy lepiej od Siostry Anastazji?

19,90 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 24,7%
oszczędzasz 4,91 zł

28
Myszka Precelka szuka przyjaciela - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Myszka Precelka szuka przyjaciela
Dostępny
2 szt.

W pewnej bibliotece w Orzeszkowie mieszkają myszka Precelka i cała jej mysia rodzina. To także dom bibliotekarki pani Dody i kota Animrumru. Wśród tysięcy książek i przykurzonych regałów rozgrywają się prawdziwe przygody. Czy Precelka, która się nudzi, znajdzie sobie jakieś ciekawe zajęcie? Jakie złote myśli wpadną jej do głowy na zakończenie tej historii?

16,99 zł
13,99 zł

Rabat 17,7%
oszczędzasz 3,00 zł

29
La grammaire des premiers temps A1-A2 książka Nouvelle edition - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
La grammaire des premiers temps A1-A2 książka Nouvelle edition
Niedostępny
Brak

Całkowicie zmienione i uzupełnione wydanie "Grammaire des premiers temps" przeznaczone jest dla uczących się na poziomach A1 i A2. Oferuje on uczenia się systematycznie i rygorystycznie zarówno w mowie jak i w piśmie, pozwala rozwijać kompetencje poprzez obserwację i ćwiczyć język. Ta książka zawiera ustne i pisemne Corpus, tabele podsumowań, informacje gramatyczne, teksty, ćwiczenia szkoleniowe i działania interaktywne. Każda strona jest skoncentrowana jako niezależna jednostka robocza. Polega ona na postrzeganie ucznia, jego myślenia, jego analitycznego umysłu, jego pamięci, a jego doświadczenie, jego wiedza, jego zdolności komunikacyjnych i kreatywności. MP3 (140 minut) zawarte w książce, umożliwia pracę na temat relacji ustnej, pisemnej i słuchowej. Skorygowane ćwiczenia i nagrania są dostępne w dodatkowej książce - kluczu. Ten zestaw jest kompletnym i oryginalnym pakietem do nauka gramatyki.

112,00 zł
Powiadomienie
30
L'atelier de conversation - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
L'atelier de conversation
Niedostępny
Brak

L`atelier de conversation permet ? des personnes de nationalités, âges, cultures, situations personnelles et professionnelles différentes de se côtoyer, d`échanger, de discuter, de plaisanter et de rire. C`est un moment privilégié de rencontre et d`expression qui trouve sa place dans l`enseignement d`une langue étrang?re. Dans cet ouvrage, Cécile Denier donne les clés et de nombreuses pistes pédagogiques pour réussir l`organisation et l`animation d`ateliers de conversation.

63,80 zł
Powiadomienie
31
The Consuming Fire - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Consuming Fire
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.25

39,00 zł
33,15 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,85 zł

32
Storyfun 2ed 2 Starters TB - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Storyfun 2ed 2 Starters TB
Niedostępny
Brak

Książka nauczyciela zawiera materiały do kopiowania oraz podsumowanie gramatyki i słownictwa z każdej historyjki.

93,00 zł
83,70 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,30 zł

33
Touchstone 2ed 1 SB - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Touchstone 2ed 1 SB
Niedostępny
Brak

Touchstone, together with Viewpoint, is a six-level English program based on research from the Cambridge English Corpus. Touchstone uses a corpus-informed syllabus ensuring students are learning the language that people really use. Activities include a strong focus on inductive learning, personalized practice, and encouraging learner autonomy. Each Student's Book contains approximately 90 hours of material across 12 topic-based units - with additional grammar and pronunciation practice added for the Second Edition. Student's Book, Level 1 is at the beginning CEFR level (A1).

156,00 zł
140,40 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 15,60 zł

34
Eyes Open 2 Class Audio CDs (3) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Eyes Open 2 Class Audio CDs (3)
Niedostępny
Brak

Captivating Discovery Education(TM) video and stimulating global topics spark curiosity and engage teenage learners. Developed in partnership with Discovery Education(TM), Eyes Open features captivating Discovery Education(TM) video and stimulating global topics to motivate students and spark their curiosity. Four videos in every unit make learning relevant and create opportunities for deeper understanding. Guided, step-by-step activities and personalised learning tasks lead to greater speaking and writing fluency. Progress monitoring tools and flexible teaching support, including graded tests and extra practice activities, ensure that every learner can achieve success. The Class Audio CDs contain all the audio to accompany the Student's Book.

192,00 zł
172,80 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 19,20 zł

35
face2face 2ed Elementary Presentation Plus DVD-ROM - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
669,00 zł
602,10 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 66,90 zł

36
DK Bilingual Visual Dictionary: Mandarin Chinese revised + app - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
DK Bilingual Visual Dictionary: Mandarin Chinese revised + app
Niedostępny
Brak

With over 10,000 fully illustrated terms arranged by theme and an audio app, Mandarin Chinese language learning has never been easier. Perfect for tourist and business travellers alike, DK's Bilingual Visual Dictionary series is by your side when buying food, talking about work, discussing health, and studying language. Stunning visuals and comprehensive indexes combine to make the Mandarin Chinese English Bilingual Visual Dictionary your indispensable Mandarin Chinese language companion. Fully updated to reflect recent changes in technology and clothing, the Mandarin Chinese English Bilingual Visual Dictionary also features an easy-to-use free audio app available on the App Store and Google Play, enabling you to hear terms spoken out loud. Learn and retain all the key phrases you need to know, and perfect your pronunciation with audio help.

39,00 zł
36,66 zł
Powiadomienie

Rabat 6,0%
oszczędzasz 2,34 zł

37
Ladybird Readers Level 3: Hansel and Gretel - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ladybird Readers Level 3: Hansel and Gretel
Niedostępny
Brak

Hansel and Gretel couldn't get home. They found a witch's house made of candies and cake, but the witch wanted to eat Hansel and Gretel! Ladybird Readers is a graded reading series of traditional tales, popular characters, modern stories, and non-fiction, written for young learners of English as a foreign or second language. Recommended for children aged 4+, the five levels of Readers and Activity Books follow the CEFR framework (Pre-A1 to A2) and include language activities that help develop key skills and provide preparation for the Cambridge English: Young Learners (YLE) Starters, Movers and Flyers exams. This Level 3 Reader is A1+ in the CEFR framework and supports YLE Movers exams. The longer text is made up of sentences with up to three clauses, some expression of future meaning, comparisons, contractions and relative clauses.

19,99 zł
Powiadomienie
38
Agricola: Chłopi i ich zwierzyniec - Jeszcze więcej budynków do zwierzyńca dodatek do gry - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Agricola: Chłopi i ich zwierzyniec - Jeszcze więcej budynków do zwierz...
Niedostępny
Brak

Przenieśmy się w czasie do roku 1670. Zaraza szalejąca w Europie Środkowej od 1348 roku w końcu została przezwyciężona. Na nowo odżywa cywilizacja. Ludzie coraz częściej odnawiają i rozbudowują swoje domostwa. Łąki przekształca się w użytki rolne, na których uprawia się zboże i warzywa. Głód panujący przez ostatnie lata spowodował, że ludzie jedzą teraz więcej mięsa (nawyk, którego my - ludzie żyjący w dostatku - nie porzuciliśmy do dnia dzisiejszego).   Gracze rozpoczynają grę, posiadając dwóch członków rodziny mieszkających w dwuizbowej drewnianej chacie. W każdej rundzie gracz wysyła członków rodziny do pracy (wykonują oni różne akcje). Jeśli gracz uzbiera odpowiednią ilość drewna i trzciny , może rozbudować chatę oraz powiększyć rodzinę. Powiększanie rodziny umożliwia wykonanie większej liczby akcji, ale również wiąże się z koniecznością pozyskiwania większej ilości żywności. Gracz orze pola oraz obsiewa je, aby pozyskać żywność.   Rosnące na polach zboże i warzywa są zbierane podczas żniw. W tym samym czasie na świat przychodzą również młode zwierzęta. Aby można było rozwijać hodowlę, potrzebne są ogrodzone pastwiska , na których wypasać się będzie owce, dziki i krowy. Pomocnicy oraz Usprawnienia wspomagają rozwój gospodarstwa. Każda karta daje graczowi konkretne korzyści w grze.   Punkty zwycięstwa można otrzymać za przebudowę drewnianej chaty w glinianą oraz za jej późniejszą przebudowę w kamienny dom. Najwięcej punktów zwycięstwa można jednak otrzymać przez przyczynianie się każdego dnia do zwiększenia komfortu życia i powiększenie rodziny.   Gracz używa do rozgrywki czternastu spośród 169 różnych kart Pomocników i 149 różnych kart Usprawnień. Gwarantuje to, że każda gra będzie inna. Dodatkowe zasady dotyczące gry w wariancie jednoosobowym oraz rodzinnym (uproszczonym) zapewniają możliwość gry w różnych warunkach oraz z osobami o różnym doświadczeniu.   W grze pojawia się bardzo wiele możliwości i dróg do zwycięstwa. Punktowana jest prawie każda działalność - zarówno rozwój rodziny i domu, jak i hodowla zwierząt czy uprawa zbóż i warzyw. Dodatkowo, Agricola świetnie skaluje się od 2 do 5 graczy, a nawet pozwala na rozegranie samodzielnej gry (także w formie "kampanii")!   Liczba graczy: 1 - 5 osób Wiek: od 12 lat Czas gry: ok. 120 minut

