hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Pechowa klasa nr 13. Tom 3. Sława słaba sprawa

DostępnyProdukt dostępny 3 szt.
Dostępny
Wyślemy jeszcze dzisiaj
jeśli kupisz w ciągu 7 godz. 54 min. 23 sek.
19,90 zł
14,99
Rabat 24,7% – oszczędzasz 4,91 zł

Trzeci tom opowieści o przygodach uczniów pewnej bardzo pechowej klasy

Zabawna i mądra seria, zarówno dla fanów Kapitana Majtasa i Dzienników cwaniaczka, jak i dla dzieci, które nie przepadają za czytaniem.

Sławna agentka Lucy LaRvaux składa uczniom z klasy numer 13 propozycję nie do odrzucenia: gwarantuje, że wszyscy staną się sławni!

Jak miło, prawda? Nieprawda. Lucy tylko chce na nich zrobić kasę. Razem z wielką sławą pojawiają się: straszna trema, połamane kości, obrzydliwe reality show i cała masa katastrof. Uczniowie z klasy numer 13 na własnych skórach przekonają się, że sława (a nawet niesława) nie zawsze jest fajna.

AutorHonest Lee, Matthew J. Gilbert
WydawnictwoJaguar
Seria wydawniczaPechowa klasa nr 13
Rok wydania2018
Oprawamiękka
Liczba stron128
Format13.5 x 20.0 cm
Numer ISBN978-83-7686-679-6
Kod paskowy (EAN)9788376866796
Waga152 g
Wymiary135 x 200 x 11 mm
Data premiery2018.03.14
Data pojawienia się2018.03.14
Dostępna liczba sztuk
Dostępność całkowita3 szt. (realizacja jeszcze dzisiaj)
Dostępność w naszym magazynie0 szt.
Dostępność w punktach BonitoKsięgarnia internetowa Bonito
ul. Staromiejska 6 (50 m od Rynku)Zamów i odbierz już jutro
al. Daszyńskiego 8 (blisko Hali Targowej)Zamów i odbierz jeszcze dzisiaj
al. Pokoju 67 (wyspa w centrum handlowym M1)Zamów i odbierz jeszcze dzisiaj
ul. Batorego 15B (przecznica od ul. Karmelickiej)Zamów i odbierz jeszcze dzisiaj
ul. Dobrego Pasterza 122 (Prądnik Czerwony)Zamów i odbierz jeszcze dzisiaj
ul. Josepha Conrada 79 (obok stacji BP)Zamów i odbierz jeszcze dzisiaj
ul. Kalwaryjska 67 (250 m od ronda Matecznego)Zamów i odbierz jeszcze dzisiaj
ul. Kluczborska 17 (przy pętli "Krowodrza Górka")Zamów i odbierz jeszcze dzisiaj
ul. Kobierzyńska 93 (osiedle Ruczaj-Zaborze)Zamów i odbierz jeszcze dzisiaj
ul. Marii Dąbrowskiej 17A (50 m od CH Czyżyny)Zamów i odbierz jeszcze dzisiaj
ul. Pawia 34 (naprzeciwko Galerii Krakowskiej)Zamów i odbierz jeszcze dzisiaj
ul. Pilotów 2E (300 m od ronda Młyńskiego)Zamów i odbierz jeszcze dzisiaj
ul. Świętokrzyska 5 (skrzyżowanie z Wrocławską)Zamów i odbierz jeszcze dzisiaj
ul. Wielicka 259 (wyspa w Galerii Mozaika)Zamów i odbierz jeszcze dzisiaj
ul. Wielicka 28 (200 m od Cmentarza Podgórskiego)Zamów i odbierz jeszcze dzisiaj
ul. Wysłouchów 3 (Kurdwanów)Zamów i odbierz jeszcze dzisiaj
ul. Zakopiańska 62 (Park Handlowy Zakopianka)Zamów i odbierz jeszcze dzisiaj

