hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2022.05.31

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli we wtorek 31 maja 2022 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Zanim wystygnie kawa (Toshikazu Kawaguchi), na drugim Lato. Tom 1. Tego lata stałam się piękna (Jenny Han). Kolejny produkt to Pucio na wsi. Ćwiczenia rozumienia i mówienia dla dzieci (Marta Galewska-Kustra, Joanna Kłos) oraz Moja pierwsza encyklopedia (praca zbiorowa).
1
Zanim wystygnie kawa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Zanim wystygnie kawa
Dostępny
1483 szt.

Światowy bestseller. Ponad milion sprzedanych egzemplarzy. Mała kawiarnia w Tokio pozwala swoim gościom na podróż w czasie. Pod warunkiem, że wrócą, zanim wystygnie kawa. A gdyby móc cofnąć się w czasie? Gdyby choć na chwilę wrócić do przeszłości i spróbować coś wyjaśnić, czemuś zaradzić, spotkać się z kimś, może po raz ostatni… W małej bocznej uliczce w Tokio ukryła się klimatyczna kawiarnia, która od ponad stu lat serwuje starannie parzoną kawę. Krążą pogłoski, że swoim klientom oferuje też wyjątkową możliwość podróży w czasie. W „Zanim wystygnie kawa” spotykamy cztery osoby, z których każda ma nadzieję skorzystać z tej oferty. Ktoś chce się skonfrontować z dawną miłością, ktoś powrócić do czasów sprzed utraty pamięci, zobaczyć się z siostrą, spotkać córkę, której nigdy nie było okazji poznać. Wszystko może się wydarzyć, ale pod wieloma warunkami. Najważniejszy: musisz wrócić, zanim wystygnie twoja kawa.

44,90 zł
26,49 zł

Rabat 41,0%
oszczędzasz 18,41 zł

682 osoby kupiły
2
Lato. Tom 1. Tego lata stałam się piękna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Lato. Tom 1. Tego lata stałam się piękna
Dostępny
851 szt.

Pierwszy tom słonecznej trylogii „Lato” napisanej przez Jenny Han – autorkę bestsellerowej serii „Do wszystkich chłopców, których kochałam”, zekranizowanej przez Netflix i uznanej za hit. Odliczałam dni do kolejnych wakacji. Zima prawie się dla mnie nie liczyła. Liczyło się lato. Całe moje życie odmierzały wakacje. Jakbym zaczynała życie dopiero w czerwcu, na plaży, w tym domu. Belly cały rok czeka na wakacje. Wszystko, co najlepsze i magiczne, dzieje się właśnie podczas letnich miesięcy. To wtedy może spędzić czas z braćmi Fisher – Conradem i Jeremiahem. W jednym od dawna się podkochuje, a drugi jest jej najlepszym przyjacielem. Tym razem jest inaczej. Chłopcy przestają traktować Belly jak młodszą siostrę. Są to także ich ostatnie wakacje spędzone razem. Za rok każdego z braci pochłoną własne sprawy i wchodzenie w dorosłe życie. Czy dziewczyna znajdzie w sobie odwagę, żeby się przyznać do swoich uczuć? Czy to lato zmieni ją na zawsze? Przygotuj się do wakacji z książką Tego lata stałam się piękna rozpoczynającą trylogię Lato. To obowiązkowa pozycja dla miłośniczek i miłośników młodzieżowych romansów, które wciągają, bawią i wzbudzają mnóstwo emocji.

39,90 zł
23,54 zł

Rabat 41,0%
oszczędzasz 16,36 zł

254 osoby kupiły
3
Pucio na wsi. Ćwiczenia rozumienia i mówienia dla dzieci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Pucio na wsi. Ćwiczenia rozumienia i mówienia dla dzieci
Dostępny
1427 szt.

Wybierzcie się na wieś z Puciem i Misią. Odwiedźcie gospodarstwo pana Henryka, stadninę pani Ewy oraz pracownię ceramiczną pani Moniki. Zobaczcie, jak się zbiera miód, i upieczcie wspaniały sękacz na festyn. Na pewno nie będziecie się nudzić!Siódma część przygód Pucia może służyć zarówno dzieciom młodszym, jak i starszym przedszkolakom. Jej celem jest sprawdzanie i rozwijanie umiejętności rozumienia mowy, wzbogacenie słownika dziecka o nazwy nowych obiektów i czynności oraz rozwinięcie umiejętności opowiadania.Dr n. hum. Marta Galewska-Kustra - mama, logopedka i pedagożka dziecięca, pedagożka twórczości, pisarka. Zajmuje się rozwijaniem kreatywności oraz terapią opóźnionego rozwoju mowy i wad artykulacyjnych u dzieci. Wieloletnia pracowniczka naukowa Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Autorka bestsellerowej serii książek wspierających rozwój mowy dziecka „Uczę się mówić, wymawiać, opowiadać”. Każdą wolną chwilę poświęca na spisywanie nowych przygód, które dyktują jej mucha Fefe i Pucio. Od 2018 roku mama małego Krasnala.Joanna Kłos ukończyła grafikę na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, dyplom obroniła w Pracowni Projektowania Plakatu. Przez kilkanaście lat pracowała jako graficzka, by wreszcie zostawić pracę na etacie i zająć się ilustracją. Wspólnie z siostrą prowadzi pracownię lalek Kalikayo. Uwielbia czekoladę z pomarańczą i piesze wyprawy ze swoimi psami.

59,90 zł
37,74 zł

Rabat 37,0%
oszczędzasz 22,16 zł

173 osoby kupiły
4
Moja pierwsza encyklopedia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Nowość
Moja pierwsza encyklopedia
Dostępny
4003 szt.

Z Moją pierwszą encyklopedią można bez wychodzenia z domu zwiedzić Polskę, wyruszyć w podroż kosmiczną, zrozumieć zmienność pogody i poznać wiele ciekawych gatunków zwierząt! Młody czytelnik będzie miał też okazję dowiedzieć się między innymi, czym różni się triceratops od tyranozaura, który z domowych kotów nie lubi się opalać i co ma wspólnego korek z lasem. Fascynująca treść w wyjątkowo przyjemnej dla oka oprawie graficznej – doskonałe narzędzie do rozbudzenia głodu wiedzy!

19,95 zł
13,99 zł

Rabat 29,9%
oszczędzasz 5,96 zł

100 osób kupiło
5
Nie wszyscy pójdziemy do raju - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nie wszyscy pójdziemy do raju
Dostępny
96 szt.

W jednej ręce puszka z jasnym pełnym, w drugiej różaniec, w ustach papieros, w radiu Aerosmith. Trzy dziewczyny, które czują coś do siebie, jadą rozpadającym się oplem przez Polskę powiatową. Jedna opowiada pozostałym o swoim życiu: o pierwszej szkole, pierwszej przyjaźni i pierwszej miłości. Duchologiczna wyprawa do lat dziewięćdziesiątych i dwutysięcznych, którą podejmuje narratorka tej powieści drogi, okazuje się w istocie przenikliwą analizą klasowo-płciowej tożsamości i próbą opisu homoerotycznego pragnienia: najpierw całkowicie tłumionego przez heteronormę, potem wyrażanego w drobnych gestach i pocałunkach, wreszcie ? jawnie wypowiedzianego w samochodowej podróży. Jej geograficznym celem jest Radom, ale egzystencjalnym ? transgresja, afirmacja i ekstatyczne doświadczenie wolności.

42,00 zł
31,50 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,50 zł

21 osób kupiło
6
Przypadkowe odkrycia medyczne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przypadkowe odkrycia medyczne
Dostępny
743 szt.

Jak upiór i trochę szczęścia zmieniły świat Czy wiesz, że: • miniaturowy odłamek plastiku w oku pilota RAF-u sprawił, że dziś używamy tego materiału do produkcji sztucznych soczewek; • tytanowa komora, która za nic nie dawała usunąć się z kości królika, doprowadziła do powstania implantów dentystycznych; • viagrę zawdzięczamy grupie chemików pracujących nad nowym lekiem mającym przynieść ulgę cierpiącym z powodu dusznicy bolesnej; • pięć wyjątkowo ciepłych tygodni 1928 roku pomogło Alexandrowi Flemingowi w odkryciu penicyliny. Wiele z najważniejszych odkryć medycznych zostało wynalezionych zupełnym przypadkiem. Poznaj fascynujące historie,które zmieniły świat.

49,90 zł
32,93 zł

Rabat 34,0%
oszczędzasz 16,97 zł

16 osób kupiło
7
Czytam sylabami. Pierwsze kroki w nauce czytania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czytam sylabami. Pierwsze kroki w nauce czytania
Dostępny
187 szt.

Czytam sylabami. Pierwsze kroki w nauce czytania polecamy dzieciom, które rozpoczynają naukę czytania oraz tym, które mają z czytaniem kłopoty. * Zastosowana w książce metoda sylabowa jest jedną z najskuteczniejszych. * Sylabizowanie eliminuje głoskowanie i ułatwia rozumienie czytanego wyrazu. * Ćwiczenia nie nużą, ale rozwijają spostrzegawczość i koncentrację. * Dziecko rozpoczyna zabawę od prostych przykładów i przechodzi do trudniejszych. * Dzięki naklejkom nauka łączy się tu z zabawą. Czytam sylabami to książka na dobry początek. Czytając ze zrozumieniem, dziecko szybciej i chętniej się uczy.

19,99 zł
12,99 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 7,00 zł

14 osób kupiło
8
Posiłki keto w 30 minut. 50 przepisów na szybkie, smaczne i proste dania niskowęglowodanowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Posiłki keto w 30 minut. 50 przepisów na szybkie, smaczne i proste dan...
Dostępny
131 szt.

Jesteś na diecie ketogenicznej lub chcesz na nią przejść, ale brakuje Ci czasu na przygotowywanie posiłków? Z podobnym problemem zmaga się wiele osób - jeśli chcesz mu zaradzić, sięgnij po książkę Kyndry Holley. W trakcie lektury poznasz sposoby na szybkie przyrządzenie niskowęglowodanowych dań. Autorka podaje praktyczne porady i wskazówki, których zastosowanie pozwala oszczędzić cenne godziny podczas gotowania. Dzięki wielu łatwym przepisom na smaczne i zdrowe posiłki ketogeniczne zapomnisz, czym jest długie przesiadywanie w kuchni! Poza poradami i przepisami kulinarnymi Kyndra Holley przedstawia pomysły na to, co zrobić z niezjedzonymi daniami. Jej celem jest pokazanie, że dieta niskowęglowodanowa może być zdrowa, prosta i praktyczna; uświadomienie, że przy odpowiednim podejściu staje się prawdziwą przyjemnością i metodą żywienia, która daje satysfakcję ze względu na smak, oszczędność czasu i łatwość przygotowywania posiłków. Atrakcyjne ilustracje, czytelny układ treści i lekki język sprawiają, że książkę czyta się wyśmienicie, tak jak wyśmienite są dania, na które przepisy prezentuje Kyndra Holley. W książce znajdziesz: 50 szybkich i łatwych przepisów na pyszne śniadania, obiady, kolacje, desery, sałatki, przystawki, sosy, dodatki i inne dania ketogeniczne domowe metody na przyrządzanie zdrowych i smacznych posiłków niskowęglowodanowych sposoby na kreatywne wykorzystanie resztek spis wyposażenia i składników spożywczych pomocnych w przygotowywaniu ketogenicznych posiłków wyczerpujące opisy i atrakcyjne zdjęcia O autorze książki Kyndra Holley - popularna w mediach społecznościowych autorka bloga Peace, Love and Low Carb poświęconego diecie niskowęglowodanowej, odwiedzanego przez 2 miliony użytkowników miesięcznie. Opublikowała kilka książek na ten temat, a wiele z prezentowanych przepisów to jej w pełni autorskie receptury. Jedna z najpopularniejszych w internecie propagatorek diety ketogenicznej i bezglutenowej.

49,90 zł
34,43 zł

Rabat 31,0%
oszczędzasz 15,47 zł

11 osób kupiło
9
Prowadź swój pług przez kości umarłych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prowadź swój pług przez kości umarłych
Dostępny
160 szt.

