hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Bestsellery z kategorii Audiobooki

Poniżej publikujemy listę 100 najlepiej sprzedających się audiobooków. Na pierwszym miejscu znajduje się „Nauczyciele Wielki zawód”, na drugim „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek. Audiobook”, a na trzecim „Kometa nad Doliną Muminków. Audiobook”. Stan na dzisiaj, czyli 31 marca 2023 roku.
1
Nauczyciele Wielki zawód - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nauczyciele Wielki zawód
Sokolińska Joanna, RM
Dostępny
491 szt.

Puszczałam na lekcji film. Miałam kłopot ze sprzętem. Był obraz, były napisy, ale dźwięk był bardzo cichy. Próbowałam go podgłośnić, majstrowałam przy komputerze, nie widząc ekranu. Zajęło mi to dużo czasu (jakieś dziesięć minut). Kiedy wreszcie się udało, wstałam i wtedy zobaczyłam, że niechcący wyłączyłam obraz. Przez dziesięć minut klasa siedziała w ciszy, przed pustym ekranem, udając przede mną, że ogląda film. Woleli nic nie robić, niż powiedzieć mi, że wyłączyłam obraz. Dlaczego? Bo byłam dla nich nikim. Nieważną osobą od nieważnego dla nich przedmiotu. [fragment książki] Jak zostaje się nauczycielem w Polsce? Ile tak naprawdę zarabia nauczyciel i jak długo trwają wakacje? Czy wszyscy rodzice są roszczeniowi, a dzieci rozwydrzone? Kto nie szanuje ?belfrów? i kim są dla systemu szkolnictwa? Czym różni się praca w szkole państwowej i prywatnej? I o co chodzi z tą Finlandią? Na te i wiele innych niełatwych pytań odpowiadają sami nauczyciele. Autorka przeprowadziła kilkadziesiąt rozmów z przedstawicielami tej profesji, którzy bez ogródek opowiadają o swojej drodze zawodowej i doświadczeniach. Mówią, co trzyma ich w pracy i wzbudza nadzieję, a co pozbawia ich złudzeń i skłania do odejścia. To szczera i bezkompromisowa opowieść o polskim systemie nauczania, z którą każdy może skonfrontować własne wyobrażenia. Joanna Sokolińska ? socjolożka i reporterka, współautorka książek Rodziny himalaistów i Mów o mnie ono. Była złą uczennicą. Utrzymuje kontakty z kilkorgiem wspaniałych eksnauczycieli jej dzieci. Dwoje z nich wypowiada się w tej książce.

39,99 zł
23,59 zł

Rabat 41,0%
oszczędzasz 16,40 zł

46 osób kupiło
2
Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek. Audiobook
Justyna Bednarek, StoryBox
Dostępny
411 szt.

Kto powiedział, że skarpetki mają być do pary… Bo skarpetki się rozparowują. One się nie gubią, ale rozchodzą. Jedna sobie gdzieś wędruje, a druga też, ale gdzie indziej. Skarpetki znikają po wrzuceniu do pralki. To fakt, że znikają, skoro wsadzamy je parami, a wyjmujemy pojedyncze. Tak się dzieje w domu Małej Be. Otóż zaginione skarpetki ruszają w świat, robią zawrotne kariery i mają świetne przygody: zostają gwiazdami filmowymi, detektywami, mysimi mamami albo po prostu uszczelniają wronie gniazdo.

29,95 zł
19,99 zł

Rabat 33,3%
oszczędzasz 9,96 zł

45 osób kupiło
3
Kometa nad Doliną Muminków. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kometa nad Doliną Muminków. Audiobook
Tove Jansson, Nasza Księgarnia
Dostępny
55 szt.

Kolejna część cieszącego się nieustającą popularnością cyklu książek fińskiej pisarki Tove Jansson w wersji do słuchania. Opowiada o nadejściu wielkiej komety, która zakłóca spokojne życie w Dolinie Muminków, oraz o wyprawie do obserwatorium w Górach Samotnych.

24,90 zł
6,99 zł

Rabat 71,9%
oszczędzasz 17,91 zł

41 osób kupiło
4
Tatuś Muminka i morze. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tatuś Muminka i morze. Audiobook
Tove Jansson, Nasza Księgarnia
Dostępny
84 szt.

W tej - chyba najbardziej nostalgicznej - części cyklu usłyszymy historię o wyprawie do latarni morskiej, poznamy Latarnika oraz znajdziemy okazję do wielu refleksji.

24,90 zł
6,99 zł

Rabat 71,9%
oszczędzasz 17,91 zł

35 osób kupiło
5
Dolina Muminków w listopadzie. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dolina Muminków w listopadzie. Audiobook
Tove Jansson, Nasza Księgarnia
Dostępny
88 szt.

Ostatni tom cyklu czytany przez Krzysztofa Kowalewskiego. Muminki występują tutaj we wspomnieniach i opowieściach osób odwiedzających ich dom.

24,90 zł
6,99 zł

Rabat 71,9%
oszczędzasz 17,91 zł

32 osoby kupiły
6
Opowiadania do chichotania. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Opowiadania do chichotania. Audiobook
Renata Piątkowska, Bis
Dostępny
151 szt.

Jak zwykle zabawne i pełne wdzięku opowiadania o codziennych sprawach, które – widziane oczyma przedszkolaka – nabierają nieoczekiwanych kolorów. Zakładanie butów, wyprawa na basen czy gra w piłkę bywają niezwykle emocjonujące, a rozważania o tym, co śni się psu, a co tacie, i jak ukryć słodycze przed kolegą łakomczuchem albo plamę na obrusie przed wzrokiem babci, prowadzą do wielu zabawnych sytuacji.

21,90 zł
15,99 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 5,91 zł

31 osób kupiło
7
Feluś i Gucio wiedzą, jak się zachować - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Feluś i Gucio wiedzą, jak się zachować
Kozłowska Katarzyna, Nasza Księgarnia
Dostępny
287 szt.

Feluś jest już przedszkolakiem. Nadszedł czas, żeby poznał zasady dobrego wychowania. Dowie się, że w różnych sytuacjach, czy to w domu, czy w przedszkolu, należy zachować się w określony sposób. Dzięki temu, że pozna kodeks przedszkolaka, będzie wiedział, jak ładnie jeść przy stole, kiedy używać magicznych słów: "proszę", "przepraszam", "dziękuję", i jak zachować się w teatrze.

49,90 zł
31,94 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 17,96 zł

32 osoby kupiły
8
Dzieci z Bullerbyn (książka audio) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzieci z Bullerbyn (książka audio)
Astrid Lindgren, Jung-off-ska
Dostępny
2484 szt.

Witamy w Bullerbyn! Są przyjaciółmi i nigdy się nie nudzą! Pudełko po cygarach zmieniają w tajemniczą Skrzynię Mędrców, a starą szopę w zbójecką kryjówkę. Ich Wiśniowa Spółdzielnia wysyła wiśnie w brzuchach za granicę. Jest tyle sposobów, żeby wesoło spędzić czas, choć w całym Bullerbyn nie ma komputera. 7 godzin dobrej zabawy! + książeczka `Zbuduj swoje Bullerbyn` Czyta: Edyta Jungowska Czas trwania: 7 godz.

39,99 zł
27,59 zł

Rabat 31,0%
oszczędzasz 12,40 zł

31 osób kupiło
9
Małe trolle i duża powódź. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Małe trolle i duża powódź. Audiobook
Tove Jansson, Nasza Księgarnia
Dostępny
23 szt.

Pierwsza część cyklu o Muminkach w wersji do słuchania w znakomitej interpretacji Krzysztofa Kowalewskiego. Muminek i jego mama poszukują Tatusia Maminka. Poznajemy także Ryjka, który pojawi się w kilku kolejnych tomach serii.

24,90 zł
6,99 zł

Rabat 71,9%
oszczędzasz 17,91 zł

23 osoby kupiły
10
Nowe przygody skarpetek (jeszcze bardziej niesamowite). Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowe przygody skarpetek (jeszcze bardziej niesamowite). Audiobook
Justyna Bednarek, StoryBox
Dostępny
44 szt.

Właśnie po raz drugi, przebojowo i z werwą wkraczają do akcji one – skarpetki! Poznaj trzynaście zupełnie nowych opowieści! Postacie stworzone przez Justynę Bednarek pragną odmiany i przygód. Jak pokazuje autorka, dzięki swej ciekawości świata zmieniają na lepsze nie tylko swoje życie, ale i los wielu osób i zwierząt. Pisarka uczy, że powinien to być cel każdego z nas – nieważne, czy jesteśmy człowiekiem, czy skarpetką. „Dzieci zapewne ucieszą się z nowych postaci jak malinowa skarpetka, która poleciała w kosmos; niebieska, która została muzą znanej pisarki; a czarna została superbohaterką. Niewyczerpanym źródłem pomysłów był mój mąż Michał. Co chwilę podsuwał mi jakiś koncept. Jedna bajka przyśniła mu się w całości – była to opowieść o skarpetce, która pomogła strażakowi uratować chomika. Podczas spotkań autorskich dzieci też mnożą pomysły – nic, tylko brać! Proszę się więc nie dziwić, że w drugim tomie jest trzynaście historyjek, podczas gdy w pierwszym było tylko dziesięć” – śmieje się pisarka. „Baw się więc dobrze i pamiętaj, że aby być szczęśliwym, wcale nie trzeba być do pary” – Katarzyna Stoparczyk, „Zagadkowa niedziela” PR3. „Hip, hip, hurra! Wytęsknione skarpetki powróciły! Nie mogliśmy się doczekać!” – Adam Woronowicz z dziećmi.

24,90 zł
16,99 zł

Rabat 31,8%
oszczędzasz 7,91 zł

22 osoby kupiły
11
Akademia Pana Kleksa. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akademia Pana Kleksa. Audiobook
Jan Brzechwa, Aleksandria
Dostępny
101 szt.

Pan Kleks zaprasza do swojej Akademii! Żeby się tam dostać musicie jednak spełnić kilka warunków. Po pierwsze, czy Wasze imię zaczyna się na A i czy w normalnej szkole czasami się Wam nudzi? Bo jeśli nie... no cóż, o Akademii możecie tylko posłuchać! A jest o czym! Szalony pan Kleks założył szkołę, ale nie taką zwykłą, najzwyczajniejszą. W Akademii pana Kleksa możecie poznać gadającego szpaka Mateusza, który opowie Wam o swojej zaskakującej przeszłości. Jak będziecie mieć szczęście to otworzycie furtkę do jakiejś miłej bajki Andersena albo Grimma, a kiedy będziecie mieć pecha, to może natkniecie się na potwora lub wilka z tychże bajek. Na obiad zjecie przepyszny posiłek zrobiony z... kolorowych farb. To jak? Chcecie poznać to niezwykłe i tajemnicze miejsce?

26,90 zł
16,99 zł

Rabat 36,8%
oszczędzasz 9,91 zł

21 osób kupiło
12
Tajemniczy ogród. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tajemniczy ogród. Audiobook
Frances Hodgson Burnett, Aleksandria
Dostępny
95 szt.

Dwór pośrodku rozległych wrzosowisk skrywa wiele sekretów. Sto zamkniętych pokoi, mur bez furtki, odległy krzyk w korytarzu i chłopiec rozmawiający ze zwierzętami. Czy dziesięcioletniej, wścibskiej i niezbyt sympatycznej panience Mary uda się rozwiązać wszystkie zagadki ponurego Misselthwaite Manor? Tajemniczy ogród wielokrotnie wystawiany na deskach teatrów, zekranizowany przez Agnieszkę Holland jest historią, która się nie starzeje. Coraz to nowe pokolenia poznają i na nowo zakochują się w opowieści o przemianie kapryśnej Mary.

19,90 zł
12,99 zł

Rabat 34,7%
oszczędzasz 6,91 zł

18 osób kupiło
13
Kuba Guzik i maszynista Łukasz. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kuba Guzik i maszynista Łukasz. Audiobook
Michael Ende, Jung-off-ska
Dostępny
1051 szt.

Gdy pewnej nocy Kuba Guzik i maszynista Łukasz wsiadają do lokomotywy i opuszczają swoją ukochaną Trochanię, nie mają pojęcia, że właśnie rozpoczynają niezwykłą podróż, podczas której przemierzą morze, góry, pustynię, krainę wulkanów, poznają cudowną Mandalę i dotrą do miasta smoków. Aby uratować mandalańską księżniczkę, przyjdzie im przeprawić się przez śmiertelnie niebezpieczną Dolinę Zmroku, stanąć oko w oko z pozornym olbrzymem i stoczyć walkę z okrutną smoczycą. A w tej pełnej przygód podróży liczyć mogą jedynie na siebie i swoją głęboką przyjaźń.

39,99 zł
30,39 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 9,60 zł

17 osób kupiło
14
Afryka Kazika. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Afryka Kazika. Audiobook
Łukasz Wierzbicki, Bis
Dostępny
129 szt.

Opowiadania dla dzieci napisane na podstawie reportaży Kazimierza Nowaka, który w latach trzydziestych XX wieku przemierzył Afrykę na rowerze. Barwne spotkania z mieszkańcami Afryki, mrożące krew w żyłach, a niekiedy zabawne przygody, które zdarzyły się naprawdę, pozwolą poznać młodemu czytelnikowi tego niezwykłego podróżnika. Kazimierz Nowak – pionier polskiego reportażu. W latach 1931-1936 jako pierwszy człowiek na świecie przebył samotnie kontynent afrykański z północy na południe i z powrotem (40 tys. km pieszo, rowerem, konno oraz czółnem). Wyczyn ten został zapomniany na kilkadziesiąt lat. Dzięki odnalezionym w grudniu 2006 roku nigdy nie opublikowanym materiałom oraz fotografiom możliwe było przygotowanie książki zawierającej kompletną relację z podróży Kazimierza Nowaka zatytułowaną Rowerem i pieszo przez Czarny Ląd. Listy z podróży afrykańskiej z lat 1931-1936. Łukasz Wierzbicki – menadżer kultury, redaktor, mieszka na wsi pod Poznaniem. Kocha podróże, zarówno te dalekie i egzotyczne, jak i rowerowe oraz konne przejażdżki po okolicy. Zainspirowany opowieściami swojego dziadka odszukał i opracował przedwojenne reportaże Kazimierza Nowaka z wyprawy do Afryki, które opublikowane zostały w książce Rowerem i pieszo przez Czarny Ląd.

