hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2020.04.24

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w piątek 24 kwietnia 2020 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Naklejki motywacyjne Super! (Literat), na drugim Moc przyciągania pieniądza (Joseph Murphy). Kolejny produkt to Naklejki motywacyjne Wspaniale! (Literat) oraz Banda z Burej. Tajemnica piwnicy w bibliotece (Magdalena Witkiewicz).
1
Naklejki motywacyjne Super! - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejki motywacyjne Super!
Literat
Dostępny146 szt.

To doskonała forma dodatkowej motywacji dla dzieci. Arkusz zawiera 28 naklejek przedstawiających sympatyczne zwierzęta. Na każdym obrazku znajduje się słowo pochwały dla najmłodszych. Naklejki świetnie nadadzą się zarówno w przedszkolu, szkole, jak i w domu.

2,00 zł
1,84 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 0,16 zł

2
Moc przyciągania pieniądza - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moc przyciągania pieniądza
Dostępny1106 szt.

Kolejna książka autora bestsellerowej Potęgi podświadomości Praktyczny poradnik dla wszystkich osób potrzebujących pieniędzy. Czy bogactwo jest darem dla wybranych, czy każdy z nas ma prawo do życia dostatniego i szczęśliwego? Bogactwo tu i teraz jest możliwe. Wszystko zależy od nastawienia twojego umysłu. Dowodzą tego wszystkie prezentowane w książce przykłady ludzi, którzy stali się bogaci. Stosując w życiu zasady przedstawione przez Murphy'ego, ty też odniesiesz sukces.

34,99 zł
24,84 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 10,15 zł

3
Naklejki motywacyjne Wspaniale! - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejki motywacyjne Wspaniale!
Literat
Dostępny153 szt.

To doskonała forma dodatkowej motywacji dla dzieci. Arkusz zawiera 28 naklejek przedstawiających sympatyczne zwierzęta. Na każdym obrazku znajduje się słowo pochwały dla najmłodszych. Naklejki świetnie nadadzą się zarówno w przedszkolu, szkole, jak i w domu.

2,00 zł
1,84 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 0,16 zł

4
Banda z Burej. Tajemnica piwnicy w bibliotece - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Banda z Burej. Tajemnica piwnicy w bibliotece
Dostępny342 szt.

Napisana z humorem książka, która rozbawi nie tylko dzieci, ale także dorosłych. Banda z burej to historia grupy rezolutnych dzieciaków, których nic nie powstrzyma przed rozwikłaniem tajemnicy lokalnej biblioteki. Wiktor sprowadza się wraz z rodzicami i siostrą do małego miasteczka. Zrozpaczony perspektywą mieszkania w „dziurze”, szuka wszelkich sposobów na ucieczkę, zastanawiając się, co tak naprawdę jest po drugiej stronie kuli ziemskiej. Wkrótce wstępuje w szeregi Bandy, z którą planuje odkryć tajemnicę biblioteki. Co ukrywają bibliotekarki? Czy siostra Wiktora zamieszana jest w sprawę? I w końcu, czy mały psiak jest w stanie pomóc w rozwikłaniu zagadki?

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

5
Liczydło drewniane - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Liczydło drewniane
Dromader, 1
NiedostępnyBrak

Kolorowe drewniane liczydło ma szeroką podstawkę, dzięki której wygodnie postawimy je na biurku. Zestaw dla dzieci od 3 lat. Wymiary liczydła: 20.0 x 17.0 x 5.0 cm

12,90 zł
11,61 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,29 zł

6
Rozmowy Mistrzów o najważniejszych prawach życia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rozmowy Mistrzów o najważniejszych prawach życia
Dostępny12 szt.

Co się stanie, kiedy spotkają się jeden z najbardziej inspirujących nauczycieli duchowych wszech czasów i najwyżsi mędrcy wszechświata? Ta książka jest relacją ze spotkania dwóch mistrzów. Dr Wayne Dyer zadaje pytania jakie zgromadził podczas 40 lat swojego nauczania o licznych zagadkach i lekcjach, jakie napotykamy w życiu, a odpowiedzi udziela świadoma zbiorowość o imieniu Abraham za pośrednictwem Esther Hicks. Jest to pierwsza książka Esther po odejściu jej męża Jerry'ego. To oni pierwsi przekazali całemu światu podstawy sekretu i odkryli Ppawo przyciągania. Dzięki tej książce poznasz odpowiedzi na wiele pytań, które nurtują każdego człowieka. Dowiesz się czy walka z przeciwnościami jest konieczna. Ponieważ wszyscy musimy obrać własną ścieżkę i codziennie dokonywać ważnych wyborów, zdołasz odkryć metody, dzięki którym zrobisz to bez większych przeszkód i tym samym ułatwisz sobie przejście na wyższy poziom poznania. Nauczysz się radzić sobie ze złymi wieściami i dbać o dobre samopoczucie. Zdasz sobie sprawę z tego, jakie błędy popełniają rodzice wobec swoich dzieci, unikniesz ich w przyszłości i je naprawisz. Przywrócisz harmonię w swoim życiu i poczujesz czystą miłość, do której wszyscy dążymy. Poznasz też opinię Abrahama na temat współczesnego rozwoju, np. o żywności genetycznie modyfikowanej. Wykorzystując nauki zawarte w tej książce zdołasz zmienić swoje życie, które będzie wypełnione entuzjazmem, szczęściem i poczuciem głębszego sensu. Poznaj odpowiedzi na najważniejsze pytania.

