hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2020.03.02

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w poniedziałek 2 marca 2020 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się O sztuce miłości i przebaczenia. Błogosławieństwa i Krzyż (Fulton J. Sheen), na drugim Travelbook. Mediolan i Lombardia, wydanie 3 (Beata i Paweł Pomykalscy). Kolejny produkt to Puzzle 100 elementów. Jeż z jagodami (Castorland) oraz SZKICOWNIK KOH-I-NOOR PROFESJONALNY A5 110G 80 KARTEK (Koh-I-Noor).
1
O sztuce miłości i przebaczenia. Błogosławieństwa i Krzyż - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
O sztuce miłości i przebaczenia. Błogosławieństwa i Krzyż
Dostępny
11 szt.

Od Góry Błogosławieństw po Kalwarię, początek ziemskiej działalności Jezusa i jej koniec splecione w słowach. Osiem błogosławieństw i Siedem Ostatnich Słów Jezusa połączonych w siedem lekcji, siedem rozważań o – cichości, miłosierdziu, czystości serca, ubóstwie w duchu, łaknieniu sprawiedliwości, wprowadzaniu pokoju i znoszeniu prześladowań. Autor książki, amerykański biskup Fulton Sheen, był znanym mówcą, którego cotygodniowe wykłady telewizyjne przyciągały wielomilionową publiczność.

19,90 zł
14,99 zł

Rabat 24,7%
oszczędzasz 4,91 zł

17 osób kupiło
2
Travelbook. Mediolan i Lombardia, wydanie 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Travelbook. Mediolan i Lombardia, wydanie 3
Dostępny
19 szt.

Lombardia to jeden z najbardziej atrakcyjnych regionów Włoch północnych. Znajduje się tu Mediolan – nowoczesna metropolia zwana drugą stolicą Italii, słynąca ze wspaniałej katedry, a także wiele innych historycznych miast. A przecież Lombardia to nie tylko bogata kultura miejska – to również cenne przyrodniczo Alpy, będące rajem dla wędrowców i narciarzy, oraz efektowne krajobrazowo jeziora przedalpejskie. Region warto odwiedzić także dla wyrazistej kuchni regionalnej i cenionych miejscowych win. • Imponująca katedra mediolańska • Średniowieczne miasta • Wyniosłe szczyty Alp • Jeziora przedalpejskie • Kuchnia i wina dla koneserów Travelbook to twój niezastąpiony towarzysz podróży. Wskaże ci najważniejsze atrakcje, podpowie, czego szukać poza głównymi szlakami, i wprowadzi w świat miejscowych obyczajów. Znajdziesz w nim opisy najciekawszych regionów i miast, a sprawdzone informacje praktyczne umożliwią staranne zaplanowanie podróży. Beata i Paweł Pomykalscy – para w życiu i w pracy, która zarazem jest ich pasją. Często są w drodze, o czym później skrupulatnie piszą. Z urodzenia i wyboru związani z ukochanym Górnym Śląskiem, któremu poświęcają szczególnie dużo uwagi, starając się odrzeć go ze wszystkich złych stereotypów. Ich drugą wielką miłością jest obszar byłej Jugosławii. Ciągnie ich tam do ciekawych i niejednoznacznych historii, zabytków, krajobrazów, książek, filmów i muzyki. Oraz do idei, zgodnie z którą ludzie – niezależnie od narodowości i religii – mogą żyć obok siebie. Choć nieraz nie jest to wcale takie proste. Oboje skończyli studia politologiczne, w czasie których znaleźli swoją drogę zawodową. Paweł kształcił się w fotografii, co zaowocowało licznymi publikacjami i wystawami, a Beata poświęciła się językom i kulturze Słowian, co zaprowadziło ją do uzyskania stopnia doktora w zakresie nauk o polityce. W 2008 roku rozpoczęli przygodę z (własnymi) książkami.

29,90 zł
19,99 zł

Rabat 33,1%
oszczędzasz 9,91 zł

16 osób kupiło
3
Puzzle 100 elementów. Jeż z jagodami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 100 elementów. Jeż z jagodami
Castorland, 100 elementów
Dostępny
22 szt.

Układanie puzzli to twórcza rozrywka bez względu na wiek. Rozwija spostrzegawczość, uczy wytrwałości i ćwiczy koncentrację. Jest wyzwaniem, z którym można zmagać się w pojedynkę lub w większym gronie. Cechy produktu: • wysoka jakość nadruku, • idealnie dopasowane elementy, • różnorodność kształtów, • wykonane z tektury o zwiększonej grubości, • odporne na zginanie. Wymiary obrazka po ułożeniu: 40.0 x 29.0 cm

24,69 zł
19,99 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 4,70 zł

13 osób kupiło
4
SZKICOWNIK KOH-I-NOOR PROFESJONALNY A5 110G 80 KARTEK - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
SZKICOWNIK KOH-I-NOOR PROFESJONALNY A5 110G 80 KARTEK
Koh-I-Noor
Dostępny
28 szt.

Szkicownik profesjonalny wykonany jest z papieru o lekkoziarnistej fakturze oraz oprawiony twardymi okładkami. Papier jest odporny na wielokrotne ścieranie gumką i poprawki korekcyjne. Polecany do ołówka, tuszu, węgla i pasteli. Blok szkicowy przeznaczony dla studentów, profesjonalistów oraz hobbystów. Format A5.

20,50 zł
19,99 zł

Rabat 2,5%
oszczędzasz 0,51 zł

12 osób kupiło
5
Przedszkolne łamigłówki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przedszkolne łamigłówki
Dostępny
10 szt.

Seria "Widzę, myślę, rysuję to zbiór książeczek aktywizujących zawierających zadania kształcące spostrzegawczość, logiczne myślenie, proste umiejętności matematyczne oraz doskonalące układ ręka-oko. Wszystkie te sprawności są bardzo pomocne podczas szkolnej nauki, lecz ucząc, bawią. Słowem są znakomitą rozrywką i skuteczną nauką.

2,99 zł
7 osób kupiło
6
Będąc sobą, zmieniasz świat - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Będąc sobą, zmieniasz świat
Dostępny
58 szt.

PODRĘCZNIK GENEROWANIA NIE OGRANICZONYCH MOŻLIWOŚCI I DYNAMICZNEJ ZMIANY Ta książka różni się od innych. Została napisana dla ludzi, którzy noszą w sobie marzenie o przemianie tej rzeczywistości - którzy wiedza że coś innego jest możliwe, ale nie mieli odpowiednich narzędzi, by swoje marzenia urzeczywistnić. A gdybym ci powiedział, że takie narzędzia istnieją, że te możliwości, o których zawsze marzyłeś - istnieją! Ta książka da ci zestaw praktycznych i dynamicznych narzędzi, które pokażą ci,że wiesz, co jest twoją prawdą i kim naprawdę JESTEŚMY. A gdybyś, będąc naprawdę sobą, mógł zmienić wszystko- swoje życie, związki, ciało, pieniądze, sytuacje... i świat? W roku 2000 odnosiłem sukcesy jako chiropraktyk. Ale w głębi siebie bylem pogrążony w głębokiej depresji. Doszedłem do punktu, w którym byłem gotów to wszystko zakończyć. Dałem wszechświatowi na zmianę tego stanu sześć miesięcy... I gdy wypróbowałem już każda możliwą metodę samo- pomocy i każdą drogę rozwoju duchowego, natknąłem się na coś, co zmieniło moje życie - Access Consciousness. Access jest systemem otwierania drzwi do wszystkiego, co jest możliwe na tym świecie. Daje ci dostęp do twojej wewnętrznej wiedzy, dynamicznie zwiększa twoja świadomość, bez wykluczania i osadzania czegokolwiek. Ja sam nie mam dla ciebie żadnych gotowych odpowiedzi. Tylko pytania. Tylko ty wiesz, co jest dla ciebie prawdziwe. Zapraszam cię do odkrywania razem ze mną tego, kim naprawdę jestem. Moja droga do świadomość nie ma końca, podobnie jak twoja. Jeśli zechcesz, to książka może poprowadzić cię do bycia autentycznie sobą i przemiany świata. Czy już na to czas? Czy na to właśnie czekałeś?

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

5 osób kupiło
7
Travelbook. Tunezja, wydanie 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Travelbook. Tunezja, wydanie 1
Dostępny
16 szt.

Tunezja pozwala połączyć odpoczynek na przepięknych plażach z poznawaniem egzotyki Czarnego Lądu. Majestatyczne meczety, kręte uliczki medyn i ciekawe muzea zachwycą nie tylko miłośników kultury arabskiej. Świetnie zagospodarowane kurorty zapraszają do zabawy, ruiny rzymskich i punickich miast snują opowieść o minionej świetności, a bujna przyroda nęci możliwością błogiego odpoczynku.

27,90 zł
20,09 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,81 zł

4 osoby kupiły
8
Pożyczalscy. Tom 4. Pożyczalscy w przestworzach, wydanie 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pożyczalscy. Tom 4. Pożyczalscy w przestworzach, wydanie 2
Dostępny
80 szt.

Czwarty z pięciu tomów cyklu o przygodach rodziny Pożyczalskich – tak samo jak poprzednie trzymający w napięciu i dowcipny. Pożyczalscy – Dominika, Strączek i Arietta – po niebezpiecznej podróży docierają do legendarnego miasteczka Mały Potok i zamieszkują w wygodnym Bluszczowym Domku. Ale wkrótce zostają porwani i uwięzieni na pewnym strychu. Zbliża się zima, a jeśli do wiosny nie uda im się wydostać, trafią do domku-klatki jako atrakcja turystyczna. Czy Pożyczalscy znajdą sposób na ucieczkę?

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

4 osoby kupiły
9
Kłopoty rodu Pożyczalskich, wydanie 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kłopoty rodu Pożyczalskich, wydanie 2
Dostępny
76 szt.

Klasyka światowej literatury dziecięcej: zabawna opowieść o perypetiach rodziny Pożyczalskich – maleńkich istot, które próbują wygodnie żyć w mieszkanku pod podłogą swoich ludzkich sąsiadów. Poznajcie Pożyczalskich: Strączka, Dominikę i ich córkę Ariettę. Mają po kilkanaście centymetrów wzrostu i mieszkają pod podłogą starego domu. Wszystko, czego im trzeba, „pożyczają” z mieszkania olbrzymów znad sufitu. Ale pod żadnym pozorem nie mogą być przez nich widziani – by przetrwać, muszą ukrywać swoje istnienie. Wszystko idzie dobrze do momentu, gdy Strączek zostaje dostrzeżony przez Chłopca. Czy Pożyczalscy będą musieli uciekać? Kłopoty rodu Pożyczalskich to powieść zaliczana do złotej klasyki światowej literatury dziecięcej. W 1952 roku została nagrodzona najważniejszym brytyjskim wyróżnieniem w dziedzinie książek dla dzieci – The Carnegie Medal. Pół wieku później uznano ją za jeden z dziesięciu najlepszych tytułów w siedemdziesięcioletniej historii tej nagrody. Zapoczątkowała pięciotomowy cykl o losach rodziny Pożyczalskich, który podbił serca i poruszył wyobraźnię czytelników na całym świecie.

