Księgarnia internetowa Bonito.pl - Radość z czytania
Podręczniki do 37% taniej!
Wyniki szukania

„swiat ksiazki”

(961):
Kroniki oporu i miłości
29,93
wydawnictwo: Świat Książki, rok wydania: 2019, oprawa: miękka
Kobieta, społeczeństwo, miłość. Wobec tego co dzieje się w Polsce, bunt staje się naturalną reakcją. Ale Ruch, który współtworzy główna bohaterka, prowokuje również brutalną ingerencję obcych ludzi w jej starannie odseparowane życie. Czy oddanie prywatności jest ceną, którą trzeba zapłacić za wątpliwy przywilej bycia długo...
Dostępność: w sprzedaży od 2019.09.04
W łóżku z twoim mężem
26,18
wydawnictwo: Świat Książki, rok wydania: 2019, oprawa: miękka
Prowokacyjna, szczera do bólu blogerka bez skrupułów opowiada o swoim statusie kochanki. Wyjaśnia w książce, dlaczego, w imię czego, z jakich powodów ludzie zdradzają. Udziela porad, jak wytrzymać w miłosnym trójkącie. Bez owijania w bawełnę mówi prawdę o tym, co leży u podstaw niewierności, a o czym nie pisze się w wymus...
Dostępność: w sprzedaży od 2019.09.18
W łóżku z twoim mężem
26,18
wydawnictwo: Świat Książki, rok wydania: 2019, oprawa: półtwarda
Prowokacyjna, szczera do bólu blogerka bez skrupułów opowiada o swoim statusie kochanki. Wyjaśnia w książce, dlaczego, w imię czego, z jakich powodów ludzie zdradzają. Udziela porad, jak wytrzymać w miłosnym trójkącie. Bez owijania w bawełnę mówi prawdę o tym, co leży u podstaw niewierności, a o czym nie pisze się w wymus...
Dostępność: w sprzedaży od 2019.09.18
Okruchy zła (wydanie kieszonkowe)
9,00
wydawnictwo: Świat Książki, rok wydania: 2019, oprawa: broszurowa
Doktor Emory Charbonneau, pediatra i zapalona biegaczka, znika na górskiej drodze w Karolinie Północnej podczas treningu przygotowującego do charytatywnego maratonu. Jej mąż Jeff zgłasza zaginięcie, ale mgła i lód uniemożliwiają poszukiwania. Policja podejrzewa Jeffa o pozbycie się żony. Tymczasem ranna Emory odzyskuje pr...
Dostępność: pozycja dostępna (ponad 100 egz.)Do koszyka
Jedenaście godzin (wydanie kieszonkowe)
9,00
wydawnictwo: Świat Książki, rok wydania: 2019, oprawa: broszurowa
Historia, od której nie sposób się oderwać. Początek serii sprzedanej w blisko milionie egzemplarzy. Młoda kobieta w zaawansowanej ciąży opuszcza centrum handlowe w upalny dzień. Życie upływa jej na zakupach, dbaniu o rodzinę: ukochanego męża Richa oraz dwie córeczki, i oczekiwaniu narodzin trzeciego dziecka. Nagle zostaje...
Dostępność: pozycja dostępna (ponad 100 egz.)Do koszyka
Siostra (wydanie kieszonkowe)
9,00
wydawnictwo: Świat Książki, rok wydania: 2019, oprawa: broszurowa
Beatrice Hemming przylatuje z Nowego Jorku do Londynu, by stawić czoła przerażającej wiadomości: po wielu godzinach poszukiwań zostaje odnalezione ciało jej ukochanej młodszej siostry. Policja, przyjaciele, a nawet matka są przekonani, że Tess popełniła samobójstwo. Tylko zrozpaczona Beatrice głęboko wierzy, że siostra ni...
Dostępność: pozycja dostępna (ponad 100 egz.)Do koszyka
Poszukiwania (wydanie kieszonkowe)
9,00
wydawnictwo: Świat Książki, rok wydania: 2019, oprawa: broszurowa
Fiona, niedoszła ofiara seryjnego mordercy, usiłuje powrócić do normalnego życia. Na pięknej wyspie nieopodal Seattle prowadzi szkołę dla psów i podejmuje akcje ratunkowe. Niezbędne jej spokój i samotność zakłóca Simon, szorstki i skryty twórca artystycznych mebli, mający kłopot ze swym psem. Oboje z początku niezbyt się ...
Dostępność: pozycja dostępna (6 egz.)Do koszyka
Gdzie jest Mia? (wydanie kieszonkowe)
9,00
wydawnictwo: Świat Książki, rok wydania: 2019, oprawa: broszurowa
Trzymający w napięciu jak Dziewczyna z pociągu czy Zanim zasnę, thriller Gdzie jest Mia? opowiada historię młodej matki, której najgorszy koszmar nagle się spełnia. „Najpierw przypominam sobie ciemność. Później krew. Mia. Mój Boże, Mia”. Estelle Paradise budzi się w szpitalu po tym, jak została znaleziona na d...
Dostępność: pozycja dostępna (ponad 100 egz.)Do koszyka
Wyryte w piasku
27,68
wydawnictwo: Świat Książki, rok wydania: 2019, oprawa: miękka
Najbardziej znana powieść francuskiego mistrza kryminału 6 czerwca 1944 roku stu siedemdziesięciu ośmiu rangersów ląduje na plaży w Normandii, aby pod ostrzałem karabinów maszynowych przenieść materiały wybuchowe i wysadzić mur dzielący ich od zabójczych klifów. Dowódcy szacują, że niewielu żołnierzy przeżyje. Najbogatsi...
