
Czy można na nowo zaufać komuś, kto już raz złamał serce?
Laura wie, jak smakuje porzucenie. Wie też, że raz utracone zaufanie nie wraca ot tak - bez lęku, bez wątpliwości, bez bólu. Kiedy Wojtek ponownie pojawia się w jej życiu, oboje są już innymi ludźmi. On gotów jest czekać i walczyć. Ona - rozdarta między głosem serca a rozsądkiem - boi się zaryzykować.
Tymczasem w ich najbliższym otoczeniu miłość również przechodzi próbę. W przeddzień ślubu Julka otrzymuje zdjęcia, które mogą zniszczyć wszystko. Zdrada, wstyd i ucieczka wystawiają uczucia na ciężką próbę, a decyzje podjęte w strachu mogą kosztować więcej, niż ktokolwiek mógłby przypuszczać.
Gdy przeszłość Wojtka wraca, a życie brutalnie przypomina, że wszystko można stracić w jednej chwili, Laura staje twarzą w twarz z tym, czego boi się najbardziej: że jeśli nie wybaczy, zostanie jej tylko żal.
Ale czy można znów zaufać komuś, kto już raz odszedł?
I czy miłość wystarczy, gdy lęk wciąż szepcze, że historia może się powtórzyć?
Pełna napięcia opowieść o drugich szansach, ryzyku i o tym, że czasem największym dowodem miłości jest decyzja, by zostać – bez względu na wszystko.
Podmiot odpowiedzialny za bezpieczeństwo produktu: Agencja Wydawniczo-Reklamowa Skarpa Warszawska Sp. z o.o., ul. Tadeusza Borowskiego 2/24, 03-475 Warszawa (PL), numer telefonu: 22 416 15 81, adres e-mail: redakcja@skarpawarszawska.pl
| Autor | Natalia Sońska |
| Wydawnictwo | Skarpa Warszawska |
| Rok wydania | 2026 |
| Oprawa | miękka |
| Liczba stron | 336 |
| Format | 13.5 x 21.0 cm |
| Numer ISBN | 978-83-8430-353-5 |
| Kod paskowy (EAN) | 9788384303535 |
| Wymiary | 135 x 210 mm |
| Data premiery | 2026.05.29 |
| Data pojawienia się | 2026.05.22 |
| Dostępna liczba sztuk | |
|---|---|
| Dostępność całkowita | 405 szt. (realizacja już jutro) |
| Dostępność w naszym magazynie | 0 szt. |
Dostępność w punktach Bonito![]() |
|---|
| ul. Staromiejska 6 (50 m od Rynku) | Zamów i odbierz 2026.06.11 |
| al. Pokoju 67 (wyspa w centrum handlowym M1) | Zamów i odbierz już jutro |
| ul. Batorego 15B (przecznica od ul. Karmelickiej) | Zamów i odbierz już jutro |
| ul. Dobrego Pasterza 122 (Prądnik Czerwony) | Zamów i odbierz już jutro |
| ul. Josepha Conrada 79 (obok stacji BP) | Zamów i odbierz już jutro |
| ul. Kluczborska 17 (przy pętli "Krowodrza Górka") | Zamów i odbierz już jutro |
| ul. Kobierzyńska 93 (osiedle Ruczaj-Zaborze) | Zamów i odbierz już jutro |
| ul. Marii Dąbrowskiej 17A (50 m od CH Czyżyny) | Zamów i odbierz już jutro |
| ul. Pawia 34 (blisko Galerii Krakowskiej) | Zamów i odbierz już jutro |
| ul. Pilotów 2E (300 m od ronda Młyńskiego) | Zamów i odbierz już jutro |
| ul. Wielicka 259 (wyspa w Galerii Mozaika) | Zamów i odbierz już jutro |
| ul. Wysłouchów 3 (Kurdwanów) | Zamów i odbierz już jutro |
| ul. Zakopiańska 62 (Park Handlowy Zakopianka) | Zamów i odbierz już jutro |
| al. Komisji Edukacji Narodowej 51 (skrzyżowanie z ul. Płaskowickiej) | Zamów i odbierz 2026.06.11 |
| al. Komisji Edukacji Narodowej 88 (Ursynów - metro Stokłosy) | Zamów i odbierz 2026.06.11 |
| al. Niepodległości 54 (przy stacji metro Wierzbno) | Zamów i odbierz 2026.06.11 |
| ul. Chmielna 4 (50 metrów od ul. Nowy Świat) | Zamów i odbierz 2026.06.11 |
| ul. Czapelska 48 (200 m od ronda Wiatraczna) | Zamów i odbierz 2026.06.11 |
| ul. Kondratowicza 37 (blisko Szpitala Bródnowskiego) | Zamów i odbierz 2026.06.11 |
| ul. Żeromskiego 1 (przy stacji metra Słodowiec) | Zamów i odbierz 2026.06.11 |
| ul. Plac Grunwaldzki 25 (w budynku Grunwaldzki Center) | Zamów i odbierz 2026.06.11 |
| ul. Ruska 2 (przy Placu Solnym) | Zamów i odbierz 2026.06.11 |
Darmowa dostawa już od 199,00 zł
💜📚 RECENZJA 💜📚
„Pozwól mi być przy Tobie” Natalii Sońskiej to książka, która przypomina, jak kruche potrafi być zaufanie i jak wiele odwagi potrzeba, by otworzyć serce po doznanym rozczarowaniu. Natalia Sońska stworzyła wzruszającą historię o miłości, przebaczeniu i drugich szansach.
Losy Laury są bardzo prawdziwe. Każdy z nas nosi w sobie jakieś rany i obawy, które nie pozwalają łatwo zaufać innym. Bohaterka staje przed trudnym wyborem, czy zamknąć się w bezpiecznej skorupie wspomnień, czy zaryzykować i dać uczuciu jeszcze jedną szansę. Czytając jej historię, trudno nie zastanowić się nad własnymi doświadczeniami i decyzjami. Autorka pięknie pokazuje, że miłość to nie tylko szczęśliwe chwile, ale także wybaczanie, cierpliwość i gotowość do walki o drugiego człowieka. W książce nie brakuje emocji - są momenty pełne nadziei, wzruszenia, ale także niepewności i smutku. Dzięki temu bohaterowie wydają się bliscy i autentyczni. To ciepła, pełna uczuć powieść, która rodzi pytanie, jak ważna jest obecność drugiego człowieka oraz jak wielką wartość mają zaufanie i szczerość. Po przeczytaniu tej książki zostaje w sercu przekonanie, że czasem warto dać sobie i innym jeszcze jedną szansę. Polecam tę powieść, bo to historia pełna emocji, życiowych rozterek i pięknych uczuć. Myślę, że treść zostawi w czytelniku ślad, a przecież o to w czytaniu chodzi 😊💜