39,30 zł
24,37 zł

Rabat 38,0%
oszczędzasz 14,93 zł

7
Pokoloruj. Pojazdy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pokoloruj. Pojazdy
Dostępny81 szt.

Pierwsze książeczki, które ćwiczą małe rączki oraz pokazują i porządkują dziecięcy świat. Już dwu- i trzylatki sięgają po kredki, dlatego z myślą o nich przygotowaliśmy serię kolorowanek z atrakcyjnymi naklejkami. Każda strona zawiera ilustrację do pokolorowania oraz szare miejsca, w które dziecko wkleja dwa rodzaje naklejek: wzór kolorystyczny i rysunek rzeczywisty.

3,80 zł
2,81 zł

Rabat 26,1%
oszczędzasz 0,99 zł

8
Mała księga dawnych Islandczyków. O zwyczajach, tradycjach i przesądach - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mała księga dawnych Islandczyków. O zwyczajach, tradycjach i przesądac...
Dostępny196 szt.

Przez stulecia mieszkańcy Islandii musieli zmagać się z trudnymi warunkami fundowanymi im przez klimat i położenie wyspy. Nic dziwnego – ponad 200 wulkanów i liczne lodowce, wysokie klify, ostry wiatr z niemal każdej strony… Do tego pustka, choć dawno temu tę samotną skałę wystającą gdzieś pośród Oceanu Atlantyckiego porastały gęste lasy. Niestety, poszły z dymem, a właściwie z parą… Bo Islandczycy uwielbiają sauny, od zawsze. I zawsze mieli mnóstwo rozwiązań, jak przetrwać w tak surowych warunkach. Niektóre pomysłowe, inne wręcz epokowe, ale większość, jak udowadnia Alda Sigmundsdóttir, wyjątkowo komiczne. Choć to zaledwie mała książeczka, w rzeczywistości jest prawdziwą księgą, w której pochodząca z Islandii autorka popularnego bloga „The Iceland Weather Report” przedstawia najciekawsze, najzabawniejsze i często zaskakujące fakty dotyczące tego, jak kiedyś wyglądało życie na tej wyjątkowej, wulkanicznej wyspie. Dowiecie się z niej: • Jakie zastosowanie miały „patyczki czuwania”? • Dlaczego każdy musiał trzy razy westchnąć przed śmiercią? • Na czym polegał zwyczaj „bogowania przez okno”? Entuzjazm, z jakim autorka odkrywa przed nami kolejne zadziwiające tradycje i zwyczaje, sprawiają, że nabieramy podziwu dla ludzi, którzy potrafili przetrwać w warunkach przyprawiających o dreszcze. I szacunku dla ludzi, którzy mieszkają tam do dziś.

34,90 zł
25,48 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,42 zł

9
Więzy krwi - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Więzy krwi
Dostępny216 szt.

Kiedy tracisz rodzinę, tracisz wszystko… W Świercznicy znalezione zostaje ciało Wioletty Kamińskiej. Dziewczyna została zgwałcona i uduszona, a pomimo śladów biologicznych pozyskanych z jej ciała nie zdołano ustalić sprawcy. Nie wiadomo też, w jakim celu Kamińska przyjechała z drugiego końca Polski do tej małej górskiej wsi. Mieszkańcy Świercznicy są mało rozmowni, co od razu wzbudza podejrzenia miejscowego policjanta, a ten postanawia do całej sprawy zaangażować Dionizę Remańską. Była policjantka już wkrótce przekonuje się, że miejscowi kłamią, gdy tylko rozmowa schodzi na osobę Kamińskiej. Typuje więc podejrzanych i rozpoczyna śledztwo, które wstrząśnie całą okolicą i sprawi, że życie mieszkańców spokojnej dotąd miejscowości już nigdy nie będzie takie samo. Czy Dionizie uda się rozwiązać zagadkę zanim będzie za późno? Kontynuacja bestsellerowej serii autorstwa Hanny Greń!

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

10
Blizna - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blizna
Dostępny163 szt.

Urzekająco przewrotna islandzka opowieść o poszukiwaniu swojego miejsca na świecie „Czy świat za mną zatęskni? Nie. Czy świat beze mnie będzie uboższy? Nie. Czy świat da sobie radę beze mnie? Tak. Czy świat jest lepszy teraz, kiedy ja się na nim zjawiłem? Nie. Co zrobiłem, aby go poprawić? Nic”. Jonas Ebeneser zbliża się do pięćdziesiątki, jest po rozwodzie, wyremontował już pięć kuchni, położył kafelki w siedmiu łazienkach, ale nie potrafi ułożyć sobie życia. Postanowił więc ułożyć sobie śmierć. Pakuje do walizki wiertarkę i wyjeżdża do niewielkiego hotelu Silence gdzieś w kraju jeszcze niedawno ogarniętym wojną. Uhonorowana Nagrodą Rady Nordyckiej i Islandzką Nagrodą Literacką Blizna opowiada o życiu, które straciło cel. To porywający i pełen błyskotliwego humoru portret niezwykle wrażliwego mężczyzny w kryzysie. „Cudownie oszczędna i wnikliwa opowieść o odkupieniu”. – „Booklist” „Piękny tekst i cięty humor”. – „The New York Times”

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

11
Piękni dwudziestoletni - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piękni dwudziestoletni
Dostępny392 szt.

Nowe wydanie autobiografii Marka Hłaski ze wstępem Radosława Młynarczyka, odkrywcy Wilka. ?