29,90 zł
18,99 zł

Rabat 36,5%
oszczędzasz 10,91 zł

17 osób kupiło
15
Ania z Zielonego Wzgórza. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ania z Zielonego Wzgórza. Audiobook
Lucy Maud Montgomery, Aleksandria
Dostępny
64 szt.

Czy okropna pomyłka może okazać się szczęśliwym zrządzeniem losu? Jakie są skutki chodzenia po szczycie dachu? Czy może być gorszy kolor włosów od rudego? Dlaczego nie wolno rozmarzyć się przy pieczeniu ciasta dla gości? Czemu warto wcześniej spróbować soku, który podaje się przyjaciółce od serca? Nie wiecie? Posłuchajcie historii pewnej temperamentnej, rudowłosej dziewczynki! Kiedy Maryla i Mateusz Cuthbertowie postanawiają zaadoptować chłopca z sierocińca, mają wszystko dokładnie przemyślane i zaplanowane. Jednakże wszelkie plany i nadzieje burzą się, gdy na progu ich domu staje drobna, piegowata i wyjątkowa dziewczynka. Ania (nie Anka) przewróci życie mieszkańców Zielonego Wzgórza do góry nogami, sprawiając swoim opiekunom tyle samo radości, co kłopotów.

24,90 zł
17,99 zł

Rabat 27,8%
oszczędzasz 6,91 zł

17 osób kupiło
16
Bajki w ilustracjach Jana Marcina Szancera - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bajki w ilustracjach Jana Marcina Szancera
Szancer Jan Marcin, Szancer Zofia, Słowacki Juliusz, Kusztelski Błażej, G&P Oficyna Wydawnicza
Dostępny
78 szt.

Zbiór najpopularniejszych, klasycznych bajek w pięknej mistrzowskiej szacie graficznej Jana Marcina Szancera. Sentymentalne i wielopokoleniowe tytuły, które tworzą klasykę literatury dziecięcej: Ali Baba i czterdziestu rozbójników (według baśni z Księgi tysiąca i jednej nocy napisał Błażej Kusztelski), Jaś i Małgosia (Zofia Szancer), Kopciuszek (Zofia Szancer), Kot w butach (Zofia Szancer), O Janku co psom szył buty (Juliusz Słowacki). Ta książka powinna się znaleźć na półce dziecięcej w każdym domu.

39,90 zł
23,14 zł

Rabat 42,0%
oszczędzasz 16,76 zł

16 osób kupiło
17
Nauka. To lubię. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nauka. To lubię. Audiobook
Tomasz Rożek, StoryBox
Dostępny
75 szt.

Czy wydmy potrafią śpiewać? Od czego zależy kształt piorunów? Kto skonstruował najprecyzyjniejszy zegar na świecie? Dlaczego gorąca woda zamarza szybciej niż zimna? Tomasz Rożek, dziennikarz i popularyzator nauki, prowadzi czytelników przez labirynt wiedzy. Pisze o zjawiskach, z którymi spotykamy się na co dzień, i o tych zachodzących daleko w kosmosie, odległych o lata świetlne. Odsłania tajemnice, nad którymi badacze głowią się od dawna, ale prezentuje również najnowsze odkrycia uczonych. Dowcipnie i przystępnie opisuje nawet najbardziej skomplikowane zagadnienia i procesy, a dzięki licznym przykładom z życia codziennego jego teksty pobudzają wyobraźnię i skłaniają do pogłębiania wiedzy. W poszczególnych rozdziałach znajdują się również propozycje eksperymentów, które z łatwością można przeprowadzić w domowych warunkach. Dzięki temu zarówno rodzice, jak i dzieci poczują się niczym prawdziwi odkrywcy. Nauka. To lubię to książka familijna dla ciekawego świata czytelnika w każdym wieku.

29,90 zł
19,99 zł

Rabat 33,1%
oszczędzasz 9,91 zł

15 osób kupiło
18
To jest futbol! Krótka historia piłki nożnej. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
To jest futbol! Krótka historia piłki nożnej. Audiobook
Michał Gąsiorowski, StoryBox
Dostępny
16 szt.

Ręka Maradony, pęknięty but Deyny, skradziony Puchar Rimeta i piesek Pickles, który go odnalazł… Historia piłki nożnej pełna jest nie tylko wspaniałych akcji i wybitnych strzelców, lecz także ciekawych anegdot. Dlaczego Francuzi nie mogli zagrać w swoich strojach na mistrzostwach świata w 1978 roku? Który Polak został królem strzelców na mundialu? Co Brazylijczycy czują na dźwięk słowa „Maracanazo”? W tej książce przeczytacie o tym, o czym każdy duży i mały kibic po prostu musi wiedzieć. Futbol cały czas się zmienia. Pierwszy finał mistrzostw świata rozegrano dwiema różnymi piłkami. Współcześnie sędziowie mają do dyspozycji technologię goal line i powtórki wideo, a piłkarze grają w butach lżejszych od grejpfruta. Ale jedno się nie zmieniło. Wciąż chodzi o to, by to, co się kopie, wpadło do bramki, co z kolei wprawia w ekstazę cały świat. „Największym marzeniem każdego piłkarza jest mundial. Dzięki tej książce poczujecie smak mistrzostw świata i poznacie wiele wspaniałych piłkarskich historii. Dla tych, którzy kochają futbol, to lektura obowiązkowa!” – Dariusz Dziekanowski.

25,00 zł
16,99 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 8,01 zł

15 osób kupiło
19
Opowieści z Narnii. Tom 1. Lew, Czarownica i Stara Szafa. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Opowieści z Narnii. Tom 1. Lew, Czarownica i Stara Szafa. Audiobook
C.S. Lewis, Media Rodzina
Dostępny
59 szt.

Pewnego razu Piotr, Zuzanna, Edmund i Łucja weszli do starej szafy, a stamtąd do Narnii lwa Aslana – „kraju przebudzonycyh zwierząt i widzialnych najad, kraju faunów i satyrów, karłów i olbrzymów, centaurów i różnych zwierząt”. I tak rozpoczęła się przygoda, którą wymyślił pewien profesor uniwersytetu w Cambridge, zainspirowany obrazem fauna idącego przez zasnieżony las z parasolem i paczkami.

29,00 zł
19,99 zł

Rabat 31,1%
oszczędzasz 9,01 zł

14 osób kupiło
20
Dziadek i Niedzwiadek. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziadek i Niedzwiadek. Audiobook
Łukasz Wierzbicki, Pointa
Dostępny
49 szt.

Łukasz Wierzbicki, autor książek dla dzieci i młodzieży. Od wielu lat poświęca się pracy nad popularyzacją prawdziwych historii i postaci. Jego ogromnie lubiana Afryka Kazika opowiada o autentycznych przygodach Kazimierza Nowaka na Czarnym Lądzie. Książkę Dziadek i niedźwiadek poświęcił losom niedźwiedzia Wojtka i jego kompanów z Armii Andersa. Kolejną, zatytułowaną Wyprawa niesłychana Benedykta i Jana, osnuł na średniowiecznych relacjach Benedykta Polaka z wyprawy do krainy Mongołów. W powieści Machiną przez Chiny opisał motocyklową podróż poślubną Haliny i Stacha Bujakowskich. Każda z tych książek trafiła na listę lektur rekomendowanych przez Radę Literacką Fundacji „ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom”. Drzewo. Mity słowiańskie i inne opowieści, to podróż poprzez tajemniczy świat najdawniejszych słowiańskich opowieści.

31,00 zł
18,99 zł

Rabat 38,7%
oszczędzasz 12,01 zł

13 osób kupiło
21
Bajki-Grajki. Ferdynand Wspaniały. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bajki-Grajki. Ferdynand Wspaniały. Audiobook
Ludwik Jerzy Kern, StoryBox
Dostępny
31 szt.

„We wtorek zaraz po obiedzie Ferdynand, jak zwykle, położył się na kanapie. Kanapa była stara i w jednym miejscu miała zagłębienie wielkości Ferdynanda”. Na niej pies najczęściej zapadał w głęboki sen. Śnił o tym, że stał się człowiekiem, o odkrywaniu nieznanych lądów, o podniebnej podróży windą hotelową, a nawet o sędziowaniu na wystawie psów rasowych. A może to wcale nie był sen...

32,50 zł
18,99 zł

Rabat 41,6%
oszczędzasz 13,51 zł

13 osób kupiło
22
Pippi Pończoszanka. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pippi Pończoszanka. Audiobook
Astrid Lindgren, Jung-off-ska
Dostępny
101 szt.

Śpi z głową pod kołdrą i butami na poduszce. Tłucze naczynia, zamiast je pozmywać i nie zna tabliczki mnożenia. Za to potrafi podnieść konia, nie boi się duchów ani tygrysów, poświęci wszystko dla swoich przyjaciół i wyciągnie ich nawet z paszczy rekina. Dzięki niej wiesz, że warto mówić to, co się myśli, pozostać niezależnym i nie poddawać się w najtrudniejszych sytuacjach. Poznajcie Pippi Pończoszankę. Do zabawy z Pippi zaprasza Edyta Jungowska. Jej ciepły i pełen charakteru głos wydaje się stworzony do opowieści o tej szalonej i dzielnej dziewczynce.

34,99 zł
26,59 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 8,40 zł

13 osób kupiło
23
Doktor Dolittle i jego zwierzaki. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Doktor Dolittle i jego zwierzaki. Audiobook
Hugh Lofting, Jung-off-ska
Dostępny
416 szt.

Nowe tłumaczenie jednej z najpopularniejszych szkolnych lektur o przygodach doktora Dolittle w brawurowej interpretacji Edyty Jungowskiej. Niezwykły doktor, ulubieniec dzieci, poznaje mowę zwierząt, dzięki czemu staje się ich najsłynniejszym na świecie lekarzem. Udaje mu się nawet pokonać groźną chorobę, która dziesiątkuje mieszkające w Afryce małpy. Odbywa w tym celu, wraz z grupą swoich najbliższych przyjaciół – domowych zwierzątek, pełną zaskakujących wydarzeń podróż na Czarny Ląd. W jej trakcie udaje mu się nawet zamienić groźnych piratów w hodowców kanarków. Obowiązkowa lektura dla wszystkich miłośników zwierząt – zarówno tych dużych, jak i małych.

36,99 zł
28,11 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 8,88 zł

12 osób kupiło
24
Dzieci z ulicy Awanturników. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzieci z ulicy Awanturników. Audiobook
Astrid Lindgren, Jung-off-ska
Dostępny
1724 szt.

Lotta, Jonas i Mia-Maria. Rozbrykane rodzeństwo z ulicy Garncarzy. Nie ma dnia, żeby coś im się nie przydarzyło. Kiełbasa przyklejona do szyby. Czemu nie? Zabawa w piratów. A i owszem! Łażenie po drzewach. Jak najbardziej! Niespodziewana kąpiel w jeziorze... No ba! śmiechy, krzyki, bieganina i płacz małej Lotty... Brzmi znajomo? No to już wiesz dlaczego ulica, na której mieszkają, powinna się nazywać ulicą awanturników. Czyta: Edyta Jungowska

29,99 zł
22,79 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 7,20 zł

11 osób kupiło
25
Niekończąca się historia. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niekończąca się historia. Audiobook
Michael Ende, Jung-off-ska
Dostępny
2959 szt.

Niezwykła historia chłopca, który odkrywa, że jest bohaterem czytanej przez siebie powieści. Niekończąca się historia ma swój początek, ale nie ma końca. Ma także wiele odsłon: filmowych, serialowych, animowanych oraz przedstawień teatralnych, baletowych, a nawet operowych. Teraz nadszedł czas na audiobook na dwa wspaniałe głosy Edyty Jungowskiej oraz Piotra Fronczewskiego i niekończącą się radość słuchania. Pewnego dnia Bastian, uciekając przed prześladującymi go kolegami, ukrywa się w antykwariacie, gdzie znajduje niezwykłą księgę. Czytając o Fantazjanie, której grozi zagłada, odkrywa, że sam jest jednym z bohaterów opowieści. Przenosi się do Fantazjany i rozpoczyna piękną i niebezpieczną podróż Michael Ende jest niemieckim pisarzem, najbardziej znanym ze swoich książek fantasy dla dzieci: Niekończącej się historii, Momo oraz Kuby Guzika. Pracował jako aktor, scenarzysta, dramaturg i krytyk. Jego książki zostały przetłumaczone na ponad 40 języków, ostrożne szacunki mówią o ponad trzydziestu milionach sprzedanych egzemplarzy. Niekończąca się historia, Momo oraz opowieść o Kubie Guziku zostały przeniesione na ekran, a fragmenty Niekończącej się historii znalazły się w polskich podręcznikach. Za swoje książki Michael Ende otrzymał w sumie ponad czterdzieści nagród, w tym Nagrodę Literacką im. Janusza Korczaka oraz Nagrodę Lorenzo i Magnifico.

49,99 zł
37,99 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 12,00 zł

11 osób kupiło
26
Opowiadania dla przedszkolaków. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Opowiadania dla przedszkolaków. Audiobook
Renata Piątkowska, Bis
Dostępny
180 szt.

Przedstawiamy zbiór opowiadań dla dzieci, w których narratorem jest kilkuletni Tomek Codzienne i niecodzienne zdarzenia widzimy jego oczami, a więc w sposób zwykle niedostępny dla dorosłych. Ciepłe, mądre i dowcipne opowiadania, których słuchanie sprawi wiele przyjemności dzieciom i dorosłym. Dzieci uwielbiają wracać do tej książki – a rodzice – jak przyznali się rodzice pewnego przedszkolaka: codziennie wieczorem w domu trwa cichutki wyścig... kto pierwszy dotrze do sypialni syna i będzie mógł czytać mu przed snem właśnie te opowiadania. Książka cieszy się tak wielkim zainteresowaniem małych czytelników, że na ich życzenie autorka napisała ciąg dalszy przygód Tomka. Lista opowiadań: Opowiadania dla przedszkolaków CD 1 1. Obudzona królewna (04:54) 2. Dziura (05:37) 3. Koń (03:32) 4. Czarny lew (05:00) 5. Balbina (04:25) 6. Puk (05:00) 7. Miejsce pod choinką (04:12) 8. Lokator (03:05) 9. Motorniczy (02:25) 10. Portret taty (05:08) Opowiadania dla przedszkolaków CD 2 1. Zguba (05:19) 2. Szarzydła-Straszydła (04:52) 3. Złość (04:58) 4. Urodziny (06:14) 5. Wiaderko (04:58) 6. Smoki rurowe (04:45) 7. Zapach mamy (04:41) 8. Różyczka (04:02) 9. Telefon (02:57) 10. Zły dzień (05:31)

29,90 zł
18,99 zł

Rabat 36,5%
oszczędzasz 10,91 zł

11 osób kupiło
27
W pustyni i w puszczy. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W pustyni i w puszczy. Audiobook
Henryk Sienkiewicz, StoryBox
Dostępny
25 szt.