75,01 zł
69,01 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,00 zł

39
Schowek
Brelok z latarką Mój mały miś
BE-HAPPY
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.15

Personalizowany brelok z latarką "Mój mały miś" - Mały Aniołek

15,90 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 24,6%
oszczędzasz 3,91 zł

40
Schowek
Brelok z latarką Mój mały miś
BE-HAPPY
Dostępny
2 szt.

Personalizowany brelok z latarką "Mój mały miś" - Kocham Cię

15,90 zł
11,99 zł

Rabat 24,6%
oszczędzasz 3,91 zł

41
Schowek
Brelok z latarką Mój mały miś
BE-HAPPY
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.15

Personalizowany brelok z latarką "Mój mały miś" - Geniusz

15,90 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 24,6%
oszczędzasz 3,91 zł

42
Schowek
Brelok z latarką Mój mały miś
BE-HAPPY
Dostępny
2 szt.

Personalizowany brelok z latarką "Mój mały miś" - Kochanie

15,90 zł
11,99 zł

Rabat 24,6%
oszczędzasz 3,91 zł

43
Schowek
Brelok z latarką Mój mały miś
BE-HAPPY
Niedostępny
Brak

Personalizowany brelok z latarką "Mój mały miś" - Mały Książę

15,90 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 24,6%
oszczędzasz 3,91 zł

44
Schowek
Brelok z latarką Mój mały miś
BE-HAPPY
Dostępny
2 szt.

Personalizowany brelok z latarką "Mój mały miś" - Super Siostra

15,90 zł
11,99 zł

Rabat 24,6%
oszczędzasz 3,91 zł

45
Samo się nie myśli. Afekt w procesach poznawczych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Samo się nie myśli. Afekt w procesach poznawczych
Niedostępny
Brak

Główną osią badań prezentowanych w książce jest wyjaśnienie motywacyjnej roli nieuświadamianego afektu w procesach poznawczych, zarówno w kierunkowym uczeniu się, myśleniu, jak i w spostrzeganiu zagrożenia. Nie da się tych procesów zrozumieć bez odwołania się do wiedzy o kryteriach, wedle których zostają uruchomione, a więc o standardach i celach człowieka. Na przykład ratownik, którego celem jest zapewnienie bezpieczeństwa plażowiczom, nieświadomie pozytywnie ocenia kąpiące się osoby, a to sprawia, że koncentruje na nich uwagę i śledzi ich zachowania. Dla wszelkiej motywacji najważniejsze jest wartościowanie i wynikające stąd zaangażowanie afektywne.Z Przedmowy Aliny Kolańczyk

34,90 zł
25,13 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,77 zł

46
Travelbook - Macedonia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Travelbook - Macedonia
Niedostępny
Brak

Macedonia, położona niemal dokładnie w środku Półwyspu Bałkańskiego, rzadko bywa głównym celem turystów z Polski. Tymczasem miłośnicy kultury ludowej i ciekawych zabytków, poszukiwacze urokliwych zakątków, a zwłaszcza górołazi zdecydowanie powinni zwrócić na ten kraj należną mu uwagę. Stołeczne Skopje oczarowuje egzotyczną starówką, jednocześnie zdumiewając rozmachem i kiczem pełnego monumentalnych pomników nowego centrum, zaś historyczne miasta i górskie wsie kryją niezliczone zabytki, ze zmurszałymi od starości cerkwiami na czele. Jeśli dodamy do tego barwną kulturę Macedończyków, z żywiołowymi tańcami, pięknymi pieśniami i znakomitą kuchnią regionalną, piękne jeziora oraz rozległe, dzikie i wyniosłe góry zajmujące większą część powierzchni kraju, otrzymamy jedyny w swoim rodzaju bałkański kalejdoskop, po spojrzeniu w który zapragniemy spakować plecak i ruszyć na południe.

39,90 zł
28,73 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

47
Boski Bach + CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Boski Bach + CD
Niedostępny
Brak

Ta niewielka książeczka nie jest ani popularyzatorskim brykiem na temat ,,życia i twórczości", ani uczonym, muzykologicznym przyczynkiem do wiedzy o lipskim mistrzu. To żywy, chwilami polemiczny esej, próba dokopania się do samego jądra muzycznej treści jego sztuki. Podpatrzony w czterech najbardziej charakterystycznych obliczach - buntownik, pocieszyciel, tragik, mistyk - jawi się tu Bach, wbrew obiegowym poglądom, jako artysta spełniony, podziwiany, świadomy wagi swych dokonań, gotów uczynić wszystko, co należy, by potomność widziała go tym, kim widział siebie sam. Skromny (na pytanie ,,jak pan to wszystko osiągnął?", odpowiadał ,,od początku bardzo dużo pracowałem, każdy, kto by tyle pracował, osiągnąłby tyle, co ja"), wyzbyty zazdrości i zawiści, ciekawy osiągnięć rywali, uczył się od wszystkich, chłonął i w końcu ogarnął wszystkie głosy świata. Słowo ,,Boski" w tytule książki nie jest pustym komplementem. Piotr Wierzbicki nie waha się przypisywać wręcz boskość Bachowskiemu panowaniu nad materią myśli, przeżyć, dźwięków. Do książki dołączono niezwykłą płytę, ułożoną przez Autora ze szczególnie mu bliskich dzieł Bacha.

29,90 zł
21,53 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,37 zł

48
Photoloco - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Photoloco
Tactic
Niedostępny
Brak

WSUŃ ZDJĘCIE DO RAMKI I RYSUJ! Odmiana rysowanych kalamburów. Twoja drużyna będzie zgadywała hasła, które rysujesz na zdjęciu. Możesz narysować dosłownie wszystko i musisz to zrobić bardzo szybko, ponieważ masz tylko 90 sekund na narysowanie tak wielu przedmiotów z listy, jak to możliwe. Za każde odgadnięte hasło twoja drużyna otrzymuje punkty. Zawartość: 96 specjalnych zdjęć, 110 znaczników, klepsydra, ramka Photoloco, suchościeralny marker, instrukcja. Gra przeznaczona jest dla 3 i więcej graczy w wieku 8+.

45,00 zł
36,90 zł
Powiadomienie

Rabat 18,0%
oszczędzasz 8,10 zł

49
419. Wielki przekręt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
419. Wielki przekręt
Niedostępny
Brak

POWIEŚĆ WYRÓŻNIONA W 2012 ROKU Giller Prize (najważniejsza i najbardziej prestiżowa nagroda literacka w Kanadzie),,Szanowny Panie, jestem córką nigeryjskiego dyplomaty i liczę na pańską pomoc..."W Calgary ginie w wypadku samochodowym starszy mężczyzna, niejaki Henry Curtis. Pozostawił żonę i dorosłe dzieci.Policja podejrzewa, że jego wóz został zepchnięty z mostu lub że mężczyzna popełnił samobójstwo.Ale Henry Curtis był emerytowanym nauczycielem i wiódł - zdawałoby się - spokojne i przewidywalne życie. Okazuje się jednak, że jego bliscy nie wiedzieli o nim wszystkiego. Jakiś czas przedtem otrzymał on tajemniczy e-mail z Afryki z prośbą o pomoc pewnej osieroconej nigeryjskiej dziedziczce fortuny. Tak zaczęła się dramatyczna historia internetowej korespondencji i skomplikowanych międzynarodowych "interesów", która zakończyła się ukrywanym przed rodziną bankructwem Henryego i jego tragiczną śmiercią.Laura, córka Curtisa, wyrusza w podróż, by odszukać zabójców ojca. Rozpoczyna grę, której stawka jest większa niż przypuszcza.

39,99 zł
29,19 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,80 zł

50
Wiem o Tobie wszystko - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wiem o Tobie wszystko
Niedostępny
Brak

Wstrząsający thriller psychologiczny dla wszystkich, którym spodobały się "Zaginiona dziewczyna" i "Zanim zasnę".Clarissa z każdym dniem czuje się coraz bardziej osaczona przez Rafe'a. Gdziekolwiek spojrzy, widzi jego twarz, w którąkolwiek stronę się odwróci, dostrzega jego cień, dokądkolwiek pójdzie, on podąża za nią. A wszystko dlatego, że Rafe się w niej zakochał. Śmiertelnie.Stalking - to słowo budzi coraz większy lęk nie tylko wśród celebrytek, ale i wśród całkiem zwyczajnych kobiet. Omotane pajęczą nicią intrygi, prześladowane za dnia i w nocy, zastraszone i zagubione, rozpaczliwie szukają pomocy... lecz nie zawsze mogą ją znaleźć. A czasem, nawet jeśli pomoc nadchodzi, jest już za późno.