34,90 zł
26,18 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,72 zł

12
Masaż klasyczny kręgosłupa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Masaż klasyczny kręgosłupa
Dostępny152 szt.

Praktyczny, bogato ilustrowany poradnik przedstawia techniki masażu klasycznego kręgosłupa. Przy każdej technice znajdziesz zasady oraz działanie, a na zdjęciach zobaczysz kolejne etapy wykonania prawidłowego masażu oraz wpływ danej techniki na ciało. Poznasz wskazania i przeciwwskazania do masażu oraz masaż w wybranych jednostkach chorobowych: rwie kulszowej, lumbago, chorobie zwyrodnieniowej kręgosłupa, zmianach przeciążeniowych kręgosłupa.

4,90 zł
4,51 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 0,39 zł

13
Liczydło plastikowe 02629 - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
13,90 zł
12,51 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,39 zł

14
Dwie twarze. Życie prywatne morderców z Auschwitz - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dwie twarze. Życie prywatne morderców z Auschwitz
Dostępny1931 szt.

Ann, żona esesmana, która właśnie przeprowadziła się z dziećmi do Auschwitz, nie potrafi odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Jest przerażona, bo jeszcze nigdy nie widziała ukochanego Hansa tak zmęczonego. Nabiera przekonania, że jego praca musi być naprawdę ciężka i wyczerpująca, bo mąż stał się bardzo nerwowy. Najbardziej jednak martwi ją to, że nie chce powiedzieć, czym się zajmuje, co budzi w niej jeszcze większy niepokój. Ann nie ma wątpliwości, że ciągłe przebywanie z tymi kryminalistami w pasiakach odbija się na jego zdrowiu. Po morderczej pracy w obozie Auschwitz esesmani wracali do swoich domów prosto w ramiona stęsknionych żon i dzieci. Tuż za obozowymi drutami uprawiali róże i hodowali króliki, a w ogródkach radośnie poszczekiwały psy. O ich wygodę dbali więźniowie oraz zmuszona do pracy okoliczna ludność. Pili w pobliskiej kantynie, chodzili do burdelu, wyjeżdżali na urlopy i zakochiwali się w okolicznych dziewczynach. Niektórym życie tutaj tak przypadło do gustu, że nie chcieli opuszczać Auschwitz, a co niektórzy nawet po wojnie tu wracali.

39,90 zł
31,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

15
Cobi 78996. Hairdooz. Minilaleczka - lakier, mix wzorów - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Cobi 78996. Hairdooz. Minilaleczka - lakier, mix wzorów
Cobi
Dostępny13 szt.

Minilaleczki zamknięte w butelkach lakierów do paznokci. Otwórz buteleczkę i sprawdź jaka laleczka znajduje się w środku. Laleczki mają nastroszone fryzury, a ich włosy pachną owocami. Laleczkę razem z fotelikiem można nałożyć na ołówek. Cechy produktu: • wysoka jakość wykonania • do zebrania 12 laleczek do kolekcjonowania • możliwość trafienia na unikatową brokatową laleczkę • w zestawie naklejki na paznokcie • wysokość laleczki: 5 cm • laleczka niespodzianka - nie wiadomo jaki wzór znajduje się w środku Uwaga! Mix wzorów. Wzór wysyłany losowo. Cena za 1 sztukę. Uwaga! Produkt nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 roku życia.

27,90 zł
15,35 zł

Rabat 45,0%
oszczędzasz 12,55 zł

16
Chłopaki z Marsa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chłopaki z Marsa
Dostępny153 szt.

GROM to nie jest logo, nazwa obiektu, muru czy uzbrojenia. GROM tworzą ludzie, ludzie z ogromną pasją Twórca GROM-u Generał Petelicki wiedział, że aby stworzyć tak elitarną jednostkę nie wystarczy przebrać ludzi w wypasione mundury, berety, wyposażyć w uzbrojenie, którego zazdrościł nam świat. Aby powstała nowa żołnierska jakość najważniejsza była zmiana mentalna. Naval opowiada właśnie o takich ludziach, którzy z pasją, wielkim uporem, determinacją ową przemianę przeszli. Stali się elitą, zostali uznani za najbardziej skutecznych żołnierzy jednostek specjalnych. Ta książka to ukłon w stronę wszystkich tych, którzy przyczynili się do powstania nowej wojskowej jakości w naszym kraju. To kolejna już książka Navala, która jest kontynuacją cyklu wspomnień z działań na wodach Zatoki Perskiej i Iraku. Chłopaki z Marsa znowu lądują w Iraku, misja stabilizacyjna przekształca się w brutalną wojnę. Nadżaf, Faludża, Mosul czy Karbala stały się miastami, w których trwały regularne bitwy. Wszędzie tam był GROM, po piętnastu latach przyszedł czas na opowieść, czas na prawdę o tamtej rzeczywistości.