Czternastoletni Staś Tarkowski i ośmioletnia Nel Rawlison mieszkają w Port Saidzie. Ich ojcowie pracują w kompanii Kanału Sueskiego. Jako szanowani inżynierowie zostali zaproszeni przez władze prowincji El-Fajum, aby skontrolować prowadzone tam prace nad siecią kanałów. Wyprawa ma trwać około miesiąca, a dzieci mają do niej dołączyć z kilkudniowym opóźnieniem. Tymczasem w Sudanie trwa powstanie Mahdiego przeciw Egiptowi i Imperium Brytyjskiemu. Powstańcy rosną w siłę i Brytyjczycy są bliscy utracenia kontroli nad Chartumem. W życie Stasia i Nel wkracza wielka polityka i spisek, w wyniku którego zostają porwani i wywiezieni w głąb Afryki…

30,00 zł
24,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,00 zł

10 osób kupiło
28
Bracia Lwie Serce. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bracia Lwie Serce. Audiobook
Astrid Lindgren, Jung-off-ska
Dostępny
6705 szt.

Kolejny po Pippi, Karlssonie z Dachu i Dzieciach z Bullerbyn audiobook z bestsellerowej serii „Edyta Jungowska czyta Astrid Lindgren”. Czy wiesz, gdzie jest kraina Nangijali, w której panuje czas ognisk i bajek? Nie? Zabierzemy cię tam. Jeśli tylko kochasz fantastyczne przygody, nie straszna ci grota okrutnej Katli, z której nikt jeszcze nie wrócił i jesteś gotowy stanąć do walki na śmierć i życie ze złym Tangilem – szykuj się do drogi. „Są rzeczy, które się musi zrobić, bo inaczej nie jest się człowiekiem...” – jak mówią Bracia Lwie Serce.

36,99 zł
25,89 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,10 zł

10 osób kupiło
29
Lucia. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lucia. Audiobook
Bernard Minier, Rebis
Dostępny
97 szt.

Pierwszy tom nowej serii z porucznik Lucią Guerrero. Grupa studentów kryminologii Uniwersytetu w Salamance odkrywa istnienie mordercy, który przez kilkadziesiąt lat wymykał się organom ścigania. Zabójca aranżuje miejsca zbrodni na wzór scen z renesansowych obrazów. W tym samym czasie w Madrycie dochodzi do makabrycznej zbrodni. Jeden z funkcjonariuszy Guardia Civil zostaje powieszony na krzyżu. Porucznik Lucia Guerrera, nietuzinkowa policjantka, rusza w pościg za sprawcą zwanym „klejowym mordercą”. Aby znaleźć zabójcę, bohaterowie będą musieli połączyć siły. Niestety będą też musieli skonfrontować się z własną przeszłością, ze swoimi najgłębszymi lękami i prawdą, która okaże się straszniejsza niż wszystkie legendy i mity. Najlepiej sprzedająca się powieść policyjna we Francji.

44,90 zł
28,74 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 16,16 zł

10 osób kupiło
30
Mądre bajki do słuchania. Część 1. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mądre bajki do słuchania. Część 1. Audiobook
Ewa Stadtmller, Agnieszka Borowiecka, Bliżej przedszkola
Dostępny
40 szt.

Mądre bajki do słuchania to zbiór 6 bajek pozwalających poznać i zrozumieć świat emocji oraz wspomagających radzenie sobie z różnymi sytuacjami dnia codziennego. Utwory są przeznaczone dla przedszkolaków oraz uczniów młodszych klas. Publikacja wchodzi w skład serii Słuchowiska dla przedszkolaków. Słuchowiska kształtują dziecięcą wyobraźnię oraz pozytywnie wpływają na koncentrację. Wymagają od małych słuchaczy skupienia uwagi, przez co doskonalą percepcję słuchową, a także wyciszają i uspokajają. Bajki rozwijają również kompetencje emocjonalne, społeczne i kulturowe dzieci, a także wzbogacają ich słownictwo. Słuchając audiobooków i śledząc kolejność następujących po sobie zdarzeń, przedszkolaki wczuwają się w sytuacje bohaterów i ćwiczą empatię. Bohaterami bajek są zwierzęta żyjące w różnych miejscach i zmagające się z bliskimi dziecku problemami. Słuchając albumu, poznać można przechwalającą się żyrafę; nieśmiałego kotka; niepotrafiącego opanować wybuchów złości krokodyla; żurawia, który nie umie pogodzić się z przegraną; niemogącego opanować bałaganu liska oraz sroczkę, która nie potrafi się dzielić. Dzięki mądrym radom i pomocy każdy z naszych bohaterów znajduje receptę na kłopoty.

25,90 zł
18,99 zł

Rabat 26,7%
oszczędzasz 6,91 zł

10 osób kupiło
31
O wawelskim smoku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
O wawelskim smoku
Makuszyński Kornel, G&P Oficyna Wydawnicza
Dostępny
56 szt.

Historyjka obrazkowa opisująca czterowierszem, jak znany z legendy, dzielny szewc Skuba ratuje Kraków przed straszliwym smokiem.

12,90 zł
7,99 zł

Rabat 38,1%
oszczędzasz 4,91 zł

10 osób kupiło
32
Ekipa na tropie. Tajemnica starej mapy. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ekipa na tropie. Tajemnica starej mapy. Audiobook
Magda Stachula, Skarpa Warszawska
Dostępny
153 szt.

Z tą ekipą nie da się nudzić! Kuba jest rezolutnym chłopakiem, który wraz z rodziną spędza wakacje nad jeziorem w lesie. Gdy przypadkiem odkrywa ukryty skarb, postanawia wziąć sprawy w swoje ręce, nie wtajemniczając w to nikogo z dorosłych. Pomagają mu: brat Filip oraz sąsiadki – Oliwia i Jagoda. Pod nogami zawsze pałęta się ukochany pies. Co złowrogo hałasuje na zakurzonym strychu? Jak rozszyfrować tajemniczą mapę? I co z tym wszystkim ma wspólnego Juliusz Cezar? Zagadki, szyfry i nieodkryte tajemnice. Daj się porwać grupie młodych odkrywców i rusz wspólnie z nimi na poszukiwanie odpowiedzi na wszystkie pytania. Magda Stachula – autorka thrillerów – udowadnia, że doskonale odnajduje się w roli autorki książek przygodowych dla dzieci, które zachwycą także dorosłych czytelników.

34,99 zł
20,29 zł

Rabat 42,0%
oszczędzasz 14,70 zł

9 osób kupiło
33
Był sobie król... Poczet Piastów. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Był sobie król... Poczet Piastów. Audiobook
Mariusz Wollny, StoryBox
Dostępny
23 szt.

Trzytomowy cykl popularnonaukowy „Był sobie król...” to dopiero drugie po słynnej trylogii Pawła Jasienicy literackie opowiadanie o dziejach Polski. Wzorowane na dziele Mistrza, ale skierowane do początkujących miłośników historii ojczystej, młodych i starszych – i dlatego jeszcze więcej w nim ciekawostek, są tu też legendy i szczypta humoru. To lektura dla każdego i na całe życie, do słuchania przez całą rodzinę. Rozpoczynający cykl „Poczet Piastów” opowiada o przygodach pierwszych polskich władców. Niektóre z tych przygód, awantur i wybryków są tak niesamowite, że aż niewiarygodne, a jednak prawdziwe. Przekonajcie się o tym sami!

32,90 zł
21,71 zł

Rabat 34,0%
oszczędzasz 11,19 zł

9 osób kupiło
34
Dzienniczek św. Siostry Faustyny. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzienniczek św. Siostry Faustyny. Audiobook
Św. Siostra Faustyna, Biały Kruk
Dostępny
28 szt.

Dzienniczek św. Siostry Faustyny to najczęściej tłumaczone polskie dzieło na świecie, ale przede wszystkim to perełka literatury mistycznej. Polska święta opisała w nim swoje niezwykle głębokie życie duchowe, sięgające samych szczytów zjednoczenia z Bogiem w zaślubinach mistycznych, głębię poznania tajemnicy Miłosierdzia Bożego i jej kontemplację w codzienności, zmagania i walkę ze słabościami ludzkiej natury oraz trudy związane z prorocką misją. Jest to lektura, która człowieka autentycznie zmienia i dotyka w samej duszy. Bóg każdemu z nas pokazuje drogę do świętości, ale z Siostrą Faustyną obcował bezpośrednio i bezpośrednio do niej przemawiał. Ten niesamowity skarb w sposób wielce poruszający i mądry przedstawia nam Halina Łabonarska, wybitna aktorka i osoba prawdziwie wierząca. Razem z nią przeżywamy spotkania św. Faustyny z Jezusem. Halina Łabonarska swym pięknym, dźwięcznym głosem prowadzi nas po kolejnych kartach Dzienniczka, a rytm jej narracji staje się przewodnikiem po tajemnicy Bożego Miłosierdzia. To niezwykłe dzieło jest uzupełnione przejmującą, spokojną muzyką Piotra Łabonarskiego, syna Haliny, dzięki której słuchacz zostaje wprowadzony w refleksyjny, kontemplacyjny wręcz nastrój. Niniejszy audiobook składa się z trzech płyt, opakowanych w piękne i twarde etui, i zawiera 30 godzin nagrań! Halina Łabonarska prezentuje całość Dzienniczka św. Siostry Faustyny.

39,00 zł
23,40 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 15,60 zł

9 osób kupiło
35
Ciocia Jadzia w PRL-u. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ciocia Jadzia w PRL-u. Audiobook
Eliza Piotrowska, StoryBox
Dostępny
21 szt.

Kolejna książka, której bohaterką jest mądra i zabawna ciocia, ulubienica dzieci i wzór do naśladowania dla wielu dorosłych. Ciocia Jadzia opowiada historie ze swojego dzieciństwa, które przypadło na czasy PRL-u. Okazuje się, że są to ciekawe, a nawet egzotyczne opowieści, no bo jak tu uwierzyć, że w sklepach często był tylko ocet, a po papier toaletowy ustawiały się długie kolejki? Albo że nie znano komputerów ani telefonów komórkowych, a dzieci większość czasu wolnego spędzały na podwórkach? Spotkanie z ciocią Jadzią jest tym razem odrobinę nostalgiczne, choć jak zawsze pełne humoru.

24,95 zł
16,99 zł

Rabat 31,9%
oszczędzasz 7,96 zł

8 osób kupiło
36
Hobbit, czyli tam i z powrotem. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hobbit, czyli tam i z powrotem. Audiobook
J.R.R. Tolkien, Muza
Dostępny
34 szt.

Zarówno Hobbit, czyli tam i z powrotem, jak i Władca Pierścieni powstały pod wpływem dobrze znanych autorowi legend staroangielskich, pełnych czarodziejów, smoków i przedmiotów o nadprzyrodzonej mocy. Jednakże sam hobbit, istota większa od liliputa, ale mniejsza od krasnoluda, jest oryginalnym pomysłem Tolkiena. Fantastyczny, przemyślany do najdrobniejszych szczegółów świat z powieści także powstał w wyobraźni pisarza, a barwna fabuła kryje głębszy sens i wiele analogii do współczesności. John Ronald Reuel Tolkien (1892-1973) – światowej sławy pisarz angielski, był profesorem filologii germańskiej w Oksfordzie, znawcą literatury i języka staroangielskiego, autorem wielu prac naukowych. Jako powieściopisarz dał się poznać dopiero w roku 1937, publikując Hobbita, który przyniósł mu rozgłos. W samej Anglii książka ta miała dziesiątki wydań. Zachęcony powodzeniem i prośbami zachwyconych czytelników, Tolkien powrócił do tematyki Hobbita, wydając w latach 1954-1955 trylogię zatytułowaną Władca Pierścieni.

34,90 zł
21,64 zł

Rabat 38,0%
oszczędzasz 13,26 zł

8 osób kupiło
37
Mitologia. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mitologia. Audiobook
Jan Parandowski, Aleksandria
Dostępny
78 szt.

Mitologia jest zbiorem baśni o bogach i bohaterach. Zawsze patrzono na mitologię jak na jeden z naj­piękniejszych tworów wyobraźni greckiej i była ona zbiorem nie­śmiertelnych tematów, motywów, symbolów, bez których i dziś sztuka nie umie się obejść i wciąż do nich wraca.

34,90 zł
21,99 zł

Rabat 37,0%
oszczędzasz 12,91 zł

8 osób kupiło
38
Kamienie na szaniec. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kamienie na szaniec. Audiobook
Aleksander Kamiński, Aleksandria
Dostępny
61 szt.

Jedną z najbardziej przerażających i fascynujących zarazem cech oblicza świata jest jego nieprzewidywalność. Wiosna to symboliczny moment. Wiosną rozpoczyna się narracja „Kamieni na szaniec”. Alek, Zośka, Rudy i ich przyjaciele są wówczas młodymi ludźmi, pełnymi aspiracji. Snują plany na przyszłość. Wiosna przechodzi w lato, a lato w jesień równie symboliczny czas powolnego umierania. Jesień ich życia zaczyna się we wrześniu 1939 roku...

26,00 zł
18,99 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 7,01 zł

8 osób kupiło
39
Ignacy i Mela na tropie złodzieja. Zagadka biblioteki. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ignacy i Mela na tropie złodzieja. Zagadka biblioteki. Audiobook
Zofia Staniszewska, Wydawnictwo Debit
Dostępny
13 szt.

