
Wznowienie bestsellera Katarzyny Rzepeckiej!
Powieść zawiera nowy, niepublikowany dotąd rozdział.
Zakazany romans w warszawskim biurowcu.
Karolina Kot pilnie musi zmienić pracę i w końcu otrzymuje posadę opiekuna klienta w polskim oddziale niemieckiej agencji reklamowej. Światełko w tunelu zawodowej kariery trochę blednie, kiedy okazuje się, że jej nowym szefem jest Martin Flis. Facet, z którym spędziła niezobowiązującą jedną noc.
Gdy Martin rozpoznaje Karolinę, czuje do niej niechęć. Taką samą jak ona do niego. Na wszelki wypadek mężczyzna od razu daje jej do zrozumienia, że to, co się między nimi wydarzyło, nie ma znaczenia, a jeśli komukolwiek o tym powie, pożegna się z pracą. A na dodatek jest przekonany, że kobieta wszystko sobie zaplanowała.
W taki oto sposób wraz z posadą Karolina zyskuje wyjątkowo wrednego, choć niewątpliwie seksownego szefa. Jakby to nie wystarczyło, wkrótce do zespołu dołącza były narzeczony Karoliny, który chce ją odzyskać.
Książka zawiera treści nieodpowiednie dla osób poniżej osiemnastego roku życia.
Podmiot odpowiedzialny za bezpieczeństwo produktu: Wydawnictwo NieZwykłe, Beskidzka 91, 32-615 Grojec (PL), adres elektroniczny: https://wydawnictwoniezwykle.pl/kontakt
| Autor | Katarzyna Rzepecka |
| Wydawnictwo | NieZwykłe |
| Rok wydania | 2024 |
| Oprawa | miękka |
| Liczba stron | 320 |
| Format | 14.0 x 20.5 cm |
| Numer ISBN | 978-83-8362-638-3 |
| Kod paskowy (EAN) | 9788383626383 |
| Waga | 314 g |
| Wymiary | 140 x 205 x 18 mm |
| Data premiery | 2024.09.04 |
| Data pojawienia się | 2024.09.04 |
| Dostępna liczba sztuk | |
|---|---|
| Dostępność całkowita | 36 szt. (realizacja 2026.06.15) |
| Dostępność w naszym magazynie | 0 szt. |
Dostępność w punktach Bonito![]() |
|---|
| ul. Staromiejska 6 (50 m od Rynku) | Zamów i odbierz 2026.06.16 |
| al. Pokoju 67 (wyspa w centrum handlowym M1) | Zamów i odbierz 2026.06.15 |
| ul. Batorego 15B (przecznica od ul. Karmelickiej) | Zamów i odbierz 2026.06.15 |
| ul. Dobrego Pasterza 122 (Prądnik Czerwony) | Zamów i odbierz 2026.06.15 |
| ul. Josepha Conrada 79 (obok stacji BP) | Zamów i odbierz 2026.06.15 |
| ul. Kluczborska 17 (przy pętli "Krowodrza Górka") | Zamów i odbierz 2026.06.15 |
| ul. Kobierzyńska 93 (osiedle Ruczaj-Zaborze) | Zamów i odbierz 2026.06.15 |
| ul. Marii Dąbrowskiej 17A (50 m od CH Czyżyny) | Zamów i odbierz 2026.06.15 |
| ul. Pawia 34 (blisko Galerii Krakowskiej) | Zamów i odbierz 2026.06.15 |
| ul. Pilotów 2E (300 m od ronda Młyńskiego) | Zamów i odbierz 2026.06.15 |
| ul. Wielicka 259 (wyspa w Galerii Mozaika) | Zamów i odbierz 2026.06.15 |
| ul. Wysłouchów 3 (Kurdwanów) | Zamów i odbierz 2026.06.15 |
| ul. Zakopiańska 62 (Park Handlowy Zakopianka) | Zamów i odbierz 2026.06.15 |
| al. Komisji Edukacji Narodowej 51 (skrzyżowanie z ul. Płaskowickiej) | Zamów i odbierz 2026.06.16 |
| al. Komisji Edukacji Narodowej 88 (Ursynów - metro Stokłosy) | Zamów i odbierz 2026.06.16 |
| al. Niepodległości 54 (przy stacji metro Wierzbno) | Zamów i odbierz 2026.06.16 |
| ul. Chmielna 4 (50 metrów od ul. Nowy Świat) | Zamów i odbierz 2026.06.16 |
| ul. Czapelska 48 (200 m od ronda Wiatraczna) | Zamów i odbierz 2026.06.16 |
| ul. Kondratowicza 37 (blisko Szpitala Bródnowskiego) | Zamów i odbierz 2026.06.16 |
| ul. Żeromskiego 1 (przy stacji metra Słodowiec) | Zamów i odbierz 2026.06.16 |
| ul. Plac Grunwaldzki 25 (w budynku Grunwaldzki Center) | Zamów i odbierz 2026.06.16 |
| ul. Ruska 2 (przy Placu Solnym) | Zamów i odbierz 2026.06.16 |
Darmowa dostawa już od 199,00 zł
Karolina miała brać ślub, a zamiast tego siedzi w klubie i sączy drinka, kiedy jej koleżanka doskonale bawi się na parkiecie. Julian miał być tym jedynym, znali się już długo, planowali ślub, jednak on zawiódł i to bardzo. Zdrada tak bliskiej osoby boli, a jednocześnie Karolina nie chciała się całkowicie załamać. Postanowiła się zabawić, spędzić noc z dopiero co poznanym mężczyzną, co miało być formą zemsty, zapomnienia, terapii, początkiem nowego życia. Mieli nigdy więcej się nie zobaczyć, los jednak postanowił inaczej.
