hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2017.02.11

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 11 lutego 2017 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Siła czy moc (David R. Hawkins), na drugim Kolorowanka z naklejkami. Wielkanoc (praca zbiorowa). Kolejny produkt to Kiedyś wrócisz tu... Część 1. Gdzie nadwiślański brzeg + CD (Ewa Lipińska, Elżbieta Grażyna Dąmbska) oraz Zwinne wytwarzanie oprogramowania. Najlepsze zasady wzorce i praktyki (Robert C. Martin).
1
Siła czy moc - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Siła czy moc
Dostępny
771 szt.

Książka daje nam nie tylko nowe zrozumienie ludzkiej podróży we wszechświecie, ale też pokazuje nam miejsce, w którym my sami i nasi bliźni znajdujemy się na drabinie duchowego oświecenia oraz odnośnie naszej własnej, osobistej podróży do stania się tym, kim moglibyśmy się stać. Opisany w książce rozkład poziomów mocy w relacjach ludzkich odsłania niezwykłe rozróżnienie między mocą a siłą oraz ich odpowiednimi jakościami. Ta anatomia świadomości oddaje kształt całej ludzkiej kondycji, pozwalając na wykorzystanie obszernej analizy emocjonalnego i duchowego rozwoju jednostek, społeczeństw i rasy ludzkiej w ogóle.

54,00 zł
34,02 zł

Rabat 37,0%
oszczędzasz 19,98 zł

84 osoby kupiły
2
Kolorowanka z naklejkami. Wielkanoc - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanka z naklejkami. Wielkanoc
Dostępny
73 szt.

Zapraszamy najmłodszych do pokolorowania książeczki opowiadającej o radosnym zmartwychwstaniu Pana Jezusa. A rodzice lub nauczyciele przeczytają dzieciom piękną katechezę, która pomoże w wytłumaczeniu dziecku, co to jest zmartwychwstanie.Dodatkową atrakcją w książeczce jest arkusz z naklejkami, który gwarantuje nie tylko wspaniałą zabawę, ale pomoże też w nauce jednej z najbardziej znanych pieśni wielkanocnych.

9,70 zł
8,99 zł

Rabat 7,3%
oszczędzasz 0,71 zł

3 osoby kupiły
3
Kiedyś wrócisz tu... Część 1. Gdzie nadwiślański brzeg + CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kiedyś wrócisz tu... Część 1. Gdzie nadwiślański brzeg + CD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.08

"Kiedyś wrócisz tu..." (cz. I) jest podręcznikiem do nauki języka polskiego dla średnio zaawansowanych obcokrajowców. Jest to poprawiona i uzupełniona wersja podzielonego na dwie części podręcznika "Kiedyś wrócisz tu..." (wyd. I, 1997). Zawiera osiem lekcji z zachowaniem poprzedniego układu, czyli każda lekcja składa się z trzech części:- komunikacyjnej, w której znajdują się fragmenty artykułów prasowych i ćwiczenia komunikacyjne, utrwalające poprawne użycie nowych zwrotów i wyrażeń oraz zachęcające do dyskusji;- tekstowej, zawierającej tekst, omówienie nowego słownictwa i frazeologii, propozycje ćwiczeń pisemnych i ustnych oraz wiersze;- gramatycznej, zawierającej wiadomości gramatyczne oraz liczne i różnorodne ćwiczeniaNa końcu zamieszczony jest klucz z poprawnymi odpowiedziami. W porównaniu z poprzednią wersją przekształcona została część komunikacyjna, w której m.in. dodano informacje na temat użycia odpowiednich form gramatycznych w niektórych zwrotach i ćwiczeniach. Dokonano także zmian części fragmentów artykułów prasowych na bardziej aktualne, które poruszają tematy pobudzające do dyskusji. Podręcznikowi towarzyszy płyta CD z wybranymi tekstami i wierszami.Rozmaitość proponowanych zagadnień w części komunikacyjnej i tekstowej, klarowność komentarza gramatycznego, bogactwo i różnorodność ćwiczeń we wszystkich trzech częściach oraz dołączenie płyty CD sprawia, że część I podręcznika "Kiedyś wrócisz tu..." stanowi cenną pomoc w nauce języka polskiego jako obcego/drugiego zarówno w kraju, jak i poza jego granicami.Podręcznik z płytą CD. Poziom B2 zgodne z zasadami certyfikacji języka polskiego jako obcego.

79,00 zł
57,67 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 21,33 zł

3 osoby kupiły
4
Zwinne wytwarzanie oprogramowania. Najlepsze zasady wzorce i praktyki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zwinne wytwarzanie oprogramowania. Najlepsze zasady wzorce i praktyki
Dostępny
6 szt.

Poznaj nowoczesne sposoby wytwarzania oprogramowania! Czasy kaskadowego tworzenia projektów odchodzą w niepamięć. Obecne tempo rozwoju aplikacji i rynku nie pozwala poświęcać miesięcy na analizę, tworzenie dokumentacji, projektowanie, a na końcu wytwarzanie, testowanie i wdrażanie. Produkt musi być dostępny błyskawicznie! Pozwala to na natychmiastowe zebranie opinii na jego temat, dostosowanie go do oczekiwań i szybkie reagowanie na wymagane zmiany. Takie założenia może spełnić tylko i wyłącznie zespół wytwarzający oprogramowanie w zwinny sposób! Ta książka została w całości poświęcona zwinnym praktykom. Sięgnij po nią i przekonaj się, w jaki sposób planować kolejne iteracje, tworzyć kod, a następnie go testować. W kolejnych rozdziałach poznasz praktyczne aspekty zwinnego tworzenia kodu - zobaczysz, jak istotne są zasady: pojedynczej odpowiedzialności, podstawienia Liskov czy odwracania zależności. Znajdziesz tu także zasady projektowania pakietów oraz przydatne wzorce projektowe, omówione na konkretnych przykładach. Książka ta jest obowiązkową lekturą dla wszystkich osób zaangażowanych w wytwarzanie oprogramowania i chcących udoskonalić swój proces. Dzięki tej książce: • poznasz fundamenty zwinnego wytwarzania oprogramowania • zaznajomisz się z najlepszymi praktykami • przekonasz się, jak refaktoryzować kod • wybierzesz właściwe wzorce i unikniesz typowych błędów • poprawisz swój proces wytwarzania oprogramowania Zwinne programowanie = większa szansa na sukces projektu!

