hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2020.02.16

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w niedzielę 16 lutego 2020 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Zakreślacz Highlighter Grip Pastel 6 kol BIC, na drugim Zestaw map do nauki geografii (praca zbiorowa). Kolejny produkt to Długopis żelowy G2 czarny 0.5 PILOT oraz Długopis żelowy G2 niebieski 0.5 PILOT.
1
Zakreślacz Highlighter Grip Pastel 6 kol BIC - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakreślacz Highlighter Grip Pastel 6 kol BIC
Dostępny58 szt.

6 zakreślaczy w pastelowych kolorach w opakowaniu na blistrze.

24,80 zł
23,56 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,24 zł

9 osób kupiło
2
Zestaw map do nauki geografii - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw map do nauki geografii
Dostępny53 szt.

Uczniowie szkół średnich, zwłaszcza przygotowujący się do matury, muszą się wykazać znajomością państw świata i ich stolic oraz ważniejszych krain geograficznych: gór, wyżyn, nizin, ponadto szczytów, depresji, rzek, jezior, mórz, wysp itd. na wszystkich kontynentach. Powinni też umieć powiązać działania gospodarcze człowieka z walorami środowiska naturalnego. Niewielkich rozmiarów mapy z atlasów szkolnych nie zawsze spełniają te oczekiwania. Dlatego przygotowaliśmy zestaw 8 plansz zawierający duże i szczegółowe mapy ogólnogeograficzne (fizyczne) kontynentów, świata i Polski. Na ich odwrocie znajdują się czytelne mapy polityczne, krajobrazowe, rozmieszczenia ludności i gospodarcze. Map w tak dużych skalach nie ma w żadnych atlasach – nawet w wielkich atlasach świata. Właściwie jest to opracowany w największym formacie atlas, tylko dla wygody oferowany w postaci złożonych arkuszy. Uzupełnieniem plansz jest zestaw map konturowych, na których uczeń może sprawdzić czy poprawnie zapamiętał informacje dotyczące rozmieszczenia państw i elementów naturalnych na Ziemi. Zestaw plansz z mapami i 29 map konturowych to świetna pomoc w przygotowaniu do klasówek, testów i… matury. Powodzenia! Format składanej planszy wynosi: 68.3 x 48.0 cm. To dlatego można było umieścić na nich szczegółowe i zarazem czytelne mapy kontynentów z precyzyjnym rysunkiem granic państw, licznymi miastami i inną bogatą treścią.

34,90 zł
24,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,47 zł

7 osób kupiło
3
Długopis żelowy G2 czarny 0.5 PILOT - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis żelowy G2 czarny 0.5 PILOT
Dostępny17 szt.

Czarny długopis żelowy G2 na blistrze, o rozmiarze końcówki piszącej 0.5. G2 to automatyczny długopis żelowy, który łączy w sobie ciekawy design i zaawansowaną technologię. Ergonomiczny gumowy uchwyt sprawia, że łatwo trzyma się go w ręku, a końcówka pisząca, wykonana z węglika wolframu, daje gwarancję trwałości i wytrzymałości. Zachwyca płynnością pisania i intensywnością koloru.

12,99 zł
5 osób kupiło
4
Długopis żelowy G2 niebieski 0.5 PILOT - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis żelowy G2 niebieski 0.5 PILOT
Dostępny16 szt.

Niebieski długopis żelowy G2 na blistrze, o rozmiarze końcówki piszącej 0.5. G2 to automatyczny długopis żelowy, który łączy w sobie ciekawy design i zaawansowaną technologię. Ergonomiczny gumowy uchwyt sprawia, że łatwo trzyma się go w ręku, a końcówka pisząca, wykonana z węglika wolframu, daje gwarancję trwałości i wytrzymałości. Zachwyca płynnością pisania i intensywnością koloru.

12,40 zł
11,99 zł

Rabat 3,3%
oszczędzasz 0,41 zł

4 osoby kupiły
5
Cienkopis V5 na naboje niebieski + wkłady PILOT - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cienkopis V5 na naboje niebieski + wkłady PILOT
Dostępny7 szt.

