
Kiedy przeznaczenie przecina ich drogi w… cukierni, powinno być słodko. Ale życie nie karmi nas tylko ciastkami. Nim tych dwoje padnie sobie w ramiona, pokonają wiele przeszkód i przeżyją jeszcze więcej przygód. Także… erotycznych.
Świąteczne ciacho to bardzo niegrzeczna gwiazdkowa powieść, którą przeczytasz z wypiekami. Na twarzy. Brawurowy debiut autorki, która ukrywa się pod pseudonimem. Na co dzień nobliwa prawniczka, po godzinach pisarka z talentem do rozpalania zmysłów.
Podmiot odpowiedzialny za bezpieczeństwo produktu: TIME SA, ul. Jubilerska 10, 04-190 Warszawa (PL), adres e-mail: harde@grupazpr.pl
| Autor | Wiktoria Klepacka |
| Wydawnictwo | Lekkie |
| Rok wydania | 2022 |
| Oprawa | miękka |
| Liczba stron | 460 |
| Format | 12.0 x 20.0 cm |
| Numer ISBN | 978-83-67502-00-9 |
| Kod paskowy (EAN) | 9788367502009 |
| Waga | 308 g |
| Wymiary | 120 x 200 x 30 mm |
| Data premiery | 2022.10.19 |
| Data pojawienia się | 2022.10.17 |
| Dostępna liczba sztuk | |
|---|---|
| Dostępność całkowita | 1 szt. |
| Dostępność w naszym magazynie | 1 szt. (realizacja jeszcze dzisiaj) |
Dostępność w punktach Bonito![]() |
|---|
| ul. Staromiejska 6 (50 m od Rynku) | Zamów i odbierz już jutro |
| al. Pokoju 67 (wyspa w centrum handlowym M1) | Zamów i odbierz jeszcze dzisiaj |
| ul. Batorego 15B (przecznica od ul. Karmelickiej) | Zamów i odbierz jeszcze dzisiaj |
| ul. Dobrego Pasterza 122 (Prądnik Czerwony) | Zamów i odbierz jeszcze dzisiaj |
| ul. Josepha Conrada 79 (obok stacji BP) | Zamów i odbierz jeszcze dzisiaj |
| ul. Kluczborska 17 (przy pętli "Krowodrza Górka") | Zamów i odbierz jeszcze dzisiaj |
| ul. Kobierzyńska 93 (osiedle Ruczaj-Zaborze) | Zamów i odbierz jeszcze dzisiaj |
| ul. Marii Dąbrowskiej 17A (50 m od CH Czyżyny) | Zamów i odbierz jeszcze dzisiaj |
| ul. Pawia 34 (blisko Galerii Krakowskiej) | Zamów i odbierz jeszcze dzisiaj |
| ul. Pilotów 2E (300 m od ronda Młyńskiego) | Zamów i odbierz jeszcze dzisiaj |
| ul. Wielicka 259 (wyspa w Galerii Mozaika) | Zamów i odbierz jeszcze dzisiaj |
| ul. Wysłouchów 3 (Kurdwanów) | Zamów i odbierz jeszcze dzisiaj |
| ul. Zakopiańska 62 (Park Handlowy Zakopianka) | Zamów i odbierz jeszcze dzisiaj |
| al. Komisji Edukacji Narodowej 51 (skrzyżowanie z ul. Płaskowickiej) | Zamów i odbierz już jutro |
| al. Komisji Edukacji Narodowej 88 (Ursynów - metro Stokłosy) | Zamów i odbierz już jutro |
| al. Niepodległości 54 (przy stacji metro Wierzbno) | Zamów i odbierz już jutro |
| ul. Chmielna 4 (50 metrów od ul. Nowy Świat) | Zamów i odbierz już jutro |
| ul. Czapelska 48 (200 m od ronda Wiatraczna) | Zamów i odbierz już jutro |
| ul. Kondratowicza 37 (blisko Szpitala Bródnowskiego) | Zamów i odbierz już jutro |
| ul. Żeromskiego 1 (przy stacji metra Słodowiec) | Zamów i odbierz już jutro |
| ul. Plac Grunwaldzki 25 (w budynku Grunwaldzki Center) | Zamów i odbierz już jutro |
| ul. Ruska 2 (przy Placu Solnym) | Zamów i odbierz już jutro |
Darmowa dostawa już od 199,00 zł
Dziś przychodzę do Was ze „Świątecznym ciachem”, czyli z pierwszą świąteczną powieścią w tym roku!
Książka swoją premierę miała czternaście miesięcy temu i jakoś nie było o niej zbyt głośno. Ale dlaczego?! To pytanie mnie zastanawia…
W skrócie - Emma jest farmaceutką i prowadzi własną aptekę. Nienawidzi okresu świątecznego, strojenia choinki i kolędowania. Przypadkiem wchodzi do nowo otwartej cukierni, której właścicielem jest przystojny Chris. Kilka dni później okazuje się, że najlepsza przyjaciółka Emmy zapisała je na kurs dekorowania pierników, do nowej cukierni.