39,90 zł
28,73 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

51
Udane wakacje - Malta Wyd. I - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Udane wakacje - Malta Wyd. I
Niedostępny
Brak

Ruszajcie w świat z przewodnikami Michelina!Malta sprawi niejedną miłą niespodziankę każdemu, kto ją odwiedzi: od miłośnika archeologii i historii, przez amatora czynnego wypoczynku, znawcę militariów, fana sztuki i architektury, smakosza, po przeciętnego turystę szukającego słońca, czystego morza i odpoczynku. Strome uliczki Valletty, wąskie zaułki Mdiny, niesamowite widoki roztaczające się z dwustumetrowych klifów na południu wyspy i tajemnicze świątynie megalityczne, a także nurkowanie w turkusowym morzu, rejs kolorową łódką, udział w religijnych festas to tylko niektóre atrakcje archipelagu.Zapraszamy w podróż po najwspanialszych regionach Europy. W czterech częściach przewodnika Udane Wakacje znajdziecie niezbędne informacje o celu Waszej podróży:informacje praktyczne przydatne przed podróżą i w jej trakciezaproszenie do podróży część zawierająca informacje geograficzno-historyczne i kulturowedzielnice i zabytki rozdział prezentujący interesujące miejsca i trasy zwiedzania miastaokolice ciekawe miejsca w okolicyA dodatkowo:precyzyjne mapymapa Malty i Gozo na wewnętrznej stronie przedniej okładkiplan Valettyplan okolic Valetty na wewnętrznej stronie tylnej okładki

19,90 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 24,7%
oszczędzasz 4,91 zł

52
Opowiadania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Opowiadania
Niedostępny
Brak

Zbiorowa edycja opowiadań Cortazara. Obejmuje ona tomy: "Bestiarium" (1951), "Koniec zabawy" (1956), "Tajemna broń" (1959), "Dla wszystkich ten sam ogień" (1966), "Ośmiościan" (1975) plus parę opowiadań z tomu "W osiemdziesiąt światów dookoła dnia" (1967).Udzielając w 1970 roku zgody na takie wydanie swoich opowiadań, Cortzar wyraził życzenie, aby uszeregowane zostały nie w porządku chronologicznym, lecz według jego własnego podziału na obrzędy, gry i przejścia.Cortzar, mistrz małych form, nie osadzał swych opowiadań w żadnym konkretnym czasie. Wobec czego są zawsze aktualne. Oto one: niecałkowicie realne, krążące pomiędzy rzeczywistością, snem, a nawet magią, pełne niepowtarzalnej atmosfery, jakiegoś czwartego wymiaru, który sprawia, że czytamy je w napięciu graniczącym z fascynacją. Mało jest dziś książek, które czyta się z zapartym tchem. Ta z pewnością do nich należy.

59,90 zł
43,73 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 16,17 zł

53
Rozdroża - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rozdroża
Niedostępny
Brak

    Górny Śląsk, kilka lat przed wybuchem drugiej wojny światowej. Dla młodziutkiej Sophie jedyną odskocznią od domowych obowiązków i pracy w jadłodajni są spotkania z Władkiem Zaleskim, chłopcem mieszkającym w tym samym domu. Wkrótce przelotna znajomość przeradza się w silne uczucie. Młodzi zakochują się w sobie na przekór rodzinom, którym trudno zaakceptować związek niemieckiej dziewczyny z synem śląskiego powstańca. Wydaje się, że wszystko zmierza do szczęśliwego zakończenia. Sophie i Władek pobierają się w maju 1939, pełni nadziei i perspektyw na lepsze i dostatniejsze życie. Wrzesień rujnuje wszystkie ich plany. Władek walczy w polskim wojsku, Dostaje się do niewoli, a wkrótce zostaje wcielony do Wehrmachtu. Tymczasem Sophie kończy kurs stenotypistek i dostaje pracę w pszczyńskim urzędzie. Wyjazd z rodzinnego domu dla młodej, wchodzącej właśnie w życie kobiety nie jest łatwy, a kilkuletnia rozłąka z mężem wystawia ich uczucie na wiele prób. Sophie musi dokonywać trudnych wyborów i podejmować wiele niełatwych decyzji.. 

34,99 zł
25,54 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,45 zł

54
Udane wakacje - Sycylia Wyd. I - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Udane wakacje - Sycylia Wyd. I
Niedostępny
Brak

Ruszajcie w świat z przewodnikami Michelina!Każdy kto zdecyduje się odwiedzić Sycylię, poczuje magiczny powiew przeszłości. Kolejni władcy i najeźdźcy wyspy zostawiali tu całe cywilizacyjne bogactwa. Sycylia to mieszanka kultur, która ujawnia się w miejscowych obyczajach, języku, a nawet kuchni. Znajdziemy tu antyczne ruiny, kameralne plaże i egzotyczną przyrodę. Przewodnik Michelin podpowie, co warto a co koniecznie trzeba na Sycylii zobaczyć.Zapraszamy w podróż po najwspanialszych regionach świata.W trzech częściach przewodnika z serii "Udane wakacje" znajdziecie niezbędne informacje o celu Waszej podróży:informacje praktyczne - przydatne przed i w trakcie podróżyzaproszenie do podróży - część prezentująca informacje geograficzno-historyczne i kulturowe Sycylia - rozdziały proponujące trasy zwiedzania miast i opisujące interesujące miejscaGwiazdki (tradycyjny system oceny atrakcji turystycznych)*** zobacz koniecznie** warto odwiedzić* godne uwagiPrecyzyjne mapymapa Sycylii na wewnętrznej stronie okładkimapy najważniejszych miast

19,90 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 24,7%
oszczędzasz 4,91 zł

55
Kryształowy dar - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kryształowy dar
Niedostępny
Brak

Kryształowy dar to wzruszająca historia kryształowego wazonika z wizerunkiem św. Siostry Faustyny. Wyszlifował go Pan Edward Anioł z Kanady i od tej chwili artysta stał się świadkiem wielu cudownych uzdrowień. Od czasu, gdy kryształ trafił w ręce autorki, ona też jest świadkiem cudów w Polsce

20,00 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 10,1%
oszczędzasz 2,01 zł

56
Kamyczek - Domino z naklejkami REA - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kamyczek - Domino z naklejkami REA
Niedostępny
Brak

Kamyczek zwykle jest radosny, ale czasami zdarzają się i łzy i złość. Czytelnik uczy się razem z Kamyczkiem rozróżniać uczucia. Poznaje swoje ciało i jego potrzeby. Nową, ważną umiejętnością zawartą w książeczce jest grupowanie przedmiotów, rozpoznawanie zbiorów rzeczy podobnych oraz rozpoznawanie pierwszych cyfr, pojęć: nad, pod, góra, dół, przed i za.

9,90 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 19,3%
oszczędzasz 1,91 zł

57
Surykatki Ninja. Akcja w Hollywood - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Surykatki Ninja. Akcja w Hollywood
Niedostępny
Brak

Jet Turbo-Grzmot, Chuck Kobra-Killer, Donnie Łup-Chrup i Bruce Stopa-Smoka... razem tworzą Klan Skorpiona. Uzbrojeni po zęby, niepokonani wojownicy ninja mają tylko jeden cel - udaremnić plany mistrza areny, który chce zawładnąć całym światem.W HOLLYWOOD zabłysła nowa PSIA GWIAZDA - Balbina, Psia Balerina, wierna psina Mistrza Areny. Zatem i on musi być zamieszany w tę sprawę. Jakie ZŁE NOWINY czekają na naszych bohaterów tym razem? Klan Skorpiona w będzie miał zaszczyt poznać i uratować bardzo ważną osobistość. A ponieważ w Hollywood wydarzenia rozwijają się wybuchowo, ZRROBI SIĘ GORRĄCO! Gotowi? Kamera... AKCJA!Dynamiczna akcja i grupa przyjaciół stawiająca czoła złu.

14,99 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,00 zł

58
Kolory w.2016 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolory w.2016
Niedostępny
Brak

Jest to książeczka z serii 6 tytułów rymowanek dla dzieci o tematyce związanej z: kolorami, wsią, owocami, pojazdami, warzywami oraz zoo. Kolorowe i zabawne ilustracje oraz teksty przeznaczone dla najmłodszych ułatwią naszym pociechom poznawanie otaczającego nas świata.

6,99 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 14,3%
oszczędzasz 1,00 zł

59
Nie zmienił się tylko blond - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nie zmienił się tylko blond
Niedostępny
Brak

Iwonka ma męża, czwórkę dzieci i sielankowe życie. Mąż ma sklep z bielizną i biuściastą kochankę Adelę. Iwonka dowiaduje się, że w wieku 37 lat zostanie babcią. Przepis na dramat? Nigdy w życiu!Nie zmienił się tylko blond to pełna humoru powieść o kobiecie, która musi na nowo poukładać sobie życie. Urzeknie czytelniczki w każdym wieku, bez względu na to, czy są blondynkami, czy też nie.

