Księgarnia internetowa Bonito.pl - Radość z czytania
Skorzystaj z rabatu do 40% na całą ofertę Wydawnictwa Sine Qua Non!
Wyniki szukania

„swiat ksiazki”

(1089):
Pod powierzchnią
29,52
wydawnictwo: Świat Książki, rok wydania: 2019, oprawa: miękka
Genialna powieść najmłodszej finalistki w historii Nagrody Bookera! Minęło szesnaście lat, od kiedy Gretel ostatni raz widziała matkę. To połowa jej życia; dość, aby zapomnieć spędzone nad kanałem dzieciństwo. Lecz niespodziewany telefon sprawia, że ich drogi znów się przecinają. Wspomnienia niespokojnych lat powracają z...
Dostępność: w sprzedaży od 2019.08.14
Drabina do nieba
31,92
wydawnictwo: Świat Książki, rok wydania: 2019, oprawa: miękka
Przebiegły, bezwzględny mężczyzna w pogoni za sławą „Fabuła przepysznej powieści Johna Boyne’a Drabina do nieba jest podniecająco nieprzewidywalna. Podąża śladem Maurice’a, który doskonali się w sztuce adaptowania opowieści innych osób, imając się coraz bardziej etycznie wątpliwych sposobów. I choć książk...
Dostępność: w sprzedaży od 2019.08.14
Sekret Amishy
31,92
wydawnictwo: Świat Książki, rok wydania: 2019, oprawa: miękka ze skrzydełkami
Sekret Amishy to nowa powieść bestsellerowej autorki Sejal Badani, w której nowojorska dziennikarka wyrusza w podróż do Indii, by poznać tajemnicę swojej rodziny i poradzić sobie z osobistą tragedią. Nic nie mogło przygotować Jayi na cierpienie, którego doświadczyła po trzecim poronieniu. Jej małżeństwo nie wytrzymało tej ...
Dostępność: w sprzedaży od 2019.07.17
Moje wielkie greckie wakacje
27,92
wydawnictwo: Świat Książki, rok wydania: 2019, oprawa: miękka ze skrzydełkami
Zabawna, pełna radości i śmiechu, słońca i życia w pełni, idealna dla fanów Kat French, Jenny Oliver i Carole Matthews Carefree. Trzydziestokilkuletnia Mandy myślała, że znalazła miłość na całe życie. Kiedy odkrywa, że jej idealny mąż ma romans, zdaje sobie sprawę, że nadszedł czas, aby dokonać WIELKICH zmian. Co zrobi M...
Dostępność: w sprzedaży od 2019.07.03
Tak czy inaczej
27,92
wydawnictwo: Świat Książki, rok wydania: 2019, oprawa: miękka ze skrzydełkami
Zabawna, wzruszająca historia o miłości, dobrym jedzeniu i spełnianiu marzeń. Dwudziestodziewięcioletnia Katie Kelly jest na dnie. Miała wspaniały związek oraz wymarzoną pracę. Niestety chłopak porzucił ją i wyjechał za granicę. Ona śpi na kanapie w pokoju gościnnym u przyjaciółki i pracuje w domu spokojnej starości, gdzi...
Dostępność: w sprzedaży od 2019.07.03
Papuga Flauberta
27,92
wydawnictwo: Świat Książki, rok wydania: 2019, oprawa: twarda
Przewrotna powieść, esej i przewodnik po meandrach ludzkiej, niedostępnej innym, duszy. Słynna biografia słynnego autora. Narratorem tej oryginalnej książki jest fikcyjny biograf Flauberta, Geoffrey Braithwaite, z zawodu lekarz. Próbuje poznać swego idola przez pryzmat jego stosunku do ludzi, zwierząt, czasów, w których ż...
Dostępność: w sprzedaży od 2019.07.17
Nie żegnam się
29,52
wydawnictwo: Świat Książki, rok wydania: 2019, oprawa: broszurowa
Ostatnia opowieść o przygodach Erasta Fandorina! Sześć lat po ukazaniu się powieści Czarne miasto, w której słynny detektyw został postrzelony w głowę, i dwadzieścia lat od chwili wydania Azazela w Rosji, wreszcie poznajemy dalszy ciąg historii i losy ulubionego bohatera. Wiosna 1918 roku. Młode radzieckie państwo wciąż...
Dostępność: pozycja dostępna (38 egz.)Do koszyka
Spięcie
9,60
wydawnictwo: Świat Książki, rok wydania: 2019, oprawa: broszurowa
Przedstawiamy powieść pełną zapierających dech w piersiach zwrotów akcji, która trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej strony. To niezwykła opowieść o silnych więzach, które łączą nas z najbliższymi i sekretach, których dochowujemy, by ich ochronić. Crawford Hunt, strażnik Teksasu, chce odzyskać córkę. Przed czterem...
Dostępność: pozycja dostępna (80 egz.)Do koszyka
Bezwstydna cnota
9,59
wydawnictwo: Świat Książki, rok wydania: 2019, oprawa: broszurowa
Grace McCabe, znana autorka kryminałów, jest wstrząśnięta śmiercią siostry, zgwałconej i zamordowanej. I odkryciem, że Kathleen, rozwiedziona nauczycielka, prowadziła podwójne życie. Żeby zdobyć pieniądze na adwokata i odzyskać prawo do opieki nad synem, pracowała w sekstelefonie. Grace nie zamierza czekać bezczynnie na wy...
