hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2022.05.16

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w poniedziałek 16 maja 2022 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Pięknie się różnimy. Akademia mądrego dziecka. Chcę wiedzieć (Tracey Turner), na drugim Muminek i tajemnica lata (praca zbiorowa). Kolejny produkt to Muminek i urodzinowy guzik (praca zbiorowa) oraz Muminek i nowy przyjaciel (praca zbiorowa).
1
Pięknie się różnimy. Akademia mądrego dziecka. Chcę wiedzieć - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Pięknie się różnimy. Akademia mądrego dziecka. Chcę wiedzieć
Dostępny
686 szt.

Zapraszamy do niezwykłej szkoły! Poznajcie jej uczniów i przekonajcie się, że nie ma dwóch takich samych dzieci - każdy jest wyjątkowy! Inaczej wyglądamy, mamy różne upodobania, zdolności i charaktery. Jedni są mniej sprawni, inni wolniej się uczą, jeszcze inni pochodzą z odległych stron, ubierają się inaczej lub mówią z akcentem. Pięknie się różnimy to kolejna pozycji twórców bestselerowej książki Tu jest nasz dom. W poprzedniej autorzy pokazywali, jak żyją ludzie z różnych stron świata, oswajając czytelników z różnymi kulturami i modelami życia. Tym razem celebrują różnice w ramach jednej społeczności, na przykładzie jednej szkoły. Prezentują różne płcie, modele rodzin, kultury i wierzenia. Uświadamiają, że świat jest wspaniale urozmaicony właśnie dzięki temu, że pięknie się różnimy, choć mamy ze sobą wiele wspólnego - odczuwamy podobne emocje i często lubimy te same rzeczy. Książka Pięknie się różnimy uczy, na czym polega niepełnosprawność fizyczna i intelektualna, pomaga też zwalczać szkodliwe stereotypy, m.in. dotyczące ról społecznych czy podziałów na „chłopięce” i „dziewczęce”. Uświadamia, że rodziną można być na wiele sposobów – ważne, by czuć się kochanym i otoczonym opieką. Niesie ze sobą też ważne przesłanie: nie zawsze się ze sobą dogadujemy, a odmienne zdania są nieuniknione, gdy przebywa się blisko innych osób. Ważne, by się szanować, traktować innych miło, a różnice wykorzystać do tego, by nauczyć się czegoś od siebie nawzajem.

36,99 zł
28,11 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 8,88 zł

172 osoby kupiły
2
Muminek i tajemnica lata - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Muminek i tajemnica lata
Dostępny
245 szt.

To było długie i leniwe popołudnie w dniu letniego przesilenia. Cała rodzina Muminków spędzała je, relaksując się na dworze. Beztroska jednak minęła, gdy notes wraz z wiecznym piórem Tatusia Muminka zniknął, a w ogrodzie zrobiło się dziwnie chłodno. Czy Muminkowi i jego przyjaciołom uda się rozwiązać tę tajemnicę? Urocza opowieść wprost z Doliny Muminków to zaproszenie do wspólnej lektury dla całej rodziny i punkt wyjścia do wartościowych rozmów z najmłodszymi. Przepiękne, nawiązujące do oryginalnych grafik Tove Jansson ilustracje tworzą niepowtarzalny klimat, w którym rozsmakują także dorośli czytelnicy. W serii dostępne są inne, równie urzekające opowieści ze świata Muminków – warto zebrać całą kolekcję!

19,99 zł
13,99 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 6,00 zł

34 osoby kupiły
3
Muminek i urodzinowy guzik - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Muminek i urodzinowy guzik
Dostępny
202 szt.

W dniu swoich urodzin Muminek budzi się podekscytowany. Jest pewien, że czeka go jeden z najcudowniejszych dni w roku. Dziś są jego urodziny! Niestety, wygląda na to, że nikt nie będzie z nim świętować. Wszyscy są tak zajęci swoją pracą… do czasu niespodzianki! Czy chcesz zobaczyć, jak świętuje się urodziny w Dolinie Muminków? Jeśli jeszcze nie znasz muminków, najwyższy czas to zmienić! Rodzina muminków i ich przyjaciele, tacy jak Włóczykij, Ryjek, Paszczak czy Mała Mi, to zachwycający bohaterowie, których stworzyła jedna z najbardziej znanych pisarek dla dzieci – Tove Jansson. Autorka serii wielu pełnych humoru i magii opowieści oczarowuje dzieci i dorosłych od wielu lat. Niniejsza książeczka na podstawie oryginalnych opowiadań Tove Jansson została przystosowana dla najmłodszych czytelników – proste teksty i towarzyszące im kolorowe piękne ilustracje powodują, że ta pełna ciepła historia nabiera jeszcze więcej blasku!

19,99 zł
13,99 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 6,00 zł

29 osób kupiło
4
Muminek i nowy przyjaciel - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Muminek i nowy przyjaciel
Dostępny
194 szt.

Ryjku, to najlepszy rodzaj skarbu! Znalazłeś PRZYGODĘ! Muminek i Ryjek znajdują list w butelce i wyruszają na poszukiwanie tajemniczego nowego przyjaciela. Panna Migotka martwi się, że nowy przyjaciel zajmie jej miejsce. Co będzie, jeśli Muminek całkiem o niej zapomni? Urocza opowieść wprost z Doliny Muminków to zaproszenie do wspólnej lektury dla całej rodziny i punkt wyjścia do wartościowych rozmów z najmłodszymi. Przepiękne, nawiązujące do oryginalnych grafik Tove Jansson ilustracje tworzą niepowtarzalny klimat, w którym rozsmakują także dorośli czytelnicy. W serii dostępne są inne, równie urzekające opowieści ze świata Muminków – warto zebrać całą kolekcję!

19,99 zł
13,99 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 6,00 zł

21 osób kupiło
5
Okulary - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Okulary
Dostępny
176 szt.

Wielka porcja humoru i zdrowa dawka mądrości. Niezapomniane postacie i komiczne sytuacje. Wspaniała słowna zabawa i jej barwna oprawa. Oto Bajki Tuwima – klasyka, która oczaruje małego czytelnika!

7,00 zł
4,99 zł

Rabat 28,7%
oszczędzasz 2,01 zł

21 osób kupiło
6
Lokomotywa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lokomotywa
Dostępny
244 szt.

Wielka porcja humoru i zdrowa dawka mądrości. Niezapomniane postacie i komiczne sytuacje. Wspaniała słowna zabawa i jej barwna oprawa. Oto Bajki Tuwima – klasyka, która oczaruje małego czytelnika!

7,00 zł
4,99 zł

Rabat 28,7%
oszczędzasz 2,01 zł

19 osób kupiło
7
Rzepka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rzepka
Dostępny
225 szt.

Wielka porcja humoru i zdrowa dawka mądrości. Niezapomniane postacie i komiczne sytuacje. Wspaniała słowna zabawa i jej barwna oprawa. Oto Bajki Tuwima – klasyka, która oczaruje małego czytelnika!

7,90 zł
4,99 zł

Rabat 36,8%
oszczędzasz 2,91 zł

17 osób kupiło
8
Muminek i pieśń oceanu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Muminek i pieśń oceanu
Dostępny
131 szt.

To był idealny dzień na jakąś wspaniałą przygodę. Ale na jaką? Muminek i jego przyjaciele słyszeli o legendzie oceanu – pieśni, którą usłyszeć może tylko ten, kto muszlę znajdzie. Włóczykij zabiera więc Muminka i Pannę Migotkę na Wyspę Hatifnatów, by mogli znaleźć skarb. Niestety przyjaciele muszą wrócić, aby uniknąć burzy! Czy znajdą pieśń oceanu, o której mówią legendy, i wrócą bezpiecznie do domu? Rodzina muminków i ich przyjaciele, tacy jak Włóczykij, Ryjek, Paszczak czy Mała Mi, to zachwycający bohaterowie, których stworzyła jedna z najbardziej znanych pisarek dla dzieci – Tove Jansson. Autorka serii wielu pełnych humoru i magii opowieści oczarowuje dzieci i dorosłych od wielu lat. Niniejsza książeczka na podstawie oryginalnych opowiadań Tove Jansson została przystosowana dla najmłodszych czytelników – proste teksty i towarzyszące im kolorowe piękne ilustracje powodują, że ta pełna ciepła historia nabiera jeszcze więcej blasku!

19,99 zł
13,99 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 6,00 zł

14 osób kupiło
9
Buduję poczucie własnej wartości. Karty pracy dla dzieci i młodzieży z niską samooceną oraz ze spektrum autyzmu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Buduję poczucie własnej wartości. Karty pracy dla dzieci i młodzieży z...
Dostępny
594 szt.

Karty pracy dla dzieci i młodzieży z niską samooceną oraz ze spektrum autyzmu Karty pracy, przeznaczone dla uczniów w wieku 8–15 lat, przygotowują do zmierzenia się z trudnym zagadnieniem poczucia własnej wartości. Książka została opracowana z myślą o terapii dzieci i młodzieży ze spektrum autyzmu oraz wszystkich tych, którzy czują się bezwartościowi i nieakceptowani. Materiały pozwalają uczniom znaleźć odpowiedzi na pytania: • Jak akceptować samego siebie? • Jak przeciwdziałać niskiej samoocenie? • Jak radzić sobie z niepowodzeniami? • Jakie zachowania innych osób mogą powodować, że czujemy się niedowartościowani? • Jak może wyglądać osoba z wysoką/niską samooceną? Podejmowane tematy dotyczą spraw bliskich młodym ludziom, którzy borykają się z brakiem wiary we własne umiejętności. Kolejne karty pracy poświęcone zostały takim zagadnieniom, jak: • wysoka i niska samoocena • talenty i słabości • zasady pozytywnego myślenia • sukcesy i porażki • optymizm i pesymizm. Dodatkowo publikacja zawiera: • dziennik samooceny – pomoc do wizualnego przedstawienia procesu • budowania poczucia własnej wartości • ponad 500 naklejek do wypełnienia dziennika. Karty mogą być wykorzystane przez pedagogów, nauczycieli oraz terapeutów podczas zajęć indywidualnych, a także grupowych. Publikacja wchodzi w skład kolekcji „Z relacjami za pan brat” dedykowanej dzieciom i młodzieży ze spektrum autyzmu oraz z trudnościami w zakresie kompetencji społecznych.