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

4 osoby kupiły
10
Pożyczalscy. Tom 2. Pożyczalscy idą w świat, wydanie 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pożyczalscy. Tom 2. Pożyczalscy idą w świat, wydanie 2
Dostępny
14 szt.

Dalszy ciąg przygód rodziny Pożyczalskich – maleńkich istot, które „pożyczają” od człowieka wszystko, czego potrzebują, ale za nic nie chcą być przez niego widziane. Niełatwo zamienić wygodne mieszkanie pod podłogą starej willi na życie pod gołym niebem. A jednak Pożyczalscy – Strączek, Dominika i Arietta – zmuszeni do ucieczki, dzielnie stawiają czoła przeciwnościom. Urządzają się w bucie, przechodzą na wegetarianizm i przygotowują się do nadchodzącej zimy. Ale niespodziewanie znów ściągają na siebie niebezpieczeństwo. Na szczęście pojawia się tajemniczy Spiller. Czy z jego pomocą Pożyczalskim uda się znaleźć nowy, bezpieczny dom? Drugi tom pięciotomowej serii, zapoczątkowanej Kłopotami rodu Pożyczalskich. Podbiła ona serca czytelników na całym świecie.

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

4 osoby kupiły
11
Travelbook. Japonia, wydanie 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Travelbook. Japonia, wydanie 1
Dostępny
9 szt.

Japonia zaskakuje turystę na każdym kroku. Zachwyca niezwykłymi krajobrazami, oszałamia nietypowymi smakami, poraża tempem życia w stolicy i wycisza na spokojnej prowincji. Na tym archieplagu ultranowoczensa technologia miesza się z wielowiekową tradycją. Z jednej strony herbaciarnie, onseny, gejsze, pieczołowicie pielęgnowane ogrody oraz pilnie przestrzegane reguły starożytnych sztuk walki. Z drugiej strony manga, stylistyka kawaii, androidy, hotele kapsułowe i rozpędzone shinkanseny. W tym orientalnym kalejdoskopie każdy znajdzie coś dla siebie. Krzysztof Dopierała – z wykształcenia logistyk, który porzucił fach, by bezskutecznie walczyć z głosami w głowie, które namawiają do kolejnych podróży – głównie w kierunku Azji. Cofnięty czas wykorzystałby na edukację turystyczno-dziennikarską. Intensywnie szuka metod zespolenia pasji z życiem zawodowym, w czym współpraca z Bezdrożami ma istotny udział. Pracując dla wydawnictwa, przez wiele miesięcy przemierzał Europę Południowo-Wschodnią i Azję. Jego teksty wzbogaciły m.in. przewodniki po Turcji, Bałkanach i Szlaku Transsyberyjskim. Swoje wojaże po świecie opisuje na blogu podróżniczym www.1000krokow.eu.

29,90 zł
21,53 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,37 zł

3 osoby kupiły
12
Dzieci o silnej woli. Od konfliktu do współpracy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzieci o silnej woli. Od konfliktu do współpracy
Dostępny
924 szt.

Jak wychowywać dziecko o silnym charakterze? Czy czasami odnosisz wrażenie, że Twoje dziecko to „mały terrorysta”? Czy martwisz się, że nikogo nie słucha, i czujesz się bezsilny? Pora zastosować jasne zasady, które pomogą Ci wprowadzić zdrową dyscyplinę. Robert J. MacKenzie wyjaśnia, że powodem trudnych zachowań mogą być nie tylko złe nawyki rodziców, ale także (po prostu) trudny charakter dziecka. Jednocześnie przekonuje, że konkretność i opanowanie sprawdzą się o wiele lepiej w konfliktowych sytuacjach, niż krzyki, groźby czy próba sił. Dzięki tej książce: - zaczniesz współpracować zamiast walczyć, - zbudujesz lepsze relacje z dzieckiem, - stworzysz pozytywną atmosferę w domu.

39,90 zł
35,51 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 4,39 zł

3 osoby kupiły
13
Pożyczalscy. Tom 3. Pożyczalscy na wyspie, wydanie 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pożyczalscy. Tom 3. Pożyczalscy na wyspie, wydanie 2
Dostępny
86 szt.

Trzeci z pięciu tomów cyklu o przygodach rodziny Pożyczalskich, który podbił serca czytelników na całym świecie i został zaliczony do klasyki literatury dziecięcej. Już się wydawało, że Pożyczalscy – Strączek, Dominika i Arietta – po wielu przygodach znaleźli wreszcie bezpieczne schronienie, a tu znów muszą się przeprowadzić. Wybór pada na Mały Potok – miniaturowe miasteczko, o którym dotąd tylko słyszeli. Łodzią-mydelniczką wyruszają w podróż, która niespodziewanie okazuje się pełna niebezpieczeństw. Czy Pożyczalscy i tym razem wybrną z tarapatów?

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

3 osoby kupiły
14
Wojownik Altaii - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wojownik Altaii
Dostępny
38 szt.

Błyskotliwa powieść fantasty, w której wojownik Wulfgar niczym legendarny Conan ściera się ze złem, które zawładnęło światem. Pierwsza powieść autora kultowego cyklu „Koło Czasu”, porównywanego z sagą Tolkiena. Epicka opowieść o barbarzyńskim plemieniu Altaii, którego przywódca Wulfgar, żeby ocalić swój lud, musi walczyć z okrutnymi królowymi, prorokami demonicznych religii i złą magią. Może mu w tym pomóc radą Elspeth, przybysz z innego świata, ale najpierw Wulfgar musi nauczyć się zadawać właściwe pytania. Tylko co, jeśli wiedza, którą posiądzie Wulfgar zamiast uratować lud Altaii, go zniszczy? Na podstawie cyklu „Koło czasu” wytwórnia Sony Pictures wspólnie z Amazon Prime Video przygotowuje serial, którego premiera odbędzie się w 2020 roku.

49,90 zł
39,42 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 10,48 zł

3 osoby kupiły
15
Żelowy płyn Tubi Jelly 150 ml, żółty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Żelowy płyn Tubi Jelly 150 ml, żółty
Tuban
Dostępny
1 szt.

Tubi Jelly to żelowy płyn, za pomocą którego stworzysz wyjątkowe figurki 3D! Żel jest idealnym, kolorystycznym uzupełnieniem kreatywnych zestawów z nowej serii Tubana. Do zabawy z Tubi Jelly będziesz potrzebować folijkę z namalowanym zarysem figurki, którą chcesz stworzyć w wersji 3D oraz specjalny aktywator. Buteleczka służy do uzupełniania zestawów Tubi Jelly. Jak przygotować żelka: 1. Przed rozpoczęciem zabawy przygotuj roztwór z aktywatorem. W tym celu napełnij pojemnik/miskę 400 ml wody z kranu (ok. półtorej szklanki). Wsyp do wody proszek z aktywatorem i mieszaj tak długo, aż proszek całkowicie się rozpuści. 2. Wybierz folię ze wzorem figurki, którą chcesz wykonać. Przygotowany szablon połóż na twardej powierzchni, a następnie – używając żelowego płynu w tubce, pokoloruj wzór. Jeśli chcesz wykonać figurkę według własnego pomysłu, skorzystaj z dołączonej do zestawu gładkiej folii bez nadruku. Żel w różnych kolorach możesz nakładać też warstwami, jedna na drugiej. 3. Zanurz figurkę razem z folią, na której jest narysowana – we wcześniej przygotowanym roztworze z aktywatorem. Po upływie ok. 30 sekund delikatnie porusz folią tak, aby wzór oderwał się od podłoża. Kiedy figurka będzie swobodnie pływała, odczekaj min. 5 minut. Kolor: żółty Pojemność: 150 ml Wymiary: 4.5 x 18.0 x 4.5 cm

12,00 zł
10,99 zł

Rabat 8,4%
oszczędzasz 1,01 zł

2 osoby kupiły
16
Bajka na końcu świata 5. Odległe krainy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bajka na końcu świata 5. Odległe krainy
Dostępny
44 szt.

Wiktoria i Bajka wędrują, by odnaleźć rodziców. Mijają dymiące kratery, wymarłe lasy i gruzowiska. Jak okiem sięgnąć – nieprzytulne widoki. Świat po tajemniczym kataklizmie to zdecydowanie nie miejsce dla dziewczynki i psa. Ale jeśli już mamy tam dziewczynkę i psa, pozostaje nam trzymać za nie kciuki! „Bajka na końcu świata. Odległe krainy” to już piąty tom postapokaliptycznej serii dla najmłodszych autorstwa Marcina Podolca, jednego z najzdolniejszych polskich twórców komiksów i animacji. Prawa do serii zostały sprzedane do Francji, gdzie właśnie się ukazały się dwa pierwsze tomy oraz Hiszpanii. Na jej podstawie powstaje animowany serial. „To najlepszy komiks na świecie, a gdy się kończy, otwieram buzię ze zdziwienia. Jak dorosnę, zostanę rysownikiem". Olek Wurm (lat sześć)

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

2 osoby kupiły
17
Zuzanna Ginczanka. Książka do pisania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zuzanna Ginczanka. Książka do pisania
Dostępny
16 szt.

Na dworcu w Równem zapach węgla z lokomotyw wypełnia powietrze, jest półmrok, migają czerwone, niebieskie i zielone lampki. Wczesna jesień roku 1935. Świeża maturzystka Zuzanna Polina Ginzburg wsiada do sapiącego już pociągu. Przed nią do Warszawy prawie 500 kilometrów, cały dzień w wagonie, a potem pełne kolorów życie. Nie wie, że będzie już bardzo krótkie. Jest pełna entuzjazmu, bo oto spełniają się jej marzenia, jest pełna ufności w przyszłość. Za chwilę pociąg powoli opuści stację Równe wołyńskie i Zuzanna Polina, wkrótce nazwana Ginczanką, wyrwie się do wielkiego świata

44,00 zł
31,68 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,32 zł

2 osoby kupiły
18
Żelowy płyn Tubi Jelly 150 ml, fioletowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Żelowy płyn Tubi Jelly 150 ml, fioletowy
Tuban
Dostępny
1 szt.