39,90 zł
31,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

17
Nie oddam dzieci! - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nie oddam dzieci!
Dostępny60 szt.

Najmocniejsza powieść Katarzyny Michalak. Roztrzaskuje serce na kawałki, wzbudza skrajne emocje, wzrusza do łez. A przecież ta historia może się przydarzyć każdemu... Michał Sokołowski, młody i utalentowany chirurg oddany swojej pracy, nie zauważa momentu, w którym staje się ona ważniejsza niż rodzina. Dopiero gdy jego ukochana żona i najmłodszy synek giną pod kołami rozpędzonego samochodu, Michał zrozumie, co tak naprawdę jest ważne. Za późno... Ale to nie koniec jego tragedii. Los bywa okrutny, a ludzie jeszcze bardziej. Pogrążonego w rozpaczy mężczyznę czeka jeszcze jeden cios, który spadnie z najmniej spodziewanej strony. Zrozpaczony ojciec musi podjąć o desperacką walkę o prawa do opieki nad pozostałymi dziećmi i stawić czoła nie tylko wymiarowi sprawiedliwości, ale i tym, którzy powinni stać po jego stronie. Michał musi znaleźć w sobie siłę, by wykrzyczeć: Nie oddam dzieci! Albo... utraci je również. Tę powieść musisz przeczytać... Ta historia może zmienić Twoje życie... Ten dramat może się rozegrać tuż obok Ciebie... Dramatyczna, wstrząsająca i do bólu prawdziwa - oto długo oczekiwana książka Katarzyny Michalak z obyczajowej `serii z czarnym kotem`.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

18
W morzu. Karty obrazkowe + poradnik - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W morzu. Karty obrazkowe + poradnik
Dostępny22 szt.

„W morzu” to zestaw (karty obrazkowe + poradnik) przygotowany z myślą o najmłodszych. Zabawa z kartami pobudzi naturalną ciekawość świata u dziecka i zachęci do poznawania morskich roślin i zwierząt, poszerzając przyrodniczą wiedzę. To także trening umysłu, który ćwiczy pamięć, spostrzegawczość i koncentrację. Na kartach obrazkowych znajdują się barwne rysunki. Dziecko pozna m.in. rozgwiazdę, konika morskiego, rekina oraz zobaczy jak wyglądają wodorosty i muszle. Karty obrazkowe można wykorzystać do zabawy na wiele sposobów: oprócz poznawania morskich gatunków, dziecko może szukać podobieństw, różnic i tworzyć proste klasyfikacje na podstawie kolorów. Wszystkie ilustracje są podpisane, a zabawa z nimi wspiera rozwój mowy i poszerza zasób słownictwa. Karty świetnie sprawdzą się na wczesnym etapie nauki czytania globalnego. Dołączony poradnik to skarbnica pomysłów na gry i zabawy dla najmłodszych z wykorzystaniem kart. W drugiej części poradnika pojawiły się również zagadki dla maluchów, które pomogą utrwalić zdobytą wiedzę na temat roślin i zwierząt morskich.

19,99 zł
14,39 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 5,60 zł

19
Gangsterzy. Tom 2. Zemsta gangstera - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gangsterzy. Tom 2. Zemsta gangstera
Dostępny71 szt.

Anton Tarasow, brat bliźniak Aleksieja, na zlecenie mafii zabija ludzi z zimną krwią i bez emocji. I tylko jedna osoba w przeszłości sprawiła, że jego serce zabiło mocniej – Jordan Pheonix. Może było to nawet coś na kształt miłości, jednak pozostały tylko żal i nienawiść. Jordan Phoenix czuje dokładnie to samo, a nawet więcej. Chce zemsty na Antonie. Mężczyzna zapłaci jej za wszystkie krzywdy, które jej wyrządził i to z nawiązką. Niech nawet nie myśli, że ona zapomniała. Jednak okaże się, że łączy ich coś więcej niż nienawiść. Łączy ich przeszłość i sekrety, o których nie mają pojęcia.

38,90 zł
29,18 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,72 zł

20
Liczydło drewniane TR-25064 02794 - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
14,90 zł
13,41 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,49 zł

21
Metabaron. Tomy 5-6 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Metabaron. Tomy 5-6
Dostępny5 szt.

Metabaron to najgroźniejszy wojownik galaktyki, potrafiący rzucić na kolana całe imperium. Lecz nawet najmężniejszego ogarniają czasem wątpliwości: jaki jest sens egzystencji poświęconej jedynie śmierci i zniszczeniu? Aby ocalić wszechświat i swoją ukochaną, Metabaron wyrusza do innego wymiaru, do samego źródła bezcennego epifitu. Tam będzie musiał się zdobyć na ostateczne poświęcenie, które może go kosztować utratę własnej tożsamości. Twórcą postaci Metabarona jest chilijski reżyser filmowy i scenarzysta komiksowy Alejandro Jodorowsky i zmarły w wyniku epidemii koronawirusa najwybitniejszy rysownik argentyński Juan Gimenez.

100,00 zł
95,00 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 5,00 zł

22
Powiedz mi, jak będzie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Powiedz mi, jak będzie
Dostępny55 szt.

Trzy pary, trzy historie i filmowa fabuła, która trzyma w napięciu aż do ostatniej strony Wojciech nie szukał miłości, ale kiedy poznał Annę, już od pierwszego spotkania wiedział, że ta relacja będzie wyjątkowa. Kinga była pewna, że znalazła tego jedynego mężczyznę. Zaufała mu całkowicie, ignorując kolegę z pracy, który od jakiegoś czasu spoglądał na nią z zainteresowaniem Ola zawsze była zajęta pracą, lecz gdy spotkała Mateusza, zapragnęła od życia czegoś więcej. Jedno wydarzenie sprawi, że drogi dotychczas obcych sobie ludzi niespodziewanie się przetną. Bolesne doświadczenie zmusi ich do zmierzenia się z najtrudniejszym pytaniem o przyszłość: co jeszcze szykuje los? Czy siła miłości zwycięży?