32,90 zł
24,68 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,22 zł

60
Manipulacja ODCZAROWANA! 777 skutecznych technik.. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Manipulacja ODCZAROWANA! 777 skutecznych technik..
Niedostępny
Brak

Ta, która czyni nas ludźmi! Człowiek. Po pierwsze oddycha. Po drugie manipuluje. Manipulacja to naturalna aktywność każdego z nas. W każdej sytuacji, gdy chcemy coś osiągnąć lub czegoś świadomie pożądamy. Nawet wtedy, gdy pożądamy nieświadomie, bo z wielu chęci i żądz nie zdajemy sobie sprawy, choć w dużym stopniu kierują one naszym życiem. Natychmiast po obudzeniu, w zależności od nastroju, poziomu hormonów, pogody zaczynamy wpływać na siebie samych. Także to, czy budzik wyciągnął nas z głębokiej czy z płytkiej fazy snu, wpływa na naszą gotowość (lub nie) do działania. Na wypadek braku gotowości uruchamiamy wypracowane wcześniej rytuały robimy kawę, myjemy zęby... To automanipulacja, wpływ na siebie samego: żeby się chciało, kiedy się nie chce. Każdy z nas robi to non stop tak, jak oddycha. A przecież namawianie do czegoś samego siebie to dopiero początek. Można by rzec początek dnia. Od rana spotykamy innych ludzi, od których staramy się coś uzyskać od nich bądź z ich pomocą. Czasem zgodnie z ich wolą, a czasem wbrew niej. Robimy to od urodzenia. Spójrz na niemowlaka. Wielka głowa, ogromne oczy, rozczulająca buzia i pozorna bezradność. Pozorna, ponieważ małe dziecko podświadomie wie, jak sterować rodzicami i najczęściej czyni to za pomocą płaczu. A jeśli chce nagrodzić rodziców, reaguje pogodnym gaworzeniem. Jeszcze nie mówi, a już manipuluje! I tak już będzie zawsze, tak jest z każdym z nas. Od rana do wieczora. Sęk w tym, że jedni manipulują lepiej od innych. Ta książka powstała po to, abyś mógł stanąć przed lustrem i powiedzieć do siebie: To ja jestem najlepszym manipulatorem!. Albo przynajmniej: Nie dam sobą manipulować!. Z tym, że nie na pewno. "Jak zwykle wprost i jak zwykle z filozoficzno-ironicznym przekąsem. Wiele już o manipulacji, wpływaniu, perswazji i motywowaniu przeczytałem książek, prac naukowych i czegoś na kształt rozmówek w podróży . Tym razem zostałem zmuszony (zmanipulowany :)) do refleksji nad własną skutecznością i nad własnymi doświadczeniami w spotkaniach z różnymi ludźmi. Dziękuję Marku." Dariusz Milczarek, przedsiębiorca, konsultant i trener biznesu, entuzjasta sprzedaży. "O Marku Skale z Krakowa słyszałem ciągle od roku 1994, gdy przyjechałem do Polski. Dobrze, że 8 lat później poznałem go osobiście. Od tej pory wiem, że zapraszanie Roberta Caldiniego lub innych mówiących na głos po angielsku straciło sens. Sens ma zaproszenie Marka. Z tą książką ten sens - nabiera nowego wymiaru, bo: manipulacja rulez. ale o tym sza!" Robert Krool, mentor. diagnostyk rozwojowy. autor. "Jako wielki miłośnik skuteczności w życiu osobistym i zawodowym bardzo się cieszę że Marek napisał o manipulacji. Same marzenia to za mało aby wpływać na otaczający nas świat. Potrzebne są jeszcze skuteczne techniki." Jacek Walkiewicz - Pełna Moc!

39,90 zł
29,53 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

61
Lubię kolorować. Malowanka małej dziewczynki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lubię kolorować. Malowanka małej dziewczynki
Niedostępny
Brak

Lubię kolorować. Malowanka małej dziewczynkiPiękne królewny, koniki, baletnica, tancerka i syrenka, czyli zbiór obrazków do kolorowania, które z pewnością spodobają się każdej dziewczynce. Dołączone naklejki uatrakcyjną dziecku pracę z książką.

3,50 zł
2,99 zł
Powiadomienie

Rabat 14,6%
oszczędzasz 0,51 zł

62
Wesołe literki. Kolorowanka FENIX - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wesołe literki. Kolorowanka FENIX
Niedostępny
Brak

Seria dwudziestu czterech edukacyjnych kolorowanek z naklejkami to nauka i zabawa jednocześnie. Książeczki o różnorodnej tematyce, dzięki ciekawym rysunkom i naklejkom, umożliwią dzieciom ćwiczenie umiejętności przyklejania i kolorowania, pisania liter i cyfr oraz czytania.

3,99 zł
Powiadomienie
63
Travelbook - Armenia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Travelbook - Armenia
Niedostępny
Brak

Armenia wciąż pozostaje krainą do odkrycia. Polacy docierają tu co prawda od lat - turyści masowi w ramach wycieczek zorganizowanych (obejmujących na ogół przede wszystkim sąsiednią Gruzję), turyści indywidualni zaś i podróżnicy podczas samodzielnych wojaży. Większość z nich jednak zwykle ogranicza się do odwiedzenia najbardziej znanych miejsc - Erywania, Eczmiadzyna, wulkanu Aragac, jeziora Sewan czy kilku zabytkowych klasztorów. Miłośnicy przecierania własnych ścieżek, którym niestraszne niewygody podróży i braki w infrastrukturze odnajdą tu znacznie więcej atrakcji - "zapomnianych" świątyń, tajemniczych chaczkarów, pustych i dzikich gór...

39,90 zł
28,73 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

64
Widok z dachu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Widok z dachu
Niedostępny
Brak

Ta historia dzieje się tu i teraz. Jej bohaterowie wkraczają w dorosłość w 1980, który w zbiorowej świadomości Polaków zapisał się jako początek przełomu. Żyją w równoległych, zupełnie odmiennych światach. Tolek Tolak, monter konstrukcji stalowych, jest warszawiakiem, a dokładniej grochowiakiem z dziada pradziada; Jurek Ratayec, politolog, jak wielu innych do Warszawy przyjechał na studia. Przypadek, a może los, sprawia, że ich ścieżki się krzyżują, i to w dramatycznych okolicznościach. W końcu wychodzą temu naprzeciw. Spotykają się każdego grudnia, w rocznicę, czasem na tarasie widokowym Pałacu Kultury. Jakby z ,,dachu miasta" wszystko, co ważne, widać było inaczej. Rodzi się między nimi specyficzna więź: rozumieją się wbrew wszystkim różnicom i odnajdują zawsze, kiedy mogą być sobie potrzebni. To pierwsze pokolenie, przed którym 1989, jak zwykło się uważać, otworzył nową szansę. Czy im, Tolkowi i Jurkowi, się powiodło? Kim są i jacy są w 2010, kiedy już wiedzą, jak niewiele zostało przed nimi? Zobaczmy. Być może w ich historii jak w lustrze odbija się kawałek także naszego życia.

40,00 zł
29,20 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,80 zł

65
Pokusy i łakocie. Kochanie, jeszcze tu jestem! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pokusy i łakocie. Kochanie, jeszcze tu jestem!
Niedostępny
Brak

Przez całe lata przyjaciele zazdrościli Drew i Jenny namiętności w małżeństwie, seksualnych fantazji i erotycznych ekscesów, które od lat stanowiły temat plotek w całej okolicy.Ale... z dwójką małych dzieci i pod nawałem codziennych obowiązków ich dotychczas nienasycona miłość przygasła i po raz pierwszy przestali dogadywać się w sypialni. Drew za wszelką cenę chce rozbudzić namiętność żony, a Jenny pragnie jedynie porządnie się wyspać.Carter i Claire oraz Jim i Liz jak zwykle służą (wątpliwą) pomocą, choć przywrócenie harmonii w szczęśliwym na ogół życiu pary przyjaciół nie jest takie łatwe.Czy Drew i Jenny odnajdą zgubioną namiętność, a ich kłopoty skończą się równie słodko jak wówczas, gdy polany przez Jenny miodem Drew przykleił się do drzewa? Tego dowiesz się z trzeciej i ostatniej książki z serii Pokusy i Łakocie.Jeszcze raz powróć do świata Pokus i łakoci. Czeka tam na Ciebie grono zwariowanych przyjaciół, którzy potrafią rozbawić największych ponuraków, a wokół wciąż roztacza się zapach czekolady!Tara Sivec amerykańska pisarka, żona, matka. Mieszka w Ohio z mężem i dwójką dzieci. Po kilkunastu latach pracy jako broker chwyciła za pióro z postanowieniem napisania pierwszej powieści. Jest autorką kilku światowych bestsellerów, między innymi serii Chocolate lovers, której trzeci tom właśnie trzymasz w ręku.

