Bonito - Bo liczą się dobre chwile
Bonito - Bo liczą się dobre chwile
Google PlayHuawei AppGallery
Aplikację pobrało już 110 481 osób!
Pobierz aplikację Bonito!
Google PlayHuawei AppGallery
Aplikację zainstalowało już 110 481 osób!
Tniemy ceny! Skorzystaj z rabatu do 70% na wybraną ofertę wydawnictw Muza i Akurat!

Lato w towarzystwie bohaterów Disneya. Tylko teraz słoneczne rabaty na książeczki dla najmłodszych!

Promocja na pozycje z poniższej listy obowiązuje do 27.06.2021 r.

1.
Disney Księżniczka. Moja szafa. Zmazywanki
Moja szafa to niekończąca się zabawa w przebieranki. Dołącz do księżniczek ze świata Disneya i razem zróbcie przegląd królewskiej szafy. Dzięki kolorowym naklejkom wielokrotnego użytku i specjalnym ścieralnym stronom możesz się bawić w stylizowanie bez końca. Uważaj ta zabawa wciąga!
Nowośćcena: 15,99 11,99 zł
oszczędzasz: 4,00
2.
Disney Miki. Zadania dla bystrzaków. Moja rodzinka
Książki aktywizujące z zdaniami i naklejkami Rodzice, dziadkowie, dzieciaki… Nie ma to jak rodzinka! Jak sprawić, żeby każdy wspólny dzień był wyjątkowy? Oprócz porad i pomysłów książka zawiera ciekawe zadania. Może wykonacie je razem? Zabawę urozmaicą kolorowe naklejki.
cena: 11,60 8,70 zł
oszczędzasz: 2,90
3.
Disney Maluch. Elementarz. Ćwiczenia 2-latka
Ta książka stanowi doskonałe uzupełnienie Elementarza 2-latka. W towarzystwie bohaterów ze świata Disneya twój maluszek utrwali zdobyte wiadomości, a odpowiednie do jego wieku ćwiczenia umożliwią mu trenowanie umiejętności logicznego myślenia, spostrzegawczości oraz zdolności manualnych. Dodatkową atrakcją są arkusze z okrągłymi kartonikami do wypchnięcia, które przydadzą się podczas wykonywania zadań i w trakcie gry...
cena: 13,40 10,05 zł
oszczędzasz: 3,35
4.
Disney maluch. Wesoła owieczka
Książka z kolorowymi obrazkami i krótkimi tekstami. Urocze postaci ze świata Disneya w zabawny sposób aktywizują dziecko do wykonywania różnych czynności. Proste teksty pobudzają wyobraźnię i rozwijają słownictwo.
cena: 13,40 10,05 zł
oszczędzasz: 3,35
5.
Disney maluch. Obudź się
Przyszła wiosna, a niedźwiadek ciągle śpi. Jak go obudzić? Może zaśpiewasz mu piosenkę albo zagrasz na bębenku? Wstawaj, misiu! Książka z kolorowymi obrazkami i krótkimi tekstami. Urocze postaci w zabawny sposób aktywizują dziecko do wykonywania różnych czynności. Proste teksty pobudzają wyobraźnię i rozwijają słownictwo. Książeczki interaktywne: • angażują we wspólną aktywną zabawę, • pobudzają wyobraźni...
cena: 13,40 10,05 zł
oszczędzasz: 3,35
6.
Pixar Auta. Maluj Farbami
Ta publikacja zachwyci wszystkich fanów bajki „Auta”. To: • kreatywna zabawa dla przedszkolaków, • duże wyraźnie ilustracje z ulubionymi bohaterami, • prosta formuła wymagająca jedynie pędzelka i wody - paleta farb dostępna w książce, • 12 stron do malowania + aż 4 strony farb akwarelowych.
cena: 15,00 11,25 zł
oszczędzasz: 3,75
7.
Disney maluch. Zaśnij już...
Już wieczór, pora spać… Ale Jack-Jack ciągle ma otwarte oczka! Jak go utulić do snu? Może zaśpiewasz mu kołysankę albo dasz ulubioną przytulankę? Dobranoc! Książeczki interaktywne: • angażują we wspólną aktywną zabawę, • pobudzają wyobraźnię, • uwalniają naturalną ekspresję, • rozładowują emocje.
cena: 13,40 10,05 zł
oszczędzasz: 3,35
8.
Disney Kubuś i przyjaciele. Zadania do zmazywania
Książka ze ścieralnymi stronami i mazakiemróżnorodność zadań: labirynty, szlaczki, tworzenie zbiorówścieralne strony oraz dołączony mazak umożliwiają wielokrotne rozwiązywanie zadańksiążka wspiera rozwój najważniejszych umiejętności ćwiczy spostrzegawczość i logiczne myślenie
Nowośćcena: 17,99 13,49 zł
oszczędzasz: 4,50
9.
Niezwykłe kolorowanki. Koloruj według kodu
Wspaniała pozycja dla fanów kolorowania. Przygotuj zestaw kredek i baw się dobrze w towarzystwie ulubionych bohaterów ze świata Disneya.
cena: 13,40 10,05 zł
oszczędzasz: 3,35
10.
Disney Maluch. Elementarz. Zadania 3-latka
Książka stanowi doskonałe uzupełnienie Elementarza 3-latka. W towarzystwie bohaterów ze świata Disneya Twój maluszek utrwali zdobyte wiadomości, a odpowiednie dla wieku zadania umożliwią mu trenowanie umiejętności logicznego myślenia i spostrzegawczości. Dodatkową atrakcją są duże, łatwe do chwytania naklejki - nie tylko gwarantują dziecku dobrą zabawę ale tez pozytywnie wpływają na rozwój zdolności manualnych i dają...
cena: 11,60 8,70 zł
oszczędzasz: 2,90
11.
Maluj wodą. Auta
Malowanki wodne to idealna propozycja dla najmłodszych artystów. Zabarwione strony maluch pociąga pędzelkiem zamoczonym w wodzie i otrzymuje piękne, barwne ilustracje. Prosta formuła sprawia, że dziecko za każdym razem może liczyć na pozytywne rezultaty, a to stanowi dla niego znakomitą motywację.
cena: 10,99 8,24 zł
oszczędzasz: 2,75
12.
Miki. Czas na sport!
Miki to urodzony sportowiec. Dołącz do niego i rozpocznijcie rozgrzewkę - a rozruszać trzeba nie tylko ciało, ale i umysł! Rozwiązuj łamigłówki i baw się naklejkami, a później załóż rolki lub wyjmij piłkę z szafy i wybierz się trening na świeżym powietrzu.
cena: 11,60 8,70 zł
oszczędzasz: 2,90
13.
Disney maluch. Maluj rączkami
Dziś się szykuje nowa przygoda - wiedzą już o tym wszystkie maluszki! Maluj rączkami - wystarczy woda, a zamiast pędzli twoje paluszki! Maluj rączkami to idealna propozycja dla ciekawych świata maluszków, które rozpoczynają swoją twórczą aktywność. Wystarczy zamoczyć rączki w wodzie i zwilżyć wybrany element obrazka, żeby nabrał koloru. Prosta formuła sprawia, że dziecko za każdym razem może liczyć na pozytywne rezul...
cena: 13,50 10,13 zł
oszczędzasz: 3,37
14.
Disney Classic. Niezwykłe kolorowanki. Koloruj według kodu
Wspaniała pozycja dla fanów kolorowania. Przygotuj zestaw kredek i baw się dobrze w towarzystwie ulubionych bohaterów ze świata Disneya.
cena: 12,99 9,74 zł
oszczędzasz: 3,25
15.
Disney uczy. Auta. Rozwiązuję sam
Rozwiązuję sam to edukacyjna książka dla dzieci w wieku przedszkolnym, która powstała w ramach programu „Disney Uczy”. Pomaga ona 4-latkom rozwijać kluczowe dla wieku przedszkolnego umiejętności - uczy koncentracji i logicznego myślenia oraz rozwija sprawność manualną i spostrzegawczość. Zadania w książce są idealnie dostosowane do wieku dziecka, a ich rozwiązania na tyle intuicyjne, że dziecko może samo...
cena: 12,50 9,38 zł
oszczędzasz: 3,12
16.
Auta. Kolorowanka z naklejkami
„Kolorowanka z naklejkami” zapewni dziecku świetną zabawę, a przy okazji pomoże doskonalić kluczowe dla wieku przedszkolnego umiejętności. Załączone do książeczki barwne naklejki stanowią wzór do pokolorowania czarno-białych rysunków. To doskonałe ćwiczenie spostrzegawczości oraz zdolności manualnych.
cena: 8,90 6,68 zł
oszczędzasz: 2,22
17.
Disney maluch. Literki
Książka z serii „Disney maluch” wprowadza dziecko w świat alfabetu. Krótkie wesołe rymowanki i kolorowe ilustracje pomagają zapamiętać kształt poszczególnych liter, a zabawa w wyszukiwanie rozwija spostrzegawczość malucha oraz w przyjemny sposób uczy kojarzenia wyrazów z literami, od których się zaczynają. Twarde strony i ulubieni bohaterowie są gwarancją, że książka będzie cieszyć dziecko przez długi cz...
cena: 34,99 26,24 zł
oszczędzasz: 8,75
18.
Disney Maluch. Świat dzidziusia. Książeczka kontrastowa
Świat widziany oczami maluszka! Książeczki kontrastowe to wspaniały pomysł na pierwszy prezent dla naszego maluszka. Stymulują wzrok i pozytywnie wpływają na jego wszechstronny rozwój. Duże, tematycznie bliskie dziecku obrazki można wykorzystać do nauki nazywania przedmiotów. A wszystko to w towarzystwie ulubionych bohaterów ze świata Disneya.
cena: 12,99 9,74 zł
oszczędzasz: 3,25
19.
Pixar. Zagadki
Zagadki to zbiór wciągających łamigłówek i zadań, przy których główka pracuje! Krzyżówki, labirynty, układanki - każdy znajdzie tu coś dla siebie. W pokonywaniu kolejnych wyzwań dopingują ulubieni bohaterowie ze świata Pixara.
cena: 13,50 10,13 zł
oszczędzasz: 3,37
20.
Disney Księżniczka. Ubieranki, naklejanki
Bale, przyjęcia, królewskie gale... Ubierz Aurorę w elegancką suknię ze złotymi haftami a Bellę i Bestię przygotuj na wielki bal. Dołącz do księżniczek i spraw żeby ich ubrania rozbłysły pełnią barw. Zabawę urozmaicą Ci naklejki wielokrotnego użytku oraz brokatowe. Stylizuj, naklejaj, baw się!
cena: 16,99 12,74 zł
oszczędzasz: 4,25
21.
Disney maluch. Elementarz. Ćwiczenia 3-latka
Książka, która stanowi doskonałe uzupełnienie Elementarza 3-latka. W towarzystwie bohaterów ze świata Disneya twój maluszek utrwali zdobyte wiadomości, a odpowiednie dla wieku zadania umożliwią mu trenowanie umiejętności logicznego myślenia i spostrzegawczości. Dodatkową atrakcją są duże, łatwe do chwytania naklejki - nie tylko gwarantują dziecku dobrą zabawę, ale też pozytywnie wpływają na rozwój zdolności manualny...
cena: 13,40 10,05 zł
oszczędzasz: 3,35
22.