119,00 zł
83,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 35,70 zł

2 osoby kupiły
5
Origami, wycinanki i kolaże - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Origami, wycinanki i kolaże
Dostępny
261 szt.

Jaki materiał najlepiej łączy kreatywność z prostotą? Oczywiście papier! Jest dostępny dla wszystkich, można go składać,wycinać i kleić na wiele sposobów. W ślad za porami roku pokazano pomysłowe wzory łatwych do wykonania w domu lub na wspólnych zajęciach zabawek. Dzieci mogą robić je same lub z pomocą dorosłych, w zależności od zręczności i wieku.

36,80 zł
32,38 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,42 zł

2 osoby kupiły
6
Świat bibliotek. Z bibliotecznych podróży - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świat bibliotek. Z bibliotecznych podróży
Dostępny
7 szt.

Autorka publikacji zachęca wszystkich czytelników, naukowców, bibliotekarzy, zapalonych globtroterów, aby na swoich szlakach podróżnych odnajdywali biblioteki, bowiem "Biblioteki przechowują energię, która podsyca wyobraźnię. Otwierają okna na świat, inspirują nas do odkrywania i zdobywania, przyczyniają się też do poprawiania naszej jakości życia. Biblioteki zmieniają życie na lepsze". Dzięki tej książce zainteresowani poznają dzieje kilkunastu bibliotek z całego świata i znajdujące się w nich wyjątkowe kolekcje starych druków, wydań bibliofilskich, zbiorów specjalnych. Zamieszczone zdjęcia są dopełnieniem opisów architektury budynków bibliotecznych, aranżacji wnętrz i wyposażenia, a charakterystykę działalności i oferowanych usług uzupełniają biblioteczne ciekawostki.

38,00 zł
34,96 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,04 zł

1 osoba kupiła
7
Cluedo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cluedo
Hasbro, od 8 lat
Dostępny
100 szt.

Odkryj, kto popełnił zbrodnię... Klasyczne Cluedo powraca! Kto popełnił zbrodnię w rezydencji? Wyeliminuj podejrzanych i rozwiąż zagadkę kto zabił, jakiego użył narzędzia i gdzie miało miejsce całe zajście. W grze pojawia się nowa postać dr Orchid. To geniusz, ale także niezwykle zagadkowa i żądna przygód osoba. Nowe Cluedo to także większe opakowanie, nowe pionki. Cel pozostaje ten sam - znaleźć mordercę. Zawartość zestawu: • plansza do gry, • 6 pionków z postaciami, • 6 narzędzi zbrodni, • 50 kart (6 kart postaci, 6 kart narzędzi, 9 kart pomieszczeń, 29 kart - wskazówek), • 1 koperta, • 1 zeszyt z arkuszami detektywistycznymi, • 2 kostki, • instrukcja. Wymiary opakowania: 27.0 x 40.0 x 6.0 cm

165,90 zł
149,31 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 16,59 zł

1 osoba kupiła
8
Widowisko - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Widowisko
Dostępny
419 szt.

Piotr Langenfeld, ceniony przez czytelników za cykl "Czerwona ofensywa", tym razem przedstawia powieść sensacyjną. Pełna akcji fabuła, osadzona w polskich realiach, zaskakuje prawdopodobieństwem zdarzeń i nasuwa pytanie, czy ta historia na pewno jest fikcją... Ambitny, młody policjant, ale już z przeszłością, podejmuje ryzykowne śledztwo, od początku płynąc pod polityczny prąd. Brutalne zabójstwo kolekcjonera artefaktów historycznych zaprowadzi go do świata wielkich międzynarodowych interesów i ludzi z najwyższych kręgów władzy. Ludzi, którzy tworzą historię, rozpoczynając i kończąc... wojny.

36,90 zł
26,57 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,33 zł

1 osoba kupiła
9
Ostatnie proroctwo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ostatnie proroctwo
Dostępny
10 szt.

Najnowsza książka doskonałego dziennikarza i autora bestsellerów to wstrząsające zestawienie proroctw i wizji wielkich świętych, papieży i mistyków oraz przesłań tajemnic maryjnych objawień. Czy nastają czasy wielkiego odstępstwa, czy musimy uzbroić się do walki ze złem, które zwiedzie wielką część ludzkości? Nigdy w historii nie było tak wielkiego nagromadzenia porażających proroctw przepowiadających wielką katastrofę dla chrześcijaństwa i świata. Wskazują one na niebezpieczeństwo powszechnej apostazji, wielkiej dezorientacji i zamętu, które mogą narodzić się w łonie samego Kościoła. To błyskotliwy, rzetelny i pasjonujący apel skierowany do serca każdego człowieka, uświadamiający każdemu, że nie można już dłużej ignorować ostrzeżeń przekazywanych nam od tak dawna. Druga część książki to list otwarty do papieża Franciszka, wskazujący na powagę dramatycznych czasów, w jakich przyszło nam żyć, wysuwający postulaty i prośby, które autor kieruje do najwyższego pasterza Kościoła, zatroskany o jego los i kondycję.