39,50 zł
32,79 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 6,71 zł

11 osób kupiło
10
Rainbow High. Shadow High. Nicole Steel - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rainbow High. Shadow High. Nicole Steel
MGA
Dostępny
173 szt.

Z pewnością każdy zna szkołę Rainbow High, natomiast mało kto wie, że konkuruje ona ze szkołą Shadow High. W tym roku role nieco się odwrócą, ponieważ uczniowie Shadow High maja dość chowania się w cieniu kolorowej szkoły. Mają oni do zaprezentowania całemu światu naprawdę dużo. Cała szkoła artystyczna Shadow High jest gotowa aby pokazać swoje wyjątkowe specjalizację. Zbierz wszystkie lalki z tej serii i odkryj ich ukryte zdolności z nową serią Shadow High. To będzie naprawdę coś zaskakującego. W skład serii wchodzi aż 6 lalek w tonach szarości, czerni i bieli, które charakteryzują się pięknym kontrastem.

157,90 zł
148,43 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 9,47 zł

10 osób kupiło
11
Galop '44 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Galop '44
Dostępny
48 szt.

Dwaj bracia. Dwa światy. Jedno powstanie. Mikołaj w tajemniczy sposób trafia ze współczesnej Warszawy w wir dramatycznych wydarzeń powstania warszawskiego. Jego starszy brat Wojtek decyduje się na podróż w przeszłość, aby wydostać Mikołaja z powrotem. W powstańczej Warszawie chłopcy poznają na przemian smak zwycięstwa i gorycz porażki, dowiadują się, czym jest męstwo, przyjaźń i wielka miłość. Galop ‘44 łączy wartką akcję z doskonale opisanymi czasami powstania warszawskiego. To powieść dla wszystkich miłośników emocjonującej i wciągającej literatury. Wydarzeń, które wypełniły książkę, autorka nie wymyśliła sama. Większość historii odnalazła w Archiwum Historii Mówionej, prowadzonym przez Muzeum Powstania Warszawskiego, część usłyszała bezpośrednio od powstańców.

36,99 zł
25,15 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 11,84 zł

9 osób kupiło
12
Wysoka stawka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wysoka stawka
Dostępny
1703 szt.

Jedna firma. Pięć kobiet. Wielkie ambicje. Stawka jest wysoka. Fletcher and Benson to prestiżowa agencja talentów, w której spotyka się pięć kobiet. Różni je wiek, doświadczenie i pozycja zawodowa. Łączą je natomiast determinacja i odwaga z jakimi stawiają czoła codziennym wyzwaniom. Ambitna Jane marzy o założeniu własnej firmy, ale na razie musi zadowolić się posadą asystentki. Agentka literacka Hailey została sama z trójką dzieci po tragicznej i przedwczesnej śmierci męża. Francine, surowa szefowa wydziału literackiego, zmaga się z problemami finansowymi po rozwodzie. Namiętny romans agentki dramatycznej Allie z jednym z klientów zaczyna zagrażać jej karierze. Wydaje się, że dyrektor finansowa Merriwether ma wszystko - dopóki zazdrość męża o jej pozycję w pracy nie zaczyna wymykać się spod kontroli. Jane szybko zdaje sobie sprawę, że za drzwiami agencji kryją się brudne sekrety. Chociaż ma mniej siły przebicia w porównaniu ze swoimi koleżankami, jest zdeterminowana, by ujawnić prawdę. Wysoka stawka to historia kobiet, które z trudem balansują między życiem osobistym a pragnieniem sukcesu.

42,99 zł
30,52 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 12,47 zł

9 osób kupiło
13
Rytuały, obrzędy, święta. Od czasów słowiańskich po wiek XX - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rytuały, obrzędy, święta. Od czasów słowiańskich po wiek XX
Dostępny
275 szt.

Pozostałe tytuły autora: Polska demonologia ludowa, Śladami pierwotnych wierzeń, U stóp słowiańskiego parnasu. Nieprzebrane źródło pasjonującej wiedzy na temat obrzędowości i świąt na ziemiach polskich Przed wiekami ludzie wierzyli, że żelazo odstrasza istoty duchowe, dlatego na stole wigilijnym nie kładli żadnych żelaznych przedmiotów. Wiosną gromadzili się nad rzeką, by topić zimę-śmierć pod postacią słomianej kukły. Obrzęd ten przetrwał do dziś jako topienie marzanny. Z kolei Zielone Świątki w XV wieku były świętem ostro krytykowanym – jeden z ówczesnych kaznodziejów mocno gorszył się faktem, że stare kobiety i dziewczęta chadzają w te dni nie do kościoła, lecz na tańce. I to nie po to, by wzywać imienia Pana Boga, lecz diabła! W Rytuałach, obrzędach, świętach Leonard J. Pełka przedstawia najważniejsze polskie zwyczaje rodzinne, kultywowane dorocznie od czasów prasłowiańskich do końca wieku XX. Uwzględnia ich typologię, opisuje rodowody oraz ścieżki przeobrażeń obrzędowości polskiej. Omawia także funkcje społeczne obrzędów i świąt. Z wielką pieczołowitością przedstawia tradycje ludowe, szlacheckie i mieszczańskie, nie zapominając przy tym o współczesnych rytuałach i świętach.

49,90 zł
31,94 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 17,96 zł

9 osób kupiło
14
Rok, w którym nauczyłam się kłamać - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
39,90 zł
25,94 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 13,96 zł

8 osób kupiło
15
Ania z Avonlea - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ania z Avonlea
Dostępny
1726 szt.

Poznaj dalsze lody uroczej Ani Shirley, która w wieku jedenastu lat trafiła na Zielone Wzgórze. Minęło już ponad pięć lat i teraz Ania, rudowłosa dziewczyna o wielkim sercu i nieprzeciętnej wyobraźni, zamierza zostać nauczycielką. W tym tomie nasza bohaterka napotyka wiele nieoczekiwanych sytuacji i zawiera nowe przyjaźnie. Dzieło Lucy Maud Montgomery, zaliczone do klasyki literatury dla dzieci i młodzieży, stało się ulubioną lekturą kolejnych pokoleń młodych czytelników. Odkryj świat niezwykłej bohaterki, pełen wzruszeń, humoru i niezapomnianych przeżyć! Polecamy wydanie w nowym, pomniejszonym formacie, bez ilustracji.

34,99 zł
25,54 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,45 zł

8 osób kupiło
16
Słoń Trąbalski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słoń Trąbalski
Dostępny
115 szt.

Wielka porcja humoru i zdrowa dawka mądrości. Niezapomniane postacie i komiczne sytuacje. Wspaniała słowna zabawa i jej barwna oprawa. Oto Bajki Tuwima – klasyka, która oczaruje małego czytelnika!

7,90 zł
5,99 zł

Rabat 24,2%
oszczędzasz 1,91 zł

7 osób kupiło
17
Uczę się i bawię. Litery z naklejkami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uczę się i bawię. Litery z naklejkami
Dostępny
175 szt.

„Uczę się i bawię” to ciekawa seria edukacyjna dla przedszkolaków. Dziecko, rozwiązując łamigłówki i proste zadania oraz bawiąc się naklejkami, poznaje litery.

14,99 zł
10,99 zł

Rabat 26,7%
oszczędzasz 4,00 zł

6 osób kupiło
18
Zosia Samosia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zosia Samosia
Dostępny
200 szt.

Wielka porcja humoru i zdrowa dawka mądrości. Niezapomniane postacie i komiczne sytuacje. Wspaniała słowna zabawa i jej barwna oprawa. Oto Bajki Tuwima – klasyka, która oczaruje małego czytelnika!

6,97 zł
5,99 zł

Rabat 14,1%
oszczędzasz 0,98 zł

7 osób kupiło
19
Trans-Atlantyk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trans-Atlantyk
Dostępny
44 szt.

Jedyny w swoim rodzaju utwór-wyzwanie, utwór-prowokacja, kapitalna rozprawa Gombrowicza z polskością, z podtrzymywanymi przez tradycję stereotypami narodowymi. Genialny humor i cudowny język, zadziwiające wykorzystanie przez pisarza form gawędy szlacheckiej, nie milknące pytania, które w każdym pokoleniu powinniśmy sobie zadawać

32,90 zł
24,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,22 zł

6 osób kupiło
20
Skakanka Sznur 12x15 Chmurki Simba B/c - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
31,27 zł
28,14 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,13 zł

5 osób kupiło
21
Rainbow High. Shadow High. Ash Silverstone - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rainbow High. Shadow High. Ash Silverstone
MGA
Dostępny
94 szt.

Z pewnością każdy zna szkołę Rainbow High, natomiast mało kto wie, że konkuruje ona ze szkołą Shadow High. W tym roku role nieco się odwrócą, ponieważ uczniowie Shadow High maja dość chowania się w cieniu kolorowej szkoły. Mają oni do zaprezentowania całemu światu naprawdę dużo. Cała szkoła artystyczna Shadow High jest gotowa aby pokazać swoje wyjątkowe specjalizację. Zbierz wszystkie lalki z tej serii i odkryj ich ukryte zdolności z nową serią Shadow High. To będzie naprawdę coś zaskakującego. W skład serii wchodzi aż 6 lalek w tonach szarości, czerni i bieli, które charakteryzują się pięknym kontrastem.

153,90 zł
144,67 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 9,23 zł

5 osób kupiło
22
Uczę się i bawię. Cyfry z naklejkami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uczę się i bawię. Cyfry z naklejkami
Dostępny
115 szt.

„Uczę się i bawię” to ciekawa seria edukacyjna dla przedszkolaków. Dziecko, rozwiązując łamigłówki i proste zadania oraz bawiąc się naklejkami, poznaje cyfry.