Tubi Jelly to żelowy płyn, za pomocą którego stworzysz wyjątkowe figurki 3D! Żel jest idealnym, kolorystycznym uzupełnieniem kreatywnych zestawów z nowej serii Tubana. Do zabawy z Tubi Jelly będziesz potrzebować folijkę z namalowanym zarysem figurki, którą chcesz stworzyć w wersji 3D oraz specjalny aktywator. Buteleczka służy do uzupełniania zestawów Tubi Jelly. Jak przygotować żelka: 1. Przed rozpoczęciem zabawy przygotuj roztwór z aktywatorem. W tym celu napełnij pojemnik/miskę 400 ml wody z kranu (ok. półtorej szklanki). Wsyp do wody proszek z aktywatorem i mieszaj tak długo, aż proszek całkowicie się rozpuści. 2. Wybierz folię ze wzorem figurki, którą chcesz wykonać. Przygotowany szablon połóż na twardej powierzchni, a następnie – używając żelowego płynu w tubce, pokoloruj wzór. Jeśli chcesz wykonać figurkę według własnego pomysłu, skorzystaj z dołączonej do zestawu gładkiej folii bez nadruku. Żel w różnych kolorach możesz nakładać też warstwami, jedna na drugiej. 3. Zanurz figurkę razem z folią, na której jest narysowana – we wcześniej przygotowanym roztworze z aktywatorem. Po upływie ok. 30 sekund delikatnie porusz folią tak, aby wzór oderwał się od podłoża. Kiedy figurka będzie swobodnie pływała, odczekaj min. 5 minut. Kolor: fioletowy Pojemność: 150 ml Wymiary: 4.5 x 18.0 x 4.5 cm

12,00 zł
10,99 zł

Rabat 8,4%
oszczędzasz 1,01 zł

2 osoby kupiły
19
Żelowy płyn Tubi Jelly 150 ml, zielony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Żelowy płyn Tubi Jelly 150 ml, zielony
Tuban
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.12

Tubi Jelly to żelowy płyn, za pomocą którego stworzysz wyjątkowe figurki 3D! Żel jest idealnym, kolorystycznym uzupełnieniem kreatywnych zestawów z nowej serii Tubana. Do zabawy z Tubi Jelly będziesz potrzebować folijkę z namalowanym zarysem figurki, którą chcesz stworzyć w wersji 3D oraz specjalny aktywator. Buteleczka służy do uzupełniania zestawów Tubi Jelly. Jak przygotować żelka: 1. Przed rozpoczęciem zabawy przygotuj roztwór z aktywatorem. W tym celu napełnij pojemnik/miskę 400 ml wody z kranu (ok. półtorej szklanki). Wsyp do wody proszek z aktywatorem i mieszaj tak długo, aż proszek całkowicie się rozpuści. 2. Wybierz folię ze wzorem figurki, którą chcesz wykonać. Przygotowany szablon połóż na twardej powierzchni, a następnie – używając żelowego płynu w tubce, pokoloruj wzór. Jeśli chcesz wykonać figurkę według własnego pomysłu, skorzystaj z dołączonej do zestawu gładkiej folii bez nadruku. Żel w różnych kolorach możesz nakładać też warstwami, jedna na drugiej. 3. Zanurz figurkę razem z folią, na której jest narysowana – we wcześniej przygotowanym roztworze z aktywatorem. Po upływie ok. 30 sekund delikatnie porusz folią tak, aby wzór oderwał się od podłoża. Kiedy figurka będzie swobodnie pływała, odczekaj min. 5 minut. Kolor: zielony Pojemność: 150 ml Wymiary: 4.5 x 18.0 x 4.5 cm

12,00 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 8,4%
oszczędzasz 1,01 zł

2 osoby kupiły
20
Zupa dobra na wszystko - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zupa dobra na wszystko
Dostępny
113 szt.

Poznaj zupy dobre na każdą okazję! Polacy są prawdziwymi wielbicielami zup. Jemy ich najwięcej na świecie – każdy Polak średnio spożywa ponad 100 litrów zup rocznie! Dla wielu osób zupa jest podstawą obiadu. Niejedna babcia i mama twierdzą, że rosół ma wręcz magiczne właściwości lecznicze, a chłodnik to najlepszy obiad na upalne dni. W książce Zupa dobra na wszystko Jolanta Naklicka-Kleser, znana z kuchni programu „Pytanie na śniadanie”, podaje 100 autorskich przepisów. Znajdziesz tu zupy rozgrzewające i regenerujące, doskonałe na upały, ale też na chłodne jesienne popołudnia. Nie zabraknie przepisów na zupy, które poprawią... nastrój, a także wykwintnych zup idealnych na przyjęcia. „Jeśli jeszcze nie miałeś okazji spróbować kuchni Joli, to nawet nie wiesz, ile tracisz! Ta książka pełna jest przepisów sporządzonych od serca, które zadowolą nawet największego łasucha. To doskonała mieszanka kulinarnych propozycji zarówno dla fanów unowocześnionej klasyki, jak i dla tych z was, którzy w jedzeniu nieustannie szukają nowych smaków” – Tamara Gonzalez Perea. „Od dziecka miałem do zup dość chłodny stosunek. Ale dzięki Joli, którą poznałem w programie Pytanie na Śniadanie, zmieniłem podejście i nie mam pytań. Właściwie mam ich wiele, bo nie mogę się nadziwić, skąd aż taka paleta smaków w niby zwykłej zupie. Na pewno dzięki tej książce znalazłem część odpowiedzi, ale z każdym rozdziałem staje się coraz bardziej głodny, bynajmniej nie tylko kulinarnej wiedzy” – Robert Sharif El Gendy.

49,90 zł
37,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,47 zł

2 osoby kupiły
21
Pożyczalscy. Tom 5. Pożyczalscy pomszczeni, wydanie 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pożyczalscy. Tom 5. Pożyczalscy pomszczeni, wydanie 2
Dostępny
55 szt.

Piąty – ostatni – tom cyklu o przygodach rodziny Pożyczalskich, który podbił serca czytelników na całym świecie. Opuszczone probostwo to idealne miejsce na nowy, bezpieczny dom. Zwłaszcza że opiekują się nim Ludzie, więc jest od kogo „pożyczać”, a w sąsiedztwie mieszkają krewni. Dlatego Pożyczalscy – Dominika, Strączek i Arietta – decydują się opuścić wygodny Bluszczowy Domek w Małym Potoku, skąd wcześniej zostali porwani. Choć udało im się uciec, porywacze nie dali za wygraną i znów próbują pochwycić „żywe figurki”. Czy los będzie sprzyjał Pożyczalskim?

44,90 zł
33,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,22 zł

2 osoby kupiły
22
Żelowy płyn Tubi Jelly 150 ml, złoty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Żelowy płyn Tubi Jelly 150 ml, złoty
Tuban
Dostępny
4 szt.

Tubi Jelly to żelowy płyn, za pomocą którego stworzysz wyjątkowe figurki 3D! Żel jest idealnym, kolorystycznym uzupełnieniem kreatywnych zestawów z nowej serii Tubana. Do zabawy z Tubi Jelly będziesz potrzebować folijkę z namalowanym zarysem figurki, którą chcesz stworzyć w wersji 3D oraz specjalny aktywator. Buteleczka służy do uzupełniania zestawów Tubi Jelly. Jak przygotować żelka: 1. Przed rozpoczęciem zabawy przygotuj roztwór z aktywatorem. W tym celu napełnij pojemnik/miskę 400 ml wody z kranu (ok. półtorej szklanki). Wsyp do wody proszek z aktywatorem i mieszaj tak długo, aż proszek całkowicie się rozpuści. 2. Wybierz folię ze wzorem figurki, którą chcesz wykonać. Przygotowany szablon połóż na twardej powierzchni, a następnie – używając żelowego płynu w tubce, pokoloruj wzór. Jeśli chcesz wykonać figurkę według własnego pomysłu, skorzystaj z dołączonej do zestawu gładkiej folii bez nadruku. Żel w różnych kolorach możesz nakładać też warstwami, jedna na drugiej. 3. Zanurz figurkę razem z folią, na której jest narysowana – we wcześniej przygotowanym roztworze z aktywatorem. Po upływie ok. 30 sekund delikatnie porusz folią tak, aby wzór oderwał się od podłoża. Kiedy figurka będzie swobodnie pływała, odczekaj min. 5 minut. Kolor: złoty Pojemność: 150 ml Wymiary: 4.5 x 18.0 x 4.5 cm

12,00 zł
10,99 zł

Rabat 8,4%
oszczędzasz 1,01 zł

2 osoby kupiły
23
Breslau. Ein buch zum schreiben - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
44,00 zł
31,68 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,32 zł

2 osoby kupiły
24
Obietnica. Rekolekcje wielkopostne z Adamem - Albertem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Obietnica. Rekolekcje wielkopostne z Adamem - Albertem
Dostępny
4 szt.

O pięknie Bożej miłości, czyli wyjątkowe rekolekcje z bratem Albertem Poruszające. Piękne. Prawdziwe. Takie powinny być rekolekcje. I takie właśnie są teksty siostry Agnieszki Kotei, albertynki, powstałe z myślą o nauczaniu wielkopostnym. Odkrywają to, co nieznane. Otwierają na piękno. Odsłaniają rzeczy prawdziwie ważne. Pomagają dobrze przeżyć czas przygotowania na Zmartwychwstanie. Inspirowane życiem, myślami i twórczością Adama Chmielowskiego – brata Alberta, pokazują drogę do Pana, trudną, ale i pełną zachwytów. Są medytacją nad dojrzewaniem do powołania, życiem w łasce, „grobami codzienności” i nadzieją dotarcia do ziemi obiecanej. Obietnica. Rekolekcje wielkopostne z Adamem – Albertem to wyjątkowo poetyckie, a zarazem skondensowane teksty, w których każde słowo jest na swoim miejscu. Warto je czytać powoli, przeżywać w skupieniu, wracać do nich w razie potrzeby, by na nowo odkrywać Bożą obietnicę. „W rozważaniach rekolekcyjnych siostry Agnieszki Kotei, albertynki, widzę dużo światła, bo prowadzą do Słowa i pozostają rozświetlone Słowem. Ujmują prostotą i wyprowadzają na głębię, karmią poezją utkaną w sercu. Wyczuwa się w nich bliską więź, jaka łączy Autorkę z jej duchowym ojcem Albertem. Siostra Agnieszka potrafi czytać jego obrazy i fakty z życia: patrzy na niego i czyta w jego sercu”. – ks. Krzysztof Wons Siostra Agnieszka Koteja należy do Zgromadzenia Sióstr Albertynek Posługujących Ubogim. Redaguje kwartalnik „Głos Brata Alberta” i posługuje w Domu Rekolekcyjnym sióstr w Krakowie. W 2006 roku zadebiutowała tomikiem wierszy Tworki pisze się z małej litery. Rok później ukazał się kolejny tomik, Szkiełka gaworzą ze Światłem. W 2017, w Roku Brata Alberta, w krakowskim kościele oo. Kapucynów wygłosiła rekolekcje inspirowane postacią Adama Chmielowskiego, na ich podstawie powstała niniejsza książka.

17,90 zł
12,99 zł

Rabat 27,4%
oszczędzasz 4,91 zł

2 osoby kupiły
25
Kłamstwo doskonałe, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kłamstwo doskonałe, DVD
Bill Condon, 2019
Dostępny
101 szt.

Zawodowy oszust Roy Courtnay (McKellen) nie może uwierzyć własnemu szczęściu, kiedy poznaje w internecie dobrze sytuowaną wdowę Betty McLeish (Mirren). W miarę jak Betty otwiera przed nim swój dom i wpuszcza go do swojego życia, Roy z zaskoczeniem odkrywa, że mu na niej zależy. Uczucie sprawia, że musi umiejętnie balansować na granicy prawdy i kłamstwa, a rutynowy szwindel okazuje się najtrudniejszym w jego życiu.

40,90 zł
38,86 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,04 zł

2 osoby kupiły
26
Ratownicy Czasu. Tom 2. Nad wodami Nilu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ratownicy Czasu. Tom 2. Nad wodami Nilu
Dostępny
1019 szt.