Książka uznana przez „Guardiana” za jedną z najważniejszych powieści XXI wieku. Thriller moralny z kryminalną zagadką. „To wspaniała mieszanka thrillera, komedii i rozprawy politycznej, napisana przez kobietę, która łączy w sobie niezwykły intelekt i anarchistyczną wrażliwość”. – „The Guardian” „Intryga kryminalna jest tylko pretekstem. Tokarczuk opisuje niezdolność współczesnego człowieka do życia w harmonii ze światem nawet w najmniejszym i najbardziej odległym zakątku planety, który na dodatek ma wszystko, by być oazą spokoju”. – „La Repubblica” „Tak poszerzająca horyzonty, nieskrępowana literatura to mile widziana i skuteczna odtrutka na czasy, w których intelektualna pycha człowieka często zubaża jego rozumienie natury i miejsca, jakie sobie w niej przypisuje”. – „Morgenbladet” „Świat widziany oczami pań wariatek to miejsce zaczarowane, ale konsekwentnie trute, niszczone i grabione przez samozwańczych panów i władców. Ktoś musi stawić im opór”. – Kazimiera Szczuka Na podstawie powieści powstał film pt. „Pokot” w reżyserii Agnieszki Holland.

49,90 zł
34,43 zł

Rabat 31,0%
oszczędzasz 15,47 zł

11 osób kupiło
10
Naklejam i czytam sylabami. Pierwsze zadania do nauki czytania (wyd. 2022) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
23,00 zł
14,99 zł

Rabat 34,8%
oszczędzasz 8,01 zł

10 osób kupiło
11
Magiczny quiz. Tabliczka mnożenia do 100. Spirala - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magiczny quiz. Tabliczka mnożenia do 100. Spirala
Dostępny
222 szt.

Poręczny quiz, z którego dziecko może samodzielnie korzystać w poczekalni, w świetlicy, w domu i w samochodzie. Materiał do ćwiczeń podzielono tu na pięć kolorystycznie zróżnicowanych działów. W każdym wzrasta stopień trudności mnożenia i dzielenia. Dziecko wykonuje obliczenia i samo się sprawdza: pociera palcem pole z farbą termiczną, by odsłonił się wynik. Książką można bawić się wielokrotnie, ponieważ wydrukowano ją na trwałych kartach, a co najważniejsze po chwili od potarcia pole z farbą termiczną znów zakrywa wynik.

27,99 zł
17,99 zł

Rabat 35,7%
oszczędzasz 10,00 zł

10 osób kupiło
12
Gumki do robienia bransoletek Loom bands z krosnem 203137 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
37,90 zł
34,11 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,79 zł

8 osób kupiło
13
Dzieci nocy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzieci nocy
Dostępny
56 szt.

Wprowadzone w 1966 roku przez Nicolae Ceauşescu drakońskie przepisy kontroli urodzin spowodowały, że ponad sześćset tysięcy rumuńskich dzieci trafiło do olbrzymich magazynów udających sierocińce. Prawie nigdy nie wyjmowano ich z łóżeczek i osobliwych klatek, nie trzymano na rękach i nie okazywano miłości, a pielęgniarki podawały im zastrzyki z krwią dorosłych, co miało dodać im sił. Wykorzystywaną do tego „dorosłą krew” kupowano w Bukareszcie i innych większych miastach Rumunii, dawcami zaś byli głównie zarażeni wirusem HIV narkomani, prostytutki i inni ludzie żyjący na ulicach. Tym samym pielęgniarki w „magazynach śmierci” wstrzykiwały dzieciom między innymi wirus powodujący zapalenie wątroby typu B! Krótko po obaleniu dyktatury Kate Neuman, amerykańska hematolog, przyjeżdża do Bukaresztu, by w ramach wolontariatu – mimo braku podstawowych leków i dostępu do nowoczesnej aparatury – ratować życie sierot. Jedno z powierzonych jej niemowląt wykazuje niezwykłe cechy. Chłopiec cierpi na chorobę autoimmunologiczną, ale po transfuzji błyskawicznie wraca do zdrowia. Według Kate jego układ odpornościowy może być kluczem do wynalezienia leków na AIDS i raka, postanawia więc adoptować malca i zabrać go do Stanów. Nie wie jednak, że względem Joshuy plany ma też pradawna Rodzina Vlada Ţepeşa, znanego światu jako Vlad Dracula. Agenci Rodziny wykradają dziecko z domu w górach Kolorado, a Kate z ojcem Mikiem O’Rourke, zaprzyjaźnionym duchownym, wraca do Rumunii, by je odzyskać. Rozpoczyna się walka z siłami zła rodem z najstarszych ludzkich koszmarów. Dan Simmons (Terror, Abominacja, Pieśń bogini Kali), współczesny mistrz literatury grozy, na nowo opowiedział w Dzieciach nocy mit o wampirach i ich legendarnym przywódcy Draculi.

79,91 zł
51,14 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 28,77 zł

8 osób kupiło
14
Dieta dr Ewy Dąbrowskiej®. Fenomen samouzdrawiającego się organizmu. Naturalny sposób wspomagania płodności - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Dieta dr Ewy Dąbrowskiej®. Fenomen samouzdrawiającego się organizmu. N...
Dostępny
215 szt.

Dieta wspomagająca płodność kobiet i mężczyzn Niepłodność – za tym jednym pojęciem kryje się wiele problemów i schorzeń, na które medycyna nie zawsze ma odpowiedz. Szczęśliwie z pomocą przychodzi nam sama Natura. W swojej najnowszej książce dr Ewa Dąbrowska wskazuje, że niewłaściwa dieta może być przyczyną trudności z poczęciem dziecka. Wyjaśnia też, w jaki sposób post uruchamia samoleczące procesy kluczowe dla odzyskania płodności. Endometrioza, PCOS, Hashimoto, torbiele jajników czy obniżona liczba i niska ruchliwość plemników nie muszą już stać na drodze do Waszego szczęścia. W książce znajdziesz: • wyjaśnienie tradycyjnych metod leczenia niepłodności, • wskazówki dotyczące produktów korzystnych dla płodności, • historie osób, które zostały rodzicami po kuracji postem, • przepisy diety warzywno-owocowej. Poznaj zdumiewające efekty diety dr Ewy Dąbrowskiej® Niepłodność uznawana jest za jedną z chorób cywilizacyjnych. Szacuje się, że w Polsce z tym problemem boryka się co piąta para w wieku rozrodczym. Najczęstsze przyczyny niepłodności: zaburzenia miesiączkowania, zespół policystycznych jajników (PCOS), torbiele jajników. niedrożność jajowodów, nadmiar prolaktyny (hiperprolaktynemia), zaburzenia tarczycy, endometrioza, mięśniaki macicy, problem wypadania macicy, problem poronień, problem menopauzy i andropauzy, problem męskiej niepłodności.

39,90 zł
19,95 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 19,95 zł

7 osób kupiło
15
Kwantowy umysł. Naukowe dowody na potęgę Twoich myśli - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Kwantowy umysł. Naukowe dowody na potęgę Twoich myśli
Dostępny
5 szt.

Informacje zawarte w tej książce sprawią, że wkroczysz na nową ścieżkę samorozwoju, rozbudzisz swoją kreatywność w biznesie i zwiększysz możliwości twojego mózgu. Przedstawione ćwiczenia i techniki, które samodzielnie wykonasz w domu, pomogą ci łatwiej się koncentrować, pobudzić wyobraźnię i zrelaksować. Dzięki temu nauczysz się tworzyć własną rzeczywistość przystosowaną do swoich potrzeb i pragnień.

69,60 zł
34,80 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 34,80 zł

6 osób kupiło
16
Naklejki na zeszyty Cars - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
5,45 zł
1,80 zł

Rabat 67,0%
oszczędzasz 3,65 zł

4 osoby kupiły
17
Zew Wilka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zew Wilka
Dostępny
54 szt.

Robin Hobb spotyka Joe`go Abercombie... Oto fantasy o bajecznym nastroju – Fantasy Book Review Zew Wilka jest wszystkim, czego mógłby sobie życzyć miłośnik fantasy – Boonest Najlepsze dzieło Anthony`ego Ryana od czasu jego niewiarygodnego debiutu... fantastyczne gawędziarstwo – Novel Notions Vaelin Al Sorna jest żywą legendą. To pod jego dowództwem obalane są imperia, to jego ofiara uratowała Zjednoczone Królestwo przed zagładą. Teraz Vaelin prowadzi spokojne życie, dni wojowania ma za sobą. Lecz zza morza docierają wieści o armii zwanej Stalową Hordą dowodzoną przez człowieka, który uważa się za boga. Kiedy Vaelin dowiaduje się, że Sherin, kobieta, którą utracił przed laty, wpadła w ręce Hordy, postanawia stawić czoło potężnemu nowemu zagrożeniu. W tym celu odbywa podróż do Kupieckich Królestw, dziwnego kraju, którym rządzą honor i intrygi. Podczas gdy bębny wojny niosą się echem po krainach rozdzieranych przez konflikt, Vaelin przekonuje się, że są bitwy, których nie może wygrać.

49,00 zł
39,20 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 9,80 zł

4 osoby kupiły
18
Ręcznik poncho z kapturem 120x60cm, Psi Patrol, Sky - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ręcznik poncho z kapturem 120x60cm, Psi Patrol, Sky
KIDS EUROSWAN
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.01

Poncho kąpielowe z motywem z Psiego Patrolu. Jest niezwykle miękkie i przyjemne w dotyku (ma strukturę mikrofibry). Przydaje się na plaży, na basenie, a nawet w domu. Dziecko z chęcią założy ubranko z kapturem i uśmiechniętymi pieskami z jego ulubionej bajki. Podczas noszenia ręcznik wyciera mokre ciało malucha. Produkt odznacza się wysoką jakością. Jest solidnie uszyty. Dzięki temu będzie spełniał swoją funkcję przez długi czas. Jeśli trzeba, poncho posłuży na plaży jako ręcznik do siedzenia. Wymiary opakowania: 28x27x6 cm. Wymiary rozłożonego poncho: 120x60 cm. Materiał: 100% bawełna. Gramatura: 300 g/m2.

40,90 zł
36,81 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,09 zł

4 osoby kupiły
19
Kolorowanka przedszkolaka. Dla chłopców - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanka przedszkolaka. Dla chłopców
Dostępny
37 szt.

Kolorowanka przedszkolaka to seria sześciu zeszytów ilustracjami, których kolorowanie ćwiczy sprawność grafomotoryczną ręki, rozwijają spostrzegawczość, kreatywność czy zmysł estetyczny. Całość uzupełniają naklejki.

10,99 zł
7,99 zł

Rabat 27,3%
oszczędzasz 3,00 zł

4 osoby kupiły
20
Trening ekstremalny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trening ekstremalny
Dostępny
3053 szt.

Niniejsza książka przedstawia sposoby na osiąganie maksymalnej sprawności fizycznej poprzez uprawianie najróżniejszych sportów, od biegów po kajakarstwo. Czytelnik znajdzie tu zarówno porady praktyczne (spisane w oparciu o wyniki najnowszych badań oraz opinie ekspertów), jak i psychologiczne - doskonalenie kondycji wymaga bowiem tyleż determinacji, co wytrzymałości fizycznej. Krok po kroku, będziemy analizować doświadczenia i wnioski, zgromadzone przez specjalistów treningu wojskowego, w szczególności - sił specjalnych, do których należą wyłącznie najwytrzymalsi sportowcy. Przyjmując ich punkt widzenia, cywile uprawiający sport odkryją nowe metody pracy nad formą fizyczną i będą w stanie stawić czoła wyzwaniom, które dotąd wydawały się pozostawać poza ich zasięgiem.

36,90 zł
29,52 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,38 zł

3 osoby kupiły
21
Ruda - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ruda
Dostępny
159 szt.