Z biblioteki w tajemniczych okolicznościach ginie cenny historyczny dokument. Ignacy i Mela postanawiają wytropić złodzieja. Czy wystarczy im sprytu, żeby rozwiązać kryminalną zagadkę i pomóc mamie, dyrektorce biblioteki? Detektywistyczne opowiadanie o bliźniakach, niepodobnych do siebie jak pies i kot, zabierze Cię w podróż do świata pełnego niespodzianek, gdzie wszystko może się wydarzyć. Nawet to, że Ty pierwszy wpadniesz na trop złodzieja!

22,90 zł
13,99 zł

Rabat 38,9%
oszczędzasz 8,91 zł

8 osób kupiło
40
Pakiet. Słuchaj Pippi x 3. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet. Słuchaj Pippi x 3. Audiobook
Astrid Lindgren, Jung-off-ska
Dostępny
59 szt.

„To wydanie jest świetnym przykładem, że w dźwiękowych wydaniach literatury, obsadzenie głównej roli jest równie ważne jak w filmie. Edyta Jungowska opowiadająca o niezwykłej mieszkance Szwecji sprawdza się znakomicie. [...] Można spędzić z dzieckiem kilka fantastycznych godzin. Świetnie sprawdza się w podróży, gorzej jako dobranocka, bo grozi wybuchami śmiechu” – Wojciech Krzyżanek, „Gazeta Wyborcza”. Pakiet zawiera tytuły: Pippi Pończoszanka, Pippi wchodzi na pokład, Pippi na Południowym Pacyfiku.

79,99 zł
60,79 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 19,20 zł

8 osób kupiło
41
Saga Wołyńska. Wojna. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Saga Wołyńska. Wojna. Audiobook
Joanna Jax, Skarpa Warszawska
Dostępny
145 szt.

Nadchodzi rok 1939. Ustabilizowane życie Marty, Nadii, Wissariona i Andrzeja nagle legło w gruzach. Tymczasem dla Marcela Lemańskiego wybuch wojny jest szansą na opuszczenie murów więzienia. Okupacja sowiecka a potem niemiecka odciska na bohaterach głębokie piętno, zaś ukraińscy nacjonaliści, kibicujący Trzeciej Rzeszy, liczą na utworzenie niepodległego państwa. Ich zawiedzione nadzieje i gorycz porażki doprowadzają do tragedii, która kosztuje życie tysięcy niewinnych ludzi. Różne postawy, dylematy moralne i skrajne emocje a wreszcie nieustanny lęk towarzyszą bohaterom od pierwszego dnia wojny i malują obraz ponurej rzeczywistości Wołynia i Lwowa.

44,90 zł
26,04 zł

Rabat 42,0%
oszczędzasz 18,86 zł

7 osób kupiło
42
Najpiękniejsze baśnie świata Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Najpiękniejsze baśnie świata Audiobook
Aleksandria
Dostępny
45 szt.

Najpiękniejsze baśnie świata: Czerwony Kapturek Calineczka Dziewczynka z zapałkami Słowik Krasnoludek Paluszek Śnieżka Roszpunka Jaś i Małgosia O czterech muzykantach z Bremy Trzej bracia Kopciuszek Brzydkie kaczątko Król żab Jednooczka, Dwuoczka, Trzyoczka Lektury klasy I-III

24,90 zł
15,99 zł

Rabat 35,8%
oszczędzasz 8,91 zł

7 osób kupiło
43
Lokomotywa i inne wiersze... Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lokomotywa i inne wiersze... Audiobook
Julian Tuwim, Agoy
Dostępny
21 szt.

Kolorowa propozycja zawierająca ponad 90 wierszy Juliana Tuwima dla dzieci w autorskiej interpretacji Piotra Fronczewskiego. Pomiędzy wierszami umieszczono przerywniki muzyczne.

30,00 zł
22,50 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,50 zł

7 osób kupiło
44
Pippi wchodzi na pokład. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pippi wchodzi na pokład. Audiobook
Astrid Lindgren, Jung-off-ska
Dostępny
895 szt.

Wolisz zostać piratem niż elegancką damą, a wakacje kochasz bardziej od tabliczki mnożenia? Kogoś mi przypominasz... Już wiem – Pippi Pończoszankę. Jeśli jeszcze masz takie dobre serce jak ona, uwielbiasz robić niespodzianki i nie pozwolisz skrzywdzić słabszego, szykuj się do drogi, bo do portu zawinęła „Podfruwajka” i właśnie Pippi wchodzi na pokład. Do zabawy z Pippi zaprasza Edyta Jungowska. Jej ciepły i pełen charakteru głos wydaje się stworzony do opowieści o tej szalonej i dzielnej dziewczynce.

34,99 zł
26,59 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 8,40 zł

7 osób kupiło
45
Karolcia audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karolcia audiobook
Maria Kruger, Audio BooKs Z. S.
Dostępny
57 szt.

Dzień Dobry, Zaczyna się opowiadanie o przygodach dziewczynki, która na imię Karolcia, i o przygodach chłopca imieniem Piotr. To co im się przydarzyło, może się przydarzyć właściwie każdemu. Cóż, każdemu, kto... Sami zresztą przekonacie się o tym, słuchając niniejszej książki audio – Karolci. Książkę napisała Maria Kruger, natomiast interpretacją tekstu zajęła się Maria Seweryn . Nagranie jest pełną wersją książki.

39,00 zł
30,03 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 8,97 zł

7 osób kupiło
46
Lalka. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lalka. Audiobook
Bolesław Prus, Aleksandria
Dostępny
28 szt.

„– Głupiutkie są te panny (…) Im się zdaje, że jak złapie która bogatego męża, a poza nim przystojnego kochanka, to już wypełni sobie życie... Głupiutkie. Ani wiedzą, że wnet sprzykrzy się stary mąż i pusty kochanek i że prędzej czy później każda zechce poznać prawdziwego człowieka. A jeżeli się taki trafi, na jej nieszczęście, co ona mu da?... Czy wdzięki, które sprzedała, czy serce zaszargane z takimi oto Starskimi?... I pomyśleć, że prawie każda z nich musi przejść podobną szkołę, zanim pozna ludzi. Przedtem, choćby się jej trafiał najszlachetniejszy, nie oceni go. Wybierze starego bogacza albo śmiałego hultaja, w ich towarzystwie zmarnuje życie, a dopiero kiedyś chce się odrodzić... Zwykle za późno i na próżno!...”

16,90 zł
10,99 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 5,91 zł

9 osób kupiło
47
Bajki filozoficzne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bajki filozoficzne
Piquemal Michel, Muchomor
Dostępny
261 szt.

"Bajki filozoficzne" to pierwszy tom bestselerowej serii, która uczy krytycznego myślenia. Przedstawiamy 60 bajek i przypowieści zaczerpniętych z filozofii zachodniej, mądrości Wschodu, mitologii. Do każdej dołączyliśmy komentarz, który wprowadzi Cię do pracowni filozofa. A tam? Możesz wykroczyć poza dosłowne znaczenie bajki, możesz stawiać pytania i szukać odpowiedzi, możesz dyskutować z kolegami, rodzicami, nauczycielami. Czym jest dobro? Czym prawda? Jaka jest cena wolności? Możesz poznać opowieść Sokratesa "Trzy sita", przeczytać bajkę Schopenhauera, poznać opowieści z dalekich Chin i Persji.

39,00 zł
28,08 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,92 zł

6 osób kupiło
48
Momo (książka audio) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Momo (książka audio)
Michael Ende, Jung-off-ska
Dostępny
1829 szt.

Pewnego dnia w ruinach starego amfiteatru pojawia się tajemnicza dziewczynka - Momo. Szybko zaprzyjaźnia się z okolicznymi mieszkańcami. Dzieci uwielbiają się z nią bawić, a dorośli dzielą swoimi kłopotami. Jedno spotkanie z Momo wystarczy, żeby w ich życiu zapanował spokój i radość. Jednak wkrótce całe miasto opanowują bezwzględni szarzy panowie, którzy kradną ludziom wolny czas i zatruwają ich serca śmiertelną szarą nudą. Czy Momo uda się uratować swoich przyjaciół? Czy mając do pomocy jedynie żółwia i zagadkowego mistrza Horę pokona szarych panów? Posłuchajcie

39,99 zł
30,39 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 9,60 zł

6 osób kupiło
49
Pożyczalscy. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pożyczalscy. Audiobook
Mary Norton, Jung-off-ska
Dostępny
468 szt.

Ile razy nie mogliście znaleźć skarpetki lub nieoczekiwanie ginęła wam igła bądź agrafka? Przysięglibyście na wszystko, że położyliście rękawiczkę na stole i gdzie się ona podziała? Magia? Nie! Otóż w waszym domu mieszka jeszcze ktoś, o kogo istnieniu nie macie pojęcia. Za tajemnicze zniknięcia przedmiotów odpowiada pewna rodzinka. Mieszkają pod podłogą, są nie więksi niż palec, a poza tym – zupełnie tacy sami jak my. Nazywają się – Pożyczalscy.

37,99 zł
28,87 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 9,12 zł

6 osób kupiło
50
Tomcio Paluszek. Słuchowisko. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tomcio Paluszek. Słuchowisko. Audiobook
Charles Perrault, Liwona
Dostępny
1 szt.

Za siedmioma górami i siedmioma rzekami, tak daleko, że nie każdy mógłby tam dotrzeć, w drewnianej chacie mieszkali sobie drwal z żoną. Mieszkali na odludziu. Obok chatki rozciągał się olbrzymi las z wysokimi drzewami, które kołysały się na wietrze szumiąc na okrągło. Drwal z żoną byli szanującym się małżeństwem i chociaż żyli bardzo skromnie, a czasami nawet bardzo biednie, nigdy nie kłócili się ze sobą i nie mieli o to do siebie pretensji...

10,70 zł
7,99 zł

Rabat 25,3%
oszczędzasz 2,71 zł

6 osób kupiło
51
Pan Tadeusz. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pan Tadeusz. Audiobook
Adam Mickiewicz, Aleksandria
Dostępny
220 szt.

Dwanaście ksiąg obrazu ukochanej ojczyzny odmalował Adam Mickiewicz w epopei narodowej. Litwa, jego kraj lat dziecinnych, jest rajem, do którego tęsknił autor przebywając na emigracji. Ten audiobook to wspaniała opowieść pisana trzynastozgłoskowcem, w której poznamy dzieje bohaterów z Soplicowa.

24,90 zł
17,99 zł

Rabat 27,8%
oszczędzasz 6,91 zł

6 osób kupiło
52
Listy starego diabła do młodego. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Listy starego diabła do młodego. Audiobook
Clive Staples Lewis, Media Rodzina
Dostępny
16 szt.

Listy starego diabła do młodego to jedna z dwóch książek filozoficzno-teologicznych C.S. Lewisa, autora słynnego cyklu „Opowieści z Narnii”, wydanych przez Media Rodzina. Korespondencja między młodym diabłem i jego wujem zawiera wskazówki, które mają pomóc początkującemu „urzędnikowi” w jego karierze. Dzieło Lewisa interpretuje Zbigniewa Zapasiewicza.

29,00 zł
21,75 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,25 zł

6 osób kupiło
53
Braciszek i Karlsson z Dachu. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Braciszek i Karlsson z Dachu. Audiobook
Astrid Lindgren, Jung-off-ska
Dostępny
2005 szt.

Jeśli bywają dni, kiedy czujesz się samotny, nie ma żadnych widoków na to, żeby mieć własnego psa, a wszystko wokół wydaje się szare i ponure - od dzisiaj koniec z tym! Oto za oknem pojawił się Karlsson z dachu. Małym guziczkiem w okolicach pępka uruchomił śmigło na plecach i unosi się w powietrzu. Szykuj się zatem do lotu z Karlssonem!

34,99 zł
26,59 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 8,40 zł

6 osób kupiło
54
Machiną przez Chiny. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Machiną przez Chiny. Audiobook
Łukasz Wierzbicki, Pogotowie Kazikowe
Dostępny
14 szt.

Machiną przez Chiny to kolejna powieść przygodowa oparta na prawdziwej historii. Halina i Stach to para nieco szalonych podróżników. Postanawiają wyruszyć motocyklem do Chin. Na szlaku, pośród azjatyckich pustyń i dżungli, czeka na nich cała masa zdumiewających przygód.

29,90 zł
22,13 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 7,77 zł

6 osób kupiło
55
Opowiadania z piaskownicy. Książka audio 2 CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Opowiadania z piaskownicy. Książka audio 2 CD
Renata Piątkowska, Bis
Dostępny
107 szt.

Kolejne przygody Tomka, znanego z Opowiadań dla przedszkolaków. Codzienne życie niesie naszemu bohaterowi wiele przygód i przeżyć, na ogół zupełnie niezrozumiałych dla dorosłych. Cześć! To ja, Tomek. Niektórzy mnie już znają z książki Opowiadania dla przedszkolaków. Znów mam do opowiedzenia mnóstwo ciekawych, zabawnych i niesamowitych historii. Wszystkie wydarzyły się w całkiem zwyczajnych miejscach w domu, w piaskownicy na podwórku, w kinie, w windzie, u fryzjera, w tramwaju, w sklepie i - oczywiście - w przedszkolu. Ciekawe przygody mogą się przydarzyć wszędzie, nie tylko daleko stąd, i nawet w najzwyklejszy szary dzień. Bo tak naprawdę żaden dzień nie jest szary i zawsze coś się dzieje.. Opowiadania w znakomitej interpretacji Artura Barcisia . Patroni medialni: Fundacja ABC XXI Cała Polska Czyta Dzieciom, www.maluchy.pl,www.qlturka.pl www.babyradio.pl www.czasdzieci.pl, księgarnia Badetwww.badet.pl Czas trwania: 1 godz. 40 min.

29,90 zł
21,83 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,07 zł

6 osób kupiło
56
Lotta z ulicy Awanturników. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lotta z ulicy Awanturników. Audiobook
Astrid Lindgren, Jung-off-ska
Dostępny
2655 szt.

Kolejny po Pippi, Karlssonie z Dachu i Dzieciach z Bullerbyn audiobook z bestsellerowej serii "Edyta Jungowska czyta Astrid Lindgren". Czy zły sen i drapiący sweterek to wystarczający powód, żeby mieć zły humor. Dla Lotty jak najbardziej. Dla Lotty to również wystarczający powód, żeby wyprowadzić się z domu. Czy na zawsze? Posłuchajcie sami. Książka ze Złotej Listy Fundacji Cała Polska Czyta Dzieciom.