29,90 zł
24,82 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 5,08 zł

1 osoba kupiła
10
Przykładowe arkusze maturalne z języka rosyjskiego. Część 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przykładowe arkusze maturalne z języka rosyjskiego. Część 1
Dostępny
163 szt.

To publikacja przygotowana z myślą o uczniach, którzy wybiorą język rosyjski na egzaminie maturalnym. Zawiera sześć przykładowych arkuszy: cztery - na poziom podstawowy i dwa - na poziom rozszerzony.

34,60 zł
31,83 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,77 zł

1 osoba kupiła
11
Metafory konceptualne jako narzędzia rozumowania i poznania prawniczego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Metafory konceptualne jako narzędzia rozumowania i poznania prawniczeg...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.17

Książka - jako pierwsza na naszym rynku wydawniczym - prezentuje wyniki interdyscyplinarnych badań przeprowadzonych na polskim języku prawnym i prawniczym z użyciem metodologii kognitywnej teorii metafory konceptualnej. Wykazuje, że na każdym etapie dyskursu prawniczego jego uczestnicy używają w swoim profesjonalnym myśleniu, najczęściej nieświadomie, wielu powszechnych, ale także specyficznie prawnych metafor pojęciowych. Dzięki licznym przykładom, pochodzącym z różnych obszarów prawa (aktów normatywnych, uzasadnień orzeczeń, piśmiennictwa z zakresu nauk prawnych), teoretyczne dotychczas twierdzenia znalazły swoje bardzo mocne potwierdzenie w praktyce. Dodatkową zaletą książki są rysunki obrazujące metafory, ułatwiające zrozumienie przedstawionych tez.

129,00 zł
116,10 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,90 zł

12
Jan Heweliusz i jego czasy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jan Heweliusz i jego czasy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.26

Jan Heweliusz (1611?1687) od dawna przyciąga uwagę historyków i historyków nauki jako wybitny przedstawiciel astronomii XVII wieku i nietuzinkowy obywatel Gdańska, korespondujący z dworami królewskimi Europy oraz wiodącymi postaciami ówczesnej nauki. Niniejsza biografia przedstawia najważniejsze wydarzenia z jego życia ? studencką wędrówkę po Europie, wydania kolejnych imponujących dzieł, naukowe przyjaźnie i kłótnie, zabiegi o możnych mecenasów, tragiczny pożar domu u schyłku życia ? na szerokim tle epoki. Uzupełnia je też o wyniki najnowszych badań historycznych, prostując przy okazji kilka błędnych, a powtarzanych z opracowania na opracowanie informacji o życiu Heweliusza. Chantal Grell jest profesorem historii na Uniwersytecie w Wersalu, specjalizuje się w epoce wczesnonowożytnej. Obecnie koordynuje wielotomowe wydanie korespondencji Heweliusza w ramach międzynarodowego projektu, wspieranego przez Międzynarodową Akademię Historii Nauki (Académie Internationale d?Histoire des Sciences) oraz Polską Akademię Nauk i Polską Akademię Umiejętności pod auspicjami Międzynarodowej Unii Akademickiej (Union Académique Internationale). Kolejne tomy tej edycji ukazują się w belgijskim wydawnictwie Brepols.

45,00 zł
37,35 zł
Powiadomienie

Rabat 17,0%
oszczędzasz 7,65 zł

13
Potencjał gospodarczy i możliwości rozwojowe Afryki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Potencjał gospodarczy i możliwości rozwojowe Afryki
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.09.22

"Praca jest pierwszą w Polsce kompleksową analizą problemów rozwoju krajów afrykańskich w aspekcie ich miejsca w gospodarce światowej oraz ich stosunków gospodarczych z Polską. Jest oparta na autorskich badaniach empirycznych. Ma duże walory poznawcze i metodologiczne. Charakteryzuje ją trafny wybór ważnych zagadnień ekonomicznych okazujących kierunki rozwoju krajów Afryki na tle gospodarki światowej. Ma mocną podbudowę teoretyczną oraz charakteryzuje ją podejście interdyscyplinarne z dominującą rolą nauk ekonomicznych, zwłaszcza ekonomii międzynarodowej i ekonomii rozwoju. Charakteryzuje ją profesjonalna analiza uwarunkowań politycznych oraz instytucjonalnych. Praca ma także walory praktyczne. Może służyć jako źródło informacji dla polskich podmiotów zaangażowanych w rozwój stosunków gospodarczych z krajami rozwijającymi się, zwłaszcza afrykańskimi. Jest przydatna dla dydaktyki zarówno na kierunkach ekonomicznych, jak i politycznych". Prof. dr hab. Kazimierz Starzyk

59,90 zł
44,93 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 14,97 zł

14
Pixel 4 Podręcznik + DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pixel 4 Podręcznik + DVD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.08

Podręcznik do szkól na poziomie gimnazjalnym do nauki języka francuskiego na poziomie A2/B1 z płytą CD

69,30 zł
62,37 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,93 zł

15
Polskie rośliny leśne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polskie rośliny leśne
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.10

Mchy, grzyby, porosty, rośliny zielne, krzewinki i paprotniki należą do najniższej warstwy lasu, zwanej runem leśnym. Poznaj bogactwo polskich lasów i zobacz, jakie rośliny kryją się pod intrygującymi nazwami, takimi jak: chrobotek reniferowy, gajniczek krótkodzióbkowy czy bezlist okrywowy. Dowiedz się, gdzie ich szukać, jak je rozpoznawać, a także które z nich są pod ochroną

9,99 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 2,00 zł

16
Polskie drzewa liściaste i iglaste - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polskie drzewa liściaste i iglaste
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.28

Modrzew europejski, olsza czarna, jesion wyniosły – czy wiesz, czym charakteryzują się te drzewa i jak je rozpoznać? Gdzie szukać w Polsce najstarszego kasztanowca? Kto posadził najbardziej znany polski klon jawor? Z owoców jakiego drzewa można przygotować orzeźwiający napój? Niniejszy zbiór nie tylko da odpowiedzi na te pytania, lecz także przedstawi kompletne informacje na temat występowania polskich drzew, ich wyglądu, zastosowania oraz ochrony. Opisy ponad 25 drzew uzupełniają fotografie i szczegółowe rysunki.