W domu na Czarnym Wzgórzu mieszkała pewna kocia rodzina. Wszyscy jej członkowie szczycili się posiadaniem lśniącego, czarnego futerka. Zarówno przodkowie jak i potomkowie Pana Kacpra, dostojnego ojca rodu, byli czarni jak węgiel. Wszyscy, poza jednym kotkiem: pewnego dnia na świat przychodzi malutka Ruda, która ma ogniście pomarańczowe futerko. To przysparza rodzicom ogromnych zmartwień. Cóż to za dziwny kot w ich statecznej rodzinie! Niesłychane! Na dodatek Ruda nie przejmuje się za bardzo rodzinnymi zwyczajami, robi wszystko po swojemu i ma własny pomysł na życie… Oto przepełniona czułością i poczuciem humoru historia Rudej – kociej buntowniczki, która w swojej odmienności widzi zalety i zawsze podąża własną ścieżką. Książka zdobyła wyróżnienie (kategoria książki dla dzieci 0-7 lat) w XXI edycji konkursu Świat Przyjazny Dziecku organizowanego przez Komitet Ochrony Praw Dziecka (KOPD).

46,00 zł
32,20 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 13,80 zł

3 osoby kupiły
22
Arystokracja. Powojenne losy polskich rodów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Arystokracja. Powojenne losy polskich rodów
Dostępny
10 szt.

Rody, które na trwałe zapisały się w historii Polski. Nazwiska, które znamy z podręczników; wielcy bohaterowie, wodzowie, kanclerze. Zawsze – w pierwszych szeregach, kiedy nadciągały dziejowe zawieruchy. Nadszedł jednak czas, gdy kataklizm, zmiótł polskie rody arystokratyczne z areny dziejów chyba bezpowrotnie. Jak wielkie rody przetrwały czasy komuny? Pozbawieni majątków, wyrzucani z pałaców, upokarzani, nękani za pochodzenie, często musieli pożyczać pieniądze, żeby „przeżyć do pierwszego”. Czy udało się im pozostać wiernymi narodowym dewizom widniejącym na herbach i moralnym zasadom kultywowanym przez przodków? Jak odnaleźli się w nowej rzeczywistości po roku 1989? Czy wolna wreszcie Polska czekała na powrót swoich historycznych liderów? Jak wygląda współczesność polskiej arystokracji? Osiem rozdziałów o wielkich polskich rodach arystokratycznych: Braniccy, Czartoryscy, Czetwertyńscy, Dzieduszyccy, Krasiccy, Potoccy, Tarnowscy, Zamoyscy. „Błękitna krew” w czasie „czerwonej zarazy” i III RP.

49,90 zł
35,93 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,97 zł

4 osoby kupiły
23
Naklejki na zeszyty Chlopiec - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
5,99 zł
3 osoby kupiły
24
Naklejki na zeszyty Minnie Mouse - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
5,99 zł
3 osoby kupiły
25
Duchowa misja Polski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Duchowa misja Polski
Dostępny
40 szt.

Wielki naród grzeszników. Tyle razy przyszło nam zawieść oczekiwania Nieba, ale Opatrzność wciąż pokłada w nas swoje nadzieje. Dlaczego właśnie my? Jaka jest nasza misja? Dlaczego pan Bóg wysyła do nas swoich proroków, by nam o niej przypominali?Dawne proroctwa zapowiadają, że polski naród dożyje ostatniej starości świata. Będzie pracował ku Bożej chwale jeszcze w ostatnim dniu historii stworzenia - jeżeli tylko pozwolimy Bogu na spełnienie się Jego planów.Wypełni się nasza narodowa misja. Pojawi się iskra. Bóg dojrzy ogień, który zabłyśnie wśród nas. Rozleje się po świecie i zapłonie. Czym będzie ów ogień? Czy będzie to dla Boga znak, że wypełniło się, że Kościół i świat zostały napełnione Duchem, jak po brzegi była Nim wypełniona Maryja?Zgodnie z zapowiedzią wielkiego papieża Jana Pawła II, dzięki iskrze z Polski Jezus będzie mógł znów przyjść na ziemię. Tak jak przygotowana na Jego narodzenie była Maryja, tak przygotowany na Jego przyjście będzie Kościół - uświęciciel świata.PROROCTWA I WIZJEŚwiadkowie tajemnicy, którym dane było zajrzeć za zasłonę czasu, opisani w książce: Americo Lopez-Ortiz, Marie Taigi, Elena Aiello, Elena Leonardi, Ojciec Pio, ojciec Eustachiusz, Nimfa Suchońska, Mikołaj Sikatka, Wanda Malczewska, Jan Cieplak, bł. Bronisław Markiewicz, Podlasianka.Święci i wizjonerzy: Św. Faustyna Kowalska, August Kardynał Hlond, Stefan Kardynał Wyszyński, Zofia Nosko, Czesław Klimuszko, Giulio Mancinelli, Lodovic Rocca, Zy, Łucja dos Santos, Teresa Neumann, Luciano Guerra, Małgorzata Alacoque, John Haffert, ks. Jan Bosko, Cindy Jacobs, abp. Zygmunt Szczęsny Feliński, Rozalia CelakównaBOŻA MISJA DLA ŚWIATA W RĘKACH POLAKÓW.

44,90 zł
32,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

3 osoby kupiły
26
LEGO DUPLO. Dzikie zwierzęta Ameryki Południowej 10973 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
LEGO DUPLO. Dzikie zwierzęta Ameryki Południowej 10973
LEGO
Dostępny
14 szt.

Dzięki zestawowi LEGO DUPLO Dzikie zwierzęta Ameryki Południowej (10973) dzieci w wieku od dwóch lat mogą poszaleć w dżungli, a rodzice mają okazję być świadkami ważnych etapów rozwoju swoich kochających zwierzęta przedszkolaków.Zwierzęta, atrakcje i przygody Pozwól swojej pociesze poznać dzikie zwierzęta Ameryki Południowej w ich naturalnych środowiskach. Ten wszechstronny, praktyczny zestaw daje mnóstwo okazji do nauki przez zabawę. Dzieci mogą spotkać krokodyla, małpy, leniwca, małegojaguara, tukana i alpakę, a także pobawić się na drzewach, skałach i wodospadzie. Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby przebudować zestaw i przeżywać nowe przygody na składanej trójwymiarowej planszy imitującej dżunglę.Nauka przez zabawę dla małych dzieci. Wszystkie zestawy LEGO DUPLO zostały zaprojektowane przez ekspertów i oferują ciekawe historie, atrakcyjne kolory, różnorodne postacie oraz mnóstwo detali, dzięki czemu małe dzieci czeka WSPANIAŁY początek życiowej przygody. Zwierzęta z dżungli i atrakcje -- zestaw LEGO DUPLO Dzikie zwierzęta Ameryki Południowej (10973) pozwala małym odkrywcom przenieść się do dżungli pełnej możliwości zabawy. Różne dzikie zwierzęta -- kolorowy zestaw zawiera krokodyla, dwie małpy, leniwca, małego jaguara, tukana i alpakę, a także drzewa, skały, wodospad i trójwymiarową planszę imitującą dżunglę. Zabawa wspierająca rozwój -- ta wszechstronna zabawka ze zwierzętami to ciekawy sposób na zapoznanie przedszkolaków ze światem dzikiej przyrody. Wspiera rozwój umiejętności językowych, społecznych i poznawczych oraz koordynacji wzrokowo-ruchowej. Prezent dla przedszkolaków -- zestaw jest ekscytującym prezentem na urodziny, pod choinkę lub bez okazji dla dzieci w wieku od dwóch lat. Dzięki niemu pociechy zainteresują się światem dzikich zwierząt. Miejsce do zabawy -- model ma ok. 27 cm wysokości, 47 cm szerokości i 21 cm głębokości, a plansza ma ok. 25 cm wysokości, 46 cm szerokości i 23 cm głębokości. Nauka przez zabawę -- wszystkie zestawy LEGO DUPLO zostały zaprojektowane przez ekspertów i oferują ciekawe historie, atrakcyjne kolory, różnorodne postacie oraz mnóstwo detali, dzięki czemu maluchy czeka WSPANIAŁY początek życiowej podróży. Jednolita jakość -- elementy LEGO DUPLO spełniają surowe branżowe standardy. Dzięki temu maluchy mogą z łatwością chwycić, złączyć i rozłączyć klocki -- i tak jest niezmiennie od 1969 roku. Gwarancja bezpieczeństwa -- klocki i inne elementy LEGO DUPLO są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i dokładnie badane. Dzięki temu możesz mieć pewność, że spełniają surowe światowe standardy bezpieczeństwa.

225,90 zł
194,27 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 31,63 zł

3 osoby kupiły
27
Park Jurajski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Park Jurajski
Dostępny
44 szt.

Dzięki zaangażowaniu ekscentrycznego milionera na niewielkiej wyspie w pobliżu Kostaryki powstaje Jurassic Park, którego największą atrakcją są żywe dinozaury, sklonowane za sprawą DNA pozyskanego z krwi zatopionych w bursztynie owadów. Niestety stworzony przez człowieka ekosystem wymyka się spod kontroli – dinozaury wydostają się na wolność i rozpoczynają polowanie na inne stworzenia oraz... ludzi. W latach dziewięćdziesiątych XX wieku od tej książki Michaela Crichtona zaczęła się wielka, trwająca do dziś fascynacja prehistorycznym światem dinozaurów. Niewątpliwy udział miała w tym znakomita ekranizacja powieści w reżyserii Stevena Spielberga.

59,90 zł
43,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 16,77 zł

3 osoby kupiły
28
Strefa mroku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Strefa mroku
Dostępny
88 szt.

Powieść nominowana do National Book Award w kategorii „Literatura w przekładzie”. 1984 rok, sam środek rządów Pinocheta. Znikają setki ludzi, dziesiątki tysięcy trafiają do więzień. Członek tajnej policji wchodzi do siedziby dysydenckiej gazety i spowiada się reporterce. Jego zdjęcie i tytuł z okładki - „Torturowałem” - dręczą narratorkę przez całe dorosłe życie. Zanurzoną w popkulturowych odniesieniach „Strefą mroku” Nona Fernández udowadnia, że wciąż można powiedzieć coś nowego na temat zbrodniczych dyktatur XX wieku. Z wprawą dokumentalistki wplata w fikcję literacką wspomnienia i reporterskie fragmenty, wykorzystując technikę rekonstrukcji zdarzeń, by stworzyć - jak ujął to Ariel Dorfman na łamach „New York Timesa” - „szalenie nowatorską powieść, która wnosi wiele do literatury nie tylko w Chile”.

39,00 zł
28,86 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,14 zł

3 osoby kupiły
29
Zabawa z flamastrem. Literki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zabawa z flamastrem. Literki
Dostępny
114 szt.

Labirynty, Szlaczki, Cyferki i Literki z flamastrem suchościeralnym to doskonały pomysł na nudę, świetny trening umysłowy i rozwój motoryki małej. Kreślenie po śladach, pisanie i zmazywanie to niekończąca się zabawa.

24,99 zł
17,99 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,00 zł

2 osoby kupiły
30
Lampka Icons Minecraft Skeleton - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lampka Icons Minecraft Skeleton
PALADONE
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.30

Ta lampka o wysokości 11 cm ożywia pikselowego szkieleta! Zaprojektowany z detalami, które pozostają wierne słynnej pikselowej grze wideo. Nie martw się, nie zaatakuje jak inne szklielety w rozgrywce. Ta zabawna lampka, zapakowana w pudełko z nadrukiem, jest świetnym prezentem dla każdego fana Minecrafta lub gracza. Zasilana 2 bateriami AAA brak w zestawie, dzięki czemu możesz umieścić ją w dowolnym miejscu w domu, pokoju do gier lub rozjaśnić biurko w biurze. Wiek: +8

79,99 zł
71,99 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,00 zł

2 osoby kupiły
31
Bawię się i czytam sylabami. Ćwiczenia dla dzieci uczących się czytać. Wydanie II - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
22,99 zł
18,99 zł

Rabat 17,4%
oszczędzasz 4,00 zł

2 osoby kupiły
32
Worek na gimnastykę Spiderman - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Worek na gimnastykę Spiderman
Beniamin
Dostępny
10 szt.

Worek na gimnastykę.

21,51 zł
20,43 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,08 zł

2 osoby kupiły
33
Kolorowanka przedszkolaka. Dla dziewczynek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanka przedszkolaka. Dla dziewczynek
Dostępny
35 szt.

