Bonito - Bo liczą się dobre chwile
Bonito - Bo liczą się dobre chwile
Google PlayHuawei AppGallery
Aplikację zainstalowało już 170 682 osób!
Pobierz aplikację Bonito!
Google PlayHuawei AppGallery
Aplikację zainstalowało już 170 682 osób!
Bestsellery w najlepszych cenach!
Szukaj w tej kategorii
Posortowano według
Martynka. Najlepsze przygody. Zbiór opowiadań
25,13
wydawnictwo: Papilon, rok wydania: 2012, oprawa: twarda
Bestseller w wielu krajach świata! Zabawne i pouczające przygody sympatycznej dziewczynki wzruszają i bawią jej rówieśniczki na całym świecie. Pełne uroku, przyciągające uwagę ilustracje oraz dowcipny tekst tworzą niepowtarzalny, ciepły nastrój. W tym zbiorze znajdziecie 8 opowiadań: Martynka i przygody od środy, Martynka...
Dostępność: pozycja niedostępna (ostatnio dostępna: 08.01.2022 12:15)
Martynka i jej świat
25,13
wydawnictwo: Papilon, rok wydania: 2007, oprawa: twarda
Zabawne i pouczające przygody sympatycznej dziewczynki wzruszają i bawią jej rówieśniczki na całym świecie. Razem z Martynką oraz jej przyjaciółmi czytelniczki poznają świat i uczą się wielu nowych rzeczy. Pełne uroku, przyciągające uwagę ilustracje oraz dowcipny tekst tworzą niepowtarzalny, ciepły nastrój. Doskonały pomys...
Dostępność: pozycja niedostępna (ostatnio dostępna: 17.06.2021 08:17)
Martynka Zeszyt ćwiczeń i zabaw dla 7-latków
12,24
wydawnictwo: Publicat, rok wydania: 2011, oprawa: miękka
Zadania rozwijające myślenie i wyobraźnię dziecka Ćwiczenia na koncentrację i spostrzegawczość Nauka czytania, pisania i liczenia A wszystko to w towarzystwie ulubienicy dzieci - Martynki. W książce dodatkowo wkładka z ciekawymi zadaniami, które poszerzają zdobywane umiejętności.
Dostępność: pozycja niedostępna (ostatnio dostępna: 25.02.2019 05:39)
Martynka Wielkanocne pomysły
17,93
wydawnictwo: Papilon, rok wydania: 2011, oprawa: twarda
Zapraszamy do wielkanocnej pracowni Martynki - bohaterki serii bestsellerowych książek. Ze zwykłych materiałów oraz opisanych i zilustrowanych instrukcji krok po kroku, dzieci z niewielką pomocą osoby dorosłej wyczarują piękne ozdoby na Wielkanoc - papierowe wiosenne kwiaty, kolorowe jajka, zajączki, doniczkowe dzwonki, a ...
Dostępność: pozycja niedostępna (ostatnio dostępna: 06.12.2021 08:17)
Zaczynam czytać z Martynką Zaginiony piesek
9,36
wydawnictwo: Publicat, rok wydania: 2011, oprawa: miękka
To doskonała pierwsza lektura dla dzieci. Prosty, krótki tekst z niewielką liczbą dwuznaków i zmiękczeń oraz duże litery sprawią, że dzieci chętnie rozpoczną przygodę z czytaniem.
Dostępność: pozycja niedostępna (ostatnio dostępna: 09.01.2019 17:37)
Zaczynam czytać z Martynką. Nowa koleżanka
9,65
wydawnictwo: Publicat, rok wydania: 2011, oprawa: miękka
To doskonała pierwsza lektura dla dzieci. Prosty, krótki tekst z niewielką liczbą dwuznaków i zmiękczeń oraz duże litery sprawią, że dzieci chętnie rozpoczną przygodę z czytaniem.
Dostępność: pozycja niedostępna (ostatnio dostępna: 06.08.2021 09:16)
Martynka Zeszyt ćwiczeń i zabaw dla 5 latków
10,80
wydawnictwo: Papilon, rok wydania: 2010, oprawa: miękka
Zeszyt ćwiczeń i zabaw z Martynką dla 5-latków to kolejny zbiór ćwiczeń i zadań rozwijających myślenie i wyobraźnię dziecka. To wiele ćwiczeń na koncentrację i spostrzegawczość. Dzięki zawartym w ksiażeczce zadaniom pięcioletnie dziecko poprawia płynność i precyzję ruchów ręki, przygotowuje się do nauki czytania, pisania i...