9,99 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 2,00 zł

17
Companeros 1. Nowa edycja. Zeszyt ćwiczeń + licencia digital - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Companeros 1. Nowa edycja. Zeszyt ćwiczeń + licencia digital
Dostępny
13 szt.

Ćwiczenia dla szkół gimnazjalnych do nauki języka hiszpańskiego na poziomie A1 z dostępem do materiałów multimedialnych na zasadzie kodu w środku książki.

96,20 zł
88,50 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 7,70 zł

18
Companeros 1 Podręcznik + licencia digital  nueva edicion - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Companeros 1 Podręcznik + licencia digital nueva edicion
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.03

Podręcznik do szkól na poziomie gimnazjalnym do nauki języka hiszpańskiego na poziomie A1 z dostępem do materiałów multimedialnych na zasadzie kodu w środku książki

131,70 zł
121,16 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 10,54 zł

19
Companeros 4 Podręcznik + licencia digital - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Companeros 4 Podręcznik + licencia digital
Dostępny
3 szt.

Podręcznik do szkól na poziomie gimnazjalnym do nauki języka hiszpańskiego na poziomie B1.2 z dostępem do materiałów multimedialnych na zasadzie kodu w środku książki

131,70 zł
121,16 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 10,54 zł

20
Companeros 3 Podręcznik + licencia digital - nueva edicion - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Companeros 3 Podręcznik + licencia digital - nueva edicion
Dostępny
17 szt.

Podręcznik do szkól na poziomie gimnazjalnym do nauki języka hiszpańskiego na poziomie B1.1 z dostępem do materiałów multimedialnych na zasadzie kodu w środku książki

132,80 zł
122,18 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 10,62 zł

21
Polityka rachunkowości 2017 z komentarzem do planu kont dla jednostek budżetowych i samorządowych za - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polityka rachunkowości 2017 z komentarzem do planu kont dla jednostek ...
Niedostępny
Brak

Książka ?Polityka rachunkowości 2017 z komentarzem do planu kont dla jednostek budżetowych i samorządowych zakładów budżetowych? jest to publikacja narzędziowa, która została przygotowana na podstawie uregulowań zawartych w ustawie o finansach publicznych, ustawie o rachunkowości, z uwzględnieniem wielu przepisów wykonawczych wydanych na ich podstawie, uwzględniających specyfikę działalności jednostek budżetowych i samorządowych zakładów budżetowych, jak również innych przepisów mających zastosowanie w określonych częściach w odniesieniu do tych jednostek. Jest to niezbędna pozycja w biblioteczce każdej księgowej.

147,00 zł
123,48 zł
Powiadomienie

Rabat 16,0%
oszczędzasz 23,52 zł

22
Reguły gier - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Reguły gier
Niedostępny
Brak

Spis treści Tamara Brzostowska-Tereszkiewicz Przekład jako metodologia przekładu Borys Szumański Przekład jako gra w pożeranie Małgorzata Gaszyńska-Magiera Czy istnieją reguły recepcji przekładu literackiego? Tomasz Markiewka Przekład i pogranicza. J.R.R. Tolkiena gry ze źródłem Piotr Plichta Problem kohezji i koherencji tekstowej w rosyjskim przekładzie The Faerie Queene Edmunda Spensera Agnieszka Adamowicz-Pośpiech Gry tytułami Jakob Altmann O metaforze w przekładach prozy Herty Müller na język polski Olga i Wojciech Kubińscy Zmienność funkcji (literatury), zmienność norm: literatura dziecięca w przekładzie Mira Czarnecka Lapsolekt dziecka w polskich tłumaczeniach Piątego dziecka Doris Lessing Anna Bednarczyk Gra intertekstem a przekład (na przykładzie piosenek Eleny Kazancewej) Irina Jermaszowa (Ermashova) Przekład ?strategii gry? Wiktora Pielewina w Żółtej strzale Natalia Rusiecka Gra słowna i gra sceniczna: tłumaczenie komedii Nikołaja Rudkowskiego Dożyć do premiery Lubomír Hampl Tłumaczenie i odbiór frazeologizmów na przykładzie czeskich, polskich i rosyjskich idiomów Noty o autorach

29,00 zł
27,84 zł
Powiadomienie

Rabat 4,0%
oszczędzasz 1,16 zł

23
Pixel 2 podręcznik + DVD  /edycja 2016/ - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pixel 2 podręcznik + DVD /edycja 2016/
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.14

Podręcznik do szkól na poziomie gimnazjalnym do nauki języka francuskiego na poziomie A1/A2 z płytą CD

65,70 zł
59,13 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,57 zł

24
Pamiętnik Zuzy-Łobuzy. Misja specjalna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pamiętnik Zuzy-Łobuzy. Misja specjalna
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.07.20

Wydarzyło się coś super ekstra: 5 b wygrała konkurs! W nagrodę możemy pomalować płot na placu budowy, i to pomalować go w zwierzęta zagrożone wyginięciem! Jasna sprawa, że bardzo się z Zośką postaramy. Nie chcemy przecież, żeby wyginęły pandy, diabły tasmańskie i różne inne zwierzaki. A tak na marginesie, ja akurat namaluję żółwia. Bo w domu mam takiego zwierzaka, nazywa się Wacek. Jest co prawda trochę nudny i mega stary, ale i tak nie chcę, żeby wyginął! Na szczęście w zoo też są zwierzaki, które możemy ocalić...