Kolorowanka przedszkolaka to seria sześciu zeszytów ilustracjami, których kolorowanie ćwiczy sprawność grafomotoryczną ręki, rozwijają spostrzegawczość, kreatywność czy zmysł estetyczny. Całość uzupełniają naklejki.

11,62 zł
8,99 zł

Rabat 22,6%
oszczędzasz 2,63 zł

2 osoby kupiły
34
Zabawa z flamastrem. Cyferki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zabawa z flamastrem. Cyferki
Dostępny
104 szt.

Labirynty, Szlaczki, Cyferki i Literki z flamastrem suchościeralnym to doskonały pomysł na nudę, świetny trening umysłowy i rozwój motoryki małej. Kreślenie po śladach, pisanie i zmazywanie to niekończąca się zabawa.

24,99 zł
17,99 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,00 zł

2 osoby kupiły
35
O pisaniu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
O pisaniu
Dostępny
13 szt.

Wybór fragmentów korespondencji i notatek klasyka literatury rosyjskiej, prozaika i dramaturga Antoniego Czechowa (1860-1904), dotyczących twórczości literackiej, m.in. kwestii stylu, emocji i konstruowania postaci oraz oczekiwań wobec czytelników.

27,00 zł
19,99 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 7,01 zł

2 osoby kupiły
36
Pakiet: Listy zza grobu / Głosy z zaświatów / Szepty spoza nicości / Obrazy z przeszłości - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet: Listy zza grobu / Głosy z zaświatów / Szepty spoza nicości / O...
Dostępny
1091 szt.

Listy zza grobu Największe tajemnice drzemią w małych miasteczkach. Dwadzieścia lat po śmierci ojca Kaja Burzyńska wciąż otrzymuje od niego wiadomości. Zadbał o to, przygotowując je zawczasu i zlecając coroczną wysyłkę tego samego, pozornie przypadkowego dnia. Po czasie Kaja traktuje to już jedynie jako zwyczajną tradycję – aż do momentu, gdy w listach zaczyna dostrzegać drugie dno… Tymczasem do miasteczka po dwudziestu dwóch latach wraca Seweryn Zaorski. Patomorfolog i samotny ojciec dwójki dzieci kupuje zrujnowany dom rodzinny Kai i rozpoczyna remont. W zniszczonym garażu odnajduje zamurowaną skrytkę z materiałami, które rzucają nowe światło na sprawę sprzed dwóch dekad… Głosy z zaświatów Seweryn Zaorski stara się na nowo ułożyć sobie życie, kiedy do zakładu patomorfologii w Żeromicach zaczynają trafiać ciała małych dzieci z okolicy. Nikt nie potrafi rozwiązać zagadki śmierci młodych ofiar, nic bowiem nie wskazuje na to, by zostały zamordowane. Seweryn jest jednak przekonany, że może stać się głosem tych, którzy mówią już jedynie z zaświatów. Kto i dlaczego zabija niewinne dzieci? I jaki związek ma to z tajemniczymi wiadomościami, które Zaorski zaczyna otrzymywać? Tymczasem Kaja Burzyńska musi zmierzyć się nie tylko z komplikującym się życiem rodzinnym, ale także z upiornym wołaniem tych, których ma na sumieniu. I tych, którzy domagają się sprawiedliwości… Szepty spoza nicości Seweryn Zaorski po raz ostatni wraca do Żeromic, by sprzedać dom i na dobre zostawić za sobą tragiczną przeszłość. Formalności trwają dłużej, niż powinny – i wszystko wskazuje na to, że ktoś z premedytacją chce zatrzymać go w okolicy. Tego samego dnia policja otrzymuje anonimową wiadomość, że w lasach Roztocza nieopodal miasteczka znajdują się poćwiartowane zwłoki brutalnie okaleczonego mężczyzny. Zaorski nie ma zamiaru się mieszać, ale kiedy o pomoc prosi go Kaja Burzyńska, nie potrafi odmówić. Spoza nicości zaczynają dochodzić szepty tych, którzy nie mieli prawa przemówić… Obrazy z przeszłości Dwadzieścia lat temu w Żeromicach zaginęła jedna z mieszkanek – prowadzący postępowanie policjanci nigdy nie ustalili, co stało się z dziewczyną, a śledczy nie odnaleźli żadnego tropu, który pozwoliłby wyjaśnić zagadkę. Pierwsze ślady pojawiły się dopiero dwie dekady później, kiedy w okolicznych lasach zaczęto odkrywać rzeczy mogące należeć do zaginionej. Jedną z nich odnajdują Seweryn Zaorski i Kaja Burzyńska, zupełnie nieświadomi tego, że ma ona związek z nierozwiązaną sprawą z przeszłości. Fakty, które zaczynają się z niej wydobywać, malują niespodziewany i przerażający obraz zbrodni, które miały na zawsze pozostać nieodkryte…

149,90 zł
109,43 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 40,47 zł

2 osoby kupiły
37
Brelok - Profesor Gąbka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brelok - Profesor Gąbka
Tisso Toys
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.30

Brelok - Bartolini Bartłomiej

23,99 zł
22,31 zł
Powiadomienie

Rabat 7,0%
oszczędzasz 1,68 zł

2 osoby kupiły
38
Naklejki na zeszyty The Sweet Pets Kids - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
5,99 zł
2 osoby kupiły
39
Piórnik tuba Chłopiec - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik tuba Chłopiec
Beniamin
Dostępny
4 szt.

Piórnik tuba zamykany na zamek, bez wyposażenia.

33,76 zł
32,07 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,69 zł

2 osoby kupiły
40
Ostatni nielegał - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ostatni nielegał
Dostępny
673 szt.

Podkomisarz Zygmunt Vesely, wyjaśniając okoliczności banalnego, choć śmiertelnego wypadku, odkrywa, że ma do czynienia z morderstwem. Młody policjant podejrzewa, że motyw zbrodni wywodzi się z działalności dawnej, komunistycznej Służby Bezpieczeństwa.Z Agencji Wywiadu (AW) znika pracownik tamtejszego archiwum. Prowadzone w tej kwestii postępowanie krzyżuje się ze śledztwem Veselego. Dochodzi do współpracy. Jej efekty jednoznacznie wskazują, że AW utraciła ważne dokumenty, dotyczące dawnego peerelowskiego szpiega, tzw. nielegała. Wrogi Polsce wywiad chce je wykorzystać do przeprowadzenia spektakularnego werbunku.Kierownictwo AW obawia się, że sprawa nielegała może przerodzić się w międzynarodowy, polityczny skandal. Zostaje podjęta decyzja o przeprowadzeniu ryzykownej i skomplikowanej operacji. Głównym wykonawcą zostaje Vesely. Podkomisarz postanawia jednak poprowadzić własną grę.

44,90 zł
32,33 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,57 zł

2 osoby kupiły
41
Jednorożec na naciąg światło BZ2727 mix cena za 1 szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
8,99 zł
1 osoba kupiła
42
Smartwatch Garett Classy stalowy, różowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Smartwatch Garett Classy stalowy, różowy
Garett Electronics
Dostępny
1 szt.

Smartwatch Garett Classy Jeśli cenisz sobie połączenie elegancji, funkcjonalności i wygody, to smartwatch Garett Classy będzie dla Ciebie idealną propozycją. Ten model doskonale sprawdza się na co dzień – w pracy czy na spotkaniach ze znajomymi, podczas urlopowych wycieczek, a także przy specjalnych okazjach. Cechuje się stylowym wyglądem, który będzie współgrał z każdą Twoją stylizacją, a ponadto jest niezawodny, dlatego możesz nosić go nawet w czasie treningu. Pobierz aplikację FitCloud Pro, by móc śledzić postępy i mieć nieograniczony dostęp do zapisanych danych. Funkcje i parametry: • Wodoodporność IP68 • Powiadomienia o SMS/połączeniach/z aplikacji • Powiadomienia wibracyjne • Pulsometr, ciśnieniomierz, pulsoksymetr, termometr • Krokomierz, tryby sportowe (pływanie) • Powiadomienia o cyklu menstruacyjnym (funkcja • kalendarza menstruacyjnego w zegarku) • Monitor braku aktywności • Tryb Nie przeszkadzać/Oszczędzania baterii • Możliwość ustawienia hasła na zegarku • Funkcja szukania telefonu/zegarka Elegancka i wygodna wymienna bransoleta Smart zegarek Garett Classy ma solidną stalową bransoletę mesh, która cechuje się odpornością na uszkodzenia i działanie czynników zewnętrznych. Jeśli zechcesz zmienić wygląd swojego smartwatcha, możesz w prosty sposób zamontować dostępny w zestawie pasek. To wygodna opcja, pozwalająca na dopasowanie wyglądu zegarka do Twoich aktualnych potrzeb i preferencji, a także do okazji. Elegancki smartwatch damski czy sportowy? Wybór należy do Ciebie! Intuicyjna obsługa dotykowego ekranu Smartwatch to urządzenie, które ma ułatwiać Ci codzienne czynności, a przy tym wykazywać się niezawodnością. Za jego pomocą możesz w prosty sposób odrzucić połączenie, uruchomić krokomierz czy zarządzać playlistą w telefonie. W zegarku Garett Classy jest to możliwe dzięki kolorowemu i intuicyjnemu w obsłudze dotykowemu ekranowi o dużej rozdzielczości. Wystarczy jeden ruch palcem, by przejść do czytelnego interfejsu menu i w zaledwie kilka sekund włączyć pożądaną aplikację. Co więcej, zegarek wybudza się pod wpływem ruchu Twojej ręki. Klasa wodoszczelności IP68 Wygodny i elegancki smartwatch Garett Classy cechuje się klasą wodoszczelności IP68, która zapewnia najwyższy poziom ochrony przed skutkami zamoczenia, pyłem, kurzem, deszczem czy błotem. Smartwatch doskonale poradzi sobie nawet w najtrudniejszych warunkach. Pływanie z zegarkiem także jest możliwe, dzięki czemu przed wizytą na basenie nie musisz go zdejmować – posłuży Ci do monitorowania postępów treningowych. Miej Garett Classy zawsze przy sobie, niezależnie od okoliczności. Krokomierz i tryby sportowe Dbasz o swoją kondycję i zależy Ci na regularnych treningach? Inteligentny smartwatch Garett Classy ma wbudowany krokomierz, który pomoże kontrolować liczbę wykonanych w ciągu dnia kroków. Ta funkcja sprawdzi się nie tylko w czasie spacerów i wycieczek, ale także na co dzień. Gdy opaska wykryje brak ruchu przez dłuższy czas, wyśle Ci powiadomienie. Zegarek ma też liczne tryby sportowe: bieganie, siatkówka, pływanie, joga, koszykówka, spacer czy skakanka. Dzięki nim sprawdzisz liczbę spalonych kalorii oraz przebyty dystans, a także czas poświęcony na aktywność. Kompatybilność z systemem Android i iOS Niezależnie od tego, jaki system operacyjny (Android, iOS) jest zainstalowany na Twoim telefonie, smartwatch Garett Classy bez problemu się z nim połączy. Dzięki temu możesz mieć pewność, że „smart” zegarek jest kompatybilny z każdym smartfonem. Przed pierwszym użyciem wykonaj niezbędną konfigurację komórki z zegarkiem za pomocą połączenia Bluetooth. W ten sposób urządzenia będą ze sobą zsynchronizowane na stałe, a Ty na bieżąco będziesz otrzymywać powiadomienia. Jeśli w międzyczasie wymienisz telefon, wystarczy, że dokonasz konfiguracji jeszcze raz. Opcja „Znajdź telefon” Dzięki zegarkowi Garett Classy już nigdy nie będziesz się zastanawiać, gdzie odłożyłaś swój smartfon. Smartwatch został wyposażony w specjalną opcję „znajdź telefon”, która pomoże Ci w odnalezieniu zagubionego urządzenia. Wystarczy, że klikniesz odpowiedni przycisk w menu, a już po chwili usłyszysz powiadomienie dźwiękowe i wibracyjne, generowane przez smartfon, dzięki czemu bez problemu go odnajdziesz. Analogiczną funkcję możesz zastosować w przypadku zagubienia zegarka – ta sama opcja działa również w drugą stronę. Sprawdź, co jeszcze kryje w sobie Twój nowy smartwatch. Tryb oszczędzania baterii i hasło Zdarza Ci się czasem zapomnieć ładowarki do smartwatcha lub chcesz przedłużyć żywotność baterii przed kolejnym ładowaniem? Skorzystaj z trybu oszczędzania baterii i dodaj urządzeniu mocy. Połączenie Bluetooth zostanie zawieszone, ale bez przeszkód skorzystasz z trybów sportowych czy krokomierza. Swój zegarek możesz również zabezpieczyć hasłem. Ustaw dowolny PIN i miej pewność, że wszystkie Twoje dane są chronione przed ciekawskimi spojrzeniami. Termometr i informacje o pogodzie Jeśli lubisz mieć wszystko pod kontrolą, z pewnością każdego poranka sprawdzasz prognozę pogody i monitorujesz temperaturę powietrza. Wbudowany termometr pozwoli Ci doskonale przygotować się zarówno na wyjście do pracy czy do sklepu, jak i na większą wycieczkę lub zaplanować urlop. Dzięki innowacyjnym możliwościom smartwatch Garett Classy będzie na bieżąco informował Cię o panującej na zewnątrz temperaturze, a także o tym, czy danego dnia istnieje ryzyko wystąpienia opadów. Dzięki niemu zawsze będziesz gotowy na zmianę warunków atmosferycznych. Pulsometr, ciśnieniomierz, pulsoksymetr Każdy miłośnik aktywności fizycznej, a także wszyscy ci, którym zależy na dbaniu o swoje zdrowie, powinni regularnie kontrolować ciśnienie tętnicze krwi, puls oraz saturację. Taka wiedza przydaje się zarówno podczas uprawiania sportu w celu monitorowania postępów, jak i na co dzień, w dniu gorszego samopoczucia. Smartwatch z ciśnieniomierzem? Oczywiście, że tak! W nowoczesnym zegarku Garett Classy znajdziesz dodatkowo pulsometr oraz pulsoksymetr, dzięki którym będziesz mieć wszystkie parametry pod kontrolą.