Disney maluch. Kotek psotek
Książka z kolorowymi obrazkami i krótkimi tekstami. Urocze postaci ze świata Disneya w zabawny sposób aktywizują dziecko do wykonywania różnych czynności. Proste teksty pobudzają wyobraźnię i rozwijają słownictwo.
cena: 13,40 10,05 zł
oszczędzasz: 3,35
23.
Disney maluch. Elementarz. Zadania 2-latka
Książka stanowi doskonałe uzupełnienie Elementarza 2-latka. Dzięki tej pozycji dziecko: • zdobywa wiedzę o najbliższym otoczeniu, • utrwala już zdobyte wiadomości, • trenuje logiczne myślenie i ćwiczy umiejętności manualne, • rozwiązuje ciekawe zadania dostosowane do poziomu rozwoju dwulatka, • rozwiązuje angażujące ćwiczenia, np. dopasowywanie kartoników do obrazków.
cena: 13,40 10,05 zł
oszczędzasz: 3,35
24.
Disney Księżniczka. Przebieranki z naklejkami
Wspaniała zabawa dla wszystkich wielbicielek księżniczek Disneya. Wyrwij z książki strony z naklejkami i baw się bez końca. Kreuj wizerunki ulubionych bohaterek. Naklejki można przyklejać i odklejać wiele razy. Dzięki temu możesz sprawdzić, jaka wersja obrazka bardziej ci się podoba!
cena: 14,40 10,80 zł
oszczędzasz: 3,60
25.
Disney Maluch. Cyferki
Książka z serii „Disney Maluch” wprowadza dziecko w świat matematyki. Krótkie wesołe rymowanki i kolorowe ilustracje pomagają zapamiętać kształt poszczególnych cyfr, a zabawa w wyszukiwanie rozwija spostrzegawczość malucha oraz w przyjemny sposób uczy liczenia elementów. Twarde strony i ulubieni bohaterowie są gwarancją, że książka będzie cieszyć dziecko przez długi czas.
cena: 34,99 26,24 zł
oszczędzasz: 8,75
26.
Disney uczy. Kubuś. Elementarz przedszkolaka. 3 lata
Elementarz zawiera: • przedstawienie liczb od 1 do 10, liczenie w zakresie do 5, • poznanie podstawowych kształtów, jak np. koło, trójkąt, kwadrat czy prostokąt, • zestawienie najprostszych dla dziecka porównań: duży/mały czy nisko/wysoko, • nauka przez zabawę w towarzystwie bohaterów ze świata Disneya, • wsparcie rozwoju słownictwa dziecka.
cena: 12,99 9,74 zł
oszczędzasz: 3,25
27.
Disney Maluch. Książeczka kontrastowa. Przyroda
Kontrastowe obrazki przyciągają wzrok maluszka i stymulują jego rozwój idealna. Ta książeczka to idealna propozycja dla dziecka już od 3. miesiąca życia. Książeczki zawierają czarno-białe ilustracje, przeplatane akcentami w jednym z kolorów: żółty, czerwony, niebieski lub zielony. Bliska dziecku tematyka i przyjazny format przykuwają wzrok. Książka twardostronicowa
cena: 13,40 10,05 zł
oszczędzasz: 3,35
28.
Disney Maluch. Kolorowanka z naklejkami
Wspaniała propozycja dla maluszków. Książka zawiera naklejki i duże, proste ilustracje do pokolorowania. Wklejanie na stronach naklejek z odpowiednimi obrazkami, a następnie kolorowanie rysunków według wzoru to rozwijająca manualnie zabawa oraz ćwiczenie spostrzegawczości. Czas na zabawę z bohaterami Disneya!
cena: 8,90 6,68 zł
oszczędzasz: 2,22
29.
Kraina lodu. Zagadki
Zagadki to zbiór wciągających łamigłówek i zadań, przy których główka pracuje! Quizy, labirynty, układanki - każdy znajdzie tu coś dla siebie. W pokonywaniu kolejnych wyzwań dopingują ulubieni bohaterowie ze świata Disneya.
cena: 13,50 10,13 zł
oszczędzasz: 3,37
30.
Disney maluch. Maluj rączkami
Dziś się szykuje nowa przygoda - wiedzą już o tym wszystkie maluszki! Maluj rączkami - wystarczy woda, a zamiast pędzli twoje paluszki! Maluj rączkami to idealna propozycja dla ciekawych świata maluszków, które rozpoczynają swoją twórczą aktywność. Wystarczy zamoczyć rączki w wodzie i zwilżyć wybrany element obrazka, żeby nabrał koloru. Prosta formuła sprawia, że dziecko za każdym razem może liczyć na pozytywne rezul...
cena: 13,50 10,13 zł
oszczędzasz: 3,37
31.
Auta. Ćwiczę szlaczki
Auta zapraszają na przygodę ze szlaczkami! Ćwiczę Szlaczki to książki, które wspierają rozwój manualny przedszkolaków i przez zabawę pomagają im przygotować się do nauki pisania liter i cyfr. W książce znajdziecie mnóstwo atrakcji, ciekawe zadania i oryginalne wzory. Rysowanie po śladzie to wspaniała zabawa. Do dzieła!
cena: 8,90 6,68 zł
oszczędzasz: 2,22
32.
Disney Maluch. Ważny występ
Szukasz ciekawych i wartościowych książek dla twojego maluszka? Moje pierwsze opowiastki bardzo dobrze sprawdzą się jako bajki przed snem albo czytanki, które urozmaicą podróż. Te urocze historyjki o ulubionych bohaterach ze świata Disneya nie tylko bawią, ale też przekazują pozytywne wartości, pomagając dziecku poznać i zrozumieć otaczający go świat.
cena: 14,99 11,24 zł
oszczędzasz: 3,75
33.
Kreatywne rysowanki. Disney. Kraina Lodu
Lubisz wyzwania? Siostry Anna i Elsa mają dla ciebie coś specjalnego - zabawę w rysowanki. Uwolnij wyobraźnię i zacznij już dziś spontanicznie tworzyć niepowtarzalne rysunki. Szybko przekonasz się, że Kreatywne rysowankito doskonały sposób na relaks, a przy tym okazja, żeby rozwijać zdolności artystyczne. Aby tworzyć niepowtarzalne wzory i obrazki, wystarczy pisak, ołówek, kredki lub cokolwiek, czym lubisz pisać, i o...
cena: 16,99 12,74 zł
oszczędzasz: 4,25
34.
Disney Junior. Minnie. Kolorowanka
Czas na kolorową przygodę z Minnie i Daisy oraz ich przyjaciółmi! Obrazki z ulubionymi bohaterami zachęcają do wypełniania ich barwami, co pobudza kreatywność i wyobraźnię małego twórcy. Kolorowanie wpływa też pozytywnie na rozwój manualny i ćwiczy koncentrację. Do książki są dołączone naklejki, które dziecko może wykorzystać w dowolny sposób na przykład tworząc bajkowe scenki lub ozdabiając ulubione przedmioty.
cena: 10,70 8,03 zł
oszczędzasz: 2,67
35.
Disney uczy. Samochody. Książka odkrywcy
Wyjątkowa propozycja dla małych fanów motoryzacji. Ta fascynująca książka jest pełna ciekawych zdjęć i kolorowych ilustracji, dzięki którym dzieci poznają budowę i zasady działania samochodów. Co wprawia koła w ruch i dlaczego silnik nazywany jest sercem auta? Do czego służą spojlery i jak będą wyglądały samochody w przyszłości? Odpowiedzi na te pytania wszystkie dzieci ciekawe świata znajdą w książce Samochody. Ks...
cena: 23,00 17,25 zł
oszczędzasz: 5,75
36.
Cudowny świat kosmosu. Wiedza i ciekawostki
Książka edukacyjna z zadaniami i naklejkami: • skierowana do dzieci w wieku przedszkolnym, • zróżnicowany poziom trudności zadań, • duża liczba naklejek zachęca do zabawy, • ćwiczy zdolności manualne, spostrzegawczość i logiczne myślenie.
cena: 10,70 8,03 zł
oszczędzasz: 2,67
37.
Disney Księżniczki. Kolorowanka z naklejkami
Przekonaj się, jak wspaniale jest być księżniczką! Kolorowanka z naklejkami zapewni dziecku świetną zabawę, a przy okazji pomoże doskonalić kluczowe dla wieku przedszkolnego umiejętności. Załączone do książeczki barwne naklejki stanowią wzór do pokolorowania czarno-białych rysunków - jest to doskonałe ćwiczenie spostrzegawczości oraz zdolności manualnych.
cena: 8,90 6,68 zł
oszczędzasz: 2,22
38.
Disney. Elementarz przyrodniczy
Ta wyjątkowa książka wspiera najmłodszych w poznawaniu otaczającego świata. Każda plansza to nowy temat do rozmowy i nowe wyzwanie dla maluszka. Podczas zabawy dziecko z łatwością przyswaja nieznane pojęcia, rozwija słownictwo, ćwiczy spostrzegawczość i logiczne myślenie. Bliska dziecku tematyka (zwierzęta, rośliny, pogoda) oraz urocze ilustracje z bohaterami Disneya sprawiają, że lektura Elementarza stanie się waszy...
cena: 28,99 21,74 zł
oszczędzasz: 7,25
39.
Disney Maluch. Jeżyk śpioszek
Mały jeżyk jest bardzo śpiący. Czy znajdzie przytulne miejsce na sen? Urocze zwierzątka w zabawny sposób pokazują dziecku różnorodność świata. Pomagają poznać otoczenie i zrozumieć codzienne zjawiska. Proste teksty pobudzają wyobraźnię i rozwijają słownictwo.
cena: 12,99 9,74 zł
oszczędzasz: 3,25
40.
Auta. Maluj wodą
Malowanki wodne to idealna propozycja dla najmłodszych artystów. Zabarwione strony maluch pociąga pędzelkiem zamoczonym w wodzie i otrzymuje piękne, barwne ilustracje. Prosta formuła sprawia, że dziecko za każdym razem może liczyć na pozytywne rezultaty, a to stanowi dla niego znakomitą motywację. Dodatkowym atutem są ulubieni bohaterowie z filmowego hitu „Auta”.
cena: 11,60 8,70 zł
oszczędzasz: 2,90
41.
Disney Księżniczka. Brokatowe ubieranki
Kopciuszek uwielbia gdy jego suknia wiruje w rytm muzyki. Dżasmina szykuje się do długiej podróży. Nawet najbardziej waleczna księżniczka lubi czasem wystąpić w odświętnym stroju. Ubierz księżniczki w czarujące kreacje na bal oraz wygodne ubrania na daleką wyprawę. Wszystko czego potrzebujesz, to… brokatowe naklejki! Wystrzałowej zabawy!
cena: 14,99 11,24 zł
oszczędzasz: 3,75
42.
Ekokolorowanka. Disney Księżniczka
Ariel, Jasmina i pozostałe księżniczki zapraszają cię do swojego świata. Zobacz, jak piękne są miejsca, w których życie toczy się zgodnie z naturą. Zajrzyj do nich przez okno i przekonaj się, że chętnie zostaną również i twoimi najlepszymi przyjaciółkami, jeśli tylko o nie zadbasz. Kolorowanki Eko dedykowane są wszystkim, którym dobro naszej planety nie jest obojętne. Do ich produkcji użyliśmy specjalnie wyselekcjo...
cena: 10,70 8,03 zł
oszczędzasz: 2,67
43.