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

23
Kurs rysowania dla dzieci. Postacie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kurs rysowania dla dzieci. Postacie
Dostępny153 szt.

Praktyczna nauka rysowania dla dzieci – wskazówki, jak krok po kroku rysować postacie, np. księżniczkę, księcia, kowboja, wróżkę, astronautę i Indianina. Przy każdym bohaterze jest zamieszczony rymowany wierszyk.

14,90 zł
13,71 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 1,19 zł

24
Szybki kurs wróżenia z kart klasycznych - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
39,30 zł
28,30 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,00 zł

25
Darwale i magiczne lustra - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Darwale i magiczne lustra
Dostępny154 szt.

Ludzie opowiadali, że na terenie lasów niedaleko Szleszyna mieszkały dawniej istoty zwane Darwalami. Były one niższe od ludzi. Miały większe uszy, garbate nosy, a na głowie małe różki. Pojawili się i tacy, którzy uważali, że widzieli te dziwne stworzenia na własne oczy. Władze miasta postanowiły odkryć prawdę i przekonać się naocznie, czy Darwale rzeczywiście istnieją, czy to tylko bajkowe postacie. Zaczęto wymyślać sposoby na to, żeby je faktycznie złapać i zrobić z nich atrakcję turystyczną miasta. W tym samym czasie zaginęło też dwoje dzieci... Ich zniknięcie zaczęto przypisywać właśnie tajemniczym istotom. Jak się kończy ta historia? Dowiecie się po przeczytaniu opowiadania "Darwale i magiczne lustra", do czego zachęcam. ? Panie burmistrzu, żyjemy w normalnych czasach i normalnym świecie, a nie w bajce. Nie ma takiego zaczarowanego lustra. ? A Darwale? ? Co Darwale? ? Żyją w naszych lasach czy nie? ? Niby je sam widziałem, ale nie wiem, czy one istnieją naprawdę, czy są to postacie wymyślone, jak powiada dziadek tych dzieci z Kolebek. ? Powiem ci, że żyją i mają się dobrze, pewnie nawet się z nas śmieją. Pies coś znalazł? ? Nie ma psa, przepadł bez wieści. ? Coś dziwnego się dzieje wokół nas.

27,00 zł
19,44 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,56 zł

26
Pokoloruj. Zabawki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pokoloruj. Zabawki
Dostępny19 szt.

Pierwsze książeczki, które ćwiczą małe rączki oraz pokazują i porządkują dziecięcy świat. Już dwu- i trzylatki sięgają po kredki, dlatego z myślą o nich przygotowaliśmy serię kolorowanek z atrakcyjnymi naklejkami. Każda strona zawiera ilustrację do pokolorowania oraz szare miejsca, w które dziecko wkleja dwa rodzaje naklejek: wzór kolorystyczny i rysunek rzeczywisty.

3,80 zł
2,81 zł

Rabat 26,1%
oszczędzasz 0,99 zł

27
Mroczniej (wydanie kieszonkowe) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mroczniej (wydanie kieszonkowe)
Dostępny4 szt.

Ich gorący i zmysłowy romans zakończył się złamanym sercem i wzajemnymi pretensjami, ale Christian Grey nie może uwolnić się od Anastazji Steele, która uparcie tkwi w jego umyśle, krwi. Zdeterminowany by ją odzyskać, próbuje stłumić najmroczniejsze pragnienia i potrzebę pełnej kontroli oraz kochać Anę, ale już na jej warunkach. Ale koszmary dzieciństwa wciąż nie dają mu spokoju, a cyniczny szef Any, Jack Hyde, wyraźnie chce ją mieć tylko dla siebie. Czy powiernik Christiana i terapeuta, dr Flynn, pomoże mu zmierzyć się z demonami? Czy też zaborczość Eleny, jego uwodzicielki i obłąkane oddanie Leili, jego dawnej uległej, wciągnie z powrotem Christiana w przeszłość? A jeśli jednak Christian odzyska Anę, to czy człowiek tak mroczny i zniszczony może mieć nadzieję, że kiedykolwiek ją zatrzyma przy sobie na stałe?

29,90 zł
23,32 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 6,58 zł

28
Ponad 100 naklejek Kolorowe lato - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ponad 100 naklejek Kolorowe lato
Dostępny84 szt.

Ponad 100 naklejek to wspaniała seria z mnóstwem kolorowych ilustracji, które czekają, by zapełnić się wesołymi naklejkami. Moc zabawy dla wszystkich dzieci, które uwielbiają dekorować, ozdabiać i naklejać.

12,99 zł
9,74 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 3,25 zł

29
Pilot i ja - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pilot i ja
NiedostępnyBrak

Waluś marzy o pięknym samolocie i szybowaniu wysoko w przestworzach. Jego marzenie spełnia się – chłopiec wyrusza wraz z wąsatym pilotem w podniebną podróż. Po locie pełnym przygód i wrażeń docierają wreszcie do cioci Eli, mieszkającej w Olsztynie. I nagle... Waluś budzi się! Czy to był tylko sen? Czasem wystarczy zamknąć oczy, by ziścić swoje marzenia. Opowiadanie Pilot i ja polecane jest jako lektura szkolna dla II klasy szkoły podstawowej.

