hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2014.08.21

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w czwartek 21 sierpnia 2014 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Sztuka wojenna (Sun Zi), na drugim Zgadnij kto to? (Cartamundi). Kolejny produkt to My Little Pony (Cartamundi) oraz Otwieraj klapki Słowa.
1
Sztuka wojenna - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sztuka wojenna
Niedostępny
Brak

Sztuka wojenna” chińskiego mędrca Sun Zi, pisanego także Sun Tzu, liczy dwa i pół tysiąclecia. Wciąż jednak jest aktualna i może do niej sięgnąć każdy, kto ma głowę na karku. Dzieło Sun Zi to światowy bestseller. Mao zdobył Chiny, bo opierał się na strategii Sun Zi. Japończycy przegrali wojnę na Pacyfiku, bo studiując od wieków Sun Zi, nie potrafili słuchać jego zaleceń. Uniwersalną wartość traktatu Sun Zi bardzo szybko dostrzegł wielki biznes. Przedsiębiorcy, korzystając z rad chińskiego mędrca, tworzą strategie zarządzania firmą, walki z konkurencją, zdobywania rynku i dobrze na tym wychodzą. Książkę uzupełniają dwa dodatkowe traktaty poświęcone strategii oraz obszerny esej Roberta Stillera poświęcony traktatowi oraz problemów z jego tłumaczeniem

19,90 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 24,7%
oszczędzasz 4,91 zł

2
Zgadnij kto to? - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zgadnij kto to?
Cartamundi
Niedostępny
Brak

Zgadnij kto? Teraz możesz zabrać swoje ulubione postaci z gier Zgadnij kto? wszędzie ze sobą. To ta gra, w której próbujesz odgadnąć, kogo wybrał twój przeciwnik. Odwracaj karty, aż znajdziesz tę właściwą. App Dzięki aplikacji możesz włączyć do gry zdjęcia swoich bliskich i znajomych. To dopiero zabawa! Wystarczy, że zrobisz zdjęcie smartfonem, otworzysz aplikacje Shuffle i możesz założyć znajomemu kapelusz, kolorową perukę, śmieszną brodę czy okulary.

25,00 zł
20,50 zł
Powiadomienie

Rabat 18,0%
oszczędzasz 4,50 zł

3
My Little Pony - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
My Little Pony
Cartamundi
Niedostępny
Brak

My Little Pony Celestia’s Challenge Celestia uwielbia bawić się z kucykami zamieniając cenne kamienie w pył, który rozsypuje po Equestrii. Wybierz ulubione kucyki i odwróć pierwszą kartę z wierzchu, a być może będzie na niej klejnot, który pragniesz zdobyć. Karty z klejnotami muszą pasować do sąsiadujących kart ze wszystkich stron. Wygrywa ten, kto najlepiej uzupełni klejnoty. App Aplikacja rozkłada karty z kamieniami w układzie 4x4 (przydatne w czasie podróży), który następnie próbują odtworzyć gracze. Tutaj karty nie muszą pasować do sąsiadujących. Od czasu do czasu pojawia się Celestia i prosi o podliczenie klejnotów (zazwyczaj 0-4). Zapamiętuje rezultaty, a na końcu ogłasza zwycięzcę konkursu kucyków.

30,00 zł
24,60 zł
Powiadomienie

Rabat 18,0%
oszczędzasz 5,40 zł

4
Otwieraj klapki Słowa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Otwieraj klapki Słowa
Niedostępny
Brak

Podczas zabawy z tymi książeczkami dzieci poznają nowe słowa, kolory, liczby, uczą się rozpoznawać przeciwieństwa. Każda strona posiada klapkę, pod którą znajduje się część ilustracji. Dzieci uwielbiają niespodzianki i będą chciały sprawdzać, co się pod klapkami kryje. Jest to doskonały sposób, aby zainteresować dziecko nowymi tematami.

22,00 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 18,2%
oszczędzasz 4,01 zł

5
Samochody bez tajemnic - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Samochody bez tajemnic
Niedostępny
Brak

Dzięki tej wyjątkowej książce z okienkami dowiesz się wielu ciekawych rzeczy o samochodach. Zobaczysz, jak się je montuje na linii produkcyjnej, i sprawdzisz, co kryją pod maską. Poznasz też odpowiedzi na różne pytania: jak to się dzieje, że jeżdżą, kto i jak je naprawia, gdy się zepsują, i gdzie trafiają, gdy już nie można się nimi poruszać po drogach.

