Księgarnia internetowa Bonito.pl - Radość z czytania
Mamy dla Ciebie apkę! Pobierz z:
Zimowa wyprzedaż Zielonej Sowy!
Szukaj w tej kategorii
Posortowano według
Złota klatka. Audiobook
29,99
wydawnictwo: Czarna Owca, rok wydania: 2019, nośnik: CD
Pierwsza część nowej serii królowej szwedzkiego kryminału. Inteligentna i piękna Faye ma wszystko – wspaniałego męża, ukochaną córeczkę i luksusowy apartament w najlepszej dzielnicy Sztokholmu. Jednak pozory mogą mylić... Jej idealne życie to w rzeczywistości desperackie próby zadowolenia Jacka. Dręczona przez mroczn...
Dostępność: pozycja dostępna (13 egz.)Do koszyka
Rewizja. Audiobook
26,20
wydawnictwo: StoryBox.pl, rok wydania: 2019, nośnik: CD
Kontynuacja bestsellerowej Kasacji i Zaginięcia! Żona i córka robotnika z Ursynowa giną tragicznie w niewyjaśnionych okolicznościach. Ich polisa na życie jest tak duża, że towarzystwo ubezpieczeniowe nie spieszy się z jej wypłaceniem. Pogrążony w żałobie mężczyzna spodziewa się problemów, ale to, co go spotyka, przechodzi...
Dostępność: pozycja dostępna (31 egz.)Do koszyka
Żona między nami. Audiobook
23,36
wydawnictwo: StoryBox.pl, rok wydania: 2018, nośnik: CD
Niczego nie zakładaj. Podczas lektury pomyślisz, że to książka o zazdrosnej byłej żonie. I że ma ona obsesję na punkcie swojej następczyni – pięknej i młodej kobiety. Nic nie jest takie, jakie się wydaje... Czytaj między kłamstwami. Vanessa Thompson zrezygnowała ze wszystkiego – pracy i nowojorskich przyjaciół...
Dostępność: pozycja dostępna (4 egz.)Do koszyka
Obsesyjna miłość. Audiobook
20,93
wydawnictwo: Sonia Draga, rok wydania: 2018, nośnik: CD
Przedstawiamy pierwszą książkę Eleny Ferrante – to jedna z najważniejszych i najbardziej oryginalnych współczesnych włoskich powieści, która ujawniła talent autorki. Zrealizowany na podstawie książki film w reżyserii Maria Martonego odniósł wielki sukces. Historia opowiada o relacjach Amalii i Delii, matki i córki, k...
Dostępność: pozycja dostępna (32 egz.)Do koszyka
Testament. Audiobook
28,33
wydawnictwo: StoryBox.pl, rok wydania: 2018, nośnik: CD
Znany warszawski ginekolog niespodziewanie otrzymuje ogromny spadek od jednej ze swoich pacjentek, choć przyjął ją w gabinecie tylko raz. W skład masy spadkowej wchodzi zapuszczona nieruchomość, która lata temu po reprywatyzacji stała się własnością kobiety. Kiedy lekarz jedzie na miejsce, czeka go kolejne zaskoczenie R...
Dostępność: pozycja dostępna (40 egz.)Do koszyka
Ona to wie. Audiobook
25,13
wydawnictwo: Biblioteka Akustyczna, rok wydania: 2018, nośnik: CD
Jedna z pięciu najważniejszych książek w Hiszpanii w 2017 roku Idealna powieść dla fanów Pauli Hawking, Gillian Flynn i B.A. Paris Czy na pewno wiesz, kim są ludzie, którzy cię otaczają? Spokojne osiedle pod Barceloną. Ignorowana przez męża, uzależniona od alkoholu i środków uspokajających Andrea spędza całe dnie na obserw...
Dostępność: pozycja dostępna (7 egz.)Do koszyka
Nowy dom na wyrębach. Audiobook
21,30
wydawnictwo: StoryBox.pl, rok wydania: 2017, nośnik: CD
Minęło kilka miesięcy od dnia, w którym Hubert Kosmala po raz ostatni odwiedził Wyręby, jednak wydarzenia, które miały tam miejsce na początku 1996 roku, zaczynają coraz mocniej odbijać się na jego życiu prywatnym i zawodowym. W pewnym momencie uświadamia sobie, że ucieczka od opuszczonego domu i związanych z nim wyrzutów ...
Dostępność: pozycja dostępna (4 egz.)Do koszyka
Schemat. Audiobook
21,23
wydawnictwo: StoryBox.pl, rok wydania: 2016, nośnik: CD
Kilka lat temu napisał wstrząsającą powieść kryminalną o seryjnym mordercy. Teraz ktoś skrupulatnie kopiuje opisane w niej zbrodnie, popełniane przez niespełnionego pisarza. Czy sam autor, Christoph Jahn, jest sadystycznym mordercą, obdzierającym ofiary ze skóry, by umieszczać na niej fragmenty swojej powieści? Czy może mo...