24,99 zł
18,99 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,00 zł

6 osób kupiło
57
Saga Wołyńska. Exodus. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Saga Wołyńska. Exodus. Audiobook
Joanna Jax, Skarpa Warszawska
Dostępny
150 szt.

Krwawa niedziela, która zmieniła Orliczyn w pogorzelisko, sprawia, że ocalali z pożogi muszą poukładać sobie życie na nowo. Marta z rodziną wyjeżdża do Lwowa, Nadia przeprowadza się do krewnych Zinowjewów zamieszkałych w okolicy Łucka, a Andrzej z Marcelem postanawiają wesprzeć oddziały samoobrony, które formują się w wielu miejscach Wołynia, by stawić czoło oszalałym z nienawiści Ukraińcom z UPA. Wissarion przyrzeka zaś sobie, że odnajdzie człowieka, który zniszczył jego życie. Tymczasem Armia Czerwona przekracza dawną granicę Polski na wschodzie i wypiera Niemców na zachód, a dowództwo AK przygotowuje się do akcji „Burza”. Wielu partyzantom nie podoba się sojusz z Sowietami, ale liczą, że inne państwa sprzymierzone przeciwko Trzeciej Rzeszy nie dopuszczą do przejęcia Kresów przez Związek Radziecki. Niestety, zwycięstwo nad Niemcami okazuje się klęską dla Polaków i Ukraińców, a bohaterowie rychło przekonują się, że zdobycie Berlina wcale nie zakończy ich problemów…

44,90 zł
32,33 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,57 zł

6 osób kupiło
58
Emil ze Smalandii. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Emil ze Smalandii. Audiobook
Astrid Lindgren, Jung-off-ska
Dostępny
1239 szt.

Kolejny po Pippi, Karlssonie z Dachu i Dzieciach z Bullerbyn audiobook z bestsellerowej serii "Edyta Jungowska czyta Astrid Lindgren". Wygląda jak aniołek. Ale pozory mylą. Śpi w czapce i ze swoją ukochaną strzelbą. Woli zjeść choinkę zamiast fasolki szparagowej. Wkłada głowę do wazy z rosołem. Szczypie siostrę, gania kota. Psoci, ile się da. Dorośli najchętniej wysłaliby go do Ameryki, byle się go pozbyć. Założę się, że już go lubicie. Przed Wami - Emil ze Smalandii.

29,99 zł
22,79 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 7,20 zł

6 osób kupiło
59
Julka - mała weterynarka. Tom 1. Piżama party dla zwierząt. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Julka - mała weterynarka. Tom 1. Piżama party dla zwierząt. Audiobook
Rebecca Johnson, StoryBox
Dostępny
19 szt.

Cześć! Jestem Julka. Mam dziesięć lat. I jestem już prawie weterynarką! Moja mama leczy zwierzęta, a ja przyglądam się jej pracy i często w niej pomagam. Obie z moją najlepszą przyjaciółką, Chelsea, kochamy zwierzęta. Mam psa Lokiego i dwie świnki morskie, ale potrzebujemy więcej różnych podopiecznych, żeby zdobyć doświadczenie. Dziś wpadłyśmy na świetny pomysł – zorganizujemy piżama party dla zwierząt! Oczywiście nie ma po co mówić o tym rodzicom… Bo czy coś może pójść nie tak, gdy w domu przenocuje trochę więcej zwierzaków? Edukacyjna seria o przygodach Julki, która pomagając mamie weterynarce, zdobywa wiedzę o zwyczajach wielu gatunków zwierząt.

27,95 zł
22,36 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,59 zł

6 osób kupiło
60
Sen Alicji, czyli jak działa mózg. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sen Alicji, czyli jak działa mózg. Audiobook
J. Vetulani, M. Mazurek, M. Wierzchowski, Mando
Dostępny
14 szt.

To się w głowie mieści! Bestsellerowa książka Sen Alicji, czyli jak działa mózg teraz w formie słuchowiska, które zachwyci dzieci oraz zaciekawi dorosłych Gdy Alicja śpi, budzą się neurony. Prawdę mówiąc, one nigdy nie śpią, co najwyżej nieco odpoczywają. Tym razem mózg Alicji postanowił wyprodukować sen, podczas którego opowiedział, w jaki sposób dowodzi całym organizmem. Sen Alicji to niezwykłe dzieło profesora Jerzego Vetulaniego, który wspólnie z Marią Mazurek i Marcinem Wierzchowskim w prosty sposób odpowiedział młodym czytelnikom na pytanie, jak działa mózg. W trakcie snu bohaterka książki, Alicja, zdobywa wiele cennych informacji: z czego zbudowany jest mózg, skąd biorą się sny, jak działają nasze emocje. Dowiaduje się też wielu innych rzeczy związanych z budową i pracą naszego mózgu. Książka, która światło dzienne ujrzała w 2017 roku, została zabawnie zilustrowana przez Marcina Wierzchowskiego. Tym razem w podróż po ludzkim umyśle zabierają młodych czytelników aktorzy Teatru im. J. Słowackiego w Krakowie. To oni przenieśli tę niezwykłą książkę w świat słów, dźwięków i muzyki.

36,90 zł
27,31 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,59 zł

7 osób kupiło
61
Nasze wewnętrzne konflikty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nasze wewnętrzne konflikty
Horney Karen, vis-a-vis Etiuda
Dostępny
238 szt.

Karen Horney (1885-1952) - niemiecka psychiatra, psychoterapeutka, od 1932 roku do śmierci pracowała w USA, uznawana jest za najważniejszego przedstawiciela amerykańskiej szkoły psychoanalitycznej, współzałożycielka Amerykańskiego Instytutu Psychoanalitycznego, blisko współpracowała z Erichem Frommem i podzielała znaczną część jego poglądów. Wraz z kolejnymi pracami stawała się coraz bardziej krytyczna wobec teorii Freuda. Napisała kilkanaście książek, w tym między innymi Nowe drogi w psychoanalizie, Neurotyczną osobowość naszych czasów i właśnie Nasze wewnętrzne konflikty. Koncentruje się w niej na nerwicach wynikających z dwojakich dążności ludzi - ku ludziom i przeciwko ludziom, a ten konflikt tych dążności prowadzić może do nerwic. Zajmuje się także skutkami nierozwiązanych konfliktów wewnętrznych, objawiające się w lęku, braku nadziei czy skłonnościach sadystycznych. Jednak większa część książki to jednak próby rozwiązania konfliktów neurotycznych.

32,00 zł
23,04 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,96 zł

6 osób kupiło
62
100 bajek naszego dzieciństwa. Gwiazdy czytają MIX - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
100 bajek naszego dzieciństwa. Gwiazdy czytają MIX
praca zbiorowa, Martel
Dostępny
34 szt.

Bajki z serii czytają:Magdalena Różczka, Daria Widawska, Ewa Kasprzyk, Małgorzata Foremniak, Joanna Kurowska, Olga Bończyk, Marzanna Graff, Ewa Ziętek, Małgorzata Królikowska, Anna Dereszowska, Wojciech Mecwaldowski, Artur Barciś, Kacper Kuszewski, Agnieszka Więdłocha, Maciej Jachowski, Aleksander Mikołajczyk Miks bajek wysyłany losowo.

11,50 zł
8,99 zł

Rabat 21,8%
oszczędzasz 2,51 zł

5 osób kupiło
63
Grunt pod nogami audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Grunt pod nogami audiobook
Ks. Jan Kaczkowski, Marcin Kobierski, WAM
Dostępny
57 szt.

Credo księdza Jana Kaczkowskiego Miliony Polaków pokochały go za wyrozumiałość dla słabości drugiego człowieka, wierność sobie, błyskotliwe poczucie humoru i determinację w walce ze śmiertelną chorobą. Jak wygląda relacja ks. Jana z Bogiem? Jakie wartości są mu najbliższe? Które fragmenty Ewangelii są dla niego najważniejsze? O czym chce zdążyć opowiedzieć tłumom, które przychodzą na jego msze, a jakie słowa zachowuje dla pacjentów swojego hospicjum? Grunt to twardo stąpać po ziemi i nie przestawać patrzeć w niebo. Zamiast ciągle na coś czekać - zacznij żyć, właśnie dziś. Jest o wiele później niż Ci się wydaje.

32,90 zł
23,69 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,21 zł

5 osób kupiło
64
O orkiestrze. Ciocia Jadzia zaprasza do wspólnego słuchania muzyki. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
O orkiestrze. Ciocia Jadzia zaprasza do wspólnego słuchania muzyki. Au...
Jadwiga Mackiewicz, Audio Liber
Dostępny
22 szt.

Z uczuciem panowie moi – i bardzo wyraziścieNiechaj grać nikt nie zaczyna, póki nie wskażę.A więc zaczynają skrzypce…Co tu robią te oboje?Wy w tym miejscu nie wchodzicie,Wy przeklęte kontrabasy,Co do kata znaczy to?Teraz zaczynają skrzypce…Czy się wreszcie nauczycie liczyć pauzy, liczyć start?Kto was do orkiestry wziął?Znowu zaczynają skrzypce…Jeszcze nie czas na altówki.Czemu nagle wchodzą flety?Co do kata znaczy to...?Wy przeklęte kontrabasyCo za diabeł wstąpił w was…? (Lech Emfazy Stefański) Jadwiga Mackiewicz – małym melomanom znana jako Ciocia Jadzia – od 1960 roku prowadzi w Filharmonii Narodowej koncerty dla dzieci. Uczy słuchania muzyki. Chcąc „ocalić od zapomnienia” Jej umiejętność i wiedzę, oddajemy w Państwa ręce tę płytę… Głos ma laureatka Orderu Uśmiechu – nagrody przyznawanej przez dzieci. 01 D. Cimarosa (sł. L.E. Stefański) „Il maestro di cappella”Bernard Ładysz – bas-baryton, Orkiestra Kameralna TW, dyr. Antoni Wicherek (4:22) 02 B. Britten – Wariacje i fuga na temat Purcella op. 34Kölner Philharmonie - WDR Sinfonieorchester Köln, dyr. Jukka Pekka Saraste (1:56) 03 W. A. Mozart – „Eine kleine Nachtmusik” KV 525 (Menuet)London Promenade Orchestra, dyr. Charles Gerhardt (2:00) 04 J.(syn) i J. Straussowie – Polka pizzicatoJohann Strauss Ensemble, dyr. Russell McGregor (2:29) 05 x x x Intrada regionalna – Orkiestra Reprezentacyjna Straży Granicznej (Nowy Sącz), dyr. Leszek Mieczkowski (1:38) 06 L. van Beethoven – Marsz op.18 nr 1Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP Kaski, dyr. Edward Miller (2:47) 07 J. Haydn – Symfonia nr 94 G-dur „Niespodzianka” (Finale)Wiener Symphoniker, dyr. Wolfgang Sawallisch (4:08) 08 L. van Beethoven – VI symfonia F-dur op. 68 „Pastoralna” (Allegro – burza)Orkiestra Filharmonii Narodowej, dyr. Jacek Kaspszyk (4:01) 09 P. Czajkowski – IV symfonia f-moll op. 36, „Fantastyczna” (Scherzo.Pizzicato)Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Narodowej, dyr. Witold Rowicki (5:21) 10 G. F. Haendel – „Alleluja” z oratorium „Mesjasz”London Festival Orchestra and Choir, dyr. Francesco Macci (3:47) 11 C. Orff – „O Fortuna” z kantaty „Carmina Burana”Bournemouth Symphony Chorus & Orchestra, dyr. David Hill (2:38) 12 I. Strawiński – „Uwielbienie wybranej” z baletu „Święto wiosny”Columbia Symphony Orchestra, dyr. Igor Strawiński (1:38) 13 G. F. Haendel – „La Réjouissance” z suity „Muzyka sztucznych ogni”South German Philharmonic Orchestra, dyr. Alexander von Pitamic (2:14)

24,90 zł
17,99 zł

Rabat 27,8%
oszczędzasz 6,91 zł

5 osób kupiło
65
Detektyw Blomkvist żyje niebezpiecznie. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Detektyw Blomkvist żyje niebezpiecznie. Audiobook
Astrid Lindgren, Jung-off-ska
Dostępny
2884 szt.

Detektyw Blomkvist znów wkracza do akcji! Gdy wakacyjna zabawa w wojnę Dwu Róż trwa w najlepsze, przerywa ją wieść o zbrodni popełnionej w okolicy. Ewa-Lotta jest w niebezpieczeństwie. Jako jedyna widziała groźnego przestępcę. Policja jest bezradna. Czy morderca powróci? Czy Detektywowi Blomkvistowi i jego przyjaciołom uda się go zdemaskować zanim będzie za późno? Czyta Edyta Jungowska

36,99 zł
28,11 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 8,88 zł

5 osób kupiło
66
Stoliczku nakryj się. Słuchowisko. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stoliczku nakryj się. Słuchowisko. Audiobook
Jacob Grimm, Wilhelm Grimm, Liwona
Dostępny
10 szt.

W dawnych czasach, gdy nie było jeszcze ani radia, ani telewizji, gdzie podstawowym zajęciem w każdym domu była troska o swoje gospodarstwo - ma swój początek nasza historia. Fragment książki Do książeczki dołączona jest płyta CD. Czyta Ksawery Jasieński

10,70 zł
7,99 zł

Rabat 25,3%
oszczędzasz 2,71 zł

5 osób kupiło
67
Ignacy i Mela na tropie złodzieja. Zagadka teatru. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ignacy i Mela na tropie złodzieja. Zagadka teatru. Audiobook
Zofia Staniszewska, Wydawnictwo Debit
Dostępny
9 szt.

Do premiery sztuki zostały tylko 4 godziny 7 minut i 3 sekundy. Dokładnie w tym momencie ginie wyjątkowa harfa, bez której nie może odbyć się przedstawienie. Czy Ignacy i Mela odnajdą złodzieja i pomogą na czas aktorom? Detektywistyczne opowiadanie o bliźniakach, niepodobnych do siebie jak pies i kot, zabierze Cię w podróż do świata pełnego niespodzianek, gdzie wszystko może się wydarzyć. Nawet to, że Ty pierwszy wpadniesz na trop złodzieja!