Niebieski cienkopis kulkowy V5 na blistrze, z 3 dodatkowymi, wymiennymi nabojami, o rozmiarze końcówki piszącej 0.5. Pierwszy cienkopis z wymiennymi nabojami! Legendarna precyzja cienkopisów V5 zamknięta w jeszcze bardziej ekonomicznym opakowaniu. Posiada obudowę w kolorze atramentu, z okienkiem pozwalającym na kontrolę zużycia tuszu i igłową końcówkę. Jest produktem ekologicznym, idealnym również dla osób leworęcznych.

19,10 zł
18,99 zł

Rabat 0,6%
oszczędzasz 0,11 zł

4 osoby kupiły
6
Marker CD/DVD czarny PILOT - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Marker CD/DVD czarny PILOT
Dostępny17 szt.

Specjalny marker do płyt CD, DVD i folii w kolorze czarnym na blistrze. Końcówka o średnicy 2,0 mm. Nie zawiera ksylenu. Produkt ekologiczny, przetworzony w 84,1 %, nie wliczając części wymiennych. Grubość linii pisania 0,70 mm. Długość linii pisania 1000 m.

11,00 zł
10,99 zł

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,01 zł

3 osoby kupiły
7
Cienkopis V7 Grip czarny PILOT - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cienkopis V7 Grip czarny PILOT
Dostępny20 szt.

Czarny cienkopis kulkowy V7 na blistrze, o rozmiarze końcówki piszącej 0.7. Cienkopis kulkowy V7 to bestseller, który sprzedawany jest już od 1984 roku! Posiada obudowę w kolorze atramentu z okienkiem pozwalającym na kontrolę zużycia tuszu i bezpieczną wentylowaną skuwkę z metalowym klipem.

10,30 zł
9,99 zł

Rabat 3,0%
oszczędzasz 0,31 zł

2 osoby kupiły
8
Farba akrylowa 24 kolory EASY - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farba akrylowa 24 kolory EASY
Dostępny226 szt.

Parametry:- opakowanie: aluminiowe tubki, 12 ml- 24 żywe, trwałe kolory

30,80 zł
29,26 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,54 zł

2 osoby kupiły
9
Another Lesson in Violence. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Another Lesson in Violence. CD
Exodus, Sony Music Entertainment
Dostępny20 szt.

28,90 zł
1 osoba kupiła
10
Puzzle 60 elementów. Supercolor. Kraina Lodu 2 - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 60 elementów. Supercolor. Kraina Lodu 2
Clementoni, 60
Dostępny27 szt.

Puzzle Supercolor Clementoni towarzyszą dziecku w każdej fazie jego wzrostu, pomagając mu rozwijać zręczność manualną i zmysł obserwacji. Jakość materiałów i wyjątkowa technika druku gwarantują, że ilustracje będą zawsze piękne, żywe i błyszczące, a zabawa nigdy się nie znudzi. Wymiary obrazka po ułożeniu: 33.5 x 23.5 cm

12,90 zł
11,99 zł

Rabat 7,1%
oszczędzasz 0,91 zł

1 osoba kupiła
11
Psi Patrol. Mighty Pups. Duża wieża Psiego Patrolu ze światłem i dźwiękiem oraz pojazdem z figurką Chase'a - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Psi Patrol. Mighty Pups. Duża wieża Psiego Patrolu ze światłem i dźwię...
Spin Master
Dostępny100 szt.