32,90 zł
23,69 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,21 zł

25
Pixel 1 A1 Ćwiczenia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pixel 1 A1 Ćwiczenia
Dostępny
4 szt.

Ćwiczenia do szkól na poziomie gimnazjalnym do nauki języka francuskiego na poziomie A1

49,10 zł
44,19 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,91 zł

26
Tendances B1 podręcznik + DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tendances B1 podręcznik + DVD
Dostępny
45 szt.

Podręcznik do szkól na poziomie ponadgimnazjalnym i prywatnych do nauki języka francuskiego na poziomie B1 z płytą CD

103,10 zł
92,79 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,31 zł

27
Pixel 3 podręcznik + DVD /edycja 2016/ - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pixel 3 podręcznik + DVD /edycja 2016/
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.04.20

Podręcznik do szkól na poziomie gimnazjalnym do nauki języka francuskiego na poziomie A1/A2 z płytą CD

59,00 zł
53,10 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,90 zł

28
Pixel 2 ćwiczenia /edycja 2016/ - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pixel 2 ćwiczenia /edycja 2016/
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.10

Ćwiczenia do szkól na poziomie gimnazjalnym do nauki języka francuskiego na poziomie A1/A2

47,40 zł
42,66 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,74 zł

29
Anderstend 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Anderstend 2
Dostępny
29 szt.

W odróżnieniu od pierwszej części Anderstendu, która skupiała się na ogólnym bałaganie umysłowym ludzi niepełnych, dwójka to dosłowne "wejście w brudne buty" Kacpra i zobaczenie świata z jego prywatnej perspektywy. Osoby, które otarły się o jego pisarską twórczość, podsumowują ją głównie jak wulgarny, dosadny, a czasem brutalny sposób interpretacji życia wśród ludzi, z naciskiem na osoby wizualnie odstające od tzw. normalności.

25,00 zł
18,99 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,01 zł

30
Pixel 3 ćwiczenia /edycja 2016/ - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pixel 3 ćwiczenia /edycja 2016/
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.01.15

Ćwiczenia do szkól na poziomie gimnazjalnym do nauki języka francuskiego na poziomie A1/A2

42,00 zł
37,80 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,20 zł

31
Merci 3 ćwiczenia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Merci 3 ćwiczenia
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.17

Ćwiczenia do szkól na poziomie gimnazjalnym do nauki języka francuskiego na poziomie A2

57,80 zł
52,02 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,78 zł

32
Merci 1 ćwiczenia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Merci 1 ćwiczenia
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.17

Merci! Zeszyt ćwiczeń do podręcznik do nauki jezyka francuskiego dla młodzieży, poziom 1 (A1). Merci! to: - metoda komunikacji, działania i interkulturowości. - komunikacja i działanie dla przyjemności uczenia się - sytuacje komunikacyjne zbliżone do rzeczywistości uczniów - interakcja działań ustnych - wiele zabawnych zajęć - piosenki, które przypadną do gustu każdemu - strony poświecone cywilizacji koncentrują się na trosce o młodzież - wideo: fikcja i raporty - ilustrowany leksykon Merci! prawdziwy globalny projekt: - projekt podzielony na zadania: jedno zadanie na jednostkę, aż do ostatecznego projektu - prawdziwe podejście aktorskie - metoda otwarta na wszystkie kultur frankofońskie Merci! metoda dostosowana do rzeczywistych warunków nauczania: - jednostki organizowane są przez sesje kursu - 6 jednostkom odpowiada od 50 do 70 sesji w zależności od kontekstu - poziom A2 CEFR osiągany jest na końcu poziomu 4 - treningi przygotowują do DELF junior A1 i A2 - szczególną uwagę poświęca się czytaniu i gramatyce Metoda Merci! zawiera: Dla ucznia: - książka ucznia z multimediami DVD-Rom - zeszyt ćwiczeń Dla nauczyciela: - przewodnik metodyczny - zasoby dla pedagogiki zróżnicowanej według poziomów - możliwy do kserowania arkusz oceny - sprawdziany do DELF Junior A1 i A2 - portfolio: dla każdego poziomu - Audio CD dla klasy - plakaty dla klasy - wersja cyfrowa do tablicy TBI

53,00 zł
47,70 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,30 zł

33
Pixel 4 ćwiczenia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pixel 4 ćwiczenia
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.08

Ćwiczenia do szkól na poziomie gimnazjalnym do nauki języka francuskiego na poziomie A2

48,10 zł
43,29 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,81 zł

34
Merci 2 ćwiczenia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Merci 2 ćwiczenia
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.17

Ćwiczenia do szkól na poziomie gimnazjalnym do nauki języka francuskiego na poziomie A1

53,00 zł
47,70 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,30 zł

35
Zarządzanie przedsiębiorstwem międzynarodowym Integracja różnorodności - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zarządzanie przedsiębiorstwem międzynarodowym Integracja różnorodności
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.01