30,00 zł
23,70 zł
Powiadomienie

Rabat 21,0%
oszczędzasz 6,30 zł

6
Nekroskop 18. Morderstwa w Kontinuum - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nekroskop 18. Morderstwa w Kontinuum
Niedostępny
Brak

Kolejna, osiemnasta i chyba już ostatnia część kultowego cyklu „Nekroskop” autorstwa mistrza horroru Briana Lumleya (oprócz cyklu „Nekroskop” także „Demogorgon”, cykl „Psychomech”, cykl „Tytus Crow” i wiele innych). Harry Keogh czyli Nekroskop potrafi korzystać z Kontinuum Möbiusa – wymiaru istniejącego równolegle do przestrzeni i czasu, a zarazem swego rodzaju bramy do dowolnego miejsca w multiwersum. Ale Harry nie jest jedynym człowiekiem obdarzonym tą umiejętnością; istnieją jeszcze dwie istoty obdarzone podobną mocą. Jedną z nich jest sam August Ferdinand Möbius, zmarły dawno temu niemiecki astronom i matematyk, odkrywca słynnej wstęgi noszącej jego imię, która doprowadziła go do odkrycia Kontinuum, a drugą jest syn Harry''ego, który nie tylko odziedziczył po ojcu talent matematyczny, lecz także jego metafizyczną umiejętność rozmawiania ze zmarłymi w ich grobach. Można sobie wyobrazić konsternację Harry’ego, gdy wracając do domu z Las Vegas, dostrzegł mknącą przez bezmiar Kontinnum bezwładną ludzką postać. Któż to mógł być? I jak się tam dostał? Jeśli nie znalazł się tam dobrowolnie, jakiż nikczemnik wysłał swą ofiarę w tę podróż po kraniec istnienia? Harry był pewien, że nie było to dziełem Möbiusa ani też jego syna. Kim więc jest ów niegodziwiec? Oto zagadka, którą jedynie Nekroskop jest w stanie rozwiązać, ale może to przypłacić życiem.

26,90 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,7%
oszczędzasz 6,91 zł

7
Dracula. Wersja kieszonkowa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dracula. Wersja kieszonkowa
Niedostępny
Brak

Bram Stoker, a właściwie Abraham Stoker (1847–1912) to w gruncie rzeczy jeden z najważniejszych angielskich twórców literatury grozy. Jego najsłynniejszą opowieścią jest Dracula napisana w 1897 roku. To już obecnie absolutna klasyka tego typu literatury, a na podstawie powieści ukazało się mnóstwo kolejnych „drakulopodobnych” opowieści i stworzono kilkanaście filmów. Młody prawnik Jonathan Harker wyrusza w podróż do Transylwanii, by sfinalizować zakup posiadłości w Londynie przez hrabiego Drakulę. Choć na początku swego pobytu jest pod wrażeniem uprzejmości Drakuli, wkrótce odkrywa jego dziwne właściwości i zdaje sobie sprawę z tego, że został uwięziony w jego zamku. Spotyka trzy upiorne kobiety – również wampiry – i dowiaduje się, że po wyjeździe Drakuli do Anglii zostanie im przeznaczony jako ofiara. Postanawia uciec z zamku i udaje mu się to. Przeżyty stres wywołuje u niego gorączkę mózgu, chory Jonathan trafia do szpitala, gdzie przechodzi długą rekonwalescencję.

16,90 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,1%
oszczędzasz 3,91 zł

8
Tajemnice BOGAtego życia. Katechizm dla klasy 6 szkoły podstawowej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tajemnice BOGAtego życia. Katechizm dla klasy 6 szkoły podstawowej
Dostępny22 szt.

Podręcznik AZ-23-02/12-KI-3/14 zgodny z programem nauczania religii nr AZ-2-02/12 z 30 V 2012 r W klasie 6 wyjaśniamy symbole, jakie spotykamy podczas naszych wędrówek w klasach 4 i 5. Wejście w tajemnicę „BOGAtego” życia pogłębi udział katechizowanego w Bożym planie zbawienia przez pełniejsze włączanie się we wspólnotę Kościoła, jego liturgię i życie chrześcijańskie. Podręcznik obejmuje 62 jednostki tematyczne usystematyzowane w siedmiu rozdziałach.

15,90 zł
11,99 zł

Rabat 24,6%
oszczędzasz 3,91 zł

9
Destination: Matura 2015. Repetytorium, poziom podstawowy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Destination: Matura 2015. Repetytorium, poziom podstawowy
Niedostępny
Brak

Repetytorium: • umożliwia gruntowne przygotowanie do egzaminu dzięki obszernej części tematycznej (15 modułów tematycznych), • pomaga utrwalić wybrane zagadnienia dzięki części referencyjnej, omawiającej strategie maturalne, pisanie i gramatykę, • pozwala oswoić się z formatem egzaminu maturalnego dzięki przykładowym pełnym zestawom egzaminacyjnym na poziomie podstawowym, • ułatwia przygotowanie do matury ustnej dzięki gotowym rozwiązaniom, pomysłom i podpowiedziom do części ustnej egzaminu maturalnego zawartym w dodatku „Speaking Ideas”.

68,90 zł
62,01 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,89 zł

10
Pielęgniarstwo Ćwiczenia tom 1-2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pielęgniarstwo Ćwiczenia tom 1-2
Dostępny82 szt.

Ten nowoczesny podręcznik jest podstawowym źródłem wiedzy dla studentów wydziałów pielęgniarstwa. Napisany został przez doświadczonych dydaktyków z różnych ośrodków akademickich w kraju.