359,00 zł
341,05 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 17,95 zł

1 osoba kupiła
43
REVELL 24655 Auto na radio "BMW X6 Police" - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
62,90 zł
1 osoba kupiła
44
Ten Minutes to Bed. Little Fairy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ten Minutes to Bed. Little Fairy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.07

A magical new story in the no.1 bestselling Ten Minutes to Bed series, written specifically to help children settle down for bedtime.Poppy the fairy wishes she could fly as high as all of her friends, but there's just one thing - her wings are very small!When Poppy spots a lost gnome far from his glade, she is determined to use her wings and get him to safety. But can this little fairy fly to the rescue and still get back home before bedtime?Weaving a journey from lively beginning to gentle end, this enchanting, heartwarming tale is perfect for little readers everywhere and will help them settle down for bed.

39,00 zł
Powiadomienie
1 osoba kupiła
45
Brelok - A'Tomek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
23,99 zł
22,31 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 1,68 zł

1 osoba kupiła
46
Blok papierów ozdobnych A4/32K do scrapbookingu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blok papierów ozdobnych A4/32K do scrapbookingu
Beniamin
Dostępny
14 szt.

Dostępne dwa wzory, towar wysyłany losowo. Cena za jedną sztukę. Blok papierów ozdobnych w formacie A4, 32 kartki do scrapbookingu.

16,79 zł
15,99 zł

Rabat 4,8%
oszczędzasz 0,80 zł

1 osoba kupiła
47
Cukrzyca i życie 4 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cukrzyca i życie 4
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.15

Ćwiczenia na obrzęki i żylaki Sery domowe dla diabetyka Złoty wąs - biostymulator trzustki Strzałki i nalewki czosnkowe Pizza dla diabetyka Strąki fasoli wspomagające leczenie

7,90 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 24,2%
oszczędzasz 1,91 zł

1 osoba kupiła
48
Dyskopiłka Wahu PhlatBall Classic Czerwona - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dyskopiłka Wahu PhlatBall Classic Czerwona
Goliath
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.08

Wymiary: Średnica: 21,5 cm

49,90 zł
44,41 zł
Powiadomienie

Rabat 11,0%
oszczędzasz 5,49 zł

1 osoba kupiła
49
Naklejki na zeszyty Mickey Mouse - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejki na zeszyty Mickey Mouse
Beniamin
Dostępny
39 szt.

Naklejki na zeszyty Frozen.

5,99 zł
1 osoba kupiła
50
Worek na gimnastykę The Sweet Pets Pies - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Worek na gimnastykę The Sweet Pets Pies
Beniamin
Dostępny
10 szt.

Worek na gimnastykę.

21,51 zł
20,43 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,08 zł

1 osoba kupiła
51
Piórnik tuba Spiderman - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik tuba Spiderman
Beniamin
Dostępny
16 szt.

Piórnik tuba zamykany na zamek, bez wyposażenia.

33,76 zł
32,07 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,69 zł

1 osoba kupiła
52
Chrystofobia. 500 lat nienawiści do Jezusa... - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chrystofobia. 500 lat nienawiści do Jezusa...
Dostępny
25 szt.

Czy nazizm, komunizm i faszyzm są przyrodnim rodzeństwem liberalizmu?Czy korzenie XX-wiecznych obozów zagłady można wyprowadzać z francuskiej rewolucyjnej Wandei?Kto upomni się o ofiary rewolucji i religijnych prześladowań, wyciągnie na światło dzienne pudrowaną prawdę o ich katach i zbrodniczych ideologiach?Panorama historii nieznanej i skazanej na niepamięć politycznej poprawności: prześladowania Kościoła w Europie: od reformacji, poprzez rewolucję francuską i XIXwieczny liberalizm po faszyzm, nazizm i komunizm.Ucisk i męczeństwo chrześcijan w krajach islamskich w XX wieku i naszym stuleciu.Karty kroniki Kościoła, które próbuje się dziś przemilczeć lub obłudnie tłumaczyć ceną postępu.W podręcznikach i encyklopediach niewiele znajdziemy wzmianek o oporze angielskiego ludu i duchowieństwa wobec narzuconej "reformy Kościoła" w XVI wieku, o bohaterstwie wandejskich czy belgijskich chłopów, którzy bronili chrześcijaństwa przeciw barbarzyństwu rewolucjonistów francuskich w XVIII. A także o ofiarach bezwzględnej walki, jaką z Kościołem toczył liberalizm i totalitaryzmy, w Niemczech, we Włoszech, Rosji, Hiszpanii, Meksyku...2000 lat nienawiści do Jezusa i Kościoła. 2000 lat odwagi, poświęcenia i świadectwaGrzegorz Kucharczyk (ur. 1969) doc. dr hab., Kierownik Pracowni Historii Niemiec i Stosunków Polsko-Niemieckich IH PAN w Poznaniu. Autor kilkudziesięciu prac naukowych, w tym książek: Niemcy i racja stanu. Myśl polityczna Jacquesa Bainvillea, Kielknią i cyrklem. Laicyzacja Francji w latach 1871-1914, Pierwszy holocaust XX wieku, Ostatni cesarz. Współautor serii podręczników do gimnazjum oraz Małej historii wielkiej Polski i Małej historii polskiej myśli politycznej.

59,90 zł
43,73 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 16,17 zł

1 osoba kupiła
53
Letnie rytuały - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Letnie rytuały
Dostępny
7 szt.

Letnie rytuały są wyborem czterdziestu lat pracy poetyckiej Grzegorza Wróblewskiego. Już jako młody twórca dwukrotnie został wyróżniony Konkursie na Brulion Poetycki. Utwory prezentowane w niniejszym zbiorze były drukowane w najbardziej prestiżowych pismach i wydawnictwach, m.in. w „brulionie”, paryskiej „Kulturze”, „Bibliotece Narodowej”, nieistniających już, ale legendarnych „Kartce” i „Lampie”. Wiele z nich zostało tłumaczone na kilkanaście języków. Letnie rytuały to rejestr ze światów, sytuacji kosmicznych stołecznego Dolnego Mokotowa, a następnie z jego „bazy”, na wyspie Zelandii w Kopenhadze, a także z Nowego Jorku, Londynu, Kioto, gdzie Wróblewski często przebywał i tam prowadził swój poetycki „dziennik życia”. Dziennik o losie (nie zawsze optymalnym) człowieka na Ziemi. Na obrzeżach Drogi Mlecznej. To wiersze o przeznaczeniu, naszym losie i duchowych peregrynacjach autora.

39,90 zł
20,35 zł

Rabat 49,0%
oszczędzasz 19,55 zł

1 osoba kupiła
54
Poppy and Sam's Animal Hide-and-Seek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Poppy and Sam's Animal Hide-and-Seek
Dostępny
9 szt.

With flaps to lift and furry and textured patches to explore, young children will love joining Poppy and Sam playing hide-and-seek on the farm. Lift the sturdy flaps to discover Daisy the cow hiding in the barn, Curly the pig in the pigsty, and all the other animal friends - but where are Poppy and Sam? A lovely new edition of an Usborne classic.

65,00 zł
62,40 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 2,60 zł

1 osoba kupiła
55
Puzzle 500 elementów. Wish I Could Fly - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 500 elementów. Wish I Could Fly
Castorland, 500
Dostępny
32 szt.

Układanie puzzli to twórcza rozrywka bez względu na wiek. Rozwija spostrzegawczość, uczy wytrwałości i ćwiczy koncentrację. Jest wyzwaniem, z którym można zmagać się w pojedynkę lub w większym gronie. Cechy produktu: – wysoka jakość nadruku, – idealnie dopasowane elementy, – różnorodność kształtów, – wykonane z tektury o zwiększonej grubości, – odporne na zginanie.

25,59 zł
19,99 zł

Rabat 21,9%
oszczędzasz 5,60 zł

1 osoba kupiła
56
Worek na gimnastykę Mickey Mouse - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Worek na gimnastykę Mickey Mouse
Beniamin
Dostępny
8 szt.

Worek na gimnastykę.

21,51 zł
20,43 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,08 zł

1 osoba kupiła
57
Kochanka arystokraty. Miłość w Dubaju - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kochanka arystokraty. Miłość w Dubaju
Dostępny
84 szt.

Dubaj, tajemniczy arystokrata i dzika namiętność... Burzliwa historia, pełna zwrotów akcji ? porwie Cię od pierwszej strony! Holly Clarkson, piękna, młoda i przebojowa dziewczyna, wiedzie szczęśliwe życie w Kalifornii. Jest zakochana po uszy w chłopaku o imieniu Jamie, koledze starszego brata. To idylliczne życie pewnego dnia lega w gruzach, ponieważ obaj mężczyźni zaciągają się do wojska, które wysyła ich na misję do Afganistanu. Wkrótce do rodziny Holly dociera informacja o śmierci jej brata, a Jamie zostaje uznany za zaginionego. Dziewczyna jest załamana, zwłaszcza że Jamie przed wyjazdem obiecał, że wróci. Niedługo potem na Holly spada kolejna fala nieszczęść, po której postanawia się przenieść do Nowego Jorku, by tam rozpocząć nowe życie ? wydawałoby się, że po tylu nieszczęściach w końcu spokojne i bezpieczne. Wychodzi za mąż, zakłada rodzinę. Pewnego dnia Holly dostaje propozycję wyjazdu służbowego do Dubaju. Postanawia jechać, dzieci zostawia pod opieką męża i teściowej. Przecież dwa tygodnie tak szybko zlecą. Holly nie spodziewa się jednak, że ten wyjazd na zawsze odmieni jej życie. A to dopiero początek tej historii... Czy Dubaj to oaza szczęścia? Jakie mroczne tajemnice skrywa miasto marzeń? O autorze książki Katarzyna Mak ? pisarka, twórczyni szeroko pojętej literatury kobiecej. Pochodzi z Gorzowa Wielkopolskiego, a od przeszło ćwierć wieku mieszka w małej podgorzowskiej wsi, gdzie wraz z mężem Grzegorzem prowadzi niewielkie gospodarstwo rolne. Kobieta jakich wiele: żona, matka, babcia. Z zamiłowania autorka gorących romansów i zmysłowych erotyków. Niepoprawna romantyczka, miłośniczka starych zamczysk i wiekowych domów z duszą. Debiutowała w 2017 roku (Dwadzieścia minut do szczęścia), zdobywała serca czytelniczek także kolejnymi poczytnymi powieściami. Jak podkreśla, jej książki nie są inspirowane modą ani trendami wydawniczymi ? stanowią swoisty przekaz dla kobiet takich jak ona, zwyczajnych, nie celebrytek kochających rozgłos i splendor. Swoją twórczością stara się udowodnić, że literatura erotyczna nie musi być wulgarna czy wyzuta z uczuć; mąż autorki radzi czytelniczkom, by przygotowały się na nowy gatunek literacki ? kulturalny erotyk.