Darmowa dostawa już od 299,00 

  • Składasz zamówienie wybierając wcześniej punkt odbioru, w którym chciałbyś je odebrać.
  • Otrzymujesz od nas wiadomość e-mail oraz SMS nadaniu przesyłki.
  • Otrzymujesz od nas wiadomość e-mail oraz SMS z informacją o dotarciu przesyłki do wybranego punktu oraz kodem PIN.
  • Wydanie przesyłki następuje po podaniu numeru zamówienia oraz kodu, który jest w wiadomości SMS.
  • Pamiętaj, że na odbiór przesyłki w punkcie masz 7 dni.
  • Składasz zamówienie wybierając wcześniej Paczkomat, w którym chciałbyś je odebrać.
  • Otrzymujesz od nas wiadomość o nadaniu przesyłki.
  • Otrzymujesz wiadomość e-mail oraz SMS od Paczkomatów InPost z informacją o dotarciu przesyłki do wybranego Paczkomatu.
  • Wydanie przesyłki następuje po wpisaniu numeru telefonu i podaniu kodu, który jest w wiadomości SMS.
  • Pamiętaj, że na odbiór przesyłki z Paczkomatu masz 48 godzin.
  • Składasz zamówienie wybierając wcześniej miejsce, w którym chciałbyś je odebrać. Może to być placówka pocztowa, sklep Żabka, Freshmarket lub stacja Orlen.
  • Otrzymujesz od nas wiadomość o nadaniu przesyłki.
  • Otrzymujesz wiadomość e-mail oraz SMS od Poczty Polskiej z informacją o dotarciu przesyłki do wybranej placówki.
  • Pracownik w placówce wyda przesyłkę po podaniu danych odbiorcy zgodnych z danymi na przesyłce oraz po okazaniu dowodu osobistego.
  • Pamiętaj, że na odbiór przesyłki z placówki pocztowej masz 7 dni.
  • Składasz zamówienie podając swój adres doręczenia.
  • Otrzymujesz od nas wiadomość o nadaniu przesyłki
  • Listonosz doręcza przesyłkę.
  • Składasz zamówienie wybierając wcześniej punkt, w którym chciałbyś je odebrać.
  • Otrzymujesz od nas wiadomość o nadaniu przesyłki.
  • Otrzymujesz SMS-a oraz e-mail od firmy Orlen z informacją o dotarciu przesyłki do wybranego punktu oraz kodem.
  • Pracownik punktu wydaje przesyłkę po podaniu otrzymanego specjalnego kodu.
  • Pamiętaj, że na odbiór przesyłki z punktu masz 3 dni.
  • Składasz zamówienie podając swój adres doręczenia.
  • Otrzymujesz od nas wiadomość o nadaniu przesyłki.
  • Kurier doręcza przesyłkę.
  • Składasz zamówienie podając swój adres doręczenia.
  • Otrzymujesz od nas wiadomość o nadaniu przesyłki.
  • Kurier doręcza przesyłkę.
* opcja płatności przy odbiorze kosztuje dodatkowo 3,00 zł
Dodaj swoją ocenę i opinię o „Pechowa klasa nr 13. Tom 3. Sława słaba sprawa”
Twoja ocena
Star0Star0Star0Star0Star0
0,0
Star2Star0Star0Star0Star0
1,0
Star2Star2Star0Star0Star0
2,0
Star2Star2Star2Star0Star0
3,0
Star2Star2Star2Star2Star0
4,0
Star2Star2Star2Star2Star2
5,0
Klienci, którzy kupili „Pechowa klasa nr 13. Tom 3. Sława słaba sprawa“ – wybrali również
Pechowa klasa nr 13. Tom 1. Przegrane wygrane - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rabat 24,7%
oszczędzasz 4,91 zł
19,90 zł14,99 zł
Pechowa klasa nr 13. Tom 2. Nieszczęsne życzenia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rabat 24,7%
oszczędzasz 4,91 zł
19,90 zł14,99 zł
Piaskowy wilk - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Piaskowy wilk
Dostępny Produkt dostępny 579 szt.
Rabat 39,8%
oszczędzasz 11,91 zł
104 osoby kupiły
Informacja
29,90 zł17,99 zł
Szkółka jeździecka "Kopytko". Pogoń za lisem - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rabat 25,0%
oszczędzasz 4,00 zł
1 osoba kupiła
Informacja
15,99 zł11,99 zł
Mopsiak piecze ciasto. Tom 1 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mopsiak piecze ciasto. Tom 1
Niedostępny
Produkt niedostępny
ostatnio dostępny: 2023.01.10
Rabat 23,6%
oszczędzasz 4,01 zł
1 osoba kupiła
Informacja
17,00 zł12,99 zł
10 minut i 38 sekund na tym dziwnym świecie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rabat 38,0%
oszczędzasz 17,06 zł
23 osoby kupiły
Informacja
44,90 zł27,84 zł
Pan Borsuk i pani Lisica. Tom 1. Spotkanie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rabat 23,0%
oszczędzasz 8,05 zł
1 osoba kupiła
Informacja
35,00 zł26,95 zł
Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Tajemnica detektywa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rabat 31,8%
oszczędzasz 7,91 zł
76 osób kupiło
Informacja
24,90 zł16,99 zł
Bartłomiej i Karmelek. Tom 1. Najlepsze miejsce - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,00 zł
3 osoby kupiły
Informacja
24,99 zł19,99 zł
W cieniu drzew. Tom 1. Jesień pana Zrzędka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,00 zł
4 osoby kupiły
Informacja
24,99 zł19,99 zł
Self-Regulation. Szkolne wyzwania - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Self-Regulation. Szkolne wyzwania
Niedostępny
Produkt niedostępny
ostatnio dostępny: 2023.01.31
Rabat 23,0%
oszczędzasz 10,35 zł
45,00 zł34,65 zł
Opowieści z Narnii. Lew, Czarownica i stara szafa (wydanie filmowe) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rabat 21,1%
oszczędzasz 4,01 zł
19,00 zł14,99 zł

Honest Lee, Matthew J. Gilbert – pozostałe pozycje

Pechowa klasa nr 13. Tom 2. Nieszczęsne życzenia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rabat 24,7%
oszczędzasz 4,91 zł
19,90 zł14,99 zł
Wróć do góry