Czy pierniki połączą Emme i Chrisa? Czy dzięki niemu kobieta poczuje magię świąt?
Ta książka jest gorąca i nie jeden lód byłaby w stanie roztopić! Jednak jest w niej coś więcej. Jest tu wyczuwalna świąteczna otoczka i problemy… problemy dnia codziennego, brak zaufania, tajemnice. Najbardziej podobało mi się to, że „Świąteczne ciacho” jest takie życiowe. Sytuacje, które znajdują się w środku są naturalne, a bohaterowie nie są idealni - mają swoje wady.
Uważam, że jest to świetna pozycja na ten bożonarodzeniowy okres. Autorka ma lekkie pióro, przez co książkę czyta się w mgnieniu oka. Historia jest tak porywająca, że chce się koniecznie poznać jej zakończenie.
No i jeszcze jedno … pan Walter przy wigilijnym stole rozbawił mnie do łez swoim zachowaniem!
Dziś przychodzę do Was ze „Świątecznym ciachem”, czyli z pierwszą świąteczną powieścią w tym roku!
Książka swoją premierę miała czternaście miesięcy temu i jakoś nie było o niej zbyt głośno. Ale dlaczego?! To pytanie mnie zastanawia…
W skrócie - Emma jest farmaceutką i prowadzi własną aptekę. Nienawidzi okresu świątecznego, strojenia choinki i kolędowania. Przypadkiem wchodzi do nowo otwartej cukierni, której właścicielem jest przystojny Chris. Kilka dni później okazuje się, że najlepsza przyjaciółka Emmy zapisała je na kurs dekorowania pierników, do nowej cukierni.
Czy pierniki połączą Emme i Chrisa? Czy dzięki niemu kobieta poczuje magię świąt?
Ta książka jest gorąca i nie jeden lód byłaby w stanie roztopić! Jednak jest w niej coś więcej. Jest tu wyczuwalna świąteczna otoczka i problemy… problemy dnia codziennego, brak zaufania, tajemnice. Najbardziej podobało mi się to, że „Świąteczne ciacho” jest takie życiowe. Sytuacje, które znajdują się w środku są naturalne, a bohaterowie nie są idealni - mają swoje wady.
Uważam, że jest to świetna pozycja na ten bożonarodzeniowy okres. Autorka ma lekkie pióro, przez co książkę czyta się w mgnieniu oka. Historia jest tak porywająca, że chce się koniecznie poznać jej zakończenie.
No i jeszcze jedno … pan Walter przy wigilijnym stole rozbawił mnie do łez swoim zachowaniem!
Ależ to była książka. Niesamowicie wciągająca, pikantna i ciekawa. Świąteczna pozycja, która idealnie wpasowuje się w walentynkowy klimat. Dlaczego? Nie brakuje tu uczuć, erotycznych fragmentów i życiowych rozterek. Z każdą stroną rozpala zmysły czytelnika. Z drugiej strony porusza ciekawy temat, a mianowicie główna bohaterka nie lubi świąt. Czy mam tutaj osoby, które nie lubią świąt Bożego Narodzenia?
Mowa tu o Emmie, na którą święta i te wszystkie świąteczne detale działają jak płachta na byka. Magia świąt w jej przypadku nie istnieje. W dodatku jej przyjaciółka sprawia jej niedopasowany prezent, który odmieni jej życie. Kto by pomyślał, że nauka ozdabiania pierników diametralnie wpłynie na jej sytuację. A może to nie pierniki, tylko przystojny Christopher, który prowadził warsztaty? W tym momencie fabuła nabiera ,,nieprzyzwoitego" tempa. Robi się apetycznie i gorąco. Chris to dobry i miły facet. Jednak to człowiek o dwóch twarzach. Lubi dobry i wyuzdany seks.
Jak potoczy się relacja tych dwojga? Czy Emma uwierzy w magię świąt?
Książka ,,Świąteczne ciacho" Wiktorii Klepackiej jest na jeden wieczór. Piękna i zmysłowa okładka. Fabuła mocna, seksowna i pikantna. Akcja toczy się szybko, bez zbędnych ceregieli. Jak to mówią konkretnie i na temat. Seksu jest tutaj dużo, ale powiem Wam, że akurat ta książka mimo wszystko bardzo mi się spodobała. Czasami śmiałam się z erotycznych przygód bohaterów. Każdego z osobna da się polubić. Chociaż Emma nieraz irytowała. Typowa zołza w niektórych momentach. Mimo wszystko magia świąt tutaj zadziałała i to podwójnie. Jak dla mnie idealna pozycja przed Walentynkami. Na pewno rozbudzi zmysły i pomoże w dobraniu idealnego prezentu dla drugiej połówki. Nie zrażajcie się ilością seksu w tej książce. Pióro autorki jest tak świetne, że nic Was tutaj nie zrazi, wręcz odwrotnie.
Wiki to Twój doskonały debiut. Mimo dużej ilości książek na rynku, w której temat seksu bardzo często się przewija, Twoja odróżnia się i jest oryginalna na tle innych.
