
Ona prowadzi klub ze striptizem, on zatrudnia się w nim jako ochroniarzSamantha Baker ma jeden cel: uratować młodszą siostrę. By zwrócić Oliv wolność, Sammy jest gotowa stanąć u bram piekła i podpisać kontrakt z samym diabłem. I robi to, kiedy wszystkie inne możliwości zawodzą. Zanim przyjdzie jej zacząć spłacać dług, Samantha wraz z Oliv przeprowadzają się do Miami, gdzie obie zamierzają zacząć nowe życie... W tym celu przyda im się spadek, jaki niespodziewanie otrzymała starsza z sióstr. Zapisany jej w testamencie budynek jest zaniedbany, jednak przedstawia sobą pewną wartość i idealnie nadaje się na lokal ze striptizem o nazwie Hell.Wydaje się, że panna Baker ma głowę do interesów - klub szybko zaczyna przynosić dochody, zainteresowanych nie brakuje, alkohol leje się strumieniami. Właścicielka zdecydowanie musi zatrudnić więcej ochroniarzy. Silnych facetów, którzy będą bronić jej dziewczyn przed rozochoconymi klientami. Takich jak Silvio i jego brat Mike. Wielki, umięśniony, o ramionach pokrytych licznymi tatuażami. Niestety, Sammy nie wie, że Mike zatrudnił się w klubie w zupełnie innym celu niż świadczenie usług ochrony...
Podmiot odpowiedzialny za bezpieczeństwo produktu: HELION S.A., ul. KOŚCIUSZKI 1C, 44-100 Gliwice (PL), adres e-mail: gpsr@grupahelion.pl
| Wydawnictwo | Editio |
| Rok wydania | 2024 |
| Numer ISBN | 9788328901926 |
| Kod paskowy (EAN) | 9788328901926 |
| Data premiery | 2024.05.29 |
| Data pojawienia się | 2024.05.29 |
| Dostępna liczba sztuk | |
|---|---|
| Dostępność całkowita | 23 szt. |
| Dostępność w naszym magazynie | 1 szt. (realizacja jeszcze dzisiaj) |
Dostępność w punktach Bonito![]() |
|---|
| ul. Staromiejska 6 (50 m od Rynku) | Zamów i odbierz już jutro |
| al. Pokoju 67 (wyspa w centrum handlowym M1) | Zamów i odbierz jeszcze dzisiaj |
| ul. Batorego 15B (przecznica od ul. Karmelickiej) | Zamów i odbierz jeszcze dzisiaj |
| ul. Dobrego Pasterza 122 (Prądnik Czerwony) | Zamów i odbierz jeszcze dzisiaj |
| ul. Josepha Conrada 79 (obok stacji BP) | Zamów i odbierz jeszcze dzisiaj |
| ul. Kluczborska 17 (przy pętli "Krowodrza Górka") | Zamów i odbierz jeszcze dzisiaj |
| ul. Kobierzyńska 93 (osiedle Ruczaj-Zaborze) | Zamów i odbierz jeszcze dzisiaj |
| ul. Marii Dąbrowskiej 17A (50 m od CH Czyżyny) | Zamów i odbierz jeszcze dzisiaj |
| ul. Pawia 34 (blisko Galerii Krakowskiej) | Zamów i odbierz jeszcze dzisiaj |
| ul. Pilotów 2E (300 m od ronda Młyńskiego) | Zamów i odbierz jeszcze dzisiaj |
| ul. Wielicka 259 (wyspa w Galerii Mozaika) | Zamów i odbierz jeszcze dzisiaj |
| ul. Wysłouchów 3 (Kurdwanów) | Zamów i odbierz jeszcze dzisiaj |
| ul. Zakopiańska 62 (Park Handlowy Zakopianka) | Zamów i odbierz jeszcze dzisiaj |
| al. Komisji Edukacji Narodowej 51 (skrzyżowanie z ul. Płaskowickiej) | Zamów i odbierz już jutro |
| al. Komisji Edukacji Narodowej 88 (Ursynów - metro Stokłosy) | Zamów i odbierz już jutro |
| al. Niepodległości 54 (przy stacji metro Wierzbno) | Zamów i odbierz już jutro |
| ul. Chmielna 4 (50 metrów od ul. Nowy Świat) | Zamów i odbierz już jutro |
| ul. Czapelska 48 (200 m od ronda Wiatraczna) | Zamów i odbierz już jutro |
| ul. Kondratowicza 37 (blisko Szpitala Bródnowskiego) | Zamów i odbierz już jutro |
| ul. Żeromskiego 1 (przy stacji metra Słodowiec) | Zamów i odbierz już jutro |
| ul. Plac Grunwaldzki 25 (w budynku Grunwaldzki Center) | Zamów i odbierz już jutro |
| ul. Ruska 2 (przy Placu Solnym) | Zamów i odbierz już jutro |
Darmowa dostawa już od 199,00 zł
Czy masz autora, którego książki bierzesz w ciemno?