Książka podejmuje pogłębioną, jednak syntetyczną refleksję nad koncepcją, strukturą i uwarunkowaniami zarządzania przedsiębiorstwem międzynarodowym. Stanowi próbę zaprezentowania podstawowych zagadnień problematyki internacjonalizacji firmy w postaci swoistej integracji różnorodności ? integracji podstawowych i na wskroś autonomicznych funkcji przedsiębiorstwa: marketingu, zasobów ludzkich, finansów i rachunkowości, ale i też integracji odmienności, jaką stanowi współczesny świat ? ?globalna wioska? ze specyfiką i tożsamością poszczególnych rynków ekspansji międzynarodowej przedsiębiorstw. Takie podejście umożliwia holistyczne spojrzenie na zarządzanie przedsiębiorstwem międzynarodowym w złożonych i turbulentnych warunkach, jakie stwarzają rozległe i pogłębiające się procesy globalizacji. W pracy dostrzegam następujące znaczące zalety: Po pierwsze, książka zawiera kompletny lub ?niemal kompletny? [?] przegląd podstawowych problemów i wyzwań zarządzania międzynarodowego. Na szczególnie pozytywną ocenę zasługuje przełamanie coraz wyraźniejszych barier dzielących subdyscypliny zarządzania i uwzględnienie aspektów finansowych i rachunkowości przedsiębiorstw międzynarodowych. Po drugie, opracowanie zawiera wiele przykładów (w formie tzw. ?skanerów?), często zaczerpniętych z praktyki przedsiębiorstw polskich lub działających w Polsce. Dzięki temu możliwe jest bezpośrednie odniesienie teorii do praktyki i nierzadko rodzimej praktyki. Po trzecie, w pracy znaleźć można kompetentne omówienie większości najważniejszych koncepcji, teorii i modeli spotykanych w światowej i polskiej literaturze dotyczącej zarządzania międzynarodowego. Zapewnia się w ten sposób Czytelnikowi dobry punkt wyjścia do dalszych studiów. Autorom udało się z powodzeniem zrealizować ambitny zamiar, wychodzący naprzeciw potrzeb praktyki zarządzania, dydaktyki akademickiej, rozwoju kadr menedżerskich i dalszych badań w obszarze zarządzania międzynarodowego. Prof. dr hab. Andrzej K. Koźmiński Akademia Leona Koźmińskiego

69,00 zł
57,27 zł
Powiadomienie

Rabat 17,0%
oszczędzasz 11,73 zł

36
Elementarz naszej przyrody. Zwierzęta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Elementarz naszej przyrody. Zwierzęta
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.10

To książka do oglądania i do czytania, spodoba się każdemu dziecku. Piękne, duże rysunki wiernie przedstawiają 90 rodzimych zwierząt. Przy każdym krótka informacja o życiu i zwyczajach zwierzęcia.

35,00 zł
25,55 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,45 zł

37
Złość i agresja u dzieci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Złość i agresja u dzieci
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.20

Złość to naturalne uczucie, które towarzyszy każdemu z nas. Tego, jak nad nią panować, uczymy się przez całe życie. Autorzy wnikliwie omawiają proces pojawiania i uzewnętrzniania się złości - już od momentu narodzin. Przekonują przy tym, że najważniejsze jest to, by poznać jej prawdziwe powody. A może być ich dużo, miedzy innymi niezaspokojone potrzeby, pojawienie się młodszego rodzeństwa, zła atmosfera między rodzicami czy napięcia wśród rówieśników. Ten napisany z humorem poradnik doskonale uczy, jak zrozumieć gniew swojego dziecka i jak sobie z nim poradzić. Dzięki tej książce dowiesz się: - jakie są przyczyny wybuchów gniewu u dziecka, - dlaczego twoje dziecko reaguje w taki, a nie inny sposób, - jak radzić sobie z agresją najmłodszych, - jak nauczyć dziecko rozładowywać złość, - jak wspomagać dziecko w pokonywaniu czekających je wyzwań, - jak panować nad gniewem w codziennych sytuacjach

24,90 zł
20,42 zł
Powiadomienie

Rabat 18,0%
oszczędzasz 4,48 zł

38
Zeszyt A4 Frozen kratka zgrzewka 10 sztuk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
60,50 zł
51,43 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 9,07 zł

39
Nowa akademia 4-latka. Przedszkole - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowa akademia 4-latka. Przedszkole
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.21

Niech Nowa akademia stanie się inspiracją do odkrywania świata razem z dzieckiem. Seria została podzielona na trzy działy tematyczne, a zadania dopasowane do wieku i możliwości 4-latka. Zakres dydaktyczny: • doskonalenie sprawności grafomotorycznej, • rozwijanie percepcji wzrokowej, • poszerzanie wiedzy ogólnej, • ćwiczenie logicznego myślenia. Nowością jest wprowadzenie do książeczek przewodnika. Zwierzątko pojawia się na każdej stronie, a jego zadania to: skupić uwagę dziecka i oswoić je z treścią. To książeczka nie tylko dla tych, którzy już do przedszkola uczęszczają, lecz także dla tych, którzy przedszkolny debiut mają jeszcze przed sobą. Przedszkolaki mają możliwość porównania swojego przedszkola z tym przedstawionym na kartach książeczki. Maluchom rozwiązywanie zadań pomoże oswoić lęk przed nieznanym miejscem.

3,99 zł
2,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,1%
oszczędzasz 1,00 zł

40
Pictureka! (jęz. węgierski) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pictureka! (jęz. węgierski)
Hasbro, od 6 lat
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.10

Przedstawiamy świetną grę dla całej rodziny. Bądź pierwszy i znajdź obrazek! Bądź najszybszy i znajdź wszystkie obrazki! Pełna śmiechu gra, ćwicząca refleks i spostrzegawczość. Zawartość opakowania: • 9 plansz, • kostka do gry, • 55 kart zadań, • klepsydra, • instrukcja do gry. Wymiary opakowania: 27.0 x 20.0 x 6.0 cm Gra w języku węgierskim.