22,90 zł
16,99 zł

Rabat 25,8%
oszczędzasz 5,91 zł

5 osób kupiło
68
Klątwy, sekrety i skandale. Historia Polski przez dziurkę od klucza. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klątwy, sekrety i skandale. Historia Polski przez dziurkę od klucza. A...
Sławomir Koper, StoryBox
Dostępny
19 szt.

• Amory, żony i kochanki Kazimierza Wielkiego. • Dynastia Gryfitów wymiera po klątwie Sydonii von Borck. • Miłosne porażki Władysława Jagiełły. • Czy uwiedzenie żony podkanclerza Hieronima Radziejowskiego było prawdziwą przyczyną szwedzkiego najazdu na Polskę, zwanego później potopem? • Ognisty romans Napoleona i pani Walewskiej. Czy alkowa potrafi sterować polityką wielkiego mocarstwa? • Niewyjaśnione zaginięcie generała Zagórskiego. Wiedział za dużo o przeszłości Marszałka, czy za dużo zarobił na lewo w aferze Francpolu? • Tajemnicza śmierć Eugenii Lewickiej, domniemanej kochanki Józefa Piłsudskiego. • Miłosne perypetie generałów Orlicz Dreszera i Tadeusza Kasprzyckiego. • Igo Sym – filmowy amant w życiowej roli agenta gestapo. • Odwilż erotyczna PRL-u. • Czy Sztuka kochania Michaliny Wisłockiej zmieniła pościelowe życie Polaków? • Seks, szybkie kobiety i szybkie samochody czerwonego księcia. Klątwy, sekrety i skandale opisane brawurowo drapieżnym piórem Sławomira Kopra – znanego popularyzatora historii.

32,95 zł
26,36 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,59 zł

5 osób kupiło
69
Empuzjon. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Empuzjon. Audiobook
Olga Tokarczuk, Wydawnictwo Literackie
Dostępny
90 szt.

Najnowsza powieść Olgi Tokarczuk – pierwsza po otrzymaniu Literackiej Nagrody Nobla! Najciekawsze pozostaje zawsze w cieniu, w tym, co niewidoczne. Wrzesień 1913 roku, uzdrowisko Görbersdorf (dzisiejsze Sokołowsko na Dolnym Śląsku). Właśnie tutaj, u podnóża gór, od przeszło pół wieku działa jedno z pierwszych na świecie i słynne w całej Europie specjalistyczne sanatorium leczące choroby „piersiowe i gardlane”. Mieczysław Wojnicz, student ze Lwowa, przyjeżdża do uzdrowiska z nadzieją, że nowatorskie metody i krystalicznie czyste powietrze powstrzymają rozwój jego choroby, a może nawet całkowicie go uleczą. Diagnoza nie pozostawia jednak złudzeń – tuberculosis. Gruźlica. W Pensjonacie dla Panów, gdzie zamieszkuje, poznaje innych kuracjuszy. Chorzy z Wiednia, Królewca, Breslau i Berlina przy nalewce Schwärmerei niestrudzenie omawiają najważniejsze sprawy tego świata. Czy Europie grozi wojna? Monarchia czy demokracja? Czy demony istnieją? Czy oddając się lekturze, da się rozpoznać, czyją ręką tekst został napisany – kobiety czy mężczyzny? Ale nie tylko te pytania zajmują pensjonariuszy. Do Wojnicza docierają też przerażające historie o tragicznych wydarzeniach w górskich okolicach sanatorium. Choć on sam zajęty jest ukrywaniem prawdy o sobie, zagadka budzących grozę wypadków fascynuje go coraz bardziej. Nie wie jednak, że mroczne siły już wzięły go sobie na cel. Olga Tokarczuk w Empuzjonie odsłania przed czytelnikami prawdy o świecie, których albo nie zauważamy, albo za wszelką cenę nie chcemy do siebie dopuścić.

48,00 zł
36,00 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,00 zł

5 osób kupiło
70
W pustyni i w puszczy. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W pustyni i w puszczy. Audiobook
Henryk Sienkiewicz, Aleksandria
Dostępny
26 szt.

Czy w dobie Lary Croft i „Matriksa” jest jeszcze miejsce na proste poruszenie serca? Albo czy świat przygód z wiekową tradycją może być atrakcją dla pokolenia, którego wizytówką stają się pośpiech i megarozrywka? W pustyni i w puszczy w wersji „do odsłuchu” to propozycja zarówno dla tych, którzy na powieści noblisty się wychowali, jak i tych, którzy z różnych powodów dotąd po nią nie sięgnęli. Może uatrakcyjniona forma przekazu sprawi, iż odżyją wspomnienia, rozwinie się wyobraźnia, a osłuchanie z Sienkiewiczowską polszczyzną rozbudzi pragnienie powrotu do klasyki… Niech przygodą stanie się już samo podążanie za lektorem, zaś koniec każdego rozdziału – okazją do refleksji nad wartością i tradycją. Polecamy! – Agnieszka Warecka, dziennikarka.

16,90 zł
12,99 zł

Rabat 23,1%
oszczędzasz 3,91 zł

5 osób kupiło
71
Nigdy. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nigdy. Audiobook
Ken Follett, Albatros
Dostępny
262 szt.

Nigdy, to znacznie więcej niż thriller. To powieść, która naprawdę przeraża. Bo właśnie tu i teraz, jesteśmy o włos od tego, o czym pisze Ken Follett. Wstrząsająca powieść w wyśmienitej, wręcz brawurowej, interpretacji lektorskiej Krzysztofa Gosztyły. Wielkie katastrofy zaczynają się od problemów, które uznano za zbyt nieistotne, by w porę się z nimi uporać. Drobne nieporozumienia, w wyniku niefortunnych zbiegów okoliczności, błyskawicznie i niepostrzeżenie przeradzają się w poważne konflikty. Co najmniej dziewięć państw na świecie posiada arsenał nuklearny. Każde z nich, w sprzyjających okolicznościach, może sięgnąć po ostateczne rozwiązanie. I w mgnieniu oka zniszczyć ziemską cywilizację. Od spalonej słońcem Sahary, przez obozy dla uchodźców, po gabinety polityków i salony ambasad. Bohaterowie i tchórze, ludzie rozważni i szaleńcy, kochankowie i wrogowie... Całe spektrum świata, który poradził sobie z pandemią, by stanąć w obliczu kryzysu, który może być ostatnim... Amerykańska prezydent robi wszystko, by uniknąć wydania rozkazu użycia broni jądrowej... Błyskotliwy szef chińskiego wywiadu, prowadzi misterną grę, by powstrzymać rząd swojego kraju przed starciem z Zachodem... Agenci CIA, rozpracowują w Afryce Północnej struktury islamskich terrorystów... Młoda Afrykanka, decyduje się na niebezpieczną podróż przez Saharę, by zapewnić przyszłość swojemu dziecku... Wszyscy oni podejmują ryzyko i poświęcają się, ponieważ wierzą, że są w stanie sprawić, żeby świat stał się lepszym i bezpieczniejszym miejscem. Tylko że to może nie wystarczyć... Bo delikatna równowaga już została zachwiana, a rzeczywistość, jaką znamy, wkrótce rozsypie się w proch. Wnikliwa powieść, w której historie zwykłych ludzi przeplatają się z polityką w wybuchowej mieszance równie zachwycającej, jak Upadek gigantów. Tylko tym razem gigantami jesteśmy my sami. „Ta książka powala, zatyka dech w piersiach i jest taka realistyczna... za bardzo realistyczna”. – Lawrence H. Summers, były sekretarz skarbu USA

44,90 zł
35,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,98 zł

5 osób kupiło
72
Trylogia Przygody pompona. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trylogia Przygody pompona. Audiobook
Joanna Olech, Biblioteka Akustyczna
Dostępny
10 szt.

Trzy fantastyczne przygody Pompona i jego rodziny! Pompon to mały zielony smok, który pewnego dnia po prostu wylazł z odpływu umywalki państwa Fisiów… I już u nich pozostał. Smok rósł jak na drożdżach, apetyt miał za dwóch, a że był bardzo bystry – szybko nauczył się mówić i stał się najbardziej wygadanym smokiem na świecie. Swoim charakterkiem podbija serca, ale też pakuje się w tarapaty. Zaprzyjaźnijcie się z nim, a nie zaznacie nudy! Audiobook zawiera tytuły: • Pompon w rodzinie Fisiów, • Pompon na wakacjach, • Pulpet i Prudencja. Smocze Pogotowie Przygodowe. W środku kolorowanka z ilustracjami wykonanymi przez samą autorkę Joannę Olech.

34,90 zł
25,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,77 zł

5 osób kupiło
73
Bajki-Grajki. Na jagody. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bajki-Grajki. Na jagody. Audiobook
praca zbiorowa, StoryBox
Dostępny
18 szt.

Pięcioletni Janek wybrał się na jagodobranie. Poszukiwania nie są proste, zwłaszcza gdy ścieżki myli złośliwe leśne licho. W tym czarownym miejscu można jednak liczyć na pomoc leśnych zwierząt, a nawet samego jagodowego króla... Wspaniała interpretacja aktorów Teatru „Baj" w Warszawie.

32,50 zł
26,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,50 zł

5 osób kupiło
74
Konik Garbusek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Konik Garbusek
Jerszow Piotr, G&P Oficyna Wydawnicza
Dostępny
46 szt.

?Konik Garbusek? Piotra Jerszowa to jedna z najbardziej popularnych bajek rosyjskich z przepięknymi ilustracjami Jana Marcina Szancera. To opowieść o naiwnym, ale dzielnym i bardzo szlachetnym Iwanie, któremu niepozorny, magiczny konik garbusek pomaga pokonać liczne przeciwności losu, ożenić się z piękną księżniczką oraz zostać carem Rosji.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

5 osób kupiło
75
Kapelusz Pani Wrony audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kapelusz Pani Wrony audiobook
Danuta Parlak, Bis
Dostępny
79 szt.

Dowcipne i mądre opowiadania, których akcja dzieje się w lesie, ogrodzie i na łące. Posłuchamy o tym, w jaki sposób odnalazł się zaginiony kapelusz pani Wrony, jakiego bohaterskiego czynu dokonał bojaźliwy Wystraszek, poznamy historię niezwykłego małżeństwa bociana Mikołaja z piękna żabką i zobaczymy ogród, w którym zamieszkało NIC. Czyta Julia Kamińska

22,90 zł
16,99 zł

Rabat 25,8%
oszczędzasz 5,91 zł

5 osób kupiło
76
Kronika ptaka nakręcacza. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Kronika ptaka nakręcacza. Audiobook
Haruki Murakami, Muza
Dostępny
2 szt.

Haruki Murakami to pisarz posiadający słuch absolutny, odbierający wszystkie tony absurdów i szaleństw życia. W tej książce autor jest ludzkim wcieleniem owego ptaka nakręcacza, który na drzewach swoim ostrym głosem zdaje się nakręcać sprężynę całego świata. Lektura przekona nas, że życie jest szalone wszędzie i zawsze, że absurd jest codziennym doświadczeniem człowieka. Jesteśmy wciągnięci w wir faktów i przeżyć, w splątane kłębowisko wszelakiej dziwności istnienia, w okrutną „ironię dziejów”, w „ironię losu” jednostek, w nierozpoznaną do końca tajemnicę każdej osobowości, złożonej ze sprzecznych, walczących ze sobą, świadomych i podświadomych cech natury ludzkiej. Cała ta sfera, tak smętna, a nawet tragiczna, zawiera w sobie również czarny humor, niemal zabawową fantastykę, hazardową grę z rzeczywistością. Powieść Murakamiego dzieje się w dzisiejszej japońskiej codzienności, wiemy, co bohaterowie jedzą, jak mieszkają, ubierają się, pracują (lub zniechęceni – nie pracują), jak się kochają (w łóżku, w snach, w wyobraźni). A jednocześnie jesteśmy jakby na innej planecie! Autor po prostu słusznie założył, że nawet najdziksza wyobraźnia nie prześcignie w szaleństwach i absurdach samego życia. Helena Zaworska

44,90 zł
22,45 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 22,45 zł

5 osób kupiło
77
Bieguni. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bieguni. Audiobook
Olga Tokarczuk, Wydawnictwo Literackie
Dostępny
24 szt.

Jedna z najgłośniejszych i najszerzej komentowanych powieści ostatnich lat. Książka laureatki Nagrody Nobla. Pierwsza polska publikacja uhonorowana Międzynarodową Nagrodą Bookera, otrzymała również Literacką Nagrodę Nike 2008 i nominację do National Book Award 2018. Co mamy wspólnego z biegunami – prawosławnym odłamem starowierców, ludźmi, którzy zło oswajają ruchem? Ile jest w nas z biegunów? Od dawnych sułtańskich pałaców przez siedemnastowieczne gabinety osobliwości po współczesne hale odlotów – Olga Tokarczuk zabiera czytelników w niezwykłą podróż przez różne miejsca i czasy. Zaprasza do wspólnego oswajania migotliwej, fragmentarycznej rzeczywistości, do porzucania utartych szlaków. Ta powieść nie ma granic – dzieje się na całym świecie. „Czym jest powieść? Książkę zdobywczyni Międzynarodowej Nagrody Bookera czyta się jak wnikliwą odpowiedź na to właśnie pytanie (…). cechuje charakterystyczna dla intymnego dziennika Biegunów fragmentaryczność i mariaż magii z atmosferą cudowności. To zaskakująca, zabawna podróż do najbardziej nieuchwytnego z miejsc – istoty człowieczeństwa”. – „Entertainment Weekly” „Oryginalna, pasjonująca i znakomicie napisana”. – „Le Figaro” Audiobook w wyjątkowej interpretacji Olgi Tokarczuk oraz zaproszonych przez nią aktorów: Magdaleny Cieleckiej, Agaty Kuleszy, Danuty Stenki, Mariusza Bonaszewskiego i Wiktora Zborowskiego.

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

6 osób kupiło
78
Jeżyk Michałek w świecie uczuć i emocji. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jeżyk Michałek w świecie uczuć i emocji. Audiobook
Aleksandra Siepielak, Bliżej przedszkola
Dostępny
44 szt.