39,90 zł
28,73 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

66
Włoski raz a dobrze. Intensywny kurs w 30 lekcjach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Włoski raz a dobrze. Intensywny kurs w 30 lekcjach
Niedostępny
Brak

Intensywny kurs Włoski raz a dobrze to skuteczny i szybki sposób na opanowanie języka włoskiego zarówno dla początkujących, jak i dla tych, co już nieraz zaczynali. To także pierwszy pełny pakiet multimedialny, czyli wszystko, czego potrzebujesz do nauki języka.

39,90 zł
28,33 zł
Powiadomienie

Rabat 29,0%
oszczędzasz 11,57 zł

67
Co raz dalej od miłości - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Co raz dalej od miłości
Niedostępny
Brak

Siedem opowieści o miłości, których bohaterowie uwikłani są w przeszłość Niemiec. Mamy tu między innymi portrety młodzieńca zafascynowanego pewnym obrazem, portret uczestnika rewolucji 1968 roku uwikłanego w zawiłości liberalnego związku, mamy parę wschodnich berlińczyków, którzy popełniają zdradę, aby ratować swoje małżeństwo, i Niemca walczącego o miłość amerykańskiej Żydówki.

29,99 zł
21,89 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,10 zł

68
Ludzie czy bogowie. Wywiady z najsłynniejszymi... - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ludzie czy bogowie. Wywiady z najsłynniejszymi...
Niedostępny
Brak

Przez kilka lat rozmawialiśmy z lekarzami, bo nie mogliśmy się pogodzić z oskarżeniami, że są zadufani, przemęczeni, w ciągłej pogoni za pieniądzem. Niemoralni, stracili empatię. Urynkowieni, zatopieni w procedurach, kontraktach, punkty za leczenie przeliczają na kasę. Że się wzbogacili, co widać - zbudowali domy, jeżdżą lepszymi samochodami, wakacje spędzają w ciepłych krajach. Pacjent to klient. Pytaliśmy: wszyscy, większość czy nieliczni? Kto to jest wielki lekarz? Na jaką nagrodę mogą liczyć i jak się mierzą z porażkami? Skąd czerpią wzory, kto jest dla nich mistrzem? Nagradzali naszą ciekawość. Opowiadali o najbardziej intymnych sprawach, często były to wyznania bardzo poruszające. Chętnie mówili o sensie cierpienia, choroby i o śmierci, z którą tak często mieli do czynienia.Szczeklik, Trojanowski, Religa, Kozuschek, Gibiński, Rudowski i inni. Niektórzy już nie żyją, a zapisy rozmów z nimi są jak testamenty wielkich lekarzy.Ludzie czy bogowie to książka wciąż bardzo potrzebna nowym pokoleniom lekarzy. I pacjentom, którzy powinni wierzyć, że są naprawdę w dobrych rękach.W sumie będzie 27 rozmów z lekarzami różnych specjalizacji. Dr. Przemysław Binkiewicz, ordynator oddziału położnictwa i ginekologii w szpitalu w Pyskowicach; prof. Tomasz Trojanowski, neurochirurg; prof. Bogusław Maciejewski, radioterepeuta; dr Tomasz Dangel, anestezjolog; prof. Bogdan de Barbaro, psychiatra i psychoterapeuta; prof. Kornel Gibiński, internista i gastroenterolog; prof. Ariadna Gierek-Łapińska, okulistka; prof. Ryszard Gryglewski, farmakolog; prof. Jerzy Hołowiecki, hematolog; prof. Franciszek Kokot, nefrolog, endokrynolog; prof. Waldemar Kozuschek, transplantolog; prof. Paweł Lampe, chirurg; Ks. prof. Piotr Morciniec, bioetyk, duszpasterz środowisk medycznych; prof. Jan Nielubowicz, chirurg; prof. Zbigniew Religa, kardiochirurg; prof. Witold Rudowski, chirurg; dr Janusz Sirek, chirurg plastyczny; prof. Henryk Skarżyński, otolaryngolog; prof. Violetta Skrzypulec, ginekolog i seksuolog; prof. Andrzej Sosnowski, kardiochirurg; prof. Andrzej Szczeklik, specjalista chorób płuc i serca; prof. Cezary Szczylik, onkolog; prof. Michał Tendera, kardiolog; dr Jarosław Wilk, anestezjolog; Piotr Wojcieszek, stażysta ze szpitala miejskiego nr 1 w Zabrzu; prof. Witold Zatoński, epidemiolog.

39,99 zł
29,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,00 zł

69
Podlaskie. Najpiękniejsze miejsca. Wędrówki... - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podlaskie. Najpiękniejsze miejsca. Wędrówki...
Niedostępny
Brak

Podlaskie. Najpiękniejsze miejsca. Wędrówki Wiktora Wołkowa` to opowieść o miejscach i osobliwościach, jakie skrywa północno-wschodnia Polska - jeden z najciekawszych i najbardziej zróżnicowanych pod względem przyrodniczym regionów kraju.Wiktor Wołkow, jeden z najwybitniejszych polskich fotografików, pół wieku fotografował przyrodę i pejzaże Podlasia. Nie ruszał się z aparatem poza Podlaskie, nie interesowało go inne`, fotografował swoje`. Co z tych podróży przywoził? Jakie miejsca odwiedzał? Co widział w tych miejscach niezwykłego?Książka ta jest swoistym przewodnikiem po ulubionych podlaskich ścieżkach Wołkowa, od jeziora Wigry i urokliwych, surowych krajobrazów Wigierskiego Parku Narodowego, poprzez malownicze rozlewiska Biebrzy i Narwi, Puszczę Knyszyńską, Puszczę Białowieską, rzekę Bug i na okolicach Supraśla kończąc.Co kryje się za fałdą powietrza w Poczopku koło Krynek, co nad Biebrzą, co nad Narwią? Co w Supraślu, oficjalnym centrum świata Wiktora, z którego wychodził przed świtem i wracał przed zmierzchem, tak jakby bał się, że gdy będzie gdzie indziej, to mu ten Supraśl ukradną? Na co patrzył, wędrując swoimi podlaskimi szlakami, co widział. Ta książka to opowieść o bliskich artyście miejscach, które za nim tęsknią, o wybitnym fotografiku i jego patrzeniu na świat, o jego spotkaniach z ludźmi i przyrodą. To opowieść wzbogacona znakomitymi, niepowtarzalnymi fotografiami Wiktora Wołkowa, przywiezionymi z zakątków północno-wschodniej Polski, którym poświęcił 50 lat...Do książki dołączone są trzy reprodukcje fotografii Wiktora Wołkowa

49,90 zł
35,93 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,97 zł

70
Carnivia. Rozgrzeszenie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Carnivia. Rozgrzeszenie
Niedostępny
Brak

Trzecia część doskonałej trylogii, która zachwyca miłośników thrillerów na całym świecie. Tym razem piękna i niezależna kapitan włoskiej policji musi rozwiązać zagadkę okrutnego rytualnego mordu: znaleziona na jednej z najpopularniejszych weneckich plaż ofiara ma poderżnięte gardło i ucięty język. Śledztwo prowadzi w mroczne zakamarki obu Wenecji: tej prawdziwej i tej wirtualnej. Kapitan Kat Tapo nie zawaha się skorzystać z mniej lub bardziej chętnie udzielanej pomocy swoich wrogów, kochanków, przełożonych, szpiegów i hakerów, by dotrzeć do prawdy, choć tak jak w poprzednich częściach trylogii jest to prawda z gatunku tych, których lepiej, a na pewno bezpieczniej, było by nie znać

39,90 zł
29,13 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

71
O krok za daleko - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
O krok za daleko
Niedostępny
Brak

Począwszy od wstąpienia w szeregi Metropolitan Police, Chris Plowman marzył o byciu tajnym agentem. Wytrwale piął się po szczeblach kariery, aż ostatecznie dołączył do grona najbardziej elitarnych oficerów policji. Gdy osiągnął to, o czym marzył od zawsze, jego życie niemal natychmiast zamieniło się w koszmar.Aby rozpracować najpotężniejsze gangi, Plowman kupował i sprzedawał narkotyki, był bity, poniżany, więziony, aż wreszcie aresztowany przez policjantów, którzy nie wiedzieli, że jest jednym z nich. Wszystko to, by wejść coraz głębiej w struktury zorganizowanej przestępczości. Żonglując nieustannie kilkunastoma różnymi tożsamościami, doszedł do momentu, w którym sam już nie wiedział, kim tak naprawdę jest.Za pełne oddanie swojej pracy zapłacił niezwykle wysoką cenę był w fatalnym stanie, znalazł się o krok od samobójstwa. Wtedy postanowił odejść ze służby.Christian Plowman jest zasłużonym, wielokrotnie odznaczanym policjantem z 16-letnim doświadczeniem w operacjach specjalnych. Przez wiele lat był odpowiedzialny za rekrutację oraz zarządzanie informatorami policyjnymi i zdobytymi dzięki nich informacjami. Dużą część służby spędził, pracując pod przykrywką dla Scotland Yardu. Po odejściu z policji przeniósł się do sektora prywatnego.CROSSING THE LINE wzbudziła ogromne zainteresowanie czytelników i mediów w Wielkiej Brytanii. Wydana pod koniec maja książka cały czas pnie się do góry w swojej kategorii na Amazonie (obecnie jest na miejscu 6). Zbiera też bardzo dobre recenzje od czytelników.