Kraina Lodu. Lato z Anną i Elsą
To lato będzie wyjątkowe! Spakuj plecak i wyrusz z Anną i Elsą na pełną niesamowitych przygód wyprawę. Przemierzaj morskie labirynty, zagraj z Olafem w domino, wyszukuj różnice i twórz naklejkowe wianki z kwiatów. Ta książka sprawdzi się świetnie w podróży, na plaży, a także w domu podczas deszczowej pogody.
cena: 11,60 8,70 zł
oszczędzasz: 2,90
44.
Disney maluch. Smacznego!
Ta urocza twardostronicowa książeczka to doskonała okazja, żeby spędzić wyjątkowe chwile w towarzystwie bohaterów Disneya. Wesołe rymowanki ułatwią twojemu maluszkowi przyswojenie nowych pojęć, a proste propozycje zadań pomogą utrwalić zdobytą wiedzę i zapewnią dużo dobrej zabawy.
cena: 14,99 11,24 zł
oszczędzasz: 3,75
45.
Disney maluch. Kształty
Ta urocza twardostronicowa książeczka to doskonała okazja, żeby spędzić wyjątkowe chwile w towarzystwie bohaterów Disneya. Wesołe rymowanki zapewnią twojemu maluszkowi przyjemną naukę poprzez zabawę.
cena: 14,99 11,24 zł
oszczędzasz: 3,75
46.
Disney Maluch. Miś łakomczuszek
Mały miś ma wielki apetyt. Czy zje wszystko sam? A może podzieli się z przyjaciółmi? Urocze zwierzątka w zabawny sposób pokazują dziecku różnorodność świata. Pomagają poznać otoczenie i zrozumieć codzienne zjawiska. Proste teksty pobudzają wyobraźnię i rozwijają słownictwo.
cena: 12,99 9,74 zł
oszczędzasz: 3,25
47.
Auta. Zadania do zmazywania
Co tam słychać u Zygzaka i ferajny? Odpalaj silnik i razem z nimi ruszaj na przejażdżkę! Po drodze czeka cię mnóstwo przygód - zagadki, zadania, zakręty… ale przecież dla takiego rajdowca jak ty to pestka! Do książki dołączony jest ścieralny mazak - niezbędne wyposażenie podczas przygody. Dzięki niemu zawsze możesz zmazać wszystkie odpowiedzi i zacząć zabawę od początku! Gotowy? No to start!
cena: 17,99 13,49 zł
oszczędzasz: 4,50
48.
Disney Księżniczka. Maluj wodą
Malowanki wodne to idealna propozycja dla najmłodszych artystów. Zabarwione strony maluch pociąga pędzelkiem zamoczonym w wodzie i otrzymuje piękne, barwne ilustracje. Prosta formuła sprawia, że dziecko za każdym razem może liczyć na pozytywne rezultaty, a to stanowi dla niego znakomitą motywację. Dodatkowym atutem są ulubione księżniczki ze świata Disneya.
cena: 11,60 8,70 zł
oszczędzasz: 2,90
49.
Małe Wielkie Sprawy. Nowy rowerek
Dziadzio Hops ma dla Judy prezent - rowerek na dwóch kółkach! Jednak Judy co dzień wymyśla tysiąc wymówek, żeby uniknąć pierwszej przejażdżki. Czy dziadzio znajdzie sposób, by dodać wnuczce odwagi? „Małe Wielkie Sprawy” to seria opowiadań, które pomogą rodzicowi oswoić dziecko z nowymi, niełatwymi sytuacjami. Wesołe ilustracje i ulubieni bohaterowie szybko przekonają malucha, że to, czego się obawia, może...
cena: 8,90 6,68 zł
oszczędzasz: 2,22
50.
Małe wielkie sprawy. Podzielisz się?
Trzech siostrzeńców i tylko jedna piłka. I tylko jedna kanapka. I tylko jedna rola kierownika stoiska z lemoniadą. Jak równo się podzielić, żeby każdy był zadowolony? Czy Hyzio, Dyzio i Zyzio znajdą na to sposób?„Małe Wielkie Sprawy” to seria opowiadań, które pomogą rodzicowi oswoić dziecko z nowymi, niełatwymi sytuacjami. Wesołe ilustracje i ulubieni bohaterowie szybko przekonają malucha, że to, czego si...
cena: 8,90 6,68 zł
oszczędzasz: 2,22
51.
Disney Księżniczka. Stylistka fryzur
Książka do projektowania z metalizowanymi naklejkami
cena: 13,99 10,49 zł
oszczędzasz: 3,50
52.
Disney Maluch. Na spacerze
Urocza twardostronicowa książeczka dla najmłodszych to doskonała okazja, żeby spędzić wyjątkowe chwile w towarzystwie bohaterów Disneya. Wesołe rymowanki ułatwią Twojemu maluszkowi przyswojenie nowych pojęć, a kolorowe ilustracje przyciągają wzrok i zapewniają dużo dobrej zabawy.
cena: 16,99 12,74 zł
oszczędzasz: 4,25
53.
Disney Maluch. Na wsi
Urocza twardostronicowa książeczka dla najmłodszych to doskonała okazja, żeby spędzić wyjątkowe chwile w towarzystwie bohaterów Disneya. Wesołe rymowanki ułatwią Twojemu maluszkowi przyswojenie nowych pojęć, a kolorowe ilustracje przyciągają wzrok i zapewniają dużo dobrej zabawy.
cena: 16,99 12,74 zł
oszczędzasz: 4,25
54.
Disney uczy. Kraina Lodu. Ćwiczenia z naklejkami. Cyfry
Edukacyjny zeszyt ćwiczeń: • przygotowanie do nauki liczenia - proste działania na liczbach, • różnorodne zadania rozwijające spostrzegawczość dziecka, • uzupełnianie zadań naklejkami - dodatkowa atrakcja podczas zabawy.
cena: 9,99 7,49 zł
oszczędzasz: 2,50
55.
Disney maluch. Jak się czuję?
Kiedy jestem wesoła? Kiedy jestem smutny? Krótkie rymowanki pomogą dziecku rozpoznać i samodzielnie nazwać swoje odczucia w różnych sytuacjach. Zabawę urozmaicą wysuwane strony, na których kryją się podpowiedzi.
cena: 24,99 18,74 zł
oszczędzasz: 6,25
56.
Disney uczy. Przygoda z czytaniem. Bingo i Rolly w akcji. Będę czytać
Książka dla dzieci rozpoczynających naukę czytania. Poziom I - dedykowany najmłodszym dzieciom: • metoda czytania globalnego niewymagająca od dziecka znajomości alfabetu, • dziecko uczy się czytać, zapamiętując wygląd całego wyrazu, • dyplom czytelnika oraz naklejki-nagrody, • wsparcie rozwoju słownictwa dziecka.
cena: 16,99 12,74 zł
oszczędzasz: 4,25
57.
Małe Wielkie Sprawy. Wizyta u dentysty
Goofy przekonuje Gilberta, że wizyta u dentysty to nic strasznego! Twój maluch też obawia się stomatologa? Ulubieni bohaterowie ze świata Disneya przekonają dziecko do wizyty w gabinecie i krok po kroku opowiedzą, czego można się tam spodziewać. Dzięki tej książce wizyta u dentysty będzie prawdziwą przygodą. Dodatkowo na dzielnego pacjenta czeka nagroda w postaci kolorowego dyplomu.
cena: 8,90 6,68 zł
oszczędzasz: 2,22
58.
Disney uczy. Cyfry. Auta. Ćwiczenia z naklejkami
Seria "Ćwiczenia z Naklejkami" to książki edukacyjne dla dzieci w wieku 5 lat, które powstały w ramach programu Disney Uczy. Wprowadzą one przedszkolaki w świat liter i przygotują do nauki pisania. Podczas rozwiązywania zadań dziecko będzie ćwiczyć pisanie liter po śladzie, doskonaląc w ten sposób sprawność manualną i opanowując technikę trzymania ołówka. Dodatkowo mały uczeń pozna alfabet oraz nauczy się rozróżniać ...
cena: 9,99 7,49 zł
oszczędzasz: 2,50
59.
Przygoda z czytaniem. Czytam z mamą i tatą
Seria książek „Przygoda z Czytaniem” to program adresowany do dzieci w wieku przedszkolnym, rozpoczynających naukę czytania. Na poziomie drugim dzieci uczą się czytać metodą globalną, ale na wyższym poziomie skomplikowania. Uczestniczą w lekturze dłuższego tekstu wierszowanego, samodzielnie odczytując pojedyncze wyrazy powiązane graficznie z piktogramami. Nauka jest przede wszystkim zabawą, do której za...
cena: 16,99 12,74 zł
oszczędzasz: 4,25
60.
Disney uczy. Przygoda z Czytaniem. Będę czytać
Seria książek „Przygoda z Czytaniem” to program wspierający naukę czytania adresowany do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Poziom pierwszy jest dedykowany najmłodszym, początkującym czytelnikom. Opiera się na metodzie czytania globalnego, w myśl której dziecko zapamiętuje wygląd całego wyrazu (nie poszczególnych liter). Na tym etapie nauka jest przede wszystkim zabawą, do której zachęcają po...
cena: 16,99 12,74 zł
oszczędzasz: 4,25
61.
Vampirina. Ścieralne strony i naklejki
Witaj w świecie Vampiriny! Przekonaj się, że nie jest on wcale taki mroczny, a Twoje pomysły oraz projekty dodadzą mu jeszcze więcej niepowtarzalnego i prawdziwie wampirzego szyku. Nie bój się eksperymentować - dzięki ścieralnym stronom i naklejkom wielokrotnego użytku zabawa w projektowanie może trwać bez końca!
cena: 10,70 8,03 zł
oszczędzasz: 2,67
62.
Disney uczy. Przygoda z czytaniem. Sylaby i wyrazy
Karty Sylaby i wyrazy to doskonała propozycja dla dzieci podejmujących pierwsze próby czytania. Zestaw składa się z dwudziestu czterech dwustronnych kart oraz książki z naklejkami. Podczas zabawy dziecko uczy się odczytywać sylaby i tworzyć z nich wyrazy. W książce rodzic znajdzie propozycje zabaw edukacyjnych z wykorzystaniem kart i naklejek, które dodatkowo zachęcą malucha do ćwiczeń, a także pomogą utrwalić zdoby...
cena: 24,99 18,74 zł
oszczędzasz: 6,25
63.
Disney Maluch. Połącz kropki
Przygoda z rysowaniem w towarzystwie ulubionych bohaterów ze świata Disneya. Przygotujcie kolorowe mazaki oraz ściereczkę - i do dzieła. Rysujcie i zmazujcie - to świetne ćwiczenie usprawniające rękę małego artysty. Duże obrazki są przyjazne dla maluszka, barwne kropki pomogą mu w wyborze koloru mazaka, a dzięki ponumerowanym kropkom dziecko pozna i utrwali sobie kolejność cyfr. „Połącz Kropki” to znakomi...
cena: 14,99 11,24 zł
oszczędzasz: 3,75
64.
Disney Maluch. Hau!
Kto wesoło merda ogonem? Kto lubi ganiać piłkę? Kto szczeka z radości, gdy idzie na spacer? Wesołe wierszyki o pieskach i kolorowe ilustracje pomogą maluszkowi poznać bliżej świat czworonożnych przyjaciół.
cena: 24,99 18,74 zł
oszczędzasz: 6,25
65.
