Księgarnia internetowa Bonito.pl - Radość z czytania
Mamy dla Ciebie apkę! Pobierz z:
Zimowa wyprzedaż Zielonej Sowy!
Szukaj w tej kategorii
Posortowano według
Outsider. Audiobook
32,33
wydawnictwo: Biblioteka Akustyczna, rok wydania: 2018, nośnik: CD
Bestialska zbrodnia. Śledztwo pełne znaków zapytania. Stephen King, znajdujący się w szczególnie owocnym okresie twórczości, przedstawia jedną ze swoich najbardziej niepokojących i wciągających opowieści. W parku miejskim znalezione zostaje zmasakrowane ciało jedenastoletniego chłopca. Naoczni świadkowie i odciski palców n...
Dostępność: pozycja dostępna (13 egz.)Do koszyka
Intrigo. Audiobook
29,99
wydawnictwo: Czarna Owca, rok wydania: 2018, nośnik: CD
Intrigo to zbiór wybranych najlepszych opowiadań Håkana Nessera obejmujący utwory: „Rein”, „Droga Agnes!”, „Wężowy kwiat z Samarii”, „Wszystkie informacje w sprawie” oraz najnowszą nowelę autora – „Tom”. Fabuła rozgrywa się w fikcyjnym mieście Maardam o...
Dostępność: pozycja dostępna (15 egz.)Do koszyka
Na skraju nocy. Audiobook
21,23
wydawnictwo: StoryBox.pl, rok wydania: 2018, nośnik: CD
Najnowsza książka Pawła Jaszczuka to mroczny thriller rozgrywający się w starym domu na peryferiach miasta, którego mieszkańcy od lat skrywają tajemnicę pewnego morderstwa. Joanna, młoda dziewczyna po dramatycznych przejściach, trafia tam, uciekając od własnej przeszłości; jej przerażający sekret jest jednak niczym przy ta...
Dostępność: pozycja dostępna (7 egz.)Do koszyka
Zobacz, co zrobiłam. Audiobook
28,73
wydawnictwo: Biblioteka Akustyczna, rok wydania: 2018, nośnik: CD
Zobacz, zobacz, co zrobiłam, Ojca, matkę dziś zabiłam. Siekierą, siekierą łup, Przy trupie leży trup. Pewnego sierpniowego dnia 1892 roku w Fall River w stanie Massachusetts w domu zamożnej i szanowanej rodziny Bordenów dochodzi do brutalnego morderstwa. Ofiarami są ojciec i macocha trzydziestodwuletniej Lizzie, która w...
Dostępność: pozycja dostępna (21 egz.)Do koszyka
Krok za tobą. Audiobook
25,13
wydawnictwo: Sonia Draga, rok wydania: 2018, nośnik: CD
Lisa Gardner to jedna z moich ulubionych autorek. Jej ekscytujące thrillery mają szybkie tempo i zaskakują niemal na każdej stronie. Zdecydowanie polecam – Karin Slaughter Czy jest bohaterem? Osiem lat temu starszy brat Sharlah Nay Rash zatłukł pijanego ojca kijem bejsbolowym, by uratować im obojgu życie. Trzynastole...
Dostępność: pozycja dostępna (19 egz.)Do koszyka
Foresta Umbra. Audiobook
21,23
wydawnictwo: StoryBox.pl, rok wydania: 2018, nośnik: CD
Rok 1936. W Rowach, letniskowej miejscowości położonej nieopodal Lwowa, mają miejsce tajemnicze morderstwa kobiet. Oprócz policji, w śledztwo włączają się dziennikarze, w tym Jakub Stern, który gotów jest poświęcić nawet rodzinę, byle odnieść zawodowy sukces. Kłopoty z bliskimi, bezwzględna rywalizacja w pracy i ciągła pre...
Dostępność: pozycja dostępna (4 egz.)Do koszyka
Macbeth. Audiobook
29,53
wydawnictwo: Dolnośląskie, rok wydania: 2018, nośnik: CD
Lata 70., skorumpowane miasto pełne przestępców. Macbeth, jeden z niewielu nieprzekupnych policjantów, jest dowódcą jednostki specjalnej. Po niebezpiecznej akcji przeciwko handlarzom narkotyków zaczyna piąć się po szczeblach kariery. Wspiera go Lady, piękna i wpływowa właścicielka kasyna. Mężczyzna w młodości zmagał się z ...
Dostępność: pozycja dostępna (10 egz.)Do koszyka
Szarlatani. Audiobook
25,13
wydawnictwo: Rebis, rok wydania: 2018, nośnik: CD
Najnowsza powieść mistrza thrillera medycznego! Noah Rothauser jest rezydentem w Boston Memorial Hospital. Szpital słynie z nowoczesnego wyposażenia, w tym „hybrydowych sal operacyjnych przyszłości”, które wydają się istnym dobrodziejstwem – do czasu, aż w jednej z nich umiera pacjent. Noah obwinia świato...