14,99 zł
10,99 zł

Rabat 26,7%
oszczędzasz 4,00 zł

5 osób kupiło
23
Minecraft. Saga Stonesword. Tom 2.  Moby rządzą! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Minecraft. Saga Stonesword. Tom 2. Moby rządzą!
Dostępny
113 szt.

Kolejna odsłona przygód Morgana, Ash, Harper, Po i Jodi, czyli druga część z nowej serii powieści pt. „Saga Stonesword”, których akcja toczy się w świecie Minecrafta. Po i jego przyjaciele schodzą głęboko pod ziemię, aby stawić czoła kolejnemu wrogiemu wcieleniu Króla Przywoływaczy… zjawisku, które potrafi zwrócić przeciwko nim dosłownie każdego minecraftowego moba! To jednak nie koniec kłopotów, bo w świecie rzeczywistym Po postanowił startować na przewodniczącego samorządu uczniowskiego! Głosowanie na jego kandydaturę okazuje się jednak proszeniem się Po o poważne kłopoty…

29,99 zł
22,79 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 7,20 zł

5 osób kupiło
24
Wanda Malczewska. Proroctwa, wizje i życie dla Polski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wanda Malczewska. Proroctwa, wizje i życie dla Polski
Dostępny
43 szt.

Wanda Malczewska, przez niektórych nazywana polską Katarzyną Emmerich. Mistyczka z Parzna otrzymała od Boga dar widzenia przyszłych wydarzeń, głównie dotyczących losów Ojczyzny i Kościoła. Prawie 50 lat przed Cudem Nad Wisłą, Wanda Malczewska usłyszała od Matki Bożej, że 15 sierpnia stanie się świętem waszym narodowym, bo w tym dniu odrodzona Polska odniesie świetne zwycięstwo nad wrogami, dążącymi do jej zagłady. Mistyczka wyprzedzała swoją epokę. Uczyła chłopów pisania, czytania i religii. W czasie Powstania Styczniowego organizowała szpitale. O kanonizację wizjonerki zabiegała Zofia Kossak. Jan Paweł II nazwał ją apostołką i wspaniałą przewodniczką w dziele ewangelizacji. Polska zawsze będzie przedmurzem Kościoła - o ile sobie nie da wiary odebrać Życie mistyczne Malczewskiej łączyło się z ekstazami, wizjami i przeżywaniem Męki Chrystusa na Drodze Krzyżowej. Słowa Zbawiciela i Maryi usłyszane w czasie objawień zapisywała skrupulatnie w dzienniku. Dzięki nadprzyrodzonemu darowi zawsze wiedziała, kto świętokradczo usiłuje przystępować do ołtarza i z tego powodu żarliwie modliła się w intencji nawrócenia kapłanów. Rosję spotka kara Boska za krew przelaną, wołającą o pomstę do nieba. Straszne klęski spadną na Polskę, ale jej nie zgniotą. Niech czas jubileuszu narodzin Sługi Bożej Wandy Malczewskiej przyczyni się do dogłębnego wniknięcia w bogactwo jej duchowego dziedzictwa abyśmy w obecnym czasie i wobec aktualnych wyzwań starali się naśladować jej pokorne życie dla innych. – Bp Marek Solarczyk

44,90 zł
32,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

4 osoby kupiły
25
Saga winlandzka 10 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Saga winlandzka 10
Dostępny
33 szt.

Konflikt na Bałtyku zatacza coraz szersze kręgi. Thorfinn i jego towarzysze trafiają w sam środek sporu. Pretendujący do objęcia dowództwa nad Jomswikingami ujawnia knowania Flokiego i jego udział w zabójstwie Thorsa. Czy Thorfinn będzie w stanie odrzucić zemstę i kroczyć drogą, którą obrał? ?Saga Winlandzka? to epopeja, w której nie brak intryg, pokazanych z rozmachem scen walk, berserków czy Jomswikingów, elitarnych wojowników (niektórzy badacze twierdzą, że stacjonowali oni na Wolinie!). To też barwne, nierzadko historyczne, postacie ? Thorfinn, Askeladd, Floki czy Leif. Zapraszamy na niesamowitą sagę, która zdobyła szereg nagród i jest uznawana za jedną z najlepszych serii o wikingach, jaka kiedykolwiek powstała! W roku 2019 komiks został przeniesiony na ekrany jako serial animowany

69,99 zł
55,29 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 14,70 zł

4 osoby kupiły
26
Bazyl i Licho - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bazyl i Licho
Dostępny
128 szt.

Bazyl i Licho powracają w cyklu opowiadań pełnych humoru, słowiańskich stworów oraz najpyszniejszych słodyczy ilustrowanym fantastyczną kreską Marcina Minora. Czy w lesie na wiosnę rosną kapsle i patyczki? Jakie kolory ma nuda? Czy świat kończy się na jedzeniu? Czym gra się na nerwach? Kiedy jest najlepsze błoto? Czy czort się liczy? Jak się robi mniej?

42,99 zł
32,24 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,75 zł

4 osoby kupiły
27
125 zabaw umysłowych dla niemowląt. Proste zabawy stymulujące rozwój mózgu dzieci w pierwszym roku życia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
125 zabaw umysłowych dla niemowląt. Proste zabawy stymulujące rozwój m...
Dostępny
122 szt.

Książka 125 zabaw umysłowych dla niemowląt prezentuje szereg sposobów, jak wspomagać wczesny rozwój umysłowy dzieci, który stanowi podstawę późniejszego procesu nauki. Autorka pokazuje, jak każdego dnia możemy stymulować umysły naszych pociech w jakże istotnym okresie od czasu narodzin do pierwszego roku życia. Każdej z zabaw towarzyszy fachowa wiedza o ludzkim umyśle i opis, w jaki sposób dana aktywność wspomaga działanie niemowlęcego mózgu. Proste, przyjemne zabawy to podstawa sukcesu w późniejszym procesie nauki! Czy wiesz, że mózg małego dziecka: • jest o 250% bardziej aktywny niż mózg osoby dorosłej? • zanim dziecko osiągnie trzeci rok życia, tworzy 1000 trylionów połączeń (dwukrotnie więcej niż u osoby dorosłej)? • w ciągu pierwszego roku życia dziecka produkuje synapsy (połączenia nerwowe) prędzej niż kiedykolwiek w późniejszym życiu?

39,99 zł
28,79 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

4 osoby kupiły
28
Kosz na zabawki, Kraina Lodu 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kosz na zabawki, Kraina Lodu 2
SEVEN POLSKA
Dostępny
2 szt.

Kosz wykonany jest z poliestrowej siatki ozdobionej motywami Disney'a. Pozwala na utrzymanie porządku w pokoju dziecięcym. Idealnie nadaje się do przechowywania zabawek, ubranek itp. Wymiary: 36.0 x 36.0 x 38.0 cm

30,99 zł
28,51 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,48 zł

4 osoby kupiły
29
Smok - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Smok
Dostępny
109 szt.

Wielka porcja humoru i zdrowa dawka mądrości. Niezapomniane postacie i komiczne sytuacje. Wspaniała słowna zabawa i jej barwna oprawa. Oto Bajki Brzechwy – klasyka, która oczaruje małego czytelnika!

7,90 zł
5,99 zł

Rabat 24,2%
oszczędzasz 1,91 zł

4 osoby kupiły
30
Pokemon. Kubek 474 ml, Pikachu 3D - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pokemon. Kubek 474 ml, Pikachu 3D
ABYstyle
Dostępny
19 szt.

Rozpocznij dzień w dobrym nastroju z kubkiem Pikachu! Napij się ulubionego drinka w towarzystwie uśmiechu Pikachu dzięki temu kubkowi Pokémon 3D od GB Eye. • Pojemność: około 475 ml. • Materiał: ceramika. • Nie nadaje się do kuchenki mikrofalowej i zmywarki.

74,99 zł
71,24 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,75 zł

3 osoby kupiły
31
Tofik w górach. Naklejaj z Tofikiem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tofik w górach. Naklejaj z Tofikiem
Olesiejuk Sp. z o.o.
Dostępny
688 szt.

Dzięki serii Naklejaj z Tofikiem poznasz uroczego psiaka oraz jego przyjaciół. Wybierzesz się z nim nad morze, w góry, do miasta i na wieś. Kolorowymi naklejkami będziesz mógł uzupełnić wszystkie strony książki. Dobra zabawa gwarantowana!

13,50 zł
10,99 zł

Rabat 18,6%
oszczędzasz 2,51 zł

3 osoby kupiły
32
Top Modelki. Pupile - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Top Modelki. Pupile
Dostępny
83 szt.

To wyjątkowa książka dla wszystkich wielbicielek mody, które kochają też pieski i kotki. Rysuj, koloruj, przyklejaj naklejki, ozdabiaj i dekoruj - przygotuj swoje zwierzaki do udziału w wyjątkowej wystawie dla psów i kotów. Dzięki twoim pomysłom na pokazie pieski i kotki zaprezentują się wspaniale! O serii: Pasjonujesz się modą? Marzysz o tym, aby zostać projektantką? Użyj wyobraźni i stwórz własną kolekcję. Masz do dyspozycji mnóstwo strojów na różne okazje oraz wiele ciekawych dodatków. W każdej części znajdziesz mnóstwo kolorowych naklejek - wyjątkowe ubrania i niepowtarzalne dodatki, takie jak buty, czapki, torebki, biżuteria. Dzięki naklejkom stworzysz stroje na różne okazje.

14,99 zł
10,99 zł

Rabat 26,7%
oszczędzasz 4,00 zł

3 osoby kupiły
33
Na straganie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Na straganie
Dostępny
39 szt.

Wielka porcja humoru i zdrowa dawka mądrości. Niezapomniane postacie i komiczne sytuacje. Wspaniała słowna zabawa i jej barwna oprawa. Oto Bajki Brzechwy – klasyka, która oczaruje małego czytelnika!