Drugi tom cyklu Ratownicy czasu, w którym bohaterowie przenoszą się do starożytnego Egiptu. Pełna humoru i subtelnie podanej wiedzy historycznej opowieść o podróży w czasie. Książkę wzbogacają humorystyczne, komiksowe rysunki autorstwa Jędrzeja Łanieckiego oraz atrakcyjnie wyróżnione przypisy z mnóstwem ciekawostek i interesujących faktów ze starożytnego Egiptu. Bohaterowie serii to dwójka współczesnych trzynastolatków, Sara i Daniel, którzy zostają zabrani w podróż do przeszłości przez sympatycznego nicponia z 2118 roku. Można by go nazwać humanoidem, gdyby nie to, że ma postać kota o osobowości na pół kociej, na pół „nastoletniej”. To nie działanie czarów – podróż w czasie jest możliwa dzięki technologii z czasów kota. W pierwszym tomie cyklu bohaterowie udają się do Bolonii końca XV wieku, gdzie studiuje Mikołaj Kopernik. Nie potrafią odmówić sobie podróży – fascynuje ich świat, który znają tylko z filmów i książek, ale chcą też zerknąć na prawdziwego Kopernika, z krwi i kości, a nie sztywną i pozbawioną życia postać patrona ich szkoły. Przygoda, która miała przyjemna i bezpieczna, okazuje się skomplikowana wskutek lekkomyślności kota, który ściąga do oprogramowania wirus, co zmienia nie tylko przeszłość, ale też piętrzy przeszkody uniemożliwiające bohaterom powrót do domu, do swoich czasów. Od ich pomysłowości, odwagi i determinacji zależy nie tylko sukces misji powrotnej, ale też przyszłość Mikołaja Kopernika, który bez pomocy trójki archeoturystów nie zostanie astronomem. Ratownicy czasu łączą typowe dla tej Autorki fabularny rozmach, ujmujące postaci oraz językowe bogactwo z niezwykłym poczuciem humoru i subtelnie podaną historyczną wiedzą. Justyna Drzewicka – zadebiutowała młodzieżowym cyklem fantasy „Niepowszedni”, wyróżnionym w swych kategoriach m.in. nominacją w plebiscycie Książka Roku 2016 Lubimy czytać.pl oraz tytułem Najlepszej Książki Roku przyznanym przez jury portalu Granice.pl. Tworząc fantastykę, od lat poświęca się jej również jako zagorzała czytelniczka. Z wykształcenia jest filologiem polskim. Uzyskała też dyplom MBA i ukończyła na Uniwersytecie Warszawskim studia poświęcone literaturze dla dzieci i młodzieży. Należy do IBBY Sekcja Polska. Ma dwa bardzo niesforne koty i jednego poczciwego psa. Cała trójka hasa na kartach jej książek.

37,90 zł
27,29 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,61 zł

1 osoba kupiła
27
Święty Jan Paweł II - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Święty Jan Paweł II
Dostępny
23 szt.

Przedstawiona książka opowiada o wyjątkowym Polaku, o którym słyszano we wszystkich zakątkach świata – nawet w miejscach, w których chrześcijaństwo nie jest religią tolerowaną przez władze. Pozycja stanowi swego rodzaju przewodnik po życiu wielkiego papieża, który niedawno wyniesiony został na ołtarze. Na jej kartach przedstawione zostały zarówno dzieciństwo i wczesna młodość Karola Wojtyły, jak i wszystkie wydarzenia, które miały miejsce po jego wstąpieniu do stanu duchownego. Jest to doskonała, bardzo wartościowa lektura dla wszystkich osób, pragnących bliżej przyjrzeć się życiu Jana Pawła II i wynieść z niego ważne wskazówki dotyczące postępowania w swoim własnym, codziennym życiu.

8,90 zł
6,99 zł

Rabat 21,5%
oszczędzasz 1,91 zł

2 osoby kupiły
28
Teczka z Raczka A4/50mm Starpak Cuties pudełko 1/18 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
19,30 zł
18,99 zł

Rabat 1,6%
oszczędzasz 0,31 zł

1 osoba kupiła
29
Żelowy płyn Tubi Jelly 150 ml, czarny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Żelowy płyn Tubi Jelly 150 ml, czarny
Tuban
Dostępny
1 szt.

Tubi Jelly to żelowy płyn, za pomocą którego stworzysz wyjątkowe figurki 3D! Żel jest idealnym, kolorystycznym uzupełnieniem kreatywnych zestawów z nowej serii Tubana. Do zabawy z Tubi Jelly będziesz potrzebować folijkę z namalowanym zarysem figurki, którą chcesz stworzyć w wersji 3D oraz specjalny aktywator. Buteleczka służy do uzupełniania zestawów Tubi Jelly. Jak przygotować żelka: 1. Przed rozpoczęciem zabawy przygotuj roztwór z aktywatorem. W tym celu napełnij pojemnik/miskę 400 ml wody z kranu (ok. półtorej szklanki). Wsyp do wody proszek z aktywatorem i mieszaj tak długo, aż proszek całkowicie się rozpuści. 2. Wybierz folię ze wzorem figurki, którą chcesz wykonać. Przygotowany szablon połóż na twardej powierzchni, a następnie – używając żelowego płynu w tubce, pokoloruj wzór. Jeśli chcesz wykonać figurkę według własnego pomysłu, skorzystaj z dołączonej do zestawu gładkiej folii bez nadruku. Żel w różnych kolorach możesz nakładać też warstwami, jedna na drugiej. 3. Zanurz figurkę razem z folią, na której jest narysowana – we wcześniej przygotowanym roztworze z aktywatorem. Po upływie ok. 30 sekund delikatnie porusz folią tak, aby wzór oderwał się od podłoża. Kiedy figurka będzie swobodnie pływała, odczekaj min. 5 minut. Kolor: czarny Pojemność: 150 ml Wymiary: 4.5 x 18.0 x 4.5 cm

14,00 zł
12,99 zł

Rabat 7,2%
oszczędzasz 1,01 zł

1 osoba kupiła
30
Puzzle 100 elementów. Najlepsi przyjaciele - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 100 elementów. Najlepsi przyjaciele
Castorland, 100 elementów
Dostępny
22 szt.

Układanie puzzli to twórcza rozrywka bez względu na wiek.Rozwija spostrzegawczość, uczy wytrwałości i ćwiczy koncentrację. Jest wyzwaniem, z którym można zmagać się w pojedynkę lub w większym gronie. Cechy produktu: • wysoka jakość nadruku, • idealnie dopasowane elementy, • różnorodność kształtów, • wykonane z tektury o zwiększonej grubości, • odporne na zginanie. Rozmiar obrazka po ułożeniu: 40.0 x 29.0 cm

24,69 zł
19,99 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 4,70 zł

1 osoba kupiła
31
Niezwykłe łamigłówki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niezwykłe łamigłówki
Dostępny
2 szt.

Seria "Widzę, myślę, rysuję to zbiór książeczek aktywizujących zawierających zadania kształcące spostrzegawczość, logiczne myślenie, proste umiejętności matematyczne oraz doskonalące układ ręka-oko. Wszystkie te sprawności są bardzo pomocne podczas szkolnej nauki, lecz ucząc, bawią. Słowem są znakomitą rozrywką i skuteczną nauką.

3,00 zł
2,99 zł

Rabat 0,3%
oszczędzasz 0,01 zł

2 osoby kupiły
32
Frigiel i Fluffy. Tom 3. Las Varogg - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Frigiel i Fluffy. Tom 3. Las Varogg
Dostępny
41 szt.

Odkryj nowe przygody Minecraftowego® Frigiela i jego wiernego kompana Fluffy’ego! Ernald żyje! Ale co takiego się wydarzyło? Uwięziony w podwodnej kolonii karnej Suratanu Frigiel musi dowiedzieć się, jak uciec. Dzięki pomocy Alice, Abla i własnym magicznym zdolnościom chłopcu udaje się uwolnić Ernalda, dwóch innych mieszkańców Lanniel, goblina o imieniu Stekx, a także kilka sarmackich wojowniczek, które wywodzą się z ludu zamieszkującego Deltę Kałamarnic i noszą przydomek „pogromczyń endermenów”. Wraz z nowo poznanymi towarzyszami Frigiel oraz jego przyjaciele wyruszają na poszukiwania drugiej skrzyni Kresu. Ta zaś znajduje się w Varogg – złowróżbnym lesie skąpanym w wiecznych ciemnościach.

34,99 zł
25,19 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,80 zł

1 osoba kupiła
33
Złodziejaszki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Złodziejaszki
Dostępny
97 szt.

Czarodziejka dziecięcej wyobraźni powraca – czwarta po Dachołazach, Odkrywcy i Wilczerce książka Katherine Rundell w Poradni K to chwytająca za serce opowieść o miłości, lojalności i przygodzie Vita Marlowe potrafi celnie rzucać. Nauczył ją tego ukochany dziadek. Dziewczynka wyrusza przez ocean do Nowego Jorku, gdzie okazuje się, że dziadek został wyrzucony ze swojego domu i oszukany przez naciągacza Victora Sorrotore. Lata 20. to czas wspaniałych przyjęć i diamentów we włosach kobiet w pięknych sukniach, ale też prohibicji i gangsterów ‒ Sorrotore ma powiązania z mafią. Dziadek traci chęć do życia. Vita jest załamana, bo dotąd nigdy się nie poddawał. Dziewczynka wie, że musi mu pomóc – potrzebuje tylko sprzymierzeńców z odpowiednimi umiejętnościami. W cyrku naprzeciwko mieszka dwóch chłopców – Samuel jest akrobatą ćwiczącym na trapezie, a Arkadij potrafi oswajać zwierzęta. Vita poznaje też dziewczynę –kieszonkowca, Silk. To idealna szajka! Cała czwórka opracowuje plan, który Vita zapisuje w czerwonym notesie; staje się on najważniejszą rzeczą w jej życiu. Co planują złodziejaszki? Czy uda im się odzyskać dom dziadka? Czytajcie! „Pokaż mi ten notes. Szmaragdowy naszyjnik, stary dom, podróż pociągiem, włamanie, ucieczka. Zgadza się? – Tak – odparła. – Łatwizna! Co chcesz, żebym zrobił? – Mogę ci zapłacić – oznajmiła. – Nie w tej chwili, ale kiedy sprzedamy szmaragd. Arkadij posłał jej gniewne spojrzenie. – Nie potrzebuję pieniędzy – uderzył się pięścią w pierś. – Zrobię to dla chwały! Przejdziemy do historii, jak Robin Hood! Dobrzy złodzieje! Złodziejaszki!” Fragment książkiZłodziejaszki to kolejna pięknie napisana i trzymająca w napięciu książka, która zachwyci fanów Rundell”. – „The Telegraph” „(…) to nie tylko niezapomniana podróż, ale każde jej zdanie to prawdziwa rozkosz”. – „The Sunday Times” „[Rundell] szybko staje się jedną z największych żyjących pisarek dla dzieci (…)”. – „The Times” „Porywająca akcja i niezapomniani bohaterowie – najnowsza powieść Rundell to kolejny triumf”. – „Mail on Sunday” „(…) gratka, którą czyta się jednym tchem, pokazująca, że Rundell jest u szczytu swoich możliwości”. – „Guardian” „Rundell z zegarmistrzowską precyzją łączy szybką, przyprawiającą o dreszcz akcję i żywych, ujmujących bohaterów”. – „Daily Mail” „To prawdopodobnie najlepsza książka dla dzieci, jaką przeczytacie w tym roku”. – „The Times” Katherine Rundell jest jedną z najbardziej utytułowanych autorek książek dla dzieci, laureatką nagród: Blue Peter Book Award, Waterstones Children's Book Prize. Była nominowana do CILIP Carnegie Medal i do Nagrody Guardiana za powieść dziecięcą. W Polsce Dachołazy i Wilczerka zdobyły nominację w plebiscycie serwisu Lubimyczytać.pl na Książkę Roku. Odkrywca przyniósł Rundell Boston Globe Horn Book Award i Costa Award dla najlepszej książki dziecięcej, a także Nagrodę dla Dziecięcej Książki Roku Edward Stanford Travel Writing. Philip Pullman, autor Złotego kompasu, potwierdził, że Rundell jest pisarką „o wyjątkowej wyobraźni, bezsprzecznie w pierwszej lidze”. Autorka w wolnych chwilach wspina się na dachy budynków i ćwiczy na trapezie, jak jej bohaterowie.