Elena z Avaloru. Chwyć i idź!
cena: 6,10 4,58 zł
oszczędzasz: 1,52
66.
Będę czytać. Vampirina
Seria książek „Przygoda z Czytaniem” to program adresowany do dzieci w wieku przedszkolnym, rozpoczynających naukę czytania. Poziom pierwszy dedykowany jest najmłodszym. Oparty został na metodzie czytania globalnego, w myśl której dziecko zapamiętuje wygląd całego wyrazu (nie poszczególnych liter). Na tym etapie nauka jest przede wszystkim zabawą, do której zachęcają postacie ze świata Disneya. W książce ...
cena: 15,00 11,25 zł
oszczędzasz: 3,75
67.
Disney Księżniczka
Czas na fascynującą przygodę w towarzystwie księżniczek Disneya. W tej książce jest wszystko, co małe dziewczynki kochają najbardziej - projektowanie, ozdabianie, kolorowanie i rysowanie. Specjalne ścieralne strony oraz naklejki sprawią, że wspaniała zabawa nie będzie miała końca.
cena: 10,70 8,03 zł
oszczędzasz: 2,67
68.
Disney uczy. Cudowna planeta Ziema
Encyklopedia Cudowna planeta Ziemia to wyjątkowa książka pełna wspaniałych zdjęć i pięknych kolorowych ilustracji, dzięki którym dzieci będą mogły przyjrzeć się z bliska niesamowitym zjawiskom naturalnym. W poznawaniu fascynujących pokazów sił natury, takich jak trzęsienia ziemi, wybuchy wulkanów czy tornada, najmłodszym będą towarzyszyć ulubione postacie Disneya. Zaczynajmy! Disney Uczy to edukacyjny program przezna...
cena: 22,99 17,24 zł
oszczędzasz: 5,75
69.
Disney uczy. Auta. Przygoda z Czytaniem. Czytam samodzielnie
Seria książek „Przygoda z Czytaniem” to program adresowany do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Książki z poziomu 4 - Czytam samodzielnie - opierają się ma metodzie sylabowej. Tekst jest podzielony na wyróżnione kolorem zgłoski, dzięki czemu dziecko w prosty sposób poznaje sylabową budowę wyrazu. Wymawianie poszczególnych zgłosek jest naturalną skłonnością człowieka i często jest łatwiejsze ...
cena: 17,99 13,49 zł
oszczędzasz: 4,50
70.
Wierszyki 2-latka na dzień dobry
Wesołe wierszyki napisane specjalnie z myślą o dwulatkach. Krótkie, łatwe do zapamiętania rymowanki oraz rytmiczny, wpadający w ucho refren ułatwią zapamiętanie tekstu i pomogą maluszkom oswoić się z różnymi sytuacjami dnia codziennego. Pamiętajmy: wspólne czytanie pozytywnie wpływa na rozwój mowy malucha, ćwiczy pamięć i poszerza słownictwo.
cena: 24,99 18,74 zł
oszczędzasz: 6,25
71.
Disney uczy. Bingo i Roly. Nauka na okrągło
W towarzystwie bohaterów ze świata Disneya nauka to świetna zabawa! Wspólnie z nimi maluchy nauczą się rozróżniać podstawowe kolory i kształty, a także poznają cyfry od 1 do 5. Podczas rozwiązywania prostych zadań za pomocą naklejek najmłodsi będą doskonalić umiejętności manualne, ćwiczyć spostrzegawczość i rozwijać koordynację wzrokowo-ruchową.
cena: 9,80 7,35 zł
oszczędzasz: 2,45
72.
Disney uczy. Elmele słówka
Układaj wyrazy - trzy razy! „Elemele słówka” to wciągająca gra edukacyjna dla dzieci i dorosłych. Dobieraj karty, zbieraj litery i układaj z nich wyrazy na planszy - udało ci się ułożyć trzy? Krzyknij Elemele! Wygrywasz słowny wyścig! Grę można na różne sposoby modyfikować. Wybierz dla urozmaicenia wariant szybki lub ambitny - albo stwórz własne wersje rozgrywki. Możliwości jest mnóstwo! Zawartość opakow...
cena: 54,99 41,24 zł
oszczędzasz: 13,75
73.
Disney Maluch. Strachliwa świnka
Mała świnka się boi. A czego się boi? Może wcale nie trzeba się bać? Urocze zwierzątka w zabawny sposób pokazują dziecku różnorodność świata. Pomagają poznać otoczenie i zrozumieć codzienne zjawiska. Proste teksty pobudzają wyobraźnię i rozwijają słownictwo.
cena: 12,99 9,74 zł
oszczędzasz: 3,25
74.
Disney uczy. Auta. Przygoda z czytaniem Czytam płynnie
Seria książek „Przygoda z Czytaniem” to program wspierający naukę czytania adresowany do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Książki z poziomu V są przeznaczone dla dzieci, które już zaczęły czytać. Dzięki zastosowanym metodom mały czytelnik ćwiczy się w płynnym czytaniu ze zrozumieniem. W pierwszej kolejności czyta tekst, w którym została wykorzystana metoda sylabowa - to znaczy wyrazy został...
cena: 18,00 13,50 zł
oszczędzasz: 4,50
75.
Disney uczy. Kraina Lodu. Kalendarz i zegar
Książka, przygotowana w ramach programu „Disney uczy”, przybliża dzieciom różne zagadnienia związane z pojęciem czasu. Ciekawe zadania sprawią, że nawet przedszkolaki z łatwością zapamiętają kolejność pór roku, czas ich trwania, a także nazwy miesięcy i dni tygodnia. To jednak nie wszystko! Ulubieni bohaterowie ze świata Disneya wprowadzą dzieci w świat godzin, minut i sekund. Dzięki starannie dobranym ć...
cena: 19,99 14,99 zł
oszczędzasz: 5,00
76.
Disney uczy. Przygoda z Czytaniem. Elementarz. Ćwiczenia
Książka jest znakomitym uzupełnieniem Elementarza z serii „Przygoda z Czytaniem” i będzie pomocna podczas nauki czytania i pisania. Rozwiązując zadania, dziecko uczy się liter alfabetu. Ćwiczenia obejmują poznawanie liter od A do Z, a także inne aktywności, podczas których mały uczeń będzie np. dzielić wyrazy i wyodrębniać w nich spółgłoski i samogłoski. Dodatkowo w książce znajdują się zadania, dzięki kt...
cena: 13,99 10,49 zł
oszczędzasz: 3,50
77.
Disney maluch. Pojazdy. Wóz strażacki
Pali się! Pożar! Na szczęście dzielny strażak Miki jest bardzo czujny. W mig pojawia się swoim wozem strażackim tam, gdzie robi się gorąco. Seria „Pojazdy” to wesołe opowiadania dla najmłodszych dzieci. Ulubieni bohaterowie ze świata Disneya zapraszają na przejażdżkę swoimi niezwykłymi autami i pokazują, jak wygląda dzień w ich pracy.
cena: 18,99 14,24 zł
oszczędzasz: 4,75
78.
Disney uczy. Kraina Lodu. Elementarz przedszkolaka
Nauka w towarzystwie ulubionych bohaterów Disneya to fantastyczna przygoda dla każdego pięciolatka! Elementarz przedszkolaka uczy na wesoło i przybliża dziecku odpowiednie do jego wieku zagadnienia: kształty, litery, liczby i czas. Starannie dobrane ćwiczenia wspierają rozwój dziecka i zapewniają satysfakcję z wykonanych zadań.
cena: 13,40 10,05 zł
oszczędzasz: 3,35
79.
Małe Wielkie Sprawy. Pierwszy zgubiony ząbek
Pierwszy zgubiony mleczak to dla przedszkolaka święto! Wieczorem przyjdzie po niego Wróżka Zębuszka. Jednak przyjaciele Judy mają inne pomysły, co zrobić z mleczakiem. Jak zadecyduje Judy? Czy zachowa swój ząbek dla Wróżki? „Małe Wielkie Sprawy” to seria opowiadań, które pomogą rodzicowi oswoić dziecko z nowymi, niełatwymi sytuacjami. Wesołe ilustracje i ulubieni bohaterowie szybko przekonają malucha, że ...
cena: 8,90 6,68 zł
oszczędzasz: 2,22
80.
Disney Księżniczka. Ubrania do naklejania
Czas na naklejkowe szaleństwo! Ulubione księżniczki Disneya zapraszają do wspólnej zabawy. Co strona to nowa przygoda: wielki bal, wyprawa na łyżwy czy długi spacer… Każda okazja jest dobra, żeby poprzebierać bohaterki i udekorować ich świat. Wszystko czego potrzebujesz, to… naklejki! Wystrzałowej zabawy!
cena: 13,40 10,05 zł
oszczędzasz: 3,35
81.
Auta. Szlaczki i literki
Zygzak i jego przyjaciele zapraszają do krainy szlaczków i literek! Rysowanie wzorków po śladach, a następnie samodzielnie, to świetna zabawa, która przy okazji rozwija sprawność manualną. Kreślenie odpowiednio dobranych kształtów stanowi doskonały wstęp do nauki pisania, a towarzystwo ulubionych bohaterów zapewnia uśmiech na twarzy każdego dziecka!
cena: 9,80 7,35 zł
oszczędzasz: 2,45
82.
Ekokolorowanka. Disney
Zwierzaki z ulubionych bajek Walta Disney zapraszają cię do swojego świata. Zobacz, jak piękne są miejsca, w których życie toczy się zgodnie z naturą. Zajrzyj do nich przez okno i przekonaj się, że chętnie zostaną twoimi najlepszymi przyjaciółmi, jeśli tylko o nie zadbasz. Kolorowanki EKO dedykowane są wszystkim, którym dobro naszej planety nie jest obojętne. Do ich produkcji użyliśmy specjalnie wyselekcjonowanych m...
cena: 10,70 8,03 zł
oszczędzasz: 2,67
83.
Disney maluch. Elementarz zwierząt. Ćwiczenia
Książka jest doskonałym uzupełnieniem Elementarza zwierząt. W towarzystwie ulubionych bohaterów ze świata Disneya twój maluszek utrwali zdobyte wiadomości. Zadania dostosowane do wieku dziecka umożliwią mu trenowanie logicznego myślenia i spostrzegawczości. Ćwiczenia łagodnie wprowadzają w świat przydatnej na co dzień wiedzy o zwierzętach. Dodatkową atrakcją są duże, łatwe do chwytania naklejki - nie tylko gwarant...
cena: 14,40 10,80 zł
oszczędzasz: 3,60
84.
Auta. Lato z Zygzakiem
Jesteś gotów na najbardziej odjazdowe lato w życiu? Spakuj walizki i wyrusz w niesamowitą podróż z Zygzakiem i jego przyjaciółmi. Przemierzaj labirynty, wyszukuj różnice, rozwiązuj łamigłówki i baw się naklejkami. Ta książka sprawdzi się świetnie w podróży, na plaży, a także w domu podczas deszczowej pogody.
cena: 11,60 8,70 zł
oszczędzasz: 2,90
85.
