Księgarnia internetowa Bonito.pl - Radość z czytania
Skorzystaj z 23% rabatu na wybraną ofertę Uniwersytetu Jagiellońskiego!
Szukaj w tej kategorii
Posortowano według
Najgorsza sprawa
11,84
wydawnictwo: Albatros, rok wydania: 2018, oprawa: broszurowa
Kryminał z Michaelem Bennettem, nowojorskim detektywem. Ktoś uprowadza dzieci najbogatszych mieszkańców Nowego Jorku. Rodzice są bezsilni, nie mogą im pomóc. Porywacza nie interesuje bowiem okup ani dostęp do władzy – on organizuje ofiarom swoisty egzamin z wiedzy na temat ekologii i biedy na świecie. Cena, jaką musz...
Dostępność: pozycja niedostępna
Us Against You
39,99
wydawnictwo: Penguin Books, rok wydania: 2019, oprawa: miękka
The captivating and moving follow-up to the international bestseller Beartown. I utterly believed in the residents of Beartown, and felt ripped apart by the events in the book. – Jojo Moyes on Beartown Can a broken town survive a second tragedy? By the time the last goal is scored, someone in Beartown will be dead . ...
Dostępność: pozycja niedostępna (ostatnio dostępna: 01.04.2020 12:14)
Recenzja
26,31
wydawnictwo: Albatros, rok wydania: 2012, oprawa: miękka
Cullen Greenwich jest pisarzem, ojcem sześcioletniego, nadzwyczaj uzdolnionego syna. Właśnie ukazała się jego szósta powieść, która powszechnie zbiera pozytywne oceny - z wyjątkiem jednej, napisanej przez Shearmana Waxxa, czołowego krytyka literackiego w Ameryce. Jego recenzja jest nie tylko wyjątkowo niepochlebna, ale mij...
Dostępność: pozycja niedostępna
Upiór Południa. Tom 2. Pamięć Umarłych
5,52
wydawnictwo: Fabryka Słów, rok wydania: 2009, oprawa: miękka
On nie chce pastora. Na sam jego widok zaśmiał się jak dziki, a potem powiedział, że tam, gdzie się wybiera, takie znajomości byłyby wyjątkowo źle widziane... Pragnęli wejść w posiadanie. Zlecili morderstwo. Potem uznali, że bezpieczniej będzie sprzątnąć także zabójcę. Żar leje się z nieba. Ogień spopiela ludzkie wnętrza...
Dostępność: pozycja niedostępna
Raj. Z autografem
27,93
wydawnictwo: Marginesy, rok wydania: 2019, oprawa: miękka
Raj na ziemi? Miejsce, gdzie wszyscy są szczęśliwi? Świat nie składa się już z ulic i domów i drzew. Składa się z alejek w galerii handlowej, słit foci w nowych ciuchach wrzuconych na Insta story, postów na Facebooku i filmików na YouTube. I głodu: głodu uwagi i lajków. Pomiędzy tymi momentami wykreowanej rzeczywistości sn...
Dostępność: pozycja niedostępna (ostatnio dostępna: 06.03.2020 13:14)
Siostrzyczka musi umrzeć
9,47
wydawnictwo: Świat Książki, rok wydania: 2019, oprawa: broszurowa
Dreszczowiec, który sprawi, że każda matka zacznie się lękać o swoją córkę - i każda córka o swoją matkę. Norwegia, Bergen. Merette Schulman uwielbia swój zawód psychologa - do momentu, kiedy spotyka młodzieńca o wyraźnie socjopatycznym zaburzeniu osobowości. Aksel nie tylko wyznaje jej, że już jako czternastolatek zabił...
Dostępność: pozycja niedostępna (ostatnio dostępna: 12.03.2020 21:14)
Czarny dom. Trylogia Wyspa Lewis
11,84
wydawnictwo: Albatros, rok wydania: 2018, oprawa: broszurowa
Na wyspie zostaje popełniony brutalny mord na jednym z mieszkańców wioski Crobost. Do śledztwa zostaje przydzielony oficer policji z Glasgow, Fin Macleod, który urodził się i dorastał na Lewis. Wcześniej zajmował się sprawą niemal identycznego morderstwa popełnionego w Edynburgu, ale od początku podejrzewa, że zbrodnie ni...
Dostępność: pozycja niedostępna
Blackout
42,50
wydawnictwo: W.A.B. / GW Foksal, rok wydania: 2019, oprawa: miękka
Pewnego zimowego dnia w całej Europie następuje przerwa w dostawie prądu – pełne zaciemnienie. Włoski informatyk i były haker Piero Manzano podejrzewa, że może to być zmasowany elektroniczny atak terrorystyczny. Próbując ostrzec władze, sam zostaje uznany za podejrzanego. W próbie rozwiązania zagadki stara się mu pom...
Dostępność: pozycja niedostępna (ostatnio dostępna: 30.04.2020 09:15)
Nomad
29,67
wydawnictwo: Zaffre Publishing, rok wydania: 2019, oprawa: miękka
A pulse-racing terrorist thriller – perfect for fans of "I Am Pilgrim", "Bourne", "24" and "Homeland" Marc Dane is a MI6 field agent at home behind a computer screen, one step away from the action. But when a brutal attack on his team leaves Marc as the only survivor – and with the shocking knowledge that there...