Fani Psiego Patrolu jeszcze nigdy nie widzieli swoich bohaterów tak silnych, szybkich i mocarnych! Ocalili zatokę przygód, teraz muszą uratować świat! Podczas realizacji jednego ze swych niecnych planów, burmistrz Humdinger i jego siostrzeniec Harold sprowadzają na Ziemię meteoryt. Jego energia daje pieskom super moce! Wspaniałe Kosmopieski ruszają by uratować świat! Obserwuj okolice z bazy Psiego Patrolu! Duża wieża obserwacyjna o wysokości około 84.0 centymetrów zachwyca swoją wielkością, jak i funkcjonalnością. Zobacz jak Chase i pozostałe pieski (sprzedawane oddzielnie) wjeżdżają windą na najwyższe piętro wieży i przygotowują się do akcji. Teraz, dzięki temu zestawowi, możesz wiernie odtwarzać ulubione sceny z serialu! Dostrzegłeś zagrożenie? Wyślij pieski na ratunek! Platforma na szczycie wieży zawiera podświetlane stanowiska dla wszystkich piesków z drużyny. Przy użyciu panelu z przyciskami możemy wysłać je do akcji i losować który superbohater weźmie w niej udział. W jednej chwili Chase rusza do swojego wozu, używając zamontowanej liny zjazdowej, zawieszony przy pomocy dołączonych uchwytów zjeżdża na platformę z zapadnią, która rozsuwa się i figurka wpada do zaparkowanego pojazdu. Garaż ma wyrzutnię, dzięki której pojazd z superbohaterem zostaje wystrzelony i kosmopiesek szybko mknie na akcję. Na dole oprócz głównego garażu z wyrzutnią znajdują się miejsca postojowe dla pozostałych pojazdów z serii. Zestaw składa się z bazy obserwacyjnej wyposażonej w windę, linki do zjazdu, zapadni, garażu z wyrzutnią, podświetlanych stanowisk dla wszystkich piesków z drużyny, interaktywnego panelu z przyciskami oraz ekskluzywnego pojazdu i figurki Chase'a. Zawartość opakowania: • budynek bazy Psiego Patrolu z wieżą obserwacyjną, • efekty świetlne i dźwięki misji, • działająca winda, • linka do zjazdu, • zapadnia, • garaż z wyrzutnią pojazdu, • interaktywny panel z przyciskami, • podświetlane stanowiska dla wszystkich piesków z drużyny, • ekskluzywny pojazd i figurka Chase'a, • 6 zacisków, • arkusz naklejek, • instrukcja. Zasilanie: 3 baterie AAA (w zestawie baterie testowe) Wysokość wieży: ok. 84.0 cm

737,90 zł
664,11 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 73,79 zł

1 osoba kupiła
12
Original Album Classics. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Original Album Classics. CD
King Carole, Sony Music Entertainment
Dostępny200 szt.

90,90 zł
1 osoba kupiła
13
Cienkopis FriXion Point czerwony PILOT - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cienkopis FriXion Point czerwony PILOT
Dostępny19 szt.

Czerwony FriXion Point na blistrze, o rozmiarze końcówki piszącej 0.5. Pisz płynnie z precyzyjną końcówką Hi-tecpoint. Napisany piórem Frixion tekst potrzyj dynamicznie silikonową końcówką i zobacz jak znika w magiczny sposób! Możesz natychmiast poprawić swoje błędy i pomyłki. Tusz Metamo, wrażliwy na zmiany temperatury, został opatentowany przez markę Pilot i zrewolucjonizował rynek artykułów piśmiennych.

14,99 zł
1 osoba kupiła
14
Subjugate. Płyta Analogowa + CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Subjugate. Płyta Analogowa + CD
Implore, Sony Music Entertainment
Dostępny50 szt.

66,90 zł
1 osoba kupiła
15
Original Album Classics: Jeff Beck. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Original Album Classics: Jeff Beck. CD
Jeff Beck, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.02

100,90 zł
Powiadomienie
1 osoba kupiła
16
Oceans of Fantasy. Winyl - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Oceans of Fantasy. Winyl
M. Boney, Sony Music Entertainment
Dostępny200 szt.

124,90 zł
1 osoba kupiła
17
BRESLAU. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
BRESLAU. CD
Igor Boxx, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak

42,90 zł
42,04 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,86 zł

18
ACTUALLY (2018 REMASTERED VERSION). Winyl - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
ACTUALLY (2018 REMASTERED VERSION). Winyl
Pet Shop Boys, Warner Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.26

124,90 zł
114,91 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 9,99 zł

19
VIVALDI:ARIAS. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
VIVALDI:ARIAS. CD
KOZENA, MAGDALENA, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak

54,90 zł
53,80 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,10 zł

20
Chapter and Verse LP. Winyl - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chapter and Verse LP. Winyl
Bruce Springsteen, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak

144,90 zł
Powiadomienie
21
Bad (Picture Vinyl). Winyl - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bad (Picture Vinyl). Winyl
Michael Jackson, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak

191,90 zł
Powiadomienie
22
HNDRXX. Winyl - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
HNDRXX. Winyl
Future, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.16

144,90 zł
Powiadomienie
23
He\'s the DJ, I\'m the Rapper. Winyl - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
124,90 zł
24
Diva. Winyl - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Diva. Winyl
Annie Lennox, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak

117,90 zł
Powiadomienie
25
Malina. Płyta Analogowa + CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malina. Płyta Analogowa + CD
Leprous, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak

88,90 zł
Powiadomienie
26
Songs in a minor. Winyl - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Songs in a minor. Winyl
Alicia Keys, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak

191,90 zł
Powiadomienie
27
Rainbow. Winyl - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rainbow. Winyl
Kesha, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak

144,90 zł
Powiadomienie
28
For Crying Out Loud. Winyl - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
For Crying Out Loud. Winyl
Kasabian, Sony Music Entertainment
Dostępny200 szt.

124,90 zł
29
Wembley or Bust. Winyl - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wembley or Bust. Winyl
Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak

206,90 zł
Powiadomienie
30
The Return of the Space Cowboy. Winyl - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Return of the Space Cowboy. Winyl
Jamiroquai, Sony Music Entertainment
Dostępny50 szt.

206,90 zł
31
Live At Berkeley. Winyl - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
213,90 zł
Powiadomienie
32
Atlanta Pop Festival. Winyl - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Atlanta Pop Festival. Winyl
Jimi Hendrix, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak

151,90 zł
Powiadomienie
33
Valleys Of Neptune. Winyl - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Valleys Of Neptune. Winyl
Jimi Hendrix, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak

213,90 zł
Powiadomienie
34
Rainbow Bridge. Winyl - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rainbow Bridge. Winyl
Jimi Hendrix, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak

88,90 zł
Powiadomienie
35
Hendrix In The West. Winyl - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hendrix In The West. Winyl
Jimi Hendrix, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak

213,90 zł
Powiadomienie
36
Junge Roemer. Winyl - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Junge Roemer. Winyl
Falco, Sony Music Entertainment
Dostępny100 szt.

124,90 zł
37
A Joyful Noise. Winyl - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
A Joyful Noise. Winyl
Gossip, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak

61,90 zł
Powiadomienie
38
Sings The Greatest Diva Classics. Winyl - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sings The Greatest Diva Classics. Winyl
Franklin Aretha, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.16

101,90 zł
Powiadomienie
39
Sacred Hearts Club. Winyl - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sacred Hearts Club. Winyl
Foster the People, Sony Music Entertainment
Dostępny100 szt.

124,90 zł
40
Falco 3. Winyl - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Falco 3. Winyl
Falco, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak

117,90 zł
Powiadomienie
41
Staying at Tamara\'s. Płyta Analogowa + CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
134,90 zł
42
Einzelhaft. Winyl - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Einzelhaft. Winyl
Falco, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.29

117,90 zł
Powiadomienie
43
Out Of The Blue. Winyl - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Out Of The Blue. Winyl
Electric Light Orchestra, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak

213,90 zł
Powiadomienie
44
Eldorado. Winyl - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Eldorado. Winyl
Electric Light Orchestra, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.11

114,90 zł
Powiadomienie
45
Greatest Hits. Winyl - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Greatest Hits. Winyl
Earth , Wind and Fire, Sony Music Entertainment
Dostępny200 szt.

124,90 zł
46
The Basement Tapes. Winyl - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Basement Tapes. Winyl
Bob Dylan, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak

191,90 zł
Powiadomienie
47
Before The Flood. Winyl - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Before The Flood. Winyl
Dylan Bob , The Band, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.21

191,90 zł
Powiadomienie
48
Dylan. The Real Royal Albert Hall 1966 Concert. Winyl - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
144,90 zł
Powiadomienie
49
Oh Mercy. Winyl - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Oh Mercy. Winyl
Bob Dylan, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.22

117,90 zł
Powiadomienie
50
Modern Times. Winyl - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Modern Times. Winyl
Bob Dylan, Sony Music Entertainment
Dostępny12 szt.

206,90 zł
Wróć do góry