69,11 zł
62,20 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,91 zł

41
Compañeros. Curso de español 3. Zeszyt ćwiczeń - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Compañeros. Curso de español 3. Zeszyt ćwiczeń
Dostępny
29 szt.

Ćwiczenia do nauki języka hiszpańskiego na poziomie gimnazjalnym B1.1, z dostępem do materiałów multimedialnych na zasadzie kodu w środku książki.

97,40 zł
89,61 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 7,79 zł

42
Wentylacja pożarowa. Oddymianie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wentylacja pożarowa. Oddymianie
Dostępny
27 szt.

W podręczniku w przystępny sposób przedstawiono podstawowe zagadnienia teoretyczne i praktyczne problemy związane z wentylacją pożarową. Książka polecana studentom uczelni technicznych i szkół służby pożarniczej oraz projektantom instalacji wentylacji pożarowej, a także pracownikom nadzoru eksploatacyjnego budynków.

94,00 zł
82,72 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 11,28 zł

43
Pinezki Wąsy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pinezki Wąsy
PAUL&CO.
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.10.05

Pinezki w kształcie wąsów 20 sztuk w opakowaniu.

7,20 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 16,8%
oszczędzasz 1,21 zł

44
Strefa Gazy. Przypisy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Strefa Gazy. Przypisy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.28

Słynny autor komiksów reportażowych przedstawia oryginalne, zakrojone na szeroką skalę śledztwo w sprawie zapomnianej zbrodni popełnionej w jednym z najbardziej udręczonych miejsc na świecie. Rafah, miasteczko położone na samej krawędzi Strefy Gazy, to miejsce zapuszczone. Za budynkami z gołego betonu kryją się zaułki usłane śmieciami. W wąskich uliczkach roi się od małych dzieci i bezrobotnych mężczyzn. Na granicy z Egiptem trwa wyburzanie i obracanie w gruzy całych połaci miasta. Rafah to dziś, jak zawsze zresztą, jedno z niechlubnych ognisk najzacieklejszego konfliktu na świecie. W przepaściach archiwów tkwi pogrzebany pewien krwawy incydent z 1956 roku, w którym od strzałów izraelskich żołnierzy zginęło 111 Palestyńczyków. Ów dzień w Rafah – masakra z zimną krwią czy też straszliwa w skutkach pomyłka, pozornie zaledwie przypis w obszernej historycznej relacji o zabijaniu – stał się areną konkurujących ze sobą prawd, tak charakterystycznych dla wojny niemożliwej do rozstrzygnięcia. Próbując dojść do sedna tego, co się wtedy wydarzyło, Joe Sacco zanurza się w codziennym życiu Rafah i sąsiedniego miasteczka Chan Junis, aby odkrywać gazańską przeszłość i teraźniejszość. Strefa Gazy. Przypisy to opowieść, która przechodzi płynnie od jednej wojny do drugiej, przerzucając most nad pięćdziesięcioma latami historii, a ożywiona głosami uchodźców i dzieci, wdów i szejków, skupia w sobie esencję tragedii. Kolejny raz, podobnie jak w Palestynie i Strefie bezpieczeństwa Goražde, dzięki swemu niepowtarzalnemu wizualnemu zmysłowi dziennikarskiemu Joe Sacco przedstawia ziemię, o którą toczy się walka, z genialną dbałością o szczegóły. W Strefie Gazy. Przypisach, jak dotąd najambitniejszym ze swoich dzieł, przeobraża jeden z kluczowych konfliktów naszej epoki w doświadczenie bliskie i bezpośrednie. Joe Sacco, jeden z czołowych światowych rysowników komiksów, nazywany jest często twórcą komiksu wojenno-reportażowego. Jest autorem między innymi książek: "Palestyna", za którą otrzymał nagrodę American Book Award, i "Strefa bezpieczeństwa Gorazde" - ta druga zdobyła nagrodę Eisnera oraz została uznana za ważną książkę (Notable Book) przez „New York Timesa” i za najlepszy komiks roku 2000 przez magazyn „Time”. Książki Joego Sacco wydano już w czternastu językach. Reportażowe komiksy jego autorstwa ukazywały się w magazynach „Details”, „New York Times Magazine”, „Time” i „Harper’s”. Joe Sacco mieszka w Portlandzie w amerykańskim stanie Oregon.

110,00 zł
79,20 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 30,80 zł

45
Incubator - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Incubator
Dostępny
19 szt.

Językiem publikacji jest język angielski! "Incubator" presents a selection of the very best comics by art school students from around the world. In addition to over two hundred pages of comics, the book includes information on the art schools and teachers, which makes it an indispensable guide for everyone who wants to pursue a degree in comics. The extensive interview with James Sturm – renowned cartoonist and the cofounder of The Center for Cartoon Studies – completes the book. The following teachers and their students are included in this first volume: Hendrik Dorgathen (Kunsthochschule Kassel, Germany), Hanco Kolk (ArtEZ, the Netherlands), Sam Peeters (Academie Minerva, the Netherlands), Johanna Schipper (L'École européenne supérieure de l'image, France), James Sturm (The Center for Cartoon Studies, USA), Johan Stuyck (Sint-Lukas Brussels, Belgium) and Martin tom Dieck (Folkwang Universität der Künste, Germany). Hans Lijklema is a graphic designer, an avid reader of comic books and the author of various books on graphic design and illustration, including the highly successful "Free Font Index" series and "Design for Music". Since 1996 he has been living in Warsaw, Poland, where he worked as the design director of Saatchi & Saatchi Design before starting his own design practice in 2001, together with Karolina Lijklema. Over the years they have designed mainly book covers, corporate identities and packaging for local as well as international clients. By teaching graphic design and Illustration, both have shared their experience with the students of several art schools. Hans and Karolina Lijklema are the authors of numerous children’s books, including pioneering educational books for different public institutions.