39,99 zł
29,19 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,80 zł

1 osoba kupiła
34
Historia nazistowskich obozów koncentracyjnych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Historia nazistowskich obozów koncentracyjnych
Dostępny
2632 szt.

„Trudno sobie wyobrazić, aby kiedykolwiek powstało lepsze dzieło niż znakomita książka Nikolausa Wachsmanna. Oparta na ogromnym zasobie materiałów archiwalnych, stanowi fascynujace, wszechstronne i wiarygodne opracowanie tego ponurego, lecz niezwykle ważnego tematu” – sir Ian Kershaw, autor książek Hitler (3 tomy), Hitler, Niemcy i ostateczne rozwiązanie. „Ta książka to niezwykłe osiągnięcie. Nikolaus Wachsmann napisał pierwszą wyczerpującą historię hitlerowskich obozów koncentracyjnych, omawiając w jednej pracy polityczne podłoże ich powstania, kontekst, w którym rozwijał się potworny system KL, a także jego etapy i aspekty zapisane i zapamiętane przez ofiary. Książka jest niezbędna do głębszego zrozumienia Trzeciej Rzeszy” – Saul Friedländer, autor książki Czas eksterminacji: nazistowskie Niemcy i Żydzi 1939-1945 (zdobywca Nagrody Pulitzera). „Nikolaus Wachsmann napisał znakomite opracowanie historyczne na temat hitlerowskich obozów koncentracyjnych, umiejętnie łącząc dorobek naukowy ostatnich kilkudziesięciu lat z własnymi badaniami. Ukazał zarówno trajektorię, jak i dynamikę zmian, którym podlegał system obozów, a także doświadczenia i działania – jakkolwiek ograniczone – społeczności więziennej. Jest to imponująca i ważna książka” – Christopher R. Browning, autor książki Zwyczajni ludzie: 101. Policyjny Batalion Rezerwy i „ostateczne rozwiązanie” w Polsce. Nikolaus Wachsmann jest profesorem współczesnej historii europejskiej w Birkbeck College na Uniwersytecie Londyńskim, autorem nagrodzonej książki Hitler’s Prisons oraz współredaktorem pracy Concentration Camps in Nazi Germany: The New Histories.

59,90 zł
47,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 11,98 zł

1 osoba kupiła
35
Pająk z groszkiem 11cm A123-DB - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
13,99 zł
1 osoba kupiła
36
Człowiek o wielkim sercu. O Janie Pawle II dla dzieci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Człowiek o wielkim sercu. O Janie Pawle II dla dzieci
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.03

Książka przybliża młodym czytelnikom postać świętego Jana Pawła II, fakty z jego życia, cechy charakteru i osobowości, które sprawiły, że stał się on autorytetem dla rzeszy ludzi na całym świecie. Autorzy, odwołując się do biografii papieża Polaka, wskazują drogę do właściwego postępowania, dokonywania dobrych życiowych wyborów, dążenia do bycia mądrym człowiekiem i dobrym chrześcijaninem. Czytelnik znajdzie w środku odpowiedzi na ciekawe pytania dzieci, m.in. „Czy papież może chodzić na siłownię?”, „Czy papież może żartować, tańczyć, grać w gry komputerowe?”, „Czy papież może odwiedzać rodzinę?”, „Kto może zwracać się do papieża po imieniu?”, wiele zdjęć i dużych ilustracji.

34,90 zł
25,13 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,77 zł

1 osoba kupiła
37
Zdradzona - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zdradzona
Dostępny
224 szt.

Nowa powieść obyczajowa autorki Czekałam na ciebie i Zaufaj mi jeszcze raz. Miłość i zdrada – jak poradzić sobie z życiową katastrofą? Joanna jest po czterdziestce. Ma wymarzony dom, satysfakcjonującą pracę, w której spodziewa się awansu, cudowne dzieci oraz wspaniałego męża. Ostatnimi czasy mąż jest jakby mniej wspaniały, bardzo często wyjeżdża na delegacje, a kiedy jest w domu, nie rozstaje się z telefonem. Joanna nie może zrozumieć zachowania Roberta, ani dystansu, jaki nagle pojawił się między nimi. Dzięki skutecznym namowom sąsiadki, podstępem przechwytuje telefon męża. Czy po tym, co znajdzie w telefonie Roberta będzie umiała stawić czoło faktom? Czy znajdzie w sobie siłę, aby uporać się z katastrofą we własnym życiu i być przy tym wsparciem dla przyjaciółki, która teraz bardzo jej potrzebuje? Recenzje powieści Czekałam na ciebie i Zaufaj mi jeszcze raz: „Słodko-gorzka opowieść o tym, że nie należy niczego odkładać na jutro, gdyż jutro jest niepewne. To opowieść o przewrotności ludzkiego losu, o poszukiwaniu sensu życia, o tajemnicach, trudnych doświadczeniach życiowych oraz o miłości, która zostaje wystawiona na ciężką próbę. To kompozycja emocji i refleksji. Przeczytajcie koniecznie!” – nie-oceniam-po-okladkach.blogspot.com „Niezwykle ciepła, urokliwa i sympatyczna książka. Styl Magdaleny Krauze ma w sobie coś, co ujmuje czytelnika. Ja jestem oczarowana!” – Facebook.com/Literatura Zmysłów „Magdalena Krauze bardzo obrazowo przedstawiła rozłam związku, nadwerężone zaufanie, skomplikowane relacje międzyludzkie. Z jej debiutanckich powieści można wiele wyciągnąć dla siebie. To książki, na które warto poświęcić kilka wieczorów”. – kulturantki.pl Magdalena Krauze – przygodę z pisaniem zaczęła jeszcze w szkole podstawowej, jednak dopiero teraz postanowiła zaryzykować i oddać w ręce czytelników swoją powieść. Pasjonatka literatury. Najchętniej zaczytuje się w powieściach obyczajowych. Mieszka na Opolszczyźnie wraz z córką i mężem. Zodiakalny lew pełen energii, optymizmu i dowcipu, który we wszystko, co robi, angażuje się bez reszty. Autorka znakomicie przyjętych powieści obyczajowych Czekałam na ciebie i Zaufaj mi jeszcze raz.

34,90 zł
25,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,77 zł

1 osoba kupiła
38
Pomysłowe łamigłówki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pomysłowe łamigłówki
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.15

Seria "Widzę, myślę, rysuję to zbiór książeczek aktywizujących zawierających zadania kształcące spostrzegawczość, logiczne myślenie, proste umiejętności matematyczne oraz doskonalące układ ręka-oko. Wszystkie te sprawności są bardzo pomocne podczas szkolnej nauki, lecz ucząc, bawią. Słowem są znakomitą rozrywką i skuteczną nauką.

3,00 zł
2,99 zł
Powiadomienie

Rabat 0,3%
oszczędzasz 0,01 zł

1 osoba kupiła
39
Żelowy płyn Tubi Jelly 150 ml, turkusowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Żelowy płyn Tubi Jelly 150 ml, turkusowy
Tuban
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.12

Tubi Jelly to żelowy płyn, za pomocą którego stworzysz wyjątkowe figurki 3D! Żel jest idealnym, kolorystycznym uzupełnieniem kreatywnych zestawów z nowej serii Tubana. Do zabawy z Tubi Jelly będziesz potrzebować folijkę z namalowanym zarysem figurki, którą chcesz stworzyć w wersji 3D oraz specjalny aktywator. Buteleczka służy do uzupełniania zestawów Tubi Jelly. Jak przygotować żelka: 1. Przed rozpoczęciem zabawy przygotuj roztwór z aktywatorem. W tym celu napełnij pojemnik/miskę 400 ml wody z kranu (ok. półtorej szklanki). Wsyp do wody proszek z aktywatorem i mieszaj tak długo, aż proszek całkowicie się rozpuści. 2. Wybierz folię ze wzorem figurki, którą chcesz wykonać. Przygotowany szablon połóż na twardej powierzchni, a następnie – używając żelowego płynu w tubce, pokoloruj wzór. Jeśli chcesz wykonać figurkę według własnego pomysłu, skorzystaj z dołączonej do zestawu gładkiej folii bez nadruku. Żel w różnych kolorach możesz nakładać też warstwami, jedna na drugiej. 3. Zanurz figurkę razem z folią, na której jest narysowana – we wcześniej przygotowanym roztworze z aktywatorem. Po upływie ok. 30 sekund delikatnie porusz folią tak, aby wzór oderwał się od podłoża. Kiedy figurka będzie swobodnie pływała, odczekaj min. 5 minut. Kolor: turkusowy Pojemność: 150 ml Wymiary: 4.5 x 18.0 x 4.5 cm

14,00 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 7,2%
oszczędzasz 1,01 zł

1 osoba kupiła
40
Ciekawe łamigłówki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ciekawe łamigłówki
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.21

Seria "Widzę, myślę, rysuję to zbiór książeczek aktywizujących zawierających zadania kształcące spostrzegawczość, logiczne myślenie, proste umiejętności matematyczne oraz doskonalące układ ręka-oko. Wszystkie te sprawności są bardzo pomocne podczas szkolnej nauki, lecz ucząc, bawią. Słowem są znakomitą rozrywką i skuteczną nauką.

3,00 zł
2,99 zł
Powiadomienie

Rabat 0,3%
oszczędzasz 0,01 zł

1 osoba kupiła
41
Żelowy płyn Tubi Jelly 150 ml, niebieski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Żelowy płyn Tubi Jelly 150 ml, niebieski
Tuban
Dostępny
4 szt.