42,90 zł
30,89 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,01 zł

1 osoba kupiła
58
Guliweriana - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Guliweriana
Dostępny
16 szt.

W tej wersji opowieści o podróżach Guliwera w rolę zwiedzającego fantastyczne krainy podróżnika wciela się współczesna dziewczyna o nader apetycznych kształtach. Jej podróż zmienia się w ciąg frywolnych przygód, doprawionych nutką humoru i erotyki.

79,99 zł
63,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 16,00 zł

1 osoba kupiła
59
Mieszkaj szczęśliwie. Jak stworzyć dom, który obdaruje was zdrowiem i szczęściem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mieszkaj szczęśliwie. Jak stworzyć dom, który obdaruje was zdrowiem i ...
Dostępny
71 szt.

Zamień swój dom w bezpieczną przystań. Czas obecnie częściej spędzany w czterech ścianach wyraźnie uświadomił nam, jaki wpływ na dobrostan i samopoczucie ma przestrzeń, która nas otacza. Odpowiednia aranżacja wnętrz może kojąco wpłynąć na zdrowie i poprawić jakość życia, a właściwie dobrane kolory dodać energii i poprawić nastrój. Jak stworzyć przestrzeń, która uspokaja, uzdrawia i pomaga w rozwoju? Victoria Harrison przedstawia proste i funkcjonalne rozwiązania. Z poradnika dowiesz się m.in., jak: • nadać wnętrzom kolory szczęścia • wykorzystać moc kwiatów do poprawy nastroju • odkryć sekret dobrego snu • poznać najszczęśliwsze zapachy Pięknie ilustrowany, pełen inspiracji poradnik pomaga zmienić sposób myślenia o urządzaniu wnętrz. Oprócz praktycznych wskazówek znajdziesz w nim sporą dawkę wiedzy i wyniki naukowych badań. Realizując niewielkim kosztem program Szczęśliwy Dom, bardzo szybko poczujesz dobroczynne efekty tych zmian.

49,90 zł
37,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,47 zł

1 osoba kupiła
60
Diary of Anne Frank - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Diary of Anne Frank
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.19

Sensitively edited and with a connecting commentary by editor, Mirjam Pressler, the abridged edition of The Diary of a Young Girl by Anne Frank gives younger readers their first introduction to the extraordinary diary of an ordinary girl who has long become a household name. This abridged edition has a short prologue written by the editor, Mirjam Pressler, as well as a connecting commentary. There are beautiful line drawings, family photographs, and an Afterword to explain why the Diary ends so abruptly. This shorter edition is ideal for younger children who want to read Anne's diary for themselves but are too young to appreciate the teenage issues that Anne faces during her time in hiding.

45,00 zł
41,40 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,60 zł

1 osoba kupiła
61
We Were Liars - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
We Were Liars
Dostępny
23 szt.

We are the Liars. We are beautiful, privileged and live a life of carefree luxury.We are cracked and broken. A story of love and romance.A tale of tragedy. Which are lies? Which is truth?

55,00 zł
49,50 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,50 zł

1 osoba kupiła
62
Moons of Jupiter, The. Munro, Alice. PB - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
59,00 zł
53,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,90 zł

1 osoba kupiła
63
Thriller 40th Anniversary, 2 CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Thriller 40th Anniversary, 2 CD
Michael Jackson, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.15

Album Michaela Jacksona – „Thriller” na dwóch płytach CD. Oryginalny album zawiera m.in. 7 przebojowych singli: „Billie Jean”, „Beat It” oraz „Thriller”. Dzięki nim Jackson zdobył 8 statuetek Grammy Awards w jeden wieczór. Na drugiej płycie znajdują się utwory demo z sesji nagraniowej do albumu „Thriller”. Lista utworów: CD 1 1. Wanna Be Startin' Somethin' 2. Baby Be Mine 3. The Girl Is Mine 4. Thriller 5. Beat It 6. Billie Jean 7. Human Nature 8. P.Y.T. (Pretty Young Thing) 9. The Lady in My Life CD 2 Bonus Material

90,90 zł
Powiadomienie
64
Thriller 40th Anniversary, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Thriller 40th Anniversary, LP
Michael Jackson, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.19

Winylowe wydanie albumu Michaela Jacksona – „Thriller”. Z okazji 40-tej rocznicy premiery winyl będzie wydany z alternatywną obwolutą. Lista utworów: Strona A 1. Wanna Be Startin' Somethin' 2. Baby Be Mine 3. The Girl Is Mine 4. Thriller Strona B 1. Beat It 2. Billie Jean 3. Human Nature 4. P.Y.T. (Pretty Young Thing) 5. The Lady in My Life

143,90 zł
Powiadomienie
65
Gynoelectro, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gynoelectro, CD
Panilas, Mystic Production
Dostępny
20 szt.

43,90 zł
40,39 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,51 zł

66
Bitwa w Labiryncie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bitwa w Labiryncie
Dostępny
117 szt.

Percy Jackson nie spodziewa się niczego dobrego po dniu otwartym w nowej szkole. Ale kiedy nagle pojawia się jego tajemnicza znajoma śmiertelniczka oraz demoniczne cheerleaderki, sytuacja staje się po prostu dramatyczna. Czas ucieka, a wojna między Olimpijczykami a straszliwym królem tytanów Kronosem zbliża się nieuchronnie. Zagrożony Obóz Herosów z każdą minutą coraz mniej przypomina bezpieczną przystań, ponieważ armia Kronosa szykuje się do ataku na jego dotąd niedostępne granice. Żeby powstrzymać inwazję, Percy i jego przyjaciele muszą wyruszyć na wyprawę przez Labirynt ? ogromną podziemną krainę, gdzie za każdym zakrętem czają się potwory i zdumiewające niespodzianki.

42,90 zł
31,75 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 11,15 zł

67
Live In Colombia LP COLORED, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Live In Colombia LP COLORED, Winyl
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.31

I Robot Damned If I Do Dont Answer Me Breakdown The Raven Time I Wouldnt Want To Be Like You The Turn Of A Friendly Card (Pt. I) Snake Eyes The Ace Of Swords Nothing Left To Lose The Turn Of A Friendly Card (Pt. II) What Goes Up Luciferama Silence And I Prime Time Sirius Eye In The Sky La Sagrada Familia Old And Wise Games People Play

157,90 zł
142,11 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 15,79 zł

68
Wyglądy i wglądy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyglądy i wglądy
Niedostępny
Brak

Zachwycające i intymne spojrzenie w głąb świata literatury. Sienkiewicz i Białoszewski, Miłosz i Gombrowicz, Szymborska i Herbert, Josif Brodski i Andrzej Busza, Barańczak, Krynicki i Zagajewski – to zaledwie niektórzy z pisarzy, na których, dzięki Aleksandrowi Fiutowi, możemy spojrzeć z nowej, odkrywczej, nierzadko zaskakującej perspektywy. Przystępność w tłumaczeniu często niedostrzegalnych na pierwszy rzut oka znaczeń, a zarazem umiejętność umieszczania dzieł literackich w wielorakich kontekstach sprawiają, że czytelnik Wyglądów i wglądów zmuszony zostaje do zrewidowania wielu utrwalonych przekonań. Osobista w tonie książka Aleksandra Fiuta daje możliwość przyglądania się wyglądom dawnego, ale i obecnego świata. Zarazem proponuje odmienne wglądy we wpisane w literaturę doświadczenia historyczne, ukryte przemiany psychiki indywidualnej i zbiorowej, postępującą ewolucję świadomości społecznej, mało uchwytne transformacje systemów kulturowych, a także zmieniające się z biegiem czasu znaczenie nadawane polskiej tożsamości narodowej. Pozwala to z większym zrozumieniem spojrzeć nie tylko na naszą przeszłość, ale, może przede wszystkim, na czasy obecne. Sienkiewicz w stylu amerykańskim, Miłosz jako ekolog i feminista, barokowa Szymborska? Tych portretów raczej nie zobaczymy na lekcjach polskiego. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

39,90 zł
29,93 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

69
Moje leczenie wodą - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moje leczenie wodą
Dostępny
3 szt.

„Jeśli miałbym wybrać jedno lekarstwo, byłaby to woda”. Poznaj filary filozofii „wodnego doktora”. Bawarski teolog z XIX wieku, ksiądz Sebastian Kneipp, był jednym z pierwszych propagatorów hydroterapii i zdrowego trybu życia, opartego na codziennej higienie, aktywności fizycznej, zrównoważonej diecie oraz odpoczynku. Przez 35 lat prowadził badania nad wodnymi kuracjami, które usystematyzował w wydanej w 1886 roku książce Moje leczenie wodą. Do klasztornej łaźni w Wörishofen, gdzie był proboszczem, przybywały po pomoc tłumy. Z czasem przekształcono ją w lecznicę, a Wörishofen stało się miejscowością uzdrowiskową. Na terenie Niemiec i nie tylko powstały liczne zakłady lecznicze wykorzystujące metody Kneippa.

49,90 zł
39,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 9,98 zł

70
Ariana Grande. Przewodnik po świecie supergwiazdy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ariana Grande. Przewodnik po świecie supergwiazdy
Dostępny
73 szt.

Jedna z największych gwiazd na świecie i najliczniej obserwowana kobieta na Instagramie. Każda jej płyta i każdy wydany przez nią singiel błyskawicznie trafiają na szczyty list przebojów. Z tego imponującego albumu dowiecie się wszystkiego, co chcieliście wiedzieć o swojej idolce – jak wyglądały początki jej kariery, jakie ma nawyki, co lubi i z kim się przyjaźni. Poznacie szczegóły dotyczące jej życia prywatnego i scenicznego, a przede wszystkim – obejrzycie niezliczone zdjęcia z jej tras koncertowych, gali i spotkań z fanami. Obowiązkowa pozycja na półce wszystkich Arianatorek!

49,90 zł
34,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,97 zł

71
Trust, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trust, LP
Saga, Edel
Dostępny
8 szt.

Lista utworów: 1.That's As Far As I'll Go 2.Back To The Shadows 3.I'm Ok 4.Time To Play 5.My Friend 6.Trust 7.It's Your Life 8.Footsteps In The Hall 9.Ice In The Rain 10.You Were Right 11.On The Other Side

77,90 zł
70,11 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,79 zł

72
Network LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Network LP, Winyl
Saga, Edel
Dostępny
6 szt.

1. On The Air 2. Keep It Reel 3. Im Back 4. If I Were You 5. Outside Looking In 6. Dont Look Now 7. Live At Five 8. Back Where We Started 9. Believe 10. Dont Make A Sound

97,90 zł
88,11 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,79 zł

73
Network, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Network, CD
Saga, Edel
Dostępny
12 szt.

On The Air Keep It Reel Im Back If I Were You Outside Looking In Dont Look Now Live At Five Back Where We Started Believe Dont Make A Sound

56,90 zł
51,21 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,69 zł

74
Trust, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trust, CD
Saga, Edel
Dostępny
6 szt.

1. Thats As Far As Ill Go 2. Back To The Shadows 3. Im OK 4. Time To Play 5. My Friend 6. Trust 7. Its Your Life 8. Footsteps In The Hall 9. Ice In The Rain 10. You Were Right 11. On The Other Side

40,90 zł
36,81 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,09 zł

75
Blues. Deluxe, 2 bordowe LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blues. Deluxe, 2 bordowe LP
Joe Bonamassa, Provogue
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.26

Lista utworów: A1. You Upset Me Baby A2. Burning Hell B1. Blues Deluxe B2. Man of Many Words B3. Woke up Dreaming C1. I Don't Live Anywhere C2. Wild About You Baby C3. Long Distance Blues D1. Pack It Up D2. Left Overs D3. Walking Blues D4. Mumbling Word

128,90 zł
122,46 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 6,44 zł

76
Terminarz katechety / katechetki na rok szkolny 2022/2023 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Terminarz katechety / katechetki na rok szkolny 2022/2023
Dostępny
2 szt.

