Bonito - Bo liczą się dobre chwile
Bonito - Bo liczą się dobre chwile
Google PlayHuawei AppGallery
Aplikację zainstalowało już 168 318 osób!
Pobierz aplikację Bonito!
Google PlayHuawei AppGallery
Aplikację zainstalowało już 168 318 osób!
Bestsellery w najlepszych cenach!
Facebook Twitter

Myśl i bogać się

Miniaturka
Nasza cena:
42,48 zł (zawiera rabat 28 %)
Cena rynkowa: 59,00 zł (oszczędzasz 16,52 zł)
Autor: Hill Napoleon
Wydawnictwo: OnePress
Rok wydania:2020
Oprawa:twarda
Liczba stron:528
Format:14.0 x 20.8 cm
Kod paskowy (EAN):9788328362536
Dostępność: nie (ostatnio dostępna: 14.12.2021 12:16)

Jeśli chcesz dostać powiadomienie, gdy pozycja będzie dostępna, podaj swój e-mail:

E-Mail:

Myśl i bogać się – opis wydawcy

Napoleon Hill poświęcił kilkanaście lat życia na stworzenie metody osiągania sukcesu. Uczył się od najlepszych, którzy stworzyli wielkie fortuny. Wnikliwie przeanalizował ścieżki, którymi podążali i odkrył, że dzięki kierowaniu się kilkoma prostymi zasadami każdy może zdobyć bogactwo. Hill udowodnił to własnym życiem, postępując zgodnie z doskonaloną latami metodą.

Spełniając życzenie swojego mentora, Andrew Carnegiego, podzielił się swoim odkryciem z każdym, kto chce rozwinąć skrzydła, odnaleźć moc myślenia i wzbogacić się duchowo, fizycznie, finansowo i emocjonalnie!

W czasach Wielkiego Kryzysu, Hill opublikował swoje dzieło po raz pierwszy. Późniejsze wydania książki nie zawierały wielu fragmentów, które dziś, w czasach chaosu i niepewności okazują się bardzo istotne. Równocześnie książka została zaktualizowana o świeże dane gospodarcze oraz wzbogacona o komentarze, przypisy i kilka dodatków. W ten sposób pełniej i ściślej zapoznasz się z niezwykłą metodą Napoleona Hilla. Głębiej zrozumiesz wszystkie konteksty i odkryjesz, że Hill świetnie znał koncepcje zarządzania korporacyjnego czy psychologii, które trafiły do kanonu ledwie kilka lat temu.

Każde zdanie tej książki sprawi, że zaczniesz zbliżać się do tego, czego naprawdę pragniesz!

Opinie czytelników o „Myśl i bogać się”
Średnia ocena: 5,0 na bazie 3 ocen z 3 opiniiOcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Autor:
Data: 13.08.2020 12:28
Ocena: 5,0 OcenaOcenaOcenaOcenaOcena

jak się bogacić w amerykańskim stylu

Nadal ok, nie zestarzało się ani jedno zdanie. Błyskotliwe poradnictwo w amerykańskim stylu „self made man”. Hill jest uznany na całym świecie, nie tylko w USA. Polecam nastawionym na sukces. Pieniądze szczęścia może nie dają, ale bez nich łatwiej o nieszczęście.
Autor:
Data: 11.08.2020 12:19
Ocena: 5,0 OcenaOcenaOcenaOcenaOcena

na koronakryzys ekonomiczny najlepszy jest stary, dobry Hill

Światowy bestseller znów wydany porządnie i w oparciu o tekst źródłowy z 1937 r. To ma duże znaczenie szczególnie dziś, ponieważ wiele kolejnych wydań tej książki było pozbawione uwag Hilla o czasach kryzysowych. Dzisiaj to wydanie jest znów bardziej aktualne przez powrót do oryginału.
Polecam te doskonałą, obfitą ale zupełnie nie nużącą lekturę.
Autor:
Data: 08.08.2020 18:00
Ocena: 5,0 OcenaOcenaOcenaOcenaOcena

pełne wydanie bestselleru Napoleona Hilla!

Wydawnictwo zrobiło kawał świetnej roboty redaktorskiej i edytorskiej, wracając do najstarszej wersji książki N. Hilla. Zarazem, chociaż przekaz jest ponadczasowy, to wiele zdarzeń i okoliczności, o których pisał Hill w 1937 r. byłoby niezrozumiałe dla współczesnego czytelnika. Stąd nowe wydanie, aktualne i eliminujące nieścisłości, ale bez zaburzania przekazu oryginalnej pracy. Polecam!
Hill Napoleon - pozostałe pozycje w naszej księgarni:
Pobierz naszą aplikację!
Aplikacja Bonito w Google Play Aplikacja Bonito w App Store Aplikacja Bonito w AppGallery
Jesteśmy tanią księgarnią internetową. Oferujemy tanie książki i komiksy, muzykę na płytach CD, filmy DVD i Blu-ray, zabawki dla dzieci, puzzle i gry planszowe. Koniecznie sprawdź nasze Bestsellery!