24,90 zł
18,99 zł

Rabat 23,7%
oszczędzasz 5,91 zł

30
Puzzle 60 elementów. Play for Future. Kraina Lodu 2 - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 60 elementów. Play for Future. Kraina Lodu 2
Clementoni, 60
Dostępny10 szt.

Pierwsze, ekologiczne puzzle dla najmłodszych! Produkty serii „Play for Future” stanowią konkretne zobowiązanie firmy Clementoni – przyczyniania się do rozwoju nowych pokoleń, przekazując pozytywne przesłanie: szacunek dla środowiska naturalnego. Liść w kształcie serca umieszczony został na wszystkich produktach wykonanych w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu. Ten sam liść jest też ambasadorem ważnego przekazu skierowanego do rodziców, aby mogli się nim dzielić ze swoimi dziećmi. Puzzle dla najmłodszych wykonane zostały z wysokiej jakości, nietoksycznych materiałów z użyciem papieru pochodzącego w 100% z recyklingu. Puzzle idealne rozwijają umiejętności manualne u dzieci. Wymiary obrazka po ułożeniu: 33.5 x 23.5 cm

13,90 zł
12,23 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 1,67 zł

31
Astrologiczne tablice domów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Astrologiczne tablice domów
Dostępny25 szt.

Astrologiczne tablice domów są wydaniem szczególnym zarówno ze względu na precyzję wyznaczenia wierzchołków domów, jak również ze względu na różnorodność opisywanych systemów domifikacji. W jednym tomie otrzymują Państwo tabele do wyznaczania domów wg wszystkich stosowanych przez współczesnych astrologów systemów. Dają one nie tylko solidne podstawy warsztatowe do obliczania horoskopu ale również umożliwiają wykonanie samodzielnych porównań systemów domifikacji na profesjonalnym poziomie.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

32
Hodowla kryształów fantastyczny ogród - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hodowla kryształów fantastyczny ogród
Ranok-Creative
Dostępny9 szt.

\"Zabawki naukowe\" to interesująca seria zestawów do eksperymentowania. W naturze kryształy powstają w ciągu setek lat. Dzięki naszej serii Ty masz możliwość stworzenia barwnych kryształów w zaledwie 1-2 dni! Wystarczy odrobina Twojej cierpliwości i trochę pracy, by stworzyć całą kolekcję cudownych i barwnych kryształów. W zestawie: - siarczan miedzi - siarczan niklu - siarczan magnezu - chlorek kobaltu - szkło wodne - zlewka.

30,80 zł
27,10 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,70 zł

33
Ponad 100 naklejek. Kolorowe podróże - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ponad 100 naklejek. Kolorowe podróże
Dostępny38 szt.

Ponad 100 naklejek to wspaniała seria z mnóstwem kolorowych ilustracji, które czekają, by zapełnić się wesołymi naklejkami. Moc zabawy dla wszystkich dzieci, które uwielbiają dekorować, ozdabiać i naklejać.

13,00 zł
9,75 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 3,25 zł

34
Finanse publiczne i prawo finansowe - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Finanse publiczne i prawo finansowe
Dostępny4 szt.

Opracowanie "Finanse publiczne i prawo finansowe" omawia zagadnienia współczesnego systemu finansów publicznych w Polsce. Autorzy skupili się na kilku obszarach tematycznych, są to: zagadnienia ekonomiczne w teorii finansów publicznych, nauka o pieniądzu oraz funkcje banku centralnego, zagadnienia prawa bankowego, budżet państwa oraz budżet jednostek samorządu terytorialnego, zagadnienia prawa podatkowego, sprawność i etyka w sektorze finansów publicznych. Kolejne wydanie zostało rozszerzone o zagadnienia dotyczące m.in.: bezpieczeństwa finansowego państwa, opodatkowania międzynarodowego, zwalczania zjawiska międzynarodowego unikania podatków, powiązania budżetu krajowego z budżetem ogólnym Unii Europejskiej.

119,00 zł
98,77 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 20,23 zł

35
Masło przygodowe (książka z audiobookiem) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Masło przygodowe (książka z audiobookiem)
Dostępny1 szt.

Masło przygodowe to znakomita, przezabawna i brawurowo napisana powieść Barbary Stenki, która opowiada o kilku miesiącach z życia dziesięcioletniej Kasi Koniec. Kasia, śmiemy twierdzić, to jedna z najoryginalniejszych bohaterek, jakie pojawiły się w ostatnich latach w polskiej literaturze dla dzieci i młodzieży. Inteligentna i wygadana hipochondryczka, która każdego dnia naprawia świat i stara się usunąć z niego zło i niesprawiedliwość. Walczy ze szkolnymi oprawcami, wspiera Elizę, ofiarę przemocy domowej, krzewi wśród rówieśników świadomość ekologiczną i wiedzę o rzadkich, zagrożonych wyginięciem gatunkach. Rozwija także własne entomologiczne zainteresowania. W wolnych chwilach namiętnie mierzy sobie temperaturę, by jak najwcześniej dowiedzieć się o nieuchronnej chorobie. Do książki dołączona jest płyta z audiobookiem. Czyta Joanna Kołaczkowska.

29,90 zł
21,53 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,37 zł

36
Zdrowe odżywianie. Surówki i sałatki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zdrowe odżywianie. Surówki i sałatki
Dostępny151 szt.