Dostępność: pozycja dostępna (6 egz.)Do koszyka
Niewinny człowiek. Audiobook
28,44
wydawnictwo: Albatros, rok wydania: 2014, nośnik: CD
Niewinny człowiek to coś więcej niż prawniczy thriller, to prawniczy dramat o deptaniu sprawiedliwości. Manipulowanie faktami, podstawieni świadkowie i nieobiektywni przysięgli, niewidomy obrońca z urzędu, który nie może zobaczyć dokumentów ani dowodów, a w dodatku boi się swojego klienta; oskarżony, który z powodu stanu z...
Dostępność: pozycja dostępna (515 egz.)Do koszyka
Nie gaś światła. Audiobook
28,73
wydawnictwo: Rebis, rok wydania: 2014, nośnik: CD
Bestsellerowy thriller Nie gaś światła teraz w wersji do słuchania! Czyta Piotr Grabowski. Bernard Minier powraca z thrillerem o manipulacji i osaczeniu, w którym gra na najintymniejszych koszmarach, fobiach i obsesjach nie tylko swoich bohaterów, lecz także czytelników. W wigilijny wieczór Christine Steinmayer, znana dzi...
Dostępność: pozycja dostępna (12 egz.)Do koszyka
Mag. Audiobook
30,32
wydawnictwo: Zysk i S-ka, rok wydania: 2013, nośnik: CD
Mag to powieść o fabule obfitującej w niezwykłe zwroty akcji i zaskakujące rozwiązania, należy do arcydzieł literatury współczesnej. Bohater książki, młody Anglik Nicholas Urfe, przyjmuje stanowisko nauczyciela na pewnej greckiej wyspie, gdzie zaprzyjaźnia się z właścicielem najwspanialszej posiadłości. Przyjaźń z milione...
Dostępność: pozycja dostępna (19 egz.)Do koszyka
Niewierni. Audiobook
37,43
wydawnictwo: Czarna Owca, rok wydania: 2012, nośnik: CD
Niewierni to tętniący napięciem wielowątkowy thriller, w którym powracają bohaterowie Nielegalnych. Autor, były oficer wywiadu, stworzył pasjonującą opowieść inspirowaną autentycznymi wydarzeniami. Agenci polskiego wywiadu z zespołu Konrada Wolskiego wpadają na trop tajemniczego spotkania w hotelu Marriott. Nie podejrzewa...
Dostępność: pozycja dostępna (22 egz.)Do koszyka
Sąsiad. Audiobook
22,33
wydawnictwo: Sonia Draga, rok wydania: 2012, nośnik: CD
Ta sprawa gwarantowała szum medialny – młoda atrakcyjna żona i matka znika bez śladu ze swego domu w Bostonie. Czteroletnia córeczka to jedyny świadek, a przystojny, tajemniczy mąż staje się głównym podejrzanym. Kiedy do niewielkiego, przytulnego domu rodziny Jones przybywa sierżant D. D. Warren, od razu wyczuwa coś...
Dostępność: pozycja dostępna (2 egz.)Do koszyka
Nielegalni. Audiobook
37,43
wydawnictwo: Czarna Owca, rok wydania: 2011, nośnik: CD
Nielegalni to misternie skonstruowany thriller szpiegowski, mocno osadzony w realiach polskich służb specjalnych, w którym osobiste porachunki, zadawnione rany i polityczne ambicje splatają się w pełnej napięcia akcji po obu stronach Bałtyku. Instytut Pamięci Narodowej otrzymuje informacje o tajemniczej skrzyni ukrytej w c...
Dostępność: pozycja dostępna (37 egz.)Do koszyka
Krok trzeci. Audiobook
24,78
wydawnictwo: StoryBox.pl, rok wydania: 2020, nośnik: CD
Krok trzeci to mroczny thriller psychologiczny, który trzyma w napięciu od pierwszej strony. Nowa, mroczna powieść Bartosza Szczygielskiego, mistrza w budowaniu napięcia. Magda ma idealne życie. Przystojnego męża, świetną pracę i piękne mieszkanie, ale za drzwiami sypialni czai się mrok. Niewypowiedziane słowa i skrywane t...
Dostępność: pozycja dostępna (37 egz.)Do koszyka
poprzednia strona
123456789...17
następna strona
Wyszukiwarka
Wpisz tytuł, autora lub wydawcę
tylko w dostępnych
tylko z wyprzedaży
Skorzystaj z 35% rabatu na całą ofertę wydawnictwa Marginesy!
Ostatnio oglądane
KPięć Stawów. Dom bez adresu
KOsiecka. Nikomu nie żal pięk...
KCzuły narrator
KFirefly Lane
KZaczarowana zagroda
KKicia Kocia u dentysty
KKicia Kocia. Zima
Pokaż ofertę tytułów z wyprzedaży
Pokaż ofertę tytułów z wyprzedaży
Gry - 54
© 2006-2021 Bonito.pl – Radość z czytania Polityka prywatności i plików cookies Obowiązek informacyjny o przetwarzaniu danych osobowych
Jesteśmy tanią księgarnią internetową. Oferujemy tanie książki i komiksy, muzykę na płytach CD, filmy DVD i Blu-ray, zabawki dla dzieci, puzzle i gry planszowe. Koniecznie sprawdź nasze Bestsellery!