7,90 zł
5,99 zł

Rabat 24,2%
oszczędzasz 1,91 zł

3 osoby kupiły
34
Jurassic World. Kubek 320 ml, paleontologia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jurassic World. Kubek 320 ml, paleontologia
ABYstyle, 1 sztuka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.26

Poczuj się jak Alan Grant! Zostań wybitnym paleontologiem, przeanalizuj zaskakującą anatomię T-Rexa i Blue the Raptor, dzięki temu wspaniałemu kubkowi Jurassic World firmy ABYstyle! • pojemność: 320 ml • opakowanie: pudełko z okienkiem • można myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej

40,99 zł
38,94 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,05 zł

3 osoby kupiły
35
Pan Maluśkiewicz i wieloryb - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pan Maluśkiewicz i wieloryb
Dostępny
87 szt.

Wielka porcja humoru i zdrowa dawka mądrości. Niezapomniane postacie i komiczne sytuacje. Wspaniała słowna zabawa i jej barwna oprawa. Oto Bajki Tuwima – klasyka, która oczaruje małego czytelnika!

7,90 zł
5,99 zł

Rabat 24,2%
oszczędzasz 1,91 zł

4 osoby kupiły
36
Kaczka-dziwaczka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kaczka-dziwaczka
Dostępny
250 szt.

Wielka porcja humoru i zdrowa dawka mądrości. Niezapomniane postacie i komiczne sytuacje. Wspaniała słowna zabawa i jej barwna oprawa. Oto Bajki Brzechwy – klasyka, która oczaruje małego czytelnika!

5,90 zł
4,99 zł

Rabat 15,4%
oszczędzasz 0,91 zł

4 osoby kupiły
37
Top Modelki. Modne stylizacje - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Top Modelki. Modne stylizacje
Dostępny
96 szt.

Już niedługo nowy sezon, poznamy kolejne, zaskakujące stylizacje. Co tym razem zaprezentują modelki? Jakie fasony będą najmodniejsze w tym sezonie? Rysuj, koloruj, przyklejaj naklejki, ozdabiaj i dekoruj - stwórz niepowtarzalną kolekcję, a na pokazie mody top modelki zaprezentują się wspaniale! O serii: Pasjonujesz się modą? Marzysz o tym, aby zostać projektantką? Użyj wyobraźni i stwórz własną kolekcję. Masz do dyspozycji mnóstwo strojów na różne okazje oraz wiele ciekawych dodatków. W każdej części znajdziesz mnóstwo kolorowych naklejek - wyjątkowe ubrania i niepowtarzalne dodatki, takie jak buty, czapki, torebki, biżuteria. Dzięki naklejkom stworzysz stroje na różne okazje.

14,99 zł
10,99 zł

Rabat 26,7%
oszczędzasz 4,00 zł

3 osoby kupiły
38
Ścieżki Elizy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ścieżki Elizy
Dostępny
934 szt.

Fragment książki: „Kiedy w Polsce zgasła nadzieja po powstaniu listopadowym, w dalekim Ems umiera hrabina Stefania z Radziwiłłów, osierocając czteroletnią córkę Marię. Powierniczką dziecka zostaje Eliza, dla której przysięga okaże się ważniejsza niż własne życie. Kobieta, by chronić majątek podopiecznej, wyrusza z tajną misją na Podlasie. Eliza, przyzwyczajona do europejskich dworów i salonów, nigdy wcześniej nie odwiedziła ziemi swoich przodków. Nie przypuszczała, że wśród pól i lasów, szlacheckich dworów i uciekających przed carskimi prześladowaniami powstańców odnajdzie coś cennego… Czy będzie to miłość? A może coś jeszcze bardziej ważnego?”

35,00 zł
28,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,00 zł

2 osoby kupiły
39
Zoo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zoo
Dostępny
82 szt.

Wielka porcja humoru i zdrowa dawka mądrości. Niezapomniane postacie i komiczne sytuacje. Wspaniała słowna zabawa i jej barwna oprawa. Oto Bajki Brzechwy – klasyka, która oczaruje małego czytelnika!

6,97 zł
5,99 zł

Rabat 14,1%
oszczędzasz 0,98 zł

2 osoby kupiły
40
Repetir por placer Ćwiczenia i gry leksykalne z języka hiszpańskiego od A2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Repetir por placer Ćwiczenia i gry leksykalne z języka hiszpańskiego o...
Dostępny
40 szt.

Repetytorium tematyczno-leksykalne z języka hiszpańskiego, które wzbogaci zasób leksyki, zwłaszcza przed maturą na poziomie rozszerzonym, i sprawi, że powtarzanie i poszerzanie słownictwa stanie się przyjemnością.Publikacja papierowa w komplecie z e-bookiem udostępnianym za pomocą kodu QR. Repetir por placer uczniów i studentów zachęci do samodzielnej pracy lub powtórek przed egzaminami, a dla nauczycieli i lektorów będzie atrakcyjnym materiałem na zajęcia. Tematyka 14 rozdziałów związana z podstawą programową Doskonała pomoc w przygotowaniu do egzaminu maturalnego, a także innych egzaminów językowych Urozmaicona leksyka, rzadko podawana w tradycyjnych podręcznikach. Szczególny nacisk na leksykę i frazeologię, która może prowadzić do błędów i nieporozumień w komunikacji Wiele ćwiczeń pobudzających kreatywność i wzmacniających skojarzenia Rozwiązania do ćwiczeń (na końcu podręcznika) Zestawienie hiszpańskich przysłów i ich polskich odpowiedników

41,00 zł
36,08 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,92 zł

2 osoby kupiły
41
Wzywamy Psi Patrol. Co za historia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wzywamy Psi Patrol. Co za historia
Dostępny
158 szt.

Seria książek w twardej oprawie Co za Historia! to nie tylko opowiadania z ulubionymi bohaterami. Pytania zadane na początku każdej historii pomogą dziecku skoncentrować się podczas lektury, a zadania do rysowania rozwiną wyobraźnię i kreatywność. Dobra zabawa gwarantowana!

19,99 zł
14,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 5,00 zł

2 osoby kupiły
42
Ptasie plotki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ptasie plotki
Dostępny
199 szt.

Wielka porcja humoru i zdrowa dawka mądrości. Niezapomniane postacie i komiczne sytuacje. Wspaniała słowna zabawa i jej barwna oprawa. Oto Bajki Brzechwy – klasyka, która oczaruje małego czytelnika!

7,90 zł
5,99 zł

Rabat 24,2%
oszczędzasz 1,91 zł

2 osoby kupiły
43
Co wypanda a co nie wypanda - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Co wypanda a co nie wypanda
Dostępny
98 szt.

Rozbrajający poradnik dobrego wychowania dla najmłodszych. Każda panda dobrze wie, co wypanda, a co nie. Najwyższy czas, by dowiedziały się tego także ludzkie dzieci. Pomoże im w tym ta pouczająca książeczka, której kartonowe strony przetrwają każdą, nawet najmniej elegancką lekturę.

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

2 osoby kupiły
44
Kwoka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kwoka
Dostępny
75 szt.

Wielka porcja humoru i zdrowa dawka mądrości. Niezapomniane postacie i komiczne sytuacje. Wspaniała słowna zabawa i jej barwna oprawa. Oto Bajki Brzechwy – klasyka, która oczaruje małego czytelnika!

7,90 zł
5,99 zł

Rabat 24,2%
oszczędzasz 1,91 zł

2 osoby kupiły
45
Top Modelki. Sesja zdjęciowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Top Modelki. Sesja zdjęciowa
Dostępny
86 szt.

Błysk fleszy, piękne wnętrza, wieszaki z ubraniami, dziesiątki wyjątkowych dodatków - to może oznaczać tylko jedno: sesję zdjęciową. Rysuj, koloruj, przyklejaj naklejki, ozdabiaj i dekoruj. Dzięki tobie podczas sesji zdjęciowej top modelki będą prezentować się wspaniale! O serii: Pasjonujesz się modą? Marzysz o tym, aby zostać projektantką? Użyj wyobraźni i stwórz własną kolekcję. Masz do dyspozycji mnóstwo strojów na różne okazje oraz wiele ciekawych dodatków. W każdej części znajdziesz mnóstwo kolorowych naklejek - wyjątkowe ubrania i niepowtarzalne dodatki, takie jak buty, czapki, torebki, biżuteria. Dzięki naklejkom stworzysz stroje na różne okazje.

14,99 zł
10,99 zł

Rabat 26,7%
oszczędzasz 4,00 zł

2 osoby kupiły
46
Leń - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Leń
Dostępny
133 szt.

Wielka porcja humoru i zdrowa dawka mądrości. Niezapomniane postacie i komiczne sytuacje. Wspaniała słowna zabawa i jej barwna oprawa. Oto Bajki Brzechwy – klasyka, która oczaruje małego czytelnika!

7,90 zł
5,99 zł

Rabat 24,2%
oszczędzasz 1,91 zł

2 osoby kupiły
47
Moje chwile z Jezusem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moje chwile z Jezusem
Dostępny
32 szt.