Publikacja wchodząca w skład serii „Słuchowiska dla przedszkolaków”. Zawiera audiobooki 10 opowiadań, których celem jest wsparcie nauczyciela w procesie rozwijania umiejętności społecznych u dzieci, wraz z towarzyszącymi im konspektami zajęć. Słuchowiska kształtują dziecięcą wyobraźnię oraz pozytywnie wpływają na koncentrację. Wymagają od małych słuchaczy skupienia uwagi, przez co doskonalą percepcję słuchową, a także wyciszają i uspokajają. Opowiadania rozwijają również kompetencje emocjonalne, społeczne i kulturowe dzieci, a także wzbogacają ich słownictwo. Słuchając audiobooków i śledząc kolejność następujących po sobie zdarzeń, przedszkolaki wczuwają się w sytuacje bohaterów i ćwiczą empatię. Jeżyk Michałek, główny bohater opowiadań, z pomocą przyjaciół – kotki Kasi i borsuka Karolka – odkrywa świat uczuć i emocji. Słuchając albumu, dzieci wraz z Michałkiem poznają lepiej takie uczucia i emocje, jak radość, przyjaźń, smutek, złość, wstyd, zazdrość czy nieśmiałość. Zaczynają rozumieć, skąd się one biorą, jak je rozpoznawać i jak sobie z nimi radzić. Opowiadania wyjaśniają także różne emocje towarzyszące zabawie – dzieci dowiadują się, jak zapraszać innych do zabawy, dołączać do trwającej już zabawy oraz jak nauczyć się przegrywać.

22,90 zł
16,99 zł

Rabat 25,8%
oszczędzasz 5,91 zł

5 osób kupiło
79
Przygody Odyseusza. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przygody Odyseusza. Audiobook
Jan Parandowski, Aleksandria
Dostępny
44 szt.

Czy spełni się przekleństwo jednookiego Kiklopa rzucone na Odyseusza? Opowiedziane przygody przenoszą nas w odległe czasy. Grecka cywilizacja jest jeszcze bardzo młoda. Bohaterowie są niepewni swojego losu. Przeżywają niesamowite, ale i niebezpieczne przygody. Mierzą się z mitycznymi stworami. Wędrują i toczą krwawe walki o nowe ziemie. Wybucha długa i okrutna wojna o najcudowniejszą kobietę na świecie Helenę. Gdy po 10 latach oblężenia Troja nareszcie zostaje zdobyta, bohaterski król Itaki Odyseusz może powrócić do domu. Wraz z towarzyszami wypływa na okrętach do wytęsknionej ojczyzny. Od początku prześladuje ich zły los. Mieszkańcy mijanych krain bywają bardzo niebezpieczni i podstępni, a mściwy potwór wypowiada słowa straszliwej klątwy. Co Odyseusz zastanie w Itace? Czy ktoś jeszcze czeka tam na jego powrót? Czy kiedyś skończy się rozłąka Odyseusza z synem i ukochaną Penelopą, a dawno zawiązane przyjaźnie przetrwają?

17,90 zł
12,99 zł

Rabat 27,4%
oszczędzasz 4,91 zł

5 osób kupiło
80
Jak mówić, by nas słuchano. Psychologia pozytywnej komunikacji. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak mówić, by nas słuchano. Psychologia pozytywnej komunikacji. Audiob...
Iwona Majewska-Opiełka, StoryBox
Dostępny
6 szt.

Znana i ceniona autorka oraz jedna z najciekawszych postaci rynku szkoleniowego, Iwona Majewska-Opiełka, tym razem dzieli się z nami wiedzą na temat skutecznej komunikacji. Autorka w przystępny sposób zgłębia tajniki interesującego sposobu mówienia i wyjaśnia, jak sprawić, by nasz przekaz nie nużył odbiorcy. Zwraca też uwagę słuchacza na to, że ważne jest nie tylko to, jak się mówi, ale również to, jak się słucha innych osób. Audiobook ten to nieoceniona pomoc dla wszystkich, którzy pragną opanować bądź udoskonalić swoje zdolności oratorskie, na przykład szkoleniowców czy wykładowców.

30,00 zł
24,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,00 zł

5 osób kupiło
81
Pakiet. Przygody detektywa Blomkvista. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet. Przygody detektywa Blomkvista. Audiobook
Astrid Lindgren, Jung-off-ska
Dostępny
983 szt.

Kolekcjonerskie wydanie 3 audiobooków z przygodami detektywa Blomkvista 11 godzin z dreszczykiem! Zestaw trzech audiobooków z powieściami Astrid Lindgren w interpretacji Edyty Jungowskiej o przygodach niezwykłego detektywa, którym okazuje się być chłopiec – trzynastoletni Kalle Blomkvist. Pomimo tego, że mieszka w małym miasteczku, marzy o rozwiązywaniu wielkich kryminalnych zagadek, strzelaninach i pościgach za przestępcami. Czy uda mu się zrealizować te marzenia? Czy małe miasteczko także może skrywać mroczne tajemnice i kryminalne afery? Przekonaj się o tym i przeżyj przy tym niesamowite przygody z detektywem Blomkvistem. Tytuły wchodzące w skład zestawu: • Detektyw Blomkvist • Detektyw Blomkvist i Rasmus, rycerz Białej Róży • Detektyw Blomkvist żyje niebezpiecznie

90,00 zł
68,40 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 21,60 zł

5 osób kupiło
82
Quo vadis. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Quo vadis. Audiobook
Henryk Sienkiewicz, Aleksandria
Dostępny
59 szt.

Nie da się prosto odpowiedzieć na pytanie, czym jest „Quo vadis”... Dla niektórych jest przede wszystkim historią miłości dwojga ludzi. Jedni dostrzegą w niej epicką panoramę starożytnego Rzymu. Drudzy powieść o szaleństwie człowieka, która wpływa na losu wielu. Dla jeszcze innych będzie obrazem szerzenia się chrześcijaństwa. Jedno jest pewne: „Quo vadis” trzeba poznać. Przetłumaczona na sześćdziesiąt języków, wielokrotnie adaptowana na deskach teatrów, kilkakrotnie ekranizowana, teraz we wspaniałej interpretacji Wiktora Zborowskiego.

24,90 zł
17,99 zł

Rabat 27,8%
oszczędzasz 6,91 zł

5 osób kupiło
83
Czerwony kapturek. Słuchowisko. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czerwony kapturek. Słuchowisko. Audiobook
Charles Perrault, Liwona
Dostępny
9 szt.

Żyła sobie kiedyś urocza dziewczynka. Mimo swoich dziewięciu latek była bardzo rezolutną i samodzielną osóbką. Swoim wdziękiem potrafiła podbić serce każdego, z kim zamieniła chociaż słowo. Mieszkała w maleńkiej wsi wraz ze swoją mamusią. Miała także babcię, która mieszkała na zielonej polance za lasem...

10,70 zł
7,99 zł

Rabat 25,3%
oszczędzasz 2,71 zł

5 osób kupiło
84
Bo to złe kobiety były. Intrygantki i diablice. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bo to złe kobiety były. Intrygantki i diablice. Audiobook
Joanna Puchalska, StoryBox
Dostępny
28 szt.

Złe, niemoralne, wyrachowane, manipulujące otoczeniem. Intrygantki, oszustki, awanturnice w skali rodzinnej, krajowej i europejskiej. Zdrajczynie i agentki obcych mocarstw. Od Jagiellonów po czasy PRL-u. Barbara Giżanka. Wykorzystując podobieństwo do Barbary Radziwiłłówny, skutecznie omotała Zygmunta Augusta. Barbara Brezianka. Oskarżona przed sądem o otrucie teścia i o zgładzenie trzeciego z kolei męża. Podejrzewana o przyspieszenie zgonu dwóch poprzednich. Agnieszka Machówna. Piękna i sprytna chłopka udająca szlachciankę, na co dał się nabrać nawet austriacki cesarz Leopold. Zofia Wittowa. Niewolnica sułtana, szpieg. Żona najpierw Józefa Witta, potem Szczęsnego Potockiego. Kochanka własnego pasierba. Maria Teresa Dogrumowa. Aferzystka i oszustka. Dla spodziewanej korzyści finansowej rozpowszechniła plotkę o rzekomym spisku na życie króla Stanisława Augusta. Karolina Sobańska. Kochanka Mickiewicza, adresatka jego miłosnych sonetów, a zarazem płatna agentka III Oddziału Kancelarii Cesarskiej w Petersburgu. Xawera Deybel. Towiański bał się jej niesamowitych oczu. Miała romans z Mickiewiczem i prawdopodobnie urodziła jego dziecko Janina Broniewska. Fanatyczna komunistka, autorka książek z czerwonego kanonu lektur szkolnych, po wojnie partyjna szara eminencja środowiska literatów. Wanda Wasilewska. Zafascynowana Stalinem, przyjęła obywatelstwo radzieckie i z zapałem uczestniczyła w realizowaniu pojałtańskiego rozbioru Polski. Blanka Kaczorowska. Konfidentka Gestapo, wydała wiele osób z Podziemia AK. Po wojnie tajna współpracowniczka służb PRL.

32,95 zł
26,36 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,59 zł

5 osób kupiło
85
Placki z rodzynkami. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Placki z rodzynkami. Audiobook
Adam Szustak, W drodze
Dostępny
8 szt.

"Mówią, że Eucharystia to uczta wystawiona na dwóch stołach. Na jednym z nich Bóg zostawił nam Ciało i Krew swojego Syna, dzięki któremu możemy żyć i to aż na wieki. Na drugim przyrządził zaś dla nas smakowite dania swojego Słowa. Skoro uczta i jedzenie, to bez smaków się nie obejdzie. Ta płyta to zaproszenie do rozsmakowania się w Słowie, to zaproszenie do stołu, gdzie bogactwo zapachów i smaków może przyprawić o zawrót głowy albo i utratę przytomności". / Adam Szustak OP Płyta jest zapisem rekolekcji wielkopostnych, które o. Adam głosił w kościele oo. Dominikanów w Poznaniu oraz we wrocławskim duszpasterstwie akademickim "Maciejówka" w 2012 roku.

25,00 zł
21,25 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 3,75 zł

5 osób kupiło
86
Podróż do wnętrza ziemi. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podróż do wnętrza ziemi. Audiobook
Juliusz Verne, Qes Agency
Dostępny
11 szt.

Podróż do wnętrza ziemi to ekscytująca, "wulkaniczna" powieść Juliusza Verne'a, dedykowana wszystkim żądnym przygód, spragnionym mocnych wrażeń, miłośnikom science fiction. Przeżyj niezapomnianą przygodę razem z bohaterami książki. Wprowadzą Cię oni w świat młodzieńczych fascynacji, gdzie marzenia się spełniają, a wszystko wokół zachwyca swoją niezwykłością.

28,00 zł
20,16 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,84 zł

5 osób kupiło
87
Rasmus i Włóczęga. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rasmus i Włóczęga. Audiobook
Astrid Lindgren, Jung-off-ska
Dostępny
1338 szt.

Dziewięcioletni Rasmus mieszka w domu dziecka, codziennie marząc, że ktoś przyjdzie, pokocha go i zabierze stąd. Pewnego dnia postanawia uciec. I wtedy spotyka Oskara - z pozoru zwykłego włóczęgę. Kim naprawdę jest Oskar i czy wspólna wędrówka odmieni życie małego Rasmusa? Pełna przygód, ciepła mądra opowieść o przyjaźni, poszukiwaniu miłości i wierności sobie.

36,99 zł
28,11 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 8,88 zł

5 osób kupiło
88
Szczęście jest w nas. Służyć i kochać wzorem Maryi. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szczęście jest w nas. Służyć i kochać wzorem Maryi. Audiobook
Józef Augustyn SJ, WAM
Dostępny
29 szt.

Szczęście jest w nas. Służyć i kochać wzorem Maryi - to zapis rekolekcji wygłoszonych na Jasnej Górze na zaproszenie Bractwa Najświętszej Maryi Panny Królowej Korony Polski. Autor daje świadectwo, że bezgraniczna miłość Jezusa do nas, „aż do śmierci i to śmierci krzyżowej” (Flp 2, 8), domaga się od nas odpowiedzi miłością na Miłość: pełnego zaufania, zapierania się siebie, szczerości, czystości serca, walki wewnętrznej - na wzór Maryi Niepokalanej. Spis utworów: 1. 18’36” Bóg źródłem miłości, przyjaźni i braterstwa Jezus bratem wszystkich Tylko dobry syn może być dobrym bratem 2. 20’52” Maryja Niepokalana „u początku” Tajemnicy Wcielenia Potrzebujemy miłości i pocieszenia Matki Jezusa Rozpoczynać dzień przywołaniem Maryi i Jej Syna 3. 27’44” Odkrywać życie jako nieustanne obdarowanie Ofiarna służba owocem modlitwy Modlitwa o wschodzie słońca Dietricha Bonhoeffera 4. 14’21” Ludzka nędza miejscem spotkania z Jezusem Miłość Jezusa tłumi gorycz i nienawiść Uwielbić Boga naszym życiem i śmiercią 5. 21’41” Drogą do wolności jest dyscyplina Wyrzeczenie się własnej woli, by przyjąć wolę Jezusa Wszystko jest w Sercu Jezusa 6. 25’03” Być dzieckiem Niepokalanego Serca Maryi Dobrze, żeś mnie upokorzył, bym nauczyć się Twoich dróg (Ps 119,71) Jezus posłuszny Ojcu aż do śmierci (por. Flp 2,8) 7. 29’58” Bez Boga świat jest nieludzki Życie duchowe wymaga czasu i ofiary Modlitwa źródłem radości i czystości serca 8. 15’29” Maryja wzorem nieustannej adoracji Modlitwa intymnym spotkaniem z Jezusem W Jego Ranach jest nasza siła (por. Iz 51, 1-12) 9. 14’03” Łaska Boga poprzedza naszą ofiarę Tylko Jezus rozumie nasze cierpienia Łaska pocieszenia płynąca z Eucharystii 10. 19’27” Nie marnować łaski czasu Maryja trwająca w nieustannej adoracji Miłość rodzi się w milczeniu

27,90 zł
20,09 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,81 zł

5 osób kupiło
89
Opowieści z Narnii. Podróż Wędrowca do świtu. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Opowieści z Narnii. Podróż Wędrowca do świtu. Audiobook
C.S. Lewis, Media Rodzina
Dostępny
14 szt.