Tubi Jelly to żelowy płyn, za pomocą którego stworzysz wyjątkowe figurki 3D! Żel jest idealnym, kolorystycznym uzupełnieniem kreatywnych zestawów z nowej serii Tubana. Do zabawy z Tubi Jelly będziesz potrzebować folijkę z namalowanym zarysem figurki, którą chcesz stworzyć w wersji 3D oraz specjalny aktywator. Buteleczka służy do uzupełniania zestawów Tubi Jelly. Jak przygotować żelka: 1. Przed rozpoczęciem zabawy przygotuj roztwór z aktywatorem. W tym celu napełnij pojemnik/miskę 400 ml wody z kranu (ok. półtorej szklanki). Wsyp do wody proszek z aktywatorem i mieszaj tak długo, aż proszek całkowicie się rozpuści. 2. Wybierz folię ze wzorem figurki, którą chcesz wykonać. Przygotowany szablon połóż na twardej powierzchni, a następnie – używając żelowego płynu w tubce, pokoloruj wzór. Jeśli chcesz wykonać figurkę według własnego pomysłu, skorzystaj z dołączonej do zestawu gładkiej folii bez nadruku. Żel w różnych kolorach możesz nakładać też warstwami, jedna na drugiej. 3. Zanurz figurkę razem z folią, na której jest narysowana – we wcześniej przygotowanym roztworze z aktywatorem. Po upływie ok. 30 sekund delikatnie porusz folią tak, aby wzór oderwał się od podłoża. Kiedy figurka będzie swobodnie pływała, odczekaj min. 5 minut. Kolor: niebieski Pojemność: 150 ml Wymiary: 4.5 x 18.0 x 4.5 cm

12,00 zł
10,99 zł

Rabat 8,4%
oszczędzasz 1,01 zł

1 osoba kupiła
42
Na ostrzu noża - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Na ostrzu noża
Dostępny
34 szt.

Niezwykła podróż do świata, w którym nie ma kobiet, a wszystkie żywe stworzenia słyszą swoje myśli w niemilknącym strumieniu dźwięków, słów i obrazów zwanym Szumem. Tood Hewitt jest jedynym chłopcem w osadzie pełnej mężczyzn. Odkąd osadnicy zostali zarażeni Szumem, Todd słyszy wszystko, co mężczyźni myślą, a oni słyszą wszystko, co myśli on. Za miesiąc ma stać się mężczyzną, ale wśród otaczającej go kakofonii orientuje się, że mieszkańcy osady coś przed nim ukrywają – coś tak strasznego, że Todd zmuszony jest uciec wraz ze swoim psem, którego prosty, lojalny głos również słyszy. Ścigani przez wrogo nastawionych osadników, chłopiec i pies natrafiają na dziwną, milczącą dziewczynę. Kim ona jest? I dlaczego nie została zabita przez chorobę, tak jak wszystkie inne kobiety w Nowym Świecie? W trakcie wspólnej podróży Todd będzie musiał oduczyć się wszystkiego, co zna, by zrozumieć, kim naprawdę jest. Wielokrotnie nagradzany bestseller Patricka Nessa – autora słynnych Siedmiu minut po północy. Na podstawie książki został nakręcony film z Daisy Ridley i Tomem Hollandem w rolach głównych, który wejdzie na ekrany kin w 2020 roku.

42,90 zł
33,89 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 9,01 zł

1 osoba kupiła
43
Puzzle 100 elementów. Buldog francuski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 100 elementów. Buldog francuski
Castorland, 100 elementów
Dostępny
2 szt.

Układanie puzzli to twórcza rozrywka bez względu na wiek. Rozwija spostrzegawczość, uczy wytrwałości i ćwiczy koncentrację. Jest wyzwaniem, z którym można zmagać się w pojedynkę lub w większym gronie. Cechy produktu: • wysoka jakość nadruku, • idealnie dopasowane elementy, • różnorodność kształtów, • wykonane z tektury o zwiększonej grubości, • odporne na zginanie. Wymiary obrazka po ułożeniu: 40.0 x 29.0 cm

24,69 zł
19,99 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 4,70 zł

1 osoba kupiła
44
Żelowy płyn Tubi Jelly 150 ml, biały - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Żelowy płyn Tubi Jelly 150 ml, biały
Tuban
Dostępny
4 szt.

Tubi Jelly to żelowy płyn, za pomocą którego stworzysz wyjątkowe figurki 3D! Żel jest idealnym, kolorystycznym uzupełnieniem kreatywnych zestawów z nowej serii Tubana. Do zabawy z Tubi Jelly będziesz potrzebować folijkę z namalowanym zarysem figurki, którą chcesz stworzyć w wersji 3D oraz specjalny aktywator. Buteleczka służy do uzupełniania zestawów Tubi Jelly. Jak przygotować żelka: 1. Przed rozpoczęciem zabawy przygotuj roztwór z aktywatorem. W tym celu napełnij pojemnik/miskę 400 ml wody z kranu (ok. półtorej szklanki). Wsyp do wody proszek z aktywatorem i mieszaj tak długo, aż proszek całkowicie się rozpuści. 2. Wybierz folię ze wzorem figurki, którą chcesz wykonać. Przygotowany szablon połóż na twardej powierzchni, a następnie – używając żelowego płynu w tubce, pokoloruj wzór. Jeśli chcesz wykonać figurkę według własnego pomysłu, skorzystaj z dołączonej do zestawu gładkiej folii bez nadruku. Żel w różnych kolorach możesz nakładać też warstwami, jedna na drugiej. 3. Zanurz figurkę razem z folią, na której jest narysowana – we wcześniej przygotowanym roztworze z aktywatorem. Po upływie ok. 30 sekund delikatnie porusz folią tak, aby wzór oderwał się od podłoża. Kiedy figurka będzie swobodnie pływała, odczekaj min. 5 minut. Kolor: biały Pojemność: 150 ml Wymiary: 4.5 x 18.0 x 4.5 cm

13,50 zł
11,99 zł

Rabat 11,2%
oszczędzasz 1,51 zł

1 osoba kupiła
45
Figlarne łamigłówki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Figlarne łamigłówki
Dostępny
2 szt.

Seria "Widzę, myślę, rysuję to zbiór książeczek aktywizujących zawierających zadania kształcące spostrzegawczość, logiczne myślenie, proste umiejętności matematyczne oraz doskonalące układ ręka-oko. Wszystkie te sprawności są bardzo pomocne podczas szkolnej nauki, lecz ucząc, bawią. Słowem są znakomitą rozrywką i skuteczną nauką.

3,00 zł
2,99 zł

Rabat 0,3%
oszczędzasz 0,01 zł

1 osoba kupiła
46
Żelowy płyn Tubi Jelly 150 ml, różowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Żelowy płyn Tubi Jelly 150 ml, różowy
Tuban
Dostępny
4 szt.

Tubi Jelly to żelowy płyn, za pomocą którego stworzysz wyjątkowe figurki 3D! Żel jest idealnym, kolorystycznym uzupełnieniem kreatywnych zestawów z nowej serii Tubana. Do zabawy z Tubi Jelly będziesz potrzebować folijkę z namalowanym zarysem figurki, którą chcesz stworzyć w wersji 3D oraz specjalny aktywator. Buteleczka służy do uzupełniania zestawów Tubi Jelly. Jak przygotować żelka: 1. Przed rozpoczęciem zabawy przygotuj roztwór z aktywatorem. W tym celu napełnij pojemnik/miskę 400 ml wody z kranu (ok. półtorej szklanki). Wsyp do wody proszek z aktywatorem i mieszaj tak długo, aż proszek całkowicie się rozpuści. 2. Wybierz folię ze wzorem figurki, którą chcesz wykonać. Przygotowany szablon połóż na twardej powierzchni, a następnie – używając żelowego płynu w tubce, pokoloruj wzór. Jeśli chcesz wykonać figurkę według własnego pomysłu, skorzystaj z dołączonej do zestawu gładkiej folii bez nadruku. Żel w różnych kolorach możesz nakładać też warstwami, jedna na drugiej. 3. Zanurz figurkę razem z folią, na której jest narysowana – we wcześniej przygotowanym roztworze z aktywatorem. Po upływie ok. 30 sekund delikatnie porusz folią tak, aby wzór oderwał się od podłoża. Kiedy figurka będzie swobodnie pływała, odczekaj min. 5 minut. Kolor: różowy Pojemność: 150 ml Wymiary: 4.5 x 18.0 x 4.5 cm

13,50 zł
11,99 zł

Rabat 11,2%
oszczędzasz 1,51 zł

1 osoba kupiła
47
Osierocony Brooklyn, Blu-ray - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Osierocony Brooklyn, Blu-ray
Edward Norton, 2019
Dostępny
87 szt.

Nowy Jork, lata 50. Prywatny detektyw Lionel Essrog cierpi na zespół Tourette'a. Gdy jego mentor i jedyny przyjaciel, Frank Minna, zostaje zamordowany, Essrog postanawia sam rozwiązać zagadkę śmierci Franka. Dysponując jedynie kilkoma wskazówkami i własnym obsesyjnym umysłem, Lionel odkrywa pilnie strzeżone sekrety, od których zależy los całego miasta.

88,90 zł
84,46 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 4,44 zł

48
Himalaistka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Himalaistka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.01

Tajemnicze morderstwo pod wierzchołkiem K2. Wyprawa, która przeradza się w wyścig ze śmiercią. Trwa narodowa wyprawa zimowa na K2. W decydującej fazie niespodziewanie zmienia się pogoda. Łukasz Lewicki, zmuszony do dramatycznego odwrotu spod samego wierzchołka, spada na dno lodowej szczeliny. Tam natyka się na zamarznięte ciało Iwetty Miller, znanej himalaistki, która zaginęła pół roku wcześniej. Z jej głowy sterczy czekan. Tymczasem w Polsce wszystkie media z zainteresowaniem śledzą losy wyprawy. Majka dostaje swój pierwszy poważny dziennikarski temat i od razu trafia na bombę. Przed laty w tej samej części zbocza znaleziono ciało ojca Iwetty, który z niewiadomych przyczyn skoczył w przepaść. Czy to tylko zbieg okoliczności? Łukasz ostatkiem sił dociera do obozu, przynosząc ze sobą telefon Iwetty. Nie wie, że to dopiero początek walki o życie. Morderca nie może dopuścić, by wskazał miejsce, gdzie znalazł ciało himalaistki. Na dzikich pustkowiach Karakorum rozpoczyna się polowanie...

45,00 zł
35,55 zł
Powiadomienie

Rabat 21,0%
oszczędzasz 9,45 zł

49
Pakiet komunijny. Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet komunijny. Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.13

Pakiet komunijny zawiera nową, ilustrowaną Biblię dla dzieci oraz Pamiątkę Pierwszej Komunii Świętej. Niech piękny czas przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej przemieni serce każdego dziecka, a Pamiątka pozwoli zachować tę wyjątkową chwilę przez całe życie.

39,90 zł
28,73 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

50
Biblia dla dzieci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Biblia dla dzieci
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.03

Biblia dla dzieci prezentuje opowieści ze Starego i Nowego Testamentu opracowane w taki sposób, by dziecko mogło z nich czerpać to, co najciekawsze. Biblia wprowadza młodych czytelników w świat tradycyjnych wartości, a jednocześnie, opatrzona pięknymi ilustracjami, sprawia, że lektura staje się niezwykłą przyjemnością. Barwny i ciepły język ułatwia zrozumienie biblijnego świata. Biblię wyróżniają piękne ilustracje i ciekawa szata graficzna – dzięki temu dzieci będą powracać do książki wielokrotnie. To idealny pamiątkowy podarunek komunijny.