Dostępność: pozycja niedostępna (ostatnio dostępna: 04.05.2020 09:16)
Stasi 77
29,67
wydawnictwo: Zaffre Publishing, rok wydania: 2019, oprawa: miękka
A secret State. A dark conspiracy. A terrible crime. Karin Muller of the German Democratic Republic's People's Police is called to a factory in the east of the country. A man has been murdered – bound and trapped as a fire burned nearby, slowly suffocating him. But who is he? Why was he targeted? Could his murderer s...
Dostępność: pozycja niedostępna (ostatnio dostępna: 25.07.2019 11:38)
Upadli
27,65
wydawnictwo: MAG, rok wydania: 2019, oprawa: miękka
Gdybyście nie mogli być z osobą, która jest waszym przeznaczeniem? Para kochanków. Starożytna wojna. Skazani na miłość, która nigdy się nie spełni. Przeznaczeniem niektórych aniołów jest Upadek. Upadli to powieść ekscytująca i romantyczna, połączenie wciągającego thrillera i historii miłosnej.
Dostępność: pozycja niedostępna
Cyfrowa twierdza
23,80
wydawnictwo: Sonia Draga, rok wydania: 2019, oprawa: miękka ze skrzydełkami
Gdy najbardziej technologicznie zaawansowana maszyna NSA do łamania kodów napotyka tajemniczy szyfr, którego nie jest w stanie złamać, agencja wzywa głównego kryptologa, Susan Fletcher, piękną i zdolną panią matematyk. Udaje jej się odkryć coś, co zatrzęsie posadami szefów NSA. Agencja staje się zakładnikiem szantażowanym...
Dostępność: pozycja niedostępna (ostatnio dostępna: 23.04.2019 15:38)
Bez pożegnania
11,85
wydawnictwo: Albatros, rok wydania: 2019, oprawa: broszurowa
Tylko jeden człowiek zna prawdę. Ken Klein. Posądzony przed jedenastoma laty o zgwałcenie i zamordowanie dziewczyny młodszego brata, Willa, ścigany przez FBI, rozpłynął się w powietrzu, a po jakimś czasie ludzie uznali, że zginął. Nie wszyscy. Na łożu śmierci matka wyznaje Willowi, że jego brat wciąż żyje, a zdjęcie Kena ...
Dostępność: pozycja niedostępna (ostatnio dostępna: 16.05.2020 16:15)
Najmroczniejszy sekret
11,85
wydawnictwo: Albatros, rok wydania: 2019, oprawa: broszurowa
Thriller psychologiczny zdobywczyni prestiżowej nagrody Edgar Award oraz Macavity Award for Best Mystery Novel 2015. Sean Jackson hucznie obchodzi swoje pięćdziesiąte urodziny. Impreza kończy się jednak katastrofą i wielkim skandalem, gdy jedna z jego córek, Coco, w tajemniczych okolicznościach znika w środku nocy. Dwanaśc...
Dostępność: pozycja niedostępna (ostatnio dostępna: 16.03.2020 10:15)
Śpiączka
11,85
wydawnictwo: Albatros, rok wydania: 2019, oprawa: broszurowa
Michael bierze udział w wypadku samochodowym, w którym ginie jego dziewczyna. Odzyskuje przytomność w szpitalu w prowincjonalnym miasteczku w stanie Montana. Tam wraca do zdrowia i stopniowo poznaje lokalną społeczność. Większość mieszkańców wydaje się urocza i przyjazna, niektórzy są jednak wyjątkowo aroganccy i antypatyc...
Dostępność: pozycja niedostępna (ostatnio dostępna: 22.05.2020 12:15)
poprzednia strona
1...838485868788899091929394959697...121
następna strona
Wyszukiwarka
Wpisz tytuł, autora lub wydawcę
tylko w dostępnych
tylko z wyprzedaży
Skorzystaj z 35% rabatu na wybraną ofertę Wydawnictwa BOSZ!
Ostatnio oglądane
KOsobisty przewodnik po Pradz...
KPucio mówi dobranoc
KPucio mówi dzień dobry
KCham niezbuntowany
KLot 202
KJadłonomia po polsku
KWyrwa
Pokaż ofertę tytułów z wyprzedaży
Pokaż ofertę tytułów z wyprzedaży
Albumy - 1731
Historia - 4014
Komiksy - 3053
Kulinaria - 1181
Biografie - 2641
Powieść - 15896
Fantastyka - 1986
Horror - 187
Kryminał - 2134
Obyczajowa - 4460
Thriller - 1257
Podróże - 3767
Poradniki - 7222
Pozostałe - 30268
Awangarda - 383
Blues - 455
Country - 210
Etniczna - 213
Folk - 165
Hardcore - 151
Hip-hop - 1156
Jazz - 2418
Kabaret - 23
Klasyczna - 3568
Metal - 7173
Pakiety - 126
Pop - 9350
Punk - 343
Religijna - 202
Retro - 32
Rock - 6200
Soul - 114
Swing - 19
Gry - 52
© 2006-2020 Bonito.pl – Radość z czytania Polityka prywatności i plików cookies Obowiązek informacyjny o przetwarzaniu danych osobowych
Jesteśmy tanią księgarnią internetową. Oferujemy tanie książki i komiksy, muzykę na płytach CD, filmy DVD i Blu-ray, zabawki dla dzieci, puzzle i gry planszowe. Koniecznie sprawdź nasze Bestsellery!