34,90 zł
25,48 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,42 zł

72
Tablice informatyczne. Wzorce projektowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tablice informatyczne. Wzorce projektowe
Niedostępny
Brak

Wzorce projektowe bez tajemnic!Odkryj najlepsze z używanych obecnie wzorców projektowychDowiedz się, jaki wzorzec zastosować w konkretnym przypadkuNaucz się właściwie wykorzystywać dany wzorzec w praktyceWzorce projektowe ułatwiają tworzenie dobrego oprogramowania, umożliwiają unikanie typowych błędów i stanowią sprawdzone rozwiązania problemów informatycznych, z którymi ktoś kiedyś miał już do czynienia. Korzysta się z nich w celu zapewnienia wysokiej jakości wynikowego kodu i elastyczności rozwiązania programistycznego oraz skrócenia czasu jego tworzenia.Jeśli nie chcesz wymyślać koła na nowo i nie masz zamiaru podejmować beznadziejnego trudu zrobienia tego lepiej niż tysiące osób przed Tobą, wzorce projektowe są właśnie dla Ciebie! Stosuj je w codziennej pracy, korzystając z praktycznej ściągi, zawierającej najpotrzebniejsze informacje o najbardziej przydatnych wzorcach, dzięki którym Twoje programy będą spełniały branżowe standardy!Wzorce konstrukcyjne, strukturalne i operacyjneZależności występujące między wzorcamiPrzeznaczenie i implementacja poszczególnych wzorcówZastosowanie wzorców projektowych w praktyceTablice informatyczne cała wiedza pod ręką!

17,00 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 29,5%
oszczędzasz 5,01 zł

73
Przypływ - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przypływ
Niedostępny
Brak

Wiele, bardzo wiele dobrego czytania.Przypływ to polskojęzyczny magazyn literacko-publicystyczny.Znakomita poezja i proza dostarczająca potężnej fali wzruszeń i refleksji.Artystyczny Gulfstream na Florydzie!W numerze: Marta Kisielewicz, Anna Kłosowska, Renezja, Jerzy Tabor oraz inne znakomitości.Dla każdego coś dobrego, czyli porywające wiersze Marty, bajka dla dorosłych w stylu Saint-Exupery, romans polsko-francuski, sztuka kryminalna ze złoczyńcami i glinami, wypad kanadyjski z narkotykami, echosonda poetyckiego serca Renezji, sensacje rodem z walizki szefa KGB oraz inne niespodzianki.Wspierajcie polską kulturę na obczyźnie!

27,90 zł
20,09 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,81 zł

74
Kontynenty. Obyczaje i kultura. Afryka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kontynenty. Obyczaje i kultura. Afryka
Niedostępny
Brak

Fascynująca podróż do odległych zakątków świata, dzięki której zobaczymy urzekające piękno Afryki i dowiemy się wiele o kulturze jej mieszkańców. W tym tomie: odwiedzimy Czarny Ląd i poznamy bogactwo jego, często zadziwiających, wierzeń i zwyczajów, zobaczymy życie codzienne najważniejszych ludów Afryki - Pigmejów, Zulusów, Buszmenów, Masajów i wielu innych, przyjrzymy się z bliska oryginalnym afrykańskim obrzędom i rytuałom, towarzyszącym narodzinom, ceremonii nadania imienia, inicjacji, zaślubionom i pogrzebom.

34,90 zł
25,83 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,07 zł

75
Pielęgnacja ogrodu. Poradnik ogrodniczy REA - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pielęgnacja ogrodu. Poradnik ogrodniczy REA
Niedostępny
Brak

Praktyczny i inspirujący poradnik pokazujący, jak pielęgnować kwiaty w ogrodzie i na parapecie w kolejnych miesiącach. Jest tu wszystko - od dużych prac ogrodowych, jak przekopanie ziemi na jesieni, sadzenie, przycinanie, aż po zasiew i przygotowanie roślin do rozsady w miniaturowej szklarni lub na oknie, czy też pozyskiwanie sadzonek roślin doniczkowych. Przejrzyste ilustracje i zwięzłe teksty pokazują sposób wykonywania czynności krok po kroku, co czyni pracę w ogrodzie znacznie łatwiejszą i przyjemniejszą.

75,00 zł
60,00 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 15,00 zł

76
Turistika extreme. Diabelskie podróże rowerem 2001 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Turistika extreme. Diabelskie podróże rowerem 2001
Dostępny
16 szt.

Według autora - rower jest uniwersalny, niezniszczalny, jest nie tylko narzędziem, lecz także ideą, filozofią, często wyzwaniem. Rower to także nałóg, od którego nie można się uwolnić. Tylko czy warto próbować? Ryszard de Teisseyre - Markiz dawkuje sobie ten narkotyk od 15 lat, ulega mu i podczas wypraw z przyjacielem - Diabłem dzięki rowerowi właśnie przeżywa przygody swego życia. Opowiada o nich ze swadą we wspomnieniach, a kolejne diabelskie podróże poprowadziły w tym czasie podróżników przez Polskę, Prusy Wschodnie, Litwę, Łotwę, Estonię, Rosję, przez Krym na Kaukaz, do krainy trolli - Szwecji, w Alpy, a dalej przez Azję i znów na krańce Europy, aż po Nordkapp. Opisane barwnym językiem spotkania z innymi cyklistami, mieszkańcami mijanych krain, a także liczne niespodzianki i wyjątkowe przeżycia uzupełnione wieloma zdjęciami tworzą ciekawy obraz turystyki rowerowej. To doskonała, wciągająca lektura i poradnik dla wszystkich chcących zwiedzać świat na rowerze.

39,90 zł
27,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,97 zł

77
Ryby morskie. Przystawki oraz dania główne   REA - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
10,90 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 17,5%
oszczędzasz 1,91 zł

78
Neuroedukacja - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Neuroedukacja
Niedostępny
Brak

W ostatnim czasie dostrzegamy wzrost zainteresowania psychologów i pedagogów wynikami badań mózgu przy użyciu nowoczesnych technik neuroobrazowania ? zwłaszcza funkcjonalnego rezonansu magnetycznego i tomografii komputerowej. Na podstawie tych wyników zmierza się do weryfikacji dotychczas stosowanych metod nauczania i uczenia się. Możliwość bezinwazyjnego monitorowania pracy mózgu podczas uczenia pozwala niejako ?zobaczyć?, ?jak uczy się mózg?, i określić, co należy zrobić, by edukacja szkolna była bardziej ?przyjazna neuronom?.W książce podjęto próbę odpowiedzi na pytanie, czy nowa wiedza o mózgu jest na tyle wiarygodna i wystarczająca, żeby na jej podstawie stworzyć nową strategię nauczania w szkole.

39,90 zł
28,73 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

79
Moja mama ma raka EZOP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
10,00 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 2,01 zł

80
Świat wokół nas TW - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świat wokół nas TW
Niedostępny
Brak

Najważniejsze informacje z dziedziny malarstwa, rzeźby, architektury, muzyki i literatury. Prezentacja słynnych kompozytorów i pisarzy oraz tego, co najciekawsze w muzyce i literaturze naszych czasów. Ciekawostki ze świata kina i teatru. Zagadnienia dotyczące nauki: czym jest materia, jak wytłumaczyć światło i dźwięk, fenomen elektryczności i magnetyzmu. Książka jest idealnym przewodnikiem dla poszukiwaczy wiedzy.

11,99 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 16,7%
oszczędzasz 2,00 zł

81
Gratka 4-latka. Zeszyt 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gratka 4-latka. Zeszyt 2
Niedostępny
Brak

"Gratka dla 4-latka" to seria książek, od których warto zacząć edukację przedszkolaka.- Nauka ma tu formę naklejkowego quizu z wykorzystaniem podstawowych kolorów.- Dzieci szybko i w naturalny sposób uczą się, jak z niego korzystać.- Zadania służą wzbogaceniu oraz sprawdzeniu wiedzy i umiejętności 4-latków.- Tematyka ćwiczeń odnosi się do świata przyrody, życia rodzinnego i społecznego.- Celem zadań jest rozwijanie umiejętności logicznego myślenia, spostrzegawczości i sprawności manualnej.