179,00 zł
166,47 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 12,53 zł

11
Poznać przeszłość 3. Historia. Wojna i wojskowość. Karty pracy ucznia dla liceum ogólnokształcące i technikum - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Poznać przeszłość 3. Historia. Wojna i wojskowość. Karty pracy ucznia ...
Dostępny27 szt.

Karty pracy ucznia Wojna i wojskowość to zbiór różnorodnych ćwiczeń, które pozwalają na pogłębienie wiedzy z zakresu historii i społeczeństwa. Ponadto: • umożliwiają rozwijanie umiejętności pracy ze źródłami dzięki licznym zadaniom wyposażonym w teksty, mapy, materiał ilustracyjny i dane statystyczne, • pomagają utrwalić omawiane na lekcji informacje dzięki skorelowaniu z podręcznikiem, • pozwalają rozwijać wiedzę humanistyczną za pomocą różnorodnych i inspirujących ćwiczeń.

14,50 zł
13,99 zł

Rabat 3,5%
oszczędzasz 0,51 zł

12
Kubuś Puchatek pluszowy 20cm - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kubuś Puchatek pluszowy 20cm
Niedostępny
Brak

Pluszowy miś Kubuś Puchatek. Wysokość maskotki 20 cm.

36,30 zł
32,67 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,63 zł

13
Myśmy tu są - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Myśmy tu są
Niedostępny
Brak

Książka składa się z trzech części: 1. Nie diabeł nas tu przygnał 2. Moi nauczyciele 3. Powspominajmy razem Publikacja zawiera również wybór wierszy Feliksa Walichnowskiego.

29,00 zł
25,81 zł
Powiadomienie

Rabat 11,0%
oszczędzasz 3,19 zł

14
Spotkania z fizyką. Klasa 3. Podręcznik - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spotkania z fizyką. Klasa 3. Podręcznik
Niedostępny
Brak

Nr dopuszczenia: 93/3/2010 W podręczniku Spotkania z fizyką 3 uczeń odkrywa m.in. prawa przyrody z zakresu elektryczności i magnetyzmu. Dzięki łatwym do wykonania doświadczeniom może zrozumieć zasadę działania wielu urządzeń, a praktyczne porady pomogą z nich bezpiecznie korzystać. Zdjęcia i przykłady z życia codziennego pokazują działanie praw fizyki w otaczającym nas świecie. Propozycje prostych doświadczeń do samodzielnego wykonania przez ucznia w domu lub pracowni. Podsumowania, pytania oraz zadania pomogą utrwalić wiedzę i przygotować się do egzaminu.

33,00 zł
29,70 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,30 zł

15
CARTAMUNDI Display 1 Czarny Piotruś mix - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
CARTAMUNDI Display 1 Czarny Piotruś mix
Niedostępny
Brak

W skład pakietu wchodzą:1 display,5411068001949 Angry Birds Star Wars Karty w met. puszce 4 wzory x 3 szt.5901911000774 Czarny Piotruś/Memo - Myszka Miki  Cartamundi x 7 szt.5901911000781 Czarny Piotruś/Memo - Kubuś Puchatek Cartamundi x 6 szt.5901911001047 Czarny Piotruś/Memo - Księżniczki  Cartamundi x 6 szt.5901911001078 Czarny Piotruś/Memo - Piotruś Pan  Cartamundi x 6 szt.5901911001115 Czarny Piotruś/Memo - Bohaterowie filmów Pixar x 5 szy.5901911001542 Czarny Piotruś/Memo - Wróżki  Cartamundi x 6 szt.5901911001580 Czarny Piotruś/Memo - Cars 2 Cartamundi x 5 szt.,5901911001788 Czarny Piotruś/Memo - Phineas & Ferb Cartamundi x 7 szt.5901911001849 Czarny Piotruś/Memo - Bolek i Lolek  Cartamundi x 5 szt.5901911002358 Star Wars - Gra Tercet - Wojny Klonów Cartamundi x 5 szt.5901911002365 Angry Birds Star Wars. Karty do gry Cartamundi x 4 szt.5901911002426 Czarny Piotruś/Memo - Samoloty  Cartamundi x 7 szt.5901911002464 Flirt Towarzyski - Karty Cartamundi x 6 szt.

410,50 zł
336,61 zł
Powiadomienie

Rabat 18,0%
oszczędzasz 73,89 zł

16
CARTAMUNDI Display 2 Casino mix - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
CARTAMUNDI Display 2 Casino mix
Cartamundi
Niedostępny
Brak

W skład pakietu wchodzą:1 display 5901911000408 CASINO - karty do gry 55 kart Cartamundi 11  szt.  5901911000538 CASINO - karty do gry 24 karty Cartamundi 24  szt.  5901911000965 DONDORF - karty do gry 24 karty Cartamundi 21  szt.  5901911001498 DIAMOND - karty do gry 55 kart Cartamundi 11  szt.  5901911002297 Imperial karty do gry 1x55 kart Cartamundi 7 szt. 

380,00 zł
311,60 zł
Powiadomienie

Rabat 18,0%
oszczędzasz 68,40 zł

Wróć do góry