Pozwól, aby Jezus zawładnął wyobraźnią twojego dziecka! Jeśli szukasz publikacji, która pomoże twojemu dziecku zapoznać się z Jezusem, doskonale trafiłeś. Moje chwile z Jezusem. Biblia pełna wrażeń została stworzona specjalnie po to, żeby dzieci mogły osobiście się z Nim spotkać! Co różni Biblię pełną wrażeń od innych Biblii dla dzieci? Większość Biblii dla dzieci zawiera historie informujące o wydarzeniach ze Starego i Nowego Testamentu, zaś Biblia pełna wrażeń pozwala dziecku przenieść się w sam środek dwudziestu najważniejszych momentów czterech ewangelii. Dzięki dynamicznej narracji z pierwszej ręki dziecko może stanąć twarzą w twarz ze Słowem Życia we Własnej Osobie – jasno zobaczyć, kim jest Jezus, jaki On jest i jak bardzo je kocha osobistą miłością. „Moje chwile z Jezusem. Biblia pełna wrażeń” to potężne narzędzie dla rodziców, dziadków i nauczycieli, które: – zapoznaje dziecko z żywym, kochającym, bliskim Jezusem, – porywa wyobraźnię dziecka, wykorzystując 20 ewangelicznych historii, – ilustruje naturę i charakter Jezusa objawione w Piśmie Świętym, – pielęgnuje osobistą relację z samym Jezusem, – zaprasza dziecko w ekscytującą, pełną przygód podróż przez życie z Bogiem, – uczy dziecko aktywnego zaangażowania w Biblię, – proponuje przemyślane pytania do dyskusji, ułatwiające rozmowę rodzica z dzieckiem, – jest doskonałą Biblią dla dzieci w wieku 4–12 lat. Moje chwile z Jezusem. Biblia pełna wrażeń łączy wciągającą narrację z bogatą szatą graficzną, co w niespotykany dotąd sposób uruchamia wyobraźnię dziecka. Zamknięta w prostej, pięknej formie Biblia pomoże ci poprowadzić twoje dziecko w świat kwitnącej, dynamicznej relacji z Jezusem. Nie czekaj! Rozpocznij tę przygodę już dziś!

89,90 zł
70,12 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 19,78 zł

2 osoby kupiły
48
Rainbow High. Shadow High. Lalka 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rainbow High. Shadow High. Lalka 2
MGA
Dostępny
1 szt.

Z pewnością każdy zna szkołę Rainbow High, natomiast mało kto wie, że konkuruje ona ze szkołą Shadow High. W tym roku role nieco się odwrócą, ponieważ uczniowie Shadow High maja dość chowania się w cieniu kolorowej szkoły. Mają oni do zaprezentowania całemu światu naprawdę dużo. Cała szkoła artystyczna Shadow High jest gotowa aby pokazać swoje wyjątkowe specjalizację. Zbierz wszystkie lalki z tej serii i odkryj ich ukryte zdolności z nową serią Shadow High. To będzie naprawdę coś zaskakującego. W skład serii wchodzi aż 6 lalek w tonach szarości, czerni i bieli, które charakteryzują się pięknym kontrastem. Uwaga! Różne wzory, towar wysyłany losowo.

155,90 zł
146,55 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 9,35 zł

2 osoby kupiły
49
Jurassic World. Kubek 320 ml, Park Narodowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jurassic World. Kubek 320 ml, Park Narodowy
ABYstyle, 1 sztuka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.28

Najbardziej majestatyczne dinozaury doskonale wkomponowały się w swoje nowe środowisko i w pełni wykorzystują naturalne bogactwo parków narodowych. Podziwiaj przez chwilę wspaniałość tych prehistorycznych zwierząt na tym wspaniałym kubku Jurassic World firmy ABYstyle! • Pojemność: 320 ml • Opakowanie: pudełko z okienkiem. • Można myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej.

40,99 zł
38,94 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,05 zł

2 osoby kupiły
50
Ania z Zielonego Wzgórza - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ania z Zielonego Wzgórza
Dostępny
613 szt.

Poznaj uroczą bohaterkę, Anię Shirley, która w wieku jedenastu lat trafia na Zielone Wzgórze. Ta książka opowiada o losach rudowłosej dziewczynki o wielkim sercu i nieprzeciętnej wyobraźni. Dzieło Lucy Maud Montgomery, zaliczone do klasyki literatury dla dzieci i młodzieży, stało się ulubioną lekturą kolejnych pokoleń młodych czytelników. Odkryj świat niezwykłej bohaterki, pełen wzruszeń, humoru i niezapomnianych przeżyć! Polecamy wydanie w nowym, pomniejszonym formacie.

34,99 zł
27,64 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 7,35 zł

2 osoby kupiły
51
Hirszfeldowie. Zrozumieć krew, wydanie 2 poprawione - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hirszfeldowie. Zrozumieć krew, wydanie 2 poprawione
Dostępny
19 szt.

Hirszfeldowie mieli kilka wspólnych cech – byli nadzwyczajnie zdolni, pracowici i stabilni. Ale ich życie wciąż ulegało dewastacji. Przetoczyły się przez nie dwie wojny, Holokaust i stalinizm, dobrobyt i getto, kariera i dyskryminacja. Wierzyli w medycynę. Odkrywanie szczepień i antybiotyków, grup krwi i procesów dziedziczenia to wszystko przypadło na lata ich aktywnej działalności naukowej i lekarskiej. Mieli w tym swój udział. Każdy człowiek ma grupę krwi. Jej nazwę zaproponował ponad wiek temu Ludwik Hirszfeld.

49,00 zł
35,77 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,23 zł

2 osoby kupiły
52
Fotografuj ludzi jak mistrz (wyd. 2022) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fotografuj ludzi jak mistrz (wyd. 2022)
Dostępny
1482 szt.

Żadnych strasznych wykresów. Żadnych technicznych diagramów. Żadnego żargonu. Ta książka pozwoli ci poznać podstawowe zasady kompozycji i ekspozycji podczas fotografowania ludzi, wzbogaci twoją wiedzę o świetle i obiektywach, a przede wszystkim nauczy tak niezwykle ważnej sztuki widzenia, a wszystko to bez zbędnego technobełkotu. Idealna dla użytkowników lustrzanek cyfrowych oraz aparatów kompaktowych, zawiera wiele praktycznych porad na temat technik wykonywania zdjęć ludzi, które zmienią je w dzieła sztuki, tak jak to miało miejsce w przypadku znakomitych zdjęć najwybitniejszych fotografików. Z pewnością zachęci cię, żeby wziąć do ręki aparat i spróbować. Dotychczas sprzedano na świecie ponad 100 000 egz. tej książki! W poradniku prezentujemy prace 50 najznakomitszych fotografików, a należą do nich: Richard Avendon Henri Cartier-Bresson William Klein Sebastiao Salgado Cindy Sherman Garry Winograd Richard Renaldi William Eggleston Augist Sander Joel Sternfeld Bill Brandt

45,00 zł
36,45 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 8,55 zł

2 osoby kupiły
53
Top Modelki. Pokaz mody - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Top Modelki. Pokaz mody
Dostępny
116 szt.

Przygotuj modelki do pokazu mody. Jeśli jesteś wielbicielką mody, ta książka jest właśnie dla ciebie. Rysuj, koloruj, przyklejaj naklejki, ozdabiaj i dekoruj. Dzięki tobie na pokazie mody top modelki zaprezentują się wspaniale! O serii: Pasjonujesz się modą? Marzysz o tym, aby zostać projektantką? Użyj wyobraźni i stwórz własną kolekcję. Masz do dyspozycji mnóstwo strojów na różne okazje oraz wiele ciekawych dodatków. W każdej części znajdziesz mnóstwo kolorowych naklejek - wyjątkowe ubrania i niepowtarzalne dodatki, takie jak buty, czapki, torebki, biżuteria. Dzięki naklejkom stworzysz stroje na różne okazje.

14,99 zł
10,99 zł

Rabat 26,7%
oszczędzasz 4,00 zł

2 osoby kupiły
54
Матильда - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Матильда
Dostępny
13 szt.

Первую свою книгу Роальд сочинил в 1966 году для своих детей и не собирался ее публиковать, хотя к тому времени уже вовсю писал рассказы, повести и пьесы. Родственники уговорили его отнести сказочную повесть в редакцию, и были правы. Книга имела бешеный успех. После этого появились и другие творения, не менее талантливые и успешные, в 1988 году «Матильду» признали лучшей книгой для детей. В книге использованы рисунки Квентина Блейка, популярнейшего английского иллюстратора, обладателя множества наград и известной украинской художницы Евгении Гапчинской. Прекрасная история о талантливой, не по годам развитой, одинокой и непонятой ни родителями, ни учителями девочке, решившей перевоспитать взрослых.

33,69 zł
30,32 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,37 zł

2 osoby kupiły
55
Kochaj. 50 lekcji jak pokochać siebie, swoje życie i ludzi wokół - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kochaj. 50 lekcji jak pokochać siebie, swoje życie i ludzi wokół
Dostępny
4681 szt.

Najnowsza, niezwykle osobista książka autorki bestsellerowych `Jesteś cudem`, `Bóg nigdy nie mruga`, `Bóg zawsze znajdzie Ci pracę` oraz `Twojego dziennika`. Ta książka nie jest dla każdego. Napisałam ją z myślą o tych, którzy zostali zranieni albo kochają zranionych, ale i dla tych, którzy są nieświadomi własnych ran, chociaż innym wydają się one oczywiste. No dobrze, wygląda na to, że ta książka jest dla każdego. Głodna miłości - tak czułam się przez wiele lat mojego życia. I wiem, że nie jestem w tym odosobniona. Przeżyłam wiele trudnych chwil. Dziś potrafię spojrzeć wstecz i dostrzec dar w każdym z moich doświadczeń. Gdybym mogła wybierać z menu życia, nigdy nie zdecydowałabym się na większość sytuacji, które mi się przytrafiły - a mimo to żadnej nie żałuję. Każde doznanie i każdy związek uczyniły mnie tą osobą, którą jestem. Dziś wreszcie mogę powiedzieć, że kocham ją całym sercem. Pragnę, żebyś i ty ze wszystkich sił pokochał siebie, swoje życie i otaczających cię ludzi.

39,99 zł
31,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,00 zł

2 osoby kupiły
56
Ścigajmy się Marshall. Psi Patrol. Do biegu, gotowi, start! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ścigajmy się Marshall. Psi Patrol. Do biegu, gotowi, start!
Dostępny
45 szt.

Seria książek Do biegu, gotowi start to atrakcyjna propozycja dla fanów Psiego Patrolu - do kolejnych części dołączona jest figurka dzielnego pieska w blistrze - odpowiednio: Chase, Marshall, Skye i Rubbble. W książeczkach mnóstwo zadań i misji do wykonania - kreatywna zabawa z ulubionymi bohaterami gwarantowana. W części 2. figurka Marshalla!