Disney uczy. Przygoda z Czytaniem. Czytam samodzielnie
Seria książek „Przygoda z Czytaniem” to program wspierający naukę czytania adresowany do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Książki z poziomu czwartego opierają się na metodzie sylabowej. Tekst jest podzielony na wyróżnione kolorem zgłoski, dzięki czemu dziecko poznaje sylabową budowę wyrazu. Wymawianie poszczególnych zgłosek jest łatwiejsze niż składanie wyrazu z liter, co sprawia, że dzieck...
cena: 17,99 13,49 zł
oszczędzasz: 4,50
86.
Disney Maluch. Zwierzaki. Zabawy dla małych bystrzaków
• Zestaw, który jednocześnie bawi i uczy, • kolorowe plansze i książka z zadaniami zachęcają do zdobywania wiedzy, • atrakcyjna dla dziecka forma zabawy puzzelkami, • ćwiczenie sprawności manualnej i spostrzegawczości. 16 stron + 3 plansze tematyczne + 18 puzzelków.
cena: 25,00 18,75 zł
oszczędzasz: 6,25
87.
Disney. Liczby
Ta urocza twardostronicowa książeczka to doskonała okazja, żeby spędzić wyjątkowe chwile w towarzystwie bohaterów Disneya. Wesołe rymowanki ułatwią twojemu maluszkowi przyswojenie nowych pojęć, a proste propozycje zadań pomogą utrwalić zdobytą wiedzę i zapewnią dużo dobrej zabawy.
cena: 14,99 11,24 zł
oszczędzasz: 3,75
88.
Disney maluch. Elementarz przyrodniczy. Ćwiczenia
Książka, która stanowi doskonałe uzupełnienie Elementarza przyrodniczego. W towarzystwie bohaterów ze świata Disneya twój maluszek utrwali zdobyte wiadomości, a odpowiednie dla wieku zadania umożliwią mu trenowanie umiejętności logicznego myślenia i spostrzegawczości. Dodatkową atrakcją są duże, łatwe do chwytania naklejki - nie tylko gwarantują dziecku dobrą zabawę, ale tez pozytywnie wpływają na rozwój zdolności ...
cena: 12,99 9,74 zł
oszczędzasz: 3,25
89.
Disney Księżniczka. Ubrania do kalkowania
Projektantka dworskiej mody pilnie poszukiwana! Stwórz dla swoich ulubionych księżniczek idealne kreacje. Wszystko, co będzie ci potrzebne, to kredki, mazaki i... odrobina wyobraźni. Książka zawiera ciekawe zadania z wykorzystaniem kalki, która ułatwia rysowanie elementów strojów oraz wykonanie pięknych projektów.
cena: 12,50 9,38 zł
oszczędzasz: 3,12
90.
Disney maluch. Elementarz zwierząt
Po co zebrze paski, a małpie ogon? Kto mieszka w stawie, a kto w dziupli? Jak się nazywa dziecko owieczki? Każda plansza to nowy temat do rozmowy i nowe wyzwanie dla maluszka. Podczas zabawy dziecko z łatwością przyswaja nieznane pojęcia, rozwija słownictwo, ćwiczy spostrzegawczość i logiczne myślenie. Ulubione tematy oraz urocze ilustracje z bohaterami Disneya sprawią, że lektura Elementarza stanie się codziennym ry...
cena: 28,99 21,74 zł
oszczędzasz: 7,25
91.
Mandale Disney Classic
Niezwykłe mandale inspirowane światem animacji Disneya to zaproszenie do wspaniałego relaksu. Pozwól sobie na chwilę twórczej medytacji i wypełnij kolorami oryginalne wzory. Delikatnie wyrwij wybrane strony z książki, opraw swoje dzieła w ramki i udekoruj nimi dom, by poczuć kojące działanie mandali. A może wolisz sprawić miły prezent swoim bliskim?
cena: 15,00 11,25 zł
oszczędzasz: 3,75
92.
Auta 3. Przygoda z Czytaniem
„Przygoda z Czytaniem” to program wydawniczy wspierający naukę czytania, adresowany do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Książki z poziomu V są przeznaczone dla dzieci, które już zaczęły czytać. Dzięki zastosowanym metodom mały czytelnik ćwiczy się w płynnym czytaniu ze zrozumieniem. W pierwszej kolejności czyta tekst, w którym została wykorzystana metoda sylabowa - to znaczy wyrazy zostały ...
cena: 15,99 11,99 zł
oszczędzasz: 4,00
93.
Plakaty artystyczne. Disney Pixar. Pop-art
Kolekcja czarno-białych plakatów inspirowanych filmami z cenionej na całym świecie wytwórni Pixar. Ich lekka, komiksowa forma oprawiona w ramy doskonale sprawdzi się jako ozdoba każdego wnętrza. Jeśli polubiłeś kolorowanie jako formę twórczego relaksu, droga wolna: wybierz swoją ulubioną technikę i działaj. Efekt końcowy zależy tylko od twojej wyobraźni!
cena: 29,99 22,49 zł
oszczędzasz: 7,50
94.
Disney. Rodzinne kolorowanie
Chcesz spędzić nieco czasu z Twoim dzieckiem, a przy okazji doskonale się bawić? Daj się namówić na wspólne kolorowanie! Prosty obrazek dla malucha i bogatszy w detale dla rodzica zapewnią Wam mnóstwo radości i pobudzą kreatywność. Wspólna zabawa z bohaterami Disneya sprawi, że nawiążecie ze sobą nową nić porozumienia.
cena: 15,00 11,25 zł
oszczędzasz: 3,75
95.
Disney. Wierszyki 2-latka. Bawimy się
Wesołe wierszyki napisane specjalnie z myślą o dwulatkach. Krótkie, łatwe do zapamiętania rymowanki oraz rytmiczny, wpadający w ucho refren ułatwiają zapamiętanie tekstu i już po kilkukrotnym przeczytaniu dziecko powtarza fragmenty wierszyka. Urocze ilustracje z bohaterami Disneya i bliska tematyka przyciągają uwagę maluszka, a specjalnie wzmocnione kartki sprawią, że książka posłuży wam przez wiele miesięcy. Pamięta...
cena: 24,99 18,74 zł
oszczędzasz: 6,25
96.
Disney uczy. Klinika dla pluszaków. Nauka na okrągło
Nauka na okrągło w towarzystwie uroczej doktor Dosi i jej podopiecznych to świetna zabawa dla dzieci powyżej 3 roku życia. Wspólnie z nimi maluchy nauczą się rozróżniać podstawowe kolory i kształty, a także poznają cyfry od 1 do 5. Podczas kolorowania i rozwiązywania prostych zadań najmłodsi będą doskonalić umiejętności manualne, ćwiczyć spostrzegawczość i rozwijać koordynację wzrokowo-ruchową.
cena: 8,90 6,68 zł
oszczędzasz: 2,22
97.
Disney maluch. Jem zdrowo
Książka z prostymi zadaniami i rymowankami: • seria książek zawierających zadania aktywizujące i zagadki dostosowane do wieku dziecka, • wesołe wierszyki, krótkie rymowanki i strony słownikowo-obrazkowe ułatwiają przyswajanie wiedzy poprzez zabawę, • praktyczne porady dla rodzica, jak zaangażować malucha w proste obowiązki domowe, jak jeść zdrowo i smacznie.
cena: 14,99 11,24 zł
oszczędzasz: 3,75
98.
Kreatywne rysowanki. Disney
Twoi ulubieni bohaterowie Disneya przygotowali dla ciebie coś specjalnego - zabawę w bazgrołki. Nawet jeśli nie przepadasz za rysowaniem, ta zabawa pochłonie cię bez reszty - to naprawdę proste! Aby tworzyć niepowtarzalne rysunki, wystarczy wziąć pisak, ołówek, kredki lub cokolwiek, czym lubisz malować. Puść wodze fantazji i zacznij swoją przygodę w świecie bazgrołków!
cena: 17,00 12,75 zł
oszczędzasz: 4,25
99.
Disney Księżniczka. Baw się naklejkami
Dołącz do ulubionych bohaterek! Rozwiązuj ciekawe zadania, używając fantastycznych naklejek i… baw się dobrze! Wspaniała propozycja dla wielbicielek księżniczek Disneya.
cena: 11,60 8,70 zł
oszczędzasz: 2,90
100.
Kolorowanki artystyczne. Disney. Historie miłosne
Kolekcja czarno-białych plakatów inspirowanych zakochanymi parami z kultowych filmów Disneya. Lekka, komiksowa kreska oprawiona w ramy doskonale sprawdzi się jako ozdoba każdego wnętrza. Jeśli polubiłeś kolorowanie jako formę twórczego relaksu, droga wolna - wybierz swoją ulubioną technikę i działaj. Efekt końcowy zależy tylko od twojej wyobraźni!
cena: 29,99 22,49 zł
oszczędzasz: 7,50
101.
Disney Maluch. Elementarz 3-latka
Ta wyjątkowa książka wspiera najmłodszych w poznawaniu otaczającego świata i porządkuje już zdobytą wiedzę. Każda plansza to nowy temat do rozmowy i nowe wyzwanie dla maluszka. Podczas zabawy dziecko z łatwością przyswaja nieznane pojęcia, rozwija słownictwo, ćwiczy spostrzegawczość i logiczne myślenie. Ulubione tematy oraz urocze ilustracje z bohaterami Disney'a sprawią, że lektura Elementarza stanie się codziennym ...
cena: 28,99 21,74 zł
oszczędzasz: 7,25
102.
Disney Uczy. Przygoda z czytaniem. Elementarz
Elementarz powstał jako uzupełnienie programu „Przygoda z Czytaniem” i będzie wspaniałą pomocą na każdym etapie nauki. Autorzy w taki sposób opracowali treści, żeby z książki mogły korzystać zarówno dzieci, które nie znają liter, jak i te, które już zaczęły naukę czytania. Podczas lektury Elementarza dzieci będą się uczyć alfabetu - każda litera jest zilustrowana obrazkami przedmiotów, zwierząt itp., któr...
cena: 35,00 26,25 zł
oszczędzasz: 8,75
103.
Disney uczy. Przygoda z czytaniem. Czytam samodzielnie, poziom 4
Seria książek „Przygoda z Czytaniem” to program adresowany do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Książki z poziomu IV - „Czytam samodzielnie” - opierają się ma metodzie sylabowej. Tekst jest podzielony na wyróżnione kolorem zgłoski, dzięki czemu dziecko w prosty sposób poznaje sylabową budowę wyrazu. Wymawianie poszczególnych zgłosek jest naturalną skłonnością człowieka i często j...
cena: 17,99 13,49 zł
oszczędzasz: 4,50
104.
Disney Miki Piłka w grze!
Fantastyczna książka dla małych fanów piłki nożnej. Zabawę zapalonym piłkarzom urozmaicą strony z dużymi obrazkami do pokolorowania, ciekawe zadania oraz dwie strony kolorowych naklejek do wykorzystania w zabawie.
cena: 8,99 5,21 zł
oszczędzasz: 3,78
105.
Disney uczy. Miki. Elementarz przedszkolaka. 4 lata
Elementarz zawiera: • przedstawienie liczb od 1 do 10, liczenie do 10, dodawanie na obiektach w zakresie 5, • wprowadzenie liter, rozpoznawanie ich kształtu oraz wyszukiwanie danej litery w wyrazach, • porównywanie podstawowych kształtów, jak np. koło, trójkąt, kwadrat czy prostokąt, i ich rysowanie, • nauka przez zabawę w towarzystwie bohaterów ze świata Disneya, • wsparcie rozwoju słow...
cena: 13,40 10,05 zł
oszczędzasz: 3,35
106.