Takiego, przy którym opis przestaje być tylko zapowiedzią, a staje się impulsem, który mówi, że to będzie to, co lubisz. Ja tak mam z Anną Wolf. Kiedy już się wciągnę w autora, robię to na maksa. I właśnie dlatego w tym roku postanowiłam nadrobić wszystkie brakujące tytuły, tej autorki. „Piekielna umowa” była pierwszym wyborem, bo jej opis tej książki, dokonał wyboru za mnie.
To pierwszy tom serii i historia Samanthy Baker uderza w czułe struny już na starcie. To kobieta, która dla rodziny, a konkretnie dla młodszej siostry jest gotowa podpisać umowę z samym diabłem. Dosłownie i w przenośni. Kiedy wszystkie inne drogi zawodzą, Sam wybiera piekło, by odzyskać wolność dla siostry. A potem… rusza do Miami, gdzie niespodziewany spadek otwiera przed nią drzwi do nowego życia. Zaniedbany budynek szybko zmienia się w klub ze striptizem Hell. Miejsce to szybko zaczyna tętnić życiem, alkoholem i pieniędzmi.
I właśnie tu zaczyna się prawdziwa jazda bez trzymanki. Bo sukces przyciąga nie tylko klientów. Przyciąga też niebezpieczeństwo, ukryte intencje i ludzi, którzy nie grają fair. Pojawiają się Silvio i Mike, na pozór ochroniarze idealni. Jeden budzi zaufanie, drugi od pierwszej chwili działa na nerwy. Dlaczego? Co tak naprawdę kryje się za decyzją Mike’a o zatrudnieniu się w Hell? I kto uważa, że ten klub… nigdy nie powinien należeć do Samanthy?
Najciekawsze w tej książce są momenty, w których wszystko zaczyna się komplikować. Gdy Sam, twarda i zdeterminowana, musi wybierać między bezpieczeństwem swoich dziewczyn, a utrzymaniem kontroli nad klubem. Gdy napięcie między bohaterami rośnie, a my czujemy, że ktoś tu prowadzi podwójną grę. I wreszcie, gdy na horyzoncie pojawia się prawdziwy przeciwnik, który nie cofnie się przed niczym.
Czy Sam zdoła obronić Hell? Jaką cenę przyjdzie jej jeszcze zapłacić? I czy można wygrać, mając na karku konsekwencje… piekielnej umowy?
Emocji jest tu cała paleta. Czytając czułam niepokój, adrenalina często sięgała zenitu. Nie brakło pożądania, złości i strachu. Warte to było, bo satysfakcja murowana z dobrze poprowadzonej intrygi. Akcja przyspiesza w idealnych momentach, a wątek sensacyjny jest świetnie wpleciony w fabułę. Anna Wolf doskonale wie, kiedy przykręcić śrubę i zostawić czytelnika z myślą... jeszcze tylko jeden rozdział. A zakończenie? Takie, które zostawia lekki niedosyt i bardzo wyraźną ochotę na ciąg dalszy. Dlatego od razu zabieram się za jej drugą cześć.
Co spodobało mi się najbardziej? Silna, kobieca bohaterka, która nie jest idealna, ale jest prawdziwa. Klimat Miami i klubu Hell, który niemal czuć na skórze. I to ciągłe napięcie w formie przeczucia, że coś złego czai się tuż za rogiem, a zaufanie może okazać się największym błędem.
Jeśli lubisz historie z pazurem, sensacją w tle, wyrazistymi bohaterami i fabułą, która wciąga od pierwszych stron, to „Piekielna umowa” jest dla Ciebie. A jeśli szukasz autora, którego książki będzie się brało w ciemno… to bardzo możliwe, że właśnie ją znalazłaś.
Życie różnie się układa, czasami nie ma się wpływu na pewne rzeczy, trzeba grać w taki sposób jakie otrzymujemy karty. Jedynym czego możemy być pewnym to rodzina, która nie zostawi nas w potrzebie, nawet jeśli ma się nóż przyłożony do gardła. Wszystko jednak ma swoją cenę o tym właśnie przekona się bohaterka książki Anny Wolf pod tytułem „Piekielna umowa”. To niezwykle ognista i zaskakująca książka, której kontynuację potrzebuję na już. Myślę, że kiedy sami dojdziecie do jej końca zrozumiecie, dlaczego tak napisałam i poczujecie tą samą potrzebę.