Dostępność: pozycja dostępna (12 egz.)Do koszyka
Ona to wie. Audiobook
25,13
wydawnictwo: Biblioteka Akustyczna, rok wydania: 2018, nośnik: CD
Jedna z pięciu najważniejszych książek w Hiszpanii w 2017 roku Idealna powieść dla fanów Pauli Hawking, Gillian Flynn i B.A. Paris Czy na pewno wiesz, kim są ludzie, którzy cię otaczają? Spokojne osiedle pod Barceloną. Ignorowana przez męża, uzależniona od alkoholu i środków uspokajających Andrea spędza całe dnie na obserw...
Dostępność: pozycja dostępna (8 egz.)Do koszyka
Ta dziewczyna. Audiobook
25,13
wydawnictwo: Biblioteka Akustyczna, rok wydania: 2018, nośnik: CD
Wciągający, pełen intryg thriller psychologiczny o tragicznych skutkach niewybaczalnego kłamstwa. Dziewczyna, chłopak oraz jego matka – układ, który wszyscy dobrze znamy. Ale… Laura ma wszystko. Karierę producentki telewizyjnej, wieloletnie małżeństwo z zamożnym mężczyzną i dwudziestotrzyletniego syna Daniela,...
Dostępność: pozycja dostępna (6 egz.)Do koszyka
Na skraju załamania. Audiobook
24,41
wydawnictwo: Biblioteka Akustyczna, rok wydania: 2018, nośnik: CD
Deszczowa noc, głuche telefony i to okropne poczucie winy… Najnowsza książka autorki światowego bestsellera Za zamkniętymi drzwiami, który pokochali także polscy czytelnicy! Wszystko zaczęło się tamtej nocy w lesie. Cass Anderson nie sprawdziła, czy samotna kobieta siedząca w samochodzie zaparkowanym na odludziu nie ...
Dostępność: pozycja dostępna (13 egz.)Do koszyka
Eksperyment Isola. Audiobook
25,13
wydawnictwo: Sonia Draga, rok wydania: 2018, nośnik: CD
Wyspa z dala od świata. Przerażający psychologiczny eksperyment. Siedmioro kandydatów do tajnej pracy, a wśród nich morderca. Zdecydujesz się wejść do gry? „Postanowiliśmy przeprowadzić test na odporność w warunkach stresu. Nasi kandydaci znajdą się w realnej sytuacji, a pani dokona oceny ich zachowań. Powie nam pani...
Dostępność: pozycja dostępna (21 egz.)Do koszyka
Rozmówca. Audiobook
25,13
wydawnictwo: Sonia Draga, rok wydania: 2018, nośnik: CD
Nowy uzależniający thriller bestsellerowego autora. Tanya Kaitlin nie może się doczekać relaksującego wieczoru po ciężkim tygodniu, jednak zaraz po wyjściu spod prysznica słyszy dzwonek swojej komórki. Jej najlepsza przyjaciółka, Karen Ward, próbuje nawiązać z nią wideo połączenie. Tanya odbiera telefon i wtedy zaczyna się...
Dostępność: pozycja dostępna (19 egz.)Do koszyka
Witaj w domu. Audiobook
25,13
wydawnictwo: Sonia Draga, rok wydania: 2018, nośnik: CD
Magdalena otrzymała zaproszenie na zjazd absolwentów. Jest lato, w planach impreza i noc spędzona w chacie nauczyciela. Punktem kulminacyjnym ma być budzący grozę nocny spacer po lesie – zupełnie jak przed laty. Kobieta nie ma ochoty na udział w tych wydarzeniach. Zmusza się jednak, ponieważ chce napisać do gazety ar...
Dostępność: pozycja dostępna (26 egz.)Do koszyka
Spirala kłamstw. Audiobook
25,13
wydawnictwo: Sonia Draga, rok wydania: 2018, nośnik: CD
Idealny narzeczony? Jody jest zamkniętą w sobie, prześladowaną przez wspomnienia, nieufną kobietą. Pewnego dnia spotyka doskonałego Abe’a, nieznajomego z sąsiedztwa, który rozbudza w niej nowe nadzieje i pokazuje możliwości – życie kobiety wreszcie zyskuje sens. Jednak wkrótce ukochany ulega wypadkowi i zapada ...
Dostępność: pozycja dostępna (17 egz.)Do koszyka
poprzednia strona
1234567891011121314...17
następna strona
Wyszukiwarka
Wpisz tytuł, autora lub wydawcę
tylko w dostępnych
tylko z wyprzedaży
Skorzystaj z 35% rabatu na całą ofertę wydawnictwa Marginesy!
Ostatnio oglądane
KPięć Stawów. Dom bez adresu
KCzuły narrator
KJesteś ważny, Pinku! Książka...
KKicia Kocia u dentysty
KRysowanie krok po kroku. Kot...
KKicia Kocia. Zima
KOsiecka. Nikomu nie żal pięk...
Pokaż ofertę tytułów z wyprzedaży
Pokaż ofertę tytułów z wyprzedaży
Gry - 55
© 2006-2021 Bonito.pl – Radość z czytania Polityka prywatności i plików cookies Obowiązek informacyjny o przetwarzaniu danych osobowych
Jesteśmy tanią księgarnią internetową. Oferujemy tanie książki i komiksy, muzykę na płytach CD, filmy DVD i Blu-ray, zabawki dla dzieci, puzzle i gry planszowe. Koniecznie sprawdź nasze Bestsellery!