Disney uczy. Kraina Lodu. Tabliczka mnożenia
Czas na nową przygodę w towarzystwie Anny, Elsy i Olafa. Tym razem bohaterowie Krainy Lodu zapraszają do fascynującego świata matematyki. W książce znajdują się ciekawe porady i triki ułatwiające zapamiętanie zasad mnożenia, a zaproponowane zadania utrwalą zdobytą wiedzę. Uwierzcie - jeszcze nigdy nauka tabliczki mnożenia nie była tak fantastyczną zabawą!
cena: 15,99 11,99 zł
oszczędzasz: 4,00
107.
Disney uczy. Auta. Logiczne łamigłówki
Zygzak i jego kumple zapraszają do udziału w niezwykłej podróży do świata łamigłówek! Dziecko rozwiązuje zadania, wyszukując, porównując lub porządkując poszczególne elementy. Następnie udziela odpowiedzi, wklejając odpowiednie naklejki. Taka zabawa jest świetnym treningiem spostrzegawczości i logicznego myślenia!
cena: 12,99 9,74 zł
oszczędzasz: 3,25
108.
Disney Maluch. Pojazdy. Wywrotka
Wywrotka jeździ tu i tam, rozwożąc ziemię, piasek, kamienie... To ciężka praca, ale wśród przyjaciół dzień płynie miło! Seria „Pojazdy” to wesołe opowiadania dla najmłodszych dzieci. Ulubieni bohaterowie ze świata Disneya zapraszają na przejażdżkę swoimi niezwykłymi autami i pokazują, jak wygląda dzień w ich pracy.
cena: 18,99 14,24 zł
oszczędzasz: 4,75
109.
Disney uczy. Zeszyt ćwiczeń. Litery
Książka została wydana w ramach programu „Disney Uczy”. Rozwiązując zadania, dziecko ćwiczy rysowanie szlaczków, by płynnie przejść do nauki pisania liter po śladzie. Dzięki temu doskonali sprawność manualną, opanowuje technikę trzymania ołówka. W ćwiczeniach towarzyszą maluchowi ulubieni bohaterowie, a dodatkową atrakcją są naklejki.
cena: 10,70 8,03 zł
oszczędzasz: 2,67
110.
Disney Maluch. Maluj wodą
Malowanki wodne to idealna propozycja dla najmłodszych artystów. Zabarwione strony maluch pociąga pędzelkiem zamoczonym w wodzie i otrzymuje piękne, barwne ilustracje. Prosta formuła sprawia, że dziecko za każdym razem może liczyć na pozytywne rezultaty, a to stanowi dla niego znakomitą motywację. Dodatkowym atutem są znani bohaterowie z filmów Disneya.
cena: 11,60 8,70 zł
oszczędzasz: 2,90
111.
Małe Wielkie Sprawy. Pora spać
Przy zabawie i przy pracy dzień płynie szybko. Czasami zbyt szybko… Pora spać, a Judy wciąż ma jeszcze tyle do zrobienia! Jak sobie z tym poradzi? Czy dotrzyma obietnicy danej mamie, że nie pójdzie do łóżka zbyt późno? „Małe Wielkie Sprawy” to seria opowiadań, które pomogą rodzicowi oswoić dziecko z nowymi, niełatwymi sytuacjami. Wesołe ilustracje i ulubieni bohaterowie szybko przekonają malucha, że...
cena: 8,90 6,68 zł
oszczędzasz: 2,22
112.
Małe Wielkie Sprawy. Urodziny Judy
Na urodziny czeka się cały rok! Jednak czasami jeden gość zamienia urodzinowe przyjęcie w katastrofę. Jak Judy sobie poradzi z niesfornym kolegą? Czy tegoroczną imprezę zaliczy do udanych? „Małe Wielkie Sprawy” to seria opowiadań, które pomogą rodzicowi oswoić dziecko z nowymi, niełatwymi sytuacjami. Wesołe ilustracje i ulubieni bohaterowie szybko przekonają malucha, że to, czego się obawia, może być supe...
cena: 8,90 6,68 zł
oszczędzasz: 2,22
113.
Disney Księżniczka. Malowanka niespodzianka
Ta książeczka to idealna propozycja zarówno dla najmłodszych artystów, jak i nieco starszych dzieci. Do pomalowania obrazków wystarczy pędzelek i czysta woda. Czarne wzroki po zwilżeniu ujawniają obrazek w bardzo żywych barwach. To świetna zabawa z elementem zaskoczenia. Dzięki dużemu formatowi książki i perforacji gotowe dzieła można wykorzystać jako dekorację pokoju.
cena: 14,99 11,24 zł
oszczędzasz: 3,75
114.
Disney Księżniczka. Suknie księżniczek. Przyjęcia
Księżniczki uwielbiają bywać na przyjęciach. Pomóż im wybrać najlepsze kreacje na wyjątkowe okazje. Znajdź wśród naklejek odpowiednie stroje na wielkie wyjście dla Kopciuszka, Arielki, Dżasminy i Roszpunki. Ubierz księżniczki i baw się razem z nimi. Dodatkowo na stronach do pokolorowania możesz ozdobić stroje za pomocą kredek.
cena: 12,99 9,74 zł
oszczędzasz: 3,25
115.
Disney uczy. Jej Wysokość Zosia. Przygoda z Czytaniem. Będę czytać
Seria książek „Przygoda z Czytaniem” to program adresowany do dzieci w wieku przedszkolnym, rozpoczynających naukę czytania. Poziom pierwszy dedykowany jest najmłodszym. Oparty został na metodzie czytania globalnego, w myśl której dziecko zapamiętuje wygląd całego wyrazu (nie poszczególnych liter). Na tym etapie nauka jest przede wszystkim zabawą, do której zachęcają postacie ze świata Disneya. W książce...
cena: 18,90 14,18 zł
oszczędzasz: 4,72
116.
Disney uczy. Zadania do zmazywania
Seria książek, która powstała w ramach programu edukacyjnego „Disney uczy”. Dzięki niej dziecko podczas doskonałej zabawy ma okazję zmierzyć się z odpowiednimi dla jego wieku, różnorodnymi zadaniami edukacyjnymi. Ścieralne strony oraz dołączony do książki mazak sprawiają, że przedszkolak może wielokrotnie rozwiązywać swoje ulubione zadania. Narysowane szlaczki bez trudu można zetrzeć i zacząć zabawę od n...
cena: 16,99 12,74 zł
oszczędzasz: 4,25
117.
Przygoda z czytaniem. Czytam z mamą i tatą
Seria książek „Przygoda z Czytaniem” to program adresowany do dzieci w wieku przedszkolnym, rozpoczynających naukę czytania. Na poziomie drugim dzieci uczą się czytać metodą globalną, ale na wyższym poziomie skomplikowania. Uczestniczą w lekturze dłuższego tekstu wierszowanego, samodzielnie odczytując pojedyncze wyrazy powiązane graficznie z piktogramami. Nauka jest przede wszystkim zabawą, do której zac...
cena: 17,00 12,75 zł
oszczędzasz: 4,25
118.
Disney uczy. Przygoda z czytaniem. Elementarz. Ćwiczenia
Znakomite uzupełnienie Elementarza i cenna pomoc podczas nauki czytania i pisania: • nauka alfabetu od A do Z, • ćwiczenie pisania liter po śladzie i samodzielnie, • różnorodne ćwiczenia utrwalające znajomość alfabetu oraz kształtu liter, • doskonalenie umiejętności manualnych, • naklejki z literkami oraz ulubieni bohaterowie zachęcają do nauki.
cena: 14,40 10,80 zł
oszczędzasz: 3,60
119.
Disney uczy. Toy Story. Ćwiczenia z naklejkami. Litery
Edukacyjny zeszyt ćwiczeń: • przygotowanie do nauki pisania, • różnorodne zadania rozwijające spostrzegawczość dziecka, • uzupełnianie zadań naklejkami - dodatkowa atrakcja podczas zabawy.
cena: 10,70 8,03 zł
oszczędzasz: 2,67
120.
Disney uczy. Elena z Avaloru. Co kryją kropki?
Seria „Co kryją kropki?” to książki edukacyjne dla dzieci w wieku przedszkolnym, które powstały w ramach programu Disney uczy. Pomogą one przedszkolakom rozwinąć kluczowe dla ich wieku umiejętności. Wystarczą kredki, żeby dziecko mogło ćwiczyć sprawność manualną, trenowało precyzję w rysowaniu, doskonaliło znajomość kolorów oraz rozwijało kreatywność i wyobraźnię. Różnorodność zadań sprawi, że rysowanie, ...
cena: 9,80 7,35 zł
oszczędzasz: 2,45
121.
Disney maluch. Puzzle dla małych bystrzaków. Na zakupach
Książka z wyjmowanymi puzzlami to atrakcyjna forma zabawy wspierającej rozwój dziecka. Co można kupić w sklepie spożywczym, a co na straganie? Gdzie sprzedawane są ubranka, a gdzie zabawki? Dzięki tej książeczce maluszek zdobywa wiedzę o otaczającym go świecie, a dopasowując puzzelki do stron, doskonali sprawność manualną. Radosne wierszyki wzbogacają słownictwo dziecka, natomiast barwne ilustracje rozbudzają wyobraź...
cena: 29,99 22,49 zł
oszczędzasz: 7,50
122.
Disney maluch. Już umiem
Książka z prostymi zadaniami i rymowankami: • seria książek zawierających zadania aktywizujące i zagadki dostosowane do wieku dziecka, • wesołe wierszyki, krótkie rymowanki i strony słownikowo-obrazkowe ułatwiają przyswajanie wiedzy poprzez zabawę, • praktyczne porady dla rodzica, jak zaangażować malucha w proste obowiązki domowe, jak jeść zdrowo i smacznie.
cena: 14,99 11,24 zł
oszczędzasz: 3,75
123.
Kreatywne rysowanki. Disney. Elena z Avalonu
Elena ma dla ciebie coś specjalnego - zabawę w bazgrołki, czyli spontanicznie powstające obrazki. Aby tworzyć niepowtarzalne rysunki, wystarczy wziąć pisak, ołówek, kredki lub cokolwiek, czym lubisz malować. Puść wodze fantazji i zacznij swoją przygodę w świecie bazgrołków!
cena: 16,99 12,74 zł
oszczędzasz: 4,25
124.
Disney Maluch. Nowy przyjaciel
Szukasz ciekawych i wartościowych książek dla twojego maluszka? Moje pierwsze opowiastki bardzo dobrze sprawdzą się jako bajki przed snem albo czytanki, które urozmaicą podróż. Te urocze historyjki o ulubionych bohaterach ze świata Disneya nie tylko bawią, ale też przekazują pozytywne wartości, pomagając dziecku poznać i zrozumieć otaczający go świat.
cena: 15,00 11,25 zł
oszczędzasz: 3,75
125.
Disney Księżniczka. Suknie księżniczek. Podróże
Dżasmina, Arielka i pozostałe księżniczki uwielbiają zwiedzać świat i poznawać nowych ludzi. Wśród kolorowych naklejek znajdź dla dziewczyn odpowiednie na podróż kreacje. Dodatkowo na stronach do pokolorowania możesz ozdobić stroje księżniczek za pomocą kredek.
cena: 15,00 11,25 zł
oszczędzasz: 3,75
126.