Dostępność: pozycja dostępna (82 egz.)Do koszyka
Święte grzechy
9,59
wydawnictwo: Świat Książki, rok wydania: 2019, oprawa: broszurowa
Nora Roberts to prawdziwa królowa romansu. Jej powieści utrzymywały się na liście bestsellerów „New York Timesa” w sumie przez 893 tygodnie, czyli około 16 lat. Co minutę na świecie sprzedaje się ponad 30 książek jej autorstwa! Grzechy są jej odpuszczone – te słowa widnieją na kartkach pozostawionych pr...
Dostępność: pozycja dostępna (ponad 100 egz.)Do koszyka
Przekręt
9,59
wydawnictwo: Świat Książki, rok wydania: 2019, oprawa: broszurowa
Sandra Brown, autorka powieści z list bestsellerów „New York Timesa” i „USA Today”, wstrząsa czytelnikiem od pierwszej strony tej wywołującej szybsze bicie serca powieści o zepsuciu, zdradzie i niekończących się oszustwach gdzie nic nie jest takie, na jakie wygląda, a każda ujawniona prawda odsłania...
Dostępność: pozycja dostępna (ponad 100 egz.)Do koszyka
Projekt marzeń
9,59
wydawnictwo: Świat Książki, rok wydania: 2019, oprawa: broszurowa
Najnowsza powieść autorki kilkudziesięciu bestsellerów z listy "New York Timesa" Czasami miłość pojawia się w naszym życiu wtedy, gdy najmniej się jej spodziewamy i najbardziej potrzebujemy. Caroline i Jamie McAfee łączą nie tylko więzy krwi, lecz także wspólna praca przy programie Gut It! poświęconym renowacji domów. ...
Dostępność: pozycja dostępna (ponad 100 egz.)Do koszyka
Powrót na Paros
9,59
wydawnictwo: Świat Książki, rok wydania: 2019, oprawa: broszurowa
Pełna brytyjskiego humoru i greckiego słońca powieść o sile kobiecej przyjaźni. Najnowsza książka autorki bestsellerowego Klubu Porcelanowej Filiżanki. Rosa i Bee z rozrzewnieniem wspominają wakacyjny wyjazd na piękną wyspę Paros, piaszczyste zatoczki, szafirowe niebo i urokliwy pensjonat, w którym się zatrzymały razem z...
Dostępność: pozycja dostępna (ponad 100 egz.)Do koszyka
Polska odwraca oczy
9,60
wydawnictwo: Świat Książki, rok wydania: 2019, oprawa: broszurowa
Nowa książka najczęściej nagradzanej dziennikarki 2015 roku. Zbiór reportaży Justyny Kopińskiej "Polska odwraca oczy" to opowieści o najważniejszych niewyjaśnionych sprawach ostatnich lat. - Zawsze chciałam być policjantką śledczą - mówi Kopińska. - Odkrywać ukryte sprawy dotyczące przemocy dotykającej bezbronnych ludz...
Dostępność: pozycja dostępna (35 egz.)Do koszyka
Rozważna i romantyczna
9,59
wydawnictwo: Świat Książki, rok wydania: 2019, oprawa: broszurowa
Po śmierci męża pani Dashwood wraz z dziećmi opuściła ukochany dom i zamieszkała w posiadłości Barton. Dwie z jej córek - panny na wydaniu - choć różne pod względem charakterów, tak samo szukają szczęścia i miłości. Uczuciowa, impulsywna Marianna marzy o mężczyźnie szarmanckim, wrażliwym, lubiącym te same lektury co ona. Ł...
Dostępność: pozycja dostępna (ponad 100 egz.)Do koszyka
12345678...73
następna strona
Wyszukiwarka
Wpisz tytuł, autora lub wydawcę
tylko w dostępnych
tylko z wyprzedaży
Skorzystaj z 38% rabatu na całą ofertę Wydawnictwa Agora!
Ostatnio oglądane
KSerotonina
KTestament duchowy
KJak mniej myśleć. Dla analiz...
KOstatnie wołanie Maryi
KMądre bajki
KTrzy kroki od siebie
KZranić marionetkę
Pokaż ofertę tytułów z wyprzedaży
Pokaż ofertę tytułów z wyprzedaży
Awangarda - 502
Blues - 486
Country - 197
Dubstep - 282
Etniczna - 242
Filmowa - 615
Hardcore - 192
Hip-hop - 983
Jazz - 2342
Kabaret - 37
Klasyczna - 2977
Pakiety - 71
Pop - 7969
Punk - 419
Religijna - 215
Retro - 41
Rock - 6320
Soul - 164
Swing - 18
Gry - 105
© 2006-2019 Bonito.pl – Radość z czytania Polityka prywatności i plików cookies Obowiązek informacyjny o przetwarzaniu danych osobowych
Jesteśmy tanią księgarnią internetową. Oferujemy tanie książki i komiksy, muzykę na płytach CD, filmy DVD i Blu-ray, zabawki dla dzieci, puzzle i gry planszowe. Koniecznie sprawdź nasze Bestsellery!