Surówki i sałatki to dania uniwersalne: szybkie i łatwe do przygotowania, niezbyt kosztowne, smaczne i bardzo zdrowe. Mogą stanowić przekąskę, przystawkę, dodatek do dania głównego lub osobną potrawę serwowaną np. na kolację. Często stanowią bazę diet zdrowotnych oraz odchudzających. Poza tym sałatki i surówki to podstawa każdej zabawy, imprezy, a nawet uroczystości. W naszej książce proponujemy państwu wiele różnorodnych przepisów. Polecamy sałatki z różnymi dodatkami: ryżem, makaronem, kaszą, wędliną, mięsem, owocami morza, serami, grzybami oraz pestkami, np. dyni lub słonecznika. Niektóre z naszych propozycji dań są bardzo proste, można je przygotować w ciągu kilku minut. Inne ? eleganckie i wykwintne ? będą ozdobą niejednego przyjęcia. Przykładowe przepisy: z ziarnami słonecznika, z rzodkiewkami i salami, grecka, tatarska, warstwowa, z żółtym serem i polędwicą, grejpfrutowa z mascarpone.

4,90 zł
4,51 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 0,39 zł

37
Efemerydy planet 1950-2050 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Efemerydy planet 1950-2050
Dostępny22 szt.

Jeśli chcesz zajmować się astrologią, Efemerydy planet są pozycją, której nie powinno zabraknąć na Twojej półce. Jest to jedyna publikacja na naszym rynku tak skrupulatnie opisująca układ ciał niebieskich w latach 1950-2050.Obszerny wstęp z teorią oraz z przykładami obliczeń. Zawierają pozycje planet w długości ekliptycznej z dokładnością 0,1 na każdy dzień, Słońca i Księżyca z dokładnością do 1. Zamieszczono w nich również deklinację oraz szerokość ekliptyczną. W nowym, trzecim wydaniu umieszczono dodatkowo aspekty planet oraz Księżyca (w długości i deklinacji - wraz z dokładną godziną wystąpienia), ingresy planet w znak Zodiaku (z godziną), moment zmiany kierunku ruchu planety (np. z retro na prosty), fazy Księżyca i wiele innych dodatkowych elementów.

129,90 zł
93,53 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 36,37 zł

38
Piszący te słowa jest pracownikiem gettowej instytucji... - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piszący te słowa jest pracownikiem gettowej instytucji...
Dostępny150 szt.

Przedwojenny dziennikarz i folklorysta Józef Zelkowicz (1898?1944), zatrudniony w Wydziale Archiwum Przełożonego Starszeństwa Żydów w łódzkim getcie, przez cztery lata wraz z kilkoma innymi ludźmi pióra sporządzał propagandowy ?Biuletyn Kroniki Codziennej?. Po godzinach notował to, czego nie wolno mu było oficjalnie krytykować, potępiać, a niejednokrotnie nawet zapisywać. W scenkach rodzajowych, felietonach, obrazkach literackich i reportażach, wśród których szczególne miejsce zajmują Tamte straszne dni ? relacja z wielkiej akcji deportacyjnej do ośrodka zagłady w Chełmnie nad Nerem, kreślił ponurą beznadziejność sytuacji ludzi odciętych od świata i stopniowo wyniszczanych. Z ironią, często przechodzącą w sarkazm, obnażał szkodliwość i złudność rzekomo rewolucyjnych i racjonalizatorskich inicjatyw żydowskich władz. Drwił z pompatycznej pustki ich komunikatów lub wprost oskarżał gettowy system protekcji, przestępcze działania poszczególnych dygnitarzy oraz służb, takich jak żydowska policja, biała gwardia czy strażacy. ??Protekcja? ? tak to się nazywa w getcie. ?Protekcją? są w kuchni wszyscy, począwszy od kierownika i gospodyni, skończywszy na obierającej kartofle i woźnym. Skinienie głowy któregoś z nich w kierunku ?pani wydzielaczki? jest bezcenne? Każdy taki znak gwarantuje, że miskę protegowanego konsumenta wypełni większa i nieco gęstsza porcja zupy? Jeśli w kuchni ?protekcją? są zarówno etatowi, jak i wszelcy inni współpracownicy, to rzecz jasna jest nią pani wydzielaczka! A jakże, to wpływowa persona! W garści trzyma przecież nie tylko chochlę, ale i konsumenta, który jest dla niej niczym glina dla garncarza ? jeśli wydzielaczka zechce, uczyni życie gettowego obywatela szczęśliwym i radosnym. Dostanie on bowiem dużą i gęstą zupę, która będzie mu aż ciekła po brodzie? A jeśli, uchowaj Boże, wydzielaczka nie zechce, biada mu! W swojej misce ujrzy dno i dostanie jedynie ochłap, którego w normalnych czasach i świnia by nie tknęła? Wobec tego nie dziwi, że znajomość z panią wydzielaczką jest jednym z najbardziej pożądanych i chodliwych artykułów w getcie?.

40,00 zł
28,40 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 11,60 zł

39
Ponad 100 naklejek Radosna wiosna - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ponad 100 naklejek Radosna wiosna
Dostępny31 szt.

Ponad 100 naklejek to wspaniała seria z mnóstwem kolorowych ilustracji, które czekają, by zapełnić się wesołymi naklejkami. Moc zabawy dla wszystkich dzieci, które uwielbiają dekorować, ozdabiać i naklejać.

