Bonito - Bo liczą się dobre chwile
Bonito - Bo liczą się dobre chwile
Google PlayHuawei AppGallery
Aplikację zainstalowało już 130 158 osób!
Pobierz aplikację Bonito!
Google PlayHuawei AppGallery
Aplikację zainstalowało już 130 158 osób!
Skorzystaj z 35% rabatu na całą ofertę wydawnictw Kobiece i Mova!
Wyniki szukania

„multico”

(360):
Globalne ocieplenie. Co Ty możesz zrobić?
17,50
wydawnictwo: Multico, rok wydania: 2008, oprawa: twarda
Coraz częściej słyszysz o globalnym ociepleniu. Globalne ocieplenie to temat ważny i aktualny. Pokojowa Nagroda Nobla została przyznana za wysiłki na rzecz upowszechniania wiedzy o zmianach klimatu. Przyszłość Ziemi jest troską naukowców i polityków, ale przekonaj się, jak wiele zależy od Ciebie! Dowiedz się: Co to jest g...
Dostępność: pozycja niedostępna (ostatnio dostępna: 12.10.2020 10:16)
Atlas drewna
90,30
wydawnictwo: Multico, rok wydania: 2008, oprawa: twarda
"Dla leśników, pracowników tartaków, cieśli, stolarzy, projektantów wnętrz, architektów, rzeźbiarzy i wszystkich, którzy interesują się obróbką drewna. Tablice zawierające wszystko, co warto wiedzieć o 30 najważniejszych gatunkach drzew środkowoeuropejskich i ich drewnie."
Dostępność: pozycja niedostępna (ostatnio dostępna: 22.02.2020 06:27)
Orchidee. Amatorska uprawa storczyków
29,40
wydawnictwo: Multico, rok wydania: 2008, oprawa: broszurowa
"Katalog gatunków storczyków oraz poradnik w jednym. Czy wiesz: jakie gatunki storczyków można uprawiać w warunkach domowych? W książce znajdziesz opisy gatunków i odmian odpowiednich do uprawy w warunkach domowych. "
Dostępność: pozycja niedostępna (ostatnio dostępna: 06.05.2021 22:16)
Zwierzęta polski spotkania + CD
61,60
wydawnictwo: Multico, rok wydania: 2007, oprawa: twarda
\"Zwierzęta Polski\" to kolejna, po \"Ptakach Polski\" dr. Andrzeja Kruszewicza, książka poświęcona faunie polskiej. Tym razem jest to jedyna w swoim rodzaju prawdziwa, choć bajkowa opowieść o życiu dzikich zwierząt w Polsce. \"Zwierzęta Polski\" to tchnąca poezją autorska relacja ze spotkań z dzikimi mieszkańcami puszczy....
Dostępność: pozycja niedostępna
Moja książka. Ogród
16,60
wydawnictwo: Multico, rok wydania: 2007, oprawa: twarda
`Moja książka` to skarbnica wiedzy o zwierzętach żyjących w ogrodach, pełna rad jak je obserwować, jak pomóc im przetrwać. Doskonała do czytania na spacerze, pomaga poznać tajemnice zwierząt. Znakomity prezent dla miłośnika przyrody w każdym wieku.
Dostępność: pozycja niedostępna
Najlepsze rośliny na balkon i taras
20,93
wydawnictwo: Multico, rok wydania: 2007, oprawa: miękka
Pierwszy katalog roślin z nowej serii Wydawnictwa MULTICO. Przeznaczony dla wszystkich, zainteresowanych zdobieniem roślinami swoich balkonów i tarasów. Przyjazny, napisany przystępnym językiem i przejrzysty. Ma nowoczesny layout oraz bliski kwadratu, poręczny format.Składa się z trzech głównych części: poradnika, który ra...
Dostępność: pozycja niedostępna
Rasy kotów
31,50
wydawnictwo: Multico, rok wydania: 2007, oprawa: twarda
W treści: przodkowie kota, rodzina kotowatych, pochodzenie kota domowego, zarys powstawania ras, typy budowy ciała kotów, koty długowłose, koty półdługowłose, koty typu wysmukłego, typu europejskiego, o zmienionej strukturze futra, zasady hodowli kotów, wystawy kotów anatomia kota, choroby.