Miesiąc później Karolina ma zacząć nową pracę. Jest zdenerwowana, ale równocześnie bardzo szczęśliwa. Będzie opiekunem klienta w polskim oddziale znanej, niemieckiej agencji reklamowej. To dla niej duży sukces, a jednocześnie spore możliwości rozwoju zawodowego, lepsze wynagrodzenie niż w poprzedniej pracy, a przede wszystkim z dala od ludzi, który dużo wcześniej wiedzieli, że jest zdradzana i nikt jej nic nie powiedział. Idąc pierwszego dnia do pracy, nie wiedziała, że jej nowym szefem będzie mężczyzna, z który spędziła noc. Jest w dużym szoku, jednak Martin ani trochę nie wierzy, że to przypadek. Myśli, że kobieta zrobiła to celowo, tym bardziej że w jej podaniu nie było zdjęcia. Od razu zaznacza, że pożałuje, jeśli komuś piśnie choćby słówko, że spędzili wspólną noc. Jest dla niej niemiły, często wręcz gburowaty. Karolina z jednej strony go nie znosi, jest wściekła o to, jak ją traktuje, z drugiej oboje ciągnie do siebie, pamiętają wspólną noc, która była pełna namiętności. Jednak nie tylko szef jest problemem dla kobiety, o sobie daje znać były narzeczony, który bardzo żałuje swojego wyskoku i postanawia za wszelką cenę ją odzyskać. Karolina czuje się zagubiona, z jednej strony nie potrafi już zaufać Julianowi, z drugiej nie jest do końca pewna czy go przestała kochać, byli przecież z sobą dość długo, a ona nie potrafi się odkochać w ciągu sekundy. Czy Karolina da jeszcze jedną szansę Julianowi? Czy odnajdzie się w nowej pracy? Czy udowodni Martinowi, że wcale nie działała z premedytacją i nie miała pojęcia, że zostanie jej szefem? Czy namiętność między nimi przerodzi się w coś więcej?
Jest to wznowienie i miałam okazję już czytać tę książkę jakieś cztery lata temu. Wtedy historia bardzo mi się podobała. Czy zmieniłam zdanie? Zdecydowanie nie, nadal uważam, że jest tak świetna i wciągająca, że warto ją przeczytać, a rozdział, którego nie było w poprzedniej wersji, jest świetny. W książce znajdziemy romans biurowy, momentami zabawny, momentami wzruszający. We mnie historia Karoliny wywołała wiele różnych emocji, a tego właśnie w książkach szukam.
Karolina to kobieta z charakterkiem ma własne zdanie i nie boi się go wypowiedzieć. Zdrada narzeczonego ją zabolała, jednak nie pozwala sobie na długie rozpaczanie, zamierza zacząć od nowa i odnaleźć swoje szczęście. To bohaterka, którą polubiłam.
Martin odnosi wiele sukcesów zawodowych, jest naprawdę dobry, w tym, co robi, a w pracy spędza bardzo dużo czasu. To mężczyzna, który lubi władzę i nie znosi sprzeciwu, momentami chamski i wredny, a przy tym przystojny i seksowny. To bohater, którego trzeba poznać, aby móc tak naprawdę ocenić, ponieważ nic nie jest takie, jak się początkowo wydaje.
Według mnie książka jest warta przeczytania, a jej bohaterowie bliskiego poznania. Spędziłam z nią przyjemny czas, a podczas czytania towarzyszyło mi wiele emocji. Z przyjemnością polecam.
Recenzja pojawiła się również na moim blogu - Mama, żona - KOBIETA
Drugie wydanie jest nie mniej emocjonalne co pierwsze.Zabiera czytelnika w znakomity romans biurowy połączony z możliwością odkrywania tajemnic przeszłości i towarzyszeniu bohaterom w ich relacje pełnej zaskakujących zwrotów akcji.Na nowo przeżyłam olbrzymią dawkę emocji,momentów wzruszających oraz wydarzeń z ciętym językiem postaci.Ich relacja jest zabawna z dużą dawką pożądania ciężkiego do okiełznania.Iskrzy,parzy i eksploduje? Potrafią na nowo dobudzić zmysły i wyobraźnię podczas czytania
Bardzo podobał mi się zmieniony wątek covidu na kryminalny.Nutka niebezpieczeństwa,strachu i lęku sprawił,że coś nowego dzieje się w tej historii.Dodatkowy rozdział rozbudował losy postaci oraz ich nieokiełznany charakter.To świetny bonus,który czyni lekturę jeszcze ciekawszą.
Piękne wydanie z nową szatą graficzną cieszy oko-cudo
Nie zastanawiajcie się i jak najszybciej sięgnijcie po odświeżoną wersję „Wrednego Szefa”-efekt zaskoczenia-gwarantowany!
Będziecie zachwyceni jak ja
Z całego serca polecam