17,99 zł
13,99 zł

Rabat 22,2%
oszczędzasz 4,00 zł

1 osoba kupiła
57
Czarodziejska z Księżyca. Kubek 250 ml, Luna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czarodziejska z Księżyca. Kubek 250 ml, Luna
ABYstyle, 1 sztuka
Dostępny
1 szt.

Z tym wyjątkowym kubkiem z motywem Czarodziejki z Księżyca od ABYstyle kotka Luna będzie czuwać nad Twoim ulubionym napojem. • Rozmiar standardowy (250 ml) • Druk wysokiej jakości. Można myć w zmywarce i używać w mikrofalówce

40,99 zł
38,94 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,05 zł

1 osoba kupiła
58
W pustyni i w puszczy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W pustyni i w puszczy
Dostępny
76 szt.

Tę jedną z najpoczytniejszych powieści Henryka Sienkiewicza, przygotowano z myślą nie tylko o uczniach szkoły podstawowej, dla których jest to lektura obowiązkowa, ale także o wszystkich czytelnikach zafascynowanych opowieściami o dalekich podróżach. Pełna przygód i zwrotów akcji historia dwójki dzieci - Stasia i Nel - i ich wędrówki po Czarnym Lądzie wciąż porusza serca i działa na wyobraźnię.

34,99 zł
27,64 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 7,35 zł

1 osoba kupiła
59
Rainbow High. Shadow High. Luna Madison - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rainbow High. Shadow High. Luna Madison
MGA
Dostępny
193 szt.

Luna Madison to dziewczynka, który uwielbia ubierać się w srebrnych i czarnych kolorach. Luna lubi rockowy styl, co można zauważyć po jej stylu ubierania się. Uczniowie ze szkoły Shadow High posiadają specjalne talenty. Luna jest wyspecjalizowana w tworzeniu filmów. W zestawie wraz z lalką znajduje się jedna dodatkowa stylizacja oraz grzebień do czesania włosów.

157,90 zł
148,43 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 9,47 zł

1 osoba kupiła
60
Puzzle 1500 elementów. U podnóża Alp, Jezioro Hintersee, Niemcy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1500 elementów. U podnóża Alp, Jezioro Hintersee, Niemcy
Trefl, 1500
Dostępny
26 szt.

Puzzle z serii Trefl Prime Unlimited Fit Technology składające się z 1500 elementów są dedykowane prawdziwym miłośnikom układanek. Puzzle przedstawiają Jezioro Hintersee leżące w Niemczech u podnóża Alp. Puzzle zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów z zastosowaniem najgrubszej tektury, unikalnych kształtów oraz specjalnej metody cięcia. Dzięki temu możemy stworzyć indywidualny kolaż oraz łatwo przenieść całą układankę. Ponadto poszczególne elementy produktów UFT są wykonane z materiałów ekologicznych. Worek zsypowy oraz stickery na pudełku zostały wykonane z folii biodegradowalnej. Produkty nie są opakowane w folię termokurczliwą.

58,14 zł
50,58 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 7,56 zł

1 osoba kupiła
61
Domek mini ul. Zielona i Kwitnąca - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Domek mini ul. Zielona i Kwitnąca
PINK LEMON
Dostępny
41 szt.

Kolorowanka przestrzenna domek. Doskonała jako zabaka, ale również jako dekoracja. Można kolorować farbami, kredkami, ozdabiać brokatem, bibułą i czym tylko podpowie wyobraźnia. Wiek: +3

12,99 zł
11,99 zł

Rabat 7,7%
oszczędzasz 1,00 zł

1 osoba kupiła
62
Pokemon. Kubek trenera 320 ml - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pokemon. Kubek trenera 320 ml
ABYstyle, 1 sztuka
Dostępny
2 szt.

Pokemony! Złap je wszystkie dzięki temu wspaniałemu kubkowi Pokémon od GB Eye! • Kubek z wysokiej jakości ceramiki • Pojemność: 320 ml • Można myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej

40,99 zł
38,94 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,05 zł

1 osoba kupiła
63
Велика енциклопедія про все на світі - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Велика енциклопедія про все на світі
Dostępny
1 szt.

Дитячі запитання такі різноманітні, що відповісти на них батькам часом буває непросто. Але всім зрозуміло, що залишати запитання без відповіді не можна! Адже, ставлячи запитання, дитина хоче дізнатися про навколишній світ. І, одержуючи відповідь, вона стає розумнішою й дорослішою. Навчитися відповідати дітям доступно та правильно – це справжнє мистецтво. Адже для того щоб відповісти на дитячі запитання, батькам і самим необхідно знати багато. Наша книга стане чудовим помічником батькам «чомучок». У ній ви знайдете багато відповідей на дитячі запитання. Інформація в книзі викладена у казках та оповіданнях, у ігровій та зрозумілій для дитини формі й доповнена яскравими ілюстраціями.

81,99 zł
37,72 zł

Rabat 54,0%
oszczędzasz 44,27 zł

1 osoba kupiła
64
Pokemon. Podkładka pod myszkę - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pokemon. Podkładka pod myszkę
ABYstyle
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.01

Pioruny Pikachu w ABYstyle! Pojawiła się wyjątkowa podkładka pod mysz! Wyrusz bez zwłoki! na przygodę z najbardziej kultowym Pokémonem • nadruk wysokiej jakości • antypoślizgowa • elastyczna i łatwa do przenoszenia • gładkie wykończenie, odpowiednia dla wszystkich typów myszy komputerowych • wymiary: 23.5 x 19.5 cm, 3 mm grubości

40,99 zł
38,94 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,05 zł

1 osoba kupiła
65
Hipopotam - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hipopotam
Dostępny
104 szt.

Wielka porcja humoru i zdrowa dawka mądrości. Niezapomniane postacie i komiczne sytuacje. Wspaniała słowna zabawa i jej barwna oprawa. Oto Bajki Brzechwy – klasyka, która oczaruje małego czytelnika!

7,90 zł
5,99 zł

Rabat 24,2%
oszczędzasz 1,91 zł

1 osoba kupiła
66
Люби без ілюзій. Як звільнитися від токсичних стереотипів і побудувати здорові ст&#108 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Люби без ілюзій. Як звільнитися від токсичних стереотипів і побудувати...
Dostępny
10 szt.

Усі ми прагнемо кохати і бути коханими. Проблема лише в тім, що на шляху до щасливої любові стоїть забагато перепон, хибних уявлень і патріархальних стереотипів. Особливо - якщо ми народилися дівчатками. Ця книжка присвячена саме ілюзіям, що перешкоджають побудові приємних і плідних стосунків. Авторка аналізує власний досвід та намагається розібратися, чи щось із накопичених людством знань і мудрості (а надто — немудрості) про жінок, чоловіків та їхні взаємини можна систематизувати, впорядкувати і практично використати для створення «єдинорога» наших часів — здорових стосунків. Тривала, серйозна, саркастична, відверта і болісна розмова з собою перетворилася на книжку, яка не дасть усіх відповідей, але допоможе поставити правильні запитання і утвердитися в тому, що ти завжди інтуїтивно розуміла про суспільний і культурний тиск, міф про романтичне кохання, здорові та нездорові стосунки, тривожні маркери на перших етапах знайомства, уміння вчасно піти, буття собою і спроби змінити іншого, баланс і динаміку сил у парі, повагу до власних кордонів, тіло та секс у стосунках і решту речей таких очевидних, що ми схильні про них забувати, відкидаючи всі шанси на своє персональне, крафтове, унікальне «довго і щасливо». А ми його, чорт забирай, варті!

47,38 zł
42,64 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,74 zł

1 osoba kupiła
67
Minionki. Kubek 320 ml, banan - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Minionki. Kubek 320 ml, banan
ABYstyle, 1 sztuka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.03

Banana! Jeśli jesteś fanem słynnych Minionków, ten kubek od ABYstyle jest dla Ciebie! • kubek z wysokiej jakości ceramiki • 320 ml • opakowanie: czarne pudełko z okienkiem • można myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej.

40,99 zł
38,94 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,05 zł

1 osoba kupiła
68
Obrońcy Wołynia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Obrońcy Wołynia
Dostępny
125 szt.

Członkowie polskiej konspiracji na Wołyniu występowali w obronie zagrożonej ludności, przeciwko mordom i masowej eksterminacji. O polską rację walczyło wielu bohaterów. Nie wolno pozwolić, aby ich imiona zatarły się w pamięci. Zorganizowany opór wobec okupanta pojawił się na Wołyniu już w kilka tygodni po zajęciu tego terenu przez Sowietów. Samodzielne grupy konspiracyjne składały się najczęściej z młodych, niedoświadczonych zapaleńców, dlatego Sowieci rozbijali je bez trudu. Kierownictwo polskiego podziemia nie pozostawiło biegu spraw samemu sobie. Związek Walki Zbrojnej skierował na Wołyń oficera mającego zmontować tam siatkę organizacyjną. Ją również rozbito bardzo szybko, a Sowieci dokonali masowych aresztowań, zatrzymując ponad dwa tysiące osób. Utrudniło to niezmiernie zbudowanie struktur konspiracyjnych po wkroczeniu Niemców. Brakowało zwłaszcza osób mających jakiekolwiek doświadczenie wojskowe. Co prawda Komenda Główna ZWZ-AK powołała tam do istnienia struktury „Wachlarza”, miał też powstać Okręg AK, ale wszystko skończyło się gigantyczną „wsypą” i aresztowaniem kolejnych dwustu członków konspiracji, co ponownie ogromnie ją osłabiło. Funkcjonująca na tych terenach administracja cywilna pozbawiona była zaplecza wojskowego. W efekcie, wobec narastającej agresji ze strony Ukraińców, niektórzy Wołyniacy zaczęli tworzyć samorzutne oddziały samoobrony. Były one zalążkiem legendarnej 27. Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK – formacji stanowiącej absolutny fenomen nawet w skali Polskiego Państwa Podziemnego. Pamiętając, że historia poznawana przez pryzmat indywidualnych ludzkich losów jest ciekawsza od narracji ogólnej, niniejsza książka przybliża kilkunastu bohaterów, którzy trwale zapisali się w dziejach Wołynia. Praca ta oparta jest na ich osobistych wspomnieniach i relacjach, a także na dokumentach i innych opracowaniach. Są to zarazem dzieje polskiego oporu wobec trzech wrogów: Sowietów, Niemców i Ukraińców. „Marek Koprowski jest jednym z najciekawszych polskich popularyzatorów historii”. – „Do Rzeczy” Marek A. Koprowski. Pisarz, dziennikarz, historyk zajmujący się losami Polaków na Wschodzie. Plonem jego wypraw i poszukiwań jest wiele książek, z czego kilkadziesiąt ukazało się nakładem Wydawnictwa Replika. Za serię pod wspólnym tytułem Wołyń otrzymał Nagrodę im. Oskara Haleckiego w kategorii „Najlepsza książka popularnonaukowa poświęcona historii Polski w XX wieku”. Jest też laureatem nagrody „Polcul – Jerzy Boniecki Foundation” za działalność na rzecz utrzymania kultury polskiej na Wschodzie.