Książka "Świąteczne ciacho" jest debiutancką powieścią autorki, a ja bardzo lubię poznawać nowych autorów, dlatego nie mogłam przejść obojętnie obok tego tytułu. Stylistyka i język jakim posługuje się autorka jest bardzo lekki, prosty i przyjemny, co sprawia, że książkę czyta się naprawdę szybko, ja pochłonęłam historię Chrisa i Emmy w jeden wieczór. Fabuła książki została ciekawie nakreślona, dobrze poprowadzona i chociaż jest bardzo przewidywalna to i tak nie odebrało mi to radości z czytania. Bohaterowie zostali interesująco wykreowani przez autorkę, są totalnymi przeciwieństwami, a jak wiemy przeciwieństwa się przyciągają i na kartach tej powieści będziemy mogli zaobserwować sporo tego przyciągania. Bohaterowie będą zmuszeni do pokonania wielu przeszkód by w końcu zaznać upragnionego szczęścia i miłości, co dostarczy zarówno im jak i Czytelnikowi nie lada wrażeń i emocji, a to wszystko w magicznym, klimatycznym okresie świątecznym, który został tutaj naprawdę interesująco zaprezentowany. W tej książce nie brakuje pikantnych scen, namiętności i pożądania, więc dla fanów mocnych wrażeń jeśli chodzi o tą sferę książka będzie idealna. Milo spędziłam czas z tą historią i jej bohaterami i chętnie w przyszłości sięgnę po kolejne powieści autorki! Świetna książka na jeden wieczór, na odstresowanie. Polecam!
"Świąteczne ciacho" jest świetnym debiutem pani Wiktorii Klepackiej, która w uroczy i zabawny sposób opowiedziała o miłości, która rozwija się pośród korzennych zapachów, piernikowych smaków, i czekoladowych aromatów. Ma ona w sobie wiele świątecznego klimatu, ale też emocjonalnego, zróżnicowanego napięcia. Dałam się wciągnąć od początku w jej fabułę ze względu na bardzo przystępną formę przedstawiania kolejnych zdarzeń, które obserwujemy z poziomu Emmy. Jej sposób zachowania wciąż mnie denerwowała, gdyż do wszystkiego podchodziła negatywnie, nie znając dokładnie sytuacji czy osoby. Na szczęście z czasem to się zmienia i zaczyna być bardziej sympatyczna, gdyż dostrzega, że Chris, mimo że wydaje się nie być w jej typie, zaczyna ją interesować. Chris niewiele mówi o sobie. Wiadomo, że ma 29 lat, przeprowadził się do Hometown ze swojego rodzinnego miasteczka i z jakichś powodów nie chce utrzymywać kontaktu ze swoją matką. Na wszelkie pytania o przeszłość niechętnie opowiada, prosząc Emmę o zaufanie.
To powieść, która była dla mnie zaskakująca, gdyż autorka splotła w niej elementy obyczajowe, ale też erotyczne, więc można by ją zaliczyć do świątecznego romansu z pikantną nutką. Pod tą warstwą ukryła trudniejsze tematy związane z sekretami Chrisa i jego przeszłością. Narracja ze strony Emmy także w nas wzbudza ciekawość, daje możliwość wyrobienia sobie zdania na temat tego co dzieje się między bohaterami, ale też pozwala wczuć się w przeżycia dziewczyny, która chciałaby wiedzieć o swoim ukochanym więcej.
Są takie książki, które można czytać o każdej porze roku, mimo są one wydawane z myślą o świętach Bożego Narodzenia i do takich można zaliczyć powieść "Świąteczne ciacho".
Sięgając po książkę przeżyjecie niezwykle chwile z przystojnym ciachem,który w wspaniały sposób potrafi stworzyć magię świat.Swoim zachowaniem i wypiekami daje klientom szczęście oraz najlepsze słodkości.
Spotkanie dwóch skrajnie różnych osób,które podchodzą do świat zupełnie inaczej dają czytelnikowi mnóstwa emocji i nieprzewidywalnych wydarzeń.
Czytanie o ich spotkaniach i wspólnie spędzonych chwil jest niesamowite.Od początku czuć w historii skrywane tajemnice i chęć do ich odkrycia.Autorka potrafiła trzymać czytelnika w niepewności i oczekiwaniu na prawdę.Jest to świetny ruch z jej strony,ponieważ powieść staje się jeszcze bardziej ciekawsza.
Lektura jest gorącą przedświąteczna lektura zabierającą w świat przepełnionej miłością,pożądaniem i sekretów,które mogą zniszczyć przyszłość pełną miłości. Kto w tej historii będzie najrozsądniejszą a zarazem „mądrą” osobą,która przemierzy tysiące kilometrów,aby nie ominęło szczęście ważnej dla niej osoby?
Bardzo lubie książki pełne wzruszeń i realistycznych wydarzeń,które z łatwością można sobie wyobrazić.A ta właśnie jest taka! Duet autorki uważam za bardzo udany i zachęcam was do jego przeczytania. Polecam