5,99 zł
4,99 zł
Powiadomienie

Rabat 16,7%
oszczędzasz 1,00 zł

82
Kot kameleon - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kot kameleon
Niedostępny
Brak

Natalia nie jest szczególnie zadowolona, gdy musi zostać na kilka dni na wsi u babci Anieli. A gdy po odjeździe rodziców okazuje się, że w samochodzie została jej torba z ulubionymi zabawkami, jest naprawdę zmartwiona. Cóż ona będzie robić przez całe dni z babcią i czarnym kotem, który chyba jej nie lubi? Na szczęście babcia zabiera ją na strych, gdzie można przymierzać fantazyjne kapelusze i bawić się szkiełkami witrażowej lampy. Gdy się przez nie spogląda, wszystko nabiera czarodziejskich barw, a czarny kot staje się białym kotem. Tylko czy to naprawdę magia?

26,90 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,7%
oszczędzasz 6,91 zł

83
Przytulne zakątki w twoim domu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przytulne zakątki w twoim domu
Niedostępny
Brak

Choć dom to miejsce, które z radością dzielimy z rodziną i przyjaciółmi, każdy z nas, z uwagi na zawrotne tempo codziennego życia, potrzebuje prywatnego azylu - przestrzeni, która zapewni intymność i spokój; czy to cichego kąta do czytania, czy też najzwyklejszego odpoczynku. Niestety, we współczesnych mieszkaniach niełatwo jest stworzyć taki zaciszny azyl. W książce zawarto zbiór praktycznych wskazówek i podpowiedzi, dotyczących zarówno adaptacji do celów prywatnych przestrzeni trudnych w aranżacji, jak i konstruktywnego wykorzystania tak zwanych martwych kątów.

59,99 zł
43,79 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 16,20 zł

84
Encyklopedia ilustrowana. Skarby natury FENIX - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
14,99 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,00 zł

85
Nowoczesny JavaScript. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowoczesny JavaScript.
Niedostępny
Brak

Niegdyś JavaScript służył głównie twórcom stron WWW, obecnie używany jest nie tylko do pisania aplikacji przeglądarkowych, ale także do tworzenia aplikacji mobilnych i desktopowych, do oprogramowywania różnych urządzeń, a nawet w projektach skafandrów kosmicznych dla NASA. By w pełni wykorzystać możliwości nowoczesnego JavaScriptu, trzeba dobrze poznać zmiany wprowadzone wraz ze standardem ECMAScript6 (ES6). Są to bardzo daleko idące ulepszenia, dotyczące m.in. składni, semantyki, wbudowanych obiektów i metod.Ta książka jest przeznaczona dla każdego, kto chce pogłębić swoją znajomość JavaScriptu i gruntownie zapoznać się z ES6. Materiał w niej zawarty został poukładany w taki sposób, aby ułatwić proces nauki i pozwolić na stopniowe przyswajanie kolejnych zagadnień. Po wprowadzeniu do języka i nowoczesnych narzędzi przedstawiono stosowanie funkcji asynchronicznych, destrukturyzację obiektów, dynamiczne importy, obietnice oraz generatory asynchroniczne. Opisano nowe elementy ES6, takie jak nowe kolekcje, nowe obiekty, ulepszenia obiektów wbudowanych. W książce znalazł się również szereg praktycznych uwag, dzięki którym tworzenie poprawnego, wydajnego i elastycznego kodu z pewnością stanie się dużo łatwiejsze.Niektóre zagadnienia omówione w książce:procesy rozwoju standardów JavaScripttechniki sterowania przepływem programutworzenie map obiektówobiekty wbudowane w ES6nowe obiekty Proxy i Reflectnatywne moduły JavaScriptPoznaj JavaScript z najlepszej strony!

49,00 zł
34,30 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,70 zł

86
Mapa dla rowerzystów i piechurów - Kaszuby - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mapa dla rowerzystów i piechurów - Kaszuby
Niedostępny
Brak

Jedna strona mapy obejmuje obszar między Lipnicą (na pn.) Konarzynami (na zach.), Człochowem (na pd.) i Czarną Wodą (na wsch.); druga natomiast między Lębordzkiem (na pn-zach), Żukowem (na wsch.), a Starą Kiszewą (na pd.). Na mapie podano aktualne przebiegi szlaków pieszych, rowerowych, konnych i kajakowych, łącznie z kilometrażem, co pozwala łatwiej zaplanować wycieczkę umieszczono również informacje przydatne turyście, jak zabytki, noclegi, muzea, punkty widokowe. Szczególnie atrakcyjne miejsca zaznaczono żółtą ramką.

11,00 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 27,4%
oszczędzasz 3,01 zł

87
Plan miasta - Sandomierz i okolice 1:11 000 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plan miasta - Sandomierz i okolice 1:11 000
Niedostępny
Brak

Szczegółowy plan Sandomierza z wyszczególnionym centrum w skali 1:4000. Na rewersie mini przewodnik po najważniejszych atrakcjach miasta.

7,20 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 16,8%
oszczędzasz 1,21 zł

88
Katarzyna. T. 7 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Katarzyna. T. 7
Niedostępny
Brak

Katarzyna wyrusza w podróż do rodzinnego Montsalvy, by tam wreszcie połączyć się z mężem lub wieść spokojne życie w samotności. U celu wędrówki, pełnej niebezpieczeństw i dramatycznych przygód, Katarzyna otrzymuje kolejny cios od losu. Jej ukochany Arnold, sprowadzony na złą drogę przez intrygi fałszywych przyjaciół, zatrzaskuje przed żoną bramy Montsalvy. W tym samym czasie za jego mury przedziera się, niosąc spustoszenie i strach, dżuma, która niespodziewanie i ostatecznie zmienia bieg zdarzeń...

12,90 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 22,6%
oszczędzasz 2,91 zł

89
Leśne Święta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
4,50 zł
3,99 zł
Powiadomienie

Rabat 11,3%
oszczędzasz 0,51 zł

90
Czarodziejski chór - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czarodziejski chór
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.29

W Rosji znaczenie polityczne pisarzy, reżyserów, kompozytorów było w XX wieku nieporównanie większe niż gdziekolwiek indziej, nawet jeśli twórcy byli wciąż tylko bezbronnymi ofiarami konwulsji i kaprysów kolejnych despotów. Dlatego uważne prześledzenie losów najważniejszych nazwisk i prądów kultury rosyjskiej w ściśle politycznym kontekście jest de facto historią Rosji w pigułce. Do tego jednak celu potrzeba historyka umiejącego zachować równowagę między postrzeganiem kultury jako samoistnej, suwerennej dziedziny rozwoju treści ludzkiego ducha, a uznaniem kultury za li tylko wypustkę polityki, dziedzinę dającą się manipulować wedle potrzeb bieżącej propagandy i zarządzania emocjami społeczeństwa. Sołomon Wołkow spełnia ten wymóg idealnie. Pod jego piórem przygoda rosyjskiej kultury z władzą, rewolucją, galopującym duchem dziejów staje się żywą opowieścią pełną fascynujących przykładów zderzenia suwerennego ducha twórczego z warunkami i okolicznościami, które nadają dopiero pełen sens działaniom artystycznym.

49,90 zł
35,93 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,97 zł

91
Kawalarz ponad podziałami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kawalarz ponad podziałami
Niedostępny
Brak

Zbiór dowcipów - ostrych jak narodowe dyskusje o wszystkim: o polityce, o religii, o feminizmie, o skrajnościach, o subkulturach dodatkowo okraszonych satyrycznymi ilustracjami.Uwaga! Ciężkie dowcipy. Czytasz na własną odpowiedzialność! ;-)

19,90 zł
13,99 zł
Powiadomienie

Rabat 29,7%
oszczędzasz 5,91 zł

92
Kamienie szlachetne w literaturze starożytnej... - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kamienie szlachetne w literaturze starożytnej...
Niedostępny
Brak

Książka poświęcona jest funkcjonowaniu kamieni szlachetnych w kulturze epoki antycznej. Problem przedstawiony został w oparciu o źródła z zakresu literatury fachowej (np. Teofrast, Pliniusz Starszy) oraz literatury pięknej (np. Homer i późniejsza epika, elegicy i satyrycy rzymscy, proza fabularna). Ukazano estetyczne upodobanie Greków i Rzymian w dziedzinie ozdób sporządzanych z cennych kamieni, które postrzegano jako symbol bogactwa, prestiżu i luksusu. W książce znalazły się ponadto kwestie dotyczące poszczególnych sławnych, mitologicznych i historycznych, klejnotów antyku - m.in. naszyjnika Harmonii (znanego też jako naszyjnik Erifyle), pierścienia tyrana Polikratesa i pereł Kleopatry.

45,15 zł
32,51 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,64 zł

93
Duchy u Franciszkanów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Duchy u Franciszkanów
Niedostępny
Brak

Książka jest debiutem literackim autora. Znalazły się w niej znane historie i legendy Trójmiasta, takie jak opowieść o UFO w basenie portowym w Gdyni, historia o grobie tzw. Jasia Pierdółka, czy opowieść o piwie w kranach domów położonych w pobliżu browaru gdańskiego. Opowieści zawarte w tym tomie przedstawiają bogactwo życia codziennego, mentalność mieszkańców, a przede wszystkim, żywą, nową kulturę Trójmiasta, powstającą od zakończenia drugiej wojny światowej aż do dziś.