17,00 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,6%
oszczędzasz 4,01 zł

51
Biblia dla dzieci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Biblia dla dzieci
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.17

Biblia dla dzieci prezentuje opowieści ze Starego i Nowego Testamentu opracowane w taki sposób, by dziecko mogło z nich czerpać to, co najciekawsze. Biblia wprowadza młodych czytelników w świat tradycyjnych wartości, a jednocześnie, opatrzona pięknymi ilustracjami, sprawia, że lektura staje się niezwykłą przyjemnością. Barwny i ciepły język ułatwia zrozumienie biblijnego świata. Biblię wyróżniają piękne ilustracje i ciekawa szata graficzna – dzięki temu dzieci będą powracać do książki wielokrotnie. To idealny pamiątkowy podarunek komunijnym.

24,90 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 27,8%
oszczędzasz 6,91 zł

52
36 forteli. Chińska sztuka podstępu, układania planów i skutecznego działania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
36 forteli. Chińska sztuka podstępu, układania planów i skutecznego dz...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.11

Bodaj najlepsze momenty Sienkiewiczowskiej trylogii to opisy forteli obmyślanych przez imć Zagłobę. Dzięki znajomości ludzkiej psychiki z łatwością zwodził przeciwnika i realizował swoje cele, a także zdobywał szacunek swoich towarzyszy. W tej książce znajdują się opowieści o czynach ludzi takich jak Zagłoba, o wybitnych dowódcach formatu Lawrence’a z Arabii i mężach stanu jak słynny chiński strateg Zhuge Liang, ale też postaciach fikcyjnych, takich jak dowódca „Czerwonego Października”. Książkę 36 forteli polecam w szczególności żołnierzom sił i służb specjalnych, które z założenia realizują swoje misje w nieprzewidywalnym środowisku wysokiego ryzyka. Taktykom i strategom odpowiedzialnym za odnajdywanie dróg wyjścia z beznadziejnych sytuacji, ale i ku przestrodze w obliczu pozornie słabego i przez to lekceważonego przeciwnika – generał Roman Polko, były dowódca jednostki GROM, autor m.in. książki RozGROMić konkurencję. Geopolityka to gra o władzę, a tym samym o przyszłość świata. Plan​​​, rachuby i podstęp decydują o ​życiu i śmierci, o sukcesie lub klęsce. Tradycje prowadzenia zmagań, definiowania wojny są często zasadniczo różne w kręgu​ oddziaływania cywilizacji zachodniej i chińskiej. 36 forteli i traktat Sztuka wojny słynnego stratega chińskiej starożytności są dla Chińczyków równorzędnym przejawem tego, co my określamy mądrością Wschodu. A opracowanie Piotra Plebaniaka to znakomity międzykulturowy, okraszony dziesiątkami anegdot podręcznik psychologii konfliktu, w którym chiński dorobek opisany jest językiem współczesnej psychologii. Gorąco polecam – dr Jacek Bartosiak, ekspert geopolityk, autor książki Pacyfik o Eurazja. O wojnie.

55,00 zł
43,45 zł
Powiadomienie

Rabat 21,0%
oszczędzasz 11,55 zł

53
Rycerz Janek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rycerz Janek
Dostępny
30 szt.

W królestwie Zacnegostawu nie dzieje się dobrze. Poziom przestępczości rośnie w zastraszającym tempie, królewska para pada ofiarą śmiertelnego wypadku, a książę Mścigniew, choć dopiero co objął tron, już wzbudza niepokój mieszkańców swoimi radykalnymi pomysłami i zamiłowaniem do okultyzmu. Jakby tego było mało, do stolicy przybywa pewien nieznajomy wędrowiec. Nie wiadomo do końca skąd przyszedł, ani kim jest. Prowadzony przez tajemniczą wiedźmę, a być może i samo przeznaczenie, zawsze pojawia się tam, gdzie potrzeba bohatera. Nie wiemy o nim nic, poza tym że jest miły. I silny. I prawy. No, wiemy też jak się nazywa. Mówią na niego Janek. Rycerz Janek. Przed Wami obłędna komedia fantasy, w której epickie ilustracje naszpikowane są absurdalnym humorem, a klasyczne wątki zostają wywrócone na lewą stronę. Autorami są czterej twórcy dobrze znani ze swoich autorskich projektów: Igor Wolski, Robert Sienicki, Jan Mazur i Tomasz Grządziela.

59,90 zł
44,33 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 15,57 zł

54
Judasz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Judasz
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Judasz Iskariota – akolita, obłudnik, winowajca – jest jedną z najtragiczniejszych postaci w Biblii. Ale gdyby nie on, historia Jezusa – historia, której Judasz był niewolnikiem, jeszcze zanim się narodził – nie wybrzmiałaby z taką siłą. Religia oparta na odkupieniu i przebaczeniu wymagała poświęcenia jednego człowieka za wszystkich. I tym człowiekiem nie był Jezus. Ta napisana przez Jeffa Lovenessa, nominowanego do Emmy i nagrody Amerykańskiej Gildii Scenarzystów, i zilustrowana przez Jakuba Rebelkę (autora rysunków do m.in. Miasta psów) historia jest porywającą odyseją, w trakcie której Judasz wędruje przez bezmiar piekła, doświadczając zgryzot i usiłując odnaleźć swoje miejsce w „najwspanialszej historii, jaka kiedykolwiek została opowiedziana”. „Jakub Rebelka to szalony geniusz. W jego rysunkach dużo się dzieje, a zarazem każdy z nich jest na swój sposób kojący i urzeka pięknem. Jak on to, u diabła, robi?” – Mike Mignola, twórca „Hellboya”.

59,90 zł
44,33 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 15,57 zł

55
Bękart - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bękart
Dostępny
33 szt.

May i Eugenie wzięli udział w historycznym napadzie, – 52 kradzieże z bronią w ręku w tym samym czasie i w tym samym mieście – ale teraz muszą uciekać i ukrywać się. Nie tylko przed policją i przechytrzonymi współsprawcami zbrodni, ale także przed swoją brutalną przeszłością. W „Bękarcie” podążamy ich śladami. May i Eugene przemierzają Stany Zjednoczone w obawie przed śmiertelnym niebezpieczeństwem. Na swojej drodze spotykają tajemniczych tirowców, ambitnych bandytów i staruszków, którzy żyją w całkowitej izolacji od świata. Powieść graficzna Maxa de Radiguèsa, młodego belgijskiego rysownika i scenarzysty, koncentruje się na skomplikowanych rodzinnych relacjach, jednocześnie pełnych przemocy i czułych, oraz porywających zwrotach akcji, które trudno przewidzieć.

44,90 zł
33,23 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 11,67 zł

56
KREDKI KOH-I-NOOR POLYCOLOR 3835 36 KOLORÓW - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
KREDKI KOH-I-NOOR POLYCOLOR 3835 36 KOLORÓW
Koh-I-Noor
Dostępny
14 szt.

Zestaw 36 kredek POLYCOLOR z temperówką oraz ołówkiem.

120,80 zł
114,76 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 6,04 zł

57
DISCOVER VIVALDI (VIRTUOSO). CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
DISCOVER VIVALDI (VIRTUOSO). CD
Various, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak

17,99 zł
Powiadomienie
58
Wrocław. A book for writing - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wrocław. A book for writing
Dostępny
15 szt.

Wrocław śmiało może konkurować z takimi miastami jak Warszawa czy Kraków, w ilości literackich tekstów, które powstały z jego inspiracji. Miasto splątanej historii i tożsamości. Bohater wierszy Różewicza, Miłosza, Wojaczka, miasto buntowników: pomarańczowych krasnali, a od niedawna wojowniczej Noblistki. W tej Książce do pisania, przegląda się miasto niespokojne, pełne wewnętrznego, twórczego napięcia.

44,00 zł
31,68 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,32 zł

59
Zwierzyniec - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
48,00 zł
34,56 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,44 zł

60
Mata wodna do rysowania 508934 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
28,90 zł
26,59 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,31 zł

61
Tablica magnetyczna, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tablica magnetyczna, mix wzorów
ADAR
Niedostępny
Brak

Tablica magnetyczna spodoba się dzieciom. Jest wykonana z dbałością o detale. Dzięki niej dzieci ćwiczą zdolności manualne. Uwaga. Mix kolorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

19,90 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,6%
oszczędzasz 0,91 zł

62
Tablica znikopis - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
17,90 zł
16,99 zł
Powiadomienie

Rabat 5,1%
oszczędzasz 0,91 zł

63
Tablica znikopis, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tablica znikopis, mix kolorów
ADAR
Niedostępny
Brak

Tablica magnetyczna zachwyci dzieci. Mogę one tworzyć różne ilustracje ćwicząc sprawność ręki i cierpliwość. Uwaga. Mix kolorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

19,90 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,6%
oszczędzasz 0,91 zł

64
Tablica znikopis 518025 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
24,90 zł
22,91 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 1,99 zł

65
Tablica magnetyczna 515840 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
23,90 zł
21,99 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 1,91 zł

66
Robot 492042 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Robot 492042
ADAR
Niedostępny
Brak

40,90 zł
37,63 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,27 zł

67
MAISTO 39133 LaFerrari Aperta 1:24 do składania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
MAISTO 39133 LaFerrari Aperta 1:24 do składania
Maisto
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.16

91,90 zł
82,71 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,19 zł

68
Robot na baterie 499010 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
69,90 zł
64,31 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,59 zł

69
Robot 492189 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Robot 492189
ADAR
Niedostępny
Brak

37,90 zł
34,87 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,03 zł

70
Robot na radio 125124 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
107,90 zł
99,27 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,63 zł

71
Tablica magnetyczna 515857 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
23,90 zł
21,99 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 1,91 zł

72
Iii. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Iii. CD
Monolithe, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.30

Monolithe III

68,90 zł
63,39 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,51 zł

73
I Am. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
I Am. CD
Armagedda, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.10.28

1. Den Skrivna Eskatologin 2. De Vanhelgade 3. I am 4. Cold Eon

46,90 zł
43,15 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,75 zł

74
Caedium. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Caedium. CD
Enemy Of The Sun, Mystic Production
Dostępny
5 szt.

