Bonito - Bo liczą się dobre chwile
Bonito - Bo liczą się dobre chwile
Google PlayHuawei AppGallery
Aplikację zainstalowało już 170 656 osób!
Pobierz aplikację Bonito!
Google PlayHuawei AppGallery
Aplikację zainstalowało już 170 656 osób!
Bestsellery w najlepszych cenach!
Księgarnia » Książki » Literatura naukowa » Biznes i ekonomia » Marketing » Marketing. Szybka droga do sukcesu
Facebook Twitter

Marketing. Szybka droga do sukcesu

Miniaturka
Nasza cena:
33,92 zł (zawiera rabat 15 %)
Cena rynkowa: 39,90 zł (oszczędzasz 5,98 zł)
Autor: Chris Ritchie
Wydawnictwo: MT Biznes
Rok wydania:2014
Oprawa:miękka ze skrzydełkami
Liczba stron:288
Format:15.8 x 23.3 cm
Numer ISBN:9788377467428
Kod paskowy (EAN):9788377467428
Waga:476 g
Dostępność: nie (ostatnio dostępna: 12.10.2017 10:37)

Jeśli chcesz dostać powiadomienie, gdy pozycja będzie dostępna, podaj swój e-mail:

E-Mail:

Marketing. Szybka droga do sukcesu – opis wydawcy

PRZYSPIESZYĆ SWÓJ KARIERĘ

Książki z serii Szybka droga do sukcesu to wyczerpujące poradniki umożliwiające przyspieszenie rozwoju kariery menedżera. Zostały zaprojektowane w taki sposób, aby ułatwić rozwijanie umiejętności niezbędnych do osiągnięcia tego celu. Każda książka jest podzielona na cztery główne części: Świadomość - diagnoza obecnego stanu rzeczy oraz wskazanie działań niezbędnych dla jego poprawy Sprawność biznesowa - narzędzia i techniki wykorzystywane przez najskuteczniejsze zespoły Rozwój kariery - działania, które należy podjąć już teraz, aby nie dać się nikomu wyprzedzić Przybornik dyrektora - wskazówki ułatwiające dostanie się na szczyt i utrzymanie się na nim

W książkach z serii Szybka droga do sukcesu znajdziesz:

- Pierwszą dziesiątkę -Szybkiej drogi czyli podsumowanie najważniejszych informacji

- Szybkie wskazówki i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

- Studia przypadków

- Praktyczny przewodnik rozwoju kariery- zawierający zarys celów do zrealizowania w ciągu pierwszych 10 tygodni na nowym stanowisku

- Głos eksperta- opinie najlepszych ekspertów od omawianych zagadnień

to interaktywna strona internetowa, stanowiąca doskonałe uzupełnienie książek z tej serii. Zaloguj się już dziś, żeby od razu znaleźć się na szybkiej drodze do sukcesu!

Chris Ritchie zajmuje się marketingiem od prawie dwudziestu pięciu lat. W tym czasie zdobywał doświadczenia związane z pełnieniem wielu różnych funkcji sprzedażowych i marketingowych, zajmował się niemal wszystkimi aspektami marketingu. Chociaż znaczną część swoich doświadczeń zgromadził w branży technologicznej, pracował również w wielu innych sektorach zajmował się marketingiem sportowym, pracował w sektorze publicznym, a także w branżach usług finansowych i profesjonalnych (w tym szkoleń i konsultingu w dziedzinie zarządzania) oraz w branży spożywczej i w sektorze produkcyjnym. Chris ma za sobą wiele lat korporacyjnego życia, a obecnie pełni funkcję dyrektora dwóch firm marketingowych koncentrujących się na generowaniu przychodu dla swoich klientów i wzmacnianiu relacji w ich imieniu. Sine Qua Non International specjalizuje się w marketingu doświadczeń, w szczególności zaś w działalności sponsorskiej i sportowej, natomiast Collumbell Communications oferuje usługi marketingowe firmom z sektora technologicznego. Obie firmy dysponują kompetencjami w obszarze opracowywania i realizacji przedsięwzięć z zakresu marketingu, PR, a także różnego rodzaju wydarzeń i imprez. Do grona ich klientów zaliczają się SanDisk, Hitachi, Accenture, Imation, Avaya, Nokia, Ducati, Dorna, Attenda, SmartTrust, AOMi oraz Sun Microsystems. Chris uzyskał (z wyróżnieniem) tytuł BSc na University College of Wales w Aberystwyth w 1984 roku, a następnie tytuł MBA na University of Warwick w 1995 roku.

Pobierz naszą aplikację!
Aplikacja Bonito w Google Play Aplikacja Bonito w App Store Aplikacja Bonito w AppGallery
Jesteśmy tanią księgarnią internetową. Oferujemy tanie książki i komiksy, muzykę na płytach CD, filmy DVD i Blu-ray, zabawki dla dzieci, puzzle i gry planszowe. Koniecznie sprawdź nasze Bestsellery!