28,35 zł
20,41 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,94 zł

94
Gruzja. Magiczne Zakaukazie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gruzja. Magiczne Zakaukazie
Niedostępny
Brak

Gruzja należąca geograficznie do Azji, a mentalnie i kulturowo do Europy, to kraj ludzi niezwykle gościnnych i otwartych prawdziwy raj dla turystów. Zaprasza ich na czarnomorskie wybrzeże, w doliny, gdzie rosną figi i palmy, uprawiane są kiwi i banany, oraz w surowe góry, o szczytach przekraczających pięć tysięcy metrów. Gruzja słynie z żywiołowych tańców, dobrego wina i wybornej kuchni. I mimo swojej coraz większej popularności nadal jest krainą do odkrycia.

39,90 zł
28,73 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

95
Uporządkuj swój umysł - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uporządkuj swój umysł
Niedostępny
Brak

Czy nie masz czasami dość swojego wewnętrznego monologu? Nic nie potrafi dobić skuteczniej niż nieuporządkowany umysł pełen negatywnych myśli. Niepokoi Cię sprawami, na które nie masz większego wpływu, przypomina o przykrych obowiązkach, uparcie wypomina błędy i potknięcia. Co więcej, natłok takich natrętnych myśli potrafi wprowadzić w Twojej głowie trudny do opanowania chaos. Nieustanny wewnętrzny dialog odwraca uwagę od tego, co dzieje się dookoła, tu i teraz. Sprawia, że przegapiasz cenne doświadczenia, i odbiera radość z pięknych chwil.Na szczęście można przynajmniej częściowo nad tym zapanować i zaprowadzić porządek we własnej głowie. W tej książce znajdziesz szereg wskazówek, wyjaśnień i ciekawych ćwiczeń samoświadomości, które pozwolą Ci na nabycie pożytecznych nawyków. Uspokoisz złe myśli, wytrenujesz swoją uważność i zaczniesz cieszyć się wewnętrznym spokojem i szczęściem. Zyskasz jasność myślenia, dzięki której łatwiej ustalisz priorytety i uświadomisz sobie, czego pragniesz od życia. Przygotuj się jednak na to, że oczyszczanie umysłu i ćwiczenie uważności przypomina sprzątanie domu: potrzebna jest systematyczność. Warto więc wprowadzić ćwiczenia do codziennej praktyki. Dzięki tej książce nie będzie to jednak trudne zadanie!

32,90 zł
24,35 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 8,55 zł

96
Jak cię widzą, tak cię piszą Sztuka autopromocji.. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak cię widzą, tak cię piszą Sztuka autopromocji..
Niedostępny
Brak

123 wskazówki, sztuczki i spostrzeżenia dla przyszłych wirtuozów mediów społecznościowych! Posty i komentarze, czyli jak zaistnieć w sieci. Blogi i tweety, czyli jak zapewnić sobie czytelników i obserwatorów. Czaty i hangouty, czyli jak poprowadzić spotkanie na żywo. Media społecznościowe są częścią naszego życia. Dla wielu stały się pierwszym, najbardziej naturalnym źródłem informacji o innych zarówno w relacjach prywatnych, jak i zawodowych. Potencjalny pracodawca sprawdza za ich pośrednictwem kandydatów do pracy, single poszukują drugiej połówki, a znajomi i nieznajomi przesyłają sobie ważne informacje. Jednak prostota tego wirtualnego świata często bywa złudna. Przenosimy do niego swoje codzienne nawyki, lecz one nie zawsze działają tam na naszą korzyść. Dlatego jeśli chcemy, by inni traktowali nas poważnie i oceniali pozytywnie, musimy podjąć pewien wysiłek. Zadanie kreowania własnego wizerunku w mediach społecznościowych z tą książką stanie się znacznie łatwiejsze. Guy Kawasaki i Peg Fitzpatrick pokazują w niej różne aspekty funkcjonowania w internecie, podpowiadają, co należy zrobić i czego nie robić pod żadnym pozorem, a także tłumaczą, dlaczego pewne działania przynoszą pozytywne bądź negatywne skutki. Przeprowadzają także czytelnika przez kolejne etapy stawiania fundamentów tożsamości, gromadzenia materiałów cyfrowych, promocji, optymalizacji profilu, przyciągania odbiorców oraz efektywnej integracji mediów społecznościowych z blogami. Ten fantastyczny poradnik przeznaczony jest zarówno dla początkujących, których przeraża ogrom możliwości związanych z mediami społecznościowymi, jak i dla profesjonalistów zainteresowanych rozwinięciem swoich umiejętności. Jak zoptymalizować swój profil. Jak nakarmić Postowego Potwora. Jak udoskonalić posty. Jak odpowiadać na komentarze. Jak zintegrować media społecznościowe z blogami. Jak zgromadzić więcej czytelników. Jak korzystać z mediów społecznościowych na żywo. Jak prowadzić hangouty Google+ na żywo. Jak poprowadzić czat na Twitterze. Jak nie wyjść na dyletanta. Jak optymalizować z myślą o konkretnych platformach. Jak złożyć wszystko w całość. Wykorzystaj media społecznościowe do promowania własnej marki!

39,90 zł
29,53 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

97
Shimmer i Shine T.3. Magiczne zawody - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
6,99 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 14,3%
oszczędzasz 1,00 zł

98
Budowanie zaangażowania, czyli jak motywować...w.2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Budowanie zaangażowania, czyli jak motywować...w.2
Niedostępny
Brak

Lojalni i zmotywowani pracownicy, z pasją realizujący powierzone im zadania, są skuteczniejsi niż inni. To prawdziwy skarb dla przedsiębiorstwa. W czasie rekrutacji tacy właśnie kandydaci entuzjastyczni, gotowi do ciężkiej pracy są poszukiwani i wyławiani z morza chętnych. Niestety, z reguły te pozytywne cechy osób nowo przyjętych szybko toną w codziennej firmowej rutynie badania dowodzą, iż ponad 80% pracowników nie jest zaangażowanych w swoją pracę. Na czym polega problem? Autor tego poradnika twierdzi, że poza nielicznymi wyjątkami ludzie chcą się angażować, ponieważ pragną odczuwać satysfakcję płynącą z tego, czym się zajmują w życiu zawodowym. Wygląda więc na to, że przeszkodą są nie tyle sami pracownicy, ile raczej nieumiejętne nimi zarządzanie.Pracownicy mają świetne pomysły i chcieliby je realizować dla dobra firmy, nawet kosztem zwiększenia osobistych obciążeń, jednak w większości przedsiębiorstw oddolna inicjatywa wciąż się spotyka z niechęcią zarządzających. Tymczasem w dzisiejszym, postnowoczesnym świecie, w którym coraz trudniej znaleźć skutecznego i lojalnego pracownika, zdolność do motywowania oraz rozwijania potencjału zespołu staje się podstawową kompetencją, jakiej się wymaga od menedżera. Celem tej książki jest pomóc osobom na stanowiskach kierowniczych w budowaniu zaangażowania pracowników, wykorzystywany jest do tego autorski model Pro Active Tools. Drugie wydanie wzbogacone zostało o najświeższą wiedzę oraz nowe narzędzia..

59,00 zł
43,66 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 15,34 zł

99
Bawimy się naklejkami. Kształty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bawimy się naklejkami. Kształty
Niedostępny
Brak

Kolorowe naklejki i ilustracje sprawią że dzieci chętnie będą wykonywać zadania. Książeczka przeznaczona dla dzieci w wieku przedszkolnym, do nauki poprzez zabawę.

7,95 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 12,1%
oszczędzasz 0,96 zł

100
Raj był moim piekłem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Raj był moim piekłem
Niedostępny
Brak

Poruszający los dziecka wykorzystywanego seksualnie.Christina Krüsi urodziła się w 1968 roku w Szwajcarii. Pierwsze lata dzieciństwa spędziła niczym w raju - we wspólnocie misyjnej w boliwijskiej dżungli, gdzie jej rodzice zostali posłani przez organizację Wycliffe jako tłumacze Biblii. Ów raj zmienił się jednak niespodziewanie w piekło, gdy w tajnym, przerażającym rytuale Christina została naznaczona jako ,,wybrana". Od tej pory traktowana była jak bezwolna ofiara i przez lata wykorzystywana seksualnie przez znajomych jej rodziców. Dopiero jako dorosłej osobie udało się jej pokonać traumatyczne przeżycia i stawić czoła doświadczeniom z dzieciństwa. Przemówić i wydać przestępców. Zeznawać przeciw nim, mimo obaw, że sprowadzi niebezpieczeństwo na swoją rodzinę.Ta silna kobieta obecnie zajmuje się rozwiązywaniem konfliktów, działa na polu sztuki i prowadzi fundację pomagającą skrzywdzonym dzieciom.

34,99 zł
25,54 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,45 zł

Wróć do góry