49,90 zł
37,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,47 zł

1 osoba kupiła
69
Puzzle 1500 elementów. Oia, Santorini - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1500 elementów. Oia, Santorini
Trefl, 1500
Dostępny
39 szt.

Puzzle składające się z 1500 elementów są dedykowane prawdziwym miłośnikom układanek. Puzzle przedstawiają Miasto Oia na wyspie Santorini. Puzzle zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów z zastosowaniem najgrubszej tektury, unikalnych kształtów oraz specjalnej metody cięcia. Dzięki temu możemy stworzyć indywidualny kolaż oraz łatwo przenieść całą układankę. Ponadto poszczególne elementy produktów UFT są wykonane z materiałów ekologicznych. Worek zsypowy oraz stickery na pudełku zostały wykonane z folii biodegradowalnej. Wymiary obrazka po ułożeniu: 85.0 x 85.0 cm

58,14 zł
50,58 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 7,56 zł

1 osoba kupiła
70
Żuk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Żuk
Dostępny
129 szt.

Wielka porcja humoru i zdrowa dawka mądrości. Niezapomniane postacie i komiczne sytuacje. Wspaniała słowna zabawa i jej barwna oprawa. Oto Bajki Brzechwy – klasyka, która oczaruje małego czytelnika!

7,90 zł
5,99 zł

Rabat 24,2%
oszczędzasz 1,91 zł

1 osoba kupiła
71
Uczę się i bawię. Kolory z naklejkami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uczę się i bawię. Kolory z naklejkami
Dostępny
93 szt.

„Uczę się i bawię” to ciekawa seria edukacyjna dla przedszkolaków. Dziecko, rozwiązując łamigłówki i proste zadania oraz bawiąc się naklejkami, poznaje kolory.

14,99 zł
10,99 zł

Rabat 26,7%
oszczędzasz 4,00 zł

1 osoba kupiła
72
Tylko to, co ważne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tylko to, co ważne
Dostępny
129 szt.

To, co ważne, jest tuż obok nas, choć tak często o tym zapominamy. Natalia i Alex przygotowują się do nadchodzącego ślubu. Z pomocą im przychodzi Marcelina, która sama emanuje szczęściem, odkąd dowiedziała się, że jej największe marzenie ma szansę się spełnić. Wreszcie zostanie mamą pewnej uroczej czterolatki. Mogłoby się wydawać, że nic nie jest w stanie zburzyć tej sielanki. Jednak na horyzoncie już zaczynają gromadzić się czarne chmury. Niespodziewane pojawienie się kogoś z przeszłości, dawne tajemnice oraz strach o życie najbliższych sprawią, że bohaterowie zrozumieją, jak kruche może być szczęście i ile wysiłku trzeba włożyć, by go nie stracić. Urokliwe miasteczko Henley-on-Thames, znane z powieści Siła przeznaczenia, znów staje się miejscem, w którym grupie przyjaciół dane będzie doświadczyć pełnego wachlarza emocji. *** „Czasami w życiu pewne wydarzenia sprawiają, że rosnąca w nas chęć zemsty przyćmiewa racjonalne myślenie. To, co ważne, zazwyczaj jest tuż obok nas, choć w takich chwilach o tym zapominamy. Doceniajmy zatem to, co mamy, bo są rzeczy ważne i ważniejsze, a uświadomi nam to właśnie ta książka. Gorąco polecam!” – Grażyna Wróbel, czytaninka.blogspot.com

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

1 osoba kupiła
73
DC Comics. Ramka z grafiką 15x20 cm, Super Mom - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
DC Comics. Ramka z grafiką 15x20 cm, Super Mom
ABYstyle
Dostępny
7 szt.

Ramka 15x20 cm z motywem DC Comics z kolekcji Pop Color. Ta oryginalna, kolorowa kolekcja została stworzona specjalnie z myślą o całej rodzinie (dzieci, młodzież, dorośli). Superbohaterowie, postacie z kreskówek, mangi oraz komisków odnajdą się w Twoim salonie czy biurze. • Ramka kraft o wymiarach 15.0 x 20.0 cm • Można ją postawić na biurku lub powiesić na ścianie

20,39 zł
19,99 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,40 zł

1 osoba kupiła
74
Dobranoc Trefliki na noc. Sprzątanie to świetna zabawa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dobranoc Trefliki na noc. Sprzątanie to świetna zabawa
Dostępny
9 szt.

Książeczka edukacyjna z ulubionymi bohaterami z rodziny Treflików pomoże dzieciom w nauce sprzątania po zabawie.

9,99 zł
8,99 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,00 zł

1 osoba kupiła
75
Kłamczucha - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kłamczucha
Dostępny
115 szt.

Wielka porcja humoru i zdrowa dawka mądrości. Niezapomniane postacie i komiczne sytuacje. Wspaniała słowna zabawa i jej barwna oprawa. Oto Bajki Brzechwy – klasyka, która oczaruje małego czytelnika!

7,90 zł
5,99 zł

Rabat 24,2%
oszczędzasz 1,91 zł

1 osoba kupiła
76
Puzzle 1500 elementów. Światła Miasta, Perth, Australia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1500 elementów. Światła Miasta, Perth, Australia
Trefl, 1500
Dostępny
22 szt.

Puzzle składające się z 1500 elementów są dedykowane prawdziwym miłośnikom układanek. Puzzle przedstawiają kolorowe Światła Miasta. Puzzle zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów z zastosowaniem najgrubszej tektury, unikalnych kształtów oraz specjalnej metody cięcia. Dzięki temu możemy stworzyć indywidualny kolaż oraz łatwo przenieść całą układankę. Ponadto poszczególne elementy produktów UFT są wykonane z materiałów ekologicznych. Worek zsypowy oraz stickery na pudełku zostały wykonane z folii biodegradowalnej. Wymiary obrazka po ułożeniu: 85.0 x 85.0 cm

63,00 zł
54,81 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 8,19 zł

1 osoba kupiła
77
Piotr(uś) w pakiecie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piotr(uś) w pakiecie
Dostępny
71 szt.

Marta zajmuje jedną część podmiejskiego bliźniaka. Jej sąsiad Piotr, uroczy i beztroski lekkoduch, zderza się z szokującą niespodzianką. Jego była pojawia się z dzieckiem, torbą i teczką dokumentów: „To twój syn, teraz ty się nim zajmij”. Nie ma czasu na szok, bo trzeba sobie i dziecku zorganizować życie. Jak pojawienie się synka odmieni świat Piotra? Gdzie odnajdzie się matka Piotrusia? I jaką rolę w życiu chłopca odegra sąsiadka zza ściany?

41,90 zł
30,17 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,73 zł

1 osoba kupiła
78
Sroka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sroka
Dostępny
122 szt.

Wielka porcja humoru i zdrowa dawka mądrości. Niezapomniane postacie i komiczne sytuacje. Wspaniała słowna zabawa i jej barwna oprawa. Oto Bajki Brzechwy – klasyka, która oczaruje małego czytelnika!

7,90 zł
5,99 zł

Rabat 24,2%
oszczędzasz 1,91 zł

1 osoba kupiła
79
Radio Silence - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Radio Silence
Dostępny
197 szt.

The second novel by the phenomenally talented Alice Oseman, author of Solitaire and graphic novel series Heartstopper – now a major Netflix series. What if everything you set yourself up to be was wrong? Frances has always been a study machine with one goal, elite university. Nothing will stand in her way; not friends, not a guilty secret – not even the person she is on the inside. But when Frances meets Aled, the shy genius behind her favourite podcast, she discovers a new freedom. He unlocks the door to Real Frances and for the first time she experiences true friendship, unafraid to be herself. Then the podcast goes viral and the fragile trust between them is broken. Caught between who she was and who she longs to be, Frances’ dreams come crashing down. Suffocating with guilt, she knows that she has to confront her past… She has to confess why Carys disappeared… Meanwhile at uni, Aled is alone, fighting even darker secrets.

57,99 zł
43,49 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 14,50 zł

1 osoba kupiła
80
Samochwała - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Samochwała
Dostępny
117 szt.

Wielka porcja humoru i zdrowa dawka mądrości. Niezapomniane postacie i komiczne sytuacje. Wspaniała słowna zabawa i jej barwna oprawa. Oto Bajki Brzechwy – klasyka, która oczaruje małego czytelnika!

7,90 zł
5,99 zł

Rabat 24,2%
oszczędzasz 1,91 zł

2 osoby kupiły
81
Egzaminy Bez Spiny. Wiesz więcej i potrafisz więcej niż ci się wydaje - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
39,90 zł
35,51 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 4,39 zł

1 osoba kupiła
82
Puzzle 1000 elementów. Panoramiczne. Spotkanie z Przyjaciółmi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Panoramiczne. Spotkanie z Przyjaciółmi
Trefl, 1000
Dostępny
31 szt.