Kalendarz w układzie roku szkolnego z czytaniami mszalnymi. Wzór w kwiaty Zawiera wiele informacji i tekstów przydatnych w pracy katechetycznej: •noty o świętych i błogosławionych, •modlitwy wiernych na niedziele i święta, •medytacje i błogosławieństwa, •myśli i aforyzmy, •rozważania i wiersze nawiązujące do wydarzeń roku liturgicznego, •cenne informacje z zakresu teologii, biblistyki, liturgii i historii Kościoła, •wiele miejsca na listy uczniów i oceny. Uwaga. Dostępne różne wzory, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

39,00 zł
28,86 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,14 zł

77
Model oceny gospodarki finansowej gminy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Model oceny gospodarki finansowej gminy
Dostępny
25 szt.

Gmina jako podstawowa jednostka samorządu terytorialnego realizuje szeroki zakres zadań publicznych, co wiąże się z określonymi zasobami pieniężnymi. Prawidłowe zarządzanie finansami stanowi elementarną determinantę jej prawidłowego działania. Konieczna staje się zatem bieżąca analiza i ocena sytuacji finansowej gminy oraz doskonalenie metod i narzędzi stosowanych do oceny jej gospodarki finansowej. W książce zawarto rozważania teoretyczne i przykłady badań empirycznych dotyczących opracowania modelu oceny gospodarki finansowej gminy z wykorzystaniem wielowymiarowej analizy porównawczej. Wyniki przeprowadzonych badań mogą przyczynić się do rozwoju metodyki sporządzania analiz finansowych opartych na metodach statystycznych. Prezentowane rozważania mogą być także zastosowane w sektorze finansów publicznych do analizy sytuacji finansowej gmin oraz w sektorze bankowym – w celu weryfikacji zdolności kredytowej gminy ubiegającej się o zewnętrzne źródła finansowania, takie jak kredyt lub emisja obligacji.

64,90 zł
55,17 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 9,73 zł

78
Problemy rachunkowości w dobie pandemii - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Problemy rachunkowości w dobie pandemii
Dostępny
22 szt.

Pandemia COVID-19 wywiera wpływ na każdą sferę życia gospodarczego. Rachunkowość cały czas ewoluuje, dostosowując się do zmian otoczenia, nowych regulacji prawnych i potrzeb użytkowników informacji. W tym okresie zmieniły się zarówno przepisy prawne, jak i formy komunikacji. Pojawiły są nowe potrzeby związane z zabezpieczeniem gromadzonych informacji, szkoleniem z wdrażanych zmian w regulacjach prawnych, korzystaniem z nowych rozwiązań technologicznych oraz form kontaktowania się z klientami i współpracownikami. Procesy te następują w dość krótkim okresie, a sprawność w dostosowaniu się do nich determinuje dalsze funkcjonowanie firm na rynku. Monografia przybliża najważniejsze zagadnienia i problemy, z którymi w dobie pandemii COVID-19 przyszło się zmierzyć księgowym, biegłym rewidentom oraz doradcom podatkowym. Głównym celem badań przeprowadzonych przez autorów jest ocena wpływu pandemii na organizację systemu rachunkowości w polskich firmach. Autorzy przedstawili najważniejsze zmiany, do których musieli się dostosować księgowi, i naświetlili problemy etyczne, jakie przyniosła ze sobą pandemia. Omówili problemy zachowania wiarygodności i poufności przekazywanych informacji oraz zabezpieczenia ich przed osobami nieupoważnionymi. Poruszyli także temat konieczności połączenia postaw etycznych z dbałością o dobre imię profesji związanych z rachunkowością. Dużo miejsca poświęcono roli rachunkowości w zaspokajaniu potrzeb interesariuszy oraz tematyce outsourcingu usług księgowych. Zaprezentowano także wpływ pandemii i uregulowań prawnych na proces badania sprawozdania finansowego. Ze względu na obszerność tematu odniesiono się tylko do wybranych zagadnień. Dokonano również przeglądu przepisów podatkowo-księgowych związanych z pandemią COVID-19.

72,90 zł
61,97 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 10,93 zł

79
Sprawozdawczość i rewizja finansowa. Kierunki zmian i wyzwania w czasach pandemii - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sprawozdawczość i rewizja finansowa. Kierunki zmian i wyzwania w czasa...
Dostępny
20 szt.

Pandemia koronawirusa dokonała dużych zmian w wielu sferach życia społecznego i gospodarczego. Problemy, które ze sobą przyniosła, nie ominęły również rachunkowości, w tym także sprawozdawczości i rewizji finansowej. Głównym celem monografii jest przedstawienie wyników badań dotyczących wpływu pandemii COVID-19 na sprawozdawczość i rewizję finansową, przeprowadzonych przez naukowców reprezentujących takie instytucje naukowe, jak: West University of Timisoara, Kiel University of Applied Sciences, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu. Monografia składa się zarówno z rozdziałów napisanych po polsku, jak i po angielsku. Autorzy prezentują nowe spojrzenie na wybrane aspekty szeroko rozumianej rachunkowości. Odnoszą się do wielu aktualnych problemów księgowych i omawiają je, stosując różne metody badawcze – od przeglądu literatury, po analizy raportów i ankiet. Bogactwo podjętych przez nich tematów i zastosowanych metod ukazuje złożoność współczesnej rachunkowości. W książce zaprezentowano szeroki wachlarz problemów dotyczących rachunkowości, raportowania i audytu w czasach pandemii COVID-19 z punktu widzenia zarówno twórców, jak i użytkowników informacji finansowych i niefinansowych.

89,90 zł
76,42 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 13,48 zł

80
Lost In Paris Blues Band LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lost In Paris Blues Band LP, Winyl
Dostępny
20 szt.

LP1 Downtown Fire Down Below Little Red Rooster I Don't Need No Doctor One Good Man Tell Me LP2 You're Killing My Love It's All Over Now Trouble No More Evil Gal Blues I Can't Hold Out Watching The River Flow Driftin' Blues

121,90 zł
109,71 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,19 zł

81
The Sun Room LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Sun Room LP, Winyl
Dostępny
13 szt.

1 Star time 2 Catch a ride 3 Big mama 4 Gold on my shoulder 5 Pixies 6 Somthing in the rose 7 Insomnia 8 Strange days 9 Bottle opener

97,90 zł
88,11 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,79 zł

82
Burning Bright LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Burning Bright LP, Winyl
COX, LAURA, Edel
Dostępny
7 szt.

1.Fire Fire 2.Bad Luck Blues 3.Last Breakdown 4.Looking Upside Down 5.Just Another Game 6.Here4s To War 7.Freaking Out Loud 8.As I Am 9.River 10.Letters To The Otherside

97,90 zł
88,11 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,79 zł

83
Trzymaj się, kochanie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trzymaj się, kochanie
Dostępny
62 szt.

Niezwykła przyjaźń dwóch aktorek. Dojrzałych, mądrych, wrażliwych. W tle ich rodziny i osoby drugiego planu zmagające się nie tylko z codziennością, lecz także z niespodziewanymi wydarzeniami. Oczekiwanie na miłość, rozczarowanie, szczęście? Są i mężczyźni? Jeden wspaniały z nieuzasadnioną niską samooceną, inny, który nosi w sobie cierń pamięci zdrady. Snob uważający, że wszystko może mieć za pieniądze. Nastolatek, który dzięki młodzieńczej miłości zakończy wojnę z matką. Bezdomny z wdziękiem i bezpańskim psem, obaj przygarnięci przez czułą kobietę. Jest w tej powieści przyjaźń, miłość, potrzeba bliskości, ból. Ale jest też wielka siła kobieca, która po zadanym przez los ciosie każe się podnieść i iść dalej wyznaczoną drogą. I sięgnąć po zrealizowanie dawnego marzenia. Wanda Majer-Pietraszak - aktorka, autorka powieści: "Czy pani jest żoną tego aktora??!", "Kwitnący krzew tamaryszku", "Dom i dalekie ścieżki", "Cztery pory roku Heleny Horn", "Srebrny Widelec", "Pejzaż nocnych rozmów" oraz kilku tomików wierszy, słuchowisk radiowych i tekstów piosenek. Współautorka serialu TV "Siedlisko". Mieszka z mężem pod Warszawą.

32,00 zł
23,36 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,64 zł

84
Kot maruda - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kot maruda
Dostępny
196 szt.

"Ale maruda z tego twojego kota..." Koty zwykle lubią bawić się zabawkową myszką, a czasem nawet mruczą! Ale nie Max - bo Max woli wpatrywać się nieruchomo w ścianę. Członkowie jego nowej rodziny po kolei tracą entuzjazm, poza chłopcem, który tak kocha swojego kota, że zrobiłby wszystko, byle tylko go zatrzymać. Nawet to, czego się boi najbardziej w świecie. Ale jak się okaże, dzięki temu wszystko obróci się na dobre. O autorze książki Sophie Blackall - jest ilustratorką wielu ilustrowanych książek z listy bestsellerów New York Timesa. Dwukrotnie zdobyła odznaczenie Caldecott Medal. Do książek jej autorstwa należą The Baby Tree, Hello Lighthouse, Finding Winnie i cykl Nierozłączki o Lilce i Pestce. sophieblackall.com

44,90 zł
40,41 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,49 zł

85
Czuła dla siebie. Żyj wolna od presji i lęku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czuła dla siebie. Żyj wolna od presji i lęku
Dostępny
63 szt.

Zostań swoją najlepszą przyjaciółką Czy miewasz czasem do siebie pretensje? Czepiasz się siebie o byle co, wściekasz się na siebie, wytykasz sobie liczne wady, niedociągnięcia, bycie nie dość dobrą, wręcz niezdolną, zbyt wolną, za leniwą itd.? Czy doprowadzasz się do płaczu przekonaniem o swojej beznadziejności i nie widzisz możliwości wyjścia z tego impasu? Bo jak ruszyć dalej, skoro nie jesteś w stanie wyjść poza siebie? Nim gorliwie odpowiesz "tak!", poczekaj moment. Wiele kobiet ma tak samo jak Ty, wiesz? Czepiamy się siebie, obwiniamy, mamy do siebie pretensje. Nie akceptujemy siebie. To naturalne, tak zostałyśmy (niestety) ukształtowane. I to jest bez sensu. Bo pomyśl: co by się stało, gdybyś, zamiast w kółko się siebie czepiać, po prostu się zaakceptowała, niczym najlepsza przyjaciółka? Ze wszystkimi swoimi słabymi i mocnymi stronami. To niemożliwe ? być może powiesz. A jeśli jednak? Co byś zyskała? Na pewno wewnętrzny spokój. Na pewno lepsze samopoczucie. Na pewno większą pewność siebie. A co byś straciła? Szczerze mówiąc... nic. Samobiczowanie się nie ma zalet. Umieszczone w centrum Twojej strefy komfortu, daje poczucie, że troszczysz się o swój rozwój. Tyle że to poczucie jest złudne, niszczące, w rzeczywistości ogranicza Twój wzrost. Nie pozwala Ci rozkwitnąć. Zaprzestań więc natychmiast samobiczowania się i wreszcie siebie zaakceptuj. Jak to zrobić? Najszybciej z tą książką. Pomoże Ci ona przestać wywierać na siebie presję, porzucić lęk przed porażką, spojrzeć wreszcie na siebie kochającymi oczami i rozpocząć kolejny etap w życiu. Etap prawdziwej, satysfakcjonującej zmiany. O autorze książki Małgorzata Trzaskowska ? coach, trenerka rozwoju osobistego. Propagatorka autentyczności i życia w zgodzie ze sobą, autorka bloga Ogród Przemian (ogrodprzemian.pl) i licznych artykułów o tematyce rozwojowej, mówczyni. Po kilkunastu latach pracy w międzynarodowych korporacjach zdecydowała się rozpocząć nowy etap swojej zawodowej drogi i obecnie pracuje z kobietami, prowadząc indywidualne sesje coachingowe i warsztaty oraz inspirując i dzieląc się wiedzą na swoim fanpage?u na Facebooku (facebook.com/MalgorzataTrzaskowskaCoach/). Wspiera kobiety w budowaniu pewności siebie i odkrywaniu własnych talentów. Uczy, jak radzić sobie z lękiem przed działaniem i nie przejmować się ocenami innych. Pomaga wyzwolić się z ograniczających schematów, zaufać sobie i zacząć odważnie spełniać marzenia. Inspiruje do uważności, bycia w kontakcie ze sobą, życia w miłości i akceptacji siebie.