Dostępność: pozycja niedostępna (ostatnio dostępna: 05.12.2019 15:42)
Drzewa
31,50
wydawnictwo: Multico, rok wydania: 2007, oprawa: plastikowa
Co warto wiedzieć o drzewach? W tej książce znajdziesz wszystkie informacje o drzewach rosnących w Polsce i w Europie Środkowej. Nauczysz się rozpoznawać drzewa, poznasz nazwy, zobaczysz jak wygląda ich kora, kiedy kwitną i jakie wydają owoce. Dowiesz się też: - skąd pochodzą rosnące u nas drzewa owocowe, parkowe, leś...
Dostępność: pozycja niedostępna (ostatnio dostępna: 23.06.2020 22:28)
Kolor ciekawostki natury
9,03
wydawnictwo: Multico, rok wydania: 2006, oprawa: miękka
Poznaj ciekawostki warte zapamiętania Zadziw wszystkich swą wiedzą na temat: - rajskich ptaków - tęczowych motyli - trujących piękności - opancerzonych klejnotów - cętkowanych, paskowanych i łaciatych zwierząt \"Ciekawostki natury\" to seria książka + memo + Czarny Piotruś dla młodych odkrywców świata zwierząt.
Dostępność: pozycja niedostępna
Przechowywanie i konserwowanie żywności
17,50
wydawnictwo: Multico, rok wydania: 2006, oprawa: miękka
Dostępność: pozycja niedostępna
Małe kompozycje ogrodowe z roślin, kamienia, drewna
18,90
wydawnictwo: Multico, rok wydania: 2006, oprawa: twarda
Jak z małej działki przy domu wyczarować przestrzenny, uroczy i tajemnjczy ogród? Dlaczego warto poznać reguły kompozycji ogrodowych wypracowane i stosowane od wielu wieków na całym świecie? Jak efektownie zestawiać drzewa i krzewy o różnych barwach, kształtach i wielkościach? Jak harmonijnie wkomponować dodatkowe elementy...
Dostępność: pozycja niedostępna (ostatnio dostępna: 27.10.2020 09:17)
Bonsai z roślin pokojowych
13,30
wydawnictwo: Multico, rok wydania: 2006, oprawa: twarda
Zachęcamy Państwa do ozdobienia mieszkania bonsai z roślin pokojowych. Przedstawiamy zasadnicze informacje na temat wyboru odpowiednich gatunków, kształtowania miniaturowych drzewek i właściwego ich pielęgnowania. Poradnik jest przeznaczony dla osób, które dopiero zapoznają się z dalekowschodnią sztuką bonsai.
Dostępność: pozycja niedostępna (ostatnio dostępna: 01.05.2020 13:27)
Chleb własnego wypieku
17,50
wydawnictwo: Multico, rok wydania: 2006, oprawa: miękka
W książce znajduje się ponad 120 sprawdzonych przepisów na chleby tradycyjne i regionalne, pełnoziarniste, bezglutenowe, z dodatkami. A także na słodkie bułki, chałki i ciasta. Przepisy na pasty do chleba, potrawy z chleba. Dodatkowe informacje na temat produktów i urządzeń dostępnych na rynku. Bądź na czasie. Piecz i jed...
Dostępność: pozycja niedostępna (ostatnio dostępna: 29.04.2020 05:28)
Siberia in the Baikal land of the Buryats
59,33
wydawnictwo: Multico, rok wydania: 2005, oprawa: twarda
Baikal - the largest lake in Asia, one of the largest in the world. No other lake can match its depth. Unusually transparent and clear waters of Baikal amount to as much as 20% of the world`s lake freshwater reserve.
Dostępność: pozycja niedostępna
Pieniński Park Narodowy
8,96
wydawnictwo: Multico, rok wydania: 2000, oprawa: miękka
Kieszonkowy przewodnik z serii "Spotkania z przyrodą" przedstawia bogactwo przyrody, architekturę i historię Pienińskiego Parku Narodowego.Książka ma także przedstawić działania Parku, zmierzające do zachowania lub porzywrócenia swoistego krajobrazu Pienin. Zawiera wiele nowych, niepublikowanych fotografii.
Dostępność: pozycja niedostępna
Pobierz naszą aplikację!
Aplikacja Bonito w Google Play Aplikacja Bonito w App Store Aplikacja Bonito w AppGallery
Jesteśmy tanią księgarnią internetową. Oferujemy tanie książki i komiksy, muzykę na płytach CD, filmy DVD i Blu-ray, zabawki dla dzieci, puzzle i gry planszowe. Koniecznie sprawdź nasze Bestsellery!