Dostępność: pozycja dostępna (ponad 100 egz.)Do koszyka
Kosztowna miłość
27,68
wydawnictwo: Świat Książki, rok wydania: 2019, oprawa: miękka
Pierwsza książka bestsellerowej serii o przygodach inspektora Gregera Thulina Podczas włamania do luksusowej rezydencji Kenneta i Violi Svalborgów, ktoś starannie wyciął z ram obrazy o wartości czterech milionów koron. Zniknęła także piętnastoletnia córka sąsiadów, Elina Gullberg, która opiekowała się synami Svalborgów. C...
Dostępność: pozycja dostępna (ponad 100 egz.)Do koszyka
-33%
Pod powierzchnią
36,90 24,72
wydawnictwo: Świat Książki, rok wydania: 2019, oprawa: miękka
Genialna powieść najmłodszej finalistki w historii Nagrody Bookera! Minęło szesnaście lat, od kiedy Gretel ostatni raz widziała matkę. To połowa jej życia; dość, aby zapomnieć spędzone nad kanałem dzieciństwo. Lecz niespodziewany telefon sprawia, że ich drogi znów się przecinają. Wspomnienia niespokojnych lat powracają z...
Dostępność: pozycja dostępna (90 egz.)Do koszyka
Drabina do nieba
29,93
wydawnictwo: Świat Książki, rok wydania: 2019, oprawa: miękka
Przebiegły, bezwzględny mężczyzna w pogoni za sławą. „Fabuła przepysznej powieści Johna Boyne’a Drabina do nieba jest podniecająco nieprzewidywalna. Podąża śladem Maurice’a, który doskonali się w sztuce adaptowania opowieści innych osób, imając się coraz bardziej etycznie wątpliwych sposobów. I choć książ...
Dostępność: pozycja dostępna (ponad 100 egz.)Do koszyka
Sekret Amishy
29,93
wydawnictwo: Świat Książki, rok wydania: 2019, oprawa: miękka ze skrzydełkami
Sekret Amishy to nowa powieść bestsellerowej autorki Sejal Badani, w której nowojorska dziennikarka wyrusza w podróż do Indii, by poznać tajemnicę swojej rodziny i poradzić sobie z osobistą tragedią. Nic nie mogło przygotować Jayi na cierpienie, którego doświadczyła po trzecim poronieniu. Jej małżeństwo nie wytrzymało tej ...
Dostępność: pozycja dostępna (ponad 100 egz.)Do koszyka
Moje wielkie greckie wakacje
26,18
wydawnictwo: Świat Książki, rok wydania: 2019, oprawa: miękka ze skrzydełkami
Zabawna powieść, pełna radości i śmiechu, słońca i życia w pełni, idealna dla fanów Kat French, Jenny Oliver i Carole Matthews. Trzydziestokilkuletnia Mandy myślała, że znalazła miłość na całe życie. Kiedy odkrywa, że jej idealny mąż ma romans, zdaje sobie sprawę, że nadszedł czas, aby dokonać WIELKICH zmian. Co zrobi Man...
Dostępność: pozycja dostępna (ponad 100 egz.)Do koszyka
Tak czy inaczej
26,18
wydawnictwo: Świat Książki, rok wydania: 2019, oprawa: miękka ze skrzydełkami
Zabawna, wzruszająca historia o miłości, dobrym jedzeniu i spełnianiu marzeń. Dwudziestodziewięcioletnia Katie Kelly jest na dnie. Miała wspaniały związek oraz wymarzoną pracę. Niestety chłopak porzucił ją i wyjechał za granicę. Ona śpi na kanapie w pokoju gościnnym u przyjaciółki i pracuje w domu spokojnej starości, gdzie...
Dostępność: pozycja dostępna (ponad 100 egz.)Do koszyka
12345678...65
następna strona
Wyszukiwarka
Wpisz tytuł, autora lub wydawcę
tylko w dostępnych
tylko z wyprzedaży
Skorzystaj z 40% rabatu na całą ofertę Wydawnictwa Mando!
Ostatnio oglądane
KBiologia na czasie 1. Podręc...
KW centrum uwagi 1. Podręczni...
KOblicza geografii 1. Podręcz...
KPoznać przeszłość 1. Podręcz...
KTo jest chemia 1. Chemia ogó...
KOdkryć fizykę 1. Podręcznik ...
KPonad słowami 1. Podręcznik ...
Pokaż ofertę tytułów z wyprzedaży
Pokaż ofertę tytułów z wyprzedaży
Awangarda - 390
Blues - 454
Country - 154
Dubstep - 236
Etniczna - 217
Filmowa - 575
Hardcore - 166
Hip-hop - 1007
Jazz - 2187
Kabaret - 28
Klasyczna - 2821
Metal - 7004
Pakiety - 69
Pop - 7800
Punk - 334
Religijna - 197
Retro - 38
Rock - 5903
Soul - 126
Swing - 19
Gry - 102
© 2006-2019 Bonito.pl – Radość z czytania Polityka prywatności i plików cookies Obowiązek informacyjny o przetwarzaniu danych osobowych
Jesteśmy tanią księgarnią internetową. Oferujemy tanie książki i komiksy, muzykę na płytach CD, filmy DVD i Blu-ray, zabawki dla dzieci, puzzle i gry planszowe. Koniecznie sprawdź nasze Bestsellery!