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

86
Przypadłość - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przypadłość
Dostępny
284 szt.

Hanna Hoppe ma swój mały, względnie uporządkowany i bezpieczny świat, który niemal w całości wypełniają wierna przyjaciółka, praca w ukochanym kinie i dwudziestokilkuletni syn. Problem w tym, że w tej swojskiej, w miarę spokojnej przestrzeni coraz mocniej zaczynają się rozpychać demony z bestiariusza, jakim jest życie – bolesne, obciążające psychikę wspomnienia, problemy materialne i kłopoty z dzieckiem. Gdy na jej drodze niespodziewanie staje starszy, ekscentryczny sprzedawca zegarów, Hanna zaczyna myśleć, że coś wreszcie się zmienia. Pytanie tylko, czy zmieni się na lepsze... Tomasz Sablik, doskonały twórca horroru psychologicznego, ma na swoim koncie dobrze przyjęte przez czytelników powieści Winda i Lęk oraz opowiadania, między innymi zamieszczone w tomie Grobowiec. Zaraza.

54,90 zł
39,53 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 15,37 zł

87
Aukcjoner - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Aukcjoner
Dostępny
229 szt.

Do niewielkiego, spokojnego miasteczka Harlowe w New Hampshire, w którym od pokoleń życie toczy się w niezmiennym rytmie, przeprowadza się Perly Dunsmore – ujmujący, nieszkodliwy wariat, jak mawiają o nim mieszkańcy. Wkrótce Perly zaczyna odgrywać w małej społeczności coraz większą rolę. Początkowo wszyscy są zachwyceni aukcjonerem, dzięki niemu bowiem pozbywają się starych, nikomu niepotrzebnych gratów zalegających strychy i szopy, a zyski z prowadzonych przez niego licytacji zasilają miejskie instytucje. Okazuje się jednak, że Dunsmore nie zamierza poprzestać na dobrowolnych datkach. Terroryzuje rodzinę Johna Moore’a oraz innych sąsiadów, zmieniając ich egzystencję w koszmar: stopniowo przejmuje majątki, wolność, dusze, a także... życie. Jedna z najważniejszych powieści grozy lat siedemdziesiątych XX wieku ujmuje przede wszystkim powoli narastającą atmosferą wszechobecnego strachu, jaki odczuwają bohaterowie. To wielkie zło w małym miasteczku – czyli coś, co wielbiciele starych horrorów lubią najbardziej. Aukcjoner, powieść Joan Samson z 1976 roku, nigdy wcześniej nie była wydana w Polsce, a właśnie ta historia zainspirowała Stephena Kinga do napisania Sklepiku z marzeniami.

49,90 zł
35,93 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,97 zł

88
Acknowledge The Confusion Master, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Acknowledge The Confusion Master, LP
Prophecy Of Doom, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.14

Lista utworów: 1. Prophetic Believers Prepare 2. Insanity Reigns Supreme 3. Hybrid Thought 4. Earth Reality Victim 5. Rhetorical Fusion 6. Prophetic Believers Act 7. Rancid Oracle? 8. Calculated Mind Rape 9. Acknowledge the Confusion Master

157,90 zł
145,27 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 12,63 zł

89
Fireworking At St Croix EARBOOK - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fireworking At St Croix EARBOOK
Gazpacho, Kscope
Niedostępny
Brak

CD1-1.Space Cowboy CD1-2.Hourglass CD1-3.Fireworker CD1-4.Antique CD1-5.Sapien CD2-1.Substitute for Murder CD2-2.The Walk, Part I CD2-3.The Walk, Part II CD2-4.Winter is Never CD2-5.Chequered Light Buildings BR-1.Space Cowboy (At St.Croix [Video] 5.1, Hi-res Stereo) BR-2.Hourglass (At St.Croix [Video] 5.1, Hi-res Stereo) BR-3.Fireworker (At St.Croix [Video] 5.1, Hi-res Stereo) BR-4.Antique (At St.Croix [Video] 5.1, Hi-res Stereo) BR-5.Sapien (At St.Croix [Video] 5.1, Hi-res Stereo) BR-6.Substitute For Murder (At St.Croix [Video] 5.1, Hi-res Stereo) BR-7.The Walk Part I (At St.Croix [Video] 5.1, Hi-res Stereo) BR-8.He Walk Part II (At St.Croix [Video] 5.1, Hi-res Stereo) BR-9.Winter Is Never (At St.Croix [Video] 5.1, Hi-res Stereo) BR-10.Chequered Light Buildings (At St.Croix [Video] 5.1, Hi-res Stereo) BR-11.Winter Is Never (Acoustic) BR-12.Clockwork (Promo Video) BR-13.Fireworker (Promo Video) BR-14.Exit Suite (Promo Video) BR-15.Hypomania (Promo Video) BR-16.Soyuz One (Live At De Boerderij, 2019) BR-17.Upside Down (Live At De Boerderij, 2019) BR-18.Emperor Bespoke (Live At De Boerderij, 2019) BR-19.Tick Tock Part III (Live At De Boerderij, 2019) BR-20.Splendid Isolation (Live At De Boerderij, 2019) BR-21.Molok Rising (Live At De Boerderij, 2019) BR-22.Soyuz Out (Live At De Boerderij, 2019) BR-23.The Concept Of Fireworker (Interview) BR-24.The Art Of Fireworker (Interview) BR-25.Anatomy Of A Song (Interview) BR-26.The Superstition Of Fireworker (Interview) BR-27.Hidden Bonus Interview (Interview) DVD-1.Space Cowboy (At St.Croix [Video] 5.1, Hi-res Stereo) DVD-2.Hourglass (At St.Croix [Video] 5.1, Hi-res Stereo) DVD-3.Fireworker (At St.Croix [Video] 5.1, Hi-res Stereo) DVD-4.Antique (At St.Croix [Video] 5.1, Hi-res Stereo) DVD-5.Sapien (At St.Croix [Video] 5.1, Hi-res Stereo) DVD-6.Substitute For Murder (At St.Croix [Video] 5.1, Hi-res Stereo) DVD-7.The Walk Part I (At St.Croix [Video] 5.1, Hi-res Stereo) DVD-8.The Walk Part II (At St.Croix [Video] 5.1, Hi-res Stereo) DVD-9.Winter Is Never (At St.Croix [Video] 5.1 Hi-res Stereo) DVD-10.Chequered Light Buildings (At St.Croix [Video] 5.1, Hi-res Stereo) DVD-11.Winter Is Never (Acoustic) DVD-12.The Concept Of Fireworker (Interview)

471,90 zł
434,15 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 37,75 zł

90
This Strange Engine LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
This Strange Engine LP, Winyl
Marillion, Kscope
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.03

1.Man of a Thousand Faces 2.One Fine Day 3.Eighty Days 4.Estonia 5.Memory of Water 6.An Accidental Man 7.Hope for the Future 8.This Strange Engine

195,90 zł
180,23 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 15,67 zł

91
Mala Kunia, 2 LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mala Kunia, 2 LP
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.31

Lista utworów: 1. Shadow; Sun (07:54) 2. Madagaskunia (06:51) 3. Madagsmala (07:04) 4. Beyond Uluru (07:49) 5. Vision of the Blue Birds (08:39) 6. Snake Men's Dance at Dawn (05:51) 7. Power of the Rainbow Serpent (08:03)

195,90 zł
180,23 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 15,67 zł

92
Envy Of None LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Envy Of None LP, Winyl
ENVY OF NONE, Kscope
Dostępny
17 szt.

1.Never Said I Love You 2.Shadow 3.Look Inside 4.Liar 5.Spy House 6.Dog's Life 7.Kabul Blues 8.Old Strings 9.Dumb 10.Enemy 11.Western Sunset

157,90 zł
145,27 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 12,63 zł

93
Strangeitude, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Strangeitude, LP
Niedostępny
Brak

Lista utworów: 1. White Rhino Tea (2020 Ed Wynne Remaster) 2. Sploosh! (2020 Ed Wynne Remaster) 3. Saucers (2020 Ed Wynne Remaster) 4. Strangeitude (2020 Ed Wynne Remaster) 5. Bizarre Bazaar (2020 Ed Wynne Remaster) 6. Space Between Your Ears (2020 Ed Wynne Remaster)

134,90 zł
124,11 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 10,79 zł

94
Give It Back, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Give It Back, LP
Dostępny
14 szt.

Lista utworów: 1. Wretched Soul 2. Dead in the Water 3. Give It Back 4. Build a World 5. Start Your Descent 6. 137 7. Shoot First 8. Boxing Day 9. Warm Seas 10. Someone Pull Me Out 11. Last Man Standing 12. Little Man

134,90 zł
124,11 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 10,79 zł

95
Antichristian Phenomenon SPLATTER, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Antichristian Phenomenon SPLATTER, Winyl
Behemoth, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.12

A1.Antichristian Phenomenon A2.Malice A3.From The Pagan Vastlands 2000 B1.Sathanas (Sarcofago) B2.Hello Spaceboy (David Bowie) B3.Day Of Suffering (Morbid Angel) B4.Carnage (Mayhem)

157,90 zł
145,27 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 12,63 zł

96
I Wanna Be Somebody LP PCITURE RSD, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
I Wanna Be Somebody LP PCITURE RSD, Winyl
W.A.S.P., Mystic Production
Dostępny
20 szt.

A1.I Wanna Be Somebody B1.Tormentor (From The Movie "Ragewars")

157,90 zł
145,27 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 12,63 zł

97
Jurassic Shift LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jurassic Shift LP, Winyl
Niedostępny
Brak

1.Sunhair (2020 Ed Wynne Remaster) 2.Stretchy (2020 Ed Wynne Remaster) 3.Feng Shui (2020 Ed Wynne Remaster) 4.Jurassic Shift (2020 Ed Wynne Remaster) 5.Pteranodon (2020 Ed Wynne Remaster) 6.Train Oasis (2020 Ed Wynne Remaster) 7.Vita Voom (2020 Ed Wynne Remaster)

134,90 zł
124,11 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 10,79 zł

98
War Crimes - Inhuman Beings LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
War Crimes - Inhuman Beings LP, Winyl
Doom, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.29

A1.Confusion (Intro) A2.Life Lock A3.Slave To Convention A4.A Dream To Come True A5.Drowning In The Mainstream A6.Same Mind A7.Relief A8.After The Bomb A9.Stop-Gap A10.Scared B1.Sick Joke B2.Natural Abuse B3.Exploitation B4.Beat The Boss B5.Money Drug B6.Fear Of The Future B7.No Religion B8.Phobia For Change B9.Multinationals B10.Oscenity B11.War Crimes

134,90 zł
124,11 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 10,79 zł

99
Voyage 34, 2 LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Voyage 34, 2 LP
Tree Porcupine, Mystic Production
Dostępny
6 szt.

Lista utworów: LP 1 1. Phase I 2. Phase II LP 2 3. Phase III (Astralasia Dreamstate) 4. Phase Iv (A New Civilization)

195,90 zł
180,23 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 15,67 zł

100
Envy Of None LPCD BLUE, CD  +  winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
353,90 zł
325,59 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 28,31 zł

Wróć do góry