Spotkanie z Przyjaciółmi to puzzle panoramiczne składające się z 1000 elementów, zaprojektowane specjalnie z myślą o fanach kultowego serialu Przyjaciele. Puzzle zostały wykonane z wysokiej jakości naturalnych materiałów, z zastosowaniem specjalnego, kalandrowanego papieru odbijającego światło, dzięki któremu układanie staje się jeszcze przyjemniejsze i łatwiejsze. Wymiary obrazka po ułożeniu: 97.0 x 34.0 cm

31,48 zł
27,39 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 4,09 zł

1 osoba kupiła
83
Купи собі той довбаний букет: та інші способи зібратися докупи від тієї, кому вдалос&# - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Купи собі той довбаний букет: та інші способи зібратися докупи від тіє...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.20

В цій книжці авторка розповідає історію власного перевиховання та перетворення на чемпіонку з любові до себе. Завдяки простим щоденним ритуалам Тара змінила свою свідомість, тіло та стосунки і навчить вас, як: вдавати вдячність, поки не відчуєте вдячності насправді розкопати та зцілити любов’ю свої приховані емоційні рани розпізнати несвідомі переконання-самообмеження і позбутися їх розвінчати внутрішнього недруга та захиститися від самокритики розпочинати кожен день наснажено, натхненно й з готовністю блищати створити собі життя, яке ви дійсно, абсолютно, в біса, обожнюватимете!

47,37 zł
42,63 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,74 zł

1 osoba kupiła
84
This Means War, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
This Means War, CD
Tank, Soulfood
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.17

1. Just Like Something from Hell 2. Hot Lead Cold Steel 3. This Means War 4. Laughing in the Face of Death 5. If We Go (We Go Down Fighting) 6. I (Won't Ever Let You Down) 7. Echoes of a Distant Battle / Swapiyayo 8. The Man That Never Was 9. Whichcatchewedmycuckoo

116,90 zł
Powiadomienie
85
Walk Through Hell, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Walk Through Hell, CD
Circle of Silence, Massacre Records
Dostępny
7 szt.

1.At War With Yourself 2.Triumph Over Tragedy

65,90 zł
56,02 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 9,88 zł

86
Flotsam And Jetsam LP PURPLE, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Flotsam And Jetsam LP PURPLE, Winyl
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.04

195,90 zł
180,23 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 15,67 zł

87
The True Protagonist, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The True Protagonist, CD
Urkraft, Massacre Records
Dostępny
20 szt.

65,90 zł
56,02 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 9,88 zł

88
Honor & Blood, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Honor & Blood, CD
Tank, Soulfood
Dostępny
7 szt.

1.The War Drags Ever on 2.When All Hell Freezes over 3.Honour and Blood 4.Chain of Fools (Aretha Franklin Cover) 5.W.m.l.a. (Wasting My Life Away) 6.Too Tired to Wait for Love 7.Kill

116,90 zł
89
III, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
III, CD
The HERETIC ORDER, Massacre Records
Dostępny
6 szt.

1. Prologue 2. Children Of The Sun 3. King Of The Damned 4. Dark Shadows 5. Burn This World 6. The Conjurer 7. Mark Of The Beast 8. Spirits Of The Night 9. Deaf Forever 10. Spiders 11. Invictus 12. Epilogue

65,90 zł
56,02 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 9,88 zł

90
Power Of The Hunter, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Power Of The Hunter, CD
Tank, Soulfood
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.17

1. Walking Barefoot Over Glass 2. Pure Hatred 3. Biting and Scratching 4. Some Came Running 5. T.A.N.K 6. Used Leather (Hanging Loose) 7. Crazy Horses (The Osmonds Cover) 8. Set Your Back on Fire 9. Red Skull Rock 10. Power of the Hunter / Oh, What a Beautiful Morning 11. Crazy Horses (Single Version) 12. Filth Bitch Boogie

116,90 zł
Powiadomienie
91
Taming The Hurricane, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Taming The Hurricane, CD
Saffire, Soulfood
Niedostępny
Brak

1.Triumph Of The Will 2.Mr. Justified 3.The Rapture 4.Read Between The Lies 5.Taming The Hurricane 6.Silver Eyes 7.Fortune Favors The Bold 8.Wendigo 9.Roses (Electrify) 10.Flight Of A Thousand Wings

75,90 zł
Powiadomienie
92
Filth Hounds Of Hades, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Filth Hounds Of Hades, CD
Tank, Soulfood
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.17

1.Shellshock 2.Struck by Lightning 3.Run Like Hell 4.Blood, Guts and Beer 5.T.W.D.A.M.O. 6.Turn Your Head Around 7.Heavy Artillery 8.Who Needs Love Songs 9.Filth Hounds of Hades 10.(He Fall in Love with A) Stormtrooper 11.The Snake 12.Steppin' on a Landmine

116,90 zł
Powiadomienie
93
Deconsecrate, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Deconsecrate, CD
Aenigmatum, Soulfood
Dostępny
15 szt.

1.Forged From Bedlam 2.Undaunted Hereafter 3.Disenthralled 4.Fracturing Proclivity 5.Floods Within A Splintered Cortex 6.Larker, Sanguine Phantom 7.Despot Of Amorphic Dominions 8.Animus Reflection

65,90 zł
94
Impact Is Imminent, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Impact Is Imminent, CD
Anvil, AFM
Dostępny
20 szt.

1.Take a Lesson 2.Ghost Shadow

65,90 zł
60,63 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,27 zł

95
Expect The Unexpected, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Expect The Unexpected, CD
Stinger, Soulfood
Dostępny
14 szt.

1.Diggin' Up The Dirt 2.Chasing Utopia 3.Monkey 4.Highfalutin' 5.Glory And Pride 6.Down At The Water Below 7.Roller Coaster 8.No More 9.Hallelujah 10.Son Of A Gun 11.Not My Part 12.Two Words One Finger

75,90 zł
96
Potomek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Potomek
Dostępny
85 szt.

Potomek bardzo różni się od innych powieści o wampirach, ale mam nadzieję, że wyda się wam realistyczny, emocjonalny i wymowny. Ta powieść wiele dla mnie znaczy, bo dzięki niej odkryłem, że nawet jeśli nie jesteśmy nieśmiertelni, tak naprawdę nigdy nie umieramy”. – Graham Masterton James Falcon to szanowany kapitan kontrwywiadu armii USA. Podczas II wojny światowej zasłynął wrodzonymi zdolnościami do zwalczania wampirów, wykorzystywanych do walk przez nazistowskie Niemcy. Wielu starć z nimi omal nie przypłacił życiem. Powrócił jednak do domu jako zwycięzca... Trzynaście lat później w Londynie znów staje do walki z zastępami wampirów. Z najpotężniejszym z nich, Rumunem Dorinem Ducą, ma do załatwienia prywatne porachunki. Ale starcie z wściekłymi, krwiożerczymi potworami to nie jedyne zadanie Falcona. Musi on także rozwiązać mroczną zagadkę własnej przeszłości...

44,90 zł
33,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,22 zł

97
Ucieczki Malwiny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ucieczki Malwiny
Dostępny
79 szt.

„Nie mogłam być kolejną nosicielką kukułczych jaj” – przeczytała w jednym z dzienników napisanych przez siostrę jej biologicznej matki. To zdanie nie dawało jej spokoju. Malwina. Dziennikarka. Mieszkanka dużego miasta. Zwyczajna kobieta, której się wydaje, że jest nadzwyczajna. Ma męża, prestiżową pracę, dobry samochód, pieniądze, dwie przyjaciółki i dwie duże wady: nie chce mieć dzieci i pragnie być wolna. Chciałaby rozstać się z mężem, ale brak jej odwagi. Dlatego czuje się oszukana, gdy to on podejmuje decyzję, informując ją o zdradzie. Dla Malwiny zaczyna się nowy rozdział. Po prostu żyje. Aż do momentu, w którym pośrodku dużego sklepu spożywczego zadaje sobie pytanie: Czy mi kompletnie odbiło? I w tym samym sklepie znajduje odpowiedź: Odbiło mi. A los zdecyduje, że jej życie zostanie zdeterminowane nie przez to, co ma, ale przez to, czego jej brak.

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

98
Faceci do wynajęcia. Tom 6. Pilot. Podniebne doznania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Faceci do wynajęcia. Tom 6. Pilot. Podniebne doznania
Dostępny
204 szt.

W przestworzach jesteśmy tylko my. I to, co między nami Ida jest świetną pilotką, ale na skutek redukcji etatów traci pracę. Rodzinne obowiązki sprawiają, że rozpaczliwie potrzebuje nowego źródła dochodu. Tym większa jest jej radość, kiedy okazuje się, że otrzymała angaż do jednej z najpopularniejszych linii lotniczych. Wizja nowych wyzwań i wyższej pensji przestaje być aż tak atrakcyjna, gdy Ida odkrywa, z kim będzie musiała dzielić kokpit. Chyba nie mogła trafić gorzej... Artur już od ukończenia studiów ma świetną posadę w dużych liniach lotniczych. Prestiż wykonywanego zawodu, pewność siebie i nieodparty urok osobisty sprawiają, że trudno mu się oprzeć. Artur doskonale zdaje sobie z tego sprawę i śmiało korzysta ze swoich atutów. Wciąż jednak ma w pamięci ukochaną z czasów studiów, którą porzucił. Nie widzieli się pięć lat. Czas nie zatarł jednak wspomnień i nie zaleczył ran po rozstaniu. Ona niechętnie przygląda się jego licznym podbojom. On zdaje się być sobą tylko przy Idzie. Wygląda na to, że będą zmuszeni spędzić razem trochę czasu zamknięci w niewielkiej przestrzeni, wysoko ponad chmurami. Co przyniesie wspólny lot?

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

99
Namiot Domek-tunel-kostka 86x107x260 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Namiot Domek-tunel-kostka 86x107x260 cm
Madej
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.09

Wymiary: 86x107x260cm

152,90 zł
137,61 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 15,29 zł

100
Namiot domek 95x86x107 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Namiot domek 95x86x107 cm
Madej
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.05

Wymiary: 95 x 86 x 107 cm

92,90 zł
83,61 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,29 zł

Wróć do góry