12,99 zł
9,74 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 3,25 zł

40
Ale jazda! Rajdówki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ale jazda! Rajdówki
Dostępny13 szt.

Ale jazda! Tu każdy może być mistrzem! Oto seria dla fanów motoryzacji i miłośników wyścigów właśnie takich jak ty! Poznaj świat ekstremalnych akrobacji i pokoloruj crossy – maszyny do jazdy po trudnych, nieutwardzonych torach. Ryk silnika, tumany kurzu i pisk opon. 3, 2, 1... Ruszamy!

7,90 zł
5,85 zł

Rabat 25,9%
oszczędzasz 2,05 zł

41
44 Koty. Książka story T.2 Kot na księżycu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
44 Koty. Książka story T.2 Kot na księżycu
Dostępny2 szt.

Kolorowa książeczka dla wszystkich fanów rozśpiewanych i przebojowych kotów. Małych czytelników przenosi w niezwykły, bajkowy świat uroczych futrzaków. Prezentuje ich przygody i rozwija wyobraźnię dzięki pięknym ilustracjom i wciągającemu opowiadaniu.

8,00 zł
5,84 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 2,16 zł

42
1 2 3. Mała szkoła - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
1 2 3. Mała szkoła
Dostępny14 szt.

Chcę się uczyć z małą szkołą! Seria „1 2 3... A B C...” to atrakcyjne pozycje edukacyjne na początek przygody z nauką. Z tym zeszytem dziecko poznaje cyferki i proste operacje matematyczne, a następnie utrwala zdobyte umiejętności za sprawą: • wesołych ćwiczeń dostosowanych do wieku i zainteresowań, • barwnych naklejek (zestaw obejmuje aż 48 sztuk!), • wielu zabawnych rysunków.

7,90 zł
5,85 zł

Rabat 25,9%
oszczędzasz 2,05 zł

43
Psi Patrol. Historie z morałem. Razem damy radę - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Psi Patrol. Historie z morałem. Razem damy radę
NiedostępnyBrak

Jeśli Psi Patrol będzie działać, uda się każda akcja ratunkowa! Gdy w tunelu zostaje uwięziony pociąg, superpiesek Rubble jest przekonany, że poradzi sobie z tym w pojędynkę. Wkrótce zrozumie jednak, że nie obejdzie się bez pomocy przyjaciół!

13,40 zł
9,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 3,62 zł

44
Peppa Pig. Historie z morałem. Dwie gaduły - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Peppa Pig. Historie z morałem. Dwie gaduły
NiedostępnyBrak

Nasi przyjaciele zwykle sa do nas troche podobni.. Dlatego dobrze czujemy się w ich towarzystwie! Peppa i Suzy to najlepsze przyjaciołki. Różnią się od siebie, ale pod pewnymi względami sa takie same. Obie chcą zawsze byc najlepsze i obie bardzo dużo mówią!

13,40 zł
9,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 3,62 zł

45
Peppa Pig. Bajkowe zabawy.Układaj i koloruj cz. 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Peppa Pig. Bajkowe zabawy.Układaj i koloruj cz. 2
NiedostępnyBrak

Kartonowa teczka z rączką, która zawiera książkę z opowiadaniem oraz dwustronne puzzle do układania i kolorowania.

25,00 zł
18,25 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 6,75 zł

46
Nalepki na zeszyty BackUp (25szt) DERFORM - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nalepki na zeszyty BackUp (25szt) DERFORM
NiedostępnyBrak

Opakowanie zbiorcze 25 sztuk. Nalepki na zeszyty marki Derform z morywem uroczych kotków.

17,00 zł
16,15 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,85 zł

47
A B C. Mała szkoła - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
A B C. Mała szkoła
Dostępny25 szt.

Chcę się uczyć z małą szkołą! „Seria 1 2 3... A B C...” to atrakcyjne pozycje edukacyjne na początek przygody z nauką. Z tym zeszytem dziecko poznaje literki i podstawy sztuki czytania, a następnie utrwala zdobyte umiejętności za sprawą: • wesołych ćwiczeń dostosowanych do wieku i zainteresowań, • barwnych naklejek (zestaw obejmuje aż 48 sztuk!), • wielu zabawnych rysunków.

7,90 zł
5,85 zł

Rabat 25,9%
oszczędzasz 2,05 zł

48
Dowcipy Nr 80 O miłości na wesoło - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dowcipy Nr 80 O miłości na wesoło
NiedostępnyBrak

Kieszonkowa książeczka zawiera dowcipy o miłości, wierszyki i życzenia walentynkowe, miłosne wyznania, a także miks innych dowcipów i zagadek.

3,90 zł
3,59 zł

Rabat 7,9%
oszczędzasz 0,31 zł

49
Discourses, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Discourses, CD
Jon Balke, Universal Music Polska
Dostępny101 szt.

Lista utworów: 1. The self and the opposition 2. The facilitator 3. The container 4. The assumptions 5. The certainties 6. The suspension 7. The polarization 8. The second argument 9. The why 10. The deliberation 11. The first argument 12. The how 13. The mutuality 14. The first afterthought 15. The second afterthought 16. The third afterthought

65,90 zł
63,92 zł

Rabat 3,0%
oszczędzasz 1,98 zł

50
Shandai Ya Stanka, LP - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Shandai Ya Stanka, LP
Dostępny7 szt.

Lista utworów: 1. Shandai Ya 2. Stanka 3. Zaidi Sluntse 4. Mome Malenko 5. Rano Ranila 6. Rite Of Passage 7. Shandai Ya

92,90 zł
85,47 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 7,43 zł

Wróć do góry