Główną bohaterką książki autorstwa Anny Wolf pod tytułem „Piekielna umowa” jest Samantha Baker, to młoda kobieta, która nie cofnie się przed niczym, kiedy ktoś z jej bliskich potrzebuje pomocy. Została postawiona pod ścianą, kiedy jej siostra trafiła do więzienia. Wszystko przez niepokojącą sytuację, której ofiarą stała się Oliv. Dziewczyna trafiła do więzienia za posiadanie narkotyków, przypisuje się jej także dilerkę, chociaż nie ma niczego wspólnego z narkotykami. Sammy gotowa była na wszystko, aby ocalić siostrę, nawet jeśli oznaczało to podpisanie cyrografu z samym diabłem. Sęk w tym, że długi prędzej, czy później trzeba zacząć spłacać, a z tym może być spory problem. Nieoczekiwany spadek niewiadomego pochodzenia ratuje kobiety z opresji. Obskurny budynek został zamieniony w niezwykle popularny nocny klub ze striptizem, kosztowało to sporo pracy, ale było warto. „Hell” prezentuje się okazale, potrzebował też zatrudnienia ochroniarzy, którzy czuwaliby nad bezpieczeństwem dziewczyn, znalezienie odpowiednich kandydatów nigdy nie jest proste, jednak Samantha miała szczęście, kiedy w progu klubu pojawili się dwaj bracia Silvio i Mike. Mają swoje powody, aby być w pobliżu kobiety, ma coś, czego potrzebują, czy uda im się to zdobyć? Czy uda im się dowiedzieć, kim jest prawdziwy właściciel klubu? Czy Samantha jest zagrożona? Czego pragną od niej ci mężczyźni?
„Piekielna umowa” to powieść niezwykle porywająca, niosąca na swych stronnicach tajemnicę, którą pragnie się odkrywać z każdą chwilą. To spotkanie intrygujących bohaterów, osobistych dramatów i demonów, które każdy trzyma gdzieś pod skórą. Silne bohaterki próbują sobie radzić z każdym problemem, który zdaje się je przytłaczać. Sammy zrobi wszystko dla siostry, nawet jeśli miałoby ją to pogrążyć. Taka cecha jest bardzo ważna, zasługuje na pochwałę, zwłaszcza, że wkraczamy w brutalny świat, który nie jest dla słabych. Silna kobieta, niezłomna i gotowa walczyć to perełka wśród literackich postaci. Anna Wolf potrafi sprawić, że czytelnik angażuje się w wydarzenia rozgrywające się w powieści. Zaczyna mu zależeć na nich i każda krzywda jest niedopuszczalna. „Piekielna umowa” to kolejna książka autorki, którą przeczytałam i się nie zawiodłam. Odpowiada mi styl autorki, zawsze potrafi mnie rozbawić, wzbudzić emocje i sprawić, że kilka godzin z lekturą jest bardzo udanych.
Moi Kochani nie obniżając poprzeczki, zabieram Was na spotkanie z kolejną fajną lekturą. Z twórczością Pani spotkałam się już nie raz i nie dwa, zarówno z całymi seriami, jak i jednotomówkami. Możecie wierzyć lub nie ale zawsze z przyjemnością po nie sięgałam. W tym przypadku również tak było.
Wraz z nowymi bohaterami przenosimy się do słonecznego Miami i przekraczamy próg Hell. Samantha Baker, to zdeterminowana kobieta, która dla swoich najbliższych jest gotowa na wiele, łączenie z zawarciem diabelskiej umowy, aby tylko uratować młodszą siostrę. Dodatkowo dzięki tajemniczemu spadkowi, zaczęła prowadzić nocny klub ze striptizem. Dość szybko klub zyskał prawdziwą popularność, a alkohol i zyski zaczęły płynąć strumieniami. Dla bezpieczeństwa swojego i swoich pracownic w ekspresowym tempie Sam musi zatrudnić kolejnych ochroniarzy, ale nie jakichś wymoczków, tylko rzeczywiście mężczyzn, którzy swoim wyglądem i postawą będą wzbudzać respekt. Wtedy jak na zawołanie w jej progach pojawia się Silvio i Mike, którzy idealnie spełniają jej wymagania. O tyle o ile Silvio od pierwszego spotkania wzbudza sympatię u pani manager, tak Mike w dziwny sposób zaczyna jej działać na nerwy. Jednak dobrze prosperujący interes zaczyna przyciągać wzrok bardzo niebezpiecznych osób, które z przyjemnością zagarnęłyby to miejsce wyłącznie dla siebie. Sam ze swoją wojowniczą naturą pod żadnym pozorem nie chce nikomu sprzedać intratnego interesu. Niestety także doskonale zdaje sobie sprawę, że sama sobie nie poradzi. Nie wie także że jeden z jej pracowników ma zupełnie inne intencje niż tylko spokojna i stabilna praca. Czy Sam uda się uratować Hell przed sprzedażą? Co jeszcze dziewczyna będzie musiała zrobić, aby uratować to, co kocha najbardziej?