Dostępność: pozycja niedostępna (ostatnio dostępna: 23.11.2018 13:38)
Zaczynam czytać z Martynką. Wyprawa pontonem
9,65
wydawnictwo: Papilon, rok wydania: 2010, oprawa: miękka
Seria książeczek „Zaczynam czytać z Martynką” to doskonała pierwsza lektura dla dzieci, które rozpoczynają naukę czytania. Krótki, o prostej budowie fonetycznej, pozbawiony dwuznaków oraz z niewielką liczbą zmiękczeń tekst, a także duże litery ułatwiające czytanie i pojedyncze, nieskomplikowane zdania sprawiają...
Dostępność: pozycja niedostępna (ostatnio dostępna: 25.06.2020 11:40)
Zaczynam czytać z Martynką. Wakacje u babci
9,65
wydawnictwo: Papilon, rok wydania: 2010, oprawa: miękka
To doskonała pierwsza lektura dla dzieci. Prosty, krótki tekst pozbawiony dwuznaków, niewielka liczba zmiękczeń oraz duże litery sprawią, że dzieci chętnie rozpoczną przygodę z czytaniem.
Dostępność: pozycja niedostępna (ostatnio dostępna: 20.10.2021 12:17)
Martynka. Wielka księga przygód
25,13
wydawnictwo: Papilon, rok wydania: 2018, oprawa: twarda
Zabawne i pouczające przygody sympatycznej dziewczynki wzruszają i bawią jej rówieśniczki na całym świecie Razem z Martynką oraz jej przyjaciółmi czytelniczki poznają świat i uczą się wielu nowych rzeczy. Pełne uroku, przyciągające uwagę ilustracje oraz dowcipny tekst tworzą niepowtarzalny, ciepły nastrój.
Dostępność: pozycja niedostępna (ostatnio dostępna: 12.09.2021 20:17)
Martynka. Moje robótki. 100% pomysłów dla dziewczynek
14,40
wydawnictwo: Papilon, rok wydania: 2016, oprawa: twarda
Zapraszamy do pracowni Martynki – bohaterki serii bestsellerowych książek! Stwórz z Martynką bransoletki, kartki, papierowe kwiaty, zamek dla księżniczek, ozdobne pudełka i wiele innych magicznych przedmiotów. Instrukcje, opisane i zilustrowane krok po kroku, pozwolą dziewczynkom samodzielnie wykonać przedstawione w ...
Dostępność: pozycja niedostępna
Martynka. Uczę się pisać z Martynką
7,70
wydawnictwo: Papilon, rok wydania: 2013, oprawa: miękka
"Uczę się pisać z Martynką" to najlepszy sposób na poznanie literek i pierwsze kroki w nauce ich pisania. W towarzystwie Martynki nauka będzie niezwykle łatwa i przyjemna. Książka stanowi idealne uzupełnienie podręczników przygotowujących do nauki pisania.
Dostępność: pozycja niedostępna
Martynka. Garść nowinek dla dziewczynek. Mój pierwszy pamiętniczek
10,79
wydawnictwo: Papilon, rok wydania: 2013, oprawa: twarda
W tym wyjątkowym notatniku znajdziecie wiele porad, nowinek i ciekawostek dla dziewczynek oraz mnóstwo pustych karteczek do wpisywania złotych myśli, sekretów i przemyśleń, których będzie strzegła Martynka i jej przyjaciele. Garść nowinek dla dziewczynek z pewnością spodoba się wszystkim miłośniczkom Martynki.
Dostępność: pozycja niedostępna
Martynka świętuje. Spróbuj odszukać
6,41
wydawnictwo: Papilon, rok wydania: 2016, oprawa: miękka
Razem z Martynką spróbuj odszukać na obrazkach ukryte przedmioty. Zadania i ćwiczenia rozwijające kreatywność, spostrzegawczość, zdolność koncentracji oraz ćwiczące grafomotorykę. Książeczka zawiera 40 kolorowych naklejek.
Dostępność: pozycja niedostępna
Martynka w szkole. Spróbuj odszukać
5,75
wydawnictwo: Papilon, rok wydania: 2016, oprawa: miękka
Razem z Martynką spróbuj odszukać na obrazkach ukryte przedmioty Zadania i ćwiczenia rozwijające kreatywność, spostrzegawczość, zdolność koncentracji oraz ćwiczące grafomotorykę. Książeczka zawiera 40 kolorowych naklejek.
Dostępność: pozycja niedostępna
Pobierz naszą aplikację!
Aplikacja Bonito w Google Play Aplikacja Bonito w App Store Aplikacja Bonito w AppGallery
Jesteśmy tanią księgarnią internetową. Oferujemy tanie książki i komiksy, muzykę na płytach CD, filmy DVD i Blu-ray, zabawki dla dzieci, puzzle i gry planszowe. Koniecznie sprawdź nasze Bestsellery!