1. Lithium 2. Another end of the rainbow 3. I am one 4. Chasing the dragon 5. Castaways in the n.w.o. 6. The power of mankind 7. Ticket 8. Paradigm 9. Try out 10. The golden horizon 11. Sky shooting stars 12. Stolen sky 13. Aimless 14. In memoriam

59,90 zł
55,11 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,79 zł

75
Start The Party Limited Edition. CD  +  DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Start The Party Limited Edition. CD + DVD
Blackout, the, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.11.30

CD 1. Start The Party 2. Radio 3. We Live On 4. Let Me Go 5. Take Away The Misery 6. Keep Singing 7. Running Scared 8. You 9. Free Yourself 10. Sleep When Youre Dead 11. Throw It All Away DVD Documentary

51,90 zł
47,75 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,15 zł

76
Antystresowa kolorowanka. Secesja - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Antystresowa kolorowanka. Secesja
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.08.12

Weź kredki lub flamastry i wygospodaruj kilka minut tylko dla siebie. Intuicyjnie wybierz rysunek i pokoloruj go. To niezwykłe doświadczenie dostarczy ci wiele radości. Zauważysz, że uspokoi się twój oddech, myśli skupią się na czymś przyjemnym, a stresy znikną. Kolorowanie zapewni ci relaks i uwolni umysł od natrętnych myśli. Może ta miła przygoda sprawi, że staniesz się człowiekiem żyjącym w zgodzie ze światem.

7,00 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 14,4%
oszczędzasz 1,01 zł

77
Obrazki dla najmłodszych. Naklejanki. Domowe zwierzątka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Obrazki dla najmłodszych. Naklejanki. Domowe zwierzątka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.23

Dzięki zabawie z naklejkami najmłodsze dzieci poznają różne domowe zwierzęta. Na każdej stronie dzieci mogą umieszczać naklejki ze zwierzątkami, które rozpoznały i dopasowały. W serii Obrazki dla najmłodszych. Naklejanki ukazały się tytuły: Robimy zakupy, Boże Narodzenie, Szopka, święty Mikołaj, Dinozaury, Małe stworzonka, Cyfry, Kolory, Zwierzęta, Klub jeździecki, Domowe zwierzątka, W górach, Na wsi, Pojazdy, Strażacy, Przedszkole.

3,00 zł
2,99 zł
Powiadomienie

Rabat 0,3%
oszczędzasz 0,01 zł

78
Super kolor 3+ - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Super kolor 3+
Dostępny
2 szt.

Seria "Superkolor" to superzabawa! Dzięki zamieszczonym w książce kolorowankom powstaną wspaniałe prace plastyczne. Maluchy mogą rysować, dorysowywać nowe obrazki i kolorować. Przed nimi wspaniała przygoda z kredkami!

7,00 zł
5,99 zł

Rabat 14,4%
oszczędzasz 1,01 zł

79
Super kolor 4+ - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Super kolor 4+
Dostępny
6 szt.

Seria "Superkolor" to superzabawa! Dzięki zamieszczonym w książce kolorowankom powstaną wspaniałe prace plastyczne. Maluchy mogą rysować, dorysowywać nowe obrazki i kolorować. Przed nimi wspaniała przygoda z kredkami!

7,00 zł
5,99 zł

Rabat 14,4%
oszczędzasz 1,01 zł

80
Super kolor 5+ - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Super kolor 5+
Dostępny
11 szt.

Seria "Superkolor" to superzabawa! Dzięki zamieszczonym w książce kolorowankom powstaną wspaniałe prace plastyczne. Maluchy mogą rysować, dorysowywać nowe obrazki i kolorować. Przed nimi wspaniała przygoda z kredkami!

8,00 zł
6,99 zł

Rabat 12,6%
oszczędzasz 1,01 zł

81
Super kolor 6+ - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Super kolor 6+
Dostępny
12 szt.

Seria "Superkolor" to superzabawa! Dzięki zamieszczonym w książce kolorowankom powstaną wspaniałe prace plastyczne. Maluchy mogą rysować, dorysowywać nowe obrazki i kolorować. Przed nimi wspaniała przygoda z kredkami!

7,00 zł
5,99 zł

Rabat 14,4%
oszczędzasz 1,01 zł

82
Moja pierwsza kolorowanka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moja pierwsza kolorowanka
Dostępny
2 szt.

Czas rozpocząć przygodę z kredkami! W tej książce maluchy znajdą duże, proste rysunki do pokolorowania. Dzięki barwnym konturom dzieci nie tylko będą wiedziały, jaką kredkę wybrać, ale też nauczą się rozpoznawać podstawowe kolory.

8,00 zł
6,99 zł

Rabat 12,6%
oszczędzasz 1,01 zł

83
W zoo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W zoo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.03

Zapraszamy do zoo! Wszystkie dzieci dzięki barwnym obrazkom dowiedzą się, jakie zwierzęta przyjechały do nas z całego świata i zamieszkały w zoo.

20,00 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 4,01 zł

84
Na wsi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Na wsi
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.03

Zapraszamy na wieś! Wszystkie dzieci dzięki barwnym obrazkom dowiedzą się, jakie zwierzęta mieszkają na wsi - w polu, na pastwisku czy w stawie.

20,00 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 4,01 zł

85
Zeszyt A5/60K kratka Nature (5szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt A5/60K kratka Nature (5szt)
Dostępny
42 szt.

Zeszyt nature, format A5, kratka, 60 kartek.  Opakowanie zbiorcze zawiera 5 sztuk. Mix wzorów w opakowaniu - towar wysyłany losowo.

21,00 zł
19,99 zł

Rabat 4,8%
oszczędzasz 1,01 zł

86
Zeszyt A5/60K kratka Music (5szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt A5/60K kratka Music (5szt)
Dostępny
64 szt.

Zeszyt Music, format A5, kratka, 60 kartek.  Opakowanie zbiorcze zawiera 5 sztuk. Mix wzorów w opakowaniu - towar wysyłany losowo.

20,58 zł
19,99 zł

Rabat 2,9%
oszczędzasz 0,59 zł

87
Zeszyt A5/60K kratka Romantic Line (5szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt A5/60K kratka Romantic Line (5szt)
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.25

Zeszyt Romantic Line, format A5, kratka, 60 kartek.  Opakowanie zbiorcze zawiera 5 sztuk. Mix wzorów w opakowaniu - towar wysyłany losowo.

23,20 zł
22,04 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,16 zł

88
Zeszyt A4/60K kratka Modern Living (5szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt A4/60K kratka Modern Living (5szt)
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.19

Zeszyt Modern Living, format A5, kratka, 60 kartek.  Opakowanie zbiorcze zawiera 5 sztuk. Mix wzorów w opakowaniu - towar wysyłany losowo.

25,70 zł
24,42 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,28 zł

89
Zeszyt A5/96K linia Rainbow (5szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt A5/96K linia Rainbow (5szt)
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.09

Zeszyt Rainbow, format A5, linia, 96 kartek.  Opakowanie zbiorcze zawiera 5 sztuk. Mix wzorów w opakowaniu - towar wysyłany losowo.

25,50 zł
24,23 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,27 zł

90
Zeszyt A5/32K linia podw. Humorous boys (10szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt A5/32K linia podw. Humorous boys (10szt)
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.02.16

Zeszyt Humorous for boys, format A5, linia podówjna, 32 kartek.  Opakowanie zbiorcze zawiera 10 sztuk. Mix wzorów w opakowaniu - towar wysyłany losowo.

20,00 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,01 zł

91
Zeszyt A5/32K kratka Humorous for boys (10szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt A5/32K kratka Humorous for boys (10szt)
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.02.09

Zeszyt Humorous for boys, format A5, kratka, 32 kartek.  Opakowanie zbiorcze zawiera 10 sztuk. Mix wzorów w opakowaniu - towar wysyłany losowo.

20,00 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,01 zł

92
Zeszyt A5/16K kratka Humorous for boys (10szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt A5/16K kratka Humorous for boys (10szt)
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.06.23

Zeszyt Humorous for boys, format A5, kratka, 16 kartek.  Opakowanie zbiorcze zawiera 10 sztuk. Mix wzorów w opakowaniu - towar wysyłany losowo.

13,99 zł
Powiadomienie
93
Zeszyt A5 16-kartkowy z podwójną linią Humorous Boys (10 sztuk) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt A5 16-kartkowy z podwójną linią Humorous Boys (10 sztuk)
Herlitz, 10 sztuk
Niedostępny
Brak

Zestaw zeszytów A5 16-kartkowych z podwójną linią z atrakcyjnymi, modnymi grafikami dla chłopców • zeszyt w 3 linie • format A5 • liczba kartek : 16 • gramatura okładki 190g • gramatura papieru 70g • na okładce zastosowano lakier dyspersyjny • zestaw zawiera 10 sztuk zeszytów w różnych wzorach okładek

13,99 zł
Powiadomienie
94
Zeszyt A5/32K linia podw. Humorous girls (10szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt A5/32K linia podw. Humorous girls (10szt)
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.17

Zeszyt Humorous for girls, format A5, linia podwójna, 32 kartek.  Opakowanie zbiorcze zawiera 10 sztuk. Mix wzorów w opakowaniu - towar wysyłany losowo.

20,00 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,01 zł

95
Zeszyt A5/32K kratka Humorous for girls (10szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt A5/32K kratka Humorous for girls (10szt)
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.23

Zeszyt Humorous for girls, format A5, kratka, 32 kartek.  Opakowanie zbiorcze zawiera 10 sztuk. Mix wzorów w opakowaniu - towar wysyłany losowo.

15,30 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,31 zł

96
Zeszyt A5 16-kartkowy z podwójną linią, Humorous girls (10 sztuk) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt A5 16-kartkowy z podwójną linią, Humorous girls (10 sztuk)
Herlitz, 10 sztuk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.11

Zestaw zeszytów A5 16-kartkowych z podwójną linią z atrakcyjnymi, modnymi grafikami dla dziewczynek • zeszyt w 3 linie • format A5 • liczba kartek : 16 • gramatura okładki 190g • gramatura papieru 70g • na okładce zastosowano lakier dyspersyjny • zestaw zawiera 10 sztuk zeszytów w różnych wzorach okładek

10,50 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,9%
oszczędzasz 0,51 zł

97
Zeszyt A5/16K kratka Humorous for girls (10szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt A5/16K kratka Humorous for girls (10szt)
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.06.23

Zeszyt Humorous for girls, format A5, kratka, 16 kartek.  Opakowanie zbiorcze zawiera 10 sztuk. Mix wzorów w opakowaniu - towar wysyłany losowo.

13,99 zł
Powiadomienie
98
Zeszyt A5/32K linia podwójna Cute (10szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt A5/32K linia podwójna Cute (10szt)
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.10

Zeszyt Cute, format A5, linia podwójna, 32 kartek.  Opakowanie zbiorcze zawiera 10 sztuk. Mix wzorów w opakowaniu - towar wysyłany losowo.

20,20 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 1,0%
oszczędzasz 0,21 zł

99
Zeszyt A5/32K kratka Cute (10szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt A5/32K kratka Cute (10szt)
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.11

Zeszyt Cute, format A5, kratka, 32 kartek.  Opakowanie zbiorcze zawiera 10 sztuk. Mix wzorów w opakowaniu - towar wysyłany losowo.

24,10 zł
22,90 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,20 zł

100
Zeszyt A5 16 kartek w kratkę Cute (10 sztuk), mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt A5 16 kartek w kratkę Cute (10 sztuk), mix wzorów
Herlitz, 10 sztuk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

Zeszyt w formacie A5 w kratkę, 16-kartkowy. Opakowanie zbiorcze zawiera 10 sztuk. Uwaga. Mix kolorów, towar wysyłany losowo.

15,30 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,31 zł

Wróć do góry