99,00 zł
71,28 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 27,72 zł

46
Poduszka - Lis - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Poduszka - Lis
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.10.13

Miękka poduszka przytulanka w kształcie różowego Lisa.Wypełnienie: bezwonne, puszyste i bardzo trwałe kuleczki silikonowe. Zaletą tego surowca jest jego doskonała zdolność dopasowywania się do wybranej pozycji, puszystość oraz neutralny zapach oraz trwałość.

43,10 zł
40,95 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,15 zł

47
Wydarzyło się w Fatimie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wydarzyło się w Fatimie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.04.27

Album prezentuje wydarzenia związane z objawieniami Matki Bożej w Fatimie. Szczegółowo opisuje i omawia treść każdego ze spotkań małych wizjonerów z Maryją. Prezentuje sylwetki dzieci, które doświadczały objawień, ich dalsze losy oraz okoliczności towarzyszące widzeniom. Znajdują się tam również informacje na temat form pobożności maryjnej, modlitw i nabożeństw fatimskich.

19,90 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 24,7%
oszczędzasz 4,91 zł

48
Saga o Atlasie i Axisie. Tom 4 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Saga o Atlasie i Axisie. Tom 4
Dostępny
13 szt.

Saga z udziałem Atlasa i Axisa dobiega końca. Czy udało im się odnaleźć tajemniczą Khimerę? Czy spełniła pokładane w niej nadzieję naszych bohaterów? Tego i wielu innych ciekawych rzeczy dowiesz się z ostatniego tomu sagi. Pau to hiszpański ilustrator i twórca komiksów, mieszkający na Mallorce. Tworzy komiksy dla dzieci i młodzieży. Jego komiks Saga o Atlasie i Axisie został wydany w wielu krajach. "Saga o Atlasie i Axisie" to nad wyraz udana trawestacja skandynawskich epopei, pełnych mroku, makabry i wszelakich niebezpieczeństw. O dziwo lekka kreska, przyjazna kolorystyka (dominujące barwy to błękit, zieleń i biel) i prosta historia kapitalnie korespondują z niemal wylewającą się z kadrów brutalnością. W czym też należy postrzegać prawdziwą wartość recenzowanego dzieła.Mirosław Skrzydło, booklips.pl

42,00 zł
30,24 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,76 zł

49
Horn - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Horn
Dostępny
10 szt.

Przygodowa fantastyka autorstwa Bartosz Słomki, znanego jako Termos, autora znanego z wielu niezależnych i awangardowych projektów.Brawurowo narysowana, z niebanalną fabułą pełną zaskakujących zwrotów akcji, pobudzająca wyobraźnię.

19,90 zł
13,99 zł

Rabat 29,7%
oszczędzasz 5,91 zł

50
Matematyka. Porady i wskazówki, których nie ma w tablicach maturalnych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Matematyka. Porady i wskazówki, których nie ma w tablicach maturalnych
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Książka jest przeznaczona głównie dla maturzystów, aby mogli jeszcze lepiej przygotować się do egzaminu. Powstała na podstawie wieloletniego doświadczenia Autora nauczyciela matematyki i egzaminatora.Zawiera ona wiele cennych porad i wskazówek (wraz z przykładami ich zastosowania), które każdy maturzysta powinien znać i umieć zastosować, a których na próżno szukać w tzw. tablicach maturalnych, czyli Wybranych wzorach matematycznych opracowanych przez Centralną Komisję Egzaminacyjną. Wskazówki podzielone są tematycznie, aby łatwiej było znaleźć potrzebną poradę i przykład.

22,00 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,1%
oszczędzasz 2,01 zł

51
Kapitalizm. Fakty i ludzie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kapitalizm. Fakty i ludzie
Dostępny
5 szt.

Książka, którą oddajemy do rąk Czytelnika, jest owocem konferencji naukowej, zorganizowanej dla uczczenia jubileuszu XX-lecia Towarzystwa Ekonomistów Polskich (TEP). Zamieszczone w tym tomie teksty można podzielić na dwie umowne części: teoretyczną i aplikacyjną. Podział ten - zresztą nie zawsze ostry - odzwierciedla ideę i konstrukcję samej konferencji. Kolejne prezentowane na niej wystąpienia stopniowo przesuwały akcent "od ogółu do szczegółu". Stąd m.in. bierze się zróżnicowanie ich charakteru i języka. W książce w dużej mierze utrzymany został oryginalny "konferencyjny" charakter tekstów i ich zróżnicowanie - ingerencje redakcyjne zostały świadomie ograniczone do niezbędnego minimum. Niektóre z tekstów są dość "suche" i naukowe, inne charakteryzują się znacznym zacięciem publicystycznym - co widać już choćby po ich tytułach. Jest to nie tylko odbiciem różnego temperamentu autorów, ale też ich zróżnicowanego zawodowego emploi. Mamy wśród nich ekonomistów uniwersyteckich, osoby z praktyką zawodową w państwowych instytucjach sfery gospodarczej oraz w organizacjach pozarządowych, a także aktywnych publicystów. (fragment wstępu)

59,00 zł
51,92 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 7,08 zł

52
Companeros 4 Ćwiczenia + licencia digital - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Companeros 4 Ćwiczenia + licencia digital
Dostępny
4 szt.

Ćwiczenia do szkól na poziomie gimnazjalnym do nauki języka hiszpańskiego na poziomie B1.2 z dostępem do materiałów multimedialnych na zasadzie kodu w środku książki

97,40 zł
89,61 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 7,79 zł

Wróć do góry