Pasja do literatury często prowadzi do odkrywania niezwykłych historii. Jak pewnie wiecie lub się domyślacie, lubię książki autorki, a moja przygoda zaczęła się przy okazji zwariowanej rodzinki Tarasow i jej jeszcze bardziej pokręconej spółki. Jeżeli nie mieliście okazji, poznać tych panów to polecam się z nimi zaprzyjaźnić. Pomysł na historie panny Baker dla mnie był prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Pomijając fajne i nadające elektryzującego tonu intrygi, to wykreowani bohaterowie przypadli mi bardzo do gustu. Ani Sam, ani tym bardziej Patrick to nie ciepłe kluchy, tylko osoby z wyraźnymi charakterami. Oboje wygadani, wiecznie sobie docinają. Ich wzajemne spotkania i utarczki słowne podkręcają odpowiednio całą fabułę. Od samego początku mimo wrogiej niechęci czuć było niesamowitą chemię między nimi. Dzięki nimi historia staje się żywa i porywająca. Pod iście piekielną okładką mimo ewidentnego romansu skrywa się również głębsza warstwa, taka jak walka z przeciwnościami losu, z odrzuceniem ze strony rodziny, ale także o tym, że czasami każdy zasługuję na drugą szansę mimo popełnionego błędu. A zakończenie moi mili to dopiero było — ale dla Waszej przyjemności nie powiem Wam o nim nic więcej. Spędziłam z nią bardzo przyjemny czas i zdecydowanie ją polecam.
"Każdy ma prawo do podejmowania
własnych decyzji i spędzenia życia na swoich zasadach. Tak samo ja".
"... w życiu nie zawsze dostajemy to, czego chcemy, ale czasem wystarczy to, co już mamy".
Anna Wolf powraca z kolejną historią, której zawrotna akcja spowoduje, że chwytając po tę książkę odłożycie ją na bok ale dopiero w momencie przeczytania ostatniej kropki w tekście
Naszym zdaniem w tym tytule zaobserwujemy autorkę w nieco innej odsłonie. Tym razem w naszym odczuciu to główna bohaterka powieści będzie grać pierwsze skrzypce przyćmiewając swoim niezwykle silnym charakterem całą resztę. Waleczna, zawzięta i silna, zdolna do wszystkiego jeżeli tylko w grę wchodziła jej rodzina. Nie zdziwi zatem nikogo fakt, że w momencie gdy okazuje się, że musi uratować młodszą siostrę rzuca się jej na ratunek bez zastanowienia. Wszystko pozornie zaczyna się układać do czasu gdy Samantha otwiera własny interes jakim jest klub ze striptizem a w jej pobliżu zaczynają pojawiać się osoby, które za fasadą chęci zatrudnienia się w jej lokalu skrywają zupełnie inne pobudki...
Intensywnie i dynamicznie, te dwa słowa zdecydowanie idealnie nadają się do opisania tej książki. Autorka stawia przed czytelnikiem liczne znaki zapytania na które możliwie jak najszybciej chcemy poznać odpowiedzi - nie będzie tu zbyt wiele scen dla dorosłych więc nikt nie powinien być specjalnie zgorszony natomiast zakończenie książki spowoduje, że będziecie mieli ochotę tę książkę rozszarpać tak jak my, zaraz po tym jak przestaniecie po kilkunastu minutach szukać na końcu książki zaginionych stron... Droga autorko tak się nie robi!
Piekielna umowa to książka, która będzie miała zarówno silnych bohaterów - zwłaszcza jeżeli chodzi o postać kobiecą - jak i tajemnice, nieoczekiwane zwroty akcji oraz zakończenie po, którym mamy ochotę krzyczeć. Relacja Sam i Mike'a była burzliwa oraz intensywna aż momentami miałyśmy wrażenie, że zaczynały lecieć iskry przy ich potyczkach - my spędziłyśmy bardzo fajnie czas i mamy nadzieje, że sięgnięcie po tę książkę jak najszybciej i Wy