Narnia to piękna i tajemnicza kraina zamieszkiwana przez niezwykłe stworzenia - fauny, karły, satyry, mówiące zwierzęta. Piotr, Zuzanna, Edmund i Łucja trafiają do niej zupełnie przypadkiem, przez starą szafę., która kryje w sobie przejście do inne świata. Rodzeństwo przeżyje tam przygodę, o jakiej nigdy nawet nie marzyło - stanie do walki z Białą Czarownicą, aby ratować Narnię przed wieczną zimą. Na szczęście jednak ich sprzymierzeńcem okaże się mądry lew Aslan, którego magia zawsze potrafi pokonać zło. Czytają: Jerzy Zelnik, Agnieszka Greinert.

25,00 zł
18,99 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,01 zł

5 osób kupiło
90
Pożyczalscy. Tom 2. Pożyczalscy i wielki świat. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pożyczalscy. Tom 2. Pożyczalscy i wielki świat. Audiobook
Mary Norton, Jung-off-ska
Dostępny
2260 szt.

Pożyczalscy musieli uciekać z domu ciotki Zofii, który do tej pory był ich bezpiecznym schronieniem.Grosiek, jego żona Domilia oraz ich córka Arietta ruszają przed siebie, byle jak najdalej od niebezpiecznych istot ludzkich. Problem w tym, że zupełnie nie znają świata poza domem. Jedyna nadzieja to wuj Hendryk, który dawno temu zmuszony został do emigracji – jeżeli go odnajdą, będą uratowani.

37,99 zł
28,87 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 9,12 zł

5 osób kupiło
91
Za górami, za lasami. 100 najpiękniejszych bajek świata - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Za górami, za lasami. 100 najpiękniejszych bajek świata
praca zbiorowa, Papilon
Dostępny
3 szt.

100 opowieści, które każde dziecko musi znać. Przekazywane z pokolenia na pokolenie, spisywane w księgach i książkach - klasyczne baśnie z pięknymi kolorowymi ilustracjami. Teksty zapisano uwspółcześnionym, łatwo zrocumiałym dla dziecka, a jednocześnie pięknym literacko językiem. Wśród 100 tekstów, znajdziecie m.in. "Czerwonego Kapturka", "O rybaku i złotej rybce", "Pana Twardowskiego", "Królewna Śnieżka", "Dziewczynka z zapałkami". Dzięki "100 najpiękniejszym bajkom świata": - pokażesz dziecku świat starych opowieści; - rozwiniesz wyobraźnię malucha; - przekonasz małego czytelnika, że dobro zwycięża zło. Książka ma 540 stron (jest "grubą księgą"), jednak dzięki poręcznemu formatowi i zintegrowanej oprawie jest "łatwa i przyjazna" w czytaniu. Spora czcionka na białym tle nie męczy oczu, a kolorowe ilustracje śródtekstowe zatrzymują uwagę dziecka na dłużej.

54,90 zł
40,63 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 14,27 zł

6 osób kupiło
92
Opowieści o pilocie Pirxie. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Opowieści o pilocie Pirxie. Audiobook
Stanisław Lem, StoryBox
Dostępny
12 szt.

Audiobook z nagraniem powieści dla dzieci i młodzieży o jednym z najbardziej popularnych pilotów-kosmonautów. Pirx dorośleje wraz z przygodami, jakie przychodzi mu przeżywać. Musi stawić czoło różnym problemom, a to sprawia, że staje się dojrzalszy i mądrzejszy. Pilot musi bowiem dowieść wartości niedoskonałego człowieczeństwa w konfrontacji ze światem maszyn i maszynowym myśleniem. Stanisław Lem – urodzony we Lwowie futurolog, filozof, lekarz, krytyk literatury, a przede wszystkim: najpoczytniejszy nieanglojęzyczny pisarz science fiction. „Astronauci”, „Czas nieutracony”, „Solaris”, „Pamiętnik znaleziony w wannie”, „Wysoki Zamek”, „Katar”, „Dzienniki gwiazdowe” czy „Bajki robotów” to zaledwie niewielka część twórczości Lema, przetłumaczonej na 41 języków i wydanej w łącznym nakładzie 30 mln egzemplarzy. Prywatnie Lem był miłośnikiem marcepanu i chałwy oraz pasjonatem motoryzacji. Jego nazwiskiem nazwano planetoidę nr 3836. Maciej Kowalik – aktor, absolwent wrocławskiej PWST. Lektor audiobooków, ma na koncieponad 60 przeczytanych tytułów. Szerszej publiczności znany jako głos Erica Cartmana wpolskiej wersji językowej „Miasteczka South Park”.Współpracował z Teatrem Współczesnym we Wrocławiu, Teatrem Syrena, Teatrpraga.pl oraz Teatrem Współczesnym w Warszawie.

34,95 zł
27,96 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,99 zł

5 osób kupiło
93
Sherlock Holmes. Tom 1. Studium w szkarłacie. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sherlock Holmes. Tom 1. Studium w szkarłacie. Audiobook
Artur Conan Doyle, StoryBox
Dostępny
21 szt.

Tom pierwszy z serii klasycznych opowieści detektywistycznych Arthura Conan Doyle'a o Sherlocku Holmesie w uproszczonych adaptacjach dla dzieci. Idealna propozycja dla młodych wielbicieli zagadek i kapitalne wprowadzenie do klasyki. Studium w szkarłacie to pierwsza sygnowana przez Artura Conan Doyle'a książka o słynnym detektywie. W pustym londyńskim domu znalezione zostaje ciało E.J. Drebbera. Zagadkę jego śmierci rozwiązuje Holmes z pomocą Watsona. Dla dzieci powyżej 7 lat.

29,95 zł
23,96 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,99 zł

5 osób kupiło
94
W 80 dni dookoła świata. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W 80 dni dookoła świata. Audiobook
Juliusz Verne, Qes Agency
Dostępny
27 szt.

Angielski dżentelmen, Fileas Fogg prowadził monotonny tryb życia, który doskonale pasował do jego osobowości. Człowiek ten nie znosił zmian, nie tęsknił za przygodami, ponieważ całkowicie wystarczało mu „podróżowanie palcem po mapie”. Bohater należał do osób niezwykle punktualnych i ściśle trzymających się swoich przyzwyczajeń. Jego życiem rządziła rutyna, zawsze o tych samych porach spożywał posiłki, gazety czytał w tej samej kolejności, a w londyńskim klubie każdego dnia zajmował to samo miejsce przy tym samym stoliku. Jadł, czytał i grał w wista do dnia, w którym założył się z przyjaciółmi o 20 000 funtów szterlingów, iż okrąży świat w 80 dni. Ku rozpaczy swego służącego, Passepartout wyruszyli w podróż jeszcze tego samego wieczoru. W ślad za spontanicznymi podróżnikami podążył detektyw Scotland Yardu, pan Fix, pragnący za wszelką cenę pokrzyżować ich plany. Co z tego wyniknie, czy śmiałkom uda się szalone przedsięwzięcie? Czy fortuna będzie im sprzyjała, czy raczej stracą majątek? Podróż pełną przygód, nieoczekiwanych zwrotów akcji, niebezpieczeństw i wyzwań, z wykorzystaniem przeróżnych środków transportu.

25,00 zł
18,99 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,01 zł

4 osoby kupiły
95
Własny kawałek nieba. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Własny kawałek nieba. Audiobook
Renata Kosin, StoryBox
Dostępny
33 szt.

Podczas gdy większość ludzi szukała swojego miejsca na ziemi, ona marzyła o własnym kawałku nieba. Dlatego bez przerwy chodziła z głową w chmurach. Amelia to urodzona marzycielka. Ma wyjątkową skłonność do bujania w obłokach, co nieustannie wpędza ją w kłopoty i nie pozwala na spokojne życie, o jakim marzy. Nigdy nie miała normalnego domu ani nikogo bliskiego, nie wie jak to jest być kochaną, ale sama czuje się gotowa obdarzyć kogoś szczerym i szlachetnym uczuciem. Marzeniom i bujaniu w obłokach sprzyja codzienny powrót z pracy w cukierni – aleją przez piękny park z siedmioma aniołami, w tym jednym ulubionym, o romantycznie rozmarzonym obliczu. Pewnego dnia Amelia znajduje u jego stóp srebrny wisiorek w kształcie anielskiego skrzydła z tajemniczym napisem. To sprawia, że jej świat nagle się zmienia, zarówno rzeczywisty, jak i ten, który sobie wymarzyła. W obu pojawia się ktoś, kto ofiarowuje jej szansę na odnalezienie nie tylko własnego kawałka nieba, ale też miejsca na ziemi i być może w czyimś sercu.

32,95 zł
26,36 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,59 zł

4 osoby kupiły
96
Jezu, Ty się tym zajmij! O. Dolindo Ruotolo. Życie i cuda. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jezu, Ty się tym zajmij! O. Dolindo Ruotolo. Życie i cuda. Audiobook
Joanna Bątkiewicz-Brożek, Esprit
Dostępny
8 szt.

Mistyk. Posiadał przedziwny wgląd w duszę człowieka – napisał ponad 220 tysięcy imaginette, obrazków z proroczym słowem skierowanym do konkretnej osoby. Niezwykle ceniony przez o. Pio, który często odsyłał do niego penitentów. Kapłan heroicznie wierny Kościołowi. Jest Sługą Bożym. Trwa jego proces beatyfikacyjny. Biografia o. Dolindo Ruotolo Jezu, Ty się tym zajmij! zachwyciła tysiące Polaków, a ułożona przez niego pełna mocy modlitwa stała się jednym z ważniejszych wezwań w domach i kościołach. Tym razem wyjątkowa biografia niezwykłego księdza z Neapolu w formacie Audiobooka. Jestem pod ogromnym wrażeniem tej książki. Jej lektura bardzo mocno mnie poruszyła i zapewne poruszy każdego, kto po nią sięgnie. - O. Józef Witko OFM Od razu pragnę przestrzec Czytelnika: autorka to złodziejka. Skradnie wam każdą wolną chwilę. Dlaczego? Bo od świadectw o neapolitańskim kapłanie trudno się oderwać. A po wysłuchaniu zostaje dojmujące łaknienie poznawania księdza Ruotolo więcej i więcej… - ks. prof. Robert Skrzypczak

29,90 zł
21,83 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,07 zł

4 osoby kupiły
97
Mencjusz z wybranymi komentarzami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mencjusz z wybranymi komentarzami
Mencjusz, PIW
Dostępny
15 szt.

Nie sposób przecenić znaczenia Mencjusza (IV/III w. p.n.e. ) dla myśli chińskiej. Uznawany oficjalnie za ?drugiego Mędrca (pod względem ważności) po Konfucjuszu? miał ogromny wpływ na kulturę nie tylko Chin, ale całej Azji Wschodniej. Włączony do kanonu najważniejszych pism filozoficznych (tzw. Czteroksięgu) stanowił przez niemal tysiąc lat podstawę wykształcenia chińskich elit. Prezentowany tu pierwszy przekład na język polski obejmuje poza tekstem Mencjusza klasyczne komentarze chińskich filozofów ? Zhao Qi i Zhu Xi oraz obszerne wprowadzenie tłumaczki ? dr Małgorzaty Religi.

65,00 zł
48,10 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 16,90 zł

4 osoby kupiły
98
Jezus Chrystus. Biografia. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jezus Chrystus. Biografia. Audiobook
Peter Seewald, Rafael Dom Wydawniczy
Dostępny
23 szt.

Co fascynuje ludzi do dziś w Jezusie Chrystusie? Czy dysponujemy prawdziwym obrazem Nazarejczyka? Co wiemy o Nim dzisiaj? Jak należy czytać teksty biblijne, aby odszyfrować ukryty w nich kod? Wyruszywszy w podróż śladami Męża z Nazaretu z tymi pytaniami w plecaku, autor nie cofa się przed poruszaniem tematów tabu, kreśląc dynamiczny i fascynujący obraz Jezusa Chrystusa, jakiego jeszcze nie było. Dziennikarski styl sprawia, że książkę czyta się znakomicie. „Świetna książka o Jezusie Chrystusie”. – Benedykt XVI Peter Seewald, autor między innymi bestsellerowego wywiadu książkowego z Benedyktem XVI, zaprasza do lektury chyba najbardziej oryginalnej, zaskakującej, odważnej, a jednocześnie autentycznej i rzetelnej biografii Jezusa Chrystusa.

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

4 osoby kupiły
99
Zemsta. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zemsta. Audiobook
Aleksander Fredro, Aleksandria
Dostępny
47 szt.

Akcja rozgrywa się na początku XIX w. w ciągu jednego dnia na zamku. Przyczynkiem powstania utworu stał się autentyczny spór właścicieli zamku w Odrzykoniu, w pierwszej połowie XVII wieku, Piotra Firleja i Jana Skotnickiego. Komedia ukazuje karykaturalny obraz Polski szlacheckiej i życia jej mieszkańców. Pokazuje najważniejsze cechy tej warstwy społecznej, jej zalety, słabości i wady: gościnność, kult rycerskich tradycji, samochwalstwo, hołdowanie obcym wzorom i życie kosztem innych, lekceważenie zubożałej szlachty, pieniactwo i fałszywą pobożność. Pokazuje świat odchodzący w przeszłość, będący pozostałością lat minionych. Akcja toczy się wokół trzech wątków: zatarg Cześnika z Rejentem, miłość Wacława i Klary, małżeńskie zamiary Raptusiewicza.

16,91 zł
12,99 zł

Rabat 23,2%
oszczędzasz 3,92 zł

4 osoby kupiły
100
Bajki-Grajki. Szelmostwa lisa Witalisa. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bajki-Grajki. Szelmostwa lisa Witalisa. Audiobook
praca zbiorowa, Omedia
Dostępny
20 szt.

Wszystkie dzieci wita lis, który zwie się Witalis! Mamy z nim ogromny zgryz, choć nie będzie nas tu gryzł. Nasz bohater miał rozumu za dziesięciu, a swoim sprytem wprawiał w podziw. Jego dumą była też znakomita kita - nikt w lesie nie posiadał tak pięknego ogona. Jednak ten lisek to prawdziwy szelma! Nie potrafił nawet przez chwilkę przestać kombinować, oszukiwać, aż dziwnym trafem został prezydentem. Jak wywiązywał się z tej szalenie odpowiedzialnej funkcji możecie sobie wyobrazić! Posłuchajcie jak zwierzęta poradziły sobie z ryżym oszustem.

32,50 zł
24,38 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,12 zł

4 osoby kupiły
Wróć do góry