Disney. Rodzinne kolorowanie
Chcesz spędzić nieco czasu z Twoim dzieckiem, a przy okazji doskonale się bawić? Daj się namówić na wspólne kolorowanie! Prosty obrazek dla malucha i bogatszy w detale dla rodzica zapewnią Wam mnóstwo radości i pobudzą kreatywność. Wspólna zabawa z bohaterami Disneya sprawi, że nawiążecie ze sobą nową nić porozumienia.
cena: 14,99 11,24 zł
oszczędzasz: 3,75
127.
Disney Maluch. Kolorowanka maluszka
Wyjątkowa kolorowanka dla najmłodszych, która pomoże im rozwijać podstawowe umiejętności. W połowie pokolorowane obrazki ułatwiają wybór koloru kredki, a ulubieni bohaterowie sprawiają, że mały artysta chętnie angażuje się w kolorowanie. Dodatkowo krótkie podpisy pod obrazkami pobudzają wyobraźnię dziecka. Urozmaiceniem zabawy są barwne naklejki.
cena: 13,40 10,05 zł
oszczędzasz: 3,35
128.
Disney uczy. Klub przyjaciół Myszki Miki. Przygoda z Czytaniem. Będę czytać
Seria książek „Przygoda z Czytaniem” to program adresowany do dzieci w wieku przedszkolnym, rozpoczynających naukę czytania. Poziom pierwszy dedykowany jest najmłodszym. Oparty został na metodzie czytania globalnego, w myśl której dziecko zapamiętuje wygląd całego wyrazu (nie poszczególnych liter). Na tym etapie nauka jest przede wszystkim zabawą, do której zachęcają postacie ze świata Disneya. W książce...
cena: 18,90 14,18 zł
oszczędzasz: 4,72
129.
Księżniczki. EDUblok ćwiczę rękę
Księżniczki ze świata Disneya zapraszają przedszkolaki do świata szlaczków. Na każdej stronie czekają nowe wyzwania, różnorodne ćwiczenia i zadania: odwzorowywanie, pisanie po śladzie, kreślenie linii czy łączenie punktów. Przygoda ze szlaczkami to nie tylko wspaniała zabawa, ale też świetna okazja do doskonalenia umiejętności manualnych oraz techniki trzymania ołówka w ręku - a to stanowi pierwszy, ważny krok do nau...
cena: 16,99 12,74 zł
oszczędzasz: 4,25
130.
Disney uczy. Zadania przedszkolaka. Cyfry, kształty, szlaczki
Książka edukacyjna z naklejkami i szablonami wspiera rozwój dzieci w wieku przedszkolnym. Podczas rozwiązywania zadań mali uczniowie poznają cyfry i kształty, a kreśląc szlaczki przygotują się do nauki pisania. Uzupełnianie naklejkami, zabawa z szablonami, wycinanie kształtów to także doskonały trening umiejętności manualnych oraz znakomita zabawa w towarzystwie bohaterów filmu „Auta 3”. Książeczka jest p...
cena: 29,99 22,49 zł
oszczędzasz: 7,50
131.
Disney Maluch. Ja rosnę!
• Książeczka, która jest jednocześnie miarką wzrostu, • zabawne wierszyki wzbogacają słownictwo malucha, • kolorowa miarka do powieszenia na ścianie, • miarka do 150 cm pozwala zarejestrować wiele etapów wzrostu dziecka, • wspaniała pamiątka z dzieciństwa.
cena: 14,00 10,50 zł
oszczędzasz: 3,50
132.
Moje pierwsze opowiastki. Jedziemy na wakacje
Szukasz ciekawych i wartościowych książek dla twojego maluszka? „Moje pierwsze opowiastki” bardzo dobrze sprawdzą się jako bajki przed snem albo czytanki, które urozmaicą podróż. Te urocze historyjki o ulubionych bohaterach ze świata Disneya nie tylko bawią, ale też przekazują pozytywne wartości, pomagając dziecku poznać i zrozumieć otaczający go świat.
cena: 14,99 11,24 zł
oszczędzasz: 3,75
133.
Disney Maluch. Kolorowanka pół na pół
Kolorowanka z naklejkamiw połowie pokolorowane obrazki ułatwiają dobór koloru kredki, barwne naklejki urozmaicają zabawę, ulubieni bohaterowie zachęcają do kolorowania, a krótkie podpisy pod obrazkami pobudzają wyobraźnię dziecka.
cena: 13,40 10,05 zł
oszczędzasz: 3,35
134.
Disney Księżniczka. Zamki księżniczek
Zapraszamy do ośmiu niezwykłych zamków Księżniczek Disneya! Za wrotami każdego z nich czeka cię wiele niespodzianek. Odwiedź ulubione pokoje księżniczek, królewskie kuchnie i salony. Odkryj nieznane dotąd komnaty i zakamarki. Sprawdź, co jest na szczytach tajemniczych wieżyczek i gdzie księżniczki najbardziej lubią spędzać czas. Mebluj i dekoruj pałacowe wnętrza za pomocą naklejek wielokrotnego użytku!
cena: 20,00 15,00 zł
oszczędzasz: 5,00
135.
Przygoda z Czytaniem. Poziom 4. Iniemamocni 2
Seria książek „Przygoda z Czytaniem” to program dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym wspierający naukę czytania. Książki z poziomu czwartego opierają się na metodzie sylabowej. Tekst jest podzielony na wyróżnione kolorem zgłoski, dzięki czemu dziecko poznaje sylabową budowę wyrazu. Wymawianie poszczególnych zgłosek jest łatwiejsze niż składanie wyrazu z liter, co sprawia, że dziecko szybko r...
cena: 17,99 13,49 zł
oszczędzasz: 4,50
136.
Disney Maluch. Zgaduj z nami
Pięknie ilustrowana twardostronicowa książka dla najmłodszych z ulubionymi postaciami ze Stuwiekowego Lasu. Urocze wierszyki zachęcają do lektury, a otwierane okienka z odpowiedziami to atrakcyjna forma zabawy. Lektura rymowanych zagadek nie tylko wzbogaci słownictwo maluszka, ale też rozwinie jego wyobraźnię i zachęci do aktywności. Wygodny format z rączką sprawi, że dziecko chętnie będzie zabierało książkę ze sobą.
cena: 26,99 20,24 zł
oszczędzasz: 6,75
137.
Małe wielkie sprawy. Idę do przedszkola
To już prawie koniec wakacji. Za kilka dni zaczyna się przedszkole, jednak Morty wolałby zostać w domu Czy twój maluch też ma obawy? Razem z Mikim i jego przyjaciółmi przekona się, że pójście do przedszkola to nic strasznego. Ulubieni bohaterowie ze świata Disneya krok po kroku pokażą dziecku, jak wiele niezwykłych przygód i zabawy czeka na nie w nowym miejscu. Dodatkową motywacją dla dzielnego przedszkolaka będzie n...
cena: 8,90 6,68 zł
oszczędzasz: 2,22
138.
Disney Uczy. Przygoda z Czytaniem. Elementarz. Ćwiczenia
Książka jest znakomitym uzupełnieniem Elementarza z serii „Przygoda z Czytaniem”. Podczas rozwiązywania różnorodnych zadań dziecko, ćwicząc pisanie liter po śladzie, trenuje sprawność manualną. Dodatkowo poznaje alfabet, a także zaczyna rozróżniać małe i wielkie litery. Ścieralne strony oraz dołączony do książki mazak sprawiają, że mały uczeń może wykonywać ćwiczenia wielokrotnie, doskonaląc swoją umiejęt...
cena: 19,99 14,99 zł
oszczędzasz: 5,00
139.
Disney. Pory roku Mickey
Ta urocza twardostronicowa książeczka to doskonała okazja, aby spędzić wyjątkowe chwile w towarzystwie bohaterów Disneya. Wesołe wierszyki ułatwią Twojemu maluszkowi przyswojenie i zapamiętanie nowych pojęć i zwrotów.
cena: 14,99 11,24 zł
oszczędzasz: 3,75
140.
Przygoda z Czytaniem. Poznaję litery
Karty Poznaję litery to doskonały sposób, żeby zaznajomić przedszkolaki z alfabetem i wzbogacić ich słownictwo. Zestaw składa się z dwudziestu czterech dwustronnych kart oraz książki z naklejkami. Podczas zabawy dziecko pozna alfabet, zmiękczenia i dwuznaki, nauczy się także rozróżniać małe i wielkie litery. W książce rodzic znajdzie propozycje zabaw edukacyjnych z wykorzystaniem kart i naklejek, które dodatkowo zach...
cena: 24,99 18,74 zł
oszczędzasz: 6,25
141.
Wierszyki 2-latka na dobranoc
Wesołe wierszyki napisane specjalnie z myślą o dwulatkach. Krótkie, łatwe do zapamiętania rymowanki oraz rytmiczny, wpadający w ucho refren ułatwią zapamiętanie tekstu i pomogą zasnąć nawet najbardziej rozbrykanym maluszkom. Pamiętajmy, że wspólne czytanie pozytywnie wpływa na rozwój mowy malucha, ćwiczy pamięć i poszerza słownictwo.
cena: 25,00 18,75 zł
oszczędzasz: 6,25
142.
Megakolorowanka. Disney Junior. Mapeciątka
Do akcji wkraczają Mapeciątka! Dołącz do nich i nadaj barw ich przygodom. Megakolorowanka to prawdziwe wyzwanie w dużym formacie. Pamiętaj, że gotowe obrazki możesz wyrwać z książki i udekorować nimi swój pokój. W książce znajdziesz też naklejki do samodzielnego pokolorowania. Czas na zwariowaną zabawę i szaleństwo barw w świecie ulubionych bohaterów z ekranu.
cena: 15,99 11,99 zł
oszczędzasz: 4,00
143.
Disney Uczy. Iniemamocni 2. Książka odkrywcy. Nauka jest super
Poznaj wyjątkową rodzinę Iniemamocnych, która ma niezwykłe supermoce. Jakie dokładnie one są? Jak działają? Na czym polega supersiła? Odpowiedzi na te pytania wszystkie dzieci ciekawe świata znajdą w książce Nauka jest super! Książka odkrywcy. Ta fascynująca książka jest pełna ciekawych zdjęć i kolorowych ilustracji, dzięki którym dzieci poznają umiejętności ludzi i zwierząt oraz niezwykłe zjawiska przyrodnicze. Świ...
cena: 23,00 17,25 zł
oszczędzasz: 5,75
144.
Karty obrazkowe dla małych bystrzaków
Karty obrazkowe dla małych bystrzaków z serii „Disney maluch” to rozwijający i przyjemny sposób na spędzenie czasu. Poprzez wspólną zabawę dziecko uczy się porządkować i nazywać otaczający je świat. W zestawie: - 20 dwustronnych kart zawierających na awersie 20 obrazków do łączenia w zbiory tematyczne, a na rewersie 20 obrazków do łączenia w pary przeciwieństw, - książeczkę z propozycjami inspirujących za...
cena: 24,99 18,74 zł
oszczędzasz: 6,25
145.
Disney uczy. Przygoda z czytaniem. Poziom 1. Będę czytać
Seria książek „Przygoda z Czytaniem” to program dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym wspierający naukę czytania. Poziom pierwszy dedykowany jest najmłodszym dzieciom rozpoczynającym naukę. Oparty został na metodzie czytania globalnego, w myśl której dziecko zapamiętuje wygląd całego wyrazu (nie poszczególnych liter). Na tym etapie nauka jest przede wszystkim zabawą, do której zachęcają post...
cena: 16,99 12,74 zł
oszczędzasz: 4,25
146.
Disney Junior Czas na zabawę
Wspaniała zabawa w świecie uroczej Vampiriny i jej zwariowanej rodzinki oraz szalonych szczeniaków Bingo i Rolly'ego. Kolorując kolejne strony, dziecko pozna bliżej swoich ulubionych bohaterów. Będzie też ćwiczyć umiejętności manualne.
cena: 20,00 15,00 zł
oszczędzasz: 5,00
147.
Disney Maluch. Miau!
Kto słodko mruczy przez sen? Kto gania kłębek wełny? Kto się łasi, gdy ma ochotę na miseczkę mleka? Wesołe wierszyki o kotkach i kolorowe ilustracje pomogą maluszkowi poznać bliżej świat czworonożnych przyjaciół.
cena: 24,99 18,74 zł
oszczędzasz: 6,25
148.
Disney Maluch. Wierszyki 2-latka. Grzeczne słówka
Wesołe wierszyki napisane specjalnie z myślą o dwulatkach. Krótkie, łatwe do zapamiętania rymowanki oraz urocze ilustracje z bohaterami Disneya pomogą zapoznać się z podstawami savoir vivre?u. Wato pamiętać, wspólne czytanie pozytywnie wpływa na rozwój mowy malucha, ćwiczy pamięć i poszerza słownictwo.
cena: 25,99 19,49 zł
oszczędzasz: 6,50
149.
Disney uczy. Przygoda z czytaniem. Będę czytać
Seria książek „Przygoda z Czytaniem” to program wspierający naukę czytania adresowany do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Poziom pierwszy jest dedykowany najmłodszym, początkującym czytelnikom. Opiera się na metodzie czytania globalnego, w myśl której dziecko zapamiętuje wygląd całego wyrazu (nie poszczególnych liter). Na tym etapie nauka jest przede wszystkim zabawą, do której zachęcają po...
cena: 16,99 12,74 zł
oszczędzasz: 4,25
150.
Disney uczy. Kubuś i przyjaciele. Przygoda z czytaniem. Będę czytać
Seria książek „Przygoda z Czytaniem” to program adresowany do dzieci w wieku przedszkolnym, rozpoczynających naukę czytania. Poziom pierwszy dedykowany jest najmłodszym. Oparty został na metodzie czytania globalnego, w myśl której dziecko zapamiętuje wygląd całego wyrazu (nie poszczególnych liter). Na tym etapie nauka jest przede wszystkim zabawą, do której zachęcają postacie ze świata Disneya. W książce...
cena: 16,99 12,74 zł
oszczędzasz: 4,25
151.
Disney uczy. Przygoda z Czytaniem. Ćwiczę czytanie
Seria książek „Przygoda z Czytaniem” to program adresowany do dzieci w wieku przedszkolnym, rozpoczynających naukę czytania. Na poziomie drugim dzieci uczą się czytać metodą globalną, jednak teksty są dłuższe i bardziej skomplikowane niż w poziomie pierwszym. Akcja historyjek dzieje się w świecie ulubionych bohaterów Disneya, dzięki czemu zawarte w nich słownictwo jest w dużym stopniu znane i bliskie dzie...
cena: 16,99 12,74 zł
oszczędzasz: 4,25
152.
Disney maluch. Kolorowanka z naklejkami
Wspaniała propozycja dla maluszków. Książka zawiera naklejki i duże, proste ilustracje do pokolorowania. Wklejanie na stronach naklejek z odpowiednimi obrazkami, a następnie kolorowanie rysunków według wzoru to rozwijająca manualnie zabawa oraz ćwiczenie spostrzegawczości. Czas na zabawę z bohaterami Disneya!
cena: 8,90 6,68 zł
oszczędzasz: 2,22
153.
Disney uczy. Przygoda z Czytaniem. Ćwiczę czytanie
Seria książek „Przygoda z Czytaniem” to program adresowany do dzieci w wieku przedszkolnym, rozpoczynających naukę czytania. Na poziomie drugim dzieci uczą się czytać metodą globalną, jednak teksty są dłuższe i bardziej skomplikowane niż w poziomie pierwszym. Akcja historyjek dzieje się w świecie ulubionych bohaterów Disneya, dzięki czemu zawarte w nich słownictwo jest w dużym stopniu znane i bliskie dzie...
cena: 17,00 12,75 zł
oszczędzasz: 4,25
154.
Disney uczy. Filmy Disney Pixar. Kalendarz i zegar
Książka, przygotowana w ramach programu Disney uczy, przybliża dzieciom różne zagadnienia związane z pojęciem czasu. Ciekawe zadania sprawią, że z łatwością zapamiętają kolejność pór roku, czas ich trwania, a także nazwy miesięcy i dni tygodnia. To jednak nie wszystko! Ulubieni bohaterowie ze świata Disneya wprowadzą dzieci w świat godzin, minut i sekund. Dzięki starannie dobranym ćwiczeniom mali uczniowie poznają i ...
cena: 19,99 14,99 zł
oszczędzasz: 5,00
155.
Disney Uczy. Zeszyt ćwiczeń. Liczby
Książka została wydana w ramach programu „Disney Uczy”. Rozwiązując zadania, dziecko zaznajamia się z cyframi, ćwiczy pisanie cyfr, aby przejść płynnie do podstawowego liczenia. Dzięki temu doskonali sprawność manualną, opanowuje technikę trzymania ołówka. W ćwiczeniach towarzyszą maluchowi ulubieni bohaterowie, a dodatkową atrakcją są naklejki.
cena: 10,70 8,03 zł
oszczędzasz: 2,67
156.
Disney maluch. Naklejam i koloruję
Książka do kolorowania z naklejkamiadresowana do dzieci w wieku przedszkolnymksiążka łącząca kolorowanie i naklejaniećwiczenie sprawności manualnej i koordynacji wzrokowo-ruchowejbarwne naklejki stanowią wzór do kolorowania obrazków
cena: 11,99 8,99 zł
oszczędzasz: 3,00
157.
Disney uczy. Auta. Zadania do zmazywania
Zadania do zmazywania to książka, która powstała w ramach programu „Disney uczy” i jest dedykowana czterolatkom. Podczas doskonałej zabawy przedszkolak ma okazję zmierzyć się z różnorodnymi zadaniami edukacyjnymi, odpowiednimi dla swojego wieku. Ścieralne strony oraz dołączony do książki mazak sprawiają, że dziecko może wielokrotnie rozwiązywać ulubione zadania. Dzięki temu: • udoskonala sprawność ...
cena: 17,99 13,49 zł
oszczędzasz: 4,50
158.
Małe wielkie sprawy. To niesprawiedliwe!
To niesprawiedliwe, kiedy zostaje jedna porcja płatków, a chętnych na zupę mleczną jest więcej. Albo kiedy ktoś bez pytania się wcina w kolejkę. Czy Millie i Melody znajdą sposób na to, żeby się pogodzić ze sobą i z przyjaciółmi?Małe Wielkie Sprawy to seria opowiadań, które pomogą rodzicowi oswoić dziecko z nowymi, niełatwymi sytuacjami. Wesołe ilustracje i ulubieni bohaterowie szybko przekonają malucha, że to, czego...
cena: 8,90 6,68 zł
oszczędzasz: 2,22
159.
Disney uczy. Minnie. Zadania do zmazywania
Zadania do zmazywania to książka, która powstała w ramach programu „Disney uczy” i jest dedykowana czterolatkom. Podczas doskonałej zabawy przedszkolak ma okazję zmierzyć się z różnorodnymi zadaniami edukacyjnymi, odpowiednimi dla swojego wieku. Ścieralne strony oraz dołączony do książki mazak sprawiają, że dziecko może wielokrotnie rozwiązywać ulubione zadania. Dzięki temu: • udoskonala sprawność m...
cena: 17,99 13,49 zł
oszczędzasz: 4,50
160.
Małe Wielkie Sprawy. Nie ma się czego bać
Gilbert jedzie na wycieczkę. Jednak zamiast skakać z radości na myśl o spotkaniu z dziką przyrodą, zachowuje się dość dziwnie… Kiedy Goofy odkrywa, że jego siostrzeniec po prostu boi się węży, stara się mu pomóc. Czy Gilbert z przyjemnością pojedzie na biwak? Małe Wielkie Sprawy to seria opowiadań, które pomogą rodzicowi oswoić dziecko z nowymi, niełatwymi sytuacjami. Wesołe ilustracje i ulubieni bohaterowie sz...
cena: 8,90 6,68 zł
oszczędzasz: 2,22
161.
Małe Wielkie Sprawy. Lepiej mówić prawdę
Mordek jest w niezłych tarapatach - zniszczył książkę z biblioteki! Jak tu się do tego przyznać? A może lepiej udawać, że zginęła…? Miki i przyjaciele chętnie pomogą w poszukiwaniach. Czy Mordkowi się upiecze? Małe Wielkie Sprawy to seria opowiadań, które pomogą rodzicowi oswoić dziecko z nowymi, niełatwymi sytuacjami. Wesołe ilustracje i ulubieni bohaterowie szybko przekonają malucha, że to, czego się obawia, ...
cena: 8,90 6,68 zł
oszczędzasz: 2,22
162.
Disney uczy. Miki. Zadania do zmazywania
Zadania do zmazywania to książeczka, która powstała w ramach programu „Disney Uczy” i jest dedykowana czterolatkom. Podczas doskonałej zabawy przedszkolak ma okazję zmierzyć się z różnorodnymi zadaniami edukacyjnymi, odpowiednimi dla swojego wieku. Ścieralne strony oraz dołączony do książki mazak sprawiają, że dziecko może wielokrotnie rozwiązywać ulubione zadania. Wykonywanie zadań udoskonala sprawnoś...
cena: 18,00 13,50 zł
oszczędzasz: 4,50
163.
Disney Maluch. Piknik Olafa
Szukasz ciekawych i wartościowych książek dla twojego maluszka? Moje pierwsze opowiastki bardzo dobrze sprawdzą się jako bajki przed snem albo czytanki, które urozmaicą podróż. Te urocze historyjki o ulubionych bohaterach ze świata Disneya nie tylko bawią, ale też przekazują pozytywne wartości, pomagając dziecku poznać i zrozumieć otaczający go świat.
cena: 16,99 12,74 zł
oszczędzasz: 4,25
164.
Disney Księżniczka. Szlaczki i literki
Księżniczki zapraszają do krainy szlaczków i literek! Rysowanie wzorków po śladach, a następnie samodzielnie, to świetna zabawa, która przy okazji rozwija sprawność manualną. Kreślenie odpowiednio dobranych kształtów stanowi doskonały wstęp do nauki pisania, a towarzystwo ulubionych bohaterów zapewnia uśmiech na twarzy każdego dziecka!
cena: 9,80 7,35 zł
oszczędzasz: 2,45
Pobierz naszą aplikację!
Aplikacja Bonito w Google Play Aplikacja Bonito w App Store Aplikacja Bonito w AppGallery
Jesteśmy tanią księgarnią internetową. Oferujemy tanie książki i komiksy, muzykę na płytach CD, filmy DVD i Blu-ray, zabawki dla dzieci, puzzle i gry planszowe. Koniecznie sprawdź nasze Bestsellery!